PDA

View Full Version : Millal saab muckida millal mitte?



cutoff
26.02.10, 23:49
Hei, ei leia googeldades head ja täpset infot, millal saan valida kas näitan oma kaarte või mitte. Phst saan näidata siis kui see käesolevat jaotuse käiku enam mõjutada ei saa, peita ehk muckida ei saa oma võitvat kätt kui vastane pole loobunud vaid callinud ( peab nägema millega ma võitsin ) Kui vastane foldis siis ei pea näitama. Samuti see mängija, kes callis ära ei pea oma kaotanud kätt näitama. On nii? Samas veel mitmed olukorrad, kus pole päris kindel. Soovitage head linki kus kõik sellest teemast

Tänud!

nomerlot
27.02.10, 02:07
Hei, ei leia googeldades head ja täpset infot, millal saan valida kas näitan oma kaarte või mitte. Phst saan näidata siis kui see käesolevat jaotuse käiku enam mõjutada ei saa, peita ehk muckida ei saa oma võitvat kätt kui vastane pole loobunud vaid callinud ( peab nägema millega ma võitsin ) Kui vastane foldis siis ei pea näitama. Samuti see mängija, kes callis ära ei pea oma kaotanud kätt näitama. On nii? Samas veel mitmed olukorrad, kus pole päris kindel. Soovitage head linki kus kõik sellest teemast

Tänud!

basically, mis on hea põhjus sul üldse kaarte näidata? Annad ainult lisainfot oma mängu kohta. Minu arust tuleb igas pokkeritoas kohe sisse lülitada auto-muck ja elu kohe lihtsam.

Toots_x
27.02.10, 02:12
Annad ainult lisainfot oma mängu kohta.
Sendilaudades kindlasti kuid teatud tasemel on see juba osa metageimist, kindlasti on kohti kus kaartide näitamine on +EV.

low-flow
27.02.10, 09:32
No netis toksides näeb handhistorist nagunii ju mis oli. Ehk siis kui asi läheb showdownini välja siis sa ei saagi põmst muckida (kui vastane tahab kätt teada, siis see 1 klõpsu kaugusel).

k2snakalle
27.02.10, 13:07
No lives mängides ei ole sellist asja nagu auto-muck. Isegi olen selle üle pead vaevanud, et äkki on ikka mõni koht veel kus peaks oma kaardid avama.
Ja millal minnakse showdownile kaardid kohe avades ja millal ei avata? Selles suhtes,et isegi netis toksides vahest näitab kohe käed ära aga vahest pean ootama kuni kõik 5kaarti lauale tuleb ja alles siis on võimalus ta kaarte näha.

kuco
27.02.10, 13:52
Ja millal minnakse showdownile kaardid kohe avades ja millal ei avata? Selles suhtes,et isegi netis toksides vahest näitab kohe käed ära aga vahest pean ootama kuni kõik 5kaarti lauale tuleb ja alles siis on võimalus ta kaarte näha.

Ideeliselt peab viimane agressor avama kaardid esimesena aga kui pole viimases panustamisvoorus olnud panustamist siis avab diilerist esimene mängija.

Keiss
27.02.10, 18:48
Netis saan vaadata peale showdowni nii võitvat kui kaotavat kätt ning vahet pole kas keegi muckib või mitte. HH annab kordades rohkem informatsiooni kui HEM.

vennike
27.02.10, 20:06
Netis saan vaadata peale showdowni nii võitvat kui kaotavat kätt ning vahet pole kas keegi muckib või mitte. HH annab kordades rohkem informatsiooni kui HEM.

hem kuvab peale käe lõppu lauale kaotaja kaardid, ei pea hakkama sobrama kusagil käteajaloos.

Keiss
27.02.10, 23:10
Ahjaa tuleb meelde, et kuvab jah mõningase viivitusega.

Keiss
28.02.10, 00:51
Ainult jama selles, et kui HH-st saab vaadata betide täpseid suuruseid siis HEM kuvab lihtsalt kaardid ja seega kogu info saamiseks tuleks siiski HH lahti võtta.

vennike
28.02.10, 01:29
Ahjaa tuleb meelde, et kuvab jah mõningase viivitusega.

seda aega saab ise sättida, default oli tal vist mingi 7 sek.

lenC
28.02.10, 02:41
HM-l on ju võimalus viimase 1-3 poti võitja koos poti suurusega laual kuvada, nime peale klikkides tuleb HH popup, kordades mugavam

K2snakas
28.02.10, 10:09
lol keiss teeb hemmi maha või wtf?

yolpa
28.02.10, 13:28
minu arvates lives õige koha peal käe näitamine on +EV, aga netis on küll auto-muck kindlalt peal.

Codecci
28.02.10, 22:13
HU-s näitan bluffi küll vahest kui vastane foldib, kui vastane juba kerges tildis siis see tihti suurendab seda, ise lähen ka vahest tilti kui antud vastase käest kõvasti tagant saanud juba ja olen otsuse ees kas call või fold, foldin ja näidatakse bluffi.