PDA

View Full Version : *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Leheküljed : 1 2 3 [4] 5

Klamber®
18.12.08, 15:21
Omatarbeks downloadimine ja vaatamine on Eesti seaduste alusel täiesti legaalne. Esitamine ja uploadimine on illegaalne. Kui suudan asja hankid ilma kellegile vastu uploadimata siis oled puhas poiss.

Oma originaal meediast enda jaoks koopia tegemine on ka täiesti legaalne.

https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=217212

https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=984518

https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=27738

Oliverk
18.12.08, 15:21
Andmekaitse ja autoriõigused on eestis jah jumala seisuses. Aga niikaua kui sa ise avalikku jagamissaiti püsti ei pane või tuliuut filmi avaliku ftp-ss ei upi ei tule keegi mõne Rambu filmi või Britni Speersi laulu pärast sind kiusama.

Klamber®
18.12.08, 15:29
Andmekaitse ja autoriõigused on eestis jah jumala seisuses. Aga niikaua kui sa ise avalikku jagamissaiti püsti ei pane või tuliuut filmi avaliku ftp-ss ei upi ei tule keegi mõne Rambu filmi või Britni Speersi laulu pärast sind kiusama.

muusika24.ee on täiesti legaalne koht, kõik lood on seal maksu all ja tasutakse autoritasusid ja esitajatasusid jne.. kõik toimib
selles mõttes on jah õigus et kui ise kisa ei tee siis kõigil suva kah.
kui torus pumbas jne muudes eesti serverites meie asju üleval oli , siis saatsin alati viisaka kirja serveri omanikule et paluks need ja need failid eemaldada kuna need on autorikaitse objektid ning nende jagamine on illegaalne ja neid saab vastutusele võtta. siis korjati nad sekundiga ära.

Aristotep
18.12.08, 15:41
Oliverk räägib õiget juttu.

Metsapull
18.12.08, 15:44
Male mängimiseks on selline hea koht: http://www.playok.com/

Tundub, et turniirist asja ei saa, aga niisama mängida saab seal küll. Kui Aristoteo või keegi teine on vahel mõnest partiist huvitatud, siis võib mind MSN-i lisada ja siis saab seal lähemalt rääkida: Metsapull@hotmail.com

leits
18.12.08, 16:36
Kes siis l2bi raketherake liitunud ftp'ga siis teadmiseks et pyhapäeval on 22500$ GUA freeroll neile, hetkel ca 500 osalejat :)

RudiTurbo
18.12.08, 17:11
leitsi postitused sisaldavad taas smaile :)

RudiTurbo
18.12.08, 19:09
Nojah, mul on bmw 530D touring automaat 2003a e39. Hea suur auto, kuid räägiksin mõningatest vigadest. 1) Pidurikettad ja veel pidurikettad, auto suurim nõrkus imo. Need tasuks esinduses ära vahetada (kettad + klotsid terve ring 11k) ning saad 2a garantiid ning vaheta sel jal neid palju jõuad. Parkimisandurid on ka nõrgad ning KALLID, väike jurakas on 2k tykk.

Ahjaa ja peeglid on kallid :D Mul yhe peegliga läks kehvasti, esinduses 11k, siin kohal õnneks on kasko abiks.
Aga maantel muidu mõnus kruiisida.

Kütuse kohta no neid 6l ime asju näete unes ainult. Suvel maanteel parimana olen saanud 5.7l sajale kui sõita 90 ja kont maas. A standard maate on 7, linn 10, seega suht oki toki... oleneb jala raskusest ka muidugi. A muidu auto on aus ;)

Mulle see touringu välimus eriti ei meeldi, aga E39 2003 aasta on minu hetke unistus. Varuosade koha pealt on mul olemas selline isik nagu "Isa" ;D Tal elu aeg käed õlised olnud ning hetkel Tal väike töökoda kah Mustamäel.
Suvel oli just suht koom, kui oli perega väike Saaremaa tripp ning kuskil 2 kilomeetrit pärast praamilt mahasõitu läx põhja alt sumps poolex Peugeot 307'ega ;D Ning ma siiamaani mäletan neid pilke nendest autodest, milledest ma maanteel mööda sõitsin lilla Peugeotiga, mis tegi reaktiivlennuki häält :D Ning see Peugeot ei ole stock välimusega, 17 tolline velg ning toonklaas ka taga, mõni vb mõtles, et ongi siuke hobujõudude tuuning tehtud väixele Peugeotikesele , et siukest häält teeb ;D
Aga sai siis otse isa juurde sõidetud, kohe auto tõstukile ning väike keevitus ja probleem lahendatud :D
Aga muidu Peugeot 307't küll kellelegi ei soovita, see auto on lihtsalt kogu aeg kannis , kõikidele tavakuludele lisaks on ka iga natukese aja tagant mingid elektroonika probleemid. NING ESITULED LÄHEVAD NII TIHTI LÄBI, et enamuse ajast on see auto ühetuleline. Ning üxkord kustusid mul üldse mõlemad tuled ära, pidin udutuledega koju sõitma.

leits
18.12.08, 19:34
Mulle see touringu välimus eriti ei meeldi, aga E39 2003 aasta on minu hetke unistus. Varuosade koha pealt on mul olemas selline isik nagu "Isa" ;D Tal elu aeg käed õlised olnud ning hetkel Tal väike töökoda kah Mustamäel.
Suvel oli just suht koom, kui oli perega väike Saaremaa tripp ning kuskil 2 kilomeetrit pärast praamilt mahasõitu läx põhja alt sumps poolex Peugeot 307'ega ;D Ning ma siiamaani mäletan neid pilke nendest autodest, milledest ma maanteel mööda sõitsin lilla Peugeotiga, mis tegi reaktiivlennuki häält :D Ning see Peugeot ei ole stock välimusega, 17 tolline velg ning toonklaas ka taga, mõni vb mõtles, et ongi siuke hobujõudude tuuning tehtud väixele Peugeotikesele , et siukest häält teeb ;D
Aga sai siis otse isa juurde sõidetud, kohe auto tõstukile ning väike keevitus ja probleem lahendatud :D
Aga muidu Peugeot 307't küll kellelegi ei soovita, see auto on lihtsalt kogu aeg kannis , kõikidele tavakuludele lisaks on ka iga natukese aja tagant mingid elektroonika probleemid. NING ESITULED LÄHEVAD NII TIHTI LÄBI, et enamuse ajast on see auto ühetuleline. Ning üxkord kustusid mul üldse mõlemad tuled ära, pidin udutuledega koju sõitma.

Issi võib sul the mightyman ka olla (ära nyyd halvustavalt võtta), kuid jupid on 2x kallimad kui tavalistel autodel :) (a'la ford ja opel )
Ostes võiks 530D puhul turbo ka üle vaadata, sest kui see l2bi siis on kohe 25k välja minek :D kui automaat, siis see ka, kui see perses võid teise 25k letti visata :) Aga muidu auto on aus, möödasõidul ka hätta ei jää.

Ahjaa ja tagsild + talv = unelm :D. A selliseid vidinaid ikka on mis l2hevad, täna l2ks 2 parkimisandurit, tulin just vahetamast 4.5k ..
Aga edu ostmisel

arvamusliider
18.12.08, 19:53
Milleks parkimisandureid vaja läheb?

jrgn hell
18.12.08, 19:55
kui ise oled pime ja purjus ja kõrvalistuja ka purjus

Keiss
18.12.08, 19:56
Täna 20.30 trios superweekendi satelliit. 6.60-ga võimalik saada 650€ pakett. 5 esimest saavad.

leits
18.12.08, 19:59
kui ise oled pime ja purjus ja kõrvalistuja ka purjus

sõida siksiga edasi vms .. mugavus on elu :)

jrgn hell
18.12.08, 20:09
olen ka poolt, ära närvi mine.Polegi autot praegu, load ka aegunud

ise olen nii ka sõitnud, et matuselindi autole külge jätnud, siis saab eriti teed igalt poolt

stennn
18.12.08, 20:37
Lol sain moneybookersilt lampi sellise pealkirjaga kirja. Mõtlesin juba, et ahah blokitud mu konto.

Moneybookers: Your money is in safe hands

doublemint65
18.12.08, 21:02
hmm flop allin obv.

vinney
18.12.08, 21:26
rigged

CTXrix
18.12.08, 21:30
Lol sain moneybookersilt lampi sellise pealkirjaga kirja. Mõtlesin juba, et ahah blokitud mu konto.

Moneybookers: Your money is in safe hands

Ma ka, korraks võttis junni jahedaks ;D

Tigrano
18.12.08, 22:19
Ma ka, korraks võttis junni jahedaks ;D

Hästi öeldud, sellise pealkirja kohta.

vsiu100
18.12.08, 22:44
krt superweekendi pakett jäi saamata, 99 vs 10 7 , riverisse mulle kolmik,talle auku rida.
aga kõrvale mängitavat 2-te turniiri ownin poolkõvalt hetkel. mõlemal 2. positsioon. pisut bubbleni.....
loodan, et tuleb,siis pole kahju,et trio finaalile ei läinud.....

RudiTurbo
18.12.08, 22:53
Issi võib sul the mightyman ka olla (ära nyyd halvustavalt võtta), kuid jupid on 2x kallimad kui tavalistel autodel :) (a'la ford ja opel )
Ostes võiks 530D puhul turbo ka üle vaadata, sest kui see l2bi siis on kohe 25k välja minek :D kui automaat, siis see ka, kui see pe**es võid teise 25k letti visata :) Aga muidu auto on aus, möödasõidul ka hätta ei jää.

Ahjaa ja tagsild + talv = unelm :D. A selliseid vidinaid ikka on mis l2hevad, täna l2ks 2 parkimisandurit, tulin just vahetamast 4.5k ..
Aga edu ostmisel

No Ford ja Opel pole autod. Kunagi mu onu küsis ühelt naiselt, et mix tehti Opel. Ja isegi naine oskas vastata, et Opel tehti sellex, et Ford kõige sitem auto poleks :D
Ma loodan, et keegi Fordimees nüüd solvuma ei hakka :D
Aga jah, ostmiseni on veel aega, kui just mõnel tourneyl ei hiti peagi :P

Uniquest
18.12.08, 23:36
YEAH!!

Superweekendi pilet käes. Luckbox töötab edasi. Ja kinnitust sai, et mõned tüübid ei oska üldse satelliite mängida. Miks kurat oli chipleaderil mu vasakul käel vaja oma hiigelstäki juures blindidest küünte ja hammastega kinni hoida. >:(
Ise ütles, et mängib ainult AA-d veel, aga pärast oli vaja varastada ja oma AK-d lehvitada veel. Mitu korda tõmbas mind shortstäkiks blind vs blind, ja 2-barrel alliniks mul kordagi mune polnud. Aga õnneks lõi ta oma loose olemisega lõpuks mullimehe välja, selle eest peab tänama teda.

Üks haigemaid käsi sisaldas MP raise, CO allin, mina SB allin AKs. MP 8-8, CO AK. Floppame A, ma saan runner-runner masti. Nii ei saa kaotada juuuuu... :)

ranka
19.12.08, 00:13
Semu ütleb (22:06):
yo
kle mis kellast omme kooli peab minema
Semu ütleb (22:08):
oops vale vend
Ranka - Still Hungover ütleb (0:11):
ROFL
ROFL
ROFL

Tuju tehakse alati heaks!

ranka
19.12.08, 00:15
krt superweekendi pakett jäi saamata, 99 vs 10 7 , riverisse mulle kolmik,talle auku rida.
aga kõrvale mängitavat 2-te turniiri ownin poolkõvalt hetkel. mõlemal 2. positsioon. pisut bubbleni.....
loodan, et tuleb,siis pole kahju,et trio finaalile ei läinud.....

Mis turnaga tegu oli?

Klamber®
19.12.08, 00:20
No Ford ja Opel pole autod. Kunagi mu onu küsis ühelt naiselt, et mix tehti Opel. Ja isegi naine oskas vastata, et Opel tehti sellex, et Ford kõige sitem auto poleks :D

aga opelimehed võivad solvuda?

vsiu100
19.12.08, 00:22
aga opelimehed võivad solvuda?

juba out`?

Klamber®
19.12.08, 00:25
juba out`?

jep

ESTPatrick
19.12.08, 01:40

käi perse

stennn
19.12.08, 02:04
käisin sõpradega väljas. tüdrukul oli samal ajal naiste õhtu kodus ning pärast läxid kluppi. tulin koju, vaatan arvutisse ning selline lugu lahti: http://www.youtube.com/watch?v=h8VGQTtENSs WTF?

Oliverk
19.12.08, 02:06
Mul Ford aga õigust räägid :D

Davy
19.12.08, 02:15
USD 10,70330 :-\ .... 15 % langust kuu ajaga

ranka
19.12.08, 02:15
http://www.pokertableratings.com/overview/MeleaB

ROFLLLLLLLLLLLLLL. SEE ON HULLEM, KUI OLLA LOSING PLAYER IMO!

ranka
19.12.08, 06:30
Aitas.

Täna võtan PT3, testin seda 60 päeva ning kui meeldib rohkem, kui HEM siis jään selle peale. Kas kellegil veel on jamasid, et mingi aeg HEM ei salvesta layoyti ära ja miski "cant write prefs.xxx bbalaba" nii tilti ajab. Ja siis 6maxi ja full ringi kleebib ka kokku.

Sigadus!

ranka
19.12.08, 08:41
TRA MIS TILT RAISK.

-$1700 -> BACK TO EVEN -> +400 -> BACK TO EVEN -> +400 -> BACK TO EVEN JA SIIS TEGIN KAKS BLUFFI, MILLEST 1 OLI SUUREPÄRANE JA SIIS 1 REGULAR OTSUSATADA CALLIDA 45s-IGA BUTTONILT 3BETI, SIIS OTSUSTAS FLOATIDA KOLME PAARIGA, SAADA TURNIL FLUSH DRAW NING SIIS CALLIDA 2-ND BARREL JA SIIS RIVERIL SAADA RUNNER-RUNNER 2 PAARI JA SIIS RIVERIL TIMEBANK CALLIDA, JÄTTES OMALE ALLES AINULT $20 JA $1000+ POT LÄKSKI TEISELE POOLE, SEST MUL OLI AK. JA TRA 2 ESIMEST TÄNAVAT SNAP CALLIS JA VIIMASEL RIVERIL TIME BANK-CALLIS. MORONID!

-andres-
19.12.08, 08:43
:/

Aga seosed Dollariga. Nooremana oli täpselt sama kamm, vaatasin nuttes, kuidas kurss kukub, sest kogusin korvpallikarte ja väärtused olid neil dollaritest. Nüüd siis uus hobi ja uued probleemid taas selle kursiga :D.

Davy
19.12.08, 09:20
Aitas.

Täna võtan PT3, testin seda 60 päeva ning kui meeldib rohkem, kui HEM siis jään selle peale. Kas kellegil veel on jamasid, et mingi aeg HEM ei salvesta layoyti ära ja miski "cant write prefs.xxx bbalaba" nii tilti ajab. Ja siis 6maxi ja full ringi kleebib ka kokku.

