PDA

View Full Version : Nl100, donkbet wet boardil 3way potis



chrosmos
08.02.10, 21:02
Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 523329
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

MP: $103.00
CO: $100.00
BTN: $64.10
SB: $148.35 loosim reg, selline 25/20
BB: $100.00 tundusweak tight, 20/4 25 käe kohta
Hero (UTG): $154.10

Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with Q :heart: K :club:
Hero raises to $3, 3 folds, SB calls $2.50, BB calls $2

Flop: ($9.00) 8 :club: Q :club: 9 :diamond: (3 players)
SB checks, BB bets $5, Hero?

farik666
08.02.10, 21:15
raise $14-18

ESTPatrick
08.02.10, 21:16
raise fold flop.

kui callib siis bet turn check river

vass
11.02.10, 10:11
+1

blah
18.02.10, 15:09
raise fold flop.


lol

hankthetank
24.02.10, 13:59
mis asja.....raise/fold on kõige sitem optsioon. raisida on olukorras sitt, sest sa oled sita otsuse ees, sest kui ta shoveb siis callida ei taha, sest tal võivad igast pair+fd ja pair+sd olla + ta võib juba nutted olla set of ninesi või 98.....mis tähendab et pead foldima nagu pussy. lisaks on tõstmine veel sitt sest SB on left-to-act. seega calli flop ja lase tal betida drawse ja Qx ja muid sitemaid käsi ja bluffcatchi hilisemad tänavad.

pafka666
24.02.10, 14:08
mis asja.....raise/fold on kõige sitem optsioon. raisida on olukorras sitt, sest sa oled sita otsuse ees, sest kui ta shoveb siis callida ei taha, sest tal võivad igast pair+fd ja pair+sd olla + ta võib juba nutted olla set of ninesi või 98.....mis tähendab et pead foldima nagu pussy. lisaks on tõstmine veel sitt sest SB on left-to-act. seega calli flop ja lase tal betida drawse ja Qx ja muid sitemaid käsi ja bluffcatchi hilisemad tänavad.

lol@foldima nagu pussy:biggrin: obv fold-raise situatsioon
ise leiaks vist fold nupu yles..

ranka
24.02.10, 14:22
lol, standard call.

pastilaa
24.02.10, 14:37
Kui Q asemel oleks näiteks ärtu A. On teada, et vastane võib suvalise drawga siin dongata - kas easy fold?

ranka
24.02.10, 15:08
Jah

McFoldberg
24.02.10, 20:22
lol, standard call.

+1

Ei ole spot, kus tahaks stackide peale mängida, sest vastase raisile jätkamisrange on meie omast ees ning ma pole meie fold equitys antud spotis väga kindel. Ehk me ehitaks lihtsalt poti suureks, kus me ei tahaks üldse suurt poti mängida imo.

hankthetank
24.02.10, 22:55
ei ole OBVIOUSLY fold-raise situatsioon......seleta lahti siiis vähemalt miks sa niii arvad MR.pafkathelegend

pafka666
25.02.10, 10:32
ei ole OBVIOUSLY fold-raise situatsioon......seleta lahti siiis vähemalt miks sa niii arvad MR.pafkathelegend

elulol@mr.pafkathelegend :biggrin:, anyway pole kyll nl 100 expert, kuid selles situatsioonis tahaks kohe täpselt teada saada, kus ma olen. Ei tahaks lihtsalt kolm tänavat järjest flat callida, kui olen juba ntx drawing dead..

chrosmos
25.02.10, 11:19
järeldan seega:
vist on ikka kindlam teha tõste, kuna saab infot ja siis vastase hulluksminemisel ei kaota palju selle käega
kui callin, siis ei saa üldse infot, kui vastane just turnis ei checki

käe lõpp - aga jah, tegin raise, vastane reraise, ma fold.

pafka666
25.02.10, 11:33
järeldan seega:
vist on ikka kindlam teha tõste, kuna saab infot ja siis vastase hulluksminemisel ei kaota palju selle käega
kui callin, siis ei saa üldse infot, kui vastane just turnis ei checki

käe lõpp - aga jah, tegin raise, vastane reraise, ma fold.

+1

-andres-
25.02.10, 11:36
järeldan seega:
vist on ikka kindlam teha tõste, kuna saab infot ja siis vastase hulluksminemisel ei kaota palju selle käega
kui callin, siis ei saa üldse infot, kui vastane just turnis ei checki

käe lõpp - aga jah, tegin raise, vastane reraise, ma fold.

