PDA

View Full Version : Riigieksamid 010



Kris
18.02.10, 13:16
Kes mida teeb? Mis ootused?



Keegi geo peale sidebetti tahab panna?

Pahvak
18.02.10, 13:18
Kui vana sa oled? :D

Karikakar
18.02.10, 13:18
Kirjand / Inglise keel / Ühiskond / Geograafia

Võib teha side-betti, et ma saan sinust vähem geograafias punkte.

bauss
18.02.10, 13:27
lol @ riigieksamite peale bettimine

antnx
18.02.10, 13:29
true gambler

Timpz
18.02.10, 13:30
Ühiskond Matemaatika Kirjand Inglise keel siin

Pahvak
18.02.10, 13:32
Üks koolieksam siis? Või praegu ei pea enam viite tegema?

Timpz
18.02.10, 13:34
ofc 5, 1 eelmine aasta tehtud

eddi
18.02.10, 13:34
Kirjand / Inglise keel / Ühiskond / Geograafia

Võib teha side-betti, et ma saan sinust vähem geograafias punkte.

täpselt samad riigieksamid valisin

0ttt
18.02.10, 14:12
Kirjand, Inglise keel, Bioloogia, Keemia ja Ühiskond (kõik riigi)

yolpa
18.02.10, 14:14
inka, kirjand, ühiskond. Ja kergema vastpanu teed minnes-kooli kehaline ja psühholoogia.

CTXrix
18.02.10, 14:17
inka, kirjand, ühiskond. Ja kergema vastpanu teed minnes-kooli kehaline ja psühholoogia.

Mis kooli kehalise eksamil tegema peab?

Godspeed_EJ
18.02.10, 14:21
Kas kirjand on ikka veel kohustuslik või valikeksam?

lol@kooli kehaline eksam

Dogers
18.02.10, 14:22
Mis kooli kehalise eksamil tegema peab?

vanasti koosnes nii füüsilisest võimekuse testist kui ka teooria osast.

vsiu100
18.02.10, 15:00
kas matemaatika pole enam kohustuslik?
varem ei saanud 2/3 aladele ülikoolis/kõrgkoolis, kui polnud riikliku matemaatikat.....

-andres-
18.02.10, 15:01
kas matemaatika pole enam kohustuslik?
varem ei saanud 2/3 aladele ülikoolis/kõrgkoolis, kui polnud riikliku matemaatikat.....

Matet vaja paljudele aladele minemiseks, aga päris mitu aastat pole enam kohustuslik.

HU grinder
18.02.10, 15:04
Naljakas vaadata, et pokkeriprode foorumis on kaduvväike hulk neid, kes sooritavad matemaatika eksami. Ime pole, et siis mängu ei beadi.

elixs
18.02.10, 15:08
Naljakas vaadata, et pokkeriprode foorumis on kaduvväike hulk neid, kes sooritavad matemaatika eksami. Ime pole, et siis mängu ei beadi.

Suhteliselt loogiline postitus

olympus999
18.02.10, 15:12
mate, keemia, inglis keel, kirjand ja geo tegin eelmine aasta ära(kõik riigieksamid)

eddi
18.02.10, 15:13
Naljakas vaadata, et pokkeriprode foorumis on kaduvväike hulk neid, kes sooritavad matemaatika eksami. Ime pole, et siis mängu ei beadi.

loogiline mõtlemine ei kaasne ainult matemaatika eksamiga


Matet vaja paljudele aladele minemiseks, aga päris mitu aastat pole enam kohustuslik.

nüüd muudeti jälle kohustuslikuks ehk siis need kes gümnaasiumisse astuvad nende jaoks on 12-nda klassi lõpus matem. kohustuslik ;)
edit: muidu ise ka üllatusega märkasin mingi aeg, et tõesti saab endale ikkagi päris palju haridusteid valida ka ilma matemaatikata.

pikk28
18.02.10, 15:13
ma tegin 96 keska lõpueksamid. lõdvalt beatisin.

timukasr
18.02.10, 15:15
See aasta teen keemiaeksami. Keegi bette tahab teha, kas saan üle 90 punkti? Mina ütlen, et saan.