Sigadus!

Solution PC restart, layoudi pead siiski peale seda ise paika vedama.

MInu probleemid hem-ga on see , et HU pean ilma HU display-ta mängima starsis, sest millegipärast ei tööta see.

ranka
19.12.08, 09:56
Solution PC restart, layoudi pead siiski peale seda ise paika vedama.

MInu probleemid hem-ga on see , et HU pean ilma HU display-ta mängima starsis, sest millegipärast ei tööta see.

Ma ise ka solutioni tean aga põhjust ei tea? Samas võrreldes PT3-ga on HEM'i disain kuidagi jube vanamoeline ja keeruline :S

Proovin PT3, selle eest keegi raha ju ei nõua :D

Rage
19.12.08, 11:01
Aitas.

Sigadus!
mul on mure selline.. et alguses kui laudadesse istun.. siis viskab state ikka suht lambist vahepela ringi.. korra läheb jälle lauas korda.. kõik õiged statid õigete mängijate juures.. ja siis mingi lambiajal on kas statid valede mängijate juures.. või yldse suvaliste mängijate statid.. keda mul tegelt pole isegi üheski lauas.. mingi 15min mängimist.. siis enamvähem jäävad kõikides laudades statid paika.. aga alguses ikka täiega segab ja -EV on garanteeritud...

lisaks on mul jama.. et need kaardid.. mis ilmuvad hiljem peale handi lõppu.. et näitab, mis kellelgi oli.. need on mingi suht suvalistes kohtades ja pole leidnud ka kohta, kus ma saaksin neid paika panna või välja lülitada...

ranka
19.12.08, 11:10
mul on mure selline.. et alguses kui laudadesse istun.. siis viskab state ikka suht lambist vahepela ringi.. korra läheb jälle lauas korda.. kõik õiged statid õigete mängijate juures.. ja siis mingi lambiajal on kas statid valede mängijate juures.. või yldse suvaliste mängijate statid.. keda mul tegelt pole isegi üheski lauas.. mingi 15min mängimist.. siis enamvähem jäävad kõikides laudades statid paika.. aga alguses ikka täiega segab ja -EV on garanteeritud...

lisaks on mul jama.. et need kaardid.. mis ilmuvad hiljem peale handi lõppu.. et näitab, mis kellelgi oli.. need on mingi suht suvalistes kohtades ja pole leidnud ka kohta, kus ma saaksin neid paika panna või välja lülitada...

Sul on üks (või mõlemad) probleemidest:
[x] kasutad pokkeritoa prefered seati (et istud ühe koha peal) aha HEM-is ei ole seda paika pannud. HEM->HUD Options->Seating Preferences
[x] Hero nimed on kirja panemata. HUD Options->Setup Hero Names

hotcocacola
19.12.08, 11:46
APPI ;D, mis olek !

Davy
19.12.08, 11:53
Lõpuks ometi avalikustas Ranka kõigile oma BR suuruse :D

ranka soovitan mõlemad postitused deletada, wtf milleks see br suuruse teadmine vajalik on...(no offence imric)

CTXrix
19.12.08, 12:04
Lugesin kuskilt artiklit dollari edasisest minekust ja pakuti, et 2009 tõmbab vabsjee alla ennast, kuna praegu rämedalt ülehinnatud. ???

Oskab keegi kommenteerida?

ranka
19.12.08, 12:04
Miks sa arvad, et peab just bankrolli kaotama dollari langusega? On ka teisi asju, mis vajuvad ja tõusevad koos dollariga. Teiseks oma bankrolli ma ei ole kunagi varjanud ega ole ka avalikustanud, kui suur see number tegelikult on. Need inimesed, kes seda tahaksid teada saaksid selle teada nii või naa või juba teavad. Ja ainus võimalus oma bankrolli/tulemusi täielikult varjata oleks mitte olla aktiivne Eesti pokkerikommuunis, et keegi ei teaks su "screen-name" ja ei saaks tulemusi träkida teistes foorumites/pokkeritubades/datamine saitidel.

Imricu kommentaar muidugi oli kindlasti liiast ja see on ehe näide, et Eesti pokkerikomuun ei ole veel ikkagi "suureks" kasvanud. Samuti see "bankroll" on üheks põhjuseks, miks ma ei ole tahtnud Starsis videot avalikusele teha, sest siis tuleks rohkem "bankrolli" teemalisi küsimusi, kui mängulis. Nüüd muidugi autoreload ja vabandusi ei leia.

EDIT: Ja tahtsin lisada ,et 2p2-s ma pole elusees näinud kedagi nuhkimas kellegi bankrollides! Pigem on antud soovitusi, et sul roll liiga väike või vastupidi liiga suur, et mine investeerima. Aga ise teate - nii käitudes kaevate endale ise auku!

hotcocacola
19.12.08, 12:06
Miks sa arvad, et peab just bankrolli kaotama dollari langusega? On ka teisi asju, mis vajuvad ja tõusevad koos dollariga. Teiseks oma bankrolli ma ei ole kunagi varjanud ega ole ka avalikustanud, kui suur see number tegelikult on. Need inimesed, kes seda tahaksid teada saaksid selle teada nii või naa või juba teavad. Ja ainus võimalus oma bankrolli/tulemusi täielikult varjata oleks mitte olla aktiivne Eesti pokkerikommuunis, et keegi ei teaks su "screen-name" ja ei saaks tulemusi träkida teistes foorumites/pokkeritubades/datamine saitidel.

Imricu kommentaar muidugi oli kindlasti liiast ja see on ehe näide, et Eesti pokkerikomuun ei ole veel ikkagi "suureks" kasvanud. Samuti see "bankroll" on üheks põhjuseks, miks ma ei ole tahtnud Starsis videot avalikusele teha, sest siis tuleks rohkem "bankrolli" teemalisi küsimusi, kui mängulis. Nüüd muidugi autoreload ja vabandusi ei leia.

+1

ranka
19.12.08, 12:12
Lugesin kuskilt artiklit dollari edasisest minekust ja pakuti, et 2009 tõmbab vabsjee alla ennast, kuna praegu rämedalt ülehinnatud. ???

Oskab keegi kommenteerida?

Dunno. Kunagi ma mõtlesin, et valulävi võiks olla 10 krooni dollari eest ja kui kukub alla selle, et siis tõmbaks pokkerikontod tühjaks ja jätaks nii 15-20 jagu raha kontole. Aga näed, tuli see 10 eekine valulävi ja hui viitsisin nende rahadega jamada hakata. Eriti kepp on neid välja võtta ja kui hakkad tagasi kandma, siis samuti näe sellist lolli vaeva ning ühtlasi ka mugavustunnetus kaob ära, kui rolli liiga väikseks viia, eriti kui downswing tuleb.

Seega dollari langus või tõus peaks olema pokkerimängijale täiesti "mõttetu" asi ning raha välja kakkuma dollari languse pärast on minu arvates mõttetu. Samamoodi ei tohiks üldse pokkerikontol raha hoida ,sest äkki pokkerituba läheb pankrotti või keegi häkib sisse. Samasuguseks "riskiks" võiks ka dollarilanguse pidada. Ja kui dollar peaks langema katastrofaalsele tasemele, et näiteks roll hävineb peaaegu täielikult, siis arvan, et kogu maailma majandus peaks julmalt kokku vajuma. ning isegi kui oleksid raha kandnud kroonideks, ei ole see langus kroonist mööda käinud ja oleksid laksu saanud kätte nii või naa.

On lihtsalt nats "ebastabiilsemad" ajad, meil ei ole siin midagi teha (hoidke lihtsalt tagavarasid muudel kontodel) ning tuleb elada dollari kõikumised üle.

Davy
19.12.08, 12:13
+1

"+1" tuleks ära keelata

click "Show unread posts since your last visit"
click on a topic
scroll down find a post with "new" mark and read the informative "+1"

click again "Show unread posts since your last visit"
click on a topic
scroll down find a post with "new" mark and read the informative "+1"

ranka
19.12.08, 12:14
Oma kommentaariga tahtsin ma just nimelt tähelepanu juhtida just sellele, et võibolla Ranka ei mõelnud kõike tegureid läbi, kui sellise info avalikustas. Välja kukkus kõik aga kuidagi hoopis teistmoodi.

No ikkagi ma ei näe siin mingit vahet :) Pigem selle kommentaariga sa lihtsalt tõstsid tormi üles :) Aga unustame selle jutu.

Muideks sain kätte täna starsis ahvi:

http://www.pokerstars.com/vip/store/images/large/monkey.jpg

Vot see on küll kõva asi ning kui kellegil on punkte, siis kindlasti tellige too pärdik ära. Vaatad talle korra otsa ja automaatselt on tilt kadunud :) Seega kindlasti +EV.

Ja imric kas sa kunagi magad ka?? Minu teada käid tööl ju aga iga öösel oled igas foorumis, samuti päeval, õhtul jne. Miski bot oled?

Potsataja
19.12.08, 12:19
Ja imric kas sa kunagi magad ka?? Minu teada käid tööl ju aga iga öösel oled igas foorumis, samuti päeval, õhtul jne. Miski bot oled?

Tundub, et sa ei loe enam teiste või siis ainult minu blogi ja üldse oled väheinformeeritud :D

hotcocacola
19.12.08, 12:25
http://www.pokerstars.com/vip/store/images/large/monkey.jpg

Vot see on küll kõva asi ning kui kellegil on punkte, siis kindlasti tellige too pärdik ära. Vaatad talle korra otsa ja automaatselt on tilt kadunud :) Seega kindlasti +EV.

ja nagu näha, ei mingit tilti ;D

ranka
19.12.08, 12:35
Tundub, et sa ei loe enam teiste või siis ainult minu blogi ja üldse oled väheinformeeritud :D

Kurvastusega peab tõdema, et paraku see nii on :'( :'( :'(

See foorum siin nõuab oma aja ning on veel väga palju tegemisi olnud ning tõesti ei ole jõudnud igale poole. Elu tundub olevat hetkel nii kuradima pilla-palla (NB! mitte billa-balla) - hommikul ärgates - oh another empty day, siis mässa siin-seal, tuleb kolmas jama peale ning lõpuks voodisse minnes - oh krt ei jõudnudki midagi täna teha.

Seetõttu pole isegi omale blogile 2-3 päeva jõudnud, rääkimata teise blogidesse.

ranka
19.12.08, 12:49
Ja doltsiga seoses on Starsi poolt häid uudiseid:

Tib küsis:
Please propose table and bankroll in €. As an european player, I'm tired to see the $ going down every day!!

Mille peale suvaline töll saatis kirja Starsi supporti ja talle vastati nii ja ta küsib foorumis starsi Alexilt (see analoogne töll nagu Baari Talis) kinnitust:

Alex could you confirm this?

Hello XXXX,

Actually having the cashier and games in multi-currencies is something we
are working on! It is currently in the hands of the development team, so
hopefully, you will see it over the next few months!

Good luck at the tables!

Best Regards,

Jeanne D.
PokerStars Poker Room Management Team

ok2aa
19.12.08, 12:56
Dunno. Kunagi ma mõtlesin, et valulävi võiks olla 10 krooni dollari eest ja kui kukub alla selle, et siis tõmbaks pokkerikontod tühjaks ja jätaks nii 15-20 jagu raha kontole. Aga näed, tuli see 10 eekine valulävi ja hui viitsisin nende rahadega jamada hakata. Eriti kepp on neid välja võtta ja kui hakkad tagasi kandma, siis samuti näe sellist lolli vaeva ning ühtlasi ka mugavustunnetus kaob ära, kui rolli liiga väikseks viia, eriti kui downswing tuleb.

Seega dollari langus või tõus peaks olema pokkerimängijale täiesti "mõttetu" asi ning raha välja kakkuma dollari languse pärast on minu arvates mõttetu. Samamoodi ei tohiks üldse pokkerikontol raha hoida ,sest äkki pokkerituba läheb pankrotti või keegi häkib sisse. Samasuguseks "riskiks" võiks ka dollarilanguse pidada. Ja kui dollar peaks langema katastrofaalsele tasemele, et näiteks roll hävineb peaaegu täielikult, siis arvan, et kogu maailma majandus peaks julmalt kokku vajuma. ning isegi kui oleksid raha kandnud kroonideks, ei ole see langus kroonist mööda käinud ja oleksid laksu saanud kätte nii või naa.

On lihtsalt nats "ebastabiilsemad" ajad, meil ei ole siin midagi teha (hoidke lihtsalt tagavarasid muudel kontodel) ning tuleb elada dollari kõikumised üle.

taal läheb aina rohkem persse kahjuks :(

tuleks lihtsalt hoida mõlemas, nii pokkerikontol kui pangas piisavalt rahtsi et valuutakõikumised liiga palju elubankrolli ei mõjutaks.

ranka
19.12.08, 13:14
Aga kas keegi oskab lühidalt mulle selgitada, miks taal langeb? Mis põhjustab taala languse??

Ma ei ole mitte kunagi (ega vist hakkagi) aru saanud, et miks ja kuidas valuutad tõusevad? Miks nad ei võiks olla kõik fikseeritud kursil? Ja minu loogika ütleb, et kui üks asi langeb, siis mingi asi peab ju languse arvelt tõusma või eksin?

Davy
19.12.08, 13:25
taal läheb aina rohkem persse kahjuks :(

tuleks lihtsalt hoida mõlemas, nii pokkerikontol kui pangas piisavalt rahtsi et valuutakõikumised liiga palju elubankrolli ei mõjutaks.

Lugesin ka kiirelt olulisemad uudised üle ja vaatasin EUR USD graafikut... cash out.... jätsin kontole ainult 20 bi, millega edasi tegutseda .

ranka
19.12.08, 13:30
Lugesin ka kiirelt olulisemad uudised üle ja vaatasin EUR USD graafikut... cash out.... jätsin kontole ainult 20 bi, millega edasi tegutseda .

Just said persest! Dolts tõusis 0.40 senti :) Seega $1000 peale kaotasid 400 eeki :)

Davy
19.12.08, 13:32
Just said persest! Dolts tõusis 0.40 senti :) Seega $1000 peale kaotasid 400 eeki :)

MA 10 min tagasi cashoutisin ;)

Oliverk
19.12.08, 13:40
Taal langeb kuna Ameerika majandus on kapitaalslet perses. Nii sügavas augus kui üldse olla saab. Raha lihtsalt trükiatkse lambist juurde niipalju kui tarvis. Kuna kellelgi usku dollarisse pole siis langeb nii mis mühiseb.

masterpuppet
19.12.08, 13:56
Ning tänu populistist obamale on meil varsti suuremad pudrumäed kui ameerikas.

ranka
19.12.08, 13:59
Taal langeb kuna Ameerika majandus on kapitaalslet pe**es. Nii sügavas augus kui üldse olla saab. Raha lihtsalt trükiatkse lambist juurde niipalju kui tarvis. Kuna kellelgi usku dollarisse pole siis langeb nii mis mühiseb.

