PDA

View Full Version : *** Foorumis/Pealehel Toimunud/Toimuvad Uuendused, Tagasiside, Küsimused ***

Leheküljed : 1 2 [3] 4

qjet
13.02.11, 04:47
võiks selle päevikute süsteemi peale tagasi minna. mulle meeldis neid ikka rohkem lugeda, kui blogisi, kus ma eriti midagi aru ei saa ja uusi poste tuleb ka nüüd kõvasti vähem.

kardaanirist
14.02.11, 12:47
kas kuskilt on võimalik nii sättida, et kui mulle tuleb privaatsõnum, siis foorumisse tulles tuleb pop-up, mis teavitab, et "teile on saabunud sõnum" vms? hetkel märkan sõnumi olemasolu tihtipeale palju palju hiljem (eriti arvestades, et banner muudab pidevalt värvi, mis teeb selle teate märkamise veel raskemaks).

Provoker
14.02.11, 15:36
on küll. Kuskil personal seadete alt.

nikitheone
01.03.11, 23:30
ma võib-olla ajan jama, aga kas kogu aeg on olnud max 40 posti per page? vahepeal rohkem polnud?

suitsutihane
05.03.11, 19:17
mismoodi double quote teha?

Cypher0
05.03.11, 19:43
ma võib-olla ajan jama, aga kas kogu aeg on olnud max 40 posti per page? vahepeal rohkem polnud?

Minu teada on kogu aeg olnud.

Reply with Quote ja copy-paste.:)

Romka
05.03.11, 19:48

Mõtled mitut posti quoteda? Vajutad iga posti all paremal nurgas mida quoteda tahad seda Multi-Quote this message nuppu ja siis replay to this topic.

Rage
07.03.11, 15:15
imho võiks sel postitusel keegi mode või autor pildilingid ära parandada.. seal on vana foorumi formaat endiselt:

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/320-Step-By-Step-Pokah-loeng-HUD

Tigrano
07.03.11, 15:23
imho võiks sel postitusel keegi mode või autor pildilingid ära parandada.. seal on vana foorumi formaat endiselt:

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/320-Step-By-Step-Pokah-loeng-HUD

Panen kirja ja teen ära.

suitsutihane
08.03.11, 21:17
Mõtled mitut posti quoteda? Vajutad iga posti all paremal nurgas mida quoteda tahad seda Multi-Quote this message nuppu ja siis replay to this topic.
ei ma mõtlen quotet quoteda kuidasmoodi? kui quotele quote panen siis ta kaotab quote ära ja jätab viimase posti aint. see eemaldatud et siin mingid sellid ahel -tsitaate ei teeks??

Romka
09.03.11, 00:41
Ei saagi vist kui ise ei copy. Foorumi seadetest muudetud.

Ints
09.03.11, 22:52
Kas kusagil sellist eraldi linki ka olemas on ?
You may search for posts updated during the previous 24 hours, here

See tekib ainult siis kui paned kõik postid loetuks ja klikkad new posts peale.

ranka
21.03.11, 09:35
Tervist!

Kuna osad alafoorumid on jäänud ajale jalgu (näiteks Saagem Prodeks, Jäägem Eestlasteks), teised jällegi vajavad rohkem esiletõstmist ja nime muutmist (näiteks Kodumaised pokkerivideod) ning kolmandad jällegi liiga üldised või surnud, mida saaks liita üheks siis seetõttu toimub tänase päeva jooksul väike foorumite struktuuri muutus. Midagi kardinaalselt ei muutu aga loodetavasti muutub foorum natuke loogilisemaks, lihtsamakas ja kasutajasõbralikumaks.

Peale foorumite struktuuri muudatust toimuvad muudatused päevikute alafoorumis, mis läheb tõenäoliselt üle analoogsele süsteemile kui stake/diili ja ostu/müügi alafoorum: uus teema ei muutu enne aktiivseks kui selleks on antud luba. Lube väljastame kindlate reeglite alustel, mille leiab hiljem päevikute alafoorumite reeglite teemast. Päevikute alafoorumi avamisega võib minna natukene aega, sest kõik vanad päevikud tuleb üle käia ja lukustada. Tõenäoliselt saan seda teha mass-päringuga.

Ranka

Maxi
21.03.11, 09:50
Ei tea kas just kõige populaarsemate teemade tahapoole lükkamine kuidagi vähempopulaarseid aktiivsemaks teeb. Lihtsalt harjumatu ju algul enda lemmikteemasid üles leida.
Mille jaoks loodi alamfoorum "Pokkeritoad ja Rakeback" tundub kuidagi täiesti kasutu kui meil juba olemas "Netipokker"´i alamfoorum

E: ah muudatused alles käivad, nvm

ranka
21.03.11, 09:55
Ei tea kas just kõige populaarsemate teemade tahapoole lükkamine kuidagi vähempopulaarseid aktiivsemaks teeb. Lihtsalt harjumatu ju algul enda lemmikteemasid üles leida.
Mille jaoks loodi alamfoorum "Pokkeritoad ja Rakeback" tundub kuidagi täiesti kasutu kui meil juba olemas "Netipokker"´i alamfoorum

E: ah muudatused alles käivad, nvm

Hetkel oli tolles "Üldine" alafoorumis pm. 3 teemat. Üldine pokkerist, netipokker ja OT. Esimene ja viimane on selgejoonelisemad, keskmine on jällegi selline, et sobib ühte ja teise. Seega otsustasime, et netipokker kaob ära ja sealsed teemad, mis tihti on just pokkeritarkvara ja pokekritubadega seosest läheks kahte eraldi alafoorumisse, mis hõlbustab ka navigeerimist. Leidmaks sobiva pokkeritoa/tarkvara teema.

Tulevikus võib veel üks alafoorum lahku lüüa: Õppematerjalid, Videod. Seda juhul kui peaks tekkima Coaching alafoorums, mis siis kolmekesi moodustaksid sellise coaching foorumid.

EDIT: ja struktuur peaks hetkel selliseks jääma, nüüd tõstame teemad õigetesse alafoorumitesse.

Timpz
21.03.11, 11:19
kiidan muudatused heaks ;)

rahvavaenlane
21.03.11, 13:07
täna tehtud järjekord ei ole loogiline. esmane peaks olema pokker ja siis strateegia ja muud asjad. see pokk... .com mis praegu esimene on peaks lõpus olema, kuna sisaldab privaatfoorrumit ja foorumi endaga seotuid asju.

janek174
21.03.11, 14:58
See ei ole tõesti loogiline, et privaatne teema on kõige esimene. Samuti on see uuenduste teema ikkagi nii spetsiifiline, et võiks vabalt kusagil lõpus olla. Mina soovitaks need kaks esimest teemat kõige lõppu panna.

camu
21.03.11, 15:51
täna tehtud järjekord ei ole loogiline. esmane peaks olema pokker ja siis strateegia ja muud asjad. see pokk... .com mis praegu esimene on peaks lõpus olema, kuna sisaldab privaatfoorrumit ja foorumi endaga seotuid asju.
+1

Tarmonator
21.03.11, 17:30
See ei ole tõesti loogiline, et privaatne teema on kõige esimene. Samuti on see uuenduste teema ikkagi nii spetsiifiline, et võiks vabalt kusagil lõpus olla. Mina soovitaks need kaks esimest teemat kõige lõppu panna.

pooldan sama

Kloonike
21.03.11, 17:31
Ma olen täiesti nõus eelnevate postitajatega, strateegiafoorumid ja muu bs on väheaktiivsed just seetõttu, et keegi ei taha seda saasta enamuse ajast lugeda, enda pädevus langeb kui aju peab järjepidevalt seda saasta läbi töötama.

Minu jaoks on siin üldiselt 2 alafoorumit, mis huvi pakuvad erinevatel põhjustel, need on:

Üldiselt pokkerist

ja

Totaalselt Teemaväline Jutt (Offtopic), et olla Eesti kommuunis toimuvaga kursis.

Kõik ülejäänud on teisejärguline ja mulle isiklikult täiesti ebaoluline. Kui hatakse liiga palju rõhku panema selle "ebaolulise" promomisele (sest mingil kontingendil on seda vaja), siis kaotab see foorum minu jaoks oma mõtte. Niigi on mingi donk infestation igal pool, on nüüd seda ühte eesti aktiivseimasse foorumisse vaja tuua? Ma saan aru, et see on foorumi administratioonile +EV, kuid olles selgelt eelnevalt pannud rõhku community arendamisele, on see nagu löök alla poole vööd, kuigi business plan on väga solid ja seda ei saa maha laita, teete head tööd (Y).

ranka
21.03.11, 17:41
Esimene foorum (PokkeriProd.com) on minu arvates ju täiesti loogiline, iseasi kas tolle alafoorumid ise loogiliselt foorumit tutvustavad. Strateegia ja Pokker foorumite puhul ei ole tegelikkuses mitte ühtegi tagamõtet! See tähendab, et ei ole pandud ühtegi ette- ega tahapoole mitte mingil eesmärgil vaid põhi loogilisuses sõltuti just sellele, et kuidas alafoorumid igas foorumis jaotada.

Seetõttu ei ole mitte mingit probleemi tõsta foorum "Pokker" ülespoole kui "Strateegia" või vastupidi aga täna seda kindlasti ei juhtu, võib-olla homme, sest praeguseks priorteediks on vanad "kasutud" foorumid kaotada ja päevikute foorum tööle panna.

pastilaa
21.03.11, 19:13
Mu meelest tuleks teemadele a la "NL20-50 grinderite nurgake" ja "NL10 grinderid" kinga anda. Selline "omas mahlas" mõttetegevus võib arengule väga pärssiv olla - kõrgema limiidi mehed ei viitsi neid teemasi lugeda lihtsalt. Eraldi käsi vaadataks palju parema meelega usun.

bluelite
22.03.11, 09:35
NL2-5 teemaga on seda juba tehtud kusjuures, miks ka mitte suuremate limiitidega?!

pastilaa
22.03.11, 15:45
Panin poe kinni.

ranka
07.04.11, 15:23
Avasime uue lisafoorumi nimega: Õppematerjalid ja Coaching (http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php/40-%C3%95ppematerjalid-ja-Coaching), mis koosneb kolmest alafoorumist:Õppematerjalid (http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php/14-%C3%95ppematerjalid) (artiklid jms),Õppevideod (http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php/13-%C3%95ppevideod) ja lisandus uus foorum: Coaching (http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php/41-Coaching).

Loodame, et antud muudatusega liigume edasi rohkem treeningfoorumi suunas ja äratame coachingu.

Tegu on modereeitava foorumiga. See tähendab, et teema muutub aktiivseks alles siis kui sellele on antud luba. Täpsem info reeglites: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7347-ALAFOORUMI-POSTITAMISE-TEEMA-ALGATAMISE-JA-TAGASIDE-REEGLID.

Muusik
07.04.11, 19:43
privaatsõnumitega võiks teha midagi.. näiteks kui tuleb uus PS siis hakkaks midagi vilkuma vms et saaks aru kui uus message tulnud on. praegu peab ise checkima.. kuidagi tüütu.

ranka
07.04.11, 19:50
Kasuta linki: http://foorum.pokkeriprod.com/usercp.php ja on mure lahendatud.

pastilaa
07.04.11, 19:53
Avasime uue lisafoorumi nimega: Õppematerjalid ja Coaching (http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php/40-%C3%95ppematerjalid-ja-Coaching), mis koosneb kolmest alafoorumist:Õppematerjalid (http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php/14-%C3%95ppematerjalid) (artiklid jms),Õppevideod (http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php/13-%C3%95ppevideod) ja lisandus uus foorum: Coaching (http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php/41-Coaching).

