PDA

View Full Version : Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***



Leheküljed : 1 2 [3] 4

hotcocacola
30.09.10, 04:18
kasu saad kaudselt, sest kui tõesti panevad mõne hea satika, on seal overlay. Obv, et see kõikidele, aga vähemalt on overlay :D.

ja ehk premeerivad sind kuidagi viisi, ei oska öelda :p

Paju99
30.09.10, 09:21
Hei,

Konkreetse kampaania kohta anname teada lähiajal.

Kuna ma alaliselt ei jõua foorumeid jälgida, on ettepanek alati parem kirjutada meilile: priit.pajumaa@oc.eu

Ettepanekute eest raha me ei maksa, aga kelle ettepanekuid 10 tk käiku läheb, sellele panen töölepingu pakkumise lauale :)

Tervitades,
Priit Pajumaa

Rage
30.09.10, 11:29
muig... päris hea pakkumine... aga jah, OO promod ja rakeback jms on kõik siiani täpselt selline olnud, et ma pole siiani omale isegi kasutajat sinna teinud.. think about it..

emmimees
30.09.10, 12:30
Minuarust jällegi seal koguaeg toimub midagi ja olen mitte millestki teeninud seal arvestatava summa. Nüüd mingid igapäevased turnad kaotati ära(mingi jura tulid asemele) aga igausugu kampaaniaid on küll koguaeg olnud. Ainus viga ongi see, et OTSENE rakeback puudub, ning ka soft on jah nagu ta on, graafiline pool tehti nüüd rõvedaks ja popupi teema käib ka pinda turnadel. Samas ma ei saa aru, kas mõned ootavad, et OO neile sularaha kätte uksetaha tooks, enne kui seal mängida kõlbaks...
Mina sain oma bankrolli alustuseks väga lihtsalt sealt ja olen tänulik neile selle eest. Cashi mängin küll mujal nüüd, aga tulevikus plaan seal turnasid mängima hakata, kuna need on päris head seal...

Tigrano
30.09.10, 12:32
muig... päris hea pakkumine... aga jah, OO promod ja rakeback jms on kõik siiani täpselt selline olnud, et ma pole siiani omale isegi kasutajat sinna teinud.. think about it..

Samad sõnad :biggrin:

lypsja
30.09.10, 12:55
2-3 ettepanekut tuli juba ära... mõned veel ja muruntau saab töölepingu :)))

Rage
30.09.10, 12:57
Samas ma ei saa aru, kas mõned ootavad, et OO neile sularaha kätte uksetaha tooks, enne kui seal mängida kõlbaks...ei, aga kõik nood promod.. FPP süsteem, erinevad turniirid jms mis tegelikult tähendab seda, et ruunad hoolega raket maksta ja siis saad osaleda freerollil.. no ei kutsu. või siis miski baltic festi vms piletid, milleks pead mingi rämeda fieldiga satelliitturnasid läbi hammustama, et taaskord mingi 20-30 mängija SNG'le jõuda.. naah.. mul muudki teha.. ja kui otsin softimaid rahamänge, siis selliseid saite on piisavalt kus saab rakebacki ja tase on kehvem.. FPP süsteemidega saitidel on see mure, et selleks et raalselt oleks boonustena saadav rakeback ca 30-40% pead NL100s juba suht korralikku voluumi näitama.. ja nohh nii palju kui ma aru saan.. siis see OO's see kõige lihtsam variant FPP'd rahaks vahetada on 2% suurune rakeback.. m.o.t.t.

ranka
30.09.10, 13:48
Hei,

Konkreetse kampaania kohta anname teada lähiajal.

Kuna ma alaliselt ei jõua foorumeid jälgida, on ettepanek alati parem kirjutada meilile: priit.pajumaa@oc.eu

Ettepanekute eest raha me ei maksa, aga kelle ettepanekuid 10 tk käiku läheb, sellele panen töölepingu pakkumise lauale :)

Tervitades,
Priit Pajumaa

Hmmm. Miks mitte anda hea idee eest mängijale mõnikümmend dollarit niisama, eriti kui too idee peaks OO-le selle raha mitmekordselt tagasi tooma. Jällegi win-win olukord, sest too $50 võib hea õnne korral tuua teile uue mängija juurde.

ranka
30.09.10, 13:51
Lisaks veel niipalju, et minu soovitus on just Teie esindajal foorumeid külastada. Osalt on OO ikka veel väga allasurutud ja boikoteeritud pokkerituba. Teisalt esindaja vastused on reeglina kõige usaldusväärsemad ja täpsemad, mis omakorda tõstab pokkeritoa usaldusväärsust tohutult. Kolmandaks on pokkeritoa esindaja kursis kõige kriitilistemate probleemide ja suurtemate soovidega, et nii muuta oma tuba rohkem mängijate sõbralikumaks.

Aga it's up to you. Meie selle eest raha ei küsi, vastu oleme tulnud ning jankule isegi märgid külge kleepinud :)

EDIT: soovitan vaadata Kalev Salla ja PokerStarsi Tarvi poste ning saate aru, mida ma mõtlen.

MagicFriend
30.09.10, 14:52
Hei,

Konkreetse kampaania kohta anname teada lähiajal.

Kuna ma alaliselt ei jõua foorumeid jälgida, on ettepanek alati parem kirjutada meilile: priit.pajumaa@oc.eu :biggrin::confused::biggrin:

Ettepanekute eest raha me ei maksa, aga kelle ettepanekuid 10 tk käiku läheb, sellele panen töölepingu pakkumise lauale :) :biggrin::eek::biggrin:

Tervitades,
Priit Pajumaa


Oh, Pajumaa hoopis. arvasin et lihtsalt Paju.
harra, kas enam pole pop ja noorteparane viisakalt vastata?
ainus v6imalus on otse nakku irvitada?

kogu see OOO teema on nii kuradi haige, et see vaariks t6esti meedias suuremat kajastamist. tegelen kui aega saan. seniks...shalalalaa.

happy neljapaeva!

PS! ka "juhtum olympsis" teema ootab omanaolisi vastuseid. kasv6i nalja :biggrin:

Rage
30.09.10, 14:53
+1 rankale, mul tegelikult on isegi hea meel, et Janku käib siin ametlikku juttu rääkimas, samas on tast vahepeal kahju, sest mängijad esitavad siin loogilisi nõudmisi ja argumente ja vaene Janku peab lihtsalt süüdlasliku ilmega korrutama seda, mis OO poliitikas otsustatud on, mingit otsustamise õigust või asjaajamise õigust või isegi kasvõi ettepanekute edastamise ja arendamise õigust tal ei paista olevat:-(

ranka
30.09.10, 15:10
+1 rankale, mul tegelikult on isegi hea meel, et Janku käib siin ametlikku juttu rääkimas, samas on tast vahepeal kahju, sest mängijad esitavad siin loogilisi nõudmisi ja argumente ja vaene Janku peab lihtsalt süüdlasliku ilmega korrutama seda, mis OO poliitikas otsustatud on, mingit otsustamise õigust või asjaajamise õigust või isegi kasvõi ettepanekute edastamise ja arendamise õigust tal ei paista olevat:-(

+1

Mul janku suhtes täpselt sama mõte. Põhimõtteliselt on ta sõdur või sõnumitooja, kes ei saa sõnumitekste koostada ega muuta aga kogu see "sitt", sõim ja muu taoline lendab tema kraesse. Analoogse näitena tooks, et ei ole mõtet sõimata poemüüat kui hinnad on kõrged. Tema ei ole selles süüdi :)

Ma ise pooldaks seda, et siinsed kasutajaid võtaks Jankut kui töölist, kellele edastada ettepanekuid, kasvõi sõimu ja viha aga mitte tema vastu. Tema oleks too vend, kes edastab selle kõik edasi neile, kes otsustavade.

Loodan, et muudetakse oma suhtumist Janku suhtes ja näeme teda siin foorumis tihedamalt. See, kuidas Olumpic Online või kasiinosse suhtute on igaühe enda asi.

vilkar
30.09.10, 17:41
keegi mingit boonus koodi teab regamisel?

heido24
01.10.10, 00:44
IE-ga ei saa deposiiti teha...sampos ytleb et mingi error....aga kui mozillaga l2hen siis k6ik ok...tahax otse OO-st deposiiti teha

krayzie
01.10.10, 13:01
Imo võiks see saada Olympicu uueks tunnuslauseks:

"Pidage meeles, et kui me ütleme, et võidate päris raha, siis me mõtleme päris raha".

hotcocacola
01.10.10, 14:58
lol

muruntau
02.10.10, 17:33
Soovitus rakeback süsteemi kohta.

Reloadboonusel ja promodel põhinev hägune rakeback süsteem on omane neljandajärgulistele skinnidele ja muidu urkasaitidele. Kui te tahate, et peale Teie tiimiliikmete, mõne erandi, mõnekümne arvatavasti kergelt patriootriliste kalduvustega micro- ja smallstakesi mängija ning freerollijate ka tõsiseid mängijaid juurde tuleks, oleks vaja muutusi. Vaevalt, et OO ambitsioonid piirduvadki paarikümne entusiasti pealt teenimisega. Siiamaani ei ole siiski eriti tahet muutusteks välja näidatud. Üks tsitaat OC investorite lehelt "In a time of cutbacks and savings a viable company with a strong vision must have the courage to make the right decisions and also not to make the only apparently right decisions." Kas OO puhul on see puhas pullisitt?

Igatahes, soovituse juurde. Nagu öeldud, promodel ja reloadboonustel põhinev süsteem on enda aja ammu ära elanud ja tänapäeval järjest vähem kasutust leidev. Ei soovitaks Teil hakata taaskord jalgratast leiutama, sest väga hästi töötav süsteem on ammu olemas. Enamus suuremaid saite/skinne astub ühte sammu FPP (või kuidas kusagil neid punkte nimetatakse) punktide eest lunastatavate premeerimissüsteemide suunas või on sinna juba ammu jõudnud. Põhjuseid selleks on mitmeid: süsteemi selgus ja lihtsus, see motiveerib mängijaid rohkem ja paremini mängima (ehk rohkem teenustasusid maksma), tekitab mängijates lojaalsust saidi/skinni vastu, tekitab lisa võistlusmomenti mängijatele teiste seas.

Põhimõtteliselt see tähendaks siis FPP poe loomist, kust oleks võimalik FPP'de eest lunastada boonuseid, turniiripileteid, OO nänni (kui midagi sellist peaks kunagi loodama) ja ehk veel midagi. Kõige tähtsamad on neist muidugi boonused. Loogilisim soovitus OO'le oleks võtta üle üks-üheselt Titan Pokeri süsteem. Titan Poker on Ipokeri tähtsaim sait ja neil on vägagi konkurentsivõimeline ja mängijatele meelepärane süsteem. Sellisel juhul oleks süsteem kui võrgu standard ja välismaalased, kes tahavad Ipokerisse kontot teha vaataksid OO poole kui reaalsesse konkurentsivõimelisse alternatiivi. Teine võimalus, kui Titani süsteem peaks osutuma esialgu veel küllaltki väikse OO skinni jaoks liiga kulukaks, teha praeguse FPP süsteemi peal põhinev boonussüsteem.

Esialgu võivad kasvavad kulud rakebackile ja selle süsteemile küll suured tunduda, aga kasvav mängijate arv ja käive toovad seotud kulud tagasi tõenäoliselt kuudega. Selle süsteemiga kaoks ka mängijate viltu vaatamine OO suunas ja teil ei oleks vaja OC turniiripileteid enam mängijatele peale suruda nagu praegu, vaid mängijatel tekiks endal tahtmine OC turniiridel osaleda. Pikas perspektiivis oleks see süsteem kasulikum ka OC'le eraldivõetuna OO'st.

Edu!

Edit: saatsin ka Pajumaale meilile

tolmuahv
03.10.10, 03:23
Tahaks ka veel Jankule ja Priit Pajumaale 'julgustuseks' ütelda, et teie töös ei saa olla eriti palju olulisemaid asju kui klientide ja potentsiaalsete klientide kuulamine kui need teile täiesti tasuta konsultatsiooni pakuvad. Teised ettevõtted maksavad rämedaid summasid, et läbi viia turu-uuringuid, defineerida sihtgrupp ja nende vajadused/ootused. OO-l on see foorumite (Pokkeriprod, LHV, Pokernews, etc) olemas. "Ei ole eriti tihe foorumite külastaja" peaks tõlkes kõlama "Ei huvita eriti, mida kliendid tegelikult arvavad või tahavad". Te ju tegelikult ei mõtle nii. Soovitaks vähem vaielda 'klientidega' ja rohkem kuulata ja küsida täpsustavaid küsimusi. Eesti pokkerimängijad on teie eest teinud ära suure töö konkurentide tugevuste/nõrkuste kaardistamisel - võtke ja kasutage seda enda huvides.

krayzie
03.10.10, 11:44
Mina soovitaks tõsiselt mõelda esinduslikuma kodulehekülje peale. Praegune kujundus ja ülesehitus näevad rohkem välja nagu mõne esmakursuslase kiiresti kokku keeratud soperdis (vabandust, ei leidnud paremat sõna selle kohta). Väga halb värvivalik, sõnad-risti-suus eesti keel (ega te ometi google translatorit ei kasutanud?) ja kasiinopildid loovad odava ja kahtlase mulje. Kui ma ei teaks et tegu on olympicu veebilehega ei julgeks ma sellise kohaga mingit tegemist teha rääkimata raha deponeerimisest. Visake pilk mõne konkureeriva veebilehe peale (isegi suvalised väikesed skinnid omavad korralikumaid veebilehti, rääkimata a la starsist ja ftp'st)

Teiseks - kõik teie kliendid ei ole ajuvähist vaevatud hasartmängusõltlased keda peab kohtlema nagu debiile. Kui plaanite korraldada "1 pakett garanteeritud" satelliite mille maksumus on näiteks 21 EUR siis palun ärge tehke seda 2EUR buyiniga rebuy näol kus minimaalne nõutav mängijate arv on 10. Kui mõni suurem pokkerituba selliseid asju korraldama hakkaks oleks nende maine jäädavalt rikutud.

Kui mõtlete kuidas premeerida oma lojaalseid mängijaid siis pakuksin kolme märksõna - lihtsus, läbipaistvus ja konkurentsivõimelisus. Mina isiklikult ei taha mängida toas kus minu järgmise kuu rakeback sõltub mõnest armulikust reload boonusest või ma pean rahlduma mingi turniiripiletiga. Juhuslik reload boonus või ralli mõnele piletile võib olla lisaväärtus, mitte skeem iseenesest. Lisaks, võibolla tuleb see üllatusena aga on olemas pokkerimängijaid keda ei huvita turniirid, nagu on ka pokkerimängijaid kes ei saa elukoha tõttu käia Parkis turniire mängimas või siis lihtsalt ei taha sinna minna. Hetkel teie "lojaalsusskeem" sellega ei arvesta. Pakkuge mängijatele läbipaistvat vip-programmi mis on konkurentsivõimeline teiste tubadega (praegune 2% punktivahetus vms on kahjuks naljanumber), näiteid pole vaja kaugelt otsida - juba eelpool pakutud punktipood oleks hea lahendus.

24/7 telefonitugi oleks meeldiv lisaväärtus, soovitaks ka selle peale mõelda. Ise pidin konto loomisel chati tuge kasutama mis jättis väga aeglase ja ebapädeva mulje - iga vastust pidin ootama pea 10 minutit + pea igas klienditoe lauses oli vähemalt 1 kirjaviga. Mõne jaoks pisiasi, minu jaoks siiski ebameeldiv üllatus.

Täiendan kui midagi veel pähe lööb. good luck.

leits
20.10.10, 00:58
parimad kommentaarid mulle olympic töötajatelt ... mulle r22giti olympsis on sitaks töötajaid et kõiki teenindada... kahjuks ,, inimesedn kes tahavad pokkerit mängida ... nende jaoks teenindajad otsas ... sest inimesed tahavad mingit vastu kasinni ime ***** m2ngida ..... sitaks kõva tartu koht .. kell 6 pannakse kinni, kuna diilereid ei j2tku. AGA, alati jätkub kasinni mängude jaoks ,... fcing olge normaalsed ... pajumaa keela siis juba need atrtus ära kui tei lmingi tohutu puudus seal on ... mõttetu bullshit mis te korraldate

fcking teenindage oma automaadi kunne öö l2bi ... ehk saavad inimese mooodi pokkerim2ngijad ka kunagi inimese moodi tunded

tolmuahv
20.10.10, 11:42
Tallinnas on samamoodi - kell 6 hommikul pood kinni. Vahet pole, kas on mitu täislauda või paar purjus fishi järel. Kusjuures, tihtipeale suureneb maja jaoks laua kasumlikkus iga tunniga - lõpus on suuremad stackid ja laksitakse max rake potte päris palju tihedamini.

See jutt, et diilereid pole on kergelt üteldes kummaline jah. Kui 10 inimest mängiks pokkerit, siis võib selle tühja ruletilaua tagant ju kellegi tuua neile kaarte jagama? Ilmselgelt mingi vanast ajast jäänud reegel, mida personalil pole tahtmist muuta, kuna nii on mugavam.

lenC
22.10.10, 16:19
Nüüd siis grindime 2p2-s endale kliente

http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/5000-added-tournament-902866/

Kuidas ta küll selle turniiri leidis???

ranka
22.10.10, 16:23
ROFL

Ärge palun öelge, et see on "paju99" 2p-s on täpselt sama, mis siin foorumis. Kui nii siis näen sellist nalja esimest korda.

rohelinekonn
22.10.10, 16:25
neil ei taha turna rahvast täis tulla hästi. Ei meeldi peale kah plekkida

pastilaa
22.10.10, 16:28
Väga peen huumor. Marketingi osakond võib rahul olla - nende töö on tehtud.

ment52
22.10.10, 16:29
ma arvaks et see teema pastilaa level aga vist mitte sest midagi on puudu sealt

http://farm1.static.flickr.com/58/189258674_8769b0b642_o.gif

muruntau
22.10.10, 16:31
http://ee.pokernews.com/uudised/2010/10/olympic-online-uue-juhina-alustab-priit-pajumaa-3501.htm

agressiivne laienemiskampaania Oly moodi :DDDD

hotcocacola
22.10.10, 16:44
einoh:D, ma ei oska midagi öelda....panin peene kajaka maha lol

erplander
22.10.10, 16:46
oskab keegi kiirelt öelda, kas ühe IP pealt saab OO-s kaks mängijat ühte ja sama MTT-d mängida? Või võib juhtuda, et mõlema kontod lüüakse lukku?

hotcocacola
22.10.10, 16:50
oskab keegi kiirelt öelda, kas ühe IP pealt saab OO-s kaks mängijat ühte ja sama MTT-d mängida? Või võib juhtuda, et mõlema kontod lüüakse lukku?

tegin kiire päringu live chatis....

edit: Stiina: Tere! Turniiri saab mängida, SitnGod ei saa
edit 2: Stiina: Lukku ei löö, lihtsalt ei lase regada, kui ei saa

erplander
22.10.10, 16:56
ok, tänud, väga hea siis, üks sõber helistas ja uuris, kas saab mu juurde mängima tulla, et võitis eile satikalt pileti sinna Latvia Opening turnale, aga nett kadus tal kodus ära ja siis mängiks ise ka seda äkki...

g00000se
22.10.10, 17:05
Mina soovitaks tõsiselt mõelda esinduslikuma kodulehekülje peale. Praegune kujundus ja ülesehitus näevad rohkem välja nagu mõne esmakursuslase kiiresti kokku keeratud soperdis (vabandust, ei leidnud paremat sõna selle kohta). Väga halb värvivalik, sõnad-risti-suus eesti keel (ega te ometi google translatorit ei kasutanud?) ja kasiinopildid loovad odava ja kahtlase mulje. Kui ma ei teaks et tegu on olympicu veebilehega ei julgeks ma sellise kohaga mingit tegemist teha rääkimata raha deponeerimisest. Visake pilk mõne konkureeriva veebilehe peale (isegi suvalised väikesed skinnid omavad korralikumaid veebilehti, rääkimata a la starsist ja ftp'st)

Teiseks - kõik teie kliendid ei ole ajuvähist vaevatud hasartmängusõltlased keda peab kohtlema nagu debiile. Kui plaanite korraldada "1 pakett garanteeritud" satelliite mille maksumus on näiteks 21 EUR siis palun ärge tehke seda 2EUR buyiniga rebuy näol kus minimaalne nõutav mängijate arv on 10. Kui mõni suurem pokkerituba selliseid asju korraldama hakkaks oleks nende maine jäädavalt rikutud.

Kui mõtlete kuidas premeerida oma lojaalseid mängijaid siis pakuksin kolme märksõna - lihtsus, läbipaistvus ja konkurentsivõimelisus. Mina isiklikult ei taha mängida toas kus minu järgmise kuu rakeback sõltub mõnest armulikust reload boonusest või ma pean rahlduma mingi turniiripiletiga. Juhuslik reload boonus või ralli mõnele piletile võib olla lisaväärtus, mitte skeem iseenesest. Lisaks, võibolla tuleb see üllatusena aga on olemas pokkerimängijaid keda ei huvita turniirid, nagu on ka pokkerimängijaid kes ei saa elukoha tõttu käia Parkis turniire mängimas või siis lihtsalt ei taha sinna minna. Hetkel teie "lojaalsusskeem" sellega ei arvesta. Pakkuge mängijatele läbipaistvat vip-programmi mis on konkurentsivõimeline teiste tubadega (praegune 2% punktivahetus vms on kahjuks naljanumber), näiteid pole vaja kaugelt otsida - juba eelpool pakutud punktipood oleks hea lahendus.

24/7 telefonitugi oleks meeldiv lisaväärtus, soovitaks ka selle peale mõelda. Ise pidin konto loomisel chati tuge kasutama mis jättis väga aeglase ja ebapädeva mulje - iga vastust pidin ootama pea 10 minutit + pea igas klienditoe lauses oli vähemalt 1 kirjaviga. Mõne jaoks pisiasi, minu jaoks siiski ebameeldiv üllatus.

Täiendan kui midagi veel pähe lööb. good luck.

Sama tunne oli siin, kui esimest korda seda lehekülge nägin. Selline tunne, et kui panen download client, siis saan endale raudselt mingi windows 98le disainitud viiruse külge.

krayzie
25.10.10, 11:48
Tahaks ka veel Jankule ja Priit Pajumaale 'julgustuseks' ütelda, et teie töös ei saa olla eriti palju olulisemaid asju kui klientide ja potentsiaalsete klientide kuulamine kui need teile täiesti tasuta konsultatsiooni pakuvad. Teised ettevõtted maksavad rämedaid summasid, et läbi viia turu-uuringuid, defineerida sihtgrupp ja nende vajadused/ootused. OO-l on see foorumite (Pokkeriprod, LHV, Pokernews, etc) olemas. "Ei ole eriti tihe foorumite külastaja" peaks tõlkes kõlama "Ei huvita eriti, mida kliendid tegelikult arvavad või tahavad". Te ju tegelikult ei mõtle nii. Soovitaks vähem vaielda 'klientidega' ja rohkem kuulata ja küsida täpsustavaid küsimusi. Eesti pokkerimängijad on teie eest teinud ära suure töö konkurentide tugevuste/nõrkuste kaardistamisel - võtke ja kasutage seda enda huvides.

