PDA

View Full Version : privadori omahanurgake.



privador
03.03.10, 08:00
Et omahaga on siin suht nadid lood, siis mõtlesin, et hakkan aeg-ajalt siin käsi üles panema ja tarkusiteri jagama.
Omaha on väga lahe ja mitmetahuline mäng. Kui texases mängitakse väga palju inimese vastu, siis omahas on stardikäte valik ja flopi textuur vägagi oluline.

Omaha on tundmatuseni muutunud tollest ajast, kui ma 2005 aastal mängimist alustasin. Omaha on muutunud tightimaks ja mängukäte tugevust hinnatakse paremini.Nt kui tol hetkel ei olnud mingi probleem AAxx vastu saada üksteist reraisides nõrgem käsi preflopist all-inni, siis nüüd eranditult minnakse all-inni ainult AAxx-ga. Samuti mängitakse poolnõrku maste, majasi ettevaatlikumlat.
Oli ka juhtumeid, kus mindi su vastu tuimalt low reaga all-inni kui sul oli nuts rida.
Rääkimata low-setiga all-inni minemisest full stackiga limbitud potis!

Üldiselt on võimalik mängida 2-e viisi. Mängida tihkelt ja oodata kätt või mängida hüperlooselt.
Paraku pean tunnistama, et tihke mänguviis viimasel ajal pole eriti edukas tegevus. Head flopatud käed saavad vähe rewardi ja poolnõrkadest kätest üriatatkse sind välja süüa piisvalt tugevate regide poolt.

Et omahat mängida peab olema kindlasti hea rakeback diil. Pl200 võib vabalt genereerida kuuus 10000euri raket 6-8 laual multitablemisel. Seega omaha on reigimäng!

Toon siia ka mõned ideed taktikad mängu elavdamiseks.

hotcocacola
03.03.10, 08:27
nice nice, ma hakkan selle topicu regsiks :P

priva, palju sa oled ühe kuu jooksul kõige rohkem raket maksnud?
Ja mida arvad PLO headsupist? Hea/halb? Enda kogemused?


mainiks veel sinu esimese posti lõppu mõned terad:
Omaha on meeletult variatsioonirikas mäng. Mängijad, kes variatsiooni ei talu, nendele seda kindlasti ei soovita. Variatsiooni all mõtlen ala 5-10 bilisi kõikumisi (kui mitte rohkem) päeva jooksul. Ning kui lennutad end 15-20bi alla...siis ka see pole harv juhtum :)

privador
03.03.10, 09:11
PLo hu-s huvitav, aga pole palju praktiseerinud. Kunagi mängisin ka full ring omahat, kuid see mäng on jäänud minule igavaks. Isegi full ring omaha turniiri on mul raske mängida.
6-max formaat sobib omahale ideaalselt. Lisaks Slotboomi shortstack strateegiad on tapnud igasugsued fullring omaha. Samas eks Scoopill tahaks ikka tõsiselt neid omaha formaate proovida.

Ega PLo hus ei usu, et ma tugev olen, aga kindlasti mängin seda meelsamini janari vastu kui NL holdemi hu-d pargis:)


Kõikumiste kohapealt nii ja naa...Oleneb siiski laudadest. Ka omahas on võimalik saada vastu nitiarmee, kes ootab vaid nutsi, et kedagi bustoks teha. Ja siis on tõesti isegi raske tervet buy-inni kellegi vastu sisse uhada. Ja päevane variatsioon võib jääda vaid 1 BI piiresse:)

privador
03.03.10, 09:16
priva, palju sa oled ühe kuu jooksul kõige rohkem raket maksnud?
Eks ma olen ka kõigestr lihast ja luust inimene. Päevas ehk max 500 euri,
eelmine kuu vist 7keuri, et UO-le pääseda....

Aga nii, 4keuri kuus on selline ok, et saab ka puhkamisele aega raisata.

Ja nagu ytlesin rakeback on oluline. 50% miinimum. Keegi sulle yldiselt 50% ei maksa, kuid nt rakerace vms muid promosid kombineerides on võimalik saada korralikku rb-i

Starsist nt ma tulin ära, sest mängijad on tugevad ja see rb tegelikult on seal suht armetu.
Ja väga tihti võib juhtuda, et oled kuu peale mänguliselt nullis. Siis on ikka väga tervitatav palsam hingele kui rb mingi 3-4keuri laekub... ja starsist ehk saan mingi fpp-si millega starsi poest nänni osta:)

Timpz
03.03.10, 09:54
liitun cocaga, hakkan regiks :D esimene küsimus privadorile : mis toas mängid, kus oleks kõige mõtekam ? FTP? Hetkel Starsis grindimas ise

privador
03.03.10, 10:18
Mängin unibetis. Aga plaan nuusutada ka caket, olympicut(kui hea promo teevad)
Suurtes tubades on 2 miinust. Vähene rb ja teiseks palju grindereid. Ilmselt FTP ikka omahaks parem kui stars.
kõige parem omaha vastane on ikka juhuslik tyyp, kes ikka ei saa suht midagi aru, mis toimub ja neid on just väikestes tubades.
Samas eks starsi kool on juba nii kõva, et kui väikestesse tubadesse lähed siis on tunne nagu sa käid kõigist skilliga üle

