PDA

View Full Version : uued mängijad



privador
21.02.10, 04:38
Mind on leidnud üles mitmed vanad tuttavad, kes on kuulnud, et ma pidavat jube pokkeriguru olema.
Seega on tahetud saada algõpetust

Olen mõelnud selle peale, aga kuidas neid õpetada?
Et AA algkäsi on parem kui 27o?
Et saab ka ületõsta mitte ainult callida jne...
Ja et 1k panka pole mõtet 50 betti teha jne...

Ma arvan, et kui ma päris algajaid õpetan siis ma võin hydrotilti minna. Eriti kui peale koolitust tahetakse kohe turna ka teha:)

Või lihtsalt õpetada esialgu ainult reeglid selgeks ja las nad madistavad omavahel ja olen lihtsalt diileriks?

Jennifer
21.02.10, 04:50
Soovita neil mingi raamat läbi lugeda?
Juhul kui neil pole isegi reeglid veel selged :/

variatsioon
21.02.10, 04:59
ma olen andud igast erinevaid linke kust saab pokkerit õppida
PP,PN,2+2,CR,DC,google jne.. et nad õpiks basic värgid selgeks ja siis küsiks edasi mis teha.

privador
21.02.10, 05:14
mnjah ilmselt lingid tõesti parem valik.Suht mõttetu on hakata rääkima, et see on mast ja see on nelik jne

mkva
21.02.10, 05:35
Ma hakkasin ka hiljuti ühele sõbrale kes ei tea pokkerist rohkem, kui freerollid basicut seletama, mis ostutus kiiresti üsna mõttetuks. Ma peaks ennast surnuks rääkima ja tal kõrvad sitta vett jookma ajama vist, et ta midagi aru hakkaks saama.
Seega olen nõus ka teistega, et anda kätte lihtsalt trobikond materjali mida lugeda + ehk videosid ja kui ta on tõesti IN ja tahab õppida siis tuleb kuu aja pärast tagasi su jutule, et hakkata oma teadmisi rakendama rohkem jnejne.. Või mis?

variatsioon
21.02.10, 05:37
Ma hakkasin ka hiljuti ühele sõbrale kes ei tea pokkerist rohkem, kui freerollid basicut seletama, mis ostutus kiiresti üsna mõttetuks. Ma peaks ennast surnuks rääkima ja tal kõrvad sitta vett jookma ajama vist, et ta midagi aru hakkaks saama.
Seega olen nõus ka teistega, et anda kätte lihtsalt trobikond materjali mida lugeda + ehk videosid ja kui ta on tõesti IN ja tahab õppida siis tuleb kuu aja pärast tagasi su jutule, et hakkata oma teadmisi rakendama rohkem jnejne.. Või mis?
jh.. nii see on.. aga kahjuks 90%+ inimestest ei tule tagasi :)

mkva
21.02.10, 05:46
jh.. nii see on.. aga kahjuks 90%+ inimestest ei tule tagasi :)

Tõsi ta on. Aga sellepärast polegi mõttet hakkata om aega raiskama endless seletamisega vaid anda materjal ja kui tõesti huvi on siis tead, et hiljem kui ta tagasi tuleb on mõtekas tegelema hakkata.

privador
21.02.10, 05:57
nu aga kui on tegu sellise vanema generatsiooni esindajaga?
Sa ju ei ytle talle, et vaata Tigrano videosid?
Eesmärk ikka homegamedes neil mängida, mitte grindima hakata!

mkva
21.02.10, 06:03
nu aga kui on tegu sellise vanema generatsiooni esindajaga?
Sa ju ei ytle talle, et vaata Tigrano videosid?
Eesmärk ikka homegamedes neil mängida, mitte grindima hakata!

No siis on hoopis teine asi ju.

Tavaliselt need homegamed on 6max on nii? Siis teha lihtsalt basic handrange selgeks. Positsioonid. cbetid. valuebetid. Ja rohkem polegi ju midagi või mis? Igakord, kui nüüd ta praktiseerib ja katsetab neid temajaoks uusi meetoteid lauas annab tagasisided kuidas toimis, ja sellest siis tasapisi edasi liikuda.. ???

variatsioon
21.02.10, 06:12
nu aga kui on tegu sellise vanema generatsiooni esindajaga?
Sa ju ei ytle talle, et vaata Tigrano videosid?
Eesmärk ikka homegamedes neil mängida, mitte grindima hakata!
ikka annaksin talle erinevaid linke.
näiteks http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=196

Provoker
21.02.10, 08:20
Nu mõni ei tahagi õppida, kuigi ütleb, et tahab. Ma tean vähemalt 2te inimest kellega ma olen koos mänginud ning limpimist iga teise lausega keelanud. Vaatad korraks kõrvale ja oi näe ikka limbib. Mõte siis openlimpimise kohta.

