PDA

View Full Version : NL100 FR: AK SB fold/3bet?



variatsioon
30.11.08, 01:20
http://img519.imageshack.us/img519/8205/akvs0.jpg

ranka
30.11.08, 01:43
Oiiiiiiiiiii. See on sick käsi ning tõesti võin võssa panna aga mina raiseks $30 peale ja calliks ükskõik kelle shove, sest liiga palju dead money on maas ning OMGBentley võib minraiset 3bettida JJ+, AK.

Davy
30.11.08, 07:33
Mina foldiks :)

Need teised nitid lampi päris ei callib 3 bette Ja see esimene nit 3bet QQ+

Ja teiseks kahtlen , kas väga respekti saad.

timukasr
30.11.08, 09:35
Ega call ka väga halb mõte poleks, saad 1:4-le... OmgBently näeb suht scary välja oma 5.5xBB raisega ja 5 PFR-iga. Callom3-l on tighti paar, garkitil on ükskõik, mis. Arvatavasti parim lahendus oleks ikka raise, pakun, et seda suht respectitakse (Bently võib isegi QQ foldida siin) ja kes seda ei respecti, siis nendest oled tavaliselt ees.

ranka
30.11.08, 12:43
Mina foldiks :)

Need teised nitid lampi päris ei callib 3 bette Ja see esimene nit 3bet QQ+

Ja teiseks kahtlen , kas väga respekti saad.


STOP! KUS KOHAS SIIN 3BET ON? Ma esimeses kommentaari eksisin ja seega eirake mu esimest kommentaari.

Tegelikult UTG open-limpis, OMGBentley tegi tavalise isolation raise, millele järgnes 2 coldcalli. Juhin tähelepanu, et potis on ka SB+BB positaja (Lord~O~Luck). Seega OMGBentley range võib olla veel loosem. Seega ma 3betin kohe kindlasti siin aga väiksema summa - $19 ja foldin, kui OMGBentley või/ja UTG läheb all-in.

ranka
30.11.08, 12:44
call on sellepärast jama, kuna AK ei mängi hästi OOP, kui potis on 3-4 vastasmängijat. Siis pot on suur ja kui me hitime oma ässa või kunni siis foldimis ruumi meil enam ei ole.

variatsioon
30.11.08, 13:25
STOP! KUS KOHAS SIIN 3BET ON? Ma esimeses kommentaari eksisin ja seega eirake mu esimest kommentaari.

Tegelikult UTG open-limpis, OMGBentley tegi tavalise isolation raise, millele järgnes 2 coldcalli. Juhin tähelepanu, et potis on ka SB+BB positaja (Lord~O~Luck). Seega OMGBentley range võib olla veel loosem. Seega ma 3betin kohe kindlasti siin aga väiksema summa - $19 ja foldin, kui OMGBentley või/ja UTG läheb all-in.

oot mis?
keegi ei open-limpinud.. ja UTG ei mängigi..

antnx
30.11.08, 13:39
Ma ka foldiks. Nii multiway potis on AK igasuguste pocket paaridest taga ja multiway potis on variatsioon suurem:P

ranka
30.11.08, 14:19
oot mis?
keegi ei open-limpinud.. ja UTG ei mängigi..


Nääd! Jälle minu viga ja selle süü taga on halvalt positatud käsi ning antud teema on musternäidis, miks tuleb postitada käed korralikud. Praegu me suht vaidleme selle üle, kes kätt õigemini luges, mitte selle üle, mis on õigem otsus. Käe postitamise reeglid: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,68.0.html

Ja vahet polegi, kas ta open-limpis või mitte, ma laseks ikkagi 3beti ja mu eelmine kommentaar kehtib.

anti
30.11.08, 22:15
Pane korralik 3bet sisse ja ära foldi.

ranka
30.11.08, 23:41
Vaatasin, et postitasid sama käe ka 2p2-sse:
http://forumserver.twoplustwo.com/96/small-stakes-full-ring/nl100-sb-ak-fold-3bet-354076/

variatsioon
01.12.08, 02:50
Kui ma 3betin 25$ peale ja OMGPently(või Callonm) callib siis mis edasi kui flop on näiteks J92.
Cbet/fold? Pot oleks siis 65$ ja stack 75$.
või siis ikka c/f jah?

anti
01.12.08, 12:34
Üldiselt ei pea sa eriti Callonm pärast muretsema kui sa korraliku 3beti teed ei calli ta peaaegu kunagi. Sa pead c/f AK flopil kui ei hiti, vastaste range on siin lihtsalt liiga tight. Pean ka oma esialgset arvamust muutma. Kuna OMGPently on ülitight, pakuks et range on TT+, AQs, AK. Siis pole 3bet/call, ega ka 3bet/fold siin kasulik. Muidu võiks isegi kaaluda foldimist siin, aga kuna üliloose BU on mängus siis tuleb callida.