Timpz
03.03.10, 10:29
proovin vist FTP taset nüüd, seal suht norm rb

ranka
03.03.10, 12:28
nice nice, ma hakkan selle topicu regsiks :P

priva, palju sa oled ühe kuu jooksul kõige rohkem raket maksnud?
Ja mida arvad PLO headsupist? Hea/halb? Enda kogemused?


mainiks veel sinu esimese posti lõppu mõned terad:
Omaha on meeletult variatsioonirikas mäng. Mängijad, kes variatsiooni ei talu, nendele seda kindlasti ei soovita. Variatsiooni all mõtlen ala 5-10 bilisi kõikumisi (kui mitte rohkem) päeva jooksul. Ning kui lennutad end 15-20bi alla...siis ka see pole harv juhtum :)

Rakeback, kõikumised? Kellele? Milleks?

http://www.pokertableratings.com/graphs/t/talv/timeline-fulltilt.png ('http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/talv')

Sven21 siis.

Pahvak
03.03.10, 12:46
Hea teema. Sinu arvamus, miks peaks holdemi asemel omahat mängima? Üleminek holdem -> omaha on kerge?

Kuna privadori tabel tuleb? :biggrin:

Obv mitte tõsine küsimus.

mkva
03.03.10, 13:18
Ootan siia palju igasugust kasulikku infot just algajatele.

Väga hea teema!

hotcocacola
03.03.10, 13:23
oke, nii suured kõikumised on rohkem plohus :)
sain alles nüüd teada, et sven21 on "talv" niceeeeeeeee

mkva
03.03.10, 13:27
Ütleme, et ma ei tea omahast absoluutselt midagi. Tean ainult, et kahe kaardi asemel jagatakse kätte neli kaarti ja siis lauale tulevatest viiest kaardist võid kasutada kolme ja käest kahte ja see on kõik.
Et kust täpselt alustada? Parim materjal nö puust ja punasest ette tegemiseks. Sain aru, et tähtsaim on siis mõista starting hand rangesid.
Igatahes igasugune abi ja suunamine teretulnud.

Ja kui keegi rohkem tahaks midagi pakkuda (seletamise/õpetamise) koha pealt siis PM ja msn vms.

tänud.

kuco
03.03.10, 14:01
Ütleme, et ma ei tea omahast absoluutselt midagi. Tean ainult, et kahe kaardi asemel jagatakse kätte neli kaarti ja siis lauale tulevatest viiest kaardist võid kasutada kolme ja käest kahte ja see on kõik.
Et kust täpselt alustada? Parim materjal nö puust ja punasest ette tegemiseks. Sain aru, et tähtsaim on siis mõista starting hand rangesid.
Igatahes igasugune abi ja suunamine teretulnud.

Ja kui keegi rohkem tahaks midagi pakkuda (seletamise/õpetamise) koha pealt siis PM ja msn vms.

tänud.

Peaks varsti ilmuma üks eesti pokkerimängijate poolt kirjutatud raamat. Seal on peatükk omaha kohta. Risti7 kirjutatud ja eeldatavalt basics kõik seletatud.

Codecci
03.03.10, 14:01
Rakeback, kõikumised? Kellele? Milleks?

http://www.pokertableratings.com/graphs/t/talv/timeline-fulltilt.png ('http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/talv')

Sven21 siis.

Üsna swingine on see graafik ju :D

Vandalar
03.03.10, 14:12
Mind huvitab eriti PLO HU.

Codecci
03.03.10, 14:13
Mind huvitab eriti PLO HU.

GL, mul kohati raske NLHE HU bumhunteri swingidega isegi toime tulla. Kui Omahat mängiks ja ühel päeval $20K $5/$10 kaotaks ja ise veel EV järgi plussis oleks, siis hakkaks küll sünnitama

mcbethk
03.03.10, 14:15
GL, mul kohati raske NLHE HU bumhunteri swingidega isegi toime tulla. Kui Omahat mängiks ja ühel päeval $20K $5/$10 kaotaks ja ise veel EV järgi plussis oleks, siis hakkaks küll sünnitama

babbyss, mis nimeks paneksid?

Timpz
03.03.10, 14:23
testisin FTPs PLO25 6maxi, kohe üle 2bi plussi session :D

mkva
03.03.10, 14:24
testisin FTPs PLO25 6maxi, kohe üle 2bi plussi session :D

Kohe tuleb -6BI :)
E: edu.

