PDA

View Full Version : *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***



Leheküljed : [1] 2 3 4 5

ranka
01.12.08, 00:50
Parem hilja, kui mitte kunagi!

ranka
01.12.08, 01:06
Triobeti standard jõulukalender:

http://download.triobet.com/flash/christmas/est/christmas.html

Soovitan pilgu peal hoida ehk joppab ning on ka pokkerisõpradele midagi.

Codecci
01.12.08, 01:13
hahahahahaha kuuks ajaks doomswitch gtd sulle

ESTPatrick
01.12.08, 01:25
Parem hilja, kui mitte kunagi!


Ei saa naljast aru, liiga peen või liiga paks huumor?

ranka
01.12.08, 01:32
Ei saa naljast aru, liiga peen või liiga paks huumor?


Random pic. Meenutas dollarit, miski santa ka peal ning vaatasin, et ohoo detsember. Mõtlesin, et sobib kokku. Aga nääd eksisin. Juba esimene viga esimesel detsembril. Tõotab tulla hää kuu.



hahahahahaha kuuks ajaks doomswitch gtd sulle


Tegin ka eelmine kuu chati teema ning sain rämeda puumswithci osalise

-andres-
01.12.08, 12:40
Sattusin lugema selle Absolute superuserite sündmuse kohta ja vaatasin youtubest videoid. Väga sick peaks mainima, vaadake, kes pole enne näinud.
http://www.youtube.com/watch?v=FczbS7FiWSM

Tarmo
01.12.08, 12:46
on sickk, vaatasin ise ka umbes pool tundi neid, igasugune pokkeri mängimise tuju kadus ära :D loodame et micros selliseid asju ei toimu :D:D

sick sickk sickkkk

marguzz22
01.12.08, 13:18
ärge mängige UB ja Absolutes, micros sellistel vendadel olekski kõige parem jaurata, keegi ei pane tähele mingi nl50 ntx... sama teema võib üldiselt olla ka mujal sitedel, vaadake, kus need registeeritud on... Mingid kukumukua saared, ilma igasuguse regulatsioonita jne...

TaaviK
01.12.08, 13:36
ärge mängige UB ja Absolutes, micros sellistel vendadel olekski kõige parem jaurata, keegi ei pane tähele mingi nl50 ntx... sama teema võib üldiselt olla ka mujal sitedel, vaadake, kus need registeeritud on... Mingid kukumukua saared, ilma igasuguse regulatsioonita jne...


Vot see oleks üks äärmiselt loll vend, kes mängiks teiste kaarte nähes NL50's.

lebovend
01.12.08, 13:41
ja kui ma ei v6ida nyyd see kuu starsis, oi oi ranka, mis siis saab!

marguzz22
01.12.08, 13:50
Vot see oleks üks äärmiselt loll vend, kes mängiks teiste kaarte nähes NL50's.



miks loll? Keegi ei pane tähele, grindiks rahulikult endale br kokku, või nl100, vana läks brodega mängima, kes vaatasid wtf ja tõmbasid ta vahele UB ja AB mängivad ainult idioodid nüüd, 1ki norm. pokkerisõber, kellel raha maha visata plaanis ei ole seal igatahes ei jända.

farik666
01.12.08, 14:04
kuskilt seda 60 minuti saate osa saab tõmmata?

TaaviK
01.12.08, 14:07
miks loll? Keegi ei pane tähele, grindiks rahulikult endale br kokku, või nl100, vana läks brodega mängima, kes vaatasid wtf ja tõmbasid ta vahele UB ja AB mängivad ainult idioodid nüüd, 1ki norm. pokkerisõber, kellel raha maha visata plaanis ei ole seal igatahes ei jända.


Mõtle veidike. Kui sul oleks võimalik näha kõikide mängijate kaarte kõikides laudades, siis miks sa peaksid kasutama seda "annet" kuskil vähetootvates NL50 laudades. Aga olgu, ütleme, et sa omadki seda "annet" ja tõesti lähed NL50 mängima. Teadagi on iga inimene raha peale ihne ja ma olen üsna kindel, et see max 1K$ päevas ei rahuldaks sind ammugi ära, kui sa tead, et sa võiksid 10-100 korda rohkem teenida kõrgemates laudades. Põhjus, miks nad cheatimisega vahele jäid oli ilmselgelt lausidiootsus. Nad lihtsalt mõtlemata üritasid igat potti võita. Kui mul oleks võimalik näha teiste kaarte, siiis käituksin ma nii, et kõigepealt hooraks kiiresti bankrolli endale kokku ja siis läheksin kiirelt kuhugi NL5000 lauda ja mängiksin oma A-game'i, mis tähenda, et oma vp$ip ja preflop raise'i hoiaksin TAG mängijale vastaval tasemel ja kasutaksin seda "annet" enamjaolt vaid bluffimisel, kui näeksin, et saan kergelt poti endale. Kui vähegi hoolikamalt mängida ei saa keegi aru, et tegemist on superuseriga.

ranka
01.12.08, 14:13
http://www.youtube.com/v/fka9ECFP9ag&hl=en&fs=1

ranka
01.12.08, 14:27
60 minutit.

http://www.cbsnews.com/video/watch/?id=4639016n

Codecci
01.12.08, 14:42
miks loll? Keegi ei pane tähele, grindiks rahulikult endale br kokku, või nl100, vana läks brodega mängima, kes vaatasid wtf ja tõmbasid ta vahele UB ja AB mängivad ainult idioodid nüüd, 1ki norm. pokkerisõber, kellel raha maha visata plaanis ei ole seal igatahes ei jända.

lol

Andr3s
01.12.08, 15:01
Pole nädal aega pokkerit mängind ja eks see lõi unenäos välja.

Tänane unenägu:
sain WSOP ME'l finaallauda, ja sealjuures viimasena.
Kui mäng peale hakkas, oli mul 16 BB'd ehk siis instashove vähegi normaalsete
kaartidega. 2 kätt foldisin ja lõpuks sain Buttonil näpitsad (88). Folditi minuni.
Tuli kerge misclick (mul oli netimindframe ilmselt peal :D) ja shovemise asemel
läks 3,5xBB. SB tegi min-raisi 7 peale, BB foldis ja ma shovesin.
SB callis ning näitas 44. Ma juubeldasin. Flopiks tuli 3 potit (mul oli üks olemas)
aga see sisaldas ka 4ja. Ma olin veidi pettund aga tuju läks kohe paremaks
kui turniks visati 8. Jooksin publiku seas ringi ja karjusin ning karjusin.
Announcer ütles, et ma maha rahuneks, sest üks kaart veel tulekul. OK,
rahunesin maha ja jäin riverit ootama. River: case 4.
Läksin raevust hulluks ning hakkasin diilerit kägistama.

Siinkohal lõppes uni otsa, tõusin istukile ja mõtlesin endamisi, et wtf?

Oh seda und... ^^

Tarmo
01.12.08, 15:09
Mine muffi, ülikõva uneke sul :D:D
ootame järge ;)

alaska
01.12.08, 16:52
Hiirt ei visanud rahva sekka või? ;D

Andr3s
01.12.08, 16:54
Hiirt ma nagu ei mäleta.
Mäletan aint seda, et kui ma beti tegin, siis
lõi pähe "MISCLICK! MISCLICK!"
^^

Timpz
01.12.08, 18:57
http://www.tallinnapostimees.ee/?id=53320


Can't wait!

Andr3s
01.12.08, 22:37
Timo, sinule hea see, et kui see kunagi valmib, siis sa oled vähemasti 21 juba :D

Tigrano
01.12.08, 22:45
http://www.tallinnapostimees.ee/?id=53320


Can't wait!


Siis ei ole vaja kaugele sõita gamblema, rutem, rutem.

Timpz
01.12.08, 22:46
Timo, sinule hea see, et kui see kunagi valmib, siis sa oled vähemasti 21 juba :D


Tra kes sellise hea mõtte peale ikka tuli et kasiinosaar Eestisse :D:D:D??

Andr3s
01.12.08, 22:46
Aga otseloomulikult, et mina.

Timpz
01.12.08, 22:48
Kellega rääkisid , et asi ära tehtaks?

Andr3s
01.12.08, 23:05
Saladus. Peaasi, et tehtakse imo! :D

peokuningas
01.12.08, 23:54
Nunnu detsembri algus.
1. JJ vs KK. Tüüp all the way callis.
2. Siis AA. Flop 996. Cbet, tüüp call. Turn J. Bet. Tüüp raise suht suurelt. Ma nuppe loomulikult:) 99 vastas. Nice hand sir.
3. Natuke hiljem K high flush vs flopatud maja. Ei läinudki päris broke.
4-5. Siis shortiede vastu TT vs AKs ja 99 vs KK. Siis sain neliku ja flopist cbet isegi maksti kinni.
6. Siis AA. Maas miski QJx. 2 ärtut. Ah9h vastu nuppe. Pidas vastu seekord.
7. Siis tegin ise lolluse ja halfie all-ini callisin nut flush drawga. Tal muidugi flopatud set.
8. AA vs KK. Pidas.
9. Maja vs nelik.
10. Ja õhtu lõpuks AAAA, mille halfstack QQ maksis kinni. Kahjuks tal ei olnud mastirida, muidu oleks mulle 245K$ kukkunud:D
Igatahes päev pendeldas umbes nii: +170$-> -400$ -> -40$ -> -80$
Ja see kõik juhtus ca 900 käe jooksul:) sealjuures AA sain vist miski 6 või 7 korda

taipupole
01.12.08, 23:54
U talking to me?

http://www.youtube.com/watch?v=TXXjaSRR_iQ

jrgn hell
02.12.08, 00:17
kas eestis mõni kuulsam ilus naispokkerimängija ka on? niisama hakkasin mõtlema, kuigi livedel eestis käia ei saa, aga oleks huvitav teada. võib orkse ja rate ka visata, saab vaadata

peokuningas
02.12.08, 00:42
kas eestis mõni kuulsam ilus naispokkerimängija ka on? niisama hakkasin mõtlema, kuigi livedel eestis käia ei saa, aga oleks huvitav teada. võib orkse ja rate ka visata, saab vaadata


Ma tean isegi kahte ilusat pokkerimängijat:
http://www.rate.ee/users/maren198
http://www.rate.ee/users/maris198
;D

ranka
02.12.08, 00:45
ÕED PUUGID!

Tigrano
02.12.08, 00:57
kas eestis mõni kuulsam ilus naispokkerimängija ka on? niisama hakkasin mõtlema, kuigi livedel eestis käia ei saa, aga oleks huvitav teada. võib orkse ja rate ka visata, saab vaadata


Jep tahaks ka teada, kindlasti Leiboldi peres on väga tugev naismängija ;D Aga netipokkeri maastikul on ka tegijaid olen selles veendunud, kuskil oli kunagi juttu isegi sellest.

Tigrano
02.12.08, 03:49
Mis pokkerilaiskvorstid te olete, kõik magate, millal pokkerit mängite, täna öösel olin foorumis ainult mina ja saast ;D

Kes siis öösel koos minuga grindib või pole enam USA mängijaid keda öösel tühjaks teha, et euroopa fishid juba magavad ;)

Keiss
02.12.08, 04:48
Jou, ma ka siin!

Davy
02.12.08, 04:51
U talking to me?

http://www.youtube.com/watch?v=TXXjaSRR_iQ


Tänud leidsin ühe laulu mida polnud veel kuulnud.

... little gansta got mooves :)

jrgn hell
02.12.08, 09:39
küsimus oli, et kas ilusaid naismängijaid ka on, kuigi jh see suht umbmäärane mõiste ja maitse asi ja peale õdede puukide võiks veel pilte tulla, kuigi eks vesipea ja pudiga koos fatme vastu hakata ole ka paras gämbel ikka

antnx
02.12.08, 09:47
Ma tahaks siin võistlustel võita!

http://www.handlebarclub.co.uk/wbmcwinners.shtml

Tarmo
02.12.08, 09:59
Ma tahaks siin võistlustel võita!

http://www.handlebarclub.co.uk/wbmcwinners.shtml


Aasta pokkeri vunts 8)

marguzz22
02.12.08, 10:10
FATME PIDI KA päris hea olema pokkeris, grindib Nl 200

ranka
02.12.08, 10:13
FATME PIDI KA päris hea olema pokkeris, grindib Nl 200


Sul inf vananenud. Olevat rakebacki saanud, üles liikunud ja 600NL mänge tapnud.

