PDA

View Full Version : Kotkas1000 - petis või mitte



Kotkas1000
15.02.10, 16:10
Kuna siin http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=1609&page=12 osad kodanikud kurdavad, et sinna see ei sobi, siis otsustasin teha eraldi teema, kuhu lisan ka küsitluse. Kuna kindlasti kõik ei ole asjaga kursis, siis tõstan siia ümber ka postitused teisest teemast:




Sai tehtud coachimis diil kasutajaga kotkas1000.
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=2815
Muutsime natukene diili punkte, limiit nl10 ja esimesed 300$ pooleks.
Kui ta sai umbes 100$ täis, siis ta ütles(kotka enda sõnad kopeeritud messengeri logifailist):"mänguga on hästi läinud
aga nüüd on mu "päris" tööga asjalood niimoodi, et ei ole enam kahjuks aega edaspidi pokkeriga tegeleda.
Vähemalt järgmised 2 kuud kindlasti mitte".
Ja seoses sellega ta pakkus välja, et lõppetame diili ja ta annab mulle 50$. Olin nõus.
Pool nädalat hiljem vaatasin PTR-st ta graafikut ja olin üllatunud, ta siiani mängib pokkerit ja kasum on tublisti üle 300$ diili sõlmimise ajast. Seega ta võlgneb mulle 100$, mida ta keeldub maksmast. Tema arvab, et ma sain väärilise tasu kätte ja see töö ei ole rohkem väärt.

pokerstarsi kasutaja: kotkas1000


Kui Te lõpetasite diili ära ja sa said oma $50 kätte, millega sa olid tol hetkel nõus siis sinu süüdistused on täiesti alusetud.


Me lõppetasime diili ära sellepärast, et ta ütles, et ta edaspidi rohkem ei mängi. Ei ole mõttet ju diiliga edasi minna, kui ta ei mängi, kasum ei suurene. Minu arvates, sai diil lõppetatud valedel tingimustele, kui mitte otsesel valetamisel.


See põhjus on täiesti ebaoluline, kui Te just muudmoodi kokku ei leppinud. Lõpetasite diili ära - mõlemad osapooled olid nõus. Said oma raha kätte ja sellega diil lõppes.

Kui kotkas oleks kaotanud nüüd $200 ja ta oleks nüüd küsinud sult $100 tagasi, kas sa oleksid andnud? Ei oleks, sest diil sai ju läbi.


Võtan kellegi coachicks endale ja kui piisavalt infot saanud, aga kasum on veel minimaalne. Siis ütlen talle, et sorry, aga mul vaja tööga tegeleda ja pokkeriga ei saa tegeleda, kas saaks diili lõppetada ja teeks hetke kasumi pooleks? Oletame, et ta nõus ja ma valetan. Mängiksin peale seda edasi rõõmsa näoga temalt saadud info abiga :) Kas mina ei oleks milleski süüdi?
ma ei mõista. Kas see ei oma tähtsust, et diil sai lõppetatud valedel tingimustel, see tähendab, et ta võis mulle lihtsalt valetada.
Aga kui ranka endale ikka kindlaks jääb, siis palun kotkalt vabandust ja palun võtke see maha siit :)

EDIT: mõtlesin ringi, vabandada siin küll õige pole. Mõtlesin, et olen hea inimene ja tulen talle vastu, ei hakka tervet 150$ nõudma, kui ta soovis diili lõppetada ja raisk, headus maksab kätte.


Siis sa oleksid pidanud kokku leppima, et juhul kui mängid edasi siis pead ikka loovutama kasumist. Kuna Te nii ei leppinud kokku siis mis sul siin nõuda on? Mina siin mitte mingisugust pettust ei näe, kuna diil lõpetati mõlema osapoole nõusolekul.


kas sa siis ei mõista, et diil lõppetati tingimusel, et ta ei mängi enam edasi 2 kuud vähemalt. Mida ta rikkus.
Ma copy-pastisin selle enda postitusse, kus ta seda ise ütles.


Ranka, mõtle nüüd natukene.
Tegemist on ikkagist ju pettusega. Kui teine pool ütleb, et sorry, ma ei saa enam diili edasi teha, sest naine sünnitas. Ja nüüd investor tuginedes ainult sellele infole, otsustab sisi teisele poolele vastu tulla ja ära lõpetada, siis see on pettus, kui teine osapool andis väärat informatsiooni. Võin sulle isegi tuua mõned seaduseparagrahvid, kui tahad. Tegemist ikkagist võlaõigusliku kokkuleppega.


Tänud toetuse eest, ma ise mõtlen samamoodi!


Lisaks omalt poolt täpsustuseks paar rida:

Otsisin tõesti coachi, kuna ei saanud BE staatusest pikka aega välja iseseisvalt. Oma abi pakkus olympus999, kellega tegimegi antud diili. Me jõudsime teha 2 sessiooni, millest teine läks olympus999 sita netiühendse tõttu (Kõu) suures osas aia taha. Siis selgus, et sõidan 10.02.2010 välisriiki tööle ja seoses sellega ei ole mul enam tulevikus aega pokkeriga tegeleda ja sellele oma aega pühendada. 6.02.2010 rääkisin loo olympus999-le ära ja pakkusin väljaoma arust vägagi mõistliku tasu tehtud töö eest, 50$. Olympus999 oli sellega nõus ja ma tasusin temale selle. Sellega meie diil lõppes. Kuna aega ärasõiduni veel oli, siis obv ma mängisin pokkerit edasi. Mõne aja pärast olympus999 arvas, et olen teda huijanud ja tahab minult nüüd 100$ veel saada lisaks :O Arvasin, et diili lõppedes ma võin teha, mida tahan oma vaba ajaga aga võta näpust - pokkerist oleksin pidanud eemale hoidma.
Niimoodi rida-realt lugedes meie kirjavahetust on sul sisuliselt isegi õigus, aga ma ei pea seda lihtsalt ÕIGLASEKS kuna mina maksan ikkagi coachimise teenuse eest, mida ma kahjuks eriti ei jõudnud tarbida. Mille eest olympus999 raha tahad saada, sellest ma aru ei saa. Selline tunne nagu mingi SMS laenukontoriga ajaks asju - ise oled süüdi, kui "lepingut" sõna-sõnalt hoolega läbi ei lugenud ja nüüd maksa. Inimlikud kokkulepped paistab, et rolli ei mängi.

Lõpp läks segaseks, aga looodan, et mu mõte on küigile aru saadav.

PS. coachimise koha pealt on olympus999 väga hea ja selle 1,5 sessiga, mis me teha jõudsime, sain oma mängu üksjagu paremaks.

PPS. mitte, et see asjasse puutuks, siis teatud asjaolude kokkulangemisel ei ole ma siiani eestist lahkunud ja mängin pokkerit edasi, kuni sõidan minema. Eeldatavasti järgmise nädala lõpul.


Ma mõistan seda ja ma saan selles suhtes su murest ka aru, et külmalt lasti sind üle. Aga kuna sa lisatingimusi ei pannud (vähemalt sa ei ole neist maininud) siis sul ei ole õigust enam ta rahale ja üleüldse kuidas sa mõtlesid kontrollida, et ta reaalselt ka kaks kuud eemal on.


Kotkas1000, miks alles nüüd sellised faktid ilmnevad, et minu netti ühendus oli probleem jne? Sa ei ole sellest mulle sõnagi öelnud.
kahjuks jah kõu ei võimaldanud mikogod, aga suhelda sai läbi mikri. Coachimis kvaliteedist sa ei ole mulle sõnagi öelnud, oleks võinud kohe rääkida, et ei sobi jne.


Polnud plaanis kontrollida, ma uskusin teda. Aga kui ma nägin PTR ka graafikut, siis jäi kohe mulje, et tal ei olnud plaanisgi lõppetada mängimist. Kas ülelaskmine ei ole pettus?


Lihtsalt mainin asjaolu, et meie teine sess ei olnud "täisväärtuslik". Sellest on ka eelnevalt juttu olnud, kui ma ei eksi. Aga see ei ole nüüd küll põhjuseks, miks see diil lõppes.


Minu arust ei oma tähtsust ei aeg ega sesside arv, vaid tulemus. On ka näha, et su mäng paranes peale seda. Kui me oleks teinud 30 minti tööd ja tulemus oleks sama olnud, siis õiglane tasu oleks 25$ olnud?


Kahe normaalse inimese vahel oleks selline kokkulepe olnud igati ok jah minu arust.


Minu arust on sul coachimisest väga vale arusaam. Info maksab, mitte tund.

Edit: Natukene tõlgendasin valesti ennast. Pidasin silmas meie coachi. Meil konkreetselt oli tehtud diil olenevalt tulemusest. See tähendab, kui ma sinust kasumis mängijat ei tee, ei saa palka. Kui teen, saan raha. Siin pole tunni palgaga midagi seotud. Mina võtsin riski, raha mitte saada enda töö eest.


epic teema. saan m6lemast osapoolest isegi t2iesti aru.
ei oska kindlat seisukohta v6tta. aga 2kki peaks seda arutelu
j2tkama kuskil mujal, see v6iks ikkagi olla veidi konkreetsem teema,
kus on l6plikud otsused tehtud ja "petturite nimekiri" vms :p


Kus see kirjas on? 2+2 foorumis enamus coache näiteks pakuvad oma teenust ikkagi tunnihinde alusel. Aga see hakkab jälle asja tuumast eemale valguma.


esiteks sa ei saa kindel olla, et sa tegid temast võitva mängija. teiseks sa said ju $50 enda kulutatud aja eest. kolmandaks sa ei saa seada inimesele piiranguid tema tuleviku suhtes. ta ju ütles, et põhirõhk läheb nüüdsest töötamise peale ja seega ei saa ennast 100% diilile pühendada, see ei tähenda, et ta ei võiks peale tööpäeva lõppu õlli libistada ja selle kõrvale 4 lauda toksida.
neljandaks: epic ettepanek imo


bankrollide peale flipid? see kes võidav, see on parem ja sellel on õigus .. good imo


Alati maksab kätte.

edit: Kuigi teema võiks ära tappa ennast ja võiksite PM-ida edasi seda teemat või msnis rääkida.
Mis mõte siin sellel avalikul draamatsemisel on?
Nagu lebovend ütles, võiks see olla konkreetsete otsuste teema, dissimiseks ja gossipiks võiks olla mingi teine teema kui vajadus on..


Loe nüüd uuesti läbi. Ta selge sõnaga ütles, et ta edaspidi 2 kuud ei TEGELE enam pokkeriga. Mitte mingist põhirõhust ei olnud seal juttugi. Teiseks, ennem oli ta breakeven, vaata nüüd tema graafikut, ta on võitev mängija hetkel.


Ma saan samuti mõlemast poolest aru, aga lisan ühe märkuse: mingi respekt võiks ikka oma õpetaja suhtes olla, et päris näkku ikka ei sülita, eks? Leppige ära palun, väiksed summad ja pole mõtet tülli minna sellise asja pärast, veelgi vähem üksteist petturiks sõimama hakata. Ma olen ise ka teistelt abi saanud käte analüüsimisel ja jõudumööda ka abi andnud (st pole kellelegi kunagi ära öelnud, kui tõesti on küsitud). Samas pole nagu kunagi raha selle eest tahtnud küsida ja eks ole ka kogu selle foorumi üks peamisi eesmärke üksteist tasuta nõuga aidata. Ärgem nüüd niiiiiii eestlased ka ole :)


Omalt poolt lisan, et leian jätkuvalt, et olympus999 soovib minult saada raha, mille küsimist ei pea mina õigeks, ammugi veel õiglaseks. Kuna ei taha, et googlisse minu nime trükkides mingi "jama" ilmneb, siis soovin antud teema lahendada ja oma nime puhtaks peste. Seega jätaksin asja teise otsustada. Kui enamus leiab, et olengi kaabakas ja olen olympus999´le 100$ võlgu, siis täidan oma kohust ja likvideerin võla.

lenC
15.02.10, 16:11
Tundub nagu story Võsa Petsile

mcbethk
15.02.10, 16:14
Tundub nagu story Võsa Petsile

haha +1

Kotkas1000
15.02.10, 16:15
ahsoo, ei ole küsinud, mida arvab antud kohtupidamisest olympus999, aga loodan, et see peaks talle sobima küll. Kuna ühes PM´is mulle ta ütles, et teeb posti petturite teemasse ja laseb modedel otsustada, kummal õigus. Siia saavad nüüd kõik oma arvamuse öelda.

Rigged
15.02.10, 16:16
http://files.posterous.com/lexielex/K45r6V3mXKd6TDUMBUqokvuVxKeA59AKYVxTfd0R4lGru78zFn PlWcCpV4io/Cool_story_bro.jpeg?AWSAccessKeyId=1C9REJR1EMRZ83Q 7QRG2&Expires=1266243680&Signature=1SMZtboy2KE7sYJp%2BWe2NyiWHJ8%3D

Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna
//Aga kui diil on lõpetatud ja rahad makstud, siis on kõik muidu õige nii et (Y)

Kotkas1000
15.02.10, 16:19
Krt, teema pealkirja ei saadi muuta. Tahaks kirjavea parandada.

