PDA

View Full Version : *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***



Leheküljed : [1] 2

AstraalKeha
23.02.10, 09:58
Tere,

Otsin coachi kes viitsiks mu mängud üle vaadata ja juhendada. Olen mänginud netis ca aasta jagu nl holdem sng ja mtt micro turnasid ja ka väheke cashis madalaimal tasemel 7card studi. Käind ka olympsis livedel. Coachi otsin kuna peale PT3 paigaldamist statse vaadates (esialgu aint ca 7500kätt slvestatud) sain aru, et olen ikka täielik fish ja donk ja kõik muud asjad kah. Päris tühja ma enda arust pole rapsinud kuna mänguga kaasas on käinud alati ka kirjanduse uurimine, (harrington, skalinsky, karo raamatud+ foorumites sobranud) aga ju siis olen asjadest valesti aru saanud, kuid ise ei oska enda mängu analüüsida.
Mängin just turnasid kuna cash holdem pole minujaoks (vähemalt veel mitte)
Hetke eesmärk pole mitte niivõrd rahategemine (see on ainult puhas pluss :) vaid skilli omandamine, et jõuda ikka kõrgemale ja parematele turnadele.
Eesmärk on kunagi jõuda mõnele heale live turnale WSOP, EPT, :) :) ok ok see ikka väga kauge unistus.
Mingit raha ja stakemist ma ei taha, tasu vaeva eest ei oska pakkuda, ettepanekud teretulnud.

Loodan, et ma ei eksinud postituste reeglite vastu.

Peace.

EDIT:
PS! PokkeriProd.com leht ei vastuta mitte ühegi ebaõnnestunud treeningsessiooni pärast.

Kirjas võiks olla:
Kasutajanimi ja pokkerituba
Mängitav limiit ja mängutüüp
Mida diilisoovija tahab saavutada
Mida ootab coachilt
Diili soovitav pikkus
Tasustamine

kilu6
23.02.10, 10:01
Tere,

Otsin coachi
...
Mingit raha ... ma ei taha

Jõudu:)

AstraalKeha
23.02.10, 10:05
Jõudu:)

On see midagi üle mõistuse? Millest iroonia?

Muckyourcards
23.02.10, 10:12
Check your messages!

ranka
23.02.10, 10:44
Edaspidi kõik coachi otsimise/pakkumise teemad siia.

PS! PokkeriProd.com leht ei vastuta mitte ühegi ebaõnnestunud treeningsessiooni pärast.

vapsik
23.02.10, 10:58
Mis limiit? Kui NL-25-NL-50 siis ehk võib midagi välja mõelda.

daljoh
23.02.10, 11:13
No panen ka siis siia oma soovi või pakkumise.

Mängin: Hetkel HUSNG'd kuni 10$
Mida ootan: Kedagi kes teeks paar Teamviewri sessi ning annaks näpunäiteid kuidas mingis olukorras käituda.
Tasu: Kokkuleppel

StripPoker
23.02.10, 11:51
Ranka, kui juba selliseks muutsid teema siis ehk viitsid esimesse posti lisada pisikese spikri ka juurde , mis info võiks diilisoovija kirja panna endakohta. Muidu enamus kirjutab, et olen see ja soovin diili ja ongi kõik - läheb mõttetuks mahukaks detailide selgitamiseks hiljem.

Kirjas võiks olla:
Kasutajanimi ja pokkerituba
Mängitav limiit ja mängutüüp
Mida diilisoovija tahab saavutada
Mida ootab coachilt
Diili soovitav pikkus
Tasustamine

Ehk kellegil tuleb veel midagi pähe mida lisada nimekirja...

bJako
23.02.10, 16:52
Mind huvitaks ka treeneri abi. Muidugi tasuline - on see siis tunnihind või % mingi edaspidise aja sissetulekust ;)

Mängin vabal ajal FT ja Absolute, aasta algusest alates 6-max, NL10, 15-25 000 kätt kuus
Tahaksin saada stabiilsemalt võitvaks ja liikuda kunagi ka järgmisse limiiti (praegu on sees pikki perioode, kus BR ei kasva või kahaneb - kuigi kokkuvõttes seni on kasvanud)
Mida ootan coachilt - ilmselt HH ülevatust, leakide väljatoomist, juhendamist postflopi mängimises

Diili soovitav pikkus ja tasustamine- ootan coachi ettepanekuid

Juss7r
24.02.10, 21:42
Tere!
Kui on mõni pädev sng-de mängija, kes biidib edukalt 20$+...taset ja tahaks pakkuda coachi yhele arenemisvõimelisele mängijale andke teada. Progressi puhul ka tasu:D. Mänginud olen nii 3 aastat ise oma lõbuks, aga nyyd kui tööd ei ole hetkel, oleks vaja muuta pokker endale elatusallikkaks. Mängin pokerstarsis ja kasutaja on Juss7r. Lifetime roi on sharscope andmetel plussis. Nii ,et keda huvitab treeneri amet ja tahab väikest lisateenistust andke mulle teada kas siin või pm:)

9-pokah
28.02.10, 21:33
jõudu, otsin coachi.
olen mänginud sellest aastast iga päev, mõnikord terve päeva. hetkel üritan kvaliteedi - kvantiteedi suhet balansseerida. enne seda olen kogemust hankinud mängurahaga mängides umbes poolteist aastat. olen lugenud läbi mõned raamatud ja hulga veebisaite. aga see on väga ühepoolne õppimise meetod.

Kasutajanimi ja pokkerituba - Absolute ja Betfair. nimed ütlen coachile. ka Pokerstarsis konto, pole sinna veel midagi kandnud. kindlasti liitun veel keskkondadega.
Mängitav limiit ja mängutüüp - kuni NL20 cashis. SNG-d ja MTT-d sisseostuga kuni umbes 2$. SNG-d ja turniirid on rohkem minu teema.
Mida diilisoovija tahab saavutada - sissetulekut, tulevikus vähemalt paar tuhat krooni kuus. eks siis edasi juba vaatab...
Mida ootab coachilt -vigadele tähelepanu pööramine ja uute nõksude õppimine
Diili soovitav pikkus - ei tea, sisu on olulisem...
Tasustamine - kokkuleppel. raha igatahes jalaga segada pole.

kõik pakkumised oodatud!

edit: leitud!

SALMOSA
25.03.10, 19:40
PERSSE KÜLL TEEN MA MIDAGI SIIS NII TOTAALSELT VALESTI ?

Otsin coachi NL FR, kes vaataks üle minu tegevuse ja juhendaks mind. Raha on küsimärk.
Jooksin starsis normaalselt paar -sessi oli nüüd on -8BI 2 päevaga, ma ei tea, viskasin lauad kinni ja hakkasin asja üle mõtlema. Anyway kellelgi abi pakkuda siis olete oodatud.

Edu laudades.

daljoh
25.03.10, 20:06
Limiit?
tingimused?

jne jne!!!

See ei ole midagi et -8BI 2 päevaga kui üle BR ei mängi siis on lihtsalt halb jooks!

SALMOSA
25.03.10, 20:16
Limiit?
tingimused?

jne jne!!!

See ei ole midagi et -8BI 2 päevaga kui üle BR ei mängi siis on lihtsalt halb jooks!

Grindin oma 5$ Nl.05 starsis 100 taala alles peale seda kui -8bi jooks tuli. Ilmselt sai ise ka vigu tehtud ja mängu saab rõvedalt parandada.
Tingimusi ei oskagi nii panna, coachingu ajal sisse tulev summa võib 50/50 minna.

Ehk keegi oskab soovitada isegi head saiti kus treenerite abi saab.

farik666
25.03.10, 20:47
starsis on suht tavaline see.. mul 3 peävaga -14 BI @nl25 niiet ära põe

Jennifer
26.03.10, 00:05
PERSSE KÜLL TEEN MA MIDAGI SIIS NII TOTAALSELT VALESTI ?

Otsin coachi NL FR, kes vaataks üle minu tegevuse ja juhendaks mind. Raha on küsimärk.
Jooksin starsis normaalselt paar -sessi oli nüüd on -8BI 2 päevaga, ma ei tea, viskasin lauad kinni ja hakkasin asja üle mõtlema. Anyway kellelgi abi pakkuda siis olete oodatud.

.

Ma ei tea, selline suhtumine küll ei tõmbaks sind coachima.
Sorri.

SALMOSA
26.03.10, 02:21
Ma ei tea, selline suhtumine küll ei tõmbaks sind coachima.
Sorri.

Minuarust see kui ma tilti tõmban ja lauad kinni viskan on +$$$ ainult. Ja mis on halba selles, et ma uurima hakkasin milles teema on ? Leidsin käsi milles olin mina süüdi, oleks saanud vältida jah ja paar kätt olid tõsised coolerid. Ja sinna see 8Bi kadus. Muidugi ei saa jonnida, ise tuleb tööd rügada selle kallal, ega keegi oma aega ka ei hakka ju teise peale raiskama. Aeg on RAHA

Facepoker
30.03.10, 00:17
Otsiks siis coachi nl HU sng-de biitimiseks.
Olemas hetkel BR 200$ ja pakuks coachile järgmise kahe kuu kasumist pool, kui seda hakkab tulema.
Hetkel olen mänginud kuskil 60 2$ HUsng-d. Samas tahaks liikuda 6$-sse aga ei tea kas skill on nii hea ,et seal biitida. Seepärast oleks vaja coatchi abi.

Eelnevate mängude graafik.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAKXaVTHrg7UsRqwGOZOAfG3yexbTq16s91ucTgfTGsB_kM kHQiIrnKh0S0_HjtULlI2MvH6k4Hp0OlSgfwzimAIAm1T1UEMr Z7EPcYBMctbeVqYdfD1cWWjV.jpg

Priito
31.03.10, 13:21
Tere

Otsin coachi NL20/50/100, PLO20/50

Mängin olenevalt tujust NL20/50 ja PLO20.
Kuna ma hetkel mängin 6-max ja 4-table(hetkel siis soomes tööl ja läpakaga ei võimalda eriti rohkem) siis sobiks keegi LAG stiili viljeleja.
Coach peaks ise olema vähemalt NL50, soovitatavalt NL100 mängija ning kasuks tuleks ka PLO.
Põhilised murepunktid:
HEM analüüside tegemine
Kuidas erinevatelt mängijatüüpidelt max valuet võtta
3bet pottide agressiivsus

Eesmärk oleks jõuda NL100 ja PL50 tasemele, kus ma ka aasta tagasi mängisin, aga kuna mängud on raskemaks läinud siis ootaks sõbralikke õpetussõnu.

Tasuks pakun osa coachingu vältel kogutud kasumist ning vajadusel ka mingi fikseeritud ettemaksu võimalus. Tasustamisest räägiks pigem individuaalselt.

Lisaks võiks coach olla sama alkoholilembeline kui mina ning läbi viia mõningaid tunde õlle ja cash laua taga :)

EDIT: Leitud

-andres-
31.03.10, 13:23
starsis on suht tavaline see.. mul 3 peävaga -14 BI @nl25 niiet ära põe

Vahelduseks ütlen, et see ei ole tavaline.

Priito
31.03.10, 13:35
Juba vaatasin, et nii kiiresti leian endale coachi, aga võta näpust.
-andres- raisk

Lisaks veel, et kui keegi mu kasutaja nimest järeldab, et tegu on selle "väheste juustega" härrasmehega olympicust, siis ta eksib :)

camu
15.04.10, 04:12
Kui kellelgi on aega, tahtmist ja viitsimist NL50HU-ga aidata, siis PM!

andu_andu
15.04.10, 09:47
Lisaks veel, et kui keegi mu kasutaja nimest järeldab, et tegu on selle "väheste juustega" härrasmehega olympicust, siis ta eksib :)

hahhaha, mu esimene mõte oli see kohe :D:D

VisaHing
24.04.10, 00:31
Pmst võin ise pakkuda coachi 0 - 20$ bi-des hu sng-des.
Tegelikult ma pole küll suurem asi coach aga ehk saan kuidagi aidata väikse tasu eest.
Vaatan üle hand history ja uurin mis probla võib olla.
PM

k2snakalle
27.04.10, 21:23
Otsin coachi 6maxi jaoks. Keskkond peaks olema Pokerstars, sest seal on alles first deposit boonus vabastamisel. Limiit nl10-50
Siiani olen nüüd Fullring NL25 mees olnud, aga fullring on liiga niti keskkond ja 6max tundub huvitav
Praegu käsil raamat The Poker Bluepring by Aaron Davis and Tri Nguyen.

Endal roll olemas. 40bi nl50 jaoks, aga ilmselt tahaks siiski madalamalt alustada, et tunnetus kätte saada ja siis edasi liikuda.

Võin öelda, et olen päris hea õpilane ja tahan kindlasti coachist viimast võtta.

Kui keegi ongi huvitatud, siis tasustamise ja ülejäänud teema lepime juba isiklikult kokku.

SALMOSA
07.05.10, 17:54
Tervist, olen tõsiselt kinni ennast tõmmanud, ei oskagi kust alustada. Mängin 6MAX

Põhimõtteliselt on asi selline, et ostin korralike saavutustega Coachi endale, kes aitaks mind august välja. Limiidiks oleks NL10 alguses, puudu natuke veel NL25. Pikemat aega polnud mingit probleemi NL10, siis hakkas kõik allamäge minema. Tunnen nagu ei olekski midagi õppinud. Loen 2+2 foorumit. Vaatan CR videosid (leian, et need on väga head) Oman HEMI ja uurin sealt endal mängu, vaatan üle paremaid ja halvemaid käsi jms. Kõik tundub nii vale.

Ühesõnaga, kui keegi soovib pühendada aega õpetamisele (vaatab HH üle, teeks mõned sessid koos, annaks näpunäiteid millele tähelepanu pöörata) andke teada.
Tasus lepime kokku. Mängin FTP.

http://www.2shared.com/photo/yg0vn-yJ/Capture.html

Kloonike
30.06.10, 20:56
Pakun coachingut sobivale kandidaadile, vajadusel ka bankrolli kui leian õige inimese. Huvi korral palun saata ennast tutvustav põhjalik kiri PM-iga ning sinna lisada ka järgnevate testide tulemused täies mahus.

http://www.testq.com/career/quizzes/show/121
http://www.humanmetrics.com/cgi-win/JTypes2.asp


Juhul kui kandidaat ei vasta kriteeriumitele, kuid siiski soovib saada nõuandeid on alati võimalik jõuda kokkuleppele.

Olen ~10bb/100 winner kuni NL200.
http://yfrog.com/f/jkgraphhjj/

LuuK
01.07.10, 02:03
esimene on mingi konksuga test?

