PDA

View Full Version : Nl 100 SB vs BB



DaBeat
04.03.10, 15:24
Vastane oli solid regular mingi vpip15,pfr:11 kuskil 200 käe peale,AF ei mäleta.
Küsimus siis kas turnis tasub callida ?


$0.50/$1 No Limit Holdem
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG eqyinoon ($100)
UTG+1 HaydenClair ($100)
CO turnmill ($77.70)
BTN Halo_Mietku ($111.55)
SB inalg ($99)
BB Hero ($107)

Pre-Flop: ($1.50, 6 players) Hero is BB 8 :heart: 6 :heart:
4 folds, inalg raises to $3, Hero calls $2

Flop: 2 :heart: 7 :club: J :heart: ($6, 2 players)
inalg bets $4, Hero calls $4

Turn: 9 :diamond: ($14, 2 players)
inalg checks, Hero bets $8, inalg raises to $24, :confused:

Tupsik
05.03.10, 17:25
Kuna meil on masti tõmme ja ka reatõmme. Siis on meil lausa 15 outi. Seega mina seal küll foldi ei leiaks.

8$ne tõste näib ka väike ja nõrk.

pastilaa
05.03.10, 20:37
Kuna meil on masti tõmme ja ka reatõmme. Siis on meil lausa 15 outi. Seega mina seal küll foldi ei leiaks.

8$ne tõste näib ka väike ja nõrk.

???

leits
05.03.10, 21:22
r22gitakse et turni c/c on pask, kuid siin ?
teine variant nagu m2ngitud et b/f

vapsik
05.03.10, 21:44
???

25$ oleks kõvasti tugevam.

Tupsik
05.03.10, 21:48
???

Minu meelest oleks seal parem 10-11. 8 on natuke väike, et saada ta maha, jätkab seal ka overcardidega tõenäoliselt.

pastilaa
05.03.10, 22:00
Minu meelest oleks seal parem 10-11. 8 on natuke väike, et saada ta maha, jätkab seal ka overcardidega tõenäoliselt.

Sa cbetid flopi ja check callid turni sellisel boardil overcardidega vastavalt betile?

Tupsik
05.03.10, 23:30
Sa cbetid flopi ja check callid turni sellisel boardil overcardidega vastavalt betile?

Ei näe küll eriti kätt, millega tõstan pre, cbetin ja siis check foldin turni.

Hero callib flopi cbeti väga laia käte vahemikuga, et check raise näib isegi päris hea mäng.

P.S kui ajan pada siis palun parandage, nime all ka kirjas, et jube noob.

pastilaa
06.03.10, 00:36
Isegi pos sellise lehe mängimine on üleüldse küsimus. Ma foldiks pre. Sul DaBeat sgapperid plussis?

P.S. Tupsik - selliseid käsi, eriti kui veel madalamas limiidis mängid, millega turnis alla anda, on ikka metsikult!

leits
06.03.10, 00:45
Pf 3bet imo ei oleks ka ju kehv, kui tyybi fold to 3b oleks suur?

ranka
06.03.10, 01:22
PF fold on kuritegu.

call > raise >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> fold

Ma calliks nüüd.

pastilaa
06.03.10, 09:25
PF fold on kuritegu.

call > raise >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> fold

Ma calliks nüüd.

Tulistan valangu küsimusi - seda loll oskab! Callime BB-l siis natuke käe moodi lehtedega ( sc, sgap, Q8s+ K2s+, broadwayd) iga SB steali? 3bet AQs+ QQ+? Mis siin peale positsiooni ja tema suhteliselt laia (mitte ilmselt nii laia kui BTN ja CO) range veel head on peidus?

ranka
06.03.10, 09:56
Kuna sul on positisoon väga laia range vastu ning HU on garanteeritud siis saad sina väga hästi teda ülemängida.

chrosmos
06.03.10, 10:56
kui sa callid, siis peaks selline flop just üks parimatest sulle olema. raise tema beti flopis, kui ta veel üle tõstab, oled beat, kui callib, on sul turnis võimalus bettida kui ka võtta vaba kaart ning initsatiiv on sinu käes

timukasr
06.03.10, 12:30
Ise lahendaks olukorra juba flopil ja tõstaks opponendi cbeti, sest tihti peale too on cbet. Turnis arvan, et rohkem +EV on shove kui call, vaevalt, et ta turnis su suure bette callib kui draw tuleb ja antud olukorras tundub see turni c/r üsna blufine.

tdx
06.03.10, 16:22
Ma raiseks floppi ainult siis kui mul oleks close to 0 eq käsi (4:spade:5:spade:) või 40+% eq käsi (K:heart:Q:heart:).

