PDA

View Full Version : *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5

ok2aa
12.12.08, 12:37
hullumaja selver on selver, mis asub hullumaja juures. sealne turvamees = madiso (välimuselt)

ESTPatrick
12.12.08, 13:26
elu on seiklus

Tigrano
12.12.08, 14:13
Aga kui taala kurss langeks näiteks $1= 6EEK või isegi $1 = 3EEK kas jääksid ikka samale tasemele?

Ja loomulikult saab igaüks aru, et Eestis pokkerimängijaga jaoks on $-kursi tõus positiivne. Välja arvatud juhul kui pokkeritoas mängitakse ja arveldatakse ainult teises valuutas (n. eurod). Minu pärast võiks dollar 20EEKi ka maksta - minule oleks see ainult kasulik, kuigi ma poleks näiteks bensujaamas enam nii heas tujus...

Ning Tigrano - kui räägid Norra töölistest, siis ma võiksin tuua väga hästi ka vastupidiseid näiteid. Valuutaturgudel toimuv mõjutab terve maailma majandust ning väga paljude inimeste jaoks on dollari kursi langemine kasulik, täpselt nagu teiste inimeste jaoks jaoks on ta jälle kahjulik. Sama loogika, mis enamikel turgudel - ostjad soovivad hinna alanemist, müüjad hinna tõusmist. Ning valuuta on samuti kaup.


Selle peale ma ei tulnud, et taala kurss võiks olla 1$-3 eeki, siis muidugi räägiks uuest levelist ;), mõtlesin reaalsemalt, mis on olnud 1$ alla 10 krooni.

Seda kindlasti aga arvan, et halb kurss mõjutab kõige rohkem tavatöölist, kellel raha tavaliselt ärimeestest peaks vähem olema. Samas jah nagu ranka mainis, suht hea oleks madala kursiga USAst autosi, tehnikat jne osta aga kõigepealt on selleks vaja raha ;D

Tigrano
12.12.08, 14:15
Wow ma eile nägin tigranot tiltimas. Esimeset korda ;)


EDIT:

Küsimus...


Kuidas enesekindlust pokkerimängus juurde saada? Kas seda saab kuidagi harjutada? Mindseti muuta?



Päris nii ei olnud aga üli halb jooks oli küll, setid crackiti 7 korda vaatasin HEMist, siis lükkasin paaris olukorras natuke lihtsalt ehk nupud sisse tõesti aga outse oli jalaga segada ;D

lisan veel- arvan, et see mindseti korda saamine sõltub kõige rohkem inimese iseloomust ja bankrollist. Kui on suur bankroll olemas ja ikka tildid, siis peab hakkama tõsiselt tööd tegema, et seda välja juurida, sest paar beati ei tohiks närvi ajada ja midagi mõjutada, sest see on olematu osa bankrollist. Kindlasti, kui roll on väike ja saad beate, siis võib isegi rahulikuma iseloomuga mängija tiltima hakata või siis mitte oma parimat mängu enam mängima (scared money effect näiteks) siis tuleks esimeses järjekorras, ehitada korralik bankroll ja siis edasi vaadata, kas lähed ikka nii lihtsalt tilti. Samas alat aitab, kui mõtled ja analüüsid kohe kätt, et kas tegid valesti või vastane mängis kohutavalt ja on täielik donk, siis kui tegid kõik hästi ei ole mõtet tilti minna, sest Sinu ülesanne ongi teha iga uue käe puhul õigeid otsuseid ning tänu nendele donkidele, kes kobistasid sult sessiga mõned buy innid võidad kuu lõpus nendelt lihtsalt kümneid ja kümneid buy inne tagasi.

Marek K.
12.12.08, 14:18
nakkedispersioon. dfklsöAÄdsa tra ma töö juyures nii tiltis, kõik ajavad paska keema, enam ei jõua.. päev-päevalt **** keeb aind julmemalt raisk, mingi hävle kõigil. koguaeg mõtled aind et kui oleks ei on eioleks pljääd. ausalt närvivapusti raisk.

sõimasin ühe kolleegi ka täis, hakkasin klientide juuresolekul räuskama kui miski närvitses ja hakkas mind käsutama kui mulö 1050 asja pooleli, ütlesin ära et **** ***** sita ajate siin kõik nii keema, nahhui idioodikari. varsti saan kinga ka vist.

Tigrano
12.12.08, 14:29
nakkedispersioon. dfklsöAÄdsa tra ma töö juyures nii tiltis, kõik ajavad paska keema, enam ei jõua.. päev-päevalt **** keeb aind julmemalt raisk, mingi hävle kõigil. koguaeg mõtled aind et kui oleks ei on eioleks pljääd. ausalt närvivapusti raisk.

sõimasin ühe kolleegi ka täis, hakkasin klientide juuresolekul räuskama kui miski närvitses ja hakkas mind käsutama kui mulö 1050 asja pooleli, ütlesin ära et **** ***** **** ajate siin kõik nii keema, nahhui idioodikari. varsti saan kinga ka vist.


Õige ka, mitut asja, siis korraga tegema peab ;D

Codecci
12.12.08, 15:33
Mingi vend tegi PokerNewsis juttu Triobetis täna toimuvast Tai turniirist, aga kontol oli 0. Noh, mul mõlema Baltic Championshipi piletid olemas, mõtlesin, et teen rahaks, martingale-flipin omale 11€ ja ostan tagasi turnadele. Keegi flippida ei julgenud, ok, otsustasin NL100HU-d hit'n'runnida. Kurat selline fish sattus vastu, et ei raatsinud peale 11€ saamist minema tõmmata ja 15-20 minuti pärast oligi vend tühi ja mul 300 lisaeuri kontol :P

Anyway, väga mõnus tunne oli mingi 160€ 'se rolliga NL100-t mängida, Pacificus on vastik tülpimus ja töötegemise tunne vms... Hakkasin mõtlema, et äkki peakski miski 3-5 buy-ini kuskile donksaidile kandma ja kohe NL200HU käima tõmbama, ehk tekib mänguisu :)

ranka
12.12.08, 16:01
Ship it. Tegin test tellimuse subsidepsordist, nelja päevaga kohale aga shipping tra jube kallis :)

http://www.subsidesports.com/uk/images/product/xlarge/Liv3rdSS0809c.jpg

jrgn hell
12.12.08, 16:15
ma sain tildi poest oma särginärakad natuke ülekahe nädalaga kätte. just tulid ukse taha

Metsapull
12.12.08, 16:25
Tegin Hansapanga kontole väljamakse täna, trios näitab, et on vastuvõetud, kui kiiresti see raha panga arvele peaks jõudma?

ranka
12.12.08, 16:25
Tegin Hansapanga kontole väljamakse täna, trios näitab, et on vastuvõetud, kui kiiresti see raha panga arvele peaks jõudma?


Oleneb. Olen saanud kahe tunniga, kui on läinud ka 20 tundi (miski puhkus oli TB-s). Reeglina alla 12 tunni.

jrgn hell
12.12.08, 16:53
kle, coddecci, sa e iviitsi nii arveldada, et kannan sulle starsi ja sa kanna mulle triosse, prooviks ka luckboxi selle tai asjal


mul oli seal mingi kampaania 5,6 euri järgi ja hakkasin duubedlama, aga sain JT käest suhu, oma AKga , talle rida, mulle kaks paari
oleks ikka pidanud rulli minema

ranka
12.12.08, 16:56
Kas Tai paketti saab rahas võtta st 1000€ sulas? Jalkareisi eest vist saite täissumma, kes lunastasi pääsme?


Kindlasti ärge minge ühtegi sateliit-turniiri mängima sellepeale, et saate paketi rahas võtta, sest reeglina pakette rahaks ei vahetata! Tolle Tai satika kohta ei oska midagi öelda, peate enne klienditoest uurima! Samuti tagantjärele mõeldes sain aru, et tegin räige vea, kui postitasin, et sain paketi rahana võtta. Oleksin pidanud tolle lihtsalt maha vaikima ning vaikselt nurga taga diili ära tegema - aga järgmine kord olen targem. Viga sellepärast, et nüüd iga vend arvabki, et igat paketti saab rahas võtta ja kui ei saagi, siis hakkab tooma ettekäändeks minu postitusi - "tema sai aga miks mina ei saa" ja see omakorda viib selleni, et TrioBet'il tulevikus ei ole huvi korraldada analoogseid promosid.

Teiseks Tai pakett on selles suhtes "ohtlik", et kui Te planeerisite võidu võtta rahas aga tuleb välja, et paketti ei saagi rahaks vahetada ning peate Tai'sse minema, siis €1000 eest ei saa Tais sittagi! See raha kulub puhtalt hotellile, sõitudele ja viisadele ning peate omapoolt kindlasti rohkem, kui €1000 lisama, et Tai-st maximum võtta. Ise arvaks, et kui lähete ilma elukaaslaseta, siis kogu reis võiks sinna 40-50 kilo kanti minna..

privador
12.12.08, 17:24
krdi pe-ses küll peaks olema kui selle paketi võidan.Ei suuda isegi sõpradega reisida rääkimata üksinda reisimisest...

ranka
12.12.08, 17:28
Sellistes läbu urgastes nagu Tai ongi minuarvates üksi kõige parem reisida :) Siis võid teha, mida tahad ning pole miskeid tunnistajaid :)

Tigrano
12.12.08, 17:34
krdi pe-ses küll peaks olema kui selle paketi võidan.Ei suuda isegi sõpradega reisida rääkimata üksinda reisimisest...


Seal leiad endale palju sõpru, kui $ liiga palju näitad ;D

ranka
12.12.08, 17:40
Ükskord oli mingi jama selle bounty turniiriga triobetis, et võitja ei ilmunud järgmise nädala turniirile.
Tundub, et täna tont nimega "slavka17" ei ole jälle reeglitega tutvunud. Mis triobet sellele lahenduseks pakkus, kui järgmine kord pidi juhtuma (esimene kord ei võetud süüd omaks ja lahendust ei leitud).


Burget kirjutas pokerclub.ee foorumis: (http://www.pokerclub.ee/forum/viewtopic.php?t=2220&start=15)

nonii, positiivne lahendus käes:
järgmisel bounty turniirill on meie poolt välja pandud kaks bounty't. Üks, kes eelmise turniiri võitis ning see sama mängija kes pidi esialgne bounty olema.

P.S. See idee järgmise koha omanikule bounty staatus anda on meil olemas algusest peale, sest nii on kõige lihtsam asja organiseerida. Sellegipoolest äitäh hea soovituse eest :)

Loodetavasti on see meeldiv uudis ning üritame teha nii, et järgmistel kordadel asi paremini toimiks.

vsiu100
12.12.08, 17:55
Kindlasti ärge minge ühtegi sateliit-turniiri mängima sellepeale, et saate paketi rahas võtta, sest reeglina pakette rahaks ei vahetata! Tolle Tai satika kohta ei oska midagi öelda, peate enne klienditoest uurima! Samuti tagantjärele mõeldes sain aru, et tegin räige vea, kui postitasin, et sain paketi rahana võtta. Oleksin pidanud tolle lihtsalt maha vaikima ning vaikselt nurga taga diili ära tegema - aga järgmine kord olen targem. Viga sellepärast, et nüüd iga vend arvabki, et igat paketti saab rahas võtta ja kui ei saagi, siis hakkab tooma ettekäändeks minu postitusi - "tema sai aga miks mina ei saa" ja see omakorda viib selleni, et TrioBet'il tulevikus ei ole huvi korraldada analoogseid promosid.

Teiseks Tai pakett on selles suhtes "ohtlik", et kui Te planeerisite võidu võtta rahas aga tuleb välja, et paketti ei saagi rahaks vahetada ning peate Tai'sse minema, siis €1000 eest ei saa Tais sittagi! See raha kulub puhtalt hotellile, sõitudele ja viisadele ning peate omapoolt kindlasti rohkem, kui €1000 lisama, et Tai-st maximum võtta. Ise arvaks, et kui lähete ilma elukaaslaseta, siis kogu reis võiks sinna 40-50 kilo kanti minna..

sellist summat on seal suht raske,aga mitte võimatu kulutada. käisin naise ja sõpradega 2 nädalat kohapeal selle aasta algul. naisega kahe peale oli kaasas 25k eeki kulutamiseks. kõik kohad sad käidud, sukeldumised, joogid, väljas söögid, rollerirent(10p, 500eek),ekskursioonid, ping pong showd jne. ostsime kohapeal suure lisakohvri, mis oli punnis riideid ja pisut tehnikat täis. iga õhtu jala- või üldmasaaz jne. jne. kohapeal ei kulu võrreldes teiste reisikohtadega(a la pariis :) )
kui huvi küsige tisko käest näiteks palju seal asjad maksavad. ta elas seal ju pikemalt. võin ka mõned hinnaklassid(toit,riided, lõbustused jne) anda.......

doublemint65
12.12.08, 17:58
uba oli selles, et redis jõi ennast peedist täiesti kapsaks - kakerdas ringi, ise paljas nagu porgand ja nüüd on tal kurk haige

jrgn hell
12.12.08, 18:26
keera p*rse ette ja äheb käiku ikka, nagu austraalias töökaaslase sõber purjus peaga prosti endale hotelli vedas ja võmba avastas, aga raha oli antud ja ise täis ka ja hommikul oli uhke ka veel olnud, aga see oli Balil

ment52
12.12.08, 18:40
uba oli selles, et sibul jõi ennast peedist täiesti kapsaks - kakerdas ringi, ise paljas nagu porgand ja nüüd on tal kurk haige

imo

jrgn hell
12.12.08, 19:06
kuidas seda saab ära canceldada, et ei paku kogu aeg, et restart now ja restart later, jääbki seda ette viskama

RudiTurbo
12.12.08, 19:14
Või peaksin lähtuma P.S., mille järgi eelmise nädala 2,3,4,5 koht, kes täna mängib on bounty.


Siis olexin mina bounty olnud ja ma juba surnud ;D

jrgn hell
12.12.08, 19:46
süda jäi seisma, utg limp mina, tai turnal 22ga, sb tegi mingi minarisei ja ma callisn, floppasin seti nii et maas 3 teemanti, ta check, ma pot, ta shove ma call, tal naked Ace teemant, aga mul jäi püsima

jrgn hell
12.12.08, 19:46
chipleader ka

RudiTurbo
12.12.08, 20:03
Minul läx Tai tournas nii, et oli sitt kaardijooks ja 1000 chipsi alles, lükkasin AQ all ini SBlt, MameAce insta callis A3'ega ning flopis 3.

jrgn hell
12.12.08, 20:23
lahe kloonike oli 55ga just käes, kus vastas tema setile flopis ässa set ja nut rida

jrgn hell
12.12.08, 20:26
ja hakkabki push fold mäng, luckbox activate!

jrgn hell
12.12.08, 20:31
30ndaks jäin, 67c shove co-l 300/600 blindid, mingi 3,4k stack

Tisko
12.12.08, 20:35
Kindlasti ärge minge ühtegi sateliit-turniiri mängima sellepeale, et saate paketi rahas võtta, sest reeglina pakette rahaks ei vahetata! Tolle Tai satika kohta ei oska midagi öelda, peate enne klienditoest uurima! Samuti tagantjärele mõeldes sain aru, et tegin räige vea, kui postitasin, et sain paketi rahana võtta. Oleksin pidanud tolle lihtsalt maha vaikima ning vaikselt nurga taga diili ära tegema - aga järgmine kord olen targem. Viga sellepärast, et nüüd iga vend arvabki, et igat paketti saab rahas võtta ja kui ei saagi, siis hakkab tooma ettekäändeks minu postitusi - "tema sai aga miks mina ei saa" ja see omakorda viib selleni, et TrioBet'il tulevikus ei ole huvi korraldada analoogseid promosid.

