PDA

View Full Version : Triobet paneb näkku.



H2O
27.11.08, 12:21
Tere!

Probleem selles, et ma ei saa miskipärast sisse logida. Tegelt se probleem mul juba suht ammu, aga tuli isu proovida trio cashi.

http://img81.imageshack.us/img81/9681/ujjjjjjbe2.png

lenC
27.11.08, 12:30
Vasta lihtsalt küsimusele. Kui seda ei oska/saa, siis mine www.triobet.com (http://www.triobet.com) ja võta ülevalt "minu konto"/"my account" ja seal peaks see(vastus) näha olema.

H2O
27.11.08, 12:37
Vasta lihtsalt küsimusele. Kui seda ei oska/saa, siis mine www.triobet.com (http://www.triobet.com) ja võta ülevalt "minu konto"/"my account" ja seal peaks see(vastus) näha olema.



Point on selles, et se "your alias is: SIIN POLE MINU KASUTAJANIMI".. Kustutasin igaksjuhuks pool maha, pärast häda kellegil.

ranka
27.11.08, 12:41
Point on selles, et se "your alias is: SIIN POLE MINU KASUTAJANIMI".. Kustutasin igaksjuhuks pool maha, pärast häda kellegil.


Tundub, et keegi teine on sama IP/arvuti tagant enne kuskile Prima võrku loginud. Kuidas too error tuli? Hakkasid TrioBet'i kasutajaks registreerima?

lenC
27.11.08, 12:43
Soovitaks esimese asjana saata Trio klienditoele(klienditugi@triobet.com("tööajal"), support@triobet.com(24/7) kiri, kui seda veel teinud ei ole. Äkki võid reinstalli ka proovida.

H2O
27.11.08, 12:49
Tundub, et keegi teine on sama IP/arvuti tagant enne kuskile Prima võrku loginud. Kuidas too error tuli? Hakkasid TrioBet'i kasutajaks registreerima?


Kasutaja mul suht ammu juba. Sisse pole logida saanud. Proovin kliendituge.

ranka
27.11.08, 12:56
Kasutaja mul suht ammu juba. Sisse pole logida saanud. Proovin kliendituge.


Reinstall ei aita?

H2O
27.11.08, 13:01
Reinstall ei aita?


Pmts ma sinna nii ei kippunud kunagi, aga ta on olnud mul intstallitud päris mitmesse arvutisse mis mul siin vahepeal olnud, ja iga arvutiga see sama teema. Se teeb tegelikult sama välja mis reinstall.

// EDIT: Aga ma võin ka reinstalli proovida.

ranka
27.11.08, 13:04
Hmm.. Aga kas probleem on ainult TrioBet'iga? Kas näitkes UniBet'i, NordicBeti saad sisse?

H2O
27.11.08, 13:06
Hmm.. Aga kas probleem on ainult TrioBet'iga? Kas näitkes UniBet'i, NordicBeti saad sisse?


Unibet töötab suurepäraselt, NordicBeti pole registreerinud.

Huh trio klienditugi ei teeninda eesti keeles "Tuleb sõnaraamat välja otsida ;D"

Tigrano
27.11.08, 13:09
Mul ka mingi jama, ma ei mäleta parooli aga meilile ka ei saadeta :-\

ranka
27.11.08, 13:24
Unibet töötab suurepäraselt, NordicBeti pole registreerinud.

Huh trio klienditugi ei teeninda eesti keeles "Tuleb sõnaraamat välja otsida ;D"


Kas sa logid TrioBet'i täpselt sama kasutajaga, mis Unibettigi?

H2O
27.11.08, 13:27
Kas sa logid TrioBet'i täpselt sama kasutajaga, mis Unibettigi?


Ei, Unibet ja triobet on siiski 2 eri mängutuba minuteada.

ranka
27.11.08, 13:50
Ei, Unibet ja triobet on siiski 2 eri mängutuba minuteada.


Täpselt SAMA KONTOGA pead logima nendesse tubadesse. Proovi logida TrioBet'i unibeti kontoga.

EDIT: Toad on ERINEVAD aga võrk ning aliaste andmed on igas toas täpselt samad.

H2O
27.11.08, 15:09
Täpselt SAMA KONTOGA pead logima nendesse tubadesse. Proovi logida TrioBet'i unibeti kontoga.

EDIT: Toad on ERINEVAD aga võrk ning aliaste andmed on igas toas täpselt samad.


Nii järgmine jama käes triobetiga, hakkasin siis proovima sinu nõuannet, aga triobetile klikkides teeb arvuti restardi just 2-3 tundi tagasi sai triot avada. Sama trikki teeb ka nüüd unibet.

ranka
27.11.08, 15:10
Nii järgmine jama käes triobetiga, hakkasin siis proovima sinu nõuannet, aga triobetile klikkides teeb arvuti restardi just 2-3 tundi tagasi sai triot avada. Sama trikki teeb ka nüüd unibet.


