PDA

View Full Version : Pokeriumi punktid.



H2O
29.11.08, 21:09
Tere!

Kas ma võin ära raisata enda pokeriumi punktid, kuigi mul tuleb nende pealt boonus.

ranka
29.11.08, 21:54
Kahjuks ei oska aidata ja soovitan kirjutada kirja klienditoele.

Ja arvan, et selline küsimus ei sobi "Küsi Pokkeri PRO-lt" alafoorumisse, kuna siia alafooruise võiks postitada rohkem mängulisi, mitte "suvalisi" küsimusi. Seega liigutan tolle teema "Netipokkeri" alafoorumisse.

H2O
29.11.08, 22:02
Kahjuks ei oska aidata ja soovitan kirjutada kirja klienditoele.

Ja arvan, et selline küsimus ei sobi "Küsi Pokkeri PRO-lt" alafoorumisse, kuna siia alafooruise võiks postitada rohkem mängulisi, mitte "suvalisi" küsimusi. Seega liigutan tolle teema "Netipokkeri" alafoorumisse.


Vabandust!

Imelik, et pokeriumi lehel sellest juttu pole tehtud :-\.

ranka
29.11.08, 22:04
Vabandust!

Imelik, et pokeriumi lehel sellest juttu pole tehtud :-\.


Mis klienditugi räägib?

Ja kuidas need pokkeripunktid täpselt on? Ma mõtlen, et kuidas see boonuse arvestamine käib? Pead ostma puntkide eest boonuse või kui boonus käed pead koguma X punkti?

H2O
29.11.08, 22:09
Mis klienditugi räägib?

Ja kuidas need pokkeripunktid täpselt on? Ma mõtlen, et kuidas see boonuse arvestamine käib? Pead ostma puntkide eest boonuse või kui boonus käed pead koguma X punkti?


Boonus tuleb kuni 25000€, iga 10 vip punkti annab 1€. Pole veel supportiga ühendust võtnud.

ranka
29.11.08, 22:19
Kui nad su punkte maha ei võta, kui boonust vabastad, siis võid punnid laiaks lüüa. Kindel ei ole, saada igaks juhuks kiri klienditoele.

Marek K.
29.11.08, 23:01
24h networkis, sh. ka pokeriumis võib punkte kulutada, see boonuseid ja rakebacki ei mõjuta!