eddi
18.02.10, 15:16
See aasta teen keemiaeksami. Keegi bette tahab teha, kas saan üle 90 punkti? Mina ütlen, et saan.

uploadi oma viimaste 3 aasta keemia hinded ja viimased 5 kontrolltööd :cheesy:

Provoker
18.02.10, 15:20
Miks keegi ajalugu ei ole valinud. Mu arvates oli see üks parimaid aineid peale reaalainete. Arvestades kui lohe ma olin(olen), olid mu kõik tulemused üle 50% ning kõik olid riigieksamid. Kui ma nüüd õigesti mäletan siis kirjand, matemaatika, inglise keel, ajalugu, ühiskonnaõpetus.

HU grinder
18.02.10, 15:21
Pokkeris on tohutult matemaatilist loogikat ning gümnaasiumi matemaatika eksam on ikka tõesti liiga algeline, millest peaks iga mängu beativa tegelase loogika üle käima. Tegu on siiski väga elementaarsete ülesannetega, endal õnnestus võtta maksimaalsed punktid.

Provoker
18.02.10, 15:24
See aasta teen keemiaeksami. Keegi bette tahab teha, kas saan üle 90 punkti? Mina ütlen, et saan.


Keemia eksamiga on suht libedale teele minek. Seda julgen väita oma kunagise keemia olümpiaadil käimese järgi. Sain õpsilt hiljem korraliku peapesu kuna vastused olid kõik õiged, kuid ma armastasin enamus arvutusi peast teha, siis punkte jäi ikka väga napiks. Oleks kõik kirja pannud, oleks raudselt esikolmikus olnud. Sama teema ka eksamitega. Mida rohkem kirja paned seda parem on.:cool:

mislinn
18.02.10, 15:26
See aasta teen keemiaeksami. Keegi bette tahab teha, kas saan üle 90 punkti? Mina ütlen, et saan.


Keemia eksamil üle 90 saada oleks suhteliselt ulmeline...aga kuna sind ei tea, siis bettida ei julge :D

timukasr
18.02.10, 15:39
Keemia eksamiga on suht libedale teele minek. Seda julgen väita oma kunagise keemia olümpiaadil käimese järgi. Sain õpsilt hiljem korraliku peapesu kuna vastused olid kõik õiged, kuid ma armastasin enamus arvutusi peast teha, siis punkte jäi ikka väga napiks. Oleks kõik kirja pannud, oleks raudselt esikolmikus olnud. Sama teema ka eksamitega. Mida rohkem kirja paned seda parem on.:cool:

Too on standard olümpiaadide asi, kuna ma olen neid teinud 6. klassist saati, siis lahenduskäigu kirja panemisega ei teki probleeme. Keemia kursused on mul viied, kuid viis viimast kontrolltööd küll kõik viied pole. Anyway minu $100 teie $75 vastu, et skoorin 90p või üle.

kivisaba
18.02.10, 15:48
Too on standard olümpiaadide asi, kuna ma olen neid teinud 6. klassist saati, siis lahenduskäigu kirja panemisega ei teki probleeme. Keemia kursused on mul viied, kuid viis viimast kontrolltööd küll kõik viied pole. Anyway minu $100 teie $75 vastu, et skoorin 90p või üle.

nii häid oddse kohe pakkuma
kuidas tõestada kavatsed ?

bauss
18.02.10, 15:52
Pokkeris on tohutult matemaatilist loogikat ning gümnaasiumi matemaatika eksam on ikka tõesti liiga algeline, millest peaks iga mängu beativa tegelase loogika üle käima. Tegu on siiski väga elementaarsete ülesannetega, endal õnnestus võtta maksimaalsed punktid.
not so thin brag :D

vsiu100
18.02.10, 15:56
tegin kõik riigieksamid: matemaatika, kirjand, saksa keel, bioloogia, ajalugu.
julm lohe olin gümnaasiumis, seega oli riigieksamite tegemine lihtsalt aja kokkuhoiu mõttes.
miks valida miski koolieksam, mis oli tihtipeale uurimistöö, mida tuli teha mitu nädalat, kui sai valida riigieksam, mille sai ära teha 2-3h-ga.......

