PDA

View Full Version : *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***



Leheküljed : 1 [2] 3 4 5

variatsioon
08.12.08, 06:33
HU-s on see ERITI tähtis IMO. Sest sa pead tegema kõik võimaliku, et mängija, kes on sinust halvem (kelle üle on sul eelis) veedaks sinuga võimalikult palju aega.


kui mängija kes on sinust halvem kaotab sulle 2-3 buy ini siis ei aita sõbralikus mitte midagi.. ta lihtsalt lahkub öeldes GG.
Kui ajad sama vastase tilti siis võid sealt pärast 2bi veel 5-15bi võita.

ja regularidega mängides on chati möla veelgi tähtsam HUis.

muidugi ei aita mitte midagi kui sa ütled "I hope your family dies soon".
öeldes aga "ty" "why did u call me?"(seda siis kui vastasel oli 100% õige call aga kaotas) "u should raise 3.5BB not 3BB" jnejne.. jätad sa vääga donky table image, segad vastase keskendumist jne... see ajab lõpuks vastase närvi ja ei ole mitte midagi paremat kui tiltiv vastane.. (seda siis eriti HUis)
imo

edit: congrats!! ;)

Keiss
08.12.08, 07:14
Jube overlay tõesti, oleks ka osalenud hehe, aga kujutan ette, et kui varem tõesti ei ole jalkafänn olnud siis peale Premier League mängu koha peal saadud elamust saab selleks igaüks ;D

Aristotep
08.12.08, 08:29
Kunagi tirisin ka ühe jalgpalli vihkava sõbranna Eesti koondise mängule. Mängu lõpuks oli toimunud juba Totaalne Muutumine. :D
Ühesõnaga, staadionil saadav elamus suht pwnib kõik. :P

CTXrix
08.12.08, 08:35
Jube overlay tõesti, oleks ka osalenud hehe, aga kujutan ette, et kui varem tõesti ei ole jalkafänn olnud siis peale Premier League mängu koha peal saadud elamust saab selleks igaüks ;D


Ammune unistus kord Engerlandis mõnda Premier League-i mängu vaadata.... Õnnitlused, raisk! :)



Posted by: RudiTurbo

No nüüd tuleb enda kallal tööd teha, ikka tuleb sisse hetki, kus saan lollustega hakkama Smiley Ning kuna BR'i suurenedes raha väärtus aina väixemana tundub, siis on ikka ja aina kergem teha aina suuremaid lollusi, järgmine kuu lähen ka kindlasti Gambleri poodi jälle külastama ja ostan sealt Mindseti raamatu, vb ka Harrington on Cash gamesi raamatud.
Gambleri poodi? Im kinda new...aadressi vms saad anda?

TaaviK
08.12.08, 09:54
ise olen vait, tavaliselt hakkavad minuga mölisema ja siis ma pakun neile välja, et võiks sõbraliku HU teha. aga see, kes ütles, et peale suckouti ütleb vastasele "ty" on v**djas **** ning suckib elus. tõsiselt


Sel juhul sina olekski prime candidate kelle vastu peale suckouti "ty" öelda ja tilti ajada. Te võite ju eetikast rääkida ja millest iganes veel, aga minu jaoks on päeva lõpuks ikkagi tähtis võimalikult kõrge win rate ja kui ma pean selle jaoks pokkeritoas värdja **** olema, siis nii olgu.

ok2aa
08.12.08, 09:57
Sel juhul sina olekski prime candidate kelle vastu peale suckouti "ty" öelda ja tilti ajada. Te võite ju eetikast rääkida ja millest iganes veel, aga minu jaoks on päeva lõpuks ikkagi tähtis võimalikult kõrge win rate ja kui ma pean selle jaoks pokkeritoas värdja **** olema, siis nii olgu.


vastuolu seisab selles, et pokkerisse tuleb raha inimestelt, kes tulevad lõbusalt aega viitma. kui sa nende vast **** oled siis nad mingi aeg enam ei taha raha maha mängida värdjate vast ning selle all kannatab ka su winrate.

TaaviK
08.12.08, 10:08
vastuolu seisab selles, et pokkerisse tuleb raha inimestelt, kes tulevad lõbusalt aega viitma. kui sa nende vast **** oled siis nad mingi aeg enam ei taha raha maha mängida värdjate vast ning selle all kannatab ka su winrate.


Sul kindlasti on osalt ka õigus. Siiski esialgu jätkub mul usk enda meetodisse.

CTXrix
08.12.08, 10:10
vastuolu seisab selles, et pokkerisse tuleb raha inimestelt, kes tulevad lõbusalt aega viitma. kui sa nende vast **** oled siis nad mingi aeg enam ei taha raha maha mängida värdjate vast ning selle all kannatab ka su winrate.


Nõus! Pikemas perspektiivis on alati kasulikum viisakas olla, sest kui ikka kala tükk aega mingi valdkonnaga (loe:pokker) seoses tümitada, siis muutub see talle ebameeldivaks. See on paratamatu. Ja inimesed, teadagi, ei taha teha ebameeldivaid asju teha.

Olenevalt olukorrast ja vastasest...kui on obv, et vend on ticking bomb, võib see kasulik olla, aga vaid lühikest aega, sest ta läheb kohe varsti minema, näiteks patja nutma või kassipoegi tapma. Olenevalt inimesest.

vsiu100
08.12.08, 10:22
vahemärkusena ütleks, et saaremaal on majanduslangus silmaga näha ja käega katsutav.
kui eelnevad aastad olen seal mõnda clubi sattunud(privileeg,diva), siis on rahvast suht puupüsti täis olnud.
see nv oli ühes klubis peale meie seltskonna 10 inimest ja teises ca 30. mõistetav, sest pilet oli ju vastavalt 50.- ja 75.- eeki.
see eest oli üle tee asuv lokaal "pommiauk" puupüsti täis. pilet kõigest 25.- ja muusikat lasti.
ja baarman ütles, et kuu lõpus pole üldse mõtet uksi lahti teha.
1 nali meenub veel. erinevate baarmanide käest ostes oli sama jook erineva hinnaga :)
8cl valget rummi ja coca 95.- või 75.- leppigu kokku siis varem....

leits
08.12.08, 12:48
tulen v-o kaasa peo meeleolu tekitama (mitmepäevast) kui leits saab mitme piletiga paketi


sinuga järge pidada on raske ...

Codecci
08.12.08, 12:57
kui mängija kes on sinust halvem kaotab sulle 2-3 buy ini siis ei aita sõbralikus mitte midagi.. ta lihtsalt lahkub öeldes GG.
Kui ajad sama vastase tilti siis võid sealt pärast 2bi veel 5-15bi võita.

Vastupidi pigem.

ranka
08.12.08, 13:26
kui mängija kes on sinust halvem kaotab sulle 2-3 buy ini siis ei aita sõbralikus mitte midagi.. ta lihtsalt lahkub öeldes GG.
Kui ajad sama vastase tilti siis võid sealt pärast 2bi veel 5-15bi võita.

ja regularidega mängides on chati möla veelgi tähtsam HUis.

muidugi ei aita mitte midagi kui sa ütled "I hope your family dies soon".
öeldes aga "ty" "why did u call me?"(seda siis kui vastasel oli 100% õige call aga kaotas) "u should raise 3.5BB not 3BB" jnejne.. jätad sa vääga donky table image, segad vastase keskendumist jne... see ajab lõpuks vastase närvi ja ei ole mitte midagi paremat kui tiltiv vastane.. (seda siis eriti HUis)
imo

edit: congrats!! ;)


Minu arvates see küll donkey imaget ei jäta. Pigem räägi, et mida sa callid äss kõrgega või oh sa püha peetrus, sa oled chipleader (cashis) ja ma peaks kohe lahkuma või sellist paska.

ranka
08.12.08, 13:29
Jube overlay tõesti, oleks ka osalenud hehe, aga kujutan ette, et kui varem tõesti ei ole jalkafänn olnud siis peale Premier League mängu koha peal saadud elamust saab selleks igaüks ;D


Uuurisnil ja sain teada, et piletit saab ka rahas võtta.. Kusjuures oleks vägagi hea võimalus võtta pilet rahana ja siis minna TB Grand Finalele freerollima :O)

CTXrix
08.12.08, 13:37
Uuurisnil ja sain teada, et piletit saab ka rahas võtta.. Kusjuures oleks vägagi hea võimalus võtta pilet rahana ja siis minna TB Grand Finalele freerollima :O)


Dude! Vali jalka! Pokkeri sees oled niikuinii 24/7!

antnx
08.12.08, 13:38
Pikkadeks sessideks kasutage:
http://www.hottopic.com/hottopic/store/product.jsp?FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374302028591&PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524442189192&bmUID=1228739529606

ranka
08.12.08, 13:42
Dude! Vali jalka! Pokkeri sees oled niikuinii 24/7!


Vaata, see pakett on väärt €1000 ja ma eeldan, et saab ka selle eest €1000 cashis. Aga jama on selles, kuna kõik kuupäevad on lahtised ning asi toimub kauges tulevikus. Kui ma ütlen ära, et ma olen käpp, siis pidid nad kõik lennud, hottellid ja värgid mu eest ära ajama ja kuna mul tõesti ei ole kahe kuu pikkuseid plaane ja peaks mingil nädalavahetusel midagi suurt vahele tulema ja jääb täpselt selle aja peale, siis on probleem.

Rahaga on see värk, et sama rahaga käiks londonis kindlasti ära ning ei ole "commitment" otsust, et pead jut sellel ajal minema aga FAKT on see, et külmal kevadel ma kohe kindlasti "vabatahtlikult" sinna ei lähe :) Ja nagu ma juba mainisin, et ma pole miski footballi (tegelt euroopas on vist hoopis Soccer, mitte football??) fän.

Hetkel pole midagi ära öelnud ja pean paari inimesega (staktevaga) nõu, keda aitaks ka siis TB Grand Finalesse "freerollida". Kui saan miski hea kompromissi, siis tõenäoliselt võtan külma cashi.

CTXrix
08.12.08, 13:45
Vaata, see pakett on väärt €1000 ja ma eeldan, et saab ka selle eest €1000 cashis. Aga jama on selles, kuna kõik kuupäevad on lahtised ning asi toimub kauges tulevikus. Kui ma ütlen ära, et ma olen käpp, siis pidid nad kõik lennud, hottellid ja värgid mu eest ära ajama ja kuna mul tõesti ei ole kahe kuu pikkuseid plaane ja peaks mingil nädalavahetusel midagi suurt vahele tulema ja jääb täpselt selle aja peale, siis on probleem.

Rahaga on see värk, et sama rahaga käiks londonis kindlasti ära ning ei ole "commitment" otsust, et pead jut sellel ajal minema aga FAKT on see, et külmal kevadel ma kohe kindlasti "vabatahtlikult" sinna ei lähe :) Ja nagu ma juba mainisin, et ma pole miski footballi (tegelt euroopas on vist hoopis Soccer, mitte football??) fän.

Hetkel pole midagi ära öelnud ja pean paari inimesega (staktevaga) nõu, keda aitaks ka siis TB Grand Finalesse "freerollida". Kui saan miski hea kompromissi, siis tõenäoliselt võtan külma cashi.


Ok, eks ise tead. Euroopas on football, ameeriklaste jaoks on see soccer.

edit: igal pool mujal peale USA (+Kanada?) on see ka football.

ranka
08.12.08, 13:48
Ok, eks ise tead. Euroopas on football, ameeriklaste jaoks on see soccer.


Jeah. Aga just rääkisin ühe ameeriklasega, et nende maal on neil football ning euroopas on soccer. Muidugi vaidles nagu vale inimesega, kes midagi ei tea aga ma ei tahtnud talle alla ka anda ning ajasin vastu, et ime oma tikku oma socceri jutuga. Siis küsis, et ma nimetaks paar footbaali teami, see küsimus oli mulle liiast ning et ei jääks lolli olukorda leidsin kiirelt huvitava käe pastesin talle ja ütlesin "diskuss" ning sujuvalt läkski teema üle käe peale :)

Oh neid lolle fishe.

CTXrix
08.12.08, 13:49
Jeah. Aga just rääkisin ühe ameeriklasega, et nende maal on neil football ning euroopas on soccer. Muidugi vaidles nagu vale inimesega, kes midagi ei tea aga ma ei tahtnud talle alla ka anda ning ajasin vastu, et ime oma tikku oma socceri jutuga. Siis küsis, et ma nimetaks paar footbaali teami, see küsimus oli mulle liiast ning et ei jääks lolli olukorda leidsin kiirelt huvitava käe pastesin talle ja ütlesin "diskuss" ning sujuvalt läkski teema üle käe peale :)

Oh neid lolle fishe.


;D ;D ;D kuldne! Ma käisin USAs 4 kuud perest peresse ja jõudsin järeldusele, et tavainimene on neil ikka kordades lollim ja naiivsem, kui eurooplane.

Aristotep
08.12.08, 13:52
See ameeriklane on peast ikka puhta põrunud. ;D

ranka
08.12.08, 13:52
;D ;D ;D kuldne! Ma käisin USAs 4 kuud perest peresse ja jõudsin järeldusele, et tavainimene on neil ikka kordades lollim ja naiivsem, kui eurooplane.


Aga ma arvaks, et samas tunduvalt lahkem ja viisakam?

ranka
08.12.08, 13:54
See ameeriklane on peast ikka puhta põrunud. ;D


No tegelt too ameeriklane on miski endine mängur, vist miski WCG3 või miski taoline pask ning peale seda leidis pokkerio. Üldiselt räige foorumite trollija ja spmmaja nagu minagi ning tihtipeale ajab sellist sousti ja kapsast suust välja, et naera pooleks või valetab nii, et suu suitseb. Sellisest ei saagi aru, kas ta mõtleb tõsiselt või jälle leveldab :)

CTXrix
08.12.08, 13:58
Aga ma arvaks, et samas tunduvalt lahkem ja viisakam?


Seda küll jah, vaieldamatult.

lebovend
08.12.08, 14:02
"football" ameeriklaste m6istes on see, mida meie teame kui "ameerika jalgpalli" all, kus inimesed jooksevad yksteist pikali.

"soccer" ameeriklaste m6istes ongi meie jaoks tavaline jalgpall, kus mehed ajavad jalgadega palli taga.


ty,
teh nuts has spoken.

CTXrix
08.12.08, 14:16
"football" ameeriklaste m6istes on see, mida meie teame kui "ameerika jalgpalli" all, kus inimesed jooksevad yksteist pikali.

"soccer" ameeriklaste m6istes ongi meie jaoks tavaline jalgpall, kus mehed ajavad jalgadega palli taga.

ty,
teh nuts has spoken.


Nii on jah, aga ma sain Ranka jutu ivast veidi teistmoodi aru (et selle USAka arust peaks selle jalgpalli nimi siin Euroopas ka meie jaoks olema soccer)...

ranka
08.12.08, 14:28
Nii on jah, aga ma sain Ranka jutu ivast veidi teistmoodi aru (et selle USAka arust peaks selle jalgpalli nimi siin Euroopas ka meie jaoks olema soccer)...


No vähemalt nii ta väitis, Euroopa jalku = soccer ja ameerika jalku = football ning kõik.

CTXrix
08.12.08, 14:34
No vähemalt nii ta väitis, Euroopa jalku = soccer ja ameerika jalku = football ning kõik.


OK, no selles mõttes oli tal õigus, et ameeriklased ütlevad Euroopa jalka kohta soccer, aga tegelikult on see (kogu muu maailma arust) siiski football.

lenC
08.12.08, 14:35
Nii, lõpuks sain monitoribizinssi tehtud. Mõnus 22'' samsung laua ees nüüd. Hakkan jälle aktiivsemalt postitama ja proovin mõned artiklid ja videod ka kuu jooksul ära teha.

ok2aa
08.12.08, 14:36
dude võta pakett, eriti mugav kui kõik asjad aetakse su eest ära ka veel. not even close (oleks close kui oled muidu lifebusto)

CTXrix
08.12.08, 14:37
Nii, lõpuks sain monitoribizinssi tehtud. Mõnus 22'' samsung laua ees nüüd. Hakkan jälle aktiivsemalt postitama ja proovin mõned artiklid ja videod ka kuu jooksul ära teha.


Nonii, better not FAIL! ;)

antnx
08.12.08, 14:46
Jeah. Aga just rääkisin ühe ameeriklasega, et nende maal on neil football ning euroopas on soccer. Muidugi vaidles nagu vale inimesega, kes midagi ei tea aga ma ei tahtnud talle alla ka anda ning ajasin vastu, et ime oma tikku oma socceri jutuga. Siis küsis, et ma nimetaks paar footbaali teami, see küsimus oli mulle liiast ning et ei jääks lolli olukorda leidsin kiirelt huvitava käe pastesin talle ja ütlesin "diskuss" ning sujuvalt läkski teema üle käe peale :)

Oh neid lolle fishe.


Ma olin ameerikas siis küsisin ikka nende käest, et miks teil football ja meil soccer - siis mulle vähemalt vastati, et imelik jah - me pole sellepeale mõelnud miks see nii on kuna footballis pole footiga eriti midagi pistmist.

marguzz22
08.12.08, 15:33
mina läheks londonisse jooks ennast täis, näpiks klubis koledaid inglise naisi ja tuleks tagasi

marguzz22
08.12.08, 15:34
Nii, lõpuks sain monitoribizinssi tehtud. Mõnus 22'' samsung laua ees nüüd. Hakkan jälle aktiivsemalt postitama ja proovin mõned artiklid ja videod ka kuu jooksul ära teha.



6max siis eksole ;)

RudiTurbo
08.12.08, 16:30
Ammune unistus kord Engerlandis mõnda Premier League-i mängu vaadata.... Õnnitlused, raisk! :)

Gambleri poodi? Im kinda new...aadressi vms saad anda?


Taanis on olemas selline pood nagu The Gambler store ;D
Eelmine aasta kui käisin Harrington vol1 ostmas, siis oli mingi sõbralik müüja ja rääkis igast asju, rääkis ka, et neil on plaan Eestisse laieneda, aga seda ei tea, kas teostatud on :)

Müüakse seal siis igasuguseid Chipsi kaste ja kaarte ja pokkerilaudu ja asju, aga kõige parem on see, et enamus tähtsamad raamatud istusid seal riiulitel. Või õigemini kõik tähtsamad olid olemas ja igasuguseid vähem tuntumaid oli ka väga laias valikus.