Kotkas1000
01.07.10, 08:48
Pakun coachingut sobivale kandidaadile, vajadusel ka bankrolli kui leian õige inimese. Huvi korral palun saata ennast tutvustav põhjalik kiri PM-iga ning sinna lisada ka järgnevate testide tulemused täies mahus.

http://www.testq.com/career/quizzes/show/121
http://www.humanmetrics.com/cgi-win/JTypes2.asp


Juhul kui kandidaat ei vasta kriteeriumitele, kuid siiski soovib saada nõuandeid on alati võimalik jõuda kokkuleppele.

Olen ~10bb/100 winner kuni NL200.
http://yfrog.com/f/jkgraphhjj/

Wow, mehed, see on parim pakkumine, mis mulle eesti foorumites silma on hakanud. Haarake nüüd härjal sarvist, kes te ei biidi NL25 ja NL50. Endal käis jõnks seest läbi, aga kuna ma tegelikult ju biidin viimase 100k käe põhjal oma limiiti küll, siis üritan ise edasi punnida. Samuti kardan, et ei vasta su kriteeriumitele. Seda IQ testi proovisin lahendada ja seal NASA küsimuse juures jooksis juhe kokku ära. Proovin õhtul uuesti :)

rrrr
01.07.10, 09:16
Yeah. Hakkasin IQ testi tegema ja avastasin, et kõik vastused on interneeduse avarustes olemas :(
Väga ahvatlev pakkumine on.

Pahvak
01.07.10, 10:22
Enamuste IQ testide vastused on internetiavarustes olemas ja/või on küsimused vanad ja kulunud. Tegin oma peaga, sest mulle ei meeldi endale valetada ja need mata/loogikaasjad suudan nagunii timebankita testides ise välja mõelda. Pokkeris omale valetada on ikka päris karm...

Aga noh hea, et sellele tähelepanu juhiti imo.

Rage
01.07.10, 10:30
kloonike ae.. otsid pigem õpilast kes plaanib proplayeriks hakata ja kes tegeleb pokkeriga maitea ca 100h kuus ja tõsiuskselt.. või lihtsalt õpilast? mis tasemel õpilast otsid.. alustad NL10 regiga või suva kus limiidis parasjagu mängib?

küsimused seepärast sellised, et ise NL100 regi kaks viimast kuud, aga pokker on siiski pigem hobi, ehk kuus mingi 30-40h tegelen ja mitte väga regulaarselt.. samas pakkumine on võimas ja ei tahaks maha magada...

Sass
01.07.10, 19:12
tegin k6ik 40 ära... ja siis ytleb.. logi sisse et reulte näha.. ffs... wasted 25 min of my life

Simmo
01.07.10, 19:23
tegin k6ik 40 ära... ja siis ytleb.. logi sisse et reulte näha.. ffs... wasted 25 min of my life
raiska lisa 3min ja rega ära, vastus tuleb ette ;)

Kloonike
01.07.10, 20:08
kloonike ae.. otsid pigem õpilast kes plaanib proplayeriks hakata ja kes tegeleb pokkeriga maitea ca 100h kuus ja tõsiuskselt.. või lihtsalt õpilast? mis tasemel õpilast otsid.. alustad NL10 regiga või suva kus limiidis parasjagu mängib?


Pigem esimene variant. Palun rohkem PM-e mitte saata, 12 kandidaati hetkel ja peaaegu 1 "diil" olemas. Kui see diil läbi, siis vaatan edasi:rolleyes:.

miksnii
01.07.10, 22:19
kesse õnnelik sind coachiks sai ?

Svenza
02.07.10, 00:44
Vajaks coachi psühholoogilises osas. Mul on kohutav anger managment, tildi kiirendus 0-st 100-ni on alla 3 sekundi. Lähen rämedalt närvi tühiste asjade pärast ja see viib omakorda paljud sessioonid persse. Tahaks õppida rahulikult, keskendunult mängima 2-3 tunni pikkuseid sesse, ilma et naabrid vahepeal politsei peaks kutsuma või klaverist pooled klahvid välja kukuvad. EPT Tallinn ka tulekul varsti, selleks ajaks tahaks, et mindset oleks korras ja suhtumine 100% tõsine ja kontsentreeritus maksimumi peal. Igasugused nõuanded teretulnud. Või pean päris psühholoogi poole pöörduma?


P.S. Ei ole nali!

IamAllin
02.07.10, 01:11
Vajaks coachi psühholoogilises osas. Mul on kohutav anger managment, tildi kiirendus 0-st 100-ni on alla 3 sekundi. Lähen rämedalt närvi tühiste asjade pärast ja see viib omakorda paljud sessioonid persse. Tahaks õppida rahulikult, keskendunult mängima 2-3 tunni pikkuseid sesse, ilma et naabrid vahepeal politsei peaks kutsuma või klaverist pooled klahvid välja kukuvad. EPT Tallinn ka tulekul varsti, selleks ajaks tahaks, et mindset oleks korras ja suhtumine 100% tõsine ja kontsentreeritus maksimumi peal. Igasugused nõuanded teretulnud. Või pean päris psühholoogi poole pöörduma?


P.S. Ei ole nali!

üks psühholoog ütles mulle, et tema juures käis nõustamisel elukutseline pokkerimängija, kes oli pikka aega elatist teeninud pokkeriga. Tal oli ka siia-sinnan õustamist vaja:P Mängija oli öelnud ,et vihkab pokkerit väga, aga see toob rohkem sisse kui enamus tööd nii et...ta tahab seda teha raha pärast::)

marxiku
02.07.10, 01:23
mind ennast aitab tihti see et teadvustan endale, et düüd, minul oli parem käsi, tema oli see kes s*tema käega kaasa tuli, lihtsalt seekord lakkis, suva et nii tihti, ma ju tegelt tahangi, et sellised jorsid mind maha callivad oma sitaga.

Mõttes korrutan seda endale mitu korda ja püüan leida veel kõrvale mingit positiivset mõtet, kas pokkerivaldkonnast või mujalt.

Codecci
02.07.10, 20:33
Vajaks coachi psühholoogilises osas. Mul on kohutav anger managment, tildi kiirendus 0-st 100-ni on alla 3 sekundi. Lähen rämedalt närvi tühiste asjade pärast ja see viib omakorda paljud sessioonid persse. Tahaks õppida rahulikult, keskendunult mängima 2-3 tunni pikkuseid sesse, ilma et naabrid vahepeal politsei peaks kutsuma või klaverist pooled klahvid välja kukuvad. EPT Tallinn ka tulekul varsti, selleks ajaks tahaks, et mindset oleks korras ja suhtumine 100% tõsine ja kontsentreeritus maksimumi peal. Igasugused nõuanded teretulnud. Või pean päris psühholoogi poole pöörduma?


P.S. Ei ole nali!

www.deucescracked.com -> Tommy Angelo -> Eightfold Path to Poker Enlightenment

variatsioon
02.07.10, 20:43
www.deucescracked.com -> Tommy Angelo -> Eightfold Path to Poker Enlightenment

+1 ja veel:
cardrunners.com -> jared tendler


kui need on vaadatud ja mindset paranenud ei ole siis saadan sulle 5$ starsi.

rrrr
02.07.10, 23:04
Pigem esimene variant. Palun rohkem PM-e mitte saata, 12 kandidaati hetkel ja peaaegu 1 "diil" olemas. Kui see diil läbi, siis vaatan edasi:rolleyes:.

Kes iganes selleks saab - kui on viitsimist tarkuseteri dokumenteerida kas kirjas, pildis või videos ja hiljem või siis diili ajal levitada siis usun, et paljud on tänulikud.

PokerDevil
24.07.10, 21:56
http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=233935&postcount=77

leits
01.08.10, 11:42
Võtan 1-2 NL10/25 õpilast omale. Vajadusel ka steigin. Soovijatel saata PM.
Mänguks obv NL10/25 FR .. profiti jaotused jms pm kaudu. kolmapäev/neljapäev vaatan PM'd üle, kui sooviavaldajaid on

kmatser
23.08.10, 03:09
Soov siis leida endale kogemustega coachi MTT-de jaoks ainult. Otsin inimest alates okt. algusest ja tõesti ainult KOGEMUSTEGA. Tasu on 100% märkimisväärne.

Soov on näha selle inimese MTT tulemusi ennem kui otsustan tema kasuks. Plaan on hakata mängima alates okt. buyin 20-100 usd MTT-si regular baasil. Soovin leida inimest pikemaks perspektiiviks, kus inimene aitaks leida minu weaknesse ja prooviks selle vastu leida mingit lahendust.

KÕIK pakkumised saata pm, kus on kirjas kaua see persoon on MTT-si mänginud ja tema Msn/Skype vms. Hetkel viibin ise USA-s tööl, aga kuna ma tõesti soovin leida inimest kellel on kogemusi ka olen valmis tegema tööd et leida see isik.

Ootan coachilt professionaalsust ja dedicationi, live sessione läbi skype vms ja ausust.~

Ise olen mänginud ca. 2a MTTsi aga tunnen et tase pole hetkel piisav et biitida kõrgeid MTTsi ilma piisava kogemusteta ja sellepärast ma soovingi abi :) Päikest Eestisse

Facepoker
03.09.10, 22:07
Otsin coachi NL10 biitimiseks. Bankroll on olemas ning mängulise kasumi jaotus 50/50.

PM kellel huvi minust NL10 regular teha ja vb ka kõrgemale upitada.

Facepoker
04.09.10, 20:11
Otsin coachi NL10 biitimiseks. Bankroll on olemas ning mängulise kasumi jaotus 50/50.

PM kellel huvi minust NL10 regular teha ja vb ka kõrgemale upitada.


Olemas

con
26.09.10, 10:57
Tere

Otsin coachi esialgu nl5 fr jaoks. usun, et järgmised limiidid tulevad kiirelt ja võib kindlasti ka seal jätkata. olen mõtlev mängija, õppida tahan ka. br on olemas.

kasum 50/50

mu blogi: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5000

nl2 biitimine 15bb/100 pole probleem

http://www.upload.ee/image/818399/alltime.JPG
olen kindel, et hea coach ei pettuks asjas ka rahalises mõttes.

tonis
27.09.10, 18:02
Otsin coachi. Mängin hetkel NL25-50 FR aga leake on palju ja mäng on swingine. Otsin kedagi, kes vaataks mu mängu üle ja aitaks leake parandada.
Tasu kokkuleppel.

meh
29.09.10, 17:29
Otsin NL10 6max coachi. Bankroll olemas. Kui keegi tunneb huvi, siis PM ja räägime asjast lähemalt.

Aitäh.

Konso
29.09.10, 19:55
Tere

Otsin coachi esialgu nl5 fr jaoks. usun, et järgmised limiidid tulevad kiirelt ja võib kindlasti ka seal jätkata. olen mõtlev mängija, õppida tahan ka. br on olemas.

kasum 50/50

mu blogi: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5000

nl2 biitimine 15bb/100 pole probleem

http://www.upload.ee/image/818399/alltime.JPG
olen kindel, et hea coach ei pettuks asjas ka rahalises mõttes.

PM

imthcplant
30.09.10, 23:52
Tere! Otsin coachi 90-180 inimese SnG-de jaoks. Coachimise pikkuse kohta ei oska öelda hetkel kuid tahaks korralikult asjasse süveneda ja leida selgust mis kus kuidas ja miks on minu leak. SnG-d oleks madalad 1.4$ 90man bounty ja 2.2$ 180man turbo ja 90man. Mängutoaks oleks PokerStars kus mu kasutaja nimeks on imthcplant. Olen ka ise uurinud Sng mängde kohta ja üldiselt kerge abiga hakkaks asi ilusat jumet võtma. BR on hetkel kesine nii et vb oleks mingil määral ka BR abi vja kuid saaks ka ilma abita. Coachi tasuks saaks järgneva kahe kuu kasumist 60%.
Samas võib coachimine välja näha ka selliselt et coach mängib ise enda kasutajaga ja mina jälgin ja kuulan seletusi ja küsin küsimusi. Tasuks jääks ikka kehtima 60% järgneva kahe kuu minu mängitud kasumist.

Tigrano
01.10.10, 10:00
Tekkis väike tahe võtta endale paar õpilast, kellega koos teha sesse, vaadata üle käsi, proovida erinevaid strateegiaid, tegeleda mindsetiga, vaadata ja analüüsida koos videosi jne.

Üks õpilane võiks olla nl10 mängiv ja teine võiks olla nl25 või nl50, mõlemad peaks olema vähemalt BE mängijad, et ei peaks alustama päris nullist ja kindlasti näitama kuus volüümi üle 25k või pigem sinna 50k käe kanti, et ma ei raiskaks oma aega niisama ja näen, et tahe on olemas.

Enamus ajast olen mänginud FR aga nüüdseks ka natuke juba 5maxi, et võib ka mõni teist olla kõvem 6maxi mängija, siis saab koos õppida, sest ise arendan seda nagunii.

Mingit tasu ei taha, aga kindlasti mängijal endal peab olema suur huvi ja tahtmine areneda.

Ootan huviliste PM-e

Tigrano
04.10.10, 12:52
Huvilisi, kes pm saatsid ja msn märku andsid oli üksjagu, tegin juba valiku ära ja enam ei ole vaja pm saata, sest asi on juba lukus.

Õhtul annan teada, kellega koos õppima asume.

Timpz
04.10.10, 13:25
Huvilisi, kes pm saatsid ja msn märku andsid oli üksjagu, tegin juba valiku ära ja enam ei ole vaja pm saata, sest asi on juba lukus.

Õhtul annan teada, kellega koos õppima asume.

sh*t, oleks pidand varem threadi uurima

antnx
04.10.10, 14:02
+1 oleks hea olnud Taaskord Tigranoga uurida kuidas käib pokkerimängimine. Kahju.

Timpz
04.10.10, 14:10
+1 oleks hea olnud Taaskord Tigranoga uurida kuidas käib pokkerimängimine. Kahju.

like the good old times ^^

Tigrano
04.10.10, 20:24
like the good old times ^^

Naljamehed :biggrin:

Marek K.
04.10.10, 20:37
:(

Tigrano
04.10.10, 21:08
Kuna soovijaid tuli u 20 ringi, siis võtsin 2 mängija asemel natuke rohkem kohustusi. Hakkame koos pusima: Nomerlot, sawcrish, värske kasutaja Pudgehook ja poole kohaga rrrr, sest tema mängib momendil rushi millest mul pole aimugi aga tundub väga huvitav koos ühtteist üle vaadata :)

Teistel, kes ei osutunud valituks, võin niipalju vastu tulla, et viskan kiire pilgu peale stattidele ja teeme kiire analüüsi. Kellel huvi saatke pm põhistattidega, positsiooniga ja msn aadress, siis annan esimesel võimalusel tagasisidet.

