PDA

View Full Version : *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***



Leheküljed : 1 2 3 4 [5]

Lutzky
24.12.08, 16:58
Huvitavat lugemist valuutadest:
http://www.zshare.net/download/5321285035a6060e/


L.

ranka
24.12.08, 17:12
Minu poolt samuti kõigile häid pühi ja soovitus...ärge mängige täna üldse pokkerit!
Veetke parem aega perega, tehke/saage kingitusi, tundke rõõmu heast söömaajast...ja kui see tundub igav, siis vaadake koos perega õhtul vana kooli actionfilmi Die Hard I :)


Sullegi häid jõule ning samuti minu poolt kõigile foorumi lugejatele, pokkerimängijatele või ühesõnaga kõigile, kes seda kommentaari loevad - HÄID PÜHI!

Heh.. Ja solid advices IMO :P See DH1, osa eriti :P

ranka
24.12.08, 17:24
Ei hakanud lutzky pikka kommentaari quotema aga tahaks natuke veel küsida.

Ma olen sellest siiani aru saanud, et kõik on pakkumise ja nõudluse suhe. Kui nõudlus ületab pakkumise, siis on defitsiiit ning hind tõuseb -- saad hea kauba eest rohkem küsida. Kui aga nõudlus ületab pakkumist, et keegi ei taha osta siis obvious, et pead hinda alandama, et oma kaubast lahti saada.

No näiteks vorstist ma saan täiesti aru - keegi ei osta mu vorsti ära, aeg ei halasta ja säilivuskuupäev kukub. Seega pean hinda alla laskma, et saada mingigi raha tagasi. Või vastupidi, et panen vorsti müüki ja sekundiga läinud - obv, et saan hinda kergitada, et rohkem välja pressida. Asi on väga selge.

Aga kuidas too toimub valuuta turul? Dollar ei lähe ju "halvaks", et ma PEAN ta täna maha müüma. Ootan paremaid päevi. Samamoodi nafta - no kui mul ladu naftat täis - pohhui ju, sest nii või naa müün selle nafta maha, ma ei pea ju hakkama hinda alandama!! Miks ?? Miks??? Ja kuidas tekib dollari hind? Sellest ma ei saa ikka aru? Miks on dollari hind hetkel 11.1 EEKI aga mitte 101.1 EEKI?

Ja siis amuti, miks on lati hind 20 eeki aga eek on 20 korda väiksem? Miks ei võiks eek olla 20???

Ja siis miks on eek fixeeritud euro kursiga aga dollar ei ole? Miks on see vajalik?

Ma ise mõltesin algul, et igal riigil on taga miski RESERV - olgu selleks, kulla, nafta, metsa või pangu oma P ja M panti. Ja siis trükivad X arvu rahaühikuid. Kui näiteks on 1KG kulda, 1 dollari taga, siis selge, et 1 dollar on jõle kallis. Trükime aga dollareid juurde ning dollar langeb. Asi ok. Samuti riigi majandus tõuseb, riik saab rohkem reserve koguda, mis tõstab dollari katet - jälle asi ok. Majandus läheb pu-si, tuleb hakata kasutama reserve, dollari väärtus langeb, kuna kate puudub. Kas see ei ole siis õigem?

Tahate väita tõesti, et kui ühel päeval kõik ütlevad - ME EI OSTA ENAM DOLLARIT, siis dollar kukkub kolksti nulli ja läheb odavamaks, kui kuivkäimla paber?

See asi on vist liiga keeruline minu jaoks ja vist jätan tolle ka "müsteeriumite" aeda nagu automoorigi. Ei huvita, mis seal sees on, et peasasi, et töötab. No tegelt automootorist saan täiesti aru ja maailmas vist ei olegi ühtegi asja, millest ma aru ei saa peale valuuta kursside. Tundub suht tehislik värk mulle :S

RudiTurbo
24.12.08, 17:49
Või, et mellowman on kaotav mängija, huvitav...OutofBlue on jah total monkey, mulle tundub, et ta on väga suur kaotaja, sest üksvahe nägin teda NL10 ja koguni NL4-s shoststackerina.


Ma ei saa kindlalt väita, et ta kaotav mängija on, sest see on nii vb ainult minu DB's. Kuigi mul on tema kohta suht palju käsi ning ta on tõesti minu DB's miinuses, kuid siiski tundub, et ta kohati võidab suuri potte, aga samas on Tal tilt management halb. Ühesõnaga, Ta mängib suht masinlikult ning ülepaar on Tema jaoks olenemata olukorrast nuts ning tema kasum sõltub sellest, palju Ta settide otsa jooxeb jne, sest ei usu mina, et Ta kunagi ühtegi TPTK'd või ülepaari foldib.

ranka
24.12.08, 17:52
Ma ei saa kindlalt väita, et ta kaotav mängija on, sest see on nii vb ainult minu DB's. Kuigi mul on tema kohta suht palju käsi ning ta on tõesti minu DB's miinuses, kuid siiski tundub, et ta kohati võidab suuri potte, aga samas on Tal tilt management halb. Ühesõnaga, Ta mängib suht masinlikult ning ülepaar on Tema jaoks olenemata olukorrast nuts ning tema kasum sõltub sellest, palju Ta settide otsa jooxeb jne, sest ei usu mina, et Ta kunagi ühtegi TPTK'd või ülepaari foldib.


minu DB-s on tema kohta 6700 kätt ja +126$, mis annab ta winrateks 3.8 PT/BB. Aga alla 100,000 käe ei saa mitte midagi winrate kohta väita.

ranka
24.12.08, 17:55
parandan! Vaatasin enne valet datbaaasi.

32,000 kätt ja -1000$. Mänginud limiite: 10NL-100NL. Seega suht saamatu mängija.

Statid: 16/3/1.7. Suht passiivne nit ja pole ime. Tüüpiline prima rakeback expert.

RudiTurbo
24.12.08, 17:57
Flop: ($6.50) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players)
Jõuluvana checks, MP3 bets $3.50, CO calls $3.50, Jõuluvana calls $3.50




Broadwayga on asi niimoodi, et elusees mina ei slowplay seda. Kuna inimesed põhiliselt mängivad broadway kaarte,siis on ülihea võimalus, et vastasel 2 paari ning saab kohe kõik raha sisse. Kui Tal ei ole kaks paari või setti, siis ei ole tal muud midagi tõmmata kui split potti või sitemat kaks paari ning mõttetu slowplayda selle nimel. SLOWPLAY == Variance IMO :)

RudiTurbo
24.12.08, 18:01
parandan! Vaatasin enne valet datbaaasi.

32,000 kätt ja -1000$. Mänginud limiite: 10NL-100NL. Seega suht saamatu mängija.

Statid: 16/3/1.7. Suht passiivne nit ja pole ime. Tüüpiline prima rakeback expert.


Ning see PFR on tema puhul nii, et ta tõstab 6x BB, kui Tal suur paar :D Lihtsalt täiesti haige, kui readitav vend :) Ning samas tema fold to Cbet on ka kuskil 70%, et temasugused on teretulnud igas mõttes. Maxab Su setid kinni ning mitte hittimiste puhul enamasti foldib :)

ranka
24.12.08, 18:50
Moron noh.

http://forumserver.twoplustwo.com/96/small-stakes-full-ring/2008-award-best-2-2er-nl200-reg-ps-371968/

BuildUp
24.12.08, 19:55
Üks nunnu käsi :D :

No-Limit Hold'em, $0.10 BB (10 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP3 ($5.55)
CO ($10)
Button ($6.63)
SB ($1.85)
Hero (BB) ($13.10)
UTG ($13.03)
UTG+1 ($17.87)
UTG+2 ($14.48)
MP1 ($23.18)
MP2 ($24.68)

Preflop: Hero is BB with 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
UTG+1 calls $0.10, 4 folds, CO (poster) checks, Button raises $6.63 (All-In), 1 fold, Hero calls $6.58, 1 fold, UTG+1 calls $6.53, 1 fold

Flop: ($20.09) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players, 1 all-in)
Hero bets $6.47 (All-In), UTG+1 calls $6.47

Turn: ($33.03) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players, 2 all-in)

River: ($33.03) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players, 2 all-in)

Total pot: $33.03

Results:
Button had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (high card, Queen).
Hero had 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (one pair, tens).
UTG+1 had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (high card, Ace).
Outcome: Hero won $31.53

Button oli RÄIGELT RÄIGE DONK(täna olen mänginud temaga üle 100 käe ning tüübil on ilus -100$ HUDis :D )
UTG oli RÄIGELT RÄIGE NIT

Tigrano
24.12.08, 20:26
Suutsin terve päeva maha magada, seega soovin alles nüüd kõigile Häid Pühi!!!

Kes täna või homme mängida kavatsevad, siis kindlasti soovin, et luckbox oleks Teil põhjas, sest ei ole küll hea, kui Tiltis jõulud on.

Nüüd põrutan läbi foorumi alkoholi nurgast ja vaatan, mis joogi lahti teen, sest on ühtteist sealt varutud ;D

leits
24.12.08, 20:51
Tõsiselt, MUL EI OLE LIHTSALT VÕIMALIK VÕITA. EI OLE LIHTSALT. Lükkasn AA open AI KJs callib, obv suckaut, teine ring AA (UUESTI OPEN AI), KQs callib, obv sakaut. **** te ei näe oma kõige halvemas unenäos ka sellist runnni

Roll 20BI ... 2 chances quit või alla liikuda, viimane variant ei meeldi, seega cya .. kogu kuu .. 17BI below ev

leits
24.12.08, 21:05
Suutsin terve päeva maha magada, seega soovin alles nüüd kõigile Häid Pühi!!!

Kes täna või homme mängida kavatsevad, siis kindlasti soovin, et luckbox oleks Teil põhjas, sest ei ole küll hea, kui Tiltis jõulud on.

Nüüd põrutan läbi foorumi alkoholi nurgast ja vaatan, mis joogi lahti teen, sest on ühtteist sealt varutud ;D


**** ma loodan et see grinch tuleb ja viib nahui need jõulud minema...

ranka
24.12.08, 21:35
Tõsiselt, MUL EI OLE LIHTSALT VÕIMALIK VÕITA. EI OLE LIHTSALT. Lükkasn AA open AI KJs callib, obv suckaut, teine ring AA (UUESTI OPEN AI), KQs callib, obv sakaut. **** te ei näe oma kõige halvemas unenäos ka sellist runnni

Roll 20BI ... 2 chances quit või alla liikuda, viimane variant ei meeldi, seega cya .. kogu kuu .. 17BI below ev


tra, kui sick :S

Potsataja
24.12.08, 21:36
Tõsiselt, MUL EI OLE LIHTSALT VÕIMALIK VÕITA. EI OLE LIHTSALT. Lükkasn AA open AI KJs callib, obv suckaut, teine ring AA (UUESTI OPEN AI), KQs callib, obv sakaut. **** te ei näe oma kõige halvemas unenäos ka sellist runnni

Roll 20BI ... 2 chances quit või alla liikuda, viimane variant ei meeldi, seega cya .. kogu kuu .. 17BI below ev


Ära arva teiste eest ::)

Tahad ''tõelisi emotsioone'' kogeda, siis lükka kogu roll ühte lauda. Juhul kui võidad saad ülimalt positiivse emotsiooni, juhul kui kaotad, siis anna teada mitmendal päeval otsustasid teki alt lõpuks välja ronida.

ranka
24.12.08, 21:49
Ära arva teiste eest ::)

Tahad ''tõelisi emotsioone'' kogeda, siis lükka kogu roll ühte lauda. Juhul kui võidad saad ülimalt positiivse emotsiooni, juhul kui kaotad, siis anna teada mitmendal päeval otsustasid teki alt lõpuks välja ronida.


Imric arvan, et see on aegade algusest sinu poolt postitatud kõige halvem kommentaar! Ütleks nii, et sinu keskmise kommentaari hinne on kindlasi üle teiste ja "trashi" ajad suust välja minimaalselt aga see kommentaar on natuke liiast. Kuna leits on tõesti väga-väga julmals downswingis ning tean, mida ta tunneb. Sellistel hetkedel, kui sa oled proovinud pikalt anda endast parimat ning välja tuleb alati halvim (sinut mitte olenevatel põhjustel), siis su "vaimne tervis" ei ole ka kõige paremas korras ning sa oled võimeline tegema kõige hullemaid asju!

Sa ei taju huumorit, kriitikat nagu varem. Sa ärritud tunduvalt kiiremini ja paremini ning sellised kommentaarid võivad olla tõesti viimaseks piisaks karikas ning väga lihtsalt viia isiksuse kollapsini. See, kuidas kollaps ehk kokkukukkumine toimub on isiksusest sõltuv - osad joovad end lihtsalt mitu päeva jutti täis, teised mängivad rolli maha, kolmandad peksavad kellegi/millegi segi jne.