CTXrix
08.12.08, 16:38
Taanis on olemas selline pood nagu The Gambler store ;D
Eelmine aasta kui käisin Harrington vol1 ostmas, siis oli mingi sõbralik müüja ja rääkis igast asju, rääkis ka, et neil on plaan Eestisse laieneda, aga seda ei tea, kas teostatud on :)

Müüakse seal siis igasuguseid Chipsi kaste ja kaarte ja pokkerilaudu ja asju, aga kõige parem on see, et enamus tähtsamad raamatud istusid seal riiulitel. Või õigemini kõik tähtsamad olid olemas ja igasuguseid vähem tuntumaid oli ka väga laias valikus.


Aaaa...no siis ta on natuke kaugel :D

arvamusliider
08.12.08, 16:40
mina läheks londonisse jooks ennast täis, näpiks klubis koledaid inglise naisi ja tuleks tagasi



Edu siis briti ööklubides.
http://www.youtube.com/watch?v=m-J9ZpQYW8s

-andres-
08.12.08, 16:56
Edu siis briti ööklubides.
http://www.youtube.com/watch?v=m-J9ZpQYW8s


Irw. Ebareaalne lihtsalt :D.

PokerDevil
08.12.08, 16:57
Lol, we love UK.

arvamusliider
08.12.08, 17:28
Üldiselt ei tasu fännisärk seljas tänavatel käia, eriti siis kui puudub haigekassa (nagu paljudel pokkeriprodel).
Ranka muidugi võib.

RudiTurbo
08.12.08, 17:48
Mina käisin kunagi Häkkineni aegadel Ferrari nokakaga Soomes :D

Tigrano
08.12.08, 18:08
Mina käisin kunagi Häkkineni aegadel Ferrari nokakaga Soomes :D


Soomlased on sellised vaiksed inimesed, seal pole vahet, mis nokakas või särk jne.

ranka
08.12.08, 18:32
Mina käisin kunagi Häkkineni aegadel Ferrari nokakaga Soomes :D


Sa räägid Eesti keelt aga enamus ajast oled muudes riikides nagu Soome, Taani jne? Küsin otse: miski ärapõgenenud vang oled vä? :D

lebovend
08.12.08, 19:09
kes veel ei tea, siis hylgasin see kuu triobeti ja kolisin yle Starsi, allolev graafik peaks enamv2hem kajastama mu seiklusi uues kodus!


rohkem olen vist t2helepanu pannud hoopis turnadele kus pot oddsid on ikka v2ga k6vad :D, vaid 3.30 v6i 5.50 eest v6id v6ita meeletult palju. Nendesse turnadesse on l2inud tohutu aeg. Kahjuks pole midagi peale 6lleraha hittinud, ei ole 6nne ka olnud.


aga cashiga siit edasi nyyd aind ylesse!

RudiTurbo
08.12.08, 20:15
Sa räägid Eesti keelt aga enamus ajast oled muudes riikides nagu Soome, Taani jne? Küsin otse: miski ärapõgenenud vang oled vä? :D


Hobid ja huvid viivad mind muudesse riikidesse ;D Ujumisega käidud Küprosel, Hispaanias, Soomes, Lätis ning SimRacinguga käidud mitu korda Saksamaal, Rootsis ja Itaalias, loodetavasti hakkab uusi riike pokkeri pärast ka tulevikus lisanduma :) Ühe korra kvalifitseerusin golfi simulaatoris ka Saksamaale poolfinaali, kus paremad olexid saanud pileti Koreasse, aga kahjux ei olnud mul raha, et Saksamaale minna see aeg :P

Aga põgenik ma kindlasti ei ole, mul on ju lausa väga Eesti pärane nimi kah: Rudi Reinkort ;D

Taanis käin ma ringi Eesti Riigi lipu värvides salliga, kuigi see on jalgpalli sall ning jalgpalli meeskonna pärast ma seda kindlasti ei kannaks. Sest siin riigis tuleb 24h päevas telekast jalgpalli ning kui kuskil jalgpalli väljakut näed, siis seal kõksivad palli 20 korda lõdva jalaga nii 15 aastased tüdrukud kui 8 aastased poisid ning väikeste poiste ja 15 aastaste tüdrukute segameeskond alistaks Eesti rahvuskoondise no problemo :D

ESTPatrick
08.12.08, 21:21
seda mängu läheks ma raudselt vaatama

ranka
08.12.08, 21:37
seda mängu läheks ma raudselt vaatama


mis mängu

vsiu100
08.12.08, 21:58
Taanis käin ma ringi Eesti Riigi lipu värvides salliga, kuigi see on jalgpalli sall ning jalgpalli meeskonna pärast ma seda kindlasti ei kannaks. Sest siin riigis tuleb 24h päevas telekast jalgpalli ning kui kuskil jalgpalli väljakut näed, siis seal kõksivad palli 20 korda lõdva jalaga nii 15 aastased tüdrukud kui 8 aastased poisid ning väikeste poiste ja 15 aastaste tüdrukute segameeskond alistaks Eesti rahvuskoondise no problemo :D


nii hull see asi ka pole.
kuigi eesti jalgpall on paras porr küll. ja palju on selles süüdi distsipliini puudus. poistel on liiga tihti silm hägune ja näpud prives püsti.

ok2aa
08.12.08, 22:19
mis mängu


jalka mängu ikka donk

Timpz
08.12.08, 22:20
nii hull see asi ka pole.
kuigi eesti jalgpall on paras porr küll. ja palju on selles süüdi distsipliini puudus. poistel on liiga tihti silm hägune ja näpud prives püsti.






tra kui 90 minti joosta ei jõua , mismõttega sinna platsile üldse ronida??

Oliverk
08.12.08, 22:23
Ranka kas madal limiidil Pokerstarsis NL10 ka FPP tuleb? Seal first deposit boonus. Kuna Triobetis on õhtul NL10 5 lauda siis ei venita välja hästi siin pelamine.

ok2aa
08.12.08, 22:31
Vaata, see pakett on väärt €1000 ja ma eeldan, et saab ka selle eest €1000 cashis. Aga jama on selles, kuna kõik kuupäevad on lahtised ning asi toimub kauges tulevikus. Kui ma ütlen ära, et ma olen käpp, siis pidid nad kõik lennud, hottellid ja värgid mu eest ära ajama ja kuna mul tõesti ei ole kahe kuu pikkuseid plaane ja peaks mingil nädalavahetusel midagi suurt vahele tulema ja jääb täpselt selle aja peale, siis on probleem.

Rahaga on see värk, et sama rahaga käiks londonis kindlasti ära ning ei ole "commitment" otsust, et pead jut sellel ajal minema aga FAKT on see, et külmal kevadel ma kohe kindlasti "vabatahtlikult" sinna ei lähe :) Ja nagu ma juba mainisin, et ma pole miski footballi (tegelt euroopas on vist hoopis Soccer, mitte football??) fän.

Hetkel pole midagi ära öelnud ja pean paari inimesega (staktevaga) nõu, keda aitaks ka siis TB Grand Finalesse "freerollida". Kui saan miski hea kompromissi, siis tõenäoliselt võtan külma cashi.


veelkord see teema.

uskumatu, et sa kõhkled tasuta reisi ja kellegi stakemise vahel live turniirile, mille payout on kolossaalne okse. reis on niivõrd +lifeEV, et seal pole milleski kahelda.

Klamber®
08.12.08, 22:38
veelkord see teema.

uskumatu, et sa kõhkled tasuta reisi ja kellegi stakemise vahel live turniirile, mille payout on kolossaalne okse. reis on niivõrd +lifeEV, et seal pole milleski kahelda.


ja sõnad on võetud mu suust.

arvamusliider
08.12.08, 22:43
ja sõnad on võetud mu suust.


Muidugi soojal maal oleks kordades etem, aga jalgpallielamus võib olla hindamatu.

ranka
08.12.08, 22:49
veelkord see teema.

uskumatu, et sa kõhkled tasuta reisi ja kellegi stakemise vahel live turniirile, mille payout on kolossaalne okse. reis on niivõrd +lifeEV, et seal pole milleski kahelda.


Unustasin algsesse postitusse lisada, et mul oli juba ennem planeeritud suusa-reis, mille toimumise aeg ja koht peaksid selguma lähipäevil ning kui mingi ime läbi too ära jääb siis hüppan patricku bande peale :) Seega London kui reis ei ole kindlasti tol hetkel +lifeEV vaid pigem võib osutuda probleemiks, kui ajad kattuvad ning samuti planeeritud reisil tahaks kulutada palju (nii 2-3 eesti keskmist palka:)), mis võib kauaks reisimie mõtted eemale viia.

EDIT: ja võtsin juba raha. Enda jaoks :) Teise jaoks :(

ok2aa
08.12.08, 23:02
Unustasin algsesse postitusse lisada, et mul oli juba ennem planeeritud suusa-reis, mille toimumise aeg ja koht peaksid selguma lähipäevil ning kui mingi ime läbi too ära jääb siis hüppan patricku bande peale :) Seega London kui reis ei ole kindlasti tol hetkel +lifeEV vaid pigem võib osutuda probleemiks, kui ajad kattuvad ning samuti planeeritud reisil tahaks kulutada palju (nii 2-3 eesti keskmist palka:)), mis võib kauaks reisimie mõtted eemale viia.

EDIT: ja võtsin juba raha. Enda jaoks :) Teise jaoks :(


FAIL

pokkeripro vabadus my ass

ranka
08.12.08, 23:23
FAIL

pokkeripro vabadus my ass


Kusjuures ma ei saanud hästi aru sellest FAIL'ist ja vabadusest.

Elukutseline pokkerimängija olemine ei tähenda seda, et kogu aeg on seljakott seljas, läpakas kaenlas ja rändad hotellist-hotelli ning avastad maailma. Vaid pokkeripro tähendab seda, et sul on tunduvalt rohkem vabadust ja sundimatust, kui enamustel kaaskodanikel ja settõttu pokkerihai saab rohkem tegeleda tegevustega, mis talle meeldivad ja huvipakuvad - kellele meeldib reisida, kellele kalal käia, kellele lohet lennutada, kellele sportida jne.

Olgu teadmiseks (olen seda ka enne rõhutanud), et minus ei ole reisimehe kirge, see tähendab, et mu elu eesmärk ei ole kindlasti reisida ning raha põletada mõttega, et näha kaugeid maid -- minu jaoks on see suht mõttetus. Vahetevahel tuleb aeg maha võtta ning mina leian, et minu jaoks on piisav seda teha aastas korra, mitte rohkem. Kes leiab, et tema jaoks on seda vähe - siis see nii on, sest see on tema arvamus, maitse ja huvid ning mitte kellegil ei ole õigus mitte kellegi maitset või huvisid arvustada või maha teha.

Seega ma kahjuks ei suuda seostada antud paketi rahaks tegemist lausega: "pokkeripro vabadus my ass"

kollane
08.12.08, 23:25
Kusjuures ma ei saanud hästi aru sellest FAIL'ist ja vabadusest.

Elukutseline pokkerimängija olemine ei tähenda seda, et kogu aeg on seljakott seljas, läpakas kaenlas ja rändad hotellist-hotelli ning avastad maailma. Vaid pokkeripro tähendab seda, et sul on tunduvalt rohkem vabadust ja sundimatust, kui enamustel kaaskodanikel ja settõttu pokkerihai saab rohkem tegeleda tegevustega, mis talle meeldivad ja huvipakuvad - kellele meeldib reisida, kellele kalal käia, kellele lohet lennutada, kellele sportida jne.

Olgu teadmiseks (olen seda ka enne rõhutanud), et minus ei ole reisimehe kirge, see tähendab, et mu elu eesmärk ei ole kindlasti reisida ning raha põletada mõttega, et näha kaugeid maid -- minu jaoks on see suht mõttetus. Vahetevahel tuleb aeg maha võtta ning mina leian, et minu jaoks on piisav seda teha aastas korra, mitte rohkem. Kes leiab, et tema jaoks on seda vähe - siis see nii on, sest see on tema arvamus, maitse ja huvid ning mitte kellegil ei ole õigus mitte kellegi maitset või huvisid arvustada või maha teha.

Seega ma kahjuks ei suuda seostada antud paketi rahaks tegemist lausega: "pokkeripro vabadus my ass"



Kellele ema, kellele tütar :)

leits
08.12.08, 23:41
ranka bratislava tuleb fääncy ;:) Damn mul synnip2ev ka just siis ... ma arvatvasti vütan ka 1k euri ... oleneb muidug mis ajal minek on ja kelle mängu vaatama saab minna. kui kka arsenal-manum chelsea-manu, liverpool-manu vms tuleb siis peab vist minema

Metsapull
09.12.08, 02:15
Ära tuli õnneks, pagan vastaste käsi ei näitagi millegi pärast, lisasin need ise.

Party Poker $20.00 No Limit Hold'em - 6 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Madshammy (BTN): $95.25
ironman172 (SB): $19.87
uplots (BB): $20.03
djakette (UTG): $19.70
headmasta25 (MP): $33.31
Hero (CO): $21.29

Pre Flop: ($0.30) Hero is CO with A :club: A :heart:
djakette raises to $0.80, 1 fold, Hero raises to $1.40, Madshammy raises to $4, 2 folds, djakette calls $3.20, Hero raises to $6.60, Madshammy raises to $95.25, djakette calls $15.70 all in, Hero calls $14.69 all in

Flop: ($62.58) A :spade: J :club: K :club: (3 players - 2 are all in)

Turn: ($62.58) 6 :spade: (3 players - 2 are all in)

River: ($62.58) K :spade: (3 players - 2 are all in)

Final Pot: $62.58
Hero shows A :club: A :heart:
djakette shows J :diamond: J :spade:
Madshammy shows Q :club: Q :heart:
Hero wins $3.15

Hero wins $56.43

RudiTurbo
09.12.08, 02:42
Mul oli just üxpäev Trios KK vs QQ vs JJ.

Flop oli vist KJx ning tight mängija bettis suht võimsalt ja kõige tightim shortie ever lendas ka juba all ini ning sain selle teise tüübi ka all ini, see oli päris magus ;D
Aga ma kartsin, et ma polnud preflopiski ees, kuid flop nägi küll hea välja ja kui tight player hakkas actionit ka andma, siis oli selge, et siin toimub midagi suurt ;D

EDIT: Ranka, ma olex ka 1k EURi välja võtnud, ära tee neist jalka friikidest välja ! ;D

ranka
09.12.08, 06:40
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=ranka

privador
09.12.08, 07:05
Elu suurim pot läks...
http://www.pokerhand.org/?3559702

Siia oleks ka palju raha läinud...
http://www.pokerhand.org/?3559724

ok2aa
09.12.08, 07:59
Kusjuures ma ei saanud hästi aru sellest FAIL'ist ja vabadusest.

Elukutseline pokkerimängija olemine ei tähenda seda, et kogu aeg on seljakott seljas, läpakas kaenlas ja rändad hotellist-hotelli ning avastad maailma. Vaid pokkeripro tähendab seda, et sul on tunduvalt rohkem vabadust ja sundimatust, kui enamustel kaaskodanikel ja settõttu pokkerihai saab rohkem tegeleda tegevustega, mis talle meeldivad ja huvipakuvad - kellele meeldib reisida, kellele kalal käia, kellele lohet lennutada, kellele sportida jne.

Olgu teadmiseks (olen seda ka enne rõhutanud), et minus ei ole reisimehe kirge, see tähendab, et mu elu eesmärk ei ole kindlasti reisida ning raha põletada mõttega, et näha kaugeid maid -- minu jaoks on see suht mõttetus. Vahetevahel tuleb aeg maha võtta ning mina leian, et minu jaoks on piisav seda teha aastas korra, mitte rohkem. Kes leiab, et tema jaoks on seda vähe - siis see nii on, sest see on tema arvamus, maitse ja huvid ning mitte kellegil ei ole õigus mitte kellegi maitset või huvisid arvustada või maha teha.

Seega ma kahjuks ei suuda seostada antud paketi rahaks tegemist lausega: "pokkeripro vabadus my ass"


ÄRA AJA MIND TILTI NIT. sa räägid nagu mingi bustoaff - võta hoopis on sõber/naine/ema/õde/vend tripile kaasa ja tee neile jõulukink.

ranka
09.12.08, 08:26
Olen alati pooldanud ja jään pooldama ainult argumenteeritud vaidlusi aga kahjuks meie vahelist vaidlusest seda vist ei tule ja seega on see teema minu jaoks ammendunud...

Ja mina ei ole süüdi, et tilti ajan - ise ajasid surnud teema taaskord üles.

marguzz22
09.12.08, 08:41
ranka sa peaksid natuke filosoofiat lugema ja võibolla enda jaoks elu mõtte leidma... raha on vahend elamiseks-> selleks, et reisida, nautida noorust, vaadata maailma,mitte selleks, et istuda üksinda oma pimedas toas ja taguda pokkerit ja limiidis üles liikuda nagu nolifer... igatahes on minu jaoks raha ainult vahend, mitte eesmärk omaette, ilma rahata ei saaks ma nautida elu(pidutseda, naised, reisida jne)... kui ma oleks pokkeriga niikaugele jõudnud nagu sina koliksin Taisse, ostaksin endale sealt odavalt(või rendiksin) majakese, taoksin pokkerit, võtaksin 4 naist endale ja elaks õnnelikult nagu kuningas, mitte siin sitases eestis, kus praegu kuni ülikooli lõpuni kahjuks olema pean ja arvatavasti ka järgneva elu suurema osa... mis selle raha mõte on kui sa ei naudi elu? miks seda siis üldse vaja on, nah seda vaeva ja tööd siis? meil on AINULT üks elu, ja ma eelda, et sa ei taha mõelda 80a, kuidas sa istusid oma korteris ja pokrit tagusid ja 100K+ kuus teenisid, aga ei reisinud ega midagi head sellega teinud.

privador
09.12.08, 08:42
Kusjuures ma ei saanud hästi aru sellest FAIL'ist ja vabadusest.

Elukutseline pokkerimängija olemine ei tähenda seda, et kogu aeg on seljakott seljas, läpakas kaenlas ja rändad hotellist-hotelli ning avastad maailma. Vaid pokkeripro tähendab seda, et sul on tunduvalt rohkem vabadust ja sundimatust, kui enamustel kaaskodanikel ja settõttu pokkerihai saab rohkem tegeleda tegevustega, mis talle meeldivad ja huvipakuvad - kellele meeldib reisida, kellele kalal käia, kellele lohet lennutada, kellele sportida jne.