Timpz
04.10.10, 21:59
Kuna soovijaid tuli u 20 ringi, siis võtsin 2 mängija asemel natuke rohkem kohustusi. Hakkame koos pusima: Nomerlot, sawcrish, värske kasutaja Pudgehook ja poole kohaga rrrr, sest tema mängib momendil rushi millest mul pole aimugi aga tundub väga huvitav koos ühtteist üle vaadata :)

Teistel, kes ei osutunud valituks, võin niipalju vastu tulla, et viskan kiire pilgu peale stattidele ja teeme kiire analüüsi. Kellel huvi saatke pm põhistattidega, positsiooniga ja msn aadress, siis annan esimesel võimalusel tagasisidet.

will do 2morrow

5gww
17.10.10, 01:09
Otsin coatchi.
, olen siin suutnud päris mitu nv-d joomisele ei öelda, ja jäänd koju grindima. tulemus on ausalt öeldses masendav,, nl25-s on mängitud ca 18k kätt ja paari bi-niga miinuses. selles ma võin kindel olla, et hektel ma suudan nl25-s vähem vähemalt be mängija olla. potensiaali on minus kõvasti, ei ole vaja abc-st pihta hakata, vaid kuskil on mingi leakid, mida ma ise ei leia, või ei oska otsida. ei ole varem coatchimise värgiga tegelenud, ja ei kujuta ettegi mismoodi see toimub. olen võimaline päris kiiresti õppima ja arenema ma usu.
coatchile pakun tasu 50%-80% kogu kasumist , kaua coathimine kestab ja mis moodi selle lepime juba hiljem kokku.

Ahangama
03.11.10, 18:17
Pakun coachi fullringi nl10-25 grinderile. Varem pole kedagi coachinud st tasu ei võta. Stake ei paku.

edit: Lukku ära
Neli huvilist sai kirja, proovin õpetada nii palju kui oskan.

Koit
04.11.10, 09:56
micro/low stakes mtt sng mängija olen ning tahaks coachi paariks tunniks

või kui keegi minu kaliibriga mtt sng(veits alla 3k mängu, average stake 2 millegiga ning ROI% on 30 kanti) mängija tahab mõtteid vahetada, siis ka pm

virukunn
06.11.10, 19:01
Otsin coachi NL10 FR jaoks starsis.
NL2 ja NL5 alistusid küllaltki kergelt, aga NL10 enam mitte, samas ei saa ma aru kust ma lekin. Oleks vaja kedagi, kes põhilised leagid kätte näitaks ja õigele teele juhataks. Motivatsiooni on kõvasti. Roll on endal enamvähem olemas ja olen nõus kasumi coachiga jagama.

Kellele huvi pakub, siis PM. Jään ootama.

ranka
07.11.10, 07:03
ja mida vastu annad?

virukunn
07.11.10, 09:37
olen nõus kasumi coachiga jagama.

Rohkem ma maksta ei suuda, muidu olen busto. Vaevalt, et keegi tahabki NL5 venda raha pärast coachida, pigem on see näiteks huvi pärast, heatahtlikkus vms.
Kui näen, et saan tõesti suurt abi, siis võin ka terve kasumi ära annetada, aga vaevalt see midagi muudab. Tasu on anyway sümboolne.
Samas mul pole aimugi kaua üks coaching diil võib kesta ? Kas ma pean ennast sellega kuuks ajaks siduma või võin öelda "aitäh, headaega" kui arvan, et abi olen juba küll saanud :biggrin:

ranka
07.11.10, 16:33
Rohkem ma maksta ei suuda, muidu olen busto. Vaevalt, et keegi tahabki NL5 venda raha pärast coachida, pigem on see näiteks huvi pärast, heatahtlikkus vms.
Kui näen, et saan tõesti suurt abi, siis võin ka terve kasumi ära annetada, aga vaevalt see midagi muudab. Tasu on anyway sümboolne.
Samas mul pole aimugi kaua üks coaching diil võib kesta ? Kas ma pean ennast sellega kuuks ajaks siduma või võin öelda "aitäh, headaega" kui arvan, et abi olen juba küll saanud :biggrin:

5000 krooni ja õpetan sind 5 tundi, mitte rohkem. Õppimismeetodi/limiidi valid ise valid ise. Meetodid oleks näiteks: kas vaatame läbi läbimängitud sesse, mängid ise kommenteerid, mängin ise kommenteerin, teeme videosid. Kasutame skype või otse sama arvuti taga jne. Kui õppimivõimeline siis vähemalt kolme kuuga on raha tagasi teenitud.

Mina mitte mingisugust garantiid ei anna. See tähendab, kui sa peale coaching sesse võitev ei ole -- ei ole minu asi.

virukunn
07.11.10, 17:25
Pakkumine muidugi ahvatlev, aga kahjuks pole see minu jaoks võimalik.
Ütleme nii, et 17 aastasele gümnasistile on 5000.- suur raha ;)

Eks siis tuleb ise õppida, alla ma ei anna. Ma hakkan seda mängu biitima.

muki
08.11.10, 19:51
olen nõus kasumi coachiga jagama.
Rohkem ma maksta ei suuda, muidu olen busto. Vaevalt, et keegi tahabki NL5 venda raha pärast coachida, pigem on see näiteks huvi pärast, heatahtlikkus vms.
Kui näen, et saan tõesti suurt abi, siis võin ka terve kasumi ära annetada, aga vaevalt see midagi muudab. Tasu on anyway sümboolne.
Samas mul pole aimugi kaua üks coaching diil võib kesta ? Kas ma pean ennast sellega kuuks ajaks siduma või võin öelda "aitäh, headaega" kui arvan, et abi olen juba küll saanud :biggrin:


5000 krooni ja õpetan sind 5 tundi, mitte rohkem.

tohoh

axly00
09.11.10, 14:53
Jutt siis selline et otsin coachi. Mänguks siis SNG 45-180 inimese turnad.
Täpsemalt tasust ja muudest vajalikest asjadest räägiks siis juba PM.

k2snakalle
24.11.10, 23:13
Kui keegi on madala limiidi coachist huvitatud... kuni NL25 või NL50 FR, siis andku märku. Saada senised graafikud, statsid jne.


coachi annaks siis seepärast, et endal viimasel ajal mäng väga ei suju ja coachimine on hea mindseti parandaja.

andu_andu
24.11.10, 23:22
Kui keegi on madala limiidi coachist huvitatud... kuni NL25 või NL50 FR, siis andku märku. Saada senised graafikud, statsid jne.


coachi annaks siis seepärast, et endal viimasel ajal mäng väga ei suju ja coachimine on hea mindseti parandaja.

ma siis just ei suuda coachida kui kehvasti läheb ja enesekindlus kõigub..

Konso
25.11.10, 15:28
Kui keegi on madala limiidi coachist huvitatud... kuni NL25 või NL50 FR, siis andku märku. Saada senised graafikud, statsid jne.


coachi annaks siis seepärast, et endal viimasel ajal mäng väga ei suju ja coachimine on hea mindseti parandaja.

Hetkel mäng sujub, on vist mingi 60k+ käeline hiiter peal, vastasel juhul võtaks pakkumise kohe vastu.
Mis stiili muidu lased?

k2snakalle
25.11.10, 19:01
ma siis just ei suuda coachida kui kehvasti läheb ja enesekindlus kõigub..

Mul just on siis isu coachida, mängu kallal töötada jne :)

lennuk
28.11.10, 00:01
Kui keegi on madala limiidi coachist huvitatud... kuni NL25 või NL50 FR, siis andku märku. Saada senised graafikud, statsid jne.


coachi annaks siis seepärast, et endal viimasel ajal mäng väga ei suju ja coachimine on hea mindseti parandaja.

kas pakkumisel ainult coach või oleks ka võimalik sinuga mõni sweat session teha ?
ise pigem 6maxi mängija ,aga natuke ka FR ja kuna dets. algul plaan NL10st-NL25 liikuda siis oleks huvitatud just FR nl10/25 sweatist ?

lauriiii
06.12.10, 15:40
Kui keegi oleks huvitatud minu mängus vigu otsima ja õpetussõnu jagama siis võib julgelt PS saata.
Limiidiks NL25.
Lepiks mingi diili kokku. Stake ei vaja:redface:

karookas
15.12.10, 14:24
kas kuidagi oleks võimalik ,et keegi vaataks mu mängu üle:)
et kuidas mängin lauas või siis teeksin video vms.
mul oleks tõsiselt abi vaja:P
NL2

variatsioon
15.12.10, 14:58
no tee video ja postita foorumisse.. keegi ikka vaatab :)

yolpa
15.12.10, 15:42
Keegi MTT pro kah treeningut pakub?

karookas
15.12.10, 16:16
millisesse teemasse selle video võiks postitada?

variatsioon
15.12.10, 16:18
http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php/13-Kodumaised-Videod -> new topic -> NL2 FR by karookas

ranka
15.12.10, 22:02
Kui keegi oleks huvitatud minu mängus vigu otsima ja õpetussõnu jagama siis võib julgelt PS saata.
Limiidiks NL25.
Lepiks mingi diili kokku. Stake ei vaja:redface:


kas kuidagi oleks võimalik ,et keegi vaataks mu mängu üle:)
et kuidas mängin lauas või siis teeksin video vms.
mul oleks tõsiselt abi vaja:P
NL2

$50 ja teen kiiranalüüsi. See tähendab, et sina saadad mulle kõik oma käed ja mina kirjutan puhtalt statistika põhjal, mis valesti teed. Kui ikka väga flawless statid, siis vaatan käsi ja kui ei suuda korralikku A4 õpetust kirjutada saad $50 tagasi.

potreraiser
16.12.10, 16:29
Võin teha tasuta "järeleaitamistunde" kuni NL50 6-max mängijale. Väikesed tingimused siiski on, kirjuta PM ja räägime täpsemalt.

Vandalar
21.12.10, 19:30
Keegi oskaja shortstacker võiks mingeid juhendeid anda shortstackimiseks.

armand0
21.12.10, 23:39
vaata pmi.

ingu
27.12.10, 16:17
Kellel on NL5s raskusi, saan ehk aidata tsipake.
PS

Fortune
30.12.10, 01:17
keegi plo coachimist pakuks? ise võiks nt vastu aidata nl puhul, kuni 100-200ni, fr.

kaval-ants
31.12.10, 13:59
Võtan 1-2 NL10/25 õpilast omale. Vajadusel ka steigin. Soovijatel saata PM.
Mänguks obv NL10/25 FR .. profiti jaotused jms pm kaudu. kolmapäev/neljapäev vaatan PM'd üle, kui sooviavaldajaid on

Lõpuks sai ka meie õpetamise diil läbi (48,7k kätt) - pidevalt oli mingeid mängimist takistavaid faktoreid aga seda enam pühendasin aega enda arendamisele (teooriale), mis oli ka diili põhieesmärk.
Alustasin NL25s ja umbes 25k. käe juures liikusin NL50sse edasi (Pokerstars)
5k kätt on mängitud OO-s.

ingu
05.01.11, 18:23
Kas keegi viitsiks mu mõnda HUSNG mängu jälgida ja soovitusi jagada ??

2$ HUSNG

Romka
07.01.11, 21:33
Keegi siin muidu Micro MTT SNG'si (3 tables 3.3$; 5.5$; 11$ jne) ka coachib? Kui siis mis raha eest ja võiks ühendust võtta.

Trakko
15.01.11, 21:03
Otsin coachi NL5 fr. Ülimotiveeritud ja tahe mängu arendada on suur. Oleks nõus andma suure osa profitist ära, mis coachingu ajal tuleneb, peaasi et mäng areneb. PM

Jeezza
24.01.11, 21:35
Otsin SNG coachi. Mängin micro tasemel. Push/fold vaja selgeks saada ja muidu lõppmängu veits timmida. Tasu kokkuleppel. PM kui huvi.

timz0333
24.01.11, 21:46
Otsin SNG coachi. Mängin micro tasemel. Push/fold vaja selgeks saada ja muidu lõppmängu veits timmida. Tasu kokkuleppel. PM kui huvi.

SNG wizard aitab sind. 30 pärva peaks trial olema

bluelite
29.01.11, 21:01
Otsin coachi NL4 FR. Arvasin, et hakkab vaikselt tulema, kuid viimasel ajal on BR kiirelt kokku kuivama hakanud ja see tekitab juba vastakaid tundeid. Tingimustest räägiks juba omavahel. PM, kui keegi huvitatud on. Ette tänades!

albinar
29.01.11, 22:21
Otsin coachi NL2/NL4 FR. Kui kellegil huvi siis PM ja räägi tingimustest.

reggie
13.02.11, 03:41
On siin inimesi, kes mängivad OOs 12man 6max sng-sid(jackpot sng) ja oleks huvitatud oma mängu arendamisest? Ma ei paku coachi otseselt vaid pigem koostööd ühiseks arenemiseks. Samas kui keegi leiab, et suudaks mu mängu parandada, oleks väga huvitatud ka treenerist.

karookas
17.02.11, 23:06
Otsin coachi.

Mängin FTP NL5-es FR
Tõsine plaan.:confused:

Tänud!


Senine graafik:

http://www.upload.ee/image/1133122/wwww.jpg

superkuul
22.02.11, 22:24
Otsin coachi. Ise mängin hetkel nl 25 full ringi starsis ja nibin nabin suudan kasumit näidata aga mitte piisavalt nagu peaks. Sooviks nl25 biitida normilt ja siis kohe nl50 minna . Pmst bankroll juba lubab. Et Pm kellel huvi ja mis tingimused oleks( kasumist % või summa palju soovib vms). Aitähh

Royal
05.03.11, 00:43
Tere,

Oleksin väga tõsiselt huvitatud pokkeri õpetajast pikemaks ajaks kuna soov on areneda edasi. Olen ise mänginud 3a , ei ole päris algaja! Mängin hetkel 6-max No Limit Texas Holdem 10NL Fulltiltis ja kasutan PockerTrackerit. Hea oleks , kui õpetaja ise kasutaks samu programme, eriti PockerTrackerit. Enda vead on mul, et lähen Tilti, Matemaatilised põhivead - Pot oddsi, implied oddsid jne. Ütleme lühidalt , et sooviks saada mängu aluse ehk tugeva põhja alla ning võtta eesmärgiks jõuda 50NL.