Seega igasuguseid negatiivseid nõuandeid downswingis olevale inimesele anda ei ole mõtet, eriti veel "roll on line" panemise kohta. Ainus, mida me saame teha on "tunda talle kaasa" ja proovida anda positiivete kommentaaride kaudu edasi lootust. Kui kaastunnet ei ole, siis tuleks olla lihtsalt vait!

privador
24.12.08, 22:12
turnadel on monusad overlayd sees.prod vist vaba päeva votnud ja õgivad verivorsti sisse:)

kuda starsis praegu on?

Potsataja
24.12.08, 22:13
Hmm, eks igaüks käitub/postitab vastavalt oma väärtushinnangutele, kusjuures väärtushinnangud võivad omakorda sõltuda hetkeemotsioonidest. Kui keegi ükskõik kus hakkab ajama juttu te ei näe oma kõige halvemas unenäos ka sellist runnni
siis see ärritab mind tõsiselt ja ka vastureaktsioon on kohene. Iseenesest tuleb tema postituses ära toodud beate ette päris sageli, lisaks huvitaks mind kohe väga HH nende puhul. Aju lihtsalt keeldub uskumast, et full stacki puhul NL50+ on sellised PF callid võimalikud.

leits
24.12.08, 22:31
Võin neid hiljem otsida ... hetkel puhkan ja joon õlut, arvatvatsi see aasta enam ei puudu pokkerit.
Oma rolliga ma nl1000 kohe kindlasti tiltama ei lähe. downswing on kestnud t2pselt 40k kätt

privador
24.12.08, 22:36
Olen mina ka nn solidaarne imricuga.
Keegi krt ei calli pasaga PREFLOPIST AA allinne
Ja kui keegi calliks ma oleks väga õnnelik ja võtaks kasvõi SMSlaenu ja mängiks edasi.


Ja IMHO ma ei muretse kunagi variatsiooni pärast.Pigem muretsan ma jooksvalt selle pärast,et kas ma olen lauas keskmiselt parem mängija.Ja kui tundub,et mind abusitakse,isegi kui mul on suht hea jooks on ikka suht nadi ja kaheldav tunne

Potsataja
24.12.08, 22:40
Leits.Tõsimeelne soovitus ära tõesti puutu, aeg parandab kõik haavad (sealhulgas ka downswingi). Üsna reaalne, et hetkeseisuga on downswing avaldanud mõju ka sinu mindsetile, seega võid teha halbu otsuseid ise endale neist aru andmata. AA vs xx kaotused on ja jäävad alati olema tõsiseteks bad beatideks, kuid loeb see , mis me teeme nende käte vahepeal ja milline on meie senine üldine nö. õnnetase lähtuvalt PT3-e või HEM-i stattidest.

leits
24.12.08, 22:47
Done ... ei mängi see aasta enam ... homme teen 3 päevase tsykli siis paar päeva puhkust ja uuel aastal uuesti tsykkel + eksamid :D Siis on lakbox põhjas ...

Lutzky
24.12.08, 22:54
Aga kuidas too toimub valuuta turul? Dollar ei lähe ju "halvaks", et ma PEAN ta täna maha müüma. Ootan paremaid päevi. Samamoodi nafta - no kui mul ladu naftat täis - pohhui ju, sest nii või naa müün selle nafta maha, ma ei pea ju hakkama hinda alandama!! Miks ?? Miks??? Ja kuidas tekib dollari hind? Sellest ma ei saa ikka aru? Miks on dollari hind hetkel 11.1 EEKI aga mitte 101.1 EEKI?

V: Valuutaturul kauplejad tegutsevad kasumi saamise nimel. Turg on väga efektiivne - reageeritakse automaatselt igale uudisele (nt USA majanduse kohta), ka halvale ning dollar kukub. Nafta puhul - kui nõudlust njetu, siis kellele sa müüd? Praegu nafta hinna languse peamine põhjus USA nõudluse järsk langus. Naftaladu võib sul olla, aga arvesta sellega, et selle pidamine läheb ka maksma (sh arvesta laokulusid ning alternatiivkulusid).

Ja siis amuti, miks on lati hind 20 eeki aga eek on 20 korda väiksem? Miks ei võiks eek olla 20???

V:See sõltub esialgsest tagatisvara suurusest. Eestil oli krooni kattevaraks, kui ma nüüd ei eksi, hunnik kulda, mis iseseisvumise alguspäevil kiirelt maha müüdi. Kurss fikseeriti siis DEMiga - siin on palju argumente, mida arvestatakse - tagatisvara, riigi rahanduspoliitika eesmärk jne. Kui ma ei eksi, siis Eesti kurss saadi üsna suvaliselt ning oli pikka aega alahinnatud DEMi suhtes.

Ja siis miks on eek fixeeritud euro kursiga aga dollar ei ole? Miks on see vajalik?

V:EEK fikseeritud, sest selline on meie riigi rahanduspoliitika. Fikseeriti, sest arvati, et selline passiivne rahapoliitika toob meie riigile kasu. Siin tuleb arvestada, et valuutakomitee süsteemi üheks eelduseks on ka tasakaalus riigieelarve. Kui Eesti suudab viimast enam-vähem täita, siis teistel riikidel on see nende majanduspoliitika tõttu impossible.

Ma ise mõltesin algul, et igal riigil on taga miski RESERV - olgu selleks, kulla, nafta, metsa või pangu oma P ja M panti. Ja siis trükivad X arvu rahaühikuid.

V: Nii ta üldjuhul on.

Kui näiteks on 1KG kulda, 1 dollari taga, siis selge, et 1 dollar on jõle kallis. Trükime aga dollareid juurde ning dollar langeb. Asi ok. Samuti riigi majandus tõuseb, riik saab rohkem reserve koguda, mis tõstab dollari katet - jälle asi ok. Majandus läheb pu-si, tuleb hakata kasutama reserve, dollari väärtus langeb, kuna kate puudub. Kas see ei ole siis õigem?

V: Üldjuhul on riikidel meeletud reservid. Lisaks raha trükkimine ei ole sellel juhul lahendus. Ujuva kursi puhul selgitab õiglase hinna välja valuutaturg, võttes arvesse kõiki USA majandusindikaatoreid.

Tahate väita tõesti, et kui ühel päeval kõik ütlevad - ME EI OSTA ENAM DOLLARIT, siis dollar kukkub kolksti nulli ja läheb odavamaks, kui kuivkäimla paber?

V: Teoreetiliselt täitsa võimalik.

See asi on vist liiga keeruline minu jaoks ja vist jätan tolle ka "müsteeriumite" aeda nagu automoorigi. Ei huvita, mis seal sees on, et peasasi, et töötab. No tegelt automootorist saan täiesti aru ja maailmas vist ei olegi ühtegi asja, millest ma aru ei saa peale valuuta kursside. Tundub suht tehislik värk mulle :S

V: Eks ta ole jah. Ega ma ise mingi spets ei ole, aga turge jälgitud juba pikka aega ning ka ylicoolis omandatud kõrgharidus/omandamisel kõrgharidus majandusest. Mingi ettekujutus asjast on, päris pihta aga ei saa valuutade puhul vist nobody 8)

Edu,
L.

ESTPatrick
24.12.08, 23:00
äge

ranka
24.12.08, 23:01
Thanks jälle, nüüd ehk hakkas midagi külge ;)

Aga kui valuutaturg (S.h. ka börs) reageerib ülikiirelt ja tundlikult igale uudisele, siis põhimõtteliselt saaks turgu väga kergelt tehislikult mõjutada? Et näiteks oh sul plaan kiirelt rikastuda ja siis lased liikvele kuulujutu, et dolts devalveeritakse. Kõik müüvad oma dollariga seotud aktsiapakid kiirelt ja odavalt maha, sina krahmad kokku aga tegelikkuses midagi sellist ei toimu. Et kas teoorias selline libauudis on võimalik ja praktikas ka töötaks?

Ja kui töötab, et dollar kukub, siis järeldan, et tehisliku kukkumise järel peaks ta uuesti üles tõusma oma normaal tasemele? Kui jah, siis hakkame aga skeemitama ja vale uudiseid levitama :)

Ja ylicool on ikka ylicool sõna :P

privador
24.12.08, 23:17
Aga kktsioon.ui valuutaturg (S.h. ka börs) reageerib ülikiirelt ja tundlikult igale uudisele, siis põhimõtteliselt saaks turgu väga kergelt tehislikult mõjutada? Et näiteks oh sul plaan kiirelt rikastuda ja siis lased liikvele kuulujutu, et dolts devalveeritakse. Kõik müüvad oma dollariga seotud aktsiapakid kiirelt ja odavalt maha, sina krahmad kokku aga tegelikkuses midagi sellist ei toimu. Et kas teoorias selline libauudis on võimalik ja praktikas ka töötaks?

Jah saab teha,aga selle yle peab arvet finantsinspektsioon.Usas voib lausa eluaegse saada.
Samas nagu ka interneti teel pommipanemisel j''vad j'ljed j''vad ka tehingutel j2ljed.
Et vaadaakse ,et kodanik Ranka ostis lambist laenuga dolalreid hulgim,et hakatakse kohe uurima pohjuseid jne
Hakatakse ka neid libauudiste leveitajaid otsima jne

Samas voiks ju iga vend rikkaks saada nii,et ostab suure hulge put optsioone ja la nt mone MSFT tehase ohku.

Lutzky
24.12.08, 23:21
Thanks jälle, nüüd ehk hakkas midagi külge ;)

V: Aga palun.

Aga kui valuutaturg (S.h. ka börs) reageerib ülikiirelt ja tundlikult igale uudisele, siis põhimõtteliselt saaks turgu väga kergelt tehislikult mõjutada? Et näiteks oh sul plaan kiirelt rikastuda ja siis lased liikvele kuulujutu, et dolts devalveeritakse. Kõik müüvad oma dollariga seotud aktsiapakid kiirelt ja odavalt maha, sina krahmad kokku aga tegelikkuses midagi sellist ei toimu. Et kas teoorias selline libauudis on võimalik ja praktikas ka töötaks?

V: On ikka võimalik ning töötaks, kui libauudist levitada läbi suuremate meediamagnaatide - sh Bloomberg. Aga siin ei tohi rohkem spekuleerida - USA SEC nagunii loeb ning nüüd oleme naughty listis kirjas.

Ja kui töötab, et dollar kukub, siis järeldan, et tehisliku kukkumise järel peaks ta uuesti üles tõusma oma normaal tasemele? Kui jah, siis hakkame aga skeemitama ja vale uudiseid levitama :)

V: Jah. Aga see masterplan vajab pikemat läbimõtlemist. See on keerukam kui ESTPatricku järjekordne auku ost :D

Ja ylicool on ikka ylicool sõna :P

V: Eesti ülikoolide puhul muud sõna ei oska kasutada. Kino saab.


L.

Potsataja
24.12.08, 23:21
Sa ei taju huumorit, kriitikat nagu varem. Sa ärritud tunduvalt kiiremini ja paremini ning sellised kommentaarid võivad olla tõesti viimaseks piisaks karikas ning väga lihtsalt viia isiksuse kollapsini. See, kuidas kollaps ehk kokkukukkumine toimub on isiksusest sõltuv - osad joovad end lihtsalt mitu päeva jutti täis, teised mängivad rolli maha, kolmandad peksavad kellegi/millegi segi jne.

Seega igasuguseid negatiivseid nõuandeid downswingis olevale inimesele anda ei ole mõtet, eriti veel "roll on line" panemise kohta. Ainus, mida me saame teha on "tunda talle kaasa" ja proovida anda positiivete kommentaaride kaudu edasi lootust. Kui kaastunnet ei ole, siis tuleks olla lihtsalt vait!


Ennem jäi see osa osaliselt tähelepanuta. Ranka kirjeldus meeleseisundi kohta on täiesti õige, kuid määratlus on vale. Sellise meeleseisundi nimetus on ja jääb alati olema TILT. Downswing on olukord, kus te mängite ja tunnete täpselt samamooodi nagu varem, ainult võitmise asemel te kaotate raha. Downswingi puhul te ei ärritu ei talu kriitikat jne. mitte mingilgi määral erinevalt varasemast.Muidugi on mugavam tilti nimetada downswingiks, kuid see on siiski vaid reaalsusest irdumine.

RudiTurbo
25.12.08, 00:31
NL2's olen ma superuser

ranka
25.12.08, 02:39
Ennem jäi see osa osaliselt tähelepanuta. Ranka kirjeldus meeleseisundi kohta on täiesti õige, kuid määratlus on vale. Sellise meeleseisundi nimetus on ja jääb alati olema TILT. Downswing on olukord, kus te mängite ja tunnete täpselt samamooodi nagu varem, ainult võitmise asemel te kaotate raha. Downswingi puhul te ei ärritu ei talu kriitikat jne. mitte mingilgi määral erinevalt varasemast.Muidugi on mugavam tilti nimetada downswingiks, kuid see on siiski vaid reaalsusest irdumine.


