PDA

View Full Version : NL25 fish SB Hero BB-l



pikk28
24.02.10, 19:23
vastane peaks eelduste kohalt fish olema, sest statistikat oli mul tema kohta ainult jooksva laua jagu. jooksis 21/7. ausalt öeldes jooksis mul juhe täiesti kokku ning talle range anda ma ei osanud. peaks juba flopis foldima?

$0.10/$0.25 No Limit Holdem
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG schere79 ($12.55)
UTG+1 carnalg ($25.50)
MP yuandejing ($5.60)
CO -QN Drama- ($6.05)
BTN miss funky ($24.50)
SB jmag.88 ($16.70)
BB Hero ($25)

Pre-Flop: ($0.35, 7 players) Hero is BB K :diamond: 9 :club:
5 folds, jmag.88 calls $0.15, Hero raises to $1, jmag.88 calls $0.75

Flop: K :club: 6 :spade: 7 :heart: ($2, 2 players)
jmag.88 checks, Hero bets $1.25, jmag.88 raises to $3.25, Hero calls $2

Turn: 4 :diamond: ($8.50, 2 players)
jmag.88 bets $4.25, Hero ?

McFoldberg
24.02.10, 19:55
Sul ei ole sugugi käsi, millega sa tahaksid stackide peale mängida ja üldse, millega tahaksid suurt poti mängida. Pole mõtet näha kummitusi (bluffe) igal pool kui puudub otsene põhjus (ehk siis read). Ühtlasi ka täiesti standartne reverse implied situatsioon. Mõistaksin kergelt probleemset olukorda KQ-ga, kuid K9 foldiksin isiklikult ilmselt flopis kui pole readi, et vastasele meeldib bluff check-raiseda. Kui mõtlesid, et äkki blufib ja edaspidi annab alla, siis vastane näitas turnil, et ta ei plaanigi loobuda, ehk viimane aeg foldida, et mitte rohkem raha kaotada (kuigi nii või naa on väga tõenäoline, et ta jätkab panustamist, ehk foldida siis pigem juba flopil, kaotad rohkem raha lihtsalt muidu).

Hullapple
24.02.10, 19:56
See dongi poolt tehtud pool pot bet on väga kahtlane, ise arvatavasti calliks ja calliks ka riveril voi siis checkiks riveril järgi. Mulle millegi pärast tundub see pool pot bet bluffina, sest kui ta meelitada tahaks ta panustaks veel vähem ja kui ta bluffib ei julge ta rohkem panna kuna kardab et sa callid ta maha voi raise-d teda (stacki järgi vaadates voib arvata et see ta viimane raha ja ei taha sellest niisama ka loobuda).

Loomulikult kui ühtegi readi vastase kohta pole siis safe way oleks fold flopil. Aga kui siiski arvad et tegu dongiga siis calliks ma ta maha.

Ja kui ta otsustas SB-lt teha fancy played premium käega siis lihtsalt shit happens.

ranka
24.02.10, 19:57
Jep. Ma olen MäkFoldbergiga nõus ja pikk sa peaksid rohkem käsi planeerima. Kas sa foldid flopi või callid ja stäkid igal turnil.

PS! PF ma panen poti ehk 3BB.

McFoldberg
24.02.10, 20:04
See dongi poolt tehtud pool pot bet on väga kahtlane, ise arvatavasti calliks ja calliks ka riveril voi siis checkiks riveril järgi. Mulle millegi pärast tundub see pool pot bet bluffina, sest kui ta meelitada tahaks ta panustaks veel vähem ja kui ta bluffib ei julge ta rohkem panna kuna kardab et sa callid ta maha voi raise-d teda (stacki järgi vaadates voib arvata et see ta viimane raha ja ei taha sellest niisama ka loobuda).

Loomulikult kui ühtegi readi vastase kohta pole siis safe way oleks fold flopil. Aga kui siiski arvad et tegu dongiga siis calliks ma ta maha.

Ja kui ta otsustas SB-lt teha fancy played premium käega siis lihtsalt shit happens.




Nagu ranka ütles, siis inimesed, planeerige käsi. See on absoluutselt kõige tähtsam faktor mängimisel ja ühtlasi ka kõige suurem leak üldiselt pokkerimängijatel (mina kaasa arvatud). Käigu pealt midagi mõtlema hakata stiilis "äkki ta blufib" on lihtsalt kohutavalt kohutav. Flopil olles peaks teil olema endal alati peas juba plaan olemas, mida erinevate stsenaariumite (turnid & riverid ja vastase action) korral teete.

pikk28
24.02.10, 20:08
tnx sõbrad.
mõtlesin tõesti, et tüüp blufib ning sellest ka call flopis. turnis andsin alla, sest biidin siin ainult bluffi ning K9o pole tõesti hand millega stacki peale mängida.
käte planeerimise kohapealt on sul ranka tuline õigus - olen selles suht noob, kuid harjutan. ütleme nii, et 50% käte puhul ikka tean mida järgmistel tänavatel teen, blank kaardi puhul või scare cardi puhul.
a ja mcfoldberg su analüüsid on lihtsalt nutsid!