+ miljon pmst

Arvestades olympicu esindajate siinset teemakülastust ja seniseid sõnavõtte jääb mulje et ettevõte elab kusagil paralleeluniversumis.

taipupole
25.10.10, 12:13
See on võrdlemisi naljakas jah, eriti veel kodumaise firma puhul, et kõigu lihtsamini tabatava mängijategrupiga keegi ei suhtle. Täpselt sama jutt tegelikult ka teiste kohta (Unibet, Triobet), kus peaks vist Eesti esindajad olemas olema.

Ainuke tasemel on Stars ja järeldus, mida sellest kõigest tõmmata, on tõenäoliselt lihtne.

JanKu
09.11.10, 09:59
Tere!

Vabandan ka kohe ette, et ei ole piisavalt tihedalt siinset foorumit külastanud!

Allpool toodud jutus mis räägib FPP boonussüsteemist on palju õiget. Üritan lühidalt lahti seletada mis on toimub ja mis on tulemas meie boonussüsteemis. Esiteks saan lubada, et FPP-el põhinev Giftshop tuleb veel see aasta. 100% lubadusi ei julga kunagi anda aga tarkvara arenus selleks on meil tellitud ja lubati 2010 aasta sees valmis saada. Giftshoppi on plaanitud FPP-de eest boonuste ostmine, VIP levelite ostmise võimalus, turniiripiletite- ja kõikvõimaliku nänni ostmine. Nii, et kõik vajalik peaks esialgu kaetud olema.

Parimat,
Jan


Soovitus rakeback süsteemi kohta.

Reloadboonusel ja promodel põhinev hägune rakeback süsteem on omane neljandajärgulistele skinnidele ja muidu urkasaitidele. Kui te tahate, et peale Teie tiimiliikmete, mõne erandi, mõnekümne arvatavasti kergelt patriootriliste kalduvustega micro- ja smallstakesi mängija ning freerollijate ka tõsiseid mängijaid juurde tuleks, oleks vaja muutusi. Vaevalt, et OO ambitsioonid piirduvadki paarikümne entusiasti pealt teenimisega. Siiamaani ei ole siiski eriti tahet muutusteks välja näidatud. Üks tsitaat OC investorite lehelt "In a time of cutbacks and savings a viable company with a strong vision must have the courage to make the right decisions and also not to make the only apparently right decisions." Kas OO puhul on see puhas pullisitt?

Igatahes, soovituse juurde. Nagu öeldud, promodel ja reloadboonustel põhinev süsteem on enda aja ammu ära elanud ja tänapäeval järjest vähem kasutust leidev. Ei soovitaks Teil hakata taaskord jalgratast leiutama, sest väga hästi töötav süsteem on ammu olemas. Enamus suuremaid saite/skinne astub ühte sammu FPP (või kuidas kusagil neid punkte nimetatakse) punktide eest lunastatavate premeerimissüsteemide suunas või on sinna juba ammu jõudnud. Põhjuseid selleks on mitmeid: süsteemi selgus ja lihtsus, see motiveerib mängijaid rohkem ja paremini mängima (ehk rohkem teenustasusid maksma), tekitab mängijates lojaalsust saidi/skinni vastu, tekitab lisa võistlusmomenti mängijatele teiste seas.

Põhimõtteliselt see tähendaks siis FPP poe loomist, kust oleks võimalik FPP'de eest lunastada boonuseid, turniiripileteid, OO nänni (kui midagi sellist peaks kunagi loodama) ja ehk veel midagi. Kõige tähtsamad on neist muidugi boonused. Loogilisim soovitus OO'le oleks võtta üle üks-üheselt Titan Pokeri süsteem. Titan Poker on Ipokeri tähtsaim sait ja neil on vägagi konkurentsivõimeline ja mängijatele meelepärane süsteem. Sellisel juhul oleks süsteem kui võrgu standard ja välismaalased, kes tahavad Ipokerisse kontot teha vaataksid OO poole kui reaalsesse konkurentsivõimelisse alternatiivi. Teine võimalus, kui Titani süsteem peaks osutuma esialgu veel küllaltki väikse OO skinni jaoks liiga kulukaks, teha praeguse FPP süsteemi peal põhinev boonussüsteem.

Esialgu võivad kasvavad kulud rakebackile ja selle süsteemile küll suured tunduda, aga kasvav mängijate arv ja käive toovad seotud kulud tagasi tõenäoliselt kuudega. Selle süsteemiga kaoks ka mängijate viltu vaatamine OO suunas ja teil ei oleks vaja OC turniiripileteid enam mängijatele peale suruda nagu praegu, vaid mängijatel tekiks endal tahtmine OC turniiridel osaleda. Pikas perspektiivis oleks see süsteem kasulikum ka OC'le eraldivõetuna OO'st.

Edu!

Edit: saatsin ka Pajumaale meilile

muruntau
09.11.10, 10:10
Wow!. Siiras aplaus!

Edu!

muruntau
09.11.10, 12:10
Tere!

Vabandan ka kohe ette, et ei ole piisavalt tihedalt siinset foorumit külastanud!

Allpool toodud jutus mis räägib FPP boonussüsteemist on palju õiget. Üritan lühidalt lahti seletada mis on toimub ja mis on tulemas meie boonussüsteemis. Esiteks saan lubada, et FPP-el põhinev Giftshop tuleb veel see aasta. 100% lubadusi ei julga kunagi anda aga tarkvara arenus selleks on meil tellitud ja lubati 2010 aasta sees valmis saada. Giftshoppi on plaanitud FPP-de eest boonuste ostmine, VIP levelite ostmise võimalus, turniiripiletite- ja kõikvõimaliku nänni ostmine. Nii, et kõik vajalik peaks esialgu kaetud olema.

Parimat,
Jan

Paar soovitust, et boonussüsteem oleks sobivam nii mängijatele kui ka OO'le.

Esiteks ei peaks olema VIP tasemed olema ostetavad poest FPP'de eest. Need peavad olema ikkagi välja teenitud. Ja VIP tase peaks muutuma automaatselt, kui on vastav kogus punkte teenitud, mitte alles kuu lõpus. VIP tase võiks olla ostetav ainult siis, kui Teie tarkvara ei võimalda kohest VIP taseme tõusu, kui vastav kogus punkte on kogutud. Ja ka sellisel juhul peaks hind peaks olema sümboolne 1FPP ning ostmisvõimalus saaks tekkida alles siis, kui on vajalik kogus punkte teenitud vastava ajaperioodi jooksul.

Teiseks peaks kaduma senine mängijatega kokkulepete süsteem sobiva rakebacki saamiseks. Süsteem peaks olema lihtne, selge, kõigile mõistetav, läbipaistev ja, mis kõige tähtsam, kõigile võrdne. Mina nt ei tahaks mängida toas, kus teiega kokkuleppe teinud mängija saab kohe kõrgemat rakebacki kui mina. Ja paluks sellega seoses seletada ka siin lahti, mida tähendab teie Team Elite süsteem. Kas need mängijad on OO'ga kokkuleppe teinud mängijad, kes saavad kõrgemat rakebacki? Kui nii, siis peaks see süsteem kaduma, et tagada võrdset kohtlemist kõikidele klientidele.

Ärge pange VIP poe nimeks Gift shopi, see jätaks mulje, nagu OO arvab, et ta teeb mängijatele kingitusi selle poega. Tavaline VIP store vms on täiesti sobiv.

Titan Pokeril (Ipokeri lipulaev skinnil) oli vist nii, et poest ostu kinnitab klienditugi vms ja läheb umbes 3 päeva aega, et ost kinnitada. See aeg on liiga pikk, me kõik oleme harjunud, et ost kinnitatakse hetkega. 24h max, peaks muidugi veel kiirem olema.

Igaks juhuks mainin ka ära selle, mis muidu on iseenesestmõistetav: VIP poest peaks olema võimalik asju osta ainult FPP'de eest.

Eri VIP tasemete rakebacki suuruste arvutamisel tuleb Teil arvestada teiste tubade pakutavaga. Et OO oleks atraktiivne ja konkurentsivõimeline valik mängijatele, mitte monopoolseid võtteid kasutades enda turupositsiooni parandada üritav ettevõte. Edit: Nagu varem mainisin, võiks VIP süsteem olla 1-1le sama Titan Pokeriga, mis on võrgustiku lipulaev, või vähemalt eeskujuks OO süsteemile.

Ja soovitaks ka kaasata mängijate positsiooni esindav inimene/inimesed otsustusprotsessi, see võimaldaks Teil teha kohe mõlemale poolele sobivaid lahendusi, väheneks kriitika OO aadressil ja paraneks ka OO maine aja jooksul (mis kuigi kõrge ei ole OO'ga mitte seotud mängijate seas, nagu Te isegi peaksite teadma) ning koos sellega ka käive oluliselt. Kandideerin sellele kohale, usun, et oleksin sobiv seda kohta täitma.

Edu!

muruntau
16.11.10, 18:55
Hoiatus: Kõik tegelased ja tegevuskohad on välja mõeldud, fiktsioon, kõigel järgneval pole reaalsusega mingit pistmist.

Komöödia kolmes vaatuses:


Tegelased:

Dr. Palmisaar
Praktikant Jänes
Õde
Turvamees


I Vaatus:

Tegevuskoht: Olympic Hospital'i reanimatsiooni osakond.


Praktikant Jänes: Toodi just sisse meespatsient, osales autoõnnetuses, teadvuseta; murtud roided, sisemine verejooks, siseelundkond on tõsiselt kahjustada saanud. Haha, tal läks kops üle maksa, seda on näha!

Doktor Palmisaar: Pange ta opilauale... Jälgi nüüd, praktikant Jänes. Nii, õde, võtke plaastri ümbert paber ära, nii, andke siia, nii, ulatage patsiendi ranne... Valmis, panime plaastri peale! (ülev muusika taustaks)

Praktikant Jänes
: Me kaotame ta!!!

Doktor Palmisaar: Me tegime kõik, mis meie võimuses, nüüd võib teda ainult jumal aidata.

Patsient sureb...

Kardinad sulguvad


II Vaatus

Tegevuskoht: Olympic Hospital'i katuse lounge. Kogu kruu hängib niisama.

Praktikant Jänes: Õde just andis teada, et all on viis inimest kriitilises seisus. Mis teeme?

Doktor Palmisaar: Ütle neile, et meil pole aega.

Möödup paar tundi niisama relaxides ja chillaxides.

Praktikant Jänes: Muide, mis Te arvate, doktor Palmisaar, kas see viimane autoõnnetuse ohver meid veel külastab?

Doktor Palmisaar: Ma arvan küll. Kui ta isegi ei tahaks meid uuesti külastada, siis kasutame enda vana äraproovitud trikki: Iga teine plaaster tasuta. Kui see teda tagasi ei too, siis ei too teda miski tagasi!

Praktikant Jänes, nähes suurest veendumusest leekima löönud pilku Dr Palmisaare silmis: Kui Teie nii ütlete, siis nii on, oo kõigi tohtrite isand.

Kardinad sulguvad


III vaatus

Tegevuskoht: Olympic Hospitali katuse lounge. Kruu lebotamine annab lebotamisele uue tähenduse.

Siseneb Turvamees: Maja ees on näha vihast rahvahulka, seinad on gräffitit täis soditud...

Doktor Palmisaar Turvameest katkestades: Aitab! Ma olen kuulnud küll seda pahatahtlikku laimu meie õilsa haigla aadressil. Sel ei ole minu kogemuse järgi vähimatki alust, me toimime tänapäeva arstiteaduse uusimaid meetodeid kasutades. Ärge rohkem meid segage selliste pisiasjadega!

Praktikant Jänes, mõttesse vajudes: Aga...

Doktor Palmisaar, resoluutselt: Ei mingit aga, me oleme Suure Karu ees vande andnud, et tegutseme ainult Karu põhimõtete järgi: Valluta ja valitse, nagu kõik karud enne meid. Pealegi, me oleme ainus putka linnas, teeme mis tahame.

Kardinad sulguvad.

Lõpp


Käivad kuulujutud, et oodata on järge, ravimetoodika pidavat lõpuks muutuma. Kas muutus seisneb suuremates plaastrites, kas üritatakse ka plaastrit panna valutava koha peale? Jääge ootele...

Provoker
16.11.10, 19:00
väga peen :) mulle meeldib, et inimestel mõte jookseb

hotcocacola
16.11.10, 19:18
lol muru, mis tablette sööd?

emmimees
16.11.10, 19:49
lol muru, mis tablette sööd?

Nagu nimigi ütleb, siis suitsetas "muru" hoopis...

muruntau
16.11.10, 22:28
lol muru, mis tablette sööd?

Niisama õhtupooliku huumorikatsetus. Enne trenni kiirustades jäi lõpp viimistlemata, viimase vaatuse lõppu tuleb veel kaks rida. Ametlik lõppversioon selline:


Hoiatus: Kõik tegelased ja tegevuskohad on välja mõeldud, fiktsioon, kõigel järgneval pole reaalsusega mingit pistmist.

Komöödia kolmes vaatuses:


Tegelased:

Dr. Palmisaar
Praktikant Jänes
Õde
Turvamees


I Vaatus:

Tegevuskoht: Olympic Hospital'i reanimatsiooni osakond.


Praktikant Jänes: Toodi just sisse meespatsient, osales autoõnnetuses, teadvuseta; murtud roided, sisemine verejooks, siseelundkond on tõsiselt kahjustada saanud. Haha, tal läks kops üle maksa, seda on näha!

Doktor Palmisaar: Pange ta opilauale... Jälgi nüüd, praktikant Jänes. Nii, õde, võtke plaastri ümbert paber ära, nii, andke siia, nii, ulatage patsiendi ranne... Valmis, panime plaastri peale! (ülev muusika taustaks)

Praktikant Jänes: Me kaotame ta!!!

Doktor Palmisaar: Me tegime kõik, mis meie võimuses, nüüd võib teda ainult jumal aidata.

Patsient sureb...

Kardinad sulguvad


II Vaatus

Tegevuskoht: Olympic Hospital'i katuse lounge. Kogu kruu hängib niisama.

Praktikant Jänes: Õde just andis teada, et all on viis inimest kriitilises seisus. Mis teeme?

Doktor Palmisaar: Ütle neile, et meil pole aega.

Möödup paar tundi niisama relaxides ja chillaxides.

Praktikant Jänes: Muide, mis Te arvate, doktor Palmisaar, kas see viimane autoõnnetuse ohver meid veel külastab?

Doktor Palmisaar: Ma arvan küll. Kui ta isegi ei tahaks meid uuesti külastada, siis kasutame enda vana äraproovitud trikki: Iga teine plaaster tasuta. Kui see teda tagasi ei too, siis ei too teda miski tagasi!

Praktikant Jänes, nähes suurest veendumusest leekima löönud pilku Dr Palmisaare silmis: Kui Teie nii ütlete, siis nii on, oo kõigi tohtrite isand.

Kardinad sulguvad


III vaatus

Tegevuskoht: Olympic Hospitali katuse lounge. Kruu lebotamine annab lebotamisele uue tähenduse.

Siseneb Turvamees: Maja ees on näha vihast rahvahulka, seinad on gräffitit täis soditud...

Doktor Palmisaar Turvameest katkestades: Aitab! Ma olen kuulnud küll seda pahatahtlikku laimu meie õilsa haigla aadressil. Sel ei ole minu kogemuse järgi vähimatki alust, me toimime tänapäeva arstiteaduse uusimaid meetodeid kasutades. Ärge rohkem meid segage selliste pisiasjadega!

Praktikant Jänes, mõttesse vajudes: Aga...

Doktor Palmisaar, resoluutselt: Ei mingit aga, me oleme Suure Karu ees vande andnud, et tegutseme ainult Karu põhimõtete järgi: Valluta ja valitse, nagu kõik karud enne meid. Pealegi, me oleme ainus putka linnas, teeme mis tahame.

Praktikant Jänes, arglikult: Ei ole ju!

Doktor Palmisaar: Käi perse!

Kardinad sulguvad.

Lõpp


Käivad kuulujutud, et oodata on järge, ravimetoodika pidavat lõpuks muutuma. Kas muutus seisneb suuremates plaastrites, kas üritatakse ka plaastrit panna valutava koha peale? Jääge ootele...

JanKu
19.11.10, 09:34
Tere muruntau ja teised!

Sa "lavakasse" oled proovinud sisse astuda? Improvisatsiooni voorust pääseks kindlasti läbi :)
Ja kui sul kunagi ilukirjanduslik teos peaks ilmuma, siis anna siin tead. Ma kindlasti ostan selle - aga ainult signatuuriga.

Vastan ka Sinu Team Elite küsimusele.
Team Elite mängijatega on sõlmitud personaalsed dealid. Ja see on ka täiesti loomulik, et hea mängija saab suuremat rakeback´i. Selle eest aga kannavad mängijad meie brandingut "Live" üritustel. Team Elitesse kuulumine-värbamine on vabatahtlik ja keegi ei sunni kedagi. Täiesti tavaline skeem ju? Kõik kes tahaks saada kõrgemat rakeback´i võivad seda ka saada. Selleks on ainult 2 tingimust: esiteks peab mängija genereerima igakuiselt minimaalselt $500 rake ja teiseks peab ta kandma Team Elite branditud särki live üritustel. Kui kuu jooksul min. rake täis ei tule saab mängija tavapärase ~22% tinglik rakeback ehk boonusdollarite vabastamine + FPP konventeerimine rahaks) Lisaks korraldame Team´le lahedaid üritusi ja kaasame neid ka suurematele Live turnadele. Seltskond on siiani mõnus ja kõigil on hea meel, et saavad kuuluda Team Elite´i.
Lõppkokkuvõttes teeb iga mängija nii kui nii ise otsuse, millises pokkeritoas ta mängib. Ja ma usun, et kui me saame oma softi paremaks tehtud siis ma ei näe mingit põhjust miks ei peaks Eesti mängija tegema kontot Olympicus. Me oleme ju ainus legaalne ipokker network´i tuba Eestis.

Parimat,
Jan

Pahvak
19.11.10, 12:00
Palju see RB% on kui geneda üle 500$ reiki?

emmimees
19.11.10, 13:24
Alates 30%

muruntau
19.11.10, 13:40
Seega ainus võimalus konkurentsivõimelist rakebacki saada on olles samal ajal OO reklaamnägu? Nii orjastavaid tingimusi ei ole vist küll ühelgi teisel toal. Teiste tubade nänni kantakse vabast tahtest ja uhkusega, aga kui tuba sunnib mängijaid enda varustust kandma, siis ei ole vabast tahtest juttugi ja vaevalt uhkuse elementi ka väga (kauaks) mängus on. Teades nüüd, mis süsteem see Team Elite on, tunnen ma pigem neile mängijatele kaasa kui et vaataks et vau, mis ägedate prohvidega nüüd ühe laua taha sattunud olen. Ja see, et $500 rake't kuus plekkida on teie jaoks elitaarne? Teised toad valivad reklaamnägudeks ikka vaid enda parimaid mängijaid, aga alates $500'st peaks põhimõtteliselt iga väikestki volüümi laskev mängija tiimi saama. Fun Live üritus oleks kindlasti, kui üle pooled kohale tulnutest kannavad sama särki. Teie atribuutika kohustuslikuks tegemine positiivse PR trikina küll kirja ei lähe.

Team Elite süsteem sellisel kujul on ebaõnnestunud PR katsetus ja hämara, onupojaliku premeerimissüsteemi sümbol, mis peaks kiiremas korras kaduma.

Edu!

Edit: Lavaka peale ei ole mõelnud, inspiratsioon tueb peale liiga harva, et ära tasuks :P Aga jah, praegusel kujul Team Elite särk=vangisärk, mängija kui sunnitööline reklaamnägu; teiste tubade puhul tiimi särk=kauge eesmärk mille poole püüelda, mängijate unistus. Think about it...

Tigrano
19.11.10, 15:10
Ma lihtsalt huvi pärast vaatasin kõik tuntumad OO prod ja eliidid on miinuses seal toas, miks nii? On siis fishine see Ipokkeri võrk või milles asi?

On siin foorumis mõni mängija, kes regulaarselt mängib OO ja stabiilselt teenib ja on rahul?

muhkLionu
19.11.10, 15:29
[ ] regulaarselt mängib OO
[ ] stabiilselt teenib
[x] on rahul

JanKu
19.11.10, 15:31
Seega ainus võimalus konkurentsivõimelist rakebacki saada on olles samal ajal OO reklaamnägu? Nii orjastavaid tingimusi ei ole vist küll ühelgi teisel toal. Teiste tubade nänni kantakse vabast tahtest ja uhkusega, aga kui tuba sunnib mängijaid enda varustust kandma, siis ei ole vabast tahtest juttugi ja vaevalt uhkuse elementi ka väga (kauaks) mängus on. Teades nüüd, mis süsteem see Team Elite on, tunnen ma pigem neile mängijatele kaasa kui et vaataks et vau, mis ägedate prohvidega nüüd ühe laua taha sattunud olen. Ja see, et $500 rake't kuus plekkida on teie jaoks elitaarne? Teised toad valivad reklaamnägudeks ikka vaid enda parimaid mängijaid, aga alates $500'st peaks põhimõtteliselt iga väikestki volüümi laskev mängija tiimi saama. Fun Live üritus oleks kindlasti, kui üle pooled kohale tulnutest kannavad sama särki. Teie atribuutika kohustuslikuks tegemine positiivse PR trikina küll kirja ei lähe.

Team Elite süsteem sellisel kujul on ebaõnnestunud PR katsetus ja hämara, onupojaliku premeerimissüsteemi sümbol, mis peaks kiiremas korras kaduma.

Edu!

Tänan edu soovimast!

Reklaamnäod on tegelikult Team PRO liikmed.

muruntau
19.11.10, 15:51
Tänan edu soovimast!

Reklaamnäod on tegelikult Team PRO liikmed.

Miks Team Elite särk siis kohustuslik on? Saab selleks olla veel mõni ratsionaalne põhjendus peale reklaami?