Tõsi! Aga see, kui sa jooksed juba pikalt halvasti ja ei ole lootust ka paremale jooksule siis see ei ole enam tilt. On selline lootusetu ja tühi tunne, et nüüd on kõik läbi ning enam ei oska, ei suuda ei taha! Ja kui keegi peaks veel torkima ka ja utsitama, siis viskab katuse pealt minema,

variatsioon
25.12.08, 03:09
imelised jõulud :) teenisin 4k käega 10.10$

Tigrano
25.12.08, 03:47
Tänu Lutzky postitustele ja ranka pärimistele nüüd kõvasti targem. Samuti on hea postitusi lugeda, kui midagi väga head ja õpetlikku mõnest teisest eluvaldkonnast, pokkeri threadis vahelduseks postitatakse.

Tigrano
25.12.08, 03:54
Tõsi! Aga see, kui sa jooksed juba pikalt halvasti ja ei ole lootust ka paremale jooksule siis see ei ole enam tilt. On selline lootusetu ja tühi tunne, et nüüd on kõik läbi ning enam ei oska, ei suuda ei taha! Ja kui keegi peaks veel torkima ka ja utsitama, siis viskab katuse pealt minema,


Õige, sellises olukorras on asi naljast kaugel, sest inimesed on ka tohutult erinevad ja me kunagi ei tea, mida meie kommentaar või ütlus teisele, sellises olukorras võib teha. Pigem tuleks vaikida, kui ei oska midagi tarka öelda.

Tigrano
25.12.08, 03:58
imelised jõulud :) teenisin 4k käega 10.10$


Sa siis mängisid ju terved jõulud maha, kui niipalju käsi toksisid ;D

ESTPatrick
25.12.08, 08:51
imelised jõulud :) teenisin 4k käega 10.10$


parem kui 10 käega -4k$

Mihkel785
25.12.08, 09:03
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (5 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($2.81)
Hero (BB) ($5.87)
UTG ($17.81)
MP ($1.98)
Button ($9.92)

Preflop: Hero is BB with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
2 folds, Button calls $0.05, SB raises to $0.25, Hero raises to $5.87 (All-In), Button raises to $9.92 (All-In), SB calls $2.56 (All-In)

Flop: ($14.55) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players, 3 all-in)

Turn: ($14.55) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players, 3 all-in)

River: ($14.55) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players, 3 all-in)

Total pot: $14.55 | Rake: $0.70
Main pot: $8.43 between SB, Hero and Button, won by Hero
Side pot 1: $6.12 between Hero and Button, won by Hero

Results:
Button mucked Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (two pair, Aces and Kings).
SB mucked Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (two pair, Aces and Queens).
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (three of a kind, Aces).
Outcome: Hero won $13.85

Jõulud... :)

PokerDevil
25.12.08, 09:30
Jõulud ja jõuludele eelnevad päevad on masendavad. Total vist 1/3 BR ist. :'(

CTXrix
25.12.08, 10:39
Jah. Aga see masterplan vajab pikemat läbimõtlemist. See on keerukam kui ESTPatricku järjekordne auku ost :D



;D Nice 1, very nice 1. 8)

peokuningas
25.12.08, 13:24
Ajee, sitane detsember jätkub.
Üleeile mängisin üle limiidi (NL600) aga pokkerijumal oli armuline ja sain -500$ -> +1100$ (kusjuures see -500$ oli saadud samal ajal NL100 ja NL200 laudadest, kus liiga pohhuistlikult panin nupud sisse).
Eile oli üle 100 aasta parim jooks. Nii palju sette pole ammu kinni makstud ja sain päeva kiirelt +1000$ peale (peamiselt NL100 ja NL200 lauad üks NL400 ka). Ja siis hakkas ikaldus pihta.
Esmalt lendasin NL400-s KK-ga mingi 50/28 donkey otsa. Pärast kätt üle vaadates leidsin, et ise ikka ülisitalt mängisin seda muidugi. Siis edasi Kk vs TT preflop all-in flop T99. Siis QQ-ga KQx flop. Bettisin all the way. Riverisse 9, vastasel obviously TJs. Päeva lõpetasin +250$ peal.
Ja täna ikka superjooks.
Esmalt foldisin riveril seti, kui 2 shortiet oli flopist all-in ja 100BB vend riveris all-in põrutas. Vastas 2 paari, mast ja rida. Nice fold.
Siis lendasin BB pealt AKs-ga 73o vastu broke. Ees 4 limpi. Ma panin 8$ peale (NL100). SB call. Flop miski 754 (vms), 2 potit. Mul potid. Turn oli 3 ja nupud läksid sisse. Reload.
Siis KJ BB peal. Maha AQT. 2 ruutut ja 1 ärtu. Donkasin, tüüp raise ja mul nupud sisse. Call.
Näitab A :heart: 7 :heart:. Turn :heart:, river :heart:. Ja muidugi tüüp hitnrun.
Siis SB vs button. QQ-ga 3betin. Tüüp call. Flop madal, 2 potit. Ma bet, ta call. Turn blank. Ma bet ta shove. Ma call. K :spade: J :spade:. River K.
Ja siis veel AA. Raise. Mingi donk nupud sisse. Mult kiire call. AQo vastas. Flop QTQ. Very nice.
Hetkel miski -450$. Saaga jätkub.

PokerDevil
25.12.08, 13:38
Jõulud omavad bankrolli.

Täna juba 2x alustanud. Esimene kord kestis 20min. 2x AA crackiti ja KK vs AA otsa, see pole veel kõik, maasikaks Q flush vs K flush. Lauad kinni.

Uus sess, AA vs JJ, prf nupud sisse flopi J. 1min hiljem BBl saan J9s'iga rea. Flop TQ2, Turn 8. Ta 3betib mind all in, river J ja avab AK. Lauad kinni 5min, kokku 25min ja -5,5BI ja fuck poker for today.

Kedagi ei koti see jutt ikka aga hea, et sai kirjutada.

leits
25.12.08, 13:46
Ma mõtlesin, et ainult ma kogen üksikuna seda sitta .. tore (sitas mõttes) et mul kaaslasi v2hemalt on ,,

peokuningas
25.12.08, 14:13
Ma mõtlesin, et ainult ma kogen üksikuna seda sitta .. tore (sitas mõttes) et mul kaaslasi v2hemalt on ,,


Just. Ma enne oma swongi (normaalse jooksu ajal) vaatasin ja imestasin, et kuidas nii ikka saab, et nii mahedad miinused sul. Nüüd ma saan suht hästi aru, mis tunne sul on.
Ja ega sellest ei saagi enne aru, kui ise selle läbi oled elanud.

-600$ hetkel. Aitab ka praeguseks :)

BuildUp
25.12.08, 15:35
Mul on vedanud, sest jõulumees tõi koos kingitustega kaasa ka hea jooksu. Eriti tore ongi hea jooks just sellisel ajal nagu praegu. Lauas niikuinii jõuluvanad. ;D

variatsioon
25.12.08, 16:32
Sa siis mängisid ju terved jõulud maha, kui niipalju käsi toksisid ;D

ei tea miks aga mõtlesin et võtan kaks korda rohkem laudu lahti kui tavaliselt ;)
17 fast lauda NL100s

ranka
25.12.08, 17:35
LOL FAST LAUAD. hahahahhahahaha, tra ma lähen lolliks kui mul üle 5+ FAST laua. Normal laudu võin miski 16 vabalt mängida.

TaaviK
25.12.08, 17:36
NL100's tegin ikka väga maheda downswingi. Kahe päevaga kukkusin oma 8-900$. Osalt ikka sellepärast, et tilt oli nurgataga ootamas aga ikka väga palju ja väga sürrilt tõmmati ära. Loodetavasti uus aasta halastab.

Potsataja
25.12.08, 17:52
ei tea miks aga mõtlesin et võtan kaks korda rohkem laudu lahti kui tavaliselt ;)
17 fast lauda NL100s


Pokerstarsi fast lauad on paras nali Prima Turbolaudade kõrval. Kusjuures niipalju kui mina olen erinevates tubades ringi vaadanud, pole kuskil neile võrdset. Muidugi on samas ka suured miinused: laudu on minimaalselt ja FR mängijatel polegi valikut.

krayzie
25.12.08, 18:36
See just juhtus




No-Limit Hold'em, $2.00 BB (6 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($279.45)
BB ($219.65)
CO ($223.20)
Hero (UTG) ($240.85)
Button ($244.28)
MP ($182.06)

Preflop: Hero is UTG with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
Hero raises $8, MP calls $8, 3 folds, BB calls $6

Flop: ($25) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players)
BB checks, Hero checks, MP bets $5, BB calls $5, Hero calls $5

Turn: ($40) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players)
BB checks, Hero checks, MP bets $7, BB calls $7, Hero raises $33, MP calls $26, BB calls $26

River: ($139) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players)
BB checks, Hero bets $98, 1 fold, BB calls $98

Total pot: $335

Results:
BB had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (one pair, fours).
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (one pair, fours).
Outcome: Hero won $332

amagan
25.12.08, 19:14
Milestone hand siis just... ;D
http://img360.imageshack.us/img360/9656/milestone1pu1.jpg

lebovend
25.12.08, 19:37
oh, norm, mis n2nni sellega saab?

amagan
25.12.08, 19:47
oh, norm, mis n2nni sellega saab?


http://www.pokerstars.com/poker/promotions/world-record-week/#hands

Sulgpallur
25.12.08, 20:09
päev otsa ootan oma kätt ei tule kuidagi :D

lebovend
25.12.08, 20:27
wow that shit rocks, kahju et ei saa olla yks boonusehooradest :/

Gambler
25.12.08, 20:29
Dollari liikumiseks peab natuke kiikama ajalukku ja mõistma Usa majanduse olemust.
Peamine liikumapanev jõud Usa majanduses on laenamine ja säästmine koos, peale teist maailmasõda
loodi Usas inimestele sunniviisiline teine pensionisammas, kõik pidid sellega liituma.
Niisiis inimene sai 18 läks tööle ja pidi valima siis selle panga, kuhu tema
palgast pross minema hakkab. Kirjutades samal ajal sellele lepingule alla, kirjutas ta teise käega alla
majalaenu lepingule. Pank pidi ju inimese pensionisammast kasvatama ja suurendama tema raha penisonipõlveks,
seega investeeris pank selle majaehitusse.
Tolleagne pangahärra elu oli lihtne, inimese pensiole maksti a la 3% intressi ja laenati talle raha 6% elamulaenuks.
Lisaks siis aastani 1972 kehtis Usa dollarile kullastandard. Kullastandardile mindi üle Bretton Woodsi lepinguga, mis sõlmiti aastal 1944.
Selleks ajaks olid ameeriklastel maailma suurimad kullavarud, sest ega Venemaad sõjas niisama ilusate silmade eest ei aidatud, kogu Liidu kuld ja isegi hõbe viidi kenasti Ameerikasse.
Kullastandardi puhul selle väärtust eriti ei muudetud, tulem oli lihtne, dollari väärtus langes reaalselt, näieks ostsid Ameerikas kulda 10 taala eest, viisid selle mujale, müüsid maha ja said näiteks 11 taala,. Loomulikult kõik hakkasid seda ära kasutma ja kui Ameerikal lõpuks kulda väheseks jäi siis tehti sellele businessile lõpp.

Esimene usaldamatus taala vastu tuli juba 70ndate lõpus, mida siis meie teame, kui suure naftakriisina, kus barrel naftat maksis tolleaegsete hindade juures mmm vist pea 70-80 taala.
See viis kiiresti majanduse langusesse ja riigid, kes kõrgest naftahinnast kasu lõikasid leidsid järsku,et ostjaid on suht vähe ja isegi suur
hinnalangus ei tekita ostuhuvi. Nii tekkis ilusasti ka OPEC
Peale seda liikus dollar väga jõudsalt suures koridoris. Näiteks maksis aastal 1985 1$- 3,1 DEMi aastaks 1992 oli siis suhe 1$-1,5DEMi
Kellel huvi, siis föderaalpanga lehel on dollari liikumise ajalugu päris pikalt välja toodud.