Teiseks Tai pakett on selles suhtes "ohtlik", et kui Te planeerisite võidu võtta rahas aga tuleb välja, et paketti ei saagi rahaks vahetada ning peate Tai'sse minema, siis €1000 eest ei saa Tais sittagi! See raha kulub puhtalt hotellile, sõitudele ja viisadele ning peate omapoolt kindlasti rohkem, kui €1000 lisama, et Tai-st maximum võtta. Ise arvaks, et kui lähete ilma elukaaslaseta, siis kogu reis võiks sinna 40-50 kilo kanti minna..


eks igal pool saab ju alati kulutda vähem või rohkem, kuidas keegi ja kuidas võimalused. sellegipoolest nõustun vsiuga ja 40-50 kilo on keskmise turisti (või isegi keskmise inimese, kes selle paketi triost võidab) jaoks liiga palju pakutud. eeldame siin, et tüüpiliselt on reisi kestvus 2 ndl.

mina sain aru nii, et see tai "pakett" pole mitte pakett, vaid lihtsalt lennupiletid ja olgem ausad, praegusel ajal lennupiletid eestist taisse edasi-tagasi ühele inimesele ongi just sellise hinnaga (€1000), võib ka natuke, kuid mitte palju odavamalt saada (mingid väga äärmuslikud viimase hetke pakkumised välja arvata).

tundub, et need trio "paketid" on lihtsalt jõulukingitusmeeleolu mõttes mingite reisidega seostatud ja ma arvan et trio jaoks pole mingit vahet, kuidas need realiseerida. teistmoodi oleks siis, kui pokkeritoast võidetud pakett oleks kuhugi pokkeriturniirile, kus oleks pokkeritoal see kasu mängus, et seal mängides kannaksid nende särki vms. ses suhtes ma arvan, et ranka, selles pole kellegi jaoks midagi halba, et selle paketi rahaks võtmisest avalikult rääkisid - mis kasu on triol sellest, et sa raha saamise asemel kuhugi suvalisele reisile sõidad?

ranka
12.12.08, 20:40
Yeah reisid reisideks ja nõustud, et pole erilist vahet. Aga TrioBet korraldab ka satikaid Live üritustele ja mulle endale ei meeldi, kui keegi hakkab kasutama minu kommentaare argumendiga - miks mina ei saa aga tema sai!

Teiseks see 40-50k on maybe ülepakutud aga olen kuulnud isegi suurtematest summadest, mis on just nimelt Tai-s maha kulutatud. Aga pigem ma pidasingi seda silmas, et selle €1000 euro eest sa kindlasti mitte midagi Tai-s ei saa ning pead ise oma raha hakkama juurde investeerima. Seega "raha hunterid" igaks juhuks peaksid arvestama, et paketti ei pruugi alati saada rahaks vahetada.

Jutt natuke keeruline ja võib seosetu tunduda, sest hetkel pole oma arvutis ja aitan natuke "asju" parandada ja seega piilusin korra foorumi, sest tekkis "ajaauk"

RudiTurbo
12.12.08, 20:55
suurtematest


Fail!

Tisko
12.12.08, 21:07
ma arvan, et ikkagi ära üldse muretse selle paketinduse osas - nii nagu meie saame sellest siin aru, mis vahe turniiri- ja nännipakettide vahel on, nii ka teised pokkerimängijad saavad sellest teised aru või selgitab trio seda ühe emailiga ja asi vask. pealegi, neid, kes igat turniiripaketti üritaks rahas välja võtta (tervitan siinkohal privadori! ;) on alati olnud ja jääb olema sõltumata mis üks ranka kuskil tegi või ei teinud. no big deal imo.

jep, see oma raha juurde investeerimine on karm tõde, kusjuures samamoodi turniiripakettide puhul. sain seda tunda WSOPle minnes, kuigi see Mansion/Pokernews pakett oli täitsa okei, siiski reisirahadest ei piisanud kaugeltki ja näiteks valtsil austraaliasse reisides kuuldavasti tuli ka ikka väga tublisti lisaks raha välja käia.

privador
12.12.08, 21:12
Mnjah eks see oleneb väga palju sellest,kuidas triobetil on see pakett saadud.Tihtipeale on nii,et nt Triobet on lepingulistes suhetes mingi reisibürooga,kus siis reisipakett maxab 20k,aga trio on saanud selle nt 10k-ga.Või siis lihtsam variant-pokkeriturniir,kus tirobet tahab ,et sa tsirkust teeks-palja tilliga pokkeriruumis ringi jookseks vms
St mõlemal juhul ta pole huvitatud rahalisest hüvitusest!

Metsapull
12.12.08, 21:30
Oleneb. Olen saanud kahe tunniga, kui on läinud ka 20 tundi (miski puhkus oli TB-s). Reeglina alla 12 tunni.


Reedene päev ka täna. Loodetavasti siis esmaspäevaks on raha olemas.

Marks111
12.12.08, 21:30
Sai siis tänane tai paketi turniir kinni pandud...
mängisin enamuse turniiri niisama lahmides sest sõbrad tahtsid jooma minna ja oli kiire sinna minemisega aga kui 20 matsi alles hakkasin ilusti mängima.
Hitthedeck-E

-andres-
12.12.08, 21:32
Ilus, silmasin, et kolm eestlast said kõik paketid seekord täitsa.

Uniquest
12.12.08, 21:54
Mnjah eks see oleneb väga palju sellest,kuidas triobetil on see pakett saadud.Tihtipeale on nii,et nt Triobet on lepingulistes suhetes mingi reisibürooga,kus siis reisipakett maxab 20k,aga trio on saanud selle nt 10k-ga.Või siis lihtsam variant-pokkeriturniir,kus tirobet tahab ,et sa tsirkust teeks-palja tilliga pokkeriruumis ringi jookseks vms
St mõlemal juhul ta pole huvitatud rahalisest hüvitusest!


Sellised diilid hoiavadki kuuldavasti pokkeritubasid käigus. ::)

Tigrano
12.12.08, 22:05
Ilus, silmasin, et kolm eestlast said kõik paketid seekord täitsa.


Väga hea, need Triobeti turniirid on puhas kuld paistab.

ranka
12.12.08, 22:15
Väga hea, Triobet on puhas kuld.


FYP

Tuul
12.12.08, 22:24
Ups,
võtsin unibetis boonuste grindimise kõrval igavusest ühe 10dollarilise turna lahti, saavutasin 1-2 teise koht splitiga - 630 dollarit

ranka
12.12.08, 22:31
Ups,
võtsin unibetis boonuste grindimise kõrval igavusest ühe 10dollarilise turna lahti, saavutasin 1-2 teise koht splitiga - 630 dollarit


Hea Töö!

-andres-
12.12.08, 22:41
Ups,
võtsin unibetis boonuste grindimise kõrval igavusest ühe 10dollarilise turna lahti, saavutasin 1-2 teise koht splitiga - 630 dollarit

Arvan, et ka ma peaks hittima, sest ükskõik kui suur donk ma olen turnadel, siis kunagi juhuslikult peab lihtsalt õnn minu poolt olema :D.

Gratzz aga sulle!

vsiu100
12.12.08, 22:52
Ups,
võtsin unibetis boonuste grindimise kõrval igavusest ühe 10dollarilise turna lahti, saavutasin 1-2 teise koht splitiga - 630 dollarit


väga hea töö. õnnestus sama turna ca 2 kuud tagasi võita.
vaatasin lobby, kui alles oli 8 mängijat. olin kindel, et donkad top3 kindlasti.

Tuul
12.12.08, 23:40
Kas ma olen ainuke, kes on tähele pannud, et HEM'i EV graafik paneb udu multiway pottide korral, kui kõige parema käe omajaks on smallstack?

Oletame et mina ja kaks vastast lähevad preflop all-in

minu stack: 10 dollarit - KK
1. vastane: 1 dollar - AA
2. vastane: 10 dollarit - QQ

Kui me nüüd kõik preflop all-in sõidame, siis HEM'i EV graafik näitab selle peale mulle tohutut miinust, nagu ta stackide suurust üldse ei arvestakski

Uniquest
13.12.08, 00:07
Ups,
võtsin unibetis boonuste grindimise kõrval igavusest ühe 10dollarilise turna lahti, saavutasin 1-2 teise koht splitiga - 630 dollarit


No teeme panuse, kas oman ära...FT 3.30$ rebuy turnal finaallauas top6 seas. 350$ käes juba, esikoht 1,8k. Hoidke pöialt! :)

EDIT: Jäin ikka 6-ndaks, aga päev on väga hästi läinud, sest Baltic Champs pilet tuli ka. :)

RudiTurbo
13.12.08, 00:11
No krt, mix kõik aina tournasid omavad, minul viimasel ajal tournad nii pees kui annab olla.
Cashis tekkis viimasel ajal korralik A-Game ja head laydownid, viimasel ajal tournides enam ei oska üldse foldida :)

Aga sellegipoolest, täna öösel võtan ette mõned Trio tournad ning kell 4:00 algav 3$ Rebuy, milles olen 3 korda final tabelis olnud ning üldse öösel olen suutnud mõned kõrgemad stackid kokku lükata.

Aga edu Uniquest! :)

Uniquest
13.12.08, 00:18
Aga sellegipoolest, täna öösel võtan ette mõned Trio tournad ning kell 4:00 algav 3$ Rebuy, milles olen 3 korda final tabelis olnud ning üldse öösel olen suutnud mõned kõrgemad stackid kokku lükata.



Need Prima 6-max olid mu lemmikud ja sellel öisel sain kunagi vist 2. koha. Edu sulle!

Keiss
13.12.08, 00:29
Pull mul oli sama jama, kirjutasin klienditoele ja raha tuli arvele üsna kiiresti.

-andres-
13.12.08, 02:15
Hoorasin täna 10l laual shorthandedis Unibetis Winter Wonderi boonust. NL4 euro lauad. Sain 4.5k käe peale ühe pildineliku, aga mänguliselt jäin +22 BI :D. Normal.

-andres-
13.12.08, 02:19
http://img67.imageshack.us/img67/9919/22biwx4.jpg (http://imageshack.us)
http://img67.imageshack.us/img67/22biwx4.jpg/1/w989.png (http://g.imageshack.us/img67/22biwx4.jpg/1/)
See siis tänane päev.

Uniquest
13.12.08, 02:35
http://img67.imageshack.us/img67/9919/22biwx4.jpg (http://imageshack.us)
http://img67.imageshack.us/img67/22biwx4.jpg/1/w989.png (http://g.imageshack.us/img67/22biwx4.jpg/1/)
See siis tänane päev.


Oot, nagu 60BB/100? :o

Tigrano
13.12.08, 02:51
Hoorasin täna 10l laual shorthandedis Unibetis Winter Wonderi boonust. NL4 euro lauad. Sain 4.5k käe peale ühe pildineliku, aga mänguliselt jäin +22 BI :D. Normal.


Mida Sa seal laudades kodra saatsid, uskumatu ;D

-andres-
13.12.08, 02:53
Üle 55 oli jah nende käte jooksul. Aga obvious short run. Pikalt vist nii ei suuda.
A muide, mängisin shorthanded ka, sest 10 lauda max ja tahtsin võimalikult palju käsi. Kellel igav 10 tableda FR, siis shorthandedis saab pidevalt tegutseda :).

Tigrano
13.12.08, 03:07
Tegin täna pulli proovisin Ongames 14 lauda ja Starsis samalajal kuni 10 lauda lahti võtta ja toimis ilusti kuna Starsi lauad jooksevad imeliselt lahti ja seal on jubedalt aega mõelda ;D

RudiTurbo
13.12.08, 06:11
Need Prima 6-max olid mu lemmikud ja sellel öisel sain kunagi vist 2. koha. Edu sulle!


Hittisin 21 koha, no ei vea välja!
Starsis öises 3$ rebuys sain ka ruttu überstacki, aga jäin mingi 760, 630 said raha.

Primas lõpus blindisin välja, Starsis mängisin veic loosemalt ja lihtsalt ei hittinud ühtegi floppi ning lõpux leidis mu AQ kohe AK üles.
Trios elasin vähemalt kaks surma hetke üle, kui AK pidas Ace higha vastu 3 way all inis ja kui 88'ga all ini läxin ja lammas callis sama suure stackiga Q3s mind ära ja flop oli Q3, turn oli aga Jumalik 8.
Aga no lõpus olin lauas jälle mingite hiigelstackidega ja midagi ei hittinud ja minul ei olnud lootustki kedagi bluffida v.a All ini liigutusega , aga all in bluffe mulle ei meeldi harrastada.

-andres-
13.12.08, 06:14
Mängin ise ka seda praegu, average suht.
Aga lõpus, kui oli alla 4bb ja raha oli käes, miks any2 ei lükanud bb pealt, lasid end blindidel ära süüa lihtsalt. Double up or nothing ei oleks parem sellises olukorras? Kõrgemate rahadeni sa vastu ei peaks nagunii kui duubeldaksid oma ärasöödud 2 bb suurust stacki. Võibolla ajan segast, sest uni peal, aga loogika peaks ju sees olema :D.

RudiTurbo
13.12.08, 06:17
Mängin ise ka seda praegu, average suht.
Aga lõpus, kui oli alla 4bb ja raha oli käes, miks any2 ei lükanud bb pealt, lasid end blindidel ära süüa lihtsalt. Double up or nothing ei oleks parem sellises olukorras? Kõrgemate rahadeni sa vastu ei peaks nagunii kui duubeldaksid oma ärasöödud 2 bb suurust stacki. Võibolla ajan segast, sest uni peal, aga loogika peaks ju sees olema :D.


Ma tean jah, tavaliselt suht nii teengi, aga ei olnud mul seal lõpus midagi, 64 olexin võinud muidugi lükata , olex full house saanud :D
Viimasel ajal olen SNG'des seda Any2 harrastanud ja nii palju on nuts vastas olnud, et ma praegu ei suutnud ja jäin imet lootma :) Sest vahel on ka BB suuruse stackiga veel mingi come back tehtud kui viimasel hetkel hitid ja 4 calli tuleb vms :P Ega kaugel polnud see come back, 4 calli oli, kui ma lükkasin oma SB suuruse stacki sisse ja 88'ga tuli aint üx over ja gutshot , aga lõpus 102 sai flushi ;D

Sul on päris hea maailmavallutus stack seal hetkel, mul selle tourneyga nii olnud, et iga kord kui 15k'se stackiga saan selle ühe hea käe, mis mind kuskil 25k peale vähemalt tõstab , siis jõuan final table, täna seda ei juhtunud ja kõrgeim oli mu stack 21k väga hilises faasis ;D

EDIT: OMG, Taani TV2 kanalist tuleb mingi WANNABE TELETUPSU saade, tra see on veel haigem, lissalt wtf :D

-andres-
13.12.08, 07:32
> Game # 2,311,916,018 starting.
> Dealing Hole Cards(10c 10h )
> MGB77 called for 12,000
> All-American folded
> tophnlorn folded
> --andres-- went all-in for 133,245
> Hanten folded
> MGB77 called for 127,245
> Dealing the Flop(Ks Kh 2s )
> Dealing the Turn(As )
> Dealing the River(9s )
> MGB77 wins 294,990 with Two Pair, Aces over Kings
> --andres-- has left the tournament in 5th place, winning $123.84

Tegin ise paar korralikku suckouti, seega mis teha, abiks ikka.

Ja irw. Unibeti kandsin eile ~25 euri, kui nüüd neliku boonus ka laekub, siis peaks olema 260 euri, seega päevaga 235euri pole minu kohta paha :).

pikk28
13.12.08, 09:09
Sai siis tänane tai paketi turniir kinni pandud...
mängisin enamuse turniiri niisama lahmides sest sõbrad tahtsid jooma minna ja oli kiire sinna minemisega aga kui 20 matsi alles hakkasin ilusti mängima.
Hitthedeck-E


jah ja ma olin ka üks kes sai :) Tänud sulle agressivse mängu eest kui me neljakes järel olime ning väiksemal stackil hingata ei lasknud.
endal veits imelik tunne, sest turna algus panin samamoodi väga laia rangega ja tegin vähemalt 4 koledat suckouti. aga noh final table olin juba rahuneneud ja mängisin ainult 3 esimese koha peale.

Marek K.
13.12.08, 09:27
http://2klass.forum.co.ee/your-first-forum-f1/kuhu-voiks-minna-t3.htm

Marks111
13.12.08, 12:28
jah ja ma olin ka üks kes sai :) Tänud sulle agressivse mängu eest kui me neljakes järel olime ning väiksemal stackil hingata ei lasknud.
endal veits imelik tunne, sest turna algus panin samamoodi väga laia rangega ja tegin vähemalt 4 koledat suckouti. aga noh final table olin juba rahuneneud ja mängisin ainult 3 esimese koha peale.


Huvipärast küsin millena sa selle paketi välja võtad reisina või rahana?
Ise arvatavasti võtan raha kui saab.

pikk28
13.12.08, 16:33
tegelikult kui aus olla siis käisin just märtsis Tais. võtan ka raha. Burget pokernesi foorumis ka mainis et see pole probleem.

leits
13.12.08, 17:06
**** see detsember on ikka päris haiuge kuu
cash on nii null mis n ull -7BI ja ei saa üleesse. Axx fllop AK sisse, AT callib river T jne .. t2na mingi kõik Aid kaotanud mnii. kõik 70+$ potid olen kaotanud täna ... tra ajuvaba .. pange põlema see detsember

pole võimalik lihtsalt võüita. 2 audised on nii standardid. pf callitakse mu 4bet A7s obv tõmnbab flusho.

täna 5 bi alla ev ajuvaba

timukasr
13.12.08, 20:02
Trah järjekordne laupäev Starsis, mõnus raisk:

http://www.timmu.planet.ee/pokker/dets13.png

+$434 ehk üle 4 buy-ini

Oleks sellist nalja igapäev.

