PDA

View Full Version : mina ja stars



lebovend
30.11.08, 13:31
heihopsti, tegin see n2dal esimese deposiidi starsi. Loomulikult oli pokkeriisu nii suur, et
kandsin sinna 16 taala, selle asemel et oodata paremaid aegu ja kanda 50 ehk v6tta boonusest maksimum. Harjumisega l2ks/l2heb veidi aega ning enamus probleemid olen saanud lahendatud seoses
softiga.

Siiski kaks kysimust on:
Kas on kuskilt v6imalik s2ttida lauasuurused pysivalt paika, mitte et iga kord pean mingit suurt kasti v2ikseks pressima.

Kas kuidagi saab maha keerata selle optioni, et stars saadab mulle p2rast iga turnas cashimist maili..SNGsid m2ngides on see suht spammy.

TY,
lebokas

ranka
30.11.08, 14:16
Kas on kuskilt v6imalik s2ttida lauasuurused pysivalt paika, mitte et iga kord pean mingit suurt kasti v2ikseks pressima.

Pane linnuke ette "Rememeber Table Positioning", tolle leiab:
PokerStars'i Pokkeriklient->View->Remember Table Positioning



Kas kuidagi saab maha keerata selle optioni, et stars saadab mulle p2rast iga turnas cashimist maili..SNGsid m2ngides on see suht spammy.

Option->Receive Congratulatory Emails, sealt võta linnuke ära.

Edu starsis ja loodan, et $16 seeme kasvab suureks raha tammikuks ;)

lebovend
30.11.08, 14:30
kusjuures remember table positionig on peal aga ikka migni 1 kaheksast umbes tuleb suurena ette

ranka
30.11.08, 15:01
kusjuures remember table positionig on peal aga ikka migni 1 kaheksast umbes tuleb suurena ette


Tee nii.

Enne mängima alustamist ava X+2 (X olgu see arv, mitu lauda sa tavaliselt mängid) suvalist rahalauda. Nendega pane paika laudade suurused ja asukohad nii nagu nad peaksid olema siis, kui sa mängid. Kui see tehtud, siis sule kõik lauad ning restardi PokerStarsi klient. Nüüd peaksid olema salvestatud su laudade suurused ja asukohad.

Kontrollimise eesmärgil ava uuesti X+2 suvalist rahalauda ning vaata, kas nad avanevad kõik seal positisooonidel, kus sa nad enne sulgesid. Kui avanesid, siis asi korras ning asu mängima.

lebovend
30.11.08, 15:11
t2name

ranka
30.11.08, 15:25
t2name


Said korda?

lebovend
30.11.08, 17:57
proovin seda varianti hiljem, a praegu tundub et on asi iseenesest korda l2inud!

aga uus kyss, mul on mingi "First deposit $500 freeroll" ticket ja pole rohkem informatsiooni antud.
et kunas see toimub vms..pilet juba 3 p2eva seisnud. Et mis v2rk on:D

ranka
30.11.08, 20:05
proovin seda varianti hiljem, a praegu tundub et on asi iseenesest korda l2inud!

aga uus kyss, mul on mingi "First deposit $500 freeroll" ticket ja pole rohkem informatsiooni antud.
et kunas see toimub vms..pilet juba 3 p2eva seisnud. Et mis v2rk on:D


Dunno. Ehk miski affiliate freeka ticket?

HouseOfAces
30.11.08, 20:37
mul on mingi "First deposit $500 freeroll" ticket ja pole rohkem informatsiooni antud.
et kunas see toimub vms..pilet juba 3 p2eva seisnud. Et mis v2rk on:D


Ehk on sellega tegu: http://www.pokerstars.com/poker/promotions/first-depositor-freerolls/?utm_id=5

lebovend
30.11.08, 20:58
woah, nice!
ty

farik666
02.12.08, 18:53
Kas Starsis kunagi FPP nulli ka lähevad?

ment52
02.12.08, 19:51
ei lähe

Tuul
02.12.08, 20:49
lähevad küll:

FPP Credits only expire if you do not earn any FPP Credits within one calendar year. For instance, if you earn any Frequent Player Points in the year 2006, your FPPs will not expire that year. However, if you earn no FPPs in the 2007 calendar year, your FPPs will expire on January 1st, 2008.

farik666
02.12.08, 23:07
mhm..pokkerihulludele on see suht ebareaalne..

Tuul
02.12.08, 23:11
ja siis lähevad ka nulli, kui kõik ära raiskad, hö-hööh

ranka
03.12.08, 01:59
lähevad küll:

FPP Credits only expire if you do not earn any FPP Credits within one calendar year. For instance, if you earn any Frequent Player Points in the year 2006, your FPPs will not expire that year. However, if you earn no FPPs in the 2007 calendar year, your FPPs will expire on January 1st, 2008.