Tänapäevasel ameerikal on hetkel lihtsalt üks mure, nad on totaalselt lõhki laenanud ja osaliselt seisab dollari kurss usaldusel ja teisalt
sellel, et midagi muud lihtsalt ei jää riikidel üle.
Kui onu Billi teisel valitsemisajal oli asi igati mõistlik ja Usa eelarve oli mitmeid aastaid paarisaja miljarid taalaga plussis, isegi vähendati välisvõlga siis see tõi kaasa dollari marulise tõusu, aastal 2001 maksis dollar 18,5 krooni. Ja siis juba kogu Ameerika tööstus vaid niutsus,sest eksport prantsatas mehiselt. Pole hullu tuli onu Bush ja aastaks 2008 on Usa välisvõlg suurenenud, riigieelarve poole triljoniga miinuses(Usa riig eelarve on kuskil 2,7 triljonit taala) ja pidev sõjapidamine matab seda raha veelgi. Lisage siia veel see, et viimase 8 aasta jooksul pole erilisi reforme olnud(tavaliselt teisel ametiajal teeb Usa president valulisi kuid vajalike reforme, sest pärast
saab teda süüdistada ;D) vaid mõnus paigalistumine. Eelarvet lapitakse riigivõlakirjade müümisega, mis peaks olema täiesti lollikindla
investeeringuga tooted nagu väidab iga ingliskeelne majandusõpik. Lisage siia veel teadmine, et aastast 2005 ei avalda Föderaalpank seda kui palju dollareid ringluses on(iga 100 taalase rahatähe trükkimine maksab 3ameerika senti), nii et palju usaldatakse :)

See on see usalduse pool, teine pool on selles, et hetke majandusmudel baseerub tarbimisel. Maailma esitarbija on ikka Usa, kui taal
on liiga madalal on eurotsoonil või Jaapanil sinna raskem kaupu müüa. Seega mõlemad keskpangad ostavad kursi tõstmiseks tublisti Usa dollareid, kui seda vaja.

mis puutub investorisse ja investeerimise, siis hetkel võiks siin kivi visata Fedi kapsaaeda, kes viimasel kümnendil on suht muretult pealt vaadanud järjest põnevamate finatsproduktide tekkimisele ja nendega parseldamisele. Pangad tahtsid meeletult maksimaalseid kasumeid
ja nüüd on aeg selle eest maksta. Aga seda ,miks nüüd sellised toetused on riiklide poolt oma majandusse, siis selle arutamiseks võib rahus kohe võtta paara aastat, kellel huvi on.

Aga soovitan soojalt kena multikat kuidas raha tekib ja mõtelge rahulike pühade puhul sellele, et tegelikult ei ole ka Eestis tagatud kogu raha (ehk siis tähisega M) valuutakomitee süsteemiga, vaevalt Mo venitab välja M1 ja M2 omanikele aga öeldakse lihtsalt LAKKUGE PANNI

http://www.youtube.com/watch?v=mIIAvdJvCes
ja ikka kõik 5 osa vaadake ära

Rage
25.12.08, 20:35
hullumajapuhvet...

mingi vend NL10 lauas.. vpip 78% PFR 36% ja tüüp on 4BI kasumis:-( no ei õnnestu talt raha kätte saada... istusin isegi temast vasaule... krdi imeasju mees leiab ja siis ikka kuskilt oma chipid jälle kätte saab...

-andres-
25.12.08, 20:37
hullumajapuhvet...

mingi vend NL10 lauas.. vpip 78% PFR 36% ja tüüp on 4BI kasumis:-( no ei õnnestu talt raha kätte saada... istusin isegi temast vasaule... krdi imeasju mees leiab ja siis ikka kuskilt oma chipid jälle kätte saab...


Short run obvious :). Varsti mees tühi ja rohkemgi veel.

Lutzky
25.12.08, 21:34
Aga soovitan soojalt kena multikat kuidas raha tekib ja mõtelge rahulike pühade puhul sellele, et tegelikult ei ole ka Eestis tagatud kogu raha (ehk siis tähisega M) valuutakomitee süsteemiga, vaevalt Mo venitab välja M1 ja M2 omanikele aga öeldakse lihtsalt LAKKUGE PANNI


Siin ma soovitaks lugeda Äripäeva ajakirjaniku Romet Kreegi (vist oli) artiklit (mis väidab sama nagu sina) ning sellele artiklike kirjutatud kompetentset kommentaari TÜ ühelt tudengilt. Täpset linki ei oska anda, aga ilmus see selle aasta numbri sees ning ise mäletan seda lugevat.

See, et Eesti Panga bilansis värk ei kattu ei tähenda veel midagi.

EDIT: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=93888f0a-e86c-4620-9ce9-9765097d7b26
Loe kommentaare.

L.

ranka
25.12.08, 21:44
Gambler sa oled ikka haige vana (heas mõttes obv) :) Kõike asju tead ja väga huvitav oli lugeda ning sain tunduvalt targemaks ;)

Gambler
25.12.08, 22:13
[quote=Lutzky ]
Siin ma soovitaks lugeda Äripäeva ajakirjaniku Romet Kreegi
See, et Eesti Panga bilansis värk ei kattu ei tähenda veel midagi.

Siit siis minu tekst, kuidagi jäi kogui asi tsitaati :)
Esiteks pean ma mainima, et Äripäev on viimase viie aastaga muutunud ikka täielikuks sopaleheks ala Õhtuleht.
Kes vähegi soovib eesti keeles majandusest lugeda ostku Saldo.

Mis aga puutub Eesti Panka ja valuutakomitee süsteemi siis meil on toredad riigiisad, kes lihtsalt lambist tõstavad
HTF(hoiuste tagamise fond) süsteemi tagatist 20 000 eurolt 50 000 eurole kuna ELis on nii ;D
HTFi on loodud hoole ja armastusega kümmekond aastat ja algselt oli summa vist 2000 euri ja tõusis nüüd aastatega
20 000 eurole nüüd siis päevaga 2,5 korda suurem.
Eesti Panga nõusolek saadi kaa lihtsalt, põhimõtteliselt oli sama lause mis Ranka kodulehel olevas kaardis lõpupoole.
Eestis on 8 panka hetkel ja nende hoiuste maht on suur. Kui nüüd riik peaks hakkama seda kinni plekkima väga suures mahus
(10% ja rohkem eelarvest) siis jätke meelde, et hoiuste väljamaksmine peaks toimuma paari kuu jookul ja kui vahepealt väike
devalveerimise poiss külas käib siis saate ka vähem raha

Tigrano
25.12.08, 22:14
See just juhtus




No-Limit Hold'em, $2.00 BB (6 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($279.45)
BB ($219.65)
CO ($223.20)
Hero (UTG) ($240.85)
Button ($244.28)
MP ($182.06)

Preflop: Hero is UTG with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
Hero raises $8, MP calls $8, 3 folds, BB calls $6

Flop: ($25) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players)
BB checks, Hero checks, MP bets $5, BB calls $5, Hero calls $5

Turn: ($40) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players)
BB checks, Hero checks, MP bets $7, BB calls $7, Hero raises $33, MP calls $26, BB calls $26

River: ($139) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players)
BB checks, Hero bets $98, 1 fold, BB calls $98

Total pot: $335

Results:
BB had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (one pair, fours).
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (one pair, fours).
Outcome: Hero won $332



Ilus käsi, see riveris tehtud call vastaselt oli kindlasti jõulukink Sulle ;D Samas, kas nii kohtuva vastase vastu tasuks AK selliselt riveris veel rünnata.

Lutzky
25.12.08, 22:32
Väga ebatõenäoline, et kõik pangad ära kustuks samaaegselt. Probleeme võib tekkida aga kindlasti rahva lemmiku BIGiga, kus praegu halbade laenud osakaal mingi 35% juures kogu portfellist. Ootab, vaatab.

Devalveerimist mina kommenteerima ei hakka, st las Äripäeva lapsajakirjanikud ise möllavad. Liiga peen teema minu jaoks...

L.

Tigrano
25.12.08, 22:34
Väga ebatõenäoline, et kõik pangad ära kustuks samaaegselt. Probleeme võib tekkida aga kindlasti rahva lemmiku BIGiga, kus praegu halbade laenud osakaal mingi 35% juures kogu portfellist. Ootab, vaatab.

Devalveerimist mina kommenteerima ei hakka, st las Äripäeva lapsajakirjanikud ise möllavad. Liiga peen teema minu jaoks...

L.


35% see on ju julm, kuidas nii palju on see ikka reaalne?

Lutzky
25.12.08, 22:38
35% see on ju julm, kuidas nii palju on see ikka reaalne?


Peaks õige number olema. Mu pankursõber oli seda kuskilt lugenud.

Mul endine kursavend ka seal tööl. Ta enamvähem (st ega ta eriti ei tohi sellest rääkida) kinnitas seda.

Reaalne, sest topitakse kõik vähemalgi määral probleemsed laenud vist sinna.

AGA BIGil uus rahasaamisviis: nimelt kohe kohtusse ning siis sealt imetakse raha välja. Kasum on neil ju ikka väga kobe veel.

L.

Tigrano
25.12.08, 22:42
Peaks õige number olema. Mu pankursõber oli seda kuskilt lugenud.

Mul endine kursavend ka seal tööl. Ta enamvähem (st ega ta eriti ei tohi sellest rääkida) kinnitas seda.

Reaalne, sest topitakse kõik vähemalgi määral probleemsed laenud vist sinna.

AGA BIGil uus rahasaamisviis: nimelt kohe kohtusse ning siis sealt imetakse raha välja. Kasum on neil ju ikka väga kobe veel.

L.


Kas suuremad inkasso firmad laene ära ei osta huvitav. Näiteks Lindorff jne

Lutzky
25.12.08, 22:43
BIG skeemitab läbi kohtute. Sellest ilmus kuskil mingi artikkel ka. Laenude äraostmiseks peab pappi olema. Praeguses finantsseisus üsna raske sellist asja finantseerida.

L.

RudiTurbo
26.12.08, 00:16
Bah, jõudsin lõpuks Starsis Final tabelisse, aga see oli kõigest 3k GRT 2.20$ Rebuy turbo.

See ikka mega tourney, terve tournamendi ajal oled M5 stackiga ning ainuke liigutus on pmst all in. Kui final table algas, oli minu stack M1.8 umbes ning stacki liidri M oli 9, pidin kohe A8'ga sisse minema ja AQs oli vastas ning final tabelis enam imesi ei juhtunud, 100.47$ 8nda koha eest bhhh!

top3 sai lisaks ka sati piletid, kus võitja saab EPT Copi package.

Ning need Nordicu tourneid on vist avatud nüüd ka Balti maadele, seal on väga head tourneyd iga õhtu kella 10 aeg, ka 1000$ freeroll ning veel mõned head tournad suht väikeste fieldidega ;)

2 viimast lauda olid, siis oli ka keegi Helmps Võrust koos minuga lauas, kahjuks ta jäi AJ'iga AK lõksu, kuid enne seda jäi ta heast stackist KK'ga ilma.

peokuningas
26.12.08, 02:33
Üks kena päev õhtusse veeretatud jälle: -1100$ (NL100 ja NL200)

Tigrano
26.12.08, 03:32
Üks kena päev õhtusse veeretatud jälle: -1100$ (NL100 ja NL200)


Ma ei olegi märganud, kas plusspäevi ka vahepeal olnud on, olen ainult jubedaid miinuseid see kuu näinud.

ranka
26.12.08, 05:05
Väga ebatõenäoline, et kõik pangad ära kustuks samaaegselt. Probleeme võib tekkida aga kindlasti rahva lemmiku BIGiga, kus praegu halbade laenud osakaal mingi 35% juures kogu portfellist. Ootab, vaatab.

Devalveerimist mina kommenteerima ei hakka, st las Äripäeva lapsajakirjanikud ise möllavad. Liiga peen teema minu jaoks...

L.


Sellise liigkasuvõtja firma puhul see 35% tavaline näitaja ei ole? Sest ise arvan, et isegi majandutõusu aeg oli ja on ja jääb BIG'il halbade laenude osakaal kõige suuremaks võrreldes teiste pankadega. Kuna laenu sealt pangast saab ikka väga lihtsalt aga muidugi väga-väga suurte intressidega.

RudiTurbo
26.12.08, 07:11
http://www.pokertableratings.com/overview/lady+marmelade


lol :)
Gus Hansen on ka muide -1.2m$ ;D

Helmps
26.12.08, 07:37
Bah, jõudsin lõpuks Starsis Final tabelisse, aga see oli kõigest 3k GRT 2.20$ Rebuy turbo.

See ikka mega tourney, terve tournamendi ajal oled M5 stackiga ning ainuke liigutus on pmst all in. Kui final table algas, oli minu stack M1.8 umbes ning stacki liidri M oli 9, pidin kohe A8'ga sisse minema ja AQs oli vastas ning final tabelis enam imesi ei juhtunud, 100.47$ 8nda koha eest bhhh!

top3 sai lisaks ka sati piletid, kus võitja saab EPT Copi package.

