PDA

View Full Version : ESTPatricku Multitabling 1 of 3



ESTPatrick
27.11.08, 06:32
Tegin kogemata video ja see tuli üle 2h pikk, niiet saab mitmes osas üles pandud.

Just lõpetasin mängimise seega panen sessioonist graafiku isu kergitamiseks (Videos on kajastatud käed hinnanguliselt 300-2300)

Videost peaks olema ehk kasu mängijatele, kes on raskustes non-SD winningsitega ja kel on tildi probleemid (neil on lihtsalt hea vaadata, et tilt ei ole lahendus) ja üleüldse hand readingut proovisin mõningates kohtades rakendada ja üldse ettemõtlemist planeerida, ilmselt ei õnnestunud väga hästi kuid midagi vast ikka.

Videos 9-12 lauda NL200 endiselt. Esimene osa tuleb kõige tõenäolisemalt 52 minutit pikk. On oodata täna-homme, oleneb palju magamisele aega kulutan

Tarmo
27.11.08, 07:38
Superlux (Y)

Tigrano
27.11.08, 08:15
Ära jokuta, kes see jõuab kaua oodata, kui sa sellise mega kirjelduse juba üles panid ;D TAHAN DOWNLOOOAAADIDA ;)

ranka
27.11.08, 08:17
annnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaa llllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

please

leits
27.11.08, 12:38
päris sõltlane ... dude vaata palju sa mängid ...

ESTPatrick
27.11.08, 15:18
päris sõltlane ... dude vaata palju sa mängid ...


Rakeback pro ei saa puhkust lubada

Tuul
27.11.08, 15:21
Rakeback pro pokerstarsis, höhö

ranka
27.11.08, 15:22
kus see video on siis?

lenC
27.11.08, 15:26
On oodata täna-homme, oleneb palju magamisele aega kulutan

ESTPatrick
27.11.08, 15:32
kus see video on siis?



panin uploadima just - 7%

Tarmo
27.11.08, 15:35
püsssssssss

ESTPatrick
27.11.08, 16:37
video üleval, klamber pidi paari tunni pärast koju jõudma ja siis üles panema.

Klamber®
27.11.08, 22:55
jube kiire asi tuli vahele, konvertisin vahepeal poole väiksemaks ja panin üles http://www.klamber.ee/pokervideos/ESTPatrick/nl200multitabling/ , kui vabanen siis tegutsen edasi

Lutzky
28.11.08, 00:29
nunnu:)

L.

levis
28.11.08, 01:05
jube kiire asi tuli vahele, konvertisin vahepeal poole väiksemaks ja panin üles http://www.klamber.ee/pokervideos/ESTPatrick/nl200multitabling/ , kui vabanen siis tegutsen edasi

Kas teine osa on ka tulemas?

Klamber®
28.11.08, 01:10
minult mitte hetkel, küsi patricult

ESTPatrick
28.11.08, 01:31
panen nädalas ühe osa, see oli 1 of 3 ja kolmandas osas teen ilmselt ka statistikast ülevaate.

Tigrano
28.11.08, 01:36
12 laua kõrvale hea vaadata ;D väga võimas jällegi.

ranka
28.11.08, 09:56
Vabandan väga EstPatrick'u ees, kuna natuke muutsin ta postitust - lisasin postituse algusesse HÄÄLETUSE, et mitu punni annate videole. Selle hääletuse lisan (kui pole autor lisanud) tulevikus IGA STRATEEGILISE video posti algusesse 10 punkti skaalas hääletuse, et selle alusel valmistada videode TOP. Loodan, et vastate ausalt, kuna tegu on (vähemalt minuteada peaks olema) ANONÜÜMSE hääletusega.

Ise andsin videole 10 punkti, kuna tõesti seda videot on väga nauditav vaadata ja mina paneks too video koos Nolani ja SixWeppersiga ühte patta. Video eesmärk ei ole teha 100% õigeid otsuseid vaid pakkuda vaatajatele huvitavat mängu ja hoida video vaatajal huvi üleval kogu video vältel nii oma selgituste kui ka mänguga. Seda suutis EstPatrick väga edukalt ka teha (sama on suutnud teha ka Nolan, SixWeppers ja ka speedle) ning mitte kordagi ei tekkinud mul mõtet videot enne lõppu kinni panna, mida kahjuks 95% videode puhul tahan teha.