Ei, loe Ranka ja McFoldbergi posti, ma lähtuks pigem nendest.

pafka666
25.02.10, 11:42
Ei, loe Ranka ja McFoldbergi posti, ma lähtuks pigem nendest.

Okei callime flopi. Peale seda on veel turn ja river, äkki siis keegi asjatundja analüüsiks antud käe mängimise algusest lõpuni läbi, mitte ei ytleks lihtsalt call the flop..

masterpuppet
25.02.10, 12:21
Me oleme OP. Turnis lihtsalt re-valuete käsi ümber.

Rigged
25.02.10, 12:32
Pokkeri kuldreegel, big hand, big pot, small hand, small pot.
Nõustun ka flattimisega.

blah
25.02.10, 12:41
hahah info-raise-aments

k1ly
25.02.10, 15:17
ütleme nii et oleneb täiesti leadivast donkist siin. Peab arvestama ka SB-ga(kellel võib ka käsi olla) ning kui donk ei ole just megadonk kes siis any paariga meid lõpuni võiks callida , siis raise on suht sitt. Arvan , et miski 80% flat ja sisi 20 %raise (kui mõnda head fishi on hookida)

ja kontroll raise ja calle teevad ainult olympsi regulari sugused vennad :D

2ssapaar
25.02.10, 16:09
raise fold flop.

kui callib siis bet turn check river
mängiksin samamoodi

floppi mitte raisimine on missed value, ta callib sind igasuguste tõmmete ja paaridega.


mis asja.....raise/fold on kõige sitem optsioon. raisida on olukorras sitt, sest sa oled sita otsuse ees, sest kui ta shoveb siis callida ei taha, sest tal võivad igast pair+fd ja pair+sd olla + ta võib juba nutted olla set of ninesi või 98.....mis tähendab et pead foldima nagu pussy.
ei ole üldse keeruline otsus kui ta shoveb. easy fold siis.


Ei ole spot, kus tahaks stackide peale mängida, sest vastase raisile jätkamisrange on meie omast ees ning ma pole meie fold equitys antud spotis väga kindel. Ehk me ehitaks lihtsalt poti suureks, kus me ei tahaks üldse suurt poti mängida imo.
ei pea stäkkide peale mängima kui raisime.
Mida sa mõtled "vastase raisile jätkamisrange" all? Tema calling rangest oleme ees. 3-bet rangest oleme taga. Nii lihtne see ongi.
Ei ole fold equitys kindel? Sellepärast ongi raise hea, et fold equity on suhteliselt väike.

k1ly
25.02.10, 16:31
jajah ja siis ilmuvad sellised vennad välja , kes antud handi overplayvad , betivad turni ja riveris on juba commited ning siis mõtlevad miks nad mängu ei biidi ning whinevad surnuks.

Rigged
25.02.10, 18:21
jajah ja siis ilmuvad sellised vennad välja , kes antud handi overplayvad , betivad turni ja riveris on juba commited ning siis mõtlevad miks nad mängu ei biidi ning whinevad surnuks.

this. +1000

RudiTurbo
25.02.10, 20:15
hehe, raise foldimine on kõigi arvates viga ainult sellepärast, et ranka on pidevalt seletanud, et millex raisida, kui stacke sisse ei taha ajada ja nüüd kõik järgivad iidolit :)

Mina raise foldiks floppi samuti, sest see bet on liiga väike ja nillib odavat turni, tsipa suurem , siis juba calliks ja vaataks edasi, mis turnis saab!

k1ly
25.02.10, 20:47
hehe, raise foldimine on kõigi arvates viga ainult sellepärast, et ranka on pidevalt seletanud, et millex raisida, kui stacke sisse ei taha ajada ja nüüd kõik järgivad iidolit :)

Mina raise foldiks floppi samuti, sest see bet on liiga väike ja nillib odavat turni, tsipa suurem , siis juba calliks ja vaataks edasi, mis turnis saab!

LoL at iidol , arvad et kõik mängijad on alustanud oma pokkeri "karjääri" or pajatavad sellest foorumites ? Päris palju on häid mängijaid , keda siin foorumis ei eksisteeri or on paari postiga ning hoiavad nö low profile . Respekt rankale ja ma usun et ta on tõesti paljudele eeskujuks olnud ning kindlasti ka hästi paljusi mänguliselt edasi viinud,kuid kui aega tagasi kerida , siis ma arvan et ranka tahaks olla ka nö low profile vend :)

See oli siis OT

Nüüd ka teemakohast.