Ning need Nordicu tourneid on vist avatud nüüd ka Balti maadele, seal on väga head tourneyd iga õhtu kella 10 aeg, ka 1000$ freeroll ning veel mõned head tournad suht väikeste fieldidega ;)

2 viimast lauda olid, siis oli ka keegi Helmps Võrust koos minuga lauas, kahjuks ta jäi AJ'iga AK lõksu, kuid enne seda jäi ta heast stackist KK'ga ilma.


kurat jah, KK pot pidi mulle ära tulema ja võit ka. aga ei läinud nii. täna läheb! :)

ranka
26.12.08, 08:09
Holy shit, kui head lauad on. Isegi mu vanaema suudaks sellistes laudades raha teha! AUSALT!

Ma ei kavatse ka niipea sessi lõpetada!

Lutzky
26.12.08, 10:39
Sellise liigkasuvõtja firma puhul see 35% tavaline näitaja ei ole? Sest ise arvan, et isegi majandutõusu aeg oli ja on ja jääb BIG'il halbade laenude osakaal kõige suuremaks võrreldes teiste pankadega. Kuna laenu sealt pangast saab ikka väga lihtsalt aga muidugi väga-väga suurte intressidega.


On. Majandustõusu ajal oli % mingi alla 10 natsa. BIGi peamine toode on tarbimislaenuke ehk suurte pankadega tuleks neid võrrelda just sellest aspektist.

BIG on SMS kontoritega võrreldes intresside poolest algaja 8)
L.

TaaviK
26.12.08, 12:05
Holy shit, kui head lauad on. Isegi mu vanaema suudaks sellistes laudades raha teha! AUSALT!

Ma ei kavatse ka niipea sessi lõpetada!


Nagu ÜLI fishine on. Ma leidsin nl100 fullringis ühe täislaua mille keskmine VP$IP oli 57-60.

ranka
26.12.08, 12:15
Nagu ÜLI fishine on. Ma leidsin nl100 fullringis ühe täislaua mille keskmine VP$IP oli 57-60.


yeah jube, 2 1000NL lauda on ka nii fishised, et ma pole 100NL lauda ka sellist n2inud.

EDIT: ja tellin vist 4 kasti energiajooki. See nädal me ei maga!!!!

peokuningas
26.12.08, 13:03
Ma ei olegi märganud, kas plusspäevi ka vahepeal olnud on, olen ainult jubedaid miinuseid see kuu näinud.


Ükspäev sain +1100$ ja teine päev +250$ (vahepeal +1000$). Kuu seis hetkel -1400$ ainult tänu igaöisele rakebackile ja turnadele.

RudiTurbo
26.12.08, 16:43
yeah jube, 2 1000NL lauda on ka nii fishised, et ma pole 100NL lauda ka sellist n2inud.

EDIT: ja tellin vist 4 kasti energiajooki. See nädal me ei maga!!!!


Eile olid NL100 ka päris uskumatud vennad, et enamustes laudades oli ikka 1-2 uberdonki + 2-3 venda veel , kes ka eriti pokkerist palju ei teadnud ;D
Huvitav, kas inimesed tõesti selle milestone teema pärast ronivad laudadesse ja loodavad, et äkki hitivad ;D
Cash tabelite promod igatahes aitavad alati kaasa :)
Peaks minema jalutama nüüd ühe ringi linna peal, vaatama, kas mõni pood on ehk lahti tehtud ja saaks süüa lõpuks ometi ja siis ka laudadesse elama minema rekordmonster sessiks :)

TaaviK
26.12.08, 17:20
Kaks sessi tehtud ja peaks ütlema, et väga rahule jäin. Esimene sess oli ikka ülimalt fishine ja sealt sai küll.
Chatist jäid kaks mõttetera silma, ma ainult nende alias'i ei mäleta:
"I'm too drunk and too pissed off right now"
"I'm so drunk that it's not even funny anymore"

antnx
26.12.08, 17:28
http://www.youtube.com/watch?v=qqkdpcCxZiU

RudiTurbo
26.12.08, 17:46
kurat jah, KK pot pidi mulle ära tulema ja võit ka. aga ei läinud nii. täna läheb! :)


Oih, Sa lausa 60 postitusega kasutaja siin , foorum nii suureks läinud, et kogu rahvas ei püsi enam meeles ;D

Tigrano
26.12.08, 22:44
Nagu ÜLI fishine on. Ma leidsin nl100 fullringis ühe täislaua mille keskmine VP$IP oli 57-60.


Stars on fishe täis ja Ongame on samuti fishe tohutult tekkinud.

-andres-
26.12.08, 23:35
Yep Rudi, arvan, et peatselt on see foorum, tegelikult isegi praegu, enimkasutatav pokkerifoorum Eestis. Ja saan öelda ainult kiidusõnu, sest ise olen hankinud just tänu sellele foorumile tohutult palju teadmisi ja mõtteid :).

Timpz
26.12.08, 23:57
Yep Rudi, arvan, et peatselt on see foorum, tegelikult isegi praegu, enimkasutatav pokkerifoorum Eestis. Ja saan öelda ainult kiidusõnu, sest ise olen hankinud just tänu sellele foorumile tohutult palju teadmisi ja mõtteid :).


+1

Tuul
27.12.08, 00:03
Kas ma olen ainuke, kellel HEM Pokerstarsis jamab?
osadest laudadest ei impordi käsi ja ei kuva hud'i

-andres-
27.12.08, 00:05
Kas ma olen ainuke, kellel HEM Pokerstarsis jamab?
osadest laudadest ei impordi käsi ja ei kuva hud'i

Starsi softiga oli mul kõik ideaalne. Ühtegi probleemi ei esinunud. Siiani isegi Toweriga pole enda arust käsi kadunud ega midagi. Mingi ptuiptuiptui or smth :D.

Tuul
27.12.08, 00:09
Mul ka varem pole esinenud, täna esimest korda päev läbi u. iga 9ndast lauast ei suuda käsi importida, näitab hud'i listis küll, aga käte arvuks null ja hudi lauale ei kuva. Loodan, et mingi ajutine jama

Timpz
27.12.08, 00:12
Mul ka varem pole esinenud, täna esimest korda päev läbi u. iga 9ndast lauast ei suuda käsi importida, näitab hud'i listis küll, aga käte arvuks null ja hudi lauale ei kuva. Loodan, et mingi ajutine jama

juhtus korra sama jama Toweris, panin laua kinni ja võtsin lahti, sis hakkas importima

Metsapull
27.12.08, 00:16
Mul ka varem pole esinenud, täna esimest korda päev läbi u. iga 9ndast lauast ei suuda käsi importida, näitab hud'i listis küll, aga käte arvuks null ja hudi lauale ei kuva. Loodan, et mingi ajutine jama


Täna sai starsis nii hommikul kui ka õhtul üksjagu mängida, aga HEM-iga küll mingeid probleeme ei olnud.

ranka
27.12.08, 01:32
Eile olid NL100 ka päris uskumatud vennad, et enamustes laudades oli ikka 1-2 uberdonki + 2-3 venda veel , kes ka eriti pokkerist palju ei teadnud ;D
Huvitav, kas inimesed tõesti selle milestone teema pärast ronivad laudadesse ja loodavad, et äkki hitivad ;D
Cash tabelite promod igatahes aitavad alati kaasa :)
Peaks minema jalutama nüüd ühe ringi linna peal, vaatama, kas mõni pood on ehk lahti tehtud ja saaks süüa lõpuks ometi ja siis ka laudadesse elama minema rekordmonster sessiks :)


VALE VASTUS FISH! Õiged vastused on:

1) on jõulud ja inimestel puhkus. Selge see, et siis oma vaba aeg kulutatakse meelelahutusele!
2) puhkuse aeg tarvitatakse alkoholi ning teadagi on siis mängimine tunduvalt loosem ning tihti mängitakse ka üle rolli!
3) regular mängijad tähistavad ka jõule! Osad on võtnud aastalõpu vabaks, et siis uuel aastal hakata julmalt grindima SNE-ks, teised niisama puhkavad. Seega regularide ehk paremate mängijate konsentratsioon on madalam.
4) Stars võimendas kolme esimest punkti oma ideaalse promoga - RELOAD BOONUS. Fishidel põhjus deposiit teha ning samuti ega fish ei hakka ju ühes lauas 10NL mängija ja boonust vabastama. Ikka kiirelt üles, kus punkte tuleb robinaga ning võita saab ka rohkem! Samuti cashgame milestone handid kutsuvad natukenegi neid üles liikuma, sest summad on ikka ahvtlevad!

ranka
27.12.08, 01:33
Mul ka varem pole esinenud, täna esimest korda päev läbi u. iga 9ndast lauast ei suuda käsi importida, näitab hud'i listis küll, aga käte arvuks null ja hudi lauale ei kuva. Loodan, et mingi ajutine jama


Restardi HEM, see aitab!

Kui ei aita, siis on versioon vale. Viimane stabiilne versioon on: 1.07 ja selle saab downloadida: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate.exe

Ise kasutan betasid (ehk kõige uuem versioon aga EBASTABIILNE) ja selle leiab siit: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate1.07beta.exe

Keiss
27.12.08, 03:44
3) regular mängijad tähistavad ka jõule! Osad on võtnud aastalõpu vabaks, et siis uuel aastal hakata julmalt grindima SNE-ks, teised niisama puhkavad. Seega regularide ehk paremate mängijate konsentratsioon on madalam.
4) Stars võimendas kolme esimest punkti oma ideaalse promoga - RELOAD BOONUS.



Ma mõtlesin kõikidele aspektidele ning leidsin, et jõulude ajal liha süüa, õlut libistada ja jäägrit peala kallata ning lumesõda pidada on tunduvalt lõbusam kui laudades higistada ja fishidelt raha ära võtta. Seega tuli teha enne jõule korralikult tööd, et oleks hea ja rahulik lasta tublimatel grindijatel minu eest töö ära teha ning fishidelt papp ära võtta. Aga kõigile edu, vbolla järgmine aasta viitsin aastavahetuse ntx cashi taguda ;D

Ahjaa see Starsi re-load boonus on üsna jura võrreldes prima viimaste reload boonuste kõrval ;D

RudiTurbo
27.12.08, 09:38
No tegin ära oma rekordmonster sessi, nagu lubasin ;D

Algul tundus, et äkki jääb ära, sest bankroll saab otsa, aga kui viimane tilt üle käis ja sinna kõige põhja -617$ peale kukkusin, siis tõusin hetkeks püsti hingasin mõned korrad ja mõtlesin, et see 55:45 stiil ei ole minu jaoks ning digimuutusin NITiks :D Siis vähendasin laudade arvu 6 laua peale ning mängisin igat kätt maximum keskendumisega, silmitsedes kohe pärast oma preflop raise juba potensiaalsete vastaste statse ning valmistasin plaane.

Sessi pikkus tuli vist kuskil 12h ning 29 min, kui õieti arvutasin ning VPP'si tuli kuskil üle 1700 ning nüüd on Goldstarini ainult 713VPP'd , millega peax siis järelejäänud kuu jooxul vabalt hakkama saama ning järgmiseks kuuks saab siis 50% FPP'de kogumiskiirust juurde jälle :)

Jama, et alguses niimoodi mängisin, no run oli ka natuke halb vahepeal, sest mõned idioodid hittisid natuke wtf käsi ning arvutasin vahepeal, et ise tegin ka 350$ väärtuses suurte pottide pealt paska mängu. Ma ei tea, mis mul viga oli, kuid siiski kriitilisel hetkel suutsin oma vaimse seisundi ära rahustada ning edasi mängisin juba täiesti rahuldavalt.

Ütleme nii, et kui PS'is rakeback olex, siis olex täiesti break even kah olnud, aga ma ei hakanud seda viimast 65$ enam punnima, 6.5h pärast vaja tööle minna, nüüd natuke magaks :D

http://www.hot.ee/rudi1//Tornaado.jpg

Parema pildikvaliteediga graafik siin: http://www.hot.ee/rudi1//Tornaado.jpg

hotcocacola
27.12.08, 10:26
nimi on pildil hea: TORNAADO

;D

ranka
27.12.08, 15:22
hahahah

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=7837471&postcount=10783

CTXrix
27.12.08, 16:28
hahahah

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=7837471&postcount=10783


8 masti ütlesid meelega valesti, et päris bänni ei pandaks! ;D Very nice, sir!

CTXrix
27.12.08, 16:30
Ranka - kas thread Detsembri tulemused/Jaanuari eesmärgid ka ikka tuleb? See 2008-2009 aasta thread on liig üldine imo.

marguzz22
27.12.08, 16:35
kuidas teadsid ranka, lampi pakkusiD?