Ja teiseks, mis siin nii kummalist on, et teema tegin. Olgem ausad, et ega 100$ päris 10$ ei ole ja suhteliselt suur raha. Vähemalt minule. Omavahel me kokkuleppele ei saa nii, et jääb teie otsustada. Millal me teema lukku paneme? Arvan ise, et homme õhtuks peaks pilt selge olema. Olympus999, mis arvad sina?

Ja mina ise ei hääleta - ausõna :)

mkva
15.02.10, 16:23
Mis sa arvad, et kui siin me kõik nüüd ütleme, et 999 tegi valesti siis ta kohe kiirustabki sulle raha kandma?

wedoit
15.02.10, 16:24
maksa ära imo, lolliga pole mõtet vaielda. või noh, mitte halvasti öeldes, aga kui sulle pole see summa oluline, kuid teise poole jaoks on, siis vahet pole ju. samas kui niimoodi trikitaja juba oled ja suure kella otsa ka paned veel kogu asja, siis tulevikus sinuga diile üldse ei tehta. Aga muidu lugu üldiselt: Andres ja Pearu, kes raamatuid on lugenud omal ajal.

Kotkas1000
15.02.10, 16:25
Mis sa arvad, et kui siin me kõik nüüd ütleme, et 999 tegi valesti siis ta kohe kiirustabki sulle raha kandma?


Loe uuesti...

ranka
15.02.10, 16:27
maksa ära imo, lolliga pole mõtet vaielda. või noh, mitte halvasti öeldes, aga kui sulle pole see summa oluline, kuid teise poole jaoks on, siis vahet pole ju. samas kui niimoodi trikitaja juba oled ja suure kella otsa ka paned veel kogu asja, siis tulevikus sinuga diile üldse ei tehta. Aga muidu lugu üldiselt: Andres ja Pearu, kes raamatuid on lugenud omal ajal.

Mina küll ei maksaks. Diil lõpetati ära põhjusel, et ei ole aega ja kotkas1000 põhjemndas ka ära, et miks ta edaspidi pokkerit mängis. Mis see Olympus arvab, et kotkas on miski tema ori ja hakkab talle tulevikus ka andamit maksma?

Pigem olympus tuleks kohtusse anda pommimise eest :)

mkva
15.02.10, 16:29
Loe uuesti...

my bad

wedoit
15.02.10, 16:30
Mina küll ei maksaks. Diil lõpetati ära põhjusel, et ei ole aega ja kotkas1000 põhjemndas ka ära, et miks ta edaspidi pokkerit mängis. Mis see Olympus arvab, et kotkas on miski tema ori ja hakkab talle tulevikus ka andamit maksma?

Pigem olympus tuleks kohtusse anda pommimise eest :)

ma pigem lähtuks algsest diilist, et 300-st pool. 50 on makstud ja 100 veel. seega tuleks ära maksta.

masterpuppet
15.02.10, 16:35
Mina küll ei maksaks. Diil lõpetati ära põhjusel, et ei ole aega ja kotkas1000 põhjemndas ka ära, et miks ta edaspidi pokkerit mängis. Mis see Olympus arvab, et kotkas on miski tema ori ja hakkab talle tulevikus ka andamit maksma?

Pigem olympus tuleks kohtusse anda pommimise eest :)


Vahet ei ole ju, mis põhjustel kotkas edasi mängis ja millega ta seda vabandab. Kui üks osapool A viib väärate väidetega teise osapoole eksimusse ning selle eksimuse mõjul osapool B otsustab senise kokkulepe tühistada, siis selline diili lõpetamise kokkulepe on tühine. Tehtud eksimuses. Oluline on just see, mida A ütleb B, et too diili ära lõpetas. Ei ole oluline see, mis tegelikuses juhtus või mida osapool A pärast enda vabandamiseks ütleb, isegi kui nendel väidetel on alust.

sm112
15.02.10, 16:35
Minu 0.02$..

Kaldun pigem kotka poole ja leian, et coachimisteenuse eest on proportsionaalselt tasutud - diil katkestati hetkel, kui mõlema poole kohustuste täitmine oli pooleli, ning lepiti kokku mõlemale poolele sobiv tasu.

Nüüd see eetiline pool ehk peale diili lõppu edasi mängimine - oletame, et kotkas oleks kaks kuud ainult tööd teinud, ning siis pokkerit edasi mängunud ja võitnud sama palju, nagu ta nüüd vahetult peale diili lõppu võitis. Kas siis oleks ka Olympusel õigus raha küsida? (retooriline küsimus)

Kõige õiglasem oleks ilmselt see, kui diili kunagi jätkatakse ja lõpetatakse algselt planeeritud mahus, aga praegu leian, et Kotkast petturiks nimetada ja raha nõuda on veidi ebaõiglane.

ranka
15.02.10, 16:35
ma pigem lähtuks algsest diilist, et 300-st pool. 50 on makstud ja 100 veel. seega tuleks ära maksta.

No aga diil ju lõpetati ära põhjusel, et kasutajal "kotkas1000" ei olnud enam aega seoses tööga. Mõlemad osapooled olid nõus, keegi ei valetanud kellegile midagi -- mida siin enam vaielda on?

Provoker
15.02.10, 16:37
Mina sellega nõus ei ole. Kui oli kokkulepe, et niipalju raha ja niipalju tegemise eest, siis jumala eest ega sa igaveseks välismaale ei lähe. Tuled tagasi ja lõpetate esialgse diili ära. Seda enam, et sa võitma ka hakkasid(eeldan, et tänu esimesele sessile). Ma olen ka teinud diile ning ei hakanud jonnima, et miks ma pean maksma. Estpatrickuga me väga palju ei jõudnud koos teha, kuid ma austan kokkulepet ning mängisin käed läbi ja maksin ka raha nagu kokkulepe oli. Mingit paksu verd ei teekinud ning aegajalt on msn-s ikka väga hea pokkerialast nõu küsida. Juba sellest vähesest mis me koos tegime oli mu mängule väga palju kasu. Üks diil on mul veel lõpetamata ning kui teine osapool seda teemat loeb, siis teadku, et ma ei ole teda unustanud.

vsiu100
15.02.10, 16:37
IMO pole kotka poolt pakutu ka päris õige ja saan olympusest aru.
AUS oleks olnud, et mängib/maksab jne ja diil kehtib niikaua, kuni ära sõidab/mängida ei saa vms. hetkel ei saa kuidagi tõestada, et kotkas õigust räägib.
võibolla ta ei saa kolme kuu pärast ka ära minna ja aasta pärast??
samas mõlemad pooled on oma nõusoleku diili lõppemiseks andnud ja asi ants.
aga kotkas oleks võinud pakkuda diili lõpetamisajaks ärasõidu aja või siis lõppeb diil nii nagu varasemalt kokku lepitud.

lenC
15.02.10, 16:41
Kui tahad talle $100 maksta, siis võlgneb tema sinule coachingut veel. Ma ei viitsi nit olla ja teie sõnu väänama hakata, aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded. Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.

cliffnotes:
kotkas võttis halva diili
olympus on douchebag
keegi ei võlgne kellelegi midagi


Ja mind ei huvita kui te juba NL10-s olete, vabandan, et mul kehv tuju on.

ranka
15.02.10, 16:42
Mina sellega nõus ei ole. Kui oli kokkulepe, et niipalju raha ja niipalju tegemise eest, siis jumala eest ega sa igaveseks välismaale ei lähe. Tuled tagasi ja lõpetate esialgse diili ära. Seda enam, et sa võitma ka hakkasid(eeldan, et tänu esimesele sessile). Ma olen ka teinud diile ning ei hakanud jonnima, et miks ma pean maksma. Estpatrickuga me väga palju ei jõudnud koos teha, kuid ma austan kokkulepet ning mängisin käed läbi ja maksin ka raha nagu kokkulepe oli. Mingit paksu verd ei teekinud ning aegajalt on msn-s ikka väga hea pokkerialast nõu küsida. Juba sellest vähesest mis me koos tegime oli mu mängule väga palju kasu. Üks diil on mul veel lõpetamata ning kui teine osapool seda teemat loeb, siis teadku, et ma ei ole teda unustanud.

Esmane kokkulepe on esmane aga siis lepiti teistmoodi kokku, mis tühistas esmase kokkuleppe. Seega üleüldse ei ole enam tähtis, mis olid esmased kokkulepped.

Kui Olympus tahaks pappi saada siis oleks ta pidanud leppima teisti kokku. Näiteks: "lõpetame diili ära aga kui mängid X ajal siis ikka pead maksma trahvi/x% kasumist vms".

Kuna seda kontrollida suht võimatu siis diili lõpetamisega lõpetatigi ära kõik suhted ja asi ants. See olympus näidaku mulle üks lause oma diilist kus kohas on Kotkas kohustatud talle peale diili lõpetamist raha maksma. Kotkas ei valetanud, lauset ei ole, Olympus nõuab täiesti alusetult raha.

Tüüpiline eestlaslik käitumine. Lõpetatakse diilid alati varem, pärast nuhitakse teiste rahakottides ja nõutakse üksteiselt närust $100. Tehke oma diilid korralikult lõpuni või ärge üleüldse tehke.

Siit keissist teen mina omad järeldused -- ehk veel vähem olen huvitatud tegemast ükskõik milliseid diile ja veelvähem nende kahe inimesega siin.

Helmps
15.02.10, 16:42
ega siin pole tõesti muud varianti enam vist, kui ain allas või peeter võsa

ranka
15.02.10, 16:43
Kui tahad talle $100 maksta, siis võlgneb tema sinule coachingut veel. Ma ei viitsi nit olla ja teie sõnu väänama hakata, aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded. Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.

cliffnotes:
kotkas võttis halva diili
olympus on douchebag
keegi ei võlgne kellelegi midagi


Ja mind ei huvita kui te juba NL10-s olete, vabandan, et mul kehv tuju on.

Hästi öeldud.

lenC
15.02.10, 16:44
Ja kuidas üldse seostatakse seda diilijärgset kasumit olympuse tööga? Come on, see on pokker ja selliseid asju ei saa mõõta, kui peale lõppu oleksid edasi mänginud ja pool profitit kaotanud, siis oleksid olympuselt pool raha tagasi küsinud? I don't think so, Tim.

wedoit
15.02.10, 16:48
Mõtlesin natuke selle peale ja minu arvamus: ei saa luua Ranka heakskiidul pretsedenti, kus tulevikus hakatakse coache üle laskma. Kui oli diil, siis oli diil. Kahjuks toimus suhtlus MSN-i teel ja info vahetamise kogus on selle tõttu piiratud, selles tulevad ka üksteisest mööda rääkimised. Kuna kotkas ei läinud välismaale (vist oli nii) ja sai edasi mängida, siis oleks olnud aus algse diiliga edasi minna. Ma pole küll jurist, aga see on mingi õigustatud ootus vms printsiip. Seega peaks kotkas maksma ära kas puudu oleva 100 või mängima kuni ajani mil ta tõesti peab ära minema ja maksma suhteliselt samas vääringus (ka juhul, kui läheb üle 100). Samas tuleb arvestada, et mõlemad osapooled lasid (tahtmatult) nii algse, kui jätkudiili käigus üksteist üle ja olukord on keeruline. Ei tohi kindlasti eeldada, et keegi on pettur, sest olemasoleva informatsiooni põhjal teatud ajahtekel (kui me mõtleme ajast kui mõttelisest telgjoonest vms) on justkui mõlemad õigesti käitunud.

Olukord on natuke saranane sellisele näitele: stake-in mängijat live turniirile ja ta saab kolmanda koha. Vaatan netist tulemuse järgi ja võtan raha vastu. Pärast selgub, et tüübid tegid top3 diili ja mind lasti üle. Kas siis peaks lähtuma sellest, et ma sain raha kätte ja diil on lõpetatud või algsest diilist? Leian, et mul on õigus puudu olev summa järgi ikkagi nõuda.

PS! Ma kumbagi härrat ei tea, oled erapooletu ja enda hinnangul objektiivne.

ranka
15.02.10, 16:55
Aga selle $100 eest ta peaks saama ju veel coachi.

EDIT: ja sellised diilid üldse retarded diilid ju. Kui coach tahab reaalselt pappi teenida siis kasseeritakse iga tunni eest raha vastasel juhul on suht sõbramehe diil. $150 võtta on ka väga-väga suur hunnik pappi.

wedoit
15.02.10, 16:59
Aga selle $100 eest ta peaks saama ju veel coachi

põhimõtteliselt küll jah, kuid sabotaaž pole lubatud ;) ma nüüd lugesin algusest peale teksti ja vist algset diili ei lepitudki kokku? st diili kestust? kui nii, siis ma ei oska midagi arvata enam. enne arvasin, et kuni 300 sai kokku lepitudki. :confused:

Kris
15.02.10, 18:05
kaua coach pidi kestma? mitu kätt? / mitu päeva?

ei leidnud vastust kuskilt..