Uniquest
13.12.08, 21:12
Ai, mis jooks sel nädalavahetusel.... :)
Kahel 24+2 turnal osalesin FTP-s täna. Üks KO, sain miinimumcashi + 4-5 bounty-t. Ja teisel jälle finaallaud, jeeeee! 12,5k Guarantee oli see, 8-s koht, natuke rohkem sain kui eile, ~400$. Bankroll sai kõva boosti, nüüd saan mängida kõike peaaegu, mida enda meelest biidin momendil. Selles suhtes super seis.
Ja homse Baltic Championshipi pilet ka veel lahendamata. Parim pokkerinädalavahetus seni. :D

Tigrano
13.12.08, 21:14
Ai, mis jooks sel nädalavahetusel.... :)
Kahel 24+2 turnal osalesin FTP-s täna. Üks KO, sain miinimumcashi + 4-5 bounty-t. Ja teisel jälle finaallaud, jeeeee! 12,5k Guarantee oli see, 8-s koht, natuke rohkem sain kui eile, ~400$. Bankroll sai kõva boosti, nüüd saan mängida kõike peaaegu, mida enda meelest biidin momendil. Selles suhtes super seis.
Ja homse Baltic Championshipi pilet ka veel lahendamata. Parim pokkerinädalavahetus seni. :D


Päris vimas, pead täna kiirelt veel mõned turnad tegema, kui juba selline minek ;)

Uniquest
13.12.08, 21:31
Päris vimas, pead täna kiirelt veel mõned turnad tegema, kui juba selline minek ;)

Suht väsinud ja pea paks praegu, aga homne Baltic Champs ootab kinni panemist veel ju. 8)

Tigrano
13.12.08, 23:28
Vähemalt cashi laudadest on Balti MV buy inn tagasi teenitud ja öö on veel pikk ees ja paistab, et fishe on kõik lauad täis, tuleb pikk tööpäev vist teha. Ranka oli ka alguses käpp, et teeme mõned pikemad sessid täna aga nüüd pani hoopis jooma peale ;)

Tigrano
14.12.08, 01:24
Jäin magama ennem krt ja regularid on suutnud selle ajapeale pooled fishid tühjaks teha >:( Ennem oli nied kõvasti rohkem, nüüd regularid vaatavad vastu suurte stackidega.

ESTPatrick
14.12.08, 02:48
mis on ongame hea regulari stats 1/2 mängus umbes?

peokuningas
14.12.08, 03:45
TÄIESTI V*TTUS!!!!
ÕHTUNE SESS +150$. SIIS MAGASIN 2H JA NÜÜD 3H MÄNGINUD JA -900$
IGAST POOSIST LÜKATAKSE NII ÄRA ET LAUSA JUBE!

SEE KUU -1500$, KUSJUURES CASH VIST MISKI -1800$ VMS

POLE ELU SEES SELLIST DOWNSWINGI OLNUD

SELLE TULEMUSEL MUIDUGI MÄNG KA TOTAALSELT LAGUNENUD JA KAOTAN JÄJREST ROHKEM

VARSTI BUSTO KA

RudiTurbo
14.12.08, 03:58
Mul on Cash just stabiilne see kuu, täna võtsin teise shoti NL50's PS'is ning tuli +150, nüüd vist saan PS'is kah NL50 käima loodetavasti :P

Tigrano
14.12.08, 04:03
mis on ongame hea regulari stats 1/2 mängus umbes?


Küll ikka suruvad Starsi mehed, tulge proovige, siin seinast seina ;)

Tigrano
14.12.08, 04:05
TÄIESTI V*TTUS!!!!
ÕHTUNE SESS +150$. SIIS MAGASIN 2H JA NÜÜD 3H MÄNGINUD JA -900$
IGAST POOSIST LÜKATAKSE NII ÄRA ET LAUSA JUBE!

SEE KUU -1500$, KUSJUURES CASH VIST MISKI -1800$ VMS

POLE ELU SEES SELLIST DOWNSWINGI OLNUD

SELLE TULEMUSEL MUIDUGI MÄNG KA TOTAALSELT LAGUNENUD JA KAOTAN JÄJREST ROHKEM

VARSTI BUSTO KA



Mis plaanid on, kas limiidis alla lähed, kui roll väga väikseks jääb või riskid ja vaatad, mis homne päev toob? Postita mõned käed ka, tahaks näha, mis toimub.

Codecci
14.12.08, 04:15
Mis tasemel mängid peokunn? NL100?

peokuningas
14.12.08, 04:16
no rolli ikka miski 6,7K$ veel alles. Seega suht piisav NL100 ja NL200 mängimise jaoks. Kui 5K$ peale lendan, siis NL200 enam ei mängi.

Hekel öine sess juba -1200$ :S
Peaks vist ära lõpetama, a tiltis pole üldse ja päris debiilsusi ei tee veel...

Miskil sitasel turnal sain just 13. koha ja 35$. Very nice
Esikohale 1K$ oleks kukkunud.

peokuningas
14.12.08, 05:54
Aitas ka tänaseks ja võimalik et üldse pokkerist. Peab tõsiselt istuma ja mõtlema, kas see **** on seda närvi ja ajakulu väärt.

Tänaöine sess siis ca -1450$. Kokku kuu seis -2K$. Kusjuures viimase nädala jooksul cash -2500$

Lõpus veel paar mahedat laksu.
NL200:
99 buttonil. Ees limp. Panin 10$. Flop 972, 2 ristit. SB donkas, ma raise. Igatahes nupud sisse. QQ vastas. Turn Q :S

Siis teises NL200 lauas.
CO-lt KJo. Raisen 8$. SB callib. Flop QJ4. Ta check, ma 12, ta call. Turn J. Ma 28. Ta call. River Q. Ta 83$. Foldimise koht, a keegi ei foldi ju full house :D AQ vastasel.

Täna veel mahedaid beate.
JJ. Flop AJx. Nupud sisse. Vastas AA. Nice hand sir
Siis korra AJ-ga sain 2 paari ja lasin vastasel riverisse oma 65-ga masti tõmmata

Siis QQ. NL200. Ees 2 limperit. Ma suht vihane, sest just oli see AJ käsi. Panin 18$. 1 mõtleb ja callib. Flop AJx. Check-check, Turn blank. Ma panin 1/2. Ta call. River Q. Shovesin ja mõtlesin, et kui siga nüüd oma Ax-ga callib siis nunnu. Callis. KT obvious. Reload.

Siis sain halfstacki ja shortie vastu AQ5 flopil AK vs A8 vs AT nupud sisse. Riverisse 8 ja pot halfile.

Lisaks see downswing mängule räigelt mõjunud ja koledaid käsi ikka ka mahedalt. Peangi homme selge peaga uurima ja analüüsima.

RudiTurbo
14.12.08, 07:44
Täna siis lõpux mängisin tournamendi algust nagu donkament ja kohe tasuti mind final tabeliga. Aga noh, pärast seda kui AA crackisin vägeval moel, siis hakkasin asja natuke korralikumalt võtma ning peagi tegi mingi Eesti donk mulle flush drawga double. Ning nagu sellel tourneyl tavaks, kui mu stack üle 25k läheb, siis jõuan final table.
Mängisin sealtmaalt krdi hästi ja julgelt ning tourna lõpufaasi kvaliteet oli ka üx parim, mis näinud olen, polnud mingeid õhuga floatereid ning bette respectiti.
2 viimase laua hetkel oli üx **** laks ka, kui mingi lammas oli just surmasuust pääsenud JJ vs AA ning tõstsin AK'ga 4x BB , mis oli pool tema stacki ja otsustas KQ shoveda ning sai Q tra!
See võttis 1/3 mu stackist. Aga hiljem see sama lammas lükkas 33 all ini, kui mul QQ ning sain oma chipsid tagasi. Olin juba enne final tabelit shortie ning siis tuli TT UTG, tõstsin 4xBB, mis oli 1/3 mu stackist ja BB callis, flop oli 8 high ning lükkasin ülejäänud kohe sisse, wtf 10 8 oli mind callinud ning vahetas minuga stacki seisu ära ja läx ise shortieks.
Siis algas final tabel see vend kadus ning olime 5, ning siis jäi meid 4 ja olin jälle kõige väixem. Suutsin end vahepeal preflop raisedega ka kolmandaks saada, aga üx hea mängija sai siis järsku suure stacki ning suure stackina enam ta ei lasknud mul blinde võtta ja lendas suht tihti all ini selle peale ning kahanesin jälle.
Final table oli siis suht kaua kestnud ning foldisin eelmine käsi just A4 mõeldes, NO NATUKE OOTAN VEEL ning järgmine käsi kohe A10s, polnud varem all ini läinud ning esimene all in final tabelis ja sepp insta callis mind K10'ega. Hea vaatepilt oli, seniks kuni floppi nägin.
Aga selle öise 3$ rebuy tournamendi rahasse jõudmine on mul vist mingi 80% ja final table 30% vms, sest olen seda mänginud vb 10-12 korda ja 4 final tabelit. Ning üx rahasse mittejõudmine oli AA'ga neljandalt kohalt preflopist AJ vastu bubble.

Aga enda tourna mängimise juures avastasin seda, et pean lihtsalt julge olema , kui mu M on üle 10 ning oskan õiges kohas potte maha võtta küll.
Bah, aga võita tahax siiski :)

privador
14.12.08, 07:51
Lisaks see downswing mängule räigelt mõjunud ja koledaid käsi ikka ka mahedalt. Peangi homme selge peaga uurima ja analüüsima.

Selge peaga ikka käed yle vaatama.Mul vahest ka peale miinussessi et donkasin kõik maha.Aga käte vaatamisel selgub,et ikka oli halb jooks

ranka
14.12.08, 13:41
tra, panin telefoni t88le ja pin blokeeritud ja küsib puk kood. kuidas saab end ikka nii sodiks juua :D

ranka
14.12.08, 13:50
rofl ja nyyd meenus, et miski aeg olime nii koomas ja lendasime kasinni ning sisse ei saanud. obv takso ja lendasime minu juurde dokumendi järgi, tuppa jõudes käisin kusel ja lendasin tagasi taksosse ja linna ning dokut ei võtnudki. Kasinni minemata ei jää ning sama ring kohe tagasi.

leits
14.12.08, 14:29
596 flopil KK vs 86 AI.. vanapeer tõmbas oma 6 riverisse ära ... lakbox peab poistel no ...


eht kuu (y)

Tigrano
14.12.08, 14:40
596 flopil KK vs 86 AI.. vanapeer tõmbas oma 6 riverisse ära ... lakbox peab poistel no ...


eht kuu (y)


Jep ja nüüd vanapeerul 30k ja saab oma agressiivset stiili hästi ära kasutada suure stackiga, sealt võib midagi head tulla.

Uniquest
14.12.08, 14:52
rofl ja nyyd meenus, et miski aeg olime nii koomas ja lendasime kasinni ning sisse ei saanud. obv takso ja lendasime minu juurde dokumendi järgi, tuppa jõudes käisin kusel ja lendasin tagasi taksosse ja linna ning dokut ei võtnudki. Kasinni minemata ei jää ning sama ring kohe tagasi.


Hästi paned... ;D

tonis
14.12.08, 14:59
rofl ja nyyd meenus, et miski aeg olime nii koomas ja lendasime kasinni ning sisse ei saanud. obv takso ja lendasime minu juurde dokumendi järgi, tuppa jõudes käisin kusel ja lendasin tagasi taksosse ja linna ning dokut ei võtnudki. Kasinni minemata ei jää ning sama ring kohe tagasi.
lol ;D

jrgn hell
14.12.08, 16:59
ma ei mäleta mis mulli ma ajasin, aga mulle turva toonitas, et mul dokumneti vaja pole ja selles slotiurkas on see hea strateegia, et kiirelt sisse, kõva häälega tere ja juba libistad raha masinasse, enne, kui midagi keegi küsib, kuigi neid slotte ei taha üldse mängida, ilgelt igav ikka

vsiu100
14.12.08, 17:20
tegin terassil 1 suitsu, läpakas käe otsas.ranka sul oli õigus - selle jaoks on käelihast ja koormarihmasid vaja.

ranka
14.12.08, 19:08
tegin terassil 1 suitsu, läpakas käe otsas.ranka sul oli õigus - selle jaoks on käelihast ja koormarihmasid vaja.


ROFL

CTXrix
14.12.08, 21:04
Ranka - kas see 1-päevane ban PokerStarsist on osa su tilt-management`ist?

ranka
14.12.08, 21:18
Ranka - kas see 1-päevane ban PokerStarsist on osa su tilt-management`ist?


Ei ja jah.

Hetkel bännisin end ära, kuna läks rajumaks joomaks ning ei tahaks hommikul end leida arvuti taga magamast ja cashieris nullike vastu vaatamas. Usun, et see kunagi päästab mu "elu", kui nii käitun :) Hea näitena võib tuua, kui eelmine kord peokunniga jõime, siis hommikul ärgates olid TrioBet'is 200NL HU lauad lahti.. Ise me midagi ei mäletanud, et oleksime mänginud aga HandHistory rääkis hoopiski teist juttu.. Seega parem karta, kui kahetseda ja 24 tundi bänni ei tee mitte kunagi halba!:)

Teiseks on ka konto siis suht safe ja mitte keegi ei saa su kontole ligi, et seal siis meelega või kogematta sigadusi korraldada.

Samuti tundub mulle väga naljakana asjaolu, et suurtemate pokkersaitidel hoitav raha võib ületada mitu korda mõne väiksema panga rahaportfelli aga millegipärast erinevalt pankades on enamus pokkerisaite turvatud ainult ühte kindla parooliga ja kui keegi peaks sinna ligi saama, siis raha kaob "jälgedeta" mõne minutiga.

antnx
14.12.08, 21:36
rofl ja nyyd meenus, et miski aeg olime nii koomas ja lendasime kasinni ning sisse ei saanud. obv takso ja lendasime minu juurde dokumendi järgi, tuppa jõudes käisin kusel ja lendasin tagasi taksosse ja linna ning dokut ei võtnudki. Kasinni minemata ei jää ning sama ring kohe tagasi.


ROFFLL.. kus kasinnis te seal talnas käite? Reval parkis?


Ja imelik küll. Muidu on ikka pin kaardid ja asjad. Imo võiks kah olla pin kalkulaatorid ja id kaardiga sisselogimine :D

ranka
14.12.08, 21:40
ROFFLL.. kus kasinnis te seal talnas käite? Reval parkis?

Ja imelik küll. Muidu on ikka pin kaardid ja asjad. Imo võiks kah olla pin kalkulaatorid ja id kaardiga sisselogimine :D


Ma Tallinnas ainult park kasinnis olengi käinud :) Aga seekord jõime ikka peksupealinnas - Pärnus - ja olekski äärepealt nädalavahetusest suveniiriks sinika saanud :)

Ja Starsis pidi midagi taolist tulema.

privador
14.12.08, 21:43
Ei ja jah.

Hetkel bännisin end ära, kuna läks rajumaks joomaks ning ei tahaks hommikul end leida arvuti taga magamast ja cashieris nullike vastu vaatamas. Usun, et see kunagi päästab mu "elu", kui nii käitun Smiley Hea näitena võib tuua, kui eelmine kord peokunniga jõime, siis hommikul ärgates olid TrioBet'is 200NL HU lauad lahti.. Ise me midagi ei mäletanud, et oleksime mänginud aga HandHistory rääkis hoopiski teist juttu.. Seega parem karta, kui kahetseda ja 24 tundi bänni ei tee mitte kunagi halba!:)

Teiseks on ka konto siis suht safe ja mitte keegi ei saa su kontole ligi, et seal siis meelega või kogematta sigadusi korraldada.

Samuti tundub mulle väga naljakana asjaolu, et suurtemate pokkersaitidel hoitav raha võib ületada mitu korda mõne väiksema panga rahaportfelli aga millegipärast erinevalt pankades on enamus pokkerisaite turvatud ainult ühte kindla parooliga ja kui keegi peaks sinna ligi saama, siis raha kaob "jälgedeta" mõne minutiga.
Täpselt ma ei julge isegi naxeriga ja ta lohhgambleritega jooma hakata ,sest mine sa tea,äkki ajatakse mulli ja täis peaga ei panegi tähele kui juba high stakesi mängin naxeri õhutusel...