Olgu teadmiseks (olen seda ka enne rõhutanud), et minus ei ole reisimehe kirge, see tähendab, et mu elu eesmärk ei ole kindlasti reisida ning raha põletada mõttega, et näha kaugeid maid -- minu jaoks on see suht mõttetus. Vahetevahel tuleb aeg maha võtta ning mina leian, et minu jaoks on piisav seda teha aastas korra, mitte rohkem. Kes leiab, et tema jaoks on seda vähe - siis see nii on, sest see on tema arvamus, maitse ja huvid ning mitte kellegil ei ole õigus mitte kellegi maitset või huvisid arvustada või maha teha.

Seega ma kahjuks ei suuda seostada antud paketi rahaks tegemist lausega: "pokkeripro vabadus my ass"
Kusjuures ma kui selline overlay hunt,kes igal pool silmad lahti hoiab ja kui ma seda triobeti promo nägin,ei liikunud minu näos ükski rakuke.Lihtsalt ei viicinud aega raisata selle mängimise peale.Ja vb tõesti nn rotist reisihuvilisest jalgpallifänn tõstab sõpradega kokku shampanja klaase,et ta sellise paketi võitis.Aga mina oleks võtnud seda kui minekut kuskile pärapõrgusse jalgpallihuligaanidega,kelle eesmärk on üksteisele pudelitega pähe äsada jatänava peal karjuda..Ja ma oleks meeleldi selle 1k paketi mingi 200 euri eest maha parseldanud.
Samuti pole minus reisjahinge.Peale Egiptuses ja Indias käimist,kus inmesed elavad **** sees ja igal võimalikul moel käiakse sulle pinda,et sa midagi ostaks vms võttis mul pikaks ajaks reisihuvi ära.Samas ma ei mõista otseloomulikult hukka ka nn seljakotivendi,kes liiguvad silmade kilades ringi ja ammutavad kultuuriteadmisi vms Lisaks mulle ei meeldi olla mingi 30-40 kraadise lauspäikese käes.Naljakas kohati,aga ennem istuks penskaritega kuksil spas,kui kuskil ringi sebides.

Muuseas keegi ehad spad ei tea.Tahaks minna mingiks 2-3ks päevaks mingi kuur võtta

marguzz22
09.12.08, 08:45
Kusjuures ma kui selline overlay hunt,kes igal pool silmad lahti hoiab ja kui ma seda triobeti promo nägin,ei liikunud minu näos ükski rakuke.Lihtsalt ei viicinud aega raisata selle mängimise peale.Ja vb tõesti nn rotist reisihuvilisest jalgpallifänn tõstab sõpradega kokku shampanja klaase,et ta sellise paketi võitis.Aga mina oleks võtnud seda kui minekut kuskile pärapõrgusse jalgpallihuligaanidega,kelle eesmärk on üksteisele pudelitega pähe äsada jatänava peal karjuda..Ja ma oleks meeleldi selle 1k paketi mingi 200 euri eest maha parseldanud.
Samuti pole minus reisjahinge.Peale Egiptuses ja Indias käimist,kus inmesed elavad **** sees ja igal võimalikul moel käiakse sulle pinda,et sa midagi ostaks vms võttis mul pikaks ajaks reisihuvi ära.Samas ma ei mõista otseloomulikult hukka ka nn seljakotivendi,kes liiguvad silmade kilades ringi ja ammutavad kultuuriteadmisi vms Lisaks mulle ei meeldi olla mingi 30-40 kraadise lauspäikese käes.Naljakas kohati,aga ennem istuks penskaritega kuksil spas,kui kuskil ringi sebides.

Muuseas keegi ehad spad ei tea.Tahaks minna mingiks 2-3ks päevaks mingi kuur võtta




valedes kohtades oled käinud, mine TAISSE või IBIZALE v HOLLANDISSe... Ma ei ütleks , et poolpaljaste näkkidega maailma suurimas klubis jama on, muidugi kui sa kuhugi krdi vanamuttide spasse ronid siis natuke jama lugu:D reisida tuleb osata.

privador
09.12.08, 08:54
miks seda siis üldse vaja on, nah seda vaeva ja tööd siis? meil on AINULT üks elu, ja ma eelda, et sa ei taha mõelda 80a, kuidas sa istusid oma korteris ja pokrit tagusid ja 100K+ kuus teenisid, aga ei reisinud ega midagi head sellega teinud.
Ma ei tähtsustaks üle seda 100k nn "kuupalka" kui mingit ulmesummat.
Sellise kuupalga eest on raske endale soetada isegi normaalset autot rääkimata kinnivarast(jätame kõik laenud ja liisingud kõrvale)
Lisaks see "kuupalk" võib iga hetk otsa lõppeda.Lihtsalt vaatad,et fishid oleks nagu maa alla kadnud,nagu ühes ranka blogi postituses oli häire.Ja kui fishid on maa alla kadunud tuleb sirvima hakata cv online...ja kindlasti 10x +väiksema palgaga...

ok2aa
09.12.08, 09:10
ranka sa peaksid natuke filosoofiat lugema ja võibolla enda jaoks elu mõtte leidma... raha on vahend elamiseks-> selleks, et reisida, nautida noorust, vaadata maailma,mitte selleks, et istuda üksinda oma pimedas toas ja taguda pokkerit ja limiidis üles liikuda nagu nolifer... igatahes on minu jaoks raha ainult vahend, mitte eesmärk omaette, ilma rahata ei saaks ma nautida elu(pidutseda, naised, reisida jne)... kui ma oleks pokkeriga niikaugele jõudnud nagu sina koliksin Taisse, ostaksin endale sealt odavalt(või rendiksin) majakese, taoksin pokkerit, võtaksin 4 naist endale ja elaks õnnelikult nagu kuningas, mitte siin sitases eestis, kus praegu kuni ülikooli lõpuni kahjuks olema pean ja arvatavasti ka järgneva elu suurema osa... mis selle raha mõte on kui sa ei naudi elu? miks seda siis üldse vaja on, nah seda vaeva ja tööd siis? meil on AINULT üks elu, ja ma eelda, et sa ei taha mõelda 80a, kuidas sa istusid oma korteris ja pokrit tagusid ja 100K+ kuus teenisid, aga ei reisinud ega midagi head sellega teinud.


yeah, ma mõtlen samamoodi (va taisse kolimise osa).

antnx
09.12.08, 09:20
Mina olen ranka poolt! Minna mingi talvel kuhugi jalkat vaatama on -EV. Ma oleks teind kah cashouti ja kiire nädalakese egitptuses tsillind. Lennud lähevad tallinnast iga päev (Y). Käid ära - saad päikest/ujud meres...laeng käes ja hops tallinna tagasi+EV

lenC
09.12.08, 09:57
kunagi võib päris mängu nn " homegame" ka ju teha kuskil pubis vms.

Yea, igati käpp, mul vist chipikohvergi olemas, kui läheks vaja. Kui on veel huvilisi, siis andke märku. Asukoiht ikka Tallinn.

vsiu100
09.12.08, 10:07
Mina olen ranka poolt! Minna mingi talvel kuhugi jalkat vaatama on -EV. Ma oleks teind kah cashouti ja kiire nädalakese egitptuses tsillind. Lennud lähevad tallinnast iga päev (Y). Käid ära - saad päikest/ujud meres...laeng käes ja hops tallinna tagasi+EV


toetan tisko arvamust et seda "+/- EVd" ei ole vaja igasse konteksti toppida. seda on siin ja seal selgitatud ka, eksole.

vsiu100
09.12.08, 10:12
Muuseas keegi ehad spad ei tea.Tahaks minna mingiks 2-3ks päevaks mingi kuur võtta


käisin just 3 päeva Georg Otsa spaas Kuressaares. rahulik/hea, hinnad ei tundunud ka suure,kuigi ma ei tea eriti neist midagi. teenindus oli väga sõbralik, korralik wifi terves hotellis.
kiidetakse Grand Rose spaad Kuressaares.
veel on viimasel ajal juttu olnud Rakvere spaast.
hinnad peaks igal pool soodsamad olema, sest majanduslanguses on sellised esmased kohad, mis lakse saavad ja hindu alandama peavad.

marguzz22
09.12.08, 10:17
tõsi peaks vaatama jõuludeks ka mingi spa paketi emale välja...

ok2aa
09.12.08, 10:20
arensburg on hea - väike, mõnusad toad (aint sviiti ärge võtke, deluxe toad vms on paremad isegi), hea resto, chill õhkkond, kindlasti minna sinna lennukiga - pool tundi ja kohal 3 tunnise sõidu asemel.

rakvere uus spa on ka suht ok - spa osa on päris äge, saunakeskus on lux ja resto ka v hea. miinuseks venelased ja muidu ossid.

vsiu100
09.12.08, 10:21
ranka sa peaksid natuke filosoofiat lugema ja võibolla enda jaoks elu mõtte leidma... raha on vahend elamiseks-> selleks, et reisida, nautida noorust, vaadata maailma,mitte selleks, et istuda üksinda oma pimedas toas ja taguda pokkerit ja limiidis üles liikuda nagu nolifer... igatahes on minu jaoks raha ainult vahend, mitte eesmärk omaette, ilma rahata ei saaks ma nautida elu(pidutseda, naised, reisida jne)... kui ma oleks pokkeriga niikaugele jõudnud nagu sina koliksin Taisse, ostaksin endale sealt odavalt(või rendiksin) majakese, taoksin pokkerit, võtaksin 4 naist endale ja elaks õnnelikult nagu kuningas, mitte siin sitases eestis, kus praegu kuni ülikooli lõpuni kahjuks olema pean ja arvatavasti ka järgneva elu suurema osa... mis selle raha mõte on kui sa ei naudi elu? miks seda siis üldse vaja on, nah seda vaeva ja tööd siis? meil on AINULT üks elu, ja ma eelda, et sa ei taha mõelda 80a, kuidas sa istusid oma korteris ja pokrit tagusid ja 100K+ kuus teenisid, aga ei reisinud ega midagi head sellega teinud.


pidutseda,naised...... sitane eesti..... Tai......


......filosoofiat lugema ..... ROFLLLLMAOOOOOOOO.
good advice.
dude, väärtushinnangud muutuvad. käid ülikoolis. saan aru. mul oli ka sel ajal haruharva 3 kainet päeva järjest.
aga elu(nautimine) pole ainult nikk ja joomine.

Maheaatom
09.12.08, 10:27
Aaa, ma lähen ise ka spaasse jaanuari alguses ja kaalusin pikalt kõiki variante. Erinevates foorumites kirjutati, et Pärnus ja Saaremaal (ning ka Toilas) pidavat olema põtrade üleküllus. Ma suhtun soomlastesse muidu väga hästi aga "põtru" (ülbeid koledaid vanamutte ja flegmaatilisi umbjoobes pässe, kes käivad Eestis "laiamas") ei seedi ma kopika eestki. Ja täiesti vastumeelt on see kui teenindus on soomekeelne ja teenindajad (eestlased ja venelased) vaatavad kohalikele kui mingitele rottidele. Lõpuks valisin Värska ("põtrade" jaoks liiga kaugel) ja nädal kahe peale oli 9400.- (sisaldas täispansioni, 18 protseduuri ja veepargi piletid). Loodetavasti jään rahule, seal Haanja ka suht lähedal (saab suusatamas käia).

Keiss
09.12.08, 10:29
Täpselt nii Vsiu. Ja eks iga mees teab ise, mis teeb! Ja milline on "normaalne auto"? :)

privador
09.12.08, 10:33
Nu aga kas keegi lööb kampa.Üksi veidi igav kuskil spas istuda.
Alguse mõtleisn Pärnut,et seal nagu kasiino ka ligidal.Saaremaa tunduks siis ok vast kui ka klubi huvi ja saaremaa naiste nikuhuvi vms

Samas ega oleks vastu ka kuskile pärapõrgusse minekuga,kus hunnik loodust ja linnulaulu

ok2aa
09.12.08, 10:36
Täpselt nii Vsiu. Ja eks iga mees teab ise, mis teeb! Ja milline on "normaalne auto"? :)


selline, mis sõidab hästi

privador
09.12.08, 10:45
Ma olen mõelnud seda,et kui inimene suudab osta auto,mille nn matsupanemisel või äravarastamise korral tema vererõhk oluliselt ei tõuse,siis võib öelda,et see auto vastab tema elustandardile vms.
Nujah kalli kaskoga saab ehk natuke riske maandada

vsiu100
09.12.08, 10:47
Nu aga kas keegi lööb kampa.Üksi veidi igav kuskil spas istuda.
Alguse mõtleisn Pärnut,et seal nagu kasiino ka ligidal.Saaremaa tunduks siis ok vast kui ka klubi huvi ja saaremaa naiste nikuhuvi vms

Samas ega oleks vastu ka kuskile pärapõrgusse minekuga,kus hunnik loodust ja linnulaulu


soovitan saaremaad.
palju spasid, mille hulgast valida.
rahva(sommide ja venelaste) üleküllust kohe kindlasti pole.
loodus täitsa olemas.
aga mis siin salata, kui klubisse lähed, siis tõenäoliselt leiad rahvast ainult "pommiaugu" nimelisest lokaalist, kui just mingit suuremat üritust ei toimu teistes klubides. ja naisi tundub seal tõesti rohkem olevat, kui mehi.
meie suuremast segaseltsonnast tõmmati korduvalt mehi võõraste naiste poolt tantsima, visati pilke nii et tapab jne.
kuigi keegi meist pole kaugelti kaanepoiss.
niiet, tuld priva.

Maheaatom
09.12.08, 10:51
Sarnane "reisiteema" oli alles hiljutika ühes PN arutelus (kui võidaksid paketi, siis milleks on see kasulik). Noh minu arvamus on lihtne - inimesed on erinevad ja kedagi tema eelistuste pärast hukka mõista ei saa. Mina olen näiteks vastupidiselt Rankale reisiinimene ja mulle just nimelt meeldib käia "urgastes" - matkata, sõita rendikaga mööda riigi ringi, käia kohtades, kuhu ühtegi turisti ei veeta ning ka sattuda "ekstreemsustesse". Eestlaste lemmikkohad Kanaarid ja Egiptuse kuurortid jätavad seejuures võrdlemisi külmaks (kuigi olen ka nendes kohtades käinud) ja ma leian, et just noorena peaks harrastama "aktiivset puhkust" - küll vanaduses jõuab teismoodi puhata ja istuda bingotoas või sloti taga. Niisamuti läheks hea meelega Inglismaale vutti vaatama ning mitte ei kükitaks kuskil nurgas, vaid paneks korralikud betid, tõmbaks koos kohalike fänidega pubis õlle ja möllaks hiljem staadionil. Aga ma kordan - see on ainult minu arvamus.

Kui mina võidaksin paketi mõnele pokkeriturnale (WSOP, PN Cup, Aussie Millions), siis mängiksin ma rõõmuga sellel turniiril, kuhu pääseksin, aga päris kindlasti ka piirduksin sellega ja enam kasiinosse oma nägu ei näitaks. Gämmelda saab väga edukalt Tallinnas ka, selleks pole vaja maailma teise otsa reisida. Aga elukutseline pokkerimängija vaatab asju mõistagi teisiti, see on ka siililegi selge.

vsiu100
09.12.08, 10:54
selline, mis sõidab hästi


ja mis läheb hommikul esimese võtmepöördega tööle ja kiirelt soojaks.
hiljuti tuli müüki viimiseks näha vaeva ühe vanema tükk aega jalus seisnud auto töölepanekuga, kui need lumetormid olid. bjaa, kooli aeg tuli meelde, kui esimesteks autodeks oli audi 200 või golf2. pidevalt mingi nss käis :)

Maheaatom
09.12.08, 10:58
N. 100K eest saab väga korraliku auto. Eestlaste viga on see, et kui vähegi hästi läheb, kiputakse kohe hästi kõrgelt mõtlema (tüüpiline varakapitalism). Et ainuke korralik auto on kuni 3 aastat vana 500K+ merss, mis sellest et selle turuväärtus kukub sekunditega; auto laguneb meeletult, iga jupp maksab hingehinda, kütust kulub nagu muda ja kasko on kallim kui "tavalise auto" liisingumakse kokku.

privador
09.12.08, 10:59
Arvan,et talvel võib tulla müüki päris häid autosid.Autoturg on samuti jäätunud ja klient on kuningas.
Lisaks veel mõned nn pankroti,-sundmüügid..

Maheaatom
09.12.08, 11:03
Minu esimene auto oli 76 aasta Golf I. Ostsime sõbraga keskas kahe peale. Olime 16-aastased, polnud lube ega midagi. Auto oli õudne sara - selleks et 10 km sõita, tuli eelnevalt 10 tundi remontida. Ja mõistagi oli kadeduseuss hinged, kui vaatasime wannabe´de peale, kellele isa esimeseks autoks uue kupeemersu ostis. Aga oli ütlemata "mugav" auto - polnud vaja karta, et iga kriimu pärast tuleks kohe kaskosse joosta :)

Rage
09.12.08, 11:10
Täpselt nii Vsiu. Ja eks iga mees teab ise, mis teeb! Ja milline on "normaalne auto"? :)
selline millega ise rahul oled sisse istudes ja ringi kulgedes..

<Škoda mees>

Keiss
09.12.08, 11:10
ja mis läheb hommikul esimese võtmepöördega tööle ja kiirelt soojaks.


