PDA

View Full Version : millises toas alustada



paulmae
17.02.10, 09:52
Tere.

Olen algaja pokkeri mängija. Olen lugenud nüüd 2 nädalat kirjandust ja Full tiltis mängisin maha oma esimesed 70$. Sai muretsetud ka selline programm nagu pokker office. Nüüd peale pikkasid teooria õpinguid tunnen, et võiks proovida uuesti mängu. Kuid küsimus selline, et kas peaksin valima mõne toa kus saaksin kasutada pokker officit või võiksin ka proovida cake poker toas kus ei saa kasutada hud progesid? Miks just cake aga sellepärast, et sealt saaksin racepaki ja poonust. Teistes lihtsamates tubades nagu party ja pacific sai kunagi lollipeaga ruttu konto avatud ja nüüd pole mingit poonust sealt enam saada. Muidugi on veel teisi tubasid, aga äkki peaks harjutama just enne ise mängijaid hindama? Kas peaks alustama kohe näiteks 4 lauaga või algul võib ka 1 ga.

Kas pokker office on palju kehvem kui holdem manager algajale?

Jutt sai segane, kuid ehk saate anda soovitusi. Tänud.

lenC
17.02.10, 09:56
Ei tee mingid poker officed ega holdem managerid kellestki võitvat mängijat, jää keskenduma mänguteooria õppimisele ja küll tulemused paranevad.

variatsioon
17.02.10, 11:56
ma vist alustasid ka POiga.. solid programm.
ürita võimalikult vähe lauda mängida ja võimalikult palju õppida.
imo stars on selleks ideaalne koht!

Ski
17.02.10, 12:17
Kindlasti ära võta rohkem laudu, kui sa jälgida suudad. Mina alustasin 2 lauaga ja harjudes võtsin juurde. Alguses kindlasti üle 4 ei soovita, vbl 4 isegi liiga palju, oleneb sust endast tglt. Caket ära võta, kuna imo algajal on HEMist ja laadsetest progedest ikkagi väga palju abi.

paulmae
17.02.10, 17:58
Netis oleva eestikeelse teooria olen kõik läbi käinud. Hetkel siis kordan Ranka tabelit (oli vist Ranka). Soetasin ka ühe ingliskeelse pokkeri raamatu ja sellega poolepeal. Vaatasin siin foorumis üleval olnud videot kus keegi mängis 12 lauda. Kas pot odside jälgimine pole siis nii oluline? Sedasi lihtsalt ei jõua ju jälgida neid.

Toots_x
17.02.10, 18:20
Sedasi lihtsalt ei jõua ju jälgida neid.
Mingil hetkel muutub kõige "arvutamine" automaatsemaks, tunned ära sarnaseid olukordi etc.

hotcocacola
17.02.10, 18:41
Tule pacificusse!
Mängu 2-4 lauda korraga, kui beadid, siis võta rohkem laudu ette!
Pacificu mängijate tase on kohutav! Kui soovid pacificusse mängima minna, võta minuga ühendust ;)!!!!!

k2snakalle
23.02.10, 15:05
kui pokkeriga tõsiselt tegelema plaanid hakata, siis mina soovitan siiski starsi...võib öelda, et seal on ikka kõvem tase kui mujal. Ja kui õpid hea tasemega mängu biitima (noh fish on fish) siis on palju kergem mujal pappi kokku kraamida.
Õpid pacificus mängima ja fishidele teed vabalt tuule alla, aga siis lähed kuskile mujale ja saad regside käest nagu tuppa si**unud kass.
Kui plaan vaid raha kokku kraamida alguses ja mäng poolenisti selgeks saada, siis anna pacificus minna.
Mina lähtun selle järgi, et raske õppustel-kerge lahingus. Lahing alles algab siis kui starsist ise ära kolin, kuskile väga fishisesse tuppa.

Keiss
23.02.10, 15:15
U-ni-bet!!!

k2snakalle
23.02.10, 15:24
U-ni-bet!!!

ootaks kindlasti ka põhjendust. Mingi aeg ikka starsist ära kolida- kuu/kahe pärast ja siis ei tea kohe üldse, mis tuba valida.. FTP 600$ boonus tundub muidugi ahvatlev :)

flipmachine
23.02.10, 15:33
ootaks kindlasti ka põhjendust. Mingi aeg ikka starsist ära kolida- kuu/kahe pärast ja siis ei tea kohe üldse, mis tuba valida.. FTP 600$ boonus tundub muidugi ahvatlev :)

Unibetis on algajal hea, sest näitab ära, mis kätt sa parasjagu käes hoiad ..ala 2 paari, rida ja mängijad on ka puuga pähe saanud. Turniiridel (kuni 10€ ) ei ole taset olemas .. Softi pean mina nutsiks, sest see on nii ilus lihtsalt. Rakebacki ei saa, aga ega seda micros eriti tulegi ,see eest saad VIP koguda, millega neid übernutse turkasid teha. Super lihtsalt ..ise ka varsti kannan väikese rolli sinna, et saaks taas seal koduses õhkkonnas mängida :)

variatsioon
23.02.10, 17:58
Unibetis on algajal hea, sest näitab ära, mis kätt sa parasjagu käes hoiad ..ala 2 paari, rida ja mängijad on ka puuga pähe saanud. Turniiridel (kuni 10€ ) ei ole taset olemas .. Softi pean mina nutsiks, sest see on nii ilus lihtsalt. Rakebacki ei saa, aga ega seda micros eriti tulegi ,see eest saad VIP koguda, millega neid übernutse turkasid teha. Super lihtsalt ..ise ka varsti kannan väikese rolli sinna, et saaks taas seal koduses õhkkonnas mängida :)

olen mänginud ca 20 erinevas ruumis ja unibet on kindlasti kõige halvem neist.

olavike
23.02.10, 18:09
Unibetis on kindlasti kõige kehvem klienditeenindus ja kõige aeglasem igasuguste probleemide lahendamise protsess.
Kui mõni Prima tuba valida, siis kindlasti Triobet.

k2snakalle
23.02.10, 19:48
olen mänginud ca 20 erinevas ruumis ja unibet on kindlasti kõige halvem neist.