Tigrano
02.12.08, 11:25
küsimus oli, et kas ilusaid naismängijaid ka on, kuigi jh see suht umbmäärane mõiste ja maitse asi ja peale õdede puukide võiks veel pilte tulla, kuigi eks vesipea ja pudiga koos fatme vastu hakata ole ka paras gämbel ikka


Oih ma ei näinud ka, et ilusaid oli küsitud :o

RudiTurbo
02.12.08, 14:15
Kas Trios laupäevane extreme stack on ära kaotatud?

alaska
02.12.08, 15:30
Kas minu teadmata on mingi võimuvahetus käinud? :D


http://www.hot.ee/alaskanever//estonia.JPG

vsiu100
02.12.08, 15:32
Kas Trios laupäevane extreme stack on ära kaotatud?


tundub küll. sucks. nyyd vist 30KG 25R.

mihkel88
02.12.08, 15:37
tra detsember algas ülipasalt, -7 buy inni nl10s ja non sd pots on plussis:S aa..kui ma teen triosse 100 euri deposiidi, kui kaua ma seda reload boonust lahti saan mängida ja kui ma ei jõua seda 2000 kätt täis saada, sis ma ei saa mingit boonust?

lebovend
02.12.08, 16:35
Nojah, detsember ei erine novembrist minugi jaoks. Kandsin 100 euri Starsi ja istusin 5 taala NL10 laudadesse. siiamaani on läinud nii, nagu graafik näitab. Isegi kui EV joon kattuks reaalse joonega, oleks ma siiski miinuses. Loomulikult on olnud ka coolereid käputäis. Aga no arvata on, et ei beadi mängu. Erinevalt Triost olen nyyd mänginud fullring laudades, aga mäng läheb ikka sitasti. Kõige hullem ongi see, et ideed on otsas, ei oska midagi ette võtta, mingeid muutusi teha.

vsiu100
02.12.08, 17:06
tra detsember algas ülipasalt, -7 buy inni nl10s ja non sd pots on plussis:S aa..kui ma teen triosse 100 euri deposiidi, kui kaua ma seda reload boonust lahti saan mängida ja kui ma ei jõua seda 2000 kätt täis saada, sis ma ei saa mingit boonust?


saadad 11.ndal maili triosse. vastavalt sellele, palju on RH-de, saad ka boonust.
reeglites kirjas.

Lutzky
02.12.08, 17:14
Nojah, detsember ei erine novembrist minugi jaoks. Kandsin 100 euri Starsi ja istusin 5 taala NL10 laudadesse. siiamaani on läinud nii, nagu graafik näitab. Isegi kui EV joon kattuks reaalse joonega, oleks ma siiski miinuses. Loomulikult on olnud ka coolereid käputäis. Aga no arvata on, et ei beadi mängu. Erinevalt Triost olen nyyd mänginud fullring laudades, aga mäng läheb ikka sitasti. Kõige hullem ongi see, et ideed on otsas, ei oska midagi ette võtta, mingeid muutusi teha.



võta aeg maha lihtsalt. ja joo vähem. või siis rohkem.

l.

RudiTurbo
02.12.08, 18:05
Täiesti pael esimene sessioon.
Mängisin algul 5's lauas, hiljem 6's, 3 neist olid full ring, 3 tükki 6 max.
Ühes lauas kaotasin 180$ ainuüxi, kuid sessioon ise oli +26$, kõik ülejäänud lauad plussis!

Ning see laud oli nagu jõululaud, mina ning 5 venda kellel VPIP üle 40 ja ühel riveri Aggression 14 , teisel flopi oma mingi 6 ja oi perkele mismoodi luckboxisid!

Muide kuskohas ma Microgamingu käsi saan convertida?

Mul on vist vaja tunde selle kohta, kuidas donkide vastu ilma käeta mängida, sest ma ei julge bettida neid, kui nad võivad mu savi käega lõpuni callida.
Ning mismoodi üldse käituda sellises olukorras, kui ilmselgelt aina kaotan lauas, kuid lauas on nii magusad donkid , et vähe pole, tuleb uus laud otsida või mitte?
Ning tilt ei old peal, sest kõigis teistes laudades olin suht kõvasti plussis!

Lutzky
02.12.08, 18:08
proovi pokerhand.org, seal mingi advanced asi olemas.

l.

Tigrano
02.12.08, 18:15
Dear All,

Due to the current financial crisis facing the world at the moment,
the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs,
until further notice.

Sincerely,
God

RudiTurbo
02.12.08, 18:34
proovi pokerhand.org, seal mingi advanced asi olemas.

l.


Kui Pokerstarsis olen mänginud, siis lähen HEM'i, leian käe, panen right click - Copy selected hands to clipboard ja pasten flopturnriveri conreterisse ning t66tab valatult.
Seal pokerhand.orgis ei saa kyll mitte halligi aru, kuskilt mingit tulemust k2tte ei saa, aga vb prima omasi ei saa l2bi HEMi v6tta?

Ning wtf, seda postitust kirjutades ei ole mul t2pit2hti mingil p6hjusel, msnis on olemas!

MM
02.12.08, 18:41
Sul inf vananenud. Olevat rakebacki saanud, üles liikunud ja 600NL mänge tapnud.


ei olevat - valesti kuulsid

antnx
02.12.08, 18:42
http://www.youtube.com/watch?v=8plgR54Gvo4

Analüüsige seda kätt

Lutzky
02.12.08, 18:44
tseubraška ja gena on ägedam + ka n*egri nali. klassika, nuuh.

l.

farik666
02.12.08, 19:17
Mis pokkerilaiskvorstid te olete, kõik magate, millal pokkerit mängite, täna öösel olin foorumis ainult mina ja saast ;D

Kes siis öösel koos minuga grindib või pole enam USA mängijaid keda öösel tühjaks teha, et euroopa fishid juba magavad ;)




ma tükk aega mõelnud mis kella ajal võiks kõige rohkem usakaid online olla... aga NL10 Starsis leian kell 22-02 eesti aja järgi jube vähe neid... küll aga on palju lõuna ameeriklasi ja ka eurooplasi..

Helmps
02.12.08, 19:32
kas eestis mõni kuulsam ilus naispokkerimängija ka on? niisama hakkasin mõtlema, kuigi livedel eestis käia ei saa, aga oleks huvitav teada. võib orkse ja rate ka visata, saab vaadata



xpeepx pidavat näitama vahest nägu ;D

lenC
02.12.08, 19:36
ma tükk aega mõelnud mis kella ajal võiks kõige rohkem usakaid online olla... aga NL10 Starsis leian kell 22-02 eesti aja järgi jube vähe neid... küll aga on palju lõuna ameeriklasi ja ka eurooplasi..

5-9 hommikul on suht solid aeg

ranka
02.12.08, 19:40
ma tükk aega mõelnud mis kella ajal võiks kõige rohkem usakaid online olla... aga NL10 Starsis leian kell 22-02 eesti aja järgi jube vähe neid... küll aga on palju lõuna ameeriklasi ja ka eurooplasi..


Meie aja järgi 17.00-09.00.

Ühesõnaga siis, kui mängijaid on Starsis 70,000 või rohkem. Kui alla selle, siis võid kohe alla anda.

tonis
02.12.08, 22:17
Dear All,

Due to the current financial crisis facing the world at the moment,
the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs,
until further notice.

Sincerely,
God


LOL :D

doublemint65
02.12.08, 23:11
rankal valus faceplant

ranka
02.12.08, 23:22
rankal valus faceplant


lol, wat?

peokuningas
02.12.08, 23:41
Krt!
Teist korda elus läksin bustoks (tegelt 0.55$ jäi alles).
Full tildis oli 26,5$ ja kuna seda välja kanda ei saanud (50$ min withdraw), siis läksin NL25 lauda.
Mingi hetk sain 99. Raise. Sain vist calli või kaks. Flop Q93. Rainbow. Bet-raise-call. Turn Q. Saime nupud sisse. Mõtlesin rahuga juba, et duubel olemas ja surfasin juba teistes akendes kui ees kiri, et get chips. Ma vaatan, et wtf mis see nüüd oli. Tuli välja, et vastasel oli AQ ja riverisse lendas 3 ning busto ma olingi. Online pokker on ikka rigged!!!! :D

Keiss
03.12.08, 02:14
Triobetis näiteks on ka hommikuti ameeriklasi jms. Nendega ün ikka tunduvamalt lõbusam ;)

ranka
03.12.08, 03:20
Triobetis näiteks on ka hommikuti ameeriklasi jms. Nendega ün ikka tunduvamalt lõbusam ;)

Mul ei ole ühtegi vettpidavat fakti ja samuti ei ole mul ühtegi vettpidavat tõendit, millega ma suudaks kinnitada, et ameeriklased saavad primas mängida või neil on keelatud.

Ameeriklaste käest ma olen küsinud -- nende vastus -- ei saa. Aga olen ise ka näinud mehi Chicagost, New yorkist ja mujalt. Dunno. Maybe nad saavad võrku logida ja mängida aga ei saa cashoutida/deponeerida? Kui nii, siis selle vea saaks parandada läbi buddy transferi.

ranka
03.12.08, 03:23
Tõestatud:

My american friend said:
Triobet are sorry to inform you that you are not allowed to use our services from your current location.

Või on mõni teine tuba, mis laseb ameeriklasi ligi?

lenC
03.12.08, 03:32
Tõestatud:

My american friend said:
Triobet are sorry to inform you that you are not allowed to use our services from your current location.

Või on mõni teine tuba, mis laseb ameeriklasi ligi?

Pigem arvan, et mingi skin vist laseb ikkagi, USA-lasi näha küll seal.

Keiss
03.12.08, 03:42
Jah asukohad on küll neil Usast. Ja ka austraallasi siis palju.

ment52
03.12.08, 05:00
Primas on keelatud nende (vist 13) osariigi mängijail, kus gambling konkreetselt keelatud.

ok2aa
03.12.08, 08:45
teatud skinnid võtavad vastu usa mängijaid

marguzz22
03.12.08, 09:37
ameerikas on kõik pu**is neil , see sama hea nüüd kui 1.jaanuarist, eesti valitsus ütleb, et pangad , ei tohi last akanda raha kuhugi mänguasutusse moneybrookers , jne. kahju vanadest, isakesi jääb ka vähemaks----


mul väike küsimus muidu, kas triobetis on kõik prima lauad või ainult osad?Sest kui need kõik on prima, siis primas ainult eestlased mängivadki, igas lauas vähemalt 1 eestlane..

/post tsenseeritud käsitsi. Klamber®/

So far, federal prosecutors have not gone after individual players and only a handful of states attempt to ban players from gambling online. Washington is the most prominent, listing Internet gambling as a Class C felony, equivalent to rape, said Kelly, the Buffalo professor. Most states simply ignore the issue.


Despite those concerns, the Bush administration recently pushed through last-minute regulations implementing the UIGEA requirements. The effort was led by William Wichterman, a former conservative Republican political aide and lobbyist for the NFL who was hired by the White House in April. A White House spokeswoman said ethics officers cleared Wichterman to work on the issue.

The uncertain legal status of online gambling also leaves the United States open to charges of unfair trade practices. Recently, Antigua contended that the U.S. ban damaged its economy by preventing gambling sites from accepting U.S. bets. A World Trade Organization judge agreed with the small island nation and ruled that it was entitled to $21.3 million in compensation.

Critics liken the overall U.S. approach to Prohibition-era efforts to stop drinking, saying that the only thing the government has accomplished is driving players away from large, legitimate gambling sites into the arms of unregulated offshore operators.

"The Volstead Act didn't stop people from drinking," said Eugene Martin Christiansen, a prominent Internet gambling analyst, "and this opposition won't stop people from gambling online. The Net is too big, the demand is too strong."



AMEERIKA ON HAIGE

antnx
03.12.08, 11:34
Kõige haigem on see, et need kes seal üritavad regullida seaduse ja asju ei tea asjast mitte tõhkugi.

Tarmo
03.12.08, 11:42
Ameeriklased on võitvad mängijad :D 45 mehe SnG buy in $11, bubble, mul stak 4k "oskajal" mehel(button) 12k, BB olen AA käes, tuleb raise 2k peale, reraise allinn muidugi tuleb call ja vastas T4os, jep duubel esimene mõte, flopis TT4 :)

ok2aa
03.12.08, 12:58
eile viskasin hiire puruks. mõtlesin täna, et õigesti tegin. muidu oleks saanud edasi mängida ja kaodata 25x rohkem kui kõige kallim hiir eesti poodides maksab.

-andres-
03.12.08, 13:05
Mul õnneks bankroll mõned hiired vaid.
http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Hiired/88830/

ranka
03.12.08, 13:51
eile viskasin hiire puruks. mõtlesin täna, et õigesti tegin. muidu oleks saanud edasi mängida ja kaodata 25x rohkem kui kõige kallim hiir eesti poodides maksab.


http://enemycomputers.com/shop/images/Logitech%20MX%20Revolution.jpg

Peale seda, kui ostsin tolle hiire ei ole kordagi hiirele liiga teinud. Korra kukkus maha ja siis ka hakkasin peaaegu nutma. Tegu on tegelt väga hea hiirega, ei juhtmeid, ei patareisid ega midagi, väga mugav ja sitaks mõnus. Soovitan kõigile - nii pokkerimängijatele kui ka mitte pokkerimängijatele.

Ja olgu lisatud, et enne selle hiire ostu oli mu hiirte teine nimi "nahkhiired", sest kuus korra või kaks hiir lennukit sai.

-andres-
03.12.08, 14:34
Lol @ Nahkhiir.

Aga jah, Logitech pakub korralikke hiiri. MX1100 või MX Revolution vastavalt silmale ning VX Nano veidi kompaktsem, hea kaasas tassida ning vastuvõtja meeletult väike võrreldes teiste omadega. Ehk siis sülearvutile ideaalne, kui vaja ka tavalist hiirt kasutada. Hinnad kõigil 800-1100 vahele, sõltuvalt poest.

ok2aa
03.12.08, 14:36
mulle ei meeldi millegipärast juhtmeta hiired. tööarvutil on juhtmeta ja see on ok - aga pokkerit sellega mängida ei suutnud

ranka
03.12.08, 14:40
mulle ei meeldi millegipärast juhtmeta hiired. tööarvutil on juhtmeta ja see on ok - aga pokkerit sellega mängida ei suutnud


Seriously? Mul omal ajal hakkas juhe segama, kuna mul laud alati jube sassis - igasugu kohvitassid, pliiatsid ja paberid ning kui juhe neist kogu aeg üle ja ümber sõitis ning neisse takerdus siis ajas lifetilti peale. Juhtmeta hiir lahendase selle mure ning peale seda on elu nagu lill - ma ei vaja enam mitte midagi!!! :D

ranka
03.12.08, 14:50
LOL. Praegu vaatasin TrioBet'is oma full-ringi statte.

