PDA

View Full Version : privador Budapesti stake



privador
23.02.10, 07:26
Sõit siis Budapesti ja osavõtt UO openist 5 märtsil.
Ennast kiitma ei hakka, mida olen võitnud või pole võitnud, aga kui ma saaks poole müüdud, siis mu mäng oleks ehk julgem ja agressiivsem.
Et buy-in 1650 euri on minu jaoks päris suur summa , siis panen poole actionist müüki.
1% osaku hinnaks tuleb 23$ ja kokku neid siis 50% eest.
eekides 267 eeki pangakontole.
Taalad saab kanda pokerstarsi kontole privador(tallinn)
Ülekande saab teha ka swedi Rain Mölderkivi swedpank 1107993433

ranka
23.02.10, 08:14
Kinnitan, et diiliks on luba antud.

Rainile edu turniiril ja loodan, et tulevaste osjtate investeeringud mitmekordistab!

vsiu100
23.02.10, 08:48
teeks pisut reklaami ja juhiks tähelepanu,et privador müüb oma osakuid 1:1-le.
st. et saad täpselt nii palju %-te, kui ostad osakuid, mis on hea diil.
no ja lisaks see, et ta on muidu tugev pokkerisaurus ja omab hea live mängija kohustuslikku varustust - tugevat p*rset.

ranka
23.02.10, 09:12
Selliseid diile, kus müüakse X% sisseostust ja antakse vähem, kui X% võidust olen näinud mina ainult Eesti foorumites.

vsiu100
23.02.10, 09:24
Selliseid diile, kus müüakse X% sisseostust ja antakse vähem, kui X% võidust olen näinud mina ainult Eesti foorumites.


chipmeupis on samuti.

lisaks mu personaalne arvamus. ühekordsete MTT diilide puhul on imo täitsa fine müüa ennast odavamalt, kallimalt, 1:1-le või mis iganes hinnaga. kõik oleneb pakkumise-nõudluse suhtest, kuidas sa ise oma sooritust/pingutust hindad ja kui oluline on sulle saadav stake(näiteks mängid enivei ja ei muretse, ku jääb müümata. siis pole mingit mõtet müüa 1:1-le või odavamalt).
pmlst sa pakud ikkagi gamblemist ja emotsiooni(suure fieldiga ühekordne mtt diil), mitte investeeringut.

ment52
23.02.10, 13:17
Selliseid diile, kus müüakse X% sisseostust ja antakse vähem, kui X% võidust olen näinud mina ainult Eesti foorumites.

lol? Missugune mõistlik mängija ilma markupita müüb, eriti live turnadele, kus tuleb tasuda lennukite ja hotellide eest?

Kui natuke http://forumserver.twoplustwo.com/163/staking-selling-shares/ või parttimepokeris ringi vaatad, siis näed, et 1-1le ei müü peaaegu keegi.

akristjan
23.02.10, 14:49
priva, kas FT kanne ka voimalik?

ranka
23.02.10, 18:26
lol? Missugune mõistlik mängija ilma markupita müüb, eriti live turnadele, kus tuleb tasuda lennukite ja hotellide eest?

Kui natuke http://forumserver.twoplustwo.com/163/staking-selling-shares/ või parttimepokeris ringi vaatad, siis näed, et 1-1le ei müü peaaegu keegi.

Ma mõistan, et seda teevad profid turnamängijad, kes reisivadki mööda suuri turniire ringi aga mängijad, kes suuri turniire mängivad haruharva (ala võidavad satikalt vms) siis sõbraliku stakena on alati müüdud suhtega, et X% buy-inis on võrdeline samaväärse summaga kogu võidust, mis minu arvates on ka õige. WSOP-le olen läbi 2p2 alati saanud nii ja tulevikus tõenäoliselt saan ka.

PS! Seda stake foorumit ma ei ole lugenud.

vsiu100
26.02.10, 14:23
priva, kas FT kanne ka voimalik?