Naljakas seik tuli ka firma talvepäevadest meelde. Kollegid lätist kes ka eelmisel aastal olid pokkerit mänginud, tegid seda ka sellel aastal ning ikka uuriti välja prinditud handrankingu lehte. LOL

variatsioon
21.02.10, 08:30
Nu mõni ei tahagi õppida, kuigi ütleb, et tahab. Ma tean vähemalt 2te inimest kellega ma olen koos mänginud ning limpimist iga teise lausega keelanud. Vaatad korraks kõrvale ja oi näe ikka limbib. Mõte siis openlimpimise kohta.

Naljakas seik tuli ka firma talvepäevadest meelde. Kollegid lätist kes ka eelmisel aastal olid pokkerit mänginud, tegid seda ka sellel aastal ning ikka uuriti välja prinditud handrankingu lehte. LOL
ütle neile et sa ei taha õpetada.

nomerlot
21.02.10, 09:36
Mina arvan, et kõige lihtsam oleks nendega aeg-ajalt homegame'i teha, aga kommenteeritud väljaandes ehk käe ajal või peale kätt räägid talle, mis ta oleks pidanud tegema ja mida poleks ja miks. See "miks" räägi iga concept korra pikalt ja edaspidi kordad lühidalt, kui ikka aru ei saa, anna materjale-linke, ütle, et ostku eestikeelne pokkeriraamat kasvõi.

Ega inimest kättpidi väga kaugele talutada ei saa, kui tal endal huvi iseseisvaks õppeks pole.

Viski
21.02.10, 09:36
imo on ülitähtis teha selgeks kohe, et iga suited pask ei ole nuts. ja minraise ei ole ainuke muuv mida teha lol.

Pahvak
21.02.10, 09:38
Ütle, et nad kunagi KK 100bb juures preflop ei foldiks.

nomerlot
21.02.10, 09:39
Ütle, et nad kunagi KK 100bb juures preflop ei foldiks.

:biggrin:

Aga siis peab alati juurde ütlema, et olgu kohe valmis, et nad riveriks saavad tihti kotid taha.

timukasr
21.02.10, 09:56
a) BRM
b) positsioon
c) preflop kätte tugevus (eeldan, et nad teavad, et kolmi on parem kui 2 paari)
d) flop käte tugevus (monsterid, tugevad, drawing, trash hand)
e) value bet, cbet, semi-bluff
f) jne

ranka
21.02.10, 12:56
Kas keegi peale minu veel arvab, et pokkerit ei saa õpetada, pokkerit peab ise õppima! Ärge nüüd valesti mõistke. Saab õpetada mängija võitjaks ala micro cashi, turniire biitima väikse winratega aga, et saada tõsisemaks tegelaseks peab olema mängijal endal rohkem huvi. See tähendab, et ta peab ise südamega otsima omale linke, materiale ja neid läbi töötama mitte suu ammuli ootama, et privador talle järgmise pokkerijunni suhu situb.

ingu
21.02.10, 13:59
See pole minult mingi pugemispost, aga nõustun rankaga. Tahtejõuaga asjajuures olles ja ise kõikide üritades, otsides, katsetades saab minu arvates palju paremad tulemused kui keegi sõber/tuttav viskab sulle mingi lingi, et loe nüüd see läbi. Ma ei tea kas see on hea näide, aga üks mu sõber võitis kunagi 18000.- EEK selles Triobeti Monday turniiris. Ta on mänginud3 aastat.Minu suurim võit nii kaugele ei ulatu. Ometigi ta pole ühtegi videot ega õpetust pokkeri kohta lugenud ja ei tea ka positsioonide kohta midagi. Teine sõber on pokkerit mänginud 2 kuud (varem tagus ainult kasiinodes aparaatide taga) Pole veel suurt midagi võitnud, mingi 1000- EEK sai ühelt turnalt, aga on IMO palju parem mängija kui see 18k võitja.