Timpz
03.03.10, 14:29
ei julgend praegu rohkem :D

Svenza
03.03.10, 14:34
Ma sain aru,et ma Holdemi pedesid ei biidi cashis ja läksin Omaha peale üle. PLO 50 ja PLO100. Rõvedalt swongine on see mäng, rõvedalt. Risti7-ga arutasime, ta 2+2 enamvähem kõik teemad omaha kohta läbi lugenud. Ütles et ka kõige suurematel võitjatel on esinenud 50 buyiniseid swonge. Samas kui on upswing, siis ei jõua naeru kinni hoida kuidas pappi peale pritsib. Närvikava peab paigas olema (obv. mul ei ole :)) ja BR managmendist kinni pidades peaks kuldne mäng olema. Ikkagi oma ajusid on vaja kasutada, trackerist pole pooltki nii palju kasu kui Holdemis.
Aga raamat peaks varsti välja tulema ja võin kinnitada oma sõnadeag, et Omaha osa on hea. Algajad hakkavad hoopis teistmoodi mängust aru saama. Oleks 4 aastat tagasi keegi mängu niimoodi selgeks õpetand... aind omal nahal tunda saanud.
Aga kes kavatseb Omahat mängima hakata, sellele väike soovitus: Seadke sittur valmis, sest anaalsond tuleb sügav ja võimas!

mkva
03.03.10, 14:49
Keegi teab millal see raamat välja tuleb? Selesuhtes, et selle taha küll nüüd seisma ei taha jääda, et oodata milllal see raamat välja tuleb.
Ma tean, et 2+2 kui ka lihtsalt Googeldades leiab tonnide viisi materjali, aga see kõik inglise keeles ja tahest tahtmata suudab inimene oma emakeeles infot paremini salvestada (vähemalt minu puhul) seega just tahaks saada hetkel mingit basicut, et endale põhi selgeks teha.

nomerlot
03.03.10, 14:56
Keegi teab millal see raamat välja tuleb? Selesuhtes, et selle taha küll nüüd seisma ei taha jääda, et oodata milllal see raamat välja tuleb.
Ma tean, et 2+2 kui ka lihtsalt Googeldades leiab tonnide viisi materjali, aga see kõik inglise keeles ja tahest tahtmata suudab inimene oma emakeeles infot paremini salvestada (vähemalt minu puhul) seega just tahaks saada hetkel mingit basicut, et endale põhi selgeks teha.

Ega pokkeris (nagu väga paljudel muudel aladel, IT näituseks) ei ole muud moodi võimalik, peab inglisekeelseid materjale lugema, mingil hetkel tekib harjumus ja kaob blokk ära, et infot ei omanda. Kodumaises keeles erialakirjanduse lootma jäädes oled ruttu kuses, Eesti ikkagi.

mkva, pole ikka oma formaati leidnud? husng, hu cash, 6-max, nüüd Omaha...

mkva
03.03.10, 14:58
mkva, pole ikka oma formaati leidnud? husng, hu cash, 6-max, nüüd Omaha...

Kõik nimetutest meeldivad mulle. Omahat olen ka natuke mänginud, kuigi tean, et ma ei jaga mängust midagi. Ainuke millest pika kaarega eemale hoian on FR..

E: Ja kas see on patt, et pole ühele asjale pidama jäänud? :)

mupsik
03.03.10, 15:04
Svenza rääkis palju ära ja tõesti, PLOs on ikka kohati räiged swingid. +-5bi 1 sessi jooksul on köömes. Ise olen Primas ca 3aastat ainult shorthanded omahat mänginud ja suurim downswing on olnud ca 60 buyini -seda mis see teeb mindsetile ei soovitaks vist isegi oma vaenlasele mitte. Kindlasti oli oma osa ka tildil, kuna mul on kohati sellega probleeme, aga ikkagi. Kuna üldjuhul on edge´d suht väikesed kui nuppe pannakse siis ongi tulemuseks meeletu variatsioon.

nagu Priva ees juba mainis, siis on tõesti mäng võrreldes paari aasta tagusega kordades raskemaks läinud, kuigi aegajalt ikka satuvad vennad laudadesse kes gutshoti püüavad kui mastid/majad juba maas. Samas on viimastel kuudel tunda, et MASU on hilinemisega ka pokkerilaudadesse jõudnud - uut verd (loe jõuluvanasid) ei tule peaagu et üldse peale, vähemalt mitte PLO 200/400.

nomerlot
03.03.10, 15:23
E: Ja kas see on patt, et pole ühele asjale pidama jäänud? :)

I mean no disrespect :)

Codecci
03.03.10, 16:11
Kõik nimetutest meeldivad mulle. Omahat olen ka natuke mänginud, kuigi tean, et ma ei jaga mängust midagi. Ainuke millest pika kaarega eemale hoian on FR..

E: Ja kas see on patt, et pole ühele asjale pidama jäänud? :)

küsi lenC 'ilt, ta elukutseline mänguvahetaja

Svenza
03.03.10, 16:26
Keegi teab millal see raamat välja tuleb? Selesuhtes, et selle taha küll nüüd seisma ei taha jääda, et oodata milllal see raamat välja tuleb.


