PDA

View Full Version : Betfair Poker



Ski
18.02.10, 21:30
Rääkige veits sellest toas. Mis tase? Soft?
Plaan on tegelt seda "get HEM for free" varianti kasutada, et kogud vist 900 pst ja saad HEMi tasuta. On üldse mõtet sellel ja kaua ma neid kogun umbes? (NL10 FR).

JarmoH
18.02.10, 21:55
Ei oska toa kohta rääkida, aga küsiks hoopis juurde. Kui raske on lahti mängida seda liitumisboonust, mida pokkeriprod rackeback leheküljel pakutakse? Mängin micro sng turniire - kas sealt tulevate punktidega üldse on reaalne see boonus vabastada. Ja kuidas seal trafficuga lood on? Kas 18-man sngsid mängitakse seal?

minuraha
19.02.10, 02:10
Esiteks, tase on seal olematu, kõige easy'm cash üldse. Sit&go'dest on ainult 6max ja fullring(9 mängijaga)...need on täiesti välja surnud, praktiliselt keegi ei mängi sit&go'sid ehk need võid kohe ära unustada. Üksikud lauad on, mis aeg-ajalt täis lähevad. Soft on minu arust üks hullemad, kus ma mänginud olen. Lisaks sellele on see täiesti ebausaldusväärne. Kaks korda on olnud nii, et olen jõudnud turna finaltable'sse ja siis terve software ning ka betfairi lehekülg maha läinud. Esimesel korral oli kõik crashed umbes 24h, kui sisse logisin nägin, et sain 3nda koha(blinded away), teine kord hakkas 3h pärast tööle ning kohaks seekord viies, jällegi blinded away. Ja ärge saage valesti aru, tegemist ei ole minu personaalse probleemiga, samalajal crashisid ka kõik teised. Selline asi ajas mind reaalselt tilti, sest ma oleksin võinud võita kordades rohkem. Egatahes ma saatsin neile viisaka kirja, kus nõudsin kompensatsiooni või nendepoolset lahendust, kuna ma kaotasin potensiaalset raha. Nad vastasid umbes nii, et "Sorry, me teame, et see oli meie viga, aga ole õnnelik, et üldse midagi said". Selle peale sõitis mul katus täiesti ära, saatsin vastu kirja, kus iga teine sõna oli "fucking dickheads". Egatahes see selleks, asja juurde nüüd ka.
NL10 fullring... kui veab saad päevasel ajal kolm lauda kokku, ent siiski pigem kaks on maksimum, õhtu poole võid juba neljast unistada, aga kindlasti mitte üle selle. Ainuke reaalne asi, mida mängida on 6max, sest seal on päevasel ajal äkki 6-8 täis lauda, õhtu poole 9-15.
Kokkuvõttes on see tuba ikka räme peldik, aga mina mängin seal ikka, sest sealne NL5-NL100 tase on maailma kõige halvem üldse, minu silmade läbi vähemalt. Turnad ja nende sattelite'd on ka tegelikult päris tuusad, kui need ainult finaltables ei crashiks:rolleyes:

minuraha
19.02.10, 02:23
Punktide kohapealt niipalju, et mul on 1200punni ja ma olen umbes kuu aega mänginud ning mitte igapäevaselt. Punktide süsteem on ulme debiilne nagu enamus betfairi asjadest, võimatu midagi aru saada sellest. Samuti läheb iga nädal 15% eest punne maha ehk kui sa teenid nädala jooksul 300 punni, siis võta sealt maha 15%.

Maheaatom
19.02.10, 08:37
Betfairi pokkerituba on tarkvara ja mängitavust silmas pidades tõepoolest üks kohutavamaid kohti internetis üldse; "minuraha"-l täiesti õigus. Kunagi ammu kui nad asusid Cryptos, oli ta jälle väga hea mängukoht.

Aga spordiennustus on seal nuts ja eks sellele kogu Betfairi äri põhinebki.

ranka
19.02.10, 11:15
Kui seal nii vähe mängijaid siis tõenäoliselt Betfair Live! Tallinn satikatele oodata head overlayd: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3400

Ski
19.02.10, 13:31
LOL @ selle peale sõitis mul katus täiesti ära :D

Pmst nüüd ei teagi kas minna sinna hoorama seda HEMi või mitte :S Mõtekam oleks vist normaalsem tuba valida ja seal see klots ära grindida.

minuraha
19.02.10, 14:55
LOL @ selle peale sõitis mul katus täiesti ära :D

Pmst nüüd ei teagi kas minna sinna hoorama seda HEMi või mitte :S Mõtekam oleks vist normaalsem tuba valida ja seal see klots ära grindida.
Ma soovitan sul proovida, sest nagu ma ütlesin sealne tase on nii ulme halb, et kui sa näed, et oma punkte kokku ei saa, siis vähemalt saad oma sissekantud raha+kasum tagasi kanda pangakaardile. Ainult sel juhul peaksid sa 6maxi mängima, kuna FR laudu väga vähe. Et proovi kindlasti ära, kaotada pole midagi peale närvirakkude. Pead ise kogema seda, kuidas punkte tuleb jne.