Minu jaoks on ülitähtis, et õpetaja oleks väga hea pokkeri tasemel ja ise mängiks näit 100NL.Nagu aru saan on internetis palju selliseid jutumehi. Leian, et omavahel tekikski mingigi usaldus, olen nõus ettemaksu tegema mingis summas. Kuna on plaan võtta pikka aega õpetajat ning arutada erinevaid asju ehk leiame hinnas ka ühise keele.
Pakun 35eurot tunnis!!!!!

Jään ootama vastuseid!!!
Seniks kõike paremat.

Kotkas1000
07.03.11, 23:38
Tere yle pika aja.

Teen lyhidalt: kuna mu eelmise aasta NL100 FR 4,5bb/100 (350K sample) voin viimase 150K käe pohjal ainult und näha, siis otsin inimest, kes viitsib minuga paar yhissessi teha, mu mängu jälgida ja jagada näpunäiteid mida ma valesti teen ja kuidas asi paremaks saada. Tean seda, et suures osas on syydi kehvast tulemusest tingitud frustatsioon ja sellega kaasnev tilt, aga enesekindluse puudumisel arvan, et ei ole voimeline sellest omal joul välja tulema kahjuks.
Kui kellegil on huvi abikäsi ulatada, siis olen avatud pakkumistele. Coachile mingied noudeid ei ole peale selle et kodanik peaks biitima NL100-200 vähemalt 5bb/100 yle suure sample. Omalt poolt olen valmis tasuma oiglaselt tunnihinna alusel.
Kelle huvi, siis andke PM märku. Esimese sessi voiks teha peale 20 märtsi, mil saabun tagasi kodumaale.

tonis
11.03.11, 01:25
Otsin coachi pikemaks ajaks. Olen pokkerit mänginud üle 3 aasta nö hobi korras ja soov nüüd asi tõsisemalt ette võtta. Isu õppida ja areneda on suur. Viimased 100k kätt pole mäng sujund, kuna downswing ja sellest tulenev väike tilt ja frustratsioon on enesekindluse hävitanud. Üleüldine seis ka väga kiita pole. Kokku olen mänginud umbes 600k kätt ja NL25 alltime winrate on näiteks ainult 2-3bb/100'le. Osaliselt on selle põhjuseks ka see, et pole selle 3 aasta sees mängu õppimiseks eriti aega pühendanud :rolleyes2: Br on väikseks kahanenud, kuna tulemused halvad ja tuli vähe suurem cashout teha. Selle tõttu olen kolinud NL25'st NL10'sse. Diil võiks kesta umbes 50k - 100k kätt või vastavalt kokkuleppele ja kasum jaotuks 50/50. Coachilt ootaks juhendamist ja ühisesse näiteks 1-2x nädalas. Lisainfo ja muud küsimused PM'ga.

ranka
11.03.11, 02:39
Teen asja "pool-ametlikuks". Coachin low-stakes (up to 100NL) heads-upi ja full-ringi jaoks (eelkõige oleksin huvitatud headsupi). Tunnitasuks $25 ja tulevikus tõstan kui saan head tagasisidet, sest praegu ei oska üleüldse öelda, kas oskan kedagi õpetada või mitte. Õpilasi valin ise. See tähendab, et ta peab olema õppimisvõimeline ja võiks olla ka miski nimi foorumis.

Coachimis viisideks oleks:
1. täielik teooria. Näiteks sa ei ole kunagi mänginud heads-upi aga tahaksid. Selgitan lühidalt kõik üldise - kelle vastu peaksid mängima, kus tubades, kuidas laudu valida, mis statte lauas kuvada, mis oleksid "optimaalsed" statid, mängukäed jne. Kui midagi jääb selgusetusk saab coachitav üle küsida. Sama siis ka full-ringi kohta.

2. praktika
2.1 - sina mängid, mina vaatan ja kõik probleemsed kohad arutame üle (mikogo, teamvieweri, skype olemasolu nõutav)
2.2 - mina mängin, sina vaatad ja kõik probleemsed kohad arutame üle (mikogo, teamvieweri, skype olemasolu nõutav)
2.3 - mängime omavahel ja pärast arutame probleemsed kohad üle (peab olema usaldusväärne kasutaja, sest pärast sessi shipime rahad tagasi)
2.4 - sa teed video, kui valmis saadad mulle ning koos vaatame selle üle, küsin sa käest küsimusi, sa küsid küsimusi ja selgitame kohad üle (kõige parem variant, kuna on kõige rohkem aega käte arutamiseks aga samas on risk, et 1 tunnine video võib venida 4-5 tunniseks coachiks)

Käte ja stattide analüüsi ei võta, sest see liiga pealiskaudne ja suht pointless.

Kel huvi siis PM.

Royal
14.03.11, 14:17
Tere!!!

Tundub, et siin ei ole keegi korralikst raha teenimise ehk couchimisest huvitatud!!
Ootan vastuseid, kes oleks nõus couchima! Mu kirjeldus ja info on eelmisel leheküljel olemas!

Kõike paremat

Kotkas1000
14.03.11, 16:24
Tere!!!

Tundub, et siin ei ole keegi korralikst raha teenimise ehk couchimisest huvitatud!!
Ootan vastuseid, kes oleks nõus couchima! Mu kirjeldus ja info on eelmisel leheküljel olemas!

Kõike paremat

??? Kas ranka ei ja kvalifitseeru sinu silmis coachina?

fyte
14.03.11, 16:41
??? Kas ranka ei ja kvalifitseeru sinu silmis coachina?
Ta tahtis 6maxi jaoks coachi, kuid Ranka kirjutas, et coachib eelkõige HUd ja ka fullringi.

variatsioon
14.03.11, 17:00
kas keegi muidu FR NL200-NL400 coachib?

Pahvak
14.03.11, 17:12
kas keegi muidu FR NL200-NL400 coachib?

+1.

raidov
16.03.11, 16:12
Otsime õpilasi 6maxis kuni NL200 lisa info pmi. Coaching on TASUTA :)

Royal
18.03.11, 16:46
Tere!

Ma oleksin huvitatud sinu couchimisest Ranka! Usaldamisega minu suhtes ei teki kindlasti mingeid probleeme ja võin õpetamis tasu sulle ette ka maksta, kui sobib! Oleksin isegi vist rohkem huvitatud head-up mängimisest, kuigi ei tea sellest nii palju, kui 6max mängimisest! Ise mängin fulltildis ja kasutan pokertrackerit! Kui ma sinu arust sobiks õpilaseks siis ma oleks väga asjast huvitatud!!??

jään ootama vastust!!!

K2snakas
18.03.11, 19:06
Tere!

Ma oleksin huvitatud sinu couchimisest Ranka! Usaldamisega minu suhtes ei teki kindlasti mingeid probleeme ja võin õpetamis tasu sulle ette ka maksta, kui sobib! Oleksin isegi vist rohkem huvitatud head-up mängimisest, kuigi ei tea sellest nii palju, kui 6max mängimisest! Ise mängin fulltildis ja kasutan pokertrackerit! Kui ma sinu arust sobiks õpilaseks siis ma oleks väga asjast huvitatud!!??

jään ootama vastust!!!

lol

pikk28
18.03.11, 19:26
tagantpoolt ilmselt

Cheating
19.03.11, 00:41
Tere.

Olen Pokerit mänginud u 2.5 aastat ja selle aja jooksul $20000+ maha gambeldanud.
Mänginud MTT, SNG, Cashi liimiite NL10-NL1000, kuid peamiselt NL50-Nl200.Olen mänginud MTT,SNG´s ning Cashi suvaliselt, kuidas tuju on.Hüpanud limiididist siia sinna-edasi tagasi. Nüüd hiljuti proovisin kokku arvutada palju ma siis olen oma raha jahedaks lasnud ja peale arvutusi tekkis ikka jube masendus.
Pole kunagi bankroll management´i kasutanud.Kuid olen selle asjaga ammu kursis,et see on hädavajalik rakendus oma mängu jaoks.Mul on olemas Hold'Em Manager PRO mida pole kunagi kasutanud.
Tahaks alustada uuesti oma nö. Pokkeri karjääri. Lubasin edale,et võtan asja tõsiselt kätte ja hakkan õppima, ning mängin Bankroll Managementi järgi, kasutan HEM´i ja avan konto DC videode lehel. Ja kindlasti sooviks kellegi targema abi kes aitaks mu mängu taset tõsta.
Olen otsustanud et tahaks alustada mängimist PokerStarsis NL50 või NL100 Cashi.Olen mänginud enamasti 6max kuid nüüd tuli mõte proovida FR.Kuid FR on kindlasti minu jaoks liiga tight ja kui ei tundu mugav siis lähen 6max peale tagasi. FR kasuks otsustasin sellepärast, et võibolla on siis alguses rohkem aegamselle HEMiga tegeleda ja hakkama saada.
Ma maru Donk ikka foorumisse postitamisel ja ma ei tea absoluutselt kuidas Coachingu
asjad toimivad.Coaching võik toimuda kuidagi etappide kaupa. Seega otsin inimest kes vahest vaataks üle minu statsid, leiaks vead ja annaks vastavaid soovitus vigade parandamiseks.
Ei oska praegu rohkem midagi lisada.Kui on kellegil aega ja tahtmist siis võite ühendust võtta.

Tänan tähelepanu eest::)

variatsioon
19.03.11, 01:27
ma võin sulle tasuta 2 suurt leaki öelda:
1) jälgi BRM!
2) ole tightim!

kardaanirist
19.03.11, 02:05
3) alusta veidi madalamalt kui NL50/100

Kotkas1000
19.03.11, 08:30
NL50/100 kooliraha maksta ei ole väga motet minu meelest. Kas tead, et näiteks nl100 limiidilt alustades peaksid BRM reegleid järgides deponeerima vähemalt 3000$? Parem kui 4000$. Vota asja rahulikult ja alusta mängu oppimist NL10 voi NL25. Oleneb, kuidas rahakott kannatab. Sellest saan täitsa aru, et suur mees ei saa NL2 toksimisest mitte mingit fiilingut :)

Mulle tundub, et olen sinuga NL100 paar korda samas lauas mänginud. Oleme moned korrad chatis vestelnud? Kui nii, siis pean todema, et su mäng on ikka väga käest ära ja oppimisega peaksid hakkame pihta täitsa nullist. Kui on huvi coachingu vastu, siis void PM saata, vaatame, mis teha kannatab. ABC-d voikisn sulle opetada kyll. Mu enda winrate läbi aegade ei ole just mägede korgune, kuid siiski nullist alustanud voitev mängija, kes mänginud yle miljoni jaotuse. Usun, et kogemusi peaks olema.

Cheating
19.03.11, 11:44
Bankroll oleks olemas.Olen arvestanud umbes 60+ BI.

variatsioon
19.03.11, 14:40
NL50/100 kooliraha maksta ei ole väga motet minu meelest. Kas tead, et näiteks nl100 limiidilt alustades peaksid BRM reegleid järgides deponeerima vähemalt 3000$? Parem kui 4000$. Vota asja rahulikult ja alusta mängu oppimist NL10 voi NL25. Oleneb, kuidas rahakott kannatab. Sellest saan täitsa aru, et suur mees ei saa NL2 toksimisest mitte mingit fiilingut :)

Mulle tundub, et olen sinuga NL100 paar korda samas lauas mänginud. Oleme moned korrad chatis vestelnud? Kui nii, siis pean todema, et su mäng on ikka väga käest ära ja oppimisega peaksid hakkame pihta täitsa nullist. Kui on huvi coachingu vastu, siis void PM saata, vaatame, mis teha kannatab. ABC-d voikisn sulle opetada kyll. Mu enda winrate läbi aegade ei ole just mägede korgune, kuid siiski nullist alustanud voitev mängija, kes mänginud yle miljoni jaotuse. Usun, et kogemusi peaks olema.

väga vale..
30+ buy in on võitvale mängijale.

meie hero seda ei ole nii et tal on vaja lõpmatu suurt bankrolli et mitte bustoks minna.
st seda et BRM jälgides ta peaks alustama kõige madalamast limiidist = NL2!

pastilaa
19.03.11, 15:05
Olen ka seda meelt, et isegi 104205 BI-ga alustades on NL100 liiga suur amps, kuna algne kooliraha saab väga räige olema (võib ju juhtuda, et ei hakka enne 500k kätt BE isegi mängima, seni toodad räiget miinust). Isegi NL25 ilmselt kaotad liiga palju, et sellel mingit mõtet oleks. Suru ego alla ja hakka võimalikult madalalt peale - õppida on samuti palju lihtsam sedasi.

Sama hästi võiks otse keska lõpueksamiteks õppima hakata ilma eelneva koolis käimiseta.

raidov
19.03.11, 18:20
Lõpu eksamiteks õppimine ilma koolis käimata tundub tunduvalt lihtsam kui NL100st alustamine :) Samas kui on raha, et maksta 10k$ kooliraha, et nl100 biitima hakata, siis miks mitte :)


Ikka pakume tasuta coachingut 6max kuni NL200 :)

Tarmonator
19.03.11, 20:07
Ikka pakume tasuta coachingut 6max kuni NL200 :)

Aga milles konks on?

Cheating
19.03.11, 20:17
Aga milles konks on?

http://xn--pokkeripetus-xib.eu/

Provoker
19.03.11, 21:59
no ma olen üsna kindel et affilate diilid on piisavalt magusad, et kui ntx 50 inimest panna enda linkide kaudu liitununa NL100 mängima, siis passiivne sissetulek oleks üsna hea ning kasvaks koos õpilase oskustega ning limiitides liikumisega ja ka õpilaste arvuga kindlasti. Edu teile.

timz0333
23.03.11, 08:59
Teen asja "pool-ametlikuks". Coachin low-stakes (up to 100NL) heads-upi.

Võtsin tunnikese ranka coachingut ja jäin sellega väga rahule, sain mõned uued ideed ja teadmise, et üldine mänguplaan on ok.

KristjanRawk
04.04.11, 10:25
Otsin coachi nl50 6max, vaja oleks paari sessi või käte ülevaatamisi, maksevõimalus kah.
Kui keegi huvi tunneb siis võin kuni nl25 ise nõu anda.

MrRiver
07.04.11, 15:57
Otsin PLO HU coachi, willing to pay.

$Lauri$
07.04.11, 17:17
Otsin $12 180manide ja teiste turbo MTT-de coachi. PM.

ridariässa
14.04.11, 19:43
Otsin coachi nl50 6max, vaja oleks paari sessi või käte ülevaatamisi, maksevõimalus kah.
Kui keegi huvi tunneb siis võin kuni nl25 ise nõu anda.