Peaks mais tulema. 100% ei saa garanteerida though.

mkva
03.03.10, 16:31
Ma leian, et kuna ma tahan, mulle meeldib mängida erinevaid mänge siis see tuleb long runis ainult mulle kasuks. Nagu öeldakse, et kui sa oskad HU'd hästi siis sa tuleb palju kergemini toime ka 6max või FR'is siis samtui on ka PLO'ga, et kui seda osata siis samuti ka su silmaring laieneb. Ja no muidugi PLO's on kordi enam käekombinatsioone mis kindlasti tasapisi treenib su tähelepanuvõimet ja võime panna just NLHE'is vastaseid kergemini rangede peale etc.
Vabandan, kui nüüd segane tuli. Aga see minu arvamus igatahes.

E: Ja muidugi ka see, et PLO kohta on way vähem infot ja õpetust, kui NLHE kohta. Enamus kes ikka alustavad mängist ja jäävad püsima mängima, need lasevad NLHE. Seega sellest võib järeldada, et PLO lauad (i guess kuni NL50 vb isegi NL100) on softimad, eriti kuni NL50 sest paljud lihtsalt ei jaga mida nad teevad..

muruntau
03.03.10, 16:34
Umbes nagu, et vahepeal peaks olema silmaarst, see aitab nägemist parandada, siis korstnapühkija, sest hoiab lõõrid puhtana ja siis veel advokaat, et osata enda huvide eest seista kohtus ja seda kõike seepärast, et saada paremaks KEEVITAJAKS.

ranka
03.03.10, 16:38
Üsna swingine on see graafik ju :D

jah kui minna 1/2 PLO-st otse 5/10 ja 10/20

mkva
03.03.10, 16:42
Umbes nagu, et vahepeal peaks olema silmaarst, see aitab nägemist parandada, siis korstnapühkija, sest hoiab lõõrid puhtana ja siis veel advokaat, et osata enda huvide eest seista kohtus ja seda kõike seepärast, et saada paremaks KEEVITAJAKS.

Imo sa ajad praegu paska suust välja. No offence.

speedi
03.03.10, 16:46
no muruntau sa panid ikka täiesti lampi praegu.

muruntau
03.03.10, 16:54
none taken, aga jään enda juurde, et mu jutus siiski point on olemas.

mkva
03.03.10, 16:56
none taken, aga jään enda juurde, et mu jutus siiski point on olemas.

Ma ütlen, et su jutus on shitty point. Ja kui sa siiski vastupidist arvad, siis lase aga käija ja kirjuta..

Codecci
03.03.10, 17:06
No ühe mängu valimine imo õigem rahateenimise seisukohalt. Saada ühes mängus väga heaks toob rohkem raha sisse kui saada 5-s mängus keskpäraseks/heaks. Kui ma valin kuidas raiskan 1000h - kas 1000h NLHE HU õppimisele, või 200h NLHE HU, 200h NLHE 6-max, 200h MTT-d, 200h PLO 6-max ja 200h 7-card Stud, siis rahalisest vaatevinklist 1-ne variant parem obv.

muruntau
03.03.10, 17:09
kui keegi meist üldse bulshitti ajab, siis oled see sina.

Kaks stsenaariumit: Juku valib endale ühe kindla mänguviisi, teeb selle kallal kõvasti tööd ja saab kahe-kolme kuuga seda normaalselt biitima, nii et teenib mitmekordset Eesti keskmist palka.

Jaan ei oska valida endale ühtegi meelepärast stiili, teeb foorumisse postitusi stiilis "jou, andke mulle päris algajatele mõeldud materjale" ja nii pool aastat jutti. Saab ühes BE mängijaks ja siis liigub järgmise mänguvariandi juurde

Poole aasta pärast on Juku respekteeritud pokkerimängija, Jaan teeb foorumisse järgmise "algajate materjale plz!".

Kumb on parem mängija?

Sry for OT

nomerlot
03.03.10, 17:11
kui keegi meist üldse bulshitti ajab, siis oled see sina.

Kaks stsenaariumit: Juku valib endale ühe kindla mänguviisi, teeb selle kallal kõvasti tööd ja saab kahe-kolme kuuga seda normaalselt biitima, nii et teenib mitmekordset Eesti keskmist palka.

Jaan ei oska valida endale ühtegi meelepärast stiili, teeb foorumisse postitusi stiilis "jou, andke mulle päris algajatele mõeldud materjale" ja nii pool aastat jutti. Saab ühes BE mängijaks ja siis liigub järgmise mänguvariandi juurde

Poole aasta pärast on Juku respekteeritud pokkerimängija, Jaan teeb foorumisse järgmise "algajate materjale plz!".

Kumb on parem mängija?

Sry for OT

Ai, see oli valus praegu

mkva
03.03.10, 17:16
Sry muruntau, aga sa ajad ikka oma sitta edasi.
1. Keegi pole rääkinud, et saada kiiresti milleski heaks.

Kui lugeda codecci viimast postitust, siis see on hästi põhjendatud ja sealt loed välja miks on ühe kindla mängu oskamine hea ja ma ei vaidle vastu.