Rage
19.11.10, 16:18
muruntau ei ole vist mõtet nii emotsionaalseks muutuda.. maitea kui see Team Elite logo oleks pusa või T-särgi peal, siis mul poleks midagi selle vastu, et seda olympsis või OO korraldatud üritustel kanda:-)

mõtlema paneks see sel juhul kui ma peaks seda särki siis ka kandma kui ma nt võtan osa EPT'st kuhu ma ei ole läbi OO oma piletit lunastanud vms.. või Triobet Live üritusel vms..

ranka
19.11.10, 16:23
Minuteada nad peavad kandma seda TB Livel.. Ah küsige ESTPatrickutl, see rulli ka selle särgiga mängib :)

muruntau
19.11.10, 16:33
Rage, nõustun, et väljendusviis läks veidi rohkem emotsionaalseks kui oleks võinud. Samas ma põhjendasin enda seisukoha küllaltki korralikult ära enda arvates ja jutu poindi suhtes ei muudaks midagi.

Aga rage, kas sa siis kannaksid ka OO TE särki, kui see oleks kõigil samasugune, kõigil kohustuslik ja mõnel OC üritusel oleks veel kuni pooled mängijad sama särgiga. Kui ma jutust õigesti aru sain, siis praegu on täpselt selline süsteem ja kui neil peaks mängijaid juurde tulema on täiesti võimalik, et ongi OC mõnel turnal +1/3 mängijaid sama särgiga. Ja üheski eestis korraldatud live üritusel ei pääseks selle kandmisest.

Edit: ja see on kõigest väike asi selle juures, väike esteetiline probleem. Põhimõtteline probleem on see, et valikuvõimalus puudub: Tahad meil mängida, ole meie reklaamnägu, kanna meie nänni! Teised suuremad toad saavad aru, et hea teenus ja teenindus on piisav reklaam juba iseenesest. OO teisest küljest teeb, kui ta üldse teeb, teenusesse vaid kergeid kosmeetilise iseloomuga uuendusi ja üritab sundida mängijaid endale reklaami tegema. Andke andeks, kui selline tegevus kergelt närvi vahest ajab

MichelsonT
19.11.10, 19:24
Nägin viimati OO TE särki Eesti : Soome maavõistlusel Parkis. Päris ilusad särgid. Kuldse kirjaga ja nimi ka puha peal. Neid särke oli saalis päris palju. Oma kümmekond. Mul ei olnud imelik neid särke vaadata ja mulle jäi mulje, et need, kes seda särki kandsid, ei tundnud ka end imelikult. Vastupidi, mulle jäi mulje, et nad kannavad seda särki uhkustundega!
Muruntau, sul on selles teemas olnud häid tähelepanekuid ja soovitusi. Siiski arusaamatuks jääb, milles on sinu probleem. Et ka sa oled olympic online regular, kes küsis rakebacki, kuid sulle seda ei antud? Kas sa oled olympic online regular, kes küsis rakebacki ja sulle vastati, et rakebacki saad ainult siis, kui kannad Olympic online TE särki, kuid kuna sulle on see särk vastuvõetamatu, siis loobusid. Kas sa üldse oled rakebacki küsinud?
Ja veel, asi on lihtne: Kui oled püsimängija ja genereerid korralikku raket, siis saad ka korralikku rakebacki ilma kohustuseta kanda särki. Lihtsalt kord kuus makstakse sulle rakeback välja ja asi ants. Kui oled veel tublim ja genereerid kohe päris palju raket ja tahad veel rohkem rakebacki saada, siis tuleb kanda särki. Valik on sinu.

harryahven
19.11.10, 19:51
Rage, nõustun, et väljendusviis läks veidi rohkem emotsionaalseks kui oleks võinud. Samas ma põhjendasin enda seisukoha küllaltki korralikult ära enda arvates ja jutu poindi suhtes ei muudaks midagi.

Aga rage, kas sa siis kannaksid ka OO TE särki, kui see oleks kõigil samasugune, kõigil kohustuslik ja mõnel OC üritusel oleks veel kuni pooled mängijad sama särgiga. Kui ma jutust õigesti aru sain, siis praegu on täpselt selline süsteem ja kui neil peaks mängijaid juurde tulema on täiesti võimalik, et ongi OC mõnel turnal +1/3 mängijaid sama särgiga. Ja üheski eestis korraldatud live üritusel ei pääseks selle kandmisest.

Edit: ja see on kõigest väike asi selle juures, väike esteetiline probleem. Põhimõtteline probleem on see, et valikuvõimalus puudub: Tahad meil mängida, ole meie reklaamnägu, kanna meie nänni! Teised suuremad toad saavad aru, et hea teenus ja teenindus on piisav reklaam juba iseenesest. OO teisest küljest teeb, kui ta üldse teeb, teenusesse vaid kergeid kosmeetilise iseloomuga uuendusi ja üritab sundida mängijaid endale reklaami tegema. Andke andeks, kui selline tegevus kergelt närvi vahest ajab


kas sa leveldad või tõesti arvad, et see on nõme, et peab kandma OO särki?! see on ju ilmselge, kõige võllimatel vendadel - phil ivey jne on igal turnal ja suuremal cash gameil FTP või muu logo küljes ju ja kui ei oleks, siis ma suht kindel, et nad saaksid selle eest kõvasti pähe või isegi trahvi. see särgi teema on nii ilmselge, et peab seljas olema, sa oled nende reklaamnägu ja nemad tulevad sulle vastavalt vastu. neid näiteid nii palju, absull igal spordi alal kus sponsorid mängus on ju inimestel sponsori logo küljes, suusatamine, F1 jnejne.. see on kohustuslik! isikliku näite võin tuua ekstreemspordist - kunagi oli sponsoriks vans ning ilmselge ju, et võistlustel on mul vansi särk ja vansi tossud jalas, tiimis oli aga üks väga andekas läti sõitja, ainuke jama oli see, et ta oli veits pohhuist ja läks ühele võistulsele naigi tossudes, obv et sai insta kinga tiimist.

muruntau
19.11.10, 21:16
MichelsonT, sa kirjutad: "Kui oled veel tublim ja genereerid kohe päris palju raket ja tahad veel rohkem rakebacki saada, siis tuleb kanda särki. Valik on sinu."

Kus sa siin valikut näed?

Harryahven, üks asi on Aivi või Helmut, hoopis teine asi on see, kui suvaline tüüp tänavalt ei saa konkurentsivõimelist teenust seetõttu, et ta teatud särki ei kanna. Sama hea, kui et kaupsis käies peab suure kaubamaja logoga jope olema seljas, et vältida 40% kõrgemaid hindu, mis teistele inimestele kehtivad. Kaua püsiks kaubamaja konkurentsis, kui ta sellist idiootsust läbi suruks? Mitte päevagi. OO üritab aga just seda teha. Ma ei saa aru, kuidas te sellest aru ei saa.

Edit: Ikka väga tilti ajab, et nii lihtsat asja peab nii mitu korda seletama. OO TE süsteem on jaburdus kuubis lihtsalt. adgsgihsdz.... See, et suur börsifirma midagi teeb, ei tähenda, et see veel õige oleks ja oma peaga mõelda ei võiks.

MichelsonT
19.11.10, 21:39
loe tähelepanelikult. Sul on kaks varianti, kuidas saada rakebacki: 1. saad 30% rakebacki ja särki kandma ei pea. 2. saad rohkem kui 30% rakebacki ja kannad särki. Nende kahe asja vahel ongi valikuvõimalus. Kaupsis käies peab sul partnerkaart taskus olema. Kui ei ole, maksad vahel, näiteks ostuööl, tavapärasest 10% rohkem kui partnerkaardi omanik. Nüüd hakkame rääkima, kui nõme on partnerkaart. Eriti nõme on see, et kui lähed kaupsi, on paljudel, isegi enamus inimestel see rahakotis.

muruntau
19.11.10, 21:50
Partner kaart kaupsis = VIP staatus pokkeritoas. OO särk = kaupsi logoga jope. Ja vahe ei ole mitte 5 või 10% vaid OO puhul annab särk sõltuvalt inimesest isegi üle 100% kõrgemat rakebacki. Sinu arust on normaalne süsteem, kui peaks kaupsis kandma kaupsi jopet, trollis trolli trussikuid, juuksuris juuksuri rinnahoidjaid ja veel kus veel mida, et saada suurusjärgus 50% hinnaalandust? Kui ei kanna, siis ei ole mõtet tullagi. Täiesti ajuvaba.

Ma hoidsin end just väga tõsiselt tagasi, et nii lolli jutu peale mitte midagi väga krõbedat vastu öelda.

MichelsonT
19.11.10, 22:26
Miks kannad Nike logoga särki. Oled sa Nike reklaamnägu? Või küsime nii, et miks kannad riideid, milledel on logod peal? Miks sa reklaamid neid firmasid? Kas nad annavad sulle selle eest midagi? Saad sa Nike särki kandes järgmise särgi poole hinnaga? Sedasi võibki arutlema jääda.

muruntau
19.11.10, 22:32
argumentide puudumisel demagoogiasse kaldumine tähendab teema lõppu. Nõus

muruntau
19.11.10, 23:20
Üks asi veel, mille peale enne ei tulnudki. TE süsteemi säilimine muudab mõttetuks kavandatava VIP poe. Sellisel juhul ei ole kellelgi mingit põhjust sealt midagi osta, sest särgi ette näitamise eest saab parema kursi. 30% ja üle rakeback on juba täiesti konkurentsivõimeline ja senine väikse rakebacki probleem tundub olevat kõik lahendatud. Iga mats, kes OO'sse mängima tuleb, peab OO'ga ühendust võtma ja saab igati korraliku rakeback diili. Tundub nagu olekski elu lill ja kõik korras. Aga tulemus on ikkagi hägune, mitmetimõistetav, bosside suvast sõltuv, võimalik et muutlik rakeback süsteem, mida peab endale nuruma. TE süsteemi miinus on ka see, et mängijad ei tea ette võimalikku rakebacki protsentuaalset suurust, peab põhimõtteliselt tundmatus kohas vette hüppama.

Samas, kui üritada veidi efektiivsemaks asja ajada ja üritada rakeback süsteemi automatiseerida, siis jõuaks tagasi VIP poe juurde. Tulemus oleks sama moodi konkurentsivõimeline aga samas ka lihtne, selge, üheseltmõistetav ja püsiv süsteem, mis oleks mängijatele atraktiivsem pikas perspektiivis ja kasulikum ka pokkeritoale (odavam hallata, mängijad genereerivad rohkem raket jnejne). Aga juba eeltoodud põhjustel ei saa VIP pood ja TE süsteem paralleelselt edukalt toimida. Tuleb valida üks.

Kas valik on lihtsuse, selguse, üheseltmõistetavuse suunas või hämaruse ja onupojalikkuse suunas? Minule oleks väga lihtne valik.

Tarq666
20.11.10, 00:28
Kas valik on lihtsuse, selguse, üheseltmõistetavuse suunas või hämaruse ja onupojalikkuse suunas? Minule oleks väga lihtne valik.

###

Pooldaksin tulevase kliendina just seda (y)

hotcocacola
20.11.10, 00:47
muruntau, sa oled ikka tehh degen....on mõni asi mis sulle meeldib :D?
mine ole ola starsis ja tee HUsngsid edasi. Need kes soovivad rbd ja lisaboonuseid, kyll nemad leiavad ülesse inimesed, kes seda annavad. Jesus Maria :D, sa ikka täiesti kuuma saanud inimene :)

sry, aga lihtsalt üle viskab sinu pirtsutamine ja hala, nagu wtf...milleks?

muruntau
20.11.10, 01:31
Vot asi selles ongi, et ei sina, ega ka OO'd juhtivad inimesed ei paista nagu aru saavatki, et mis on valesti või kas üldse on midagi valesti. Ühtegi põhimõttelist muudatust ei ole rohkem kui poole aasta jooksul tehtud ja ei plaanita ka teha. Vaatamata sellele kui puust ja punaseks neile need muudatused tehakse. Vaatamata sellele, et nende käiku võtmine tõstaks oluliselt OO mängijatebaasi, käivet ja teeks ka OC turnad vähemalt sama kõvaks kui need 2007 aastal olid. Selleks oleks vaja ainult veidi arusaamist tööstusharust ja valmidust muutusteks. Siiamaani ei ole näidatud mingisugust valmidust põhimõttelisteks muutusteks. Taaskord tsitaat OC investorite lehelt: "In a time of cutbacks and savings a viable company with a strong vision must have the courage to make the right decisions and also not to make the only apparently right decisions." So far - no vision, no decisions. (Nurgataguseid teid pidi suurem rakeback ei ole just reegel, mis ühelegi ettevõttele au teeks või klientide arvu oluliselt kasvataks)

Coca, Sinu arusaam, et olgu meil milline bardakk tahes, otsige ainult õige inimene üles ja küll me mingi pooliku lahenduse taaskord välja mõtleme, näitab väga hästi OO olemust ja suhtumist. Edit: Ja minu degenniks kutsumine samuti. Mis te ikka meile soovitate, näete isegi, et meil jumala pohhui.

Pahvak
20.11.10, 02:42
Ei tea kellel õigus on, aga vähemalt on muru poste nauditav lugeda. Pole kolmepunktilisi kirjavahemärkide asendusi, degenniks kutsumisi ja muud kräppi.

Helmps
20.11.10, 05:17
Issand, kui valus on lugeda seda. muruntau oma vabast tahtest üritab selgeks teha, et kõigil peaks olema õigus korralikule rakebackile, mitte ainult mingitele reload boonustele. Ja mispärast? Ikka sellepärast, et OO-l endal paremini läheks ja potentsiaalseid kliente juurde tuleks ning mängijatepagas suureneks. Ja teisest küljest, et ka nendel eeldatavatel mänguritel oleks mingisugune põhjus sinna tulla (antud juhul siis käib jutt selgest ja korralikust rakebacksüsteemist).
No ja siis tuleb keegi michelson, kes hakkab seletama mingisugust täiesti seosetut ja mõttetut iba juttu nike särkist ja selle ostmisest. Kui sa ostad Nike särgi, pole sa ju mitte Nike reklaamnägu vaid klient. Kui raske on sellest aru saada?
Ja peale seda tuleb siis hotcocacola, kellel endal obv hea rakeback deal taskus, lajatab toorelt vastu nägu, kutsudes degeniks ja saates starsi husng mängima.Mis on selle point?
Selle asemel, et objektiivselt sõna võtta, lahmitakse pohhuilt ja tundub et tegelikult kedagi ei kotigi reaalse eesmärgi saavutamine (peale muruntau), saaks aind muruga klähvida ja sitta pritsida!

hotcocacola
20.11.10, 05:37
helps, situ verd, tegelt ka, muru ka.
toorelt lajatan vastu nägu? terve aeg on mingi kägin. Tra tee oma tuba jne. OO teenib oma profitit väga ilusti, ma ei näe milles probleem on:D

degenid, ilmselgelt degenid

pole lihtsalt sõnu :D

hotcocacola
20.11.10, 05:38
tra ja mul hea rb diil taskus, mine võta ise see hea rb diil siis, sa mängid OOs w?

hotcocacola
20.11.10, 05:40
ja muru, kui sa tahad hakata OO juhiks vms, mine kirjuta neile, äkki saad olympsi juhiks vms, for fuck sakes, lihtsalt sellist sitta ajada mitmeid lehti....

pahvak, muruntau ja helpms, palun alustage oma sait, tehke oma team pro vms

retarded degenid

Helmps
20.11.10, 07:01
Miks ma peaks oma toa tegema sellises konkurentsis nagu turul hetkel on? Mõttetu raiskamine(mitte, et mul oleks ühe korraliku pokkeritoa tegemiseks raha)
Ja siin käib siiski konstruktiivne kriitika, mitte lambi lahmimine.
Kahju muidugi, et sa nii vähearenenud inimene oled, et suudaks asja objektiivselt hinnata ja ilma sõimamiseta suhelda. Aga ega kõigile polegi kulbiga antud..

Samas, ega ma saan aru ka, et sa ei saakski ju siin midagi kritiseerida Olympicu kohta, sest seda kätt mis toidab ju ei hammustada.

ranka
20.11.10, 11:15
kas sa leveldad või tõesti arvad, et see on nõme, et peab kandma OO särki?! see on ju ilmselge, kõige võllimatel vendadel - phil ivey jne on igal turnal ja suuremal cash gameil FTP või muu logo küljes ju ja kui ei oleks, siis ma suht kindel, et nad saaksid selle eest kõvasti pähe või isegi trahvi. see särgi teema on nii ilmselge, et peab seljas olema, sa oled nende reklaamnägu ja nemad tulevad sulle vastavalt vastu. neid näiteid nii palju, absull igal spordi alal kus sponsorid mängus on ju inimestel sponsori logo küljes, suusatamine, F1 jnejne.. see on kohustuslik! isikliku näite võin tuua ekstreemspordist - kunagi oli sponsoriks vans ning ilmselge ju, et võistlustel on mul vansi särk ja vansi tossud jalas, tiimis oli aga üks väga andekas läti sõitja, ainuke jama oli see, et ta oli veits pohhuist ja läks ühele võistulsele naigi tossudes, obv et sai insta kinga tiimist.

Sa võrdled närust lisa paarsada dollarit F1 ja Phil Ivey sponsoritega? :) Teiseks üks-asi on sponsor ja teine asi miski lisa rakeback. Ma mõtlen selle all, et ma kannaks särki uhkusega, kui sponsor mind toetaks ja kui ta seda ei teeks, siis muud võimalust ei oleks mängida. Näiteks sa oled poksija, kelle treeningute ja varustuse eest maksab Olympic. Kui ta ei maksaks, siis su lei oleks varustust jne. ja osaleda ei saa.

Praegu me räägime ju sitasest rakebackist, mis kohustab sind panema selga miskit võõrast nartsu. Toon näitena TrioBeti, kes korraldab TrioBet Live satikaid. Mitte midagi ei käsi ta sul selga panna, läheda oma ilusates riietes, tunned end mugavalt ja ongi kõik. Orlovil käisime siis TB andis kõigile pusad. Selga ei pidanud sa midagi panema vaid see oli lihtsalt kingitus. Kes tahtis see pani. Rakebackist ja turniiri mängimisest sa ilma ei jäänud.

Täiesti loomulik on, et Janar, kes käib suurtel turniiridel kannab nende särki. See on mõlemale hea diil, kohe väga hea diil ja siin võime võrrelda F1 ja Phil Ivey sponrordiilidega. Aga kui suvaline vend, kes saab korra kuus miskile rallile pileti ja 30% lisa rakebacki peab kandma särki on enam kui naljakas. Aga no niikaua kui lolle leidub, kes panevad pea ka ahju 30% lisa rakebacki pärast või teeksid otsaette OO tätoveeringu niikaua plaksutan minagi OO-le, sest näen tasuta sotssiaaltsirkust.

Helmps
20.11.10, 11:49
Hästi kirjutatud, ranka!
Ja nüüd ootan hotcocacolat, kes tuleks ja käsiks rankal verd sittuda ja oma pokkerituba teha..

taipupole
20.11.10, 12:02
helps, situ verd, tegelt ka, muru ka.
toorelt lajatan vastu nägu? terve aeg on mingi kägin. Tra tee oma tuba jne. OO teenib oma profitit väga ilusti, ma ei näe milles probleem on:D

degenid, ilmselgelt degenid

pole lihtsalt sõnu :D

Stay classy :D Pole paha sõnavõtt OO-prolt kell 6 öösel. :cool:

miksnii
20.11.10, 12:04
Nõustun täiesti Helmpsiga, et vähemalt muruntau on ainuke, kes üritab anda
kasuliku ja arendavat infot pokkeritoa paremaks tegemisel.
Ei ole ju vaja sundida rakebacki saamiseks kandma pokkeritoa logot. (maybe Pro teami puhul, suurematel võistlustel.)

Ja kahjuks tundub et HCC-le on tema "PRO" tiimi staatus natukene ikka egole hakanud.
See, et sind tänu foorumis spämmimisele PRO tiimi võeti, ei tähenda, et sa peaksid siin teisi inimesi sõimama. Kahju ikka, et toa esindus liikmel puudub intelligents, vastat millegi muu kui sõimuga.

harryahven
20.11.10, 12:18
Sa võrdled närust lisa paarsada dollarit F1 ja Phil Ivey sponsoritega? :) Teiseks üks-asi on sponsor ja teine asi miski lisa rakeback. Ma mõtlen selle all, et ma kannaks särki uhkusega, kui sponsor mind toetaks ja kui ta seda ei teeks, siis muud võimalust ei oleks mängida. Näiteks sa oled poksija, kelle treeningute ja varustuse eest maksab Olympic. Kui ta ei maksaks, siis su lei oleks varustust jne. ja osaleda ei saa.

Praegu me räägime ju sitasest rakebackist, mis kohustab sind panema selga miskit võõrast nartsu. Toon näitena TrioBeti, kes korraldab TrioBet Live satikaid. Mitte midagi ei käsi ta sul selga panna, läheda oma ilusates riietes, tunned end mugavalt ja ongi kõik. Orlovil käisime siis TB andis kõigile pusad. Selga ei pidanud sa midagi panema vaid see oli lihtsalt kingitus. Kes tahtis see pani. Rakebackist ja turniiri mängimisest sa ilma ei jäänud.

Täiesti loomulik on, et Janar, kes käib suurtel turniiridel kannab nende särki. See on mõlemale hea diil, kohe väga hea diil ja siin võime võrrelda F1 ja Phil Ivey sponrordiilidega. Aga kui suvaline vend, kes saab korra kuus miskile rallile pileti ja 30% lisa rakebacki peab kandma särki on enam kui naljakas. Aga no niikaua kui lolle leidub, kes panevad pea ka ahju 30% lisa rakebacki pärast või teeksid otsaette OO tätoveeringu niikaua plaksutan minagi OO-le, sest näen tasuta sotssiaaltsirkust.


point on selles, et kui ei meeldi, ära võta ja kui meeldib, siis kanna särki ja ole rahul. tahad mingit eriboonust, pead vastu ka andma, see on obv ju. 30% on jah väga vähe, aga kuna tavaliselt nii palju ei saa ning soovid "erikohtlemist" ja on pohhui see särk selga panna, siis milles küsimus?! ja see on tavaline must triiksärk väikse logoga ja see teeb sellest kohe nartsu? mul pole endal OOs kontotki, minu jaoks lihtsalt tundub see teema loogiline. paljud saidid ju pakuvad 35%+ rakebacki, kui OO süsteem ei meeldi, pole mõtet vinguda ja ei peaks üldse kottima ju..

pastilaa
20.11.10, 12:48
paljud saidid ju pakuvad 35%+ rakebacki, kui OO süsteem ei meeldi, pole mõtet vinguda ja ei peaks üldse kottima ju..