Muuseas oled täheldanud ka häid regulare,kes mõnel päeval mängivad eriliselt loosilt ja koledalt ja kogu oma kuu teenistuse yhe joomaõhtuga ära nullivad:)

Codecci
14.12.08, 21:48
Täpselt ma ei julge isegi naxeriga ja ta lohhgambleritega jooma hakata ,sest mine sa tea,äkki ajatakse mulli ja täis peaga ei panegi tähele kui juba high stakesi mängin naxeri õhutusel...

Muuseas oled täheldanud ka häid regulare,kes mõnel päeval mängivad eriliselt loosilt ja koledalt ja kogu oma kuu teenistuse yhe joomaõhtuga ära nullivad:)

u r so awesome :o

hakka pnewsi chatis käima plz

-andres-
14.12.08, 22:09
Ei ja jah.

Hetkel bännisin end ära, kuna läks rajumaks joomaks ning ei tahaks hommikul end leida arvuti taga magamast ja cashieris nullike vastu vaatamas. Usun, et see kunagi päästab mu "elu", kui nii käitun :) Hea näitena võib tuua, kui eelmine kord peokunniga jõime, siis hommikul ärgates olid TrioBet'is 200NL HU lauad lahti.. Ise me midagi ei mäletanud, et oleksime mänginud aga HandHistory rääkis hoopiski teist juttu.. Seega parem karta, kui kahetseda ja 24 tundi bänni ei tee mitte kunagi halba!:)


Rsk. Täpselt sama olukord toimub elus krediitkaardiga. Ma ei vea seda neverever endaga kaasa klubidesse, ega kuhugi joomingule. Kui rahakotis mingi summa kaasas, siis arvestad, et ala kui täispeaga kellelegi välja teed või niisama maha tripid, siis pole midagi, kuid kui hommikul krediitkaardilt 0 vastu vaatab (ma õnneks miinustesse tudengikaardiga minna ei saa), siis ei ole see eriti meeldiv. Ja kontoajaloost vahivad vastu sulle numbrid 150.-,100.-,150.- Club Hollywood.

ranka
14.12.08, 22:36
Rsk. Täpselt sama olukord toimub elus krediitkaardiga. Ma ei vea seda neverever endaga kaasa klubidesse, ega kuhugi joomingule. Kui rahakotis mingi summa kaasas, siis arvestad, et ala kui täispeaga kellelegi välja teed või niisama maha tripid, siis pole midagi, kuid kui hommikul krediitkaardilt 0 vastu vaatab (ma õnneks miinustesse tudengikaardiga minna ei saa), siis ei ole see eriti meeldiv. Ja kontoajaloost vahivad vastu sulle numbrid 150.-,100.-,150.- Club Hollywood.


5 aastat elasin ilma pangakaardita, kuna PIN-i kogu aeg unustasin ära ju! Rekord oli see, et sain kaardi ja miski 2-3 päeva ning PIN ununes ja kadus ning sinna see läks. Siis loobusin kaardidest ning rahasid kandsin läbi neti või võtsin otse pangast välja... No ebamugav oli, et otsida kedagi, kellele kanda jne. AGA asjad olid korras.

Nüüd teist kuud pangakaart ning kulud on kasvanud tohutult! Eriti veel joomingutele kulunud arved ja tänu sellele ei ole enam haruldus, et õhtuga kulub 4-5k eeke :S Ja selles ei ole ka kasu, et "oh jätan täna kaardi koju", sest ma eriti kaine peaga peole ei lähe ning enne pidu tuleb teha väiksed "eelkeevitus joogid" ja kui tuju sees, siis sittagi sulle su lubadused meenuvad... Hommikul muidugi ei meenu (ega tahagi meenutada) kus käidud, mida tehtud ja palju kulutatud...

Tõenäoliselt lähen oma vanasse "rütmi" tagasi ning hävitan kaardi... Vahest ajab närvi, kui kiirelt raha vaja aga elasin 5 aastat üle, elan ka järgmised 50 :) Ja teise kätte hoiule pole ka mõtet anda, sest varem või hiljem see kaart satub tagasi mu enda kätte :)

jrgn hell
14.12.08, 23:06
ise ka sulamees selles suhtes, et peale korraliku põhja tegemist töötab aju täiesti teistmoodi. Olen oma rõdu ukse taga seisnud ja üritanud ise jumala koomas olles venda mõtte jõul ust avama kutsuda, kes magab teisel korrusel ja pole lootustki et kuuleb klopsimist. Lihtsalt toetusin seina peale ja ise siiralt uskudes mõtlesin, et no kuule juba ja tee uks lahti. Tel oli kutu. Ise olin samal päeval seisva autoga avarii teinud ja jala välja väänanud, teisest linnajaost koju longanud. Särk veel oli seljas nii et üks käsi paljas, ühest käisest pea läbi ja kaelusest käsi läbi, selle peal korralikult dressikas

ranka
14.12.08, 23:09
ise ka sulamees selles suhtes, et peale korraliku põhja tegemist töötab aju täiesti teistmoodi. Olen oma rõdu ukse taga seisnud ja üritanud ise jumala koomas olles venda mõtte jõul ust avama kutsuda, kes magab teisel korrusel ja pole lootustki et kuuleb klopsimist. Lihtsalt toetusin seina peale ja ise siiralt uskudes mõtlesin, et no kuule juba ja tee uks lahti. Tel oli kutu. Ise olin samal päeval seisva autoga avarii teinud ja jala välja väänanud, teisest linnajaost koju longanud. Särk veel oli seljas nii et üks käsi paljas, ühest käisest pea läbi ja kaelusest käsi läbi, selle peal korralikult dressikas


ROFLFOROFLFLLFLFLFLFLFLFLFLFLF

-andres-
14.12.08, 23:15
Mul jäi tuttav Pärnu rannas magama ja ärkas Poolas. Huvitav kogemus.

jrgn hell
14.12.08, 23:24
Mul jäi tuttav Pärnu rannas magama ja ärkas Poolas. Huvitav kogemus.


lol

jrgn hell
14.12.08, 23:25
ma jäin kahe poolvõõra tsiki autos magama Pärnus ja ärkasin türil, kus tuli päeva poole beebit valvata, kuni korteri perenaine süüa tegi ja beebi omanik kuksil rahvajooksul oli. Bussi ka sealt ei tulnud. Häälega tuli koju tulla

Andr3s
14.12.08, 23:28
Ma jäin Saksamaal sõbra tuppa tugitooli magama ja ärkasin 7:30 AM marukastis peaga
20km eemal kuskil voodis ilma rahakotita ning 10:30 pidi lennuk minema.
Isegi jõudsin lennukile!

ranka
14.12.08, 23:31
rolf seda teemat lugedes võib naerukrambid saada... Ei tea kas peaks panema esimesse posti hoiatuse ka?

-andres-
14.12.08, 23:34
Kõige räigematest asjadest ma rääkima ei hakka, aga mul soliidne arm triitsa peal sellest, et olin täispeaga vastu vana ahju toetanud päris pikka aega ilma tähelepanemata. Hommikul ärgates oli üllatus suur, kui käsi paistes ja punane oli. Nüüd mingi üle aasta juba nagu oleks tumedamat värvi Tribal tehtud kuskilt Taturini juures :D.

peokuningas
15.12.08, 00:09
Ma ülikooli ajal elasin mingite pensionäride juures. Nemad allkorrusel. Mina 2 sõbra-tuttavaga ülakorrusel.
Igatahes kord peolt tulles olin suht sodi ja läksin wc-sse. Kuhu õnnestus natuke tukkuma jääda. Igatahes mingi hetk olin ma hakanud koputama wc-s istudes ja pensionärid olevat paaniliselt ringi kõndinud ja vaadanud välisukse taha, aga ei leidnud kedagi. Seepeale olevat ma itsitanud wc-st: "ihiii, mina siin".
Igatahes suure palumise peale said nad mu wc-st välja meelitatud ja olevat kutsunud mind kööki vestlema (wtf???). A ma olevat suht kuraasi täis läinud ja kukkunud ähvardama ja sõimlema. Seepeale tuli teine tüüp, kes seda asja mulle jutustas, ülevalt korruselt alla ja juhatas mind viisakalt oma tuppa ära :D
Järgmine hommik oli onu Volli muidugi suure kisaga minu toas ja sõimles nii mis kole. Ma peitusin teki alla ja teesklesin magajat.
Peale seda intsidenti oli mul suht piinlik ja ebamugav seal edasi elada ja mõni aeg hiljem panin kolad kokku ja kolisin välja.

leits
15.12.08, 00:10
just nimelt käige Vi**u oma ilusa detsembriga.

Tänane sess -7BI K high vs A high flush mingi 100x+ AK vs AQ A high flopil.. noo kenad riverid ... AA vs KK ei pea ka see .. 887 boardil.. 77 vs 88 obv... naiss kuu küll, imo pange kogu see fultildisitamaja põlema

-andres-
15.12.08, 00:15
Ma ülikooli ajal elasin mingite pensionäride juures. Nemad allkorrusel. Mina 2 sõbra-tuttavaga ülakorrusel.
Igatahes kord peolt tulles olin suht sodi ja läksin wc-sse. Kuhu õnnestus natuke tukkuma jääda. Igatahes mingi hetk olin ma hakanud koputama wc-s istudes ja pensionärid olevat paaniliselt ringi kõndinud ja vaadanud välisukse taha, aga ei leidnud kedagi. Seepeale olevat ma itsitanud wc-st: "ihiii, mina siin".
Igatahes suure palumise peale said nad mu wc-st välja meelitatud ja olevat kutsunud mind kööki vestlema (wtf???). A ma olevat suht kuraasi täis läinud ja kukkunud ähvardama ja sõimlema. Seepeale tuli teine tüüp, kes seda asja mulle jutustas, ülevalt korruselt alla ja juhatas mind viisakalt oma tuppa ära :D
Järgmine hommik oli onu Volli muidugi suure kisaga minu toas ja sõimles nii mis kole. Ma peitusin teki alla ja teesklesin magajat.
Peale seda intsidenti oli mul suht piinlik ja ebamugav seal edasi elada ja mõni aeg hiljem panin kolad kokku ja kolisin välja.


Ma mõtsin juba, et peolt tulles sadasid vale korruse korterisse ja penskarite voodisse :D.

peokuningas
15.12.08, 00:16
just nimelt käige Vi**u oma ilusa detsembriga.


+1

Ma ei julge enam laudadesse istudagi, sest teada värk, mis sealt hakkab tulema.

Homme peaks proovima uuesti 8)

kilu6
15.12.08, 00:27
Ärkasin ka kunagi Kopenhaagenis hotellis hommikul juhuslikult kl 9. Õhtul oli kohtipidi kammitud veits.
Lennuk pidi minema ca kl 8:00. No ma jõudsin lennujaama mingi 10:30.

"Sorry, jäin lennust maha. Kas mingit varianti ei ole siiski Tallinnasse jõuda."
"Pole hullu, täna ju keerati kella. Obv, et te võisite hiljaks jääda. Paneme teid õhtuse lennuki peale. Juurde pole vaja maksta."

jrgn hell
15.12.08, 00:31
mul haudus peas kaua plaan teha endale libamapp mingi air-travel quality inspection assosiation kleepsuga ja siis lennates, seda nii poolsalaja täites, et nagu nad näeksid, mis teen, aga kui mööda käivad siis varjaks hullult. Huvitav kui suur p*rsseougemine hakkaks.

Metsapull
15.12.08, 01:11
Party Poker $60000.00 No Limit Hold'em - 9 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (MP2): $21194.00
CO: $25811.50
BTN: $10922.50
SB: $13115.00
BB: $6342.50
UTG: $38256.00
UTG+1: $9325.00
UTG+2: $11714.50
MP1: $10248.00

Pre Flop: ($900.00) Hero is MP2 with 3 :heart: 9 :heart:
UTG calls $600, 4 folds, CO calls $600, BTN calls $600, SB calls $300, BB checks

Flop: ($3000.00) J :club: 8 :club: Q :club: (5 players)
SB checks, BB checks, UTG bets $3405.00, CO calls $3405, BTN folds, SB raises to $12425, BB folds, UTG raises to $37566, CO calls $21806.50 all in

Final Pot: $65848.00
CO shows 7 :club: 9 :club:
SB shows A :club: 4 :club:
UTG shows K :diamond: K :heart:
SB wins $40680.00
UTG wins $90.00
CO wins $25393.00
(Rake: $-315.00)

See kunnidega vend enne juba hävis peaaegu samamoodi kui ässadega MP-lt limpis ja BB floppas endale flushi.

Tigrano
15.12.08, 02:02
just nimelt käige Vi**u oma ilusa detsembriga.

Tänane sess -7BI K high vs A high flush mingi 100x+ AK vs AQ A high flopil.. noo kenad riverid ... AA vs KK ei pea ka see .. 887 boardil.. 77 vs 88 obv... naiss kuu küll, imo pange kogu see fultildisitamaja põlema


Sa juba Tildis, mäletan, et alles mängisid Starsis, rändad jube palju või mängid vahel Starsis ka ikka. Graafik on ikka masendav tõesti.

Davy
15.12.08, 02:27
ise ka sulamees selles suhtes, et peale korraliku põhja tegemist töötab aju täiesti teistmoodi. Olen oma rõdu ukse taga seisnud ja üritanud ise jumala koomas olles venda mõtte jõul ust avama kutsuda, kes magab teisel korrusel ja pole lootustki et kuuleb klopsimist. Lihtsalt toetusin seina peale ja ise siiralt uskudes mõtlesin, et no kuule juba ja tee uks lahti. Tel oli kutu. Ise olin samal päeval seisva autoga avarii teinud ja jala välja väänanud, teisest linnajaost koju longanud. Särk veel oli seljas nii et üks käsi paljas, ühest käisest pea läbi ja kaelusest käsi läbi, selle peal korralikult dressikas


Isegi ukse taha jäänud. Kord öösel kell neli ei suutnud oma korteriust lahti keerata, helistasin sõbrale, kes parajasti toas magas, et too mulle ukse lahti teeks. Sõber siis ütleb, et uks lahti ja mind ei ole, et korrusega pange pannud. Liikusin siis trepist üles ja siis lõpuks itsitades sõbrale mainisin, et ei pannud korrusega pange....hoopis majaga. Teine kord tahtsid 2 sõpra varem peolt koju minna ...andsin neile siis korterivõtmed...nemad helistavad tunni aja pärast, et kuule võti ei keera nad juba 15 minutit üritanud, soovitasin neile edasi üritada, sest võti on õige. Igatahes liikusin 3 tundi hiljem koju ja leidsin trepikojast 2 meest magamas, võtsin võtme , keerasin ukse lahti ja tirisin nad tuppa magama. Hommikul selgus, et nad olid võtit 20 minutit järjest valele poole üritanud keerata. Scientists :)

Tigrano
15.12.08, 02:30
Isegi ukse taha jäänud. Kord öösel kell neli ei suutnud oma korteriust lahti keerata, helistasin sõbrale, kes parajasti toas magas, et too mulle ukse lahti teeks. Sõber siis ütleb, et uks lahti ja mind ei ole, et korrusega pange pannud. Liikusin siis trepist üles ja siis lõpuks itsitades sõbrale mainisin, et ei pannud korrusega pange....hoopis majaga. Teine kord tahtsid 2 sõpra varem peolt koju minna ...andsin neile siis korterivõtmed...nemad helistavad tunni aja pärast, et kuule võti ei keera nad juba 15 minutit üritanud, soovitasin neile edasi üritada, sest võti on õige. Igatahes liikusin 3 tundi hiljem koju ja leidsin trepikojast 2 meest magamas, võtsin võtme , keerasin ukse lahti ja tirisin nad tuppa magama. Hommikul selgus, et nad olid võtit 20 minutit järjest valele poole üritanud keerata. Scientists :)


Irw kõlab nagu muinasjutt aga alkoholi vastu ei saa ;)

Davy
15.12.08, 02:31
Irw kõlab nagu muinasjutt aga alkoholi vastu ei saa ;)


tegu ilmselgelt saarlastega...;)
Ja see majaga eksimine ei ole mustamäel nii väga keeruline.... paneelmajad kõik

Tigrano
15.12.08, 02:32
tegu ilmselgelt saarlastega...;)


Parem, kui hiidlastega ;D

Tigrano
15.12.08, 02:34
Davy kuda 6max edeneb?

Davy
15.12.08, 02:37
Davy kuda 6max edeneb?


Hetkel OK , siiski käsi ainult 30k mängitud, nii et järeldusi tegema ei hakka, tahaks stabiilset runni saada. Enamasti algavad sessid -4-5bi alla 20 minutiga ja sealt on raske tagasi pidevalt võidelda ennast, üsna sarnane eelmisele kuule, aga õnneks kokkuvõttes veel plusspoolel.