Küsimus lihtsalt selles , et mis infot me postijale anname oma raise foldiga - mitte sittagi . Asjale tuleb läheneda veits laiemalt . Pakun et tegu on shotti võtva , BE või väikest viisi võitva mängijaga ning tahab teada mis oleks optimaalne tegutsemisviis antud käes TEMA JAOKS . Kui ta ajab siin poti suureks raisega ning donkija callib , siis enamus turnidel või riveritel teeb ta vea ja siit saabki selgeks kes biidib , kes mitte . Tavaliselt tuleb jälle hala , et hititi ära ja runnin sitalt jms ning mindset on rikutud + see kõik mõjutab tema edasist mängu tohutult. EI saa alati VALUET võtta kui seda teha ei oska. Sellepärast ongi hea soovitada mängida väikesed potte sellistes spottides , kuniks sa saad aru postflop mängust (ntx showdownil teed note jne , ning nii õpitaksegi + ei riku mindseti , väldid tilti ning areng on märgatav).

Rigged
25.02.10, 21:15
hehe, raise foldimine on kõigi arvates viga ainult sellepärast, et ranka on pidevalt seletanud, et millex raisida, kui stacke sisse ei taha ajada ja nüüd kõik järgivad iidolit :)

Mina raise foldiks floppi samuti, sest see bet on liiga väike ja nillib odavat turni, tsipa suurem , siis juba calliks ja vaataks edasi, mis turnis saab!

Mis infot Sa saad kui raised ja vastane shipib? Tal võib seal olla, set, two pair, flushdraw, straight draw+paar, nüüd kui ta shipib, ei ole sa mitte mingit moodigi targem. Ja see ranka iidoli jutt, see on lihtsalt okse jutt.

2ssapaar
25.02.10, 22:32
raise/foldimine on metsik GTO viga ja nii mõtetu et ei oska kommenteerida. umbes sama loll kui 3b/foldida AQ-d
ma arvan, et kui oskaksid seletada, siis saaksid aru et see pole GTO viga. Ise mõtlesin ka kunagi niimoodi (et 3b/fold AQ on viga), aga kui hakata mõtlema vastase calling range ja reraise range peale, siis mõistad, et on olemas selliseid vastaseid kelle vastu on see parim play. In fact on isegi selline scenario võimalik teatud tingimustel: callid KQ blindilt ja oled oop HU. Check-raised K-high boardi ja foldid 3-beti peale.



Küsimus lihtsalt selles , et mis infot me postijale anname oma raise foldiga - mitte sittagi . Asjale tuleb läheneda veits laiemalt . Pakun et tegu on shotti võtva , BE või väikest viisi võitva mängijaga ning tahab teada mis oleks optimaalne tegutsemisviis antud käes TEMA JAOKS . Kui ta ajab siin poti suureks raisega ning donkija callib , siis enamus turnidel või riveritel teeb ta vea ja siit saabki selgeks kes biidib , kes mitte . Tavaliselt tuleb jälle hala , et hititi ära ja runnin sitalt jms ning mindset on rikutud + see kõik mõjutab tema edasist mängu tohutult. EI saa alati VALUET võtta kui seda teha ei oska. Sellepärast ongi hea soovitada mängida väikesed potte sellistes spottides , kuniks sa saad aru postflop mängust (ntx showdownil teed note jne , ning nii õpitaksegi + ei riku mindseti , väldid tilti ning areng on märgatav).
mis mõttes ei anna infot?? ning imo mõtlete te nii, et me pöörame oma käe bluffiks raisemisega, sest me ju foldime ta raise peale. Te nagu kardaks, et ta raiseb ja me peame "raske foldi tegema" (parandage kui eksin). Tegelikult on sellise mängija reraising range suht väike (st. ta ei raise oma mastitõmbeid ja asju vaid CALLIB nendega). Tegelikult arvan, et tema reraising range on 2pair or better ja premium combodraw'd, mis tähendab, et ta reraiseb meid flopil väga harva.

su tekstist loen välja, et flopi raise on parim play kui oskad turnil ja riveril hästi mängida. Ning sellega ei nõustu, et peaks lähtuma kuidagi isikusest, kes käe postitas. Eesmägriks peaks ikka olema arutelu käigus välja selgitada parim play (selle infoga, mis on antud), mis toob pikas perspektiivis kõige rohkem raha sisse ja sellega mõtlemist arendada. Sellega nõustun, et siis on call parem kui ei tunne ennast kindlalt turnil ja riveril ning arvad et teed seal suuri vigu.