Seda raha "trükkimise" juttu ma ei ole kunagi uskunud ja ei taha uskuda.. Selline neandertaalne lähenemine kuulub rohkem sinna Zimbabwe (krt kuidas see kirjutati) suguste maade juurde ning mitte läänemaailma riikide hulka. Või kuulub?

Ja isegi, kui raha juurde trükitakse, mis kasu sellest riik saab? Mitte sittagi ju?

Tuul
19.12.08, 14:10
Ranka, sa oled äraandja,
kuna sa soovitasid, ma ostsin HEM'i ja nüüd ise lähed PT3-e peale, aga mina tahan olla täpselt nagu sina

RudiTurbo
19.12.08, 14:20
Ranka, sa oled äraandja,
kuna sa soovitasid, ma ostsin HEM'i ja nüüd ise lähed PT3-e peale, aga mina tahan olla täpselt nagu sina

Sama siin, peab ju Herole järgnema ;D
Mul on ka muidu see cannot write to prefs error, aga kas keegi sellest HEM'i foorumis pole juttu teinud, nad ju ikka töötavad HEM'i kallal, seega peaxid nad selle ära suutma fixida.

btw head uudised, mu vana kõvaketas on elus :)

ranka
19.12.08, 14:28
Ranka, sa oled äraandja,

Nii ta on - algul kiitsin HEM'i taevani ja nüüd ise põgenen tollelt laeval :) Tegelikult ma HEM'i kohta ei ole eriti halbu sõnu öelnud aga olme ausad kohati on ta liiga vanamoeline.

Täna juba natsa proovisin PT3-ega mängida ja kuidagi veitsa südamelähedasem. Eriti meeldisid vanad PT2 featured:
* vasakul pool olev mängijate nimekiri, kus toksid sisse mängija nime. HEM-is oli algul väga keeruline leida, et kuidas saada infot teatud mängija kohta. Samuti peab rohkem clickima, mis on natuke häirivam.
* PT3 tabide ja lahtrite asetused meeldivad mulle rohkem, maybe harjumuis jäänud sisse PT2-est
* PT3 graafikud on kenamad, tegelt oli selle Poker Grapher'i graafi ktäis nuts ja see on mu favoriit

Samuti PT3 disain on modernsem ja meenutab PT2 edasi arendust ning natuke on ka kasutajasõbralikum. HEM on algajatel vägagi raske ja keeruline, eriti just installimise ja autoimportimise käima saamise osa. Samuti ei meeldi mulle HEM-is popup stattide tegemine, mis kuidagi jätab nii algelise mulje, vana PAHUD'i (ja ka PT3) on see lahendus natukene parem. HEM'i suurimaks plussideks on kindlasti hetkel see, et ta toetab Prima Võrku, mis on minu arvates väga tähtis just eestlastele (unibet, triobet, nordicbet) ning ka foorumid on tunduvalt paremad, kui PT3 foorumid. Samuti HEM'i table manager on NUTS, kui sa mängid cascade moodis (tile moodis pole vahet) aga sama junn pidi ka PT3-le tulema.. Nende arendamisekiirus teades võib seda alles näha 2010-ndal aastal :P

PT3 miinuseid ei oska hetkel välja tuua, kuna ei ole sellega veel niipalju töötanud. Hetkel impordib nin 3 tunniga (2h57m) on imporditd 934,000 kätt! :) Seega importimise kiirused on samad või isegi nats kiirem aga mida rohkem käsi databaasi tuleb, seda aeglasemaks importimine läheb ning praegu ei saa järeldusi teha.

Samuti tahaks võrrelda PT3 ja HEM filtreid, andmete edastus kiirust ning üldisi probleeme. Ühte probleemi ma juba HUD-is nägin ja loodan, et ma leian sellel lahenduse - HUD-i statid starsis ei muutnud oma suurust laua suurse järgi! See tähendab, et kui ma tegin lauda suuremaks või väiksemaks jäid HUD-i statid täpselt sama suureks!

Proovin 60 päevase triali ära kasutada ning tõenäoliselt, kui ma jõuan selle aja lõpuni, siis PT3 on ka pandav pill! :) Kui ei jõua, siis järelikult sai enne 60 päevalist trali kasutamise lõppu siiber ette ning viskasin selle bugise pilli võssa.

bounce
19.12.08, 15:46
jep, statid jäid sama suureks, ehk siis kui tiled tabled, hakkab see suurema laudade arvu juures häirima.

ESTPatrick
19.12.08, 15:50
Aga kas keegi oskab lühidalt mulle selgitada, miks taal langeb? Mis põhjustab taala languse??

Ma ei ole mitte kunagi (ega vist hakkagi) aru saanud, et miks ja kuidas valuutad tõusevad? Miks nad ei võiks olla kõik fikseeritud kursil? Ja minu loogika ütleb, et kui üks asi langeb, siis mingi asi peab ju languse arvelt tõusma või eksin?

Küsi Lutzkylt - ta on äss

antnx
19.12.08, 15:54

EDIT: Ja tahtsin lisada ,et 2p2-s ma pole elusees näinud kedagi nuhkimas kellegi bankrollides! Pigem on antud soovitusi, et sul roll liiga väike või vastupidi liiga suur, et mine investeerima. Aga ise teate - nii käitudes kaevate endale ise auku!

Õnneks tänu sellele foorumile pole paljudele noortele grindijatele üldse sellist mõtlemisviisi õpetatud ja nad kõik on foorumis aktiivsed ja räägivad oma BR-ist ja asjades. Võtkem ntx nl10 grinderite nurgake - pole vahet kas see on NL10 või Nl100000 mõte jääb ju ikka samaks. Kõik räägivad ja arutavad ning aitavad üksteisel paremaks saada. Ranka just mõtles oma postituses selliseid vendi - keda on eestis ma usun. Kes on highrollerid, pole oma nägu kuskil näidanud, keegi ei tea kes nad on. Tänaval suvaline vanka võib olla nl1000 võitev mängija ma keegi ei tea seda. Tänu sellele foorumile loodan, et Eesti pokkerikommuun hakkab käituma nagu üks kommuun peaks - kõik on ühiselt koos ja püüdlevad ühise eesmärgi poole.

IMO

Uniquest
19.12.08, 17:04
Ja doltsiga seoses on Starsi poolt häid uudiseid:

Tib küsis:
Please propose table and bankroll in €. As an european player, I'm tired to see the $ going down every day!!

Mille peale suvaline töll saatis kirja Starsi supporti ja talle vastati nii ja ta küsib foorumis starsi Alexilt (see analoogne töll nagu Baari Talis) kinnitust:

Alex could you confirm this?

Hello XXXX,

Actually having the cashier and games in multi-currencies is something we
are working on! It is currently in the hands of the development team, so
hopefully, you will see it over the next few months!

Good luck at the tables!

Best Regards,

Jeanne D.
PokerStars Poker Room Management Team

See oleks super. Hea oleks, kui kulutaks raha põhimõtteliselt samas valuutas, milles pokkeris teenid. Siis ei kaota pokkerit mängides kursside kõikumise pealt.

Oliverk
19.12.08, 18:39
Vana karmavõlga tasuti vist?

Texas Hold'em $0.05-0.10 NL (real money)
Table SuTr4's HE
Hand #P4-83940734-316
Started At 19 Dec 2008 03:45:07 PM ET
Ended At 19 Dec 2008 03:46:23 PM ET

Button is Seat 5
Seat 1: The_Oliverk [ Q :club: , Q :spade: ] ($19.57 in chips)
Seat 2: jintian ($1.80 in chips)
Seat 3: Netshark71 ($2.00 in chips)
Seat 5: BigplayaK2Ox ($10.00 in chips)
Seat 6: darek8888 ($11.22 in chips)
Seat 8: O.SINKO ($12.02 in chips)
Seat 9: lingwaah ($10.00 in chips)
Seat 10: BoBbeLle83 ($14.91 in chips)

ANTES/BLINDS
O.SINKO posts small blind ($0.05), lingwaah posts big blind ($0.10), Netshark71 posts big blind ($0.10).

PRE-FLOP
BoBbeLle83 folds, The_Oliverk raises $0.40, jintian folds, Netshark71 folds, BigplayaK2Ox calls $0.40, darek8888 folds, O.SINKO calls $0.35, lingwaah calls $0.30.

FLOP [ board cards 2 :diamond: ,J :diamond: ,3 :diamond: ]
O.SINKO checks, lingwaah checks, The_Oliverk bets $1.25, BigplayaK2Ox raises $3.00, O.SINKO folds, lingwaah folds, The_Oliverk raises $7.50, BigplayaK2Ox raises $6.60 and is all-in, The_Oliverk calls $0.85.

TURN [ board cards 2 :diamond: ,J :diamond: ,3 :diamond: ,Q :diamond: ]

RIVER [ board cards 2 :diamond: ,J :diamond: ,3 :diamond: ,Q :diamond: ,3 :spade: ]

SHOWDOWN
BigplayaK2Ox shows [ 7 :diamond: , 6 :diamond: ]
The_Oliverk shows [ Q :club: , Q :spade: ]
The_Oliverk wins $19.86.

SUMMARY

leits
19.12.08, 18:58
imo nii multiways potis raiseda on leak ja veel sellisel boardil .. a noh donk nagu ma olena ...

Oliverk
19.12.08, 19:16
Ma ei ütlegi et ilus mäng oli või midagi. Aga seal NL10 näeb igast asju. Seekord oli tal miskine käsi isegi.

Rage
19.12.08, 21:15
Seda raha "trükkimise" juttu ma ei ole kunagi uskunud ja ei taha uskuda.. Selline neandertaalne lähenemine kuulub rohkem sinna Zimbabwe (krt kuidas see kirjutati) suguste maade juurde ning mitte läänemaailma riikide hulka. Või kuulub?

Ja isegi, kui raha juurde trükitakse, mis kasu sellest riik saab? Mitte sittagi ju?
usa keskpank ei anna infot enam mitu aastat välja.. palju taala trükitakse.. vist 2002 aastast alates.. usa eksport on väiksem kui import... nafta hind on seotud otseselt taalaga...

ehk.. ameeriklased tarbivad rohkem kui ise toodavad ja maksavad selle eest paberiga millel nimeks dollar.. kellelgi pole infot palju seda paberit aastas juurde toodetakse/trükitakse...

arvamusliider
19.12.08, 21:45
kellelgi pole infot palju seda paberit aastas juurde toodetakse/trükitakse...

Mul on siseinfot. Trükitakse ja ohtralt, usa dollaril puudub igasugune kate. Dollari tulevik on tume.
Ainuke kindel valuuta on hiina jüaan oma keskpanga kullavarudega.

antnx
19.12.08, 21:53
http://video.google.com/videoplay?docid=7065205277695921912

jaa

http://www.zeitgeistmovie.com/

ranka
19.12.08, 22:41
usa keskpank ei anna infot enam mitu aastat välja.. palju taala trükitakse.. vist 2002 aastast alates.. usa eksport on väiksem kui import... nafta hind on seotud otseselt taalaga...

ehk.. ameeriklased tarbivad rohkem kui ise toodavad ja maksavad selle eest paberiga millel nimeks dollar.. kellelgi pole infot palju seda paberit aastas juurde toodetakse/trükitakse...

Ja kas valuuta kursid ainult sõltuvadki "trükkimisest"?? Ja kuidas dollari hind on seoses nafta hinnaga???

Ma olen seda küsimust küsinud rohkem kui ühes foorumis, rohkem kui 10 korda ja mitte ükski inimene ei ole mulle selgeks seda suutnud teha!

Ja näiteks, kui ma ostaks maailmast kõik dollarid ära siis dollari hind tõuseb?

ranka
19.12.08, 22:43
Ja keda huvitab:

Hand imported: 1,379,272
Time elapsed: 4:41:55 (81.5 kätt tunnis)

Marks111
19.12.08, 23:00

Ei, selle asemele trükitakse kohe uued.Ja USA pank võib lasta ühe dollari kohta 10 dollarit välja(ehk kui inimene paneb panka 1 dollari siis pank võib välja anda 10)

Lutzky
19.12.08, 23:06
Ja kas valuuta kursid ainult sõltuvadki "trükkimisest"?? Ja kuidas dollari hind on seoses nafta hinnaga???

Ma olen seda küsimust küsinud rohkem kui ühes foorumis, rohkem kui 10 korda ja mitte ükski inimene ei ole mulle selgeks seda suutnud teha!

Okei, kuivõrd ESTPatrick saatis mulle täna alljärneva e-maili:
Quote from: ranka on Today at 01:14:21 PM

Küsi Lutzkylt - ta on äss

- .................................................. ..............

....siis ma vastan sellele küsimusele järgmisel nädalal ära - nii teisipäev/kolmapäev, kuda jõuan (võib meelde ka tuletada). Põhjalikult. Praegu ei ole kahjuks aega, lähen tuduma, sest homme varakult Soome põtradele külla.

Kohtumiseni,
L.
(äss ma ei ole, aga majanduskõrgharidusega tohman olen küll)

ranka
20.12.08, 00:29
LOL.

ESTPatrick on NUTS.
Lutzky on NUTS

Ise mõelge kas NUTS nagu hull või NUTS nagu kõva käsi :) Vihje 1 neist on NUTS ja teine on ka NUTS.

Ja PT3-es esimene viga: pole squeeze statti
Ja esimene positiivne leid: custom stats ja seal peaks saama selle teha aga siis vaja regada, et toda versiooni saad. Samuti PT3 impordib observed (datamined) käsi starsis. Miski 30 on lubatud importida (ei saanudki aru, mis aja vältle)

privador
20.12.08, 01:48
T2itsa lopp.Mitte midagi ei viici teha ei juua,nasii lantida ja ka. pokkerit m2ngida.Lihtsalt vaatan lakke ja klopsin tv kanaleid.Isegi kui leian fishe t2is laua,ei viici isegi siis m2ngida...see ju koigest raha....
Kas elu on toesti igav?
N2dal tagasi k2isin hesburgis burgsi tellimas.Neiu tegi mulle ca 30 eeguse tynga/st maxis 60 eegu asemel tagasi 30.Aga koige naljakam veel see,et ma lihtsalt ei viicinud k2ra tosta ja ryhmasin k2ega.

ranka
20.12.08, 02:07
KAS KELLEGIL VEEL PELAE MINU NET NU**IB?