Tahaks liikuda nl10st n25te, väike nõu ja tarkusetera kuluks ära küll:p Mängin ainult fullringi.

con
14.04.11, 20:16
Tahaks liikuda nl10st n25te, väike nõu ja tarkusetera kuluks ära küll:p Mängin ainult fullringi.

fullring ja 6max on erinevad mängud. soovitan sul kas:
1. kirjuta siia teemasse täpsemalt mida sa soovid, võid kirjutada ka kus/mida/kuidas mängid, milles probleemid. äkki keegi otsib hetkel õpilast/tahab lihtsalt aidata.
2. võta ühendust pastilaa/rankaga ja võta mõni tund coachimist.

ridariässa
15.04.11, 20:39
Nonii, mängin hetkel NL10 full ringi pokerstarsis, hetkel teinud 20k kätt 2bb/100 kohta, mängisin enne sngsi, vb see mõjutab mängu ka halvas suunas, ei foldi seti kartuses AA KK kui pool stäkki sees, hetkel KKga ainult kahjumid mängind. Mänginud väga lühikest aega, 2 nädalat, korraga 12-15 lauda. Keegi võiks õpetussõnu jagada natukene, praegune mäng suht ranka tabeli järgi, natukene tightim.
või peaksin tegema 100k kätt, et keegi midagi öelda saaks, hiljuti tõmbasin pokertrackeri nii et seal paari päeva käe ajalugu ainult. BR oleks piisav nl 25 mängimiseks kuid tean et oskused puuduvad.
Kui kellegil on mingi parem tebel või muud mängu alustalad oleksin tänulik, põhi asjad selged siis minek ranka v pastilaa juurde.
Tänud ette abivalmis inimestele::)

kaval-ants
15.04.11, 20:47
Nonii, mängin hetkel NL10 full ringi pokerstarsis, hetkel teinud 20k kätt 2bb/100 kohta, mängisin enne sngsi, vb see mõjutab mängu ka halvas suunas, ei foldi seti kartuses AA KK kui pool stäkki sees, hetkel KKga ainult kahjumid mängind. Mänginud väga lühikest aega, 2 nädalat, korraga 12-15 lauda. Keegi võiks õpetussõnu jagada natukene, praegune mäng suht ranka tabeli järgi, natukene tightim.
või peaksin tegema 100k kätt, et keegi midagi öelda saaks, hiljuti tõmbasin pokertrackeri nii et seal paari päeva käe ajalugu ainult. BR oleks piisav nl 25 mängimiseks kuid tean et oskused puuduvad.
Kui kellegil on mingi parem tebel või muud mängu alustalad oleksin tänulik, põhi asjad selged siis minek ranka v pastilaa juurde.
Tänud ette abivalmis inimestele::)

1. Minu arvates on Starsi nl10 ja nl25 taseme vahe väga väike. Ehk siis, kui bankroll lubab, võtaks julgelt shotte ka nl25-s.
2. Mänginud oled ainult 2 nädalat ja mängid juba 12-15 lauda korraga......arvan, et sellise robotliku mänguga ei õpi/arene sa kuhugi

sinisebra
29.04.11, 19:37
-

Romka
02.05.11, 11:48
Sai tehtud mõned sessid siis kasutajaga Sorm skypes, tema jälgis minu mängu ja parandas mõned leakid ja andis nii mõnegi hea soovituse :). Nii, et turniirimängijatel soovitan temaga ühendust võtta küll.

variatsioon
26.05.11, 02:11
Otsin NL200-400 6max coachi.

vapsik
13.07.11, 18:52
Kas keegi NL-50+ FR või 6-maxi osas coachib?

ranka
13.07.11, 22:57
Küsi Pastilaalt või Vapsikult :P

kanapea
16.08.11, 18:21
Pakun coachi ühe laua sng-de jaoks. Saan hakkama ka 6-max cashiga. Täpsemalt võime juba omavahel rääkida.

Vandalar
16.08.11, 18:33
Pakun coachi ühe laua sng-de jaoks. Saan hakkama ka 6-max cashiga. Täpsemalt võime juba omavahel rääkida.

Mis su aliased pokkeritubades on?

kanapea
26.08.11, 19:21
NLreo, ainult pokerstarsis, muidu ise praegu sng-d ei mängi, kaklen 6max cashiga :P

sadptr
26.08.11, 20:16
NLreo, ainult pokerstarsis, muidu ise praegu sng-d ei mängi, kaklen 6max cashiga :P


http://img707.imageshack.us/img707/2087/coachn.jpg


Pakun et coachingu jaoks natuke liiga "toores".

Edit: ei midagi isiklikku, NL5 läheb sul kenasti ja kindlasti oskaksid anda mingit nõus mängijale kes on NL5ga hädas, AGA:
1)NL5 biitimiseks on odavam/lihtsam otsida ise netist materjali (parem harjuda kohe algul ära ise otsima/õppima kui loota coachi peale, liiga kalliks läheb ja kui sa ei saa omalö käel NL5 hakkama siis tasuks tõsiselt mõelda kas pokker on ikka sinu jaoks.
2)Sa biidid NL5 aga oled hädas NL10, kuna NL5 biitimiseks ei ole midsgi erilist vaja, seal on lihtsalt kohutav tase, siis annab NL5 biitida mitmeid erinevaid moodi, kuna sa NL10 ei biidi veel, pole sugugi kindel kui hea sa siiski oled ja mul oleks kahju õpilasest kellele kohe alguses hakatakse valet põhja õpetama alla.

kanapea
27.08.11, 03:33
Sa oled asjadest sutsu valesti aru saanud, ma ei otsi coachi! Aga selles suhtes on sul õigus, et NL5-s tase kohutav ja muideks ega nl10-s ka midagi teistmoodi ei olesamasugused, kellele profit -5k. Peaks raha juurde kandma, siis ei pea enam nl5-s oma närve rikkuma.

Fortune
27.08.11, 06:23
NLreo, ainult pokerstarsis, muidu ise praegu sng-d ei mängi, kaklen 6max cashiga :P

kuidas sa saad pakkuda sng coachi kui sa ei mängi sng-sid? okei, sa võid biitida all kinds of games, aga nl10t ka ei biidi, mis coachingust siin juttu on sellisel juhul? 0,2$ sngdest?


Sa oled asjadest sutsu valesti aru saanud, ma ei otsi coachi! Aga selles suhtes on sul õigus, et NL5-s tase kohutav ja muideks ega nl10-s ka midagi teistmoodi ei olesamasugused, kellele profit -5k. Peaks raha juurde kandma, siis ei pea enam nl5-s oma närve rikkuma.

lolololololol honestly kui kõik üks ja sama, siis miks sul nl10 miinuses on?

kanapea
27.08.11, 07:05
http://img707.imageshack.us/img707/2087/coachn.jpg


Pakun et coachingu jaoks natuke liiga "toores".

Edit: ei midagi isiklikku, NL5 läheb sul kenasti ja kindlasti oskaksid anda mingit nõus mängijale kes on NL5ga hädas, AGA:
1)NL5 biitimiseks on odavam/lihtsam otsida ise netist materjali (parem harjuda kohe algul ära ise otsima/õppima kui loota coachi peale, liiga kalliks läheb ja kui sa ei saa omalö käel NL5 hakkama siis tasuks tõsiselt mõelda kas pokker on ikka sinu jaoks.
2)Sa biidid NL5 aga oled hädas NL10, kuna NL5 biitimiseks ei ole midsgi erilist vaja, seal on lihtsalt kohutav tase, siis annab NL5 biitida mitmeid erinevaid moodi, kuna sa NL10 ei biidi veel, pole sugugi kindel kui hea sa siiski oled ja mul oleks kahju õpilasest kellele kohe alguses hakatakse valet põhja õpetama alla.

Ole sa meheks, aga ma ei otsi coachi nl5 jaoks ;)

ristijeesus
27.08.11, 07:16
Pakun coachi ühe laua sng-de jaoks. Saan hakkama ka 6-max cashiga. Täpsemalt võime juba omavahel rääkida.

Kas sa siis ehk oled väikese trükivea sisse lasknud?

kanapea
27.08.11, 07:30
kuidas sa saad pakkuda sng coachi kui sa ei mängi sng-sid? okei, sa võid biitida all kinds of games, aga nl10t ka ei biidi, mis coachingust siin juttu on sellisel juhul? 0,2$ sngdest?



lolololololol honestly kui kõik üks ja sama, siis miks sul nl10 miinuses on?

mängin cashi vahelduseks ja ma ei tea, miks see miinuses, vb olen seal vähe käsi läbi mänginud vms

ristijeesus
27.08.11, 07:44
Sa ei peaks pakkuma, vaid ikka paluma ju.
http://www.upload.ee/image/1611928/6kuugatrollijuhiks.JPG

Pahvak
27.08.11, 11:11
Ole sa meheks, aga ma ei otsi coachi nl5 jaoks ;)

Teen puust ja punaseks, mida siinsed inimesed sulle öelda tahavad: tõenäoliselt sa ei ole suurem asi coach, vaadates sinu PTR ja Sharkscope graafikuid.

ropka11
27.08.11, 11:24
Teen puust ja punaseks, mida siinsed inimesed sulle öelda tahavad: tõenäoliselt sa ei ole suurem asi coach, vaadates sinu PTR ja Sharkscope graafikuid.
Lol.Vaata kellega sa räägid-kanapea.vähemalt naljamiis on kõva.

vapsik
27.08.11, 11:33
Kas keegi peale ranka, ka HU-s coachimisteenuseid pakub?

OT: Kui väga igav, siis soovitaks sirvida teema esimesi lehekülgi. Tänase päeva seisuga päris mitu muigama panevat vana posti jäi silma.

sadptr
27.08.11, 15:51
Ole sa meheks, aga ma ei otsi coachi nl5 jaoks ;)

Ole sa meheks, aga ma saan väga hästi aru, mida sa otsid, sa otsid iminesi keda coachida ja ma proovin selgeks teha, et sa pole arvatavasti just hea investeering keda endale coachiks võtta.

Booyaka
31.08.11, 21:47
Kas keegi 6max nl100+ coachingut ka pakub ? Kui pakud feel free PMida ^^

VinQbator
15.09.11, 15:32
OTSIN COACHI!!!

Mängin 6max NL200, olen võtnud mõned shotid ka NL400, aga tunnen, et ikka ei biidi eriti hästi. Kopp ees juba sellest kohapeal swingitamisest.

Kui oled ise NL200-400 mängija, kes kõrgemal hakkama ei saa, siis pole mõtet pakkuda.

Asun Tallinnas ja eelistaks live coachingut, aga ei ütle ära ka läbi igasugu skype, mikogo jne.

Tasu kokkuleppel.

edit: Heateri osa on mängitud PKR-is kui seal veel väga fishine oli ja teistes tubades arvatavasti sama winrate kuidagipidi ära ei tule.
Kui biidid nl200-400 winratega 6+bb/100 ja lihtsalt ei taha kõrgemal mängida vms siis oleks ka coachimisest huvitatud.

http://img155.imageshack.us/img155/909/graafik.jpg
http://img26.imageshack.us/img26/3405/statsck.jpg

potreraiser
17.10.11, 17:39
Otsin PLO coachi kes mängib edukalt PL1000 võib ka kõrge winratega madalamalt. tasu kokkuleppel. saada palun PM.

darvvidaz
26.10.11, 17:07
Tere,

*darvvidaz Pokerstars.ee (darvidaz FullTilt)
180 Player SNG $2.50+

*Sooviks üle vaadata asjatundjaga käed, arutada leake mida olen enda mängus leidnud ja kindlasti on neid veel. Lisaks kui koostöö juba sujub siis teha väike sess koos.

*Coach ise võiks olla võitev mängija juba $7-35 limiidil.

*Diili soovitav pikkus N/A

PM kui on Huvi :)

Tänan !

*Tasustamine on kokkuleppel .

sorm
01.11.11, 21:19
Tere,

*darvvidaz Pokerstars.ee (darvidaz FullTilt)
180 Player SNG $2.50+

*Sooviks üle vaadata asjatundjaga käed, arutada leake mida olen enda mängus leidnud ja kindlasti on neid veel. Lisaks kui koostöö juba sujub siis teha väike sess koos.

*Coach ise võiks olla võitev mängija juba $7-35 limiidil.

*Diili soovitav pikkus N/A

PM kui on Huvi :)

Tänan !

*Tasustamine on kokkuleppel .

Saatsin PM!

Cheating
02.11.11, 21:18
Otsin Coachi for 1$-11$ MTT´s.
Kui on mingi huvi siis PM!

sorm
07.11.11, 16:39
Pakun coachingut $1-$22 MTT ja SNG (Holdem, Omaha, Omaha H/L).

Tasu kokkuleppel.

Kellel huvi või soov lisainfo kohta, siis küsige siin teemas või PM!

Jäämees
07.11.11, 17:00
Pakun coachingut $1-$22 MTT ja SNG (Holdem, Omaha, Omaha H/L).

Tasu kokkuleppel.

Kellel huvi või soov lisainfo kohta, siis küsige siin teemas või PM!

Promon ka, siis natuke kuna ise hiljuti võtsin sormilt coachingut.

Saab suheldud hästi, oskab asju seletada ja arutada igasuguseid situatsioone. Üleüldiselt hea coach, kindlasti tuleb kasuks ka tema oskused paljudes pokkeri formaatides...

Micro/low turna grindijad proovige järgi.

Cheating
07.11.11, 17:19
Pakun coachingut $1-$22 MTT ja SNG (Holdem, Omaha, Omaha H/L).

Tasu kokkuleppel.

Kellel huvi või soov lisainfo kohta, siis küsige siin teemas või PM!



Kinnitan, et Sorm on usaldusväärne isik. Olen ise võtnud temalt tunde ja olen väga rahul, ning kavatsen veel võtta. Soovitan kõigile Coachi kes vähegi tunneb, et oleks vaja abi, sest see on ikkagi +EV.

vapsik
12.11.11, 19:01
Kas keegi hyperturbo HU SNG-sid hetkel coachib?

PM kui keegi saab aidata ses osas.

TaistoJ
23.11.11, 23:01
Oleks huvitatud NL100 coachist. Kui keegi coachib, feel free to PM :)

miksnii
28.11.11, 09:44
HU, 6-max, FR ??