Loodame, et antud muudatusega liigume edasi rohkem treeningfoorumi suunas ja äratame coachingu.

Tegu on modereeitava foorumiga. See tähendab, et teema muutub aktiivseks alles siis kui sellele on antud luba. Täpsem info reeglites: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7347-ALAFOORUMI-POSTITAMISE-TEEMA-ALGATAMISE-JA-TAGASIDE-REEGLID.

armas

con
08.04.11, 16:41
privaatsõnumitega võiks teha midagi.. näiteks kui tuleb uus PS siis hakkaks midagi vilkuma vms et saaks aru kui uus message tulnud on. praegu peab ise checkima.. kuidagi tüütu.

Ülevalt "foorumi tegevused">"seaded" > "New Private Message Notification Pop-up:" >"näita"

ranka
18.04.11, 11:32
TÄHELEPANU!

27. APRILL KELL 23:00 ON FOORUM MAAS ~2 TUNDI NING PÜHAPÄEVAL 1. MAIL KELL 12:00 - 16:00 ON FOORUM MAAS ~TUND SEOSES SERVERI PARGI UUENDAMISEGA.

TÄISPIKK TEADAANNE:

Lugupeetud klient

Seoses serveripargi uuendustöödega esineb serverite töös katkestusi
järgnevatel aegadel:
kolmapäeval 27. aprillil kell 23:00 pikkusega kuni 120 minutit.
pühapäeval 1. mail kella 12:00 ja 16:00 vahel pikkusega kuni 60 minutit.

27. aprillil ühendame oma serveripargi Linx Telecomi optilise
võrguühendusega, millega muutub senisest paremaks ühenduskiirus muu
maailmaga. Linx Telecom on üle Euroopa tegutsev infotehnoloogia- ja
telekommunikatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte ning omab seega otseühendusi
mitmetesse Euroopa interneti sõlmpunktidesse.
Selle uuenduse käigus muutuvad kõikide Netpointi serverite IP aadressid.
Üldjuhul see Teie poolt lisatoiminguid ei vaja, kuid palume tõrgete
vältimiseks eelnevalt kontrollida üle järgmised seadistused.

* Juhul kui Te kasutate e-posti lugemiseks mailiprogrammi, siis peab
mailiprogrammis POP/IMAP/SMTP serveri aadress olema määratud kujul
mail.teiedomeen.ee.
Kui Teil on seal e-maili serveri aadressiks määratud serveri numbriline IP
aadress, tuleks see ära muuta. Kui Teil on seal määratud midagi muud, palume
nõu küsimiseks ühendust võtta Netpointi klienditeenindusega.
Teiste teenusepakkujate SMTP serveri kasutamisel SMTP serverit aadressi muuta ei
ole vaja.

* Kui Te kasutate mõne teenuse puhul serveri tehnilist IP aadressi, siis see
muutub. Uue IP aadressi saate Netpointi klienditeeninduse käest.

Tähelepanu!
Juhul kui Teie domeen ei kasuta Netpointi nimeservereid ning Teil on domeeni
kirjed suunatud Netpointi veebiserveri IP aadressile mujalt nimeserverist, peate
olema valmis suunamist muutma.
Suunamine tuleb muuta 27. aprilli õhtul kell 23:00. See tagab lühima
katkestuse pikkuse. Suunamist võib muuta ka natuke varem või hiljem.

Uue IP aadressi saate alates 25. aprill kell 12:00 Netpointi klienditeeninduselt
või meie veebilehelt:
http://www.netpoint.ee/est/sisu/1525
Uus IP aadress saadetakse kõikidele klientidele ka e-maili teel.

01.05.2011 viime oma serveripargis läbi uuendustööde teise etapi. Sellega
seoses esineb iga serveri töös katkestus pikkusega kuni 60 minutit. Teeme
omalt poolt kõik, et katkestuste aeg jääks minimaalseks.

RUS:
http://www.netpoint.ee/rus/news/1528

ENG:
http://www.netpoint.ee/eng/News/1527

Rage
21.04.11, 09:43
emm.. kuidas ma saaksin seal paremalt poolt äärest nendest pakkumistest ja muust mudrust lahti? ma ikkagi sooviksin, et seal ääres oleksid blogide list...

Char
21.04.11, 10:20
emm.. kuidas ma saaksin seal paremalt poolt äärest nendest pakkumistest ja muust mudrust lahti? ma ikkagi sooviksin, et seal ääres oleksid blogide list...

enne oli seal need rakeback pakkumised ja blogi, et rakeback pakkumised sai kinni vajutada ja nägi ilusti bloggisid
nüüd vaatan on mingi jamps sinna tehtud vahendid/treeningsaidid kõveralt pandud sinna
ja tahaks ka blogi tagasi .. enam ei näita üldse bloggisid

ranka
21.04.11, 20:57
Heh. Järjekorda ei saa muuta aga küll saab iga bloki kasutaja kinni panna. Nagu näete seal ääres (iga bloki peal on üles nooled) ja paremal ääres paremale poole nooled. Kui vajutad bloki kohal olevat üles noolt suled bloki, kui paremalt poolt siis terve "sidebari".

Lootsin, et tullakse ise selle peale ning näidatakse omale neid blokke mida tahetakse. Kahjuks ei tuldud ja seetõttu muutsin ära järjekorra ning blogid on topis.

Char
21.04.11, 21:15
no see kõige alumine on kõõrakas veits ju..imelik näeb välja chromega vähemalt

ranka
21.04.11, 21:20
no see kõige alumine on kõõrakas veits ju..imelik näeb välja chromega vähemalt

Tõmban chrome ja testin.

Char
21.04.11, 22:32
Tõmban chrome ja testin.

äkki peabki siuke olema..teen screenshoti

EDIT:

ma ei tea kas sa muutsid midagi, aga nüüd on korras

ranka
22.04.11, 00:03
äkki peabki siuke olema..teen screenshoti

EDIT:

ma ei tea kas sa muutsid midagi, aga nüüd on korras

Tõmbasin chrome ja oli jah imelik :) Tegin korda.

ranka
17.05.11, 02:45
Peale foorumi uuendamist on foorumis väikesed 'konfliktid', mis VÕIVAD aga ei PRUUGI tekitada mitte mingisuguseid probleeme. Kuna kell palju ja väsinud siis seetõttu lähen magama ning ei hakka hetkel neid 'konflikte' eemaldama ja tegelen nendega hommikul või veelgi hiljem, olenevalt kas nad üleüldse hetkel probleeme tekitavad.

Ärge ära ehmataga: see ei ole mitte midagi tõsist vaid pigem need võivad põhjustada mõndades kohtades 'kuvamise' vigu. Ala Ü täheme on Y vms. Hetkel testides tundus kõik korras olevat :)

yolpa
28.05.11, 03:09
Minu arvates oli vbulletinil selline feature nagu warningu süsteem, moded saavad kasutajatele anda 25% kaupa warninguid ja kui 100% täis, siis automaatne ban. Ma arvan, et võiks lammastele, kes valedesse teemadesse valesid asju postiavad, warninguid hakata jagama. but thats only a thought

Tigrano
28.05.11, 08:37
Jah selline süsteem on olemas ja me osaliselt anname ka warninguid ehk alati ei bänni kohe.

ranka
29.05.11, 19:25
Minu arvates oli vbulletinil selline feature nagu warningu süsteem, moded saavad kasutajatele anda 25% kaupa warninguid ja kui 100% täis, siis automaatne ban. Ma arvan, et võiks lammastele, kes valedesse teemadesse valesid asju postiavad, warninguid hakata jagama. but thats only a thought

Nagu TIGRANO ütles, et selline süsteem on olemas (infraction) ja seda kasutame. Oleme lihtsalt liialt leebed infractionite andmisel ja samuti peab neid puntke väga palju kogunema, et bän peale läheks. Samuti punktid aeguvad ära kui mängija on pikalt korralik olnud.

Tisko
29.05.11, 20:39
Oleme lihtsalt liialt leebed infractionite andmisel

nõustun

Oliverk
29.05.11, 20:56
Ma ei ole, juhin bannimise edetabelit võimsalt.

yolpa
30.05.11, 14:08
mänija?:D:D, mis tasandil huumor see veel on:D:D

adam_q
09.06.11, 15:35
RÖÖK, ma sain lõpuks aru, mis seal bänneril on LEITSI JALAD slideshow ajal. Alguses silmanurgast paistis nagu mingi kunstiline kosmos, aga siis taipasin vaadata täpsemalt ja kellegi kaunad on seal koos kaladega!!! ootan, millal tuleb ranka tagument (kunstilises võtmes ja rohkelt photoshopitud ofc) slideshowsse

janek174
12.06.11, 21:46
Tekkis ka üks mõte. Ei tea kui loogiline ja teostatav see on, aga räägin ikka. Kuna olen elukutseline kommentaariumipede, siis viimasel ajal häirib üha rohkem see, et ei saa kommentaaridele plusse ja miinuseid jagada. Tea kas sellist süsteemi oleks võimalik kuidagi rakendada. Eriti tore oleks see just strateegiafoorumites, kus lugejaid on sadu, aga kommenteerijaid/nõuandjaid vaid mõni üksik. Kui need sajad inimesed avaldaks oma arvamust vähemalt kuidagigi oleks ka juba suur asi. Siis oleks kohe hea teada, kelle nõuannet uskuda ja kelle oma mitte...

kjmrc
14.06.11, 20:28
http://www.pokkeriprod.com/2011/06/14/pokertracker4-tulekul-uue-polvkonna-tarkvara/

Artiklis on kirjaviga, lauses: PokerTrackeri meeskond usub, et sellest saab kõige tähtsam, edukam ja vajalikum töörist igale pokkerimängijale, kes tahab olla tulevikus edukas.

ranka
14.06.11, 22:01
http://www.pokkeriprod.com/2011/06/14/pokertracker4-tulekul-uue-polvkonna-tarkvara/

Artiklis on kirjaviga, lauses: PokerTrackeri meeskond usub, et sellest saab kõige tähtsam, edukam ja vajalikum töörist igale pokkerimängijale, kes tahab olla tulevikus edukas.

Tänan. Parandasin ära.

kjmrc
14.06.11, 22:14
Ning kas õige oleks avalikusele või avalikkusele? Ma pole kindel kumb variant oleks õigem.

con
14.06.11, 22:29
kk

kjmrc
15.06.11, 11:04
Seljuhul on veel teinegi viga ehk siis avalikusele asendada avalikkusele.

marx11
01.07.11, 12:10
Väike random idee: Kasutajad võiks oma profiilidesse saada märkida mis limiidil/mängu mängivad.
Just a thought

peete82
01.07.11, 13:44
Küsimus: kas saaks kuidagi laiendada foorumi loetavat ala. Äärtel on laiad ribad tühja ala, samas tekstis olevaid pilte ei näe täies ulatuses. Ebamugav.