tolmuahv
18.02.10, 15:58
Keemia eksamiga on suht libedale teele minek. Seda julgen väita oma kunagise keemia olümpiaadil käimese järgi. Sain õpsilt hiljem korraliku peapesu kuna vastused olid kõik õiged, kuid ma armastasin enamus arvutusi peast teha, siis punkte jäi ikka väga napiks. Oleks kõik kirja pannud, oleks raudselt esikolmikus olnud. Sama teema ka eksamitega. Mida rohkem kirja paned seda parem on.:cool:

Suht küsitav imo. Ma olen eluaeg pooled asjad peast teinud ja pole ühelgi olümpiaadil punkte kaotanud selle pärast. Ilmselgelt sa ei saa mingeid maatriksvõrrandeid peast teha, aga elementaarseid asju küll lubati. Ühelgi vabariiklikul olümpiaadil ei huiatud minu teada kunagi kedagi selle eest. Ei tea isegi linnaolümpiaadidelt sellist asja.

Keemias võis selle peale kaotada kui mingi 'sinise haiseva aine' lambist ära määrasid ilma arvutusteta. See võis hindaja silmis lambipakkumine või maha kirjutatud asi olla.

Ja igast matemaatikas jms. töötas see asi just kirjutaja kasuks. Kui sittagi ei oska enam ja kuul on koos, siis kirjuta 4 lk mingeid numbreid täis, aja võrrandid pikaks ja keeruliseks ja lõppu kirjuta, et 'aeg sai otsa, siit natuke veel ja võrrandist taanduvad muutujad arvudeks välja ja lahendus käes'. Paar punkti ikka anti juurde.

Keemia olümpiaadi osas võin sidebetti pakkuda kui keegi tahab ajaliselt mu tulemuse ületada. Alla poole tunni ja 95%+ tulemuse korral maksan välja :)

HU grinder
18.02.10, 16:03
not so thin brag :D

Pigem oli see mõeldud nii, et beativa mängija matemaatiline loogika on kindlasti level(või mitu) kõrgem kui see loogika, mida on vaja kasutada matemaatika eksamil. Siis näiteks tõin enda - matemaatika eksam lebo, aga pokkeri matas on ikka veel palju küsimusi. Siis saaks ju järeldada, et kellele on pokkerimata tiba käekohasem, siis mata eksam peaks olema palju kergem kui oli mulle, sest ikkagi on rohkem arenenud abstraktsiooni- ja analüüsivõime. Mina näiteks avastasin pokkeri üpris gümnaasiumi lõpus, aga tänu pokkerile on mu matemaatilne mõtlemine süvenenud päris kõvasti, nüüd on gümnaasiumi matemaatika nagu "lumme kusta".

jrgn hell
18.02.10, 16:05
tegin kõik riigieksamid: matemaatika, kirjand, saksa keel, bioloogia, ajalugu.
julm lohe olin gümnaasiumis, seega oli riigieksamite tegemine lihtsalt aja kokkuhoiu mõttes.
miks valida miski koolieksam, mis oli tihtipeale uurimistöö, mida tuli teha mitu nädalat, kui sai valida riigieksam, mille sai ära teha 2-3h-ga.......

+1
ise tegin ka 5 riigieksamit

Gümnaasiumi ise lõpetasin miinimumiga läbi libisedes, ja lõpus isegi läks pöris napilt, aga eksamid läksid väga hästi.