PokerStars Game #23072020760: Hold'em Pot Limit ($2/$4) - 2008/12/19 19:03:37 ET
Table 'Peneleos II' 9-max Seat #1 is the button
Seat 1: bballin04 ($410.65 in chips)
Seat 2: thenutspt ($400 in chips)
Seat 3: Artanis11 ($488 in chips)
Seat 4: RoysFlush ($731.10 in chips)
Seat 5: plyboy_binny ($400 in chips)
Seat 6: ranka666 ($816.65 in chips)
Seat 8: behbeeL ($68 in chips)
Seat 9: lessharm ($400 in chips)
thenutspt: posts small blind $2
Artanis11: posts big blind $4
*** HOLE CARDS ***
Dealt to ranka666 [Js Jc]
RoysFlush: raises $8 to $12
plyboy_binny: folds
ranka666: calls $12
behbeeL: folds
lessharm: calls $12
bballin04: folds
thenutspt: folds
Artanis11: folds
*** FLOP *** [Jd 9d 3s]
RoysFlush: bets $20
ranka666 is disconnected
ranka666 has timed out while disconnected
ranka666: folds
ranka666 is sitting out
lessharm: folds
Uncalled bet ($20) returned to RoysFlush
RoysFlush collected $39.90 from pot
RoysFlush: doesn't show hand
*** SUMMARY ***
Total pot $42 | Rake $2.10
Board [Jd 9d 3s]
Seat 1: bballin04 (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 2: thenutspt (small blind) folded before Flop
Seat 3: Artanis11 (big blind) folded before Flop
Seat 4: RoysFlush collected ($39.90)
Seat 5: plyboy_binny folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: ranka666 folded on the Flop
Seat 8: behbeeL folded before Flop (didn't bet)
Seat 9: lessharm folded on the Flop

KENA 200BB DEEP, TOP SET JA LIHTSALT NET KADUS JA FOLDIS ÄRA!

Tigrano
20.12.08, 02:43
T2itsa lopp.Mitte midagi ei viici teha ei juua,nasii lantida ja ka. pokkerit m2ngida.Lihtsalt vaatan lakke ja klopsin tv kanaleid.Isegi kui leian fishe t2is laua,ei viici isegi siis m2ngida...see ju koigest raha....
Kas elu on toesti igav?
N2dal tagasi k2isin hesburgis burgsi tellimas.Neiu tegi mulle ca 30 eeguse tynga/st maxis 60 eegu asemel tagasi 30.Aga koige naljakam veel see,et ma lihtsalt ei viicinud k2ra tosta ja ryhmasin k2ega.

Loe mõni pokkeri raamat igavusest läbi ;D Ma ka ei viitsi iga pisi asjapärast, mingit skandaali tõsta, oleksin hesburgeris samuti käitunud arvan.

ESTPatrick
20.12.08, 02:53
netipokker on õnnemäng

privador
20.12.08, 02:55
ai sinna l2ks valus nuts

Tigrano
20.12.08, 03:03

Päris karm, kõrgemas limiidis tuleks aretada, mingi topelt neti teenusepakkujate süsteem, muidu võib väga kulukaks vahest minna. Starsis soft noramaalne jõuaks teise netiga sisse ronida, Toweris soft nii kehva, et sellel pole mõtet, sest lauad hanguvad peale disconncti.

Tisko
20.12.08, 03:20
Ma ise ka solutioni tean aga põhjust ei tea? Samas võrreldes PT3-ga on HEM'i disain kuidagi jube vanamoeline ja keeruline :S

Proovin PT3, selle eest keegi raha ju ei nõua :D

Ma ise olen ka registreeritud PT3 omanik ja ei kurda, kuigi ilmselgelt ma pole sama nõudlik kasutaja kui ranka saab olema.
Siinkohal oleks ka sobiv PT3 peale mõtlevatele lowrolleritele vihjata, et on üks hea moodus, kuidas PT3 ausal!!! teel ilma otseselt maksmata välja teenida, kui evaluation period on läbi saamas. Üldiselt ma boonusehooramist ei fänna, kuid minu hinnangul oli see kasumlikum ja lihtsam kui ükski muu boonusehooramine. Tuleb minna lihtsalt PT3 kodulehele ja kui üleval ääres on red kingsi bänner siis seda klikkida ja järgida juhiseid (liituda sealt kaudu red kingsiga (ongame) ja mängida kõigest 250 punni, sng mängijale tähendab see kõigest näiteks 50 korda $11 sng) aga kui seal on titan pokeri vastav pakkumine (eestlastele ei toimi, eksole) siis refreshida PT3 lehte nii kaua, kuni tuleb red kingsi oma. 250 ongame punktikese eest PT3 litsents, ülimalt hea diil imo.

Tisko
20.12.08, 03:24
Kas elu on toesti igav?

I LOL'd ;D
tegelt päris nii ikka ei saa olla ju, midagi äkilist peab ikka tegema ju (ja ma ei pea siin hesburgeri intsidenti silmas)

ESTPatrick
20.12.08, 03:26
lisa burks oleks tulnud küsida

vsiu100
20.12.08, 04:42
Kas elu on toesti igav?

väga õige, jõulud on andmise aeg ja hessi töötajale pole ju kahju.
aga kui igav,mine hängi jõulud pariisis,või mine spaasse või mis iganes.
iga tegevus on nagu kusemine- kättevõtmise asi.

ranka
20.12.08, 04:53
Reede õhtud on huvitavad. Igas lauas 10 meest waiting listis ja siis mõtlesin, et teen uue laua. Viies käsi:

Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BB: $410.00
Hero (BTN/SB): $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with J :heart: J :club:
Hero raises to $12, BB raises to $410 all in, Hero calls $388 all in

Flop: ($800.00) A :heart: T :spade: Q :heart: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($800.00) 6 :heart: (2 players - 2 are all in)

River: ($800.00) 2 :club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $800.00
BB shows 4 :heart: 4 :club: (a pair of Fours)
Hero shows J :heart: J :club: (a pair of Jacks)
Hero wins $799.00
(Rake: $1.00)

Tigrano
20.12.08, 04:58
Reede õhtud on huvitavad. Igas lauas 10 meest waiting listis ja siis mõtlesin, et teen uue laua. Viies käsi:

Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BB: $410.00
Hero (BTN/SB): $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with J :heart: J :club:
Hero raises to $12, BB raises to $410 all in, Hero calls $388 all in

Flop: ($800.00) A :heart: T :spade: Q :heart: (2 players - 2 are all in)

Turn: ($800.00) 6 :heart: (2 players - 2 are all in)

River: ($800.00) 2 :club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $800.00
BB shows 4 :heart: 4 :club: (a pair of Fours)
Hero shows J :heart: J :club: (a pair of Jacks)
Hero wins $799.00
(Rake: $1.00)

Ilus käsi, see laua tegemine ikka tasub ära vaatan ;D

ranka
20.12.08, 05:08
Yeah obv, kohe 2 kätt hiljem sain hit and runni, kui maha tuli TT8, mul 99 ja vastasel TJ, läksin broke ning vana pani punuma.

Klamber®
20.12.08, 05:15
Ilus käsi, see laua tegemine ikka tasub ära vaatan ;D

kirjade järgi peaks see fold olema ?

Tisko
20.12.08, 05:22
http://i252.photobucket.com/albums/hh9/Tiskot/Poker/d_dets_08.png

CTXrix
20.12.08, 11:13
lisa burks oleks tulnud küsida

Tuima näoga - Hessis on mul 3-4 korda sellist tünga tehtud, et pole näiteks friikaid või burksi üldse kotti pandud. Hiljem kodus avastanud, siis on instatilt 8) Aga iga kord olen hiljem ka vabanduse ja kahekordse koguse friikaid/burkse saanud. Ühekorra läksin mingi 2 nädalat hiljem sinna ja rääkisin loo ära - 2 burksi ja vabandus tulid insta, no extra questions asked. Selles mõttes respect.

Potsataja
20.12.08, 11:35
kirjade järgi peaks see fold olema ?

HU laud ju, seega depends

RudiTurbo
20.12.08, 12:07
HU laud ju, seega depends

Vähemalt tourney kirjade järgi on heads upis any pair ALL IN :)
Cashi heads upi kohta ei oska öelda , aga pakun, et suht sama.

timukasr
20.12.08, 12:31
http://www.timmu.planet.ee/pokker/sundaymil.png

Võitsin ticketi läbi $11.7 turbo qualiferi (suht lihtne beatida). Arvatavasti võtan ka osa.

hotcocacola
20.12.08, 13:15
Raigo. oot...misasja....APPI says:
tra eilne cash

noo

elu bad luck lihtsalt

kuldsed riidid

J9o limbin..floppan nuts rea.
Liisa paneb 15 eeku, ma min raise 30. Ta call. Teised foldivad.
Turn Q....
Liisa paneb 75 eeku, ma reraise allin mingi 200 eeku veel, ta kägiseb ja callib. Ta floppas seti ja river veel Q, seega tema võit ja full house

siis Peep raiseb 13. Liisa reraiseb 35-le. Ma reraisen AA-ga 77-le.
Liisa kägiseb ja callib. Teadsin et tal pildipoket kindlalt, ta e icallix AKga vms seda.
Flop: T J 2
Mina kägisen...:D...aga tema kord actida, liisa lükkab nuppe ja ma vahel reloadisin 200...seega call....:D, tal TTT...nicee:S:D

ja siis selle sajandi kõige dongim act

rebuy vahel ning Peep raiseb 12. Renee callib, liisa callib ja sovet callib, ma reraisen 75-le AKga. Kõik foldivad peale renee, kes mõtleb ja mõtleb, siis callib ära, eeldaisn et tal suited AQ vms. Flop: 555, ma insta allin veel mingi 130 eeku ning tema nanosekundiga:"sorry...call..."
Kutt callis A5s preflopil

no mida *****

(sn)Lebovend(sn) says:
ROFL:D

siis soveti vastu, mul 66.
Flop: K :club: 8 :heart: :club: 2 , ta paneb 25, ma call
Turn: 3, ta paneb 35, ma reraise allin 140 veel vms, ta mõtleb ja kägiseb, kuna tal A :club: T :club: ja flopist flush draw

(sn)Lebovend(sn) says:
aga, aga....aga aga...sa olid ju....DRAWING DEAD :D

tra mul hea riid (H)

ja no obv et river risti :club: ja ta sai masti

JAAA

no ja siis renee hakkas õigustama

no mine *****

kõik korrad oli vähemalt suurepärane mäng

huumor ;D eilsest live cashist, 1-2 blinded.

ESTPatrick
20.12.08, 15:41
vähemalt sai suuri potte mängida

variatsioon
20.12.08, 16:10
http://video.google.com/videoplay?docid=7065205277695921912

jaa

http://www.zeitgeistmovie.com/

(Y)

ranka
20.12.08, 18:31
Tuima näoga - Hessis on mul 3-4 korda sellist tünga tehtud, et pole näiteks friikaid või burksi üldse kotti pandud. Hiljem kodus avastanud, siis on instatilt 8) Aga iga kord olen hiljem ka vabanduse ja kahekordse koguse friikaid/burkse saanud. Ühekorra läksin mingi 2 nädalat hiljem sinna ja rääkisin loo ära - 2 burksi ja vabandus tulid insta, no extra questions asked. Selles mõttes respect.

LOL. Tee test ja mine nii. Et lampi lenda kohale ja räägi, et tra ei saanud friikaid, burksi, cocat jne. Ehk annavad ilma rahata ka süüa.

Võitsin ticketi läbi $11.7 turbo qualiferi (suht lihtne beatida). Arvatavasti võtan ka osa.

ÄRA EHMATA! Ma juba vaatasin, et sunday millil neljanda koha saanud! :) Siis kriban juba õnniltus posti ja ütlen endamisi: "Wait a minute! Today is saturday!" Ja jagasin lahti, et sa alles regatud sinna ;)

Muideks, ma ei tea, mis su "harilik" mäng on aga kui sa oled mikrolimiidi mängija, siis ma võtaks raha ;)

raunooo
20.12.08, 18:55
Seoses paari eelmise postiga, räägiks ka oma loo. Sain eile Sunday Major Gold Package, ehk siis 2x215$ piletid. Neid kuidagi rahaks ei saa vahetada, oleksin praegu rohkem rahast huvitatud?

ranka
20.12.08, 19:16
Ei oska öelda.

Aga timukas, sa vist oled 100NL mängija :P Maailm on nii väike, 1 sõber (ameerika daam), postitas ühe käe mulle AIM-i ja vaatan ohooo - timukasr lauas :P

Seega, kui see su normaal limiit, siis ma ikkagi mängiks sunday milli :

raunooo
20.12.08, 19:19
Aga pm kui timukasr unregister paneks, siis saaks ta raha?

Potsataja
20.12.08, 19:25

Tema saaks sellisel juhul turnadollareid. Sinul aga on vist ainus variant rahadesse venitada ja ükski 215$ pilet min duublisse panna.

ranka
20.12.08, 20:49

Minuteada sina raha ei saa ;( Samamoodi nagu, kui sa ostad FPP-de eest Sunday Millile siis rahaks ($T) seda mitte kuidagi vahetada ei saa. Nagu imric ütles - ainus võimalus rahadesse venitada.

Tuul
20.12.08, 20:50
Võimalus on ka esikoha peale mängida...

ranka
20.12.08, 21:27
Mida perset. Kaks kätt vähem kui 4-5 minutlise vahega:
Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 9 players

UTG+1: $280.00
UTG+2: $49.30
MP1: $202.00
Hero (MP2): $400.00
CO: $129.30
BTN: $68.00
SB: $116.00
BB: $240.00
UTG: $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with A :spade: A :diamond:
1 fold, UTG+1 raises to $12, 2 folds, Hero raises to $36, 4 folds, UTG+1 calls $24

Flop: ($78.00) Q :diamond: 7 :spade: Q :spade: (2 players)
UTG+1 checks, Hero checks

Turn: ($78.00) 3 :club: (2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $60, UTG+1 calls $60

River: ($198.00) Q :heart: (2 players)
UTG+1 folds

Final Pot: $198.00
Hero mucks A :spade: A :diamond:
Hero wins $195.00
(Rake: $3.00)

Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players

MP2: $478.10
Hero (CO): $441.00
BTN: $400.00
SB: $90.90
BB: $254.05
UTG: $571.75
UTG+1: $342.60
MP1: $664.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is CO with A :spade: A :club:
2 folds, MP1 raises to $12, 1 fold, Hero raises to $40, 3 folds, MP1 calls $28

Flop: ($86.00) 7 :spade: 3 :heart: 8 :diamond: (2 players)
MP1 checks, Hero bets $60, MP1 calls $60

Turn: ($206.00) 7 :club: (2 players)
MP1 checks, Hero checks

River: ($206.00) K :club: (2 players)
MP1 folds

Final Pot: $206.00
Hero mucks A :spade: A :club:
Hero wins $203.00

Tigrano
20.12.08, 21:39
Huvitav millega sind calliti nendes kahes potis.