-andres-
01.12.08, 12:40
Üldiselt ei pea sa eriti Callonm pärast muretsema kui sa korraliku 3beti teed ei calli ta peaaegu kunagi. Sa pead c/f AK flopil kui ei hiti, vastaste range on siin lihtsalt liiga tight. Pean ka oma esialgset arvamust muutma. Kuna OMGPently on ülitight, pakuks et range on TT+, AQs, AK. Siis pole 3bet/call, ega ka 3bet/fold siin kasulik. Muidu võiks isegi kaaluda foldimist siin, aga kuna üliloose BU on mängus siis tuleb callida.


Sellises situatsioonis callida peaks olema küll viga. Mis iganes set minerid või drawerid võivad hetkel veel potis sees olla.

anti
01.12.08, 14:50
Sellises situatsioonis callida peaks olema küll viga. Mis iganes set minerid või drawerid võivad hetkel veel potis sees olla.


Callimine siin vaevalt -EV on. Samas kui 3betimine on -EV, kui OMGBentley range on nii tight nagu ma eeldasin.

-andres-
01.12.08, 15:42
Aga kui sa callid ja flop on nt. 7 :diamond: 8 :diamond: K :spade:. Betid nüüd 3/4 poti, mis on ~18$.

1)Saad kaks calli, mis teed turnil?
2)Saad reraise otsa, mis teed siis?

Callides oleme suhteliselt clueless teiste mängijate suhtes flopil. Kui teame, et tightil vennal on preflop käsi kui raiseb, siis teise kahe kohta meil callides ju erilist infot pole.

anti
01.12.08, 23:35
Aga kui sa callid ja flop on nt. 7 :diamond: 8 :diamond: K :spade:. Betid nüüd 3/4 poti, mis on ~18$.

1)Saad kaks calli, mis teed turnil?
2)Saad reraise otsa, mis teed siis?

Callides oleme suhteliselt clueless teiste mängijate suhtes flopil. Kui teame, et tightil vennal on preflop käsi kui raiseb, siis teise kahe kohta meil callides ju erilist infot pole.



Mida sa siis teha tahad? Foldida? 3betida ju ei saa, sest see on kahjulik. Muidugi võivad tekkida rasked olukorrad kui callid, aga ega siis ei saa koguaeg foldida sellepärast.

Tigrano
02.12.08, 00:27
Respectin NITi early position raise ja panen ta tugeva käe peale (kk, AA) ja foldin ;D Vahest ka 3 betiks.

ok2aa
02.12.08, 07:44
sa võid ju ka 3bet foldidda kui te ütlete et vastas rõve nit on

3bet ei pea ju olema gigando suur

anti
02.12.08, 11:54
sa võid ju ka 3bet foldidda kui te ütlete et vastas rõve nit on

3bet ei pea ju olema gigando suur


Kui vastase range on TT+, AQs, AK ja ta läheb all-ini QQ+, AK. Siis isegi väike 3bet pole kasulik kuna ta läheb all-ini 58% oma rangega

ranka
02.12.08, 15:51
See on päris huvitav käsi, praegu pole aega matemaatika teha, kuna pean trenni minema aga hiljem, kui meeles teen selle ära.

Ma arvan, et vastase range on TT+, AQ+. Ütleme nii, et kui me 3betime $19 peale, siis kas kõik foldivad või vastane läheb all-in rangega QQ+ (kindlasti, mitte AK).

Siis nüüd olekski vaja matemaatika ära teha, et kui kõik foldivad, siis võidame X% ajast $19.5$ (praegune pot). Kui vastane läheb allin QQ+, siis mis on meie pot oddsid ja kas see on call antud range vastu (instinkt ütleb, et fold). Ja siis teha teha kõik_foldivad - vastase_allin ja mis oleks tulemus.