21/17/4. Ometi peaks olema just primas tightim, kuna tegu on 10-handed, mitte 9 handed mänguga. Ja põhjusek miks nii loose - kõik mängijad (isegi 40/13 fishid) on postflopis nitid ning foldivad cbetile 65%+ ajast.

Klamber®
03.12.08, 15:11
klamber ajab ikka umbe teksti chatis imho :p


möh ?

marguzz22
03.12.08, 15:56
LOL. Praegu vaatasin TrioBet'is oma full-ringi statte.

21/17/4. Ometi peaks olema just primas tightim, kuna tegu on 10-handed, mitte 9 handed mänguga. Ja põhjusek miks nii loose - kõik mängijad (isegi 40/13 fishid) on postflopis nitid ning foldivad cbetile 65%+ ajast.


full ring statid samad mis mul 6max... śamas ma mängin nl25 ka. need on tavalise TAG statid 6max, okei, vbl nl50 parem olla kuskil 24/20...(rohkem juba lag

RudiTurbo
03.12.08, 16:02
Ma peaxin vist koolis rohkem pokkerit mängima :D Täna üx õpetaja lahkus varem ning oli kuskil poolteist tundi järgmise tunnini.
Kuna pokerstars oli kodus sisse logitud, siis võtsin lahti Full tildi ja uurisin, mis seis mul seal on. 0.67$ ning 43FTP'd. 5 minuti pärast oli algamas 0.60 buy iniga tourney ning oli ka 35FTP buy iniga 64inimese SNG. Raha omas sain ruttu põske, sest imeti välja, aga FTP tourneys olid eriti unbelievable mängijad ning kõik mu kaardid pidasid vastu ning kaks korda tõmbasin ise outkicked olukorrast oma kaardikese kokku. Final tabelis kusjuures olin 500/1000 blindidega 800 chipise stackiga SB's ning üx idioot, kes iga kord limpis tegi seda jälle ning ma all in , 1300, BB, WTF FOLD ning see limper callis, tuli sealt siis hunnik sipse ning siis sain ka korra blindide varastamiseks piisava stacki ja lõpux sain sellelt limperi lambalt duubli ja olin järsku teiseks tõusnud, kui 5 inimest olid järgi ;D 3's sai siis vist 70 FTP'd tagasi, teine koht 130FTP'd ning esimene sai 2000FTP väärtusega 100k holiday tourney pileti.
Koristasin siis ülejäänud mängijad ära ja 30k 60k seisus sain AJ vs AQ all ini ning imesin flopist J ja järgmine käsi kohe 66 vs AJ all in ning pidas vastu ja tuligi võit koju, täica uskumatu tournament ;D Enne final tabelit oli just otsustav koht, kui QJ vs KJ imesin Q flopist viimse hingetõmbe all inis.

Peax vist unregister tegema kui saab ja FTP'si hoorama, vb saab Full tilti konto kah ellu äratatud :D

EDIT: Vaatasin, et Full tildis annab buddy transferit kah teha, ehk on kellelgi miskine 10$ saata, võin Starsis tagasi saata. Sooviks neid Matrixi SNG'si proovida :)

ranka
03.12.08, 17:09
möh ?


Mönitas ju! Pane kohe bänn!

Jk. Obv.

Keiss
03.12.08, 17:42
Mul on see sama hiir ja üks asi, mis häirib ongi see, et peab seda kallist ja armast nässakat laadima mõne päeva tagant paar tundi. Selles mõttes võiks olla hiir, mis oleks laetav+varuvariandiks patareid, et ei peaks keset sessi laadima panema ;D

ranka
03.12.08, 17:48
Mul on see sama hiir ja üks asi, mis häirib ongi see, et peab seda kallist ja armast nässakat laadima mõne päeva tagant paar tundi. Selles mõttes võiks olla hiir, mis oleks laetav+varuvariandiks patareid, et ei peaks keset sessi laadima panema ;D


Raske on hiir laadijasse toppida, kui magad?

-andres-
03.12.08, 17:52
Kui tahate patareidega, siis valige VX nano või MX1100. Ühtede patakate peab tõsise pokkerimängija käes vastu vähemalt 3 kuud.

Keiss
03.12.08, 17:53
Raske on hiir laadijasse toppida, kui magad?


Loomulikult ei ole raske. Lihtsalt kipub teine üles ütlema enne magama minekut.

mihkel88
03.12.08, 18:20
tra detsember imeb...mängisin just trios nl10 6 max 6-l laual 2600 kätt järjest, jäin 2,5 buy inni kasumisse: ??? >:( lisaks selle istus mul laudades keegi härra cruiksie kes jäi 15 buy inni kasumisse, millest 6 sai minult....FAIL rsk tra kuidas ma nii donkey olen ja kuidas kõik leiavad samal ajal AA või KK kui mul on KK või QQ:S? ja trio reload boonust ma vist jäängi mängima nl10 6l laual:D pole reaalne seda vist saavutada 6l laual kui 2600 käega sai 150 raked handi ;D

ranka
03.12.08, 18:55
Yeah, täiesti nõus, et detsember imeb. Teen praegu elu halvimat mängu...

-andres-
03.12.08, 19:36
Ei oska nagu kommenteerida, reedest alates ootan Starsi cashouti, nüüd enne pühapäeva anyway mängida ei jõua, kuid võiks nüüd ikka lähipäevil ära tulla.

alaska
03.12.08, 19:42
Siin oli mingil hetkel juttu 2+2 meestest, kes 500 000 kätt tahtsid kuus läbi mängida. Üks sai hakkama, 600.000 kätt mängis läbi kuu ajaga. Päris naljaks lõpp oli, viimane päev oli vist 24h sess ja pani lõpus pildi taskusse. Kogu mänguga saadud võidu mängis kah viimastel päevadel maha. 20.000$ teenis ikkagi kihlvedude ja rakebackiga kokku umbes. Pokkerit hakkas muidu mängima juunis. :o ja senini teenis 500-1000$ kuus.

Siin on ta blog, aga seal ei ole lõppu veel kirjas...
http://www.liquidpoker.net/blog/viewblog.php?id=617284

Andr3s
03.12.08, 21:01
Nii, esimene paus Balti freerollil.
30/369st
Oleks parem, aga codecci võttis mult päris normaalse poti ära.
Ma Ak reisin suht EP 250 peale. Codecci lükkab 77x allin, mu paremal läheb 88x
all in ja ma siis obv callin.

Codecci näitab 33 ning see teine tüüp QJ. Flopiks K35 ning codecci võttis ära. :/

ranka
03.12.08, 21:35
Ei oska nagu kommenteerida, reedest alates ootan Starsi cashouti, nüüd enne pühapäeva anyway mängida ei jõua, kuid võiks nüüd ikka lähipäevil ära tulla.


Kuhu (peansilmas kas panka, MB jne) cashoudi tegid? Kas tegu oli suurema summaga ($1000+ üle või alla) ja kas oled ennem ka Starsist cashoutinud?

Soovitan emaili ka vaadata, teinekord tahavad kinnitust või midagi.

-andres-
03.12.08, 21:43
Esimene cashout oli ja VISA krediitkaardile. Oli kohe kirjas, et 3-10 business days, seega muretseda pole veel vaja. Lihtsalt elu selline, et kogu roll käib ühest toast teise hetkel ja mänguisu kasvamas :).

ranka
03.12.08, 21:51
Esimene cashout oli ja VISA krediitkaardile. Oli kohe kirjas, et 3-10 business days, seega muretseda pole veel vaja. Lihtsalt elu selline, et kogu roll käib ühest toast teise hetkel ja mänguisu kasvamas :).


Yes, siis oota end segaseks :D Saad ehk jõuludeks rahad kätte.

leits
03.12.08, 21:51
kena 13 buyini downswing...mõtlesn tulewb rekord kuu .. loodaks siiski kuu lõpuks nulli saada. täna sain 6x pf AI AA .. neist 5x kaotasin kunnidele .. lakboox on ikka vääga tyhi..ev joon on miljonites

-andres-
03.12.08, 21:58
Yes, siis oota end segaseks :D Saad ehk jõuludeks rahad kätte.


Ise säravsilmselt loodan, et järgmisel nädalal saaks juba maratonsesse tulistada. Jõulukingiks ma seda endale välja ei kandnud XD.

Andr3s
03.12.08, 22:09
2. paus.

5/147. 144 saavad pappi.
Codecci siiani mu lauas ja elab. Uuel levelil tal 20BB ja mul kuskil 50BB.

ranka
03.12.08, 22:32
2. paus.

5/147. 144 saavad pappi.
Codecci siiani mu lauas ja elab. Uuel levelil tal 20BB ja mul kuskil 50BB.



Starsi Freerolli turniir?

Andr3s
03.12.08, 22:37
mhm.

8/90 hetkel.

Andr3s
03.12.08, 22:42
http://weaktight.com/555783

argh, no on tont rsk...

Andr3s
03.12.08, 23:04
Nojah, see käsi crippeldaski mu ära ja mängu jooksma enam ei saand.

47. koht ja $21. Kurb, väga kurb...

Tuul
04.12.08, 01:32
Ma jäin 8ndaks, final table'is ei läinud hästi, langesin välja AK vs QQ

-andres-
04.12.08, 16:32
Yes, siis oota end segaseks :D Saad ehk jõuludeks rahad kätte.


Reedel kandsin ja täna oli raha olemas. Starsi päkapikud vast.

Tigrano
04.12.08, 16:50
Ranka ei loe mängu ajal foorumit ;D

Mul alles 9 lauda avatud võin seda veel teha ;)

CTXrix
04.12.08, 16:50
Texas Hold'em $1-$2 NL (5 max) (real money), hand #P4-82585177-121

Seat 1: CTXrix [ A :club:,K :club:] ($130.40 in chips)
Seat 3: ihQpossu89 ($102.15 in chips)
Seat 5: may168 ($36.15 in chips)
Seat 6: henrikko72 ($165.90 in chips)
Seat 8: EroRICH ($33.95 in chips)
ANTES/BLINDS
CTXrix posts blind ($0.50), ihQpossu89 posts blind ($1).

PRE-FLOP
may168 bets $3.50, henrikko72 folds, EroRICH calls $3.50, CTXrix bets $14.50, ihQpossu89 folds, may168 calls $11.50, EroRICH folds.

FLOP [board cards A :diamond:,3 :club:,5 :diamond: ]
CTXrix bets $22, may168 calls $21.15, and is all-in.

TURN [board cards A :diamond:,3 :club:,5 :diamond: 6 :club: ]

RIVER [board cards A :diamond:,3 :club:,5 :diamond: ,6 :club: ,2 :heart: ]
SHOWDOWN
CTXrix shows [ A :club:,K :club: ]
may168 shows [ K :spade:,4 :spade: ]
CTXrix wins $0.85.
may168 wins $73.80.

SUMMARY
Dealer: EroRICH
Pot: $77.65, (including rake: $3)
CTXrix bets $37, collects $0.85, net -$36.15
ihQpossu89 loses $1
may168 bets $36.15, collects $73.80, net $37.65
henrikko72 loses $0
EroRICH loses $3.50

:) :D ;D.... :o ??? >:(

edit: shortstackerid oma hit-and-runidega - pange end põlema! 2 korda!

CTXrix
04.12.08, 16:55
Ei mäleta enam...kas sa, Tigrano, oled MiaMimi?

Tigrano
04.12.08, 17:09
Ei mäleta enam...kas sa, Tigrano, oled MiaMimi?


See suur saladus aga millest selline huvi oled lauas kuskil või ;D

CTXrix
04.12.08, 17:10
See suur saladus aga millest selline huvi oled lauas kuskil või ;D


Jep, kohe su kõrval Wittenis ;)

CTXrix
04.12.08, 17:13
PT3-e arvates on mu NL100 lauad NL200 omad- pärast hand historyt vaadates kuvab, et NL1$-2$. Kellelgi veel sellist probleemi...kas keegi üldse kasutab enam PT-it või kõik HEMi kasutajad?

Tigrano
04.12.08, 17:14
Jep, kohe su kõrval Wittenis ;)


Irw, mul jube positsiooniline eelis ära seal küll istu, Mina, Polkar istume järgi läheb raskeks, jube NITtide laud, ronneriss ja rico1916 dongid ;)

Tigrano
04.12.08, 17:16
PT3-e arvates on mu NL100 lauad NL200 omad- pärast hand historyt vaadates kuvab, et NL1$-2$. Kellelgi veel sellist probleemi...kas keegi üldse kasutab enam PT-it või kõik HEMi kasutajad?


