PDA

View Full Version : HUNL - Kas 100% BTN avamine saab olla kasumlik?



Toots_x
17.02.10, 23:35
*Mis on parim viis kuidas aadjustimaks vastasega kes avab BTN 100% ning callib tihti 3-bet'e and so on?
*Nõustute, et 95-100% avamine saab olla kasumlik/kahjumlik ning argumendid?

2+2 foorumis 33 leheküljeline thread mis sisaldab diskussiooni 100% BTN avamise kohta: HU Button Raising - High Stakes PL/NL (http://forumserver.twoplustwo.com/19/high-stakes-pl-nl/hu-button-raising-163758/)

DeucesCracked'i video: DUEL: KRANTZ vs Xorbie - 100NL
Xorbie and KRANTZ play heads up 100NL and debate the merits of 100% button raise strategy in HUNL. Xorbie plays with 100% button raising while KRANTZ attempts to adapt

Xorbie: Ma olen 90% veendunud, et 100% BTN avamine on kasumlik ning pole ühtegi mõjuvat effektiivset vastustrateegiat.

Arvamusi 2+2 foorumist (neutraalne / kasumlik):
* KRANTZ: Ma usun, et see näitab kasumit kuid ma ei usu, et see on parim strateegia kui Sul puudub piisab kogemus ning teadmine kuidas antud vastane mõtleb.

* DLizzle: Kui sa hakkad mängima 100% BTN siis vastane ilmselgelt teab Su käte ranget milleks on ATC. Enamus HU mängijaid on suhteliselt ettearvatavad (mis puudutab pre-flop rangesi) ning ATC rangel on siinkohal eelised sest hilisematel tänavatel on vastastel väga raske panna Sind mingi kindla käe peale. Mulle meeldib mõelda, et parim pre-flop strateegia on dünaamiline mitte staatiline nagu 100% BTN avamine kuid olen valmis nõustuma, et 100% BTN avamine on kasumlik.

* AbsurdHero87: Enamjaolt vastase kohanemine ei ole piisav, et sundida Sind avama vähem kui 100%. See mis Sa kaotad 72o avamiselt kui vastane 3bet'ib tihedamalt võidad Sa tagasi kui Sul tõesti on käsi.

* The Bryce: Argument, et väga laia rangega BTN avamine näitab mingisugust kasumit on suhteliselt tugev. Pot pakub 1.5:2.5 seega kui varastad blinde >63% ajast näitab see kasumit.

Arvamusi 2+2 foorumist: (kahjumlik)

* aejones: See tekitab ebameeldivat variatsiooni sest see muutub 3-bet ja lõpuks 4-bet festivaliks.

Codecci
17.02.10, 23:43
200BB+ effective stackidega inimese vastu kes 3betib alla 15% avan ka 100%, kui 3betib 25%+ siis ma seda ei tee, aga väga heal mängijal üsna kindlasti ei oleks siis ka probleem kasumit näidata.

Toots_x
17.02.10, 23:50
200BB+ effective stackidega inimese vastu kes 3betib alla 15% avan ka 100%
Alla 200bb+ (125-150bb) effective stackiga inimese vastu proovid seda vältida eeldusel, et samamoodi 3bet%<15? Miks?

Codecci
18.02.10, 00:00
Alla 200bb+ (125-150bb) effective stackiga inimese vastu proovid seda vältida eeldusel, et samamoodi 3bet%<15? Miks?
No siis see pole päris no-brainer, sest kui ma 4betin, siis väiksemate stackidega saab ta odavamalt 5betshoveda, 200BB+ on see sitaks ebamugav. Aga 100BB+ deep kui 3bet on alla 10% siis reeglina avan ikka ~ 100%, vb reaalne number sessi lõpus on 90-95%, mõni käsi ikka arvan, et vastane steamib peale mingit kaotust ja võib mind 3bettida suurema tõenäosusega.

camu
18.02.10, 07:09
Imo oleneb see vastasest. Donkide vastu, kellele foldida ei meeldi, on minul vähemalt raske nii laia rangega mängida. Nittide vastu, miks mitte, aga palju me bumhunterid ikka nende vastu mängima satume.
Samas ma olen ilmselt selle poolt, et kui postflop mäng ja handreading hea, siis kahjumlik see pole. Lisaks ajab see närvi vastase, kes peab adjustima.
Ühesõnaga oleneb vastasest.
Ja seda ma ka kuulsin, mida codecci rääkis, et 200bb deebina peaks atc avama buttonilt.

chrosmos
18.02.10, 15:52
üks argument on jah 200bb+ deep, aga teine võiks olla just vastase passiivsus. mida passiivsem vastane, seda rohkem buttoneid tuleks avada.

eddi
18.02.10, 16:35
ma mängin päris tihti nii. kui tunnen, et vastane on minust üle hakkan BU olles 100% reisima, aga seda minreisides. kindlati vähendan enda range siis out of position.
usually works, kuna kui ikka paarsadat kätt nii mängid hakkab see vastasele mõnusalt närvidele käima.
kui vastane hakkab vastu ehk siis rohkem 3bettima mind, siis ma callin enamus kätest maha, kuna mul on positsioon. sellistes situatsioonides kipuvad nad mõnusalt vigu tegema ja seda tuleb ära kasutada (muidugi ei calli ma 3betti kätega Q6o, A2o jne, pigem ikka suited connecterid jne, sellised käed, mille pärast ei pea muretsema, et kicker veab alt).

minu arvamus :angel:

edit: parandan ennast. kui tunnen, et ei saa vastasega hakkama, siis ma ikka lahkun lauast. seda strateegiat kasutan ma siis, kui tunnen, et vastane on kerge vigu tegema.

low-flow
20.02.10, 23:12
No kui vastane on täielik donk fish, kes ei jaga pokkerist üldse matsu (inimesed, keda üllatavalt tihti bumhunti tulemusena leiab, eriti HU cash madalates limiitides), siis ma küll ei näe mõtet, miks sitaga suruda. Ta maksab nagunii kõik välja, ainult aja küsimus imo.

Aga no ma olen jube noob ka, nii et tehke mu arvamus maatasa.:biggrin:

K2snakas
20.02.10, 23:50
hu cashis, mida kauem m2ngid seda rohkem l2heb tema papp rakest, sest suhtest, et aeg loeb ikka palju:)