Ja huvitav, huvitav? Kus on kõik 6maxi mehed ja nende videod? :D

ranka
28.11.08, 10:01
Ja 1 strateegiline küsimus, kuskil keskel sa open-minraisesid CO-lt A9s, callisid blindi 3beti, flop oli madal. Checkiisite läbi kõik tänavad ning sa bettisid riveri ning ütlesid, et võtame valuet. AK ristid sind callis ja siis ütlesid: "Ai, tal oli parem äss.. No tal ainuke asi, mis beatis mind ka..".

Minu küsimus: Millelt sa lootsid siis calli saada? Pigem on see bluff, kus sa tahad välja foldida AT+ aga nagu näha, sellise väikse betiga sa lood olukorra, kus 100% ajast callib sind parem käsi (maybe AT, AJ, AT foldivad) ja ülejäänud ajast kõik käed, mida sa beadid foldivad.

Klamber®
28.11.08, 10:25
nüüd siis nii

http://www.klamber.ee/pokervideos/ESTPatrick

Rage
28.11.08, 12:00
päris hull robot värk... ma ei jõua videot nii kiiresti jälgida kui see mees aint ringi klikib... uskumatu..

alaska
28.11.08, 12:25
10 points.

Estpatrick, lugesin su pokkerikarjääri algust ja äkki mäletad, kuidas sul see laudade juurdelisamine käis? Mis liimiidil mitmes lauas korraga mängisid ja kas kohe cascade või Tile. Kui kiiresti harjusid suure arvu laudadega ja kuidas on laudade arv ja asetsemine otsuseid mõjutanud. Teiste multitablejate vastused on samuti oodatud.

tonis
28.11.08, 14:26
Ma ka algul ei jõudnud üle 2 laua mängida. Siis pika peale hakkas 2's lauas igav ning lisasin 2 lauda juurde jne.

Aga mul ei lase seda multitablingu videot tõmmata hetkel !? Teisi videosi saan..,

Klamber®
28.11.08, 14:46
Ma ka algul ei jõudnud üle 2 laua mängida. Siis pika peale hakkas 2's lauas igav ning lisasin 2 lauda juurde jne.

Aga mul ei lase seda multitablingu videot tõmmata hetkel !? Teisi videosi saan..,


kohe kontrollin

Klamber®
28.11.08, 14:50
ma ise polnud kodus ja üleslaadimine oli ära katkenud, panin uuesti saatma.

kollane
28.11.08, 14:59
hea video naerda sai ikka :D

ESTPatrick
28.11.08, 15:22
Ja 1 strateegiline küsimus, kuskil keskel sa open-minraisesid CO-lt A9s, callisid blindi 3beti, flop oli madal. Checkiisite läbi kõik tänavad ning sa bettisid riveri ning ütlesid, et võtame valuet. AK ristid sind callis ja siis ütlesid: "Ai, tal oli parem äss.. No tal ainuke asi, mis beatis mind ka..".

Minu küsimus: Millelt sa lootsid siis calli saada? Pigem on see bluff, kus sa tahad välja foldida AT+ aga nagu näha, sellise väikse betiga sa lood olukorra, kus 100% ajast callib sind parem käsi (maybe AT, AJ, AT foldivad) ja ülejäänud ajast kõik käed, mida sa beadid foldivad.


my bad, asjal on ka teine külg. kui ma näitan neid ajuvaba "valuebette", siis saan ma tulevikus samavähe respekti kui ma hittin bottompaari

ESTPatrick
28.11.08, 15:25
10 points.

Estpatrick, lugesin su pokkerikarjääri algust ja äkki mäletad, kuidas sul see laudade juurdelisamine käis? Mis liimiidil mitmes lauas korraga mängisid ja kas kohe cascade või Tile. Kui kiiresti harjusid suure arvu laudadega ja kuidas on laudade arv ja asetsemine otsuseid mõjutanud. Teiste multitablejate vastused on samuti oodatud.