+1

mis ajani pood lahti on? 3. märts?

privador
26.02.10, 14:32
ft pole kontot. Teeme jh 3 märts

forell
26.02.10, 15:33
ma lykkasin sulle stiili p2rast 1 % panka, kui sul aega ja viitsimist on siis yrita blogi seal ka kirjutada
bye

vsiu100
26.02.10, 15:48
Live ülekanded tulevad hääles ja pildis.
blogi võiksid pidada selle kohta, kuidas pokkerist vaba aeg edeneb.
linn, mürgel, Ventsli....

privador
26.02.10, 20:33
Live ülekanded tulevad hääles ja pildis.
blogi võiksid pidada selle kohta, kuidas pokkerist vaba aeg edeneb.
linn, mürgel, Ventsli....
Nu ega ma seal aega eriti ei raiska jah kui turna läbi siis cashi või sobivasse diskoteeki ungari kaunitare kaema.
Muuseas mis teema selle Ventsliga koguaeg on:) Minu arust Kene Vernik on poole kõvem.,

rahvavaenlane
26.02.10, 20:37
Nu ega ma seal aega eriti ei raiska jah kui turna läbi siis cashi või sobivasse diskoteeki ungari kaunitare kaema.
Muuseas mis teema selle Ventsliga koguaeg on:) Minu arust Kene Vernik on poole kõvem.,

kene vernik tuleb sinna turnale??? ei usu. aga ventsi on kohal...

vsiu100
01.03.10, 08:38
Nu ega ma seal aega eriti ei raiska jah kui turna läbi siis cashi või sobivasse diskoteeki ungari kaunitare kaema.
Muuseas mis teema selle Ventsliga koguaeg on:) Minu arust Kene Vernik on poole kõvem.,


siin sa eksid(maitseasi aga ikkagi..). olen mõlemat irl näinud ja see kassipilk on overrated.
ventsli ftw! :cool2:



võtan 1%.

privador
01.03.10, 11:57
Praegu siis 2 osalkut reserveeritud.. Brr nagu huvi pole. Kas on mingi masu peal või olen fish:)
panin cmp ka üles, äkki on välisinvestoreid.

Samas imrel on ka kombo diil 1:1 olemas, aga huvi ka suht vähene, samas näen, et ostetakse huviga mingi viking loto osakuid. WTF mis toimub

vsiu100
01.03.10, 12:08
fish oled sa nagunii :) , aga live MTT-del +ev ja mul on sinusse usku :) + sul oli sünnipäev.
samas masu on tõsiasi ja ühekordne MTT diil ongi pigem meelelahutus.

võtan 1% juurde(kokku siis 2%).
vasak kott hakkas sügelema, see tähendab tavaliselt, et tahab tulla.

runnar
01.03.10, 13:18
vasak kott hakkas sügelema, see tähendab tavaliselt, et tahab tulla.
krt, kui nii hea tell on, siis võtan ka 1%

forell
02.03.10, 13:45
masu + kuu lõpp niiet pole väga võimalik rohkem osakuid soetada aga...
mida teised tyybid ootavad, privadori agro mäng on jumala super sellisel suurel nitfestil ju, miks te ei osta osakuid.

edit - oih mitte kuu l6pp vaid lihtsalt pole veel palgapäev

Godspeed_EJ
02.03.10, 14:50
Loodame, et vsiu vasak kott ei eksi.

shippisin starsi 46$ ehk 2%

akristjan
02.03.10, 15:16
võtan ka ühe, shipin starsi õhtul

reigo
02.03.10, 17:38
3% mulle siis, kandsin starsi ära ( user reigoo )

privador
03.03.10, 21:11
ok hakkan vaikselt üritust lukku panema.

osakud siis
Reigoo 3%
Godspeed 2%
akristjan 1%
runnar 1%
vsju 2%
forell 1%

miksnii
03.03.10, 21:23
Tahaks ise ka osa saada...aga kahjuks praegu finants puudu selle jaoks...järgmine kord kindalsti.

ranka
04.03.10, 08:53
rofl@vsju :P

Aga õnn kaasa Privadurrrr

vsiu100
04.03.10, 09:41
rofl@vsju :P

Aga õnn kaasa Privadurrrr

reaali-poiss obv.

lendan homme levist välja pühapäevani. lodetavasti tagasi jõudes taovad p-durrr, sorm ja imps 3-handedit....

gl.