Aga muru ei põhjenda mulle elusees ära, et kuidas on -EV õppimine erinevaid mänge (kui välja arvatud vajadus kiiresti profitit näidata)

Pahvak
03.03.10, 17:26
-EV on erinevaid mänge siis õppida kui sa ühtegi ei biidi.

pastilaa
03.03.10, 17:29
Aga muru ei põhjenda mulle elusees ära, et kuidas on -EV õppimine erinevaid mänge (kui välja arvatud vajadus kiiresti profitit näidata)

Kui sa midagi õpid, aga õpitavat tegelikult ei omanda, siis sel viisil alati uut õppima asudes sa kokkuvõttes ei omanda midagi. Sa oled tublisti õppinud.

Eluaegseid üliõpilasi on ka aegajalt nähtud. Kui õppimise protsess on ainus nauding, siis võib see sinu jaoks olla igati positiivne. Kui sind huvitab ka resultaat ja teadmiste rakendus, ei ole see parim valik.

muruntau
03.03.10, 17:30
Erinevate mängude õppimine annab ainsa märgatava edge'i Turnamängijate puhul, kes HU'd õpivad ja neil kes uut lauda alustavad ka HU õppimisel. Kas Holdemis ei olegi võimalik siis boardi textuuri ja vastaste panustamismustreid jälgida ja selgeks saada? Peab vist raudselt ikka omahat ja studi õppima.

Ranka ja teised püssid tuleb vist insta perse saata, sest nad pole teinud postitusi "algajate materjale plz, pm!"

Point on selles, et ma ei peagi tõestama, et erinevate mängude õppimine kõvasti midagi juurde annab, ühe mängu selgeks tegemine annab täiesti vajalikud oskused enda mängu biitimiseks, selle tunnistuseks peaks enamus prosid olema, ma usun. Sina peaksid hoopis tõestama, et tüüp, kes saab 5BB/100 et tal see viies BB tuleb omaha või mis iganes muust asjast ja see tüüp, kes BE on, et tal on see seetõttu, et tal jäi hommikune omahatablett võtmata.

Toots_x
03.03.10, 17:35
Muru ei põhjenda mulle elusees ära, et kuidas on -EV õppimine erinevaid mänge (kui välja arvatud vajadus kiiresti profitit näidata)
Mina leian, et mitme erineva mängu mängima õppimine on -EV, vähemalt siis kui kõikides nendes mängudes ollakse vaevu breakeven;

I mean, pühendan ennast 1 kuu SNG'dele - breakeven või kerge miinus, 1 kuu MTT'le - breakeven või kerge miinus, 1 kuu 6max - breakeven või kerge miinus.

Ma ei ütle, et see on halb või paha, kindlasti mitte. Iga kogemus tuleb kasuks, kuid ma usun, et see mõjub mindsetile päris rängalt. "Proovin seda, ei biidi, pühendan sellele, ikka ei biidi".

6 kuu pärast ollakse kindlasti kogemustelt targem, kuid ette näidata (enda üle uhkust tunda) pole väga millegi üle.

* Kindlasti ei mõelnud ma siin midagi otseselt kellegi vastu, lihtsalt üleüldises pildis minu arvamus.

pikk28
03.03.10, 17:38
tra muru on taas hoos. sulg lipab ja mõte jookseb.
minu arust on ka +EV ühes mängus hea või parimal juhul väga hea olla ning sellega profitit toota, hiljem tildiparandajana või siis kui "kodumängust" kopp ees, sobivad nii omahad kui muud mängud kenasti.
mitte nii, et novembris lasen FR, detsember 6-max, siis HU, siis HUSNG ning lõpuks juba omaha. ja igalpool on winrate olematu. väga vähesed saavad sedasi hakkama. ainult parimad meist.
jutt on mõeldud üldisena ega puuduta mkva winratesid

mcbethk
03.03.10, 17:58
Sry muruntau, aga sa ajad ikka oma sitta edasi.

Aga muru ei põhjenda mulle elusees ära, et kuidas on -EV õppimine erinevaid mänge (kui välja arvatud vajadus kiiresti profitit näidata)

Kindlasti on enda harimine erinevatel aladel(PLO NLHE maitea stud whatever) +Ev, kahjuks see tulevikus ju kuidagi tulla ei saa. Lihtsalt kui nüüd võrrelda kumb on rohkem +EV kas õppida/mängida ühte või kolme erinevat mängu siis obv ühte. Las igaüks teeb mida tahab ei ole mõtet nokkida.

sineep
03.03.10, 18:39
toon labinäite mis mitut mängu mängides juhtub. holdemis paardunud boardil ägised nutflushiga ja omahas callid Q-high flushiga maha. üldiselt omaha rikub holdemi mängu ja vastupidi...vähemalt pikka aega, seni kuni suudad kiirelt ümberadjustida.

mcbethk
03.03.10, 19:11
toon labinäite mis mitut mängu mängides juhtub. holdemis paardunud boardil ägised nutflushiga ja omahas callid Q-high flushiga maha. üldiselt omaha rikub holdemi mängu ja vastupidi...vähemalt pikka aega, seni kuni suudad kiirelt ümberadjustida.

lol woteva

kuco
03.03.10, 19:47
toon labinäite mis mitut mängu mängides juhtub. holdemis paardunud boardil ägised nutflushiga ja omahas callid Q-high flushiga maha. üldiselt omaha rikub holdemi mängu ja vastupidi...vähemalt pikka aega, seni kuni suudad kiirelt ümberadjustida.

pärast mõningast omaha mängimist hakkad ikka holdemis igasugu tonte nägema küll.

hotcocacola
03.03.10, 20:50
toon labinäite mis mitut mängu mängides juhtub. holdemis paardunud boardil ägised nutflushiga ja omahas callid Q-high flushiga maha. üldiselt omaha rikub holdemi mängu ja vastupidi...vähemalt pikka aega, seni kuni suudad kiirelt ümberadjustida.