PT3 ei tööta vist jah kõige paremini kahjuks.

leits
04.12.08, 18:43
ja downswing j2tkum t2na -25BI alla ev joone .. absull kõik mis AI l2heb on kr2kkimiseks ette määratud.
See kuu mingi 9BI alla ev .. peab meeldima .. nii mõnusat haiget runi annab leida

leits
04.12.08, 18:48
Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP1 ($23.05)
käige ***** (MP2) ($51)
MP3 ($20)
Button ($60.80)
SB ($50.35)
UTG ($31.25)
UTG+1 ($21.85)

Preflop: käige ***** is MP2 with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
UTG+1 calls $0.50, 1 fold, käige ***** raises to $3, 1 fold, Button calls $3, 3 folds

Flop: ($7.75) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
käige ***** checks, Button bets $5, käige ***** raises to $13, Button raises to $57.80 (All-In), käige ***** calls $35 (All-In)

Turn: ($103.75) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($103.75) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $103.75 | Rake: $3
Main pot: $103.75 between käige ***** and Button, won by Button

Results:
Button had 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (flush, Queen high).
käige ***** had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (two pair, Kings and threes).
Outcome: Button won $100.75



Standard minu puihu ll .. ei olegi võtta kuskitl seda rha .. kauaks enam ei j2tku .. pohhui tõmban bustosse ära

e:

10.6k käe peale 13 setti .. vaatasiun hemist .. damn ma runnin ikka hästi

e2: 2x AA vs kK ja AA vs QQ pf AI .. no ei tulnud ära ... täiesti ****** .. siuke run ei ole lihtsalt võimalik .. ma pakun et 2-3 päeva ja olen busto.. see kuu -600.. 200 daala pealt insta 600 peale alla lennanud .. noo äris kena- Täna 2.6k kätt .. noo ei õnnestunud setti saada veel nende käte jooksul

TaaviK
04.12.08, 19:43
10.6k käe peale 13 setti .. vaatasiun hemist .. damn ma runnin ikka hästi



Mul endal on 7,5k käe kohta tulnud 7 setti. Mõtlesingi, et kas keegi oskab öelda kui mitu setti peaks keskmiselt 10k käe kohta saama kui vp$ip on nii 12-14kanti.

edit: ma ikka mõtlesin üle, et keskmine seti saamine sõltub ikka väga paljudest erinevatest hemi näitajatest. Igatahes äkki mõni TAG siit foorumist, kes on läbi mänginud väga suure koguse käsi (100k+) viitsib enda keskmise seti tõmbamise meile avalikustada.

ranka
04.12.08, 20:49
Mul endal on 7,5k käe kohta tulnud 7 setti. Mõtlesingi, et kas keegi oskab öelda kui mitu setti peaks keskmiselt 10k käe kohta saama kui vp$ip on nii 12-14kanti.

edit: ma ikka mõtlesin üle, et keskmine seti saamine sõltub ikka väga paljudest erinevatest hemi näitajatest. Igatahes äkki mõni TAG siit foorumist, kes on läbi mänginud väga suure koguse käsi (100k+) viitsib enda keskmise seti tõmbamise meile avalikustada.


Vahet pole, kas oled TAG, LAG, fish, maailma parim mängija, madonna, David Beckam, Rambo, Terminaator siis seti saamise võimalus "mitte rigged" kaardipaki puhul pikemas perspektiivis on 11.8% ehk 1:7,5.

Tõestus:
http://arion.pri.ee/images/muu/sets.jpg

alaska
04.12.08, 20:55
Sa siis preflop paare pole eriti foldinud?

Timpz
04.12.08, 20:57
mm kust ma võiks leida need seti statsid HEMis?

TaaviK
04.12.08, 21:04
mm kust ma võiks leida need seti statsid HEMis?


Cash games -> Reports ja seal vasakul on kast "Stat selection". Vajuta seal all olevat "+" märki ja leia üles Flop set%.
Kui sa aga tahad leida, mitu setti oled siiamaani saanud, siis selle "stat selection" kasti üleval on "Select report name from list" ja sealt võta "hand at showdown (detailed). Sealt näed ära mitme setiga oled showdowni jõudnud.

tonis
04.12.08, 21:04
Keegi võiks paar nõuannet turniiride kohta kiirelt jagada?
Võitsin pileti aga ei oska turniire mängida :P :'(

TaaviK
04.12.08, 21:05
Keegi võiks paar nõuannet turniiride kohta kiirelt jagada?
Võitsin pileti aga ei oska turniire mängida :P :'(


foldi rahadesse

ranka
04.12.08, 21:07
Sa siis preflop paare pole eriti foldinud?


Mida??? See ei oma tähtsust, kas sa foldid preflop paari või mitte, seti floppamise tõenäosus on ikka 11.8%!

Timpz
04.12.08, 21:12
foldi rahadesse


Kuld :D

Timpz
04.12.08, 21:14
Mida??? See ei oma tähtsust, kas sa foldid preflop paari või mitte, seti floppamise tõenäosus on ikka 11.8%!


mul 12.1% 13k käsi

ranka
04.12.08, 21:39
mul 12.1% 13k käsi


Yes. Dispersioon (mitte variatsioon!) :P

Minu floppatud seti %-endid. Viimased ...
1,000 kätt: 3%
10,000 kätt: 10.9%
50,000 kätt: 12.5%
100,000 kätt: 12.4%
150,000 kätt: 12.0%
200,000 kätt: 12.0%
300,000 kätt: 12.3%
400,000 kätt: 12.2%
500,000 kätt: 12.0%
600,000 kätt: 12.1%
700,000 kätt: 12.0%
800,000 kätt: 12.0%
900,000 kätt: 12.0%
1,000,000 kätt: 11.9%
1,100,000 kätt: 11.8%

Mida me siit järeldame?

A) 10,000 kätt on väike sample, isegi 100,000 kätt on väike sample! Nagu näha kulus mul 1,1m käsi, et saada ÕIGE number ehk teisisõnu 1,000,000 käeline SAMPLE on alles piisav sample kokkuvõtete tegemiseks, settide puhul ja seegi ei ole piisav! Sest pocket paare on kokku 13 ning positsioone full-ringis 10 või 9 ning positsioonide kaupa settide uurimiseks on 1,000,000 kätt SHORT TERM.

B) Õnneks asi ei ole nii hirmus! Nagu näha peale 50,000 kätt olid kõikumised väiksemad, kui 1%! Ehk teisisõnu 100,000 kätt on juba piisav, et midagi kellegile tõestama hakata.

Tigrano
04.12.08, 21:44
Yes. Dispersioon (mitte variatsioon!) :P

Minu floppatud seti %-endid. Viimased ...
1,000 kätt: 3%
10,000 kätt: 10.9%
50,000 kätt: 12.5%
100,000 kätt: 12.4%
150,000 kätt: 12.0%
200,000 kätt: 12.0%
300,000 kätt: 12.3%
400,000 kätt: 12.2%
500,000 kätt: 12.0%
600,000 kätt: 12.1%
700,000 kätt: 12.0%
800,000 kätt: 12.0%
900,000 kätt: 12.0%
1,000,000 kätt: 11.9%
1,100,000 kätt: 11.8%

Mida me siit järeldame?

A) 10,000 kätt on väike sample, isegi 100,000 kätt on väike sample! Nagu näha kulus mul 1,1m käsi, et saada ÕIGE number ehk teisisõnu 1,000,000 käeline SAMPLE on alles piisav sample kokkuvõtete tegemiseks, settide puhul ja seegi ei ole piisav! Sest pocket paare on kokku 13 ning positsioone full-ringis 10 või 9 ning positsioonide kaupa settide uurimiseks on 1,000,000 kätt SHORT TERM.

B) Õnneks asi ei ole nii hirmus! Nagu näha peale 50,000 kätt olid kõikumised väiksemad, kui 1%! Ehk teisisõnu 100,000 kätt on juba piisav, et midagi kellegile tõestama hakata.


Väga hästi välja toodud, huvitav oleks veel selliseid näiteid vaadata. Võrrelda teada olevat % enda omaga, vinge.

Tuul
04.12.08, 21:50
Mul on viimased:

1,000 kätt: 20%
10,000 kätt: 10%
50,000 kätt: 12,1%
100,000 kätt: 11,3%
186,000 kätt: 11,9%

rohkem käsi polegi mänginud

CTXrix
04.12.08, 22:16
MANSIONPOKER.com would like to offer you a reward to come and try out our new software, which has improved functionality, more tournaments with bigger prize pools and the all new Club Mansion Loyalty Scheme and Club Shop.
Come and claim your bonus....
We have credited your account with $500 in bonus dollars!!!
It's in your account waiting for you NOW!
This bonus will release at the rate of $10 for every 650 Mansion Club Points earned, so you can get paid as you play!
But hurry, this offer is only valid for fourteen days!
And that's not all...

Mõnitavad, värdjad!

Tigrano
04.12.08, 22:17
Mõnitavad, värdjad!


Mängida ei saa aga pakuvad, tõsiselt vinge.

RudiTurbo
04.12.08, 22:41
Mul praegu setid 11.0%, YESS, ilusad ajad on veel ees ;D
Lisaks sellele on mul viimased 30 korda AA break even jooxnud!

ranka
04.12.08, 22:54
Mul praegu setid 11.0%, YESS, ilusad ajad on veel ees ;D


Võib kuluda vähemalt million kätt :)

ok2aa
04.12.08, 23:03
ma olin täna tightim kui viies B

aga võitsin!! wohoo

ranka
04.12.08, 23:06
IRW@tightim, kui viies B.

hahahahahahaha! Ise mõtlesid välja vä? :D Ja palju võitsid siis, kui saladuss pole.

Davy
05.12.08, 00:20
Mul praegu setid 11.0%, YESS, ilusad ajad on veel ees ;D
Lisaks sellele on mul viimased 30 korda AA break even jooxnud!


Kui tuhande käe jooksul peaks 7 setti tulema siis kui sa just miljon kätt ei ole mänginud, siis see 1-2 setti ei anna su winratele suurt midagi juurde.

Lutzky
05.12.08, 01:01
Loodan, et varem seda siin kuskil ei ole postitatud:
http://img101.imageshack.us/img101/3953/narkobussvx4.jpg

Pani muigama.
L.

RudiTurbo
05.12.08, 02:04
6 handedis ei oska veel tilt manamenti ning päeval sõitsin end suht auku. Õhtune sessioon algas natuke enne 888'ndat kätt ning tehti ka kohe mõned imemised, üldse viimasel ajal kaart ei pea vastu eriti! Aga siis tuli üle pika aja üx mõnus run, 400 käe jooksul 158st miinusest plussini välja ning see tagasi miinusesse kukkumine kohe pärast plussi jõudmist oli AA fold pärast turni CBeti. Aga oi kui valus fold see oli, flop oli 9 high ning flush draw ja callis donk ja callis üx tight passive. Turnis tegin suht suure Cbeti ja donk callis ning tight passive lendas all ini ja mul oli silme ees viimane kord, kui mul AA oli ja 9 high flop oli ja täpselt sama asi oli turnis ning seekord maxin AA'ga tal 9'te seti kinni. Tema aggression factor on mingi 1.0 vms. Seega fold oli hea ma arvan, kuid showdownil näitas vend KK ning donk callis veel tema all ini ära A9'ga >:( Ma ei teagi, mis ma selle tüübiga edaspidi teen ülepaaridega, AA'd ning KK'd vist enam foldida ei saa turnis, muidu tal üx parim BB/100 hetkel minu databases. Aga jube passiivne vend.

Hiljem oli veel üx potensiaalne rikastumislaud, kus 3 donki tegid iga käsi suuri potte, sain ka KK õigel ajal ning tüüp callis 35o'ga ning flopist callis bottom pairiga ning tõmbas tripsi, uskumatu vend!

http://www.hot.ee/rudi1//Dessemberi%20donkid.jpg

Tigrano
05.12.08, 03:00
Loodan, et varem seda siin kuskil ei ole postitatud:
http://img101.imageshack.us/img101/3953/narkobussvx4.jpg

Pani muigama.
L.


Väga andekas irw ;D

ranka
05.12.08, 10:40
Loodan, et varem seda siin kuskil ei ole postitatud:
http://img101.imageshack.us/img101/3953/narkobussvx4.jpg

Pani muigama.
L.


ROPFL

leits
05.12.08, 19:15
downswing j2tkub .. -18BI

t2na 2x AA vs J ja AA vs KK .. noo ei tule ära

ma saatsim juba suurest vihast ftp'sse kirja et vaadake **** oma m2ngu mootor vms yle ...

EDIT: Postitus üle toodud graafikute teemast siia teemasse -- Ranka

leits
05.12.08, 19:45
223 flopil QQ sain siss elükatud. AK callis ..turn 4 river 5. thats the way to go .. 210 daalane pott

leits
05.12.08, 19:46
homseks saan ehk -40BI kätte
ei ftp arvab et ma olen veel v2he kaotanud KQ3 rainbow flopil lükkasin AK sisse AQ callib .. turn Am river T. another 180$ pot. elu run j2tkub...aratavasti ylehomseks olen 1k$ peale kukkunud, peale seda on hüvasti pokker ...

grigory
05.12.08, 20:13
Küsimus, ma sain PS-is weekly round 2-le pileti, kas selle peab realiseerima samal nädalal?

leits
05.12.08, 20:15
cooler ka.. leits u just cant win anymore ... its over

Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

CO ($49.25)
Button ($46.45)
SB ($74.15)
naiss (BB) ($56.30)
UTG ($42.80)
UTG+1 ($90.20)
MP1 ($34.70)
MP2 ($107.25)
MP3 ($83.25)

Preflop: naiss is BB with 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
5 folds, CO raises to $2, 2 folds, naiss calls $1.50

Flop: ($4.25) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
naiss checks, CO bets $4.25, naiss calls $4.25

Turn: ($12.75) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
naiss checks, CO bets $12.75, naiss raises to $25.50, CO raises to $43 (All-In), naiss calls $17.50

River: ($98.75) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $98.75 | Rake: $3
Main pot: $98.75 between CO and naiss, won by CO

Results:
naiss had 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (full house, nines over eights).
CO had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (full house, Queens over eights).
Outcome: CO won $95.75


VAU sain 2x set ia võitsin. on näha vist märke tõusust ... lähen toon poest mahla .. tuleb vist pikk õhtu

RudiTurbo
05.12.08, 21:26
Tra, jõudsin bountys Heads uppi, aga vastasel oli kohe hea käsi, millega sai juhtima ning siis tegi mulle AA'ga lõpu. PERKELE!