Oliverk
01.07.11, 13:48
Mingid tikutopsikuvari vennad just tahtsid foorumi kitsaks saada. Sellepeale ka tõmmati kitsaks. Enne oligi laiekraan.

ranka
01.07.11, 14:02
Võin teha "laia" full-screen theme.

ment52
01.07.11, 19:07
auto-resizema pole võimalik panna? 2+2 vist on.

lenC
01.07.11, 19:20
Mingid tikutopsikuvari vennad just tahtsid foorumi kitsaks saada. Sellepeale ka tõmmati kitsaks. Enne oligi laiekraan.
Suure monitoriga vennad just kitsast tahtsidki, võibolla sulle meeldib peaga otsast-otsa liikuda või ainult monitori vasakut serva vahtida, mulle mitte. Ja kitsas on ta imo koguaeg olnud, vahepeal foorumit uuendades tekkis lihtsalt mingi paarinädalane periood, kus foorum lai oli.

ranka
02.07.11, 08:15
auto-resizema pole võimalik panna? 2+2 vist on.

Ma räägin, et ma võin teha foorumile skini/theme, mis on autoresize. Vajadusel võin duplikeerida praegused kõik teemad fixed kui ka autoresize. 2+2-s on ka kahjuks fixed, mitte auto-resize.

peete82
02.07.11, 23:10
Ma räägin, et ma võin teha foorumile skini/theme, mis on autoresize. Vajadusel võin duplikeerida praegused kõik teemad fixed kui ka autoresize. 2+2-s on ka kahjuks fixed, mitte auto-resize.

tee jah,
ja aluseks võiks võtta selle vB4 Default Style.

N1x0n
03.07.11, 02:35
Kas sellisel jubinal oleks funktsiooni et foorumi päises(bänneri all) oleks nn chatbox..
Vahel oleks lahe niisama pokkeriteemadel jaurata/halada v nõu küsida. .
Aktiivseid härrasid paistab siin piisavalt olevat ... :D

ranka
06.07.11, 01:33
Kas sellisel jubinal oleks funktsiooni et foorumi päises(bänneri all) oleks nn chatbox..
Vahel oleks lahe niisama pokkeriteemadel jaurata/halada v nõu küsida. .
Aktiivseid härrasid paistab siin piisavalt olevat ... :D

Seda oleme arutanud ja oleme leidnud, et selline vidin tekitab liigset spammi.

ranka
14.07.11, 20:02
Nüüdsest on meil uus pealeht. Vanu artikleid importima ei hakka ja tõenäoliselt arhiveerime vana lehe koos vanade artiklitega ära. Päris paljud pildid ja logod ei tööta, seda osade aladomeenide nimeserverid alles uuenevad või hakkame uuendama. Seega võib näha puudusi niipeale kui ka foorumis järgneva 48h jooksul.

kjmrc
15.07.11, 10:08
Oot kas pealehel enam Foorumi linki pole ?! Või ma pime, sessuhtes, näen, et väike rubriik on Foorum kus all on teemasi postitatud. Vana pealehe peal oli Foorum link, mis viis sind foorumis, nüüd siis teistmoodi v ?

ranka
15.07.11, 10:35
Oot kas pealehel enam Foorumi linki pole ?! Või ma pime, sessuhtes, näen, et väike rubriik on Foorum kus all on teemasi postitatud. Vana pealehe peal oli Foorum link, mis viis sind foorumis, nüüd siis teistmoodi v ?

Hetkel ei ole ja panen selle lähiajal ära. Ennem tahan, et kogu muu kupatus töötaks 100% (just aladomeenide osa)

peete82
15.07.11, 11:21
Kuidas selle teemaga jääb?

ranka
15.07.11, 12:50
Kuidas selle teemaga jääb?

Teen ära kui aega saan. Ei ole keeruline teha aga pean meelde tuletama funktsioonid.

ropka11
16.07.11, 21:24
Kas blogidele enam viidet polegi.Muidu läksin ikka blogisid lugema läbi teie lehe.Lõpus te enam sinna nimekirja vist palju uusi blogisid ei lisanud.Ideaalis oleks enamvähem kõigi eesti pokkerimängijate blogid sinna listi saada.Arvan, et paljud blogide lugejad teeksid siis stardipaugu teie juurest.

ranka
16.07.11, 21:40
Kas blogidele enam viidet polegi.Muidu läksin ikka blogisid lugema läbi teie lehe.Lõpus te enam sinna nimekirja vist palju uusi blogisid ei lisanud.Ideaalis oleks enamvähem kõigi eesti pokkerimängijate blogid sinna listi saada.Arvan, et paljud blogide lugejad teeksid siis stardipaugu teie juurest.

No ei jõua kõike korraga.

kuco
16.07.11, 22:57
No ei jõua kõike korraga.

Sul on elu väljaspool foorumit? Thin brag :)

Teemasse ka.
Kas need käed on üle terve rackebacki andmebaasi?
Võiks näidata ainult pokkeriprode kasutajate poolt lisatud.
Coverter foorumiks ei oleks paha, saaks võimalikult palju tööriistu ühelt lehelt.

ranka
17.07.11, 00:44
Sul on elu väljaspool foorumit? Thin brag :)

Teemasse ka.
Kas need käed on üle terve rackebacki andmebaasi?
Võiks näidata ainult pokkeriprode kasutajate poolt lisatud.
Coverter foorumiks ei oleks paha, saaks võimalikult palju tööriistu ühelt lehelt.

Üle RB saidi aga annan idee/soovi Firzenile edasi. Konverteri osa kunagi Tim-iga rääkisin, et rohkem foorumi sõbralikumaks ja siis võib sellest vägagi palju asja saada. Lubas ära teha aga peaksingi uurima, kas veel töös või mitte.

vapsik
07.08.11, 20:11
Kas plaan on FR mängijate strateegia osa varsti likvideerida? See kuu 2 teemat ja midagi väga tootliku nagu ei paista seal enam olema.

leits
07.08.11, 21:45
fr ded ju

ranka
07.08.11, 22:58
Kas plaan on FR mängijate strateegia osa varsti likvideerida? See kuu 2 teemat ja midagi väga tootliku nagu ei paista seal enam olema.

Pean leitsiga nõustuma, et pärast BF-d on full-ring saanud üpriski surmava paugu.

fyte
21.08.11, 00:59
Kas kuidagi saab selekteerida selle ülemise menüüriba valikuid? Alles tahaks jätta nt Forum, Blogs ja Whats-new.

ranka
21.08.11, 02:16
Kas kuidagi saab selekteerida selle ülemise menüüriba valikuid? Alles tahaks jätta nt Forum, Blogs ja Whats-new.

Kahjuks ei saa. Kas need häirivad? Kui mis siis mis täpsemalt. Võin selle avalehe viia ka kuskile paremale poole peale Whats new.

ranka
21.08.11, 02:16

Kahjuks ei saa. Kas need häirivad? Kui mis siis mis täpsemalt. Võin selle avalehe viia ka kuskile paremale poole peale Whats new.

camu
21.08.11, 04:12
harjumatu jah. Ma ka alguses vajutasin avaleht koguaeg, olles harjunud, et seal foorumi link on. Aga samas küll kiirelt ümber harjub, seega las ta olla.

ranka
21.08.11, 04:22
harjumatu jah. Ma ka alguses vajutasin avaleht koguaeg, olles harjunud, et seal foorumi link on. Aga samas küll kiirelt ümber harjub, seega las ta olla.

Ise astusin täpselt samamoodi ämbrisse. Kui mõne päevaga ära ei harju siis palun andke sellest teada - tõstan ümber. Hetkelised uued menüüd panin täiesti oma suva järgi, tulevikus täiendan (strateegia osa koos videodega kindlasti, videode leht valmib hetkel) aga kui kellegil ideid andke teada (näiteks populaarsemad teemad vms.).

fyte
21.08.11, 13:25
Imo oleks tõesti palju mugavam, kui saaks need 3 tähtsamat valikut kuidagi rohkem eraldi.

ropka11
25.08.11, 10:17
Bump.
Siin ühes teises teemas üks teine foorumikasutaja uuris sama asja.

ranka
25.08.11, 15:11
Bump.
Siin ühes teises teemas üks teine foorumikasutaja uuris sama asja.

Uus veeb ei toeta veel kokkuliidetud RSS-i. Räägin veel arendajatega ja uurin. Muideks nägin täna sama asja unes leidmaks alternatiivset lahendust :P

PS! Kas "Avaleht" tabi on vaja ümber tõsta või mitte?

Vandalar
25.08.11, 16:24
Ma olen mõned korrad "Avaleht" tabi pidanud foorumi avaleheks.

Fabulous
25.08.11, 16:27
Ma olen mõned korrad "Avaleht" tabi pidanud foorumi avaleheks.
+1
Vanasti oli kõige vasakpoolsem nupp foorumi avaleht, mitte portaali avaleht ja nüüd olen mitu korda eksinud sellega.

fyte
25.08.11, 16:38
+1 avalehe ringi tõstmisele.

ranka
25.08.11, 17:27
Done.

Tyler Durden
25.08.11, 22:59
Palju parem.

ranka
02.09.11, 12:59
Alates tänasest Fyte on Super Moderaator.

pikk28
03.09.11, 09:58
Alates tänasest Fyte on Super Moderaator.
edu!

ranka
13.09.11, 23:56
Uus alafooorum "Blogid" (http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php/42-Blogid), kuhu ilmuvad foorumivälised blogid. Lisainfo saamiseks lugeda tolle alafoorumi esimest postitust.

ropka11
14.09.11, 11:23
Uus alafooorum "Blogid" (http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php/42-Blogid), kuhu ilmuvad foorumivälised blogid. Lisainfo saamiseks lugeda tolle alafoorumi esimest postitust.
Wow väga bro.

rahvavaenlane
21.09.11, 15:14
blogid jooksevad vales järjekorras peale :( .

Kloonike
21.09.11, 19:14
Uusim blogi postitus viimase postina foorumi teemas on just parem kui sa seda mõtled. Nt kui soovin terve blogi läbi lugeda, saab seda teha mugavalt ülevalt alla, mitte vastupidi.

ranka
22.09.11, 05:32
blogid jooksevad vales järjekorras peale :( .

Kuidas valesti? Alati viimane postitus on uuem nagu foorumites kohane. See vajalik seepärast kui soovitase ka mõnda posti foorumi siseselt diskuteerida.

ranka
30.10.11, 07:48
Alates tänasest on camu super moderatoor.Aitab püüda pätte.

ranka
01.12.11, 11:59
Viimaks ometi võtsin end kokku ja lisasin mõningad uued teemad, samas lisasin vanu, igavaid ja inetuid. Teemadel, millel on taga "Fixed Width" (v.a. vBulletin default, Tumehall ja PokkeriProd.com teemad) on fixeeritud suurusega. Teised on automaatse laiusega.

Testige ja proovige, soovitan kasutada Digitals Forums teemat ja võib-olla tulevikus muutubki see default teemaks.

Kloonike
01.12.11, 17:01
Digitals Forums näeb välja täpselt sama kui mingi helesinine variant, mida ma varem kasutasin (sry, ei jäänud nimi meelde). Ilma Fixed Width-ita esialgu harjumatu (võrreldes nt 2+2-ga), 30" monitoril full screenis eriti surfata ei taha, samas oma brauseri akent foorumi pärast ka alati väiksemaks venitada ei viitsi. Ilmselt tuleb hakata kasutama fixed width versiooni või harjuda ümber (ei näe siin probleemi, jagan vaid oma arvamust). Roheline on mõnus värv, mul tuba jms niigi sinine juba, veidi vaheldust ei tee paha.

ranka
01.12.11, 18:13
Digitals Forums näeb välja täpselt sama kui mingi helesinine variant, mida ma varem kasutasin (sry, ei jäänud nimi meelde). Ilma Fixed Width-ita esialgu harjumatu (võrreldes nt 2+2-ga), 30" monitoril full screenis eriti surfata ei taha, samas oma brauseri akent foorumi pärast ka alati väiksemaks venitada ei viitsi. Ilmselt tuleb hakata kasutama fixed width versiooni või harjuda ümber (ei näe siin probleemi, jagan vaid oma arvamust). Roheline on mõnus värv, mul tuba jms niigi sinine juba, veidi vaheldust ei tee paha.

