PDA

View Full Version : NL25, mõtlev regular squeezib



pastilaa
26.02.10, 13:01
Regular siis 5400 käe peale 14/7/2, blindidelt squeeze 5%, kusjuures mina olen tema jaoks CO ja BTN kindlasti eriti laia rangega - eelnevaltki madinaid olnud. Eeldatavalt minu vastu võib ta vabalt 7% squeeze üritad. Fish 55/14/2 22 käe peale. Kuidas tundub kangelase liin arvestades antud karaktereid.

PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB ($25)
UTG ($25)
MP1 ($12.40)
MP2 ($14.65)
Hero (CO) ($25)
Button ($25)
SB ($20.75)

Preflop: Hero is CO with Q:club:, K:club:
3 folds, Hero bets $0.85, 1 fold, SB calls $0.75, BB raises to $3.40, Hero raises to $11

Pahvak
26.02.10, 14:41
For value 4betida ilmselt ei saa. Mis puutub bluffi, siis villain tundub siiski üsna nitine, aga kui su read peab paika ja ta sinu vastu ca 7% squeezeb, siis väiksem 4bet-bluff võib isegi kasumlik olla. Kusagil oli mingi artikkel, et kui villain 3betib ~8%, siis 2x tema 3bet + paar blindi juurde oleks hea 4bet bluff suurus.

Imo on QK hea käsi bluffiks pööramiseks, sest vähendab AK, QQ, KK kombosid kõvasti ja flattides keeraksin ma isiklikult selle käe nagunii... Aga kogu see jutt tundub selline advanced teema, millest ma ise ka aru ei saa (loe: ei 4bet bluffi väga tihti) ja väga tõde otsida ei tasu. :p

EDIT: Kõige parema meelega ma vist foldiks. Oleneb kui üle käte villain läinud on.

mcbethk
26.02.10, 14:57
KQs bluffiks pööramisega kaotate valuet, pigem võid seda Ax v mingi muu rääbisega teha.

Pahvak
26.02.10, 15:06
No mina ei oska mingit valuet leida 3bet potis Q high boardil kui villain mitu tänavat barreldab.

ment52
26.02.10, 15:25
Kui villain squeezeb 5%, millest allini läheb 34%ga (qq+,AKs), siis 2/3 ajast sa võidad sa 5$ ja kolmandik ajast kaotad 11$ (sest sul pole isegi pärast 44bb sisse panemist piisavalt equityt ta range vastu et callida shove). Kui mu matemaatika õige on, siis sa kaotad keskmiselt umbes 2bb.

Loo moraal - 4beti maksimaalselt 8$ peale. See võimaldab sul balansseerida bluffe ja valueraisesid. 44bb 4bettida blufina on räme spew.

Panin natuke ässa matemaatikaga, sest sa ei kaota 11$ 4betiga, kuna osa raha oli juba enne sees ja uuesti arvutada ei viitsi. Põhimõtteliselt 4beti väiksemalt ja kui sa arvad, et villain squeeze/foldib piisavalt tihti sinu vastu siis lase käia. Vaata ainult, et sa liiga hoogu ei satu, inimesed kipuvad väga isiklikult võtma 3-4-5bet sõdu.

pastilaa
26.02.10, 16:04
Tänan poisid heade vastuste eest!

McFoldberg
26.02.10, 19:44
Ma mõtleks pigem vastupidi, et antud juhul ta squeeze % just väiksem, kuna fish on käes... Ehk pole nii obvious squeeze koht tema jaoks imo, kuna vaevalt ta mõelda saab, et ta fishi 3betile piisavalt tihti foldima paneb.

ment52
27.02.10, 10:35
Ma mõtleks pigem vastupidi, et antud juhul ta squeeze % just väiksem, kuna fish on käes... Ehk pole nii obvious squeeze koht tema jaoks imo, kuna vaevalt ta mõelda saab, et ta fishi 3betile piisavalt tihti foldima paneb.

Fishi polegi vaja foldima saada, isoleerib endale. 3bet range peaks natuke teistsugune välja nägema ainult.

pastilaa
27.02.10, 16:37
3bet range peaks natuke teistsugune välja nägema ainult.

Äkki seletad lahti, mida sellega mõtlesid?

ment52
28.02.10, 09:25
Ma arvan, et 2 regulari vastu peaks oma squeezesid polariseerima rohkem for value ja bluffideks, samas fishi vastu 3bettima täpselt top x% sest palju tihedamini tuleb call 4beti asemel.

ranka
01.03.10, 01:05
Kui ma seda kätt edasi mängiks siis ma calliks.