Godspeed_EJ
15.02.10, 18:19
Järjekordne näide sellest, kuidas diile mitte teha, sest kõik tundub nö JOKK olevat.

Samas leian, et kui Kotkas reaalselt sai kasu sellest diilist ja tuli BE seisust välja tänu olympuse õpetustele, siis võiks tasuda ka ülejäänud summa ja teha lõpuni lubatud sessid.

PS: Järgmistele diili tegijatele soovitaks diilid teha täpsemalt ja konkreetsemate pidepunktidega, sest nagu näha, on sellised vaidlused ja arusaamatused kerged tekkima.

olympus999
15.02.10, 19:17
Diil pidi kestma kuni on täis 300$ ja siis pool sellest mulle.
Ranka, kas see üldse ei loe, et diil katkestati valedel andmetel? Graafiku järgi ei olnud tal plaanis ära lõppetada mängimist. See on siis põhjus, miks ma arvan, et mulle on liiga tehtud.
Graafik ka:
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/kotkas1000
Pakkun, et 6ndal veebruarir oli ta seis umbes -150$, aga nüüd 124$.

Kotkas1000, sinu poolt pakkutud lahendus on tõenäoliselt kõige parem, saab sellega ühele poole :)

hotcocacola
15.02.10, 19:25
Diil pidi kestma kuni on täis 300$ ja siis pool sellest mulle.
Ranka, kas see üldse ei loe, et diil katkestati valedel andmetel? Graafiku järgi ei olnud tal plaanis ära lõppetada mängimist. See on siis põhjus, miks ma arvan, et mulle on liiga tehtud.
Graafik ka:
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/kotkas1000
Pakkun, et 6ndal veebruarir oli ta seis umbes -150$, aga nüüd 124$.

Kotkas1000, sinu poolt pakkutud lahendus on tõenäoliselt kõige parem, saab sellega ühele poole :)

+1

leits
15.02.10, 19:27
ma l2heks kohtusse

Codecci
15.02.10, 19:47
Jah, kotkas1000 on kaabakas ja peab maksma olympus999´le 100$ lisaks

Kui ütlesid, et ei saa mängida 2 järgmist kuud siis seda see tähendabki - kui 5 päeva veel mängid, siis 5 päeva läheb ka arvesse.

See on eraldi teema kui sa piisavalt coachingut ei saanud - kas sa küsisid talt ja ta keeldus seda pakkumast? Kui ei, siis ship $100 imo.


aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded. Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.

Who cares? Kui ma müün kellelegi auto 200K-ga mille turuväärtus on 100K, inimene maksab 150K ja jääb 50K võlgu, siis ta ei peagi seda ära maksma, kuigi oli nõus selle auto 200K eest ostma?

lenC
15.02.10, 19:50
J
Who cares? Kui ma müün kellelegi auto 200K-ga mille turuväärtus on 100K, inimene maksab 150K ja jääb 50K võlgu, siis ta ei peagi seda ära maksma, kuigi oli nõus selle auto 200K eest ostma?
no seda autot pole enam ju, sa said hoopis paar testisõitu 66k eest

dabljuu
15.02.10, 20:21
Ei, tea, need vaidlused foorumites on kuidagi koomilised, mulle hinnavaatluse foorumis meeldib ka vahest just läbi huumoriprisma lugeda petturite threadi, vahest läheb ikka väga hulluks tragikomöödiaks. Ilmselt tuleb see meie eestlaste eripärast jah, et peab kiskuma omavahel igast asjade pärast.

Aga eks leiab komöödia körval ka õpetlikku, ma vaatan, et kui ikka raha on vahel , siis lähevad ka parimad sõbrad tülli teinekord, et üsna libe tee, see raha jagamine.

Omalt poolt pakun variandi, et las praegu jääb nagu on, aga siis kui Kotkas1000 tulevikus priske high-roller on ja vbla mõne EPT-etapi kinni paneb, ehk korraldab oma võitude tähistuseks pokkeriprode liikmetele suurejoonelise bakhanaali ja orgia mille haripunktiks saab olema 10 000 $ tseki üleandmine tema esimesele treenerile Olympusele, nõuannete eest mis ta võitjateele aluskivideks raius.

http://www.upload.ee/image/399693/EPIC.gif

zyxxx
15.02.10, 20:39
Coach sai $50 tehtud töö eest ja võiks sellega rahule jääda, sest tema aega rohkem ei kulutatud.

Isikuvabadust ei saa teiselt inimeselt ära võtta. Natukene ebanormaalne on nõuda asja, mida tegelikult kuidagi kontrollida ei saa. Kui Kotkas1000 oleks tahtnud sihilikult pettusega tegelda, siis oleks ta võinud mõnes teises toas ju edasi mängida teise nime all.

http://api.ning.com/files/TAQisU8LBDTC4tC2heaDQOeZS-Rrz2YNGCp-ALFZ1sJzULMurkS8G5BTohOglWuUPCEePfSXGLMBkHkrH2gmH7 CuAYuO65-A/arguingontheinternet.jpg

pikk28
15.02.10, 21:06
Ei, tea, need vaidlused foorumites on kuidagi koomilised, mulle hinnavaatluse foorumis meeldib ka vahest just läbi huumoriprisma lugeda petturite threadi, vahest läheb ikka väga hulluks tragikomöödiaks. Ilmselt tuleb see meie eestlaste eripärast jah, et peab kiskuma omavahel igast asjade pärast.

Aga eks leiab komöödia körval ka õpetlikku, ma vaatan, et kui ikka raha on vahel , siis lähevad ka parimad sõbrad tülli teinekord, et üsna libe tee, see raha jagamine.

Omalt poolt pakun variandi, et las praegu jääb nagu on, aga siis kui Kotkas1000 tulevikus priske high-roller on ja vbla mõne EPT-etapi kinni paneb, ehk korraldab oma võitude tähistuseks pokkeriprode liikmetele suurejoonelise bakhanaali ja orgia mille haripunktiks saab olema 10 000 $ tseki üleandmine tema esimesele treenerile Olympusele, nõuannete eest mis ta võitjateele aluskivideks raius.

http://www.upload.ee/image/399693/EPIC.gif
this!

Codecci
15.02.10, 21:20
Isikuvabadust ei saa teiselt inimeselt ära võtta. Natukene ebanormaalne on nõuda asja, mida tegelikult kuidagi kontrollida ei saa. Kui Kotkas1000 oleks tahtnud sihilikult pettusega tegelda, siis oleks ta võinud mõnes teises toas ju edasi mängida teise nime all.

Sai kontrollida ja kontrollis.

Mul on diil hetkel ühe PokkeriProde liikmega, steigin + coachin teda, diil kestab 100K kätt. Kui ta nüüd ühel hetkel ütleb, et ei saa X põhjusel enam mängida pärast 10K kätt, saan 50% tuludest endale ja järgmine päev vaatan PTR-ist, et vend rõõmsalt grindinud, siis kõik on õige sinu arust? Kui ei, siis mis erinevus on Kotkas1000 ja olympus999 diilil? (see on erinevus, et siin steik puudub, aga see ebaoluline, diil on diil)

Ainus põhjus, miks olympus999 nõustus diili katkestama, oli see, et Kotkas1000 ei saa 2 kuud mängida, mis osutus valeks. Oleks Kotkas1000 öelnud, et 5 päeva pärast ei saa 2 kuud mängida ja olympus999 oleks nõustunud diili kohe lõpetama, oleks asjalood teised.

Tõsi, enamus foorumivaidlusi on retarded, aga see siin imo kindlasti mitte.

Provoker
15.02.10, 21:24
Sai kontrollida ja kontrollis.

Mul on diil hetkel ühe PokkeriProde liikmega, steigin + coachin teda, diil kestab 100K kätt. Kui ta nüüd ühel hetkel ütleb, et ei saa X põhjusel enam mängida pärast 10K kätt, saan 50% tuludest endale ja järgmine päev vaatan PTR-ist, et vend rõõmsalt grindinud, siis kõik on õige sinu arust? Kui ei, siis mis erinevus on Kotkas1000 ja olympus999 diilil? (see on erinevus, et siin steik puudub, aga see ebaoluline, diil on diil)

Ainus põhjus, miks olympus999 nõustus diili katkestama, oli see, et Kotkas1000 ei saa 2 kuud mängida, mis osutus valeks. Oleks Kotkas1000 öelnud, et 5 päeva pärast ei saa 2 kuud mängida ja olympus999 oleks nõustunud diili kohe lõpetama, oleks asjalood teised.

Tõsi, enamus foorumivaidlusi on retarded, aga see siin imo kindlasti mitte.


100% nõus. Milleks üldse kokkulepped, kui neist kinni ei peeta.

Pahvak
15.02.10, 22:54
Ma ei viitsi nit olla ja teie sõnu väänama hakata, aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded.

Lol. Ma ei viitsi mõelda, kellel õigus on, aga see on naljakas. :p

noname
15.02.10, 22:57
esiteks sa ei saa kindel olla, et sa tegid temast võitva mängija. teiseks sa said ju $50 enda kulutatud aja eest. kolmandaks sa ei saa seada inimesele piiranguid tema tuleviku suhtes. ta ju ütles, et põhirõhk läheb nüüdsest töötamise peale ja seega ei saa ennast 100% diilile pühendada, see ei tähenda, et ta ei võiks peale tööpäeva lõppu õlli libistada ja selle kõrvale 4 lauda toksida.
neljandaks: epic ettepanek imo

Mis Sa oled kotkase sõber või?

4table?

mine vaata mitu kätt ta mänginud vahepeal on,siis tule rääkima 4tablemisest.
selline sita viskamine käib ikka.ennem vaata,mis kirjutad.eks!
i
kotkas:Siis selgus, et sõidan 10.02.2010 välisriiki tööle
sina:ta ju ütles, et põhirõhk läheb nüüdsest töötamise peale...
ja sa räägid sellist juttu 15.02.2010,kus ta on on vahepeal mänginud 20k käsi:p

See kotkase tööleminek välismaale oli ju täis vale.või ei?:eek:
Sa ju ajad kasutajaid veelrohkem segadusse oma valedega.

Kotkas ütles:
mänguga on hästi läinud
aga nüüd on mu "päris" tööga asjalood niimoodi, et ei ole enam kahjuks aega edaspidi pokkeriga tegeleda.
Vähemalt järgmised 2 kuud kindlasti mitte

Ja tänase päevani paned rahuliku südamega pokkerit edasi,pärast su juttu oled mänginud MEES 20 000 KÄTTT.
Nagu wtf.2.kuud pausi?

Mis see päris töö tuleb sul siis alles järgmine aasta või?
faak mai või.

Retsept on 0. sellise venna vastu.

Ärge pikka viha pidage.

noname
15.02.10, 23:00
ei hakka postitust muutma,aga vabandan.
Valetasin.
kiire arvutamise järel peaks olema ~20 000 kätt!

RudiTurbo
15.02.10, 23:02
Otseselt enam ei saaks nõuda seda 100$ kuna diil lõpetati ära!

AGA, kuna Kotkas1000 jätkas siiski mängu, siis Kotkas on käitunud lihtsalt ebaviisakalt, ebaeetiliselt jne, selles suhtes disrespect. Ja kui lõpetasidki ära diili, kuid said edasi mängida, siis ausa inimesena peaxid ikkagi 100$ shippima, sest minu silmis oled Sa ikkagi jorss hetkel sellise käitumisega ;)

See on nii geygar asi ametlikust vaatevinklist, aga aumehe vaatevinklist on Kotkas1000 ikkagi donk :p

noname
15.02.10, 23:05
Kui tahad talle $100 maksta, siis võlgneb tema sinule coachingut veel. Ma ei viitsi nit olla ja teie sõnu väänama hakata, aga juba põhimõte, et NL5 mängija võtab NL2 mängijalt 2h coachingu eest $150 on retarded. Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.

cliffnotes:
kotkas võttis halva diili
olympus on douchebag
keegi ei võlgne kellelegi midagi


Ja mind ei huvita kui te juba NL10-s olete, vabandan, et mul kehv tuju on.

lenc mul pole sinu vastu midagi.
pean aga mainima nii mõndagi:
kui NL2 mängija oli NÕUS sellise diiliga ja pole siin midagi.
Ega kui kirbi (või mis kuradi kodumasin see ka polnud) müüja müüb kirbi vanamutile (näide) maha mingi ~30k eeguga,siis see sinuarust pole retarded?

Kui mina kunagi analoogset teenust osutasin ja NL50 mängisin, siis ma ei julgenud selle eest sentigi küsida.
Ainult respekt selle eest.
Küsija suu pihta ei lööda.Teinekord küsi...kuigi üllas tegu oli!

lenC
15.02.10, 23:05
Otseselt enam ei saaks nõuda seda 100$ kuna diil lõpetati ära!