Aga noh, enne seda 4 handed seisus, sain ise riveris 2 outeri, nii, et pole hullu, aga siiski 100 EURi oli lisaks auhinnarahadele mängus !

Keiss
05.12.08, 21:29
Üsna lõbus turna oli ;D Kaugele see all-in maniakk jõudis?

RudiTurbo
05.12.08, 21:39
Üsna lõbus turna oli ;D Kaugele see all-in maniakk jõudis?


haha, Sa tegid hea come backi ka tema arvelt :D aga lõpux siiski ei vedanud, mul juba kõhutunne ütles, et enam Sa ei pääse :D

Ma nüüd ei vaadanudki mitmenda koha ta sai, sest asi läks nii, et see vend läx järjekordselt all ini, siis läx see talvik all ini ning Mameace läx all ini, kuid kõik nad jäid Slavka lõxu, kellel suurim stack ning AA ;D Ning palju puudu ei jäänud, et see Wolves olex 22'ga four flushi välja tõmmanud, kuid siiski Slavka ässad pidasid ja jäime kohe 4 handed, bubblet ei pidanudki mängima ;D

kilu6
05.12.08, 21:45
>Bayer Munchen vs Hoffenheim – 100%

>Täna õhtul toimub põnev Saksa Bundesliga mäng – Bayer Munchen vs Hoffenheim. Teeme Su päeva veelgi paremaks ja anname Sulle 100% >võiduvõimaluse.>>>>

No 100eeku lendas peale
Kusjuures siin Triobeti promos polnud öeldud neil, et piir oleks 100EEK, huvitav kas nad ka 1000eeguse kinni maksavad.

Panin 1/1 poolaeg/täisaeg 2.3 koef
Gogo, 11 min mängitud ja ikka 0:0

Kes teab, mis on parim strateegia spordiennustusel, kui panuse suurus 100EEK on kindlaks määratud ja sooviks on muidugi kasumit maksimeerida?

ranka
05.12.08, 22:00
OUCH! Bounty turniir ununes täista...

ranka
05.12.08, 22:20
http://arion.pri.ee/images/muu/hahaha.jpg

Täiesti sick ja ma hakkangi edaspidi nii mängima. Täna mitte kordagi ei vaadanud HEM'i, Starsi casherit ega käe counterit ning lasin täiesti pimeduses :) Sessi lõpus oli tunne, et peaksin olema miski $1000 miinust vähemalt aga graafikut ja tulemust vaadates jäi suu lahti. Ja vaatan, et vhepeal $1600 piirimail ära käinud - uksumatu. Samuti lasin suhteliselt looselt - 18/15/3 ja mängisin 12-20-es lauas.

Üritan teise samasuguse sessi veel teha.

Keiss
05.12.08, 22:25
haha, Sa tegid hea come backi ka tema arvelt :D aga lõpux siiski ei vedanud, mul juba kõhutunne ütles, et enam Sa ei pääse :D


Üsna tore karussell oli jah, aga pmst ma panin stacki seekord vähemalt alati eespool sisse, aga noh sellised need turnad juba on :)
Kui ma oleks turnamängija, ma oleks vist kuskil närvihaiglas juba, õnneks cash tundumalt rahulikum ja turnad sellised toredad rallid 8)

Fortune
05.12.08, 22:36
Täiesti sick ja ma hakkangi edaspidi nii mängima. Täna mitte kordagi ei vaadanud HEM'i, Starsi casherit ega käe counterit ning lasin täiesti pimeduses :) Sessi lõpus oli tunne, et peaksin olema miski $1000 miinust vähemalt aga graafikut ja tulemust vaadates jäi suu lahti. Ja vaatan, et vhepeal $1600 piirimail ära käinud - uksumatu. Samuti lasin suhteliselt looselt - 18/15/3 ja mängisin 12-20-es lauas.

Üritan teise samasuguse sessi veel teha.


See peaks suht standard olema, et oma tulemusi vaatad alles sessi lõpus, mitte nii et peale igat kaotust või võitu viskad pilgu peale. Põhjuseid on mitmeid, esiteks see et kui sa näed, et oled kaotanud mingi 2-3 buyini, siis tekib sihukene täiega tahaks nulli saada tunne ja hakkad liialt punnitama. Teisest otsast kui oled 2-3 buyini plussis siis ei taha seda ju kaotada ja tekib scared money tunne. Mõlemal juhul ei tee sa enam oma A mängu.

See on jah hea tunne, et kui arvad et sul on 1000 miinust, aga avastad hoopis kerge plussi. Küll aga pole eriti hea tunne see kui tundub et oled hullult plussis, leht jookseb hästi jne ja siis avastad, et oled täpselt nullis ;D

kilu6
05.12.08, 22:39
Panin 1/1 poolaeg/täisaeg 2.3 koef
Gogo, 11 min mängitud ja ikka 0:0



Null muidugi, vaatame siis, kuidas Triobeti support töötab ja raha tagasi peale kannab.

leits
05.12.08, 23:10
ptui ptui ptui kuid n2is et downsing on l2bi.. 7BI tagasi tehtud 1k käega ... eesmärk veel mingi 5-6 teha t2na

ranka
05.12.08, 23:18
See peaks suht standard olema, et oma tulemusi vaatad alles sessi lõpus, mitte nii et peale igat kaotust või võitu viskad pilgu peale. Põhjuseid on mitmeid, esiteks see et kui sa näed, et oled kaotanud mingi 2-3 buyini, siis tekib sihukene täiega tahaks nulli saada tunne ja hakkad liialt punnitama. Teisest otsast kui oled 2-3 buyini plussis siis ei taha seda ju kaotada ja tekib scared money tunne. Mõlemal juhul ei tee sa enam oma A mängu.

See on jah hea tunne, et kui arvad et sul on 1000 miinust, aga avastad hoopis kerge plussi. Küll aga pole eriti hea tunne see kui tundub et oled hullult plussis, leht jookseb hästi jne ja siis avastad, et oled täpselt nullis ;D


Mind need "scared money" ja "tagasivõitmise" sündroomid ei kummita. Kui Teid kummitavad, siis muretsege SUUR ROLL, 50 buy-ini miinimum ja kaovad hirmud.

Aga mis mind häirib on see, et ma HEM'i vaadates kaotad ikka mängult keskendumise kaheks-kolmeks sekundiks ja teinekord võib see tähendada seda, et mängu sisse elamine võtab 2-3 mintsa aega. Ja kui tunnis 4-5 korda tulemusi vahid ja nii keskendumist segad, siis see pole mängule hea. See ongi põhjus, miks püüan end nüüd ümber kasvatada.

RudiTurbo
05.12.08, 23:20
Ma mõnikord kui otsustan ka mitte rahalist seisu vaadata, siis mingil hetkel tekib siiski huvi, et kui palju käsi mängitud ja siis tuleb ikka graafikut refreshima minna ;D
Aga üxkord mängisin ka ilma graafikut vaatamata täielikult ning krdi kõva sess oli!

Metsapull
05.12.08, 23:21
Endal ka see HEM-i vahtimise kompleks küljes. Peab ka ennast käsile võtma sellel alal.

ranka
05.12.08, 23:22
Ja ühe asja tegin veel - võtsin kõik statid general tabist ära, et isegi kui käsi vaja kontrollida (käte arvu), siis mitte kuidagi ei näe oma statte ega tulemusi :)

Tuul
05.12.08, 23:29
Mul on sündroom, et kui ma enda arvates juba korraliku summa kasumisse olen jõudnud, siis lõpetan mängu ära ja vastupidi, kui miinuses olen, siis tahan pluss poole peal päeva lõpetada

ranka
05.12.08, 23:45
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=7462912&postcount=99

HILARIOUS!


EDIT: Ja see kaa: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=7468984&postcount=114


Tra ma olen kõveras.

leits
06.12.08, 00:18
tegu oli siiski hetkelise s2hvatusega .. ässade ja kunnide kärkkimine jätkub .. downswing im back

Marek K.
06.12.08, 10:21
Hakkan liiva pilduma v?

Ranka, milliseid pelmeene sa sööd: kas keedetud või praetud? Siis tean mida sulle nädalavahetuseks teha kui töölt koju tuled.

pikk28
06.12.08, 10:51
Hakkan liiva pilduma v?

Ranka, milliseid pelmeene sa sööd: kas keedetud või praetud? Siis tean mida sulle nädalavahetuseks teha kui töölt koju tuled.

hahahahahaha

RudiTurbo
06.12.08, 11:35
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=7462912&postcount=99

HILARIOUS!


EDIT: Ja see kaa: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=7468984&postcount=114


Tra ma olen kõveras.


lol, küsida võib kõike :D

Aga muidu eile öösel juhtus selline tore asi, et elekter käis mitu korda ära ja arvuti viskab enne wini käivitamist sinise pildi!
Täiesti pael, ma ei tea, mis ma nüüd teen, siin Taanis kuskile parandusse peax viima, siis küsitakse mult maja ja auto tasuks!
Tra, kui kõvaketas pees on!!

Pokkeriga annab vist laptopile üle kolida, kui monitor ja klaviatuur laptopile taha panna, aga enne tuleb laptopile HEM panna!
Oli seda nüüd vaja...

Fortune
06.12.08, 11:44
lol, küsida võib kõike :D

Aga muidu eile öösel juhtus selline tore asi, et elekter käis mitu korda ära ja arvuti viskab enne wini käivitamist sinise pildi!
Täiesti pael, ma ei tea, mis ma nüüd teen, siin Taanis kuskile parandusse peax viima, siis küsitakse mult maja ja auto tasuks!
Tra, kui kõvaketas pees on!!

Pokkeriga annab vist laptopile üle kolida, kui monitor ja klaviatuur laptopile taha panna, aga enne tuleb laptopile HEM panna!
Oli seda nüüd vaja...


Pane wini plaat sisse ja tee repairi ning kui command prompti jõuad kirjuta chddsk /r. Läheb mingi paar tundi aega, aga peaksid tööle saama, kui kõvaketas just väga õhtal pole. Mul endal ordi ja aegajalt sama värk, ei ole viitsind hetkel garantiisse ka viia, sest vaja on pokkerit mängida ;D

RudiTurbo
06.12.08, 12:05
Sellise asja peale ütleb mul : " There is no disk in drive or the file system is not supported"

Aga ei tahax seda teemat läbustada siin , kui Sul on edaspidiseid ideid või keegi teine oskab aidata siis PM, peax vist HV foorumist ka abi küsima.

zyxxx
06.12.08, 13:35
Sellise asja peale ütleb mul : " There is no disk in drive or the file system is not supported"


Siis on kõvaketas suht õhtal. Viskas uus ketas sisse ja win peale. Vana ketas kõrvale secondary kettaks ja äkki miskit saad veel kätte.

RudiTurbo
06.12.08, 13:47
Siis on kõvaketas suht õhtal. Viskas uus ketas sisse ja win peale. Vana ketas kõrvale secondary kettaks ja äkki miskit saad veel kätte.


Täica pael, 2004 aasta detsembrist alates pole see arvuti mul formatit teinud, 4 aastat pilte, muusikat ja värki. 200GB'st kettast ei ole kerge backuppe ka teha. Ning nüüd lisaks üle kuu aja HEM'i database.
Peab rahustamiseks jõusaali kange minema väänama.

Õhtul saab vb sõbra arvutisse kõvaketta panna ja vaadata, kas on järgi midagi, niikaua peab siis närvitsema.

TaaviK
06.12.08, 13:48
Täica pael, 2004 aasta detsembrist alates pole see arvuti mul formatit teinud, 4 aastat pilte, muusikat ja värki. 200GB'st kettast ei ole kerge backuppe ka teha. Ning nüüd lisaks üle kuu aja HEM'i database.
Peab rahustamiseks jõusaali kange minema väänama.

Õhtul saab vb sõbra arvutisse kõvaketta panna ja vaadata, kas on järgi midagi, niikaua peab siis närvitsema.


See on lihtsalt tehnika viis sulle öelda viisakalt, et su arvuti on aegunud ja vaja uus osta.

leits
06.12.08, 13:54
tra kergelt hkkab see downswingjuba ära tüütama .. mitte midgai ei hiti no nihuja .. mingi 37o callib pf 3 beti ja hitib ma ei tea mis mitu miljonit asja. nonsensiks kisub juba. no käoige ***** see on debiilsuse tipp. AK vs 27o pf ai .. vend pani muidugi i knew i will win .. see ftp mängumootor hakkab kykl omadega ***** lendama


lool insta kui panin lady gaga - poker loo käinma tõmbasin setti ja maksti kinni .. meta shit

antnx
06.12.08, 14:26
Sama siin. See nädal olen 4 päeva mänginud ja iga päev lõppeb sessi +/-0.50$. See ajab ikka eriliselt tilti. Praegu just tegin sessi - mängisin peaaegu 1k käsi. Tehti suckoute - maksi igast asju kinni ja tulemus???

