PDA

View Full Version : -EV elus [aga kui tõsiselt teemat võtta - ükskõik kellele raha laenamine on -ev]



KristjanLaas
10.02.10, 19:31
Kõik me oleme elus sattunud olukordadesse, mis peaks pikas plaanis olema -EV.
On see siis Vene baaris Chelsea-ManU mängule ManU vormis ilmumine või mida iganes. (näiteid on tuhandeid)

Sooviks siis teada teie huvitavaid kogemusi elus, mis võiks olla pikas plaanis -EV

mkva
10.02.10, 19:35
Kiiruse ületamine pidevalt -EV
Peale lubade ära võtsmist kiiruse ületamise tõttu ikka edasi sõita(mitte kiirust ületades) ilma lubadeta on 10x-EV

KristjanLaas
10.02.10, 19:39
Siinkohal oleks paslik mainida veel, et piletita sõidu trahve on Kristjan Laas maksnud ligi 40.000 eesti krooni eest:/
Mis see oli, et valge inimene kaks korda sama viga ei tee vms. õhh.

pikk28
10.02.10, 19:41
Siinkohal oleks paslik mainida veel, et piletita sõidu trahve on Kristjan Laas maksnud ligi 40.000 eesti krooni eest:/
Mis see oli, et valge inimene kaks korda sama viga ei tee vms. õhh.

wtf?
ei adjusti vapsjee?

raaids
10.02.10, 19:42
Siinkohal oleks paslik mainida veel, et piletita sõidu trahve on Kristjan Laas maksnud ligi 40.000 eesti krooni eest:/
Mis see oli, et valge inimene kaks korda sama viga ei tee vms. õhh.


üle 100 korra vahele jääänd v:D

KristjanLaas
10.02.10, 19:43
üle 100 korra vahele jääänd v:D

pakun 30, aga enamus olen lasknud kohtutäiturile minna enne kui maksnud olen:(
Ja alati on superhuvitav uut vabandust välja mõelda neile miks ma seekord vahele jäin.

bauss
10.02.10, 19:45
that's a beat imo

timukasr
10.02.10, 19:46
Naine istus mu kôrvale diivanile ja ma klõpsisin parasjagu telekas kanaleid.
Ta küsis et mida täna digiboksi pealt näeb.
Tolmu.
Ja tüli algas


-EV

Toots_x
10.02.10, 19:50
Igasuguste tähtpäevade unustamine mis on seotud oma potte ja panne pilduva teise poolega... Can't be +EV.

speedi
10.02.10, 19:51
Mina alustasin pokkerit vist natukene valesti kui olin 18.

Väljaminekud 195648,70 EEK
Laekumised 0,00 EEK

Triobet siis.

Oih.

bauss
10.02.10, 19:56
Mina alustasin pokkerit vist natukene valesti kui olin 18.

Väljaminekud 195648,70 EEK
Laekumised 0,00 EEK

Triobet siis.

Oih.

mingi pikem jutt ka selle taga?
200k, sick

vapsik
10.02.10, 19:59
Eesti otsib Superstaari vaatamine. Lauluoskus on täpselt samal tasemel nagu enne saadet.

pastilaa
10.02.10, 19:59
See teema siin. Beat that!

speedi
10.02.10, 20:00
mingi pikem jutt ka selle taga?


Tead ma võiksin sellest raamatu kirjutada :) Siiamaani lakun neid haavu. Triobeti läks tegelt veel rohkem sisse, see on vaid minu isikliku konto väljavõte.
Tegelik summa on kuskil 220-230k. Välja tuli max 30k.

pikk28
10.02.10, 20:02
Tead ma võiksin sellest raamatu kirjutada :) Siiamaani lakun neid haavu. Triobeti läks tegelt veel rohkem sisse, see on vaid minu isikliku konto väljavõte.
Tegelik summa on kuskil 220-230k. Välja tuli max 30k.

tee oma päevik. kirjuta mismoodi on võimalik pokkeris 220k maha mängida terve mõistusega inimesel.

vennike
10.02.10, 20:02
nädala sees sõpradega peale tööd pubisse "2 õlle" tegema minemine on iga jumala kord -EV. tra mitu korda ma ühe ja sama reha otsa astun.

olympus999
10.02.10, 20:04
Liiga palju tossamist on -EV, mälu kannatab.

speedi
10.02.10, 20:04
tee oma päevik. kirjuta mismoodi on võimalik pokkeris 220k maha mängida terve mõistusega inimesel.