Kui ei sobi fikseeritud-laiusega ega ka automaatse laiusega siis mis asi sulle sobib? Kolmandat varianti ei olegi olemas ju.

camu
01.12.11, 18:14
Palju see fix laius on?

ranka
01.12.11, 18:16
Palju see fix laius on?

950 pikslit. see mõõt on võetud standard bännerite mõõdutel. kui rahvas tahab võib seda laiemaks/kitsamaks ajada.

camu
01.12.11, 18:19
Ilma fixedita on maru lai, fixediga veidi kitsas, kui lisa monitoril vaadata. Läpparis vaadates (1440x900) tundub normim.
Ilmselt harjub ära ka sellega, aga äkki oleks mõeldav, et teeks ühe digital forumsi oma mingi 1200 fixediga?

Kloonike
01.12.11, 18:22
Kui ei sobi fikseeritud-laiusega ega ka automaatse laiusega siis mis asi sulle sobib? Kolmandat varianti ei olegi olemas ju.

Ma ei ole väitnud, et fixed width ei oleks sobinud. Mainisin vaid, et fixed widthi pealt üleminek ilma fixita versioonile on harjumatu. Kõik sobib, ma ei tea millest sa räägid ;)

ranka
01.12.11, 18:29
Ilma fixedita on maru lai, fixediga veidi kitsas, kui lisa monitoril vaadata. Läpparis vaadates (1440x900) tundub normim.
Ilmselt harjub ära ka sellega, aga äkki oleks mõeldav, et teeks ühe digital forumsi oma mingi 1200 fixediga?

Ma ootaksin natukene rohkem tagasisidet sellele. Ühe kaebuse põhjal sellist muudatust ei tee, kui tuleb rohkem kaebusi siis laseme piksleid laiemaks. Kõikide vanade teemade laius oli 950px ja ei saanud ühtegi kaebust selle kohta, et oleks kitsas. Küll taheti saada "automaatse" laiusega teemasid, mis nüüd olemas.

Ma ei ole väitnud, et fixed width ei oleks sobinud. Mainisin vaid, et fixed widthi pealt üleminek ilma fixita versioonile on harjumatu. Kõik sobib, ma ei tea millest sa räägid ;)

Ee... Mulle jäi segaseks. Sama jutt mis Camule. Enne olid kõik teemad ju täpselt sama suurusega ja fikseeritud laiusega (950px). Sa ei pea kasuta mitte auto-width teemat kui ei meeldi. Kui meeldib ja tahad siis teine asi ning loomulikult iga uue asja peab natuke harjuma.

Kloonike
01.12.11, 18:33
Jep, just seda mõtlesingi. Ei pea kasutama, kui ei meeldi, siis kasutan teist. Arvan, et 950px on väga hea laiemale ringile, seda muuta küll ei tasu. Pigem soovitaks teistelegi auto-widthi kui suurema resoga monitor on.

camu
01.12.11, 18:36
Ok, mul vahet pole. Auto-width jääb ilmselt liiga laiaks, kui lisamonitor on. Läpparite peal see ilmselt kõvasti populaarsem, aga mina ei oska kahjuks auto-widthist rõõmu tunda. Seepärast mõtlesingi, et kui väga raske pole, siis võiks üks selline vahepealne ka olla.

ranka
01.12.11, 18:39
Ok, mul vahet pole. Auto-width jääb ilmselt liiga laiaks, kui lisamonitor on. Läpparite peal see ilmselt kõvasti populaarsem, aga mina ei oska kahjuks auto-widthist rõõmu tunda. Seepärast mõtlesingi, et kui väga raske pole, siis võiks üks selline vahepealne ka olla.

Ma ise loen foorumit ala 950px, isegi kui suurem kuvar ei ole see halb valik. Auto-width on hea väikestele monitoridele, 30-nese pealt pead hakkama pead vasakult-paremale pöörama.

camu
01.12.11, 18:40
24 peal hakkab ka peapööritus pihta.
Ei, las jääb nii nagu on. Tubli oled!

Spewmonkey
01.12.11, 21:15
Fixed-width on solid. Auto on horrible.

ranka
02.12.11, 03:27
Siis küsimus hetke teemade kohta - on normaalsed (ühel bänner muutmata aga ju 2012 aasta jooksul teen ära) ja mis värvieelistusi sooviksite veel näha.

con
02.12.11, 07:44
Siis küsimus hetke teemade kohta - on normaalsed (ühel bänner muutmata aga ju 2012 aasta jooksul teen ära) ja mis värvieelistusi sooviksite veel näha.

Mida lihtsam seda parem. Valge-helehall. Valge/väga helesinine. Valge-erksam heleroheline. Kõik suurem pind võiks olla võimalikult hele ja siis mingid piirjooned kerge maheda värviga. Elevandiluu valge või siis ülikergelt hallika/sinaka/roheka tooniga valge taustaks parem, kui tavaline. Hakkab vähem silmadele.

Pmst mida mahedam ja heledam seda parem.

ranka
03.12.11, 08:25
Alates tänasest PokkeriProde Nuhk kontrollib HUSNG.com feede. Kui lisatakse uus video tekib sellest vastav teema Pokkeriuudiste alafoorumisse. Kui teate veel treenginsaite, kus saab feedi jooksutada teatud kategooria videodele siis andke teada.

Kloonike
04.12.11, 18:31
Digital forums teemaga on tavakasutajanimed täpselt sama värvi kui moderaatorid.

Pahvak
04.12.11, 18:34
Mis värk selle LHV reklaamiga http://melu.pokkeriprod.com/ lehel on?

ranka
04.12.11, 18:52
Digital forums teemaga on tavakasutajanimed täpselt sama värvi kui moderaatorid.

Kui meeles tegelen homme.

Mis värk selle LHV reklaamiga http://melu.pokkeriprod.com/ lehel on?

Mis sellega on siis? Reklaam nagu reklaam ikka, mis tellitud lhv vahendajate poolt.

Pahvak
04.12.11, 22:58
Mis sellega on siis? Reklaam nagu reklaam ikka, mis tellitud lhv vahendajate poolt.

Varem pole PP saidil pokkeriväliseid reklaame märganud ja kunagi jäi silma, et pidi reklaamivabaks saidiks jääma. Vb eksin ja ega see väga oluline polegi. :)

Tigrano
05.12.11, 01:00
Pokkeriprod.com lehel ei olegi reklaame ja ei ole plaanis panna. Ainult melu lehel võib juhtuda igasuguseid asju.

ranka
05.12.11, 02:35
Varem pole PP saidil pokkeriväliseid reklaame märganud ja kunagi jäi silma, et pidi reklaamivabaks saidiks jääma. Vb eksin ja ega see väga oluline polegi. :)

Täpselt nagu TIGRANO ütles. Vilkuvat bännerit või sisutühja reklaamlogo minu eluajal siin saidil ilma väga mõjuva põhjuseta ei näe. Korra on seda juhtunud kui pealehel oli mõned kuud raamatu Pokker: eesti proffidelt eesti mängijatele bänner.

Jätkame edaspidi ainult passiivse reklaamiga ja reklaami üks peamisi tingimusi on, et peab olema mängijatele mingigi määral atraktiivne. Selle all pean silmas, et me ei postita suvalist freeroll kampaaniat vaid promome kampaaniaid/pokkeritube, kus ise mängime/mängiksime.

Uudiste koha pealt proovime olla samuti võimalikult kasutajasõbralikud. Enamus kasutajaid ei huvita, kes juhib suvalist EPT etappi või kes hittis €100 Triobet Live esikoha. Pigem oleme suunitletud online-pokkeri uudistele.

Muidugi on jällegi erandeid - tuleme kohati vastu pokkeritubadele, kes on tulnud vastu meile või siis kirjutame €100 turniiriuudise kui võitjaks osutus meie foorumikaaslane.

Pahvak
05.12.11, 10:32
Uudiste koha pealt proovime olla samuti võimalikult kasutajasõbralikud. Enamus kasutajaid ei huvita, kes juhib suvalist EPT etappi või kes hittis €100 Triobet Live esikoha. Pigem oleme suunitletud online-pokkeri uudistele.

Muidugi on jällegi erandeid - tuleme kohati vastu pokkeritubadele, kes on tulnud vastu meile või siis kirjutame €100 turniiriuudise kui võitjaks osutus meie foorumikaaslane.

Kusjuures ma langen ka sinna gruppi, keda nn turniiristaaride tegemised üldse ei huvita va juhul kui pole foorumist tuttav nägu. Tegelikult etteheiteid ei ole ja laske samas vaimus edasi. :heart:

kjmrc
05.12.11, 15:41
Kusjuures ma langen ka sinna gruppi, keda nn turniiristaaride tegemised üldse ei huvita va juhul kui pole foorumist tuttav nägu. Tegelikult etteheiteid ei ole ja laske samas vaimus edasi. :heart:

Soovin kirjutada pluss üks sellele..

ranka
14.12.11, 11:44
FC Pokkeriprod värske alafoorumi omanik

FC Pokkeriprod on arenev ja populaarsust kogunev jalgpalliklubi ja ilmselgelt jäi neile ühest teemast väheks. PokkeriProd.com otsustas neid toetada alafoorumi näol: http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php/43-FC-Pokkeriprod

Alafoorumisse võib postitada ka muud jalgpalli juttu. Seda alafoorumit külastavad ja loevad ka liikmed, kellele jalgpall on kohati suurem kirg kui pokker.

Moderaatoriteks on: muruntau (klubi juht) ja kaks abimoderaatorit nikitheone (raamatupidaja) ja pumper (peatreener). Ükski moderaator ei osale PokkeriProd.com üldises juhtimises, ei oma võimu teistes alafoorumites ega oma ligipääsu moderaatorite alafoorumile.

Alafoorumid «Küsi Pokkeri Prolt,» «Netipokker» ja «Audio/Video probleemid ja küsimused» kustutatud.

Pealkirjas nimetatud kolm alafoorumit olid juba kuid varjusurmas. Täna leidsid kustuvate tähtede teemad omale õigetes foorumites kodu ja eelmainitud foorumid eemaldati PokkeriProd.com igapäeva tööst.

Foorumi jalusesse lisatud detailsem statistika

Alates tänasest foorumi jaluses väga detailne statistikapaneel. Vaikimisi statistika sisaldab enim vaadatud teemasid, kõige suurema posituste arvuga kasutajad ja viimased teemad.

Kasutajad saavad statistikapaneeli seadeid muuta - bloki pealkirjale klikkides leiate omale sobivad statistlised näitajad või hoopis kogu statisika välja lülitada.

numnuts
27.12.11, 01:58
Ei tea kuhu teemasse sobib, aga uuest aastast Omaha mängijate foorum? Selle omaha nurgakese võik sinna alla tõsta, aga overall saaks ikka eraldi käeteemasid teha ja muud kõik mis omaha seotud?