Uniquest
27.12.08, 18:52
kuidas teadsid ranka, lampi pakkusiD?



superuser obv

Tigrano
27.12.08, 23:28
hahahah

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=7837471&postcount=10783


Paneb kahtlema, kas rankal ei ole selliseid võimeid nagu hiljutise telesaate võitnud Nastja ;D

RudiTurbo
27.12.08, 23:45
Ranka - kas thread Detsembri tulemused/Jaanuari eesmärgid ka ikka tuleb? See 2008-2009 aasta thread on liig üldine imo.


Ikka tuleb, aga selle loojaks ei pea ranka olema, kui tunned, et Sul on detsember valma, siis võid ju ise ka alustada ;D

Tigrano
27.12.08, 23:48
Ikka tuleb, aga selle loojaks ei pea ranka olema, kui tunned, et Sul on detsember valma, siis võid ju ise ka alustada ;D


Jep kes, ees see mees aga kindlasti ei tasuks teha seda keset kuud, siis oleks imelik, pigem ikka vahetult, kui kell on kukkunud ja siis kõik tormake järgmise kuu threadi tegema ;D

Lutzky
28.12.08, 00:00
Leidsin BIGi artikli ka ülesse:
http://ap3.ee/Default2.aspx?PaperArticle=1&code=4110/arv_kolumn_uus_411001


L.

Tigrano
28.12.08, 00:04
Jõuluvana tõi mingi 20 cm läbimõõduga kaardid, nüüd saan vanaisa, vanaema tühjaks teha, sest ennem nad ei viitsinud mängida, sest pidid pinksalt jälgima, et ma ei peta ;D

Lutzky
28.12.08, 00:06
Ma lihtsalt järjekordselt teesklesin jõulude ajal. Kingituspüha ei lähe minu isiksusega vist kokku ::)

Tigrano
28.12.08, 00:11
Ma lihtsalt järjekordselt teesklesin jõulude ajal. Kingituspüha ei lähe minu isiksusega vist kokku ::)


Jõulud ju usupüha tegelikult, ma eriti usklik ei ole, seega võin eksida. Sellepärast võtaksin kingitused vastu ja sellega lõpp. Kõige rohkem TILTi ajavad just nimelt JÕULUD, kus peab kinke otsima, mööda poode kimamam, jube tüütu ja ei ole minu lemmik tegevus. Seega kingid siia ja üks seapraad kapsaste ja verivorstiga ja finito ;D

Lutzky
28.12.08, 00:12
õige

Tigrano
28.12.08, 00:15
Mis kõige pullim, toome iga aastal tuppa kadaka, kuuse asemel ;D Selleks oli vaja juba kimada 120km ja pärast paigaldust kõik kohad okkaid täis ja kõik sügeleb. Samas kadakas sitaks ilusam ja ei pea kastma jne, sest ta suht visa ja ei pudise kohe, kasvõi viska suvel välja alles.

Lutzky
28.12.08, 00:24
jõulufännid :P. ma ei viitsi üle 1 korra poes kingijahilgi käia :D

Tigrano
28.12.08, 00:29
Täiesti masendav, ostsin kaks lauaarvutit Ordist ilma softita. Lasin siis Windosa peale nagu tavaliselt ja siis avastan, et krdi windowsa on rahulikult mingi H kettapeal. See kõik tänu nendele xd, sd jne kaardipesadele ja muuta nii lihtsalt seda ei saa, samas saab aga siis kõik tuksis ja tuleb jälle uuesti lasta.

Samas võiks ju H ketta jätta aga krdi, osad proged ei hakka installima neil auto C ketas sisse kirjutatud ja midagi pole teha. Täielik Tilt ;D

Lutzky
28.12.08, 00:31
Huvitav. Ma just siin plaanin lähipäevadel Ordist endale uue läpaka osta. Huvitav.

Marks111
28.12.08, 00:37
Raha tekkest veits:
http://www.overstream.net/view.php?oid=mgmfs3uvsjek (http://www.overstream.net/view.php?oid=mgmfs3uvsjek)

Tigrano
28.12.08, 00:39
Huvitav. Ma just siin plaanin lähipäevadel Ordist endale uue läpaka osta. Huvitav.


Eks see rohkem mu enda viga ;D

Lutzky
28.12.08, 00:44
Kahtlane ikka. Väga kahtlane. :D

Codecci
28.12.08, 00:52
Kas mitte Ordi kõige halvemaid läpakaid ei tee?

Lutzky
28.12.08, 01:00
Olen kuulnud jah seda. Praegune läppar on aga Ordist ostetud - mingeid probleeme ei ole olnud. Klicki kaup peaks jubedam olema. Räägitakse, et Dell, Lenovo pidid paremad olema. Mul 20k vaja ära kulutada - läpakas, originaal Windooza+Office. Printer võiks ka selle summa sisse minna. Tahan seejuures 17 tollist (jah ning lauakat ei taha praegu logistilistel põhjustel). Kui kellegil paremaid ideid on, siis kuulan.

L.

ranka
28.12.08, 01:32
kuidas teadsid ranka, lampi pakkusiD?


Cheatkoodi - "show the holecards". Samuti uuest aastat pidid tulema cheatkoodid: "immunity", "unlimited bankroll", "Final table", "Suckout" jne.



Ikka tuleb, aga selle loojaks ei pea ranka olema, kui tunned, et Sul on detsember valma, siis võid ju ise ka alustada ;D


TÄPSELT! Kui arvate, et Teie kuu on läbi - tehke see teema ära jumal küll :P Võite juba kuu teisel päeval teha, kui arvate, et rohkem ei mängi ning on öelda rahvale midagi oma tulemuste kohta ;)

Potsataja
28.12.08, 01:42
Täiesti masendav, ostsin kaks lauaarvutit Ordist ilma softita. Lasin siis Windosa peale nagu tavaliselt ja siis avastan, et krdi windowsa on rahulikult mingi H kettapeal. See kõik tänu nendele xd, sd jne kaardipesadele ja muuta nii lihtsalt seda ei saa, samas saab aga siis kõik tuksis ja tuleb jälle uuesti lasta.

Samas võiks ju H ketta jätta aga krdi, osad proged ei hakka installima neil auto C ketas sisse kirjutatud ja midagi pole teha. Täielik Tilt ;D


Ise jamasin analoogse asjaga. Mälu mul muidugi lühikene aga esimese asjana üritasin G-d ümber nimetada C-ks. See ei õnnestunud, siis tirisin mingi proge, mis laseb sul teha nii mitu kõvaketast, kui iganes soovid. Üldmaht jääb muidugi samaks. Trial versioon ei lasknud suuremat kui 7 mega teha aga sellest mulle piisas ja nüüd on mul siis 7 megane C: ketas ;)

Tigrano
28.12.08, 01:46
Ise jamasin analoogse asjaga. Mälu mul muidugi lühikene aga esimese asjana üritasin G-d ümber nimetada C-ks. See ei õnnestunud, siis tirisin mingi proge, mis laseb sul teha nii mitu kõvaketast, kui iganes soovid. Üldmaht jääb muidugi samaks. Trial versioon ei lasknud suuremat kui 7 mega teha aga sellest mulle piisas ja nüüd on mul siis 7 megane C: ketas ;)


7 megane c ketas ::)

Andrus Ansip
28.12.08, 02:02
selle eest on makstud dollar, nii et kei ei meeldi minge *****...

tulen koju raskelt õhtult. näen - mingi naine möllab prügikastidega. mingi hetk mõtlen, siis stun talle ligi ja annan 50 kr...

1 BB i can live with it...

vaatab mind pika pilguga...

tuleb välja, et ei ole prügikoll, vaid korteriühistu esinaine kes koristab konteinereid...

aga 1 BB võttis ikka vastu.

ranka
28.12.08, 02:05
selle eest on makstud dollar, nii et kei ei meeldi minge *****...

tulen koju raskelt õhtult. näen - mingi naine möllab prügikastidega. mingi hetk mõtlen, siis stun talle ligi ja annan 50 kr...

1 BB i can live with it...

vaatab mind pika pilguga...

tuleb välja, et ei ole prügikoll, vaid korteriühistu esinaine kes koristab konteinereid...

aga 1 BB võttis ikka vastu.


ROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLRO FLROFLROFLROFLROFLROFL
ROFL
ROFL
ROFLROFLROFL
ROFL
ROFL
VV

ROFL

vsiu100
28.12.08, 02:15
Olen kuulnud jah seda. Praegune läppar on aga Ordist ostetud - mingeid probleeme ei ole olnud. Klicki kaup peaks jubedam olema. Räägitakse, et Dell, Lenovo pidid paremad olema. Mul 20k vaja ära kulutada - läpakas, originaal Windooza+Office. Printer võiks ka selle summa sisse minna. Tahan seejuures 17 tollist (jah ning lauakat ei taha praegu logistilistel põhjustel). Kui kellegil paremaid ideid on, siis kuulan.

L.


http://sale24.ee/toisele-mangurile-sulearvuti-dell-studio-intel-core-t5750-ramati-radeon-3650-250gbvista-p-7583.html?osCsid=h2sj8ia956gnoqpjae54ccuea7

ostsin selle 2 kuud tagasi, ei saa kurta.....

BuildUp
28.12.08, 02:28
http://sale24.ee/toisele-mangurile-sulearvuti-dell-studio-intel-core-t5750-ramati-radeon-3650-250gbvista-p-7583.html?osCsid=h2sj8ia956gnoqpjae54ccuea7

ostsin selle 2 kuud tagasi, ei saa kurta.....


Super pill paistab olevat selle raha eest. :)

Lutzky
28.12.08, 02:49
http://sale24.ee/toisele-mangurile-sulearvuti-dell-studio-intel-core-t5750-ramati-radeon-3650-250gbvista-p-7583.html?osCsid=h2sj8ia956gnoqpjae54ccuea7

ostsin selle 2 kuud tagasi, ei saa kurta.....


tx. ka variant, kui ok on.

ranka
28.12.08, 03:31
Jube naljakas. Meie chati threadis on tunduvalt rohkem post, kui 2p2 Small-Stakes-FR chati teemas ;)

Seega ownime vägevalt.

ranka
28.12.08, 03:45
http://www.youtube.com/v/8h1C7DiIzXE&hl=en&fs=1

Potsataja
28.12.08, 04:10
http://sale24.ee/toisele-mangurile-sulearvuti-dell-studio-intel-core-t5750-ramati-radeon-3650-250gbvista-p-7583.html?osCsid=h2sj8ia956gnoqpjae54ccuea7

ostsin selle 2 kuud tagasi, ei saa kurta.....


Kusjuures hinnavaatlus.ee andmeil on teiste firmade poolt pakutava Dell Studio 17 odavaim variant 22 955. Kõvaketas on küll poole suurem ja prose T9300 aga 9k hinnavahet on ikka liig, mis liig. See sale24.ee on ikka omapärane firma, mõni toode on isegi keskmisest kallim ja teine jälle väga hea hinnaga.

jrgn hell
28.12.08, 06:50
Re: Get Your Noob Out-uNL edition [Re: Gelford]
#9286435 - 02/22/07 02:26 PM
Edit post Edit Reply to this post Reply Reply to this post Quote Quick Reply Quick Reply

4_2_it was that you playing 50nl last night? If it was, i sat down on your direct left and was going to 3bet you relentlessly but you left after the 1st orbit wtf?

I played briefly on Stars last night and stopped when my wife got home from a board meeting. Sexytime >>> Poker Time. If you see me again, feel free to 3-bet me --- 4_2_it

Plus, this thread isn't "the well", nor ask EMC or 42 to post a graph, talk about their game, etc etc. It's for n00b questions about uNL, games and forum. --aj

Edited by ajmargarine (02/22/07 02:34 PM)


lol

Tigrano
28.12.08, 09:30
selle eest on makstud dollar, nii et kei ei meeldi minge *****...

tulen koju raskelt õhtult. näen - mingi naine möllab prügikastidega. mingi hetk mõtlen, siis stun talle ligi ja annan 50 kr...

1 BB i can live with it...

vaatab mind pika pilguga...

tuleb välja, et ei ole prügikoll, vaid korteriühistu esinaine kes koristab konteinereid...

aga 1 BB võttis ikka vastu.


irw, päris hea

mihkel88
28.12.08, 12:01
kõvaketast saab arvutil ju jagada nii mitmeks ja suureks osaks kui tahad... vähemalt mina olen saanud biosises sis. Mõni itimees vast oskab paremini tegelt kommenteerida

vsiu100
28.12.08, 12:14
Kusjuures hinnavaatlus.ee andmeil on teiste firmade poolt pakutava Dell Studio 17 odavaim variant 22 955. Kõvaketas on küll poole suurem ja prose T9300 aga 9k hinnavahet on ikka liig, mis liig. See sale24.ee on ikka omapärane firma, mõni toode on isegi keskmisest kallim ja teine jälle väga hea hinnaga.


pood/firma ise asub park hotelli juures. teenindus on väga hea ja asjalik- võib ka lolle küsimusi esitada,ilma et imelikult vaadataks :)
kui ostsin, siis müügimees(võibolla omanik?) ütles, et võtsid suure partii sisse ja müüvad neid hetkel 2-3 tk päevas. ainuke asi, et kõik on selle matt punase korpusega e. ekraani tagune on punane nagu pildil näha võib. kuna ma arvutit kinniselt väga pikalt ei jälgi, siis see ei häiri.