Pahvak
21.02.10, 14:13
Pokkeriga on nagu matemaatikaga. Kui ise aktiivselt, teadlikult ja järjepidevalt mõtlema ei hakka, siis asja ei saa. Istud koolipingis, kuulad õpetajat ja kogu jutt tundub loogiline, aga kontrolltööst läbi ei saa, sest ei viitsinud koduseid töid teha. Õppisid nö passiivselt. Videod ja artiklid on nagu õpetaja passiivne kuulamine. Vaadatakse videod ära ja sinnapaika nad jäävad, aga tegelikult tuleks enda mängu uurides meenutada neid ideid, mida videost saadi. Põhiline on ikka enda mängu kallal pusimine, mitte videod. Õppida aktiivselt!

miksnii
21.02.10, 14:15
Annad lingi Tigrano algajate video kogumikule....ja kui huvi on saab ise edasi.

ranka
21.02.10, 14:24
Pokkeriga on nagu matemaatikaga. Kui ise aktiivselt, teadlikult ja järjepidevalt mõtlema ei hakka, siis asja ei saa. Istud koolipingis, kuulad õpetajat ja kogu jutt tundub loogiline, aga kontrolltööst läbi ei saa, sest ei viitsinud koduseid töid teha. Õppisid nö passiivselt. Videod ja artiklid on nagu õpetaja passiivne kuulamine. Vaadatakse videod ära ja sinnapaika nad jäävad, aga tegelikult tuleks enda mängu uurides meenutada neid ideid, mida videost saadi. Põhiline on ikka enda mängu kallal pusimine, mitte videod. Õppida aktiivselt!

See matemaatika näide on nii fucking hea ja täiesti tõsi. Samuti nõustun videodega ja ma arvan, et seetõttu videod ongi nii populaarsed ja ülehinnatud, kuna inimesed lihtsalt ei viitsi süveneda artiklitesse, lugeda raamatuid ja oma mängus tuhnida. Sitaks lihtsam on suu ammuli passida, kuidas keegi mängib ja seejuures mõeldakse kaasa minimaalselt ning kasu on olematu.

pastilaa
21.02.10, 14:31
See matemaatika näide on nii fucking hea ja täiesti tõsi. Samuti nõustun videodega ja ma arvan, et seetõttu videod ongi nii populaarsed ja ülehinnatud, kuna inimesed lihtsalt ei viitsi süveneda artiklitesse, lugeda raamatuid ja oma mängus tuhnida. Sitaks lihtsam on suu ammuli passida, kuidas keegi mängib ja seejuures mõeldakse kaasa minimaalselt ning kasu on olematu.

Soovitan üht meetodit videode vaatamisel, mis endale tundub kõvasti põnevam, kui filmina läbivaatamine. Tavaliselt olen teisel korral filmina uuesti läbi vaadanud, kui paistab hea kraamiga tegu olevat. Nimelt - video esmasel vaatamisel, kui jagatakse kangelasele mõnes lauas välja kaardid ja järjekord jõuab temani, siis pane pausile. Mõtle rahulikult - mida sina teeks. Siis lase edasi ja vaata mis juhtub. Kui jõutakse flopini, siis korda pausi jne. Läbimõeldud situatsioonid jäävad paremini meelde, kui kõrvaltvaatajana kogetu.

ranka
21.02.10, 14:42
Tead mulle need videod üleüldse ei meeldi, sest osad mängijad suckivad niigi pokkeris. Teiseks ta võib-olla küll hea mängija aga sitt õpetaja ja kolmandaks on osad videod pool levelid. Näiteks nolani videod. Lauas mängides ta stiil erineb tunduvalt sellest kuidas ta oma mängu videdes näitas.

Pluss ma enne sinisilmselt uskusin heade mängijate nõuandeid 2p2 mid-stakes foorumites. Mingi aeg sain teada ,et enamus strateegia nõuanded on seal valed, kohe väga valed ja juhitakse meelega eksiteele.

Jään oma arvamusele kindlaks, et mängu tuumani pead jõudma ise, natuke aitavad materjalid/coaching aga tund aega oma mängu kallal töötamist on rohkem väärt kui 10 tundi videode vaatamist. Muidugi väga hea sõbraga pokkerivestlust arendades saab ka väga palju kasu, eriti kui leitakse väga kõva vaidluspunkt.

rohelinekonn
21.02.10, 15:17
Muidugi väga hea sõbraga pokkerivestlust arendades saab ka väga palju kasu, eriti kui leitakse väga kõva vaidluspunkt.

+1

pastilaa
21.02.10, 15:28
Nõus master Rankaga.

Kommentaarina niipalju veel, et kui aegajalt tekib isu mõnda videot ikka piiluda, siis kontrollida üle, kas see vend ikka antud limiiti/formaati ka biidib. Kui ei, siis nägemist. Kommunistliku partei ideoloogiat suutsid head õpetajad ka kenasti edasi anda. Olgu coach videos pigem kogelev, kohati matemaatilistes otsustes ebalev ja liialt intuitiivne - kui sellega kaasneb limiidi crushimine, siis absoluutselt ei häiri.