Selles häda ongi, et OO süsteem on mäekõrguselt kehvem oma konkurentidest. Väga vähesed tõsisemad mängijad viitsivad sinna oma nina pista. Omajagu juba tegutsetud, aga olulisi arenguid ei ole märgata kahjuks - soovitusi ju on antud.

harryahven
20.11.10, 12:52
jepjep, sellest saan aru

ranka
20.11.10, 13:10
point on selles, et kui ei meeldi, ära võta ja kui meeldib, siis kanna särki ja ole rahul. tahad mingit eriboonust, pead vastu ka andma, see on obv ju. 30% on jah väga vähe, aga kuna tavaliselt nii palju ei saa ning soovid "erikohtlemist" ja on pohhui see särk selga panna, siis milles küsimus?! ja see on tavaline must triiksärk väikse logoga ja see teeb sellest kohe nartsu? mul pole endal OOs kontotki, minu jaoks lihtsalt tundub see teema loogiline. paljud saidid ju pakuvad 35%+ rakebacki, kui OO süsteem ei meeldi, pole mõtet vinguda ja ei peaks üldse kottima ju..

Enam levinud pokkeritubades saad 40-50% nii, et sulle ei esitata mitte ühtegi nõuet peale rake genemise nõude. See nõue aga korvatakse erinevate VIP turniiride, väga kiire klienditoe ja cashoutidega. Lisaks kui tahad võid küsida nende geari täiesti tasuta ja seda ei pea kuskil kandma.

Aga jah sul õigus - kui ei meeldi ei võta. Loomulikult ma ei võta, kui saan mujal parema pakkumise ja parematel tingimustel ning seetõttu ma OO-s ei ole ühtegi mängu mänginudki. Tõis konto on seal olemas, sest nende tulemiuse päeval pidin tegema paar screenshoti laudadest.

Kui ühel hetkel peaks IPoker võrgustik eestlastele lahti minema siis hui keegi eestlastest IPoker'is läbi OO mängiks, sest nende pakutud diili saad mujal ilma igasuguste "catchideta".

Tigrano
20.11.10, 13:27
Ehk see olukord ei ole nii lihtne ja eesmärgid on teised. Pokkeritoa poliitika sõltub võrgustike puhul ka ettekirjutustest, ma ei ole uurinud kuidas Ipokeri puhul on aga Ongame muutis aasta tagasi oma süsteemi täielikult.

Vanasti olid Ongames kõige suuremad boonused pidevalt kõigile, head promod jne, kõik toad võisid teha mis tahtsid, kõik oli avalikult. Siis aga Ongame peakorter otsustas keelata 8x boonuste reloadimise, boonuste lihtsa andmise jne ehk uueks poliitikaks on olnud tõrjuda välja regulare või teha nende elu raskemaks.

Nüüdsest on kõik avalikud promod kehvad, boonuseid saab olenevalt skinnist läbi tutvuste või kuidagi salaja, kui on mingi vana diil, suppordist küsides saadetakse suht otsemaid p... ja pead leppima, mis pakutakse.

Ametlikult on rakeback keelatud, kui oled suur grinder, siis on lootus parem või on eelnevalt kuidagi õnnestunud rakeback sebida on hästi.

Alles paar kuud tagasi tuli veel uus muudatus, mis tegi asja veel kehvemaks, näiteks nendel kellel õnnestus saada kuskilt veel boonuseid, mis on 40+ % rakebacki, on nüüd umbes 25%, sest punktid ei tule enam nii kiirest ja väidetavalt võitvad mängijad saavad vähem punkte ja kaotajaod rohkem :) Seega nüüd saavad normaalset rakebacki ainult need, kellel on kuskilt mingi rakeback diil sebitud.

Soft on vist meelega tehtud kehvem, ei ole seal juba aasta mingit waitinglisti, jookseb kokku jne.., ütle regulari kellele see meeldiks.

Kuna ma olen kaua seal toas mänginud, siis võin julgelt öelda, et Ongame soovid ja tulemused on kandnud vilja, mängijaid on sarnaselt palju ja fishisemat tuba nagu seda on Ongame praegu pole ma elus näinud, samuti on vähe regulare alles.

muruntau
20.11.10, 13:57
Coca, ma olen tõepoolest huvitatud OO pokkeri poole juhtimisest. Aga mitte kui soojast toolist, kus niisama istuda, vaid väljakutsest, kus saaks reaalseid, mõlemale osapoolele kasulikke win-win muutusi läbi viia. Ja ma oleks nõus seda tegema ka miinimum palga eest (mitte selle pärast, et mul seda raha meeleheitlikult vaja oleks, oh ei, vaid seetõttu, et ma ei taha palka saada lihtsalt koha täitmise eest). Kui ma ei saavutaks OO pokkerile käegakatsutavaid reaalseid muutusi, mis tõstaks oluliselt nii mängijatebaasi, tulusid, ettevõtte mainet kui ka mängijate rahulolu, olen nõus enda kohast tingimusteta loobuma.

Minu plaan seisneks kahel väga põhilisel alusel:

Esiteks, selge, lihtne, üheseltmõistetav, kõigile võrdne ja konkurentsivõimeline rakeback süsteem.

Teiseks teenuse kvaliteedi tõstmine tasemele, kus pole vaja reklaami tehagi, sest OO positiivne maine on juba piisav reklaam (praegu vägagi utoopiline eesmärk, samas on see täiesti tehtav). Siin all pean silmas kõike: klientide, mängijatega suhtlemine vähemalt samale tasemele kui Starsil; et mängijate soovide ja arvamustega arvestamine oleks sügavalt juurdunud OO kultuuris (Praegu paljud promod, reklaamlaused ja üldine suhtumine vastupidi eeldavad, et mängijad on, kui kasutada Krayzie sõnu, "ajuvähist vaevatud hasartmängusõltlased, keda peab kohtlema nagu debiile). Samuti muudaks promod soliidset lisaväärtust pakkuvateks üritusteks et nad ei oleks enam eelkõige halvasti varjatud reklaamikampaaniad OC erinevatele üksustele.

Minu eeldatavad tulemused:
1) Kuu jooksul makstud rake OO'le vähemalt 50% kõrgem kui praegune.
2) Mängijate rahulolu OO'ga võimalikult lähedale Starsi omale. Et ühtegi probleemi ei jäetaks tähelepanuta ja võetaks kasutusse vajalike meetmeid probleemide lahendamiseks.
3) OO ja OC sünergia sellisele tasemele, et OC turniirid oleks vähemalt sama kõvad kui aastal 2006-2007. Talvise Holdem Series'i ME mängijate arv vähemalt 60 (see aasta 29 inimest, eelmine 36), kevadise Oly Open Championshipi ME vähemalt 85 (see aasta 33, eelmine 32) ja suvise Summer Festi ME vähemalt 125 (see aasta 55 ja eelmine 55). Lisaks selle kõige saavutamiseks kuluks satikatele overlay jaoks vahem kui see aasta kehvemaid tulemusi saavutades.

Kui neid tulemusi ei saavuta ~poole aasta jooksul alates tööle asumisest, siis lahkun vabatahtlikult tingimusteta.

Olen kandideerinud ka Pajumaale, koos soovituste ja plaanidega. Aga ta saatis vastuse, tsiteerin "Sorry - pole järjega Su põhjalikele meilidele veel vastata jõudnud. Proovin vea heastada ning lähiajal Sulle vastused ning endale tegevusplaanid saada." Järgnevat meili obv ei tulnud ja seetõttu ei ürita ka seda kanalit pidi rohkem.

ranka
20.11.10, 14:00
I :heart: muruntau

emmimees
20.11.10, 14:23
Coca, ma olen tõepoolest huvitatud OO pokkeri poole juhtimisest.

Ma arvan, et selleks peaksid otse Karuga rääkima, ei usu, et siinsed OO esindajad oleks huvitatud nende koha ülevõtmisest :D
Mina annaks isegi võimaluse, sest jutt tundub asjalik esialgu :)

$$$
20.11.10, 14:55
I :heart: muruntau

Muruntau ma tahan suga last! :heart::heart::heart:

metsnik
20.11.10, 14:59
Ja kahjuks tundub et HCC-le on tema "PRO" tiimi staatus natukene ikka egole hakanud.
See, et sind tänu foorumis spämmimisele PRO tiimi võeti, ei tähenda, et sa peaksid siin teisi inimesi sõimama. Kahju ikka, et toa esindus liikmel puudub intelligents, vastat millegi muu kui sõimuga.

+1

MichelsonT
20.11.10, 15:28
Olen mänginud olympic onlines viimased 3 kuud. Mänginud u 175K käsi. genereerinud umbes 2-2,5K reiki. Üleeile küsisn OOst, mis võimalus on saada rakebacki. OOst vastati koheselt, et 30%. Kõik. Ei mingeid särke jne. 30% on minu jaoks piisav, sest ma ei näe erilisi valikuvõimalusi, kus mujal mängida. Mul võivad olla aegunud andmed (äkki olukord on nüüdseks paranenud), kuid ongame võrgus lagunevad FR öösel ära. Microgamingus sisuliselt FR laudu polegi. Full Tilt jäi meelde sellega, et laudades shortstackid, kes lihtsalt käisid närvidele. Starsi lihtsalt ei biidi. OOs on südaöösel valida kokku umbes 50-60 FRNL20-FRNL50 lauda. Seal lagunevad lauad umbes kella viie ajal hommikul, kui järgi jääb kuskil 15 lauda. Mina olen selle toaga rahul ja eriti veel nüüd, kus ei pea enam tegeme pidevalt deposiite sel kujul boonuse saamiseks. Aga valus on lugeda halvustavas toonis lahmimist, mida siin mõned maailmaparandajad teevad. OO ei ole ainus koht maamunal, kus mängida.

LuuK
20.11.10, 15:35
Ärge kiusake cocat, tal on daunswing.

nikitheone
20.11.10, 15:39
Olen mänginud olympic onlines viimased 3 kuud. Mänginud u 175K käsi. genereerinud umbes 2-2,5K reiki. Üleeile küsisn OOst, mis võimalus on saada rakebacki. OOst vastati koheselt, et 30%. Kõik. Ei mingeid särke jne. 30% on minu jaoks piisav, sest ma ei näe erilisi valikuvõimalusi, kus mujal mängida. Mul võivad olla aegunud andmed (äkki olukord on nüüdseks paranenud), kuid ongame võrgus lagunevad FR öösel ära. Microgamingus sisuliselt FR laudu polegi. Full Tilt jäi meelde sellega, et laudades shortstackid, kes lihtsalt käisid närvidele. Starsi lihtsalt ei biidi. OOs on südaöösel valida kokku umbes 50-60 FRNL20-FRNL50 lauda. Seal lagunevad lauad umbes kella viie ajal hommikul, kui järgi jääb kuskil 15 lauda. Mina olen selle toaga rahul ja eriti veel nüüd, kus ei pea enam tegeme pidevalt deposiite sel kujul boonuse saamiseks. Aga valus on lugeda halvustavas toonis lahmimist, mida siin mõned maailmaparandajad teevad. OO ei ole ainus koht maamunal, kus mängida.

ei tea, millal sa viimati FT's mängisid, kuid mingi aeg tagasi tuli seal uuendus, et min bi on 35bb.
e: deep lauad on ka olemas

muruntau
20.11.10, 15:46
MichelsonT, nõustun, et ka minu toon pole kogu aeg kõige aupaklikum olnud, aga kindlasti ei saa sa süüdistada mind lahmimises. Ma olen iga enda võidet põhjendanud mitme argumendiga ja öelnud ära, mis OO tegevuses häirivat on. Minu ja ka teiste argumentatsioonile on aga järgnenud vaikimine, tegevusetus ja isegi sõim. Tore, et nüüd ka pakutakse OO's konkurentsivõimelist rakebacki, aga arusaamatuks jääb, miks see peab toimuma praegusel kujul hõlma alt ja muidu hämaralt.

Teistele tänud toetuse eest! Eks ma mõtlen midagi selles suhtes välja veel.

Helmps
20.11.10, 16:22
Ärge kiusake cocat, tal on daunswing.

See ei anna õigust käituda nagu debiilik

nomerlot
20.11.10, 16:38
Olen kandideerinud ka Pajumaale, koos soovituste ja plaanidega. Aga ta saatis vastuse, tsiteerin "Sorry - pole järjega Su põhjalikele meilidele veel vastata jõudnud. Proovin vea heastada ning lähiajal Sulle vastused ning endale tegevusplaanid saada." Järgnevat meili obv ei tulnud ja seetõttu ei ürita ka seda kanalit pidi rohkem.

Sisuliselt tahad sa ju Pajumaa kohta endale, temaga suheldes saavutad maksimaalselt seda, et ta võtab mõned sinu pakutud ideed kasutusele, oma tööviljana. Armin peaks ikka see level olema, kust selliseid töökohti jagatakse.

metsnik
20.11.10, 16:50
kulla mehed, püüdke ikka konteksti tajuda, Karu ei hakka mitte kunagi nii low level asjadega tegelema nagu see siin on. Pealegi on OO osa Olympicu tuludest ja operatsioonidest üldiselt täiesti kaduvväike.

Kui tahate põhjusel või teisel Pajumaast "mööda minna", siis võib olla võiks proovida Jürgensoni

See kõik ei tähenda muidugi seda, et proovida ei võiks.

muruntau
20.11.10, 16:56
Armin Karu jah ei tegele nii madala leveli otsustega. Otsisin OEG personalidirektori kontaktid üles, tema peaks olema see instants, kelle poole pöörduda.

Edit: kogun mõnda aega veel mõtteid ja homme-ülehomme saadan talle meili.

metsnik
20.11.10, 17:28
Ei, ma ei usu, et tema õige inimene on. Võib olla suunab edasi, kuid antud otsus meeskonda mingil moel täiendada, peab tulema äripoolelt. HR on tavaline musta töö tegija, nemad ei tee tavaliselt ettepanekuid, kuidas äri paremini ajama peaks.

camu
20.11.10, 19:16
Kogu jutt on ilus ja tore iseenesest, aga imo peaks kõike seda vaatama ka Oly silmade läbi. Teatud otsused, madal RB ja muu teema on ikkagi seotud äriliste kaalutlustega. Kuna anyway kõik toad lähevad seda teed, et madal suvalisi hobimängureid mängus hoida ning regide elu otseselt väga kedagi ei koti. Sama teed on läinud ka 888, kui lugeda 2+2 vastavat teemat.
Ma ei saa küll väga hästi aru muruntau motivatsioonist tuuleveskitega võidelda, aga las olla.
Mitte, et ma isiklikult ühegi antud ettepaneku vastu oleksin või nende pikkade huvitavate tekstide vastu - väga hea lugemine. Aga nagu eestlastega juba kord on, et kui enda perset ei torgi, siis väga ei huvita.
Igatahes parimat! Ja +1 muruntaule.

muruntau
20.11.10, 19:40
Camu, muidugi vaatan ka läbi OO silmade. Madalam rakeback väiksema volüümiga mängijatele on standard kõikjal ja on ka minu arust ainuõige lahenus.

Mind ka kogu see teema alguses väga ei torkinud, aga siis tahtsin ühele live evendile satkiat teha, aga neil oli kogu satikasüsteemiga ikka väga mööda pandud, ei olnud ühtegi sobivat satikat. Siis sai natuke nõu antud, veidi veel uuritud teema kohta, kuni tulid veel esile kohad, mis on tehtud risti vastupidi tööstusharu edukamate ettevõtetega võrreldes. Nii see läks.

Edit: muidu sain kirja CEO'le enam-vähem valmis, leidsin ka tema kontakti üles.

Helmps
21.11.10, 02:32
Sisuliselt tahad sa ju Pajumaa kohta endale, temaga suheldes saavutad maksimaalselt seda, et ta võtab mõned sinu pakutud ideed kasutusele, oma tööviljana. Armin peaks ikka see level olema, kust selliseid töökohti jagatakse.

Ei ütleks, et ta just Pajumaa tooli himustab. muru oleks just selline advisor või kuidas öeldagi...Nõuandja, kes näeb asju ka mängija pilgu läbi.

hotcocacola
21.11.10, 05:39
Nonii, back in business.

Kõigepealt alustaksin sellega, et vabandaks enda käitumise pärast. Nagu näha, siis minu viimased postid siin teemas olid 06:40 hommikul ja enne seda sai mängitud Triobet LIVET rohke alkoholiga.
Sorry, kui siinse topicu hundid ennast solvatuna tundsid.

Eks see oli viga selliseid sõnu kasutada, aga eks meil kõigil juhtub seda (OK, kõigil vb mitte...teatud inimestel).
Läksin lihtsalt meeletult leili, kui lugesin muruntau postitusi. Eks seal ole rohkelt tõde, sellesmõttes et ilmselgelt saaks teha grinderisõbralikuma saidi, koos mitmete erinevate boonussüsteemide (rakeback/valueback),
kuid närvi läksin tõenäoliselt sellepärast, et arvatavasti kui OO oleks nt Ongame võrgus ja neil oleks pea samasugused pakkumised nagu teistel Ongame skinnidel (EuroPoker, Tower jne), siis tema ja
paljud teised OO mitte pooldajad seal ei eniei mängiks. Inimesed, kelle peamine eesmärk on vigade leidmine ja see, et ükski asi neile ei meeldi. Võibolla ma eksin, võibolla mitte.

Nagu Tigrano juba ütles, siis OO ei saa paljusid asju ise teha (sh värvide või softi parandamine- seda teeb Playech).
Ipokeri võrk annab ette mitmeid reegleid, mida tuleb järgida. Asjaolu, miks OO valis just IPokeri võrku seda ma ei tea. Tean lihtsalt seda, mida nad on ka meedias välja öelnud, et valik tuli sellepärast, et tegemist on maailma kõige suurema võrguga (kõige rohkem skinne).

Mis puutub Team Elitesse ning särgi kandmist, siis see on iga mängija enda vaba valik, kas ta liitub Team Elite lepinguga, või mitte.
Siinkohal võtavad muidugi sõna inimesed, kellele see plaan ei meeldi. Miks nad peavad kandma särki, kui tahavad rakebacki saada? No aga keegi ei käsi sul nendega liituda, või mis?!?!!! Btw, järgmises Flop FMi saates räägitakse Team Elitest lähemalt. Mis see on jnejnejne.

OLympicu turniiridel on väga palju Team Elite särkidega mängijaid. Ükski neist ei hädalda, et särk on kole või ebamugav.
Maybe hädaldatakse hoopis sellepärast, et inimesed pole harjunud kandma triiksärke? Maybe, maybe not.

Hmm...mis veel.
Mainisin vist muruntaule, et mingu OOsse tööle vms. Sa kirjutasid, et teed avalduse kusagile/saada CV vms. Soovin sulle edu, kuid kahjuks ma ei oska öelda,
kas seal on vabu kohti või mitte. Kindlasti võta ühendust Olympicuga, küll nad suunavad sind õigete inimeste juurde, kellele oma CV saata. PS!!!! SEE POLE MINGI LEVEL!!!!

To Miksnii: Sa kirjutasid:
Ja kahjuks tundub et HCC-le on tema "PRO" tiimi staatus natukene ikka egole hakanud.
See, et sind tänu foorumis spämmimisele PRO tiimi võeti, ei tähenda, et sa peaksid siin teisi inimesi sõimama.


Egole hakanud? Mees, võta kokku ennast. Pealegi tunnistasin oma viga, et postitasin paar tiltivat-spämmivat postitust, mis koosnes sõimust.
Ja kui sa tõesti arvad, et mind valiti sinna foorumis spämmimisele, siis wp härra. Teeksin sinuga sidebetid: "Spämmi" või tee samapalju postitusi nagu mina ja ma tahaks näha, kas sa saad Team PROsse või mitte. Olen kindel, et sa ei saaks.
Sa ei tea minu lepingust mitte midagi. See miks mind sinna valiti/võeti, seda sa ka ei tea. Sa ei tea mis boonuseid saan, või millega mind premeeritakse.
OK, sellega sa oled vb kursis, et mul on 50% rb diil OOs, kuid rohkemast pole sul õrna aimugi....

Kui sa ikka arvad, et mind võeti TEAM PROsse sellepärast, et olen spämmer, siis ma ei tahaks uskuda et OO ja Olympicu juhtkond elab Pokkeriprode foorumis ja uurivad edetabeleid, kellel on kõige rohkem poste...
Kuid järjekordselt ütlen: maybe, maybe not.

Ma olen rahul sellega, kuhu olen jõudnud ja mida olen saavutanud. Kui suudad midagi paremini teha, siis aga palun....:))

Ükski kaine peaga inimene ei tohiks halvustada teise inimese lepingut, kui tal pole õrna aimugi mis punktid seal on või millest see koosneb. Või mis?


Sai vist kõik

edit: sorry, et liiga pikk vastus tuli :p

Helmps
21.11.10, 07:07
Aga personaalne pöördumine minu poole ja isiklik vabandus? Ma juba mõtlesin enda tuba hakata tegema...

Ei tegelt, peace, hea et aru said :D wp.

hotcocacola
21.11.10, 07:50
oma toa sa võid siiski ju teha

Helmps
21.11.10, 08:49
Elutoa v?

hotcocacola
21.11.10, 09:01
tee kasvõi garaaž

Helmps
21.11.10, 10:16
Ok, peaasi et sa kriiskama ei hakka siis jälle

metsnik
21.11.10, 12:02
Mis ütleja mina nüüd olen, aga törtsuke täiendavat EQ-d ei teeks paha. Noor mees, võib olla selles asi.

Tuul
21.11.10, 12:08
Mind küll piinab, mis põhjusel sind, hotcocacola, sinna team pro'ks siis valiti? Hea väljendusoskus?

muruntau
21.11.10, 12:12
Päris Pajumaa tooli ma obv ei taha, sest tema on kogu OO juht, aga mina ei tea kasiinondusest rohkem kui keegi teine siin. Mind huvitab OO pokkeri poole juhtimine. Põhimõtteliselt oleks ma nõus ka nõuandja tiitliga, sest minu jaoks ei ole tõepoolest vahet, mis ametikoha nimetus on. Aga nõuandja roll piirdub ainult nõu andmisega, mis eriti tihti ei anna kompromissist paremat tulemust. Ja ei ole võimalik teha kompromissi selliste väärtuste vahel: ühelt poolt selgus, lihtsus, üheseltmõistetavus, võrdne kohtlemine ja teiselt poolt hämarus, bossi suvast sõltumine, hõlmaalune kaubitsemine ja avalikult ja uhkusega klientide ebavõrdne kohtlemine. Ma ei näe tõepoolest, kuidas kompromisslahendused selliste väärtuste vahel saaksid võimalikud olla: kompromiss selge ja hämara vahel on ikkagi hämar. Muidugi olen ma vägagi nõus enda seisukohad ära põhjendama ja põhjendama, miks minu pakutud lahendused pikas perspektiivis paremad on. Seda olen siinsamas ka üritanud teha ja tundub, et minu vaated ühtivad OO'ga mitte seotud mängijate omadega. Tegelikult ma ei saa öelda, et need minu vaated on, need on lihtsalt tähelepanekud edukamate saitide väärtustest ja tööpõhimõtetest vs OO praegused põlveotsas nikerdatud urkatoale omased (vabandust väljenduse pärast, aga nii asi on) väärtused ja tööpõhimõtted. Kui ei peaks olema võimalik OO's rakendada neid väärtusi ja kogemusi, mis on edukatele tubadele nende edu toonud ja järjekindlalt üritatakse edasi minna väärtuste ja meetoditega, mis urgastest urkad on teinud, siis ei ole minu koht seal.