+1
reality

camu
03.03.10, 21:38
Umbes nagu, et vahepeal peaks olema silmaarst, see aitab nägemist parandada, siis korstnapühkija, sest hoiab lõõrid puhtana ja siis veel advokaat, et osata enda huvide eest seista kohtus ja seda kõike seepärast, et saada paremaks KEEVITAJAKS.
See on päris andekas...

makz
04.03.10, 00:45
Need upswingid on vist tõesti võimsad.
http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/LokoIsBack

$200/$400 CAP PLO SH 5,496 $638,571 14.52

speedi
04.03.10, 01:02
2p2'st ka igasuguseid stoorist loetud aga no see..

uskumatu :O

ranka
04.03.10, 03:49
tra muru on taas hoos. sulg lipab ja mõte jookseb.
minu arust on ka +EV ühes mängus hea või parimal juhul väga hea olla ning sellega profitit toota, hiljem tildiparandajana või siis kui "kodumängust" kopp ees, sobivad nii omahad kui muud mängud kenasti.
mitte nii, et novembris lasen FR, detsember 6-max, siis HU, siis HUSNG ning lõpuks juba omaha. ja igalpool on winrate olematu. väga vähesed saavad sedasi hakkama. ainult parimad meist.
jutt on mõeldud üldisena ega puuduta mkva winratesid

Just alles hiljuti vaatasin üle oma tulemused (põhinendes FR statistikal).

Mängijaid 2 kuni 2: -$8,000 (16,000 kätt)
Mängijaid 3 kuni 6: -$6,000 (100,000 kätt)

$14,000 leke. Oskaks HU-d siis $8000 oleks kindlalt break-even + tõenäoliselt 6maxi miinus ka väiksem.

vennike
04.03.10, 04:00
ma olen viimased paar kuud ikka päris palju omahat mänginud ja oi kuidas mulle see mäng on meeldima hakanud. Samas hakkan aru saama, et PLO on tüki maad sügavam/raskem kui NLHE. Ja tilti tekitab see asi. Tõmbasin Cakest üle jala, sest lihtsalt võimatu oli nendest põtradest jagu saada PLO50s. Laudade valik jättis ka soovida.
Ootan huviga järge..

pikk28
04.03.10, 11:21
Just alles hiljuti vaatasin üle oma tulemused (põhinendes FR statistikal).

Mängijaid 2 kuni 2: -$8,000 (16,000 kätt)
Mängijaid 3 kuni 6: -$6,000 (100,000 kätt)

$14,000 leke. Oskaks HU-d siis $8000 oleks kindlalt break-even + tõenäoliselt 6maxi miinus ka väiksem.
sa ju oledki troonitud FR mängija ning sa võid vabalt aega pühendada FR õppimise kõrvalt ka HU ja 6-max-i õppimisele. kahjuks see kindlasti ei tuleks :)

muruntau
04.03.10, 12:45
sry veelkord offtopicu pärast.

OK, proovin veelkord ära seletada, miks kehval tasemel erinevate mängude oskamine EI paranda mängu ühes kindlas formaadis.

Piltlikult seletus: Kui mängija on mingis väga mikrolimiidis BE, siis see on sitt tase. Nüüd kui mängija on mitmes pokrivariandis kõige mikromal tasemel BE, siis ta on mitmes pokriformaadis sitt (olgem ausad, öelda keskpärane on tõe ilustamine). Nüüd kui võtta ühest sitahunnikust (sital tasemel mängust) tükike sitta (mingi omandet skill, trikk, mis iganes) ja panna see teise sitahunnikusse, võtta veel teisest, kolmandast ja neljandastki ja lisada need kõik samma sitahunnikusse, kas siis tulemuseks on sai või veel suurem sitahunnik? Juhul kui hero ei oska just sitast saia teha siis ...

Võtke loogiliselt, kui mängija ei suuda end ühelgi mänguviisidest normaalseks võitvaks mängijaks teha, miks ta peaks suutma eri killukesi eri asjadest kokku pannes nüüd ühtäkki paremaks saama? Selleks, et midagi suuta eri mängudest välja noppida nii et sellest teises mängus kasu oleks, peaks ikka neid erinevaid mänge ka päris okeil tasemel biitima. Ja isegi siis jääb võimalik kasu minimaalseks välja arvatud juhtudel, mis enda ühes varasemas postis välja tõin.

