PDA

View Full Version : 200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?



ranka
24.02.10, 16:10
BB (squeezer) on tight regular, kes vaevalt light squeeze oskab. MP2 on ilmselge shortstacked fish ja button on ka TAG regular.

Küsimus:

Mis teete flopil?


Cake Poker $200.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 555777 (http://www.thehandconverter.com/hands/555777)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

CO: $28.00
BTN: $271.30
SB: $256.35
BB: $219.93
Hero (UTG): $200.00
UTG+1: $167.12
UTG+2: $333.35
MP1: $438.05
MP2: $85.40

Pre Flop: ($3.00) Hero is UTG with J :diamond: K :diamond:
Hero raises to $4, 3 folds, MP2 calls $4, 1 fold, BTN calls $4, 1 fold, BB raises to $12.50, Hero calls $8.50, MP2 calls $8.50, BTN calls $8.50

Flop: ($51.00) A :diamond: 4 :club: T :diamond: (4 players)
BB bets $25.50, Hero ???

Pahvak
24.02.10, 16:18
Kuigi standardlahendus on (on või?) alati combodrawsid agressiivselt mängida, siis ma praegu ehk calliks, sest võib-olla tahab keegi tagant veel raha sisse panna.

ranka
24.02.10, 16:24
Kuigi standardlahendus on (on või?) alati combodrawsid agressiivselt mängida, siis ma praegu ehk calliks, sest võib-olla tahab keegi tagant veel raha sisse panna.

MINU ARVATES (lükake ümber või toetage ja tõenäoliselt järgmise väide on vastus flopi kõigule) combodrawde agressiivne mängimine on õigustatud kui pangas on sitaks surnud raha (näiteks 3betted potis floppad combodraw) või mängijad oskavad käsi lugeda. Viimasel juhul on siis miximiseks, et sind ei saaks alati mega-tugeva käe peale panna.

Cakes õnneks vett segama ei pea ja seega viimasele põhjusele tõmbaks kriipsu peale.

mislinn
24.02.10, 16:45
Kas utg avang ja raise callimine on standard v?

ranka
24.02.10, 17:19
UTGl-t avang on minu jaoks standard, call üldjuhul mitte aga selles käes pärast UTG squeeze oli pangas $25.5, BB suhtes effektiivsed stäkid $196 ja callida $8.5. See teeb minimaalseks implied oddsideks BB suhtes 221.5 : 8.5 ehk 1:26. Kui shortie tagant läheb all-in siis implied oddsid kaovad (siis foldin anyway, kui teised callivad ja callin shortie maha, kui teised foldivad -- seega implied oddsidele see eriti ei mõju) aga kui keegi peaks veel callima siis tõusevad implied oddsid veelgi.

Meil on suited-connector, mis floppab mastõmbe 11% ajast (1:8) ja OESD ka miski 6-7% ajast siis ma arvan, et call on kasumlilk.

pastilaa
24.02.10, 17:25
Arvestades vastase tihkust ja tema kuvandit sinust sellises positsioonis antud boardil, kas on üldse reaalne, et ta siin veel multiway potis tõmbega donkama hakkab?

ranka
24.02.10, 17:34
Arvestades vastase tihkust ja tema kuvandit sinust sellises positsioonis antud boardil, kas on üldse reaalne, et ta siin veel multiway potis tõmbega donkama hakkab?

Kui mina nii konkreetseid vastuseid teaks siis ma ei postitaks kätt. Miks Te vastate küsimusele küsimusega!

PS! Keegi ei donganudki siin käes.

pastilaa
24.02.10, 17:50
Üks loll (praegu mina) jõuab küsida rohkem, kui sada tarka vastata. Luban edaspidi HOOLEGA käe läbi vaadata, enne kui lõuad lahti teen.

P.S. De Gaulle kunagi ütles, et vastuseid ilma uute küsimusteta leiab kirikust!

McFoldberg
24.02.10, 20:01
BB (squeezer) on tight regular, kes vaevalt light squeeze oskab


Ma ei saa absoluutselt aru... Ütled sellise lause ja siis callid KJs-ga, et mängida 3beted poti, kuigi tead, et vastase range on ülitight. Pluss tõid ise välja statistika enda draw floppamise tõenäosuse kohta, mis pole sugugi suured ja mis on endiselt siiski kõigest drawd, mida ei saa madala SPR-i pärast väga efektiiselt mängida (nagu sa ise antud juhul flopis kogesid, callisid lootes mingit head drawd flopata ja nüüd kui see juhtus, ei oska sa midagi peale hakata). Fold pre.

As played, siis ma ei näe mõtet sellel flopil commitida, olles nii multy-way, sest meil pole imo siin erilist fold equityt. Muidugi raise ja get the money in ei saa väga suur viga olla, sest meil on equityt selle eest palju. Peame $50 juurde võitma, et flopil call oleks kasumlik ja arvestades, et turnil oleks pot vähemalt $100, ei tohiks see imo monster probleem olla.

ranka
24.02.10, 20:04
Mida sa ajad? 1:26 implied oddsid on ju täpselt sama kui keegi avab 100BB stackidega 4BB. Foldid siis ka KJs w?

McFoldberg
24.02.10, 20:11
SPR makes all the difference.