algul 1-2 (umbes 8 kuud) kuni NL50 6max TILE
siis 4-6 (5 kuud) NL100 FR kuni PLO100 TILE
ja veebruarist saati pärast Ryan Dauti video vaatamist 10-24 tablind, augustist 9-12 lauda CASCADE

mul on 24 tolline kuvar, aitab kaasa

Klamber®
28.11.08, 15:37
nüüd on üleval ka rar allatõmbamiseks

timukasr
28.11.08, 15:54
Väga julm ikka :D

Hea näide, kuidas mängitakse inimest mitte kaarti. Mul ei ole mune, et selliseid kihvte bluffe teha jne (heal juhul 1k käe jooksul teen kolm 4-beti AQ-ga). Ise mängin NL100s statsidega 10/9 :D, nii et vaikselt mõtlen siin kuidas ja kuhu poole end loosemaks ajada. Arvatavasti tuleb tihedamalt 3-bette teha ja SB vs BB olla agressiivsem.

Kõva kuigi seal 30. minuti jooksul said QsTs callimiseks 1:7 oddsid, selle peaks ikka ära callima, sest isegi AA vastu tuled sa equityga plussi.

ESTPatrick
28.11.08, 17:05
mulle meeldib callida kui ma olen taga 8)

leits
28.11.08, 17:23
k2ib kah, alati saab paremini ...

ESTPatrick
28.11.08, 20:04
k2ib kah, alati saab paremini ...


Ütleb tohman, kelle pokkerisissetulek tuleb peamiselt RAKEBACK-st ;D


PS: I Can Dodge bullets: http://www.aegmaha.com/videos/11277

AshrakWhite
28.11.08, 22:52
oijuuuuudas


4 lauaga video veel jõudsin jälgida, sul rõve broll et siukesi bluffe tulistada :D aga nuh samas toidab.


12 lauaga jooksis esimese 2 minutiga juhe kokku ja jätsin vaatamata, ei jõu jälgida lihtsalt :(

leits
28.11.08, 23:40
Ütleb tohman, kelle pokkerisissetulek tuleb peamiselt RAKEBACK-st ;D


PS: I Can Dodge bullets: http://www.aegmaha.com/videos/11277


noo aga vähemalt pole miinuses ja tõusu trende on tunda . . tänna oli ppääris fääncy päev ;) teen ka vist 10 päevase kainuse perioodi .. ehk tuleb kasuks

ESTPatrick
28.11.08, 23:42
oijuuuuudas


4 lauaga video veel jõudsin jälgida, sul rõve broll et siukesi bluffe tulistada :D aga nuh samas toidab.


12 lauaga jooksis esimese 2 minutiga juhe kokku ja jätsin vaatamata, ei jõu jälgida lihtsalt :(


saad kogemusi juurde, siis jõuad jälgida. Oligi mõeldud kergelt advanced mängijatele kes mõtlevad multitablima hakata, aga ei kujuta seda veel ette.

Alati on tulevik

leits
28.11.08, 23:47
ok ma ei nori rohkem .. normaalne video .. võid yhe prääniku nyyd võtta :D Damn su stiil jääb külge .. tegin täna riveril Q high calli .. jõõle gay tunne oli .. see kord see gay tunne ei eksitanud .. otsin hiljem käe ka :D

ESTPatrick
28.11.08, 23:50
ok ma ei nori rohkem .. normaalne video .. võid yhe prääniku nyyd võtta :D Damn su stiil jääb külge .. tegin täna riveril Q high calli .. jõõle gay tunne oli .. see kord see gay tunne ei eksitanud .. otsin hiljem käe ka :D


ei ole lihtne pilti foldida

kilu6
29.11.08, 00:07
Vaatsin. Väga hea. Hakkan juba su mängule pihta saama:) Kui ise olen kunagi midagi sarnast proovinud, tuli küll selline miinus, et enam pole julgenud. Ega ma pole nii hea ka, ei oska õigel ajal foldida.
Muide, cascades on palju lihtsam jälgida 12 laua videot kui tiles tehtud tigrano 9 laua videot (sry tigrano, mitte midagi isiklikku). Ja Starsi ongi lihtsam jälgida imo. Cascade - way to go mu meelest. Alati saab tagasi võtta, kui midagi segaseks jäi, aga kunagi ei olnud probleemi, et ei tea, millisest lauast jutt käib.

Jällegi oli kuskil jutt a la "tegin mehega HU natuke aega tagasi, seetõttu on tal statid kõrgemad kui tema tegelikud võimalikud FR laua statid." Kas sa ei filtreeri HUDi jaoks siis välja shorthanded käsi, et need ei segaks su vastaste FR statte ära? St võtab sisse ainult need, mis 7+ handed käed.