E: kuidas aitab turbo STT SNG mängu õppimine FR 100bb cashi mängijat? Mitte üldsegi
Mitte midagi isiklikku, lihtsalt konstruktiivne kriitika.

mcbethk
04.03.10, 13:16
DOH.. Saa üle juba!

Svenza
05.03.10, 14:51
PokerStars Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (7 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG ($91.50)
MP1 ($121.70)
MP2 ($70.35)
Hero (CO) ($45)
Button ($52.85)
SB ($90.10)
BB ($82.80)

Preflop: Hero is CO with 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
2 folds, MP2 calls $1, Hero calls $1, Button bets $2, SB calls $1.50, 1 fold, MP2 calls $1, Hero calls $1

Flop: ($9) 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (4 players)
SB checks, MP2 bets $4, Hero calls $4, 2 folds

Turn: ($17) 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
MP2 bets $4, Hero calls $4

River: ($25) 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
MP2 checks, Hero bets $22, MP2 calls $22

Total pot: $69 | Rake: $3

Results:
MP2 mucked 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (flush, Ace high).
Hero had 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (straight flush, seven high).
Outcome: Hero won $66


Mismõttes nagu??? Tegelt ka ei minda A high mastiga bustoks enam? Kas oleks pidand mingi gay raise panema turnil, et pot suuremaks saada riveriks? Minu jaoks suht hämming

hotcocacola
05.03.10, 14:57
mmm see on suht haige:D

Svenza
05.03.10, 14:58
PokerStars Pot-Limit Omaha, $2.00 BB (7 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($125.10)
SB ($206.20)
BB ($74.50)
UTG ($305.65)
MP1 ($39.50)
Hero (MP2) ($118.95)
CO ($105)

Preflop: Hero is MP2 with Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
1 fold, MP1 calls $2, Hero calls $2, 1 fold, Button calls $2, SB calls $1, BB checks

Flop: ($10) 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (5 players)
SB checks, BB checks, MP1 checks, Hero bets $9.50, 1 fold, SB raises to $38, 2 folds, Hero raises to $116.95 (All-In), SB calls $78.95

Turn: ($243.90) Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($243.90) 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $243.90 | Rake: $3

Results:
SB had 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (straight, ten high).
Hero mucked Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (three of a kind, sevens).
Outcome: SB won $240.90



Ja see käsi? Mida perst nagu, double gutshotiga. Nupud sain sisse 70-30 edus. Mis ta pani mu limbitud ässade peale vä??? Tra, see on mingi haige idioot lätlane, arvake kas ma olin vähe leilis peale seda kätt?? Tõmbasin kolme päevaga +1K$ ja nüüd saan nii haigeid asju tappa, et süda läheb pahaks. Keegi oskab selle venna mõtlemist lahti seletada?

leits
05.03.10, 19:02
oddsid on head ju .. :D kaine peaga seda m2ngida ma ei suuda, insta tildi tekitaja ,.. muadas peaga on pohhui, siis ongi v2gev .. outse sitaks

miks sa yldse shortstackid

surka
05.03.10, 21:06
oiv ittu änksad käed äää

vennike
06.03.10, 03:34
leiab ikka meeletuid optimiste

Full Tilt Poker $50.00 Pot Limit Omaha Hi - 6 players - View hand 572170 (http://www.thehandconverter.com/hands/572170)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

CO: $85.05
Hero (BTN): $58.10
SB: $57.70
BB: $74.95
UTG: $66.80
MP: $50.00

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with Q :club: J :heart: Q :spade: 8 :spade:
UTG raises to $1, 2 folds, Hero calls $1, 1 fold, BB calls $0.50

Flop: ($3.25) 6 :heart: Q :diamond: 5 :club: (3 players)
BB checks, UTG checks, Hero bets $3.25, BB raises to $13, UTG folds, Hero raises to $42.25, BB raises to $71.50, Hero calls $14.85 all in

Turn: ($117.45) A :heart: (2 players - 1 is all in)

River: ($117.45) 5 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $117.45
Hero shows Q :club: J :heart: Q :spade: 8 :spade:
BB shows J :spade: 7 :diamond: 8 :diamond: K :diamond:
Hero wins $114.45
(Rake: $3.00)

äkki on lootust :)

plo 10-50 @ cake , 20bb/100 @ plo20 (10k käsi) 25bb/100 plo10 (4,4k)

http://paul.pri.ee/pkr/plocake.png

pikk28
06.03.10, 07:21
nice!
vahepeal võitsid miski 300 daalase poti? tiltasid PLO200? :D

t_w_
06.03.10, 10:20
Nupud sain sisse 70-30 edus. Mis ta pani mu limbitud ässade peale vä??? Tra, see on mingi haige idioot lätlane, arvake kas ma olin vähe leilis peale seda kätt?? Tõmbasin kolme päevaga +1K$ ja nüüd saan nii haigeid asju tappa, et süda läheb pahaks. Keegi oskab selle venna mõtlemist lahti seletada?