Tigrano
27.12.11, 02:06
Vaheapeal oli foorumis mõni üksik omaha huviline, nüüd tänu HCC on omaha kõvasti populaarsust kogumas ehk tõesti mõtekas. Omaha mängijate nurgake on muidu täitsa olemas

ranka
27.12.11, 02:20
Ei tea kuhu teemasse sobib, aga uuest aastast Omaha mängijate foorum? Selle omaha nurgakese võik sinna alla tõsta, aga overall saaks ikka eraldi käeteemasid teha ja muud kõik mis omaha seotud?

Kasvab huvi, tuleb ka foorum.

vapsik
27.12.11, 14:49
FR foorumi võib vist varsti kinni panna. 2 uut teemat 2 nädala jooksul ja needki tehtud ühe ja sama inimese poolt

ranka
27.12.11, 15:39
FR foorumi võib vist varsti kinni panna. 2 uut teemat 2 nädala jooksul ja needki tehtud ühe ja sama inimese poolt

IMO siis tuleb FR mängima hakata, sest kõik regularid on sealt lahkunud headsupi ja omahasse. Tuleb olla sammuke õppimiskurvist eespool :P

leits
27.12.11, 18:59
IMO siis tuleb FR mängima hakata, sest kõik regularid on sealt lahkunud headsupi ja omahasse. Tuleb olla sammuke õppimiskurvist eespool :P

pakun puusalt, et vähem kui 1%, ilmselt vähem kui 0.1%

ranka
01.02.12, 07:24
*.pokkeriprod.com (kõik alamdomeenid s.h. ka foorum) oli öösel kolmest kuni viieni maas kuna serveril oli rike. Nüüdseks on probleem taastatud.

Vabandused ebameeldivuste pärast.

Rage
06.02.12, 16:28
kiirvastuse valikutes võiks olla ka spoileri lisamise võimalus.

numnuts
06.02.12, 16:46
kiirvastuse valikutes võiks olla ka spoileri lisamise võimalus.

+1

kjmrc
06.02.12, 16:55
+1

+2
/OT

Tigrano
05.03.12, 10:17
Peale vaevarikast suhtlemist serveri haldajaga, saime momendil foorumi tagasi üles, ei ole kindel kas probleem on täielikult likvideeritud, nüüd kui foorum üleval saame paremini edasi uurida.

Igatahes vabandused, et ei suutnud viga kiiresti likvideerida.

hoss23
05.03.12, 10:33
Oligi hea puhkus :)

Rage
07.03.12, 21:23
Krt androidi brauseriga foorumisse tulles segab se leitsi jalgade pilt logini 2ra sealt ylevalt, see j22b nurga taha ja kuidagi k2tte ei saa:-/

tonis
10.03.12, 14:10
tõmba firefox ja kõik timmis

pokkerisheriff
25.03.12, 17:16
mõtlesin, et võiks olla nii, et postitustele saab anda plusse ja miinuseid nii nagu delfis või postimehes.

widescreen
25.03.12, 17:18
seda teemat on siin vist juba arutatud. Ise ma küll mingit mõtet sellel ei näe...

pokkerisheriff
25.03.12, 17:25
ok :(

fyte
25.03.12, 17:56
Minu arust poleks halb idee, kui strati foorumis see repi-süsteem oleks. Obv peaks ka näha olema, et millised kasutajad neid jaganud on.

pokkerisheriff
25.03.12, 18:42
Minu arust poleks halb idee, kui strati foorumis see repi-süsteem oleks. Obv peaks ka näha olema, et millised kasutajad neid jaganud on.

just seda mõtlesin ka, et nii nagu hääletustegi juures vist saab valida, et kas näidata kes hääletanud on ja mille poolt, nii võiks olla ka et kirjutad mingi posti ja vaatad et 4 plussi on pandud ja siis kohe näed kes sinuga nõus on (või sind toetavad). aga saan aru kui see liiga mõttetu lisa foorumile tundub :(

inward
25.03.12, 23:14

Sekundeerin.

Tigrano
26.03.12, 08:15
Seda muidu mitu korda arutatud aga pole kunagi läbi läinud.

ranka
02.04.12, 15:52
Pean vajalikuks selgitada reklaamartiklit PokkeriProd.com pealehel: http://pokkeriprod.com/est/strategy/item?id=Pokkeripetuseu-ja-5050poker-korraldavad-500-freerolli

Enamus kasutajaid teavad, et PokkeriProd.com veebileht ja foorum on võimalikult reklaamivaba. Antud reklaamartiklite seeriaga ei saa PokkeriProd.com mitte mingisugust tulu. Kõik antud seeriast tulenev tulu kantakse MTÜ FC Pokkeriprod arvele, et nad saaksid arendada meie foorumi jalgpalli meeskonda.

PokkeriProd.com

pastilaa
02.04.12, 16:14
Kõik antud seeriast tulenev tulu kantakse MTÜ FC Pokkeriprod arvele, et nad saaksid arendada meie foorumi jalgpalli meeskonda.

Väga armas! Nii foorumi kui Pokkerikooli poolt.

ranka
06.04.12, 00:57
5. aprill 2012 - 6. aprill 2012

5. aprill 2012: Seoses paketi vahetusega PokkeriProd.com domeen ja failid kolisid uute serverisse. Kasutajatele suuremaid ja silmnähtavaid muudatusi see ei too. Küll aga domeeni ja PokkeriProd.com foorumi haldajatele oli seda muudatust vaja.
6. aprill 2012: Meie foorumi tarkvara uuendati versioonilt 4.1.3 versioonile 4.1.11, mis on hetkel kõige uuem versioon. Nimekirja muudatustest leiate aadressilt: https://www.vbulletin.com/forum/showthread.php/397156-vBulletin-com-Forum-upgraded-to-vBulletin-4-1-11-FULL-(DOWNLOAD-AVAILABLE)

Vabandame seoses muudatustega tekkinud ebameeldivuste pärast!

ranka
06.04.12, 01:08
TÄHELEPANU: Kuna uuenduse käigus tekkisid osadel foorumi kujundustel (templates/themes) konfliktid siis seetõttu pidin nad eemaldama. Seetõttu kadusid Leitsi jalad jms. bännerist (kahtleme, et me neid üldse tagasi paneme) ja võib esineda veel vigu mõndades templatedes. Lisaks võivad esineda pluginatest tulenevaid konflikte, mis ei sobi praeguse versiooniga (pluginad uuendamata).

Sellistest vigadest anda teada siin teemas, et saaksime vajalikud parandused sisse viia.

ranka
07.04.12, 13:55
STAKEDE & DIILIDE REEGLID UUENDATUD

Uuendasime stakede ja diilide reegleid ning määrasime ainult ühe vastutava moderaatori, et vähendada segadust ning tõsta stakede/diilide edukat protsenti. Lisaks €5 teenustasu igale stake või diili küsimise teemale, mis saab loa.

Lisainfo ja uued reeglid: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/10911-Stake-amp-Diilide-reeglid-KINDLASTI-LUGEDA-ENNE-STAKE-v%C3%B5i-DIILI-K%C3%9CSIMIST

pastilaa
07.04.12, 13:59
[B]TÄHELEPANU: Seetõttu kadusid Leitsi jalad jms. bännerist (kahtleme, et me neid üldse tagasi paneme) ja võib esineda veel vigu mõndades templatedes.

Kas poleks mõeldav mõne muu Leitsi ihuliikme eksponeerimine bänneril? Olen enam kui kindel, et tooks juurde palju klicke.

pokkerisheriff
07.04.12, 14:10
näpukas - "Uued Postitused" lehel "Allolevad teemad sisaldavad uusi postitusi pärast viimast külastust" peaks loogiliselt võttes olema pigem "ei sisalda" (või siis "allolevad" asemel "ülalolevad"). endale tundub üldse eraldusriba üleliigne, aga whatever.

ranka
07.04.12, 14:29
näpukas - "Uued Postitused" lehel "Allolevad teemad sisaldavad uusi postitusi pärast viimast külastust" peaks loogiliselt võttes olema pigem "ei sisalda" (või siis "allolevad" asemel "ülalolevad"). endale tundub üldse eraldusriba üleliigne, aga whatever.

Thanks. Tegelt see minu tõlke näpukas ja olen nõus, et seda ei peaks olema aga tuli koos uuendusega. Annan endast kõik, et see (riba) ära kaotada.

Kas poleks mõeldav mõne muu Leitsi ihuliikme eksponeerimine bänneril? Olen enam kui kindel, et tooks juurde palju klicke.

Ma tegelt ei tea kas üldse on bännerit vaja. Peame mõtlema ja arutama.

PS! Logod panen lähiajal tagasi

yolpa
08.04.12, 05:55
STAKEDE & DIILIDE REEGLID UUENDATUD

Uuendasime stakede ja diilide reegleid ning määrasime ainult ühe vastutava moderaatori, et vähendada segadust ning tõsta stakede/diilide edukat protsenti. Lisaks €5 teenustasu igale stake või diili küsimise teemale, mis saab loa.

Lisainfo ja uued reeglid: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/10911-Stake-amp-Diilide-reeglid-KINDLASTI-LUGEDA-ENNE-STAKE-v%C3%B5i-DIILI-K%C3%9CSIMIST

Mis teema selle super moderaatoriga on?:D

ranka
08.04.12, 14:36
Mis teema selle super moderaatoriga on?:D

???

Kui pead silmas, et kasutasin liiga palju sõna «super moderaator» siis reeglid, ei ole tekst ja iga reegel on iseseisev.

yolpa
09.04.12, 02:36
???

Kui pead silmas, et kasutasin liiga palju sõna «super moderaator» siis reeglid, ei ole tekst ja iga reegel on iseseisev.

jep, ma arvasin, et äkki sellel mingi sarkastiline backstoori vms:D

ranka
11.04.12, 01:00
Foorumid edukalt uuendatud versioonilt vBulletin 4.1.11 versioonile vBulletin 4.1.12. Suuri muudatusi foorumi uuendused kaasa ei toonud. Keda huvitab siis muudatuste logi saab lugeda aadressilt: https://www.vbulletin.com/forum/showthread.php/399363-vBulletin-4-1-12-FULL-has-been-released-(vBulletin-com-upgraded)?postid=2281709

Rage
11.04.12, 10:08
tahtsin panna naljakate linkide topicusse paar videot.. põrkasin sellise piirangu otsa:

You have included a total of 2 videos in your message. The maximum number that you may include is 1. Please correct the problem and then continue again.

The use of videos is subject to them being enabled by the administrator.

ja endiselt ei saa üle soovist: kiirvastuse valikutes võiks spoileri nupp ka olla..

ranka
15.04.12, 00:54
Viimasel ajal on Pot Limit Omaha mängud kogunud populaarsust siis seetõttu otsustasime lisada uue foorumi: Omaha Mängijate Foorum, mis asub aadressil: http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php/44-Omaha-M%C3%A4ngijate-Foorum. Sinna paluks kõik Omaha (nii Omaha High kui ka Omaha High-Low) teemalised küsimused.

Praegusel hetkel moderaatoriteks on Con ja Provoker. Loomulikult ka kõik super-moderaatorid ja administraatorid.

ranka
15.04.12, 00:56
tahtsin panna naljakate linkide topicusse paar videot.. põrkasin sellise piirangu otsa:

ja endiselt ei saa üle soovist: kiirvastuse valikutes võiks spoileri nupp ka olla..