Sellised ei maksa sugugi nii palju, mis kiirelt käima ja soojaks lähevad.
Tundub lihtsalt, et mõnele mehele alla Porche Cayenne`i vms pole ühtegi autot, mis oleks "normaalne".

edit:

N. 100K eest saab väga korraliku auto. Eestlaste viga on see, et kui vähegi hästi läheb, kiputakse kohe hästi kõrgelt mõtlema (tüüpiline varakapitalism). Et ainuke korralik auto on kuni 3 aastat vana 500K+ merss, mis sellest et selle turuväärtus kukub sekunditega; auto laguneb meeletult, iga jupp maksab hingehinda, kütust kulub nagu muda ja kasko on kallim kui "tavalise auto" liisingumakse kokku.

ok2aa
09.12.08, 12:06
Sellised ei maksa sugugi nii palju, mis kiirelt käima ja soojaks lähevad.
Tundub lihtsalt, et mõnele mehele alla Porche Cayenne`i vms pole ühtegi autot, mis oleks "normaalne".

edit:


siin on tegemist tüüpilise mõtlemisega, mis viimased aastad eestis valitses. sa pole mingi mees, kui cayenne või X5'ga ei sõida ning põllupealses kipskuudis ei ela. tuleb kohe meelde mingi vaidlus pokernewsi foorumis, kus keegi kurtis, et ei ela ära 20keekiga kuus.

ma olen päris palju suhelnud mujalt maailmas noortega (ja elanud natuke mujal) ning seal ei sõida enamus 20-ndates noored mersude ja lexustega ringi. nad üürivad koos mingit maja/korterit ja tripivad kellegi vana toyotaga ringi. eestis on aga normaalne, kui sul 25 aasta vanuselt on kahetoaline uberik kuskli päraperses, mida terve ülejäänud elu rõõmsalt maksad. korterilaenust ülejäänd raha taod autoliisingusse ning söömas käid ikka ema juures lol. selliseid vendasid pole mõtet kuulata, nad elavad tiskrelandis, kus on reaalsusega vähe tegemist. õnneks varsti nad kukuvad tagasi maa peale ning avastavad, et ka škoda on normaalne auto.

point on selles, et 20 aastase jaoks peaks tähendama "normaalne" auto midagi muud, kui 50'sele.

disclaimer: ei sõida, ei oma, ega ei plaani škoda ostu.

ok2aa
09.12.08, 12:21
hoopis teisel teemal - minu rakebacki maksja on täna öösel nl40k fulltildis mänginud. wtf

Rage
09.12.08, 12:42
avastavad, et ka škoda on normaalne auto.

disclaimer: ei sõida, ei oma, ega ei plaani škoda ostu.
icc... aga sa uut Superbi oled piilunud? varustus vs hind? võibolla isegi mõtled ümber:-)

http://www.skoda.ee/?pid=731&lang=1

ok2aa
09.12.08, 12:45
naah, ostan mõne töötu ehitaja liisingusse tagastatud aasta-paari vanuse auto vist varsti

marguzz22
09.12.08, 12:58
sõber ostis superbi väga viisakas ja ilus auto, ainult et veits "härrasmehelik", nooremale mehele võibolla pole just see kõige õigem aga hind on tõesti hea ja varustus ka täispauk

vsiu100
09.12.08, 13:35
sõber ostis superbi väga viisakas ja ilus auto, ainult et veits "härrasmehelik", nooremale mehele võibolla pole just see kõige õigem aga hind on tõesti hea ja varustus ka täispauk


superb on tõesti kena. vaatasin isegi seda. aga lõpuks valisin toyota. toyota teenindus on 1 parimaid. siiani pole pidanud pettuma. meenub kohe ühe välismaise koolitaja näide(väidetavalt elust enesest).
vanem mees, kes on elu aeg BMW-dega sõitnud, viib oma 7.seeria bmw teenindusse.
õhtu poole saab auto kätte ja sõidab koju. talle helistab teenindusnõunik ja teatab, et "vabandust, unustasime Teie auto dokumendid kogemata siia. oleme lahti E-L, 9-18, palun tulge järele, kui aga ise saate".
pikaajalise jõukama kliendina on mees pisut solvunud, et miks mina pean tulema, kui teie vea tegite...aga jätab asja sinna. plaanides osta uut autot oli ta lisaks tavapärasele BMW pakkumisele võtnud pakkumise ka Lexusest.
Helistaski kohe lexusesse, et kas proovisõitu saab kinni panna. müügimees oli aga hea jutuga ja nii tuli jutuks just juhtunud olukord bmw-s. lexuse müügimees, ütles, et ärge muretsege proovisõidu pärast, toon Teile auto koju, saate proovida. oligi lexusemees mõne tunni pärast ukse taga ja ulatades lexuse proovisõiduks võtmed, andis ta ka mehe senise bmw mahaununenud dokumendid.

märkusena- ei tööta ma ei toyotas, ei tee bmw-d maha,mis on kindlasti üks paremaid autosid. lihtsalt siiani on elke ja mustakivi auto suhtumine olnud tunduvalt parem, kui paljudes teistes autofirmades.

marguzz22
09.12.08, 13:41
njah amserv ja elke kokku tegid nüüd uue lexuse keskuse, tuttav töötab seal -> teenindus nüüd veelgi parem kuna autosid enam ei osteta:D

ok2aa
09.12.08, 15:06
njah amserv ja elke kokku tegid nüüd uue lexuse keskuse, tuttav töötab seal -> teenindus nüüd veelgi parem kuna autosid enam ei osteta:D


:D

auto puhul saab minu juures oluliseks suurus. sõidumugavus on mu 10 aasta vanusel suurel autol siiamaani parem kui väikeste citroenidel ja pesukottidel

doublemint65
09.12.08, 15:26
marguzz22 ja ok2aa teil on sama palju postitusi atm.

ok2aa
09.12.08, 15:36
marguzz22 ja ok2aa teil on sama palju postitusi atm.


ei viitsi tööd teha atm imo rofl

pikk28
09.12.08, 15:43
:D

auto puhul saab minu juures oluliseks suurus. sõidumugavus on mu 10 aasta vanusel suurel autol siiamaani parem kui väikeste citroenidel ja pesukottidel

kle mis citroenil viga? mul on c4, täitsa norm auto, kui vedrustus välja jätta. :) Maksan 2800 kuus, 4a garantiid, 4 aastat kasutusrent ja 4k kasko aasta peale. Norm diil minuarust. Muhvigi raha sisse panema ei pea 4 aastat. Hiljem annan auto tagasi ja eks siis piilun miskit paremat kui rahakott lubab :)

marguzz22
09.12.08, 15:45
lol, 2p2 BBV on töielik koomianurk mõni vend peaks seal elukutseliseks koomikuks hakkama mitte pokkerimängija olema

privador
09.12.08, 15:45
Käisin just TTY-s.Parklad on autodest nii pungil,et pole kuskile parkida.Kõik ümbruskondsed teed on autodest pungil.Ja ,mis kõige huvitavam-autod on suured ja kallid.Roolis istub enamasti 18-aastane tüüp ja vahtralehe lärakas aknal.Või naljakas on vaadata,kudias nn noor tudengineiu oma "tanki" üritab hommikul manööverdada.Kas tänapäeval teenivad esimese aasta tudengid tõesti nii palju pappi,et sõidavad Hummerite ja Cayanne-dega?Vähemalt maj langusest pole küll TTY parklas midagi näha:)

ok2aa
09.12.08, 15:48
kle mis citroenil viga? mul on c4, täitsa norm auto, kui vedrustus välja jätta. :) Maksan 2800 kuus, 4a garantiid, 4 aastat kasutusrent ja 4k kasko aasta peale. Norm diil minuarust. Muhvigi raha sisse panema ei pea 4 aastat. Hiljem annan auto tagasi ja eks siis piilun miskit paremat kui rahakott lubab :)


polegi midagi viga, lissalt ta on teistsuguste sõiduomadustega kui suuremad autod (mu emal on ka c4, olen sõitnud).

btw pirni oled proovinud vahetada oma autol?

marguzz22
09.12.08, 15:50
http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/mississippi-bluff-31189/

BuildUp
09.12.08, 16:05
http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/mississippi-bluff-31189/


See on handreading. ;D

lenC
09.12.08, 16:10
Please jätke oma "fail-id" ja asjad notepadi faili või kuskile, aga ärge siia postitage. Muidu kisub õhkkonna väga pingesse ja óngi foorum Peepe ja lenC-e täis.

RudiTurbo
09.12.08, 16:24
Selle autode kohapealt on päris huvitav, mis sellises rikkas riigis nagu Taanis toimub.

Kui ma käin oma ülikooli parklas, siis keskmine auto on seal Peugeot 206 suurune junn ning leidub seal kõvasti ka 80ndatest Opel Kadette ning selliseid vanu peerusi. Iga hommik näen kui mingi ilus naiska tuleb mingi pläriseva Golfiga kooli :) Ning see pole tegelikult ainult kooliesine, autode suhtes on linnapilt kõvasti odavam kui Eesti tänavapilt. Kui ma hakkan meenutama , kui tihti olen näinud siin seitsmeseid BMW'si, siis Eestis näen tihedamini tänaval mõnda Lamborghinit, Viperit vms. Siiski on mõnel siin ka ilusamaid autosi, aga autod on siin nii ära maxustatud, et tõesti Eestis sõidavad kõvasti kallimad autod ringi.
Aga huvitav on see, et keskmine 20ndates araablane sõidab siin ringi jõhkralt ära tuunitud kolmeste BMW'dega, seda küll ei tea, kust neil raha jätkub autode jaoks, aga ma pakun, et enamus neist elavadki oma auto nimel.
Mingi variant on siin vähem maxe maxta, et võtad autol tagumised istmed välja, enamus dziibimehi teevad nii, kuid samas on neil ka toonklaas taga enamikel juhtudel.
Diisel on siin endiselt odavam kui bensiin ning 98't siin üldse ei müüda.
Diisli hind siis on hetkel hommikuti 7.80, päeval 8.30 kanti ning 1DKK on 2.1 EEK.

Ja muide politseid näen ma siin üliharva, linnas olen ainult korra näinud, kui nad on kedagi kontrollimas olnud, enamus linnateed on eraldusribaga kaherealised laiad teed ja võib 60'ga littida linnas :)

pikk28
09.12.08, 17:55
tra triobet lambist sulges konto ja nõuavad mingisuguseid prügiarveid jms. Olen varem juba neile id kaardi ja krediitkaardi koopia saatnud. Bljaa täiesti arusaamatu. Kellelgi teisel pole seda tehtud täna?

Oliverk
09.12.08, 18:00
Triobet nõuab mingeid asju? WTF?

leits
09.12.08, 19:12
bmw on naiss, mulle meeldib mugav jne .. ärge hakake oma rullnoka jutuga nüüd tulema ... sõidate saate aru ka et mugav ,, :)

Oliverk
09.12.08, 19:14
Ofkoors on mugav. Sõbral miski 25 a vana 7 seeria. Omg mu tugitool pole ka nii mugav kui ees istudes oli. Taga istumisest rääkimata.

jrgn hell
09.12.08, 20:20
ma viimased nädalad maganud ainult, seega pole siia teemasse üldse jõudnud, aga selle varakapitalismi poolt ma võin nii küll öelda, et kuna ma olen kuidagi ilusti sattunud nii kahe täiesti erineva seltskonna vahele, et oma lapsepõlv ja sellest ajast sõbrad on vaesem keskklass ja endise tüdruku kaudu siis kõik mingi noor eliit ( väga tublid vanemad, et on suutnud sellise stardipakku lastele anda ), kus mina tunnen ennast nagu täielik ufo, siis ma suudan välja mõelda täpselt 2 venda, kes ise endale auto ostnud nii 18 19 20 aastaselt, ja esimene kutt on andekas videomonteerija ja kütab träna mida mängib tiesto, van buuren ja lood lähevad nagu soojad saiad kuni ibiza klubideni välja. Tine hooras soomes lõputult ja usun, et sai ka supporti väheke. Vb neid soome vendi veel mõni. Noores eliidis on enamustel auto olemas( vb vanemate lahkel loal sõita ka osadel ). Ma ise siiamaani lasen jala ringi, küll seoses austraalias elamisega load aegunud, mille peab ruttu korda ajama, ja ma ei pretendeeri ka kellegi võõra või isegi vanemate auto rooli, sest kui selle hunnikusse sõidan, siis tõmban endal ise vaiba alt, sest tuleb hakata mingit pappi kokku ajama, et võlad kaelast ära saada. Üsna debiilne imo endale noorelt räiged liisngud kaela võtta, et mingit fakestaatust taga ajada. pigem hoina mõne valikuvabaduse asjade planeerimisel, et oleks lootust kuhugi jõuda.



Ja reisimise koha pealt, ma ka pigem selline ühe koha peal lebotaja, kui mingi seljakoti mees.

ranka
09.12.08, 20:28
ranka sa peaksid natuke filosoofiat lugema ja võibolla enda jaoks elu mõtte leidma... raha on vahend elamiseks-> selleks, et reisida, nautida noorust, vaadata maailma,mitte selleks, et istuda üksinda oma pimedas toas ja taguda pokkerit ja limiidis üles liikuda nagu nolifer... igatahes on minu jaoks raha ainult vahend, mitte eesmärk omaette, ilma rahata ei saaks ma nautida elu(pidutseda, naised, reisida jne)... kui ma oleks pokkeriga niikaugele jõudnud nagu sina koliksin Taisse, ostaksin endale sealt odavalt(või rendiksin) majakese, taoksin pokkerit, võtaksin 4 naist endale ja elaks õnnelikult nagu kuningas, mitte siin sitases eestis, kus praegu kuni ülikooli lõpuni kahjuks olema pean ja arvatavasti ka järgneva elu suurema osa... mis selle raha mõte on kui sa ei naudi elu? miks seda siis üldse vaja on, nah seda vaeva ja tööd siis? meil on AINULT üks elu, ja ma eelda, et sa ei taha mõelda 80a, kuidas sa istusid oma korteris ja pokrit tagusid ja 100K+ kuus teenisid, aga ei reisinud ega midagi head sellega teinud.


Ma olen 10 x hakanud sellele postitusele vastama aga lõpetasin ära, kuna postitus läks ikka väga vihaseks ning see postituks oleks lame, sest mina, kui foorumi looja, juhendaja, kes peaks olema eeskujuks olema teistele ei tohiks õhutada vaenu ja viha. Terve jõusaali mõtlesin selle kommentaari peale ning läksin räigelt tilti ning mõtleisn, et krt kes sa mees oled, et tuled siin niimoodi ütlema?

Ma saan aru, et sinu elu mõte on elada tänases päevas, mõtlemata homsele ning kulutada tänase päeva resursse nii kiirelt ja maximaalselt kui võimalik, et jumala eest, saaks võetud päevast maximum, mõtlemata, mis tulevik toob. Kahjuks või õnneks selline mõttemaailm on enamustel ja nüüd on näha, kus need tänasell päeval elajad on - ahnitsetud suured laenud selga, mõtletama, kas homme neid maksta jõutakse!

Aga olgu, see on täiesti enda ühe asi, kuidas keegi elab ja mina ei tule ütlema, et tra see on õige või vale! Mina ei tule ütlema, et kuule marguzz, et sa elad valesti ning ära põleta oma närust elu noorelt läbi! Mõtle tuleviku peale mees! Jah sa saaksid minu olukorras elada mitu aastat täisväärtusliku balla elu aga mis saab 10 aasta pärast? Siis oled jälle alguses -- seal kus alustasid?

Ma elasin sellist elu vahetult peale sõjaväge, kui meile vennaga tehti "kingitus" ning saime omale oma elamise. Sinna lisandus veel üks kamraad sugulase näol ning, mis Te ise arvata, mis seal toimus, kui 3 meest käivad tööl, teenivad roppu raha? Loogish, et 24/7 oli pidu ja pillerkaar, külmkapis pidi olema õlut ning sügav külmas poolik viin ja mitte ühtegi kainet nädalvahetust ei olnud. Veel enam - mäletan ühte suve, kus võis kokku olla 4-5 kainet päeva, puhkuse aeg lugemise kokku - oli ainult üks kaine päev ning puhkus kestis jaanipäevast-juuli lõpuni. Samuti tollal tossasin kui siga ning igal pool olid räiged tuhamäed, asju osteti nii - ah seda vaja ja lämme - mäletan lasime arvuti õhku - irwtiasime 3 tundi jutti ja siis lendasime poodi uue tutika arvuti järgi. Raha eriti kokku ei hoidnud aga samas meil mitte midagi üle ei jäänud.

Kahjuks selline elu ja kingitus ei saanud tollal kaua kesta ning mutt sai teada, mis toimub ja muutus väga tihedaks külaliseks ja andis koheselt mõista, et nii see asi jätkuda ei saa. No ei saanudki ja siis tuligi ära kolida ning öelda tere pangalaenule ning oma elule ja siis mulle jõudis alles kohale, et mis haiget elu ma elan. Ma olen lihtsalt 2 aastat elus maha joonud, pidutsenud ja trallitanud - kamoon ning pahedele tuli lõpp teha. Samal ajal alustasin ka pokkeriga ning leidsin, et kui ma olen seal edukas suudan oma 2 aastat kiirelt tagasi teha ning jõuda veel kaugemale. Nüüdeks mul ei ole ühtegi pangalaenu, liisingut ega mitte midagi - ühesõnaga, kui ma peaks maha kärvama, siis ei saa mitte keegi öelda, et ma kuskile võlgu olen -- pigem on asi hetkel vastupidi!

Ja see 2 aastat "halba elu" muutis mind tohutult, mis siiani ajam mul südame pahaks sellise elustiili üle mõtlemis ,kus iga päev on pidu ja joomarlus ning mõttetu raha põletamine. Ma parem rügan 2-3 aastat ning teen kõik, et mu järgnev elu oleks võimalikult lillekesene ning isiklikult arvan, et 2-3 aastaga on võimalik pokkeris jõuda nii kaugele (kui muidugi õigeid invsteeringuid teed), et kogu järgneva elu sa ei pea kordagi tööle minema ning siis juba elad 24/7 vaba elu, mitte millestki ega kellestki sõltuv vaid pigem inimesed on sinust sõltuvad.

Tõesti, rahamägede ja kullahunnikutse otsas istumine on mõttetu ning MINGIST kohast kindlalt jookseb piir aga mina arvan, et minust see piir jookseb (veel) väga kaugelt mööda. Ja nagu sa aru said, minu elu ei ole enam pidutseda ja pillerkaarida vaid minu elu on nagu nittidel ikka - long term decisions! Maybe mu investeeringud hapnevad ning mulle ei jõua see elu mitte kunagi kätte aga vähemalt ma olen üritanud ning sinukombel ma ei saa mitte kunagi öelda sõna: "Oleks".

Ja mõiste "s****e Eestimaa" jäta kindlasti endale ja ma olen ka sellel teemal palju mõelnud ning olen leidnud, et ma olen selle "******* Eestimaa" pärast võimeline ka vajadusel sõtta minema ning oma mõttetu elunatukese sinna jätma. Seega minu kuuldes (ja loodan, et ka teiste kuuldes) seda sõna pole mõtet kasutada ja loodan, et sa ei mõelnud seda tõsiselt.

Ja ainus, mis ma peaks oma elus muutma ning mis on kindlasti vale ning on kohati "elu raiskamine" on liiga aktiivne, abivalmis olemine, eriti pokkerikommuunides. Aga kahjuks on ka sellel väike tagamõte - aitan mina sind ja ehk aitad ka tulevikus sina mind? No kui sa ei aitagi, ega mul midagi ei juhtu, vähemalt ma üritasin ning ma ei saa jällegi kasutada sõna "oleks".