AGA, kuna Kotkas1000 jätkas siiski mängu, siis Kotkas on käitunud lihtsalt ebaviisakalt, ebaeetiliselt jne, selles suhtes disrespect. Ja kui lõpetasidki ära diili, kuid said edasi mängida, siis ausa inimesena peaxid ikkagi 100$ shippima, sest minu silmis oled Sa ikkagi jorss hetkel sellise käitumisega ;)

See on nii geygar asi ametlikust vaatevinklist, aga aumehe vaatevinklist on Kotkas1000 ikkagi donk :p
Just. Polli tulemused üllatavad mind väga, imo ei saa siin kedagi petiseks nimetada(pettur, siis selles mõttes, et topitaks meie nimekirja nagu algul paluti). Nii et petis ei ole, aga kaabakas on küll :D

RudiTurbo
15.02.10, 23:07
Just. Polli tulemused üllatavad mind väga, imo ei saa siin kedagi petiseks nimetada(pettur, siis selles mõttes, et topitaks meie nimekirja nagu algul paluti). Nii et petis ei ole, aga kaabakas on küll :D

Just, mõtlesin ka, et pollist üx variant puudu, et petiseid siin ei ole, aga kaabakas on küll :D

noname
15.02.10, 23:15
Just. Polli tulemused üllatavad mind väga, imo ei saa siin kedagi petiseks nimetada(pettur, siis selles mõttes, et topitaks meie nimekirja nagu algul paluti). Nii et petis ei ole, aga kaabakas on küll :D

Pole vaadanudki seda polli.
No jah petis ta pole,Kaabakas ja valetaja aga küll tõesti.:mad:

mcbethk
15.02.10, 23:16
Fucking retarded thread

Toots_x
15.02.10, 23:21
IMO ainukene asi mida see teema saavutab on see, et tulevikus ei tee mitte keegi antud kahe kasutajaga diile.

Codecci
15.02.10, 23:23
Otseselt enam ei saaks nõuda seda 100$ kuna diil lõpetati ära!

AGA, kuna Kotkas1000 jätkas siiski mängu, siis Kotkas on käitunud lihtsalt ebaviisakalt, ebaeetiliselt jne, selles suhtes disrespect. Ja kui lõpetasidki ära diili, kuid said edasi mängida, siis ausa inimesena peaxid ikkagi 100$ shippima, sest minu silmis oled Sa ikkagi jorss hetkel sellise käitumisega ;)

See on nii geygar asi ametlikust vaatevinklist, aga aumehe vaatevinklist on Kotkas1000 ikkagi donk :p
Ja diil lõpetati miks? Kotkas1000 vale/mitte-kogu-tõe-rääkimise tõttu.

Kui Kotkas1000 ütleks, et lõpetame diili, jäin käest ilma enam arvutit kasutada ei saa ja järgmine päev rõõmsalt grindib, siis kõik on õige, sest diil lõpetati ära?

FWIW, ma ei pea sind nahaalist pätiks Kotkas. Respect, et tegid selle teema ja otsid asjale õiglast lahendust. Lihtsalt minu arvates sa panid sellega võssa, et ei öelnud olympus999 'le, et alles 5 päeva pärast lahkud ja senikaua plaanid mängida ja selle vea tõttu tuleks imo olympusele $$$ maksta. Tõenäosus on suur, et olympus oleks sulle öelnud "ok, teeme lõpparve 5 päeva pärast siis", või sa ei arva nii?

noname
15.02.10, 23:29
IMO ainukene asi mida see teema saavutab on see, et tulevikus ei tee mitte keegi antud kahe kasutajaga diile.

milles olympus süüdi on,kui küsida tohib?
Mina teeks kindlalt tulevikus diili temaga ja päris kindallt ei laseks teda üle.nt nagu kotkas tegi.

Miks laita siin olympus-t.

noname
15.02.10, 23:31
Ja diil lõpetati miks? Kotkas1000 vale/mitte-kogu-tõe-rääkimise tõttu.

Kui Kotkas1000 ütleks, et lõpetame diili, jäin käest ilma enam arvutit kasutada ei saa ja järgmine päev rõõmsalt grindib, siis kõik on õige, sest diil lõpetati ära?

FWIW, ma ei pea sind nahaalist pätiks Kotkas. Respect, et tegid selle teema ja otsid asjale õiglast lahendust. Lihtsalt minu arvates sa panid sellega võssa, et ei öelnud olympus999 'le, et alles 5 päeva pärast lahkud ja senikaua plaanid mängida ja selle vea tõttu tuleks imo olympusele $$$ maksta. Tõenäosus on suur, et olympus oleks sulle öelnud "ok, teeme lõpparve 5 päeva pärast siis", või sa ei arva nii?

Minuarust pani ta just võssa sellega:
Ütles,et lahkub 5.päeva pärast,kuigi tänase päevani ju tegelikult mängib rahulikult edasi.Ei lahkunud Ta ju midagi ja valetas pigem.Kuidas Sa saad talle selle eest respecti anda?:eek:

noname
15.02.10, 23:37
kotkas:
Kui enamus leiab, et olengi kaabakas ja olen olympus999´le 100$ võlgu, siis täidan oma kohust ja likvideerin võla.

Ehk:
Kuna Sa ei läinud välismaale tööle,siis ehk lihtsalt lõpetate oma Diili ära nii,nagu see alguses kokkulepitud oli.

E:vaatasin polli ja tundub,et Sa tõesti maksad selle summa ära.
E:kuid ära maksa niisama,vaid tehke diil lõpuni.
E:Jätkake diili sealt,kust pooleli jäi.

Codecci
15.02.10, 23:37
Minuarust pani ta just võssa sellega:
Ütles,et lahkub 5.päeva pärast,kuigi tänase päevani ju tegelikult mängib rahulikult edasi.Ei lahkunud Ta ju midagi ja valetas pigem.Kuidas Sa saad talle selle eest respecti anda?:eek:
Respect selle eest, et ta üritab asjale lahendust leida tehes selle teema.

masterpuppet
15.02.10, 23:48
Ja kõige enam ajab mind närvi selle foorumi ladviku suhtumine. Pohhui, las valetavad, vassivad ja vinguvad, meie vanker sõidab ikka edasi.
Ei saa luua pretsedenti, kus osapooled võivad üksteisele vabalt valetada ning kui kõik tundub JOKK, siis po pohhui.

Nii sõbralikku ja toetavat foorumit nüüd ka MINA ei soovi.

nomerlot
15.02.10, 23:55
Retarded teema see küll pole, kuna coachimine on popp ja popimaks muutub, pretsedente on ju vaja.

See pole küll must-valge keiss, aga minu meelest on coachil siin rohkem õigust.

Aga kuna see teema on nii pikaks läinud ja inimesed arvavad sellest erinevalt, siis imho, tehke saalomoni, kotkas maksab 100 asemel 50 ja edasist coachimist ei tule (ega sellest ei tuleks ka midagi, paksu verd juba nii palju)

Õppetund on ilmselt see, et diile ja nende lõpetamisi peab täpsemalt sõnastama hakkama. Varsti on tüüplepingute põhjad foorumis ja mõni juristiharidusega grindija hakkab teenust pakkuma.... Oh jah.

masterpuppet
15.02.10, 23:59
Ja ei ole tegemist mingi vale sõnastusega kokkuleppe lõpetamisega ju. Tegemist on täiesti tavalise pettusega, kus üks osapool, Kotkas, oma jutuga viis teise osapoole eksimusse ning seetõttu oli olymps "sunnitud" diili lõpetama.

Ju kotkas vaatas, et kuradi hästi läheb ja miks ma peaks mingile jobule peale maksma.

Codecci
16.02.10, 00:08
Ja ei ole tegemist mingi vale sõnastusega kokkuleppe lõpetamisega ju. Tegemist on täiesti tavalise pettusega, kus üks osapool, Kotkas, oma jutuga viis teise osapoole eksimusse ning seetõttu oli olymps "sunnitud" diili lõpetama.

Ju kotkas vaatas, et kuradi hästi läheb ja miks ma peaks mingile jobule peale maksma.

No see võib üks variant olla, aga kui mees ausalt ära maksab, siis ma ei näe probleemi Kotkas1000 scumbagiks tembeldamiseks ja tulevikus mitte diilide tegemiseks - äkki lubati mingit Soome otsa ja siis äraminekupäeval tuli standard "kuule ikka ei ole ka minek" jutt, mis ei ole tema süü? Enivei, see ei vabasta kohustusest ja kui oligi selline keiss, siis kõige korrektsem käik oleks olnud minu arvates olympusega ühendust võtta ja öelda, et veel ei ole ka minek ja diil jätkub veel X päeva.

ranka
16.02.10, 00:11
Ja kõige enam ajab mind närvi selle foorumi ladviku suhtumine. Pohhui, las valetavad, vassivad ja vinguvad, meie vanker sõidab ikka edasi.
Ei saa luua pretsedenti, kus osapooled võivad üksteisele vabalt valetada ning kui kõik tundub JOKK, siis po pohhui.

Nii sõbralikku ja toetavat foorumit nüüd ka MINA ei soovi.

Mis on siis siin teemas õige käik? Hääletuse tulemused + kommentaarium näitavad, et too teema on ikka väga close võtmaks vastu õiget otsust. Peale selle ei saanud keegi otseselt petta. Ma mõtlen keegi ei kandnud kellegile raha ja mitte kuidagi ei saa me lisada petturite nimekirja. Kolmandaks see diil ei toimunud üleüldse siin ega pokernews.ee foorumis vaid nurgataga, mille eest meie ei saagi vasutada.

PS! Järgmine kord olen vait ja üleüldse ei avalda oma arvamust.

Codecci
16.02.10, 00:12
Mis on siis siin teemas õige käik? Hääletuse tulemused + kommentaarium näitavad, et too teema on ikka väga close võtmaks vastu õiget otsust. Peale selle ei saanud keegi otseselt petta. Ma mõtlen keegi ei kandnud kellegile raha ja mitte kuidagi ei saa me lisada petturite nimekirja. Kolmandaks see diil ei toimunud üleüldse siin ega pokernews.ee foorumis vaid nurgataga, mille eest meie ei saagi vasutada.

PS! Järgmine kord olen vait ja üleüldse ei avalda oma arvamust.
Mõtle selle peale kui exploitable see tulevikus on kui Kotkas1000 ei pea antud olukorras maksma ja jääb õigeks.

Muckyourcards
16.02.10, 00:13
Saaks aru, kui Kotkas tõesti ei oleks edasi mänginud. Siis oleks Olympsi palk õiglane olnud.
Aga ei tüüp võtab lähipäevadel lauad lahti ja mängib südamerahuga edasi.
Ei mõtle nagu sellele, et ma alles lõpetasin diili, samas rikkudes seda, põhjendades et ei ole enam aega mängida? Olymps nõustus diili lõpetama asjaolul et kotkas ei saa enam mängida. Mis Olyps oleks nõustunud diili lõpetama teades et dude mängib limiiti beatides edasi?
WTF ? Kotkas lasi ta üle.
Samas Kotkas ei rikkunud ühtegi reeglit. Aga on olemas kirjapandud reeglid ja moraalsed reeglid.
Krt austa seda inimest kes nõustus sinu kallal vaeva nägema ja sulle õpetada limiiti beatida.

SHIP IT!

ranka
16.02.10, 00:13
Ja ei ole tegemist mingi vale sõnastusega kokkuleppe lõpetamisega ju. Tegemist on täiesti tavalise pettusega, kus üks osapool, Kotkas, oma jutuga viis teise osapoole eksimusse ning seetõttu oli olymps "sunnitud" diili lõpetama.

Ju kotkas vaatas, et kuradi hästi läheb ja miks ma peaks mingile jobule peale maksma.

Kus kohas ta valetas?


Lisaks omalt poolt täpsustuseks paar rida:

Otsisin tõesti coachi, kuna ei saanud BE staatusest pikka aega välja iseseisvalt. Oma abi pakkus olympus999, kellega tegimegi antud diili. Me jõudsime teha 2 sessiooni, millest teine läks olympus999 sita netiühendse tõttu (Kõu) suures osas aia taha. Siis selgus, et sõidan 10.02.2010 välisriiki tööle ja seoses sellega ei ole mul enam tulevikus aega pokkeriga tegeleda ja sellele oma aega pühendada. 6.02.2010 rääkisin loo olympus999-le ära ja pakkusin väljaoma arust vägagi mõistliku tasu tehtud töö eest, 50$. Olympus999 oli sellega nõus ja ma tasusin temale selle. Sellega meie diil lõppes. Kuna aega ärasõiduni veel oli, siis obv ma mängisin pokkerit edasi. Mõne aja pärast olympus999 arvas, et olen teda huijanud ja tahab minult nüüd 100$ veel saada lisaks :O Arvasin, et diili lõppedes ma võin teha, mida tahan oma vaba ajaga aga võta näpust - pokkerist oleksin pidanud eemale hoidma.
Niimoodi rida-realt lugedes meie kirjavahetust on sul sisuliselt isegi õigus, aga ma ei pea seda lihtsalt ÕIGLASEKS kuna mina maksan ikkagi coachimise teenuse eest, mida ma kahjuks eriti ei jõudnud tarbida. Mille eest olympus999 raha tahad saada, sellest ma aru ei saa. Selline tunne nagu mingi SMS laenukontoriga ajaks asju - ise oled süüdi, kui "lepingut" sõna-sõnalt hoolega läbi ei lugenud ja nüüd maksa. Inimlikud kokkulepped paistab, et rolli ei mängi.