Tigrano
15.12.08, 02:44
Hetkel OK , siiski käsi ainult 30k mängitud, nii et järeldusi tegema ei hakka, tahaks stabiilset runni saada. Enamasti algavad sessid -4-5bi alla 20 minutiga ja sealt on raske tagasi pidevalt võidelda ennast, üsna sarnane eelmisele kuule, aga õnneks kokkuvõttes veel plusspoolel.


Mõtlesin ka vaikselt vahelduseks pusima hakata 5 maxis ;)

RudiTurbo
15.12.08, 03:07
Mõtlesin ka vaikselt vahelduseks pusima hakata 5 maxis ;)


Kust Sa 5 maxi leiad? Hakkad sõimama iga kord kui kuues mees lauda istub ja tõmbad uttu? :D

ranka
15.12.08, 05:38
Isegi ukse taha jäänud. Kord öösel kell neli ei suutnud oma korteriust lahti keerata, helistasin sõbrale, kes parajasti toas magas, et too mulle ukse lahti teeks. Sõber siis ütleb, et uks lahti ja mind ei ole, et korrusega pange pannud. Liikusin siis trepist üles ja siis lõpuks itsitades sõbrale mainisin, et ei pannud korrusega pange....hoopis majaga. Teine kord tahtsid 2 sõpra varem peolt koju minna ...andsin neile siis korterivõtmed...nemad helistavad tunni aja pärast, et kuule võti ei keera nad juba 15 minutit üritanud, soovitasin neile edasi üritada, sest võti on õige. Igatahes liikusin 3 tundi hiljem koju ja leidsin trepikojast 2 meest magamas, võtsin võtme , keerasin ukse lahti ja tirisin nad tuppa magama. Hommikul selgus, et nad olid võtit 20 minutit järjest valele poole üritanud keerata. Scientists :)


lolololo winnnnnnnnnnnnarrrrrrrrrrrrr

ranka
15.12.08, 05:39
Kust Sa 5 maxi leiad? Hakkad sõimama iga kord kui kuues mees lauda istub ja tõmbad uttu? :D


ongames on 5 max lauad.

ranka
15.12.08, 06:20
Jutud levivad, et too vend (Belok) - http://dcwbelok.blogspot.com/ - mängis juba 40-nes lauas ning pidi tegema video CR jaoks, et näidata, kuidas näeb välja 40 tablemine.

RudiTurbo
15.12.08, 06:55
Hevad Khan oli vist ka SNG'si 40 tablenud ja pidi ka video saatma. Aga kaugel Sa ranka Supernova Elitest oled? :P

Muide, BMW fännidele, leidsin Youtubest sick head kraami.
Pange otsingusse BMW Commercial 001 - 007.
Need on 7 ülihead 6-9 minuti pikkust filmitasemel reklaami.

Peaosa mängib kõigis Clive Owen, kes on väga James Bondilik sepp.

Ma olen praegu pilves nendest :D

CTXrix
15.12.08, 14:43
Mõtlesin ka vaikselt vahelduseks pusima hakata 5 maxis ;)


Siin vaikselt kõik hakkavad shorthandedit pusima. ;D

Tigrano
15.12.08, 16:02
Siin vaikselt kõik hakkavad shorthandedit pusima. ;D


No näha oli, et shordi ja HU vennad turniiridel ruulisid, viimane aeg loosimaks ja agressiivsemaks muutuda ja seda kindlasti õigel ajal;D

PokerDevil
15.12.08, 16:14
HU for life.

CTXrix
15.12.08, 16:59
No näha oli, et shordi ja HU vennad turniiridel ruulisid, viimane aeg loosimaks ja agressiivsemaks muutuda ja seda kindlasti õigel ajal;D


Kuskil võiks mingi statistika olla, et kas SH ja HU cashi mehed on turniiridel üldiselt edukamad, kui FR cashi mehed...suht võimatu vist selliseid statse kuskilt saada, aga huvitav oleks. Millegipärast arvan, et esimesed oleks rohkem turniire võitnud, aga FR omad rohkem rahadesse saanud.

jrgn hell
15.12.08, 17:08
irw, tundub et eile said veel kaks venda royali, sest me oleme 50 splittinud 3e vennaga, sain 17 taala toweris

-andres-
15.12.08, 20:50
No kurja. Ma olen carddead ja mu paremal käel on mingi megamonsterstack ja mul pole kätt, et tulistada.

Ja no traaaa. Kirjutamise ajal selline asi.

> Dealing Hole Cards(9d 9h )
--andres--> ;)
> Kihokas folded
> Edzinsh89 folded
> tt16 folded
> Raimucka8 folded
> Ravinskis folded
> kuttpois folded
> samiyace raised for 7,000
> DoomzZz folded
> --andres-- went all-in for 20,353.75
> Frems folded
> samiyace called for 12,853.75
> Dealing the Flop(3c 9c 10d )
> Dealing the Turn(Ks )
> Dealing the River(Jd )
> samiyace wins 42,707.50 with a Straight, Ace high
> --andres-- has left the tournament in 29th place

kuco
15.12.08, 22:01
Ärkasin ka kunagi Kopenhaagenis hotellis hommikul juhuslikult kl 9. Õhtul oli kohtipidi kammitud veits.
Lennuk pidi minema ca kl 8:00. No ma jõudsin lennujaama mingi 10:30.

"Sorry, jäin lennust maha. Kas mingit varianti ei ole siiski Tallinnasse jõuda."
"Pole hullu, täna ju keerati kella. Obv, et te võisite hiljaks jääda. Paneme teid õhtuse lennuki peale. Juurde pole vaja maksta."


luckbox obv

kuco
15.12.08, 22:05
Muide, BMW fännidele, leidsin Youtubest sick head kraami.
Pange otsingusse BMW Commercial 001 - 007.
Need on 7 ülihead 6-9 minuti pikkust filmitasemel reklaami.

Peaosa mängib kõigis Clive Owen, kes on väga James Bondilik sepp.


Clive Owen on nuts aga vaata parem mis rezisöörid seal on...

BuildUp
15.12.08, 23:34
Ja päevakäsi tuleb meil täna 2 donkilt ;D ;D ;D:

No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($3.66)
SB ($1.90)
BB ($7.37)
UTG ($3.94)
UTG+1 ($2.34)
MP1 ($11.38)
Hero (MP2) ($9.90)
MP3 ($10)
CO ($9.85)

Preflop: Hero is MP2 with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
UTG calls $0.10, 2 folds, Hero raises $0.50, 4 folds, BB calls $0.40, UTG calls $0.40

Flop: ($1.55) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players)
BB checks, UTG bets $0.50, Hero calls $0.50, BB calls $0.50

Turn: ($3.05) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players)
BB bets $1.25, UTG calls $1.25, Hero folds

River: ($5.55) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
BB bets $1.50, UTG raises $1.69 (All-In), 1 fold

Total pot: $8.55

Results:
UTG didn't show
Outcome: UTG won $8.32

Tüübil oli .19 senti callida, aga ta leidis, et ta oli ilmselgelt beat ja foldis. Õige Tegu, Mees!!! :D

Davy
15.12.08, 23:36
Ja päevakäsi tuleb meil täna 2 donkilt ;D ;D ;D:


Tüübil oli .19 senti callida, aga ta leidis, et ta oli ilmselgelt beat ja foldis. Õige Tegu, Mees!!! :D


BB-l oli ilmselgelt 4jade nelik.

Tuul
15.12.08, 23:57
Täna saab triobetis jõulukampaania raames 5 tasuta spinni mingil automaadil, võitsin viie spinniga 0.4 euri ja läksin siis võidetu summaga videopokkerit mängima, kahju, et miinimumpanusega mängisin, aga tulemus igatahes:

http://www.tuule.com/pokker/pildid/royal.jpg

Tarmo
15.12.08, 23:57
Pacific poker :)
Sai endale $50 depo tehtud sinna tuppa. Veits sai NL 10-25 proovitud ja ka omaha't. Siis leidsin HU koha üles 12/25 senti blinded. Vend muudkui stealis blinde, siis kui ma luckysin endale paar potti sõimas mind dongiks ja kui idi ma ikka olen ainult luckyboxi peal mängin. Vend oli nii kindel et ma ei blufi peale igal tänaval poole poti sisse toppimist oli vastane buttonil, ma lükkasin nuppe, see oli ainus võimalus pott maha võtta ja sealt tuli terve rivi sõimusõnu ja fold :) Lõpus leidis ta endale seti riverist aga mina masti ja nii meil lõbu otsa sai, lükkasin jälle nuppe ja instacall tuli. Minu jaoks +$69
Nii et esimene tund Pacificus lõppes ilusa plussiga ja bankroll on $119.
Isegi minusuguse dongi jaoks on see kullaauk :o

ranka
16.12.08, 00:03
Täna saab triobetis jõulukampaania raames 5 tasuta spinni mingil automaadil, võitsin viie spinniga 0.4 euri ja läksin siis võidetu summaga videopokkerit mängima, kahju, et miinimumpanusega mängisin, aga tulemus igatahes:

http://www.tuule.com/pokker/pildid/royal.jpg



nice

antnx
16.12.08, 00:08
Tahaks kah proovida

Tigrano
16.12.08, 00:10
Täna saab triobetis jõulukampaania raames 5 tasuta spinni mingil automaadil, võitsin viie spinniga 0.4 euri ja läksin siis võidetu summaga videopokkerit mängima, kahju, et miinimumpanusega mängisin, aga tulemus igatahes:

http://www.tuule.com/pokker/pildid/royal.jpg



Ei julge tõmmata neid spinne, hakkab veel meeldima ja siis läheb raha nagu mutiaukkkkku

ranka
16.12.08, 00:10
Ma olen pargis saanud korral royali, mängisin muidugi roti panustega - kas oli kroon või isegi 50 senti :) Ja suht püüdsingi royaleid nii, et kui laual midagi polnud, siis poti poiss kinni ja ehk tuleb :)

ranka
16.12.08, 00:11
Ei julge tõmmata neid spinne, hakkab veel meeldima ja siis läheb raha nagu mutiaukkkkku


See ongi ju nende promode mõte :)

Maheaatom
16.12.08, 00:14
Laevadest ja lennukitest rääkides...
1) Meie kooli eesti keele õpetaja tõmbas ennast ühel ilusal 1994. aasta septembrikuu õhtul kooma ja suutis Rootsi laevalt maha jääda. Hommikul jõudis vennike värisevate kätega kooli ning üritas nähtavasti pingsalt välja mõelda põhjust Rootsi mittejõudmisele. Sel ajal oli õpetajate toas juba telekas sisse lülitatud ja tüüp veendus peagi, et ta ei oleksk sinna nii või naa jõudnud...
2) Meenub ka üks huvitav "linnalegend" Vene ajast. Üks suht kõrge tegelane pidi lendama 1985. aasta 3. mail Lvovi komandeeringusse. Pühadejärgne päev, vaja ju pohmakat leevendada ja nii läkski joonelt juba 2. mai õhtul Lennujaama baari. Leidis mingid "sõbrad", siis sebis mingid naised, magas täiega sisse ja kuidagi suutiski 10.30 väljunud lennukist maha jääda. Pärast lõunat helistab bossile ja valetab, et juba Lvovis kohal, ise jookseb paaniliselt lennujaama, et piletit vahetada. Tegelikult ei jõudnud see lennuk kunagi Lvovi. Hajameelne pohuistist Ukraina dispetšer juhtis Eesti Tu-134 laskumisel kokku NSVL armeele kuuluva väikese AN-iga ning Eesti tsiviillennunduse suurimas katastroofis ellujäänuid ei olnud. Mis meie joomavennast edasi sai, ei mäleta. Ega Vene ajal vaikiti ju kõik maha ning vahest läks ta vale isegi läbi. Aga kordan, et see on "linnalegend" ega pruugi vastata tõele.
Aga öelge veel, et jumal ei hoia joodikuid!

Tigrano
16.12.08, 00:15
Ma olen pargis saanud korral royali, mängisin muidugi roti panustega - kas oli kroon või isegi 50 senti :) Ja suht püüdsingi royaleid nii, et kui laual midagi polnud, siis poti poiss kinni ja ehk tuleb :)


Irw, ranka püüdis aparaadis Royalit, huvitav mis tõenäosus on aparaadis Royali saamiseks ehk tõenäosus on sõltuvuses, Karu rahakotiga, et kui palgad makstud ja endale ka mõni mill tasku pandud, siis on õige aeg rankale aparaadis Royal kinkida ;D

Metsapull
16.12.08, 00:17
See ongi ju nende promode mõte :)


Mul õnneks sellised online kasiinod pole kunagi ette jäänud. Trios vist tasuta spinne on saanud varemgi proovida, aga pärast seda olen sealt koea jalga lasknud ja pole korrakski tekkinud tunnet, et seal võiks oma raha eest mängida.

Igastahes seda "tasuta" saadud poolteist eurot proovin veel mängida, ehk joppab ja saab isegi midagi välja võtta.

Metsapull
16.12.08, 00:47
Mulle see Nemvaltsi uus koomiks küll eriti ei istu, aga tema karikatuurid on ikka tasemel:

http://www.postimees.ee/?id=58888

Tigrano
16.12.08, 00:55
Mulle see Nemvaltsi uus koomiks küll eriti ei istu, aga tema karikatuurid on ikka tasemel:

http://www.postimees.ee/?id=58888


Väga seff, kas kellegil foorumi meestest pole sellist annet joonistada, teeks foorumi koomiksi, midagi sarnast nagu need videod, siin on tehtud jube kaif oleks.

jrgn hell
16.12.08, 01:27
üks kutt lendas sydneyst bangkoki, Mat oli nimi, belglane ja tal oli 9 tundi lennuni aega. igatahes jäi nii maha, et istus seal lennujaamas paar tundi, aga siis mõtles, et ikka sitaks aega on veel ja läks linna uudistama

ranka
16.12.08, 01:30
üks kutt lendas sydneyst bangkoki, Mat oli nimi, belglane ja tal oli 9 tundi lennuni aega. igatahes jäi nii maha, et istus seal lennujaamas paar tundi, aga siis mõtles, et ikka sitaks aega on veel ja läks linna uudistama


lenda msn!

ranka
16.12.08, 04:32
http://www.pokertableratings.com/overview/WojtasPolak

Pole paha.

Tigrano
16.12.08, 09:17
http://www.pokertableratings.com/overview/WojtasPolak

Pole paha.


Päris masendav.

antnx
16.12.08, 10:07
üks kutt lendas sydneyst bangkoki, Mat oli nimi, belglane ja tal oli 9 tundi lennuni aega. igatahes jäi nii maha, et istus seal lennujaamas paar tundi, aga siis mõtles, et ikka sitaks aega on veel ja läks linna uudistama



Mis edasi sai?

jrgn hell
16.12.08, 16:17
ostis uue pileti lihtsalt, sest pappi tal oli ja mingit abi elnnujaamalt ta ei saanud, kuna täielikult oma viga. Prageu peaks motikaga mööda aasiat kodu ppole kihutama, sets lubas aasias sitaks kaua olla.

MarxVoss
16.12.08, 16:22
Lahe!

hotcocacola
16.12.08, 20:36
Leidsin midagi väga väga huvitavat !!!!!
Ise kavatsen kindlasti osa võtta ja lähiajal igaxjuhuks ära regada!

Turniir toimub: 28. detsember, 22.30 eesti aja järgi.



http://img360.imageshack.us/img360/966/guinessvh3.png

ranka
16.12.08, 20:53
Aga kaugel Sa ranka Supernova Elitest oled? :P


http://arion.pri.ee/images/muu/SNE.jpg

Miks Te kõik arvate, et ma genen miski 100,000 VPP kuus vä?

ranka
16.12.08, 20:55
Leidsin midagi väga väga huvitavat !!!!!
Ise kavatsen kindlasti osa võtta ja lähiajal igaxjuhuks ära regada!

Turniir toimub: 28. detsember, 22.30 eesti aja järgi.



http://img360.imageshack.us/img360/966/guinessvh3.png


Mina ka.

ranka
16.12.08, 21:02
Siin vaikselt kõik hakkavad shorthandedit pusima. ;D


Kui asi nii jätkub nagu praegu, siis selle aasta jooksul sureb FR mid-stakes täiesti välja. Näiteks täna hommikul oli ca 24 400NL full-ring lauda ning neist kõige parema plrs/flop% oli 13%, mis on JULMALT VÄHE. See tähendab seda, et laudades ei olnud mitte ühtegi fishi ja see kepp kestis vähemalt 4-5 tundi, siis andsin alla. Samuti 200NL pridi olema praegu täiesti jube ning tõenäoliselt kestab see jant jälle vähemalt 3 järgmist kuud, sest järgmine aasta väga paljud tahavad Supernova Elite'ks saada.