Tigrano
28.12.08, 13:08
kõvaketast saab arvutil ju jagada nii mitmeks ja suureks osaks kui tahad... vähemalt mina olen saanud biosises sis. Mõni itimees vast oskab paremini tegelt kommenteerida


See ei ole mingi probleem.

ranka
28.12.08, 13:50
pood/firma ise asub park hotelli juures. teenindus on väga hea ja asjalik- võib ka lolle küsimusi esitada,ilma et imelikult vaadataks :)
kui ostsin, siis müügimees(võibolla omanik?) ütles, et võtsid suure partii sisse ja müüvad neid hetkel 2-3 tk päevas. ainuke asi, et kõik on selle matt punase korpusega e. ekraani tagune on punane nagu pildil näha võib. kuna ma arvutit kinniselt väga pikalt ei jälgi, siis see ei häiri.


mul läppar ka matt punane ja tra täiega meeldib! Igastahes parem, kui miski must või hall pask!

Ja muideks - ostan und! $1 tükk.

antnx
28.12.08, 13:52
YO kuulge, mis hiirematti te kasutate ja kas üldse? Ma vaatasin siin mingi gameri matid on päris vinged et võiks osta ...äkki misclicke vähem.

Endal on hiireks Logitech Mx310

peokuningas
28.12.08, 14:02
mul läppar ka matt punane ja tra täiega meeldib! Igastahes parem, kui miski must või hall pask!

Ja muideks - ostan und! $1 tükk.


Uinu mu väsinud lind,
nüüd unele suigutan sind.
Majas ju ammu kõik vait,
uinund nii kelder kui ait.
Hiirepoeg pesas näeb und,
Ammu käes kesköö tund.
Sinagi magama jää,
nüüd magama jää....

marguzz22
28.12.08, 14:31
Uinu mu väsinud lind,
nüüd unele suigutan sind.
Majas ju ammu kõik vait,
uinund nii kelder kui ait.
Hiirepoeg pesas näeb und,
Ammu käes kesköö tund.
Sinagi magama jää,
nüüd magama jää....




so gay :D

ranka
28.12.08, 15:25
YO kuulge, mis hiirematti te kasutate ja kas üldse? Ma vaatasin siin mingi gameri matid on päris vinged et võiks osta ...äkki misclicke vähem.

Endal on hiireks Logitech Mx310


eelmise kuu arved - eriti hea on elisa või elioni arved.

Seriously.

krayzie
28.12.08, 16:29
endal on QPAD lowsense ammusest ajast kui Enemy Territory popp oli. hiirel ruumist puudu ei tule :P

pokkeri jaoks marginaalne tho

RudiTurbo
28.12.08, 20:37
Mul pole enam ammu hiirematti :)

Aga Eestis kunagi mul oli tegelikult päris huvitav, selline plastmassist kolakas, aga ülemises ääres oli kalkulaator, mis pole sugugi halb tööriist seal hiire juures kohe :)

ranka
28.12.08, 22:02
Kopeering 2p2 foorumist:

Did you guys see the milestone hand at $0.2-$0.5 just now?? 4 out of the 6 players LEFT while the table was paused. These people never cease to absolutely amaze me, what the hell.
Probably got annoyed that the action was paused and didn't have a clue what was going on. How do you MISS that wall of red text and the constant spamming of the promo everywhere? Jeez.

antnx
28.12.08, 22:32
Ei saa aru. Millest jutt? Pole PS-i mngija.

CTXrix
28.12.08, 22:39
Ei saa aru. Millest jutt? Pole PS-i mngija.


Vennad loobusid free moneyst. 100$ vist?

variatsioon
28.12.08, 22:40
"Väga naljakad lingid" ei ole enam üldse naljakad :(

Näiteks:


http://www.youtube.com/watch?v=xyDRbp1ZPp8

pokkeri promist saab teha kaa nii ;D

RudiTurbo
28.12.08, 22:41
haha

See on ülikoom , kuda milestone käte observer chatis rahvas karjub, WHY CANT ANYONE DO IT RIGHT, 1 TIME PLEASE! ;D

Ning mingi NL25 vennad kõik rahus foldivad kuigi pmst on pot pmst 250$.
Mitte keegi ei tohiks absull mitte midagi foldida sellises olukorras :)

Tigrano
28.12.08, 23:15
haha

See on ülikoom , kuda milestone käte observer chatis rahvas karjub, WHY CANT ANYONE DO IT RIGHT, 1 TIME PLEASE! ;D

Ning mingi NL25 vennad kõik rahus foldivad kuigi pmst on pot pmst 250$.
Mitte keegi ei tohiks absull mitte midagi foldida sellises olukorras :)


Standart, paljud lihtsalt mängivad ja ei tea sellistest promodest midagi. Samas micros selline raha ära anda on ikka väga valus.

Tuul
29.12.08, 01:05
whooops,
pärast seda, kui ma 2 tundi täna õhtust üüratut downswingi püüdsin tagasi teenida, üllatas Stars mind positiivselt milestone boonushandiga

Mul oli parasjagu 12 PL50 Hold'em lauda lahti ja neid eriti rohkem Starsis ei olegi, kui ühe laua chatboxist lugesin, et järgmine milestone hand tuleb PL50 lauas, mul kohe näpud risti ja hakkasin laua nimesid üle kontrollima, lõpuks leidsingi õige laua ja mul olid veel pocket kunnid ka käes :D
kahjuks tulid preflop all-in'i ainult 2 shortstacki koos minuga ja käega võitsin iseenesest vähe, aga boonus - 650 dollarit, on korralik

käsi ise:
PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP1 ($13.95)
Hero (MP2) ($83.45)
CO ($18.50)
Button ($60.45)
SB ($15.60)
BB ($7)
UTG ($52.35)

Preflop: Hero is MP2 with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
1 fold, MP1 raises to $1.75, Hero raises to $4.50, 2 folds, SB raises to $15.60 (All-In), 1 fold, MP1 calls $12.20 (All-In), Hero calls $11.10

Flop: ($45.65) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players, 2 all-in)

Turn: ($45.65) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players, 2 all-in)

River: ($45.65) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players, 2 all-in)

Total pot: $45.65 | Rake: $2.25

Results:
SB had 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (full house, nines over eights).
MP1 mucked 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (two pair, nines and twos).
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (full house, Kings over nines).
Outcome: Hero won $43.40


screen:
http://www.tuule.com/pokker/pildid/milestone.jpg

Tisko
29.12.08, 01:06
"Väga naljakad lingid" ei ole enam üldse naljakad :(

huumor on väga peen teema ja raske sel teemal midagi väita aga imo...

see lõim nimega "väga naljakad lingid" pole kunagi väga naljakas olnud, kuigi selline pealkiri kellegi poolt oli ju üllas liigutus, lootmaks, et inimesed ainult VÄGA NALJAKAID asju sinna postitavad :)

võiks olla hoopis/ka lõim nimega "humoorikad ja huvitavad lingid" ja siis kõik läheks esialgu sinna ja millalgi selgitataks küsitluste ja/või adminnide/moderaatorite omavoli teel välja need, mis kvalifitseeruvad väga naljakaks ja need läheks siis vastavasse "väga naljakasse" ehk "best of" lingikogumikku :P

hotcocacola
29.12.08, 01:24
screen:
http://www.tuule.com/pokker/pildid/milestone.jpg




tubli töö !

RudiTurbo
29.12.08, 01:29
Päris hea, SB mõtles ka juba nagunii, et JESS, TULI ÄRA ;D

Tuul
29.12.08, 01:33
Minu arvates oli see ka paras nali, et 2 ülejäänut regluaarset mängijat lauas foldisid kohe käe ära ja ainult shortid taipasid all-in minna :D

ranka
29.12.08, 05:38
Minu arvates oli see ka paras nali, et 2 ülejäänut regluaarset mängijat lauas foldisid kohe käe ära ja ainult shortid taipasid all-in minna :D


See kinnitab väidet, et 99% mängijatest on ja jäävad fishiks. Chat on punane, öeldakse, et mehed ma annan sulle $650, kui sa ei foldi ning ikka foldivad. Jube tilti ajab IMO.

Ahjaaa - õnnitlused ;)

Keiss
29.12.08, 08:04
Milestone boonus? Nii, et mine aga allin ja 650$ gar?

Küllap nad ei märganud luhtsalt chati aknaid. Mul endal on need üldse varjatud. Ei huvitagi eriti, mis seal toimub. Aga kui on selline kampaania võimalus siis hoiaks silmad-kõrvad lahti muidugi.

hotcocacola
29.12.08, 09:20
See kinnitab väidet, et 99% mängijatest on ja jäävad fishiks. Chat on punane, öeldakse, et mehed ma annan sulle $650, kui sa ei foldi ning ikka foldivad. Jube tilti ajab IMO.




http://www.rofl.name/asciiart/lmaonade.gif



http://www.rofl.name/asciiart/lolbus.gif

antnx
29.12.08, 11:45
Ei näe ühtegi pilti sul

Tarmo
29.12.08, 11:55
Ei näe ühtegi pilti sul


ja ma mõtlesin et mul silmad streigivad....

hotcocacola
29.12.08, 13:43
no kurat :D
ma kyll näen...hmmm

ranka
29.12.08, 15:00
ma ka ei näe

Oliverk
29.12.08, 15:09
Maküllnäen

ranka
29.12.08, 15:18
ma tahan analoogset tattoooooooooooood

http://img.yawoot.com/283af931b88c436da84814e7dac6d9b9.jpg

Tuul
29.12.08, 15:35
Milestone boonus? Nii, et mine aga allin ja 650$ gar?

Küllap nad ei märganud luhtsalt chati aknaid. Mul endal on need üldse varjatud. Ei huvitagi eriti, mis seal toimub. Aga kui on selline kampaania võimalus siis hoiaks silmad-kõrvad lahti muidugi.


Boonuse suurus oleneb limiidist, kus mängid,
.25/.50 limiiidil saab boonuskäe võitja 500 dollarit (+vip multiplier, mis mul andis 150 dollarit juurde), ja kõik ülejäänud lauas istujad saavad 200 dollarit

kollane
29.12.08, 15:41
keiss põrutad nüüd starsis milestone kätt püüdma ?

Tisko
29.12.08, 17:24
ma tahan analoogset tattoooooooooooood
aga ma tahan digitaalset ;)

privador
29.12.08, 18:49
ma tahan analoogset tattoooooooooooood


Naised vist lähevad kohe kiima sellist tattood vaadates.

Uniquest
29.12.08, 18:56
Naised vist lähevad kohe kiima sellist tattood vaadates.


Sa ei lähegi? ;D

CTXrix
29.12.08, 20:59
Ill always have u, just like a tattoooo... 8)

ranka
29.12.08, 21:26
Naised vist lähevad kohe kiima sellist tattood vaadates.


lol

hotcocacola
29.12.08, 21:34
ma tahan analoogset tattoooooooooooood

http://img.yawoot.com/283af931b88c436da84814e7dac6d9b9.jpg


spider on mingi uus pokkeriteema we :D
ennem oli donkey, fish, shaakal jne....aga nüüd spider :D.....SELGITUSEd...SELGITUSED :D

jrgn hell
29.12.08, 21:42
kuna imric müüb osakuid kaalun isegi siin diili. Kuan selle sõbaga tehtud diilid pärast olen neid viikingi pileteid ostnud ja pole ühegagi sittagi võitnud, siis regasin ikka aastaloosile ka ära ja kalibreerin luckboxi. Kaalun praegu, kas müüa teile õnnelikele osakuid. Kui mersu hitiks, siis mingi 700k ikka maha saaks müüa. Ei mäleta palju see maksis

jrgn hell
29.12.08, 21:45
ja rankal läks pilt sassi, tegelt ta tahab sellist

kombain on uus kuum sõna pokkerimaailmas

http://www.plasticwhore.com/pinkbananatattoogallery/pildid/kombain.jpg

jrgn hell
29.12.08, 21:46
tra, andke andeks, mingi session timed out oli ja viskas uue teema, tahsin panna detsembri offtopicu alla. Kui vaba hetk tekib, siis selle teema võiks ära kustutada ja postituse liigutada offtopicu alla




sry, kõige kiieremal ajal selline näpukas

kollane
29.12.08, 21:47
hea et linttraktor pole :D
ma tean lugu kus ühele tehti jooma käigus lintraktor seljapeale :D

ranka
29.12.08, 21:54
DONE (merged)

I mis vahet on linttraktoril ja kombainil?