As played, flop ja turn tunduvad mõlemad +EV callid. Positsioon võimaldab perfektselt mängida ja villain tahab vist riverit stäkkide peale mängida, mis teeb su rea outsid eriti väärtuslikuks.

2ssapaar
06.03.10, 18:45
Ma raiseks floppi ainult siis kui mul oleks close to 0 eq käsi (4:spade:5:spade:) või 40+% eq käsi (K:heart:Q:heart:).

As played, flop ja turn tunduvad mõlemad +EV callid. Positsioon võimaldab perfektselt mängida ja villain tahab vist riverit stäkkide peale mängida, mis teeb su rea outsid eriti väärtuslikuks.
huvitav et sa raiseks floppi 0% equitiga. Mida sa teed siis vahepealsete kätega nagu KT, KQ või 89?

Käe kohta: flopil on call ja raise mõlemad head variandid. Kui alati raiseda mastitõmbega, siis on vastasel lihtsam su vastu mängida. Turnil võid callida arvan.

ranka
07.03.10, 12:17
Ma raiseks floppi ainult siis kui mul oleks close to 0 eq käsi (4:spade:5:spade:) või 40+% eq käsi (K:heart:Q:heart:).

As played, flop ja turn tunduvad mõlemad +EV callid. Positsioon võimaldab perfektselt mängida ja villain tahab vist riverit stäkkide peale mängida, mis teeb su rea outsid eriti väärtuslikuks.

Väga õige mõte. Paljud mängijad tõstavad, kui neil on 20-30% equityga draw, millega kahjuks ei saa mitte kuidagi kasumlikult all-ini callida. See mäng oleks muidugi +EV (isegi kõige suurema EV-ga) juhul kui meil on read, et vastane alati callib flopi, check-raiseb turnil allin või kui turn läheb check-check siis läheb broke iga riveriga.

Kahjuks sellist readi meil ei ole ning väikse tõmbega tõsest anname ära võimaluse võita tema stäkk.

KristjanLaas
07.03.10, 15:29
Ei lugenud kõike päris läbi, aga loodan, et seda küsimust nüüd esitatud pole.
Aga huvitaks väga, kas selles positsioonis shovmine on siis täiesti out of question?
Ma shoveks seal isiklikult:(

vapsik
07.03.10, 20:58
http://i598.photobucket.com/albums/tt61/Vapsik/pokkeriguru2.jpg

pikk28
07.03.10, 21:08
lol. ROHVEL

pastilaa
07.03.10, 21:16
Väga kaunis ikoon.

variatsioon
07.03.10, 21:25
call obv

KristjanLaas
08.03.10, 12:46
:(

andu_andu
08.03.10, 12:49
:(

laevalt tagasi juba ?

ranka
08.03.10, 13:59
Lõpetage ära see fking strateegia teemade trollimine!

tdx
09.03.10, 14:08
huvitav et sa raiseks floppi 0% equitiga. Mida sa teed siis vahepealsete kätega nagu KT, KQ või 89?


90% foldin, 10% callin.

2ssapaar
09.03.10, 15:27
tdx: kas su arvates ei oleks kasulikum valida oma bluffingrangeks 0% eq käte asemel 25% eq käed? Kui sa mingi sagedusega bluffid, siis oleks ju parem, et sul on oute juhuks kui ta callib. Vali 4:spade:5:spade: asemel bluffimiseks KQo, ning sa oled samamoodi balanseeritud, kuid su vastu on palju raskem mängida...

CheekyMullet
15.03.10, 10:09
Kaevan teise lehekülje teema uuesti üles. Olen siin strateegia foorumites üritanud nõu anda ja nii enda mõtlemist arendada, kuigi on päris selge, et hoopis mina peaks küsimusi küsima. Tahakski jätkata arutlust selle 0% eq käe teemal ja küsida, et milline oleks tegevusplaan edasistel tänavatel, kui flopi rais callitakse ja vastane checkib turnis?