Owner85
28.11.11, 12:03
Olen huvitatud NL50 HU coachist!huvi korral PM

bluelite
30.11.11, 23:32
Kuna olen juba vägagi tüdinenud paigal tammumisest, siis otsin coachi.
Hetkel olen NL10, kuu alguses võtsin shoti NL25, mis ei õnnestunud.
PM

ranka
01.12.11, 05:52
Kuna olen juba vägagi tüdinenud paigal tammumisest, siis otsin coachi.
Hetkel olen NL10, kuu alguses võtsin shoti NL25, mis ei õnnestunud.
PM

Nii väikese limiidi jaoks parim coach on internet, tahtejõud ja sa ise.

sorm
02.12.11, 10:05
Kuna olen juba vägagi tüdinenud paigal tammumisest, siis otsin coachi.
Hetkel olen NL10, kuu alguses võtsin shoti NL25, mis ei õnnestunud.
PM

Ei ole NL cashi mängija ja kindlasti ei oska seda õpetada. Samas niipalju, kui olen näinud ja kuulnud piisab sellisel limiidil võitmiseks ABC pokkerist. Põhimõttelislet nitid ja ootad kätte, et dongid sulle oma stacki saaksid ära anda. Tee endale selgeks milliste kaartidega kust positsioonist avada ja millega 3bet. Võibolla piisab ainult sellest, et lõpetad metamängu tegemise ära :).

Lisaks võid vaadata, siin ühed pakuvad PurpleLaunge coaching diili, aga selle eelduseks on seal saidil mängimina.

TaistoJ
04.12.11, 03:13
HU, 6-max, FR ??
6max

Owner85
02.01.12, 13:22
Endiselt otsin nl50 HU coachi,PM kui huvi on

timz0333
02.01.12, 14:11
Endiselt otsin nl50 HU coachi,PM kui huvi on

Vaata 2+2 seal liikus mingeid häid pakette vahepeal.

Owner85
02.01.12, 20:58
kardan et keel pole nii tasemel,et sealt paketti otsida:(

Foux
07.02.12, 17:06
Vajan hädasti coachi, kes aitaks mul mängu avada, vähem foldida jne. Olen haige ABC NIT (10,6/8,8). NL25e jaoks on see liialt haiglaselt nitine ja mul pole aimugi, kuidas mängu rohkem avada. Kui hakkan ise katsetama, siis kaotan enamasti sitaks plekki ja pingutan üle.

Roomet
07.02.12, 20:53
Asusin hiljuti FRst 5maxi ning 6maxi mängima. Sooviks leida kontakti, kellega käsi mõnikord arutada. Ise mängin NL50 ja 100 ning see inimene võiks ka siis vähemalt 50s mängida.

raidov
07.02.12, 22:08
Asusin hiljuti FRst 5maxi ning 6maxi mängima. Sooviks leida kontakti, kellega käsi mõnikord arutada. Ise mängin NL50 ja 100 ning see inimene võiks ka siis vähemalt 50s mängida.

Pokkeriõpetuse projektist ei ole huvitatud?

Coach mängib ise kuni NL1000 ( Viimasel ajal küll NL1k väga regulaarselt ei ole mänginud, aga see kindlasti tema kvaliteeti coachina ei vähenda) ja saaksid ilma raha maksmata täpselt nii palju abi kui vaja..

Roomet
07.02.12, 22:24
Pokkeriõpetuse projektist ei ole huvitatud?

Coach mängib ise kuni NL1000 ( Viimasel ajal küll NL1k väga regulaarselt ei ole mänginud, aga see kindlasti tema kvaliteeti coachina ei vähenda) ja saaksid ilma raha maksmata täpselt nii palju abi kui vaja..

Hetkel ei ole huvitatud, head boonused jne. =)

emmimees
15.02.12, 20:39
Kes on siin veel pädevad coachima 6maxi kuni NL50(wr võiks seal olla 10+)? Vajaks paari sessiga mäng üle vaadata.. kes saaks aidata, siis võib PMida tunnihinna jne.

vapsik
06.05.12, 09:36
Otsin coachi HU Hyperite jaoks. Limiit 60$ - (100$). PM kui on huvi.

Fuzzy
10.05.12, 18:57
Tere! Olen viimastel päevadel HU-s kena summa maha donganud, seega tekkis mõte, et võtaks pisut tunde. Olen tegelikult põhiliselt 6-maxi mängija aga igavuse küüsi sattudes mõnikord mängin ka HU-d, ja mitte ainult bomzide vastu. Huvitaks, millise hinnaga ja mis vormis NLHE 200+ coachingut pakutakse. Ega ka samade limiitide tavaline SH coaching mööda külge maha ei jookseks.

ranka
11.05.12, 09:32
Otsin coachi HU Hyperite jaoks. Limiit 60$ - (100$). PM kui on huvi.

Sul ei ole vaja coachi. Võta Skypes ühendust, annan paar teejuhti.

popp00
21.05.12, 10:53
Otsin coachi NL25t FR. NL10t nagu biitisin aga nüüd ei oska enam :(

farik666
21.05.12, 16:11
Keegi coachib HU NL50?? PM!

Provoker
21.05.12, 21:42
Kui keegi ühelaua sng-dest oskab pajatada, võiks ühendust võtta ning võibolla saame midagi kokku leppida :) Kuigi ega siit suurt lootust kedagi leida ei ole tundub :(

Kotkas1000
28.05.12, 11:00
Otsin coachi NL200-400 FR mängudele. Huvi oleks 2-3 ühissessiooni vastu. Pakkumised PM-i.

sorm
28.05.12, 14:23
Pakun coachingut MTT ja SNG (holdem, omaha, omaha H/L + segamängud). Täpsema info saamiseks saada PM!

edit: coachin ka 6max hyper turbosid

Mandre
08.06.12, 12:24
Otsin coachi 18man SNGdele(3.50$).

wanapagan
20.06.12, 13:50
Keegi mõningaid näpunäiteid 6max hyperitele jagaks ? Volüüm on enam vähem, võidan nagu ka (teen suckoute) aga ma ei tea mida kuradit ma seal lauas teen tegelikult. Igasugused pakkumised oodatud.

sorm
21.06.12, 00:45
Keegi mõningaid näpunäiteid 6max hyperitele jagaks ? Volüüm on enam vähem, võidan nagu ka (teen suckoute) aga ma ei tea mida kuradit ma seal lauas teen tegelikult. Igasugused pakkumised oodatud.

Saatsin PM

Rigged
24.06.12, 11:46
Coachi ei otsi, aga otsin inimest, kellega üldiselt pokkerist rääkida, oma hande ning mõtteid vahetada.

Ingvar78
24.06.12, 17:42
Keegi mõningaid näpunäiteid 6max hyperitele jagaks ? Volüüm on enam vähem, võidan nagu ka (teen suckoute) aga ma ei tea mida kuradit ma seal lauas teen tegelikult. Igasugused pakkumised oodatud.

mis limiiti lased?

Divide03
26.06.12, 21:12
Otsin coachi FR Nl5 jaoks. Kes mängib seal ja kellel on ka tulemusi näidata! Tehke oma hinnapakkumine deltaxs3@gmail.com

800miljonit
26.06.12, 21:24
Otsin coachi 18man turbod kes biidiks solidilt 15$+ mänge. PM

Ghost0
26.06.12, 21:50
Otsin coachi FR Nl5 jaoks. Kes mängib seal ja kellel on ka tulemusi näidata! Tehke oma hinnapakkumine deltaxs3@gmail.com
Kirjuta lähemalt PMi mulle, mis praegused tulemused/kogemus on jne. Väga aktiivselt ei saaks coachida, aga paneks ennast proovile ja teeks seda tasuta.

Konso
27.06.12, 07:57
Sooviks kah mõnda ühist sessi (skype+mikogo) kellegagi, kes micros madistab. Ise mängisin kuni FT kinnipanekuni nl25, siis tuli peaaegu aastane paus ning nüüd olen sumistanud 10k kätt NL5-10 ehk siis kasvatan rolli. Ootan PM-e, enne järgmise nädala teist poolt nähtavasti aega ei leia. Raha ei paku ega võta :D

taipupole
27.06.12, 12:55
Otsin coachi FR Nl5 jaoks. Kes mängib seal ja kellel on ka tulemusi näidata! Tehke oma hinnapakkumine deltaxs3@gmail.com

Mina küll ei võtaks endale treenerit, kes NL5 mängib. Ehk seal on teatud põhjus, miks isik NL5 mängib.

bluelite
27.06.12, 16:58
Mina küll ei võtaks endale treenerit, kes NL5 mängib. Ehk seal on teatud põhjus, miks isik NL5 mängib.

Miks mitte? Nt viki crushib NL5 ju päris hästi.

ranka
27.06.12, 19:26
Miks mitte? Nt viki crushib NL5 ju päris hästi.

See on sama, kui võtta omale ujumistreener, kes oskab ainult päästevestiga ujuda. Me kõik oskame seda - mõned natuke paremini (näiteks kiiremini) kui teised aga see ei tee temast ju head ujumistreenerit.

bluelite
27.06.12, 20:06
See on sama, kui võtta omale ujumistreener, kes oskab ainult päästevestiga ujuda. Me kõik oskame seda - mõned natuke paremini (näiteks kiiremini) kui teised aga see ei tee temast ju head ujumistreenerit.

Sa tood minu arvates liiga äärmusliku näite. Kui mul oleks võimalus võtta endale treener, kes ujub päästevestiga paremini, kui valdav enamus päästevestita tegelasi, siis võtan igakell selle päästevestiga venna, sest midagi peab ta ju õigesti tegema, kui esimeste hulgas lõpetab. Antud juhul crushib minu mainitud mängija NL5 limiiti, mis tähendab, et ta teab, kuidas antud limiidis mängida, tal on oma limiidis teiste mängijate eest suur edge. See aga omakorda tähendab seda, et ta oskab samal limiidil algajat juhendada piisavalt, et see saaks samuti piisava tahtmise juures selle limiidi crusheriks.

pikk28
27.06.12, 20:30
ja mida see NL5 crusheri tiitel siis annab? Pigem crushiks vähem seal NL5-s, aga saaks hakkama ka kõrgemal.

bluelite
27.06.12, 20:38
Ei annagi midagi. Inimene otsis NL5 coachi ja tõin selle inimese lihtsalt edasises arutelus välja, muud ei midagi.

viki
27.06.12, 21:35
Huvitav teema teil siin tekkinud.Aga arvan,et madalamaid limiite mängitakse pigem mängurõõmu pärast.Eestlane muidugi ei saa sellest aru,et kõik ei ajagi raha taga ja võib ka niisama oma lõbuks mängida.

IsandJoberst
27.06.12, 22:04
Huvitav teema teil siin tekkinud.Aga arvan,et madalamaid limiite mängitakse pigem mängurõõmu pärast.Eestlane muidugi ei saa sellest aru,et kõik ei ajagi raha taga ja võib ka niisama oma lõbuks mängida.

Aga miks mitte lõbu pärast kõrgemal mängida ja rohkem teenida ?

800miljonit
27.06.12, 22:13
Huvitav teema teil siin tekkinud.Aga arvan,et madalamaid limiite mängitakse pigem mängurõõmu pärast.Eestlane muidugi ei saa sellest aru,et kõik ei ajagi raha taga ja võib ka niisama oma lõbuks mängida.

see on nüüd küll täielik bazaar..kui kõrgemaid limiite ei biidi ära tule foorumisse sellist juttu rääkima ja lase play moneyt edaspidi

ranka
27.06.12, 22:24
Aga miks mitte lõbu pärast kõrgemal mängida ja rohkem teenida ?

Miks Sa ei taha aru saada, et kõik ei mängi pokkerit teenimise eesmärgil vaid meelelahutuseks.

IsandJoberst
27.06.12, 22:38
Miks Sa ei taha aru saada, et kõik ei mängi pokkerit teenimise eesmärgil vaid meelelahutuseks.

Miks sa arvad, et ma ei taha aru saada?

vapsik
28.06.12, 00:13
Aga miks mitte lõbu pärast kõrgemal mängida ja rohkem teenida ?

Kõrgemal teenimine võtab rohkem aega ja vaeva. Suuremad swingid. Väiksem laudade valik. Raskemad vastased.

vilistaja
28.06.12, 14:52
Otsin kedagi, kes viitsiks teha mingi aeg skypei vahendusel minuga ühe käte analüüsi pokertrackeri abil. Käte hulk 10k ja limiit NL2. Eesmärgiks oleks vaadata, kas põhi okei ja saada ka mõned näpunäited, kuidas NL4-ja liikuda. Hetkel ka mänginud paartuhat kätt NL4 ja olen ka plussis aga ei tunne endast seal veel hästi. Eriti nunnu oleks kui keegi on nõus seda tegema oma heast tahtest.

Hetkel minu 8,5k kätt:
https://dl.dropbox.com/u/80151366/NL2%208.5k%20katt.png

Kes nõus, siis pm palun oma pakkumisega. Potensiaalne aeg ülevaateks oleks järgmine nädal, siis 10k kätt täis ja järgnevad paar päeva peab tööd ka tegema.

pikk28
28.06.12, 15:28
leveldad või? 50BI 10k käega ja otsid coachi :). Kuni NL25-s lase samas tempos edasi ja siis vaata coachi poole

vilistaja
28.06.12, 18:15
Ei levelda. Pole lihtsalt endas väga kindel, viimane post andis muidugi enesekindlust juurde, eks ma annan siis volüümi edasi.

Konso
29.06.12, 19:40
Niikaua kui punane joon vertikaalselt jookseb ning roheline tõuseb 45 kraadi all, siis lase rahuliku südamega edasi. Sul on veel eriline skill pruun joon alla rohelist hoida. WP sir!

imthcplant
13.07.12, 22:50
Kas keegi õpetaks korraliku analüüsi tegema HEM-2
Ja kas keegi viitsiks ühe turniiri käed mul üle vaadata umbes 150-200 kätt?
Nendest leida leakid- ja suunata mind õigele teele ?

leits
14.07.12, 13:47
Tundub et oleks HUs kergelt coachi vaja, mäng on konkreetselt lagunenud ´...
Kes pakub see PMigu

Mr_Kenny
10.08.12, 10:40
Ma ei tea kas järgneva kohta on mingi teema olnud kuid ei näinud mõtet uut teemat avada (läheb aega modereerimisega jne) seega postitan siia.

Üks tuttav palus hiljuti et ma talle õpetaks pokkerit mängima ja ma olin nõus. Inimene on täielik võhik sellel alal tõenäoliselt ei tea isegi käte tugevus järjestust jne. Ehk siis kust soovitate alustada tema õpetamist?
Ma ise mõtlesin et enne spetsiifilise strateegia juurde alustamist tuleks talle mingi pilt ette manada mida ta võib expectida. Tutvustada talle positiivseid/negatiivseid külgi mida oodata, nt stress jne mis kaasneb sellega, tõenäosus et ta reaalset mingit raha hakkab teenima lähitulevikus üsna väike.
Peale seda põhitõed veits matat, oddse ja muud ning olekski kõik? Mis te arvate mis veel lisada?