Proovisin nii hästi seletada kui suutsin. Kui te ei nõustu mu jutuga, siis palun põhjendage. Small hand, small pot pole põhjendus.

blah
25.02.10, 22:41
http://archive.perfectduluthday.com/beating-a-dead-horse.gif

hankthetank
26.02.10, 00:29
+ ziljon @ k1ly olympsi infot otsivate live donkide viite peale!!!

ranka
26.02.10, 01:44
elulol@mr.pafkathelegend :biggrin:, anyway pole kyll nl 100 expert, kuid selles situatsioonis tahaks kohe täpselt teada saada, kus ma olen. Ei tahaks lihtsalt kolm tänavat järjest flat callida, kui olen juba ntx drawing dead..

On 3 põhjust tõstmiseks
a) for value (halvem käsi callib, setiga enamasti tõstad value peale)
b) for bluff (parim foldib, näiteks AK2 laual teed 8T-ga cbeti)
c) to collect dead money (ehk võtta korjata ära pank ja võtta ära vastase equity, kus reeglina halvem ei calli ja parem ei foldi. Näiteks 87-ga A82 laual cbet)

pafka666
26.02.10, 09:49
+ ziljon @ k1ly olympsi infot otsivate live donkide viite peale!!!

Kohe hea lugeda, et siin nii tark foorumi külastaja on olemas. Selle asemel et siin sappi pritsida, siis võiksid parem oma lahenduse pakkuda..

camu
26.02.10, 10:23
Kui me callime flopi ja maha tuleb blank, siis checkcallime turn? Seejärel oleme riveril ikkagi suht raske valiku ees.
Ok, mingi variant on siiski, et vastane otsustab hoogu maha võtta ja scary cardi asemel riveril checkib järgi.
Või pöörab oma käe bluffiks ja me endiselt raske valiku ees.
Turni checkraise jätaks ka raudselt välja, kuna nii märjal boardil pole fold equetyt ka vist.
Mis siis on parim play? Kellele ema, kellele tütar vä?

vapsik
26.02.10, 10:24
Kui me callime flopi ja maha tuleb blank, siis checkcallime turn? Seejärel oleme riveril ikkagi suht raske valiku ees.
Ok, mingi variant on siiski, et vastane otsustab hoogu maha võtta ja scary cardi asemel riveril checkib järgi.
Või pöörab oma käe bluffiks ja me endiselt raske valiku ees.
Turni checkraise jätaks ka raudselt välja, kuna nii märjal boardil pole fold equetyt ka vist.
Mis siis on parim play? Kellele ema, kellele tütar vä?

Herol on positsioon siin käes.

camu
26.02.10, 10:37
Õigus, ma ei tea, ma ei tea mida ma vaatasin.
Sellisel juhul meeldib mulle ESTPatricku liin kõige rohkem.

hankthetank
27.02.10, 18:14
pafka ole hea pane oma läätsed või 3D prillid ette ja mine paar lehekülge tagasi ja kae kae.... seal võid näha minu lahendust antud käele KOOS SELGITUSTEGA.

PS. sa ise lahmisid täiesti vale lahenduse sellele käele ILMA SELGITUSETA. sooo whos the smart one eeeh????

Keiss
27.02.10, 19:42
Ma calliks maha lihtsalt flopi ja kui turn blank ja checkib siis tema gutshot+masti ostud vms käed lihtsalt on meie ees juba taga ning paneks bet pot. Samas on vennikesi, kes oma gutshot+masti ostuga kütavad turnis suurelt edasi ja ikkagi tasuks callida. Pmst võib hero käsi oluliselt ka paraneda veel ja herol on positsioon. Pole harv juhus kui saab nii 3 tn mingeid hulle, kes sec pairiga betivad maha callida. Samas raise lööb halvema käe välja. Jälgima peaks kindlasti, kas tema võimalikud tõmbed täis tulevad ja mis on tema bettide suurused sel juhul. Callimise halvem juhus on siis kui bb hittis 2 paari/rea/seti ja uhab blank turni ja riveri korral suuri panuseid mille me maha callime ja see läheb siis rohkem maksma kui Raise/Fold. Seetõttu oleks lihtsam panustada PF 4bb, et tema hand range oleks mõne võrra lihtsamini loetavam. Need on minu mõtted siis.