Mis meetodeid veel muidu soovitaksid enese mängu kallal töötamiseks peale PT või HEM'i analüüsi (kasvõi sel kunagi sinu lingitud viisil http://forumserver.twoplustwo.com/39/small-stakes-pl-nl/how-use-poker-tracker-111/), käte postitamiste etc?

variatsioon
21.02.10, 15:36
Pokkeriga on nagu matemaatikaga. Kui ise aktiivselt, teadlikult ja järjepidevalt mõtlema ei hakka, siis asja ei saa. Istud koolipingis, kuulad õpetajat ja kogu jutt tundub loogiline, aga kontrolltööst läbi ei saa, sest ei viitsinud koduseid töid teha. Õppisid nö passiivselt. Videod ja artiklid on nagu õpetaja passiivne kuulamine. Vaadatakse videod ära ja sinnapaika nad jäävad, aga tegelikult tuleks enda mängu uurides meenutada neid ideid, mida videost saadi. Põhiline on ikka enda mängu kallal pusimine, mitte videod. Õppida aktiivselt!

eks iga alaga ole nii.. ei saa proks pianistiks hakata kui sind klaver ei huvita. jne.



Soovitan üht meetodit videode vaatamisel, mis endale tundub kõvasti põnevam, kui filmina läbivaatamine. Tavaliselt olen teisel korral filmina uuesti läbi vaadanud, kui paistab hea kraamiga tegu olevat. Nimelt - video esmasel vaatamisel, kui jagatakse kangelasele mõnes lauas välja kaardid ja järjekord jõuab temani, siis pane pausile. Mõtle rahulikult - mida sina teeks. Siis lase edasi ja vaata mis juhtub. Kui jõutakse flopini, siis korda pausi jne. Läbimõeldud situatsioonid jäävad paremini meelde, kui kõrvaltvaatajana kogetu.
parem on lihtsalt mute peal videot vaadata ja häälega need kohad pärast üle vaadata kus midagi oleksid teistmoodi teinud

Godspeed_EJ
21.02.10, 15:38
Kas keegi peale minu veel arvab, et pokkerit ei saa õpetada, pokkerit peab ise õppima! Ärge nüüd valesti mõistke. Saab õpetada mängija võitjaks ala micro cashi, turniire biitima väikse winratega aga, et saada tõsisemaks tegelaseks peab olema mängijal endal rohkem huvi. See tähendab, et ta peab ise südamega otsima omale linke, materiale ja neid läbi töötama mitte suu ammuli ootama, et privador talle järgmise pokkerijunni suhu situb.


Seda võib laiendada pm igale valdkonnale, millega tegeled.

Õpetada suudetakse alati teatud punktini, sellest edasi liikumine on iga inimese enda tahte/soovi küsimus.
Ntx males võid ju ka õpetada elementaarsed käigud selgeks, et saaks mängida, aga kuhugi jõudmiseks peab ikka ise kõvasti oma mängu kallal vaeva nägema.


No pain, no gain

variatsioon
21.02.10, 15:39
Nõus master Rankaga.

Kommentaarina niipalju veel, et kui aegajalt tekib isu mõnda videot ikka piiluda, siis kontrollida üle, kas see vend ikka antud limiiti/formaati ka biidib. Kui ei, siis nägemist. Kommunistliku partei ideoloogiat suutsid head õpetajad ka kenasti edasi anda. Olgu coach videos pigem kogelev, kohati matemaatilistes otsustes ebalev ja liialt intuitiivne - kui sellega kaasneb limiidi crushimine, siis absoluutselt ei häiri.

Mis meetodeid veel muidu soovitaksid enese mängu kallal töötamiseks peale PT või HEM'i analüüsi (kasvõi sel kunagi sinu lingitud viisil http://forumserver.twoplustwo.com/39/small-stakes-pl-nl/how-use-poker-tracker-111/), käte postitamiste etc?
mõtlemist -.-
ehk siis mõtle miks sa foldid/r/c/potid jne.. mis on vastase range, ev jnejne miks tildid, kuidas rohkem Agameda jne.
mitte et sa raisid AKd sest kõik teised teevad ka nii.

privador
21.02.10, 17:52
Krt eriti ajab tilti see, kui tullakse ütlema, et õpeta mind ka raha võitma. Aga juba kaugele näed ära, et teda see mäng karvavõrdki ei huvita, aga pokker on paraku juba popp

Ja paljud üritavad pokkeirt nagu mingi juhendi kaasabil mängida.