Jäämees
10.08.12, 11:44
Basics tuleb ju kergelt pigem keskendu mindseti laadsetele teemadele alguses nagu ütlesid expectations.

See kehtib pm iga asja puhul elus, et kui ootused on õiged st reaalsed kulgeb üleüldine teekond paremini (effektiivsemalt vähem närvesöövalt jne)

Ise kaldun arvama, et parim asi mindseti koha pealt on õpetada nö letting go of attachment.

Keskenduma mängitud jaotuse kvaliteedile ja sisule - mitte selle tulemusele.

Kui inimestel on millegi suhtes õige suhtumine on nad võimelised väga kaugele jõudma.

Provoker
10.08.12, 11:52
Kui mindset tundub ok siis järgmisena tuleks formaat valida. Selleskohas on arvamusi erinevadi mis algajale kõige lihtsam. Kõige robotlikum on kindlasti tabeli järgi fr nühkimine kuid kindlasti võib ka millestki muust alustada mis meeldib.

andu_andu
10.08.12, 13:11
Ma ei tea kas järgneva kohta on mingi teema olnud kuid ei näinud mõtet uut teemat avada (läheb aega modereerimisega jne) seega postitan siia.

Üks tuttav palus hiljuti et ma talle õpetaks pokkerit mängima ja ma olin nõus. Inimene on täielik võhik sellel alal tõenäoliselt ei tea isegi käte tugevus järjestust jne. Ehk siis kust soovitate alustada tema õpetamist?
Ma ise mõtlesin et enne spetsiifilise strateegia juurde alustamist tuleks talle mingi pilt ette manada mida ta võib expectida. Tutvustada talle positiivseid/negatiivseid külgi mida oodata, nt stress jne mis kaasneb sellega, tõenäosus et ta reaalset mingit raha hakkab teenima lähitulevikus üsna väike.
Peale seda põhitõed veits matat, oddse ja muud ning olekski kõik? Mis te arvate mis veel lisada?

Kõigepealt peate endale teadvustama, et edukaks pokkerimängijaks saavad inimesed, kellel langevad kokku mitmed spetsiifilised isiksuseomadused ja põhimõtteliselt võib öelda, et enamustel need kokkulangevused puuduvad, seega on legit võimalus, et ka usina töö ja tahtmise korral ei lähe asjad hästi.

Teiseks tuleb kohe algusest peale panna paika mindset ja sellega pidevalt järjepanu tööd teha ! Põhiasjad siin oleks, et pokkeris pole lihtsat raha, ega kiiret rikastumist. Kõik on puhas töö küsimus, ning tulemused sõltuvad mängitud tundidest, õppimisele kulutatud ajast ning eelpool mainitud tegevuste efektiivusest(coachi põhiline ülesanne). Volüüm, volüüm, volüüm - ilma selleta ei tee mitte midagi. Väga hästi peab inimene endale selgeks tegema variatsiooni, sest see on üks olulisemaid eeldusi.

Oluline on inimese sügav huvi mängu vastu, selle puudumisel on raske nolifeda pikki nädalaid/kuid. Ma pole kindel, kui suur osa on coachil selle tekitamisel, kuid ma ütlen alati -selleks, et pokkeris jõuda kuhugi peab pokker olema su mõtetes söögi alla ja söögi peale. Kui inimene käib tööl või omab peret, siis tõenäosus edukaks saada väheneb väga palju, sest puhtfüüsiliselt pole võimalik pokkeri peale piisavalt aega kulutada.

Enda poolt võin veel öelda, et suht tähtis on ka see, et coach ise jagaks biiti väga heal tasemel. Sinupuhul kenny ma seda ei kahtlegi, kuna oled silma jäänud mõistliku tekstiga, aga olen 100% kindel, et sa ei kujuta ette hetkel kui raske saab sinu osa olema kellegi pika-ajalises coachimisprotsessis. Uue mängija seisukohalt on endale coachi saamine peaaegu hädavajalik. Arvan, et inimestel, kellel on hea coach on tõenäosus edukaks pokkerimängijaks saada mitmeid mitmeid kordi suurem kui inimestel, kes omaette pusivad ja alguses väga palju lihtsaid vigu teevad, mida kogenud mängija(coach) välja saab pointida ja mida on suht lihtne vältida. Siinkohal mõtlen enamasti BRMi, sest väga paljudel inimestel ( mina k.a ) saab takistuseks just vale BRM, sest mingi aeg kui kontol on juba XXXX$, siis on selline tunne, et tahaks nii-öelda "proks" hakata ja normaalselt kulutama hakata elu peale ( üürikorter, auto jne ), kuid siin on väga ohtlik konks, sest liiga vara liiga palju cashoutides on kerge tekkima surnud ring, kus cashidki kuus nii palju välja kui keskmisel kuul teenid. Kulutusi tagasi tõmmata on raskem kui neid mitte lasta tekkida liiga vara.

Selle aasta alguses alustasin põhimõtteliselt ühe nullist peale projektiga. Päris nii algaja ei olnud, et käte tugevusi ja kombinatsioone ei teadnud, aga struktueeritud professionaalse pokkeriga kokkupuude puudus ja mängukogemus oli väga väike mõningane homegame ja online mtt/sng kogemus. Alustas HTHUSNG $3,5. Mul on eriti hea meel selle üle, et alguses tehtud pingutused just esimestes punktides välja toodus valdkondades ( töö/hourly, variatsioon, mindset, BRM, volüüm )on vilja kandnud. 2 korda 7 kuu jooksul on tal olnud selline downer, kus väga mõistliku BRM juures on kaotanud 60-70% oma üles ehitatud rollist( kuni 2 kuud kestvad BE stretchid/downerid ), kuid sellest välja tulnud ja tänu sellele paremini variatsiooni mõistnud hiljem. Hetkel läheb tal hästi ja võin öelda, et tal on Eesti pokkerimängijatest top10 mindset kindlalt ja just seetõttu ma näengi asju väga positiivses suunas. Niipalju võin ka veel öelda, et tühjale lehele on parem hakata asju kirjutama kui juba pooltäis(valesti ) paberile hakata uusi asju kirjutama ja vanu parandama. Inimese skill on tema sisseharjunud asjad, sellepärast ongi äärmiselt oluline kohe algusest peale õiges suunas liikuda coachi abiga.

Kuskil teemas käis arutelu, et pokker on dead ja mõtetu on tänapäeval seda mängida. BS. Asi on imo lihtsalt selles, et pokker on nii kiires liikumises valdkond ja selleks et profitit näidata peab olema kurvist eespool ja ennast seal hoidma. Endisaegsete regude kahjuks räägibki see sama tühja lehe jutt. Paariaasta taguste teadmistega tänapäeval enam ei crushi, kuna mäng on niivõrd palju edasi läinud ja vanade harjumuste/teadmiste/oskuste ümberformuleerimine on paljude jaoks raskem kui uuelt lehelt alata ja sellepärast tundubki, et liiga palju vaeva nõudev ja eks see nii olegi paljudel juhtudel.

ranka
10.08.12, 15:03
Kõigepealt peate endale teadvustama, et edukaks pokkerimängijaks saavad inimesed, kellel langevad kokku mitmed spetsiifilised isiksuseomadused ja põhimõtteliselt võib öelda, et enamustel need kokkulangevused puuduvad, seega on legit võimalus, et ka usina töö ja tahtmise korral ei lähe asjad hästi.

Teiseks tuleb kohe algusest peale panna paika mindset ja sellega pidevalt järjepanu tööd teha ! Põhiasjad siin oleks, et pokkeris pole lihtsat raha, ega kiiret rikastumist. Kõik on puhas töö küsimus, ning tulemused sõltuvad mängitud tundidest, õppimisele kulutatud ajast ning eelpool mainitud tegevuste efektiivusest(coachi põhiline ülesanne). Volüüm, volüüm, volüüm - ilma selleta ei tee mitte midagi. Väga hästi peab inimene endale selgeks tegema variatsiooni, sest see on üks olulisemaid eeldusi.

Oluline on inimese sügav huvi mängu vastu, selle puudumisel on raske nolifeda pikki nädalaid/kuid. Ma pole kindel, kui suur osa on coachil selle tekitamisel, kuid ma ütlen alati -selleks, et pokkeris jõuda kuhugi peab pokker olema su mõtetes söögi alla ja söögi peale. Kui inimene käib tööl või omab peret, siis tõenäosus edukaks saada väheneb väga palju, sest puhtfüüsiliselt pole võimalik pokkeri peale piisavalt aega kulutada.

Enda poolt võin veel öelda, et suht tähtis on ka see, et coach ise jagaks biiti väga heal tasemel. Sinupuhul kenny ma seda ei kahtlegi, kuna oled silma jäänud mõistliku tekstiga, aga olen 100% kindel, et sa ei kujuta ette hetkel kui raske saab sinu osa olema kellegi pika-ajalises coachimisprotsessis. Uue mängija seisukohalt on endale coachi saamine peaaegu hädavajalik. Arvan, et inimestel, kellel on hea coach on tõenäosus edukaks pokkerimängijaks saada mitmeid mitmeid kordi suurem kui inimestel, kes omaette pusivad ja alguses väga palju lihtsaid vigu teevad, mida kogenud mängija(coach) välja saab pointida ja mida on suht lihtne vältida. Siinkohal mõtlen enamasti BRMi, sest väga paljudel inimestel ( mina k.a ) saab takistuseks just vale BRM, sest mingi aeg kui kontol on juba XXXX$, siis on selline tunne, et tahaks nii-öelda "proks" hakata ja normaalselt kulutama hakata elu peale ( üürikorter, auto jne ), kuid siin on väga ohtlik konks, sest liiga vara liiga palju cashoutides on kerge tekkima surnud ring, kus cashidki kuus nii palju välja kui keskmisel kuul teenid. Kulutusi tagasi tõmmata on raskem kui neid mitte lasta tekkida liiga vara.

Selle aasta alguses alustasin põhimõtteliselt ühe nullist peale projektiga. Päris nii algaja ei olnud, et käte tugevusi ja kombinatsioone ei teadnud, aga struktueeritud professionaalse pokkeriga kokkupuude puudus ja mängukogemus oli väga väike mõningane homegame ja online mtt/sng kogemus. Alustas HTHUSNG $3,5. Mul on eriti hea meel selle üle, et alguses tehtud pingutused just esimestes punktides välja toodus valdkondades ( töö/hourly, variatsioon, mindset, BRM, volüüm )on vilja kandnud. 2 korda 7 kuu jooksul on tal olnud selline downer, kus väga mõistliku BRM juures on kaotanud 60-70% oma üles ehitatud rollist( kuni 2 kuud kestvad BE stretchid/downerid ), kuid sellest välja tulnud ja tänu sellele paremini variatsiooni mõistnud hiljem. Hetkel läheb tal hästi ja võin öelda, et tal on Eesti pokkerimängijatest top10 mindset kindlalt ja just seetõttu ma näengi asju väga positiivses suunas. Niipalju võin ka veel öelda, et tühjale lehele on parem hakata asju kirjutama kui juba pooltäis(valesti ) paberile hakata uusi asju kirjutama ja vanu parandama. Inimese skill on tema sisseharjunud asjad, sellepärast ongi äärmiselt oluline kohe algusest peale õiges suunas liikuda coachi abiga.

Kuskil teemas käis arutelu, et pokker on dead ja mõtetu on tänapäeval seda mängida. BS. Asi on imo lihtsalt selles, et pokker on nii kiires liikumises valdkond ja selleks et profitit näidata peab olema kurvist eespool ja ennast seal hoidma. Endisaegsete regude kahjuks räägibki see sama tühja lehe jutt. Paariaasta taguste teadmistega tänapäeval enam ei crushi, kuna mäng on niivõrd palju edasi läinud ja vanade harjumuste/teadmiste/oskuste ümberformuleerimine on paljude jaoks raskem kui uuelt lehelt alata ja sellepärast tundubki, et liiga palju vaeva nõudev ja eks see nii olegi paljudel juhtudel.

Supper!

Selle tühja lehe jutu koha pealt olen nõus algajatel aga näiteks need vana-prod see paika ei pea. Ma arvan, et ma olen parim näide seda rääkima, sest ma ise peangi ennast old-school proks.

Ühesõnaga vanad, nimetame neid old-school prodeks, võitsid kunagi päris hästi siis lõpetasid õppimise ja pokkerit natuke vähem (ballatsemise periood). Siis nüüd uuesti mängutulles tulemused on kesised või üleüldse negatiivsed ja siis ei süüdistata ju kunagi ennast vaid hoopis vastaseid. Teised on saanud paremaks, raha ei ole jne. Samuti on ego suur, et teha vajadusel moove väiksematesse limiitidessse või hoopis restart ja alustada from-the-scratch.

Nagu ütlesin: ise pean ennast vanaks-proks ja mängu (ring-game) ma 90% tõenäosusega enam ei biidi. Seepärast ma tahakski tõestada nii endale, kui ka teistele, et on võimalus alustada algusest. Iseasi, muidugi, kas tänapäeval mu isikuomadused sobivad.

See, et kõigile pokker ei sobi - täiega nõus ja millega veel rohkem nõus: pokkeri jaoks on vaja mängule huvi. Täiendaks niipalju, et mängu huvi ei ole raha teenimine vaid hoopistükkis reaalne huvi pokkeri kui võistlusmomendi jaoks. Kui sa oled mängija, kes downswingis küsib: kaua võib ja kaua see jooks kehtib ning hakkad postitama foorumisse graafikudi, et mitu tuhad kätt te olete halvasti jooksnud siis see on märk, kus sa oled raha jaoks. Kui sa hakkad endalt küsima või postitama foorumisse, et MIKS ja MIS ma valesti teen ning küsid targemate käest nõu, uurid ja puurid, siis on mäng sinu jaoks.

Aga see mõtemall vanadusega muutub. Küsimuseks ei jää mäng vaid tulevik: andu_andu, kas sina näiteks kujutad end ette 40. aastasel online-pokkerit mängimas?

Mr_Kenny
10.08.12, 15:30
Pole ammu ühtegi nii head posti lugenud, ty Andu!