12 table puhul tuleb juba päris palju huvitavaid käsi. Aga vaimusilmas kujutan ette nutsi - replayerist lastakse järjest ühe teema kohta käivaid sisulisi käsi 20 tk järjest, samal ajal ka natuke teeooriat, siis järgmine teema, jälle 20 kätt jne. Sestap panin 9 punkti.

PokerDevil
29.11.08, 00:50
10 punkti juba selle, eest kuidas sa beate talud, sind tasub isegi imetleda selle eest. ;) Ise nii päris taluda ei suuda, veel, kuigi olen juba märkama hakanud, et ka enda mäng "väga" palju ei kannata aga selle tasemeni annab ikka jõuda. :P

Kunagi vb tuleb ka sellist stiili harrastama hakata, step by step ofc.

"Cascade" laudade vaade sobib 100%. Jõuab ilusti jälgida jne.

Nice Job ja ootan järgmisi osasid.

Et siis Ten Points.

ESTPatrick
29.11.08, 01:35
põhjus miks ei filtreeri HU statse on lihtne, kuna ma mängin samade regularidega palju koos just alustavates laudades ja samal ajal ka full tableid, ja ma tean nende statse peast positsiooni kaupa (enamasti, v-a mõni donk - lihtsalt muutmine mõjutaks pigem halvemas kui paremas suunas statistikat), seega mind see ei häiri lihtsalt teistele kes vaatavad video ja kõik näod on võõrad tuleb seda mainida, et ei oleks pärast segadust

Sellist stiili soovitan hakata harrastama ütleme nii vähemalt 500k käe mängimise järel, siis peaks käe reading, positsiooni tunnetus ja ajastus piisav olema

Endal sai selle video käigus see aasta 500k kätt kokku

Davy
29.11.08, 05:44
:) Soliidne

Ainult et see 4 bet stat, mida mainid 39ndal minutil.... see 9% ei ole see statt, et 9% käsi 4 betib(mitte ainult ässasid ja kuningaid nagu mainisid videos), vaid 9% raisetud kätest 4 betib.

Ta RFR raise 11%... sellest 9% ainult 4 betib... Ehk ainult ässad kuningad :)

Võibolla väike keelevääratus...igatahes igaksjuhuks kirjutan..

RudiTurbo
29.11.08, 09:12
Päris hea video kvaliteet ning isegi suutsin päris hästi jälgida. Aga jah, roll on suur, siis on ikka hea biite võtta, NOH, SEEKORD LÄX NIIMOODI ;D Ning sedasi peaxki mõtlema :)

Tigrano
29.11.08, 11:52
Sellist stiili soovitan hakata harrastama ütleme nii vähemalt 500k käe mängimise järel, siis peaks käe reading, positsiooni tunnetus ja ajastus piisav olema

Endal sai selle video käigus see aasta 500k kätt kokku


Nagu näha pokkerimängijatel ei kingita raha, selleks tuleb ikka vaeva ka näha. 500k kätt aastas ei tähenda, et sellega kõik piirduks, mängu analüüs, foorumites tuhnimine, raamatute lugemine jne Seega, kes tahab kunagi PRO-ks hakata, arvestage asi ei ole meelakkumine ;)

ESTPatrick
29.11.08, 15:46
Nagu näha pokkerimängijatel ei kingita raha, selleks tuleb ikka vaeva ka näha. 500k kätt aastas ei tähenda, et sellega kõik piirduks, mängu analüüs, foorumites tuhnimine, raamatute lugemine jne Seega, kes tahab kunagi PRO-ks hakata, arvestage asi ei ole meelakkumine ;)




Siiski järgin koodeksit mitte üle 60h kuus mängida väljaarvatud erijuhud, see kuu tuli jube mänguisu peale ja ilmselt teen lausa 80h kokku. PUHKAMA PEAB

ESTPatrick
29.11.08, 15:52
Päris hea video kvaliteet ning isegi suutsin päris hästi jälgida. Aga jah, roll on suur, siis on ikka hea biite võtta, NOH, SEEKORD LÄX NIIMOODI ;D Ning sedasi peaxki mõtlema :)