Coca, minu eesmärk ei ole siin teemas kindlasti olnud vigade leidmine. Need mõningad vead, mis siiani olen leidnud, on olnud nii karjuvalt suured ja põhimõttelised, et neist ei ole võimalik mööda vaadata. Oota kuni ma alles hakkan vigasid otsima ;) Su teistele pointidele olen enda ammendava seisukoha varem juba andnud.

metsnik
21.11.10, 12:50
Aga mis siis kui su eesmärk oligi vigade leidmine? Kui teemad on tõepoolest asjalikud ning "vead" oma nime väärt, siis mis võiks OO jaoks parem olla? Olgu neid kasvõi 500.

Ise olen kunagi OO kliendi alla tõmmanud ja vaadanud, kuid interface oli nii okse, et sinna paika see jäi. Aga jah, ma olen juba aru saanud, et see on Playtechi asi. Millest ma küll aru ei saa, on see, et kuidas suudavad inimesed selles keskkonnas tunde ja tunde järjest mängida ning nii pidevalt, aga eks siis motiveeritakse kuidagi.


Et inimestele konteksti arusaadavamaks teha, siis Olympic teenis OO segmendist 2010. aasta 9 kuuga 15 miljonit krooni käivet (ju siis keegi ikka mängib).

Terve ettevõtte käive oli samal perioodil 1,28 miljardit krooni. See muidugi ei tähenda seda, et OO saaks samas proportsioonis tähelepanu võrreldes tavakasiinodega (ilmselt vastupidi), aga noh, saate enamvähem aru.

muruntau
21.11.10, 13:04
Sellest käibest oli raudselt enamus OO netikasiino poole osa. Muidugi ei saa seda kindalt väita, sest OO on OEG jaoks niivõrd väike allüksus, et seda pole mõtet neil aruannetes eraldi välja tuua, aga siiski. Ka Pargis peaks ka pokkeritulud moodustama kaduvväikse osa võrreldes kasiino poolega.

Samas OEG'l on OO'ga siin piirkonnas täiesti ainulaadne võimalus sünergia käima saamisel endale meeletu konkurentsieelis saada. Selle potentsiaali ära kasutamiseks oleks aga vaja rohkemat kui sundida inimesi OO särki kandma.

metsnik
21.11.10, 13:16
15 miljonit krooni oligi OO netikasiino osa. Ei tea, et Olympic Onlines mingeid teisi tulusid oleks. Võib olla mingid live asjad, aga arvatavasti on see nagunii marginaalne.

PS! Mina olen alati suhtunud üsna umbusaldusega OO teemasse üldse. Ei näe nagu seda sünergia kohta landbased ja netikasiino vahel. Kas leedukas läheb ka pigem OO-sse mängima Starsi asemel kui just ei sunnita (ja alati ei saa sundida ka). Aga tegelikult asi kiiremini käima läinud kui oleks võib olla oodanud. Siiski ma arvan, et praegusel kujul on lagi ka üsna madalal.

metsnik
21.11.10, 13:34
Ja HCC, sulle veel üks mõtteavaldus.

Mina olen ilmselt raha kaotav mängija, seetõttu ma isegi ei proovi sulle nõu anda, kuidas pokkerit mängida. Nähtavasti oskad sa seda juba ise piisavalt hästi. Minusugused on laudades selleks, et sina teenida saaksid. Aga mitte sellest ei tahtnud ma sulle rääkida.

Küll aga oskan ma sulle ühte-teist rääkida nende inimeste vaatenurgast, kes sulle selliseid lepinguid annavad. Ei, ma ei tööta Olympicus ega kasiinonduses üldse. Kaugel sellest, aga seda maailma siiski veidi adun. Võib olla isegi, et paremini kui sina.

Olles OO tiimi liige, esindad sa seda brändi. Nii kõva lepingu (jällegi, detaile ei tea, aga kui seda nii kõvasti kiitsid, siis peab kõva asi olema) ei saanud sa sellepärast, et oled kõva small to mid-stakes grinder, vaid ILMSELT sellepärast, et oled ka sotsiaalselt ja foorumites aktiivne. Ja oskad nähtavasti pokkerit ka mängida. Sinust on lepinguga tehtud üks OO nägudest, mis viib OO vibe'i ning sõnumit ka laiematesse massidesse (niivõrd kui palju meil siin Eestis seda pokkerikommuuni on). Sinust on näha ja kuulda ja sinuga seostatakse OO-d.

Nüüd mis juhtub siis kui see sõnum tuleb välja hoopis säärane nagu mõni aeg tagasi? Labane ja sõimav? Pole justkui väga hea reklaam OO-le. Sul on oluline aru saada, et lepinguga (mille üle sa, põhjusega, uhke oled) ei ole sa enam suvaline kohalik grinderist hotcocacola, vaid OO reklaamnägu. Ma ei taha siin mingeid negatiivseid näiteid tooma hakata, aga kui bränd on palganud omale mingi reklaamnäo, mis omandab mingil hetkel hoopis negatiivse aura, siis kas see on enam nii hea turunduslüke (no olgu, vihjeks Tiger Woods)? Mida siis teha?

Teemat kokku võttes, siis tahan lihtsalt meelde tuletada, et oma praeguses staatuses oled sa mõnes mõttes OO puppet, kuna sa ei tohiks siiski enam igas suvalises kohas oma emotsioonidel voolata lasta, kuna turundusnägu ei saa endale kõike lubada (jätame erandid a la Phil Hellmuth välja).

Mis sa arvad, kas mõni Starsi või FTP pro ei saaks twoplustwo foorumis analoogse läbustamise eest mingit ketukat? Kujutad sa üldse kedagi neist seal samasuguses rollis?

Kui leping tõesti nii hea on nagu väidad, siis võib olla tasuks kaaluda silmini täis olles foorumites üldse mitte kirjutada? Ja kui ikka tunne peale tuleb, et kohe kuidagi ei saa teisiti, püüa leida endas tahtejõudu see klaviatuur kätte võtta ja vastu aknalauda sodiks peksta. Kurat teab, võib märksa soodsam tulla :)


ikka head soovides,

metsnik

muruntau
21.11.10, 13:37
Ma pidasin silmas ikkagi seda, et enamus käibest tuli netikasiino, mitte netipokkeri segmendist. Tulude jaotuvust ja OO pokkeri tulude suurust aga pole OEG'l mingit põhjust aruannetes avaldada, kuna isegi OO on liiga väike võrreldes OEG'ga.

Mina usun küll sünergia võimalikkusesse. Korralikult OO satikatega varustatud pokkerifestivalid võiksid vabalt saada taas rahvusvahelisteks pokkeriüritusteks +100 osalejaga ME'l, mis tooks ka rohkem jõukaid välismaa gämbloreid kohale. Eestlased käivad hulgi Unibeti korraldatavatel UO üritustel, OO võiks vabalt seda nišši täita, esialgu küll väiksema BI'ga turnadega, aga kunagi tulevikus oleks €1k suurusjärku jäävad ME'd ka täiesti reaalsed siinkandis. Korraliku juhtimisega oleks see ainult aja küsimus, millal OO ja OC koostöös selline asi toimuks, praegust seisu vaadates obv utoopiline.

Edit: Kui korralikult munadega asjast kinni hakata ja panna korralikult käima läinud OO kaudu satikad ka üle kogu Ipokeri jooksma, oleks võimalik ka €1k ~200 osalejaga ME'ga festivali teha juba aasta-kahe pärast. Why not, täiesti reaalne. Eestist oleks võimalik koos korraliku satikaprogrammiga küll 50 inimest kokku ajada, Ipokerist veel 50-100 ja lisaks otseregistreerunud skandinaaviast ja mujalt. Mõelge, mis raha siis kasiino poolele jääb!

metsnik
21.11.10, 13:52
Ma arvan seda, et Tallinn ei ole vist piisavalt glamuurne koht, kuhu juba asukoha tõttu rahvas kokku jookseks. PokerStars Baltic Festival (?) ning eriti EPT on muidugi kõvad üritused, aga mulle tundub, et see on rohkem vahelduse mõttes mängijatele pakutud.

Suur pokkeriturniir Tallinn vs Monte Carlo, London või mõni muu Euroopa suurlinn? Mingi nišš tuleks leida, ma ei tea, kas see täna olemas on. Skandinaaviast vist ajavad mängijaid siia regulatsioonid?

Ma olen võib olla ka põhjuseta liiga pessimistlik.

muruntau
21.11.10, 14:35
Tallinnal iseensest ei ole kindlasti midagi viga ei glamuursuse, ajaloo, ega ühestki teises aspekti poolest. Vähene rahvaarv oleks pigem suurim takistus, aga naabrid nagu Venemaa, kus pokkeriturniirid keelatud, Skandinaavia ja kogu Baltikum korvaks selle küllaga. Pokerstarsi BF jääb kindlasti iga-aastaseks ürituseks (iseasi, kas iga aasta just Tallinnas), EPT võib ka vabalt siin endale püsipeatuse leida, see sõltub pigem korraldusest ja Eesti poolsetetest tingimustest. Selge see, et maailma mastaapide järgi suurt turniiri ei anna ka kogu Ipokeri võrguga Tallinnasse orgunnida, aga €1k on pigem väike turniir Euroopa mastaapide järgi ja sellele on siin kindlasti nõudlust. Korraliku satikasüsteemi puhul pole küsimustki.

Võib-olla olen ma liiga optimistlik, aga suurte plaanideta suuri asju ei saavuta ka.

hotcocacola
21.11.10, 14:40
Mind küll piinab, mis põhjusel sind, hotcocacola, sinna team pro'ks siis valiti? Hea väljendusoskus?
jah


Ja HCC, sulle veel üks mõtteavaldus.

Mina olen ilmselt raha kaotav mängija, seetõttu ma isegi ei proovi sulle nõu anda, kuidas pokkerit mängida. Nähtavasti oskad sa seda juba ise piisavalt hästi. Minusugused on laudades selleks, et sina teenida saaksid. Aga mitte sellest ei tahtnud ma sulle rääkida.

Küll aga oskan ma sulle ühte-teist rääkida nende inimeste vaatenurgast, kes sulle selliseid lepinguid annavad. Ei, ma ei tööta Olympicus ega kasiinonduses üldse. Kaugel sellest, aga seda maailma siiski veidi adun. Võib olla isegi, et paremini kui sina.

Olles OO tiimi liige, esindad sa seda brändi. Nii kõva lepingu (jällegi, detaile ei tea, aga kui seda nii kõvasti kiitsid, siis peab kõva asi olema) ei saanud sa sellepärast, et oled kõva small to mid-stakes grinder, vaid ILMSELT sellepärast, et oled ka sotsiaalselt ja foorumites aktiivne. Ja oskad nähtavasti pokkerit ka mängida. Sinust on lepinguga tehtud üks OO nägudest, mis viib OO vibe'i ning sõnumit ka laiematesse massidesse (niivõrd kui palju meil siin Eestis seda pokkerikommuuni on). Sinust on näha ja kuulda ja sinuga seostatakse OO-d.

Nüüd mis juhtub siis kui see sõnum tuleb välja hoopis säärane nagu mõni aeg tagasi? Labane ja sõimav? Pole justkui väga hea reklaam OO-le. Sul on oluline aru saada, et lepinguga (mille üle sa, põhjusega, uhke oled) ei ole sa enam suvaline kohalik grinderist hotcocacola, vaid OO reklaamnägu. Ma ei taha siin mingeid negatiivseid näiteid tooma hakata, aga kui bränd on palganud omale mingi reklaamnäo, mis omandab mingil hetkel hoopis negatiivse aura, siis kas see on enam nii hea turunduslüke (no olgu, vihjeks Tiger Woods)? Mida siis teha?

Teemat kokku võttes, siis tahan lihtsalt meelde tuletada, et oma praeguses staatuses oled sa mõnes mõttes OO puppet, kuna sa ei tohiks siiski enam igas suvalises kohas oma emotsioonidel voolata lasta, kuna turundusnägu ei saa endale kõike lubada (jätame erandid a la Phil Hellmuth välja).

Mis sa arvad, kas mõni Starsi või FTP pro ei saaks twoplustwo foorumis analoogse läbustamise eest mingit ketukat? Kujutad sa üldse kedagi neist seal samasuguses rollis?

Kui leping tõesti nii hea on nagu väidad, siis võib olla tasuks kaaluda silmini täis olles foorumites üldse mitte kirjutada? Ja kui ikka tunne peale tuleb, et kohe kuidagi ei saa teisiti, püüa leida endas tahtejõudu see klaviatuur kätte võtta ja vastu aknalauda sodiks peksta. Kurat teab, võib märksa soodsam tulla :)


ikka head soovides,

metsnik

Väga asjalik post, eriti keskfaas.
Ei pea olema ajuhiiglane (küll aga sina saad sellest aru:) ), et mind ei valitud PRO tiimi sellepärast, et olen mingisugune meeletult kõva mid/low/micro stakes mängija. Minust on mitmeid ja mitmeid paremaid ja edukamaid turniiri ja rahamängude mängijaid (nt ESTPatrick ja Codecci. Mõlemad kuuluvad Team Elitesse, kuid mitte Team Prosse.)
Ja ilmselgelt on minu eesmärk OOd kui brändi promoda, olles aktiivne nii erinevates foorumites, lives kui ka twitteris aka meedias- ehk siis olen nö reklaaminägu ja häälekandja. Mul pole selle vastu mitte midagi :).
Minu, OO ja Olympicu vaheline koostöö on imo väga väga hea ning mõlemad oleme üksteisega rahul.
Kuid lepingust ma ei räägi sellegi poolest. Mul pole ka kohustust sellest rääkida, kuid ütlen ja olen kindel, et ükski pokkerimängija ei keelduks sellest :)). Ja kui inimesed arvavad, et ma olen kergelt jõudnud nii kaugele (pean ennast edukaks), siis nad eksivad. Selle taga on raske töö ja vaev. Igal ühel on meil võimalik nii kaugele jõuda, lihtsalt ole mees ja näe vaeva. Ma pole saanud seda diili läbi mingisuguste tuttavate või soosivate sõnade :)).

Eks mu käitumine polnud just kõige meeldivam, aga me kõik oleme inimesed ja lähme teatud olukordades endast välja..

metsik, soovin ka sulle head ;)
mõistlikud inimesed mõistlike postitustega saavad alati kiire ja hea vastuse:D


edit: Ma ei pea ennast OO puppetiks. Ma peaks end OO täielikuks omandiks siis kui:
* peaksin mängima vaid nende võrgus
* peaksin olema igakord kasiinos olles OO riietega
* kui OO ütleb mulle, mida kirjutada erinevatesse foorumitesse vms


Aga ei, mul on piisavalt sõnavabadust...puppetist on asi ikka väga kaugel ;)

taipupole
21.11.10, 14:43
Mis ütleja mina nüüd olen, aga törtsuke täiendavat EQ-d ei teeks paha. Noor mees, võib olla selles asi.

misasi on EQ?

ment52
21.11.10, 14:54
misasi on EQ?

Emotional intelligence is a person's ability to understand their own emotions and those of others, and to act appropriately using these emotions.

metsnik
21.11.10, 14:56
roger

hotcocacola
21.11.10, 15:00
Muru, ma arvan et pole hea võrdlus Unibet Openil ja ala OO Openil. Unibetil on kordades rohkem kliente. Kui lisada see turniir kogu ipokeri võrku, siis maybe tõesti saaks midagi head korraldada. Kuid ma ei tea, tõenäoliselt pole see nii lihtne, sest esialgu pidid ka Baltic Winter Festivali sateliidid tulema terves ipokeri võrgus.

1k€ Main Event nagu oli eelmise aasta Baltic Winter Festival, see oleks täiesti mõeldav, kuid täpselt 2a pärast. Praegu on selleni liiga palju aega ja selle orgunnimine oleks täiesti mõtetu, sest OO on kindlasti suuremaks ja laiemaks läinud (Läti, Leedu....vb mõni riik veel). Muidugi oleks hea, kui satikad oleks üle ipokeri võrgu.

Viimases FLOP FMis rääkis Käsper, et tõenäoliselt Baltic Festivali enam ei korraldata. See oli nö näidisetteaste enne suurt sündmust- EPTd.

Imo kui EPTd järgmise aasta kavas pole, siis kindlasti on seal BF.

metsnik
21.11.10, 15:04
HCC, ma ei pidanud päris seda silmas, vaid pigem seda, et reklaamiväljundina (mida sa oled ning selles mõttes teatud laadi puppet, on need raamid siis kitsamad või laiemad) ootab OO sinult kindlat väljundit ja see, mis meie ees varem lahti rullus, ei olnud kindlasti midagi sellist.

Inimlikust aspektist loomulikult mõistetav ja kõrvaltvaajatale ehk isegi meeltlahutav, kuid äri on karm ning äril on ilmselt püstitatud ka teatud eesmärgid.

Puppet oled sa selles mõttes, et suvalise emotsiooni ajel ei saa sa foorumis näiteks OO-d või siis kritiseerijaid sõimama hakata (on siis põhjuseks liiter viina või downswing) ilma võimalike komplikatsioonideta. Tuleks ilmselt olla poliitiliselt korrektne ning teada oma piire. Selles suhtes on su tegevus mingites piirides nüüd kammitsetud, olenemata, kas see kusagil ka mustvalgelt kirjas on või mitte.

hotcocacola
21.11.10, 15:09
Olen selline nagu olen koguaeg olnud, sellega OO arvestab ja peab arvestama. Siiamaani pole sellega probleeme olnud ;)

metsnik
21.11.10, 15:11
no siis on hästi

edu laudades vms :)

muruntau
21.11.10, 15:16
Täiesti nõus, coca, selleni läheks aega kindlasti üle aasta ja vaja oleks väga tõenäoliselt kogu Ipokerit. Aga eesmärgid peavad olemas olema. Veelgi kaugem eesmärk oleks veelgi parem sünergia Ipokeriga, et nende teised skinnid tahaks ka korraldada oma festivale, turniire, mida iganes OC kasiinodes.

hotcocacola
21.11.10, 15:19
Ma ei mäleta, kas ma ülevalpool mainisin või mitte, aga uuel aastal täieneb Team Pro koosseis. Nimesid ma siinkohal ei maini (miski pole 100% kindel). Tean seda, et valikulistis on/oli väga mitmeid huvitavaid ja tuntuid nimesid...

Kahjuks ma ei tea kas see juhtub enne või pärast EMV-d.

hotcocacola
21.11.10, 15:23
Täiesti nõus, coca, selleni läheks aega kindlasti üle aasta ja vaja oleks väga tõenäoliselt kogu Ipokerit. Aga eesmärgid peavad olemas olema. Veelgi kaugem eesmärk oleks veelgi parem sünergia Ipokeriga, et nende teised skinnid tahaks ka korraldada oma festivale, turniire, mida iganes OC kasiinodes.


Kindlasti "OO Open" toimub kunagi, kuna igas kvartalis on erinevad olympicu festivalid. Seega pole kaugel see aeg, mil OO & Olympic korraldavad midagi väga suurt.
Usu mind, Pajumaa mõtetes on selline asi juba ammu läbi käinud, kuid hetkel on sellele liiga vara mõelda.

Mina sooviks hea meelega nt 300+ osalejaga 1100€ Main Eventi koos mitme side-evendiga @ Swissotellis. See oleks super!

taipupole
21.11.10, 17:37
Emotional intelligence is a person's ability to understand their own emotions and those of others, and to act appropriately using these emotions.

Selle lühend peaks siiski EI olema ja mitte EQ, neist viimane on mõõdik ehk Emotional Quotient. Kuid võib-olla siis ka mitte.

metsnik
21.11.10, 17:55
Võimalik, et teaduslikumas vormis kasutatakse rohkem EI-d. Muidu pruugitakse ka EQ-d, tõenäoliselt eesmärgiga tekitada paralleel IQ-ga.

Rigged
21.11.10, 18:30
EQ on täiesti õige lühend :)

Suht kulda on siin, muruntauga saab päris paljus nõus olla

lambiain
21.11.10, 18:41
OO tegi pärast launchi 1m€ puhast esimese 9 kuuga. Tüübid ikka ei oska äri teha tõepoolest.

metsnik
21.11.10, 19:07
15 miljonit krooni oli 9 kuu MÜÜGITULU (ehk käive), mitte puhaskasum. Puhaskasumi osa OO-s pole minuteada avalikustatud. Kasumi leidmiseks tuleb kulud sealt kõigepealt maha võtta.

On nad reaalselt juba kasumis või kahjumis, ei oska ma öelda. Oleneb ka mõningatest raamatupidamislikest nüanssidest ning Playtechi tasuskeemist.

kilu6
21.11.10, 20:15
15 miljonit krooni oli 9 kuu MÜÜGITULU (ehk käive), mitte puhaskasum. Puhaskasumi osa OO-s pole minuteada avalikustatud. Kasumi leidmiseks tuleb kulud sealt kõigepealt maha võtta.

Kunagi rakerace ajal vaatasin, et OO pokkerikäive on ca 400K EEKi kuus, mis teeb 9 kuu peale 3.5M eeki käivet. Nagu ka loogika ütleb, enamik OO käibest tuleb online kasiinost, mitte online pokkerist.

metsnik
21.11.10, 20:17
Tõttöelda ei mõista hästi maja vastu mängimise võlu online. Ise ei mängi rulli ka lives mitte kunagi, olenemata panusest. Aga mis ma ikka kritiseerin, inimesi on erinevaid. Sellised tulemused on aga suht üllatavad.

kilu6
21.11.10, 20:21
Tõttöelda ei mõista hästi maja vastu mängimise võlu online. Ise ei mängi rulli ka lives mitte kunagi, olenemata panusest. Aga mis ma ikka kritiseerin, inimesi on erinevaid. Sellised tulemused on aga suht üllatavad.