Videode arv postituste kohta suurendatud. Nüüd saab kokku lisada 5 videot. Teisele küsimusele ei ole siiani leidnud vastust ja kuulu hetkel ka kõige kõrgemate prioriteetide hulka.

fyte
15.04.12, 00:57
Pilti foorumisse lisades lingi kaudu, on defaultina linnuke ees seal, kus pole vaja (ilma linnukest ära võtmata viskab mingi errori).

//
Nüüd peaks korras olema.
Nope, "error. invalid fail", kui URLilt lisada proovisin.

ranka
15.04.12, 01:23
Pilti foorumisse lisades lingi kaudu, on defaultina linnuke ees seal, kus pole vaja (ilma linnukest ära võtmata viskab mingi errori).

Nüüd peaks korras olema.

udikaz
15.04.12, 01:26
Viimasel ajal on Pot Limit Omaha mängud kogunud populaarsust siis seetõttu otsustasime lisada uue foorumi: Omaha Mängijate Foorum, mis asub aadressil: http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php/44-Omaha-M%C3%A4ngijate-Foorum. Sinna paluks kõik Omaha (nii Omaha High kui ka Omaha High-Low) teemalised küsimused.

Praegusel hetkel moderaatoriteks on Con ja Provoker. Loomulikult ka kõik super-moderaatorid ja administraatorid.

thanks to me ;) väga hea.

peete82
12.05.12, 11:40
mingisugune facebooki connect nupp jääb suht alati läägima, kui foorumis "back" nuppu vajutada pealehele tagasi pääsemiseks.
Kellelgi veel selline probleem?

ranka
12.05.12, 11:48
Ei oska midagi kommenteerida. Mul tundub fine.

ranka
24.05.12, 04:09
Täna öösel uuendasime foorumid versioonilt 4.1.12 versioonile 4.2. Uue versiooni kõige tähtsam lisa on «Activity Stream», mille leiab aadressilt: http://foorum.pokkeriprod.com/activity.php. Kõik postitused ja foorumis toimunud uuendused hakkavad jooksma sealsel lehel lives (facebooki sarnane). Ei tea kas reaalselt ka kasutust leiab aga uue versiooniga säärane muudatus oli kaasas.

Väiksematest muudatustest saab nüüd näha, kes on foorumit täna külastanud. Kes on teemat lugenud, reputatsiooni süsteemi parandatud ja veel nipet-näpet.

kjmrc
24.05.12, 08:42
Lolz, vaatasin jah, et mingi weird värk.. Väga võõras asi :D

rasmer
02.07.12, 18:06
teete veebiajakirja ? :)

ranka
02.07.12, 18:11
teete veebiajakirja ? :)

Heh.. Tundub, et kellegil on juba nimeserverid uuenenud :) Läheb aega veel kuniks kõikide pakkujate nimeserverid uuenevad ja saan lingid korda teha.

ranka
03.07.12, 04:51
Tuleb uus avaleht aga hetkel veel ametlikku uudist ei tule, kuna suunamine läks natuke nihu - hetkel on kõik alamdomeenid peale www.pokkeriprod.com (http://www.pokkeriprod.com) ja rakeback.pokkeriprod.com suunatud. Peame ootama hommikuni kuni saan tehnikutega ühendust võtta, et www.pokkeriprod.com (http://www.pokkeriprod.com) suunamine korda teha.

Sneak preview uute veebi näeb aadressil: http://pokkeriprod.com. Hetkel võib esineda töös vigu kuna üks alamdomeenidest on puudulik, saan vead likvideerida alles pärastlõunal.

Kahju, et nii läks aga kuna vaja mõned uudised kirjutada siis ei saa kahel-domeenil töötada ja pidin uue domeeni avalikuks tegema.

Ametlik uudis - miks, milleks, kuidas tuleb ka siis kui puudus likvideeritud.

Poke
03.07.12, 05:11
päris internetiajalehe moodi näeb välja see uus veeb.
väga lahe.

ropka11
03.07.12, 11:38
Päris äge jah.

kjmrc
03.07.12, 11:49
Meeldib ka uus avaleht - parem kui varem!

vMario
03.07.12, 12:25
Anna andeks, aga hale. Täpselt endise pokkerielu24.ee kujundus. Well played.

ZanniN
03.07.12, 12:26
See ju täpselt sama nagu Pokkerielu24 oli?!

E: Näe, juba ette jõutud :D

ranka
03.07.12, 12:34
Anna andeks, aga hale. Täpselt endise pokkerielu24.ee kujundus. Well played.

Mida sa ajad? Theme on pärit aadressilt: http://magazine3.com/newspapertimes/demo/

Igaüks saab omale $49 eest osta selle, kes tahab. See, kas pokkerielul oli sama wordpressi theme või mitte - ei oska öelda, sest pokkerielu24.ee ei ole olemaski enam.

Teiseks tahad pokkerielu24.ee lahata? Rääkisin Sinuga sellest ka privaatselt ega hakanud toona suure puu külge panema. Googlest otsides "pokkerielu24" leiab artikli (esimene artikkel): http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/8967-Pokkerielu24-ee-PokkeriProd-pullitamas-n%C3%A4dala-tegijad-ja-%C3%A4ra-panemine!, mis on pärit ajast: 04. september, 2011.

Kui panna WHOIS pokkerielu24.ee siis see on registreeritud 16.09.2011 ehk nädal pärast mu artikli ilmumist. Olgu öeldud, et meil oli siis ka olemas juba alamdoomen pokkerielu24.pokkeriprod.com (on olemas siiani FTP kataloog aga kuupäevad on nüüd kõigil muutunud kuna muutsime paketti ja liigutati kõike foldereid). Kuna Sina "jõudsid" ette tekkis melu.pokkeriprod.com (oli ka plaan melu24 aga see oleks liiga elu24 sarnane, isegi melu24 failid olemas)

Seega Sa võiks lähemalt rääkida oma idee saamisest, mitte siin teisi maha teha.

Aa muideks uurisin toona ka pokkerielu24.ee tiimi ja mis seal oli. Suur tiim taga ja natuke googeldased olid kõik inimesed "ghostid" ning mõne toimetaja pilt 20+ google lehel. Imelikku shady äri ajad.

See, et nüüd sama theme on - ausalt öeldes mind ei koti, sest wordpressi theme on vabavara ja võib igaüks seda kasutada. Toda magazine3 theme kasutab netis rohkem kui 1 site nii, et ole palun tasa. Seda, et pokkerielu seda kasutasid - ma ei teadnud ja rääkida miskist 1:1 kopeerimist on rumalus, sest olen muutnud ka algset source päris palju.

Ise oled hale oma oma varga nippidega.

ranka
03.07.12, 13:16
Tahaksin veel täpsustada.

Ma saaks aru, et pokkerielu24.ee oleks olemas ja siis kopeeriks theme - oleks tõesti väga halb maik. Aga ma tõesti ei olnud sellest teadlik, kui oleks olnud ma ei oleks seda valinud. Tahtsin saada wordpressi newspaper stiilis theme, et ühendada kogu materjali valik ühte kohta - melu, fc pokkeriprode ja muud huinamuinad, kuna praegusel juhul iga uudis vananes pm. järgmise uudise tulekul ja oli 4 uudis max lehel.

Teiseks ma ei saa aru, mida Sa saavutada tahad? Pokkerielu24.ee enam ei ole. Wordpressi themed on nn. vabavara. Kui on tasuta siis võivad kõik kasutada, kui tasuline siis maksa litsentsi eest ja saad omale. Sinu negatiivsel toonil ütlemised on natuke imelikud ja tunduvad sellised mustamise maitsega.

Googelda seda theme ja mine igale saidile, mis seda kasutab ja ütle neile sama asi. See oleks sama, kui näiteks pokernews läheb vBulletini foorumi peale ja ma lähen neile ütlema, et ou mida te kopeerite siin, et minul ju samasugune. Tundub liiga lapsik teema, mille üle ei olegi mõtet vaielda.

EDIT: esimesed 10 google vastat

http://jamaicanmusics.com/
http://androidnewsafrica.com/
http://cmvlive.com/
http://coreofindia.com/
http://www.jabha.eu/English/
http://www.insidepoolmag.com/

Kõik need saidid peaksid ka tulema ütlema siia, et nii hale, et kopeerime neid

peete82
09.07.12, 23:11
Ikkagi ei saa aru, miks oli vaja foorum "katki teha" - et pilte enam normaalselt ei näe nende õiges suuruses.
Kui väga tahad vaatada, siis saab ju pildi aadressi välja otsida ja eraldi aknas avada.Aga see on sitaks ebamugav.
Vähemalt võiks olla nii, et spoilerist saab pildi tema õiges suuruses avada.
Või kui see on ületamatu probleem, siis võiks olla foorumil mingi laiem style, et pildid saaksid suuremad olla.
Seda on juba eelnevalt palutud.

lenC
10.07.12, 00:53
laiemad stiilid on ju koguaeg olemas olnud, scrolli alla ja vali omale sobiv

ranka
10.07.12, 09:03
Ikkagi ei saa aru, miks oli vaja foorum "katki teha" - et pilte enam normaalselt ei näe nende õiges suuruses.
Kui väga tahad vaatada, siis saab ju pildi aadressi välja otsida ja eraldi aknas avada.Aga see on sitaks ebamugav.
Vähemalt võiks olla nii, et spoilerist saab pildi tema õiges suuruses avada.
Või kui see on ületamatu probleem, siis võiks olla foorumil mingi laiem style, et pildid saaksid suuremad olla.
Seda on juba eelnevalt palutud.

Mida Sa täpselt silmas pead? Hetkel ei saa probleemist aru, too miski näide (link oleks hea) või sa pead silmas seda, et osad pildid ei resize?

Pumper
10.07.12, 09:06
No minul on ka mingid kribupildid, erinevates arvutites kusjuures ja open in next window ka ei avane. Pean kasutama ctrl+hiire scrolli, et pilt suuremaks muutuks ja siis on ka mega udune.

ranka
10.07.12, 09:37
Linke või screenshotte palun.

ranka
10.07.12, 10:12
Vaadake kas nüüd korras.

Test link: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/11273-***-Juuni-graafikud-Juuli-eesm%C3%A4rgid-***

peete82
12.07.12, 13:28
Lihtsalt postitatud pildid on nüüd korras,
spoileris ja quote-tud pildid mitte. Spoileris pilte võiks ka ikka olla võimalik normaalsuuruses vaadata.

ranka
12.07.12, 13:31
Lihtsalt postitatud pildid on nüüd korras,
spoileris ja quote-tud pildid mitte. Spoileris pilte võiks ka ikka olla võimalik normaalsuuruses vaadata.

Spoileris pildid on minul korras ehk oskad anda linki mõnele vigasele pildile? Quoted pildid ei ole mul ka korras aga kahjuks selle vastu ei oska rohtu leida ;(

peete82
12.07.12, 21:10
Minu oma päevik näiteks, pildid mis spoileris on.
Nüüd kahes arvutis proovitud.

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/5597-7-15-STT-Fifty50-Stars/page15

nikitheone
12.07.12, 23:01
seda posti näiteks avab mul normaalselt http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/5597-7-15-STT-Fifty50-Stars?p=441265&viewfull=1#post441265

ranka
13.07.12, 08:17
Jep minul ka.

nikitheone
13.07.12, 08:27
kasutan chrome

ranka
15.07.12, 14:19
Kuna vBulletini praegusel ja tulevastel versioonidel VIDEO tag toetab youtube viiteid siis segaduste vältimiseks eemaldasin foorumist YOUTUBE tagi.

leits
15.07.12, 15:11
Kas ma olen ainuke atm, et teemasid ei märgi loetuks? Loen ära aga näitab ikka nagu oleks lugemata - firefox 13.0.1

hoss23
15.07.12, 15:13
Chromiga kõik toimib.