Pokkerit tulebki mängida täpselt nii suure rolliga et KUNAGI ei mõtleks rahast kui panustad, minul on see x number, sinul v-o y, see on inimese küsimus. Aga alla 50 Buy-in suurematel levelitel on raske minu stiiliga mängida, arvestades et nädalas on suht standard mõned korrad 5-6 BI kaotada päevas ja korra paari kuu jooksul ka 12-15 buy-in downswinge kohata, samas on ka upswingid päris tihedad, sest kaart makstakse üldjuhul kinni - seetõttu on see stiil sobilik üsna tugeva närvikavaga inimestele, keda variatsioon ei koti

ESTPatrick
29.11.08, 16:12
12 table puhul tuleb juba päris palju huvitavaid käsi. Aga vaimusilmas kujutan ette nutsi - replayerist lastakse järjest ühe teema kohta käivaid sisulisi käsi 20 tk järjest, samal ajal ka natuke teeooriat, siis järgmine teema, jälle 20 kätt jne. Sestap panin 9 punkti.


tee ettepanek, teema, limiidi kohta ja ma usun et oleks vägagi reaalne teha videosid nagu palutud, kasvõi 10 rankalt ja 10 kätt minult kui teema ja limiit peaks mõlemale sobima, tahes tahtmata on mängijate stiilid erinevad ja seetõttu igaüks ei ole iga teema jaoks kõige pädevam.

TEE PAKKUMINE, kaotada ei ole sul midagi

leits
29.11.08, 17:23
tra imelik jutt sul juba .. vägijooke oled tarbind v

Timpz
29.11.08, 19:11
Estpatrick su signature on Jeff Dunhami showst võetud :P? AA is for quitters :D

kilu6
29.11.08, 19:27
TEE PAKKUMINE, kaotada ei ole sul midagi


QQ, JJ, TT, AQ, AJ, KQ mängimine:
a) OOP vs Position
b) regularide vs donkide vastu.
c) 3betting ja calling three bets nende kätega
d) erinevad flopid
e) eriline huvi muidugi käte vatu, mis kohtab vastas(t)e vastupanu

ESTPatrick
30.11.08, 03:17
Estpatrick su signature on Jeff Dunhami showst võetud :P? AA is for quitters :D


obv

kilu6
30.11.08, 12:20
Üldse üks hea teema oleks: good laydowns. Raske teha, sest teise mehe kätt saab teada ainult siis, kui oli multiway pot.

ESTPatrick
01.12.08, 02:41
Nagu näha pokkerimängijatel ei kingita raha, selleks tuleb ikka vaeva ka näha. 500k kätt aastas ei tähenda, et sellega kõik piirduks, mängu analüüs, foorumites tuhnimine, raamatute lugemine jne Seega, kes tahab kunagi PRO-ks hakata, arvestage asi ei ole meelakkumine ;)




minu elu on meelakkumine pigem, sest vaev on juba ammu tehtud ja nüüd o ainult raha kühveldamine kuni uuele levelile minek kus tuleb esimene kuu vähe rohkem vaeva näha ja siis hakkab räme biitimine pihta ja kahekordne sissetulek olemas

Tigrano
01.12.08, 13:01
minu elu on meelakkumine pigem, sest vaev on juba ammu tehtud ja nüüd o ainult raha kühveldamine kuni uuele levelile minek kus tuleb esimene kuu vähe rohkem vaeva näha ja siis hakkab räme biitimine pihta ja kahekordne sissetulek olemas


Hea lugeda, alguses vaev ja siis tasu, kõik klapib ;)

ESTPatrick
01.12.08, 15:48
jah

farik666
01.12.08, 16:40
tegin ka täna ühe sessiooni 12 lauda ja cascade stiilis.. kuigi pole harjunud sellise tempoga..oli üllatuseks parim sessioon mitme kuu jooksul..