Minu jaoks tuli pokkeir võlu alles siis, kui saad inimese vastu mängida.

Aga need homegamid kus algajad mängivad omavahel limp-limp-limp-call-call stiilis ja chekivad riveris nutse läbi. Minu arust selline mäng on täielik pask

Õige pokkeri ikka on see, kus on hirm ja ahnus kaasatud.

Fabulous
21.02.10, 18:28
Minu arvates on kõik need strateegiaartiklid ja videod suurel määral ülehinnatud. Ma olen neid elu jooksul läbi lugenud ja vaadanud nii palju, et need saaks kahe käe sõrmedel üles lugeda. Kui ma hakkasin poolteist kuud tagasi pokkerit tõsisemalt õppima, tampisin ma pähe Ranka kirjutatud hand charti ja rohkem pole mul midagi vaja olnud. Kogu edasine õppimine ja olukordade analüüs on toimunud läbi praktika. Tänu sellele praktikale suudan hästi joosta NL10's ja 3$ 45-man SNG'des. Need pole küll mingid eriti suured limiidid, aga nagu ma juba enne ütlesin, siis hakkasin pokkerit tõsisemalt võtma selle aasta jaanuari alguses. Ma julgen väita, et mu tulemused poleks paremad, kui nad praegu on, kui ma vaataksin päevad läbi videosid ja loeksin artikleid.

Jutt sai küll väheke segane, aga point on see, et parimad tulemused tulevad minu arvates siiski läbi praktikalise õppe.

paradigmlost
21.02.10, 18:29
ma olen ühe korra mängind 3 vastasega homegame´i kus need 3 mängijat olid sellel tasemel et teadsid kergelt reegleid.... aga kõik olid ühe halva näite põhjal kindlal veendumusel, et niimoodi joomise kõrvale 100eek bi-ga homegame on veel ok, aga netis ja suuremate rahade peale on 100% õnnemäng ja hasartmängurlus jne.. see oli üsna huvitav mäng mu jaoks kuna see pani mind mõistma kuivõrd skillimäng just pokker on...inspireeris pokkerit edasi õppima ja tegelema jne..
ja eile mängisin ühte 1 euro sng-d ühega, kes mängis ka niimoodi limp limp fold... kergesti foldis... ja 66ga tahtis lvl1 allin bluffida kui potis oli 45:D ma üritasin kõrvalt õpetada ja rääkida pokkerist kui oskusmängust aga vastuseks tuli et ta mängib lõbupärast ainult ja tal on päriselt ka lõbus ja huvitav ... siis ma olin a la et wtf lbu son kaotada? jne aga see oli kasulik kogemus kasulik tead akuidas mõtlevad ja mängivad donkid-...

Codecci
21.02.10, 18:36
Ostku mingi algajate raamat kui eesmärk live home-game beatida. Mõni kodumaine ajab asja ära küll vast.

Tarq666
21.02.10, 20:16
Mult samuti tahetakse coachingut, kuigi olen vaid väikses plussis mängija micro limiitidel. Iseenesest ma mõtlen, et oleks hea alustada Poker Academy ja ranka pre-flop õpetusega. Poker Academys mängivad AI mängijad piisavalt hästi, et sealt midagi õppida, kätelt saad kiiresti edasi minna ja ka mängida vastaste kaartid nähtaval. Ja seal siis ranka õpetuse järgi harjutada. Oleks see Teie arvates mõistlik lahendus?

camu
22.02.10, 15:17
Algajad mängivadki minu arust lõbu pärast. Et äge kui võidame, aga mitte midagi ei juhtu ka kui ei võida. Seepärast ei viitsitagi õppida ja süveneda. Pmt peaks ikkagi sadu tuhandeid käsi läbi mängima, et erinevaid situatsioone praktikas näha saaks.
Olen üritanud venda mängima õpetada. Mängimine toimub ka enamus ajast ühe silmaga telekat vaadates ja kui pokkeris igav hakkab siis hakatakse lollusi tegema lauas. Veits raha ära kaotades vaja kõrgemal tagasi teenima hakata jne. Ega pokker ei ole selles suhtes nii põnev, et seda õppida huvitav oleks. Ja minu arust on seda suhteliselt võimatu ka siiski paari päeva (nädalaga) selgeks õpetada. Need kes tahavad õppida, õpivad niikuinii...