Metsapull
20.12.08, 22:11
Mida perset. Kaks kätt vähem kui 4-5 minutlise vahega:
Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 9 players

UTG+1: $280.00
UTG+2: $49.30
MP1: $202.00
Hero (MP2): $400.00
CO: $129.30
BTN: $68.00
SB: $116.00
BB: $240.00
UTG: $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with A :spade: A :diamond:
1 fold, UTG+1 raises to $12, 2 folds, Hero raises to $36, 4 folds, UTG+1 calls $24

Flop: ($78.00) Q :diamond: 7 :spade: Q :spade: (2 players)
UTG+1 checks, Hero checks

Turn: ($78.00) 3 :club: (2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $60, UTG+1 calls $60

River: ($198.00) Q :heart: (2 players)
UTG+1 folds

Final Pot: $198.00
Hero mucks A :spade: A :diamond:
Hero wins $195.00

MP2: $478.10
Hero (CO): $441.00
SB: $90.90
BB: $254.05
UTG: $571.75
UTG+1: $342.60
MP1: $664.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is CO with A :spade: A :club:
2 folds, MP1 raises to $12, 1 fold, Hero raises to $40, 3 folds, MP1 calls $28

Flop: ($86.00) 7 :spade: 3 :heart: 8 :diamond: (2 players)
MP1 checks, Hero bets $60, MP1 calls $60

Turn: ($206.00) 7 :club: (2 players)
MP1 checks, Hero checks

River: ($206.00) K :club: (2 players)
MP1 folds

Final Pot: $206.00
Hero mucks A :spade: A :club:
Hero wins $203.00

lol, mulle jälle turna suht lõppfaasis KK ja AA järjest ning mõlemaga sain actionit ja chipleader nüüd. 22 venda veel järgi. Turniir siis 2,75k guaranteed.

Uniquest
20.12.08, 22:17
Ja keda huvitab:

Hand imported: 1,379,272
Time elapsed: 4:41:55 (81.5 kätt sekundis)

FYP

Suht alatut antireklaami üritasid PT3-le teha siin. ;D

pikk28
20.12.08, 22:26
tra mismoodi pull sai sisse. sellist metagame pole enne näinud. Loodame et pull viskab paar kommentaari.

timukasr
20.12.08, 22:27

Nende eest saab jah $T kui unregister panna (noid saab mingi sõbra või mõnel lehel maha müüa SNG mängijatele). Kuna tõesti olen niivõrd kuivõrd NL100 mängija ja päris norm (brag) turna mängija, siis võtan ikka üritusest osa.

ranka
20.12.08, 22:28
FYP

Suht alatut antireklaami üritasid PT3-le teha siin. ;D

LOL. Te märkate igat viimset detaili.

Tegelt peaks kasutama sellist lähenemist nagu tegi meie kunagine matemaatika õpetaja gümnaasiumis. Iga kord kui ta tegi vea tahvlil ja keegi ütles: "Ou õpetaja, sul viga". Siis õpetaja selle peale ütles: "TUBLI! See oligi tähelepanu kontroll" Tegelt oli ilmselge apsakas.

Metsapull
20.12.08, 22:33
Hmm, valus laks, insta call tema poolt king highiga

Party Poker $200000.00 No Limit Hold'em - 7 players

huski (BTN): $36199.74
Hero (SB): $81523.50
777Are (BB): $56660.27
pwilliams (UTG): $146635.49
Byron75 (UTG+1): $58084.78
Mike1900 (MP): $21970.00
Jarhead1980 (CO): $17421.60

Pre Flop: ($3000.00) Hero is SB with 2 :spade: A :spade:
1 fold, Byron75 calls $2000, 3 folds, Hero raises to $7000, 1 fold, Byron75 calls $5000

Flop: ($16000.00) 6 :heart: 3 :heart: 6 :diamond: (2 players)
Hero bets $8525.00, Byron75 raises to $17050, Hero raises to $68200, Byron75 calls $34034.78 all in

Final Pot: $118169.56
Byron75 shows K :club: Q :heart:
Byron75 wins $118619.56
Hero wins $300.00
(Rake: $-750.00)

Metsapull
20.12.08, 23:06
Hmm, valus laks, insta call tema poolt king highiga

Party Poker $200000.00 No Limit Hold'em - 7 players

huski (BTN): $36199.74
Hero (SB): $81523.50
777Are (BB): $56660.27
pwilliams (UTG): $146635.49
Byron75 (UTG+1): $58084.78
Mike1900 (MP): $21970.00
Jarhead1980 (CO): $17421.60

Pre Flop: ($3000.00) Hero is SB with 2 :spade: A :spade:
1 fold, Byron75 calls $2000, 3 folds, Hero raises to $7000, 1 fold, Byron75 calls $5000

Flop: ($16000.00) 6 :heart: 3 :heart: 6 :diamond: (2 players)
Hero bets $8525.00, Byron75 raises to $17050, Hero raises to $68200, Byron75 calls $34034.78 all in

Final Pot: $118169.56
Byron75 shows K :club: Q :heart:
Byron75 wins $118619.56
Hero wins $300.00
(Rake: $-750.00)

Õnneks lõpp läks ilusti ja splitiga sain kõige suurema tüki endale ning lisaks "esikohale" tuli kenad 400€ juurde. See kuu läheb ikka väga hästi ja kui turniiri algusfaasi mõned vead välja arvata, siis võib mänguga küllatki rahule jääda.

pikk28
20.12.08, 23:06
gg mees!

-andres-
20.12.08, 23:30
Ilus töö. Ma siin vaatan, et sa turnadega oled üldse kuidagi väga hea järje peal viimasel ajal :P. Edu!

jrgn hell
20.12.08, 23:39
õnne ja kuida sisnna turnale said üldse?

Metsapull
20.12.08, 23:43
Ilus töö. Ma siin vaatan, et sa turnadega oled üldse kuidagi väga hea järje peal viimasel ajal :P. Edu!

Tänud mõlemale! Tegelikult raha kohti pole väga palju tulnud, kuid õnneks on kaugele jõudes tulnud esikolmiku kohad. Sellel nädalal hakkasin väikest arvet pidama ka turnade üle ning enne tänast polnudki rahadesse jõudnud, kuid eilse bounty turniir pearaha suutis asja senimaani nullis hoida. Hetkel plaaningi trios turnasi mängida ning rahalaudades üritan järje peale jõuda toweris NL-10t mängides.

Metsapull
20.12.08, 23:47
õnne ja kuida sisnna turnale said üldse?

Ostsin sisse. Täiesti tavalise trio turnaga (2.75k guaranteed siis) tegemist siis. Sissemakse oli 10 + 1$ ning osalejaid oli natuke üle 300 ja raha said 36 parimaid. TOP-5 said juba korraliku summa. Kuni 9 kohani veel enam-vähem summad ja alla selle mitte eriti suured summad. Ja aitäh ka!

BuildUp
21.12.08, 01:18
Tegelt peaks kasutama sellist lähenemist nagu tegi meie kunagine matemaatika õpetaja gümnaasiumis. Iga kord kui ta tegi vea tahvlil ja keegi ütles: "Ou õpetaja, sul viga". Siis õpetaja selle peale ütles: "TUBLI! See oligi tähelepanu kontroll" Tegelt oli ilmselge apsakas.

Ega su matemaatika õpetaja juhuslikult Proua Toobal polnud? ;D

vsiu100
21.12.08, 02:29
kuid eilse bounty turniir pearaha suutis asja senimaani nullis hoida.

sina said minu pea`?

ranka
21.12.08, 02:37
Ega su matemaatika õpetaja juhuslikult Proua Toobal polnud? ;D

Oli, oli :D

Veel enam - ta oli mu klassijuhataja! ;)

Põhi väljendid: "Nii", "Kadunud kui uduõhk" :)

BuildUp
21.12.08, 02:42
Oli, oli :D

Veel enam - ta oli mu klassijuhataja! ;)

Põhi väljendid: "Nii", "Kadunud kui uduõhk" :)

Ta on ikka jah....PÄRIS PÜSSSSS!!:D

Lutzky
21.12.08, 03:12
LOL.

ESTPatrick on NUTS.
Lutzky on NUTS

Ise mõelge kas NUTS nagu hull või NUTS nagu kõva käsi :) Vihje 1 neist on NUTS ja teine on ka NUTS.

Ja PT3-es esimene viga: pole squeeze statti
Ja esimene positiivne leid: custom stats ja seal peaks saama selle teha aga siis vaja regada, et toda versiooni saad. Samuti PT3 impordib observed (datamined) käsi starsis. Miski 30 on lubatud importida (ei saanudki aru, mis aja vältle)

Ma olen def. hull 8). Soomest tagasi, magama. USD seletusdiil on jõus ja tuleb lubatud ajal.

L.

RudiTurbo
21.12.08, 03:18
Mul oli ka täna mitu tegelast, kes täna lambist poole käe peal foldisid checkimise asemel ;D

Aga mängisin terve õhtu PS'is 10+1 Deep stack tourneyt, 7h ning 30minti kuskil pidasin vastu ja koht tuli 53 out of 1238. Kuidagi mage kaardijooks oli, aga sain mitu korda end M5 zonest ikka välja duubeldatud. Kõrvale tegin igasugust cashi ka , aga see oli kahjux break even, kuid nii palju reiki pole ühe õhtuga Trios teinud, seega pole väga hullu :D

Tegin ka natuke NL100 trios ning hoolimata oma väixest BRist tundsin end seal väga kindlalt ning tegin mitu väga head Blind vs Blind Readi. Igatahes lõbus oli mängida , kui nii palju on loetud foorumis selle kohta, mis trikke seal kõrgemates stakesides tehaxe, siis tabasin pidevalt ära, mida nad seal mu vastu teha üritasid ning laxisin aina 3bette ja 4 bette ja rahvas foldis :D
Ning NL100 tõi päeva break evenisse hoolimata sellest, et isegi KK vs AA käis läbi. Pokerstarsis oli ka täna kaks korda KK vs AA ning üldse pokerstarsis seda KK vs AA pulli juhtub nii tihti, et krt võtaks!

Kas mäletan õieti, et 21st korrast , kui hoiad KK, siis on vastas AA? Hetkel PSis olnud 16 korra jooxul 4 korda AA vastas.

ranka
21.12.08, 03:20
LOL. Lollitamise isu:

UTG+1: $434.45
MP1: $377.15
MP2: $463.00
CO: $593.85
BTN: $266.25
SB: $405.20
Hero (BB): $400.00
UTG: $413.85

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with Q :diamond: A :diamond:
2 folds, MP1 raises to $12, 4 folds, Hero calls $8

Flop: ($26.00) T :spade: 2 :club: A :heart: (2 players)
Hero checks, MP1 bets $12, Hero raises to $32, MP1 calls $20

Turn: ($90.00) T :heart: (2 players)
Hero checks, MP1 bets $35, Hero raises to $96, MP1 calls $61

River: ($282.00) J :diamond: (2 players)
Hero checks, MP1 bets $76, Hero raises to $260 all in, MP1 folds

Final Pot: $434.00
Hero mucks Q :diamond: A :diamond:
Hero wins $431.00

ranka
21.12.08, 03:20
Ta on ikka jah....PÄRIS PÜSSSSS!!:D

ROFL. Kust tead teda?

privador
21.12.08, 03:30
LOL. Lollitamise isu:
v222ga crazy hand..3 ch raisi ja riveris fold???

BuildUp
21.12.08, 03:39
ROFL. Kust tead teda?

Ta mul varem andis matti. Pool aastat veel, siis minema sealt!!! ;)

ranka
21.12.08, 03:54
Ta mul varem andis matti. Pool aastat veel, siis minema sealt!!! ;)

kus koolis?

Ja lugege:
http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/ultimate-bet-wtf-hellmuth-has-worse-hand-but-pot-gets-shipped-him-anyway-369065/

-andres-
21.12.08, 04:16
Vastane oli 60/20 stiilis donk.
Tegi ilusa foldi riveril.

No-Limit Hold'em, $0.10 BB (2 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

SB ($22.63)
Hero (Button) ($9.92)

Preflop: Hero is Button with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
Hero raises $0.35, SB calls $0.30

Flop: ($0.80) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
SB bets $0.80, Hero raises $2, SB calls $1.20

Turn: ($4.80) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
SB bets $2.40, Hero calls $2.40

River: ($9.60) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
SB bets $4.80, Hero raises $5.12 (All-In), 1 fold

Total pot: $19.20
Main pot: $19.20 won by Hero

Results:
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (two pair, Kings and sevens).
Outcome: Hero won $18.56

-andres-
21.12.08, 04:20
kus koolis?

Ja lugege:
http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/ultimate-bet-wtf-hellmuth-has-worse-hand-but-pot-gets-shipped-him-anyway-369065/

You're connected to our server. Enjoy your game.
PHILHELLMUTH: U wanna play or what?
DOUBLEBALLER: no
DOUBLEBALLER: 5600 pot
DOUBLEBALLER: they are gonna credit it to me
PHILHELLMUTH: I play U limit, right now
DOUBLEBALLER: how the **** can that happen phil??
DOUBLEBALLER: that is such a major error!!!!
PHILHELLMUTH: good thing U found it, no wonder we differed about who was w
PHILHELLMUTH: winning
DOUBLEBALLER: i am just in awe
PHILHELLMUTH: maybe U were booted just then'
DOUBLEBALLER: no
DOUBLEBALLER: they just credited me
DOUBLEBALLER: it is so weird
G0N3INW1ND: thats embaressing
DOUBLEBALLER: they show me showing the hand
PHILHELLMUTH: miracle U beat me
G0N3INW1ND: what kind of site is this?

Rofl.

Tigrano
21.12.08, 07:48
kus koolis?

Ja lugege:

Väga valus, Ultimabet suckib ikka täiega.

Metsapull
21.12.08, 09:24
sina said minu pea`?

Ei, kaks bountyt oli ja ma sain lätlase kätte. Mul olid soldatid tal AKs.

Davy
21.12.08, 11:15
ranka PT3 installimisega tuleb postgres-ga ka midagi teha ? mul viskab cannot connect vms errori

ranka
21.12.08, 11:22
ranka PT3 installimisega tuleb postgres-ga ka midagi teha ? mul viskab cannot connect vms errori

Õige parool pane.

Parooliks on: postgres või postgrespass

ranka
21.12.08, 11:49
Nautige! Tilt aastast 2007!

http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAADtQpY9AqTi_JH356YaxqbXGfoZnIV5npcFM_BdvGqAQn wL2Lq71Ik34JaOSzEACAubkLX75x9beibygx5SJ3xaAJtU9VCK QJBtvbnU_s30AUyOuDayiU2Isg.jpg
http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAAC-IbJN4n83BAnV2hjiJ3t5J0aDUYasXjxybwRoFHptZ-chF4Kiv4iYCzqVh_HskjFQOLp2chqwwtA8Z2B9qpqoAJtU9VCy S3-xrKXgnAHlMshaNnZtX0Mmtg.jpg
http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAAC5j9Ruz_Q55WDfw6be75nJyp1IfrnqaoSTcinUYzOMCQ DkIvxsNKVBkM8GZpAL6W3zH5Q7fVIesl_UhuXeUSZUAJtU9VAG 70gILu2bwGsr-5qBO-ATsQZX0w.jpg

marguzz22
21.12.08, 12:28
kus koolis?

Ja lugege:

see tõestab veelkord, et kes mängib Absolute FRAUDIS või ULTIMATE FAILIS siis oma viga, site nussib 1 kord oma mängijaid, nussib veel 2 korda.... kuidas siuke asi võimalik saab olla? hämmastav ja mis helmuth ise selle kohta ütleb phh

ranka
21.12.08, 13:14
see tõestab veelkord, et kes mängib Absolute FRAUDIS või ULTIMATE FAILIS siis oma viga, site nussib 1 kord oma mängijaid, nussib veel 2 korda.... kuidas siuke asi võimalik saab olla? hämmastav ja mis helmuth ise selle kohta ütleb phh

hellmuth on jumal. Tema ei pea midagi ütlema.