K2snakas
18.02.10, 16:08
endal õnnestus võtta maksimaalsed punktid.



ei tea, kas beadingi mängu


Ime pole, et siis mängu ei beadi.

lol, sellised postitused ja tuled matemaatikast rääkima??
kui sa nii kõva mates oled mix sa mängu ei beati siis?:O

HU grinder
18.02.10, 16:14
Sest see matemaatika, mis on pokkeris, on kordi sügavam kui matemaatika gümnaasiumis. Kui on matemaatiline huvi ja teadmised algelisemal tasandil (gümn.mat), kui seda huvi aga pole (matemaatika vastu), siis pole ka ime kui mängu ei beadi. See on pigem üks eeldus.
Kellel on matemaatika vastu huvi, valib ka ilmselt gümnaasiumis matemaatika eksami. Kuna on huvi matemaatika vastu, siis on suurem tõenäosus(mitte seaduspärasus, sellest ka sinu jaoks vastuolud mu postitustes), et arened pokkeris rutem, kuna matemaatiline loogika on arenenum ja on huvi seda edasi arendada ja asjadest paremini aru saada.

Kokkuvõtvalt: Huvi matemaatika vastu on eelduseks ka kiiremale arengule pokkeris. Kuid see, et lihttasemel (gümn.mat) suudad matas olla tegija, ei tähenda, et kohe mängu beatid, kuna mängu matemaatiline loogika on kordi sügavam. Loodan, et nüüd said aru.

KristjanLaas
18.02.10, 16:26
Naljakas vaadata, et pokkeriprode foorumis on kaduvväike hulk neid, kes sooritavad matemaatika eksami. Ime pole, et siis mängu ei beadi.
Oh jumal jumal.


Inglise keel, Ühiskonna õpetus, Ajalugu ja Bioloogia.

Läksin lihtsama vastupanu teed, kuna pole aega viimased pool aastat koolis käia.

pastilaa
18.02.10, 16:35
Selleks, et olla pokkeris väga edukas, piisab matemaatika poole pealt elementaarsetest 2x 4x outide arvutamisest ja pot ottside ligikaudsest arvutamisest. Ülejäänud 99% osas tuleb ikka mängu ennast õppida.

Rage
18.02.10, 16:41
ma hakkan iseenesest mõtlema, et kuna Eestis on hasartmängud alla 21. eluaastat keelatud, siis kas foorumiga liitumise/kasutamise tingimustes ei võiks nõuda teatavat vanust? Mingi aeg võib see härra ametnikele ka silma jääda kui siin tõsiusksed grindijad teevad postitusi teemal, kas te olete samast lasteaiast vms..

nikitheone
18.02.10, 16:44
inglise, vene, kirjand, ajalugu, ühiskond
tegin üle-eelmine aasta

BuildUp
18.02.10, 16:48
ma hakkan iseenesest mõtlema, et kuna Eestis on hasartmängud alla 21. eluaastat keelatud, siis kas foorumiga liitumise/kasutamise tingimustes ei võiks nõuda teatavat vanust? Mingi aeg võib see härra ametnikele ka silma jääda kui siin tõsiusksed grindijad teevad postitusi teemal, kas te olete samast lasteaiast vms..


Läheb OTks, aga mis see vanusepiir siis sinu arvates oleks?

Ma olen ntks pea 2 aastat pokkeriga tegelnud ning foorumit pidevalt lugenud. Kas nüüd ei tohi ma seda enam teha, sest olen 19. aastane?

KristjanLaas
18.02.10, 16:53
Läheb OTks, aga mis see vanusepiir siis sinu arvates oleks?

Ma oleks ntks pea 2 aastat pokkeriga tegelnud ning foorumit pidevalt lugenud. Kas nüüd ei tohi ma seda enam teha, sest olen 19. aastane?

Nõustun 100% sinuga.

Rage kohta veel nii palju, et kui keegi näiteks postitab forumisse "mida viimati pokkerirahade eest ostnud olete" pildi teatud kogusest kanepist on see 100x hullem ja võib samamoodi diskussiooni alustada, et kui teatud ametivõimud teada saavad kas see pole siis kogu foorumile kahjulik vms. Seepärast arvan, et sellest pole küll mõtet probleemi teha, et alla 21 aastased lasteaialapsed siin foorumis postitavad:)

Timpz
18.02.10, 16:55
to Rage:ma ka suht algusest peale siin ja kuna nüüd Eesti riik otsustab näkku panna sis peaks foorum ka panema :D?