RudiTurbo
22.02.10, 17:02
No pain no gain sobib hästi siia :biggrin:

Ehk siis, soovitaks lihtsalt lampi onlines õppida mängu ja mingi mängu tunnetus kätte saada, alles siis hakkaks mingit õppematerjali jagama nõuandeid.

Ise olin ka ligi aasta fish ja ligi 700$ olin deposiitinud ja auku ajanud enne kui tuli pähe mõistus ja natuke BRM'i kohta uurida :biggrin:

Aga see fishina mängitud aeg tuleb hetkel kasux imo, ma mõistan fishide hingeelu ning oskan neilt raha võtta !

variatsioon
22.02.10, 17:09
mäletan kui kunagi deposin 100$ triobeti et hakata kõvasi rahasi kokku grindima..
läksin siis NL25 ja sain 3x AA pre AI pähe + veel üks beat ja olingi busto.
mõtlesin ikka mitu päeva et kuidas kurat on üldse võimalik pokkeriga teenida kui beate saades lähed bustoks.
oleksin olnud väga väga tänulik kui keegi oleks BRM artikli saatnud :P

Pahvak
22.02.10, 17:12
Siit algajale soovitus: vähemalt 700$ tuleb auku ajada, et fishi hingeelu mõista. :p

ranka
22.02.10, 17:47
Ma ei ole mitte kunagi nii sügavas miinuses olnud.... Üle $250 kaotada tähendab, et inimene peab küll juhmakas olema ja pokker ei ole tema jaoks.

variatsioon
22.02.10, 17:52
Ma ei ole mitte kunagi nii sügavas miinuses olnud.... Üle $250 kaotada tähendab, et inimene peab küll juhmakas olema ja pokker ei ole tema jaoks.

-1

ranka
22.02.10, 17:54
Ütle mulle üks põhjus miks ma peaksin deponeerima rohkem kui sada dollarit ja mu eesmärk on võita raha, mitte lõbutseda?

EDIT: eeldades, et ma olen täiesti algaja ja teen oma esmase deposiidi.

variatsioon
22.02.10, 17:58
Ütle mulle üks põhjus miks ma peaksin deponeerima rohkem kui sada dollarit ja mu eesmärk on võita raha, mitte lõbutseda?

EDIT: eeldades, et ma olen täiesti algaja ja teen oma esmase deposiidi.

kui sa oled algaja siis sa ei mõtle mingist krdima bankroll man ega sellest et vastased võivad sust paremad olla..
vaatad et kontol 1000kr vaba raha ja depodki selle triobeti. võtad NL50 laua lahti ja hakkad grindima.
ja niimoodi 4korda.
siis hakkad veits õppima ja BRM jälgima aga ikka ei viitsi NL2s nitida.
depod jälle 100$ ja lähed rahulikult NL10sse. ja nii 6x korda. vahepeal lihtsalt jooksed sitasti, vahepeal jooksed hästi ja arvad et beatid NL25 ning siis lähed seal bustoks, + tiltis peaga bustid end jnejne.

ja solid 10 000kr ongi läinud poole aastaga.

Godspeed_EJ
22.02.10, 17:59
Ma ei ole mitte kunagi nii sügavas miinuses olnud.... Üle $250 kaotada tähendab, et inimene peab küll juhmakas olema ja pokker ei ole tema jaoks.


Te olete kõik fishid!

Zephendrix (http://www.pokertableratings.com/sta...rch/zephendrix) käib tööl, koolis, tal on naine ja eelmine aasta tegi veel Supernova Eliteks.

Career valley -559$

Lootust on!

ranka
22.02.10, 18:01
Career valley -559$

Lootust on!

WUT? Ma räägin lifetime miinusest.

variatsioon
22.02.10, 18:01
Ütle mulle üks põhjus miks ma peaksin deponeerima rohkem kui sada dollarit ja mu eesmärk on võita raha, mitte lõbutseda?

EDIT: eeldades, et ma olen täiesti algaja ja teen oma esmase deposiidi.
to edit:
ja esimest depot tehes on tavaliselt inimestel põhi eesmärk lõbutseda.
sellepärast mõned praegused eesti prod ongi sinna 100k+ sisse pannud ja maha gamblinud.. alles hiljem, paari aasta pärast tuleb mõte et võiks hakata tõsisemalt mängima ja raha teenima.

variatsioon
22.02.10, 18:02
WUT? Ma räägin lifetime miinusest.
aap.. mõtlesin ka et räägid Career valley.st

ranka
22.02.10, 18:04
aap.. mõtlesin ka et räägid Career valley.st

Ikka career valleyst AGA minu starsi career valley ei ole mu lifetime valley.

vapsik
22.02.10, 18:07
Palun katsuge teemasse jääda! Seda on küll tore lugeda, aga ma pole päris kindel kas privador tahtis seda teemat tehes Ranka career valley kohta teada.

variatsioon
22.02.10, 18:09
Palun katsuge teemasse jääda! Seda on küll tore lugeda, aga ma pole päris kindel kas privador tahtis seda teemat tehes Ranka career valley kohta teada.

imo liiguta viimased 10 posti mölanurka.