Kes ütles, et ma nendel hetkel kui neid toredaid sissekandeid tegin.. terve mõistuse juures olin. Väga pikk ja valus tee on läbi käidud. Aga no mis siin enam halada.

kilu6
10.02.10, 20:06
Igas vanuses meeste suremus on naiste omast suurem.
Mees olla on -EV ;D

hotcocacola
10.02.10, 20:06
nädala sees sõpradega peale tööd pubisse "2 õlle" tegema minemine on iga jumala kord -EV. tra mitu korda ma ühe ja sama reha otsa astun.


rofl, liiga tüüpiline...sp ma alati väldin neid nädalasiseseid "paari õlle" teemasid...sest MITTE KUNAGI EI PIIRDU SEE KAHE ÕLLEGA :D :D :D

speedi
10.02.10, 20:07
Liiga palju tossamist on -EV, mälu kannatab.


No kurat, mul terve elu suht -EV vist seljuhul. 6 aastat juba oma mälukustutanud vms... + nüüd veel viimased 3kuud föönis. reziim on ka selline, et 4 päeva üleval, 1 päev magan, 4 üleval jne.

RudiTurbo
10.02.10, 20:17
Kes ütles, et ma nendel hetkel kui neid toredaid sissekandeid tegin.. terve mõistuse juures olin. Väga pikk ja valus tee on läbi käidud. Aga no mis siin enam halada.


Väga huvitav olex stoorit kuulda ning kust 18 aastasena üldse nii palju raha oli Triobetti depomiseks? :D Ja kas nüüdseks on areng toimunud ja teenid juba kaotatut tagasi või leidsid, et pokker pole Sinu jaox ja lihtsalt tegid lõpu?

olympus999
10.02.10, 20:19
Väga huvitav olex stoorit kuulda ning kust 18 aastasena üldse nii palju raha oli Triobetti depomiseks? :D Ja kas nüüdseks on areng toimunud ja teenid juba kaotatut tagasi või leidsid, et pokker pole Sinu jaox ja lihtsalt tegid lõpu?

Oleks väga huvitav tõesti lugeda seda:) Ma pakkun, et emme ja issi on miljonärid ja pojal ei ole kunagi raha muret. Kes ei tahaks selline poeg olla? :)
Peace

speedi
10.02.10, 20:21
Ma pakkun, et emme ja issi on miljonärid ja pojal ei ole kunagi raha muret.

Eksid rängalt :).

hotcocacola
10.02.10, 20:22
Eksid rängalt :).


pooldan päevikut :P
seega, hakka kirjutama

Aadu
10.02.10, 20:22
Tallinnas on vist juba ühistranspordi piletihinnad nii kõrged, et jänest sõita on +EV

vapsik
10.02.10, 20:24
Kas Tallinnas elamine on üldse +EV?

olympus999
10.02.10, 20:24
Eksid rängalt :).

Arusaadav, kui ei taha rääkida.
Ma lihtsalt pakkusin :) Võibolla olid noorena kõva bussnesman. Seekord läks täppi? :D
Kui väga valus teema pole, siis ma usun, et paljud oleks huvitatud kõiksugusest infost mis puudutab seda konkreetset teemat :) .

pikk28
10.02.10, 20:26
Kas Tallinnas elamine on üldse +EV?

ofc, me nägime Avatari 3D prillidega

speedi
10.02.10, 20:27
pooldan päevikut :P
seega, hakka kirjutama


jpjp raixxxx seda sa tahaksid.

ranka
10.02.10, 20:28
Naise võtt (ehk poissmehe elust loobumine) on väga suur -EV

olympus999
10.02.10, 20:29
Naise võtt (ehk poissmehe elust loobumine) on väga suur -EV

Tänks, et hoiatasid, proovin sellest hoiduda, peab ikkagi +EV elama 8)

Kodu
10.02.10, 20:29
Naise võtt (ehk poissmehe elust loobumine) on väga suur -EV


100% nõus

hotcocacola
10.02.10, 20:31
jpjp raixxxx seda sa tahaksid.


oot oot :D, kellega tegemist !!?!?
hakka aga kirjutama

speedi
10.02.10, 20:33
Tra ma arvan, et kui ma selle päevikuga valmis saaks siis ma lihtsalt laseks maha end :D

KristjanLaas
10.02.10, 20:37
Tra ma arvan, et kui ma selle päevikuga valmis saaks siis ma lihtsalt laseks maha end :D

+EV

-andres-
10.02.10, 20:38
Kas Tallinnas elamine on üldse +EV?