Oma jälje mängudesse on jätnud ka majandus langus ning järgmisel aastal kindlasti mingil määral ka UEIGA uus seadus, mis peaks jõustuma 19-ndal jaanuaril (tõsi, läheb 9 kuud peale seaduse jõustumist on aega pankadel töötada välja süsteemid) ja kindlasti peletab eemale mõnegi fishi.

Kui see nali peaks juhtuma nagu ma arvan, siis ärge arvake, et ka 6maxi või mikro FR mängijad jäävad puutumata! Sest regular tahab ikka oma raha kätte saada, leiva lauale teenida ning ta kas liigub alla või läheb teist mängu mängima, mis omakorda vallandama doomino effekti, kus nõrgemad surutakse allapoole ja fishidele ning siis ka nõrgematle endistele break-even regularitele hakatakse rohkem survet avaldama ja nad ei pruugi enam kaua kesta.

Ja täna mängisin 400NL 6maxi ja ennäe imet, siin ka juba paljude kohta 400-500 käelised readid :) Seega hetkel on pajud kitsastes oludes mängu vahetanud.

Ja ise arvan, et mängudes erilist muutust ei toimu saitidel, kus ameeriklased ei ole lubatud, sest neil saitidel high-stakes lauad on niigi suht surnud ning pole olukorda, kus regular viib raha välja vabalt aga fishi deponeerimine on piiratud.

Tigrano
16.12.08, 21:18
Kui asi nii jätkub nagu praegu, siis selle aasta jooksul sureb FR mid-stakes täiesti välja. Näiteks täna hommikul oli ca 24 400NL full-ring lauda ning neist kõige parema plrs/flop% oli 13%, mis on JULMALT VÄHE. See tähendab seda, et laudades ei olnud mitte ühtegi fishi ja see kepp kestis vähemalt 4-5 tundi, siis andsin alla. Samuti 200NL pridi olema praegu täiesti jube ning tõenäoliselt kestab see jant jälle vähemalt 3 järgmist kuud, sest järgmine aasta väga paljud tahavad Supernova Elite'ks saada.

Oma jälje mängudesse on jätnud ka majandus langus ning järgmisel aastal kindlasti mingil määral ka UEIGA uus seadus, mis peaks jõustuma 19-ndal jaanuaril (tõsi, läheb 9 kuud peale seaduse jõustumist on aega pankadel töötada välja süsteemid) ja kindlasti peletab eemale mõnegi fishi.

Kui see nali peaks juhtuma nagu ma arvan, siis ärge arvake, et ka 6maxi või mikro FR mängijad jäävad puutumata! Sest regular tahab ikka oma raha kätte saada, leiva lauale teenida ning ta kas liigub alla või läheb teist mängu mängima, mis omakorda vallandama doomino effekti, kus nõrgemad surutakse allapoole ja fishidele ning siis ka nõrgematle endistele break-even regularitele hakatakse rohkem survet avaldama ja nad ei pruugi enam kaua kesta.

Ja täna mängisin 400NL 6maxi ja ennäe imet, siin ka juba paljude kohta 400-500 käelised readid :) Seega hetkel on pajud kitsastes oludes mängu vahetanud.

Ja ise arvan, et mängudes erilist muutust ei toimu saitidel, kus ameeriklased ei ole lubatud, sest neil saitidel high-stakes lauad on niigi suht surnud ning pole olukorda, kus regular viib raha välja vabalt aga fishi deponeerimine on piiratud.




Ära hirmuta siin ;D

ranka
16.12.08, 21:22
Tegelt ka! Hetkel ei ole Starsis mitte ühtegi 400NL lauda kuhu ma istuks. Üks on, kus hädapärast saaks mängida aga seal on juba 5 meest waiting listis. Kokku on 400NL laudu miski 30.

EDIT: ometi on Starsis 175,000 mängijat online!

leits
16.12.08, 21:36
eile oöli tunne et saan t2na kuu nulli eile oli nats alla -2BI, aga oh ei, täna insta -3BI otsa j2lle. panen kinni lauad t2naseks, nii sitta kaardijooksup ole ammu olnd. i mean mitte biidid vaid kaardid ise. ässasid ja kunne sessi ajal ei nöinudki t2na mingi ca 1.5k k
22tt vist. anyway -5bi veel, loodan dest lõpuks + 5bi teha ideaalis +10 lakboksi oleks aint vaja. jaaniuaris ei m2ngi .. kuna eksamid sel ajal...

RudiTurbo
16.12.08, 21:46
http://arion.pri.ee/images/muu/SNE.jpg

Miks Te kõik arvate, et ma genen miski 100,000 VPP kuus vä?


Kui ma arvaxin, siis olexin küsinud , kui lähedal Sa oled? ;D

Ma natuke neid VPP calculatoreid näppinud küll, arvasingi, et kuskil sinnakanti oled :)

privador
16.12.08, 22:18
Tegelt ka! Hetkel ei ole Starsis mitte ühtegi 400NL lauda kuhu ma istuks. Üks on, kus hädapärast saaks mängida aga seal on juba 5 meest waiting listis. Kokku on 400NL laudu miski 30.
Siin ma tsiteeriks juba irooniaga naxerit."Kui vastased lähevad tugevamaks,tuleb ise areneda,õppida jne..."

Aga kui tõsiselt rääkides,peab iga pokkeirmängija olema sisulsielt juba järgmine kuu ta ei pruugi enam olla võitev mängija.Sul on 2 valikut,kas mitte minna lauda nagu ranka teeb või nn raske südamega regularidega võitlusse astuda.Aga see teine variant nõuab juba ohtralt närve ja tilti minekuks on oht palju suurem!

Yokker
16.12.08, 22:53
Kui asi nii jätkub nagu praegu, siis selle aasta jooksul sureb FR mid-stakes täiesti välja. Näiteks täna hommikul oli ca 24 400NL full-ring lauda ning neist kõige parema plrs/flop% oli 13%, mis on JULMALT VÄHE. See tähendab seda, et laudades ei olnud mitte ühtegi fishi ja see kepp kestis vähemalt 4-5 tundi, siis andsin alla. Samuti 200NL pridi olema praegu täiesti jube ning tõenäoliselt kestab see jant jälle vähemalt 3 järgmist kuud, sest järgmine aasta väga paljud tahavad Supernova Elite'ks saada.

Oma jälje mängudesse on jätnud ka majandus langus ning järgmisel aastal kindlasti mingil määral ka UEIGA uus seadus, mis peaks jõustuma 19-ndal jaanuaril (tõsi, läheb 9 kuud peale seaduse jõustumist on aega pankadel töötada välja süsteemid) ja kindlasti peletab eemale mõnegi fishi.

Kui see nali peaks juhtuma nagu ma arvan, siis ärge arvake, et ka 6maxi või mikro FR mängijad jäävad puutumata! Sest regular tahab ikka oma raha kätte saada, leiva lauale teenida ning ta kas liigub alla või läheb teist mängu mängima, mis omakorda vallandama doomino effekti, kus nõrgemad surutakse allapoole ja fishidele ning siis ka nõrgematle endistele break-even regularitele hakatakse rohkem survet avaldama ja nad ei pruugi enam kaua kesta.

Ja täna mängisin 400NL 6maxi ja ennäe imet, siin ka juba paljude kohta 400-500 käelised readid :) Seega hetkel on pajud kitsastes oludes mängu vahetanud.

Ja ise arvan, et mängudes erilist muutust ei toimu saitidel, kus ameeriklased ei ole lubatud, sest neil saitidel high-stakes lauad on niigi suht surnud ning pole olukorda, kus regular viib raha välja vabalt aga fishi deponeerimine on piiratud.



Ma pole siis ainuke kes seda märgand...igal pool nii ja üha rohkem ja rohkem
Viimane aeg omaha peale üle minna ;)

variatsioon
16.12.08, 23:28
Kui asi nii jätkub nagu praegu, siis selle aasta jooksul sureb FR mid-stakes täiesti välja. Näiteks täna hommikul oli ca 24 400NL full-ring lauda ning neist kõige parema plrs/flop% oli 13%, mis on JULMALT VÄHE. See tähendab seda, et laudades ei olnud mitte ühtegi fishi ja see kepp kestis vähemalt 4-5 tundi, siis andsin alla. Samuti 200NL pridi olema praegu täiesti jube ning tõenäoliselt kestab see jant jälle vähemalt 3 järgmist kuud, sest järgmine aasta väga paljud tahavad Supernova Elite'ks saada.

Oma jälje mängudesse on jätnud ka majandus langus ning järgmisel aastal kindlasti mingil määral ka UEIGA uus seadus, mis peaks jõustuma 19-ndal jaanuaril (tõsi, läheb 9 kuud peale seaduse jõustumist on aega pankadel töötada välja süsteemid) ja kindlasti peletab eemale mõnegi fishi.

Kui see nali peaks juhtuma nagu ma arvan, siis ärge arvake, et ka 6maxi või mikro FR mängijad jäävad puutumata! Sest regular tahab ikka oma raha kätte saada, leiva lauale teenida ning ta kas liigub alla või läheb teist mängu mängima, mis omakorda vallandama doomino effekti, kus nõrgemad surutakse allapoole ja fishidele ning siis ka nõrgematle endistele break-even regularitele hakatakse rohkem survet avaldama ja nad ei pruugi enam kaua kesta.

Ja täna mängisin 400NL 6maxi ja ennäe imet, siin ka juba paljude kohta 400-500 käelised readid :) Seega hetkel on pajud kitsastes oludes mängu vahetanud.

Ja ise arvan, et mängudes erilist muutust ei toimu saitidel, kus ameeriklased ei ole lubatud, sest neil saitidel high-stakes lauad on niigi suht surnud ning pole olukorda, kus regular viib raha välja vabalt aga fishi deponeerimine on piiratud.



kõige rohkem käivad need kuradima short stackerid närvidele!
krt kui raha ei ole siis liikuga limiidist alla! http://smilies.vidahost.com/contrib/dvv/pissed.gif

privador
17.12.08, 00:10
kõige rohkem käivad need kuradima short stackerid närvidele!
krt kui raha ei ole siis liikuga limiidist alla!
Nu järelikult ikka h2irib nende juures miski.Kas ei beadi neid voi shordid suudavad nn mingit tulu näidata suurtele pinda käies

ranka
17.12.08, 00:23
Nu järelikult ikka h2irib nende juures miski.Kas ei beadi neid voi shordid suudavad nn mingit tulu näidata suurtele pinda käies


Shortstackimine on fold equity ära kasutamine ning kui sa suudad seda enam vähem õigesti ära kasutada, siis suudad näidata päris viisakat mängulist tulu.

ranka
17.12.08, 02:15
Kaart kõige parem sellisteks trikkideks ei ole aga vähemalt fun.

PokerStars No-Limit Hold'em, $4.00 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($400)
BB ($439.20)
UTG ($459.30)
UTG+1 ($261.15)
MP1 ($409.30)
MP2 ($427)
Hero (CO) ($400)
kelisitaan ($613.85)

Preflop: Hero is CO with 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
4 folds, Hero raises to $12, kelisitaan raises to $36, 2 folds, Hero raises to $80, kelisitaan raises to $124, Hero raises to $168, 1 fold

Total pot: $254 | Rake: $0

Tigrano
17.12.08, 05:11
Keegi väikesest malesessist on huvitatud, pole ammu mänginud võiks natuke pusida, et ära ei unustaks :)

hotcocacola
17.12.08, 10:25
elu parim steal vist kutil, hahahaa irw



Microgaming, $0.25/0.50 Hold'em Cash Games, 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
wlade (UTG): $135.19
foxx187 (UTG+1): $18.36
gogo23 (CO): $17.49
marko0412 (Button): $33.80
hotcocacola (SB): $24.94
fatboy227 (BB): $43.11

Dealt to hotcocacola A :diamond: K :heart:

Pre-flop:
(1 folds), foxx187 calls $.50, (1 folds), marko0412 calls $.50, hotcocacola raises to $3.25, (2 folds), marko0412 calls $3.25

Flop: ($7.75) T :spade: T :heart: 4 :club: (2 Players)
hotcocacola bets $4, marko0412 raises to $8, hotcocacola calls $8

Turn: ($20.50) Q :spade: (2 Players)
hotcocacola all-in $13.69, marko0412 calls $13.69

River: ($47.88) T :club: (2 Players)

Results:
hotcocacola Showed A :diamond: K :heart:
[i]marko0412 Mucks J :spade: 3 :spade:
hotcocacola wins $48.34




LOL

-andres-
17.12.08, 10:53
J-high is good enough.

Metsapull
17.12.08, 10:55
Keegi väikesest malesessist on huvitatud, pole ammu mänginud võiks natuke pusida, et ära ei unustaks :)


Millalgi võiks küll teha. Pole päris ammu mänginud ja oskused on vist päris rooste juba läinud. Kohalik jõuluturniir ka veel sellel nädalal tulemas, nii et harjutamine ei teeks üldse paha.

EDIT: Tegelikult ma arvan, et siin foorumis on kindlasti ka teisi inimesi, kes oskavad ja tahaksid malet mängida. Võiks ju isegi foorumi väikese online maleturniiri korraldada.

-andres-
17.12.08, 11:17
Mängisin viimati vanaisaga 4 aastat tagasi ja saavutasin ta vastu esimese võidu elus. Juhtuda sai see vaid tänu sellele, et ta oli peale sauna 5+ õlut ära joonud ja ei taibanud enam erilist mõttekäiku ette näidata :D.

hotcocacola
17.12.08, 12:14
malet ma ei oska....aga kabes olen ma pro (H)

Aristotep
17.12.08, 12:16
Malet võiks pelada küll.

hotcocacola
17.12.08, 12:41
http://www.pokerhand.org/?3598662F


nojah:D

Codecci
17.12.08, 14:27
malet ma ei oska....aga kabes olen ma pro (H)

Ma olin ka kunagi kõva käpp... Teeme mängu? :P

Tigrano
17.12.08, 14:57
Millalgi võiks küll teha. Pole päris ammu mänginud ja oskused on vist päris rooste juba läinud. Kohalik jõuluturniir ka veel sellel nädalal tulemas, nii et harjutamine ei teeks üldse paha.

EDIT: Tegelikult ma arvan, et siin foorumis on kindlasti ka teisi inimesi, kes oskavad ja tahaksid malet mängida. Võiks ju isegi foorumi väikese online maleturniiri korraldada.


Õhtul võiksime teha kuskil väikese malesessi, kui Sul aega on ;)

Kui veel rahvast võiksime väikese turniiri ka teha. Võistlusmoment annab alati palju juurde.

hotcocacola
17.12.08, 15:21
Ma olin ka kunagi kõva käpp... Teeme mängu? :P



oota cod, praegu on sul HU-s hea luck...see luck peab veic pöörduma :D

-andres-
17.12.08, 15:40
Nice :).

Metsapull
17.12.08, 15:52
Õhtul võiksime teha kuskil väikese malesessi, kui Sul aega on ;)

Kui veel rahvast võiksime väikese turniiri ka teha. Võistlusmoment annab alati palju juurde.


Minugi poolest. Saaksin ise preagugi teha, aga hiljem võib ka, eks Sa siis anna märku. Ja kas oskad ka mõne hea koha välja pakkuda?

Aristotep
17.12.08, 15:54
Andke teada siis. Mängiks ise ka paar roundi :)

Metsapull
17.12.08, 17:36
Esimene mitteametlik malelahing peetud ja ei saa märkimata jätta, et sellel korral jäin võitjaks mina. Tigrano avaldas küll visa vastupanu, kuid vähene mängupraktika andis tunda ning sellel korral olin siiski mina mõnevõrra parem. :) ;) :)

peokuningas
17.12.08, 17:40
Mõnus. Toksisin paar päeva NL50 trios vahelduseks ja nüüd ronisin oma kodutuppa tagasi. Paar lauda lahti ja ühes NL200 lauas 2-l ringil SB peal A :heart: A :club: . Ees 2 limperit. Panin 11$ peale. EP limper call.
Flop A :diamond: K :spade: 6 :spade:. Pot oli 26$, panin 18$. Tüüp call. Turn J :heart:. Pot 62$. Ma bet 44$. Ta call. River 8 :heart:. Pot 150$, mul 127$ alles. Panin 100$. Tüüp all-in. Ma call. Näitab T :spade: Q :club:.
Nice hand. Downswing jätkub.

Mis ma valesti tegin?