Ise suur poiss ja ohib omahas 7:3 kaotuse üle.

vennike
07.03.10, 05:53
nice!
vahepeal võitsid miski 300 daalase poti? tiltasid PLO200? :D

jah :D see mäng ajab mind rämedalt tilti, pidevalt käin kõrgemal tiltamas :D

mihkel7
08.03.10, 16:19
kas omahas mingit ev joonega graafikut on ka pokertracker3-s võimalik genereerida?

ranka
08.03.10, 17:14
kas omahas mingit ev joonega graafikut on ka pokertracker3-s võimalik genereerida?

PT3-es on EV olemas.

sineep
08.03.10, 18:25
hem näitab ka ev joont..aga see ev joon on kõige mõttetum asi üldse, puhas tildimaterjal. selle joone järgi ma biidin plo2-10 okeilt, tegelikkuses mitte. Ning ühtlasi väidab ta, et ma ei biidi plo25-50, kuigi 100k käe peale winrate 9bb. drawde ja madehandide vahe on lihtsalt liiga väike, et flopil või vahest ka turnil ev-d vaadata...

udikaz
15.04.12, 01:27
tavai priva lükka oma nurgake käima jälle ;)

hotcocacola
15.04.12, 04:03
nõuame graafikut!!!!!!!

udikaz
15.04.12, 04:26
tean, et oled häbelik ja börsi monster profit tabelit pelgad panna.... pane vähemalt pokkeri oma siis ;)

privador
16.04.12, 00:08
30bi miinust-väike tilt peal ja väike paus
Samas mul on mindsetiga tugevaid probleeme. Oleks nagu mingi amway grupi liige, kes mingeid punkte taga ajab. Püramiidi tipp on siis stars
mingi käte arv kuus tundub elulises mõttes täiega pointless-samad näod vastas tuimalt nühkimas
Samas ei suuda mängida nagu ka hobimängija, et tilgutan siit-tilgutan sealt. Et kui raha on pokkerkontol-siis tuleb käivet teha

Hakkan mingil määral Laurit mõistma, kes tahab mängus actionit

Turkad on ka muutunud omamoodi egolaksudeks-kes-kus mida hitib. Starsis võiks olla mingid auto-play turnad, kus botid mängivad su eest. Lõpus vaatad mõnuga mis koha said.

hotcocacola
16.04.12, 00:14
Liigu limiidist ülesse. See aitab.

ranka
17.04.12, 01:12
Aga graafikut ei pane?

hotcocacola
17.04.12, 03:48
Privunnn.....ära k*se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

pokkerisheriff
17.04.12, 13:10
kui graafikut ei viitsi kokku ehitama hakata, siis pane vähemalt oma viimase tuludeklaratsiooni pdf, sealt saab ka mingi ülevaate.

runnar
17.04.12, 13:57
herr sherif võiks kõigepealt ise mõne graafiku üles panna, mitte muudkui privade, codeccide ja teiste omasid näha tahta. ja kui graafikut ei viitsi kokku ehitama hakata, siis pane vähemalt oma viimase tuludeklaratsiooni pdf, sealt saab ka mingi ülevaate

udikaz
17.04.12, 14:09
herr sherif võiks kõigepealt ise mõne graafiku üles panna, mitte muudkui privade, codeccide ja teiste omasid näha tahta. ja kui graafikut ei viitsi kokku ehitama hakata, siis pane vähemalt oma viimase tuludeklaratsiooni pdf, sealt saab ka mingi ülevaate

olen kahe käega poolt. koguaeg ainult küsid ja küsid. anna vastu ka midagi sheriff......

hotcocacola
17.04.12, 20:04
herr sherif võiks kõigepealt ise mõne graafiku üles panna, mitte muudkui privade, codeccide ja teiste omasid näha tahta. ja kui graafikut ei viitsi kokku ehitama hakata, siis pane vähemalt oma viimase tuludeklaratsiooni pdf, sealt saab ka mingi ülevaate

+1111

pokkerisheriff
17.04.12, 20:36
võin ju kopeerida emta-st oma eelmise aasta tulud-kulud, aga see oleks suht mõttetu, sest keegi teine kes täitnud seal ausalt, niikuinii panna ei julge võrdluseks kõrvale.

privador
17.04.12, 21:06
mis see emta siia puutub-pokkeris liigub kõik mustalt ja maksuvabalt

pokkerisheriff
17.04.12, 21:28
suva see pokker, siis saaks lugeda kokku neid kümneid ja sadu tuhandeid eurosid ja dollareid, mida sa börsil liigutad.

hotcocacola
17.04.12, 21:42
Kuna graafikuid me ei näe, siis Priva, plz ütle, kui palju sa pokkeri ja börsiga profitit oled teinud ?

pokkerisheriff
17.04.12, 21:51
ja ausalt paluks

kuco
17.04.12, 22:26
mis see emta siia puutub-pokkeris liigub kõik mustalt ja maksuvabalt

mismõttes mustalt?

Kas sa ei deklareeri oma pokkeritulusid?

Ma loodan, et HCC ikka eelmise aasta hitid pani kirja