BuildUp
21.12.08, 14:37
kus koolis?

Koidulas obv. ;D

hotcocacola
21.12.08, 14:41

IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW ;D

RudiTurbo
21.12.08, 15:00
ranka pilte ei laadinud mul

hotcocacola
21.12.08, 15:54
Tahtsin turnalt välja langeda kiirelt, mu stack oli 1900 kokku ning blinded 200-400.
MP läheb 4000 allni, kõik foldivad minuni, mul A5o.

http://img155.imageshack.us/img155/9590/123123123vg9.jpg

raunooo
21.12.08, 16:38

Hellmuth on idikas. :)

Tigrano
21.12.08, 18:32
Fuck uneaeg ikka täitsa sassis, praegu sain alles maast lahti ;D

CTXrix
21.12.08, 18:45
Hellmuth on idikas. :)

Idikas või mitte, aga tuleb tunnistada, et suht brilliant pokkerimängija.

Tigrano
21.12.08, 18:51

Minumeelest suht vinge kuju. Ta ei jää kunagi hätta, kui kuskil on vaja midagi öelda või kedagi paika panna, sellised mängijad mulle meeldivad. Samas ei tahaks ühegi Stari kohta öelda idikas, sest saavutused räägivad enda eest ja sellega kaasneb minupoolt alati respect.

marguzz22
21.12.08, 20:53
no ta on idikas kui esindab site, mis esmalt petab mängijatelt välja miljoneid dollareid ning lisaks sellele ei tunnista site oma viga, vaid püüab kogu teema maha vaikida. Lisaks sellele kõigele, juhtub asi , mida pole kunagi juhtunud ja seda muidugi Ultimate Fraudis, et võitja pot shipitakse Helmuthile, mille peale helmut ütleb, et sul vedas et üldse mind võitsid ja et kõik ok... no olgem normaalsed, üksi õige pokkerimängija ei esindaks sellist bandiitide ja pättide kampa (+ ülimalt naljakas, helmuthil oli just 10päevane heater:D)

-andres-
21.12.08, 20:57
Aga ma arvan, et need summad, mida Hellmuth sealt sponsorlepingutega kasseerib on suisa ulmeliselt suured.

ranka
21.12.08, 21:07
ranka pilte ei laadinud mul

Sorrry muutsin aadresse:

Nautige! Tilt aastast 2007!

http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAADtQpY9AqTi_JH356YaxqbXGfoZnIV5npcFM_BdvGqAQn wL2Lq71Ik34JaOSzEACAubkLX75x9beibygx5SJ3xaAJtU9VCK QJBtvbnU_s30AUyOuDayiU2Isg.jpg
http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAAC-IbJN4n83BAnV2hjiJ3t5J0aDUYasXjxybwRoFHptZ-chF4Kiv4iYCzqVh_HskjFQOLp2chqwwtA8Z2B9qpqoAJtU9VCy S3-xrKXgnAHlMshaNnZtX0Mmtg.jpg
http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAAC5j9Ruz_Q55WDfw6be75nJyp1IfrnqaoSTcinUYzOMCQ DkIvxsNKVBkM8GZpAL6W3zH5Q7fVIesl_UhuXeUSZUAJtU9VAG 70gILu2bwGsr-5qBO-ATsQZX0w.jpg

ranka
21.12.08, 21:08
Koidulas obv. ;D

Maailm on väike :P

Tigrano
21.12.08, 22:27
no ta on idikas kui esindab site, mis esmalt petab mängijatelt välja miljoneid dollareid ning lisaks sellele ei tunnista site oma viga, vaid püüab kogu teema maha vaikida. Lisaks sellele kõigele, juhtub asi , mida pole kunagi juhtunud ja seda muidugi Ultimate Fraudis, et võitja pot shipitakse Helmuthile, mille peale helmut ütleb, et sul vedas et üldse mind võitsid ja et kõik ok... no olgem normaalsed, üksi õige pokkerimängija ei esindaks sellist bandiitide ja pättide kampa (+ ülimalt naljakas, helmuthil oli just 10päevane heater:D)

Seda küll, kogu see jama tüütab ära juba.

Tigrano
21.12.08, 22:29
Kes need nii TILTis mehed on olnud, kes läpaka puruks on löönud ;D

leits
21.12.08, 22:51
wii +2BI .. jõinrämedalt 2 päeva, tundub et on aidanud.

Timpz
21.12.08, 22:57
wii +2BI .. jõinrämedalt 2 päeva, tundub et on aidanud.

peab sama proovima, ei saa miinusest välja muidu

ranka
21.12.08, 23:51
jaakkang [observer]: ouch!
jaakkang [observer]: :P
Tom Bayes: what's estonian for "you ****ing fish"?
jaakkang [observer]: ma olen ****
djhomeschool [observer]: KJ > Scottro on turn
ranka666: "ma olen ****"
ranka666: is ****ing fish in estonian
Tom Bayes: hey tondu "ma olen ****"
Tom Bayes: :)
ranka666: lol
jaakkang [observer]: rofl

timukasr
22.12.08, 00:52

Shippisin umbes 5000. koha. Lol.

http://forum.alsacreations.com/upload/2043-fail-camera.jpg

Tigrano
22.12.08, 00:56
jaakkang [observer]: ouch!
jaakkang [observer]: :P
Tom Bayes: what's estonian for "you ****ing fish"?
jaakkang [observer]: ma olen pe*e
djhomeschool [observer]: KJ > Scottro on turn
ranka666: "ma olen pe*e"
ranka666: is ****ing fish in estonian
Tom Bayes: hey tondu "ma olen pe*e"
Tom Bayes: :)
ranka666: lol
jaakkang [observer]: rofl

Päris hästi paneb - Tom Bayes: hey tondu "ma olen pe*e" ;D

timukasr
22.12.08, 01:03
Lahe viis minna välja $3.30 rebuy'lt (40k Gtd) PokerStarsis:

Poker Stars $3.00+$0.30 No Limit Hold'em Tournament - t1250/t2500 Blinds + t300 - 9 players

SB: t13735
Hero (BB): t39826
UTG: t44718
UTG+1: t17560
UTG+2: t52137
MP1: t67852
MP2: t5821
CO: t112448
BTN: t26955

Pre Flop: (t6450) Hero is BB with K :spade: 9 :club:
5 folds, CO raises to t6666, 2 folds, Hero raises to t18000, CO calls t11334

Flop: (t39950) T :club: J :diamond: Q :club: (2 players)
Hero bets t21526 all in, CO calls t21526

Turn: (t83002) J :heart: (2 players - 1 is all in)

River: (t83002) 8 :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t83002
Hero shows K :spade: 9 :club: (a straight, Nine to King)
CO shows Q :heart: J :club: (a full house, Jacks full of Queens)
CO wins t83002

5 kätt hiljem too tüüp oli läinud 5 korda all-in ja kõik võitnud mingi täieliku jamaga.

hotcocacola
22.12.08, 02:24
http://www.ecostt.eu/

ranka
22.12.08, 02:26

mis see?

RudiTurbo
22.12.08, 02:42

Ära karda ranka, vajuta, pole viirus ;D

See asi toimub just natuke üle kümne päeva enne seda kui 21 saan.
Õnneks ei pea sattide peale raha kulutama :D

ranka
22.12.08, 03:00
Ära karda ranka, vajuta, pole viirus ;D

See asi toimub just natuke üle kümne päeva enne seda kui 21 saan.
Õnneks ei pea sattide peale raha kulutama :D

ammu vajutasin aga ei viitsinud süveneda :d

lenC
22.12.08, 09:15
ruttu-ruttu Sunday milli railima.

gladik (Tallinn) TOP 7 hulgas, atm shortstack

EDIT: ja oudis ta ongi AQo vs AJs PFAI kukkus valele poole, $28k ikkagi, wd!

Davy
22.12.08, 09:21
ruttu-ruttu Sunday milli railima.

gladik (Tallinn) TOP 7 hulgas, atm shortstack

EDIT: ja oudis ta ongi AQo vs AJs PFAI kukkus valele poole, $28k ikkagi, wd!

28k auhinnraha, not so bad

ranka
22.12.08, 09:47
Party Poker $400.00 No Limit Hold'em - 8 players

MP1: $984.90
MP2: $415.50
CO: $525.25
Hero (BTN): $416.00
SB: $476.65
BB: $299.50
UTG: $205.90
UTG+1: $420.30

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with K :club: A :diamond:
4 folds, CO raises to $12, Hero raises to $40, SB raises to $100, 2 folds, Hero raises to $160, SB calls $60

Flop: ($336.00) 7 :heart: 4 :heart: 7 :spade: (2 players)
SB checks, Hero checks

Turn: ($336.00) 2 :spade: (2 players)
SB bets $256.00, Hero calls $256

River: ($848.00) 5 :diamond: (2 players)

Final Pot: $848.00
Hero shows K :club: A :diamond:
SB shows J :heart: K :heart:
Hero wins $845.00

ranka
22.12.08, 09:57
Ja regularid hakkavadki juba lolliks minema :)

Party Poker $400.00 No Limit Hold'em - 9 players

BB: $308.55
UTG: $432.55
UTG+1: $400.00
UTG+2: $485.40
MP1: $485.55
MP2: $771.10
CO: $437.00
Hero (SB): $807.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is SB with Q :club: A :spade:
4 folds, MP2 calls $4, CO raises to $16, BTN calls $16, Hero raises to $64, 3 folds, BTN raises to $400, Hero calls $336

Flop: ($824.00) 4 :spade: 6 :diamond: Q :heart: (2 players)

Turn: ($824.00) 3 :heart: (2 players)

River: ($824.00) 8 :club: (2 players)

Final Pot: $824.00
Hero shows Q :club: A :spade:
Hero wins $821.00

AT oli tal.

Nüüd järgmised 50,000 kät 9/2 stiili ja makstakse, mis mühiseb :D

Codecci
22.12.08, 10:55

Miks? ???

Potsataja
22.12.08, 11:08
Miks? ???

Pane tema ja TonyG kõrvuti ja siis küsi uuesti :D

vsiu100
22.12.08, 14:03
ühe mu tuttava blogi. hea lugemine, neiu laseb kuldset teksti.
http://madzhood.spaces.live.com/

CTXrix
22.12.08, 14:10
Miks? ???

Mis küsimus see selline on?

Rage
22.12.08, 16:42
minul on küll detsembrikuu kena.. naudin hetkel kena heateri lainet:-) +EV:-)

ropka11
22.12.08, 16:57
Vahepeal on hea kui netis surfates kogemede raise nuppu litsud

http://www.pokerhand.org/?3620036

Ja kus hakkas siis chatis tulema...

-andres-
22.12.08, 17:09
Vahepeal on hea kui netis surfates kogemede raise nuppu litsud

http://www.pokerhand.org/?3620036

Ja kus hakkas siis chatis tulema...

Rofl!
Sellised olukorrad ongi pokkeris kõige magusamad :D. Ja see sõim chatis, see on täielik kuld enda kõrvadele :D.

jrgn hell
22.12.08, 17:44

väga kuld blog!

ranka
22.12.08, 17:46

http://loudsign.com/blog/wp-content/uploads/2007/11/gold.jpg

LOL KUI HEA!

krayzie
22.12.08, 19:41
Kui kellegi jaoks on see lugemata siis :

http://shoulddrinkmore.blogspot.com/

BuildUp
22.12.08, 20:05
Kui kellegi jaoks on see lugemata siis :

http://shoulddrinkmore.blogspot.com/

Sinna pole midagi uut tulnud vahepeal.

Codecci
22.12.08, 20:44
Mis küsimus see selline on?

Mis temas pokkerimängijana nii briljantset on? Teised vennad on üldjuhul ikka tuntud oma skilli poolest, tema tuntud sellepärast, et on kloun. Teised vennad lasevad onlines RailHeavenit jms, Hellmuth NL5000 vast ei beadi.

Minu ja sinu kõrval on ta obv briljantne, teiste tippude kõrval vast mitte.

TaaviK
22.12.08, 20:48
Mis temas pokkerimängijana nii briljantset on?

Oleks vist õige aeg näidata näpuga wsopi braceletide peale. Online'is võib ta saast olla aga sorry need ikkagi näitavad midagi

Btw, tänud blogide eest.

lenC
22.12.08, 20:55
No cashist küll Hellmuth midagi ei jaga ju ???

CTXrix
22.12.08, 21:05
Ma ei saa küll nüüd aru...kas mõne arust ei ole Hellmuth hea mängija (seda ka tippude hulgas, obv)??? Loogišš, et ta on rohkem tuntud oma käitumise poolest, aga see on puhas imidživärk. Niisama töll olles maailmas kõige rohkem bracelete ei võida. Ärge nüüd valesti aru saage - ega ta mulle ka meeldi, aga väga lame on hinnata mehe pokkerioskust selle järgi, "mille poolest ta tuntud on" :-\

edit: ja ikka segmentide kaupa tuleb selliseid asju hinnata - obv et on turnaprofid ja on cashiprofid. Vaid mõni üksik suudab mõlemat kõrgeimal tasemel mängida.

Codecci
22.12.08, 21:11
Oleks vist õige aeg näidata näpuga wsopi braceletide peale. Online'is võib ta saast olla aga sorry need ikkagi näitavad midagi

Btw, tänud blogide eest.

Ei järeldaks sellest, et ta briljantne on (võrreldes teiste maailma tippmängijatega). 9 neist on võidetud enne 2004 aastat ehk enne pokkeribuumi algust, millal field ja üldine skill oli kõvasti madalam. Kindlasti on ta endiselt live turniiridel tublisti üle keskmise mängija, kuid briljantsest on asi kaugel imo.

CTXrix
22.12.08, 22:15
Ei järeldaks sellest, et ta briljantne on (võrreldes teiste maailma tippmängijatega). 9 neist on võidetud enne 2004 aastat ehk enne pokkeribuumi algust, millal field ja üldine skill oli kõvasti madalam. Kindlasti on ta endiselt live turniiridel tublisti üle keskmise mängija, kuid briljantsest on asi kaugel imo.

Mille järgi sa seda ütled siis?

Tigrano
22.12.08, 22:18
Millised Staride mängu hindate heaks või siis lihtsalt lemmikud on? Paistab, et olete asjaga suht kursis, sest Helmuti tegite kohe maatasa ;D

-andres-
22.12.08, 22:33
Ma rühin Durrrri saavutuste jälgedes :D.

ranka
22.12.08, 22:43
Õiged Starid ei ole maailmakuulsad imo. Durrrr ja krantz muidugi on aga kuna mul puuduvad nendega ühised huvid (hetkel), siis ma neid nii väga ei "jumaldagi".