AshrakWhite
01.12.08, 17:40
ma olen liiga lebo vend, ei suuda raamatuid lugeda :P


kogemusest tegutsen :D

ESTPatrick
01.12.08, 20:47
tegin ka täna ühe sessiooni 12 lauda ja cascade stiilis.. kuigi pole harjunud sellise tempoga..oli üllatuseks parim sessioon mitme kuu jooksul..


kõik algab nii

Lutzky
02.12.08, 10:20
EstPätri tungival soovil ka mõningad minu kommid:
*Video algas sealt, kus eelmine põhimõtteliselt lõppes. Coolerite üleelamine on sul muhe ja eeldatavalt siis ka õige. Milleks närvitseda. Rahulik tüüp.
*See tohmanite jutt oli cool. Samuti multitablingu mängimise otsustamine - stack + kaart + positsioon.
*25s oli kuld.
*J4-ga vs A4 oli huvitav.
*Lõpp oli kommertslik...:P

Millal järgmise paned?

PS! Soovilugu ka Sulle: http://www.youtube.com/watch?v=j95qCtdpmlc&feature=related

Nelj seminaris näeb.

Edu,
L.

Tuul
02.12.08, 10:35
Kõige parem on sõna "tohman", võtsin ka enda sõnavarasse, kui väheke närvi lähen

Tigrano
02.12.08, 10:59
Kõige parem on sõna "tohman", võtsin ka enda sõnavarasse, kui väheke närvi lähen


Jep, ise ka mõtlesin, et jube hästi kõlab, võtan samuti kasutusele, mitte ainult laudades vaid igapäevases elus. Kes ei meeldi ütlen kohe ausalt ära, et tohman oled.

ESTPatrick
02.12.08, 11:04
Jep, ise ka mõtlesin, et jube hästi kõlab, võtan samuti kasutusele, mitte ainult laudades vaid igapäevases elus. Kes ei meeldi ütlen kohe ausalt ära, et tohman oled.


tohmaneid on väga palju

Lutzky
02.12.08, 11:26
maatõugu tohman on veel parem. (c) by Mart Juur


L.

farik666
03.12.08, 16:32
mind huvitab ikka üks lause mis sa ütlesid... "foldima ikka ei hakka.. foldimine on tohmanitele" või midagi sellist... kas see oli irooniaga öeldud või lihtsalt ei foldigi kui juba oled raha sisse pannud.. isegi kui tead et oled taga?

ESTPatrick
03.12.08, 20:13
kui taga siis obv fold, ilmselt oli natuke irooniat tavalise regulari aadressil kes mängivad minujaoks natuke liiga igavat ja natuke liiga heade kätega ehk nad ei võta piisavalt tihti ette bluffimisvõimalusi täiesti pasaga , aga ma tihtilugu ei tea ise ka mida ma mõtlen - niiet kõike ära kodus järgi proovi

AshrakWhite
04.12.08, 22:37
vaatan ka su multitablet, mängisin täna 6 lauaga, jõuab järgi isegi nüüd :P "igav" pole aga jõuab, 6 lauaga oli vhaepeal küll tunne et iiiigaaaav.


ahjaa, pähkleid näed ka igalpool, äge.

antnx
05.12.08, 11:12
Hea video - väga head kommentaarid. Aga lisaks ühe asja - NL10 poisid ärge eeskujuks seda võtke :). Nl200 on ikka mõtlevad mängijad kõik. Selliseid trikke Nl10 proovides hävib suht kiiresti.


IMO!


Ahjaa...eile proovisin Nl10 8 lauda. IGAV - 85% oli fold ja jõudsin telekat vaadata vahepeal :D

Tarq666
07.12.08, 12:33
Olen 2 korda vaadanud ja vaatan veel 10 korda, eks siis annan korraliku tagasisidet. Su videodest on palju õppida. Mitte muidugi NL10 jaoks vaid tuleviku jaoks ::)

Kaitz20
07.12.08, 20:05
Klambril oli kaks videot üles pandud.
Kui see oli fläshis, siis esimese poole tunni kohta paar kommentaari:
- meeldivad Sinu 3-bet, eriti kui vastased ei suuda kohaneda ning foldivad liiga palju või callivad ja c/f flop.
- Kui callid väikseid 3-bet ip A9s, siis ma arvan, et peaksid flopist/turnist 2/3 beti tegema, et vastast foldima panna. Vaevalt, et tal kunagi paar on, kui ta flopist check ja turnist check.
- KK hand 3-bet call oop on ilmselt ok, kuigi ma oleks eelistanud väikest 4-bet. Mure lihtsalt selles, et seda on päris raske tasakaalustada bluffidega, et vastased calliksid viletsamate kaartidega. Kuid flopist on c/r. Board on drawy, ta callib/shove sind Qx käega maha ning kui tal juhtub olevat viletsam käsi, siis vaevalt et ta tulistab uuesti turnis õhuga.
Paistab, et peaksin ise FR laudadesse üle minema. Seal vastased ei ole nii agrod, kui 6-max omades.

antnx
08.12.08, 10:27
Küsimus: Sa kasutad päris palju minraise...oskad seletada miks see hea on ja kas tasuks seda rohkem kasutada? Panin tähele, et kasutad seda just spekulatiivsete käte juures.