Mina ütleks, et on. Nüüd miski 6 kuud Tallinnas elanud ja arvan, et minu inimtüübile sobib see Eestis küll kõige paremini. Aga eks inimesi ole erinevaid.

speedi
10.02.10, 20:44
Kõik algas sellest kui keegi kuskil mainis, et näe internetpoker vaata saad tasuta freerolle mängida.
Ma siis oh, et regaks ka. Varem olin vaid sõpradega 5cardi mänginud. Regasin tegin freerolle.. Ja oo näe see sait saatis veel koju toreda kirjakese millega sai tasuta 5€.
Selle mängisin maha üsna kiiresti. Siis tulin keegi kuskilt jutuga, et oh näe eestis ka oma sait. www.triobet.com. Ma siis kohe oma ELUESIMESTPALKA raiskama.
Tõmbasin kohe kõik nulli. See oli veel see aeg kus smslaenud olid just turule tulnud. Võtsin kohe igaltpoolt kust sai. Jep see toimus kõik paaripäevaga. Ennem seda polnud elus ühtegi võlga olnud.
No ok mingi sõbrale 25sed võlad. No mis me neid ikka räägime, makstud olid nad kõik. See pmst algas siis 2006 aasta sügisel. Peale seda on elu suht 0 olnud. 2 aastat tilgutasin triobeti kõik raha
mis mul oli + pangalaen 40k, kõik läks. Ma mäletan rsk kui selle laenu võtsin, mängisin mingi päevaga maha.. võtsin kohe telefoni helistasin panka, et mul veel laenujuurde vaja 20k. Õnneks nii lampi
kohe kiiresti ei saanud midagi. Peale seda olen võtnud veel kümneid kui mitte peaaegu sadu smslaene. Sõpradelt METSIKULT VÕLGU. Õnneks need on kõik tagasimakstud. Ei ma olen endal asju korda ka saanud.
Aga siis ma mingihetk libastun. Nüüd just pokker ei huvitanud mind absoluutselt ja enamus võlad olid makstud. Siis jättis naine maha... avastasin jälle pokkeri. Nüüd olen suutnud jälle igaltpoole rahakokkulaenata
ja kõik ka muidugi maha mängida. Kõik asjad telefonid mida praegu kasutan on nö vanad mis seiseid kapis sest uued asjad kõik maha müüdud. Täna muide käisin viimase 300 krooniga
olümpsis.. panin masinasse aga rsk ei andnud. Kirg on nii suur, kasiino järgi nii väga ei olegi aga täna tuli hull tuju... läksin siis kohale ja kui sinna jõudsin siis juba masendus kallal. Aga no mis siin ikka poisid ;)
Kohe sõbrajuurde semudega laivi mängima. (PS! Mitte ükski lähedane ei tea KUI SITAS SEISUS MA TEGELIKULT OLEN). Naerma ajab kuui sõbrad räägivad oma "SUURTEST MUREDEST".

Tahtsite päevikut.. selle te ka saate. See on väike sissejuhatus. Nüüd aga pessu ja siis semu juurde. Õhtul väike raport.

Jah kiiresti kirjutatud ja sitaks kirjavigu.

