PDA

View Full Version : NL5 raske või kerge otsus foldida tripsi?



Sass
03.03.10, 19:53
sry et käsi pole konverditud nieit ppüüan asja lihtasks teha...

NL5 FR
Mina($10)
Villain($18)

temal pos minu üle enne flopi minraise mul K9o

($0.2)
Flop J63 rainbow
Check-check

($0.2)
Turn 9
check-bet 0.1-call

($0.4)
River 9
Bet $1-raise allin $17...

vend kirjutab chatti "draw?"

ma foldin

kas oli õige seda foldida või oleks pidanud insta call olema? ise arvan et tal oli mingi fullhouse kas siis JJ 33 v 66 kuna esiteks oli chat väga kahtlane kuna ta nagu tahtis et ma calliks mingi paariga.. teiseks kui ma callisin 9saga ja bettisin tugevalt riveril kui trips tuli kokku miks ta pidi yle tõstma? 3.daks kui ta arvas et mul draw siis olek pidanud suvaline $3 taalane reis ka asja ära tegema..

ootan kommentaare.. sry et pole konverditud..

ristijeesus
03.03.10, 20:09
Miks sa üldse callid K9o-ga? OOP veel pealegi. Kui ei tea mida postflop teha, siis ära mängi igasugu sõnnikuga. 40 sendisesse potti dollar virutada on ka vinge tegu. Pikemalt mõtlemata on siin fold.

Sass
03.03.10, 20:16
Miks sa üldse callid K9o-ga? OOP veel pealegi. Kui ei tea mida postflop teha, siis ära mängi igasugu sõnnikuga. 40 sendisesse potti dollar virutada on ka vinge tegu. Pikemalt mõtlemata on siin fold.vb oli siis algul limp aga igatahes riveriks oli pot 40 senti

olin bb ... mismõttes kindel fold.. tal oleks pidand kindel fold olema taala peale või mul allini peale?

Rastu
04.03.10, 15:55
ma arvan, et viga oli riveril panna potti 1 dolts... piisanud oleks pot size betist nt. Selline kõrge bet riveril võis panna vastase mõtlema, et sa blufid, mistõttu ta võis otsustada sind omakorda bluffida (või siis semibluffida, sest midagi tal kindlasti käes oli). ilma stattideta mängija vastu "as played" ma pigem paneks kaardid maha, sest oled minu hinnangul kas kõvasti ees või kõvasti taga.

Sass
05.03.10, 12:45
ma arvan, et viga oli riveril panna potti 1 dolts... piisanud oleks pot size betist nt. Selline kõrge bet riveril võis panna vastase mõtlema, et sa blufid, mistõttu ta võis otsustada sind omakorda bluffida (või siis semibluffida, sest midagi tal kindlasti käes oli). ilma stattideta mängija vastu "as played" ma pigem paneks kaardid maha, sest oled minu hinnangul kas kõvasti ees või kõvasti taga.

kui ta arvas et ma blufin.. miks ta pidi oma terve stacki (200bb) riskima kui oleks piisanud mingist 3x reisist?

Rastu
05.03.10, 14:03
kui ta arvas et ma blufin.. miks ta pidi oma terve stacki (200bb) riskima kui oleks piisanud mingist 3x reisist?

1. NL2 ja NL5 ei tasu loogikat otsida a'la stiilis, miks ta peaks terve oma stackiga riskima, et võita mingit minimaalset potti. Riskivad küll ja mitte vähe!!
2. minu vastu on niimoodi mängitud NL5-s (mitmeid kordi), et riveril pannakse tugeva tõste peale lihtsalt all in ja asi ants. Foldid ära ja siis sell näitab, et tal käes busted draw.
3. minu mõtlemine asjast on selline: vastasel on mingi semi-decent käsi käes. Vaatab, et vend senini callinud kuid riveril betib tublisti üle poti.. paneb su bluffi peale... päris 3betti ka ei julge teha, sest kui sa läheb oma bluffiga lõpuni ja tuled all-in on-top, siis ta peab foldima, sest sell callimiseks tal piisavalt head kätt pole AGA kui ta paneb ise all-in, siis on vastase bluff nullitud + boonusena võib vastane isegi tugevama käe maha panna.

Aga, nagu ma eelnevalt ütlesin, ise foldiks selles seisus selle käe 99% kordadest... isegi kui ma paneks ta bluffi peale - mul nii suuri cohones pole, et sellist asja ära callida. See 1% ma calliks, kui vastas oleks mingi eriline lammas.

NB! Kui ma nüüd ise tagantjärele loen oma postitust, siis see asi on kõik liiga-liiga meta värk NL5 jaoks ja suuure-suure tõenäosusega olen liiga palju kõrgemate limiitide foorumikirjutisi lugenud