PDA

View Full Version : 1100EEK live QQ flopi donkbet vastu



vonkartoffel
20.02.10, 15:38
9 handed blindid 30-60
MP1(9500) loose norrakas aga mõistus on peas postflopis
CO(3000) kitsas kohalik mängumees
HERO BTN(3800) peaks olema suht nitise imidziga lauas kuigi kõige enam isegi 3bettind isik lauas

MP1ni folditud ja avab 140le
CO call 140
HERO Q:club:Q:spade: raise to 525

MP1 ja CO call
FLOP: 8:heart:5:heart:3:heart:
MP1 betib 1000, CO foldis kiirelt

HERO???

2ssapaar
20.02.10, 16:19
kütaks all-in. sul käe alguses vaid 63 big blindi.

vonkartoffel
20.02.10, 16:27
kütaks all-in. sul käe alguses vaid 63 big blindi.
Mis see range on mis vastasele paned? 2meest seljataga, mis tal seal semibluffidena käes on ja mis tal omastarust juba madehandina seal on. Totaalne air seal tal ei ole, selle võib lisareadina võtta.

2ssapaar
20.02.10, 17:37
kuna mul pole ajalugu tema leadimise kohta, siis on range minu silmis väga lai. Pocket paarid nagu 99-JJ. Mõnikord 66 ja 77. Any (kõrge) heart, millega ta sind callis preflop. K8s; A8s; sets; flushes. Olenevalt kui loose ta on, võib veel laiem olla.

pafka666
20.02.10, 20:03
kuna flopp suht hirmus, siis võib lihtsalt üritada sind kohe flopist välja suruda. Kalduksin siiski foldile, sest su stack jääb veel suht solid. (range on selliste vendade puhul kosmos obv)

vonkartoffel
20.02.10, 20:06
9 handed blindid 30-60
MP1(9500) loose norrakas aga mõistus on peas postflopis


HERO???
Kuna see nv oli on Riias suurem üritus norra pokkerimängijatele, siis ma ei võtaks teda kui lihtsalt sinna sattund purjus turisti vms. Loose oli ta preflop, postflop oli ta rahulikum. Ma ise ei pannud teda üldse väga laia range peale 99-JJ asjad arvan ka sisse ärtuga pigem.

privador
21.02.10, 02:49
suht haige flop ma foldiks.
Kui tal on kasvõi üks masikaart on see juba flip. Kui tal on set+made mast siis oled sa üldse suht drawing dead.

Aga mõtle selle peale miks ta donkbetib. Mis ideega kui sa oled 3 betiga tugevust näidanud
Ma arvan, et kõige tõenäolisemalt on tal Ax mastitõmbega
Teine võimalus et väike mast. Setti ta juba kaitseks suurema donkbetiga

Seega kui üldse mängida, ma calliks! ja kui ärtut turnis ei tule panen rahad sisse!

vonkartoffel
21.02.10, 03:16
Kusjuures kui muidu on call pea alati kohutav selliste stackidega, käis see mul isegi korra peast läbi ja turnis checkile shoveda ükskõik, mis tuleb või callida no heart kui ta betib.

Väga head erinevad mõtted siin praegu, tänud vastuste eest. Proovime hoida turnateemat ikka elus.

privador
21.02.10, 04:08
eks see oleneb sellest, kuda venna kohta readid on.
Mida teeks üldse absoluutse nytsiga, nt aq vms
Kas mängib slowplayd või teeb midagi muud.

Lisaks live tellid. Oli ta närviline panust tehes vms...
Kas teda huvitab flopis toimuv(turnis) vms...

Üldiselt nagu ma ytlesin fold on safe bet. Aga kui on midagi mis selle kuti puhul ärritab, siis võin ma ka midagi muud teha peale foldi

pafka666
22.02.10, 16:49
eks see oleneb sellest, kuda venna kohta readid on.
Mida teeks üldse absoluutse nytsiga, nt aq vms
Kas mängib slowplayd või teeb midagi muud.

Lisaks live tellid. Oli ta närviline panust tehes vms...
Kas teda huvitab flopis toimuv(turnis) vms...

Üldiselt nagu ma ytlesin fold on safe bet. Aga kui on midagi mis selle kuti puhul ärritab, siis võin ma ka midagi muud teha peale foldi

+1

Keiss
23.02.10, 05:41
Ma paneks ta mingite punaste TT/JJ peale ja nupud. Ei hakka turni AK-d ootama, mis annaks talle julgust edasi betida ja siis oled juba rohkemgi maksnud. Hui ta mingit setti või masti hittis. Üritab lihtsalt oma kätt kaitsta, et sa oma AQ vms foldiksid, eriti kui oled palju 3betinud ja nüüd veel positsioonist ka. Niiviisi mängides saaks ta maha raputada, sest ta ei lähe ju mingit nõrka masti ostma.

vonkartoffel
23.02.10, 13:40
Ma paneks ta mingite punaste TT/JJ peale ja nupud. Ei hakka turni AK-d ootama, mis annaks talle julgust edasi betida ja siis oled juba rohkemgi maksnud. Hui ta mingit setti või masti hittis. Üritab lihtsalt oma kätt kaitsta, et sa oma AQ vms foldiksid, eriti kui oled palju 3betinud ja nüüd veel positsioonist ka. Niiviisi mängides saaks ta maha raputada, sest ta ei lähe ju mingit nõrka masti ostma.
100% kindel et selline võimalus sellise poti ja minu stacki juures puudub.
Ei taha veel tulemust avaldada kuna siin arvamuste seis ka selline 50-50 veel.