EDIT: Vabandan kirjavigade präast aga jõukas tuli täpselt selline mõte, et nii kirjutan ning autoge suht kihutasin koju, et kiirelt mõtted kirja panna.

McFoldberg
09.12.08, 21:47
Word.

BuildUp
09.12.08, 21:56
Lugesin mõlemad kommentaarid läbi ja leian, et mõlemal poolel on omad plussid ning miinused, kuid minagi kaldun rohkem ranka nägemuse poole. Muidugi on see tore, kui sa saad elu nautida täiel rinnal noorena, aga samas kui sa oled kõik oma nooruse kulutanud bailatamisele ja niisama lesimisele, siis mis tuleb peale seda? Kui sa oled juba piisavalt vana ning tekib jube pereelu. Kas sa saad, siis oma lastele ja naisele pakkuda head elu, sest vaevalt sa terve elu pokkerit mängid ning sellega raha teenid(kes teab, kaua üldse online pokkeriga rahateenimine kestab). Suure tõenäosusega tuleb ikka tulla tagasi tavalise elu juurde, aga ranka visiooni järgi teeb ta seda siis juba jõukana, mitte noorena lollusi teinud ja miljonit naist keppinud vennana.

RudiTurbo
09.12.08, 22:03
bmw on naiss, mulle meeldib mugav jne .. ärge hakake oma rullnoka jutuga nüüd tulema ... sõidate saate aru ka et mugav ,, :)


Leits on minu uus sõber ! ;D
Minu BMW armastus algas juba varasest east, kui isal oli 728i musta nahksisuga ja kere oli valge, hiljem värvis punaseks.
Sellel ajal juba lubasin endale, et minu esimene enda ostetud auto saab olema BMW ja sellepärast ma veel autota olengi, et kuna väixena lubatud, siis ei saa endale mingit Peugeot ronti nüüd soetada ;D
Ning mu esimese auto tingimused kasvasid veelgi, kui onul oli 2 aastat tagasi ülimad joomatuurid ning mina olin tema ametlikuks autojuhiks BMW 523i E39. Ning see asi käis mul nii, et viisin onu kuskile ära ja siis tuli käsk, mine nüüd naistesse ning bensu peab alles olema nii palju, et mina öösel koju saan, rohkem tingimusi pole ;D Oi, kus need olid ajad, ma võisin onu ja tema purjus seltskonda igale poole sõidutada selle autoga. Ning mu onu töötab laeva peal, hiljem kui kuuks ajaks tööle läx, siis jättis veel tänutäheks auto minu kätte.
Muidu emal on Peugeot 307 ning lisasin sinna küll kuskil 20k eest tümakat sisse, aga no ei kannata kohe kuidagi mingit purjus seltskonda sõidutada selle autoga ning isegi linnas chillides, NO LIHTSALT POLE SEE ÕIGE!
BMW for Life! :)

jrgn hell
09.12.08, 22:18
jõusaalis ikka, ranka, tegid korrlikult, või jätsid vihast kükid tegemata?


muidu sekundeerin +1 su jutule

ranka
09.12.08, 22:19
jõusaalis ikka, ranka, tegid korrlikult, või jätsid vihast kükid tegemata?


muidu sekundeerin +1 su jutule


Obv, et korralikult. Lõuatõste jätsin vahele aga tegin selle asemel muud saasta.

jrgn hell
09.12.08, 22:22
aga aususe huvides lisan, et sõjavaäega on mul selline suhe, et kui võetakse, siis lähen, mingit erilist kaitseväe seisukohast patriotismi minule antud ei ole, kuid see ei tähenda, et eesti suhtes ei ole. Täiesti eraldi asjad

ranka
09.12.08, 22:36
aga aususe huvides lisan, et sõjavaäega on mul selline suhe, et kui võetakse, siis lähen, mingit erilist kaitseväe seisukohast patriotismi minule antud ei ole, kuid see ei tähenda, et eesti suhtes ei ole. Täiesti eraldi asjad


Kaitseväes (ära sa sõjavägi ütle, pumpad end pärast pooleks) aega teenida oli räigelt fun. Selle jama sees olla on vastik ning polnud üldse nii tore ja kogu "üritus" tundus aja raiskamisena. Tagant järgi meenutades oli ikka mega kõva - kildu sai mõnuga, samuti õpe ja "treeningud" (kui neid saab nii nimetada) ei jooksnud mööda külge maha ja kindlasti midagi head jäi külge.

Ära pole mõte viilida ning miskeid ime lollusi teha, et mitte sinna saada. Käid ära, tuled välja ja oled poole õnnelikum inimene, kui enne :) Ja tänapäeval sõjaväes on kord vägagi lõdva - võivad olla telefonid, noorteaeg saadakse linnaloale ja isegi reamehe palk on vist päris viisakas? Me omal ajal saime noorteaeg korra välja (osad ei saanud sedagi), isiklikutest asjadest võis olla ainult hambahari ja suitsupakk (telefon oli "salakaup" ning kui vahele jäid siis eriti hästi ei läinud) ning palka said 150 krooni kuus. Peale noorteagea 169 krooni või midagi.

RudiTurbo
09.12.08, 22:37
Ranka, palju rinnalt surud? :D

ranka
09.12.08, 22:38
Ranka, palju rinnalt surud? :D


Ei vasta nii nõrkadele küsimustele :)

antnx
09.12.08, 22:44
Tegelt ranka enamvähem ütles ära mis oli vaja öelda. Tema kah minuvanune ja praeguses vanuses - ei saa öelda, et öhh ma olen vana ätt - aga praeguses vanuses olen juba väsinud...igasugustest pidudest ja bailadest. Kui ma mingi noorem kutt olin siis oli koguaeg möll. See oli siis paar-3-4 aastat tagasi. NÄÄH enam küll ei viitsi. Vahepeal on küll tore sõpradega õlli libistada ja mõnel üritusel naiskadega sebimas käia aga kõvasti harvem kui toona. Niti elu?
Ei usu...lihtsalt tahaks kindlat ja rahulikku elu.

arvamusliider
09.12.08, 23:16
Ja tänapäeval sõjaväes on kord vägagi lõdva - võivad olla telefonid, noorteaeg saadakse linnaloale ja isegi reamehe palk on vist päris viisakas?


Nüüd on oma 4000+ kindel sissetulek, ulualune ja 3x soe toit. Linnaluba pea iga nädalavahetus, oleneb sellest, kas paned teistele paska või mitte.

ranka
09.12.08, 23:37
Nüüd on oma 4000+ kindel sissetulek, ulualune ja 3x soe toit. Linnaluba pea iga nädalavahetus, oleneb sellest, kas paned teistele paska või mitte.



WAT? Rms saab 4k?

Oliverk
09.12.08, 23:45
Ma sain 1k nii et linnalegend. Linnaluba sai joppamise peale 1 kord noorteajal. Telefoni polnud mul kolmveerand noorteaega.

Tigrano
10.12.08, 02:03
ÄRA AJA MIND TILTI NIT. sa räägid nagu mingi bustoaff - võta hoopis on sõber/naine/ema/õde/vend tripile kaasa ja tee neile jõulukink.


Olin eemal foorumist ja mõtlesin, et istun nüüd maha ja vaatan, mis head toimub aga avastan, et mingit jama aetakse suust välja. Väga imelik jutt ok2aa, kas sa juba natuke üle ei pinguta, pole veel foorumit edasi lugenud aga see kommentaar on küll juba liiga isiklikuks teise vastu aetud.

Ole mees ja mine võida see pakett ja sõida niipalju, kui tahad seda jalkut vaatama, miks peaks see sulle nii korda minema, mida teine inimene teeb. Kas oled ranka nõustaja või? Ta võib igal ajal sinna sõita, kui tahtmist ja kui inimesel on muud plaanid ja on võimalus võtta raha, siis miks mitte. Ja sellepeale veel tilti minna ja sellist jura ajada suust välja on täiesti arusaamatu, sorry vähemalt minujaoks. Vähamalt on see offtopiku all õnneks ;D

Tigrano
10.12.08, 02:10
Aaa, ma lähen ise ka spaasse jaanuari alguses ja kaalusin pikalt kõiki variante. Erinevates foorumites kirjutati, et Pärnus ja Saaremaal (ning ka Toilas) pidavat olema põtrade üleküllus. Ma suhtun soomlastesse muidu väga hästi aga "põtru" (ülbeid koledaid vanamutte ja flegmaatilisi umbjoobes pässe, kes käivad Eestis "laiamas") ei seedi ma kopika eestki. Ja täiesti vastumeelt on see kui teenindus on soomekeelne ja teenindajad (eestlased ja venelased) vaatavad kohalikele kui mingitele rottidele. Lõpuks valisin Värska ("põtrade" jaoks liiga kaugel) ja nädal kahe peale oli 9400.- (sisaldas täispansioni, 18 protseduuri ja veepargi piletid). Loodetavasti jään rahule, seal Haanja ka suht lähedal (saab suusatamas käia).


Kõige kõvem SPA on Saaremaal Grand Rose SPA, natuke teistest kallim aga teised on mannetud selle kõrval ;)

http://www.grandrose.ee

Tigrano
10.12.08, 02:14
Arvan,et talvel võib tulla müüki päris häid autosid.Autoturg on samuti jäätunud ja klient on kuningas.
Lisaks veel mõned nn pankroti,-sundmüügid..


Käisin just Tallinnas, plaan ühte mersut osta, suht meeldis aga arutasin sõbraga ja vaadates praegust turu olukorda, siis tegin otsuse, et soetan auto kevadel, liialdades võib öelda, et poole odavamalt ;D

Tigrano
10.12.08, 02:18
:D

auto puhul saab minu juures oluliseks suurus. sõidumugavus on mu 10 aasta vanusel suurel autol siiamaani parem kui väikeste citroenidel ja pesukottidel


Väga hea, olgu ennem mingi vana ilus ja mugav auto, kui mõni uus väike, kole punn ;)

Tigrano
10.12.08, 02:25
Ma olen 10 x hakanud sellele postitusele vastama aga lõpetasin ära, kuna postitus läks ikka väga vihaseks ning see postituks oleks lame, sest mina, kui foorumi looja, juhendaja, kes peaks olema eeskujuks olema teistele ei tohiks õhutada vaenu ja viha. Terve jõusaali mõtlesin selle kommentaari peale ning läksin räigelt tilti ning mõtleisn, et krt kes sa mees oled, et tuled siin niimoodi ütlema?

Ma saan aru, et sinu elu mõte on elada tänases päevas, mõtlemata homsele ning kulutada tänase päeva resursse nii kiirelt ja maximaalselt kui võimalik, et jumala eest, saaks võetud päevast maximum, mõtlemata, mis tulevik toob. Kahjuks või õnneks selline mõttemaailm on enamustel ja nüüd on näha, kus need tänasell päeval elajad on - ahnitsetud suured laenud selga, mõtletama, kas homme neid maksta jõutakse!

Aga olgu, see on täiesti enda ühe asi, kuidas keegi elab ja mina ei tule ütlema, et tra see on õige või vale! Mina ei tule ütlema, et kuule marguzz, et sa elad valesti ning ära põleta oma närust elu noorelt läbi! Mõtle tuleviku peale mees! Jah sa saaksid minu olukorras elada mitu aastat täisväärtusliku balla elu aga mis saab 10 aasta pärast? Siis oled jälle alguses -- seal kus alustasid?

Ma elasin sellist elu vahetult peale sõjaväge, kui meile vennaga tehti "kingitus" ning saime omale oma elamise. Sinna lisandus veel üks kamraad sugulase näol ning, mis Te ise arvata, mis seal toimus, kui 3 meest käivad tööl, teenivad roppu raha? Loogish, et 24/7 oli pidu ja pillerkaar, külmkapis pidi olema õlut ning sügav külmas poolik viin ja mitte ühtegi kainet nädalvahetust ei olnud. Veel enam - mäletan ühte suve, kus võis kokku olla 4-5 kainet päeva, puhkuse aeg lugemise kokku - oli ainult üks kaine päev ning puhkus kestis jaanipäevast-juuli lõpuni. Samuti tollal tossasin kui siga ning igal pool olid räiged tuhamäed, asju osteti nii - ah seda vaja ja lämme - mäletan lasime arvuti õhku - irwtiasime 3 tundi jutti ja siis lendasime poodi uue tutika arvuti järgi. Raha eriti kokku ei hoidnud aga samas meil mitte midagi üle ei jäänud.

Kahjuks selline elu ja kingitus ei saanud tollal kaua kesta ning mutt sai teada, mis toimub ja muutus väga tihedaks külaliseks ja andis koheselt mõista, et nii see asi jätkuda ei saa. No ei saanudki ja siis tuligi ära kolida ning öelda tere pangalaenule ning oma elule ja siis mulle jõudis alles kohale, et mis haiget elu ma elan. Ma olen lihtsalt 2 aastat elus maha joonud, pidutsenud ja trallitanud - kamoon ning pahedele tuli lõpp teha. Samal ajal alustasin ka pokkeriga ning leidsin, et kui ma olen seal edukas suudan oma 2 aastat kiirelt tagasi teha ning jõuda veel kaugemale. Nüüdeks mul ei ole ühtegi pangalaenu, liisingut ega mitte midagi - ühesõnaga, kui ma peaks maha kärvama, siis ei saa mitte keegi öelda, et ma kuskile võlgu olen -- pigem on asi hetkel vastupidi!

Ja see 2 aastat "halba elu" muutis mind tohutult, mis siiani ajam mul südame pahaks sellise elustiili üle mõtlemis ,kus iga päev on pidu ja joomarlus ning mõttetu raha põletamine. Ma parem rügan 2-3 aastat ning teen kõik, et mu järgnev elu oleks võimalikult lillekesene ning isiklikult arvan, et 2-3 aastaga on võimalik pokkeris jõuda nii kaugele (kui muidugi õigeid invsteeringuid teed), et kogu järgneva elu sa ei pea kordagi tööle minema ning siis juba elad 24/7 vaba elu, mitte millestki ega kellestki sõltuv vaid pigem inimesed on sinust sõltuvad.

Tõesti, rahamägede ja kullahunnikutse otsas istumine on mõttetu ning MINGIST kohast kindlalt jookseb piir aga mina arvan, et minust see piir jookseb (veel) väga kaugelt mööda. Ja nagu sa aru said, minu elu ei ole enam pidutseda ja pillerkaarida vaid minu elu on nagu nittidel ikka - long term decisions! Maybe mu investeeringud hapnevad ning mulle ei jõua see elu mitte kunagi kätte aga vähemalt ma olen üritanud ning sinukombel ma ei saa mitte kunagi öelda sõna: "Oleks".

Ja mõiste "s****e Eestimaa" jäta kindlasti endale ja ma olen ka sellel teemal palju mõelnud ning olen leidnud, et ma olen selle "******* Eestimaa" pärast võimeline ka vajadusel sõtta minema ning oma mõttetu elunatukese sinna jätma. Seega minu kuuldes (ja loodan, et ka teiste kuuldes) seda sõna pole mõtet kasutada ja loodan, et sa ei mõelnud seda tõsiselt.

Ja ainus, mis ma peaks oma elus muutma ning mis on kindlasti vale ning on kohati "elu raiskamine" on liiga aktiivne, abivalmis olemine, eriti pokkerikommuunides. Aga kahjuks on ka sellel väike tagamõte - aitan mina sind ja ehk aitad ka tulevikus sina mind? No kui sa ei aitagi, ega mul midagi ei juhtu, vähemalt ma üritasin ning ma ei saa jällegi kasutada sõna "oleks".

EDIT: Vabandan kirjavigade präast aga jõukas tuli täpselt selline mõte, et nii kirjutan ning autoge suht kihutasin koju, et kiirelt mõtted kirja panna.


NICE 1, rohkem ei ole vist vaja lisada, kõik on öeldud.

Tigrano
10.12.08, 02:27
jõusaalis ikka, ranka, tegid korrlikult, või jätsid vihast kükid tegemata?


muidu sekundeerin +1 su jutule


Mina blokkisin ja ei läinud, täielik -EV ;D

ESTPatrick
10.12.08, 03:06
kuigi mulle meeldib kerge pidu naha all hoida, on väärt mõtted lugemiseks.

ranka
10.12.08, 03:46
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=7545924&postcount=2320

Kes ei viitsi lugeda siis quoten selle kommi siia:


Coordi asks:
what is the security token/pin liners being tossed around

Alex Scott (PokerStars PRM Team) answer:
Beta testing of some new account security features. If you had a Secure ID before this update, you'll be migrated to the new 'PokerStars PIN' which has improvements to make keylogging less effective.

Tigrano
10.12.08, 03:48
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=7545924&postcount=2320

Kes ei viitsi lugeda siis quoten selle kommi siia:


Coordi asks:
what is the security token/pin liners being tossed around

Alex Scott (PokerStars PRM Team) answer:
Beta testing of some new account security features. If you had a Secure ID before this update, you'll be migrated to the new 'PokerStars PIN' which has improvements to make keylogging less effective.


Hakkab tulema lõpuks.

ranka
10.12.08, 03:48
http://www.testpokerstars.com/index.html

LOL. Ei teadnudki et too site olemas on.

privador
10.12.08, 04:02
Mnjah ise olen märganud,et olen nn väga palju hakanud rõhku panem akvaliteetmeelelahutusele.
Lihtsalt stiilis 2 tyybiga viina kõmmutamine kuskil muru peal või korteris nagu ei tõmba enam.Mõned sõbrad on öelnud,et vanana võid kahetseda,et nooruse nn mööda lasid,aga mis teha.
Mis ma mõtlen kvaliteetmeelelahutse all?
Nt üks sõber(Tunduvalt paremal maj järjel kui mina) otsis kuskilt välja mingi Egiptuse reisi,mis maxis 4k.Et läheme,et ala elu pakkumine vms.Ma siis tutvusin paketi sisuga ja ei meeldinud nt 3 tärnine hotell,mis meie mõistes on täielik peldik.Andsin talle arusaadavalt mõista ,et hotell peab miinimum 5 tärni omama-maksku kasvõi see pakett 3x rohkem.Tundub,et solvuti.Mis puutub sellesse jalkapaketti siis kui selle eest saab 100% raha,siis isegi tulihingeline fänn peaks aru saama ,et see on hea diil.Harilikult paketid müüakse ikka mingi 50 või 30% hinnaga maha.Arvan,et siin on tegu pigem kadadusega,sest Ranka ju lisas oma kuuteenistusele järjekordsaed 1k euri.
Ja muuseas, pokkerimänjatel nn pension ei jookse,siis pole ju patt sugugi raha kõrvale panna ja homse peale mõtlemine.Tööinimestel on kindlustused olemas ja pension tiksub...