Pigem fännan üldsusele vähem tuntumaid mängijaid 2p2 foorumist - SABR42, Too Eazy (Nolan), Grandmelon, Bottomeset jne. Need siis full ringi mängijad. 6maxis on ka väga-väga häid mängijaid aga kuna ma 6maxi foorumites ei käi, siis ma nende nimesid ei tea. Ja rahvas räägib, et 2p2 6max mängijate foorumid pidid olema maailma parimad, sest full-ring foorumites miskid nitid annavad nii paska nõu ning eelmainitud "tegijad" eriti strateegiat ei kommenteeri. 6maxis aga pidid nõuanded olema tunduvalt paremad ning isegi väga-väga head mängijad jagavad väga head nõu ning diskussioone.

EDIT: Ja eesti tegijatest lähevad hinge ok2aa ja krayzie ;) Samuti gambler tundub olevat hea mängija. Ja jällegi jäävad turniirimängijad väljaspool minu ringi - kuna mul puuduvad nendega ühised huvid.

Codecci
22.12.08, 22:48
Mille järgi sa seda ütled siis?

Selle järgi, et ta mängib onlines tunduvalt madalamal kui teised tipptegijad. Ja kui arvad, et live ja online vahe on meeletult suur, siis oled sa kunagi kuulnud, et Hellmuth isegi lives high stakesi mängib, kui 100 kaamerat iga ta liigutust ei jälgi?

jrgn hell
22.12.08, 23:51
nagu kui nad durrriga tülli hu turnal läksid ja durrr vihjas, et pick your level, man. Et tiltis kuskil ja ronis ülesse p*ska keerama

Maheaatom
23.12.08, 00:58
Hellmuth on maailma üks hinnatumaid Texas NL Holdem turniirimängijaid ning see on fakt. Aga ta on minu hinnagul ka maailma kõige edukam pokkerimängijast ettevõtja, kellel reaalne võimalus lähema viie aasta jooksul lausa dollarimiljardäriks jõuda. Lisaks sellele mees, kes on osanud ennast tõepoolest väga hästi müüa ning tema väljakutsuv käitumine kaamerate ees kuulub lihtsalt show juurde. Umbes sama võib öelda ka näiteks Tony G. kohta. Ja ei käitu neist kumbki väljaspool mängulaudu niimoodi nagu me oleme harjunud neid arvutiekraanil nägema.

lenC
23.12.08, 01:21
Vahe Hellmuthi ja Tony G vahel on see, et kui Hellmuth showd tegema hakkab ja närvitsema, siis ta tegelikult ongi tiltis - kasvõi vaadake Barry Greensteini lehte(http://www.barrygreenstein.com/player_analysis/), kus ta annab Hellmuthile "steam controli" eest 2 punkti. Braceleti jutu kohta ütleks, et Hellmuth minu meelest ei ole peajagu üle näiteks Negreanust, kasvõi tänapäeva tegijatest Shaun Deebist, neid näiteid võin veel palju tuua. Fakt on see, et Hellmuth enamiku võitudest teenis aastaid tagasi ja on üldse kõige rohkem NLHE eventidel osalenud, ainult et saada käekette. Ma ei väida, et ta halb mängija oleks, aga minu meelest on ta ülehinnatud, kui paljud väidavad, et ta on maailma parim (turniiri)mängija. Ja selle juurde jään ma siiski, et high-stakes cash mängudes jäädaksegi teda crushima, kui tal just ~20bb-ga sisse ei lasta istuda ja peale duublit ära minna. Paraku jääb seal tihti tema ego ette ja lõpetab miljoneid miinuses.

Fortune
23.12.08, 02:22
Minu isiklik lemmik on Negreanu ja loen teda ka üheks maailma parimaks mängijaks(valdab nii cashi kui turniire), eelkõige sellepärast et ta harrastab loose aggressive stiili ja kunagi tahaks ka isegi seda korralikumalt valdama hakata( jõuda estpatricku jälgedesse :D), aga sinna on ilmselt pikk tee kuna praegu suht 14/11. Loose aggressive stiili on esiteks raskem mängida kui ükskõik mis teistsugust stiili, pealegi on variatsioonid suuremad. Mees on kuldne oma readide poolest ja nt see mis HSP season 2 ( oli vist 2 hooaeg) juhtub on ikka päris haige :D, tüüp ostab milliga sisse, käib 350k peal ära ja jõuab lõpuks veel kasumisse. Oma mäletamist mööda ei teagi vist ühtegi juhtu kus ta tiltis on ja üldse on ta üks muhe vend.

leits
23.12.08, 03:25
running hot again :(
tänased erid: set over setid ... neid ikka oli .. aa vs kk, obv, need ei saagi minu lakboxiga ära tulla..kenad jõulud v2hemalt

Keiss
23.12.08, 08:04
Kalev spordi live pokkeri turnadel tegi ta küll ilusat mängu ja tegi mitmel turnal puhta töö ning mulle väga meeldis ta stiil. Ei maksa maha teha legendi. Kas ta just maailma parim on selles ma muidugi kahtlen. Aga arvan, et ta on kindlasti olnud parim ja seetõttu austagem herr Helmuthit.

Keiss
23.12.08, 08:07
running hot again :(
tänased erid: set over setid ... neid ikka oli .. aa vs kk, obv, need ei saagi minu lakboxiga ära tulla..kenad jõulud v2hemalt

set over sete oli ka mul täna, aga õnneks on lõpuks kätte jõudnud jõuluvanade aeg http://www.pokerhand.org/?3621510 (ma QQ-ga üldiselt AI ei lähe PF, aga selle fishi vastu oli see 100% AI ning tegelikult kartsin umbes A3o kätt) ning heihopsti 132€ plussi mõne tunnise sessiga pmst NL 5-10-s.Pole vist olnudki ühte nii head cashi sessi 8) Võtsin ka paar NL20 tuba, aga ilmselt jäin seal kokkuvõttes suht väiksesse kasumisse kuna korra floppasin seal seti ning turnil agressor sai KKK aga pole viga, ikka juhtub, eriti tihti juhtub seda mul NL20-50 ::)

antnx
23.12.08, 08:40
Õiged Starid ei ole maailmakuulsad imo. Durrrr ja krantz muidugi on aga kuna mul puuduvad nendega ühised huvid (hetkel), siis ma neid nii väga ei "jumaldagi".

Pigem fännan üldsusele vähem tuntumaid mängijaid 2p2 foorumist - SABR42, Too Eazy (Nolan), Grandmelon, Bottomeset jne.

Olen vaadanud Nolani videosid DeucesCracked.comi pealt ja jättis supper mulje.

Aga n.ö teleka staaridest siis meeldib mulle enam Negreanu,Sammy Farha,Greenstein ise

Ja siin räägib daniel phil hellmuthist kah natuke http://www.rawvegas.tv/watch/daniel-negreanu-checks-in/22628001d123e822c3c3bebf9d58a6

Kuna ma vahel ikka mängin turnasid ka siis kindlasti peaks mainima Brunsonit :)

CTXrix
23.12.08, 09:35
Selle järgi, et ta mängib onlines tunduvalt madalamal kui teised tipptegijad. Ja kui arvad, et live ja online vahe on meeletult suur, siis oled sa kunagi kuulnud, et Hellmuth isegi lives high stakesi mängib, kui 100 kaamerat iga ta liigutust ei jälgi?

Seega sa hindad turniirimängijat cashi pelamise järgi. Väga vale lähenemine, imo.

marguzz22
23.12.08, 09:51
helmut on reetur, reeturite palk on teatavasti surm!http://www.beckyolstad.com/bucket/files/page12_blog_entry23_1.jpg

ranka
23.12.08, 10:19
helmut on reetur, reeturite palk on teatavasti surm!http://www.beckyolstad.com/bucket/files/page12_blog_entry23_1.jpg

LOL.

Hero (MP2): $480.00
CO: $574.00
BTN: $391.60
SB: $579.00
BB: $630.35
UTG: $406.00
UTG+1: $78.00
MP1: $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with K :spade: K :club:
3 folds, Hero raises to $16, CO calls $16, 3 folds

Flop: ($38.00) 5 :heart: 7 :diamond: 4 :club: (2 players)
Hero bets $32, CO calls $32

Turn: ($102.00) 6 :heart: (2 players)
Hero bets $72, CO raises to $210, Hero raises to $432 all in, CO calls $222

River: ($966.00) 9 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $966.00
Hero shows K :spade: K :club: (a pair of Kings)
CO mucks A :heart: 7 :heart:
Hero wins $963.00

CTXrix
23.12.08, 10:43
LOL.

Hero (MP2): $480.00
CO: $574.00
BTN: $391.60
SB: $579.00
BB: $630.35
UTG: $406.00
UTG+1: $78.00
MP1: $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with K :spade: K :club:
3 folds, Hero raises to $16, CO calls $16, 3 folds

Flop: ($38.00) 5 :heart: 7 :diamond: 4 :club: (2 players)
Hero bets $32, CO calls $32

Turn: ($102.00) 6 :heart: (2 players)
Hero bets $72, CO raises to $210, Hero raises to $432 all in, CO calls $222

River: ($966.00) 9 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $966.00
Hero shows K :spade: K :club: (a pair of Kings)
CO mucks A :heart: 7 :heart:
Hero wins $963.00

WTF? Kuidas sa leiad selliseid vendi? Talk about jõuluvanad... Krt homme peab tulema alles.

bounce
23.12.08, 10:47
http://www.youtube.com/watch?v=-U5zo4X1QNY
How women play poker

lenC
23.12.08, 11:01
Imo see Ranka käe villain väga halvasti ei mänginud. PF on naljakas, samas oleneb, kes blindidel olid. Flop on ka enam-vähem. Turn on hea kaart, mida semi-bluffida imo ja kui shove tuleb, siis saab juba oddse.

Suht crap, aga mitte kohutav

Davy
23.12.08, 11:17
Imo see Ranka käe villain väga halvasti ei mänginud. PF on naljakas, samas oleneb, kes blindidel olid. Flop on ka enam-vähem. Turn on hea kaart, mida semi-bluffida imo ja kui shove tuleb, siis saab juba oddse.

Kas ma olen ainuke, kes arvab, et ranka play on siin "kohutav"?

Turnil mina paneks villaini rangeks 44-88, A4s-A9s, 45s-T9s, T7s, J8s, 85s, 96s,78o,89o, K5s-K9s, selle vastu on meie Equity ainult 29% ja ma ei usu, et villain siin bluffima hakkaks never, kui ranka double barreldab, isegi kui setid välja võtta oleks meie equity siin ikka alla 1/3ndiku

lenC
23.12.08, 11:25
Ugh, ma ei oska enam midagi arvata, eks Ranka ise räägib, mis read tal oli ja mis ta mõtles.

Davy
23.12.08, 11:25
Ugh, ma ei oska enam midagi arvata, eks Ranka ise räägib, mis read tal oli ja mis ta mõtles.

Regulari vastu suht suicide imo, kui read siis muidugi teine lugu, siiski 4 to a straight ei tee mu meelt kunagi õnnelikuks kui actionit saan, isegi kui vastane imedonk. Kui top pairi eeldada, siis isegi donk peaks flopis möllama .

ment52
23.12.08, 13:10
WTF? Kuidas sa leiad selliseid vendi? Talk about jõuluvanad... Krt homme peab tulema alles.

HU4rollz?

CTXrix
23.12.08, 13:27
HU4rollz?

;D

RudiTurbo
23.12.08, 14:10
Mulle meeldib ka Greenstein ja Sammy Farha on ka ülilahe kuju .

lebovend
23.12.08, 14:14
Negreanu, Brunson ja Phil Laak!

Tigrano
23.12.08, 14:14
Kalev spordi live pokkeri turnadel tegi ta küll ilusat mängu ja tegi mitmel turnal puhta töö ning mulle väga meeldis ta stiil. Ei maksa maha teha legendi. Kas ta just maailma parim on selles ma muidugi kahtlen. Aga arvan, et ta on kindlasti olnud parim ja seetõttu austagem herr Helmuthit.

Hästi öeldud Kess.

Tigrano
23.12.08, 14:25

Turnil mina paneks villaini rangeks 44-88, A4s-A9s, 45s-T9s, T7s, J8s, 85s, 96s,78o,89o, K5s-K9s, selle vastu on meie Equity ainult 29% ja ma ei usu, et villain siin bluffima hakkaks never, kui ranka double barreldab, isegi kui setid välja võtta oleks meie equity siin ikka alla 1/3ndiku

Eks kõrgemates limiiitides, sellisel boardil mängitakse tihti positsiooni ja pannakse head vastast arvama, et tegu on kõva käega, seti, kahe paari jne. Seega eks ranka teab täpselt, mida tegi. Ise endal kipuks ka näpp fold nupu poole kõvasti.

leits
23.12.08, 15:30
Special today: Bye pokker .. uus leht elus .. edu teile :)

timukasr
23.12.08, 15:49
http://www.timmu.planet.ee/pokker/IMGP6494.JPG

Ship it! Kahju et ahvi ei tellinud :(.

Oliverk
23.12.08, 16:09
Näib et enam oma nina kasinni toppida ei saagi. Enne kui vähemalt mul kodulaenud laenatud :D http://www.postimees.ee/?id=61912

jrgn hell
23.12.08, 18:52

ei oskagi midagi öelda. Edu!

RudiTurbo
23.12.08, 19:07

Enne kui lähed http://www.wimp.com/trueheart/

antnx
23.12.08, 19:28
Head turnad jäävad külastamata, field väiksemaks...sitt uudis

CTXrix
23.12.08, 20:26
Õige otsus.

? ma ei ole Leitsi tegemistega eriti kursis...kas see on selles mõttes hea otsus, et ta ei biidi või oled ise ka pokkeris nördinud?

Tigrano
23.12.08, 20:32
? ma ei ole Leitsi tegemistega eriti kursis...kas see on selles mõttes hea otsus, et ta ei biidi või oled ise ka pokkeris nördinud?

Küll ta tagasi tuleb, asjad ei ole nii hullud arvan.

CTXrix
23.12.08, 20:49

Nice. Nendega võiks isegi tänaval ringi käia ;D

Codecci
23.12.08, 20:52
Enne kui lähed http://www.wimp.com/trueheart/

Wow! Bookmarked.

ranka
23.12.08, 20:56

Villain oli hea mängija, arvaks, et top10% hulgas. Ja turni kaart on kõige halvem kaart bluffimiseks IMO. Palun ütle mulle, mida ta esitleb??? 3-ega ei raise siin mitte keegi, kahe paarriga samuti, seitga samuti. Kaheksa?? See ainus käsi, mis ta esitleb aga mis kaheksad tal ranges on?? Pigem ongi see VÄGA HALB BLUFF.

PF ja flop on tal perfektsed. Ja turn on call, sest ma 2-nd barreldan siin 100% oma rangega ja enamus ajast on ta ees ja kui ta ei ole ees, siis ma ei foldi.

ranka
23.12.08, 20:57

tõsiselt arvad, et ta callib setiga flopi ning turnil sellega raiseb?

ja 85s, 96s, 78o, 89o, J8s ta ranges eriti ei leidu.

ranka
23.12.08, 20:59

tellisin ka omale ja peaksid kohale hakkama jõudma. Vähemalt kiri emailile tuli, et kaup liikuma hakkas.