Rage
18.02.10, 17:14
ei mina arva midagi sellest vanuse asjast.. see rohkem frooumiomanike mure.. aga arvestades, et uus seadus lubab karistada neid, kes alla 21. aastaselt mängivad hasartmänge ja seaduse silmis ei huvita kedagi, et sa oled juba niikuinii mitu aastat mänginud.. seadus on jõustunud ja enam tegelikult mängida ei tohi... ühel hetkel ´võib tõesti ametnikel kõrgendatud huvi tekkida ja võivad ka foorumi omanikke kottima hakata.. ühesõnaga.. võibolla lihtsalt valiks mida siia foorumisse postitada ja mida mitte... obv miski kanepiteema on imo leimim

enivei.. paneks kasvõi miski disclaimer teate stiilis, et oled teadlik, et hasartmängude mängimine on alates 21. eluaastast ja vastutad ise selle täitmise või mittetäitmise osas jms

nikitheone
18.02.10, 17:19
see, et ma siin foorumis olen, ei tähenda et ma pokkerit mängin. st seda ei saa tõestada

Madis_89
18.02.10, 17:24
Umm, inglise keelt, ühiskonda, ajalugu ja eesti keelt tegin, geo aasta varem. eesti keele tulemust lähen parandama sellel aastal, ei jäänud rahule

Pahvak
18.02.10, 17:27
Oot, aga miks matemaatika eksam nii ebapopulaarne on? Raske?

nikitheone
18.02.10, 17:31
jep, on ka lihtsamaid.

RudiTurbo
18.02.10, 17:40
Pigem oli see mõeldud nii, et beativa mängija matemaatiline loogika on kindlasti level(või mitu) kõrgem kui see loogika, mida on vaja kasutada matemaatika eksamil. Siis näiteks tõin enda - matemaatika eksam lebo, aga pokkeri matas on ikka veel palju küsimusi. Siis saaks ju järeldada, et kellele on pokkerimata tiba käekohasem, siis mata eksam peaks olema palju kergem kui oli mulle, sest ikkagi on rohkem arenenud abstraktsiooni- ja analüüsivõime. Mina näiteks avastasin pokkeri üpris gümnaasiumi lõpus, aga tänu pokkerile on mu matemaatilne mõtlemine süvenenud päris kõvasti, nüüd on gümnaasiumi matemaatika nagu "lumme kusta".


lolol, isegi kui ma nosebleedidesse jõuax, siis gümnaasiumi mata exam olex minu jaox endiselt raketiteadus :biggrin:
Pokkeri biitimises on nüüd küll väga vähe seost matemaatikalise osavusega, sest pokkeri biitimiseks ei pea mul mingid unreal teoreemid peas olema ja muid imevõrrandeid lahendada vaja!

HU grinder
18.02.10, 17:50
lolol, isegi kui ma nosebleedidesse jõuax, siis gümnaasiumi mata exam olex minu jaox endiselt raketiteadus :biggrin:
Pokkeri biitimises on nüüd küll väga vähe seost matemaatikalise osavusega, sest pokkeri biitimiseks ei pea mul mingid unreal teoreemid peas olema ja muid imevõrrandeid lahendada vaja!
Mina ei tea, minu meelest on päris palju võimalik arvutada seda mida sa "mänguoskuse" najal otsustad, kuna EV on arvutatav, mitte küll täpselt, aga umbkaudselt. Pokkeri matemaatiline pool on väga sügav, mitte ainult oddsid, kui te mind ei usu, võiksite seda teemat uurida veidi (mõned valemid venivad ikka väga pikaks). Kui sellesse matemaatikasse süveneda ja end selles kindlalt tunda, on minu meelest võimalik külmalt ja kalkuleerivalt teha päris häid otsuseid, mis puhtalt statistika, oddside, equity, kombinatoorika jms kokku miximise najal tehtud.

Pahvak
18.02.10, 17:52
lolol, isegi kui ma nosebleedidesse jõuax, siis gümnaasiumi mata exam olex minu jaox endiselt raketiteadus :biggrin:
Pokkeri biitimises on nüüd küll väga vähe seost matemaatikalise osavusega, sest pokkeri biitimiseks ei pea mul mingid unreal teoreemid peas olema ja muid imevõrrandeid lahendada vaja!