Oliverk
15.07.12, 15:14
Firefox 13.0.1 ja kõik toimib

ranka
15.07.12, 17:50
Kas ma olen ainuke atm, et teemasid ei märgi loetuks? Loen ära aga näitab ikka nagu oleks lugemata - firefox 13.0.1

Teemade märkimine on foorumi andmebaasi, mitte brauseri küpsiste põhine. Seega viga peab olema Sinu brauseris.

E: Kuna Sa oled kaua foorumist eemal olnud (kahenädalane bän) siis soovitan kõik foorumid märkida loetuks, teha brauserile restart. See võib probleemi likvideerida.

leits
15.07.12, 23:20
Tundub et prob oli minus, lasin t2na historyd ja cookied kõik maha ... nüüd töötab normaalselt

ranka
03.08.12, 08:53
27. augustil uuendatakse serveris olevat PHP versiooni. Sel ajal, kui ka pärast uuendust võivad tekkida tõrkeid, mille likvideerin ASAP.

ranka
10.08.12, 08:33
Olen saanud viimasel ajal palju kiitusi, küsimusi ja natuke kaebusstiilis tagasisidet. Seega pean kohustuseks teavitada.

Eelmine, kui ka sellel kuu ilmub PokkeriProd.com lehele rohkem materjale, kui muidu ja toimub rohkem eksperimenteerimist. Eesmärgiks on teha nn. statistiline analüüs ja veebilehe sisu optimiseerimine vastavalt meie lugejate soovidele.

Maakeeli: leida üles just need topicud, teemad, uudised jms. mida reaalselt ka loetakse ja mis pakub meie lugejatele kõige rohkem huvi ning edaspidi keskenduda nendele. Lisaks veebilehe parem kategoriseerimine - mis on üleliigne, mida juurde vaja jne. Säästab aega artikli kirjutajale kui ka lugejale/veebilehe külastajale.

Ametlikke numbreid ma veel kokku löönud ei ole aga silmaga üle vaadates on osad tulemused ettearvatavad ja teised väga üllatavad. Nagu näiteks mõndade artiklite puhul, millele ei teki arutelu on külastatavus protsent suhteliselt kõrge, võrreldes neile, millele tekib arutelu. Nagu ütlesin, ei ole ametlikke numbreid ega analüüsi aga tundub, et veebileht võib jaguneda kaheks: julged kommenteerijad ja arad lugejad :)

Rage
14.08.12, 11:27
täna on vähemalt minul foorum liikunud kui tigu mööda märga emmi.. ja database errorit on ka sittakanti andnud, tegin kindluse mõttes omal brauser cookidest tühjaks jms.. ei aidanud..

ranka
14.08.12, 11:35
täna on vähemalt minul foorum liikunud kui tigu mööda märga emmi.. ja database errorit on ka sittakanti andnud, tegin kindluse mõttes omal brauser cookidest tühjaks jms.. ei aidanud..

Sama. Serveripoolsed tõrked.

ranka
26.08.12, 23:37
27. augustil uuendatakse serveris olevat PHP versiooni. Sel ajal, kui ka pärast uuendust võivad tekkida tõrkeid, mille likvideerin ASAP.

Hea, et meelde tuli :)

peete82
03.09.12, 18:43
Kuna vBulletini praegusel ja tulevastel versioonidel VIDEO tag toetab youtube viiteid siis segaduste vältimiseks eemaldasin foorumist YOUTUBE tagi.
See on küll väga paha, et muusikateemas vanemad videolingid kõik katki tehti.

ranka
03.09.12, 19:05
See on küll väga paha, et muusikateemas vanemad videolingid kõik katki tehti.

Minu vabandused!

Aga oli asja ka. Nädalapäevad tagasi otsustasime, et moderaatorite ridades on vaja läbi viia uuenduskuur. Seetõttu pidime taandama osade moderaatorid tavalisteks kasutajateks - kriteeriumite aluseks võtsime aktiivsuse. Alates tänasest ei ole moderaatorid enam: krayzie, ESTPatrick, Con ja MeelisV.

Võib juhtuda, et lähiajal vajame mõnda abikätt aga hetkel täpsemalt rääkida ei oska.

Veelkord tänud eelmainitud inimestele ja põhjuse taga oli aktiivsus!

vapsik
03.09.12, 19:09
Pastilaad hoitakse nagu sitta pilpa peal.

ranka
06.09.12, 13:31
ESTPatricku ideel on nüüdsest foorumis neljavärvilised kaardid.

:club: :diamond: :heart: :spade:

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1885805 (http://www.handconverter.com/hands/1885805)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

ildario1 (MP): $10.08
betodan66 (CO): $11.32
ess666 (BTN): $22.26
Hero (SB): $28.70
pastilaa (BB): $25.00
nul3m0 (UTG): $25.00
KateKgd (UTG+1): $10.75

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with Q :spade: A :heart:
5 folds, Hero raises to $0.50, pastilaa calls $0.25

Flop: ($1.00) 9 :diamond: 3 :club: A :club: (2 players)
Hero checks, pastilaa bets $0.70, Hero calls $0.70

Turn: ($2.40) A :diamond: (2 players)
Hero checks, pastilaa bets $1.80, Hero raises to $5.25, pastilaa calls $3.45

River: ($12.90) T :heart: (2 players)
Hero bets $14, pastilaa calls $14

Final Pot: $40.90
Hero shows Q :spade: A :heart: (three of a kind, Aces)
pastilaa mucks J :club: A :spade:
Hero wins $39.06
(Rake: $1.84)

nikitheone
06.09.12, 13:36
haha

nikitheone
06.09.12, 16:37
ma ei tea kas see on aint mul, aga
http://www.upload.ee/image/2656630/skype.jpg

ranka
06.09.12, 16:41
ma ei tea kas see on aint mul, aga
http://www.upload.ee/image/2656630/skype.jpg

Kindlasti ainult Sinul. Sul Skype installitud nii, et näitab numbreid Skype telefoninumbritega. Tõenäoliselt analoogseid "näpukaid" tuleb ka muudel lehtedel, kus on numbrite jada, mis on sarnane telefoninumbriga. Muuda Skype sätetest ära - peast ei oska öelda, otsi ja näpi ning googelda: )

Maxi
24.09.12, 10:06
Kesse kurat foorumis neid alajaotusi näppis

ranka
24.09.12, 10:12
Nagu ikka - kommuun ja trendid on pidevas liikumises, siis seetõttu tegime foorumites väikesed muudatused kategoriseerimises.

Lisasime uue alamkategooria «Kommuun ja Offtopic», mis sisaldab alafoorumeid «Totaalselt Teemaväline Jutt (Offtopic)», «Pokkeripäevikud», «Blogid» ja «Võistlused».

Kategooriasse «Pokker», lisasime alafoorumi «Pokkeriuudised», kuhu hakkab jooksma edaspidi pealehe uudiste RSS Feed.

Kuna me teemasid ei kustuta siis kategooria «Uudised, Väljakutsed ja Kampaaniad» on nüüdsest lukus alafoorum ja kannab nime «Foorumite Surnuaed».

minbetmillionaire
02.10.12, 12:41
foorumi päises olev pokkeriprod.com logoga link võiks viia pealehele

E: aa, avalehe link on eraldi ka, siis on pohh

ranka
02.10.12, 12:43
foorumi päises olev pokkeriprod.com logoga link võiks viia pealehele

Ma arvan vastupidi: logo peaks viima keskmesse ja foorum on kindlasti pokkeriprode keskus.

ranka
19.10.12, 09:00
Eile mõned minutid pärast keskööd lülitus mingil põhjusel PHP välja. Viga likvideeriti mõned minutid tagasi ja loodame, et seda rohkem ei kordu. Uurin hetkel põhjuseid, et tulevikus foorumi maasolekut vältida.

ranka
15.11.12, 19:54
TÄHELEPANU:

Headeris on bänner viimase aja main-sündmusele. Tegu on testperioodiga ja ootame tugevalt tagasisidet - kas on seda vaja või notification peaks olema tekstipõhine. Kui pilt sobib paremini, siis edaspidi oleksid kas pildi või tekstina. Näiteks viimased: OPEM, kokkukas, FTP avatud jne.

Mõndasid ei saa pildiga teha ala SHEEP, Tunne Kaaslast jne.

Kõik arvamused oodatud!

ranka
09.01.13, 20:49
Toimus administratsioonis struktuuri muutmine ja jäid järele järgnevad grupid:

Peaadministraatorid: õigused üle kogu foorumi, kasutajat ei saa kustutada/taandada. Foorumis tähistatud punaselt (ranka, lenC, tigrano)
Super Moderaatorid: samad õigused, mis peaadministraatoril, aga kasutajat saab kustutada või taandada. Foorumis tähistatud kollaselt. Camu
Moderaatorid: Kõik muud endised Super ja tava moderaatorid. Tähistatud roheliselt.

Muudatuste tulemusena tegelikult ülendati kõik tavalised moderaatorid endisteks super moderaatoriteks ning endistel super moderaatoritel muutus ainult värv ja nimi. Õigused jäid samaks.

ranka
12.01.13, 14:53
Nüüd saavad kasutajad seada, et näeb kuni 100 postitust per page.

Romka
01.02.13, 00:30
Kunagi käis mingi teema mobiilappi versioonist? Mis sellest muidu sai või mille taha see jäi?

ranka
01.02.13, 00:41
Enda saamatuse, viitsimatuse, teadmatuse taha.

App täiesti olemas: http://www.vbulletin.com/mobile/, aga enne ma sellega kindlalt ei tegele, kui olen paikseks saanud.

levis
15.03.13, 22:58
Miks foorumisse teemade vahele reklaambännereid pole topitud?
Näideks võin tuua selle foorumi: http://forum.mind-energy.net/
Kui logid sisse, siis pole ühtki häirivat reklaami, aga kui sisened niisama külalisena, siis on reklaamid platsis.

Romka
15.03.13, 23:40
Enda saamatuse, viitsimatuse, teadmatuse taha.

App täiesti olemas: http://www.vbulletin.com/mobile/, aga enne ma sellega kindlalt ei tegele, kui olen paikseks saanud.

Töötab täitsa hästi imo.
/Vähemalt see mob variant mis hetkel on.

ranka
16.03.13, 13:54
Miks foorumisse teemade vahele reklaambännereid pole topitud?
Näideks võin tuua selle foorumi: http://forum.mind-energy.net/
Kui logid sisse, siis pole ühtki häirivat reklaami, aga kui sisened niisama külalisena, siis on reklaamid platsis.

Ei soovi reklaame ka sellisel kujul :(

Vandalar
16.03.13, 14:19
Kui ma õigesti mäletan, siis see reklaami värk oli mingi juriidilise nüansi taga kinni?

ranka
01.04.13, 23:02
Muutsin natuke foorumi seadeid ja nüüd peaks teemade laadimine olema natuke kiirem, kui enne. Ma ei ütle, mida ma muutsin, sest siis hakatakse tagasi nõudma :) Aga kui millestki puudust tunnete andke mulle teada siin.