Pigem tavalised ju.
Kasvõi 888 (sh Pacific) või Partygaming (sh Partypoker) avalikest ettevõtetest. Ikka kasinni käive ületab pokkeri oma, samuti kasumimarginaal kasiinol oluliselt suurem.

ranka
21.11.10, 20:50
Kunagi rakerace ajal vaatasin, et OO pokkerikäive on ca 400K EEKi kuus, mis teeb 9 kuu peale 3.5M eeki käivet. Nagu ka loogika ütleb, enamik OO käibest tuleb online kasiinost, mitte online pokkerist.

See on siis, et OO korjas 400k reiki? Siit ta annab ju 20-50% mängijatele tagasi (paneme 20%) ehk omale jääb 320k alles. Sealt (400k) on veel võrgumaksud, mida tuleb maksta emalaevale ja seda prose ma kahjuks ei tea, mis võtab ka lõviosa ära. Jääb 200k alles. Pane veel freerollid, deposiitide/withdrawdega seonduvad kulud, töötajate kulud, reklaam ja veel mustmiljon kulu ning sellest 400k-st ei jäägi mitte midagi järgi.

pastilaa
21.11.10, 22:39
See on siis, et OO korjas 400k reiki? Siit ta annab ju 20-50% mängijatele tagasi (paneme 20%) ehk omale jääb 320k alles.

RB on 2% ju. 50% on särgiga poistel.

ranka
22.11.10, 00:19
RB on 2% ju. 50% on särgiga poistel.

Läbi nende reload boonuse vms. pidi ju 22% olema.

hotcocacola
22.11.10, 04:36
Ma selgitan:

FPP = 2%
Reload/depo boonus (boonusdollarid, mis vabastatakse 500FPP= 5$) = ca 22-23%

Team Elite saab 30-37,5%. Kõik oleneb sellest, kui palju kuus raket genetakse.

Keiss
22.11.10, 07:45
Olen mänginud olympic onlines viimased 3 kuud. Mänginud u 175K käsi. genereerinud umbes 2-2,5K reiki. Üleeile küsisn OOst, mis võimalus on saada rakebacki. OOst vastati koheselt, et 30%. Kõik. Ei mingeid särke jne. 30% on minu jaoks piisav, sest ma ei näe erilisi valikuvõimalusi, kus mujal mängida. Mul võivad olla aegunud andmed (äkki olukord on nüüdseks paranenud), kuid ongame võrgus lagunevad FR öösel ära. Microgamingus sisuliselt FR laudu polegi. Full Tilt jäi meelde sellega, et laudades shortstackid, kes lihtsalt käisid närvidele. Starsi lihtsalt ei biidi. OOs on südaöösel valida kokku umbes 50-60 FRNL20-FRNL50 lauda. Seal lagunevad lauad umbes kella viie ajal hommikul, kui järgi jääb kuskil 15 lauda. Mina olen selle toaga rahul ja eriti veel nüüd, kus ei pea enam tegeme pidevalt deposiite sel kujul boonuse saamiseks. Aga valus on lugeda halvustavas toonis lahmimist, mida siin mõned maailmaparandajad teevad. OO ei ole ainus koht maamunal, kus mängida.

Nii, et saab küll rakebacki ilma selleta, et PEAKS SÄRKE KANDMA!!!!!
Appi kui jube :)

Muideks neid pokkeritube on küllaga, kus ei pea särke kandma aga näe ikka kantakse lausa vabatahtlikult näiteks pokerstarsi ja triobeti riideid ilma reiki maksmatagi. Isegi tellitakse omale punktide (ehk raha) eest riideid...
Ei näe küll suurt põhjust kurvastamiseks. Aga head edasist võitlust!

MichelsonT
22.11.10, 10:09
Ma kannan ka "tasuta" pokkeriteemalisi särke. Ausalt öeldes olen püüdnud neid isegi koguda. St, et riideid pole juba miski kaks aastat ostnud, vaid ikka point shopidest tellinud. Näiteks jaanuaris EMV Main Evendil oli mul seljas Full Tildi pusa (olin siis nende "reklaaminägu" :)). Samas sain pileti läbi Unibeti kampaania. Enne turkat anti Unibetist ka särk. Võtsin vastu. Vahetama ei hakanud. Salla tuli keset turniiri juurde ja ütles: "Sul on ju vale särk seljas". Vastasin, et kui finaallauda jõuan, siis panen teise särgi. Nii asi jäigi. Finaallauast jäi ka asi kaugele. Asjatundjad öelge seda: Kui te särgimehed mängite live ja tahtmine oleks kapuutsiga dressikas selga särgi peale tõmmata, kas siis see on keelatud?

muruntau
22.11.10, 14:14
Nii, et saab küll rakebacki ilma selleta, et PEAKS SÄRKE KANDMA!!!!!
Appi kui jube :)

Muideks neid pokkeritube on küllaga, kus ei pea särke kandma aga näe ikka kantakse lausa vabatahtlikult näiteks pokerstarsi ja triobeti riideid ilma reiki maksmatagi. Isegi tellitakse omale punktide (ehk raha) eest riideid...
Ei näe küll suurt põhjust kurvastamiseks. Aga head edasist võitlust!

Tekib tahtmatult küsimus, kas sa oled mingil moel OO'ga seotud või sa lihtsalt ei taha näha põhimõttelist probleemi. Ei ole vist tarvis kahekümneneljandat korda üle seletada, kus see probleem asub.

Siin tuli ka välja veel üks point, mis OO'le au just ei tee: ettevõtte on seadnud endale reeglid, mille järgi käituda (tahad rakebacki - kannad särki). Reeglid on järgimiseks, ükskõik kui jaburad need ka ei oleks. See, et reegleid ei järgita, ei tähenda mitte seda, et ettevõte paindlik oleks, siin pole sugugi see juhtum, sest pole ühtegi silmaga nähtavat põhjust teha erandit. Reeglite mitte järgimine tekitab hoopis küsimusi ettevõtte usaldusväärsusest. See on umbes sama, et OO lubab rakebacki maksta, aga ühele mängijale ei maksa. Natuke liialdatud näide, aga pointi selgitab hästi. Oih, ei olegi liialdatud näide, nii OO toimibki! (kui Sinu moodi demagoogiat kasutada)

MichelsonT
22.11.10, 15:18
no ikka täitsa jube. No ei suuda selgeks teha, et rakebacki saamieks EI pea kandma särki.

pastilaa
22.11.10, 15:28
Ma selgitan:
FPP = 2%
Reload/depo boonus (boonusdollarid, mis vabastatakse 500FPP= 5$) = ca 22-23%


Depod ju korra ja reloadi ju kah iga kuu äärmiselt imelik teha??? 2% siis RB nagu ikkagi aru saan?

muruntau
22.11.10, 15:29
MichelsonT, Sul ei ole midagi selgeks teha, OO ametlik seisukoht on kirjalikult väljendatuna olemas siin teemas


Kõik kes tahaks saada kõrgemat rakeback´i võivad seda ka saada. Selleks on ainult 2 tingimust: esiteks peab mängija genereerima igakuiselt minimaalselt $500 rake ja teiseks peab ta kandma Team Elite branditud särki live üritustel.

Parimat,
Jan

hotcocacola
22.11.10, 15:30
Depod ju korra ja reloadi ju kah iga kuu äärmiselt imelik teha??? 2% siis RB nagu ikkagi aru saan?

depod korra ja reload korra kuus.
Eks ta ole imelik, aga noo sama hästi saad selle depotud summa uuesti nt mbsse kanda ja uuel kuul uuesti reload boonust kasutada. Ilmselgelt ebamugav, aga variant.

Endal probleemi pole, unlimited boonusdollarid (500fpp= 5$)

Pahvak
22.11.10, 15:31
Aga kui mul on särgiga külm, kas siis saan topeltsärgi?

hotcocacola
22.11.10, 15:33
LOL.
Usu mind, nii Tartus kui Tallinnas sul külm ei hakka.
Kylm võib sul hakata siis, kui mängid Tallinnas 0 korrusel, ehk lounges, kuid reaalselt on seal mõnus jahe. Aga mujal on alati jube soe ja palav, eriti hull on siis kui maja on rahvast täis.
Seda ei arva ainult mina.

Swissotellis oli väga coool ja ideaalne (Y)

pastilaa
22.11.10, 15:36
depod korra ja reload korra kuus.
Eks ta ole imelik, aga noo sama hästi saad selle depotud summa uuesti nt mbsse kanda ja uuel kuul uuesti reload boonust kasutada. Ilmselgelt ebamugav, aga variant.


Ty coca seletamast. Igatahes äärmiselt mängijavaenulik ja tüütu süsteem. Selle reload-porno kaotamine ja näiteks FPP=$ (25% väärtuses rackebacki kõige kehvemal levelil olles alustuseks) oleks palju selgem ja inimlikum. Kõige lihtsam viis saada regulaarseid mängijaid juurde.

MichelsonT
22.11.10, 15:42
No Jan ju ütleb, et kõik need, kes tahavad saada kõrgemat rakebacki, on kaks tingimust. Need, kes lepivad 30% rakebackiga, pole sellist "sunniviisilist" Elite klubisse astumist. Aga võibolla sa, muruntau, ei usu mind.
OOst tulnud vastus, kui palusin rakebacki. Siiski, ei hakka kogu kirjavahetust tsiteerima, vaid panen kõige olulisema:
Rakeback on alati 30%
VIP level muutub vastavalt mängukäibele nagu tavaliselt.
Eeldatav rake igakuiselt oleks 300$
Mingeid muid kohustusi mängijal ei ole.
Kõik.

VVahter
22.11.10, 15:47
OO embleemiega riietusest on hetkel veel olemas ka pusa. Rohkem ma täpselt ei tea. Seega ma arvan, et neil kellel tõesti on külm või on mingil põhjusel vaja hoodi kanda on alternatiiv täiesti olemas.

muruntau
22.11.10, 16:03
No Jan ju ütleb, et kõik need, kes tahavad saada kõrgemat rakebacki, on kaks tingimust. Need, kes lepivad 30% rakebackiga, pole sellist "sunniviisilist" Elite klubisse astumist. Aga võibolla sa, muruntau, ei usu mind.
OOst tulnud vastus, kui palusin rakebacki. Siiski, ei hakka kogu kirjavahetust tsiteerima, vaid panen kõige olulisema:
Rakeback on alati 30%
VIP level muutub vastavalt mängukäibele nagu tavaliselt.
Eeldatav rake igakuiselt oleks 300$
Mingeid muid kohustusi mängijal ei ole.
Kõik.

Jani postitus vähem kui nädal tagasi ütles üheselt, et on ainult kaks valikut: kas reload porno või särgi porno. Nüüd võimalikud situatsioonid on sellised: eri mängijatele kehtivad erinevad reeglid; reklaamitakse ühte, aga pakutakse teist; nad ei saa ise ka aru, mis neil toimub. Milline siis reaalselt on?

Ja sinu eelmise posti argument, et kui ei taha särki kanda, võid siiralt pokkeritoale öelda näkku, et mina teie reegleid ei viitsi järgida, ei päde eriti .

MichelsonT
22.11.10, 16:20
Mis reeglitest sa räägid??? Kui võidad näiteks Unibetist satika kaudu live turnale pileti, kohustab see sind kandma Unibeti särki???

muruntau
22.11.10, 16:39
OO rakebacki reeglitest rääkisin. Seletan siis neljakümne kolmandat korda ka lahti: Ametlikult on lubatud kaks varianti: TE süsteem ja reload süsteem. Selgusetuks jääb, kust sinule tulnud personaalne pakkumine mängu tuli. Selline segadus ja ebavõrdne kohtlemine neile, kes saidilt spetsdiili välja nurumise peale ei tule (mujal on täiesti mõistuse vastane oodata mingisugust erikohtlemist, btw), ei ole kindlasti usaldusväärse rakebacksüsteemi osad.

Kui unibeti konkreetse promo reeglites on kirjas, et võitja peab kandma särki, siis obv et kohustab. Iseasi muidugi, kas ja milline karistus reeglite rikkumisel järgneb.

Edit: Muidugi peaks Team Elite süsteemi tutvustus ka kodulehel olemas olema. Kui on mingisugused teised variandid võimalikud, siis peaksid need ka olema lahti seletatuna kodulehel olemas.

Paju99
22.11.10, 18:49
Hei,

Kirjeldan siin tüüpsituatsiooni:
Mängija: Tere, Jan! Ma ei mängi päris 500$ kuus reiki, kuid sinna lähedale teen parematel kuudel ikka. Kas mul oleks võimalik rohkem tagasi saada kui 2% oma reigist? Ei tahaks sisse-välja deposiitidega boonusdollareid tekitama hakata.
Jan: Okei, panen sulle 300$ boonusdollareid peale - nüüd peaks mõneks ajaks piisama :)

Ongi kõik! Ja aktiivseid rahamängu mängijaid nii (eri)koheldaksegi. Mitte ainult OO-s, vaid kõigis pokkeritubades.

Tervitades,
Priit Pajumaa

muruntau
22.11.10, 19:04
:shocked: Päriselt või?

Keegi võiks veel üle kinnitada, aga minu meelest ei saa boonuseid ega ka kõrgemat rakebacki küsida üheski mõistlikus toas. Selliste situatsioonide vältimiseks ja mõlema osapoole mugavuseks on mõistlikel tubadel selge rakeback süsteem ja FPP poed. Jääb ära igasugune rakebacki lunimine inimestel on kõigil selge, palju nad rakebacki saavad.

vonkartoffel
22.11.10, 19:10
:shocked: Päriselt või?

Keegi võiks veel üle kinnitada, aga minu meelest ei saa boonuseid ega ka kõrgemat rakebacki küsida üheski mõistlikus toas. Selliste situatsioonide vältimiseks ja mõlema osapoole mugavuseks on mõistlikel tubadel selge rakeback süsteem ja FPP poed. Jääb ära igasugune rakebacki lunimine inimestel on kõigil selge, palju nad rakebacki saavad.
LOL are you serious?

Tigrano
22.11.10, 19:29
:shocked: Päriselt või?

Keegi võiks veel üle kinnitada, aga minu meelest ei saa boonuseid ega ka kõrgemat rakebacki küsida üheski mõistlikus toas. Selliste situatsioonide vältimiseks ja mõlema osapoole mugavuseks on mõistlikel tubadel selge rakeback süsteem ja FPP poed. Jääb ära igasugune rakebacki lunimine inimestel on kõigil selge, palju nad rakebacki saavad.

Küsida saab aga see on selline tülikas värk ja tihti mõttetu, sest pead mingiajapärast jälle küsima jne, kõik on tihti ebaselge, ei saa planeerida midagi kindlalt ja tüütu samuti, kui peab koguaeg pinnima ja kirju saatma.

Läbinähtavad süsteemid alati paremad.

ranka
22.11.10, 19:30
Hei,

Kirjeldan siin tüüpsituatsiooni:
Mängija: Tere, Jan! Ma ei mängi päris 500$ kuus reiki, kuid sinna lähedale teen parematel kuudel ikka. Kas mul oleks võimalik rohkem tagasi saada kui 2% oma reigist? Ei tahaks sisse-välja deposiitidega boonusdollareid tekitama hakata.
Jan: Okei, panen sulle 300$ boonusdollareid peale - nüüd peaks mõneks ajaks piisama :)

Ongi kõik! Ja aktiivseid rahamängu mängijaid nii (eri)koheldaksegi. Mitte ainult OO-s, vaid kõigis pokkeritubades.

Tervitades,
Priit Pajumaa

Kui Olympic Online härrad nii lahkelt tulevad vastu mängijatele siis miks Te üldse sellist räiget ajukeppi harrastate? Kõigile 30% RB-d, kes genevad rohkem saavad tänu VIP levelile rohkem RB-d. Ja muidugi kui mõni vandersell ei viitsi oma VIP levelit kasvatada, nendele annate võimaluse kanda Olympsi Online vammust ja annate ikka priskemat pasteeti rakebacki näol.

OO juhtiv-kuttidega rääkimine on täpselt sama kui traktoriga malet mängida. ükski ettur ei liigu edasi ega tagasi vaid kõik seisab paigal.

muruntau
22.11.10, 19:37
Küsimine on jah väga mõtetu. Normaalne VIP pood on tänapäeval korraliku saidi standardvarustuses, ei ole vaja mingit erilist lisainvesteeringut ja ajab asja ära palju mugavamalt mõlema poole jaoks. Pokkeritoal ei ole vaja kulutada +$20k palka iga aasta klienditeenindajatele selle teema pärast ja asi on palju kiirem ja efektiivsem.

emmimees
22.11.10, 19:43
Räägiti ju, et tuleb VIP pood OOsse :)

muruntau
22.11.10, 19:50
Aga kas sa arvad, et see võimalus tuleks OO VIP poodi? :)

Siis neil raudselt kehtiks 3-4 erinevat vip süsteemi korraga, mille haldamine muutuks neil veelgi raskemaks, tekiks ikka totaalne segadus ja nad peaksid veel klienditeenindajaid juurde palkama, et kogu värki administreerida. Bisniss OO moodi.

$$$
22.11.10, 21:11
Tegelikult on see nende süsteem ikka megalahe. Fishid, kes ei oska lunida saavad 2% rakebacki ja siit tuleb väga mõnus kasum ja grinderid saavad samad tingimused nagu mujal sitedel, kui nad vaid viitsivad lunida.

hotcocacola
22.11.10, 21:46
...

vonkartoffel
22.11.10, 21:55
Tegelikult on see nende süsteem ikka megalahe. Fishid, kes ei oska lunida saavad 2% rakebacki ja siit tuleb väga mõnus kasum ja grinderid saavad samad tingimused nagu mujal sitedel, kui nad vaid viitsivad lunida.

Kas full tiltis saab nüüd niisama 30% kas starsis fishid on supernovad? Täiesti standartne laks nagu igalpool. Ei tea mina et unibet annaks igale kasutajale RB. Kehva on muidugi see palju ja kuidas OOs nendele küsijatele antakse.

muruntau
30.11.10, 01:47
Saatsin just Pajumaale sellise kirja, ettevaatust, pikk:
Tere!

Teile kirjutab taaskord Madis Müür a.k.a. muruntau. Teatan, et olen jätkuvalt OO's töötamisest huvitatud. Enda pädevuse tõestamiseks panen taaskord mõned soovitused. Loodetavasti saan sellega hajutada kahtluseid minu teadmiste, arusaamade ja oskuste kohta. Enda vabast ajast soovituste andmisega olen loodetavasti hajutanud kahtluseid, et mu eesmärgiks saaks olla muu, kui OO tulemuste parandamine.


Kõigepealt tuleks muuta OO satelliitsüsteem Live üritustele praeguselt eelkõige freerollijatele suunatud ja suurtesti ülemaksetest sõltuvast pakkumisest võimalikult paljudele mängijatele sobivaks süsteemiks, mis müüks üritusi ka oluliselt paremini välja. Märksõnad oleksid: mitmeastmelisus, ajaline jaotatus, koherentsus ja mugavus. Ühtlasi on see ka eelduseks uuele igakuisele Olympic Online Monthly €150+15 live (pool?)Deepstack turniirile ja ka teiste turniiride-festivalide paremaks väljamüümiseks. Korraliku agressiivse satelliitkampaaniaga on ka praeguse külastajate arvu puhul võimalik OO kaudu ~50 inimest kuu ajaga inimest €165 turniirile kokku saada ja kui niipalju on juba koos, tuleb Live satelliitidelt ja otse sisseostuga vähemalt sama palju. Umbkaudne näide, kuidas hakkaks satelliitide süsteem välja nägema:

Kõigepealt igapäevased:

Step 1 sat: €1,1 rebuy to step 3 €11. Toimuks nt kell 12.00., 15.00., 18.00., 21.00. ja 24.00. GTD oleks sõltuvalt kellaajast ja mängijate arvust 1-5 piletit, min vajalik mängijate arv 3.

Step 1 sat: €1,1 rebuy to step 4 €33. Toimuks nt kell 13.30., 16.30., 19.30., ja 22.30. GTD oleks 1-2 piletit ja min mängijate arv 9.

step 2 sat: €3,3 rebuy to step 4 €33. Toimuks nt kell 13.00., 16.00. 19.00. 22.00. ja 01.00. GTD oleks samuti 1-2 piletit ja min mängijate arv 3.

€7,7 freezeout to step 4 €33. Toimuks nt kell 14.00., 17.00., 20.00. ja 23.00. GTD 1-2 piletit ja min mängijate arv 3.

step 3 sat: €11 rebuy to OO Monthly €165 Deepstack Tallinn. Toimuks igal õhtul nt kell 19.00. ja min mängijate arv 6.

veel step 1-4 rebuy või freezout turniirid erinevatele Live ja online üritustele.

Lisaks oleks iga päev 1-2 freerolli, kus saab pileteid erinevatele satelliitide astmetele ja samuti ka üks FPP satelliit õhtusel kellaajal, millelt on samuti võimalik võita astmetele pileteid.


Iganädalased satelliidid:

step 4 sat: €33 freezeout to OO monthly €165 Deepstack Tallinn, 5 kohta GTD, min mängijate arv 9. (esialgu võib tunduda, et oleks vaja metsikut overlay'd, aga kuna selle sisseostuga satelliidipileteid on nädala jooksul garanteeritud ~100, siis pigem jagatakse sel turniiril rohkemgi pileteid välja kui 5)

Step 3 või step 4 freezeout või rebuy satelliidid erinevatele ühekordsema iseloomuga üritustele.


Step 4 €33 piletit saaks kasutada ka Pargi teisipäevasele ja ka OO Live series turniiridele sisseostuks. Ideaalis sulaksid need kaks üheks ja samaks turniiriks OO Weekly Live ja siis kaoks ka vajadus 50 eek live satelliidi järgi (mis on iseensest mõttetus). Alamsatelliidilt pileti võitnud mängija registreeritaks automaatselt järgmisele algavale turniirile. Kui mängija järgmisel turniiril osaleda ei taha, saab ta maha registreerides endale vastava astme pileti, mida saab kasutada aasta jooksul vastavale tasemele sisseostmiseks (rahaks vahetada ei saa). Rahaks vahetub pilet automaatsel ainult juhul, kui mängija on järgmisele astmele pileti varem juba võitnud (põhimõtteliselt oleks sellisena süsteem meelepärane ka ainult satelliitidele keskendunud mängijatele, kes turniire mängida ei taha, mängija registreerib ennast järgmisele turniirile ära ja võib teha satikaid, OO'l ei teki vajadus T$ süsteemi järgi, ja hobimängijad on suunatud automaatselt järgmisele satelliitturniirile).

Sellisena on satelliitsüsteemi loomise eeldustes arvestatud väikest mängijate arvu skinnil, aga kasutatakse ka kõiki elemente, mis Starsi ja teised suured on teinud edukaks enda turniiride väljamüümisel. Sellise standardiseeritud satelliitide süsteemi plussid on:

1) Astmete süsteem lisab satelliitidele likviidsust, satelliidid ei jääks enam ära või vähemalt jääks ära oluliselt harvemini.