Lõpp läks segaseks, aga looodan, et mu mõte on küigile aru saadav.

PS. coachimise koha pealt on olympus999 väga hea ja selle 1,5 sessiga, mis me teha jõudsime, sain oma mängu üksjagu paremaks.

PPS. mitte, et see asjasse puutuks, siis teatud asjaolude kokkulangemisel ei ole ma siiani eestist lahkunud ja mängin pokkerit edasi, kuni sõidan minema. Eeldatavasti järgmise nädala lõpul.

lebovend
16.02.10, 00:36
Mõtle selle peale kui exploitable see tulevikus on kui Kotkas1000 ei pea antud olukorras maksma ja jääb õigeks.

Ma ei ole ise veel ikka kindlat seisukohta j6udnud v6tta,
aga mind huvitab mis asi oleks tulevikus exploitable?

nagu juba mainitud, seda teemat ei saa panna v6rduma stakemisdiiliga.
olymps ei saatnud kotkale raha, mille ta oleks pettuse abil kaotanud.
st, olymps ei kaotanud raha, ta kaotas "potentsiaalse" raha, mida ta oleks juurde saanud, kui diil poleks veidratel asjaoludel pooleli j22nud.

vapsik
16.02.10, 00:40
Hea näide sellest, et diilis osalejatel endal on ka vaja teatud annust mõistlikust ja arusaamist ning kõiki asju ei saa reeglitega kehtestada ning tähtis on ka omavaheline suhtlemine. Ja kõiki asju ei saa ning ei tasu rahas mõõta ning selliste väikeste summade juures ei tasu pilli lõhki ajada, sest hea pokkerisõber, kellele alati saab nõu küsida on kõvasti olulisem kui mingi 100$.

Codecci
16.02.10, 00:42
Ma ei ole ise veel ikka kindlat seisukohta j6udnud v6tta,
aga mind huvitab mis asi oleks tulevikus exploitable?

nagu juba mainitud, seda teemat ei saa panna v6rduma stakemisdiiliga.
olymps ei saatnud kotkale raha, mille ta oleks pettuse abil kaotanud.
st, olymps ei kaotanud raha, ta kaotas "potentsiaalse" raha, mida ta oleks juurde saanud, kui diil poleks veidratel asjaoludel pooleli j22nud.

Mis vahet sel antud olukorras on, kas coach või stake+coach? Olympus999 oli nõus lõpetama diili, sest see ei saanud väidetavalt 2 kuud jätkuda, mis osutus valeks.

antnx
16.02.10, 00:50
Mina arvan, et siin teemas polegi võimalik võtta ühest seisukohta. Pooled peavad lahenduse nimel KOOStööd tegema. Arusaadav, et see on raske nende emotsioonide tõttu, kuid lahendusele võiks koos jõuda. Minuarust on parim lahenduse see, kui tehakse ülejäänud coach+stake diil ära peale seda kui Kotkas1000 saab jälle mängida. Kui olymps sellega nõus on siis on see täitsa teostatav. Kui olymps oli nõus stakema siis tal peaks olema piisavalt BR-i ja raha, et 2 kuud ära kannatada. Ma ei pea seda 100% õigeks aga see oleks vast parim lahendus ja mõlemate osapoolte huvid oleks rahuldatud.

lebovend
16.02.10, 00:56
Mis vahet sel antud olukorras on, kas coach või stake+coach? Olympus999 oli nõus lõpetama diili, sest see ei saanud väidetavalt 2 kuud jätkuda, mis osutus valeks.

Kulla inimene, kuidas sa ei tee vahet coachil ja stakel.

Esimesel juhul ei ole inimesel v6imalik kaotada raha, ainult oma aega.
Teisel juhul on stakejal v6imalik kaotada palju raha.

olympus sai 2(nagu me lugesime, siis teine oli tglt ebat2ielik)
sessi eest $50. Rohkem pole tema coachi andnud. Rohkem
ei peakski ta raha saama.

loomulikult, see mis kotkas tegi(i quit poker, deal ends, i play poker)
on ylim abuse, aga see pole see, mis ma kysisin sult.

Ma kysisin, mida sa n2ed, et inimesed hakkavad tulevikus exploitema,
kui olymps nyyd lisacoachi ei anna ja selle eest lisaraha ei saa?

Toots_x
16.02.10, 00:59
Ma kysisin, mida sa n2ed, et inimesed hakkavad tulevikus exploitema,
kui olymps nyyd lisacoachi ei anna ja selle eest lisaraha ei saa?
Pakun puusalt: Tulevikus sarnases situatsioonis meenutatakse seda olukorda, viidatakse linkidega ning öeldakse, et: "Tema tegi samamoodi, aga tema ju ei pidanud"..

masterpuppet
16.02.10, 00:59
Kus kohas ta valetas?

Mainis, et ei saa diili jätkata, kuna läheb välismaale. Kahjuks ei läinud välismaale ja ei suvatsenud seda mainida ka ning öelda, et sorry, läks nii ja räägime, mis edasi võiks juhtuda.

lebovend
16.02.10, 01:05
Pakun puusalt: Tulevikus sarnases situatsioonis meenutatakse seda olukorda, viidatakse linkidega ning öeldakse, et: "Tema tegi samamoodi, aga tema ju ei pidanud"..

ma saan aru, et oled oma 6petaja 6pilane.

Aga mis siia lingile viitamine annab inimestele?
Y coachib Xi NL600s kolm sessiooni. Saab summa Z(oletame,
et NL600 coach tahab saada kolme coachi eest $3000).
X maksab 3k 2ra. Koos l6petatakse diil. Ja mis see siia
lingile viitamine aitab?

Codecci
16.02.10, 01:06
Ma kysisin, mida sa n2ed, et inimesed hakkavad tulevikus exploitema,
kui olymps nyyd lisacoachi ei anna ja selle eest lisaraha ei saa?
Teevad diili, et maksavad X% võitudest Y perioodil ja kui mingil põhjusel soovivad diili varem lõpetada siis valetavad, et coach diili lõpetamisega nõustuks, nii näiteks.

Kust võtad, et olympus999 1.5h coaching $50 maksab? Äkki maksab $500?

Codecci
16.02.10, 01:10
ma saan aru, et oled oma 6petaja 6pilane.

Aga mis siia lingile viitamine annab inimestele?
Y coachib Xi NL600s kolm sessiooni. Saab summa Z(oletame,
et NL600 coach tahab saada kolme coachi eest $3000).
X maksab 3k 2ra. Koos l6petatakse diil. Ja mis see siia
lingile viitamine aitab?
Kui lepitakse kokku, et coach saab kolme coachi eest $3000 on kõik õige.

Kui lepitakse kokku, et coach saab 50% 10K käe pealt, aga 3,333 käe peal ütleb õpilane coachile, et on 3 kuud haiglas, ei saa mängida ja soovib diili lõpetada, coach nõustub, tehakse 50:50 antud hetkel ja õpilane järgmine päev rõõmsalt grindib, ei ole kõik õige.

DUCY?

lebovend
16.02.10, 01:12
Teevad diili, et maksavad X% võitudest Y perioodil ja kui mingil põhjusel soovivad diili varem lõpetada siis valetavad, et coach diili lõpetamisega nõustuks, nii näiteks.

Kust võtad, et olympus999 1.5h coaching $50 maksab? Äkki maksab $500?

Ei mul pole 6rna aimugi, palju olympuse tunnihind on, et inimestele NL10t 6petada, aga nii palju kui mina aru saan, siis nende kahe mittet2ieliku
sessiooni eest sai ta tasutud t2ielikult ja ise j2i rahule sinnamaani.

Aga jah, ma saan aru probleemist, et kotkas valetas ja tulevikus hakatakse
valetama. Rohuna n2en, kuidas exploiti 2ra hoida, on see, et coach kas
1.ei usu valet, ei l6peta diili 2ra.
2.j22b apaatseks igasuguste murede suhtes, ei l6peta diili 2ra


noh, eks n2is, mis tulevik toob ja palju neid coachingdiile exploitima hakatakse.

lenC
16.02.10, 01:13
Nagu öeldud, siis mina ja ranka ei näe põhjust, et kotkas scammerite listi panna. Samas peame ka vähemalt osa süüd selles jamas enda peale võtma. Nimelt, meie poliitika näeb ette, et uued ja vähemtuttavad kasutajad mingeid rahadiile ei tee(selleks on vaja mõned tingimused täita ja meie käest luba saada). Püüame edaspidi antud subfoorumit paremini reguleerida.

Toots_x
16.02.10, 01:18
ma saan aru, et oled oma õpetaja õpilane
See oli puhtalt minu isiklik arvamus.

Näiteks:
Lõpetan stake/coach diili ära põhjendusega, et ma ei saa enam mängida, kool röövib kogu minu aja.
Diilis on punkt: õpilane võlgneb coachile 50% diili vältel teenitud summast.

Stake $200 ning profit diili jooksul $800. Shipin coachile $400 ning oleme rõõmsalt mõlema kokkuleppel lõpetanud diili. Mainin siinkohal, et puudub punkt mis sätestab selle, et pean tagastama staketud summa + profiti.

Jätan selle $200 staketud raha omale ning grindin rõõmsalt nädala edasi mille jooksul teenin veel $800.
Lisame ka selle, et diilis puudub punkt mis kohustab coachi õpetama näiteks 2x nädalas.

Kui diil oleks jätkunud ilma vahesündmusteta, kas kumbki osapool oleks tekitanud dramaatikat sellest, et jäi 2 sessiooni saamata?
Kas coachil nüüd puudub õigus nõuda talle kuuluvat $400?

vapsik
16.02.10, 01:21
See on selge, et kotkas mingit raha enam ei maksa. Kuhugi petturite nimekirja teda panema ei hakata, aga vähemalt minu silmis jääb ebameeldiv märk külge ja mingeid vastutulekuid sellistel isikutele ei tee.

Olympusele pakun välja, et võin teda isiklikult aidata paar coaching tunniga ilma mingi tasu eest, juhul kui tema jaoks on peale seda case closed.

lebovend
16.02.10, 01:22
See oli puhtalt minu isiklik arvamus.

Näiteks:
Lõpetan stake/coach diili ära põhjendusega, et ma ei saa enam mängida, kool röövib kogu minu aja.
Diilis on punkt: õpilane võlgneb coachile 50% diili vältel teenitud summast.

Stake $200 ning profit diili jooksul $800. Shipin coachile $400 ning oleme rõõmsalt mõlema kokkuleppel lõpetanud diili. Mainin siinkohal, et puudub punkt mis sätestab selle, et pean tagastama staketud summa + profiti.

Jätan selle $200 staketud raha omale ning grindin rõõmsalt nädala edasi mille jooksul teenin veel $800.
Lisame ka selle, et diilis puudub punkt mis kohustab coachi õpetama näiteks 2x nädalas.

Kui diil oleks jätkunud ilma vahesündmusteta, kas kumbki osapool oleks tekitanud dramaatikat sellest, et jäi 2 sessiooni saamata?
Kas coachil nüüd puudub õigus nõuda talle kuuluvat $400?

toots, oled valesti aru saanud. antud diilis ei olnud stakei.

Toots_x
16.02.10, 01:31
toots, oled valesti aru saanud. antud diilis ei olnud stakei.
Tõsi antud näide ei sobinud 100% antud kontekstiga kuid ma usun, et mõlemat olukorda iseloomustavaks jooneks on meelega/pahatahtlik valetamine || puudulikud diili punktid ning sellest tulenevad probleemid.

lebovend
16.02.10, 01:47
Ilmselgelt on tegemist segase olukorraga, m6lemad osapooled
failisid mingil m22ral. Aga esimese korraga siiski ei n2e ma,
et kedagi saaks petturiks tembeldada ja k6rvuti panna inimestega,
kes seal PP.com petturite nimekirjas on.

Kyll aga saab igayks siit yhtteist 6ppida, et ei tuleks sarnast teist
korda.

Esiteks v6iks coachidiili teha ikkagi nii, et makstakse ainult
ja ainult sessioonide eest, mitte profiti eest. Ehk siis oletame
on kaks sessiooni n2dalas. Kumbki sessioon kestab tunni
ja m6lema tunni eest tasutakse. Nyyd ylej22nud aja grindib
6pilane omap2id, n2iteks nolifeb 40 tundi veel sel n2dalal,
aga sealt ei v6eta tasu, sest seal on inimene ikkagi omap2id.
Samamoodi kui inimene j22b selle 40 tunni jooskul kahjumisse,
ei huvita ju coach 6pilase kaotused.

