PDA

View Full Version : StripPoker otsib NL10 tantsuõpetajat!



StripPoker
08.02.10, 17:07
Olen mänginud Starsis NL2, NL5 ja nendes saan ilusti hakkama (Jaanuar 4,5 BB/100 ja 100K käe kohta). Aeg edasi liikuda NL10 tasemele ja seal juba ka esimesed sammud tehtud (vt graafik) kuid vaatamata plussis olemisele tunnen, et jääb veel sellel limiidil omalkäel õpitust natuke väheks.

Seega otsin coachi, kes NL10 (või kõrgemas limiidis) edukalt tegutseb ning oskaks mind suunata, välja tuua minu vigasid, vaadata käed üle ja kritiseerida kui vigasid teen. Motivatsiooni on kõvasti ja arenemissoov kõrge - alla ei anna! :)

SISU:
Rahalist staket EI küsi vaid küsin juhendamist. Diil võiks kesta 3 kuud, millest esimesel kuul oleks põhiline juhendamine ja coaching. 2 järgmist kuud vajadusel kergemat suunamist ja kontrollimist. Võib kokku leppida kestvuse ka käte arvu põhjal, mitte ajaliselt.

VOLUME:
Jaanuaris mängisin 100K kätt (tavaliselt ~20table) oma täiskohaga töö kõrvalt aga samapalju ei taha coachingu puhul mängida. Pigem võtaks laudu vähemaks ja keskenduks kvaliteetselt õppimisele.

RAHA:
Jagaksin coachiga diili algusest 3 kuu jooksul mängulise kasumi pooleks ning
juhul, kui mänguline kasum nende 3 kuu jooksul on keskmiselt üle 400$/kuu siis lõpus lisan 100$ boonuse coachile juurde.

LIMIIDID:
Eesmärk on NL10 FR kvaliteetselt mängima õppida seega põhirõhk sellel. Kui tase piisav siis vaadata edasi NL25 suunas.


Ettepanekuna tehtud tingimused ei ole kivist ning võimalik kõike läbi rääkida ja kokku leppida.

Jaanuar - 2/3 volume NL2/NL5 ja lõpus NL10:
http://www.hot.ee/crop/jaanuar-full.jpg


(Diiliks luba saadud Rankalt)

Jennifer
08.02.10, 17:13
Päris huvitav diil tuleb ;)
Soovin sulle edu!

pastilaa
08.02.10, 17:40
Kui keegi teine väikeste limiitide mängijatest ei viitsi, siis võin abiks olla vast. Aga keegi teine võiks ikka kah foorumikaaslasi toetada - st enda kogemusel õpib ka ise läbi selle protsessi väga palju. Seega äkki mõni tubli ikka on veel - kui nädala jooksul kedagi teist ei leia, siis saada PM.

Pahvak
08.02.10, 18:01
Mõtlen selle peale, aga kardan, et äkki ei jõua märtsis-aprillis isegi pokut väga mängida.

On juba ettekujutus, mida coachilt soovid? Mikogo sessid, handhistory läbivaatamine?

Dogers
08.02.10, 18:03
Mul 2 käsilast juba on, aga küsiks sama, et mida coachilt ootad?

olympus999
08.02.10, 20:25
Pakkun ennast ka välja. Sa vist oled mul juba msnis. Ise olen ka NL10 mängija(aga viimased paar nädalat pole seda mänginud, SNG-sid lasknud). Üks õpilane mul oli juba, kotkas1000. Kui huvi on, anna teada :)

StripPoker
08.02.10, 21:20
Väga hea näha, et nii mitu head mängijat oleks nõus abistama. Usun, et kindlasti oleks vajalik handhistory ja statside analüüs ning leakide leidmine. Mikogo (vms softi abil) minu mängu vaatamisest ja juhendamisest oleks samuti abi sest selle meetodiga näeks reaalajas minu tegevust ja saaks otsuseid juhendada/kommenteerida. Ei oota, et iga õhtu Mikogo sesse tegema peaks aga korra nädalas ehk oleks norm?

Olen selline kes tahab mingi otsuse tegemisel mängus aru ka saada, et MIKS tuleb just nii teha (mis mõttekäik selle otsuse taga on), mitte kuivalt tabelijärgi lasta sest lihtsalt nii on kirjas. Arusaamine mõttekäigust annab mulle palju juurde.

Kuna minujaoks oleks selline projekt esmakordne siis kindalasti olen avatud ka ettepanekutele coachi poolt, et mis meetodid hästi toiminud on varasemate coachingutega.

StripPoker
10.02.10, 12:35
Update:

Kinnitan, et kokkulepe tehtud kasutajaga pastilaa ning 50K käe peale. Cashikasum ja boonused 50/50. Loodan, et tuleb edukas projekt ja õpin NL10 korralikult mängima. Kui kõik hästi läheb siis diili lõpupoole ka osa NL25s. Suured tänud kõigile kes olid valmis abi pakkuma.