Rigged
10.08.12, 18:16
Nice post ;)

q_q
10.08.12, 20:50
Ühesõnaga vanad, nimetame neid old-school prodeks, võitsid kunagi päris hästi siis lõpetasid õppimise ja pokkerit natuke vähem (ballatsemise periood). Siis nüüd uuesti mängutulles tulemused on kesised või üleüldse negatiivsed ja siis ei süüdistata ju kunagi ennast vaid hoopis vastaseid. Teised on saanud paremaks, raha ei ole jne. Samuti on ego suur, et teha vajadusel moove väiksematesse limiitidessse või hoopis restart ja alustada from-the-scratch.

ja siis v6tavad need oma vanad tulemused v2lja ja hakkavad coachima, lol

hotcocacola
11.08.12, 04:11
Väga hea post Andu!

noname
11.08.12, 06:42
ja siis v6tavad need oma vanad tulemused v2lja ja hakkavad coachima, lol

või stake küsima :cool:


Hästi öeldud andu.

Tipner
11.08.12, 06:52
täielik kuld!!!!

Konso
11.08.12, 08:04
Kuskil teemas käis arutelu, et pokker on dead ja mõtetu on tänapäeval seda mängida. BS. Asi on imo lihtsalt selles, et pokker on nii kiires liikumises valdkond ja selleks et profitit näidata peab olema kurvist eespool ja ennast seal hoidma. Endisaegsete regude kahjuks räägibki see sama tühja lehe jutt. Paariaasta taguste teadmistega tänapäeval enam ei crushi, kuna mäng on niivõrd palju edasi läinud ja vanade harjumuste/teadmiste/oskuste ümberformuleerimine on paljude jaoks raskem kui uuelt lehelt alata ja sellepärast tundubki, et liiga palju vaeva nõudev ja eks see nii olegi paljudel juhtudel.

Väga hea lõik

q_q
11.08.12, 17:30
lol obv 6ige jutt samas k6ik common sense kes v2hegi nooti tajub ja juba siit foorumsit samalaadne tekst mitu korda l2bi k2inud nt codecci teemas vist

niiet ei saa aru suurest vaimustusest lol, suht overrate-ite prgu

q_q
11.08.12, 17:33
not hating aga nagu andu ytles m6nest lihtsalt ei saa head pokkerim2ngijat ja k6ik

kes igakuu 2/3 oma 25nl winnigutest maha joob siis vaevalt peale selle artikli lugemist midagi muutub niiet ei n2e m6tet igal pool seda "reklaamida" ja artkleid teha jne

q_q
11.08.12, 17:35
nagu yks gamer 6elnud

"you're pro or you're a noob. so easy, that's life"

Fabulous
11.08.12, 17:41
nagu yks gamer 6elnud

"you're pro or you're a noob. so easy, that's life"
Athene?

qbj0hn
11.08.12, 18:01
2+2 oli pikk pikk vaidlus teemal kas nn. teatud inimtüüpidel on soodumus paremaks saada kui teistel, kahjuks ei leia atm antud threadi ülesse. Jäädigi seal vaidlema tho.

Jäämees
11.08.12, 20:35
2+2 oli pikk pikk vaidlus teemal kas nn. teatud inimtüüpidel on soodumus paremaks saada kui teistel, kahjuks ei leia atm antud threadi ülesse. Jäädigi seal vaidlema tho.

Lol vaidlus

Loomulikult on soodumus teatud inimtüüpidel...

Algne psühholoogia juba ütleb seda.

variatsioon
04.10.12, 20:57
otsin kedagi kes mu PS 6max NL25 video üle vaataks.

olen üldiselt ainult Full ringi mänginud, NL100s ca 300k käe peale ~3BB/100 winrate. pärast FT jama võtsin aastase pausi ja nüüd üritan 6maxis areneda. kuid 55k käe peale ei lähe nii hästi kui sooviks. ilmselt mingid suured leakid sees.

saatke oma hind PMiga.

Pokutaja
05.10.12, 13:00
Otsiks NL25 FR coach + PLO25 coach sõbrale. Teeks ühissessi ja vaataks asjad üle. 3bet on madal ja vahel vast foldin natukene liiga lihtsalt.
Saatke palun pakkumised PM!

Mandre
05.10.12, 13:31
Keegi HT HUSNG pakub coachi?

Ingvar78
12.10.12, 23:28
Ahhoi rahvas

Kes teeb coachi 6max ht.

hotcocacola
13.10.12, 05:48
Otsiks NL25 FR coach + PLO25 coach sõbrale. Teeks ühissessi ja vaataks asjad üle. 3bet on madal ja vahel vast foldin natukene liiga lihtsalt.
Saatke palun pakkumised PM!

3bet madal? lükka tuimalt POS olles kõrgemaks. Norm oleks ca 6-12 vahel (oleneb mängijatest/lauast/enda postflopist)

kardaanirist
13.10.12, 17:56
3bet madal? lükka tuimalt POS olles kõrgemaks. Norm oleks ca 6-12 vahel (oleneb mängijatest/lauast/enda postflopist)

NL25 fr 3bet 12 oleks üli spew. isegi 6 on selline piiripealne.

nikitheone
15.10.12, 11:27
otsin hucashi (nl25-50) coachi. basic info. pm

sorm
15.10.12, 16:49
otsin hucashi (nl25-50) coachi. basic info. pm

Ranka?

nikitheone
15.10.12, 16:54
ei niki olen

inward
15.10.12, 20:16
Ranka?


ei niki olen

Arvan, et Sorm ei ajanud sind segamini, vaid pakkus rankat üheks võimalikuks coachiks. ;)

Jeebus
15.10.12, 20:28
Arvan, et Sorm ei ajanud sind segamini, vaid pakkus rankat üheks võimalikuks coachiks. ;)

pokkerisheriff on sind coachinud?

rahvavaenlane
15.10.12, 20:32
pokkerisheriff on sind coachinud?

liiga hästi öeldud :D

lennuk
23.10.12, 15:40
kas siin keegi plo25+ ka coachib ? või keegi kogenum viitsiks äkki mõnikord sweatida või käsi üle vaadata ?

LÕKE
23.10.12, 23:31
Otsin 9 mängijaga turbo sng-de coachi, mängin 15-30usd mänge Starsis.

virukunn
25.10.12, 20:03
Kas mõni 6maxi 50nl+ biitijatest oleks huvitatud taolisest coaching diilist, et vaatab regulaarselt mu kaotavad käed üle, saan talt nt skypes iga kell nõu küsida, vahepeal mõne ühissessi/video review teha ja vastutasuks loovutan mingi osa oma kasumist coachile ? Ehk siis tahaks mingit pikemat diili ja nö mentorit, kes mu lollused lauas välja juuriks. Hetkel on selline seis, et olen oma suurematest leakidest teadlik aga ei suuda neid ikkagi välja juurida - arvan et kui mingi vastutus ja kohustus on peal, siis see vähendaks mu spewimist lauas. Mängin hetkel ise 20NL microgamingus.

ranka
25.10.12, 20:13
Kas mõni 6maxi 50nl+ biitijatest oleks huvitatud taolisest coaching diilist, et vaatab regulaarselt mu kaotavad käed üle, saan talt nt skypes iga kell nõu küsida, vahepeal mõne ühissessi/video review teha ja vastutasuks loovutan mingi osa oma kasumist coachile ? Ehk siis tahaks mingit pikemat diili ja nö mentorit, kes mu lollused lauas välja juuriks. Hetkel on selline seis, et olen oma suurematest leakidest teadlik aga ei suuda neid ikkagi välja juurida - arvan et kui mingi vastutus ja kohustus on peal, siis see vähendaks mu spewimist lauas. Mängin hetkel ise 20NL microgamingus.

Miks alati: kui sa teed mu heaks, siis annan osa kasumist. Kui ma 6-maxi mängiks siis ma oleks su diiliga nõus aga ma tahaksin 100% kasumist kuni selle aasta lõpuni, sest freerollida ma ei laseks enda kulul.

Investeeri mängu, mitte ära hiili foorumi reeglitest mööda küsides pm. stake, kus soovitakse raha asemel teadmisi :)

virukunn
25.10.12, 20:21
ma tahaksin 100% kasumist kuni selle aasta lõpuni

Selline diil poleks hetkel minu puhul võimalik.


Investeeri mängu

Minu küsitud diil ju pmst seda ongi :)
Ma olen aru saanud, et selliseid diile on siin ennegi palju toimunud ja lootsin, et küsija suu peale ei lööda.
Ja üleüldse, minu pakutud diil peaks ju parem olema kui miski lambi 50/50 kasumijaotusega stake + coach diil, sest mängin oma rolliga.

q_q
25.10.12, 20:21
Kas mõni 6maxi 50nl+ biitijatest oleks huvitatud taolisest coaching diilist, et vaatab regulaarselt mu kaotavad käed üle, saan talt nt skypes iga kell nõu küsida, vahepeal mõne ühissessi/video review teha ja vastutasuks loovutan mingi osa oma kasumist coachile ? Ehk siis tahaks mingit pikemat diili ja nö mentorit, kes mu lollused lauas välja juuriks. Hetkel on selline seis, et olen oma suurematest leakidest teadlik aga ei suuda neid ikkagi välja juurida - arvan et kui mingi vastutus ja kohustus on peal, siis see vähendaks mu spewimist lauas. Mängin hetkel ise 20NL microgamingus.

mis 6maxi foorumil viga selle jaoks?

alustuseks v6id teha teema oma "teadaolevatest" leakidest nt

suht kindel et saaksid tasuta n6u

20nl m2ngida, maksta suurt rake ja siis veel profit "coachile" t2is lollus nii ei liigugi yles

foorumis v2ga hea tasuta advice

virukunn
25.10.12, 20:27
mis 6maxi foorumil viga selle jaoks?

alustuseks v6id teha teema oma "teadaolevatest" leakidest nt

suht kindel et saaksid tasuta n6u

20nl m2ngida, maksta suurt rake ja siis veel profit "coachile" t2is lollus nii ei liigugi yles

foorumis v2ga hea tasuta advice

Ma tunnen, et see parandaks mu mängukvaliteeti kui pean pidevalt kellelegi kaotavaid käsi näitama ja seletama miks nii mängisin ning vastu pead saaks paha mängu eest. Umbes sama, et kui keegi selja tagant vaataks, siis spewy liigutusi ei teeks ja üritaks ainult ülihästi mängida. Skype 6maxi channelist olen juba abi saanud ja saaks siit ka, aga coach diili see imo ikkagi ei asenda.

Näiteks olen viimase 20k käe sees teinud ma arvan kuni 10bi jagu pahasid calle/shovesid ja need oleks enamus olemata kui tean, et pean päeva lõpus kellelegi neid käsi näitama.



E: aga kui keegi vedu ei võta, siis ilmselt tuleb nii teha jah.

ranka
25.10.12, 20:31
Ma tunnen, et see parandaks mu mängukvaliteeti kui pean pidevalt kellelegi kaotavaid käsi näitama ja seletama miks nii mängisin ning vastu pead saaks paha mängu eest. Umbes sama, et kui keegi selja tagant vaataks, siis spewy liigutusi ei teeks ja üritaks ainult ülihästi mängida. Skype 6maxi channelist olen juba abi saanud ja saaks siit ka, aga coach diili see imo ikkagi ei asenda.

Näiteks olen viimase 20k käe sees teinud ma arvan kuni 10bi jagu pahasid calle/shovesid ja need oleks enamus olemata kui tean, et pean päeva lõpus kellelegi neid käsi näitama.

Pane end coachi olukorda. See tähendab pm. iga päev tunnike töötamist ehk suht commitmenti. 20NL-is selle eest on täiesti olematu summa arvestades, et sa ei anna 100% profitist ära ja isegi kui annaks on see 100% ikka suht mõttetu, sest coach teeniks ise mängides rohkem :)

Erandiks oleks, kui sul tõesti on väga räige volüüm, et sa 24 tabled ja teed kuus 200k+ käsi ning siis annad suure osa kasumist ära. Ala 25nl teed €2-€3k kuu ja annad coachile 70-80% kasumist aga tõenäoliselt sa sellist volüümi ei näita ning nii suurt kasumit ka ei näitaks, sest muidu sa coachi ei otsiks. Seega miski nädal-kaks commiteda ja saada selle eest $100 - no way :P

virukunn
25.10.12, 20:38
Pane end coachi olukorda. See tähendab pm. iga päev tunnike töötamist ehk suht commitmenti. 20NL-is selle eest on täiesti olematu summa arvestades, et sa ei anna 100% profitist ära ja isegi kui annaks on see 100% ikka suht mõttetu, sest coach teeniks ise mängides rohkem :)

Erandiks oleks, kui sul tõesti on väga räige volüüm, et sa 24 tabled ja teed kuus 200k+ käsi ning siis annad suure osa kasumist ära. Ala 25nl teed €2-€3k kuu ja annad coachile 70-80% kasumist aga tõenäoliselt sa sellist volüümi ei näita ning nii suurt kasumit ka ei näitaks, sest muidu sa coachi ei otsiks. Seega miski nädal-kaks commiteda ja saada selle eest $100 - no way :P

Tund päevas on kindlasti liialdatud, s.t nii palju pühendumist ma kindlasti ei tahaks, pigem tund-paar nädalas. Ja coachida (käsi vaadata, öelda wp või bet turn) saab ju edukalt sesside vahepeal, kus niikuinii ei mängiks. Kui oma väärtusliku grindiaega selleks raiskad, siis see on coachi enda efektiivse ajakasutuse leak.

ranka
25.10.12, 21:58
Tund päevas on kindlasti liialdatud, s.t nii palju pühendumist ma kindlasti ei tahaks, pigem tund-paar nädalas. Ja coachida (käsi vaadata, öelda wp või bet turn) saab ju edukalt sesside vahepeal, kus niikuinii ei mängiks. Kui oma väärtusliku grindiaega selleks raiskad, siis see on coachi enda efektiivse ajakasutuse leak.

Teoorias see nii on aga tegelikult ei ole, sest kui juba skype-contact ning väike "commitment" lepinguga sõlmitud, siis ikka: hei, kuidas selle mängiksid? Ja lõpus coach ei ole enam coach vaid on lasteaia kasvataja ja lisaks mentor, kes peab lohutama ja kuulama bad beate ning long-runni.

Ma leian, et kui sa oled kaua-kaua-kaua juba olnud juba omadega jännis ja mikrolimiidis, siis sorry - pokker, kui tõsine mäng ei ole sinu jaoks. Mängi seda for fun, osale kampaaniates ja hoora boonuseid töövälisel ajal või siis võta end viimaks ja viimast korda kokku ning tööta, tööta, tööta. Kui siis ka tulemusi ei tule, siis mõtekam on potti vesi peale tõmmata ja vanadel junnidel lasta minna :)