RudiTurbo
10.12.08, 04:18
No ei saa mina hakkama tournamentidega kui mingeid coinflippe teen.

Kõige ilusam tourney algus üldse 30k GRT PS'is. Esimene käsi kohe top set over middle set.

Siis nati aja pärast completin SBlt A8s'iga. Flopis ilutseb A, raisen pool potti ja sain kaks calli, sel hetkel tundus, et olen beat, aga kuna turni tuli flush draw siis jätkasin poole potiga ning jälle kaks calli ja river oli väga ilus, sest mul Nut flush ning kellel 10, sellel broadway ning kellel 2 broadway kaarti, sellel 2 paari. Ning kuna tõstsin 2 tänavat, siis minu runner runner flush suht concealed ka ning võtsin aega ja lõpux tõstsin pool potti, väixem stack callis, suurem lendas all ini ja väixem callis ka end all ini. Suuremal stackil oli flopis 23s'iga gut shot ning sai siis ka riveriks flushi ja teisel oli A10. Mõnus, 14k stack ja sain vist kohe mingi 20 out of 3000 positsiooni.
Chipside kogus oli püsinud suht sama ja mingi 550 järgi, teen mingi UTG+2 raise AQ, üx call ja pool minu stacki suurune vend lendab all ini, lükkan ka sisse, flopis juba ilutseb A, ei jõua veel äragi seedida kui turnis juba 8 ning teisel vennal 88. Siis oli mul juba M3 stack, käisin 2 korda all inis, sain blindid, siis on UTG AJs, stack on M5 umbes ning väga head kaardid, kuna ma just 2 korda selle roundi jooxul käisin all inis, mõni väixem äss võib callida. Aga callis 66, kohe floppi 6 ning ongi mu ilusalt alanud tournament läbi 100 kohta enne rahasi >:(

Ma üritan alati tournides coinflippe vältida, kuid lõpupoole vahest tuleb lihtsalt , eriti väixemate stackide vastu ning tavaliselt kaotan kohe 3-4 tükki järjest ja siis ongi asi läbi!

Ausalt öeldes üldse ei kujuta ette, kas ilma mingi runita on võimalik ühtegi starsi tournat võita, sest algul võid juba 30k kokku saada, siis mingil hetkel oled jälle väike stack, siis võid jälle 100k kokku saada, kuid sellestki ei piisa, sest final tabeliks on vaja olla ligi miljoni chipsiga.

Üxkord olen saanud kokku mingi 150k chipsi, siis läx samamoodi, AJ vs mingi paar, flopis juba A ja jälle turn pihta teisele, Sick! Ning sellel korral see teine vend lõpetas tournamendi hiljem kolmanda kohaga, tal oli minust veic väixem stack, kui all ini läxime.

ranka
10.12.08, 04:29
LOL. Täna vaatasin reporter.ee-st võsapetsi parimaid palu ning leidsin selle: http://www.reporter.ee/2008/10/21/20karu-joodikud-plaanivad-end-kiiresti-kasti-juua/

Ja ennäe IMET, tundsin ära meie suurema sangari - mitmekordse maailma meistri ning raamatute autori Härra Dan Harringtoni:


Suvaline Dan Harringon'i Pilt netist:
http://www.blindbetpoker.com/img/players/dan-harrington.jpg

Kaader võsapetsist:
http://arion.pri.ee/images/muu/dan.jpg

RudiTurbo
10.12.08, 04:53
No näed, kuidas elu minna võib kui ainult jood.

Üx päev võidad WSOPi ja kirjutad raamatuid, järgmine päev oled sellises urkas :D

Tuleb ikka mõtte ja hoolega seda elu elada ;)

ok2aa
10.12.08, 07:27
Mnjah ise olen märganud,et olen nn väga palju hakanud rõhku panem akvaliteetmeelelahutusele.
Lihtsalt stiilis 2 tyybiga viina kõmmutamine kuskil muru peal või korteris nagu ei tõmba enam.Mõned sõbrad on öelnud,et vanana võid kahetseda,et nooruse nn mööda lasid,aga mis teha.
Mis ma mõtlen kvaliteetmeelelahutse all?
Nt üks sõber(Tunduvalt paremal maj järjel kui mina) otsis kuskilt välja mingi Egiptuse reisi,mis maxis 4k.Et läheme,et ala elu pakkumine vms.Ma siis tutvusin paketi sisuga ja ei meeldinud nt 3 tärnine hotell,mis meie mõistes on täielik peldik.Andsin talle arusaadavalt mõista ,et hotell peab miinimum 5 tärni omama-maksku kasvõi see pakett 3x rohkem.Tundub,et solvuti.Mis puutub sellesse jalkapaketti siis kui selle eest saab 100% raha,siis isegi tulihingeline fänn peaks aru saama ,et see on hea diil.Harilikult paketid müüakse ikka mingi 50 või 30% hinnaga maha.Arvan,et siin on tegu pigem kadadusega,sest Ranka ju lisas oma kuuteenistusele järjekordsaed 1k euri.
Ja muuseas, pokkerimänjatel nn pension ei jookse,siis pole ju patt sugugi raha kõrvale panna ja homse peale mõtlemine.Tööinimestel on kindlustused olemas ja pension tiksub...


eks inimesed on lihtsalt erinevad. minu puhul oleks jalkareis +happinessEV, mille tulemusena tõuseks ka $EV (ma pole mingi tulihingeline fänn kusjuures). whatever, 1keuri ei ole mingi meeletu summa, mille pärast kade olla ning mis ka pensionile minekut kiirendaks.

tööinimese pension on samamoodi praktiliselt olematu nagu pokkerimängijal. põmst peab igaüks hoolitsema oma tuleviku pärast ise. pensionifondid lol?

marguzz22
10.12.08, 07:40
elu täisväärtuslik elamine ei tähenda joomist, kui viitsid kuula ööülikooli loenguid, A.Alliksaaar ja ntx Enn Kasak räägivav zen budismist jms. hea loeng "kuidas elada elu ennast" ja muide ranka ma ei rääkinud sinust,et sina no lifer oled ja elada ei oska, ma räägisin hüpoteetiliselt abstraksest teemast, mitte seda et sina **** oled, valesti said aru

marguzz22
10.12.08, 07:41
LOL. Täna vaatasin reporter.ee-st võsapetsi parimaid palu ning leidsin selle: http://www.reporter.ee/2008/10/21/20karu-joodikud-plaanivad-end-kiiresti-kasti-juua/

Ja ennäe IMET, tundsin ära meie suurema sangari - mitmekordse maailma meistri ning raamatute autori Härra Dan Harringtoni:


Suvaline Dan Harringon'i Pilt netist:
http://www.blindbetpoker.com/img/players/dan-harrington.jpg

Kaader võsapetsist:
http://arion.pri.ee/images/muu/dan.jpg



Kahju et dan poisiga nii läks

marguzz22
10.12.08, 08:23
http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/2008-how-durrr-raptor-stinger-kotkis-cts-many-many-other-did-not-spend-361008/ vaadake läbipõlenud ka nn. "pro" graafik, vaadake,mõelge ja moraal ikkagi selles, et haridus+ hea töö= õnn :P

vsiu100
10.12.08, 09:15
http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/2008-how-durrr-raptor-stinger-kotkis-cts-many-many-other-did-not-spend-361008/ vaadake läbipõlenud ka nn. "pro" graafik, vaadake,mõelge ja moraal ikkagi selles, et haridus+ hea töö= õnn :P


õnne kohta soovitan lugeda
http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?14884

õhuke raamat, müügil pea igas raamatupoes.

privador
10.12.08, 09:40
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=307692

Selles slolehe artiklis on mingi loogikaviga.Kuda 35k teeniv mees(tõenäoliselt kõrghar) ja ülekeskmise saav naine (15k) on nii lollid,et tegelesid mingite hiidvõlgade ja smslaenudega.Mille eest neile palka maxti või millega nad kõrgharidus diplomi omistasid?

ok2aa
10.12.08, 09:47
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=307692

Selles slolehe artiklis on mingi loogikaviga.Kuda 35k teeniv mees(tõenäoliselt kõrghar) ja ülekeskmise saav naine (15k) on nii lollid,et tegelesid mingite hiidvõlgade ja smslaenudega.Mille eest neile palka maxti või millega nad kõrgharidus diplomi omistasid?


kahjuks ei ole siin mingit loogikaviga. IRL maailmas ei ole inimesed väga taibukad. kurb aga tõsi.

antnx
10.12.08, 11:16
http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/2008-how-durrr-raptor-stinger-kotkis-cts-many-many-other-did-not-spend-361008/ vaadake läbipõlenud ka nn. "pro" graafik, vaadake,mõelge ja moraal ikkagi selles, et haridus+ hea töö= õnn :P




SICK SICK SICK

zyxxx
10.12.08, 11:49
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=307692

Selles slolehe artiklis on mingi loogikaviga.Kuda 35k teeniv mees(tõenäoliselt kõrghar) ja ülekeskmise saav naine (15k) on nii lollid,et tegelesid mingite hiidvõlgade ja smslaenudega.Mille eest neile palka maxti või millega nad kõrgharidus diplomi omistasid?


Loogikaga ei ole jah siin eriti midagi pistmist. Põhiprobleem on selles, et inimestel kipuvad halvad ajad ära ununema ja kui juba läheb hästi, siis ilmselt hakkab veel paremini minema. Siin saab väga edukalt paralleele tuua ka pokkerist - kui läheb hästi, siis hakkad juba varsti mõtlema, et biidid juba mängu piisavalt ja tahaks suuremat limiiti ette võtta.

Näiteks ise vahel mõtlen nende aegade peale kui palk sai enne kuu lõppu otsa ja kusagilt ei olnud kroone juurde võtta. See ei ole iseenesestmõistetav, et kuu lõpus kukub suur hulk raha arvele, ühel hetkel võib kõik muutuda ja siis jõuab inimesele kohale karm reaalsus. Kellele karmim, kellele vähem, sõltub juba pangalaenude hulgast.

Siit ka järeldus - suur tükk ajab suu lõhki - kehtib nii pokkeris kui ka elus.

leits
10.12.08, 12:20
Sain infi ka jalka kohta. Üks puha millise mängu saab valida 2009 graafikust.
http://www.latravel.se/se/Fotbollsresor/Premier_League

Seal on ikka ylihaiged mängud. ManU-Chelsea jne .. aga kahjuks on ainult üks pilet, (mängule) seega otsustasin võtta raha, oleks nad 2 andnud oleks reisile läind ja sõbra kaasa vedanud. ManU - Chelsea pilet iseenesest on pääris kirves juba 100+ naela i suppose

e: andres ka päris kiire. 2 minti tagais saatsin maili, et võtaks raha ja juba raha arvel. cheers

ESTPatrick
10.12.08, 13:35
äge

ranka
10.12.08, 13:48
http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/2008-how-durrr-raptor-stinger-kotkis-cts-many-many-other-did-not-spend-361008/ vaadake läbipõlenud ka nn. "pro" graafik, vaadake,mõelge ja moraal ikkagi selles, et haridus+ hea töö= õnn :P


Aga vähemalt on ta plussis! Järgnevad lingid on regularide omad, kes mängivad starsis aastaid 100NL+ suuremaid limiite:
https://www.tableratings.com/overview/tripccc
https://www.tableratings.com/overview/g0_all_in
https://www.tableratings.com/overview/acebong (-40k$)
https://www.tableratings.com/overview/piscogay (SNE ja miinustes)
https://www.tableratings.com/overview/bigliveson

Ja top losers: https://www.tableratings.com/toplosers.php?site=6&structure=1&stakes=4&timeframe=year&=

Jne.

Nii naljkas ja uskumatu, kui see ei ole, siis on regulare väga palju aga enamus break-even või MIINUSMÄNGIJAD, keda abistavad rakeback ning random turnavõidud ja nad ei tundu kuidagi läbipõlenud olevat. Istuvad iga päev laudades ning teevad kuus 200-300k kätt. Samuti random fish, kes deponeerib kuus $400, mängib selle maha ning kaotab aastas ~$5000 ei ole kõige suurem kaotaja. Pigem on ta kõige väiksem kaotaja, kes sai selle raha eest päris palju funni ning kui joppas võis mõni kuu isegi plussi jääda :)

EDIT: JA loo moraal. Tegelikult võib osutuda long runis see väga kasulikuks, kui lastakse mängida väga paljudes laudades ning tehakse kõik väga mugavaks, eriti just heale mängijale. Kuna fish jääb igal saidil fishiks aga kui lauas on ka break-even regularid, kes vaikselt aga pidevalt raha välja veritsevad ja saidilt viivad raha ära ainult rakena, siis fishi rahast jätkub poole kauemaks ning head mängijad saavad väga suure eelise terve laua suhtes.

marguzz22
10.12.08, 14:51
a milles nende regularide probleem siis on , ma vaatasin ta kaotab -40k aasta peale, mängib mingi metsikuid arve käsi, järelikult sitt mängija=?

Tigrano
10.12.08, 15:10
a milles nende regularide probleem siis on , ma vaatasin ta kaotab -40k aasta peale, mängib mingi metsikuid arve käsi, järelikult **** mängija=?


Samas tundub ka natuke naljakas, et mängivad tohutult ja juba aastaid ning ikka break even, järelikult midagi ikka on väga mäda.

antnx
10.12.08, 15:12
Asi polegi käte arvus. Ise olen viimasel ajal eriti tähele pannud, et mängin 10-15 minti. Niikaua kui duubli teen...see tehtud lähen minema - järgmine päev jälle. Ja graafik tõuseb aga käsi on vähe mängitud :D

Eriti hull on kui hakkan mängima ja kuhugi on kiire või pean ära minema siis võidan tavaliselt alati

Maheaatom
10.12.08, 15:18
Paljud inimesed lihtsalt ei mõtle jätkusuutlikusele, mis on varakapitalismile omane tunnus. Kui n. ehitustööline, müügimees, ühe-hiti beib, algaja ettevõtja või kasvõi pokkerimängija hakkab ühekorraga hirmhästi teenima, siis sõidab paljudel lihtsalt katus ära. Arvavad, et see heaolu kestab igavesti - mersud, majad, kallid reisid, ohjeldamatud prassimised pidudel jne. Võetakse laene arvestamata tohutute intressikuludega ja ühel päeval avastatakse et ei suudeta teenida iseni niipalju, et intressikulusid katta. Tulemus on käes ja kui selline inimene haarab juba SMS-laenude järele, siis pole enam midagi lisada. Ja mind häirib siiani see, et siiani on meedia täis reklaame - laena, laena ja laena. JõuluSMS ja parem intress, kiire laen kohe kätte veelgi kiiremini, suurem summa laenuks ja tule kohe oma laenule järgi jne. Teatud poliitikud minu riigikogulasest klassivenna eestvedamisel küll võitlevad sellega, aga erilisi tulemusi pole. Selle foonil tekib küsimus, miks ei tohi Eestis meedias haamerdada näiteks online-kasiinode reklaamiga "tule ja duubelda kohe oma raha"?

ok2aa
10.12.08, 15:21
lol sick graph

http://www.tableratings.com/graph_profits.php?player=tripccc&opponent=&site=stars

privador
10.12.08, 15:37
Täna siis vist elu suurim pot
http://www.pokerhand.org/?3565858

pikk28
10.12.08, 15:40
Täna siis vist elu suurim pot
http://www.pokerhand.org/?3565858

mhh nh privador0! arusaamatu move muidugi vastaselt

marguzz22
10.12.08, 15:40
sa mängid 5/10 NL:D ?

privador
10.12.08, 15:52
Ei mängi never,aga ,et lauda sattus selline donk nagu Bjud1,kes raha jagas,siis võtsin ka veica suurima variatsiooni ette.See Bjud1 kaotas mingi üle 10 buy ini ja seda on ka näha juba laua textuurist mis action käis,kui ühel on pea 12 buy inine stack

Tigrano
10.12.08, 16:05
Täna siis vist elu suurim pot
http://www.pokerhand.org/?3565858


Ilus duubel privador ;)

jrgn hell
10.12.08, 16:10
ilmselt dan hkaks peale harrington on cash games balla elu elama ja avastas peagi, et on bustolandis ja brabuse tehtud nanoblack bentleyle enam kütuserahapolnud

ranka
10.12.08, 16:33
lol sick graph

http://www.tableratings.com/graph_profits.php?player=tripccc&opponent=&site=stars


Statid minu databaasis: 11/1.1/2.2 - 15408 kätt. Steal: 3.2%, BB fold to Steal: 91%

Jutud räägivad, et ta 100NL regular aastast 2005 aga mulle ei mahu pähe, et kust krt tal raha tuleb? Rakeback teda eriti ei aita, kuna 300k käe peale maksnud ca 10k$ raket aga mänguline kahjum 15k. Ja need mehed mängivad väga palju, kuus alla 150k käsi kindlasti ei tule.

antnx
10.12.08, 16:43
Äkki on mõni turna balla??

hotcocacola
10.12.08, 16:47
Statid minu databaasis: 11/1.1/2.2 - 15408 kätt. Steal: 3.2%, BB fold to Steal: 91%

Jutud räägivad, et ta 100NL regular aastast 2005 aga mulle ei mahu pähe, et kust krt tal raha tuleb? Rakeback teda eriti ei aita, kuna 300k käe peale maksnud ca 10k$ raket aga mänguline kahjum 15k. Ja need mehed mängivad väga palju, kuus alla 150k käsi kindlasti ei tule.


turnadelt suured summad obv :)

RudiTurbo
10.12.08, 16:52
lol sick graph

http://www.tableratings.com/graph_profits.php?player=tripccc&opponent=&site=stars


Sellel vennal on tõesti valus graph, mis tal viga on ;D
Ja kõik suuremad võidetud ja kaotatud potid on ainult paarid nagu, vb muud ei mängigi :D

Ja see -40k vend, sellel on ju ülisuured potid seal võidetud ja kaotatud, see vist lihtsalt kuskil kõrges stakesis gamblemas käinud ja sellepärast ongi pees.