KristjanLaas
10.02.10, 20:49
Kõik algas sellest kui keegi kuskil mainis, et näe internetpoker vaata saad tasuta freerolle mängida.
Ma siis oh, et regaks ka. Varem olin vaid sõpradega 5cardi mänginud. Regasin tegin freerolle.. Ja oo näe see sait saatis veel koju toreda kirjakese millega sai tasuta 5€.
Selle mängisin maha üsna kiiresti. Siis tulin keegi kuskilt jutuga, et oh näe eestis ka oma sait. www.triobet.com. Ma siis kohe oma ELUESIMESTPALKA raiskama.
Tõmbasin kohe kõik nulli. See oli veel see aeg kus smslaenud olid just turule tulnud. Võtsin kohe igaltpoolt kust sai. Jep see toimus kõik paaripäevaga. Ennem seda polnud elus ühtegi võlga olnud.
No ok mingi sõbrale 25sed võlad. No mis me neid ikka räägime, makstud olid nad kõik. See pmst algas siis 2006 aasta sügisel. Peale seda on elu suht 0 olnud. 2 aastat tilgutasin triobeti kõik raha
mis mul oli + pangalaen 40k, kõik läks. Ma mäletan rsk kui selle laenu võtsin, mängisin mingi päevaga maha.. võtsin kohe telefoni helistasin panka, et mul veel laenujuurde vaja 20k. Õnneks nii lampi
kohe kiiresti ei saanud midagi. Peale seda olen võtnud veel kümneid kui mitte peaaegu sadu smslaene. Sõpradelt METSIKULT VÕLGU. Õnneks need on kõik tagasimakstud. Ei ma olen endal asju korda ka saanud.
Aga siis ma mingihetk libastun. Nüüd just pokker ei huvitanud mind absoluutselt ja enamus võlad olid makstud. Siis jättis naine maha... avastasin jälle pokkeri. Nüüd olen suutnud jälle igaltpoole rahakokkulaenata
ja kõik ka muidugi maha mängida. Kõik asjad telefonid mida praegu kasutan on nö vanad mis seiseid kapis sest uued asjad kõik maha müüdud. Täna muide käisin viimase 300 krooniga
olümpsis.. panin masinasse aga rsk ei andnud. Kirg on nii suur, kasiino järgi nii väga ei olegi aga täna tuli hull tuju... läksin siis kohale ja kui sinna jõudsin siis juba masendus kallal. Aga no mis siin ikka poisid ;)
Kohe sõbrajuurde semudega laivi mängima. (PS! Mitte ükski lähedane ei tea KUI SITAS SEISUS MA TEGELIKULT OLEN). Naerma ajab kuui sõbrad räägivad oma "SUURTEST MUREDEST".

Tahtsite päevikut.. selle te ka saate. See on väike sissejuhatus. Nüüd aga pessu ja siis semu juurde. Õhtul väike raport.

Jah kiiresti kirjutatud ja sitaks kirjavigu.


Väga räige stoori...
Tõsiselt loodan, et saad oma elu korda..

pikk28
10.02.10, 20:51
misasja. mees võta end kokku.

speedi
10.02.10, 20:53
Tead ma võtnud ja 2 korda asjad vägagi korda pmst saanud. Aga siis tõesti endast mitte olenevatel asjaoludel on jalad alt tõmmatud. Ja tõsiselt ma praegu võtan hoogu. Pea panti, et homme lähen uuendan oma kasiinokeeldu. Homme viskan avalduse pildi ülesse siia.

Aga ok ma nüüd väiksele kodusele cashile. siuke 25 buyin :) sõpradega tore ajaviide.

Toots_x
10.02.10, 20:53
Oma olukorra tunnistamine ning selle aksepteerimine on ainuüksi juba samm lähemale.

Helmps
10.02.10, 20:54
palju 200k eekust siis narkootikumide peale läinud ka?

KristjanLaas
10.02.10, 20:56
Oma olukorra tunnistamine ning selle aksepteerimine on ainuüksi juba samm lähemale.

Imo, ei.

hoss23
10.02.10, 20:57
Värs sina või?

Codecci
10.02.10, 20:57
No kurat, mul terve elu suht -EV vist seljuhul. 6 aastat juba oma mälukustutanud vms... + nüüd veel viimased 3kuud föönis. reziim on ka selline, et 4 päeva üleval, 1 päev magan, 4 üleval jne.

Mis on föön?

Live cash on -EV (kasinnis) - kaine peaga igav, purjus peaga kallis.

doublemint65
10.02.10, 20:58
Kuidas sa smse tagasi maksid?, nii palju neid erinevaid firmasid ka pole vast ja uut laenu nad ei anna kui vana tasumata imo.

SanderT
10.02.10, 20:59
Mis on föön?