Tigrano
17.12.08, 17:43
Minugi poolest. Saaksin ise preagugi teha, aga hiljem võib ka, eks Sa siis anna märku. Ja kas oskad ka mõne hea koha välja pakkuda?


Tegime mõned mängud, olin metsapulliga ikka tõsiselt hädas, ühe võidsin kobaga, sest jättis ette. Peab natuke harjuma, pole ammu mänginud. Jätsin isegi lipu ette ;D

privador
17.12.08, 19:40
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=557959

Ok mida arvata sellisest autost?
Päris pikalt juba müügis olnud.Kui palju on hoolduskulud jne?

arvamusliider
17.12.08, 20:25
Head lugemist ;D MariaBingo ja pokkeriteadlik eestlane

http://www.tarbija24.ee/?id=59602&com=1

ok2aa
17.12.08, 22:04
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=557959

Ok mida arvata sellisest autost?
Päris pikalt juba müügis olnud.Kui palju on hoolduskulud jne?


läbisõit on täpselt nii suur, et päris palju juppe vaja varsti ära vahetada. ma ostaks 1-2 aastat vana auto - vanematega võib juba liiga lotoks minna

leits
17.12.08, 22:10
mul siier nendest bad beatidest. aain -10BI se uu, ma ei viidsi enam.. mõned p2evad mängid veel ja quitin .. ma ei viici oma n2rve enam rikkuda

täna läks 400 pot ... AA vs QQ..tohman callis ära deep lauas .. ma ie viidsi enam...iga päev on mingi biit biidi otsa .. sian juba -1BI peale kuu .. ja nyyd sirgena j2lle -10BI peal .. mõttetu mängida ... joon oma rolli uuel aastal maha ... over and aut

CTXrix
17.12.08, 22:12
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=557959

Ok mida arvata sellisest autost?
Päris pikalt juba müügis olnud.Kui palju on hoolduskulud jne?


Nice. A läbisõit on jah problemaatiline - mersu jupid kah kallid. Samas, kui korralikult hoitud, siis ei peaks eriti probleeme olema. 150k km korraliku mersu kohta pole tegelt väga hull. A eks see oleneb - tuleb oma silmaga üle vaadata ja veidi käperdada, siis oskaks rohkem midagi öelda.

jrgn hell
17.12.08, 22:16
privador, osta saksamaalt endale kuulikindel 7ne pruuni nahaga bemm, umbes sama hinnaga, aga vanem aasta selle eest

peokuningas
17.12.08, 22:20
mul siier nendest bad beatidest. aain -10BI se uu, ma ei viidsi enam.. mõned p2evad mängid veel ja quitin .. ma ei viici oma n2rve enam rikkuda

täna läks 400 pot ... AA vs QQ..tohman callis ära deep lauas .. ma ie viidsi enam...iga päev on mingi biit biidi otsa .. sian juba -1BI peale kuu .. ja nyyd sirgena j2lle -10BI peal .. mõttetu mängida ... joon oma rolli uuel aastal maha ... over and aut


sick :(
Ma sain täna esimese plussis päeva üle pika aja, aga kuu ikka päris räigelt miinuses.
Ja mul korduvalt sama tunne olnud, et mille kuradi pärast ma oma närve ja uneaega raiskan selle jama peale, kui tulemuseks on ümmargune null (või miinus). Et teeks cashouti ära ja uninstall kõigile klientidele.

privador
17.12.08, 22:28
sick Sad
Ma sain täna esimese plussis päeva üle pika aja, aga kuu ikka päris räigelt miinuses.
Ja mul korduvalt sama tunne olnud, et mille kuradi pärast ma oma närve ja uneaega raiskan selle jama peale, kui tulemuseks on ümmargune null (või miinus). Et teeks cashouti ära ja uninstall kõigile klientidele.

Nu nagu ma aru saan sa siiski tööinimene ja ei pea leiva pokekriga lauale saama.Võta siis pokkerit kui meelelahutust!

leits
17.12.08, 22:55
mul pole ka pokker ka mingi elatusallikas, samas pointless on seda ka miinuses mägnida ...

privador
17.12.08, 23:09
Nu vaata,kui kindel sissetulek olemas,siis ma küll gambliks mõnuga ja vaataks pokekrit teisest küljest.
Ootaks pigem vaheldust kui pigem kopikaid kokku korjata

BuildUp
17.12.08, 23:19
Mul pole vaja Ameerikasse minna. Mul on Ameerika mäed kodus!
http://img98.imageshack.us/img98/5071/ameerikaoc1.gif (http://imageshack.us)
http://img98.imageshack.us/img98/ameerikaoc1.gif/1/w1064.png (http://g.imageshack.us/img98/ameerikaoc1.gif/1/)

ranka
17.12.08, 23:22
Nu nagu ma aru saan sa siiski tööinimene ja ei pea leiva pokekriga lauale saama.Võta siis pokkerit kui meelelahutust!


Ma tööl ei käi ja elatun pokkerist ning võtan ikkagi pokkerit, kui meelelahutust. Vahepeal läks kuidagi eriti kõvaks grindiks ära aga nüüd viimastel kuudel suht enamus aega käed taskus passin ja kohe kindlasti ei korja ma kopikaid. Pigem naudin oma tehtud tööd ja mängu ning üritan paremaks saada ja aidata ka teistel saada.

antnx
17.12.08, 23:25
TUBLI MEES!

Aitäh!




edit:

Ma mõtlen seda tõsiselt - see foorum on parim asi siin maamuna peal. Mul näitab praegu Total time logged in: 4 days, 9 hours and 23 minutes. Kui poleks rankat siis poleks seda foorumit. 2p2 on ka hea aga mulle meeldib siin rohkem


edit2: Ma pole joonud.

RudiTurbo
17.12.08, 23:46
leits, Sa oled lihtsalt tiltis omadega, viimased nädalad oled ainult biite postinud, kuid kui Sa vahepeal olid juba ainult -1BI peal, siis oled ikka kõvasti võitnud ka? Võta natuke tightimaks, ära preflopist gamble ning kasuta ka fold nuppu vahest, ma arvan, et asjad muutuvad.

CTXrix
18.12.08, 00:36
TUBLI MEES!

Aitäh!




edit:

Ma mõtlen seda tõsiselt - see foorum on parim asi siin maamuna peal. Mul näitab praegu Total time logged in: 4 days, 9 hours and 23 minutes. Kui poleks rankat siis poleks seda foorumit. 2p2 on ka hea aga mulle meeldib siin rohkem


edit2: Ma pole joonud.


+1

Tigrano
18.12.08, 00:47
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=557959

Ok mida arvata sellisest autost?
Päris pikalt juba müügis olnud.Kui palju on hoolduskulud jne?


Privador ära jama, ma msn ütlesin, et kui ostad ära osta mingit sellist väikest junni, osta korralik auto. Kas s klassi mersu või sl mõni 2 kohaline naiste röövel ;)

Potsataja
18.12.08, 00:50
Niiöelda downswingi puhul on põhiküsimused , et kas kaotatakse ebaõnne, vigade või hoopis reaalse kaardijooksu olemasolu pärast. 10-st 8 80/20 olukorda peab võitma ja 2 kaotama, coinflippide puhul on asi veelgi karmim. Täiesti loomulik on normaalse käte arvu juures, kui päeva jooksul saad 3+ päris valusat beati, lisaks võib veel päris mitu BI kaotada tänu oma vigadele, mida tunnistada ei taheta. Väiksema beatide arvu puhul on tegu ülimalt õnneliku persooni või hot runniga aga reeglina ammendub õnn või hot run lõpuks siiski ja siis võib reaalsus päris karmilt tabada.

ranka
18.12.08, 01:58
Niiöelda downswingi puhul on põhiküsimused , et kas kaotatakse ebaõnne, vigade või hoopis reaalse kaardijooksu olemasolu pärast. 10-st 8 80/20 olukorda peab võitma ja 2 kaotama, coinflippide puhul on asi veelgi karmim. Täiesti loomulik on normaalse käte arvu juures, kui päeva jooksul saad 3+ päris valusat beati, lisaks võib veel päris mitu BI kaotada tänu oma vigadele, mida tunnistada ei taheta. Väiksema beatide arvu puhul on tegu ülimalt õnneliku persooni või hot runniga aga reeglina ammendub õnn või hot run lõpuks siiski ja siis võib reaalsus päris karmilt tabada.

Mille kohta see jutt üldse käis? :-\

Ja see on täiesti vale jutt, et päevas "normaalse" arvu käte juures on täiesti loomulik saada 3+ päris valusat beati. See tegelikult on väga suhteline - mis asi on normaalne käte arv, mis asi on beat. Oma kogemustest tean, et minu jaoks näiteks QQ vs AK kaotamine ei ole kindlasti valus beat, samuti KK vs AA kaotus ei ole ka minu jaoks mingi beat ega set vs overset. Valusaks beadiks loeks mina, kui oleks miski 400+BB-line pot, kus tõesti tõmmatakse õhuga runner-runner ära - näiteks QQ vs 47, Q92 boardil allin ja tuleb runner-runner mast :)

Ja beat on tegelt täpselt nii valus, kui suur on su bankroll.

Davy
18.12.08, 02:06
Mille kohta see jutt üldse käis? :-\

Ja see on täiesti vale jutt, et päevas "normaalse" arvu käte juures on täiesti loomulik saada 3+ päris valusat beati. See tegelikult on väga suhteline - mis asi on normaalne käte arv, mis asi on beat. Oma kogemustest tean, et minu jaoks näiteks QQ vs AK kaotamine ei ole kindlasti valus beat, samuti KK vs AA kaotus ei ole ka minu jaoks mingi beat ega set vs overset. Valusaks beadiks loeks mina, kui oleks miski 400+BB-line pot, kus tõesti tõmmatakse õhuga runner-runner ära - näiteks QQ vs 47, Q92 boardil allin ja tuleb runner-runner mast :)

Ja beat on tegelt täpselt nii valus, kui suur on su bankroll.


Minujaoks on bad beat see, mis edaspidi sellel sessioonil mu mindsetti mõjutab ja sealt ka mängukvaliteeti. See võib olla ka KK vs AA kui olen 3k käe juures just ennast breakevenisse mänginud peale suurt miinust.

arvamusliider
18.12.08, 02:08
No kurat leidsin laua vastast ameerikamaa "tohmani", kes ei lase magama minna. Tra homme tööl vist läheb silm iseenesest looja.
Igatahes minema ta mind lauast ei lase, ilmselt üritab oma 6BI tagasi võita, aga seda võibki see imedemaa mõistusega inimene loota.
Peab meeldima, kui laua vastas on kangekaelsed "tohmanid". ;)

arvamusliider
18.12.08, 02:14
Minujaoks on bad beat see, mis edaspidi sellel sessioonil mu mindsetti mõjutab ja sealt ka mängukvaliteeti. See võib olla ka KK vs AA kui olen 3k käe juures just ennast breakevenisse mänginud peale suurt miinust.


Sellepärast ongi tõenäosus ja pikk perspektiiv hea, et tõmbab 20 korda ära, aga 80 jagab raha. Rahalaudades jätab külmaks, kui just peale duublit minema ei tõmba (aga siis pane märkme kirja ja tegutsen vastavalt). Turniiridel on muidugi need runner-runnerid / 2 oudised lõpufassis väga traumeerivad.

Potsataja
18.12.08, 04:22
Mille kohta see jutt üldse käis? :-\

Ja see on täiesti vale jutt, et päevas "normaalse" arvu käte juures on täiesti loomulik saada 3+ päris valusat beati. See tegelikult on väga suhteline - mis asi on normaalne käte arv, mis asi on beat. Oma kogemustest tean, et minu jaoks näiteks QQ vs AK kaotamine ei ole kindlasti valus beat, samuti KK vs AA kaotus ei ole ka minu jaoks mingi beat ega set vs overset. Valusaks beadiks loeks mina, kui oleks miski 400+BB-line pot, kus tõesti tõmmatakse õhuga runner-runner ära - näiteks QQ vs 47, Q92 boardil allin ja tuleb runner-runner mast :)

Ja beat on tegelt täpselt nii valus, kui suur on su bankroll.


Hmm, see ju offtopic teema, seega nagu igasugu erinevate mõttevälgatuste koht ?

Ajendiks olid mingil määral peokuninga ja leitsi postitused raske kuu kohta. Beat on minu jaoks 75+/25- olukorra kaotamine, normaalne käte arv kuskil 1000 käe kanti. QQ vs AK ja KK vs AA kaotamine on pigem mänguviga kui beat, flopist set vs overset aga lihtsalt paratamatus.

Sinu viimane lause on igatahes puhas kuld.

ranka
18.12.08, 04:50
Hmm, see ju offtopic teema, seega nagu igasugu erinevate mõttevälgatuste koht ?

Ajendiks olid mingil määral peokuninga ja leitsi postitused raske kuu kohta. Beat on minu jaoks 75+/25- olukorra kaotamine, normaalne käte arv kuskil 1000 käe kanti. QQ vs AK ja KK vs AA kaotamine on pigem mänguviga kui beat, flopist set vs overset aga lihtsalt paratamatus.

Sinu viimane lause on igatahes puhas kuld.


Yeah, obv, et mölakas on random jama teema. Lihtsalt niisama küsisin, et äkki jäi midagi kahesilma vahele :)

Muideks, kellegil veel emm-ess-enn maas?? (mäletan, et pokernewsis panin täpselt sama küsimusega mölanurgale esimese nurgakivi :P)

ranka
18.12.08, 04:59
http://forumserver.twoplustwo.com/96/small-stakes-full-ring/bbv4life-xmas-gift-10-most-beautiful-girl-your-contry-366983/

Awesome thread!

hahaha siamoooo

Davy
18.12.08, 06:09
http://forumserver.twoplustwo.com/96/small-stakes-full-ring/bbv4life-xmas-gift-10-most-beautiful-girl-your-contry-366983/

Awesome thread!

hahaha siamoooo


Täiesti pisarates(simaoo) ja kui keegi suudab mulle leida Fernanda Lima wallpaper suuruses pildi, siis minupoolsed tänudhttp://modelme.blogtv.uol.com.br/img/Image/Modeleme/2008/Junho/fernandalima.jpg.

ranka
18.12.08, 07:12
http://forumserver.twoplustwo.com/customavatars/avatar77023_16.gif

AHAHAHHA SUPPPPER AVATAR.

bounce
18.12.08, 07:53
krt kuidas mul see tähele panemata jäi, ei osanud jälgida juu vist.
jutt barry greensteinist siis

He was also bet $10,000 by the 2+2 Poker Forums to say "lol donkaments" on an episode of High Stakes Poker, which he did after winning a hand against Erick Lindgren. After the initial $10,000, he also received a further $27,000 in donations from other charitable poker players who were amused by the bet.

amagan
18.12.08, 08:43
...kui keegi suudab mulle leida Fernanda Lima wallpaper suuruses pildi, siis minupoolsed tänud


Äkki mõni nendest kõlbab:
http://imgsrv1.pxdrive.com/pics/norm/150206.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/21/Fernanda_Lima,_agosto_2007.jpg
http://i494.photobucket.com/albums/rr303/bdw11/fl01x.jpg

Davy
18.12.08, 08:55
Äkki mõni nendest kõlbab:
http://imgsrv1.pxdrive.com/pics/norm/150206.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/21/Fernanda_Lima,_agosto_2007.jpg
http://i494.photobucket.com/albums/rr303/bdw11/fl01x.jpg


See viimane sobib hästi

Tänud :) !

Uniquest
18.12.08, 10:09
Minujaoks on bad beat see, mis edaspidi sellel sessioonil mu mindsetti mõjutab ja sealt ka mängukvaliteeti. See võib olla ka KK vs AA kui olen 3k käe juures just ennast breakevenisse mänginud peale suurt miinust.


Minu jaoks on beat see, mis paneb mind kahtlema, kas ma tegin õige otsuse. Tavaliselt see, kui ma lähen vastase "range" vastu, aga ta näitab järjest tugevamaid käsi oma rangest. Näide: callin HU SnG-l keskmiste stäkkidega tiltiva vastase allini, mul K-10, tal JJ v AQ, siis võin mõtlema hakata, et äkki olen ise liiga loose või hindan vastast valesti või olen ise fish. Käte peale viimasel ajal reeglina naeran. On naljakas ju, kuidas runner-runner tulla saab. :D

RudiTurbo
18.12.08, 10:20
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=557959

Ok mida arvata sellisest autost?
Päris pikalt juba müügis olnud.Kui palju on hoolduskulud jne?