Fabulous
02.04.13, 05:50
Ma tunnen puudust võimalusest ennast foorumis nähtamatuks muuta ja sooviksin seda tagasi.

ranka
02.04.13, 07:01
Ma tunnen puudust võimalusest ennast foorumis nähtamatuks muuta ja sooviksin seda tagasi.

See ei ole foorumi performance tõstmiseks tehtud muudatus vaid muudatus, mida tavakasutajad ei tohiks saada kasutada. Põhjenda miks peaks kasutaja saama end nähtamatuks muuta. Kui suudad veenda, tuleb tagasi.

ristijeesus
02.04.13, 08:43
Saab kuidagi seadetest mudida, et tahvelarvutil näeks samasugusena nagu PC peal?
See uus vaade on porno imo
http://www.upload.ee/image/3198442/Screenshot_2013-04-02-08-38-28.jpg

ranka
02.04.13, 08:44
Saab kuidagi seadetest mudida, et tahvelarvutil näeks samasugusena nagu PC peal?
See uus vaade on porno imo
http://www.upload.ee/image/3198442/Screenshot_2013-04-02-08-38-28.jpg

Keri täitsa alla ja seal on: Logi Välja | Full Site | Üles. Vajuta «Full Site» peale.

ranka
02.04.13, 08:48
Vaadet muutma hetkel ei hakka ühe mängija palve peale. Ise mulle meeldib nutikaga too vaade rohkem - ei ole pidevat edasi-tagasi kerimist. Ootan veel tagasisidet.

ristijeesus
02.04.13, 08:50
Tnx, full site toimis:cool:

Romka
02.04.13, 09:45
Vaadet muutma hetkel ei hakka ühe mängija palve peale. Ise mulle meeldib nutikaga too vaade rohkem - ei ole pidevat edasi-tagasi kerimist. Ootan veel tagasisidet.

Mulle meeldib ka, telefoniga palju kergem foorumis käia.

mislinn
02.04.13, 09:51
Miks foorumi alaosast viimased postitused vms ära kadus, imo need võiks küll seal olla. Telefoni versioon vajab lihtsalt harjumist, aga tundub tõesti mugavam variant olevat.

ranka
02.04.13, 10:15
Miks foorumi alaosast viimased postitused vms ära kadus, imo need võiks küll seal olla. Telefoni versioon vajab lihtsalt harjumist, aga tundub tõesti mugavam variant olevat.

Miks seda vaja on? Põhjenda.

Statistika on siiski täiesti olemas. Selleks Foorumi ülemine NavBar > Kiirtegevused > Foorumi Statistika

Lisaks Subscribed teemasid näeb nüüd Foorum > Jälgitavad Teemad

mislinn
02.04.13, 10:34
Ega mul mingit head põhjust polegi, lihtsalt harjumusest kasutasin pidevalt seda alumist osa mitte "uued postitused" nuppu. Ei näe põhjust miks ei võiks antud väli foorumi alaosas eksisteerida, kellegile ta seal ette ei tohiks jääda ja küllap on neid veel, kes antud võimalust kasutasid. Mulle lihtsalt meeldis see variant rohkem. Puhtalt enda mugavuse pärast avadasin arvamust, vbl keegi arvab veel nii. Kui vaja siis harjun ümber, np.

vsiu100
02.04.13, 11:02
Ega mul mingit head põhjust polegi, lihtsalt harjumusest kasutasin pidevalt seda alumist osa mitte "uued postitused" nuppu. Ei näe põhjust miks ei võiks antud väli foorumi alaosas eksisteerida, kellegile ta seal ette ei tohiks jääda ja küllap on neid veel, kes antud võimalust kasutasid. Mulle lihtsalt meeldis see variant rohkem. Puhtalt enda mugavuse pärast avadasin arvamust, vbl keegi arvab veel nii. Kui vaja siis harjun ümber, np.

+1

ranka
02.04.13, 11:19

Ette ei jää ta kellegile.

Head ei ole ilma halvata ning foorumi allosas tähendab, et foorumi pealehe laadimine läheb aeglasemaks. Mingil määral mõjutab kohu foorumi tööd, aga seda tavakasutaja ei tohiks märgata.

Kuna arvasin, et nii postitusi ei loe keegi, siis ei tohiks statistika liigutamine pealehelt omaette lehele põhjustada kasutajatele märkimisväärseid probleeme ning peaks hoopis mõjuma üldkokkuvõttes paremini.

karupoeg
02.04.13, 11:29
mina loen postitusi pm ainult pealehelt. seat "uued postitused" üleval vasakul nurgas avades on alati mingi kamm. vahepeal kaob mingi teema ära ja siis otsi mujalt jne.

Kui pealehe all oli, siis mingi iga paari tunni tagant teed ikka refreshi, tavaliselt rohkemgi ja siis näed palju paremini kui uus teema. imo palju mugavam ja kasutajasõbralikum

ranka
02.04.13, 11:40
mina loen postitusi pm ainult pealehelt. seat "uued postitused" üleval vasakul nurgas avades on alati mingi kamm. vahepeal kaob mingi teema ära ja siis otsi mujalt jne.

Kui pealehe all oli, siis mingi iga paari tunni tagant teed ikka refreshi, tavaliselt rohkemgi ja siis näed palju paremini kui uus teema. imo palju mugavam ja kasutajasõbralikum

Kasutajalel on isiklikud eelistused, aga siiski ei ole Sul foorumi funktsioonid selged, mis päris kindlasti muudavad lugemise mugavamaks, kui pealehelt postitusi otsides. Siinkohal ma teeksin kiirülevaate võimalustest.

Funktsioon: Uued postitused

Funktsioon asub foorumi navigatsioonireal üleval kõige vasakul ja kannab nime «Uued postitused». Sellele vajutades kuvab foorum kronoloogilises järjekorras (uuemast vanemaks) kõik teemad, kus on kasutajal lugemata sõnumeid (kasutaja PEAB olema sisselogitud). Lisaks on nimekiri jagatud kaheks: üleval pool uued teemad, mida oled just äsja lugenud ja allpool teemad, kus on uusi poste, aga oled korduvalt vahele jätnud. S.t. et uued postitused kuvavad sinule täiesti uued postid/teemad ja teemad, mida sa oled harjunud kõige rohkem lugema.

Funktsioon: Jälgitavad Teemad

Asub postituste funktsioonist kohe paremal. Sellega kuvad kõik teemad, kus on uusi postitusi ja kuhu oled sa postitanud. Ehk kuvatakse teemad, kus sa oled juba sõna võtnud ning peaks sind huvitama rohkem, et mida teised räägivad. Seega väga hea moodus mitte maha magada teiste arvamusi.

Soovitan kasutada

Foorumisse tulles soovitan alati lugeda enne läbi Jälgitavad Teemad ja alles siis kasutada nuppu uued postitused.

karupoeg
02.04.13, 11:46
tänud.

ei täiesti arusaadav, et ajaga tuleb kaasas käia ja muudatusi teha. see, et "vanasti oli parem" on muudatuste läbiviimisel alati põhiving ning kui ära harjutakse, siis olukord parem.

e: ja seda jälgitavad teemad funktsiooni ei ole kunagi kasutanud jup.

vennike
02.04.13, 11:55
kurat pane mu HTC-le normaalne foorum tagasi. Jõle kuradi porno on see uus.

ranka
02.04.13, 11:58
kurat pane mu HTC-le normaalne foorum tagasi. Jõle kuradi porno on see uus.

Keri alla ja vali «Full Site», mis toob tagasi vana välimuse.

Ma ei võta ühtegi muudatust tagasi vähem kui 3 päeva katsetus ja harjumisaega. Elu on näidanud, et mistahes muudatused nõuavad natuke aega.

karupoeg
02.04.13, 12:07
näitena.

ma ei leia praegu kummastki alarühmast wolfi teemat. enne esimesel lehel oli see olemas. nii sageli ka teiste teemadega. arvatavasti mingi bug mis ainult mul. muidu oleks ka teised vasta varem tähelepanu juhtinud

Strawberry
02.04.13, 12:07
Fuk dis, miks "Viimased postitused" aken kadunud on ?????

camu
02.04.13, 13:37
Fuk dis, miks "Viimased postitused" aken kadunud on ?????
Ma ka kasutasin seda. Sai kiirelt ülevaate, kas minule huvitavasse teemasse on keegi postitanud või kas peale minu postitust on keegi postitanud jne.

nikitheone
02.04.13, 15:53
üleval ju uued postitused olemas, sama asi ju?

vennike
02.04.13, 16:12
Keri alla ja vali «Full Site», mis toob tagasi vana välimuse.

Ma ei võta ühtegi muudatust tagasi vähem kui 3 päeva katsetus ja harjumisaega. Elu on näidanud, et mistahes muudatused nõuavad natuke aega.

tnx, ma olen igasugu uuenduste vastu, kui asi on harjumuspärane ja funktsioneerib perfektselt.

ranka
02.04.13, 16:17
tnx, ma olen igasugu uuenduste vastu, kui asi on harjumuspärane ja funktsioneerib perfektselt.

Default vBulletin nutikatel IMO ei funksi hästi. Kogu aeg jube palju kerimist. No midagi hullu ka ei ole, aga IMO mobile suite mugavam, kui ära harjuda.

Skyline
02.04.13, 17:34
Default vBulletin nutikatel IMO ei funksi hästi. Kogu aeg jube palju kerimist. No midagi hullu ka ei ole, aga IMO mobile suite mugavam, kui ära harjuda.
Nõus, kuid miskipärast iphone peal kuvab kahtlaselt seda http://www.upload.ee/image/3199284/photo.jpg

ranka
02.04.13, 17:45
Mul kuvab viisakalt S3-ega. Testin hiljem iPhone-ga ka.

camu
02.04.13, 18:40
Mulle mobiili versioon meeldib. Eriti kui tegemist väiksemat sorti nutikaga, nagu minu 3.5 tolline. Eelnevalt pidi pidevalt suurendama ja ka siis tekkisid tihti missclickid. Hetkel normaalsest suuruses ja kohe lihtsalt navigeerida. Miinusena muidugi see, et nüüd ekraanil veidi vähem infot.
Aga mulle meeldib.

peete82
03.04.13, 12:14
Digital forums style on OK, aga miks ta peab sihuke veider roheline olema? Oleks kah mingi helehall.
Või kui saaks selle vB4 default style laiemaks, oleks väga OK.

ranka
03.04.13, 12:21
Digital forums style on OK, aga miks ta peab sihuke veider roheline olema? Oleks kah mingi helehall.
Või kui saaks selle vB4 default style laiemaks, oleks väga OK.

Keri täiesti alla ning vali alt vasakult stiiliks: Default Style (vB3 Style - Incompatible). See peaks ideaalis olema vB4 stiil, aga ilma fikseeritud laiusega.

E: sealt võid ka muid themesid testida. Fixed on alati siis kindla suurusega, muud vastavalt su brauseri suurusele.

peete82
03.04.13, 13:52
ei näe sellist,
niiviisi paistab valik:

http://www.hot.ee/peeter824/1.jpg

ranka
03.04.13, 13:57
Peaks olema korras. Vaata, kas töötab.

ranka
04.04.13, 16:08
Uus alafoorum: Sport & Spordiennustus

Miks? http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/12552-Portaal-PokkeriProd-com-avas-spordiennustuse-rubriigi?p=514274#post514274

peete82
04.04.13, 21:22
Peaks olema korras. Vaata, kas töötab.

töötab!