Teiseks, juhul kui on profiti p6hine coachimine, siis nagu juba ennist mainisin,
tuleb coachil suhtuda skeptilisemalt enneaegsetesse diili l6petamistesse.
"Pead t88le minema? Selge, sa oled ilusti siiamaani tasunud. Ma saan aru,
et sa nyyd 2 kuud oled t88l ja pokkerit ei m2ngi. Aga see ei t2henda, et
me peame diili l6petama. Kui kaks kuud l2bi saab, j2tkame. V6i kui sa ei
t88ta 24/7 seal, kuhu iganes sa l2hed, siis j2tkub diil seal."
OR
"Tunnen kaasa vanaema surma p2rast. J2tkame diili, kui oled leinaperioodist
yle saanud."



Need on siis minu kaks kokkuv6tlikku senti.

Toots_x
16.02.10, 02:06
Loodan, et kasutaja Kotkas1000 ning olympus99 saavad oma erimeelsused rahulikult lahendatud ning praegune insident jääb õpetuseks praegustele ning ka tulevastele pokkeriprod'e liikmetele.

Ehk nüüd tänu sellele põhinevad tulevased diilid rangemalt määratletud punktidel mis on mõlemale osapoolele üheselt mõistetavad ning long run'is võidame kõik kogemuse võrra.


Need on siis minu kaks kokkuv6tlikku senti. +1

camu
16.02.10, 09:41
Imo on juba suhteliselt pointless teha diil ala mängime 300 täis ja siis pooleks. Ilusa hiiteri toel polegi palju vaja, aga samas pärast diili lõppu ikka ei biidi.

Ma püüan mõelda nüüd erinevast vaatenurgast ning saan täiesti mõlemast inimesest aru. Õigus on natuke mõlemal. Ja ma ei teagi kelle poole siin häält panna. Ilmselt on teemaalgataja natuke rohkem õige, sest kui diil loeti lõppenuks (mis sellest, et natuke arusaamatutel alustel) siis on asi läbi ja kõik.

Mulle isiklikult ei meeldi avalikult selline üksteise pihta sita loopimine. Sellise rahasumma pärast, mis tõsi küll microgrinderile on päris suur summa, üksteise nime rüvetamine on minu jaoks arusaamatu. Seda enam, et diil pole mitte kuidagi seotud pokkeriprode foorumiga, v.a. et kasutajad on mõlemad selle liikmed.

Samas on see teema ka pigem mõeldud sellena, et nõu küsida, kuidas oleks õigem käituda. Pakun isiklikult välja, et otsustage küsitluse tulemuse põhjal. Ja summa ei peaks kindlasti mitte olema 100$, pigem 50$!

tolmuahv
16.02.10, 10:27
Minu arvamus ka: Tegu on ilmselgelt pettusega, vähe on isegi arutada siin. Mõelge, mis olid coachi alternatiivid hetkel kui ta Kotkas talle info edastas, et enam ei mängi:
1) Ei usu raisk, küll sa mängid! Ei lõpeta diili ära.
2) Okei, meest sõnast. Võtan selle break-off fee $50, kuigi ootused olid suuremad. Parem see kui mitte midagi.

Mis te ise teinud oleks?

Mulle tundub kummaline, et Kotkas veel sõna julgeb võtta sel teemal. Ilmselgelt andis ta valeinfot või pooltõde. Kui ta tegi seda tahtmatult, siis oleks täiesti iseenesest mõistetav, et puuduva raha shipib järgi. Selle asemel siin nüüd tantsu lüüa ja vaielda - beats me. Ma ei mängiks hea meelega sellise mehega isegi sama laua taga, rääkimata mingitest tehingutest või coachimistest.

Codecci
16.02.10, 11:49
Ma püüan mõelda nüüd erinevast vaatenurgast ning saan täiesti mõlemast inimesest aru. Õigus on natuke mõlemal. Ja ma ei teagi kelle poole siin häält panna. Ilmselt on teemaalgataja natuke rohkem õige, sest kui diil loeti lõppenuks (mis sellest, et natuke arusaamatutel alustel) siis on asi läbi ja kõik.
olympus999 nõustus diili lõpetama tõenäoliselt AINULT SELLEL PÕHJUSEL, et teine inimene 2 kuud mängida ei saa, mis osutus valeks.

Teemaalgataja on natuke rohkem õige, sest valetas ennast diilist välja? (ükskõik kas siis tahtlikult või mitte)

Kotkas1000
16.02.10, 12:19
Huvitav on see, et osad vennad peavad mind ikka täielikuks petiseks :O
Seppadele ei jõua vist kohale, et tegu on täielikult arusaamatusega ja kellegi poolse valesti mõistmisega. Mitte keegi ei ole kedagi sihilikult üle lasknud. Kui oleks kellegi ülelaskmisega tegu, siis seda teemat siin ei oleks. Mina olin loll, et ei süvenend nn. diili "reeglitesse" vaid tahtsin lihtsalt inimest, kes mulle ühtteist õpetaks ja selle ma ka leidsin. Kui selgus, et tulevikus ma enam pokkerit ei mängi nii palju, siis läks ka tuhin üle ja mõtlesin, et ei ole ju mõtet maksta rohkem ja lõpetasin diili. Arvasin, et on ju loogiline, et maksan 1/3 summast, kuna TÖÖD EI OLE JU MINUGA TEHTUD 1/1 summa asemel. Mina ostsin TEENUST, mida ma EI TARBINUD. Kas see on siis nii ebaloogiline?? Kui löhed autokooli ja kogu pakett maksab 6000, siis nädala pärast mingil suvalisel põhjusel lõpetades ma saan sealt raha tagasi, MILLE EEST EI OLE MULLE TEENUST PAKUTUD. Ja kui kooli direktor näeb mind 3 kuu pärast linnas autoga ringi uhamas, siis ta ei tule minult seda raha tagasi küsima.
Ja selle posti point ei ole mitte kedagi ümber veenda vaid lihtsalt siin osad kodanikud kirjutavad, et ma selline ****, et ühe laua taga isegi ei kõlba istuda. Kuidagi väga sitt tunne on sees.
Ma katsun asja lahendada demokraatlikult ja õiglselt, et mõlemad osapooled jääkisd rahule.
Türi, kas ma peaksin eestlaslikult endale ise vee peale tõmbama ja ära maksma kohe, kui mulle tundub, et tegelikult on mu õiglustunnet riivatud ja ma ei peaks seda maksma?? Mulle on kodust ema piimaga antud kaasa mõned põhimõtted, kuidas oma rahaga ümber käia.

Seda, kas ma olen kellegile valetanud või mitte, ei vaevu ma mitte kellegile isegi täpsustamaks. Te olete ju niigi kõige targemad siin.

Aga ok, hommikul vara keerati tuju väga sitaks osade vendade kommentaare lugedes ja tekst on segane.

MOTT

Codecci
16.02.10, 12:29
Arvasin, et on ju loogiline, et maksan 1/3 summast, kuna TÖÖD EI OLE JU MINUGA TEHTUD 1/1 summa asemel. Mina ostsin TEENUST, mida ma EI TARBINUD.
See on sinu probleem, et sa ei tarbinud. Kas ta keeldus sulle teenust pakkumast?

Kui sa liitud CardRunnersiga, maksad miski $200 6 kuu eest ja ühtegi videot ei vaata peaksid oma raha tagasi saama? Kui sa autokooli eest 6K maksad ja kohal ei käi siis ka arvatavasti keegi sulle raha tagasi ei hakka andma sellepärast, et sa kohal ei käinud ja teenust ei tarbinud.

oksesteak
16.02.10, 12:30
mõlemad vennad on steakimise/coachimise kokkulepped sitalt vormistanud. seega on mõlemad süüdi: coach lõpetas diili kuna arvas, et õpilane enam edasi ei mängi (coachimisteenus on põhjusega tunnitasuline btw). samas sellise olukorra jaoks polnud kokku lepitud ühtegi trahvi vms. õpilane arvas, et peab välismaale minema aga ei läinud (wtf, kuidas inimesed üldse oma asju ei suuda korraldada).
leppige kokku mingi summa, mis on väiksem kui coachi poolt nõutud ja suurem kui 0 ning unustage kogu teema.

Viski
16.02.10, 12:55
Offtopic - See teema on naljakam kui see piltide ja linkide teema kokku.

Jennifer
16.02.10, 13:18
Kotkas, maksa Olympsile siis 50$ ja rahu majas. Mõlemad on vastu tulnud ning kompromiss saavutatud! :)

nomerlot
16.02.10, 13:23
Kotkas, maksa Olympsile siis 50$ ja rahu majas. Mõlemad on vastu tulnud ning kompromiss saavutatud! :)

+1

Codecci
16.02.10, 13:28
Kotkas, maksa Olympsile siis 50$ ja rahu majas. Mõlemad on vastu tulnud ning kompromiss saavutatud! :)

Äkki olympus999 pole rahul?

Dogers
16.02.10, 13:32
Jah, kotkas1000 on kaabakas ja peab maksma olympus999´le 100$ lisaks

Kui ütlesid, et ei saa mängida 2 järgmist kuud siis seda see tähendabki - kui 5 päeva veel mängid, siis 5 päeva läheb ka arvesse.

See on eraldi teema kui sa piisavalt coachingut ei saanud - kas sa küsisid talt ja ta keeldus seda pakkumast? Kui ei, siis ship $100 imo.


Who cares? Kui ma müün kellelegi auto 200K-ga mille turuväärtus on 100K, inimene maksab 150K ja jääb 50K võlgu, siis ta ei peagi seda ära maksma, kuigi oli nõus selle auto 200K eest ostma?

you have done it again, jälle ütlesid minu eest kõik ära:D

Toots_x
16.02.10, 13:32
Aga ok, hommikul vara keerati tuju väga sitaks osade vendade kommentaare lugedes ja tekst on segane.
Ise Sa tegid selle teema, mis Sa lootsid saada ainult vastukaja kus Sind õigeks mõistetakse? Niipalju kui on erinevaid inimesi on ka erinevaid arvamusi, siin teemas on päris mitmed inimesed sõna võtnud seega ootaks ka Y arvul erinevaid hoiakuid ja arvamusi.

Tuul
16.02.10, 13:42
Minus tekitab ka hämmastust, kuidas saab üldse leida, et Kotkas1000-l õigus on, kummaline

nomerlot
16.02.10, 13:44
Kui sa praegu ütled, et ei huvita, sul on õigus, siis milleks üldse küsida? Kui otsus tuleb puhtalt foorumiadminnide seisukoha pealt, siis olekski võinud neil PM arvamust küsida, mitte turuplatsil avalikult arutada.

Kuna see teema peaks olema aluseks, mis otsus teha, siis arvamuste ja polli järgi on IMHO ilmne, et vähemalt 50$ võiks küll juurde shippida.

Igal juhul on tagumine aeg mingi otsus vastu võtta ja see thread kinni panna!

wedoit
16.02.10, 13:54
See on hea teema, sellised kitsaskohad tuleb päevavalgusse tuua, et saaks selgeks (või selgemaks) vaieldud ja ei tekiks ebaausaid ideid kellelgi. Tuleb näidata mis on aksepteeritav ja mis ei ole. Mis puutub adminidesse, siis diili ei postitatud foorumisse (oli abipalve ainult) ja seega ei ole see ka adminnide otsustada. See puhtalt Kotka ja Oly läbirääkimiste koht, kuid on hea, et nõu küsitakse.

vsiu100
16.02.10, 14:24
Minus tekitab ka hämmastust, kuidas saab üldse leida, et Kotkas1000-l õigus on, kummaline

this.
+ Codecci postid.

kotkas.
Eeldame, et just nii oli nagu räägid. pidid ära minema ja mängida ei saa. aga ei läinud ja said edasi mängida. NÜÜD tuleb see koht, kus sa oleks võinud olympusega ühendust võtta ja öelda, et diil kestab selle hetkeni, kui asju reaalselt pakkima hakkad või algne lepe täidetud.
nobrainer.

jrgn hell
16.02.10, 14:30
this.
+ Codecci postid.

kotkas.
Eeldame, et just nii oli nagu räägid. pidid ära minema ja mängida ei saa. aga ei läinud ja said edasi mängida. NÜÜD tuleb see koht, kus sa oleks võinud olympusega ühendust võtta ja öelda, et diil kestab selle hetkeni, kui asju reaalselt pakkima hakkad või algne lepe täidetud.
nobrainer.


ise mõtlesin sama, aga ei viitsinud parooli tellida.

Imo jätkaku täpselt sinna maani, kuni saab mängida ja siis arveldage diil lõpuni.
Obv tagasivaatavalt ka ära klaarida.

jrgn hell
16.02.10, 14:30
ses suhtes, et coachi ikka saab ka edasi

noname
16.02.10, 14:53
Olete Te nüüd omavahel rääkinud?
Mis edasi saab?

Seega jätaksin asja teise otsustada. Kui enamus leiab, et olengi kaabakas ja olen olympus999´le 100$ võlgu, siis täidan oma kohust ja likvideerin võla.