2) Kaoks ära või vähemalt oluliselt väheneks vajadus ülemaksete järgi

3) Kaoks ka vajadus ühekordsete pokkerifestivalide jaoks eraldi alamsatelliite välja mõelda.

4) Ühtlasi saaks neid pileteid kasutada ka eri maades toimuvatele turniiridele kvalifitseerumiseks.

5) Turniiridele/SNG'dele pühendunud mängijate lisandumine, kes võtavad neid satelliite enda mänguplaani ja seega tõstavad likviidsust veelgi.

Ainsaks miinuseks, mis praegu silma hakkab, on see, et mängija peaks end käsitsi soovitud turniirile registreerima vs üldlevinud automaatne registreerimine ainult ühele turniirile keskendunud satelliidilt. Ent see võtab kõigest 5 sekundit aega ja seega ei tohiks probleeme tekitada.

Ligikaudu sellisena muutuks ka satelliitsüsteem OO jaoks praegusest raha põletavast üritusest raha teenivaks ettevõtte osaks. Saavutaks väiksemate kuludega lühema aja jooksul parema tulemuse!


Teiseks suuremaks puuduseks tundub olevat vastuseis põhimõttelistele muutustele. Minu eesmärgiks oleks teha muutumine OO olemuse tuumaks, väärtuste ja meetodite keskmeks. Internetis tegutsedes ei saa väike ja alustav firma olla paindumatu, käituda monopoli kohmakusega ja reaalselt loota kasvu. See ei ole lihtsalt võimalik. Muutustele pühendumise ja tegevusele orienteerituse saavutaks järgmiste meetoditega:

1) Organiseeritud loobumine. Regulaarselt (nt kuu esimene esmaspäev 3h koosolek) tuleb äärmise põhjalikkusega uurida iga tegevust, mis OO töös ette tuleb, võrreldes neid tööstusharu edukaimate ettevõtete vastavate näitajatega (öelda, et nii teevad kõik, teeme meie ka, ei ole kindlasti piisav). Iga aspekti puhul tuleb küsida: "Kui me täna juba täna nii ei tegutseks, kas me hakkaksime sellega tegelema?" Kui vastus on ei, tuleb midagi ette võtta. Tähtis ei ole ainult küsimus "mida," vaid ka "kuidas" - "Kui me alles hakkaksime sellega praegu tegelema - arvestades meie praeguseid teadmisi - kas me teeksime seda samamoodi kui praegu?" Enda või ettevõtte seniseid käitumismudeleid, meetodeid, teadmisi ja reegleid küsitavaks teha ja muuta on üks raskemaid ülesandeid, ometi on see kõige vajalikum tõelise pikaajalise edu saavutamiseks.

2) Organiseeritud täiustamine. Iga tegevust regulaarselt (nt kuu teine esmaspäev 3h koosolek) uurida, aru saada oodatavatest tulemustes tulemustest ja sellele vastavalt täiustada.

3) Edu rakendamine. Otsida regulaarselt (nt kuu kolmas esmaspäev 1-3h koosolek) ettevõtte tegevustes neid valdkondi, kus tulemus ületab ootusi ja just neid valdkondi eelisarendada. Näiteks Sony 80. ja 90. aastate ja Apple'i praegune edu põhineb ühe toote järk järgulisel arendamisel, väikestelt edusammudelt liikumisel järgmistele minimaalse riskiga.

4) Muutuste analüüsimine ja rakendamine enda kasuks. Regulaarselt uurida ja arutleda (nt kuu neljas esmaspäev 3h koosolek) tööstusharus toimuvate muutuste üle, et neid siis enda kasuks tööle panna.

Veel enne sinnamaani jõudmist tuleks kõigepealt jälgida tööstusharu tippe (mitte kõiki!), nende meetodeid, väärtuseid, samuti klientide vajadusi ja eelistusi. Samuti uurida, mis on teinud tööstusharus töötavatest firmadest edukad ja edutud, sest see on alustava ettevõtte jaoks edu eeltingimus, sisenemisbarjäär. Praegu tundub, et ei ole püütudki aru saada, mis on Pokerstarsist tõelise netipokkeri staari teinud, vaid üritatakse urkameetoditega urkatoaks saada (vabandust väljenduse pärast, aga nii asi on). Tegelikult oleks pidanud korraliku kodutöö ja vastavad järeldused tegema juba enne veebikeskkonna launchi, aga kunagi ei ole liiga hilja vajalikke muutusi ette võtta.

Ülejäänud eesmärgid, mille nimel kavatseksin töötada sisalduvad järgmises nimekirjas kuid kindlasti ei piirne sellega:

Konkurentsivõimelise, selge, üheseltmõistetava, täielikult avaliku ja kõigile vastavalt VIP tasemele võrdse rakeback süsteemi loomine/sisse seadmine, mis on muuhulgas ka odavam hallata ja mugavam kõigile osapooltele.
Vähemalt Pokerstarsi tasemel klientidega suhtlemise sisseseadmine. Praegune vabandus, et pole aega, on lihtsalt naeruväärne, võib kasvõi klienditeenindusele teha ülesandeks mingi aja tagant foorumites käia ja teada anda probleemidest või lasta neil endil seal vastata. Ise võtaksin selle ülesande meeleldi enda peale, kõigest 15-30 minutit päevas fooumitega suhtlemiseks kulutada võib teha tohutu erinevuse!
OO missiooni sõnastamine koos kõigi OO meeskonnaliikmetega. Et tekiks ühine visioon, ühised väärtused, emotsionaalne hõivatus ja huvi anda vabatahtlikult enda initsiatiivil enda panust, nagu 21. sajandi teadmustöötajale kohane. Et inimesed ei oleks ettevõtte jaoks enam kulu, vaid vara.

Minu eeldatavad tulemused:

1) Kuu jooksul makstud rake vähemalt 50% kõrgem kui praegune
2) Mängijate rahulolu võimalikult lähedale Starsi omale, et ühtegi probleemi ei jääks tähelepanuta ja võetaks kasutusse kõik meetmed probleemi rahuldamiseks.
3) OO ja OC sünergia viia tasemele, et OC turniirid muutuks taas rahvusvaheliseks pokkerisündmuseks, nagu need enne masu olid. Talvise Holdem Series'i ME mängijate arv vähemalt 60 (see aasta 29 inimest, eelmine 36), kevadise Olympic Open Championshipi Main Eventi (ME) vähemalt 85 (see aasta 33, eelmine 32) ja suvise Summer Festi ME vähemalt 125 (see aasta 55 ja eelmine 55). Edaspidi ei oleks ühelgi OO suurfestivalil külastatavus alla saja. Lisaks, selle kõige saavutamiseks kuluks satelliitturniiride ülemaksete jaoks vähem raha kui see aasta kehvemaid tulemusi saavutades.

Kui ma kõiki neid eesmärke kuue kuu jooksul peale tööle võtmist ei saavuta, siis loobun vabatahtlikult oma kohast


Kui mind peaks tööle võetama, siis luban töötada OO tulemuste parandamise nimel vähemalt sama innukusega, kui olen tegutsenud teie kriitikuna seni. Kuna võtan seda samapalju väljakutse, kui tööna, olen nõus seda tegema kasvõi miinimumpalga eest, millele lisanduks mingisugune tulemustasu, kui peaksin enda eesmärgid saavutama. Taaskordse vastamata jätmise/eitava vastuse korral luban teie rahulikku ja stabiilset OO'd rohkem mitte tüüdata mõttetute nõuannetega.

Rahapada
30.11.10, 11:58
soft peksab segast, installisin, jooksis kinni, proovisin erinevaid compatibility versioone, ikka jookseb kinni, tegin resa, lasin softil end uuendada (miskipärast ei teinud ta seda kohe), ikka jookseb samamoodi kinni, nagu mis värk on, some help?

tahaks õhtul 11€ ära kulutada

ranka
30.11.10, 12:05
Blet mängisin $300 OO-s fishide vastu maha. HU on täiesti mängitav, sest see RB-st ei sõltu. Aga actionit tuleb ooooodata kauuuuaaaaa.

Rage
30.11.10, 16:18
Saatsin just Pajumaale sellise kirja, ettevaatust, pikk:

ei toeta muru kandidatuuri, imho veel ebaküps mees.. õppigu oma sõnade ja tegude eest vastutama..

leits
30.11.10, 16:53
ei toeta muru kandidatuuri, imho veel ebaküps mees.. õppigu oma sõnade ja tegude eest vastutama..

ma ei viitsind lugedagi nii pikku kirju ,...

Maheaatom
30.11.10, 17:17
Ma igaks juhuks vihjan, et märkuste ja hoiakuga stiilis "te teete asju täiesti valesti, kuid kui mina tulen mängu, siis muutub kõik heaks" - ei ole kahjuks kahes valdkonnas erilist edu loota: suhete loomisel (ja hoidmisel) naistega ning endale meelepärase töökoha hankimisel ;)

akristjan
30.11.10, 17:48
Ma igaks juhuks vihjan, et märkuste ja hoiakuga stiilis "te teete asju täiesti valesti, kuid kui mina tulen mängu, siis muutub kõik heaks" - ei ole kahjuks kahes valdkonnas erilist edu loota: suhete loomisel (ja hoidmisel) naistega ning endale meelepärase töökoha hankimisel ;)

gold

Potsataja
01.12.10, 20:39
Ma igaks juhuks vihjan, et märkuste ja hoiakuga stiilis "te teete asju täiesti valesti, kuid kui mina tulen mängu, siis muutub kõik heaks" - ei ole kahjuks kahes valdkonnas erilist edu loota: suhete loomisel (ja hoidmisel) naistega ning endale meelepärase töökoha hankimisel ;)

Eks aeg näitab, kellel õigus ja kellel mitte. 2011 x kuul peaksid saabuma andmed 2010 IV kvartali kaughasartmängu maksude laekumise kohta ja kui OO osa sellest jääb alla 33% peaks ikka nii mõnegi mehe jalgealune kohe väga tuliseks muutuma. Imo on need ajad ammu möödas, kui löödi rind ette stiilis ´´sina rott ei kobise´´, vaid tuleb ka tulemuste saavutamise nimel tõsiselt pingutada.

PS. Sama kehtib ka naiste puhul.

Keiss
01.12.10, 23:01
Ma igaks juhuks vihjan, et märkuste ja hoiakuga stiilis "te teete asju täiesti valesti, kuid kui mina tulen mängu, siis muutub kõik heaks" - ei ole kahjuks kahes valdkonnas erilist edu loota: suhete loomisel (ja hoidmisel) naistega ning endale meelepärase töökoha hankimisel ;)

hehe, true...

tolmuahv
07.12.10, 00:52
Ilmselt kusagil juttu olnud, aga kui palju on rakeback sellel esimesel EUR 300 bonusel? Mulle oli kusagilt meelde jäänud, et täitsa talutav rakeback oli. Nüüd downloadisin, toksisin mõne tunni PLO-d ja maksin kindlalt üle $100 rake. Bonusest on lahti vaid $10. Kas tõesti oli ka see first deposit bonus nii rääbis?

hotcocacola
07.12.10, 01:03
See peaks olema ca 22%

500 FPP = 5$
500 FPP peaks võrduma 25$ raket

tolmuahv
07.12.10, 01:08
See peaks olema ca 22%

HEM näitab, et tänase PLO sessiga maksin $134 rake. Tegelik number peaks olema erinev, sest mängisin nii euro kui gbp laudu ka. Aga kindlasti ei tohiks ta väiksem olla. Lisaks toksisin eile ka, seda HEM-s pole. Ja "Bonus dollars left" näitab ilusasti 590. Kindlasti ei tule sealt 22% kokku. Mõistlikust rakestbackist rääkimata :)

hotcocacola
07.12.10, 01:13
aaa...üks asi veel, vahepeal vabaneb boonus kohe, kui 500 FPPd on teenitud. Kuid vahepeal tuleb see suure kogusena, ala 30$ korraga. MIKS? Vot ei oska öelda. Tänaseks on vist LIVE chat kinni, aga homme küsi, kui palju sa raket maksid. Nad annavad kiire ja täpse vastuse

tolmuahv
07.12.10, 01:15
aaa...üks asi veel, vahepeal vabaneb boonus kohe, kui 500 FPPd on teenitud. Kuid vahepeal tuleb see suure kogusena, ala 30$ korraga. MIKS? Vot ei oska öelda

Vahepeal mul viskas ette mingeid teateid, et "Nüüd oled piisavalt tubli olnud ja vabastame 3 rubla ja 14 kopikat bonust". Kui klikkisin, et "Don't fucking pop this thing up again", siis oli sellest sama palju kasu kui klikkimata jättes. Mõne aja pärast tuli uuesti.

hotcocacola
07.12.10, 01:20
jap, popupid on nende suurim probleem. Kahjuks OO ei saa ise selle vastu midagi teha. Progremisega tegeleb Playtech..

emmimees
07.12.10, 10:56
See, kui kiiresti boonus lahti tuleb, peaks olenema VIP tasemest. Et kui esimest korda päris mängid seal, siis tulevadki FPPd väga aeglaselt..

hotcocacola
26.12.10, 18:49
Ostsin 50$ eest iBolide'i. Sellega saab ipokeri softi muuta (cards, background, dealer button jne)
Otsisin soliidsed kaartide ja taustade failid ja mixisin kokku. Mõnus...

Standard:
http://img593.imageshack.us/img593/2415/modsss.png

Mitte standard:
http://img825.imageshack.us/img825/7183/mod1g.png
http://img340.imageshack.us/img340/7500/mod2y.png
http://img406.imageshack.us/img406/7488/mod3o.png
http://img824.imageshack.us/img824/4175/mod4q.png
http://img638.imageshack.us/img638/5550/mod5.png
http://img90.imageshack.us/img90/1710/mod6.png
http://img684.imageshack.us/img684/1928/mod7.png
http://img826.imageshack.us/img826/5154/mod8.png
http://img341.imageshack.us/img341/7334/mod9.png

lebovend
26.12.10, 18:56
wtf, pead maksma et skine muuta? oeh rohvelmagu.

hotcocacola
26.12.10, 18:57
see oli minu enda otsus soetada ibolide.

teine variant on jebida patchide ja mingite tasuta programmidega, kopida, pasteda jne......ausalt öelda, ei viitsi :D

Tigrano
27.12.10, 12:16
Multitablemisel on minuarust väga oluline, mida vähem on tilu lilu, seda parem silmale jne. Ise alati Ongames muudan skinni, kus on ainult ühtevärvi taust ja kaardid 4color, samuti on suurendatud panused, dealeri nupp, stattide vaatamine on ka lahedam, kui kõik kirju ei ole.

emmimees
27.12.10, 18:43
Keda huvitab, siis OOs hetkel käimas satikad OOPS livele. Sain päris lihtsalt pm 3euri eest pileti 110€ livele, esimesele super satikale tuli 19 inimest ja 10 said 110€ pileti, päris magus 3-4kordne overlay oli. Bubbleboyks jäi tüüp, kes algusest peale sitout oli lol.
http://www.olympic-online.com/est/pokker/oops-tallinn

Codecci
28.12.10, 01:27
Kas Olympic-Onlines on võimalik kontot omada eurodes, või saab ainult dollarites? Euro tulekuga oleks väga mõnus konverteerimistasudeta panga ja OO vahel raha liigutada :p

ESTPatrick
28.12.10, 07:51
OO embleemiega riietusest on hetkel veel olemas ka pusa. Rohkem ma täpselt ei tea. Seega ma arvan, et neil kellel tõesti on külm või on mingil põhjusel vaja hoodi kanda on alternatiiv täiesti olemas.

mul nokats ka ja viinapitsid

ESTPatrick
28.12.10, 07:58
ma võin om hiljutiste ohtrate päringute tõttu OO kohta nii palju infi anda, et isegi kui nad tahavad softi arendada: ma olen sitaks ideid andnud ja olen aru saanud ka mujalt on sitaks tulnud. Siis nad ei saa midagi suurt teha, sest iPoker pidavat nii uimane olema ja Playtech ei pidavat ka just hyperaktiivne olema. Hea näide olen pajumaale 2 nädalat saatnud maile et lisagu 2/4+ limiitidele Shallow lauad. iPoker oli kohe lubanud lisada, nüüd 2 nädalat hiljem saadab pajumaa minu kirju ikka neile edasi ja helistab.

Pigem algavad kõik probleemid võrgust endast. Aga kuna mängijatebaas on nii soft, siis kannatab selle ära. Eks kõik on võrdeline, raske tase= hea soft. Pask tase = kehva soft. Logish ju. Sellevõrra on ultimate grindereid ka vähem ja mängud loosemad ja jaburamad. Päeva lõpuks loeb ikkagi teenitud raha.

emmimees
28.12.10, 09:20
Kas Olympic-Onlines on võimalik kontot omada eurodes, või saab ainult dollarites? Euro tulekuga oleks väga mõnus konverteerimistasudeta panga ja OO vahel raha liigutada :p
Ikka on, mul oli EEK, nüüd hiljuti muudeti ära euriks.

ment52
28.12.10, 09:58
ma võin om hiljutiste ohtrate päringute tõttu OO kohta nii palju infi anda, et isegi kui nad tahavad softi arendada: ma olen sitaks ideid andnud ja olen aru saanud ka mujalt on sitaks tulnud. Siis nad ei saa midagi suurt teha, sest iPoker pidavat nii uimane olema ja Playtech ei pidavat ka just hyperaktiivne olema. Hea näide olen pajumaale 2 nädalat saatnud maile et lisagu 2/4+ limiitidele Shallow lauad. iPoker oli kohe lubanud lisada, nüüd 2 nädalat hiljem saadab pajumaa minu kirju ikka neile edasi ja helistab.

Pigem algavad kõik probleemid võrgust endast. Aga kuna mängijatebaas on nii soft, siis kannatab selle ära. Eks kõik on võrdeline, raske tase= hea soft. Pask tase = kehva soft. Logish ju. Sellevõrra on ultimate grindereid ka vähem ja mängud loosemad ja jaburamad. Päeva lõpuks loeb ikkagi teenitud raha.

the fk?

ESTPatrick
28.12.10, 10:11
the fk?

ei tunne lühendit.

tulemust veel ipokerist pole

ment52
28.12.10, 11:34
Arusaamatu lihtsalt, miks sa peaks sellist asja küsima? Natuke imelik sulle nagu lapsele seletada, et madalamad efektiivsed stackid + kõrgem suhteline rake = madalam winrate. Saan aru et sul oma lühiajaline kasu silme ees, aga selle peale võib kindel olla, et mid/highstakes shallow lauad oleksid oluliselt toughimad kui small stakes omad, kus standardlaudade regularidel võimalik neist mööda tableselectida laudade rohkuse tõttu. Ma ei tea kas sa oled kursis, aga starsis on ka parimate regularide winrated poole madalamad pärast shallow laudade tutvustamist.

ESTPatrick
28.12.10, 14:38
Tunnistan, ahne olen. Hetkel seal suht suur eelis ka regularide suhtes. Nad lihtsalt ei oska betsize kohandada väiksematele stäkkidele. Loogiline on, et mingiaeg nad saavad sellest aru, kuid seni proovin peenestada neid nagu jaksan. Endal on shallows tükkmaad parem winrate kui tava laudades ja obv heater mängib ka kerget osa selles. Siiski 50bb alustada ja siis deebiks minna on kuidagi funnim, koguaeg põnev kas saan laua chipliidriks või mitte. 100bb alustades sellist tunnet millegipärast pole ja mänguisu kaob ka kiiremini. Vahelduse mõttes Shallow mulle väga meeldib.

anti
28.12.10, 15:27
Täiesti õige jutt. Viimasel ajal toodetakse üldse kõvasti BS-i pokkeriruumide poolt. Mingid shallow lauad, 6BB buy-in kalalõksud pacificus, anonüümsed lauad primas. Korralikud 100bb lauad vist mõeldud ainult regularide omavaheliseks toksimiseks.

ropka11
28.12.10, 16:35
Kuidas on Olympicu fullring NL30-100 traffic võrreldes ongame-ga.Muidu Ipokeris ikka rohkem rahvast aga huvitab just action fullringis.Seda küll raske määratleda aga mingi tasemevahe ka on.

ranka
28.12.10, 17:24
ma võin om hiljutiste ohtrate päringute tõttu OO kohta nii palju infi anda, et isegi kui nad tahavad softi arendada: ma olen sitaks ideid andnud ja olen aru saanud ka mujalt on sitaks tulnud. Siis nad ei saa midagi suurt teha, sest iPoker pidavat nii uimane olema ja Playtech ei pidavat ka just hyperaktiivne olema. Hea näide olen pajumaale 2 nädalat saatnud maile et lisagu 2/4+ limiitidele Shallow lauad. iPoker oli kohe lubanud lisada, nüüd 2 nädalat hiljem saadab pajumaa minu kirju ikka neile edasi ja helistab.

Pigem algavad kõik probleemid võrgust endast. Aga kuna mängijatebaas on nii soft, siis kannatab selle ära. Eks kõik on võrdeline, raske tase= hea soft. Pask tase = kehva soft. Logish ju. Sellevõrra on ultimate grindereid ka vähem ja mängud loosemad ja jaburamad. Päeva lõpuks loeb ikkagi teenitud raha.

See ei ole ainult IPokeri vaid absoluutselt iga pokkerivõgustiku probleem ja pm. iga ettevõtte probleem, kus on kümneid/sadu tütarettevõtteid. Mõttetu üritus, midagi küsida ja paluda.