Ma arvan, et kui tehtaks uuring, siis pokkeri biitimise ja matemaatilise osavuse vahel oleks üsna suur korrelatsioon. Viimane aga ei tähenda, et high stakes mängija peaks oskama diferentsiaalvõrrandeid lahendada nagu Bill Chen. Mul on matemaatiline haridus ja usun, et saab ilma, aga pole vaja matemaatikat sellepärast alahinnata, et te ei oska. ;)

timukasr
18.02.10, 17:53
nii häid oddse kohe pakkuma
kuidas tõestada kavatsed ?

Pildid, screenshotid + keegi võib tulemust kinnitada vb.

HU grinder
18.02.10, 17:59
Tegelikult olen siiani valesti väljendanud end..
biitimise all mõtlesin ma crushimist.

k2snakalle
18.02.10, 18:15
Pokkeris on tohutult matemaatilist loogikat ning gümnaasiumi matemaatika eksam on ikka tõesti liiga algeline, millest peaks iga mängu beativa tegelase loogika üle käima. Tegu on siiski väga elementaarsete ülesannetega, endal õnnestus võtta maksimaalsed punktid.

Ma tahaks teada, et kas sa tegid ka mata eksamit eelmine aasta?
Elementaarsed ülesanded? Need olid mingi eelmise sajandi ülesanded. Sai isegi tehtud neid 95-2003 aasta eksameid ja need olid jah nagu lumma kusta.
Eelmisel aastal valmistasin ennast väga hästi ette....juba viimase aasta sügisel hakkasime eksami jaoks harjutama ja nii iga nädal 5-6h vähemalt + kodus 10h.
Ja pingutasin, mis ma pingutasin-aga üle 80punkti ei saanud, kuigi mata on alati minu tugevam külg olnud.
Nüüd kui mata on jälle kohustuslik, siis usun, et eksam on palju kergem, et ta täiesti dumb-id mata koha pealt, selle läbi teeksid.

HU grinder
18.02.10, 18:19
Jah, tegin matemaatika eksami 2009.aasta kevadel, kuid olen lahendanud nad kõik läbi alates aastast 1996 (vist oli), kuna me 12.klassis suurt muud ei teinudki matemaatika tunnis, kui lahendasime vaid eelnevate aastate eksameid (n-ö iseseisvad kontrolltööd).

timukasr
18.02.10, 18:23
Ma tahaks teada, et kas sa tegid ka mata eksamit eelmine aasta?
Elementaarsed ülesanded? Need olid mingi eelmise sajandi ülesanded. Sai isegi tehtud neid 95-2003 aasta eksameid ja need olid jah nagu lumma kusta.
Eelmisel aastal valmistasin ennast väga hästi ette....juba viimase aasta sügisel hakkasime eksami jaoks harjutama ja nii iga nädal 5-6h vähemalt + kodus 10h.
Ja pingutasin, mis ma pingutasin-aga üle 80punkti ei saanud, kuigi mata on alati minu tugevam külg olnud.
Nüüd kui mata on jälle kohustuslik, siis usun, et eksam on palju kergem, et ta täiesti dumb-id mata koha pealt, selle läbi teeksid.

Vend sai eelmine aasta matar iigieksami 100p lol, aga ta hea õpilane ka.

pastilaa
18.02.10, 18:31
Sedakorda tuleb tunnistada, et olen kindel selle leeri pooldaja, kes väidab, et kõvad matemaatilised teadmised ei ole väga hea mängija jaoks nii olulised, kui mata fännid seda arvavad ;). Näiteks kes vähegi selle venna videosi vaadanud, teab, et ta ei ole matemaatilises aspektis just teravaim pliiats - http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/milwaukee2 . Sedalaadi näiteid on ka siin foorumis, parimate hulgas. Ma väidan, et head matemaatilised teadmised on väga hea abivahend olemaks edukas pokkerimängija - üldse hea analüüsivõimega inimene. Samas need oskused ei ole veeranditki nii olulised, kui mängu üldine dünaamika, inimaspekt ja selle lugemine. Matemaatika tähtsust pokkeris on võimatu alahinnata, aga lihtsam ülehinnata.