Flatides on sul võimalus pot stealides maha võtta, ehk siis fold equityt. 3beted potis on aga nii palju raha juba sees, et 100bb stackidega implied oddside algne mõte "panna vähe raha sisse, et võita palju" hakkab uduseks muutuma, kuna post-flop actionid nõuavad reeglina suurt osa su stackist. Rääkimata olukordadest, kus sa kaotad raha flopates mingi paari, sest oled dominated, mistõttu ma ise jah foldin KJs 4bb avangule, kui tean, et vastase range on ülitight. Ma ei väida, et mis ma teen on õige, loon kõigest diskussiooni ja tervitan hea meelega poste, mis mu väite ümber lükkavad.

lenC
24.02.10, 20:14
See, et vastase range on ülitight ongi ju suurim faktor, miks callida? KJ on veitsa halb näide oma dominating issuedega, aga kui herol oleks 85s ja keegi, kelle range oleks QQ+,AK avaks 4xbb UTG-lt, siis ju clear call? Point on aga selles, et 2-bet pottides nii tighte rangesid ei kohta, 3-bet potides küll.

McFoldberg
24.02.10, 20:19
Nagu sa ütlesid, siis 85s on callimiseks parem kui KJs imo.

lenC
24.02.10, 20:26
Suurt vahet ei ole, kui sa oled võimeline vastase range'i ka peale floppi endale teadvustama ja top-paare foldima.

ranka
24.02.10, 20:31
Usu mind, et Cakes ma suudaks nii kenasti oma käe maha panna.

Konso
26.02.10, 03:33
http://weaktight.com/2060973

Ma mängisin sellist tõmmet viimati nii


Aga antud limiit pole min level :D

Cypher0
26.02.10, 13:36
Nupud sisse ja palveta et royal ära tuleks, et saaks pärast screenshoti uppida kuskile:)

vennike
26.02.10, 13:55
hommikune jama, nvm

CheekyMullet
27.02.10, 13:24
http://weaktight.com/2060973

Ma mängisin sellist tõmmet viimati nii


Aga antud limiit pole min level :D

Kui vastane ei ole totaalne lammas, siis tema shippimisrange võiks siin olla ehk kõik setid, AA, AK ja KJ ning sellisel juhul on sinu call kergelt -EV. Aga võibolla on potentsiaalne royali saamine ka midagi väärt :)

Ranka käsi pani pikemalt mõtlema. Alustuseks pean muidugi kohe ütlema, et ise olen tunduvalt madalamate tasemete mängija. Raise mulle ei meeldi siin sellepärast, et 4 mängijaga meil fold equity väheneb. Kui nüüd ka natuke kalkulaatoriga klõbistada, siis AA vastu on meie equity 34%, mis tähendab, et isegi kui me teeme ka ainult minraise, siis pot oddsid käsivad meil vastase shippingu callida. Kui vastase range lisada ka AK, siis equity 43%, aga igal juhul oleme me raisega ennast tagajajana suht ära commitenud. Flopil callimine jätab manööverdamisruumi rohkem.

Keiss
27.02.10, 20:00
Jube raske olukord ju. Kui mast maha tuleb siis me võibolla raha enam ei saa. Mulle callimine ei meeldi. Peaks pigem mõtlema kuidas vastasele sisendada, et just meil on set :) Minraise või 3bet otsa? Või kuskil 63$ panna et oleks nn. meelituspanus? Ma ei tea kuidas sa seti mängid sellisel boardil ja kas callid üldse re-raise, et setmineda. Kui jah siis peaksidki proovima sarnaselt mängima nüüd. Tal võib ka KK/AK olla seal. Raise ja nupud paneks ise. Kui tal AK või AQ on siis ega me callimisega teda enam maha ei raputa vast nagunii. Pigem anname julgust talle edasi betida ja peale turni beti tunneb vastane ehk ise end juba committedina. Flopis tal kergem foldida?
Samas kui tal tõesti on set ja turn paardub ja meile abi ei tule saaksime pmst ise foldida? Kõik sel juhul sõltuks minu puhul vastasest ja temaga läbi mängimisest. Eilse sessi ajal nägin sarnast situatsiooni kui TAG REG fishi KK-ga reraisetud potis cbetis. Fish callis JT-ga T high flopis ja turni A-ga reg lükkas nuppe, fish foldis ja näitas, reg ka näitas oma KK-d :) Ehk siis idee selles, et siin vahest on ehk KK/QQ ja saame raisedes foldima aga callides ja turni foldides maksame lihtsalt rohkem ja foldima ikka ei saa kui ta nuppe kütaks turnil. Samuti sel juhul mingi AK/AQ võib ka siin foldida? Ei tea ju kui nit reg on...

ranka
02.03.10, 21:32
Callisin flopi, BTN pani otsa, BB callis ka ja ma ka uuesti. Turn pani paari maha, mulle mast iei tulnud ning foldisin käe, mida tegi ka minuteada BB.

lenC
02.03.10, 23:54
Callisin flopi, BTN pani otsa, BB callis ka ja ma ka uuesti.
Miks sa siin ei shovenud?

ranka
02.03.10, 23:55
Sest FE kadus ja mul olid head pot oddsid. Võtsin seekord oddsid.