Codecci
22.02.10, 18:16
Ma ei ole mitte kunagi nii sügavas miinuses olnud.... Üle $250 kaotada tähendab, et inimene peab küll pussy olema

FYP

Mida kõrgemalt alustad seda kiiremini õpid. Ise olen ka nit ja alla-$100-alustaja, aga ei ole midagi halba öelda inimeste kohta kes mõnituhat dollarit algul kaotavad kui nad seda endale lubada saavad.

Pahvak
22.02.10, 18:53
kui sa oled algaja siis sa ei mõtle mingist krdima bankroll man ega sellest et vastased võivad sust paremad olla..
vaatad et kontol 1000kr vaba raha ja depodki selle triobeti. võtad NL50 laua lahti ja hakkad grindima.
ja niimoodi 4korda.
siis hakkad veits õppima ja BRM jälgima aga ikka ei viitsi NL2s nitida.
depod jälle 100$ ja lähed rahulikult NL10sse. ja nii 6x korda. vahepeal lihtsalt jooksed sitasti, vahepeal jooksed hästi ja arvad et beatid NL25 ning siis lähed seal bustoks, + tiltis peaga bustid end jnejne.

ja solid 10 000kr ongi läinud poole aastaga.

Eks neid algajaid on igasuguseid. Sinu tekstist mina end ära ei tundnud.

qjet
23.02.10, 08:04
Kas keegi peale minu veel arvab, et pokkerit ei saa õpetada, pokkerit peab ise õppima! Ärge nüüd valesti mõistke. Saab õpetada mängija võitjaks ala micro cashi, turniire biitima väikse winratega aga, et saada tõsisemaks tegelaseks peab olema mängijal endal rohkem huvi. See tähendab, et ta peab ise südamega otsima omale linke, materiale ja neid läbi töötama mitte suu ammuli ootama, et privador talle järgmise pokkerijunni suhu situb.

see lause ütles kõik.

zyxxx
23.02.10, 09:52
Ma ei ole mitte kunagi nii sügavas miinuses olnud.... Üle $250 kaotada tähendab, et inimene peab küll juhmakas olema ja pokker ei ole tema jaoks.

See lause ei motiveerinud.

nomerlot
23.02.10, 10:41
Arvan, et see lause eeldab, et inimene on teadlik sellest, et alustatakse kõige madalamalt ja järgitakse bankroll managementi. Siis on jah keeruline nii madalale kukkuda.

Rage
23.02.10, 13:50
need.. kes ei tea isegi kolmikutest või nelikutest midagi.. neid ei võta üldse jutulegi.. ütlen, et mine sikuta kuskilt netist mingi rahata pokker alla.. ja seal on igasugu tutorialid jms õpetused.. alusta sellest, kui seal suudad võita, siis räägime edasi...

siis järgmiseks panen ranka tabeli ja siinse pokah topicu lingid.. käsen ranka tabeli pähe õppida.. beti suuruzed ja positsioonid selgeks teha.. ja natukene päheõpitut triobeti playmoney laudades lihvida.. seejärel NL2-4 laudadesse.. kui seal on mingi nädal või kaks madistanud ja kasumis/kahjumis.. siis võin juba rääkida sellest, et tulen vaatan hand history üle või juhendan mängu.

raidov
25.02.10, 13:23
FYP

Mida kõrgemalt alustad seda kiiremini õpid. Ise olen ka nit ja alla-$100-alustaja, aga ei ole midagi halba öelda inimeste kohta kes mõnituhat dollarit algul kaotavad kui nad seda endale lubada saavad.

Täpselt nii ongi. NL2es madistada ja õppida ei oleks mingit motti, kui kaotaks NL2es 20BI siis ei ole ka midagi hullu... NL25es 20BI on juba tunduvalt valusam... samas kui võidad NL2es 50BI siis on see ka ainult 100$... Olen alati kõigile soovitanud NL10st alustada... ja kui vähegi võimalust on siis mitte cashoutida... iga cashout madalamal limiidil pidurdab su tõusu kiirust limiitides ulmeliselt...