Seda ma enne ei teadnudki. Thanks.

lebovend
03.12.08, 09:21
ot kas see on t6si et Starsis ei saa kuskil yldsettingute all panna nii, et igas lauas automaatselt "waitiks big blindi" ja "autopostiks blinde"?

triobetis sai..

ranka
03.12.08, 12:36
ot kas see on t6si et Starsis ei saa kuskil yldsettingute all panna nii, et igas lauas automaatselt "waitiks big blindi" ja "autopostiks blinde"?

triobetis sai..


Ei saa aga õnneks on Stars'i support nii viisakas ja kuulekas, et kuulavad su ideid ning seetõttu on tehtud 2p2 teema: http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-gambling/official-stars-software-improvement-thread-119016/

lebovend
04.12.08, 09:26
kle jah,postitasin sinna selle idee.
aga nii muuseas n2gin, et te v6itlete selle eest, et saaks nimemuutusi teha.

no mille krdi jaoks ma selle HEMi siis ostsin kui iga p2ev on uued nimed lauas???

Tigrano
04.12.08, 09:51
kle jah,postitasin sinna selle idee.
aga nii muuseas n2gin, et te v6itlete selle eest, et saaks nimemuutusi teha.

no mille krdi jaoks ma selle HEMi siis ostsin kui iga p2ev on uued nimed lauas???


Pole aega seda 2+2 threadi lugeda aga kas tõesti võitlevad selle pärast? See on ikka jura küll, kui koguaeg saaks nime vahetada kunagi ei teaks, milline see ranka või ESTpatric on, et neid laudades koorida ;D

ok2aa
04.12.08, 10:32
Pole aega seda 2+2 threadi lugeda aga kas tõesti võitlevad selle pärast? See on ikka jura küll, kui koguaeg saaks nime vahetada kunagi ei teaks, milline see ranka või ESTpatric on, et neid laudades koorida ;D


yead see tähendaks, et peaks mängima pokkerit. mu arust oleks väga hea kui laudade arv capitakse kuuele ning nime saaks iga poole aasta tagant vahetada (nagu partys kunagi).

eile tegin starsis väikese sessi - no täitsa lõpp. mingid 16-tablevad nitbotid võtavad nii kaua iga kord aega, et asi hakkab meenutama live pokkerit.

ranka
04.12.08, 12:27
Pole aega seda 2+2 threadi lugeda aga kas tõesti võitlevad selle pärast? See on ikka jura küll, kui koguaeg saaks nime vahetada kunagi ei teaks, milline see ranka või ESTpatric on, et neid laudades koorida ;D


See ei ole JURA!
Miks on nimevahetus hea:
[x] dataminemine muutub suht väärtusetuks;
[x] kaotavad mängijad, kes on mänginud maha tuhandeid dollareid ei taha hetkel mängida, kuna nende kaotavad graafikud on sharkscope.com-is (http://www.sharkscope.com) üleval ning kui mõni sõber teab nende screen-name siis fishil pole huvigi enam kaotada. Kui ta saaks võtta uue nime, siis on tal täiesti suva, sest keegi teda pikalt trackida ei saa;
[x] keegi ei saa trackida su võite ja kaotusi (läheb täspelt samasse kategooriasse, mis eelmine);
[x] tracker'ite osakaal mängus muutub dramaatiliselt ning rohkem hakkab domineerima skill, mis omakorda tõenäoliselt viib regularide keskmise average alla ning mängukiirused üles;
[x] fishid ei lähe enam nii kiirelt broke, sest laudades on rohkem "uusi" nägusid nime vahetusega seoses ja regularidel puuduvad readid;

Halvad:
[x] scammerid saavad lihtsamalt tegutseda. Näiteks: kui ma muudan oma nime ära pelmeen666 ja siis miski scammer võtab omale minu endise nime: ranka666 ning esineb nimega, kui minuna ning petab nii teistelt raha välja;

alaska
04.12.08, 15:30
nojah, need juba kasutatud nimed võiks kinni jäädagi.

ranka
04.12.08, 15:36
nojah, need juba kasutatud nimed võiks kinni jäädagi.