Keiss
23.02.10, 15:06
Tal 2300 oleks callida seega FE peaks olema siiski natuke arvestades poti suurust. Ja noh kui ka ei ole siis mis seal ikka paneks nuppe ikkagi suht insta. Näitab sulle mingit ärtu tõmmet ja maybe ülekaarti ka siis on flip juu, peadki flippe võitma kui tahad turnadel edukas olla. Kõige hullem on raha potti panna, flipist hoiduda ja loose norrakale veel rohkem püssirohtu kinkida.

vsiu100
23.02.10, 15:49
Ma paneks ta mingite punaste TT/JJ peale ja nupud. Ei hakka turni AK-d ootama, mis annaks talle julgust edasi betida ja siis oled juba rohkemgi maksnud. Hui ta mingit setti või masti hittis. Üritab lihtsalt oma kätt kaitsta, et sa oma AQ vms foldiksid, eriti kui oled palju 3betinud ja nüüd veel positsioonist ka. Niiviisi mängides saaks ta maha raputada, sest ta ei lähe ju mingit nõrka masti ostma.


imo ei saa vastasele nii kitsast range anda(eriti sellele).


ma arvan, et fold on hea, kuna FE väike ja üle flipi sa siit reeglina ei saa. kuigi range on lai, lõhnab seti järgi imo.

ESTPatrick
23.02.10, 16:49
mul aint 1 küsimus. tahad sa turnat võita?

kui vastus jah siis lähed allinn, kui ei. siis fold

vonkartoffel
23.02.10, 17:17
mul aint 1 küsimus. tahad sa turnat võita?

kui vastus jah siis lähed allinn, kui ei. siis fold
Põhjenda palun
pluss kui on flip siis on easy allin, siin käes ei peagi olema üle 50% enam.
mängisin natuke stovega:
Board: 8h 5h 3h
Dead:

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 37.821% 37.00% 00.82% 29302 652.50 { QcQs }
Hand 1: 62.179% 61.35% 00.82% 48593 652.50 { QQ+, JcJh, JdJh, JhJs, TcTh, TdTh, ThTs, 9c9h, 9d9h, 9h9s, 88, 55, 33, AhKh, AhQh, AhJh, AhTh, Ah9h, KhQh, QhJh, AcKh, AdKh, AhKc, AhKd, AhKs, AsKh, AcQh, AdQh, AhQc, AhQd, AhQs, AsQh, AcJh, AdJh, AhJc, AhJd, AhJs, AsJh, AcTh, AdTh, AhTc, AhTd, AhTs, AsTh, Ah9c, Ah9d, Ah9s, Ah8c, Ah8d, Ah8s, KcQh, KdQh, KhQc, KhQd, KhQs, KsQh, KcJh, KdJh, KhJc, KhJd, KhJs, KsJh, QcJh, QdJh, QhJc, QhJd, QhJs, QsJh }

VisaHing
26.02.10, 00:54
noojaa.. ta lükkas, kuna ei tahtnud näha enam ühtegi kaarti arvatavasti, mis viitaks overpocketile. nagu jah 99-JJ, kus võib kaasas olla flushi tõmme ka. Aga samuti võis ka olla käes A hearts lihtaslt. Suht palju bb-sid alles, et ma isiklikult vist foldiks. või siis tõesti crying call ja loodad, et vastas underpair su QQ-dele.

Keiss
03.03.10, 03:26
mis värk oli siis? foldisid või??

Jennifer
03.03.10, 11:39
Huvitav oleks tõesti teada, mis tal siis oli :D

vonkartoffel
04.03.10, 17:48
bottom set oli tal

tolmuahv
04.03.10, 18:44
Mina küll siin tundmatu vastase vastu maha ei pane. Mastile ma vastast ei pane, sest sellega ta trapiks tihti, lootes raha sisse saada rohkem, eriti 3-bet potis agressori poolt. Seega panen ta kas 99-JJ, setile või mastiostule, KK/AA oleks pf 4-bettinud.

Live turnal jõuab nii vähe käsi mängida, et suurt overpaari ma maha eriti ei pane, eriti mingi aggro norraka vastu. On tõenäoline, et seda foldides istud järgmised paar tundi carddead, siis lükkad J7 tüüpi käega ja hiljem mõtled, et mis sul arus oli, et mingi tondi mastiostule QQ foldisid.

PS: Kui vastane ka chicken oleks, siis kas ta peaks ka oma bottom seti ju mastiostule foldima? Sest kes see ikka flippi tahab :)

Keiss
05.03.10, 05:20
Ma mõtlen täpselt sama moodi.

vonkartoffel
05.03.10, 14:33
oot aga set, mastiost või ülepaar on täpselt need käed mis ma stovesse ju panin, kuda siis ship on kui 63-37 dog

adam_q
09.03.10, 11:10
kütaks all-in. sul käe alguses vaid 63 big blindi.

:biggrin:

vsiu100
09.03.10, 11:32
kuigi range on lai, lõhnab seti järgi imo.


bottom set oli tal

seti mängitakse alates poti avamisest ja ka edasised tänavad väga tihti selliselt.
stove järgi oled dog, vastane ei foldi siin praktiliselt midagi - shove pooldajad, ootaks mõtteid.....