PDA

View Full Version : CeuZi algus.....



pkillar
21.02.10, 17:00
tere

mõtlesin et, teen ka päeviku enda väiksest algusest mis mul on olnud ja plaanis siis kirjtada siis edasi oma tegudest.Nii siis mina pole estiteks kunagi raha sisse pannud kuigi plaanis oli koguaeg seda teha.Mänginud olen kokku ma arvan et äkki mingi aasta täpselt ei tea kuna ei mäleta.Tavaliselt lasin aind freerolle ja proovisin kas saan midagi.Mingi 6 jaanuaril see aasta sain starsis freerollist kuskil 2-3 doltsi täpselt ei mäleta ja proovisin ja läksin cash table ja mängisin vaikselt kuna polnud kunagi raha peale mänginud.Hakkasin hoopis neid 1$ stg laskma ja läks hästi siis kui mingi 10 daala oli käes proovisin cash ja nüüd olen siin foorumis palju juurde õppinud ja hakkand rohkem aru saama ja hetkel mul bankroll juba 100 doltsi.Olen väga õnnelik kuna ma nii nuub alles ja kui ma vaatan et kui paljud on alguses nii palju nulli läind siis olen väga õnnelik kuna mul seda pole veel juhtunud .Alguses lasin ka 1 lauga korraga nüüd alla 4 juba tundub mõtetu:D.Ainuke asi mida ma veel pole endale muretsenud on holdem manager mis on ikka plaanis ka aga ma proovisin trialit aga ei saanud seda tõõle ei tea miks.Kindlasti muretsen selle endale.Plaanis on hetkel ikka nl10 peale jääda ja seda ikka veel tükk aega lasta.Hetkel pole mingi hullu raha teha vaid et, lihtsalt mitte busted saada ja õppida ja paremaks saada pokkeris.Nüüd ma vahetasin proga ka ennem mängisin starsis nüüd aga tiltis.Hoian teid kursis kuidas mul edasi läheb ja uuendan kui midagi saavutan.

kasutaja on CeuZi

somka
21.02.10, 17:05
Jube raske lugeda su teksti, ausolla pakuks hetkel vanuseks 14 :) , sry kui see ni pole.

Edu edaspidi.

variatsioon
21.02.10, 17:08
Jube raske lugeda su teksti, ausolla pakuks hetkel vanuseks 14 :) , sry kui see ni pole.

Edu edaspidi.

pikk28
21.02.10, 17:11
las poiss õpib.

Jennifer
21.02.10, 17:28
Peaaegu kirjavahemärkideta :D

rahvavaenlane
21.02.10, 17:30
Edu igatahes! Aga mõni kirjavahemärk võiks tõesti rohkem olla, oleks lihtsam lugeda ;)