Yeah, kasvõi mõneks ajaks. Aga eks näib kas stars teeb midagi või mitte, sest ta pole EI ega JAA-d veel öelnud.

lenC
04.12.08, 19:08
See ei ole JURA!
Miks on nimevahetus hea:
[x] dataminemine muutub suht väärtusetuks;
[x] kaotavad mängijad, kes on mänginud maha tuhandeid dollareid ei taha hetkel mängida, kuna nende kaotavad graafikud on sharkscope.com-is (http://www.sharkscope.com) üleval ning kui mõni sõber teab nende screen-name siis fishil pole huvigi enam kaotada. Kui ta saaks võtta uue nime, siis on tal täiesti suva, sest keegi teda pikalt trackida ei saa;
[x] keegi ei saa trackida su võite ja kaotusi (läheb täspelt samasse kategooriasse, mis eelmine);
[x] tracker'ite osakaal mängus muutub dramaatiliselt ning rohkem hakkab domineerima skill, mis omakorda tõenäoliselt viib regularide keskmise average alla ning mängukiirused üles;
[x] fishid ei lähe enam nii kiirelt broke, sest laudades on rohkem "uusi" nägusid nime vahetusega seoses ja regularidel puuduvad readid;

Halvad:
[x] scammerid saavad lihtsamalt tegutseda. Näiteks: kui ma muudan oma nime ära pelmeen666 ja siis miski scammer võtab omale minu endise nime: ranka666 ning esineb nimega, kui minuna ning petab nii teistelt raha välja;

Minu meelest on see nimevahetus värk jube kahtlane, ei taha uskuda, et stars lähiajal midagi sellist teeks. Imo, oleks parem kui laual poleks üldse nimesid, vaid nt "Seat 1", "Seat 2" jne, see oleks vast kõige ausam variant ja internetipokker oleks kohe õige värk :P

Maheaatom
04.12.08, 19:30
Minu meelest on see nimevahetus värk jube kahtlane, ei taha uskuda, et stars lähiajal midagi sellist teeks. Imo, oleks parem kui laual poleks üldse nimesid, vaid nt "Seat 1", "Seat 2" jne, see oleks vast kõige ausam variant ja internetipokker oleks kohe õige värk :P

Hea mõte, mina oleks kahe käega poolt kui selline otsus tehakse :)

Timpz
04.12.08, 19:52
Hea mõte, mina oleks kahe käega poolt kui selline otsus tehakse :)

+1

ranka
04.12.08, 19:52
Minu meelest on see nimevahetus värk jube kahtlane, ei taha uskuda, et stars lähiajal midagi sellist teeks. Imo, oleks parem kui laual poleks üldse nimesid, vaid nt "Seat 1", "Seat 2" jne, see oleks vast kõige ausam variant ja internetipokker oleks kohe õige värk :P


Täpselt. Ja ainus võimalus SEATE ära tunda oleks siis näiteks ise neid noteda, et panna notesse talle "omamõeldud" nimi ning kui järgmine kord lauda satud, siis leiad selle note järgi ta üles.

Tra lenC sa oled see Fidget, mäletad toda geeniust, miski UFO oli? Või see Viiking Viki :) Davai pane sinna Starsi teemasse too idee üles, vaata, mis kostavad :)

CTXrix
04.12.08, 21:13
CakePokeris saab seda teha ja olen korduvalt kasutanud, kui vaatan, et lauas istuvad härrased mind (õigustatult) rämedaks agro-bluffijaks peavad...

Keiss
05.12.08, 04:07
SEAT1 ja SEAT2 ja siis veel keelustada kõik abiproged 8)

ranka
05.12.08, 09:30
SEAT1 ja SEAT2 ja siis veel keelustada kõik abiproged 8)


See viimane on vähemtõnäoline, sest mitte ükski pokkerituba tegelikkuses ei ole siin meie jaoks. Nende huvi on RAKE, mitte mängija ja need abiproged aitavad genereerida rohkem raket pokkeritoale.

ok2aa
05.12.08, 14:52
seat 1, seat 2 on halb, sest siis ei pruugi tähele panna, kui 1 mängija lahkub ja uus asemele tuleb. nimevahetus 2x aastas oleks mu arust norm

lebovend
05.12.08, 17:03
tavai l6petage 2ra oma online poker revolution talk :D

farik666
28.12.08, 16:25
olen täna mänginud ja kõrvalt vaadanud mõnda starsi Sit N Go'd... ja pmõtselt igasse teisse floppi tuleb paar.. täiesti müstika.. koguaeg on board paired

vinney
28.12.08, 16:46
ei hakanud uut teemat tegema ehk keegi märkab siit vaadata.
küs selline, et keegi on kasutanud või kasutab kombinatsiooni pokerstars+pokeroffice?
nimelt mul ei hakka träkkima, viskab küll live analyse'i akna ette ja näitab isegi laua nime aga võta näpust statte ei näita ja hudi ka ette ei viska.

ranka
28.12.08, 18:17
Mina ei kasuta ja olen päris kindel, et enamus (pea 100% või isegi 100%) ei kasuta üldse PO-d. Soovitan mootori uuendamisele, kaua sa ikka sapakaga rallid ;)

Aga mine sa tea ehk leidub - küsija suu pihta ei lööda.

Rage
28.12.08, 18:26
jeahh.. ma kasutasin ka kunagi PO'd.. aga nii pea kui proovisin HEMi.. läks PO uninstallimisele.. mõttetu pask..