Godspeed_EJ
05.03.10, 16:43
loodetavasti ei satu privadurrrriga ühte lauda, muidu mäng tehtud

http://www.plunderguide.com/wp-content/uploads/2009/05/polgar-krisztina-8.jpg

privador
08.03.10, 11:13
Mnjah eestis tagasi ja anan siin väikse ülervaate, mis toimus. Kahjuks arvbutit kaasa ei võtnud ja, et tegemist oli niigi, siis internetti eriti ei sattunud.

Kuskil esimesel ,teisle levelil olin suht nit ja vaatasin ,mis toimub ja tegin ka juba dongi imidsit lauale
Saan UTG-lt KK. Limbin, üks vend põrutab MP 400, ma call
Boardi AJxJx chekime riverini ja panen 400 beti, arvates, et vastasel on low pocket. Vastane avab Ax rääbisega ja dongi imdiz tehtud:)
Sain ka seti, mille eest sain vaid cbeti ja ei midgai rohkemat. Tipphetkel oli stack 12k
Siis viidi teise ja minule väga raskesse lauda. Kohe oli näha, et paar mängijat üritasid mingit metagame teha.

Toon mõne näite
1)Blindid 200. CTF "varastab" 600, BB callib. Flop 688. ctf cbet, BB chraise 2100,
CTF mõtleb ja paneb 5100, BB paneb 10100(stackid mõlemal ca 16k)
CTF instafold, BB näitab insta KJo

Lisaks pandi 3 barreleid ja 3betiti 23o-ga ja veel hititi flopis aa vastu, kui aa slowplays veidi...

Ühesõnaga mäng oli selline suht nutune minu jaoks. Ja arvasin, et sellises mängufaasis ma ei tunne kindlalt selliste tyypidega mängides. Ja plaan oli lihtsalt foldides liikuda antedeni ja sukelduda antede mängu shordina, sest seal faasis ma tunnen ennast juba väga mugavalt. Kahjuks plaan nii ei õnnestunud

100/200 blindides UTG callis ja UTG+2 shortstack(ca 4800) raisis 800. Kõik fold ja leian BB AKs 10k stackiga. Tean, et shordil on tugev käsi, aga raske on ka AKs seal maha panna. Teen 3 beti 2200, shortie allinn, ma call.
Näidatakse AA ja 5k järgi.

Peale söögibreiki oli üldse väga nutune seis meie teamil. Alustasime ju raskekahurväega, aga kõik virelesid suht shordina ja väljakukkumishirmus.

Viimased nupud läksid sisse 5600 T4o, kui ma reraisiin all-inni MP 900 raisi vastu. Calliti 77-ga ja abi ei tulnud. Vb see muuv oli veidi ennatlik, sest tagantjärgi mõeldes, see agro vanamees tundus olevat selline tyyp, kellele ei meeldi raise/foldida. Samas mindsetile see oleks olnud tugev boost, kui ta oleks foldinud või ma oleks T4-ga välja imenud.

Muuseas, sellele shortile, kelllele ma duubli andsin jõudis fl-a ka chipleaderina. Teised metagame vennad sinna ei jõudnud.

Turniiri raskusaste oli ikka tunduvalt tugevam, kui meie koduturniirid. Pole seal rankasi, Meeksasi, Seppasid:) Mängijad on trickid ja üritatakse ikka lauas huiata. Samas, et sa paned oma superkäed maksma, pead ise ka veidi huiama, sest sind pandakse vägagi tähele, mida sa lauas teed. Nitina istudes, ei taha keegi sulle midagi välja maxta, isegi ei blufita su vastu üle 1 barreli...

Reisi muust ajast räägin veic blogis, aga reis iseenesest oli überfun.