Amfetamiin noorte slängis

Toots_x
10.02.10, 21:00
Amfetamiin noorte slängis
Jah.

KristjanLaas
10.02.10, 21:01
Lootusest, et sellest saab nurgake kuidas inimesed räägivad humoorikaid seiku enda elust, mis võiks olla -EV sai ikka reaalne USA jutusaade, kus ulme probleemid välja tulevad:D

hoss23
10.02.10, 21:02
Aga krt hea teema avasid, jälle üle pika aja midagi head lugemist. tnx :D

variatsioon
10.02.10, 21:14
No kurat, mul terve elu suht -EV vist seljuhul. 6 aastat juba oma mälukustutanud vms... + nüüd veel viimased 3kuud föönis. reziim on ka selline, et 4 päeva üleval, 1 päev magan, 4 üleval jne.

sicko..
kust raha drugide/gamblimiseks praegult saad?
nõela otsa ei ole komistanud?

farik666
10.02.10, 21:27
ma ütleks selle speedi jutu kohta et... FAKE 100% või on tegu mõistuseta tolgusega, kes tuleb avalikku foorumi lällama oma metsikutest võlgadest ja ainetest mida ta tarbib... donk raisk

Codecci
10.02.10, 21:29
ma ütleks selle speedi jutu kohta et... FAKE 100% või on tegu mõistuseta tolgusega, kes tuleb avalikku foorumi lällama oma metsikutest võlgadest ja ainetest mida ta tarbib... donk raisk

Miks ta ei või avalikus foorumis lällata? Kedagi ei koti nagunii, see pole USA, vahele jääb saab 180 krooni trahvi väärteo eest.

variatsioon
10.02.10, 21:30
ma ütleks selle speedi jutu kohta et... FAKE 100% või on tegu mõistuseta tolgusega, kes tuleb avalikku foorumi lällama oma metsikutest võlgadest ja ainetest mida ta tarbib... donk raisk

teeme beti?

lebovend
10.02.10, 21:30
sigat2is olekuga puu otsa ronimine.

Rigged
10.02.10, 21:33
Eestis ei saa narkolaksu all olemise eest muud trahvi teha kui avaliku korra rikkumise eest ja siis mendid saavad huiata, et kust said. Soovitan speedil kiirelt abi otsida, saad isegi aru, et Sul on seda vaja.

ok2aa
10.02.10, 21:34
aga miks teid see lugu nii hirmsasti huvitab?

pikk28
10.02.10, 21:38
ah tead niisama agiteerisin. igav oli.

hotcocacola
10.02.10, 21:40
Mis on föön?

Live cash on -EV (kasinnis) - kaine peaga igav, purjus peaga kallis.


live cash kasinnis on +ev minu jaoks :) (vähemalt tartu omas :D)

bounce
10.02.10, 21:42
nädala sees sõpradega peale tööd pubisse "2 õlle" tegema minemine on iga jumala kord -EV. tra mitu korda ma ühe ja sama reha otsa astun.
lol, nii ongi ju, plaan on alat niisama korra maha istuda ja maailmaasju arutada aga see mees kes peale kahte õlli välja tuleb, ei tea esialgsest plaanist midagi enam.

Fabulous
10.02.10, 21:44
Igas vanuses meeste suremus on naiste omast suurem.
Mees olla on -EV ;D


Vasakukäelised surevad statistika põhjal paremakäelistest varem. Järelikult vasakukäeline mees on olla räigelt -EV ( ja muide ma olengi vasakukäeline ja meessoost ).

hotcocacola
10.02.10, 21:45
Vasakukäelised surevad statistika põhjal paremakäelistest varem. Järelikult vasakukäeline mees on olla räigelt -EV ( ja muide ma olengi vasakukäeline ja meessoost ).


epic :D

variatsioon
10.02.10, 21:45
Vasakukäelised surevad statistika põhjal paremakäelistest varem. Järelikult vasakukäeline mees on olla räigelt -EV ( ja muide ma olengi vasakukäeline ja meessoost ).

sick et 8 aastat varem surevad.

nomerlot
10.02.10, 21:53
Vasakukäelised surevad statistika põhjal paremakäelistest varem. Järelikult vasakukäeline mees on olla räigelt -EV ( ja muide ma olengi vasakukäeline ja meessoost ).