Aga millist hindad kõige paremaks? (kui stars, siis teine koht palun :) )

adam_q
23.02.10, 20:10
miks teha algajale asja raskeks? eniveis on peatselt üks valik vaid ju.

olavike
23.02.10, 20:25
No algajale Starsi küll soovitada ei maksa.
Just sellel põhjusel, et rakeback puudub.
Õppimiseks on ikka hea selline koht vaadata, kus väike raha tagasi ka tiksub, isegi kui kaotad.

levis
23.02.10, 20:26
Mina soovitan alustamiseks Everesti tuba. Seal väga hea esimese deposiidi boonus, madalatel limiitidel fishe lademetes ning soft on tegelt üsna kiire ja igati ok. Ainult et kui boonus on vabastatud, siis tasub edasi kaaluda, kas on üldse mõtet seal jätkata. Samas tasub ka hoolikalt kaaluda, kas liituda läbi holdemmanager.com, et saada "tasuta" HEM või läbi mõne teise saidi, kus pakutakse ka hiljem pisikesi pidevaid boonuseid, mis võivad vabalt kaaluda "tasuta" HEM saamise üle.

nomerlot
23.02.10, 20:31
No algajale Starsi küll soovitada ei maksa.
Just sellel põhjusel, et rakeback puudub.
Õppimiseks on ikka hea selline koht vaadata, kus väike raha tagasi ka tiksub, isegi kui kaotad.

Kui sa oled algaja ja mängid näiteks Triobetis microlimiite, siis sa ei genereeri enivei niipalju reiki, et rakebacki saada. Mina vähemalt küll ei saanud.

ActionJackson
23.02.10, 20:48
Stars on hea koht alustamiseks. Rackebacki nagunii micros ei tooda aga seal on vähemalt mängijaid suht suvalisel kellaajal piisavalt mistahes maitsele. Soft on ka mõngel.

nomerlot
23.02.10, 20:56
Stars on hea koht alustamiseks. Rackebacki nagunii micros ei tooda aga seal on vähemalt mängijaid suht suvalisel kellaajal piisavalt mistahes maitsele. Soft on ka mõngel.

+1 peale lühikest Trio-perioodi läksin Starsi ja ei kahetse. Kui First Deposit Bonus lahti mängitud, siis võib ju uuesti ringi vaadata, kus paremad diilid.

k2snakalle
23.02.10, 22:04
ise mängisin kunagi trios nl4-ja... rakeback oli 0, sest lihtsalt raske on 100$ raket seal genereerida ja arvan, et ka nl10-s kui lasta mingi 4-jal laual alguses.

Ja no stari ülimagus 600$ first deposti boonus. Minu arust pole mõtet küll sinna kohe pappi kanda. Mina sain oma esimese rolli starsi buddy trasferi kaudu ja hakkasin nl5-te taguma. Kuna nüüd olen juba nl25-s tänu suurele jumalale ja õpetajale (pastilaa), siis nüüd on mõtet see 600$ depo teha ja see täielikult vabastada.
Väikese volüümiga (mängu õppides) on ikka väga raske see boonus ära vabastada. Kuigi jah 6kuud on aega, aga samas 600$ alustusroll võib algajal kiusatust tekitada +alati pole võimalust see papp sinna kanda.

variatsioon
24.02.10, 07:29
Aga millist hindad kõige paremaks? (kui stars, siis teine koht palun :) )

PS/FTP :)

nomerlot
24.02.10, 08:12
ise mängisin kunagi trios nl4-ja... rakeback oli 0, sest lihtsalt raske on 100$ raket seal genereerida ja arvan, et ka nl10-s kui lasta mingi 4-jal laual alguses.

Ja no stari ülimagus 600$ first deposti boonus. Minu arust pole mõtet küll sinna kohe pappi kanda. Mina sain oma esimese rolli starsi buddy trasferi kaudu ja hakkasin nl5-te taguma. Kuna nüüd olen juba nl25-s tänu suurele jumalale ja õpetajale (pastilaa), siis nüüd on mõtet see 600$ depo teha ja see täielikult vabastada.
Väikese volüümiga (mängu õppides) on ikka väga raske see boonus ära vabastada. Kuigi jah 6kuud on aega, aga samas 600$ alustusroll võib algajal kiusatust tekitada +alati pole võimalust see papp sinna kanda.

algajal on 600$ boonust päris raske ükstapuha mis toas lahti mängida, selles suhtes ei ole vahet, arvan.

k2snakalle
24.02.10, 08:16
algajal on 600$ boonust päris raske ükstapuha mis toas lahti mängida, selles suhtes ei ole vahet, arvan.
Ei no seda muidugi, ma lihtsalt tõin näite, et kuidas oleks parem 600$ boonus vabastada :)