Kuskil WSOPi ülekandes räägiti ju mingist vennast, kes lükkas endale miljonid kokku heads uppi mängides ja hiljem absull kõik maha gamblis, et mingi elugambler vend ;D

variatsioon
10.12.08, 16:53
durrrr on haige vend.. see aasta on teeninud $5,178,100.35 ja mäniginud ainult 50k kätt

High stakesis vist üle 10ne laua eriti ei grindita?

https://www.tableratings.com/overview/durrrr?site=fulltilt

ranka
10.12.08, 16:57
BB/100 6.43


Arvan, et tegu on eelkõige HU-ga, siis sel juhul käte arv polegi nii väike ning samuti winrate ei ole nii suur (h stakesi kohta muidugi sitaks hea). Ainuke, mis tundub jube on - 5m$ ja see on tõesti nii jube, et hakkab lausa alb.

Keiss
10.12.08, 17:21
siis mulle jõudis alles kohale, et mis haiget elu ma elan.


Õiget juttu panid ranka, aga sul poleks vaja vaevata olnud end, üsna selge oli juba enne su kirjatükki.

peokuningas
10.12.08, 17:39
irw, kiire sess ja esimese 20 käe jooksul 3xKK ja korra QQ. Tulemuseks 3x blindid ja 1xReload

Keiss
10.12.08, 17:40
Mul oli täna nii teise 3h pikkuse sessi jooksul, blindid või re-load monstrumitega. Ei mingeid norm pote või duublit.

Tigrano
10.12.08, 19:13
durrrr on haige vend.. see aasta on teeninud $5,178,100.35 ja mäniginud ainult 50k kätt

High stakesis vist üle 10ne laua eriti ei grindita?

https://www.tableratings.com/overview/durrrr?site=fulltilt


Jube vähe käsi ikka, mis tundub imelik, sest vaadates full tilti on need mehed seal suht tihti platsis. Win rate on ilus, pole midagi öelda ;D

variatsioon
10.12.08, 19:17
BB/100 6.43


Arvan, et tegu on eelkõige HU-ga, siis sel juhul käte arv polegi nii väike ning samuti winrate ei ole nii suur (h stakesi kohta muidugi sitaks hea). Ainuke, mis tundub jube on - 5m$ ja see on tõesti nii jube, et akkab lausa alb.

FYP

RudiTurbo
10.12.08, 20:07
Praegu Weekend rankingu finaalis oli 4 alles ja sain erilise biidi, olin suht rahulikult istunud , kuna olid väga agressiivsed vennad ja tundus, et oodates võin vabalt 2-3 kohani välja vedada.
Aga otsustasin ära callida KQ's'iga ühe raise olles tema vastu positsioonis ka, vb oli loll call, aga raisesid nad suht tihti ja teadsin, et sellise kaardiga mul ikka palju oute vähemalt flopil all inigi minna. Aga hittisin Q ja tüüp tõstis mu kohe all ini A6's'iga , ja värdjas sai runner runner flushi.

Sõimasin teda natuke ja siis veel pakkus kohe, et no tule Heads uppi , ma ootan 1/2NL lol. Ütlesin, et mul pole sellist BR'i , selle peale ütles "ok". Pakkusin, et teeme 10 matshi väixemates stakesides, selle peale ei öelnud enam midagi.
Alati kui mingi vend välja luckib ja hakkab pakkuma HU võimalust,siis mõtleb, et kui ta ütleb, et ta ootab mind mingis hirmus kõrges stakesis, ning ma oma BR'i pärast sinna ronida ei saa, siis ta on ülikõva mees :) Olex vastu öelnud, ootan 200/400, ei tea mis siis olex teinud :D

Metsapull
10.12.08, 20:08
Praegu Weekend rankingu finaalis oli 4 alles ja sain erilise biidi, olin suht rahulikult istunud , kuna olid väga agressiivsed vennad ja tundus, et oodates võin vabalt 2-3 kohani välja vedada.
Aga otsustasin ära callida KQ's'iga ühe raise olles tema vastu positsioonis ka, vb oli loll call, aga raisesid nad suht tihti ja teadsin, et sellise kaardiga mul ikka palju oute vähemalt flopil all inigi minna. Aga hittisin Q ja tüüp tõstis mu kohe all ini A6's'iga , ja v**djas sai runner runner flushi.

Sõimasin teda natuke ja siis veel pakkus kohe, et no tule Heads uppi , ma ootan 1/2NL lol. Ütlesin, et mul pole sellist BR'i , selle peale ütles "ok". Pakkusin, et teeme 10 matshi väixemates stakesides, selle peale ei öelnud enam midagi.
Alati kui mingi vend välja luckib ja hakkab pakkuma HU võimalust,siis mõtleb, et kui ta ütleb, et ta ootab mind mingis hirmus kõrges stakesis, ning ma oma BR'i pärast sinna ronida ei saa, siis ta on ülikõva mees :) Olex vastu öelnud, ootan 200/400, ei tea mis siis olex teinud :D


Kes see vend oli muidu?

RudiTurbo
10.12.08, 20:11
Mingi Maverick oli Soomest

PokerDevil
10.12.08, 20:36
http://images.orkut.com/orkut/albums2/ATgAAABWmw6NIhhDXAjxwE8t8cP_TIGoKXvxVdkDms3p3ZUjlJ NkrXjVdFdevNS7y5uwTNGm6rRC6bagjIryqYxeN523AJtU9VAx b-cpu9rcCzXVRk9l4i4cLzMAnQ.jpg

Tigrano
10.12.08, 21:11
http://images.orkut.com/orkut/albums2/ATgAAABWmw6NIhhDXAjxwE8t8cP_TIGoKXvxVdkDms3p3ZUjlJ NkrXjVdFdevNS7y5uwTNGm6rRC6bagjIryqYxeN523AJtU9VAx b-cpu9rcCzXVRk9l4i4cLzMAnQ.jpg


Huvitav, mis üritus see on seal, et rahvas sinna murdu jookseb ;D mingi porno mess või porat mässab ::)

arvamusliider
10.12.08, 21:38
Saaks juba Julma Dongi staatusest vabaks.

Aga seniks pokkeripro elu: (jätke töökoht kus see ja teine, vaadake see mees teenib pokkeriga 2,5 miljonit dollarit aastas 4,7564$ minutis)
Ennist oli mingi autode jutt, peaks teemasse minema.
http://milkybarkids.blogspot.com/2008/10/buda.html#comments

peokuningas
10.12.08, 23:14
Päris irooniline värk.
3 viimast päeva cash totaalne ikaldumine. Samas olen iga päev teinud kõrvale 1K$ garanteeritud turnat (11$ rebuy). Esmasp sain vist cashi break-even isegi (vahepeal -300$) ja turnal 7. koht (5 esimest said raha). Eile sain cashi -160$. Turnal 4. koht ja 100$ (olles enne pikalt ja suurelt cl).
Täna cashis -750$ ja turnal 1. koht (300$).
Lisaks see, et turnal 2 viimast kätt HU oli 99 vs AKs, flop Kxx, turn 9, river blank. Ja viimane käsi 66 vs 89. Flopp 6xx ja võit kotis. Ehk siis lõppu 2 setti.

Küsimus suurele ringile: Palju homme cashis saan ja mitmenda koha turnal? :D

Tigrano
10.12.08, 23:20
Päris irooniline värk.
3 viimast päeva cash totaalne ikaldumine. Samas olen iga päev teinud kõrvale 1K$ garanteeritud turnat (11$ rebuy). Esmasp sain vist cashi break-even isegi (vahepeal -300$) ja turnal 7. koht (5 esimest said raha). Eile sain cashi -160$. Turnal 4. koht ja 100$ (olles enne pikalt ja suurelt cl).
Täna cashis -750$ ja turnal 1. koht (300$).

Küsimus suurele ringile: Palju homme cashis saan ja mitmenda koha turnal? :D


Jube kehva päev, homme tuleb parem ja ennustan:

homme pluss 460$ cashis ja turnalt 11 koha ;D

Davy
10.12.08, 23:50
Päris irooniline värk.
3 viimast päeva cash totaalne ikaldumine. Samas olen iga päev teinud kõrvale 1K$ garanteeritud turnat (11$ rebuy). Esmasp sain vist cashi break-even isegi (vahepeal -300$) ja turnal 7. koht (5 esimest said raha). Eile sain cashi -160$. Turnal 4. koht ja 100$ (olles enne pikalt ja suurelt cl).
Täna cashis -750$ ja turnal 1. koht (300$).
Lisaks see, et turnal 2 viimast kätt HU oli 99 vs AKs, flop Kxx, turn 9, river blank. Ja viimane käsi 66 vs 89. Flopp 6xx ja võit kotis. Ehk siis lõppu 2 setti.

Küsimus suurele ringile: Palju homme cashis saan ja mitmenda koha turnal? :D


cash -1 ja turna bubble

Andr3s
11.12.08, 00:04
cash -1 ja turna bubble


+1

RudiTurbo
11.12.08, 00:16
Mul täna sess algas ka juba kahtlase maiguga, kohe set vs set ning sai kohe ühest buy inist lahti.
Õnneks sessi lõpupoole toimus natuke värki särki ja ajasin jutuga vist mõned vennad segadusse ka, sest suutsin AA10 flopi puhul ühe QQ all ini meelitada AK'ga :D

Hoolimata mu arvuti kaotusest suudan praegu suht oma A-game mängida ja kõvasti foldinud overpaire ning TPTK'si kus asi kahtlaseks läinud ning hetkel on väga uhke graafik olemas :)

Nüüd peab PokkeriJumala poole pöörduma ja paluma Balti Champsidel hittimist, käevõruga saax ehk naisi :D

Ei tea, kui ehitada endale PokkeriJumala altar, mille poole pöörduda, siis milline PokkeriJumal välja peax nägema? ;D

Metsapull
11.12.08, 02:15
Rumala peaga sai trios üks turniir ette võetud, mis algas alles kell 12. Sisseost on ka natuke rohkem kui ma peaks mängima. Turniir siis 17.5k guaranteed, kus kokku oli 309 osalejat. Hetkel break ja 37 järgi ning 36 saab raha. Ise olen paar head calli ja paar natuke kehvemat calli teinud, aga käed on vastu pidanud ning hetkel olen oma stäkiga eesotsas (ptui-ptui-ptui, ei taha midagi ära sõnada). Eks siis näis kuidas läheb, aga rahadesse peaks küll jõudma ning ka esikümne koht pole võimatu.

Metsapull
11.12.08, 02:23
Rumala peaga sai trios üks turniir ette võetud, mis algas alles kell 12. Sisseost on ka natuke rohkem kui ma peaks mängima. Turniir siis 17.5k guaranteed, kus kokku oli 309 osalejat. Hetkel break ja 37 järgi ning 36 saab raha. Ise olen paar head calli ja paar natuke kehvemat calli teinud, aga käed on vastu pidanud ning hetkel olen oma stäkiga eesotsas (ptui-ptui-ptui, ei taha midagi ära sõnada). Eks siis näis kuidas läheb, aga rahadesse peaks küll jõudma ning ka esikümne koht pole võimatu.


Sorry, et veits läbustan siin nüüd üksi, aga 87,5$ on olemas igastahes.

Metsapull
11.12.08, 02:26
Sorry, et veits läbustan siin nüüd üksi, aga 87,5$ on olemas igastahes.


Pagan pärast pausi enam üldse ei lähe AJ-ga kaotasin shortie 33-le. Ja nüüd kohe otsa 66-ga sain pähe Ak-lt

update
28 alles ja 122,5$ olemas.

Donk on endiselt chipleader. 18 alles ja 210$ olemas.

Metsapull
11.12.08, 02:35
Olen paras donk ::), aga vähemalt chipleader nüüd.

RudiTurbo
11.12.08, 03:00
lol, mida v***u, lükkasid pool stacki sisse 33'ga!!

Aru ma ei saa, kuda nii tourneisid võidetakse lol.

Olex ma see AK vend olnud, ma olex Sind tournamendi lõpuni sõimama jäänud :)

Metsapull
11.12.08, 03:04
lol, mida v***u, lükkasid pool stacki sisse 33'ga!!

Aru ma ei saa, kuda nii tourneisid võidetakse lol.

Olex ma see AK vend olnud, ma olex Sind tournamendi lõpuni sõimama jäänud :)


Tal oli äss pilidga nagu ma lootsin, läks õnneks :P

Ja 300$ on olemas.

E: Break jälle 8 alles ma endiselt chip leader. 455$ olemas.

E: karma hakkab kätte maksma
AK ei pidanud QQ vastu ja K5 hävis 10 7 vastu.

RudiTurbo
11.12.08, 03:26
Vaatasin sealt tabelratingsist, et David Benyamine on võitnud kõige rohkem raha Phil Iveylt ja durrrilt.

Vabsee kõva mees ;D

Metsapull
11.12.08, 03:36
HÄVING

JJ-ga kaotasin teisel kohal olnud vennal, kel KK, aga ühe shortie sain välja võetud õnneks ja teine hetkel.


tegime prize spliti, mulle umbes 25 000 kroonides poleks seda JJ-ga callinud oleks tublisti rohkem saanud :( :(, aga võib rahule jääda siiski ;) :) :)


Aga uni on ka läinud :P ja see on hea, et finaalauas raha pärast väga ei põdenud nagu turniiri alguses ning mängisin nii nagu suutsin

RudiTurbo
11.12.08, 03:40
Grats donk! :D

Tigrano
11.12.08, 03:44
HÄVING

JJ-ga kaotasin teisel kohal olnud vennal, kel KK, aga ühe shortie sain välja võetud õnneks ja teine hetkel.


tegime prize spliti, mulle umbes 25 000 kroonides poleks seda JJ-ga callinud oleks tublisti rohkem saanud :( :(, aga võib rahule jääda siiski ;) :) :)


Aga uni on ka läinud :P ja see on hea, et finaalauas raha pärast väga ei põdenud nagu turniiri alguses ning mängisin nii nagu suutsin


Hea töö, saad nüüd bankrolli investeerida, kui cashouti ei tee ;)

Metsapull
11.12.08, 03:48
Suurem osa plaanin alles jätta või ehk isegi kõik, aga kui mu arvutused õiged on, siis NL-20 jaoks peaks 100 buyini nüüd olemas olema ja seda limiiti peaks saama rahuliku südamega mängida.

Tänud RudiTurbo!

-andres-
11.12.08, 04:42
Gratzz! Väga ilus tulemus :).

Metsapull
11.12.08, 07:35
Gratzz! Väga ilus tulemus :).


Tänud! Mängida on ka kohe palju mõnusam kui korralik bankroll on olemas. Bad beadid ei aja kohe üldse närvi ja ei ole sellist tunnet, et pead kaotuse kohe tagasi tegema ning sessiooni tingimata plussis lõpetama.

pikk28
11.12.08, 07:52
tubli metsapull!

vsiu100
11.12.08, 08:17
Suurem osa plaanin alles jätta või ehk isegi kõik, aga kui mu arvutused õiged on, siis NL-20 jaoks peaks 100 buyini nüüd olemas olema ja seda limiiti peaks saama rahuliku südamega mängida.

Tänud RudiTurbo!


eeldusel, et biidid NL20, on imo mõistlik selle rolliga teha katseid NL50-s. erinevus ei ole nii suur.
ja WP!

ranka
11.12.08, 08:48
HÄVING

JJ-ga kaotasin teisel kohal olnud vennal, kel KK, aga ühe shortie sain välja võetud õnneks ja teine hetkel.


tegime prize spliti, mulle umbes 25 000 kroonides poleks seda JJ-ga callinud oleks tublisti rohkem saanud :( :(, aga võib rahule jääda siiski ;) :) :)


Aga uni on ka läinud :P ja see on hea, et finaalauas raha pärast väga ei põdenud nagu turniiri alguses ning mängisin nii nagu suutsin



Ohhhhhhhh.... Hea töö dude ja õnnitlused!

Marek K.
11.12.08, 09:03
IM HATER! SO CONGRATULATIONS DONKE :) :-\ :'( 8)

hotcocacola
11.12.08, 10:23
Dealer: hotcocaEST shows a straight, Queen high
Dealer: Bundy Blazer shows a flush, Ace high
Dealer: Bundy Blazer wins the pot (990) with a flush, Ace high
Dealer: Hand #9436193804
hotcocaEST: lol, what a donk
Dealer: hotcocaEST wins the pot (105)
Dealer: Hand #9436197463
Bundy Blazer: just wai a min
Bundy Blazer: wait
Dealer: hotcocaEST has 15 seconds left to act
Bundy Blazer: still counting the stacks
hotcocaEST: LOLLL :D



mina olin see, kes 2x persest sai :D

hotcocacola
11.12.08, 10:26
muide :D, leidsin Full Tildist sngd, Super Turbo. 3min levelid ja 300 stacki- nii koomiline turna :D

RudiTurbo
11.12.08, 10:35
Kuda ma sain HEM'is panna nii, et EP ja MP asemel tooks kõik eraldi positsioonid välja?
Praegu vaatasin, olen Blindidest kasumis see kuu, kõvasti suuri potte tulnud ;D

Keiss
11.12.08, 11:08
Vägev töö Pull! :o :o

vsiu100
11.12.08, 12:46
no tra, nädala jagu grindinud õhtuti paar tundi, iga päev +1-2BI. kõik on ilus.
siis ajab töökaaslane julma tildi peale ja suudan kogu nädala vaeva ära blowida paari tunniga.
laup. teen 12h sessi(+6-7 turniiri kõrvale), tõmban plussi tagasi.

pikk28
11.12.08, 13:25
no tra, nädala jagu grindinud õhtuti paar tundi, iga päev +1-2BI. kõik on ilus.
siis ajab töökaaslane julma tildi peale ja suudan kogu nädala vaeva ära blowida paari tunniga.
laup. teen 12h sessi(+6-7 turniiri kõrvale), tõmban plussi tagasi.

mhh tilti ajavd töökaaslased mitte suckoudid :)

antnx
11.12.08, 13:44
RANKA!

Ära kunagi pane enam pealkirjaks - see kuu võidavad kõik!!!!!

LÄHEB VASTUPIDI!

Järgmine kuu tahaks, kakine jaanuar jne. pls :)

Tigrano
11.12.08, 14:30
RANKA!

Ära kunagi pane enam pealkirjaks - see kuu võidavad kõik!!!!!

LÄHEB VASTUPIDI!

Järgmine kuu tahaks, kakine jaanuar jne. pls :)


Ärge muretsege kuu on alles noor ning lõpp on alles kaugel, selle ajaga jõuate kõik fishid ja dongid tühjaks teha ;)

vsiu100
11.12.08, 15:07
mhh tilti ajavd töökaaslased mitte suckoudid :)


no mind ajas tilti, kuna tellisin süüa ja ei toodud.
ja suckoudid ei saa mind tilti ajada, sest mina teen neid.

hotcocacola
11.12.08, 15:53
MEHED JA NAISED, tähelepanu !!!!!!