Mulle tundub,et polli järgi Sa ikkagi maksad ära talle selle raha.
Tehke diil sealt edasi,kus pooleli jäi.Kuna Sa otsustad nagunii maksta,siis paar ühis sessi vms on ju sulle ainult kasuks.Miks nuriseda üldse.

Edu teile.

Maison
16.02.10, 14:59
See teema taandub suuresti kahel erineval tahul. Esimesena nii öelda JOKK situatsioon, kuid teisalt mis kindlalt minu arvates peaks peale jääma selles suhteliselt väikeses ringkonnas on inimlikkus ja austus üksteise vastu. Kui kotkas ennast mittetõese info põhjal diiili edasistest kohustustest vabastas, siis see näitab selgelt et oled ema piimast kaasa saanud rohkem materiaalset väärtust, kuid antud juhul mitte niipalju inimlikku suhtumist olympose abi vastu, kui asetad ennast tema situatsiooni, siis ütle kuidas ennast tunneksid, kui oleksid kellelegile abiks ja lööte teema lõppedes käed aga siis mingi hetk avastad et teine osapool ei ole teemat lõpetanud ja ajab asja omalkäel edasi!
Asja point ongi, et sinu jaoks on teema põhimõtteliselt JOKK, aga kas ka inimlik?

tolmuahv
16.02.10, 15:17
Huvitav on see, et osad vennad peavad mind ikka täielikuks petiseks :O


Mina olin loll, et ei süvenend nn. diili "reeglitesse"



läks ka tuhin üle ja mõtlesin, et ei ole ju mõtet maksta rohkem

Põhjendasid ise ära, miks sind petiseks peetakse. Sa ei süvenenud diili reeglitesse ja mõtlesid ühel hetkel, et milleks maksta rohkem. Diilist tuleb üheselt välja, et pead maksma.

Minu jaoks oled lihtsalt coachingut saanud mängija, kes sai piisavalt abi, et võitma hakata. Ja peale seda leidis põhjuse oma õpetajale mitte tasuda, sest õpetajast oli liiga kiirelt ja liiga palju kasu ja enam polnud õpetust vaja. Ja ofc tundus tasu liiga kõrge tagantjärgi.

Tarq666
16.02.10, 15:34
Minupoolne õiglane kohtuotsus, kui oleksin kohtunikurollis:cool:. Kotkas1000 sai coachi ja maksis selle eest. Diil lõpetati tingimusel. Kotkas1000 rikkus tingimust aga edasisel grindimisel coachmist ei saanud, mistõttu oleks õiglane 100$ jagada 2ga. Ja kotkas1000 võlgneb olympusele tingimuse rikkumise tõttu 50$ valuraha.

The end!

HBP
16.02.10, 15:37
Lenc ja ranka on kahtlaselt yhele poole kallutatud.Selge ju see,et ta valetas olympslile ning katkestas diili valetades(just valetades kuna ta ei ole tõendanud enda väiteid ja vastupidine on täiesti tõendatud).Kas olymps oleks nõus olnud katkestama ilma selle ilmselge valeta?Ja ka olymps ei peaks rohkem teda coachima kuna coachi tulemusena sai ta 300 taala kokku.Punktid täidetud ja kotkas1000 võlgneb lisaraha imo.Kuna diil katkes vale tõttu siis olympsi nõusolek diili lõpetamiseks ei kehti enam.Ja usun,et loogilist nign ausat mõtlemist on siin foorumis rohkem kui valede uskumist ning seda näitab ka poll.

CTXrix
16.02.10, 15:59
Heh, poll on peaaegu coinflip :) River tuleb kuldne, raudselt.

Svenza
16.02.10, 16:02
Pollis vähe valikuvõimalusi. Nr. 3 variant oleks kindlasti: Ma olen ikka täisidioot, et sellise threadi püstitan.
Maksa ära ja elu läheb edasi. Mul oli alguses täiesti pohui, sest tegemist on ju nii tühise summaga, aga siis hakkasin mõtlema, et kui Tom "durrrr" Dwan peaks mind õpetama biitima high stakes online cashi ja meil kokkulepe, et annan talle 150k$ pärast. Nädala pärast avastan, et biidingi mängu ja nüüd juba täiesti iseseisvalt, maksan 50K ära ja lasen sajaga üle. Peen onju?
Tra, te teete sellistest asjadest poleemikat üldse? Parem otsime Arnis Vähi ja muud piidrid üles ja tambime korralikult ära. Ma annaks nii sulle kui Olymposele kummalegi 100$ kui te hüppelt pöördega pederastidele kannaga näkku tõmbaks ja asi ants. Iseennast teed maha ju praegu selle threadiga.

Kotkas1000
16.02.10, 16:11
Kuna õhtu on käes ja tundub, et rahvas on enamuses selle poolt, et pean 100$ välja köhima, siis ma ka teen seda. Edasist coachimist ma EI VAJA, kuna ma SÕIDAN EESTIST MINEMA. Kui ei usu, siis vaadake PTR-st, kas ma järgmisel nädalal ka veel mängi. Mõnusad uskmatud toomased olete.

Ühtlasi palun modedel see teema kui ka petturite teemas vastavasisulised postid eemaldada. Milleski süüdi ma ennast ei tunne. Aga eks ma olengi selline jäärapäine.

LUKKU!!

K2snakas
16.02.10, 16:17
lol kui nüüd sõidad alles, oleks couching ammu l2bi olnud ja unustatud!

Kotkas1000
16.02.10, 16:24
mida iganes....

Kotkas1000
16.02.10, 16:27
Ahsoo, ja kui mind peaks tabama järgmine downswing, siis ma tuleks küsiks oma 100$ tagasi.

noname
16.02.10, 16:28
Finally.

Good Luck.

olympus999
16.02.10, 16:34
Kinnitan. Kotkas1000 tegi ülekande ära.

ok2aa
16.02.10, 16:36
Kuna õhtu on käes ja tundub, et rahvas on enamuses selle poolt, et pean 100$ välja köhima, siis ma ka teen seda. Edasist coachimist ma EI VAJA, kuna ma SÕIDAN EESTIST MINEMA. Kui ei usu, siis vaadake PTR-st, kas ma järgmisel nädalal ka veel mängi. Mõnusad uskmatud toomased olete.

Ühtlasi palun modedel see teema kui ka petturite teemas vastavasisulised postid eemaldada. Milleski süüdi ma ennast ei tunne. Aga eks ma olengi selline jäärapäine.

LUKKU!!

miks sa solvunud oled?

küsisid arvamust ning said selle. mis nüüd enam edasi tujutseda...

Kotkas1000
16.02.10, 16:38
Solvunud?? Kust otsast sa seda välja loed??

HBP
16.02.10, 16:43
See tuleneb pettekujutelmast kui sa arvad,et sul on õigus aga välja tuleb midagi muud.

E:aga annan au kotkas1000-le,et ta asjale auväärse punkti pani!

vsiu100
16.02.10, 16:46
this.
+ Codecci postid.

kotkas.
Eeldame, et just nii oli nagu räägid. pidid ära minema ja mängida ei saa. aga ei läinud ja said edasi mängida. NÜÜD tuleb see koht, kus sa oleks võinud olympusega ühendust võtta ja öelda, et diil kestab selle hetkeni, kui asju reaalselt pakkima hakkad või algne lepe täidetud.
nobrainer.

panen korra veel oma posti.
ma hakkan uskuma, et sa pidid ära sõitma ja seda ka teed, aga niikaua oleks diil edasi käia või siis ei oleks sa pidanud tuima grindi edasi laskma.
petturite teemasse sa ei kvalifitseeru imo

Toots_x
16.02.10, 18:15
Kinnitan. Kotkas1000 tegi ülekande ära.
Rahad kantud, osapooled üle kivide ja kändude kokkuleppele jõundnud, finally.

Kotkas1000, minu silmis lõpetasid Sa selle teema auväärselt, olenemata sellest kellel on lõppkokkuvõttes õigus.

Kotkas1000
16.02.10, 18:20
Äki keegi hea inimene hoolitseks nüüd selle eest, et see jama saaks interneti avarustest igavest peitu pugeda.

ranka
16.02.10, 18:25
panen korra veel oma posti.
ma hakkan uskuma, et sa pidid ära sõitma ja seda ka teed, aga niikaua oleks diil edasi käia või siis ei oleks sa pidanud tuima grindi edasi laskma.
petturite teemasse sa ei kvalifitseeru imo

Kaks ausat inimest leppisid omavahel kokku, et lõpetame diili ära, kuna ma ei saa enam mängida. Teema algusest ma lugesin välja, et kotkas pidi 10-ndal ära sõitma ja kuuendal oli kokkulepe ning mängupäevad toimusidki kuuenda ning kümnenda vahepeal.

Siiamaani on minu arvates kõik igati AUS, sest veel debiilsem oleks, kui kotkas sõidaks ära tööle ja siis kaob ning ei räägi kippu ega kõppu. Tuleb üks NV purjus peaga MSN ja seletab olympsile, et kuule tont ma nüüd tööl ja ei saa mängida. See jätaks ju veel halvema maigu juurde.

See, et nüüd on juba 16 ja ikka Eestis kükitab on kindlasti valetamine aga kui ta tõesti lähebki Eestist ära siis loksub kõik tagasi paika. Olgu kuupeävadega pandi mööda aga Olymps siis võiks kindlalt $50 tagasi shippida. Üleüldse $100 mis ta sai on hästi saadud ja oma lohakusest võiks vabalt $50 tagasi anda.

Kotkas1000
16.02.10, 18:29
See on minu suhtes ikka väga ebaaus, et mind VALETAJAKS peetakse.

ranka
16.02.10, 18:36
Äki keegi hea inimene hoolitseks nüüd selle eest, et see jama saaks interneti avarustest igavest peitu pugeda.

Kahjuks ei. Kuna Te ei suutnud omavahel kokkuleppele jõuda ja otsustasite musta pesu avalikult pesta, veel-enam sa tegid selle teema siis paraku see siia jääb.

camu
16.02.10, 18:55
Kurb teema. Ja ebaõiglane

jrgn hell
16.02.10, 19:06
svenza nõu ka igati adekvaatne

on üldse mõni pettur (kotkast ei pea silmas) peale mõnda pokkeri jama kolakat ka saanud?

olympus999
16.02.10, 19:38
Kaks ausat inimest leppisid omavahel kokku, et lõpetame diili ära, kuna ma ei saa enam mängida. Teema algusest ma lugesin välja, et kotkas pidi 10-ndal ära sõitma ja kuuendal oli kokkulepe ning mängupäevad toimusidki kuuenda ning kümnenda vahepeal.

Siiamaani on minu arvates kõik igati AUS, sest veel debiilsem oleks, kui kotkas sõidaks ära tööle ja siis kaob ning ei räägi kippu ega kõppu. Tuleb üks NV purjus peaga MSN ja seletab olympsile, et kuule tont ma nüüd tööl ja ei saa mängida. See jätaks ju veel halvema maigu juurde.

See, et nüüd on juba 16 ja ikka Eestis kükitab on kindlasti valetamine aga kui ta tõesti lähebki Eestist ära siis loksub kõik tagasi paika. Olgu kuupeävadega pandi mööda aga Olymps siis võiks kindlalt $50 tagasi shippida. Üleüldse $100 mis ta sai on hästi saadud ja oma lohakusest võiks vabalt $50 tagasi anda.
Üritan veel viimast korda rankat veenda ja siis loen selle teema enda jaoks lõppenuks. See, et ta 10ndal ära sõidab ei puutu asjasse. Ta ütles 6ndal, et edaspidi ei tegele pokkeriga(ta ei maininud, et alates 10ndast ei tegele pokkeriga. Ta kyll ütles, et 10ndal sõidab soome). Mina tema töö kohta ei küsinud, võibolla teeb kodus tööd, kes teab. Ei hakkanud uurima. Võtsin sõna sõnalt, et enam ei tegele ja kõik.

ranka
16.02.10, 19:42
Ahne oled.

Pahvak
16.02.10, 19:55
Leping on leping, aga mul ei jäänud sinust, olympus999, ka just kõige positiivsemat muljet. Ma ei saa ise ka aru miks, aga ilmselt on asi selles Lenci kommentaaris.

somka
16.02.10, 20:10
Huvitav teema tõesti. Ühesküljest õigus nagu olympus999 poolel, teisalt jälle diil lõpetatud poolte kokkuleppel ja tasu ka saadud. Mul oleks küll häbi pärast diili lõppu pappi küsima hakata. Kas nüüd oleks pidanud kotkas mängimise päris maha jätma? Ma olen üsna kindel et juhul kui sa oleks mängima hakanud 2 kuu või 6 kuu või aasta pärast uuesti oleks olympus999 selle välja nuhkinud ja pappi küsima hakanud. A noh on selliseid inimesi.

