PDA

View Full Version : HU SNG abi, deposiit ja muu.



Rando
07.02.10, 13:48
Tervist, olen mõnda aega seda foorumit lugenud ja pokkerit mänginud.Väga algeliselt.Trios väiksemaid( ala eur) 6 player turnamente vahelduva eduga.
Lugesin, et oma bankrolli kõige paremini kasvatada saab Ranka tabeliga ja HU SNG'si mängides. Bankrolli suurendamine polegi hetkel kõige olulisem, tahan need põhitõed ja strateegiad selgeks saada.Kuid mis oleks arukam varjand, kas hakata väiksema raha peale turnamente mängima või cash game, või kuidas? Ma isegi ei tea millest alustada, kõik tundub nii keeruline. Jah mul on tahtmist saada heaks/paremaks mängijaks ja olen nõus tegema rasket tööd selle nimel.
Käsil ka Harrongtoni vol 1 raamat, plaanis ka vol 2 läbi lugeda. Tean, et need on turniiride jaoks rohkem, või jätta need vahele ja võtta mingi muu?
On mul õigus, et PS'i oleks mõistlik teha deposiiti? 10,20 $ ?

andu_andu
07.02.10, 14:30
Jep, võta ranka tabel ette ja hakka HUSNG-si mängima

Muckyourcards
07.02.10, 15:06
Jep, võta ranka tabel ette ja hakka HUSNG-si mängima

Siis vist depot pole mõtet teha ;D

olympus999
07.02.10, 16:03
Kui oled nõus vaeva nägema, siis loe siin foorumis olevaid teemasid, tee endale selgeks lihtsamad pokkeri mõisted ja õpi ära pot oddsid.
Ranka tabeli järgi sa ei mängi elusees HUSNG-sid kasumlikult... Ranka tabel on cashi jaoks. Mina soovitan alustada cashist(NL2). IMO cash on kõige lihtsam koht raha teenimiseks ja NL2 limiit on algajale paras. Miski 20$ saab ka alustada, aga on võibolla natukene keerulisem. Soovitav oleks 50$.