ANTUD 2 VIDEOT VÕIVAD PÕHJUSTADA TEILE LÕPMATUID NAERUKRAMPE!

http://ilmake.www.ee/ilmatydruk/38/

http://ilmake.www.ee/ilmatydruk/39/




ROFL !!!!

BuildUp
11.12.08, 16:18
MEHED JA NAISED, tähelepanu !!!!!!

ANTUD 2 VIDEOT VÕIVAD PÕHJUSTADA TEILE LÕPMATUID NAERUKRAMPE!

http://ilmake.www.ee/ilmatydruk/38/

http://ilmake.www.ee/ilmatydruk/39/




ROFL !!!!


Villu Väntvõll on parem. ;D

antnx
11.12.08, 16:32
http://ilmake.www.ee/ilmatydruk/23/

http://ilmake.www.ee/ilmatydruk/34/

-andres-
11.12.08, 17:30
Tegin HEM'ile update ära ning siis nõudis uuesti registreemisist. Serial oli olemas ja polnud midagi, kuid siis kui hakkas "registering online" pihta, kestis see mingi minuti ja siis viskas errori, et ei suuda lõpetada. Kellegil ennem midagi sellist juhtunud, võib olla hetkeline HEM'i serveri poolne viga?

Metsapull
11.12.08, 17:37
Vägev töö Pull! :o :o


Tänud kõigile!

Varsti hakkab Balti meistrikate viimane sateliit. Omahat küll ei jaga eriti, aga hea õnne korral võib esimese veerandi hulka küll jõuda.

ranka
11.12.08, 17:48
Kuda ma sain HEM'is panna nii, et EP ja MP asemel tooks kõik eraldi positsioonid välja?
Praegu vaatasin, olen Blindidest kasumis see kuu, kõvasti suuri potte tulnud ;D


http://208.109.95.123/forum/showthread.php?t=1954&highlight=full+ring+position

ranka
11.12.08, 17:55
MEHED JA NAISED, tähelepanu !!!!!!

ANTUD 2 VIDEOT VÕIVAD PÕHJUSTADA TEILE LÕPMATUID NAERUKRAMPE!

http://ilmake.www.ee/ilmatydruk/38/

http://ilmake.www.ee/ilmatydruk/39/
ROFL !!!!


http://arion.pri.ee/images/IRW/wtf_is_this.jpg

Tigrano
11.12.08, 18:25
Tänud kõigile!

Varsti hakkab Balti meistrikate viimane sateliit. Omahat küll ei jaga eriti, aga hea õnne korral võib esimese veerandi hulka küll jõuda.


Kas sateliit juba käib või?

Metsapull
11.12.08, 18:26
Kas sateliit juba käib või?


Jep omaha nädala finaal algas juba kell 7.

ranka
11.12.08, 20:00
Küsimus arvuti meestele. Selline jama, et läpparil läheb lampi (? maybe vajutan miskit klahvikombinatsiooni) klaviatuur "lolliks". See tähendab, et kui midagi kirjutan hakkab lampi aknaid lahti loopima -- vajutades "R" tähte tuleb lahti "Run". Vajutnan, "D" tähte tuleb muu asi lahti jne.

Keegi oskab öelda, mis võib sellist probleemi põhjustada ja kuidas probleemi ravida?

Oliverk
11.12.08, 20:05
Run tuleb lahti kui vajutad Win key + r sul see kinni jäänud?

ok2aa
11.12.08, 20:08
mingi klahvv on kinni jäänud sul - shift või windows v,s

ranka
11.12.08, 20:09
Run tuleb lahti kui vajutad Win key + r sul see kinni jäänud?


Jah ma tean, et ta tuleb nii lahti aga mul WIN nupp pole kinni jäänud.

Seda tõestab see, et peale restarti on asi korras.

EDIT: Ise arvasin algul täpselt sama aga see ei ole nii - peale restarti on asjad korras. Samuti oli mul vanal läpparil kunagi täpselt sama asi ja suure uurimise-puurimise peale sai selle jama kinni pandud.

leits
11.12.08, 20:16
back to -9BI ... tan yks sess +70, nyyd -200 again ... 2 outer oli riveris nii tavaline et ei tasu mainidagi .. Allla ev -5BI .. **** kyll mmis kuraid võitjate kuu see on, tõmmake veis peale oma vitusele detsembrile

Tigrano
11.12.08, 20:30
back to -9BI ... tan yks sess +70, nyyd -200 again ... 2 outer oli riveris nii tavaline et ei tasu mainidagi .. Allla ev -5BI .. **** kyll mmis kuraid võitjate kuu see on, tõmmake veis peale oma vitusele detsembrile


Leits, kui mu mälu ei peta, siis eelmine kuu ei olnud ka just kõige parem, kas tavaliselt, siis läheb suht hästi ja ainult viimased kuud panevad näkku?

leits
11.12.08, 20:52
eelomine kuu oli +1k .. sioiber nendest runner runneritest

jrgn hell
11.12.08, 20:55
Run tuleb lahti kui vajutad Win key + r sul see kinni jäänud?



ma lugesin välja, et keegi soovitab leitsile kaotamise vastu, et run tuleb jälle lahti, kui vajutad Win ( ehk võidu ) nuppu

ja Doyle on vihane

http://www.pokerroad.com/blog/doyle-brunson/posts/people-who-try-to-whittle-you-down

leits
11.12.08, 21:07
l2ksid lauad kinni 2x järjest kaotasin AA vs QQ ja AA vs JJ.

damn .. loodame kuu lõpuks 0'i saada ..

-andres-
11.12.08, 21:34
Unibetis tõmmati mu full house riveril Royaliga maha. Vend oli vähemalt mingi araablane ja ei saanud boonust.

peokuningas
11.12.08, 21:48
Päris irooniline värk.
3 viimast päeva cash totaalne ikaldumine. Samas olen iga päev teinud kõrvale 1K$ garanteeritud turnat (11$ rebuy). Esmasp sain vist cashi break-even isegi (vahepeal -300$) ja turnal 7. koht (5 esimest said raha). Eile sain cashi -160$. Turnal 4. koht ja 100$ (olles enne pikalt ja suurelt cl).
Täna cashis -750$ ja turnal 1. koht (300$).
Lisaks see, et turnal 2 viimast kätt HU oli 99 vs AKs, flop Kxx, turn 9, river blank. Ja viimane käsi 66 vs 89. Flopp 6xx ja võit kotis. Ehk siis lõppu 2 setti.

Küsimus suurele ringile: Palju homme cashis saan ja mitmenda koha turnal? :D


Eheee....positiivne uudis. Sain finaallauda. Saaga jätkub. Ja cash jälle miinuses :D

Edit: 9. koht ja 30$ :S KQ vs 33, flop Q3x ja nuppe. siis AK va QT, duubel. Ja lõpus 66 vs AJ, vastasele riverisse rida ja ma out

RudiTurbo
11.12.08, 22:15
http://208.109.95.123/forum/showthread.php?t=1954&highlight=full+ring+position


Kas annax õngitseda selle faili ja attachida siia foorumi posti külge, sest regasin seal ära, aga mail.ee'sse jõuavad kinnitusmailid alati 7 aasta pärast ning külalisena seda faili tõmmata ei saa.

ranka
11.12.08, 22:40
Fishid on ikka nii naljakad.

Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

CO: $149.00
BTN: $400.00
Hero (SB): $424.65
BB: $439.90
UTG: $164.80
UTG+1: $430.20
MP1: $117.80
MP2: $213.65

Pre Flop: ($6.00) Hero is SB with A :spade: K :heart:
UTG raises to $8, 5 folds, Hero raises to $28, 1 fold, UTG calls $20

Flop: ($60.00) 4 :spade: 3 :club: 4 :club: (2 players)
Hero checks, UTG bets $100, Hero raises to $200, UTG calls $36.80 all in

Turn: ($333.60) 6 :club: (2 players - 1 is all in)

River: ($333.60) 5 :diamond: (2 players - 1 is all in)
Hero says "ak?"

Final Pot: $333.60
Hero shows A :spade: K :heart: (a pair of Fours)
UTG mucks J :spade: T :heart:
Hero wins $330.60
(Rake: $3.00)

RudiTurbo
11.12.08, 22:53
Tra, dollar on jälle alla 12 EEKi!

Tigrano
11.12.08, 23:05
Tra, dollar on jälle alla 12 EEKi!


Loodame, et jääb püsima vähemalt 12 peale et rohkem ei kukuks

Maheaatom
11.12.08, 23:23
Kui pokkerimängija tunneb, et taala kurss liiga madal on, tuleb kõrgematesse laudadesse kolida ;)

jrgn hell
11.12.08, 23:31
no nahhui palju õnne mulle, pole hemi vaadnud mängude ajal ja nüüd kui peale mõnusat keskendunud sessi hemi lahti lõin ja siis veel oma kõiki käsi koos ftp selle graphiga vaatasin, mis seal ftp bankroll buidling teemas on, avastasin, et olen kõigi kätega graaiku järgi plussis 1bi, mis on kõva ikka 50k käe kohta. Seega tehtud!!!!! tule taevas appi + need turnad tower 30k kättsiiamaani 7midagi big bets per 100
+ siis see fighti eest rankalt saadud starsi roll, mida olen ka vähe kasvatanud 6maxi überloosi razzi ja tänasest ka omaha hi/lo pealt, mida pokerroadis "cashplays" seletas + tilti pole tulnud

peotuju


suured tänud Ranka ja Tigrano suvalises järjekorras

peokuningas
11.12.08, 23:56
Kena, downswing jätkub:-575$ cashis. Turnalt õnneks +9$.

si*ane DETSEMBER

Lisaks veel, et 3 viimase päevaga cashis ca -1500$, kusjuures põhiliselt NL100 mängin ja vahepeal paar lauda NL200 ka. Nunnu.

RudiTurbo
12.12.08, 00:04
Turnalt õnneks +9$.



:D See ajas naerma :D

ranka
12.12.08, 01:28
ROFLMAO.
Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

UTG: $538.20
UTG+1: $400.00
MP1: $420.10
MP2: $565.40
CO: $424.10
Hero (BTN): $400.00
SB: $76.00
BB: $368.90

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with X:spade: X :spade:
4 folds, CO raises to $8, Hero calls $8, 1 fold, BB calls $4

Flop: ($26.00) 2 :club: T :spade: 4 :heart: (3 players)
BB checks, CO bets $16, Hero folds, BB calls $16

Turn: ($58.00) Q :diamond: (2 players)
BB checks, CO checks

River: ($58.00) K :spade: (2 players)
BB checks, CO bets $40, BB calls $40

CO oli patrick ja väike chat fishiga:

FISH: nice hit
ESTPatrick: ty sir
FISH: AT
ranka666: u had AT`?
FISH: yeah :(
ranka666: hmm so sick

Final Pot: $138.00
CO shows K :diamond: A :diamond: (a pair of Kings)
FISH mucks 4 :club: 8 :spade:
CO wins $135.00
(Rake: $3.00)

HAHAHAHAHA. Lollakas arvab,et ta käsi vist näha ei ole.

Tigrano
12.12.08, 01:41
Kena, downswing jätkub:-575$ cashis. Turnalt õnneks +9$.

si*ane DETSEMBER

Lisaks veel, et 3 viimase päevaga cashis ca -1500$, kusjuures põhiliselt NL100 mängin ja vahepeal paar lauda NL200 ka. Nunnu.


Panin, siis oma ennustustega mööda, samas ega endalgi midagi lõbusat täna ei ole, tegin halba mängu ja set vs kõrgem set olukordi oli 5 x, pluss veel set vs flopis hititud rida ning lõpetuseks veel standart kk vs aa jne jne :-[

Tigrano
12.12.08, 02:00
Kui pokkerimängija tunneb, et taala kurss liiga madal on, tuleb kõrgematesse laudadesse kolida ;)


Väga kahtlase väärtusega mõtteavaldus või halb nali maheaatom, kui $ hea kurss annab, kuus juurde madalamas limiidis näiteks 1000$ kuus on see väga positiivne ning kõrgemas limiidis annab juurde 3000$ ja rohkem, siis miks ei peaks muret tundma. Kindlasti ka töö inimesel oleks vaja muret tunda, kui ta saaks palka $ või mingis muus valuutas, näiteks Norras tööl olles momendil hävid iga päevaga, sest NOK kukub iga päevaga ja tavaline tööline kaotab juba palgas 10 000 eeki ei ole see lõbus.

Ning kindlasti ei kolita, sellistel põhustel järgmisele levelile ;)

RudiTurbo
12.12.08, 04:27
Kõrge Dollari kurss on pigem lihtsalt ekstra payment mitte ameeriklastele :)

Maheaatom
12.12.08, 09:55
Väga kahtlase väärtusega mõtteavaldus või halb nali maheaatom, kui $ hea kurss annab, kuus juurde madalamas limiidis näiteks 1000$ kuus on see väga positiivne ning kõrgemas limiidis annab juurde 3000$ ja rohkem, siis miks ei peaks muret tundma. Kindlasti ka töö inimesel oleks vaja muret tunda, kui ta saaks palka $ või mingis muus valuutas, näiteks Norras tööl olles momendil hävid iga päevaga, sest NOK kukub iga päevaga ja tavaline tööline kaotab juba palgas 10 000 eeki ei ole see lõbus.

Ning kindlasti ei kolita, sellistel põhustel järgmisele levelile ;)

Aga kui taala kurss langeks näiteks $1= 6EEK või isegi $1 = 3EEK kas jääksid ikka samale tasemele?

Ja loomulikult saab igaüks aru, et Eestis pokkerimängijaga jaoks on $-kursi tõus positiivne. Välja arvatud juhul kui pokkeritoas mängitakse ja arveldatakse ainult teises valuutas (n. eurod). Minu pärast võiks dollar 20EEKi ka maksta - minule oleks see ainult kasulik, kuigi ma poleks näiteks bensujaamas enam nii heas tujus...

Ning Tigrano - kui räägid Norra töölistest, siis ma võiksin tuua väga hästi ka vastupidiseid näiteid. Valuutaturgudel toimuv mõjutab terve maailma majandust ning väga paljude inimeste jaoks on dollari kursi langemine kasulik, täpselt nagu teiste inimeste jaoks jaoks on ta jälle kahjulik. Sama loogika, mis enamikel turgudel - ostjad soovivad hinna alanemist, müüjad hinna tõusmist. Ning valuuta on samuti kaup.

antnx
12.12.08, 10:24
Wow ma eile nägin tigranot tiltimas. Esimeset korda ;)


EDIT:

Küsimus...


Kuidas enesekindlust pokkerimängus juurde saada? Kas seda saab kuidagi harjutada? Mindseti muuta?

doublemint65
12.12.08, 11:04
HAHAHAHAHA. Lollakas arvab,et ta käsi vist näha ei ole.
Ma olen ka niimoodi valetanud kuigi tean, et näevad. Ei pea ennast lollakaks ::)

vsiu100
12.12.08, 11:40
ranka666: hmm so sick


LOL.

ma ei saanud sellest tartu meeste "mmm"-st päris täpselt enne aru, kui svenza lives puust punaseks tegi.
peen.

a, 1 hea seik. käisin poes.
kolan mööda haabersti rautakeskot ja vaatan(pool küljepealt või nii), et tisko hängib riiulite vahel. tisko,mis tisko.
astun juurde, ütlen, hommikust, mis sina siin teed?
kutt keerab ringi - alfa stari turvamees, sõnagi eesti keelest aru ei saanud. ulme.
niiet, sul on jube sarnane teisik või on sind kloonitud vms........

ok2aa
12.12.08, 12:13
LOL.

ma ei saanud sellest tartu meeste "mmm"-st päris täpselt enne aru, kui svenza lives puust punaseks tegi.
peen.

a, 1 hea seik. käisin poes.
kolan mööda haabersti rautakeskot ja vaatan(pool küljepealt või nii), et tisko hängib riiulite vahel. tisko,mis tisko.
astun juurde, ütlen, hommikust, mis sina siin teed?
kutt keerab ringi - alfa stari turvamees, sõnagi eesti keelest aru ei saanud. ulme.
niiet, sul on jube sarnane teisik või on sind kloonitud vms........


hullumaja selveri turvamees on madiso imo

BuildUp
12.12.08, 12:14
Aga kui taala kurss langeks näiteks $1= 6EEK või isegi $1 = 3EEK kas jääksid ikka samale tasemele?

Ja loomulikult saab igaüks aru, et Eestis pokkerimängijaga jaoks on $-kursi tõus positiivne. Välja arvatud juhul kui pokkeritoas mängitakse ja arveldatakse ainult teises valuutas (n. eurod). Minu pärast võiks dollar 20EEKi ka maksta - minule oleks see ainult kasulik, kuigi ma poleks näiteks bensujaamas enam nii heas tujus...

Ning Tigrano - kui räägid Norra töölistest, siis ma võiksin tuua väga hästi ka vastupidiseid näiteid. Valuutaturgudel toimuv mõjutab terve maailma majandust ning väga paljude inimeste jaoks on dollari kursi langemine kasulik, täpselt nagu teiste inimeste jaoks jaoks on ta jälle kahjulik. Sama loogika, mis enamikel turgudel - ostjad soovivad hinna alanemist, müüjad hinna tõusmist. Ning valuuta on samuti kaup.


No täpselt. Kui ma teen tööd, kus mul makstakse $es, siis on väga hea kui $ kurss on kõrge, aga nüüd ntks kui ma tahan seda raha kulutada, tellides Usa netipoest midagi, siis ma soovin jällegi, et kurss oleks väiksem. ;D

ranka
12.12.08, 12:22
LOL.

ma ei saanud sellest tartu meeste "mmm"-st päris täpselt enne aru, kui svenza lives puust punaseks tegi.
peen.

a, 1 hea seik. käisin poes.
kolan mööda haabersti rautakeskot ja vaatan(pool küljepealt või nii), et tisko hängib riiulite vahel. tisko,mis tisko.
astun juurde, ütlen, hommikust, mis sina siin teed?
kutt keerab ringi - alfa stari turvamees, sõnagi eesti keelest aru ei saanud. ulme.
niiet, sul on jube sarnane teisik või on sind kloonitud vms........


wut?



hullumaja selveri turvamees on madiso imo


WUT?

Ah... wutever! Vähemalt tundus naljakas ja sain hommikukohvi kõrvale õrnalt itsitada.

EDIT: Ja mis asi on hullumaja selver?