Aristotep
06.12.08, 15:10
Mitme laua peal sa mängid korraga antnx?

antnx
06.12.08, 15:14
8 lauda - vahel 9.

leits
06.12.08, 15:14
+-0.5 .. sa peaks dude õnnelik olema ... **** ma ei saa sellest aru. pf panen AKs .. pannakse otsa .. callin ca 6 daala .vant callib veel ... K67 flop rainbow .-.. panin callib .. üks fold .. turn 2 .. ma üpanen lükkab AI .. callin vennal k2o .. täioytsa pe**es .. hetke seisuga on mul 0 auti võitmiseks.. see detsember võiks imo olemata olla

AA vs KK kaotada on liiga standard jube

antnx
06.12.08, 15:20
Noo, enne oli samamoodi ,et üks jobu floatis. ah mis ma siin ikka seletan - parem näitan: http://www.pokerhand.org/?3547495


Noo millega veel mitte callida kui AA-ga????: http://www.pokerhand.org/?3547496


http://www.pokerhand.org/?3547500 ja NO KK ei ole mingi leht????

Aristotep
06.12.08, 15:21
I know what you feel leits :)

Mul on see kuu Trios alanud samamoodi. Igast asendist saan laksi ja kõik päevad on lõppenud miinusega. Suht nutune imo. Otsustasin paariks päevaks Trio üldse rahule jätta, et närvid puhata saaksid.

@antnx - nende käte juures ei ole midagi teha. Vastane hittis flopis ja edasi mängis käsi ennast ise.

leits
06.12.08, 15:24
great run this time again ... no mida ***** kaua see down świng kestab tahaks ükskord teada .. ****

oeh yks käsi jäi v2lja .. päevale pani punkti AK vs JJ flopilt AI. flop A46. vastas oli teh tohman siis. turn A ja river J. 210 daalane pot kadus again. roll 1.25k$ ..v 250 to go .. peale seda on bye bye poker

Aristotep
06.12.08, 15:27
No ma lohutan sind natuke ja postitan oma Trio graphi ;P

leits
06.12.08, 15:29
ma ei hakka sind lohutama oma detsembri kuu graafikuga .. -1.2k$ otse alla
arvatvasti võtan 2 päeva nyyd vabaks maybe isegi 3 .. kolmapäev ehk mängin jälle .. närvid on liiga rikutud selle sitaa pärast .. vb mingit turnat klõbistan nats

TaaviK
06.12.08, 15:55
Õnneks teie downswing minuni ei ulatu. Detsember läheb väga plaanipäraselt ja ehk isegi paremini kui arvasin. Samas mul kange kahtlus, et downswing kuskil nurgataga vaikselt redutab.

antnx
06.12.08, 15:59
Jõulud on ju andmise aeg - anname siis floateritele ;)

Timpz
06.12.08, 15:59
Ranka plz tee küsitlus kellel on Detsembri algus kergelt öeldes perse läinud, kui viitsid :P

Mina olen nende hulgas

Oliverk
06.12.08, 16:10
Mul pole kuu aega ühtegi miinuspäeva olnud. Ei tule allaminekut ka kuskilt, nii enesekindel olen.

TaaviK
06.12.08, 16:27
Mul pole kuu aega ühtegi miinuspäeva olnud. Ei tule allaminekut ka kuskilt, nii enesekindel olen.


NL10? ;D

Oliverk
06.12.08, 16:37
Jep. Seal kõige suurmemd oinad on kes oma hero calle teevad nii et vahet pole. Olen mänginud ka NL50 ja ei näe vahet. hetkel lihtsalt projekt käsil.

TaaviK
06.12.08, 16:41
eino kui toodab, siis ei saa kurta.

RudiTurbo
06.12.08, 16:54
Minul on ka siiamaani juba nii kannis , Trio on see kuu RIGGED.

Pokerstarsis ka mõned SNG'd teinud, seal ka ikka ei saa kuidagi, olen suurim stack, lükkan bubble peal all ini, teisel kohal olev vend callib külma kõhuga 66'ga ära, kuigi on surevad stackid lauas ning saadetakse mind jälle enne rahasi koju.

ok2aa
06.12.08, 17:10
mul ka detsember ikaldub.

täna lõpuks üks tüüp kutsus mind HU4ROLLZ aga jõudsin talt ainult pool buyini võtta enne kui ta disconnectis/sitoutis

RudiTurbo
06.12.08, 17:24
Nii, HEM on installitud laptopile. Monitor ja klaviatuur laptopi külge keeratud, lisaks sellele on mul lisa ruumi laudade jaoks laptopi oma monitorist, seega täna õhtul olgu mu laptopi kaardijooks minuga. Kui ma mingisse sügavasse swingi nüüd langen või trios bustoks lähen, siis jõuan veel enne jõule mõne ilusa BMW varastada ja sellega kuskilt kaljust alla sõita.

Minuarust tulex selle teema pealkiri ära muuta " Sitane detsember - enne jõule oleme kõik bustod!"

Timpz
06.12.08, 17:28
Minuarust tulex selle teema pealkiri ära muuta " Sitane detsember - enne jõule oleme kõik bustod!"



+1 :D

ranka
06.12.08, 18:28
Hakkan liiva pilduma v?

Ranka, milliseid pelmeene sa sööd: kas keedetud või praetud? Siis tean mida sulle nädalavahetuseks teha kui töölt koju tuled.


Pelmeenidega on selline huvitav asi, et näiteks, kui sööd keedetud pelmeene iga päev ja lõpus viskavad kopa ette ning tahad vaheldust. EASY! Siis hakka pelmeene praadima ning menüüs oleks nagu täiesti uus toit! Kui praetud pelmeenid üle viskavad, mine tagasi keedetud pelkade peale ning korda tsüklit.

Tõsisõna.

Pelmeeni ekspert on rääkinud..

Marek K.
06.12.08, 18:31
kuidas ära arvasid? ma polnud keedetud pelmentse mingi 2 kuud teinud ja nyyd tegin ja sitaks normid tundusid

ranka
06.12.08, 18:34
Sellise asja peale ütleb mul : " There is no disk in drive or the file system is not supported"

Aga ei tahax seda teemat läbustada siin , kui Sul on edaspidiseid ideid või keegi teine oskab aidata siis PM, peax vist HV foorumist ka abi küsima.


LOL@teemat läbustada. Selleks see teema ongi ning siia võib kirjutada ükskõik mida sülg suhu tööb, peaasi, et on foorumi reeglitega kooskõlas.



mul ka detsember ikaldub.

täna lõpuks üks tüüp kutsus mind HU4ROLLZ aga jõudsin talt ainult pool buyini võtta enne kui ta disconnectis/sitoutis


Jube imelik... Mind pole mitte keegi elu sees HU-d mängima kutsunud ja veel rollide peale. MITTE KUNAGI. Mis selle nipp on? Ise pead pakkuma? :P

kivisaba
06.12.08, 18:47
asi selles et ta mängib Hu-d äkki

ranka
06.12.08, 19:13
asi selles et ta mängib Hu-d äkki


HU-s kutsud HU4rollz? Aa, et siis kõrgemasse limiiti?

Tuul
06.12.08, 19:23
Aga mis teema sellega on, et iga kord kui ma full ringis uusi laudu püüan teha ja siis keegi veel tuleb, kes muidu fullringis tõstab preflop iga kahe aasta tagant korra ja kelle stack on heal juhul 20-30 bb, hakkab full ring lauas heads up olles iga käsi preflop minraise'i tegema? See on mingi uus mood?

Oliverk
06.12.08, 19:33
Nagu tavaks kui siin midagi ütled siis kohe busto majas. Täna mõnus sess. Kaks kord olen majaga lutti saanud. 5 korda KK pähe saanud. AA vs QQ river mutt.Mõlemad majad olid turnist ja riveris põmmutati parem maja :D

ranka
06.12.08, 20:54
Jube. Just igavusest proovisin Badugit, mitte ühtegi reeglid ei teadnud, mängisin tiiru ära, midagi aru ei saanud. Samuti midagi ei võitnud ega kaotanud ka. Igav mäng vist aga kõik millegipärast räägivad sellest...

ok2aa
06.12.08, 20:55
HU-s kutsud HU4rollz? Aa, et siis kõrgemasse limiiti?


6maxi mängisin. päris mitmes kord juba kui muga nii tehakse - tavaliselt on need sigakohutavad mängijad ka. aga täna tüüp kutsus nl400 HU¤ROLLZI tegema ja peale 2 suurema poti kaotust tõmbas jee :( ma juba mõtlesin, et jõulud see aasta varem tulnud.

Timpz
06.12.08, 20:57
Jube. Just igavusest proovisin Badugit, mitte ühtegi reeglid ei teadnud, mängisin tiiru ära, midagi aru ei saanud. Samuti midagi ei võitnud ega kaotanud ka. Igav mäng vist aga kõik millegipärast räägivad sellest...


Tegin täna Starsis Badugi turna 10+1 buyin. esimesed 4 said raha mingi 23 inimest oli, sain suht sita beadi, jäin seitsmendaks

ranka
06.12.08, 21:52
6maxi mängisin. päris mitmes kord juba kui muga nii tehakse - tavaliselt on need sigakohutavad mängijad ka. aga täna tüüp kutsus nl400 HU¤ROLLZI tegema ja peale 2 suurema poti kaotust tõmbas jee :( ma juba mõtlesin, et jõulud see aasta varem tulnud.


Hmm... Kas sa ise nendega räägid? Või lampi hakkavad sind sõimama ala - "sa oled bad, et lämme teeme HU-d?"




Tegin täna Starsis Badugi turna 10+1 buyin. esimesed 4 said raha mingi 23 inimest oli, sain suht **** beadi, jäin seitsmendaks


Lühidalt reegleid viitsid selgitada?

kapiuksehing
06.12.08, 23:15
http://www.pokerstars.com/poker/games/badugi/
Lühidalt: A234 rainbow on nuts

Timpz
06.12.08, 23:25
ei tohi olla paaris ega mastist kaarte, seda tugevam käsi on

Badugi on käsi kus on 4 erinevat masti. äss on kõige väiksem kaart

TaaviK
06.12.08, 23:58
Hmm... Kas sa ise nendega räägid? Või lampi hakkavad sind sõimama ala - "sa oled bad, et lämme teeme HU-d?"



Peab enne ikka korralikult vastase tilti ajama. Minu nipp teisi tilti ajada seisneb selles, et kui ma ikka korraliku suckoudi teen siis pea alati kirjutan chatti "ty". Usu mind, see annab ikka väga hea efekti.

RudiTurbo
07.12.08, 01:13
Täna polnudki enam downswingi jätk. Ning kuna vana graafik on peerus arvuti küljes, siis võib detsembri nüüd juba kasumi kuuks ristida ;D
Pole kõvaketast, pole graafikut, pole miinust olnud :D
Olin juba kenas sõiduvees ja kena +70 peal kui tegin kaks lollust ning donkasin end miinusesse. Siis tuli otsustav käsi, kus mul oli A2s ning flop tuli KJ10 ja mul flush draw ;D
Üx donk läx all ini, teine maniakk lihtsalt callis ja ma otsustasin, et mu 3:1(14 dollarine call) oddsid on siin piisavad ja läxin ka kaasa, turnis täitus broadway , palvetasin küll flushi, aga brodwayst piisas, sest need vennad olid ka mõlemad mingi 3rd pair ja straight draw, seega polnudki väga halb call ;D
Suckoudiga tagasi plussi imetud, siis võtsin julguse kokku ja bettisin all the way ässadega ühe väga raskesti foldima pandava vennaga ning mul oli õigus, et tal AK ja , et ta maxab ka mu riveri all ini kinni :)

Lisaks trio cashile siblisin natuke Pokerstarsis laptopi monitori peal ja päris hea selline eraldi ruum, et eriti produktiivne olla. Igatahes kõrvale tegin üxhaaval Multi table SNG'si , kus failisin, siis tegin 2$ 5k guaranteed Taani mängijatele mõeldud turbot. Seal jõudsin üxkord kahe viimase lauani ning, seal üldse päris hea katsetada Harringtoni M zone strateegiat, sest pmst oled alates 45ndast minutist M5 zones ning ka kõik ülejäänud, seega tuleb ainult valida all ini kohti ning loota, et call ei tule, sest blindid on enamuse ajast juba kolmandik lisa stackile. Täna jõudsin ka siis miski 900 hulgast 68ndaks, lõpetuseks tuli siis kahjux AQ vs AJ, kus floppi lendas J. Igatahes peax seda tihedamini proovima, sest kui üxkord väikene kaart peax tulema, siis võib seal final tabelisse jõuda.

Lõpetuseks tegin veel PLO25 ning seda peax vist tihedamini harrastama, sest algul küll sain mingi cooleri, kus oli full house vs full house, aga hiljem ehitasin omale 68$ stacki ning vahepeal niigi tegin vigu, kui unustasin jälle, et oma kaartidest saab ainult kahte kasutada ;D
Aga kui Omahat vähegi kannatlikumalt suudad mängida, siis kujutan ette, et sellega võib micro stakesides ülikiiresti bankrolli kasvatada.

Codecci
07.12.08, 02:55
Peab enne ikka korralikult vastase tilti ajama. Minu nipp teisi tilti ajada seisneb selles, et kui ma ikka korraliku suckoudi teen siis pea alati kirjutan chatti "ty". Usu mind, see annab ikka väga hea efekti.