Keiss
23.12.08, 21:09
Ranka levelil käivad meeste mõtted vähe teistmoodi ja siis pole ime kui J highga all-ine laksatakse ;D

ranka
23.12.08, 21:15
Ranka levelil käivad meeste mõtted vähe teistmoodi ja siis pole ime kui J highga all-ine laksatakse ;D

no villaini koha pealt antud käsi on standard kuni turniri. Ja kui ta juba turnilr aiseb siis ta enam foldida ei saa (ma ei viitsie oddse arvutada aga minuteada on tal oddsid nut mastile)

Keiss
23.12.08, 21:33
Ranka alates sellest NL1000 käest, mida käemängus näitasid, olen ka hakanud umbes sama moodi mängima ning asi õigustab end. Eriti hea on see, et sellega saab luua omale mõnusat imidzit. Raiseda mastitõmbega on lahe. Juba min raise ajab vastase segadusse NL10-20s. Variatsioon on muidugi suurem, selge see. Samas head käed makstakse mitu korda kergemini kinni. Tundub, et showdown winnings on meeletult kasvanud kuna vennad lihtsalt viskavad turnil mu panuse peale tavaliselt oma top paarid maha ja see teeb eriti head meelt. Mingil hetkel muidugi callivad lõpuni ja siis kui hitin on vastased broke ka. Ma ise varem nii ei julgenud/osanud, aga selline agressiivne stiil mulle väga meeldib 8)

Ühe sellise käe suutsin ka suures möllus salvestada:

http://www.pokerhand.org/?3622452

Täiesti selge on see, et ck-calliga poleks ta mu masti kinni maksnud ning ise domineerida on väga lahe. Järgmine kord kui floppan seti minnakse minu vastu kohe broke`i.

antnx
24.12.08, 00:17
modify button rulez teh world :)

Keiss
24.12.08, 00:32
Hellmuth hetkel Kalev spordis.

Tylos
24.12.08, 02:50
http://www.wimp.com/halturner/

P2ris m6tlemapanev lugu suurtele taalabankrollide omanikele.Arvestades USA ja ka n2iteks Briti v2lisv6la suurust.... Mina v6taks meest suht t6siselt.

ranka
24.12.08, 02:51
http://ranka666.blogspot.com/

hotcocacola
24.12.08, 03:01
www.pokerclub.ee (http://www.pokerclub.ee)

uus väljanägemine (Y) :)

Tylos
24.12.08, 03:59
http://www.wimp.com/bigvoice/

nice mixing

BuildUp
24.12.08, 04:33
http://www.wimp.com/halturner/

P2ris m6tlemapanev lugu suurtele taalabankrollide omanikele.Arvestades USA ja ka n2iteks Briti v2lisv6la suurust.... Mina v6taks meest suht t6siselt.

Seda peaks nägema siis umbes 2 kuu pärast.

Ma ise ei oska asjast mitte midagi arvata, sest õiget informatsiooni teabki ainult USA valitsus, kuid ma loodan pigem, et see jutt ei vasta tõele.

ranka
24.12.08, 04:52
www.pokerclub.ee (http://www.pokerclub.ee)

uus väljanägemine (Y) :)

päris sheff. Eelmine oligi kuidagi väga vanamoeline IMO. Loodame, et puhuvad oma vanasse foorumisse, mis oli omal ajal kõige populaarsem uue elu sisse.

RudiTurbo
24.12.08, 06:37
Selja taga suht lõbus päev :D
Alustasin 1/2 FL'iga, kus täna läx kõik siis väga valesti ja kaotasin peaaegu 200 Euri. Selle peale olin suht tiltis, aga päeva lõppenuks ei tahtnud lugeda ja läxin NL50'sse.
Ning täiesti sick sess, järsku lendasid mingid ime donkad peale ja ROFL'esin jälle suuri potte võites :D Päeva Hero oli mingi gogge1, kes oli 95'se VPIPiga mängija , ühe poti donkas mult ära, aga muidu oli super santa minu jaoks . Arvatavasti ajasin Ta tilti kohe Tema vastu straight flushi saades :D
Panen siis mõned käed ka, mis mu imesessi moodustasid.

http://www.pokerhand.org/?3626818 See oli päeva esimene skilli käsi, lihtsalt readisin selle regulari hinge ja võtsin Talt raha ära.
http://www.pokerhand.org/?3626828 Siis readisin selle regulari souli ja võtsin max value.
http://www.pokerhand.org/?3626821 Siin ei olnud enam midagi readida, narb donkas mulle oma stacki lihtsalt :D
http://www.pokerhand.org/?3626848 Ma loodan, et ma readisin jälle tema souli ning väga pika mõtlemise peale viskasin minema, Tal võis olla AK, kuid siiski oli kõvasti rohkem käsi, mis mind beatisid.
http://www.pokerhand.org/?3626814 See on siis siis Straight Flush vs Mr Donkey
http://www.pokerhand.org/?3626839 See Mr Rixx oli lükanud suht weake käsi preflopist sisse ning arvasin, et on mingi pocketiga coinflip, aga kuna see uberdonk pakkus oma stacki katteks, siis lükkasin sisse. Read oli jälle perfect, aga no board jooxis valesti :D
http://www.pokerhand.org/?3626804 Ning see käsi oli ez position + implied odds ja donki riveri call oli ka ROFL :D

Nalja sai veelgi väixemates pottides, aga piisab kah praeguseks :)
KK vs AA kaotasin ka selle sessi jooxul ja lõpus läxin 2 overi + flushiga 3 ühele oddsidega kaasa, kuigi bet oli väga suur, aga panin jälle selle mellowmani õigete kaartide peale ning mul oli turnis vist piisavalt oute ka, et 3:1 oddsidega end all ini callida. Aga seekord oudid ei tulnud ära :P

CTXrix
24.12.08, 10:02
Vahet pole, kas biidib või mitte. Pokker on saatanast.

Selge, variant B siis :)

CTXrix
24.12.08, 10:03
Ilusat jõulu kõigile ja 1-outereid riverisse!

Keiss
24.12.08, 13:25
Rudi, vaatan NL50-s ka jõulud käes, pigista neist donkidest iga viimne sent välja, mellowman on jah iga päev ja tund sees, tal vist muud elu pole üldse, kusjuures arvan, et kuna ta julges sind 66-ga rünnata ja A-d esindada siis ta julgeb seda edaspidigi teha ning selles käes võis tal jah olla AQ või isegi K10 ;D Nii, et hea fold. Ja eriti meeldib mulle see 89s käsi. Mis dongikari ja mis checkid flopis ja callid riveris nende poolt, oh appikene! Peab ka väikse sessi vist tegema 8) ;D

On sul võimalik vaadata selle OutofBlue kasumeid vms. Millegipärast kahtlen selle shortstackeri kasumites.

hotcocacola
24.12.08, 14:47
kas keegi saaks öelda, kuidas sai Holdem Manageris neid statse oma pokkerilaual liigutada ? Mul ei meenu :D

Aristotep
24.12.08, 14:50
Vasaku hiireklahviga saad lohistada

ranka
24.12.08, 15:15
Ilusat jõulu kõigile ja 1-outereid riverisse!

Sulle ka häid pühi ning puhtaid coolereid!

lenC
24.12.08, 15:26
kas keegi saaks öelda, kuidas sai Holdem Manageris neid statse oma pokkerilaual liigutada ? Mul ei meenu :D

parema hiireklahviga.

paneelida jaoks alla vaja vajutada ctrl ka.

häid jõule ka kõigile. privador, vaata et surnuks end ei mängi

Maheaatom
24.12.08, 15:59
Minu poolt samuti kõigile häid pühi ja soovitus...ärge mängige täna üldse pokkerit!
Veetke parem aega perega, tehke/saage kingitusi, tundke rõõmu heast söömaajast...ja kui see tundub igav, siis vaadake koos perega õhtul vana kooli actionfilmi Die Hard I :)

RudiTurbo
24.12.08, 16:23
Rudi, vaatan NL50-s ka jõulud käes, pigista neist donkidest iga viimne sent välja, mellowman on jah iga päev ja tund sees, tal vist muud elu pole üldse, kusjuures arvan, et kuna ta julges sind 66-ga rünnata ja A-d esindada siis ta julgeb seda edaspidigi teha ning selles käes võis tal jah olla AQ või isegi K10 ;D Nii, et hea fold. Ja eriti meeldib mulle see 89s käsi. Mis dongikari ja mis checkid flopis ja callid riveris nende poolt, oh appikene! Peab ka väikse sessi vist tegema 8) ;D

On sul võimalik vaadata selle OutofBlue kasumeid vms. Millegipärast kahtlen selle shortstackeri kasumites.

OutofBlue on monkey. Aga see vend on nii kaua elanud seal, et kuidagi Ta peab vist kasumit teenima, kuigi minu DB hetkel seda ei näita, aga mul vähe käsi.
Kui ma õieti mäletan, nägin seda OutofBlued seal juba juuni kuus.
See mellowman on tõesti täica sick, mul oli eelmises DB's juba tema kohta 6k kätt, nüüd mul on endal 6k kätt ja selle tüübi kohta 3k kätt, ta on seal nagu kogu aeg. Ning ta ei oska üldse foldida , ta vahepeal võidab päris kõvasti , aga siis kaotab 5 minutiga ülepaaridega 4 buy ini. Ta oli mul -400'ga kõige kaotavam mängija, siis jõudis mees juba -100'ni , aga siis lendas üx päev jälle 10 minutiga -300 peale tagasi. Eile oli ta ka juba -200 kui järsku sai ühe ülisuure poti ning tõmbas peaaegu kasumisse.
See Trio NL50 on sellesmõttes hea, et pooled regularidest on ka ülimad donkamendid ning mul praegu 21.5BB/100 üle 6k käe,sest tean kellelt seal raha saab :D

Keiss
24.12.08, 16:53
Või, et mellowman on kaotav mängija, huvitav...OutofBlue on jah total monkey, mulle tundub, et ta on väga suur kaotaja, sest üksvahe nägin teda NL10 ja koguni NL4-s shoststackerina.

leits
24.12.08, 17:29
Noo sick..tõmban +150 .. siis otse alla -150, again +100 .. nyyd kaks viimast kätt .. othman callib AI aukuostuga flopist, mul obv top set .. tõmmati ära .. Again -75 peal lõppes sess.... Noo ei ole seda lakboxi.

Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP1 ($52.50)
MP2 ($50)
MP3 ($56.80)
CO ($45.35)
Button ($59.20)
Jõuluvana (SB) ($65.80)
BB ($50.25)
UTG ($53.95)
UTG+1 ($215.95)

Preflop: Jõuluvana is SB with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
4 folds, MP3 raises to $2, CO calls $2, 1 fold, Jõuluvana calls $1.75, 1 fold

Flop: ($6.50) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players)
Jõuluvana checks, MP3 bets $3.50, CO calls $3.50, Jõuluvana calls $3.50

Turn: ($17) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players)
Jõuluvana checks, MP3 bets $17, CO calls $17, Jõuluvana raises to $39, MP3 raises to $51.30 (All-In), CO calls $22.85 (All-In), Jõuluvana calls $12.30

River: ($159.45) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players, 2 all-in)

Total pot: $159.45 | Rake: $3
Main pot: $136.55 between MP3, CO and Jõuluvana, won by MP3
Side pot 1: $22.90 between MP3 and Jõuluvana, won by MP3

Results:
Jõuluvana had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (straight, Ace high).
MP3 had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (full house, Jacks over sevens).
CO had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (two pair, Aces and sevens).
Outcome: MP3 won $156.45

lenC
24.12.08, 17:47
viimast kätt mulle slowplayda ei meeldi, tõenäoliselt see kedagi(pigem MP3-e) hittis, kui ei hittind läheb flop check-check ja neil kuhugi improvida pole(vb 2 outi). Turnile on sul 9 scare-cardi ja 8 niisama kehva. Nii et ma arvan, et c/r või kohe välja bettimine on paremad.

Sorry strati eest, haige beat ikka :(

Lutzky
24.12.08, 17:53

Lubatud seletus, üsna lihtsalt ja lühidalt.

Nagu te kõik teate, siis eksisteerib peale väärtpaberite (sh aktsiad, võlakirjad) turu veel valuutaturg, kus kaubeldakse aktiivselt valuutadega. Seega eksisteerib valuutade puhul nõudluspool ja pakkumispool. USD puhul moodustavad nõudluse peaasjalikult keskpangad, nafta ning ka aktsiabörs. Lisaks on USD-d vaja ka USA riigivõlakirjadesse investeerimisel, mis on teiste riikide keskpankade puhul üsna levinud tegevus. Pakkumispoole moodustavad nii suured investeerimispangad (mis aktiivselt ostavad-müüvad USD-d) kui ka Föderaalreserv.

Nii, miks siis USD langeb. Esiteks on börsiinvesteerimine maailmas vähenenud, sealhulgas USA aktsiatesse. Selle algpõhjuseks siis krediidikriis (subprime crisis) ning üleüldine pessimism maailmamajanduse tuleviku suhtes. USD nõudlus seega väheneb, sest USA börsil kaubeldakse ju dollareid kasutades. Teiseks, kuivõrd USA majandusolukord on halb, siis teiste riikide keskpangad ei täienda enda valuutareserve nii optimistlikult USD-ga (loomulikult nad kasutavad USD kui reservina, kuid siiski on täheldatav langustrendi). Lisaks investeerivad nad vähem ka USA riigivõlakirjadesse, mis on samuti USD-des. Remargina, USD reserve ja USA riigivõlakirjad on enamjaolt sama eesmärgiga - keskpankade konservatiivse investeerimispoliitika täitmiseks ning reservide saamiseks. Naftaga seoses - nafta hind kukub ning naftaturul käibib vähem USD-d. Jällegi nõudlus väheneb. Siinkohal hea näide Venemaaga, kes saab praegu vähem dollareid ühe barreli nafta eest ning seega tema USD varud kasvavad aeglustuvas tempos. Pakkumispool on üsna passiivne (va Föderaalreserv, kes intressimääraga mängib) ning seega loogiliselt - nõudlus<pakkumine ning hind langeb. Ehk kuigi USD-ga kaubeldakse peavad müüjad hinda järkjärgult langetama kui nõudluspool ei ole nõus kõrgemat hinda maksma.

Praeguses hetkel on USD languse puhul peale toodud põhjuste olulised ka siin juba mainitud USA välisvõla probleem ning see, et USA eksport<import. Loomulikult on usaldus USD puhul kadunud seoses krediidikriisiga. Siin aga arvavad, et Obama ametisse asumisega olukord muutub paremaks ning usaldus USD vastu hakkab taas tõusma.

Alati vaadatakse valuuta langust mingi teise/teiste valuutade suhtes. See seletaks ranka viimast lauset.

See oli siis väga, väga banaalne lähenemine, aga loodan, et sain kasuks olla. Lisaküsimused, märkused jm kommentaarid on oodatud.

Jõule,
nohune L.