Oliverk
25.02.10, 13:48
Mina soovitan algajatel lihtsalt Trios freerolle taguda. Enne võib kuskil playmoney ka teha, et põhiasjad selgeks saada. Mul on muidugi neid depojatest sõpru ka, kes täie järjekindlusega deposid teinud ja mänginud. Algul võib ju 2 päeva brm mingil määral jälgida, aga peale seda jälle max lauda ja bustosse. Minu karjäär sai alguse Pokerroom.com-is kus sai playmoneys 10 milli tehtud :D Peale seda Trios freerollidega bankrollile alus jne see edasi läks. Täiesti esimest korda pokkerit näinud inimesele pole mõtet Ranka tabelit ka näidata, vaatab sind nagu idiooti ainult.

ingu
25.02.10, 20:03
Mina just ei soovita üldse freerolle mängida ja play moneys tambitakse ka ju jumala lambist, seal ei mängita õiget mängu. Freerollid on imo suht loterii vähemalt mängu alguses

vapsik
25.02.10, 20:04
Jep. NL-2s käib õige pokker.

mkva
25.02.10, 20:05
tra kus siin foorumis käib leveldamine koguaeg :S

ingu
26.02.10, 00:38
Jep. NL-2s käib õige pokker.

kes seda väitis?

Codecci
26.02.10, 02:08
Mina soovitan algajatel lihtsalt Trios freerolle taguda. Enne võib kuskil playmoney ka teha, et põhiasjad selgeks saada. Mul on muidugi neid depojatest sõpru ka, kes täie järjekindlusega deposid teinud ja mänginud. Algul võib ju 2 päeva brm mingil määral jälgida, aga peale seda jälle max lauda ja bustosse. Minu karjäär sai alguse Pokerroom.com-is kus sai playmoneys 10 milli tehtud :D Peale seda Trios freerollidega bankrollile alus jne see edasi läks. Täiesti esimest korda pokkerit näinud inimesele pole mõtet Ranka tabelit ka näidata, vaatab sind nagu idiooti ainult.

Kui üldse raha sisse ei raatsi panna, siis tehku parem 100-kroonine deposiit PokerStarsi ja mängigu seal $0.1 või $0.25 buy-iniga mitmelaua SNG-sid, saab igal ajal mängida vähemalt, ei käi elu kella järgi.


Jep. NL-2s käib õige pokker.
Kusjuures 2010. aastal ei saagi seda lauset naljana võtta, inimesi kes NL2-ga raha teenivad on küll ja puhtalt paaripäevase õppimisega enamus vennad NL2-te ei beadi ma arvan.

http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/im-done-2nl-459035/

nomerlot
26.02.10, 05:49
Jep. NL-2s käib õige pokker.

rohkem kui freeroll obv

camu
26.02.10, 07:22
Kusjuures 2010. aastal ei saagi seda lauset naljana võtta, inimesi kes NL2-ga raha teenivad on küll ja puhtalt paaripäevase õppimisega enamus vennad NL2-te ei beadi ma arvan.

Kusjuures, sul on väga õigus.

ingu
26.02.10, 09:13
rohkem kui freeroll obv


+1

vapsik
26.02.10, 09:51
kes seda väitis?

Mina.


Kui üldse raha sisse ei raatsi panna, siis tehku parem 100-kroonine deposiit PokerStarsi ja mängigu seal $0.1 või $0.25 buy-iniga mitmelaua SNG-sid, saab igal ajal mängida vähemalt, ei käi elu kella järgi.


Kusjuures 2010. aastal ei saagi seda lauset naljana võtta, inimesi kes NL2-ga raha teenivad on küll ja puhtalt paaripäevase õppimisega enamus vennad NL2-te ei beadi ma arvan.

http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/im-done-2nl-459035/

Ei teinudki nalja. Pikemalt pole küll NL-2s mänginud, aga kui igavuse tõttu seal vahe peal donkasin, siis jäi silma isegi paar venda, kes NL-25 mänginud ja paar muud venda, kes paistsid asja enam-vähem jagavat. Palju on küll igasugu donke või siis väga weak-tight vendi. Mina alustaks küll pigem NL-2st kui NL-10st. Valuebettimise ja mitme teise mängu elemendi harjutamiseks väga hea koht. Enne võiks natukene play moneys mängida muidugi, et käte tugevused ja mõned muud nüansid kinnistuksid.


rohkem kui freeroll obv


+1

Minu viimase aja kogemuste põhjal EI.