k2snakalle
18.02.10, 18:31
Jah, tegin matemaatika eksami 2009.aasta kevadel,
No siis respect! 1osa oli simpel, aga minu arust 2osa oli keerulisem kui varem. Muidugi mitte see vektorite ül (kui õigesti mäletan)
Ilmselt siis enda viga, et 2osa 1valikülesandega orki lendasin (ekstreemum ül)

HU grinder
18.02.10, 18:38
Sedakorda tuleb tunnistada, et olen kindel selle leeri pooldaja, kes väidab, et kõvad matemaatilised teadmised ei ole väga hea mängija jaoks nii olulised, kui mata fännid seda arvavad ;). Näiteks kes vähegi selle venna videosi vaadanud, teab, et ta ei ole matemaatilises aspektis just teravaim pliiats - http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/milwaukee2 . Sedalaadi näiteid on ka siin foorumis, parimate hulgas. Ma väidan, et head matemaatilised teadmised on väga hea abivahend olemaks edukas pokkerimängija - üldse hea analüüsivõimega inimene. Samas need oskused ei ole veeranditki nii olulised, kui mängu üldine dünaamika, inimaspekt ja selle lugemine. Matemaatika tähtsust pokkeris on võimatu alahinnata, aga lihtsam ülehinnata.

Ilus, seda minagi, et matemaatiline loogika on üks eeldusi. Päris ilma selleta on ka võimatu ning kui just pole loogika hea, peab miski muu selle kõvasti üle kaaluma, aga selliseid inimesi pole just väga palju, kes nii suudaks (erandeid on alati)
:heart: ur post

bubba
18.02.10, 19:00
Eelmise aasta kevadel tegin mata,ühiskonna,geograafia,inglise keele ja kirjandi. Suht lihtsad ained kõik, eriti geograafia ja ühiskond. Keskmine tuli nõks üle 90ne. Kui kevadel enne mata eksamit tundus see isegi mõneti keeruline, siis nüüd ülikoolis semester ja mõned nädalad peale õppinuna ei ole selles eksamis küll midagi rasket.

Sass
18.02.10, 19:01
Ühiskond Matemaatika Kirjand Inglise keel siin
sama siin

nikitheone
18.02.10, 19:16
matast ja pokkerist räägitakse nagu matast ja malest. ei oska absoluutselt matat, malet jagan ja pokkerit ei jaga. hmm

Tregeq
18.02.10, 19:22
Kirjand/mata/ühiskond/inglise keel ja geograafia, mis on tehtud(84p)

yolpa
18.02.10, 19:37
Mis kooli kehalise eksamil tegema peab?
teooria on mingi 20 küsimust. Füüsiline on vist 5 või 6 loosi kaarti, igas loosis on 3 ala, oletame, et ühes loosis on pallimängud-võrk, koss, jalka, teises on kestvus alad-1km, cooper ja sõudeergomeeter. Ja no igast akrobaatikad ja kergejõustiku alad jne.. .Meie koolis vist sellepärast võimalik teha, et meil eraldi spordi suund vms.

HU grinder
18.02.10, 20:22
Audentes?

Sass
18.02.10, 20:29
Kirjand/mata/ühiskond/inglise keel ja geograafia, mis on tehtud(84p)

Kirjand/mata/ühiskond/inglise keel ja keemia (55p :( )

matast ja pokkerist räägitakse nagu matast ja malest. ei oska absoluutselt matat, malet jagan ja pokkerit ei jaga. hmm

matet oskan malet ei oska pokkerit ei oska

Morfiin
18.02.10, 21:28
Kirjand, Mata, Ühiskond, Inka ja Geo, mis on tehtud - 83p.

HU grinder
18.02.10, 21:44
Kirjand/mata/ühiskond/inglise keel ja keemia (55p :( )


matet oskan malet ei oska pokkerit ei oska
siis õpi!

yolpa
19.02.10, 14:52
Audentes?

Tartu kivilinna gümn