Viirus? :)

EDIT: See on kindlasti sinu arvuti poolne viga, sest TrioBet ja UniBet ning kõik prima toad on üldiselt samad aga erineva nimega :P

H2O
27.11.08, 15:16
Viirus? :)

EDIT: See on kindlasti sinu arvuti poolne viga, sest TrioBet ja UniBet ning kõik prima toad on üldiselt samad aga erineva nimega :P


Viirus?? Kahtlen, aga no võin korra nod32-ega üle käia.

Imelik mis põhjustel ta ei lase nüüd mul ühtegi prima softi avada, viskab kohe restardile.

ranka
27.11.08, 15:19
Viirus?? Kahtlen, aga no võin korra nod32-ega üle käia.

Imelik mis põhjustel ta ei lase nüüd mul ühtegi prima softi avada, viskab kohe restardile.


Uninstalli TrioBet.
Restardi
Installi TrioBet

Ning vaata, mis teeb?

H2O
27.11.08, 17:35
Uninstalli TrioBet.
Restardi
Installi TrioBet

Ning vaata, mis teeb?


Nii, tegin system restore arvutile ja asi korras, se kustutas miskipärast triobeti mu arvutist, UniBet hakkas tööle. Nüüd siis üritan trioga kah ühele poole saada, siis saan seda UniBeti kasutajat proovida trios.

ranka
27.11.08, 17:37
Nii, tegin system restore arvutile ja asi korras, se kustutas miskipärast triobeti mu arvutist, UniBet hakkas tööle. Nüüd siis üritan trioga kah ühele poole saada, siis saan seda UniBeti kasutajat proovida trios.


Anna kindlasti teada, kuidas olukord laheneb. Isegi, siis kui probleem laheneb -- tulevastel põlvedel lihtsam lahendusi leida.

H2O
27.11.08, 20:34
Anna kindlasti teada, kuidas olukord laheneb. Isegi, siis kui probleem laheneb -- tulevastel põlvedel lihtsam lahendusi leida.



Sain trio tööle, sisse logides UniBeti kasutajaga viskab errori, et account is locket.

Kuigi unibetis saan sisse ja kõik OK.

// EDIT: Nii üritasin saata kirja klienditoele, aga miks ma sain sellise vastuse.

This is the mail system at host MXR-5.estpak.ee.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system

<klienditugi@triobet.ee>: host mail.nordicbet.com[193.69.167.130] said:
554
<klienditugi@triobet.ee>: Relay access denied (in reply to RCPT TO
command)

olavike
27.11.08, 20:57
Sul on aadressiks märgitud ju klienditugi@triobet.ee, tegelikult on ikka klienditugi@triobet.com :)

lenC
27.11.08, 21:05
Oijumal, tuhat vabandust, andsin vale maili, äärmiselt piinlik.

ranka
27.11.08, 21:25
Aga vähemalt toimub progress :)

H2O
27.11.08, 22:49
Tundub, et TrioBetis on minu laul lauldud, vastukiri supportilt siis, et ma olevat rikkunud reegleid!! Ja ei teagi esmamulje jäi, et olen kasutajast ilma.

Tegelikult ei viitsi ma enam selle trioga maad jagada, kui ei saa siis ei saa. Saan praegu omad mängud mängitud ka mujal.

// EDIT: Lihtsalt tahtsin seal väheke proovida! Kunagi hästi ammu sai seal taotud, aga siis jäi kasutaja seisma lihtsalt, kuna tekkis se aliase jama.

ranka
28.11.08, 00:55
Kas tohib küsida, mis reegleid täpsemalt rikkusid?

olavike
28.11.08, 08:31
Karta on, et ilmselt rikkusid mingeid väga karme reegleid... Ei taha uskuda, et niisama naljalt keegi su kasutajanime seal ära blokiks.

H2O
28.11.08, 12:38
Kas tohib küsida, mis reegleid täpsemalt rikkusid?


Olevat rikkunud 1.7 ja 2.3 reegleid. Enda arvates küll mitte, vähemalt mitte 1.7.

ranka
28.11.08, 13:15
Olevat rikkunud 1.7 ja 2.3 reegleid. Enda arvates küll mitte, vähemalt mitte 1.7.


http://www.triobet.com/et/home_page/rules.html

1.7 Triobet’i kliendiks saavad olla vähemalt 18 aastat vanad isikud.
Vanust võidakse kontrollida liitumisavalduse esitamisel.

2.3 Kliendid saavad teha sissemakseid ainult nende oma TB mängukontole ja ainult krediitkaardiga, mis on välja antud kontohaldaja nimele.

