PDA

View Full Version : Rankale



poker69
29.11.08, 12:55
Ni siis tegin kõik sinu pokermanageri seadistamise video järgi ja kõik toimis kah välja arvatud see ,et kui olin luas ja panin importima siis tuli ilusti see nn manageri aju lahti ja näitas mis lauas olen,kuid lauale ei tulnud neid statse,ning seal ajus ta ei uuentanud kah asju,ning ise ei saa aru hetkel ,mis valesti tegin ,kui viitsid siis võikisd mu msni addida et oleks parem rääkida (tanel95@hotmail.com) või siis postita siia.Tänan
Ühesõnaga mul on see programm sitakeema ajanud juba ja las ta jääb siia paika ei viitsi enam vajada,pole kunagi siukest asja kasutanud ja olen ilma selleta kah hakkama saanud nii ,et pange teema lukku siis.... :-\

Tigrano
29.11.08, 13:10
Ni siis tegin kõik sinu pokermanageri seadistamise video järgi ja kõik toimis kah välja arvatud see ,et kui olin luas ja panin importima siis tuli ilusti see nn manageri aju lahti ja näitas mis lauas olen,kuid lauale ei tulnud neid statse,ning seal ajus ta ei uuentanud kah asju,ning ise ei saa aru hetkel ,mis valesti tegin ,kui viitsid siis võikisd mu msni addida et oleks parem rääkida (tanel95@hotmail.com) või siis postita siia.Tänan


Kus, pokkeritoas mängid ja kas options - configure auto import folderi alla ikka panid kausta, kust HEM käed võtab?

poker69
29.11.08, 13:35
Kus, pokkeritoas mängid ja kas options - configure auto import folderi alla ikka panid kausta, kust HEM käed võtab?
Mängin poker staris ja ma panin ranak õpetuse järgi selle foldri kuna seal pole eraldi hands history kausta ma panin c:/programmfiles/pokerstars + subfolders (+ archive files )

olavike
29.11.08, 13:39
Kas su msni aadressis olev number 95 näitab su sünniaastat?

poker69
29.11.08, 14:05
Kas su msni aadressis olev number 95 näitab su sünniaastat?
Kusjuures ma juba ootasin seda millal keegi seda küsib juba,aga vastus on ,et ei näita,ning jääks nüüd teema juurde ikkagist ;)

Tigrano
29.11.08, 14:11
Mis versiooni kasutad, äkki tasub proovida beta versiooni, kui Sul just 1.05.03 lihtsalt ei ole. Samas Starsis peaks ka 03 versioon edukalt töötama. Tavaliselt, kui laua ära tunneb ja statte ei ilmu, siis on alati tegu, et HEM ei saa vajalikku infot kätte ja seega kaldun arvama ikkagi, et kuskil käte importimisel mingi kala.

lenC
29.11.08, 14:14
Mängin poker staris ja ma panin ranak õpetuse järgi selle foldri kuna seal pole eraldi hands history kausta ma panin c:/programmfiles/pokerstars + subfolders (+ archive files )

Kas Pokerstars käsi salvestab? Ise pead instans hand history optionsist ära tickima käe salvestamise ja valima kausta.

Davy
29.11.08, 14:20
Kas Pokerstars käsi salvestab? Ise pead instans hand history optionsist ära tickima käe salvestamise ja valima kausta.


+1 ...kui see ei ole veaks siis olen üllatunud.

Lobby/options/instant hand history/

Kui see tehtud ja ikka ei ole statte, siis äkki kogemata unus start auto import vajutada?

poker69
29.11.08, 14:28
+1 ...kui see ei ole veaks siis olen üllatunud.

Lobby/options/instant hand history/

Kui see tehtud ja ikka ei ole statte, siis äkki kogemata unus start auto import vajutada?
need asjad on tehtud tunneb laua ära aga statse ei ilmuta lauale

Davy
29.11.08, 14:32
need asjad on tehtud tunneb laua ära aga statse ei ilmuta lauale


Istud ikka ise lauas ka ? Ja oled mänginud nii 5-10 kätt?

Tigrano
29.11.08, 14:35
need asjad on tehtud tunneb laua ära aga statse ei ilmuta lauale


Ei oska muud soovitada, kui lase soft üle, kas mõne uuema beetaga või midagi, siis restart ja peab toimima.

lenC
29.11.08, 15:20
Kas su msni aadressis olev number 95 näitab su sünniaastat?

Palun järgmine kord jääda teema piiresse ja ebaolulist infot küsida PM-i kaudu.

poker69
29.11.08, 15:39
Ni siis tegin kõik sinu pokermanageri seadistamise video järgi ja kõik toimis kah välja arvatud see ,et kui olin luas ja panin importima siis tuli ilusti see nn manageri aju lahti ja näitas mis lauas olen,kuid lauale ei tulnud neid statse,ning seal ajus ta ei uuentanud kah asju,ning ise ei saa aru hetkel ,mis valesti tegin ,kui viitsid siis võikisd mu msni addida et oleks parem rääkida (tanel95@hotmail.com) või siis postita siia.Tänan
tegin siis pildi kuidas mul o ntehtud need värgid aga ma ei tea mis valesti :S
http://img204.imageshack.us/img204/5615/96058066hx1.th.png (http://img204.imageshack.us/my.php?image=96058066hx1.png)

lenC
29.11.08, 15:56
http://img204.imageshack.us/img204/5615/96058066hx1.th.png (http://img204.imageshack.us/my.php?image=96058066hx1.png)

1) play money käsi ei trackigi minu teada
2) Kui sa avad kausta Pokerstars/Handhistory/xxx, kas sa siis näed mingeid tekstfaile, mis sisaldavad hand historyt?

poker69
29.11.08, 16:01
1) play money käsi ei trackigi minu teada
2) Kui sa avad kausta Pokerstars/Handhistory/xxx, kas sa siis näed mingeid tekstfaile, mis sisaldavad hand historyt?
jah text filid on küll kus on kirjas panustamised jne

kollane
30.11.08, 00:28
On sul ostetud see üldse või tõmbasid netist ?
Netist tõmmatud teeb ka sellist pulli , et näitab kõik tehtud aga ei hakka töööle . Üks küsis mult ka mis viga.

poker69
30.11.08, 11:04
On sul ostetud see üldse või tõmbasid netist ?
Netist tõmmatud teeb ka sellist pulli , et näitab kõik tehtud aga ei hakka töööle . Üks küsis mult ka mis viga.
Jah selles asi oligi, teema võib lukku panna Ranka eile õhtul nuputas elueest ,et teada saada milles viga aga siis ta ütles ,et piraadid ei toimi.Suured tänud rankale kes viitsis oma pead vaevata :).LUKKU!