EDIT: mõtlen, siis et miks on linttraktori tattoo hullem, kui kombaini tattoo?

Aristotep
29.12.08, 22:02
Linttraktoris on võimu rohkem. Machode värk ya know..

hotcocacola
29.12.08, 22:07
IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW KOMBAINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :D

alaska
29.12.08, 22:37
Nojah, mul on "Alaska forever" õlapeale tötoveeritud täispeaga, jumal tänatud, et kellelgi siis kombain mõttesse ei tulnud. Samas, joomasid ees veel piisavalt ja vaba pinda kehal küllaga.

hotcocacola
29.12.08, 22:47
Nojah, mul on "Alaska forever" õlapeale tötoveeritud täispeaga, jumal tänatud, et kellelgi siis kombain mõttesse ei tulnud. Samas, joomasid ees veel piisavalt ja vaba pinda kehal küllaga.


lmfao

hotcocacola
29.12.08, 22:48
mulle meenus mingi ajalehe artikkel...oot ma otsin....



Tattooist Gives Penis Tattoo to Supporter of Rival Soccer Team


An Argentinean tattooist is being sued by a boy who requested the Boca Juniors logo on his back and instead ended up with a tattoo of a penis instead.

The boy didn't learn of the change in tattoo until he got home. "I could not see what he was tattooing because he didn't have a mirror. I only saw it when I got home and showed it to my parents," he said.

"The tattooist supports Boca Junior's rival, River Plate, so he got annoyed when the teenager asked him to tattoo Boca's symbol and decided to tattoo a penis instead," a police spokesman said, adding that it was "unbelievable!"

kollane
29.12.08, 23:23
DONE (merged)

I mis vahet on linttraktoril ja kombainil?

EDIT: mõtlen, siis et miks on linttraktori tattoo hullem, kui kombaini tattoo?



tal isa oli sellejuht ka vist olnud :D indside joke natuke,

Tigrano
29.12.08, 23:56
Ma ei kujutaks ette, kui mul oleks mingi kombaini tattoo, pooled suveüritused jääksid kindlalt ära ;D

Rage
30.12.08, 00:07
mina pole siiani näinud ühelgi neiul tatood mis neiut kaunistaks... meeste peal olen paari-kolme näinud mis tunduvad isegi kenad ja asjakohased... eriti rõvedad on naistel need tagumiku kohal olevad ornamendid vms.. imo võiks sinna parem siis kohe panna texti - "arva mitu meest on seda tatood vaadanud mind kargutades?" tatoveerida...

ranka
30.12.08, 07:48
mina pole siiani näinud ühelgi neiul tatood mis neiut kaunistaks... meeste peal olen paari-kolme näinud mis tunduvad isegi kenad ja asjakohased... eriti rõvedad on naistel need tagumiku kohal olevad ornamendid vms.. imo võiks sinna parem siis kohe panna texti - "arva mitu meest on seda tatood vaadanud mind kargutades?" tatoveerida...


Minu arvates just vastupidi - ma olen näinud kahte kolme tättood, mis ei ole kenad (see kombain näiteks). Aga see on maitse asi IMO.

rohelinekonn
30.12.08, 08:16
vaadake filmi Tenacious D - The Pick of Destiny tõsine huumor.

Keiss
30.12.08, 08:58
keiss põrutad nüüd starsis milestone kätt püüdma ?


Ma arvan küll, Tuul ju sai juba ;D ;)

Tihti neid esineb seal umbes?

Tuul
30.12.08, 09:16
Iga miljoneis käsi starsi cashgame laudades, edu sulle selle püüdmisel, Keiss :D

ranka
30.12.08, 11:43
DSA ütleb (12:42):
nii
kui j2rgneva 5k handiga
+250 peale see graafik l2heb
siis k6nnin jala p2rnusse
Ranka - blod ütleb (12:42):
rofl
OK
BOOKED
panen foorumisse ka

Tegelinski asub pärnust vääääääga kaugel ;)

hotcocacola
30.12.08, 12:44
mine ohverda ise talle see raha :D, see oleks seda väärt:D

Tuul
30.12.08, 13:24
Kas keegi oskab kommenteerida, mille järgi Pokerstarsist tellitud kaup koju tuleb?
Mul kõik raamatud on toodud kohe ukse taha, aga ülejäänud kaubale olen pidanud postkontorisse järele minema

lebovend
30.12.08, 13:30
kas on v6imalik, et ka ylej22nud kaup toodi koju, aga sind polnud parasjagu ennast kodus?
sel juhul nad viivad ka kauba postkontorisse.

Tuul
30.12.08, 13:31
ei ole võimalik, just sain paberi postkasti, et pean postkontorisse minema

G3rt
30.12.08, 14:38
Kas keegi oskab kommenteerida, mille järgi Pokerstarsist tellitud kaup koju tuleb?
Mul kõik raamatud on toodud kohe ukse taha, aga ülejäänud kaubale olen pidanud postkontorisse järele minema


Mul tuli müts ja pusa ka ukse taha, praegu 2 raamatut tulemas ei tea veel kas peab ise järgi minema

timukasr
30.12.08, 14:54
ei ole võimalik, just sain paberi postkasti, et pean postkontorisse minema


VB helistati ja sind polnud kodus ning viidi pakk postkontorisse.

CTXrix
30.12.08, 15:19
Mul on kuri kahtlus, et tihtipeale need friggen kullerid ei hakka üldse inimesele uksetaha tulemagi, vaid viivad paki otse postkontorisse, kust järgmisel päeval paberilipakas väljastatakse.

-andres-
30.12.08, 15:34
Mul on alati kõik asjad uksetaha ära toodud, mis kulleriga on pidanud tulema. Tellituid ja saabunud asju on nii 10 ringis olnud.

ranka
30.12.08, 15:36
ei ole võimalik, just sain paberi postkasti, et pean postkontorisse minema


siis sind ei olnud kodus, kui kuller üritas pakki kohale toimetada.

hotcocacola
30.12.08, 17:32
mu hea sõber sai just Royal Flushi....ja veel ässade neliku ja tavalise flushi vastu :D, RÄNK

http://img523.imageshack.us/img523/9092/donkhm0.jpg

virx747
30.12.08, 17:56
mu hea sõber sai just Royal Flushi....ja veel ässade neliku ja tavalise flushi vastu :D, RÄNK

Päris karm käsi :o
A neliku vennal oli ilmselt üllatus suur
649 739 : 1 on royali tõenäosus

jrgn hell
30.12.08, 19:04
see, kes tavalise flushiga sinna ronis, oli küll geenius

Lutzky
30.12.08, 19:46
Valuutadest:
http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=83962d7b-fb62-4a3b-8a88-f815a4976eec&open=four

L.

Codecci
30.12.08, 19:56
mina pole siiani näinud ühelgi neiul tatood mis neiut kaunistaks... meeste peal olen paari-kolme näinud mis tunduvad isegi kenad ja asjakohased... eriti rõvedad on naistel need tagumiku kohal olevad ornamendid vms.. imo võiks sinna parem siis kohe panna texti - "arva mitu meest on seda tatood vaadanud mind kargutades?" tatoveerida...

mulle meeldib

Tuul
30.12.08, 20:11
VB helistati ja sind polnud kodus ning viidi pakk postkontorisse.


Ei helistatud ikka, sest muidu mul oleks vastamata kõne mobiilis ja kodus olin ma ka,
kusjuures postkontorist sain seekord pokerstarsi kopitanud salli ja mütsi, sest pakk oli seest märk

See on muidugi võimalik, et kuller üritas mingi muu päev tuua mulle seda kraami ja kui mind siis kodus ei olnud, viis postkontorisse ja sealt toodi järgmine päev paber eraldi, aga kuller iseenesest pole mulle veel kordagi helistanud.

ja lisaks see ei ole mul esimene kord, raamatuid on 4 korda ukse taha toodud ja muul kraamil olen 3 korda järel pidanud käima

Keiss
30.12.08, 21:57
Palju õnne Rankale ja Codeccile!

ESTPatrick
30.12.08, 22:10
Ei helistatud ikka, sest muidu mul oleks vastamata kõne mobiilis ja kodus olin ma ka,
kusjuures postkontorist sain seekord pokerstarsi kopitanud salli ja mütsi, sest pakk oli seest märk

See on muidugi võimalik, et kuller üritas mingi muu päev tuua mulle seda kraami ja kui mind siis kodus ei olnud, viis postkontorisse ja sealt toodi järgmine päev paber eraldi, aga kuller iseenesest pole mulle veel kordagi helistanud.

ja lisaks see ei ole mul esimene kord, raamatuid on 4 korda ukse taha toodud ja muul kraamil olen 3 korda järel pidanud käima


stars ei lisa telefoni numbreid pakkidele viimasel ajal minumeelest

Tigrano
30.12.08, 22:40
Palju õnne Rankale ja Codeccile!


Mille puhul õnne soovid, ma olen kiviall elanud paar viimast päeva. Igaljuhul soovin samuti ;D

ranka
30.12.08, 22:45
Palju õnne Rankale ja Codeccile!


TY! Ja PN on tegi head tööd, et viitsis selliste asjadega mässata ning nii detailsed kirjeldused kirjutada ;)

Tigrano
30.12.08, 22:47
TY! Ja PN on tegi head tööd, et viitsis selliste asjadega mässata ning nii detailsed kirjeldused kirjutada ;)

Sain ka aru, millest jutt käib. Väga võimas ja suht hästi kirjutatud kokkuvõte PN poolt. Samuti arvan, et järjestus oli ka suht õiglaselt paigas ;)

antnx
31.12.08, 10:09
Täitsa õige järjestus.

ulom
31.12.08, 10:19
Mängisin täna esimest korda päris rahaga ja võta näpust 50$ mille sisse kandsin on praegu hommikuks järgi 10$ >:( Olin ennem ainult aparaatide taga toksinud ja mõtlesin, et mis see on, kõik paistis suht lihtne. Praguse seisuga muudan kõvasti arvamust ja hakkan õppima. Head vana aasta lõppu kõigile ;D

ranka
31.12.08, 10:32
Teretulemas foorumisse!

Aparaadi pokkeri ja "lauapokker" on hoopis kaks eri asja. Esimene neist on õnnemäng, kus oskustega ei ole midagi pistmist ja teine on oskusmäng, kus oskustega saab konstantselt raha võita.

Tigrano
31.12.08, 10:39
Mängisin täna esimest korda päris rahaga ja võta näpust 50$ mille sisse kandsin on praegu hommikuks järgi 10$ >:( Olin ennem ainult aparaatide taga toksinud ja mõtlesin, et mis see on, kõik paistis suht lihtne. Praguse seisuga muudan kõvasti arvamust ja hakkan õppima. Head vana aasta lõppu kõigile ;D


Nagu ranka ütles, aparaadi ja lauapokker on kaks eri asja, seega loodan, et õpid mängima just lauapokkerit ja hoiad aparaatidest võimaliult kaugele.

vsiu100
31.12.08, 18:30
igaljuhul....head vana aasta lõppu kõigile ja ärge unustage pokkeri kõrvalt elada.
Life is what happens while youre making better plans.

Tigrano
31.12.08, 18:45
HEAD VANA AASTA LÕPPU KÕIGILE JA KINDLASTI UUE AASTA PLAANID SAAGU KÕIGIL TEOKS.

Eks iga mees teab, mis plaanid on teinud, seega mees sõnast, härga sarvist või kuidas see vanasõna oligi.

Okei nüüd saadame vana aasta ära, hääd pidutsemist kõigile.

ranka
31.12.08, 19:15
HEAD VANA AASTA LÕPPU KÕIGILE JA KINDLASTI UUE AASTA PLAANID SAAGU KÕIGIL TEOKS.

Eks iga mees teab, mis plaanid on teinud, seega mees sõnast, härga sarvist või kuidas see vanasõna oligi.

Okei nüüd saadame vana aasta ära, hääd pidutsemist kõigile.


+1

Ma veel täiesti kaine, just saabusin autoroolist aga egas siis midagi - avan kraanid ja lasen head maitse.

Vana aasta lõppu mehed!

Metsapull
31.12.08, 20:42
Head vana aasta lõppu kõigile ja ärge siis alkoga üle pingutage!

antnx
31.12.08, 22:24
HEAD VANA AASTA LÕPPU JA HEAD UUT!!!!!!!!!!!

Keiss
31.12.08, 23:48
JEEESSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!

antnx
01.01.09, 03:08
NIGAZZZZZZZZz