Hmmm... Kui sa ei ole reegleid rikkunud siis mina võitleks 100%-liselt vastu juba sellepärast, et ühel hetkel võib TrioBet'ist info levida üle prima võrgu ning siis võidakse panna absoluutselt igas prima toas konto kinni. Mina oma nime nii lihsalt küll määrida ei laseks. Ja pokkeritoa probleemidega pöördu kindlasti ainult Burget'i poole, too vana on maailma mõistlikum, õiglasem ja abivalmisem mees.

Kahjuks ei suuda enam leida aga pokerclub.ee foorumis (http://www.pokerclub.ee/forum) olid analoogsed juhtumid, kus pandi raha oma kontole võõralt pangakontolt ja selle peale TB (TrioBet) külmutas kontod. Kui ilusti räägiti, siis saadi kõik kontod lahti tänu Burgeti abile. Seega kindlalt aja asja edasi ning pane õiglus maksma. Kui sa seda ei tee, siis arva ise, kes süüdi jääb :)

H2O
28.11.08, 13:44
http://www.triobet.com/et/home_page/rules.html

1.7 Triobet’i kliendiks saavad olla vähemalt 18 aastat vanad isikud.
Vanust võidakse kontrollida liitumisavalduse esitamisel.

2.3 Kliendid saavad teha sissemakseid ainult nende oma TB mängukontole ja ainult krediitkaardiga, mis on välja antud kontohaldaja nimele.

Hmmm... Kui sa ei ole reegleid rikkunud siis mina võitleks 100%-liselt vastu juba sellepärast, et ühel hetkel võib TrioBet'ist info levida üle prima võrgu ning siis võidakse panna absoluutselt igas prima toas konto kinni. Mina oma nime nii lihsalt küll määrida ei laseks. Ja pokkeritoa probleemidega pöördu kindlasti ainult Burget'i poole, too vana on maailma mõistlikum, õiglasem ja abivalmisem mees.

Kahjuks ei suuda enam leida aga pokerclub.ee foorumis (http://www.pokerclub.ee/forum) olid analoogsed juhtumid, kus pandi raha oma kontole võõralt pangakontolt ja selle peale TB (TrioBet) külmutas kontod. Kui ilusti räägiti, siis saadi kõik kontod lahti tänu Burgeti abile. Seega kindlalt aja asja edasi ning pane õiglus maksma. Kui sa seda ei tee, siis arva ise, kes süüdi jääb :)


Algul peaks siis passikoopia, või ID koopia saatma neile, siis ühe asjaga korras. Aga seda teist jama ma ei oska mitte kuidagi lahendada, kuna ma olen kasutanud Kunagi väga ammu võõrast pangakaarti.

ranka
28.11.08, 18:52
Algul peaks siis passikoopia, või ID koopia saatma neile, siis ühe asjaga korras. Aga seda teist jama ma ei oska mitte kuidagi lahendada, kuna ma olen kasutanud Kunagi väga ammu võõrast pangakaarti.


Siis pead klienditoele selgitama, miks sa kasutasid võõras pangakaarti. Kui su selgitus on õige, aus ning loogiline (näiteks: ma ise kasutasin kunagi sellepärast, et kuu limiit sai täis siis pidin võõralt arvelt raha panema) siis su probleem ka lahendatakse. Kui aga kasutasid pangakaarti pahatahtlikul eesmärgil (näiteks: kuritarvitasid kellegi kolmanda isiku arvet raha deponeerimiseks) siis tõenäoliselt sul seda lahti ei tehta.

Seega ise pead teadma, kas oli tõesti "kogematta" või siis meelega tehtud.

H2O
28.11.08, 23:09
Siis pead klienditoele selgitama, miks sa kasutasid võõras pangakaarti. Kui su selgitus on õige, aus ning loogiline (näiteks: ma ise kasutasin kunagi sellepärast, et kuu limiit sai täis siis pidin võõralt arvelt raha panema) siis su probleem ka lahendatakse. Kui aga kasutasid pangakaarti pahatahtlikul eesmärgil (näiteks: kuritarvitasid kellegi kolmanda isiku arvet raha deponeerimiseks) siis tõenäoliselt sul seda lahti ei tehta.

Seega ise pead teadma, kas oli tõesti "kogematta" või siis meelega tehtud.



Kindalsti oli asi meelega tehtud, ja kelle kaardi ma kasutasin oli asjast teadlik. Selle võib tuua kui "DIILINA" välja

ranka
29.11.08, 00:56
Siis räägi neile, ausalt ja täpselt, kuidas asi oli ja võib isegi asja saada. "nende" all pean eelkõige silmas Burgetit.