Overlay koha pealt niipalju, et seda näeb seal küllaltki tihti.

Ski
19.02.10, 15:53
Tänud abi eest, ajan vihaseks selle toa ma usun järgmine kuu..

jaans20
23.02.10, 14:44
Ma soovitan sul proovida, sest nagu ma ütlesin sealne tase on nii ulme halb, et kui sa näed, et oma punkte kokku ei saa, siis vähemalt saad oma sissekantud raha+kasum tagasi kanda pangakaardile. Ainult sel juhul peaksid sa 6maxi mängima, kuna FR laudu väga vähe. Et proovi kindlasti ära, kaotada pole midagi peale närvirakkude. Pead ise kogema seda, kuidas punkte tuleb jne.

Overlay koha pealt niipalju, et seda näeb seal küllaltki tihti.


Aga kuidas sealt välja raha kannetega on , ei ole mingit hullu ajunu..i ?

valustyng
23.02.10, 14:54
ise kandsin reede hommikul sealt välja ja täna hommikuks oli swedis... aga bank transferiga võtavad nemad 15 dollarit vahelt ja pank 90 kr

minuraha
23.02.10, 15:35
Aga kuidas sealt välja raha kannetega on , ei ole mingit hullu ajunu..i ?
Ei ole, saad otse krediitkaardile kanda ja aega võtab see kuskil 4-5 päeva.

jaans20
27.03.10, 12:32
Ei ole, saad otse krediitkaardile kanda ja aega võtab see kuskil 4-5 päeva.

Oskab keegi öelda kas selles toas on võimalik ka buddy transferi teha ?

ranka
27.03.10, 12:40
Muideks aprillis on Betfairis uus promo - 150% rakebacki. Esmaspäevaks, hiljemalt teisipäevaks on promo tutvustus üleval.

jaans20
27.03.10, 12:57
Muideks aprillis on Betfairis uus promo - 150% rakebacki. Esmaspäevaks, hiljemalt teisipäevaks on promo tutvustus üleval.

aga buddy transferi kohta ei oska midagi öelda ?

ranka
27.03.10, 12:59
Kahjuks mitte :(

hotcocacola
29.03.10, 01:31
Muideks aprillis on Betfairis uus promo - 150% rakebacki. Esmaspäevaks, hiljemalt teisipäevaks on promo tutvustus üleval.

WOOOOOOOOOT :D

buddy transferit ei saa betfairis teha

hotcocacola
29.03.10, 18:35
info liigub kiirelt




Dates of promotions: apr 1 until apr 30
How to qualify: Betfair is splashing out some serious cash in April. A Betfair Points Race is running for a whole month from the 1st of April to 30th of April, and players can compete for a 150% rakeback deal in May, one of the best deals in online poker today!

The rules are simple, the more points a player earns, the higher they will place on the leaderboard, and the better the rakeback deal Betfair Poker will reward them with in May. The cash value of the rakeback deal is completely up to the player!

Below is the opt – in link which players need to go through to be eligible for this promo:
https://optin.betfair.com/?cid=1385
Terms and conditions: April Points Race Payout Structure:

POSITION RAKEBACK DEAL IN MAY

1 150%
2 140%
3 130%
4 120%
5 110%
6 100%
7 95%
8 90%
9 85%
10 80%
11 75%
12 70%
13 65%
14 60%
15 55%
16 - 25 50%

The updated April Points Race Leaderboard can be viewed here as from the 2nd April: https://poker.betfair.com/promotions/adhoc/april_points_race_leaderboard.html

Player Terms & Conditions:

* You must opt-in to participate in this promotion. Click here to opt in: https://optin.betfair.com/?cid=1385
* The Points Race will run from the 1st of April at 00:00 GMT until the end of the 30th of April at 23:59 GMT 2010.
* The increased Rakeback deal prize will be valid from the 1st of May until the end of the 31st of May 2010 after which time the rakeback deal will be reset to 30% for £0 -£1499 rake and 40% for £1500 rake per month.
* The Points Race prizes can be combined with the WSOP Rake Chase prize and sign-up bonus.
* The value of the rakeback deal won is dependent on each winning players rake during the month of May.
* This promotion is open to selected Betfair Poker customers only!
* You will earn one Betfair Poker point for every £0.05 of rake paid.
* Betfair standard Terms and Conditions apply.

ingu
30.03.10, 00:10
Täna oli BetFairis $1,10 buyin turniir, 1000 $ g.
Osales vaid 28 mängijat, esikoht üle $411 ja 5.koht üle $82 [ Andmed PN ]

Divide03
06.04.10, 01:50
Täna oli BetFairis $1,10 buyin turniir, 1000 $ g.
Osales vaid 28 mängijat, esikoht üle $411 ja 5.koht üle $82 [ Andmed PN ]

Päris easy money :D