ai rsk, sama siin

Rage
10.02.10, 22:14
Naise võtt (ehk poissmehe elust loobumine) on väga suur -EV
oojaa.. naise pidamine on -EV maikujuta ette mitmed sajad tuhanded sinna magama on läinud

doublemint65
10.02.10, 22:15
ma ütleks selle speedi jutu kohta et... FAKE 100% või on tegu mõistuseta tolgusega, kes tuleb avalikku foorumi lällama oma metsikutest võlgadest ja ainetest mida ta tarbib... donk raisk

Kas teil on jenny juhtum juba meelest läinud, ma ei julgeks nii kindlalt VÄITA midagi, kõik on võimalik.

hoss23
10.02.10, 22:15
oojaa.. naise pidamine on -EV maikujuta ette mitmed sajad tuhanded sinna magama on läinud

aga oled ju ka selle eest midagi vastu ka saanud....

Fabulous
10.02.10, 22:19
Kas teil on jenny juhtum juba meelest läinud, ma ei julgeks nii kindlalt VÄITA midagi, kõik on võimalik.


Kas sa sooviksid mind selles osas valgustada?

Toots_x
10.02.10, 22:19
aga oled ju ka selle eest midagi vastu ka saanud....

Prostituudile maksad otse, naisele kaudselt simple as that. :D

Rage
10.02.10, 22:19
aga oled ju ka selle eest midagi vastu ka saanud....
jep.. seepärast ma tegelt nii väga seepärast ei muretse.. kuigi Al Bundy on kuldsed sõnad öeld: Odavam on reede õhtuti lits tellida.

ahjaa.. kolmapäeva õhtused pokkerilaud on päris tihti -EV

kollane
10.02.10, 22:23
oojaa.. naise pidamine on -EV maikujuta ette mitmed sajad tuhanded sinna magama on läinud


mul küll kahju pole olnud ühegi naise peale raha kulutada

Rigged
10.02.10, 22:24
mul küll kahju pole olnud ühegi naise peale raha kulutada
this (Y)

KristjanLaas
10.02.10, 22:25
jep.. seepärast ma tegelt nii väga seepärast ei muretse.. kuigi Al Bundy on kuldsed sõnad öeld: Odavam on reede õhtuti lits tellida.

ahjaa.. kolmapäeva õhtused pokkerilaud on päris tihti -EV


Kui naine nüüd seda lugema satub on see -EV...või hoopis +EV?:D

Provoker
10.02.10, 22:27
oojaa.. naise pidamine on -EV maikujuta ette mitmed sajad tuhanded sinna magama on läinud
Ma julgeks väita, et poissmehe elu on kohati kulukam ja tervisele kindlasti kahjulikum.

hoss23
10.02.10, 22:29
Ma julgeks väita, et poissmehe elu on kohati kulukam ja tervisele kindlasti kahjulikum.

selles suhtes on küll sul tuline õigus

kollane
10.02.10, 22:31
Ma julgeks väita, et poissmehe elu on kohati kulukam ja tervisele kindlasti kahjulikum.


nõustun täielikult
aga katsu leida selline kellega üle kuu koos tahad olla või kui ongi siis raudselt suhtes juba :D

Rage
10.02.10, 22:31
mul küll kahju pole olnud ühegi naise peale raha kulutada
ma ei mõelnud seda nii..

aga hiljuti üks neiu mult küsis, miks mees üldse peab omale püsisuhet või girlfriendi.. siis kohati ma jäin mõtlema küll

variatsioon
10.02.10, 22:33
ma ei mõelnud seda nii..

aga hiljuti üks neiu mult küsis, miks mees üldse peab omale püsisuhet või girlfriendi.. siis kohati ma jäin mõtlema küll

aga miks mitte?

ranka
10.02.10, 22:34
mul küll kahju pole olnud ühegi naise peale raha kulutada


Te alati mõõdate EV-d rahas?

kollane
10.02.10, 22:35
Te alati mõõdate EV-d rahas?


saan aru küll mida sa mõtled selle -EV all
minu jutt oli quete rage jutule

Codecci
10.02.10, 22:36
aga hiljuti üks neiu mult küsis, miks mees üldse peab omale püsisuhet või girlfriendi.. siis kohati ma jäin mõtlema küll

Kui ise tuhvlialune ei ole, siis plussid kaaluvad miinused kõvasti üles imo.

