PDA

View Full Version : NL50 FTP AK pre-flop action



Unabomber
10.02.10, 22:23
No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop

CO ($88.25) 21/19/inf - 52handi .. 3bet 7% ja 4 bet 33% (liiga vähe käsi selle jaoks vist
Button ($45.60) 74/21/2.2
Hero (SB) ($50)
BB ($62.60)
UTG ($35.75)
MP ($114.65)

Preflop: Hero is SB with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
2 folds, CO bets $1.50, Button calls $1.50, Hero raises $6.25, 1 fold, CO raises $13, Button calls $13, Hero???

igasugune mõttekäik oodatud..

Dogers
10.02.10, 22:25
mina leian sealt foldi, igasugune lugu kuidas AK nuts on ei pea paika :)

Unabomber
10.02.10, 23:19
aa..niipalju juurde, et minu statid seal lauas olid väga nitised ...12/12

flipmachine
10.02.10, 23:27
seda enam fold..

kivisaba
11.02.10, 03:17
button on fish kes callib kõike CO võib vabalt su squuze peale panna deadmoney potis ei näe foldi ehk AI

kardpleier
11.02.10, 06:23
mängiks kõikide mängumärkidega. kui CO peaks foldima siis fish callib AQ,99pluss ika ära, vb AJ isegi. kuid meil endal on AK käes siis on CO-l on vähem kombekaid AA,KK-ga. profitable flip või fishist palju ees

vass
11.02.10, 09:35
fold v shove...ma paneks kõhutunde järgi kuigi fold tunduks hetkel parem:)

rrrr
11.02.10, 12:13
Vähe käsi küll aga sellest hoolimata on tüüp leidnud juba hetki 3- ja 4-bettimisteks ja leiab ka nüüd. Üldiselt mina foldin aga vahel ka panen lihtsalt nupud keskele. Sest kui CO on ajudega, siis teeks ta AA-KK-ga suurema beti, et ühega teist headsupi jääda. Tundub aga, et ta kas pole ajudega või siis ehk isegi foldib kui sa nupud keskele lükkad.

Pahvak
11.02.10, 13:23
No kui paljuga Sina siis CO-lt avad AA/KKga ja TJ-ga?

Unabomber
11.02.10, 13:26
button on fish kes callib kõike CO võib vabalt su squuze peale panna deadmoney potis ei näe foldi ehk AI

kuna BTN nii fish, siis vaevalt ta hetkel minu nö. sqeeze raisib?.. ja kui ta natuke mõtleb, siis loogiliselt ei sqeeziks ma sellist donki, kes iga käega kõik callib... Imo tähendas see väike raise aind valuet...aga jah...mulle tundus ka , et sisetunde järgi peab vist mängima...

rrrr
11.02.10, 13:27
No kui paljuga Sina siis CO-lt avad AA/KKga ja TJ-ga?

Kui küsimus oli mulle, siis täiesti võrdselt avan TJ ja KK+ CO-lt aga ma kindlasti ei raise squeeze üle TJ-ga. Nii et TJ langeb ära.

Pahvak
11.02.10, 13:38
Kui küsimus oli mulle, siis täiesti võrdselt avan TJ ja KK+ CO-lt aga ma kindlasti ei raise squeeze üle TJ-ga. Nii et TJ langeb ära.


Vabandust, minu viga. Ennist sain aru, et sa räägid avamisest, aga sa räägid CO 4betist ja see on normal kui on plaanis vahel 4bet bluffida.

kivisaba
11.02.10, 14:53
kuna BTN nii fish, siis vaevalt ta hetkel minu nö. sqeeze raisib?.. ja kui ta natuke mõtleb, siis loogiliselt ei sqeeziks ma sellist donki, kes iga käega kõik callib... Imo tähendas see väike raise aind valuet...aga jah...mulle tundus ka , et sisetunde järgi peab vist mängima...

ei ole väike raise ju standard 4 bet size minu meelest sellest küll mingit readi ei saa
ja mõelda et co mõtleb et sina mõtled et siin pole hea koht bluff 3 bettida sest button on fish on natu palju tahetud imo
ja üldse see kas button kui väga halb mängija callib su squuze on suht ebaoluline peaasi et CO foldib kui sa teed seda ntks 9ts sest buttoni vastu sul edge suurem ja temavastu suudad oop mängida küll

Unabomber
11.02.10, 17:51
ei ole väike raise ju standard 4 bet size minu meelest sellest küll mingit readi ei saa
ja mõelda et co mõtleb et sina mõtled et siin pole hea koht bluff 3 bettida sest button on fish on natu palju tahetud imo
ja üldse see kas button kui väga halb mängija callib su squuze on suht ebaoluline peaasi et CO foldib kui sa teed seda ntks 9ts sest buttoni vastu sul edge suurem ja temavastu suudad oop mängida küll

BTN'st ei oleks ju pohh, kui ma squeeziks halvema käega...let's say 89s...või vahetevahel squeezida 89s on täielik debiilsus?...squeezi mõte on pot kätte saada ikka siin?

timukasr
11.02.10, 17:57
Pakun, et fold on rohkem +EV kui shove. Parimal juhul oled AK vastu imo.

noname
11.02.10, 18:19
Pakun, et fold on rohkem +EV kui shove. Parimal juhul oled AK vastu imo.


Me agree.

sk3lletor
16.02.10, 21:21
pärast buttoni overcalli on see ju kindel shove. kui button oleks foldinud, siis see oleks "nii ja naa" shove.

mis mängudes mina mängin, et kõik foldida tahavad? :confused::confused::confused:

ranka
16.02.10, 23:34
niipalju dead money shove (ei ole veel lugenud teiste vastuseid)