Kirjuta "hahe :D", see annab parema.

antnx
07.12.08, 11:15
Täna polnudki enam downswingi jätk. Ning kuna vana graafik on peerus arvuti küljes, siis võib detsembri nüüd juba kasumi kuuks ristida ;D
Pole kõvaketast, pole graafikut, pole miinust olnud :D
Olin juba kenas sõiduvees ja kena +70 peal kui tegin kaks lollust ning donkasin end miinusesse. Siis tuli otsustav käsi, kus mul oli A2s ning flop tuli KJ10 ja mul flush draw ;D
Üx donk läx all ini, teine maniakk lihtsalt callis ja ma otsustasin, et mu 3:1(14 dollarine call) oddsid on siin piisavad ja läxin ka kaasa, turnis täitus broadway , palvetasin küll flushi, aga brodwayst piisas, sest need vennad olid ka mõlemad mingi 3rd pair ja straight draw, seega polnudki väga halb call ;D
Suckoudiga tagasi plussi imetud, siis võtsin julguse kokku ja bettisin all the way ässadega ühe väga raskesti foldima pandava vennaga ning mul oli õigus, et tal AK ja , et ta maxab ka mu riveri all ini kinni :)

Lisaks trio cashile siblisin natuke Pokerstarsis laptopi monitori peal ja päris hea selline eraldi ruum, et eriti produktiivne olla. Igatahes kõrvale tegin üxhaaval Multi table SNG'si , kus failisin, siis tegin 2$ 5k guaranteed Taani mängijatele mõeldud turbot. Seal jõudsin üxkord kahe viimase lauani ning, seal üldse päris hea katsetada Harringtoni M zone strateegiat, sest pmst oled alates 45ndast minutist M5 zones ning ka kõik ülejäänud, seega tuleb ainult valida all ini kohti ning loota, et call ei tule, sest blindid on enamuse ajast juba kolmandik lisa stackile. Täna jõudsin ka siis miski 900 hulgast 68ndaks, lõpetuseks tuli siis kahjux AQ vs AJ, kus floppi lendas J. Igatahes peax seda tihedamini proovima, sest kui üxkord väikene kaart peax tulema, siis võib seal final tabelisse jõuda.

Lõpetuseks tegin veel PLO25 ning seda peax vist tihedamini harrastama, sest algul küll sain mingi cooleri, kus oli full house vs full house, aga hiljem ehitasin omale 68$ stacki ning vahepeal niigi tegin vigu, kui unustasin jälle, et oma kaartidest saab ainult kahte kasutada ;D
Aga kui Omahat vähegi kannatlikumalt suudad mängida, siis kujutan ette, et sellega võib micro stakesides ülikiiresti bankrolli kasvatada.



Väga valus on succsess stoorisid lugeda :( - sorry

CTXrix
07.12.08, 11:26
Väga valus on succsess stoorisid lugeda :( - sorry


Küll sinu success story ka veel detsembris tuleb. Mulle tundus ka, et see kuu on äraneetud vms, aga täna tegin paari tunniga mitu buy-ini plussi ja tuju hea. Seega - stick with it! Nii see mäng kord on, et UP & DOWN & UP & DOWN...

CTXrix
07.12.08, 11:28
Ja keegi, kes on Poker Mindseti raamatut lugenud...öelge nüüd tõesti, kas sellest on abi?
Mai tea kas ma olen mingi õrnake vms...aga kui pokkeris läheb sitasti, siis tekib automaatselt sinna selline väike elutilt ka kõrvale. Tahaks neid kahte asja võimalikult lahus hoida :-\

hotcocacola
07.12.08, 12:05
põen pohma, 3 päevaline tsükkel seljataga.
Istusin trios NL4€ lauda full stackiga ja hakkasin igat kätt mängima, tulemus on siiamaani hea, olen 14€ kandis.
mäng töötab hästi, sest sinu vastu ei blufita:D...jeeee

>Disconnect all ins are not allowed in this game! Any disconnects will be treated as a fold by the player.
> elsduif wins €0.36 with Two Pair, Aces over Fives
> elsduif wins €0.61
> hotcocacola will be dealt in after the dealer button has passed
> leIzzard wins €0.58 with a Flush, Hearts
> hotcocacola wins €9.22 with Three of a Kind, Tens
> hotcocacola, you have 10 seconds to respond
> hotcocacola, you have 5 seconds to respond
> hotcocacola did not act in time and was folded
> Kaizu73 wins €0.15
> La5u wins €0.35
> haugitapja, you have 10 seconds to respond
> Kaizu73 wins €0.96
> elsduif wins €0.73
> Kaizu73 wins €0.12
> hotcocacola wins €9.73
> hotcocacola, you have 10 seconds to respond
> La5u wins €2.18
> hotcocacola wins €1.04
> hotcocacola wins €5.82 with Three of a Kind, Fives and kicker card Ace
> hotcocacola wins €1.93 with Two Pair, Tens over Nines
> greezhool wins €0.76
> La5u wins €0.06
> ImTheSheep will be dealt in after the dealer button has passed
> hotcocacola wins €1.01
> hotcocacola wins €0.34
> hotcocacola wins €2.10
> hotcocacola wins €0.76
> hotcocacola wins €0.30
> hotcocacola wins €0.30


----------------------------------------------



> Game # 2,302,256,131 starting.
> Dealing Hole Cards(6c Jh )
> haugitapja folded
> greezhool folded
> M_Scholl called for €0.04
> hotcocacola raised for €0.20
> ImTheSheep raised for €0.58
> La5u folded
> M_Scholl called for €0.78
> hotcocacola called for €0.58
> Dealing the Flop(9c Qc Jc )
> ImTheSheep bet for €1.80
> M_Scholl folded
> hotcocacola raised for €1.80
> ImTheSheep went all-in for €1.75
> €0.05 returned to hotcocacola
> Dealing the Turn(Ah )
> Dealing the River(9d )
> ImTheSheep shows One Pair, Nines
(9c 9d Ah Qc Jc )
> hotcocacola shows Two Pair, Jacks over Nines
(Jh Jc 9c 9d Ah )
> hotcocacola wins €9.50 with Two Pair, Jacks over Nines
> La5u posted small blind (€0.02)
> haugitapja posted big blind (€0.04)
> ImTheSheep brought €4 to the table
> Game # 2,302,256,762 starting.
> Dealing Hole Cards(7d 6c )
> greezhool folded
> M_Scholl folded
> hotcocacola folded
> ImTheSheep folded
> La5u folded
> haugitapja mucked
> ImTheSheep> Eh
> ImTheSheep> nice call pre


------------------------------




> Game # 2,302,259,106 starting.
> Dealing Hole Cards(Ad 8h )
> haugitapja folded
> M_Scholl folded
> hotcocacola, you have 10 seconds to respond
> hotcocacola, you have 5 seconds to respond
> hotcocacola raised for €0.20
> ImTheSheep called for €0.22
> La5u folded
> Dealing the Flop(6d 9h 9d )
> ImTheSheep checked
> hotcocacola bet for €0.26
> ImTheSheep called for €0.26
> Dealing the Turn(4s )
> ImTheSheep checked
> hotcocacola bet for €0.52
> ImTheSheep called for €0.52
> Dealing the River(Kd )
> ImTheSheep bet for €1
> hotcocacola called for €1
> ImTheSheep shows One Pair, Nines, with kicker card Ace
(9h 9d Ac Kd 10d )
> hotcocacola mucked
> ImTheSheep wins €3.98 with One Pair, Nines and kicker card Ace


------------------------


minin> donk

----------------------------


minin> hotdonkcola

------------------------------

FAIL :D:D:D:D



> Game # 2,302,276,711 starting.
> Dealing Hole Cards(10d 3h )
> axel1212 called for €0.04
> M_Scholl raised for €0.04
> hotcocacola called for €0.08
> minin folded
> skaand folded
> haugitapja raised for €0.20
> axel1212 folded
> M_Scholl called for €0.20
> hotcocacola called for €0.20
> Dealing the Flop(10h 10s 6h )
> haugitapja bet for €0.45
> M_Scholl folded
> hotcocacola went all-in for €16.08
minin> hahaha
> haugitapja went all-in for €2.45
> €13.18 returned to hotcocacola
> Dealing the Turn(Ad )
> Dealing the River(4h )
> haugitapja shows Two Pair, Aces over Tens, with kicker card King
(Ac Ad 10h 10s Kc )
> hotcocacola shows Three of a Kind, Tens
(10d 10h 10s Ad 6h )
> hotcocacola wins €6.60 with Three of a Kind, Tens
> haugitapja brought €4 to the table


----------------------------


> Game # 2,302,279,653 starting.
> Dealing Hole Cards(8c Qc )
> hotcocacola raised for €0.20
> skaand raised for €0.64
> haugitapja folded
> axel1212 went all-in for €0.59
> hotcocacola called for €0.64
> Dealing the Flop(Jh Qs 3c )
> birkitta sits down
> hotcocacola checked
> skaand bet for €2.41
> hotcocacola raised for €2.41
> skaand went all-in for €0.55
> €1.86 returned to hotcocacola
> Dealing the Turn(Ac )
> Dealing the River(10c )
> hotcocacola shows a Flush, Clubs
(Ac Qc 10c 8c 3c )
> skaand mucked
> axel1212 mucked
> hotcocacola wins €8.23 with a Flush, Clubs
> axel1212 brought €1.41 to the table
> axel1212 posted small blind (€0.02)
> greezhool posted big blind (€0.04)
> birkitta posted to play (€0.04)
> skaand brought €4 to the table

http://img338.imageshack.us/img338/4300/irwdonkfestqx3.th.jpg (http://img338.imageshack.us/my.php?image=irwdonkfestqx3.jpg)



-------------------

> Dealing Hole Cards(Js 10c )
> birkitta folded
> haugitapja folded
> axel1212 called for €0.04
> greezhool called for €0.02
> hotcocacola bet for €0.16
> axel1212 called for €0.16
> greezhool called for €0.16
> Dealing the Flop(8c 8h Qh )
> greezhool checked
> hotcocacola bet for €0.30
> axel1212 raised for €0.30
> greezhool called for €0.60
> hotcocacola called for €0.30
> Dealing the Turn(9s )
> greezhool bet for €1.20
> hotcocacola went all-in for €23.73
> axel1212 went all-in for €0.52
> greezhool folded
> €22.53 returned to hotcocacola
> Dealing the River(2s )
> hotcocacola shows a Straight, Queen high
(Qh Js 10c 9s 8c )
> axel1212 mucked
> hotcocacola wins €5.22 with a Straight, Queen high



--------------------------


> Game # 2,302,286,396 starting.
> Dealing Hole Cards(9s 5s )
> birkitta called for €0.04
> haugitapja folded
> greezhool folded
> TEXASRALPHEE sits down
> hotcocacola bet for €0.12
> birkitta called for €0.12
> Dealing the Flop(9h 3d 3s )
> hotcocacola bet for €0.34
> birkitta called for €0.34
> Dealing the Turn(Jd )
> hotcocacola bet for €0.51
> birkitta called for €0.51
> Dealing the River(2d )
> hotcocacola bet for €0.51
> birkitta called for €0.51
> hotcocacola shows Two Pair, Nines over Threes
(9s 9h 3d 3s Jd )
> birkitta mucked
> hotcocacola wins €2.96 with Two Pair, Nines over Threes


http://img514.imageshack.us/img514/7228/irwdonkfest222zl1.th.jpg (http://img514.imageshack.us/my.php?image=irwdonkfest222zl1.jpg)

----------



Läksin sisse 4€-ga. Väljusin 28,97€-ga ;D

ranka
07.12.08, 15:13
Ja keegi, kes on Poker Mindseti raamatut lugenud...öelge nüüd tõesti, kas sellest on abi?
Mai tea kas ma olen mingi õrnake vms...aga kui pokkeris läheb sitasti, siis tekib automaatselt sinna selline väike elutilt ka kõrvale. Tahaks neid kahte asja võimalikult lahus hoida :-\


Mind aitas väga palju.

Tigrano
07.12.08, 15:34
Ja keegi, kes on Poker Mindseti raamatut lugenud...öelge nüüd tõesti, kas sellest on abi?
Mai tea kas ma olen mingi õrnake vms...aga kui pokkeris läheb sitasti, siis tekib automaatselt sinna selline väike elutilt ka kõrvale. Tahaks neid kahte asja võimalikult lahus hoida :-\


Ma loen seda raamatut 2 korda juba, paljud punktid, mis on seal raamatus soovitatud, et edukalt mängida on minul veel täitmata. Seega püüdlen sinna poole, et mindsetiga oleks kõik võimalikult korras. Kindlasti on väga kasulik raamat, soovitan soojalt.

RudiTurbo
07.12.08, 16:14
Väga valus on succsess stoorisid lugeda :( - sorry


No see oli semi-success, elu pole veel endiselt nii ilus, kui peax ;D

Tigrano
07.12.08, 16:21
Ranka blogist leidsin, selle video http://www.youtube.com/watch?v=t_0-LWfyqtQ&eurl=http://ranka666.blogspot.com/, mille NIKI on kopeerinud jälle kellegilt, pole paha lugu, samuti hea, et pooled pole NIKI pildid. Alati kui kuulan mõnda ranka pandud lugu võidan kindlalt lauas buy-inni ;D

ok2aa
07.12.08, 18:35
Hmm... Kas sa ise nendega räägid? Või lampi hakkavad sind sõimama ala - "sa oled bad, et lämme teeme HU-d?"



ise olen vait, tavaliselt hakkavad minuga mölisema ja siis ma pakun neile välja, et võiks sõbraliku HU teha. aga see, kes ütles, et peale suckouti ütleb vastasele "ty" on värdjas **** ning suckib elus. tõsiselt

ranka
07.12.08, 18:52
ise olen vait, tavaliselt hakkavad minuga mölisema ja siis ma pakun neile välja, et võiks sõbraliku HU teha. aga see, kes ütles, et peale suckouti ütleb vastasele "ty" on värdjas **** ning suckib elus. tõsiselt


LOL, selge järgmine kord siis tean. Aga üldiselt ma lauas fishidega väga palju räägin ja väga sõbralikku juttu ning koos mõnitame regulare, eriti kui mõni teeb väga "halva" calli või siis fish saab "cooleri" (näiteks fishil A2, A4966 boardil). Siis nagu saad fishiga ühisele tasemele ja ta on lauas poole kauem :)

variatsioon
07.12.08, 19:26
The Poker Mindset on hea raamat!

ranka
07.12.08, 20:22
Imelik, et Trios selle kohta lisainfi ei ole.