ESTPatrick
08.12.08, 12:37
valesti panid tähele, kasutan seda tahtlikult pre-flop ainult Co ja button, sest ma saan SITAKS 3bette kui ma paneksin tavalise raise kuna mu steal % on veits kõrgem ja minraise pannes saan ma vastaste vastu suuremaid potte positsioonis mängida erinevate kätega, ja 3bettide callimine on matemaatiliselt igatpidi kasulik

RudiTurbo
09.12.08, 16:39
Klambril oli kaks videot üles pandud.
Kui see oli fläshis, siis esimese poole tunni kohta paar kommentaari:
- meeldivad Sinu 3-bet, eriti kui vastased ei suuda kohaneda ning foldivad liiga palju või callivad ja c/f flop.
- Kui callid väikseid 3-bet ip A9s, siis ma arvan, et peaksid flopist/turnist 2/3 beti tegema, et vastast foldima panna. Vaevalt, et tal kunagi paar on, kui ta flopist check ja turnist check.
- KK hand 3-bet call oop on ilmselt ok, kuigi ma oleks eelistanud väikest 4-bet. Mure lihtsalt selles, et seda on päris raske tasakaalustada bluffidega, et vastased calliksid viletsamate kaartidega. Kuid flopist on c/r. Board on drawy, ta callib/shove sind Qx käega maha ning kui tal juhtub olevat viletsam käsi, siis vaevalt et ta tulistab uuesti turnis õhuga.
Paistab, et peaksin ise FR laudadesse üle minema. Seal vastased ei ole nii agrod, kui 6-max omades.



Ma arvan, et ESTPatricku stiili puhul võib Check check tähendada vastasel õhust kuni nutsini ;D

ESTPatrick
09.12.08, 17:20
PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP1 ($200)
MP2 ($200)
CO ($233.50)
äge tüüp (Button) ($222.40)
SB ($38)
BB ($200)
UTG ($501.75)
UTG+1 ($406)

Preflop: äge tüüp is Button with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
5 folds, äge tüüp raises to $4, 1 fold, BB raises to $26, äge tüüp calls $22

Flop: ($53) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
BB bets $42, äge tüüp calls $42

Turn: ($137) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
BB checks, äge tüüp bets $34, BB raises to $132 (All-In), äge tüüp calls $98

River: ($401) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $401 | Rake: $3

Results:
äge tüüp had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (three of a kind, sevens).
BB had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (three of a kind, sevens).
Outcome: äge tüüp won $398

kuna ta oli mind muserdama hakanud oma gay-lt suurte 3bettidega, siis võtsin julguse kokku ja mõtlesin et callin ta maha kui midagi hitin. Toimis, nõrk read oli et 3betib suited rämpusga mind, oli juba korra vahele jäänud kui BB aitas välja ükskord

leits
10.12.08, 14:26
A7 comon dude, see ei vääri postitamis. 23o, 72o, J2o, siukest sitta o n vaja:D

ESTPatrick
10.12.08, 16:28
23 on liiga standard et postitada nõrka A-d on palju raskem hittida

Tigrano
10.12.08, 23:08
Millal uus osa tuleb ;D

ESTPatrick
11.12.08, 00:20
unustasin - läksin õlut jooma, seega homme, aga mai ole kindel kui pikk see kolmas osa sai, kardan et võib veits lühike olla, aga see selgub alles homme

lebovend
20.01.09, 09:11
põhiline on selle m6nusa tuima h22lega mingi r2mpsflopi puhul: "Oo, nuts." :p

ESTPatrick
22.01.09, 02:10
põhiline on selle m6nusa tuima h22lega mingi r2mpsflopi puhul: "Oo, nuts." :p


proovin anda endast parima