ESTPatrick
28.12.10, 17:28
See ei ole ainult IPokeri vaid absoluutselt iga pokkerivõgustiku probleem ja pm. iga ettevõtte probleem, kus on kümneid/sadu tütarettevõtteid. Mõttetu üritus, midagi küsida ja paluda.

kui ei küsi, siis ei saa niikuinii

ranka
28.12.10, 17:32
ma ei ole kursis aga tõenäoliselt 2p2-s on olemas IPoker.com teema (või vähemalt miski suurema skini neil) ja seal oma ideest rääkida on hooooopis mõttekam. sel juhul võib sinu ideega kaasa tulla rohkem kui üks inimene ning reeglina nendes teemades liigub ringi inimene, kes viib mängijaté hääle kõrgemale.

siin teemas janku ja pajumaa ei suuda korra päevaski vist käia ning ainuke karjuja oled sina. ei näe pointi.

hotcocacola
28.12.10, 18:33
2+2 IPokeri teema

http://forumserver.twoplustwo.com/39/small-stakes-pl-nl/official-ipoker-regs-thread-124938/

ranka
28.12.10, 23:02
2+2 IPokeri teema

http://forumserver.twoplustwo.com/39/small-stakes-pl-nl/official-ipoker-regs-thread-124938/

LOL. See on 6maxi regularide teema, kus IPoker.com võrgustiku ahvid OT-d ajadvad. Umbes sama nagu Starsi regularide teema jne. aga see ei ole IMPROVEMENT TEEMA nagu on FTP-l, Starsil, mõndadel RB saitidel ja vist iseg oli Eurolinxil. Ära levita saastu linke.

pastilaa
29.12.10, 00:14
2+2 IPokeri teema

http://forumserver.twoplustwo.com/39/small-stakes-pl-nl/official-ipoker-regs-thread-124938/

ROFL, alates postist 23008 saab ead uumorit vähemasti.

ranka
29.12.10, 00:28
ROFL. Kes ei viitis otsida siis: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=23786415&postcount=23008

gj cola :)

hotcocacola
29.12.10, 09:40
rofl, ärkasin ja vaatasin poste....LMAO

hotcocacola
29.12.10, 09:43
gtfo with your shortstacking bs
add deep tables instead


die


I don't like shallow at all, but the value is actually pretty nice. Even alot of regs become donks and open 3.5bb or 4bb all over the place and seemingly has no idea that it's a different game. They don't seem to be able to adapt their opening ranges or 3/4bet ranges at all either.

But even still, I don't like the darn shallows. It's just not poker to me.


i dont even like talking about them

lol

$$$
29.12.10, 10:22
yet so true

Rigged
29.12.10, 17:11
Tervist!
Küsimus siis selline, et sõber otsib tööd ja teda huvitaks väga Olympicus diileriks olemine, kas Te hetkel otsite endale diilereid ja kui nii, siis kuhu mu sõber CV/motivatsioonikirja saaks saata? On pokkerit mänginud juba mitu aastat ja teab enamuste variantide reegleid. Samuti ei õpi hetkel koolis, nii et töögraafik saaks tal paindlik olla.

lenC
29.12.10, 17:20
See on siin OO teema ja paraku onlines diilereid vaja pole. Soovitaks estonia@oc.eu-sse mail saata, eeldan, et sealt saab pädeva vastuse.

nomerlot
29.12.10, 17:35
Tervist!
Küsimus siis selline, et sõber otsib tööd ja teda huvitaks väga Olympicus diileriks olemine, kas Te hetkel otsite endale diilereid ja kui nii, siis kuhu mu sõber CV/motivatsioonikirja saaks saata? On pokkerit mänginud juba mitu aastat ja teab enamuste variantide reegleid. Samuti ei õpi hetkel koolis, nii et töögraafik saaks tal paindlik olla.

Eestis on selle ameti juures kindlasti mitme keele oskamine möödapääsmatu.

Rigged
29.12.10, 17:42
Eks ta oskab eesti/inglise keelt väga vabalt ja vene keelt ka mingil määral, ütlesin talle, et saatku kiri, eks näis mis vastatakse.

ranka
29.12.10, 22:17
Tervist!
Küsimus siis selline, et sõber otsib tööd ja teda huvitaks väga Olympicus diileriks olemine, kas Te hetkel otsite endale diilereid ja kui nii, siis kuhu mu sõber CV/motivatsioonikirja saaks saata? On pokkerit mänginud juba mitu aastat ja teab enamuste variantide reegleid. Samuti ei õpi hetkel koolis, nii et töögraafik saaks tal paindlik olla.

Minu teada diiler'i esimene tööpost on ikka rullilaua taga. Pokkerisse saab alles siis kui mitusada venda rullis bustoks tehtud, black jackis seismisest jalad haiged. Si

atsetoon
29.12.10, 23:12
Minu teada diiler'i esimene tööpost on ikka rullilaua taga. Pokkerisse saab alles siis kui mitusada venda rullis bustoks tehtud, black jackis seismisest jalad haiged. Si

eksid, sõber. S. ütles, et turniiripokkeri diileriteks saadetakse tavaliselt mööbel, sest kasinn teenib pokkeri pealt kõige vähem.

ranka
30.12.10, 13:28
eksid, sõber. S. ütles, et turniiripokkeri diileriteks saadetakse tavaliselt mööbel, sest kasinn teenib pokkeri pealt kõige vähem.

Mis kuradi mööbel? Olen kuulnud toda rulli juttu Burgetilt kui ka Flop FM'is rääkis keegi, kelle nime ei mäleta, sama juttu.

vonkartoffel
30.12.10, 13:44
lol

ESTPatrick
30.12.10, 14:32
Ma alles detsembris küsisin miks nii vähe cashi laudu olümpsis @suure turnad ja sain vastuseks, et diilerite puudus aga ketkel juba koolitus käib ja et tulevikus ehk asi paraneb kuna nüüd õpetatavat algul pokker selgeks ja siis skillmängud. Niiet atsetoonil on õigus.

vsiu100
30.12.10, 16:13
diilerite koha pealt - andku endast märku olympicu tegelastele. soovitan ühendust võtta valeri ermiga või personaliosakonnaga.
tean, et hetkel on käimas 2 nn rühma, nagu ma aru sain.
üks on ainult(esialgu) OP e. pokkeriruumi diilerid, kes alustasid ca 1 kuu tagasi tööd ja koolituste saamist. nemad skilli ei jaga. kuidas nad tulevikus kasutust leiavad, ei tea.
teine sats on uued õpilased, kes on vist 1-2 nädalat ringi hõljunud ja õppinud. nemad on ainult skillis ja pokkeriruumi ei ole veel asja. sinna lähevad mingi 3-4 kuu(?) möödudes äkki, kui skillimänge juba biidivad. osad uued diilerid on väga asjakohased ja teevad oma tööd väga hästi.

vsiu100
30.12.10, 16:16
Ma alles detsembris küsisin miks nii vähe cashi laudu olümpsis @suure turnad ja sain vastuseks, et diilerite puudus aga ketkel juba koolitus käib ja et tulevikus ehk asi paraneb kuna nüüd õpetatavat algul pokker selgeks ja siis skillmängud. Niiet atsetoonil on õigus.

cashi laudu on vähe sest imo pidi neil olema 4 cashi laua jaoks litsents, kindel pole. teine asi on diilerite puudus, kuna on ette nähtud mingid tunnid, mis diiler peab puhkama, palju tööd tegema.

JanKu
06.01.11, 08:07
Vsiu100 jutt on põhimõtteliselt õige. täna küll juba 6 jaanuar aga vastan ikkagi. Võta ühendust Valeri Em-ga ja on täiest võimalik õppida ka ainult turniiripokkeri diileriks. aga kui tahad ka lauasaalis BJ ja rulli õppida siis pead saatma CV meie personaliosakonda Pronksi 19, 10124, Tallinn, personaliosakond.

ranka
06.01.11, 12:36
IRW. Nii naljakas, ku JanKu ütleb "rulli õppida" :) Ei midagi halvasti aga kas töövestlusel kasutatakse ka ruleti all sõna rull? :)

hotcocacola
06.01.11, 17:16
IRW. Nii naljakas, ku JanKu ütleb "rulli õppida" :) Ei midagi halvasti aga kas töövestlusel kasutatakse ka ruleti all sõna rull? :)

lol, siis ametlik väljend: skillimäng

reggie
12.01.11, 16:54
Milliseid pühalikke rituaale ma pean läbi viima või kelle ees lömitama, et ka rakebacki saada?

Oliverk
12.01.11, 17:07
Privadori teada pidada Pajumaaga voodist läbi käima. Dunno kas see rb seda väärt just on :D

Cypher0
12.01.11, 17:43
Privadori teada pidada Pajumaaga voodist läbi käima. Dunno kas see rb seda väärt just on :D

Ikka on, särgi saab ju ka.

Tigrano
12.01.11, 18:21
Milliseid pühalikke rituaale ma pean läbi viima või kelle ees lömitama, et ka rakebacki saada?

Ainult, kui Olympicu särgi selga tõmbad ehk Team Elitega liitud.

EdgarP
12.01.11, 18:49
Ainult, kui Olympicu särgi selga tõmbad ehk Team Elitega liitud.

Ei ole enam IMO nii ka asi. Saada mail : Jan.Kuik@oc.eu ja uuri.

ranka
13.01.11, 03:24
Ainult, kui Olympicu särgi selga tõmbad ehk Team Elitega liitud.

Nii hull see asi ka ei ole. Saada kiri jankule/pajumaale ja saad vastuse sealt.

EDIT: irw, edgar jõudis ette.

nomerlot
13.01.11, 11:05
Ikka on, särgi saab ju ka.

Team Elite ehk Pajumaa haarem
http://iruntheinternet.com/lulzdump/images/haters-gonna-hate-monkey-crossed%20legs-1291945299k.jpg

PokerDevil
17.01.11, 20:16
On üks probleem. Just tegin konto ja üritasin esimest korda lauda avada aga sellega oli veidi probleeme. Laud tuleb ise kiiresti ette aga siis hakkab hiir vilkuma mõtlemise ikooni ja tavalise vahet ning laua avamine venib nagu tigu. Istmed tulevad aeglaselt, rääkimata mängijatest ja üldse kinni/lahti tegemine ei ole insta vaid 10sekise viivitusega. Arvuti on võimas, nett on võimas... any ideas?

PokerDevil
18.01.11, 09:29
Tegin ka video sellest(mis videos ei kajastu on hiire pidev üles alla hüppamine nii u. 1cm ulatuses hetkest, kui laua avasin):
b-txJh59mIg

Lõpus ütleb, et "Ei saa ühendust peaserveriga."

Tavaliselt on siin kõvad itimehed koos, kellegil arvamust ei ole?

Praegu avastasin ka seda, et kui hiir laua peal ei ole töötab laud "SUHT" normaalselt aga niipea, kui see sinna peale viia on pees ja hangub.

Oliverk
18.01.11, 09:38
No ära mängi urkatubades siis. Ega meie Olympicu support siin pole.

rohelinekonn
18.01.11, 10:03
ses suhtes et kui ma lauda avan siis seda hiire probleemi pole kuid laua avamine võtab aega kuni 15 seki ja selleks ajaks pms hangub igasugune tegevus seega alati kui uue laua valin pean kindel olema et teistes laudades tähtsat actionit pole muidu võib käsi mucki minna.
cocal pidavat ilge juust arvuti olema huvitav kas tal kah miskeid jamasi.

ropka11
18.01.11, 10:31
ses suhtes et kui ma lauda avan siis seda hiire probleemi pole kuid laua avamine võtab aega kuni 15 seki ja selleks ajaks pms hangub igasugune tegevus seega alati kui uue laua valin pean kindel olema et teistes laudades tähtsat actionit pole muidu võib käsi mucki minna.
cocal pidavat ilge juust arvuti olema huvitav kas tal kah miskeid jamasi.

Katsetasin ka vahepeal olympicut ja täpselt sama jama oli uue laua avanemisel.
Mis veel häiris.Ei saanud kohe panna wait big blind.Pidid ootama kuni sinu kord tuleb siis said valida panusta kohe või oota big blindi.Ja siis kui sinu kord tuli jälle postita big blind.Aga see big blindi teavitus nii vaikne, et vahepeal istusin mõnes lauas ikka mitu ringi väljas enne kui pihta sain.
Päeval vähemalt oli laudade alustamine väga vaevaline keegi ei tahtnud mängida enne kui vähemalt pool lauda täis.
Waiting list oli ka kuidagi kummaline aga võib-olla ei süvenenud sellesse süsteemi seal.

LuuK
18.01.11, 11:22
any ideas?
Särk on ikka seljas?
Vabandust, ei suutnud vastu panna.

kiire (~20min) google ütleb, et need probleemid on kestnud aastaid ja support ajab kõik kliendi ühenduse ja arvuti süüks.

rasmer
19.01.11, 04:27
Kas Olympicut kuidagi häirib kui ma teen pangakontolt väikse sissemakse, et kohe välja võtta suurem summa ? Niisama ei lase pangakontole välja võtta, esimene sissemakse on tehtud Moneybookersiga.

tolmuahv
19.01.11, 08:37
Eile teatas Olympic oma Q4 müügitulemused. Üllatavalt oli internetikasiino tulu kukkunud ca. 50% võrreldes Q2 ja Q3-ga. Arvestades, et Q2 alles tõmmati end käima ja Q3 on suveaeg, siis tundub see tulemus ikka uskumatult nõrk. Ilmselt tegijatele kõvasti mõtteainet - v.o. on siin varasemalt toodud probleemidel ja soovitustel tõepõhi all.

MagicFriend
19.01.11, 10:07
tolmuahv, see Q on kvartal?
ja kus neid tulemusi naha saab. viskad mingeid linke?
tanud.

muruntau
19.01.11, 10:07
Arvestades veel juurde sellised käibekasvu toetavad faktorid nagu Baltikumi võimas taastumine QoQ, brick and mortar kasiinode robustsed tulemused Q4 ja OO tegevuse laienemine uuematel turgudel nagu Läti ja Leedu, on kukkumine eriti valus. I'd say it's a wake-up call.

Edit: Magicfriend, nt siit: http://www.olympic-casino.com/index.php?id=48685

Täpsemate võrdlusandmete saamiseks peaksid küll avama ka varasemaid tulemusi ja neid omavahel võrdlema.

ranka
23.01.11, 23:09
Tegin ka video sellest(mis videos ei kajastu on hiire pidev üles alla hüppamine nii u. 1cm ulatuses hetkest, kui laua avasin):
b-txJh59mIg

Lõpus ütleb, et "Ei saa ühendust peaserveriga."

Tavaliselt on siin kõvad itimehed koos, kellegil arvamust ei ole?

Praegu avastasin ka seda, et kui hiir laua peal ei ole töötab laud "SUHT" normaalselt aga niipea, kui see sinna peale viia on pees ja hangub.

Lülita kõik scriptid - AHK, tableninjad jms. välja ning proovi siis.

poolast
24.01.11, 22:44
tere ! kas keegi on saanud OO tööle omaha indicatorit ? ja kui siis kuidas ?

JanKu
27.01.11, 15:56
Milliseid pühalikke rituaale ma pean läbi viima või kelle ees lömitama, et ka rakebacki saada?

Küsi minu käest! jan.kuik@oc.eu

JanKu
27.01.11, 16:07
Kas Olympicut kuidagi häirib kui ma teen pangakontolt väikse sissemakse, et kohe välja võtta suurem summa ? Niisama ei lase pangakontole välja võtta, esimene sissemakse on tehtud Moneybookersiga.

Tere!

Ei selline tehing ei häiri meid. Kui sul on tehtud pangalingilt min. deposiit ja soovid kohe peale seda suurema summa välja kanda mille oled eeldatavasti võitnud läbi mängu siis ei tohiks olla mingeid takistusi. kui aga oled deposiidi teinud MB-st ja soovid kohe seda raha kanda pangalingile ilma et sa oleks mänginud siis sellist varianti me ei saa lubada, kuna ülekandetasud kannab siis Olympic.

Parimat,
Jan

JanKu
27.01.11, 16:14
IRW. Nii naljakas, ku JanKu ütleb "rulli õppida" :) Ei midagi halvasti aga kas töövestlusel kasutatakse ka ruleti all sõna rull? :)

:) Ma olen vist liiga kaua kasiinos töödanud, et vahest lipsavad inside väljendid läbi. Aga ma arvan et enamus saavad aru mis on Jäkk ja Rull :)

Rage
28.01.11, 13:20
Janku, mis aadressil või kellega ma peaksin suhtlema OO poolt saadetava reklaami SMSide teemal, mulle võivad need SMSid tulla küll, aga ma sooviks, et tuleksid ainult pokkeriteemalised SMSid, skillimängude jackpotid ja autode loosimised jms mind ei huvita, kui sellist eraldamist pole võimalik teha, siis paluksin üldse need SMSi saatmised ära lõpetada, e-mailide jaoks on mul kenasti filter tehtud, et suunduvad vastavasse kataloogi, mida loen siis kui aega on ehk e-mailid ei sega.

Spewmonkey
28.01.11, 17:42
Janku, mis aadressil või kellega ma peaksin suhtlema OO poolt saadetava reklaami SMSide teemal, mulle võivad need SMSid tulla küll, aga ma sooviks, et tuleksid ainult pokkeriteemalised SMSid, skillimängude jackpotid ja autode loosimised jms mind ei huvita, kui sellist eraldamist pole võimalik teha, siis paluksin üldse need SMSi saatmised ära lõpetada, e-mailide jaoks on mul kenasti filter tehtud, et suunduvad vastavasse kataloogi, mida loen siis kui aega on ehk e-mailid ei sega.

+1. Siis kui ma Id-kaardi olympsi ära kaotasin, ei saanud keegi muga mingil põhjusel ühendust, valetati veel näkku ka pärast. Kui mingeid automaadipromosid on vaja saata, siis jõuab alati kõik "vajalik" kohale.

JanKu
01.02.11, 19:38
Janku, mis aadressil või kellega ma peaksin suhtlema OO poolt saadetava reklaami SMSide teemal, mulle võivad need SMSid tulla küll, aga ma sooviks, et tuleksid ainult pokkeriteemalised SMSid, skillimängude jackpotid ja autode loosimised jms mind ei huvita, kui sellist eraldamist pole võimalik teha, siis paluksin üldse need SMSi saatmised ära lõpetada, e-mailide jaoks on mul kenasti filter tehtud, et suunduvad vastavasse kataloogi, mida loen siis kui aega on ehk e-mailid ei sega.

Tere!

Tundub, et kui Sulle tulevad auto loosimise kohta AMS-d siis need saadetakse kasiinost mitte onlinest. sellisel juhul peaksid pöörduma otse Park Kasiino infosse numbril 1677. kõik see mis puutub online siis, kui sa oled teinud ka eraldiseisva kasiinokonto siis sellisel juhul saad mõlemaid SMS-e nii pokkerist ja kasiinost. Eraldi neid keelate-lubada ei saa. Anna mulle teada kas tahad jätta ainult emaili teel saadetavad uudiskirjad. jan.kuik@oc.eu

Seniks parimat,
Jan

rasmer
01.02.11, 21:00
Keegi oskab öelda kus tournament leaderboardi näeb ?

JanKu
02.02.11, 12:35
Keegi oskab öelda kus tournament leaderboardi näeb ?

Tere!

Ka Sa mõtled "Turniirimaratoni" leaderboardi? Kui ja siis see on üleval siin http://www.olympic-online.com/est/pokker/turniirimaraton-2-2

Kui mõtled mingit muud leaderboardi siis ütle palun täpsemalt millist.

Seniks parimat,
Jan

rasmer
02.02.11, 17:27
Tere!

Ka Sa mõtled "Turniirimaratoni" leaderboardi? Kui ja siis see on üleval siin http://www.olympic-online.com/est/pokker/turniirimaraton-2-2

Kui mõtled mingit muud leaderboardi siis ütle palun täpsemalt millist.

Seniks parimat,
Jan

Tänud selle tabeli eest, kulub ka ära kindlasti. Ma ise vaatasin, et sain jaanuari MTT Leaderboardi eest raha, aga ei suutnud kuskilt tuvastada lõplikku seisu jne.

kilu6
02.02.11, 18:47
Tere!

Ka Sa mõtled "Turniirimaratoni" leaderboardi? Kui ja siis see on üleval siin http://www.olympic-online.com/est/pokker/turniirimaraton-2-2

Kui mõtled mingit muud leaderboardi siis ütle palun täpsemalt millist.

Seniks parimat,
Jan

Vaatasin ka, silma jäi tekst:


Nelja kuu kokkuvõttes koostatakse kogutud punktisummade alusel edetabel, mille 20 parimat mängijad saavad premeeritud 20x$5000 WSOP paketiga.

Võbolla saaks täpsustada algoritmi, millega seda üldtabelit peetakse, kas nelja kuu peale 20 turniiri või liidetakse iga kuu tulemused kokku?

Samuti tekitab küsimusi see, et promos toimumise ajaks on toodud 01. veebr kuni 31. mai, aga leaderboardis esikohal oleva mängija parim tulemus on saadud turniirilt, mis toimus 16. jaanuaril. St et promo algusest on juba 1 kuu möödas?

Jaanuari võitja seeria siin (20 paremat):
http://img163.imageshack.us/img163/3707/mttleaderboardtop1.jpg

JanKu
09.02.11, 10:06
Tänud selle tabeli eest, kulub ka ära kindlasti. Ma ise vaatasin, et sain jaanuari MTT Leaderboardi eest raha, aga ei suutnud kuskilt tuvastada lõplikku seisu jne.

Tere!

Exclusive leaderboard, kus loosi läheb 20 WSOP Experience paketti moodustatakse mängija 20-st parimast turniiritulemusest vahemikus 01.02 kuni 31.05.

Jan

JanKu
09.02.11, 12:32
Vaatasin ka, silma jäi tekst:



Võbolla saaks täpsustada algoritmi, millega seda üldtabelit peetakse, kas nelja kuu peale 20 turniiri või liidetakse iga kuu tulemused kokku?

Samuti tekitab küsimusi see, et promos toimumise ajaks on toodud 01. veebr kuni 31. mai, aga leaderboardis esikohal oleva mängija parim tulemus on saadud turniirilt, mis toimus 16. jaanuaril. St et promo algusest on juba 1 kuu möödas?

Jaanuari võitja seeria siin (20 paremat):
http://img163.imageshack.us/img163/3707/mttleaderboardtop1.jpg

Tere!

Olympicu lehel oli jah üleval veel vana tabel. Praegune peaks näitama 01.02-28.02 vahemiku turniire. Ja üldtabel hakkab tulemusi näitama peale esimese kuu lõppu ehk 1 märts.

Parimat,
Jan

Roomet
17.02.11, 09:45
Kindlasti korduvalt küsitud, ent ei leidnud vastust. Team Elitega liitudes peaksin genereerima 500 dollarit rakei, et saada 30% rakebacki, eksole? Kui palju käsi see eeldab FR 50s? 25s?

JanKu
22.02.11, 09:21
Kindlasti korduvalt küsitud, ent ei leidnud vastust. Team Elitega liitudes peaksin genereerima 500 dollarit rakei, et saada 30% rakebacki, eksole? Kui palju käsi see eeldab FR 50s? 25s?

Tere!

Esimesele osale osakan vastata, et jah Elite mängijad peavad genema minimaalselt $500 rake kuus siis saab ka vastavalt kokku lepitud dealile kõrgemat rakebacki. Teise osa kohta, et mitu kätt peaks mängima antud laudades siis on ehk mõni reaalne mängija, kes on seda arvestanud juba, parem vastuse andja.

reket25
22.02.11, 14:07
Tere,

Sellised küsimused tekkisid: kas softi inglise keelseks ei ole võimalik muuta kuskilt seadete alt? Kas kaardipaki ja laua tausta värvust ei ole võimalik kuskilt muuta?