Rage
10.02.10, 22:42
ahh las ta jääda.. läheb kolepikaks offtopicuks...


openlimp on -EV obv

doublemint65
10.02.10, 22:45
openlimp on -EV obv
Pidi olema elust enesest :) lõpeta ot :) Või tood mõne paralleeli elust? :)

Dogers
10.02.10, 22:45
unetus

lepisto
10.02.10, 22:45
pensionisambad on -EV, kahjuks ei taha keegi seda tunnistada kuna on ise pasas sees

KristjanLaas
10.02.10, 22:47
**** says:
Põhimõtteliselt oli tegu minu tüdrukuga ja sa võid ainult arvata, mis sinust saama nüüd hakkab.


-EV!

kollane
10.02.10, 22:50
**** says:
Põhimõtteliselt oli tegu minu tüdrukuga ja sa võid ainult arvata, mis sinust saama nüüd hakkab.


-EV!






küsi vastu, huvitav mis sinust ja selles türdukust nüüd saab

BuildUp
10.02.10, 22:51
unetus


12h järjest magamine on -EV.

Toots_x
10.02.10, 22:51
**** says:
Põhimõtteliselt oli tegu minu tüdrukuga ja sa võid ainult arvata, mis sinust saama nüüd hakkab.

MSN'is ja internetis on kõik kõvad mehed, haukuv koer ei hammusta.

Long-run'is on see talle endale -EV : )

KristjanLaas
10.02.10, 22:52
küsi vastu, huvitav mis sinust ja selles türdukust nüüd saab


Küsin ilmselt tänu, et aitasin talle tüdruku tõelisele olemusele jälile jõuda enne kui asi liiga tõsiseks kippus.

ranka
10.02.10, 22:53
Küsin ilmselt tänu, et aitasin talle tüdruku tõelisele olemusele jälile jõuda enne kui asi liiga tõsiseks kippus.


Panid ära talle siis w? See -EV w?

Dogers
10.02.10, 22:53
MSN'is ja internetis on kõik kõvad mehed, haukuv koer ei hammusta.

Long-run'is on see talle endale -EV : )


Erand kinnitab reeglit :D

KristjanLaas
10.02.10, 22:53
Panid ära talle siis w? See -EV w?

ilmselt vist isegi on.

variatsioon
10.02.10, 22:56
siin teemas on liiga palju -EVd...
alb akkab

Rigged
10.02.10, 22:56
Panid ära talle siis w? See -EV w?
igasugused suguhaigused on -EV

Dogers
10.02.10, 23:02
telefonis tülide lahendamine on küll mega miinus EV

KristjanLaas
10.02.10, 23:05
Haha mul tuli meelde kuidas sõber läks Balloost õue suitsule ja ärkas ikka seal pelgulinna kainestusmajas.
Oli tee peal elupuu ära lõhkunud:/
-EV.

Codecci
10.02.10, 23:17
**** says:
Põhimõtteliselt oli tegu minu tüdrukuga ja sa võid ainult arvata, mis sinust saama nüüd hakkab.


-EV!





naljakas et nii perfektselt kirjutatud

mkva
10.02.10, 23:20
**** says:
Põhimõtteliselt oli tegu minu tüdrukuga ja sa võid ainult arvata, mis sinust saama nüüd hakkab.


-EV!






Ei jõua mulle kohale kuidas saab olla nii... Põhimõtteliselt, WTF?

Dogers
10.02.10, 23:21
naljakas et nii perfektselt kirjutatud


lol, Sa alati küsid need asjad välja mille ma mõtlen, et on vist targem enda teada jätta :D

hoss23
10.02.10, 23:22
Ei jõua mulle kohale kuidas saab olla nii... Põhimõtteliselt, WTF?

-EV imo

Rage
10.02.10, 23:24
lihtsalt hea pikajalise sõbraga (tüdruk obv) magamistuppa maandumine võib -EV olla

mkva
10.02.10, 23:25
lihtsalt hea pikajalise sõbraga (tüdruk obv) magamistuppa maandumine võib -EV olla


word!