Sass
16.02.10, 20:26
ei viitsind tervet teemat läbi lugeda aga esimese posti lugesin läbi, imo on see pettus... muidugi ma saan aru kui kotkas laseb õhtuti natuke pokkerit, siis las olla, aga see on minu arvates sama kui ma ytlen peale coachimist, mille diil oli et kasumist mingi osa coachile, et lõpetame diili ära kuna mul pole 3 kuud enam arvutit ja pärast mängin edasi. Pmts kind of pettus

Codecci
16.02.10, 20:44
Huvitav teema tõesti. Ühesküljest õigus nagu olympus999 poolel, teisalt jälle diil lõpetatud poolte kokkuleppel ja tasu ka saadud. Mul oleks küll häbi pärast diili lõppu pappi küsima hakata. Kas nüüd oleks pidanud kotkas mängimise päris maha jätma? Ma olen üsna kindel et juhul kui sa oleks mängima hakanud 2 kuu või 6 kuu või aasta pärast uuesti oleks olympus999 selle välja nuhkinud ja pappi küsima hakanud. A noh on selliseid inimesi.
Kas üldse lugesid teemat? Diil lõpetati poolte kokkuleppel ainult seetõttu, et olympus999 'le anti valeinfot.

"Diil on lõpetatud ja kõik" on antud teemas väga rumal väide.

Kotkas1000
16.02.10, 21:07
Kahjuks ei. Kuna Te ei suutnud omavahel kokkuleppele jõuda ja otsustasite musta pesu avalikult pesta, veel-enam sa tegid selle teema siis paraku see siia jääb.

No see nüüd küll minu suhtes enam õiglane ei ole :mad:

Palun reageerida mu palvele ja see asi siit kustutada!! Samuti kustutada kõik selle asjaga seonduv petturite teemast diilide kausta all. See on siiski avalik foorum kõigile lugemiseks ja kuna ma olen enda kohustused täitnud ja ei ole mitte kedagi petnud, siis see ei ole õige, et antud teemad jäävad kõigile vahtimiseks. Tuletaks ka meelde, et avalikuks läks see pesupesemine mitte minust tingituna.

Arcticman
16.02.10, 23:37
Codeccil on igas postituses õigus.
+1

KristjanLaas
16.02.10, 23:38
Codecci on ka minu hero selles topicus.

somka
17.02.10, 09:29
Kas üldse lugesid teemat? Diil lõpetati poolte kokkuleppel ainult seetõttu, et olympus999 'le anti valeinfot.

"Diil on lõpetatud ja kõik" on antud teemas väga rumal väide.

Öeldi ju ilusasti ette et nüüd mängida ei saa 2 kuud, diil lõpetati ilma lisatingimusteta (ei lepitud kokku et edasimängimisel läheb edasi).
ja tasu maksti ära (samas ka coachimine oli poolik ja vigane)
Siit point kui teete miskit diili tehke korralik leping.
Ma ei näe ühtegi põhjust miks ei tohiks peale lepingu lõppemist edasi teha mis tahan, isegi kui leping on lõpetatud pastakast imetud põhjuse läbi.

2 normaalset inimest oleks selle ilma musta pesu pesemata omavahel kokku leppinud.

Ei õigusta kedagi, lihtsalt eelnevalt oleks vaja kõik kokkuleppida, et pärast tühise summa pärast riidu minna ja mark täis teha.

pikk28
17.02.10, 09:52
oleks mul diil ntx vapsiku, pastilaa või taipupolega (tegelikult ükskõik kellega) ning mingil ajal saan teada, et pean välismaale tööle sõitma, siis ofc teataks sellest ning kui järgmine päev selgub, et lähen 2- nädala pärast, siis OFC MA TEATAKS KA SELLEST NING LEIAKS UUE KOMPROMISSI.
ez

Codecci
17.02.10, 12:50
Öeldi ju ilusasti ette et nüüd mängida ei saa 2 kuud, diil lõpetati ilma lisatingimusteta (ei lepitud kokku et edasimängimisel läheb edasi).

AGA SAI JU MÄNGIDA

ropka11
17.02.10, 13:10
Minus tekitab ka hämmastust, kuidas saab üldse leida, et Kotkas1000-l õigus on, kummaline

Minu mõistus ka seda ei võta.

somka
17.02.10, 13:52
mis siis on et sai ? diil oli ju läbi, pohh mis teed.
ma ei anna kummalegi õigust, sellised asjad lepitakse kokku korralikult, mitte ei tulda õhtulehte pasundama.

jrgn hell
17.02.10, 14:00
aastaid tagasi mingi investeerimis ja time-managemendi aluste seminaril ka see korraldaja rääkis, et alati lepingute alustage lõpust. Et, mis siis saab, kui asi lõpeb, või koostöö ei suju.

Codecci
17.02.10, 15:24
mis siis on et sai ? diil oli ju läbi, pohh mis teed.
ma ei anna kummalegi õigust, sellised asjad lepitakse kokku korralikult, mitte ei tulda õhtulehte pasundama.
Kui ma tahan mingist diilist välja saada ja valetan, et jäin Lähis-Idas kätest ilma ja ei saa enam mängida ja nii kui coach nõustub diili lõpetama, hakkan kõvasti grindima ja kõik on õige, sest diil on ju läbi, jah?

Pahvak
17.02.10, 15:28
Kui ma tahan mingist diilist välja saada ja valetan, et jäin Lähis-Idas kätest ilma ja ei saa enam mängida ja nii kui coach nõustub diili lõpetama, hakkan kõvasti grindima ja kõik on õige, sest diil on ju läbi, jah?

Ütled, et grindid jalgadega.

http://www.geek.com/wp-content/uploads/2007/12/foot_mouse_02.jpg

Rage
17.02.10, 15:32
ciisõs.. küll te viitsite jahuda.. imo võiks selle topicu kinni panna.. targemaks te ikka ei saa..

somka
17.02.10, 15:45
Kui ma tahan mingist diilist välja saada ja valetan, et jäin Lähis-Idas kätest ilma ja ei saa enam mängida ja nii kui coach nõustub diili lõpetama, hakkan kõvasti grindima ja kõik on õige, sest diil on ju läbi, jah?

Kle saa palun aru et vahet pole mismoodi leping lõpeb. Kui mõlemad pooled on nõus ja lisaklausleid pole siis on läbi. Pole kellegi asi mis edasi saab.

Eetiline see loomulikult pole. Vaata mis JOKK süsteemid koguaeg käivad, see diiliteema läheb samasse kapsaaeda.

mina lõpetan.

Codecci
17.02.10, 15:50
Kle saa palun aru et vahet pole mismoodi leping lõpeb. Kui mõlemad pooled on nõus ja lisaklausleid pole siis on läbi. Pole kellegi asi mis edasi saab.

Eetiline see loomulikult pole. Vaata mis JOKK süsteemid koguaeg käivad, see diiliteema läheb samasse kapsaaeda.

mina lõpetan.
See on ebaoluline, kas ametlikult saab midagi teha või mitte, eetika ongi ainus mis loeb pokkeris tehtavate diilidega ja ega see petturite nimekiri ei olegi mõeldud ainult inimestele, kes eksivad Eesti Vabariigi seaduses paragrahv X lõik Y vastu, see on tehtud selleks, et hoiatada kellega tulevikus mitte diile teha ja kui keegi tahtlikult teeks nii nagu Kotkas1000 tegi ja hiljem suhtuks asjasse nagu Raigo PokerNewsist, siis tahaks ma igal juhul, et antud kodanik selles listis oleks.

ok2aa
17.02.10, 16:45
ma arvan, et kogu loo õppetund on see, et kõik lepingud tuleb mingil moel vormistada ja mõlemad pooled peavad oma kohustuste ja õigustega kursis olema. antud juhul olid mõlemad lohakad ning sellepärast see pasatorm siin toimubki.

samas maksis kotkas oma raha ära ja mingis mustas nimekirjas ei peaks olema imo. tegu on lihtsalt kogenematuse ja naiivsusega.

Codecci
17.02.10, 17:47
samas maksis kotkas oma raha ära ja mingis mustas nimekirjas ei peaks olema imo. tegu on lihtsalt kogenematuse ja naiivsusega.
Nõus.

nummar
17.02.10, 18:18
selle teema võiks eestlaslikuks ahnuseks ümber nimetada

StripPoker
19.02.10, 12:16
Kui coach ei meeldi mingil põhjusel või ei sobi siis võiks ju seda ka otse, ausalt ja viisakalt öelda ja oleks diil pooleli jäänud nagu jäi. Aga kui öelda, et lähen tööle ja mängida ei saa siis jäi diil pooleli ebaausal alusel. Kuigi olympus jäi nõusse diili lõpetamisega siis see otsus põhines valel - seega usun, et tuleks välja maksta algne summa.

pikk28
24.02.10, 13:27
kotkas millal eestist lahkud? mul kopp juba ees sinust ! haigelt hitid mu vastu :D

low-flow
24.02.10, 21:56
http://www.pokertableratings.com/graphs/k/kotkas1000/timeline-stars.png ('http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/kotkas1000')

Kui see saavutati 2 coachingu sessiga siis peaks olympusele microrahvas nagu torm peale lendama ja teda oma treeneriks anuma. Best adverticing evar imo.

kjmrc
02.03.10, 11:54
Lugesin kõik 15 lehekülge läbi ja minu arvamus on selline, et Kotkas ikkagi rikkus diili. Kuna
1. Ta ütles, et peame diili lõpetama, kuna pean välismaale minema tööle ja enam mängida ei saa.
2. KUI ta sai teada, et minekut ei toimu ikkagi antud päeval, siis oleks pidanud diil kestma edasi niikauaks, kuniks minek on. Kuid see nii polnud ja grindis edasi. Vastasel juhul on see ikka jah diili rikkumine.

K2snakas
02.03.10, 12:08
Lugesin kõik 15 lehekülge läbi ja minu arvamus on selline, et Kotkas ikkagi rikkus diili. Kuna
1. Ta ütles, et peame diili lõpetama, kuna pean välismaale minema tööle ja enam mängida ei saa.
2. KUI ta sai teada, et minekut ei toimu ikkagi antud päeval, siis oleks pidanud diil kestma edasi niikauaks, kuniks minek on. Kuid see nii polnud ja grindis edasi. Vastasel juhul on see ikka jah diili rikkumine.

asi lahenenud ammu, pole mõtet enam targutada:)

ja ot: muuda oma seadetest nii, et näeksid 40 postitust ehk max, ühel lehel, siis ei pea nii palju lehti lugema:)

kjmrc
02.03.10, 12:38
Selge pilt, aga tahtsin kangesti ka oma arvamuse öelda:D Aga tänud:)

alaska
02.03.10, 19:23
Lugesin 2+2 ühe coachi postitusi, 180$ eest pakub HUSNG baaskursuse kestvusega 5 tundi, ühissessid ja HH ülevaatamised, kui mängija rahul ei ole, SIIS RAHA TAGASI.

Kotkas soovis abi nl25 biitivaks mängijaks saamisel, tegi esialgse teema ja sai palju abi. Ranka vaatas tema poolt saadetud 55K kätt üle (tasuta), andis pikalt nõu jne.

Siis toimus kogu see jama, mis siin kirjas on. Olympus coachis teda 1,5h, sai selle eest 50$ (omavaheline kokkulepe).

Nüüd sai ta veel 100$. Mille eest see oli? Coachimise eest? Selle ta leppis juba kokku ju 50$. Või PTR kasutamise oskuse ees? Või trahv selle eest, et Kotkas lubas enam mitte mängida aga mängis ikka?

Ranka on algusest peale mõistliku juttu ajanud, uskumatu et asi vastupidisele tulemusele jõudis.

Minul on Olympus999 kui pokkericoachist igatahes väga sitt arvamus, pigem jätab sellise juudi mulje, kes igalt poolt oskab veel viimased sendid välja pigistada.

andu_andu
02.03.10, 19:42
Lugesin 2+2 ühe coachi postitusi, 180$ eest pakub HUSNG baaskursuse kestvusega 5 tundi, ühissessid ja HH ülevaatamised, kui mängija rahul ei ole, SIIS RAHA TAGASI.

Kotkas soovis abi nl25 biitivaks mängijaks saamisel, tegi esialgse teema ja sai palju abi. Ranka vaatas tema poolt saadetud 55K kätt üle (tasuta), andis pikalt nõu jne.

Siis toimus kogu see jama, mis siin kirjas on. Olympus coachis teda 1,5h, sai selle eest 50$ (omavaheline kokkulepe).

Nüüd sai ta veel 100$. Mille eest see oli? Coachimise eest? Selle ta leppis juba kokku ju 50$. Või PTR kasutamise oskuse ees? Või trahv selle eest, et Kotkas lubas enam mitte mängida aga mängis ikka?

Ranka on algusest peale mõistliku juttu ajanud, uskumatu et asi vastupidisele tulemusele jõudis.

Minul on Olympus999 kui pokkericoachist igatahes väga sitt arvamus, pigem jätab sellise juudi mulje, kes igalt poolt oskab veel viimased sendid välja pigistada.


welcome back alaska :smiley:

alaska
02.03.10, 19:51
tnx. Polnud vahepeal midagi öelda.;)

adam_q
30.11.11, 17:57
+1