Ära jama priv, sellises hinnaklassis ikka BMW 530d 2001 - 2003 aasta :)
Võid kogu aeg gaasi põhjas hoida, aga kütust ei kulu üldse ;D

Uniquest
18.12.08, 11:10
http://forumserver.twoplustwo.com/96/small-stakes-full-ring/bbv4life-xmas-gift-10-most-beautiful-girl-your-contry-366983/

Awesome thread!

hahaha siamoooo

Mõtlesin, et paneks nad nutma otsides 10 ilusa tüdruku pilti suvalisest portaalist nagu Rate.ee ning ütleks, et neid on meil veel palju. "We own in beautiful girls per capita!" :-*

antnx
18.12.08, 11:27
Toetan ratest piigade võtmist ja 2p2 ülesse panemist (Y)

lebovend
18.12.08, 11:34
fuck rate.ee

hotcocacola
18.12.08, 11:37
mario, midagi hullu ei ole :):D

leits
18.12.08, 11:39
Ära jama priv, sellises hinnaklassis ikka BMW 530d 2001 - 2003 aasta :)
Võid kogu aeg gaasi põhjas hoida, aga kütust ei kulu üldse ;D


Nojah, mul on bmw 530D touring automaat 2003a e39. Hea suur auto, kuid räägiksin mõningatest vigadest. 1) Pidurikettad ja veel pidurikettad, auto suurim nõrkus imo. Need tasuks esinduses ära vahetada (kettad + klotsid terve ring 11k) ning saad 2a garantiid ning vaheta sel jal neid palju jõuad. Parkimisandurid on ka nõrgad ning KALLID, väike jurakas on 2k tykk.

Ahjaa ja peeglid on kallid :D Mul yhe peegliga läks kehvasti, esinduses 11k, siin kohal õnneks on kasko abiks.
Aga maantel muidu mõnus kruiisida.

Kütuse kohta no neid 6l ime asju näete unes ainult. Suvel maanteel parimana olen saanud 5.7l sajale kui sõita 90 ja kont maas. A standard maate on 7, linn 10, seega suht oki toki... oleneb jala raskusest ka muidugi. A muidu auto on aus ;)

leits
18.12.08, 11:40
Hmm, see ju offtopic teema, seega nagu igasugu erinevate mõttevälgatuste koht ?

Ajendiks olid mingil määral peokuninga ja leitsi postitused raske kuu kohta. Beat on minu jaoks 75+/25- olukorra kaotamine, normaalne käte arv kuskil 1000 käe kanti. QQ vs AK ja KK vs AA kaotamine on pigem mänguviga kui beat, flopist set vs overset aga lihtsalt paratamatus.

Sinu viimane lause on igatahes puhas kuld.


Ma pidasin silmas biite, mitte coolereid, need on kaks eri asja :)

antnx
18.12.08, 11:48
ABOUT BEATS :D

ROLFMAO


to mina 17.12.2008 22:53
Kas Sa tead, mitu korda ma olen kaotanud täismajaga (Full House)? Kümneid, ehk isegi sadu. Pokkeriga (Four of Kind)? Vähemalt kümme korda. Olen kaotanud korra isegi mastireaga (Stright Flush). Ja nagu eeldaks iga normaalne mängija, lähed mastireaga ikka lõpuni välja , eks ole? Lajatad ja lajatad lõpuks lähed all-in. Suht loogiline, või mis. Ja ikka saad pika puuga. Täismajadest ja lihtsalt ridadest ei räägigi - nendega võid kaotada lihtsalt muuseas, parem ära raisegi. Alles eelmine nädal kaotasin kaks korda poole tunni jooksul Full Housega. Kui keegi väidab, et tegemist pole õnnemänguga, siis mis see on, kui mõni saab Full House päevas ehk üldse korra kätte, mina aga kaotan poole tunni jooksul Maja veel suuremale Majale ja teise Maja Mastireale? Kui ikka ei vea, no siis ei vea. Ja veel. Paljudes Pokkerisaitides on esilehele pandud kahe Ässa pilt, justkui see oleks midagi eriti ilusat ja meelitavat. Väidan, et olen tunduvalt rohkem käsi maha mänginud Ässa paariga, kui näiteks 10;J samast mastist kaardiga. Ehk - 10;J võib tihti anda rea, kaks paari või masti, Ässa paar aga jääbki tihti ainult Ässa paariks.

Aristotep
18.12.08, 11:50
Ma ise ka lugesin seda. Nalja nabani :D

Potsataja
18.12.08, 12:05
Hmm, Ranka võiks oma meeletu suurusega andmebaasist välja uurida, mitu korda on tema FH-ga kaotanud suuremale FH-le :D

PokerDevil
18.12.08, 12:23
Ranka, võiks teha 6-max/Heads-Up nurk lihtsalt 6-maxi asemel.

ranka
18.12.08, 12:32
Hmm, Ranka võiks oma meeletu suurusega andmebaasist välja uurida, mitu korda on tema FH-ga kaotanud suuremale FH-le :D


Kui sa mulle ütled kuidas seda saab HEM'is teha siis mina ka sulle ütlen, mitu FH-d ma olen kaotanud suuremale FH-le. Igastahes kokku olen kaotanud 45 FH-d :



Ranka, võiks teha 6-max/Heads-Up nurk lihtsalt 6-maxi asemel.


Pointless - HU teemad on absoluutselt igal pool surnud, sest HU-le on alati 1 vastus - sõltub ...

hotcocacola
18.12.08, 12:33
http://img522.imageshack.us/img522/2109/4nelirr2.png


no kurat :D, nad madistasid oma AJ-ga seal lõpuni

PokerDevil
18.12.08, 12:42
http://img522.imageshack.us/img522/2109/4nelirr2.png


no kurat :D, nad madistasid oma AJ-ga seal lõpuni


Typical..

lebovend
18.12.08, 12:50
klamber, teil on mingi h2lve seal chatis? k6igepealt ma saan niisama lampi paar kicki KUHilt. siis ma reconnectin ja kysin selle kohta, et "kas sa polnud mitte piraatluse vastu v6itleja" peale seda, kui sa mainid et sa torrentitest muusikad t6mbad. siis uus kick, siis reconnect ja siis ban. Et vb oleksid nii tore ja selgitaksid olukorda.

Klamber®
18.12.08, 12:54
klamber, teil on mingi h2lve seal chatis? k6igepealt ma saan niisama lampi paar kicki KUHilt. siis ma reconnectin ja kysin selle kohta, et "kas sa polnud mitte piraatluse vastu v6itleja" peale seda, kui sa mainid et sa torrentitest muusikad t6mbad. siis uus kick, siis reconnect ja siis ban. Et vb oleksid nii tore ja selgitaksid olukorda.


selgitan küll - kõige lihstam oleks kui ma paneksin tõenäloselt kogu sinu viimase paari päeva logi siia üles, siis saab vast igaüks ise teha otsuseid et kas asi oli ainult selles.
asi lihtsalt selles kallis lebo, et ei pea koguaeg kõigi kallal irisema /mölisema / undama / nokkima / ropendama ja vigisema. kui normaalselt olla ei oska siis pole vaja sinna tulla.
sry, aga kahjuks ma ei saa sulle pugema kah hakata, mul muudki teha.

lebovend
18.12.08, 13:00
irisema /mölisema / undama / nokkima / ropendama


no kui sa pole tähele pannud, et neid tegevusi harrastab seal chatis iga teine kasutaja, siis ma t6esti ei tea, kus maailmas sa elad. palun tee silmad lahti vms. yksteise t6gamisel on seal p6hir6hk suhtkoht. on tohhuijaalt minu kallal m6lisetud seal. m6lised ka sina seal pidevalt t2iesti tyhja jne. keegi ei m6tle seda t6siselt imho, aga no kui sulle miskit v2ga sydamesse l2ks, siis jah, ega ma ka sulle pugema ei hakka v6i seda chati taga igatsema, lihtsalt h2mmastama paneb see, kui silmakirjalik sa tegelikult oled.

edu laudades vms.

ok2aa
18.12.08, 13:04
http://i.pbase.com/o4/98/583898/1/63713938.qaEEdjG9.popcorn.gif

Klamber®
18.12.08, 13:04
no kui sa pole tähele pannud, et neid tegevusi harrastab seal chatis iga teine kasutaja, siis ma t6esti ei tea, kus maailmas sa elad. palun tee silmad lahti vms. yksteise t6gamisel on seal p6hir6hk suhtkoht. on tohhuijaalt minu kallal m6lisetud seal. m6lised ka sina seal pidevalt t2iesti tyhja jne. keegi ei m6tle seda t6siselt imho, aga no kui sulle miskit v2ga sydamesse l2ks, siis jah, ega ma ka sulle pugema ei hakka v6i seda chati taga igatsema, lihtsalt h2mmastama paneb see, kui silmakirjalik sa tegelikult oled.

edu laudades vms.


sa oled saanud minult 3 kick-i juba ainult selle eest et oled ropendanud ja pole reageerinud hoiatustele, see räägib enda eest - rääkides silmakirjalikkusest - sinu küsimus et ma olen piraatluse vastu võitleja ja nüüd tõmban torrentiga lugusid - jätsid ühe olulise asja mainimata kõvahäälselt - nimelt ma tõmban torrentiga, ja kui lugu / kogumik vastab ootustele siis tellin selle endale reaalselt riiulisse. aga see oli info mida siia polnud mõtet ju kirjutada, sest muidu ei pea sinu väitlus enam paika :)

millepärast sind kikkisin oli see et täna oled sa ainult hommikust saadik olnud noriv ja ebaviisakas, ja selle lausega sai mul mõõt täis. kogu lugu.

lebovend
18.12.08, 13:07
silmakirjalikkus ei k2inud muidugi ainult selle kohta, but okay, i am done, have fun :)

ranka
18.12.08, 13:11
Stop it guys! Minge kiskuge mujal - kasutage kasvõi RATE.ee PM-i või SEB pangaülekannete Selgituste lahtrit aga siin avalikul teemal kindlasti mitte! Veel enam, kolmanda saidi tülisid paluks mitte siia edasi tuua - lahendage need oma saidil/privaatsemate vahenditega.

Klamber®
18.12.08, 13:12
Stop it guys! Minge kiskuge mujal - kasutage kasvõi RATE.ee PM-i või SEB pangaülekannete Selgituste lahtrit aga siin avalikul teemal kindlasti mitte! Veel enam, kolmanda saidi tülisid paluks mitte siia edasi tuua - lahendage need oma saidil/privaatsemate vahenditega.


ma ei tülitsenud õnneks. kuna lebovend postitas selle avalikult siia ja nõudis minult selgitust, oli minu vastamine samamoodi avalikult ainuiõige tegu. (?)

lebovend
18.12.08, 13:12
fuck rate.ee

+1

ranka
18.12.08, 13:17
Stop it guys! Minge kiskuge mujal - kasutage kasvõi RATE.ee PM-i või SEB pangaülekannete Selgituste lahtrit aga siin avalikul teemal kindlasti mitte! Veel enam, kolmanda saidi tülisid paluks mitte siia edasi tuua - lahendage need oma saidil/privaatsemate vahenditega.


Ok lõpetame ja viime teisele teemale ning see SEB pangaülekande selgitus ei olegi halb viis suhtlemiseks - ise olen seda teed läinud.

Juhtus selline kummaline asi, et kas mul oli telefontühi või kadunud (täpselt ei mäleta) Igastahes oli vaja vend kätte saada aga telefoni numbrit ei teadnud tal. Samas ma teadsin, et tal miski 5 sotise kande peale lendab telefoni SMS ja obvious sai kiirelt tehtud 500 eekine kanne ja siis selgitusse lahtrisse vastav sõnum, et miks vaja :)

http://esum.files.wordpress.com/2007/09/serious.jpg

Tigrano
18.12.08, 13:28
Sul ikka mõistus töötab, nagu MacGiver või kes see leiutaja oli, kes igast asjast pommi tegi

pikk28
18.12.08, 13:30
Ok lõpetame ja viime teisele teemale ning see SEB pangaülekande selgitus ei olegi halb viis suhtlemiseks - ise olen seda teed läinud.

Juhtus selline kummaline asi, et kas mul oli telefontühi või kadunud (täpselt ei mäleta) Igastahes oli vaja vend kätte saada aga telefoni numbrit ei teadnud tal. Samas ma teadsin, et tal miski 5 sotise kande peale lendab telefoni SMS ja obvious sai kiirelt tehtud 500 eekine kanne ja siis selgitusse lahtrisse vastav sõnum, et miks vaja :)

http://esum.files.wordpress.com/2007/09/serious.jpg

Mulle vahel tundub, et ranka ei olegi inimene, vaid on mingisugune bot vms robot. Hea bot...., võitev bot....Selline, kelleks me kõik sooviksime saada.
Sinu käte analüüsi võtavad ju ka kõik puhta kullana (võib-olla ongi, ma seda ei tea, sest olen mitusada korda viletsam kui sina), kuigi ka sina peaksid long runis ju eksima :)
Igatahes aus ja õiglane tüüp sa oled, vähemalt tundub.
Edu !

ranka
18.12.08, 13:33
I are bot

http://www.billrini.com/wp-content/uploads/2006/05/sometimesrobots.gif

lebovend
18.12.08, 13:33
r22gin ka sugulaste ja tuttavatega 2ra, et igakord kellelgi vaja on mind, siis arvestagu 500 eeguga :D

Tigrano
18.12.08, 13:35
r22gin ka sugulaste ja tuttavatega 2ra, et igakord kellelgi vaja on mind, siis arvestagu 500 eeguga :D


Pole paha mõte ;D

hotcocacola
18.12.08, 13:43
muide....

mul on selline küsimus teile kõigile:

Kõik teavad, et internetist muusika tõmbamine on keelatud, tegemist on piraatlusega (kazaa, limewire jne).
Veebisait www.youtube.com (http://www.youtube.com), kui ma tõmban sealt leheküljelt täiesti legaalse programmiga lugusid/videosid alla, kas tegemist on piraatlusega?

mis arvate? oskate öelda selle kohta :)
Ma kasutan vaid youtubet, et tõmmata musa :P või siis http://www.lsdb.eu

kollane
18.12.08, 13:50
ranka on megaaju ;D

Rage
18.12.08, 13:59
muide....

mul on selline küsimus teile kõigile:

Kõik teavad, et internetist muusika tõmbamine on keelatud, tegemist on piraatlusega (kazaa, limewire jne).
Veebisait www.youtube.com (http://www.youtube.com), kui ma tõmban sealt leheküljelt täiesti legaalse programmiga lugusid/videosid alla, kas tegemist on piraatlusega?

mis arvate? oskate öelda selle kohta :)
Ma kasutan vaid youtubet, et tõmmata musa :P või siis http://www.lsdb.eu

jah on küll.. sa pole loo eest maksnud.. selle levitamine/tarbimine on piraatlus... ja see et sa tõmbad neid legaalse progega (opensource freeware vms) ei tee sellega tehtavaid asju legaalseks... DVD rippimise proge on ka tasuta ja opensource.. sellegipoolest DVDide rippimine ja levitamine on keelatud..

Oliverk
18.12.08, 14:08
Omatarbeks downloadimine ja vaatamine on Eesti seaduste alusel täiesti legaalne. Esitamine ja uploadimine on illegaalne. Kui suudan asja hankid ilma kellegile vastu uploadimata siis oled puhas poiss.

Oma originaal meediast enda jaoks koopia tegemine on ka täiesti legaalne.

antnx
18.12.08, 14:14
http://www.funnypokershirts.com/catalog/poker-shirts-catalog-dietprint1.html

Rage
18.12.08, 14:16
Omatarbeks downloadimine ja vaatamine on Eesti seaduste alusel täiesti legaalne. Esitamine ja uploadimine on illegaalne. Kui suudan asja hankid ilma kellegile vastu uploadimata siis oled puhas poiss.

Oma originaal meediast enda jaoks koopia tegemine on ka täiesti legaalne.
jep... originaalmeediast koopia tegemine enda tarbeks on lubatud, aga sul peab olema ette näidata originaalmeedia. Mis puutub näiteks veel eraldi Windowsi litsentsidesse.. siis need kehtivad ainult koos ostu-müügi checkiga, kusjuures müüja peab olema sertifitseeritud Microsofti softi edasimüüja.. ehk sõbra käest ostetud litsents koos plaadi ja kleepsuga tegelikult ei kehti! tõsi, eraisiku puhul enamasti vaadatakse sellest tõigast mööda, aga niipea kui oled OÜ või FIE vms... siis küsitakse konkreetselt ka arved ja värgid koos litsentsidega.

usu mind.. andmekaitse ja autoriõigused... krt terved suured erinevad ained on ülikoolides sel teemal.. ja on lausa sellele teemale pühendunud juristid.. ilgelt keeruline värk.