21.00 muidu €20+2 turna Londonisse jalkut vaatama. Top3 saavad paketi, mis sisaldaba pileteid, majutust, lende ja muud pahna, paketi väärtus 1000 juuri.

Edit: 40m aega, 23 reganut. Võtan ka vist osa.

Tigrano
07.12.08, 20:25
ise olen vait, tavaliselt hakkavad minuga mölisema ja siis ma pakun neile välja, et võiks sõbraliku HU teha. aga see, kes ütles, et peale suckouti ütleb vastasele "ty" on v**djas **** ning suckib elus. tõsiselt


Just oli selline olukord mul qq mingi short pani mind all in A4 flopis kohe A sai duubli, järgmine käsi kohe sama vend, mul AA tõstan sain calli flop 256 panustan call 4 chek ta chek turn 3, ma chek ta all in, ma call tal 78 sai jälle duubli, nüüd oli tal 100BB ja tegi kohe jälle duubli ühelt.

siis ütles ty ja lasi jalga

ok2aa
07.12.08, 20:33
igal juhul on chatis sõbralik või vait olemine kasu(m)likum kui ärplemine (või shipit vms pasa karjumine). just paar minutit tagasi jäi 1 fish muga peale bustosse minekut veel mängima kui olin taga sõbralik olnud.

variatsioon
07.12.08, 20:43
igal juhul on chatis sõbralik või vait olemine kasu(m)likum kui ärplemine (või shipit vms pasa karjumine). just paar minutit tagasi jäi 1 fish muga peale bustosse minekut veel mängima kui olin taga sõbralik olnud.

välja arvatud HUis imo.

ranka
07.12.08, 20:47
välja arvatud HUis imo.


HU-s on see ERITI tähtis IMO. Sest sa pead tegema kõik võimaliku, et mängija, kes on sinust halvem (kelle üle on sul eelis) veedaks sinuga võimalikult palju aega.

ok2aa
07.12.08, 20:49
välja arvatud HUis imo.


ERITI HU's

btw, mida annab chatis mölisemine? näitab ainult enesekindluse puudumist.

CTXrix
07.12.08, 21:37
ERITI HU's

btw, mida annab chatis mölisemine? näitab ainult enesekindluse puudumist.


Mõnikord annab seda, et aitab vastasel kergemini tilti minna. Aga üldiselt obv, et pole mõtet möliseda. Ossiteema.

Tigrano
07.12.08, 21:51
igal juhul on chatis sõbralik või vait olemine kasu(m)likum kui ärplemine (või shipit vms pasa karjumine). just paar minutit tagasi jäi 1 fish muga peale bustosse minekut veel mängima kui olin taga sõbralik olnud.


Eile oli mingi haige inimene, kes soovis kõigile, et nendel lapsed noorelt sureksid. Sellist idiooti pole ammu näinud.

ranka
07.12.08, 22:11
Eile oli mingi haige inimene, kes soovis kõigile, et nendel lapsed noorelt sureksid. Sellist idiooti pole ammu näinud.

See vist on tippude tipp..

Aristotep
07.12.08, 22:22
Trios mängis üks selline 6-maxi. Peale beadi saamist alati kirjutas chatti " I hope your family dies soon"

Tigrano
07.12.08, 22:59
Trios mängis üks selline 6-maxi. Peale beadi saamist alati kirjutas chatti " I hope your family dies soon"


Sellistest ma aru ei saa, peab ikka inimene olema.

leits
07.12.08, 23:11
2kki tuleb pakett ära, ranka ka sees veel ...

Oliverk
07.12.08, 23:18
Õnnitlused Ranka.

Oliverk
07.12.08, 23:19
Leitsile ka Õnnnitlused.

ranka
07.12.08, 23:19
Imelik, et Trios selle kohta lisainfi ei ole.

21.00 muidu €20+2 turna Londonisse jalkut vaatama. Top3 saavad paketi, mis sisaldaba pileteid, majutust, lende ja muud pahna, paketi väärtus 1000 juuri.

Edit: 40m aega, 23 reganut. Võtan ka vist osa.


TY, ET MEELDE TULETASID!

> ranka666 has left the tournament in 3rd place, winning package

See kuu võidavad kõik!

ranka
07.12.08, 23:19
And thanks oliver!

leits
07.12.08, 23:21
wii..tuli ära ;)

Oliverk
07.12.08, 23:22
Leits sinu sita detsembri tegi natuke paremaks vist :D

leits
07.12.08, 23:23
natukenegi ...

ranka ma tahan su fulll elulugu teada kui minek on ... ma ei julge muidu ühte tuppa suga minna ...

Rage
08.12.08, 00:03
tra need hand convertory saidid ajavad mind juba närvi.. rääkige kuidas normaalselt convertida saab? ma võtan HEMis käe, sealt parem klikk ja menyyst view selected hand histories.. selle jama siis pasten http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php saidile.. ja see kuradi s*tt jätab preflop mängu täiesti kajastamata.. ja siiani pole mingi valemiga suutnud talle selgeks teha, et preflop mäng on ka oluline...

enivei TT käes, preflop raise callisin maha.. flopis parim maja.. slowplayisin.. ja sain riveril allini kätte oma neliku vastu:-)


***** Hand History for Game 2302629087 *****
$4.00 USD NL Texas Hold'em - Sunday, December 07, 06:06:53 ET 2008
Table Depoe Bay (Real Money)
Seat 4 is the button
Seat 1: owies80 ( $8.63 USD )
Seat 2: sammi77 ( $4.44 USD )
Seat 3: VinQbator ( $4.00 USD )
Seat 4: qiongshan ( $4.58 USD )
Seat 5: pangea74 ( $5.42 USD )
Seat 6: Hero ( $4.04 USD )
Seat 7: F-o-u-x ( $3.82 USD )
Seat 8: _xerox ( $3.92 USD )
Seat 9: Hippolit ( $5.19 USD )
Seat 10: eazymack ( $2.12 USD )
pangea74 posts small blind [$0.02 USD].
Hero posts big blind [$0.04 USD].
Dealt to Hero [ Td Th ]
F-o-u-x folds
_xerox calls [$0.04 USD]
Hippolit folds
eazymack folds
owies80 folds
sammi77 folds
VinQbator folds
qiongshan folds
pangea74 raises [$0.10 USD]
Hero calls [$0.08 USD]
_xerox calls [$0.08 USD]
** Dealing Flop ** [ 9d, Ts, 9s ]
pangea74 bets [$0.18 USD]
Hero calls [$0.18 USD]
_xerox calls [$0.18 USD]
** Dealing Turn ** [ As ]
pangea74 bets [$0.22 USD]
Hero calls [$0.22 USD]
_xerox raises [$0.44 USD]
pangea74 folds
Hero raises [$1.11 USD]
_xerox calls [$0.89 USD]
** Dealing River ** [ Tc ]
Hero bets [$2.37 USD]
_xerox calls [$2.29 USD]
Hero shows [td, Th ]
_xerox doesn't show [Jh, 9c ]
Hero wins $8.26 USD from main pot
Hero wins $0.08 USD from main pot

Tigrano
08.12.08, 00:10
natukenegi ...

ranka ma tahan su fulll elulugu teada kui minek on ... ma ei julge muidu ühte tuppa suga minna ...



Õnnitlused mõlemale, vaadake, et valet särki selga ei pane, seal ikka fännidele ei halastata, kui valel ajal vales kohas olete ja veel vale särgiga ;D

leits
08.12.08, 00:19
mul paar jalkasärki on .. suht fänn olen. No kui mingi manu liverpuuli mängule saame, no siis liverpooli särgiga manu fännide hulka ei lähe :D

ranka
08.12.08, 00:40
natukenegi ...

ranka ma tahan su fulll elulugu teada kui minek on ... ma ei julge muidu ühte tuppa suga minna ...


LOL. Just päevateemane küsimus ning siit saad üht-teist teada, väike intervjuu ühe 2p2-eriga. Vabandan oma halva inglise keele pärast: http://eurekakid.com/frfs-ranka/699/

Ja mul pole ühtegi jalka särki, VEEL.

ranka
08.12.08, 00:42
tra need hand convertory saidid ajavad mind juba närvi.. rääkige kuidas normaalselt convertida saab? ma võtan HEMis käe, sealt parem klikk ja menyyst view selected hand histories.. selle jama siis pasten http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php saidile.. ja see kuradi s*tt jätab preflop mängu täiesti kajastamata.. ja siiani pole mingi valemiga suutnud talle selgeks teha, et preflop mäng on ka oluline...

enivei TT käes, preflop raise callisin maha.. flopis parim maja.. slowplayisin.. ja sain riveril allini kätte oma neliku vastu:-)



Proovi DC hand converterit, see mulle isegi meeldib rohkem:
http://www.thehandconverter.com/

RudiTurbo
08.12.08, 01:02
Detsember on vist nüüd alanud, rekordsessioon ;D
Viimase 2.5k winrate 24.5BB/100 ning eile tegin 2 idiootsust ka 70$ väärtuses ! :)
http://www.hot.ee/rudi1//Wuhahihaa.jpg

ranka
08.12.08, 01:03
Su vanas arvutis oli pahalane sees ning põhjustas jube unlucky. Nüüd näed ise ka, et ammu pidanud läppari peale üle minema.

RudiTurbo
08.12.08, 01:19
No nüüd tuleb enda kallal tööd teha, ikka tuleb sisse hetki, kus saan lollustega hakkama :) Ning kuna BR'i suurenedes raha väärtus aina väixemana tundub, siis on ikka ja aina kergem teha aina suuremaid lollusi, järgmine kuu lähen ka kindlasti Gambleri poodi jälle külastama ja ostan sealt Mindseti raamatu, vb ka Harrington on Cash gamesi raamatud.

Ning järgmiseks sessiooniks võtan julguse kokku ja üritan hakata full stackiga NL50's mängima, olen vist ropult kaotanud tänu sellele, et pärast turni CBetti olen lihtsalt committed ning ma olen turnil suht agressiivsete Cbettidega ja ei ole mul enam ruumi foldimiseks kui keegi mind üle tõstab.Samuti kaotan siis vahel ka nutsiga valuet, kui stack ei kata vastast ära.

vsiu100
08.12.08, 01:32
inglismaal jalka vaatamine on nuts, kui vähekegi fänn oled. ise käisin kunagi readingu mängu vaatamas, kui ta veel esiliigas oli. ikka oli 18k vaatajaid. ma ei kujuta ette, mis meistriliiga mängudel olla võib. gl.
a, ranka, ma olen võibolla aasta lõpus ca 1 nädal pärnus. palju live coach sess maksab? :)

ranka
08.12.08, 01:37
inglismaal jalka vaatamine on nuts, kui vähekegi fänn oled. ise käisin kunagi readingu mängu vaatamas, kui ta veel esiliigas oli. ikka oli 18k vaatajaid. ma ei kujuta ette, mis meistriliiga mängudel olla võib. gl.
a, ranka, ma olen võibolla aasta lõpus ca 1 nädal pärnus. palju live coach sess maksab? :)


6 krooni. Aga naljakas seegi, et ma ei ole miski jalka fän, regasin turnale, kuna oli suur overlay.. Oh seda ahnust ja samas reisi vastu ei ole midagi ning peabki rohkem sundima end liigutama :) Ja see võib olla alguseks mu jalgpalli fänni staatusele.

Codecci
08.12.08, 02:10
igal juhul on chatis sõbralik või vait olemine kasu(m)likum kui ärplemine (või shipit vms pasa karjumine). just paar minutit tagasi jäi 1 fish muga peale bustosse minekut veel mängima kui olin taga sõbralik olnud.

Nõus.

Ise viimasel ajal rõvedalt chatis tiltinud tho. Siit võtangi uue eesmärgi - chatis alati viisakaks jääda :-*

ESTPatrick
08.12.08, 02:14
6 krooni. Aga naljakas seegi, et ma ei ole miski jalka fän, regasin turnale, kuna oli suur overlay.. Oh seda ahnust ja samas reisi vastu ei ole midagi ning peabki rohkem sundima end liigutama :) Ja see võib olla alguseks mu jalgpalli fänni staatusele.


tulen v-o kaasa peo meeleolu tekitama (mitmepäevast) kui leits saab mitme piletiga paketi

ranka
08.12.08, 02:34
Nõus.

Ise viimasel ajal rõvedalt chatis tiltinud tho. Siit võtangi uue eesmärgi - chatis alati viisakaks jääda :-*


Kui ei suuda, lase oma chat bännida või korralda chati bän, mine nl0.02 observina lõugama roppusi ja saada pacificu bosside sellistesse kohtadesse, kuhu muidu päikesevalgust eriti ei paista.