E. küsimus siis suunatud tdx-le, kuid arutleda võiks ka kõik teised, kes nii mängiksid

tdx
15.03.10, 11:35
tdx: kas su arvates ei oleks kasulikum valida oma bluffingrangeks 0% eq käte asemel 25% eq käed? Kui sa mingi sagedusega bluffid, siis oleks ju parem, et sul on oute juhuks kui ta callib. Vali 4:spade:5:spade: asemel bluffimiseks KQo, ning sa oled samamoodi balanseeritud, kuid su vastu on palju raskem mängida...

Jah, see on väga õige. Tegelikult ma fraseerisin veits halvasti. Pidasin silmas seda, et kui sul on IP mingi max 25% eq ja sa (bluff-)raised cbetti ja villain shoveb, siis sa ei saa enam callida, s.t sa annad oma 25% potist lihtsalt ära. Ehk ses suhtes mulle meeldib 0% eq kätega seda teha, kuna lihtsam ja õigem on foldida.

Lisaks veel see, et kui sa otsustad KQo'ga raiseda floppi, pädev villain callib ja turn tuleb Q, siis on suhteliselt sitt olukord imo, kuna tihti pead siiski distsiplineeritud foldi tegema riveril. Ses suhtes oleks gutshot või mingi muu peidetud käsi parem.


Tahakski jätkata arutlust selle 0% eq käe teemal ja küsida, et milline oleks tegevusplaan edasistel tänavatel, kui flopi rais callitakse ja vastane checkib turnis?

Ma betiks kolmandat flushikaarti turnis, juhul kui villain on weak tag, muidu foldiks. Põhiraha peaks siiski tulema sellest, et villain foldib flopis.

CheekyMullet
15.03.10, 12:14
Ma eeldaks, et sa raiseks flopil tugevalt readipõhiselt ja kas checkiks ka riveri, isegi kui scarekaart lauale potsatab?

tdx
15.03.10, 12:33
No ma võtan asja niimoodi:

Pot on 6, villain cbetib 4. Hero raiseb 12.

Arvestades, et me equity on ~0% kui meid callitakse, siis villain peaks foldima vähemalt 55% kordadest, et hero mäng oleks neutralEV.

Kui villain on profiiliga hästi sobiv (cbetib palju, pfr on kõrge, abc tag etc), siis ta foldib tihti vähemalt 75% kordadest, kuna ta saab jätkata ainult väga kitsa rangega.

Ühesõnaga mis ma öelda tahtsin on see, et hero ei pea järgmistel tänavalt rohkem raha potti panema, selleks et CR oleks profitable.

2ssapaar
15.03.10, 13:55
Pidasin silmas seda, et kui sul on IP mingi max 25% eq ja sa (bluff-)raised cbetti ja villain shoveb, siis sa ei saa enam callida, s.t sa annad oma 25% potist lihtsalt ära. Ehk ses suhtes mulle meeldib 0% eq kätega seda teha, kuna lihtsam ja õigem on foldida.
sa annad KQ-ga nagunii oma 25% potist ära kui sa foldid Cbetile.


Lisaks veel see, et kui sa otsustad KQo'ga raiseda floppi, pädev villain callib ja turn tuleb Q, siis on suhteliselt sitt olukord imo, kuna tihti pead siiski distsiplineeritud foldi tegema riveril. Ses suhtes oleks gutshot või mingi muu peidetud käsi parem.
Kui turni tuleb Q, siis pommitaks üldjuhul edasi. Sama teeks ka tihti teiste overcardidega (olenevalt historyst ja mängu käigust muidugi).
Ning kusjuures mulle meeldiks gutshotiga flopis rohkem floatida. Kui tal on monster, siis saame hittides tema stäki (gutshot on nii peidetud). KQ-ga samas kui float'ime ja hitime Q, siis ei pruugi see parim käsi olla.

Char
24.03.10, 07:04
call imo , aga ma poleks turnis donkanud, siis oleks pot väiksemaks jäänud

preflop never ever ei foldi seda :O