Peale seda on ainult lihtsalt pikaajaline sõber..

KristjanLaas
10.02.10, 23:27
naljakas et nii perfektselt kirjutatud

hehe see polnud copy-paste.
Teema ise oli pikem, aga ei viitsinud nüüd siin copy pasteima hakata. Kogu teema sai lihtsalt selle lausega kokku võtta.
Aga see panigi mõtlema, et üldse sellistesse tundmatutesse vetesse hüppamine on -EV eluliselt ja täna tegin topicu ka, et ehk keegi jagab oma põnevaid -EV kogemusi.

KristjanLaas
10.02.10, 23:27
lihtsalt hea pikajalise sõbraga (tüdruk obv) magamistuppa maandumine võib -EV olla

No mees oleks ju veel enam -EV:D

Karikakar
10.02.10, 23:29
Paranoiaprode esindustiim strikes again! :heart:

mkva
10.02.10, 23:29
oot aga kes siis jenny peika on :D -EV et ma pole sammu pidanud vm ..

ok2aa
10.02.10, 23:31
oojaa.. naise pidamine on -EV maikujuta ette mitmed sajad tuhanded sinna magama on läinud


ur doing it wrong

Rage
10.02.10, 23:31
punnis põis pokkerilaudade taga istudes on raudne -EV

Lutzky
10.02.10, 23:32
sellesse teemasse kirjutamine on -EV. olen kindel.

ok2aa
10.02.10, 23:33
ahh las ta jääda.. läheb kolepikaks offtopicuks...


openlimp on -EV obv


ei saa k asellega nõus olla

Lutzky
10.02.10, 23:34
oka on lihtsalt õel inime

ok2aa
10.02.10, 23:37
aga kui tõsiselt teemat võtta - ükskõik kellele raha laenamine on -ev

ranka
10.02.10, 23:37
aga kui tõsiselt teemat võtta - ükskõik kellele raha laenamine on -ev


+10010101010101001010101010100101010101010

Olgu nii hea tuttav/sõber kes tahes.

hoss23
10.02.10, 23:39
+10010101010101001010101010100101010101010

Olgu nii hea tuttav/sõber kes tahes.

Arvan, et selle lausega võiks teema lukku ka panna või mis?Ilus lõpp ilusale algusele imo.

ok2aa
10.02.10, 23:40
oka on lihtsalt õel inime


naah, not really. arvan, et reaalsusele näkku vaatamine ning selle tunnistamine on +ev (ma muidugi ei sõnastaks seda tavaolukorras nii. nerdide threadis nerd talk ftw)

ok2aa
10.02.10, 23:41
Arvan, et selle lausega võiks teema lukku ka panna või mis?Ilus lõpp ilusale algusele imo.


ma jään eriarvamusele. kuna mina esinesin antud jutulõimes selle mõttega esimesena, siis tuleks hoopis minu lauset kasutada.

Lutzky
10.02.10, 23:42
[quote=ok2aa ]
naah, not really. arvan, et reaalsusele näkku vaatamine ning selle tunnistamine on +ev (ma muidugi ei sõnastaks seda tavaolukorras nii. nerdide threadis nerd talk ftw)
[/quote

yes

Madis Very
10.02.10, 23:42
4,5h pole foorumisse vaadanud ja kohe on selline teema mida läbi lugedes saad aru, et see oli -EV otsus.

ranka
10.02.10, 23:42
ma jään eriarvamusele. kuna mina esinesin antud jutulõimes selle mõttega esimesena, siis tuleks hoopis minu lauset kasutada.


Ära õelutse õel inimen :P



oka on lihtsalt õel inime

rohelinekonn
10.02.10, 23:42
aga hiljuti üks neiu mult küsis, miks mees üldse peab omale püsisuhet või girlfriendi.. siis kohati ma jäin mõtlema küll


väga hea küsimus kus juures

hoss23
10.02.10, 23:44
ma jään eriarvamusele. kuna mina esinesin antud jutulõimes selle mõttega esimesena, siis tuleks hoopis minu lauset kasutada.

Olen sinuga 100 prossa nõus

ranka
10.02.10, 23:44
Mõttetu spamm, sest kohe ilmus kõrvale ka +EV teema. Jätkake OT-s.