PDA

View Full Version : Tõsine tahe.



SALMOSA
05.03.10, 20:21
Tere.

Kuna pokkerit on nüüd natuke näpitud ja mängitud ning ka starsis olen grindinud 10 taala 150 taalaks, oleks vaja vähe abi teilt targematelt.

Küsimus siis selline, et millise pokkeritoaga oleks kõige mõeldavam liituda ja miks ? Kuidas suhtute sellisesse asja nagu coaching ? Ja kui jutt juba selle peale läks siis, kas keegi oleks valmis panema oma aega treenimise peale tingimuste kokkuleppel ? Ise mängin FR.

Liitusin ka 2+2 foorumiga, seal head informatsiooni ning tarku inimesi, kes oskavad õpetada. Ka on tehtud häid teemasid mis aitavad algajatel kenasti edasi saada võitvaks mängijaks.

Ka vaatasin siin üle TIGRANO videod, mis olid head algajale mängijale üle kordamiseks nagu mina.

Hetkel kasutan PT3 trialit, mis aitab, aga mulle on jäänud mulje, et teen liiga palju otsuseid statside põhjal ja need osutuvad valesti. Nt. foldin parema käe jms. Mida teie ütlete selle kohta, kui palju statse kasutada ja kas üldse pöörata neile ülemäära tähelepanu ?

Ehk soovitate raamatuid mis oleks hea lugeda (sooviks teada rohkem MTT, 6max, SNG ja STT ning Omahat ) Kas eelistada FR või 6max ?

Kindlasti ei hakka ma neid kõiki korraga ette võtma, ennem üritan FR jõuda NL 0.25/0.50 ja seda korralikult beatida. Hetkel uurin 2+2 foorumit ja loodan mõne raamatu ette võtta.

Loodan, et tekst väga segane ei ole ja tuleb rohkesti vastukaja. Neid kirjavigu ka tulevikus parandame
Edu teile laudades ja jaksu!

rmartin
05.03.10, 22:01
kõikidele sinu küsimustele on siin foorumis juba vastused olemas, kui 2+2ga hakkama said, siis peaks ka see foorum jõukohane olema.
Edu.

cutoff
05.03.10, 22:55
ma vähe raamatuid lugenud aga loetutest kindlasti soovitan sklansky pokkeriteooriat

nomerlot
05.03.10, 22:56
Kui sa tahad jõuda NL50-sse, siis las need MTT, SNG ja Omahad olla praegu, süvene cashi maailma.

Kui HUD statsid segadusse ajavad, püüa ilma nendeta otsuseid vastu võtta, pole ka paha plaan. Las PT töötab ikka, saad tagantjärgi analüüsida, see on oluline.
Mina olen siinse foorumi tarkade nõuaandel soetanud nüüdseks 4 raamatut, kõik on head raamatud.

Theory of Poker
NL Holdem: theory and practice
Professional No-limit Holdem
Poker Mindset

zyxxx
05.03.10, 23:02
Poker Mindset on nendest raamatutest vast kõige tähtsam, muu saab selgeks ka foorumitest, aga mõtlemine peab korras olema kohe alguses.

cutoff
05.03.10, 23:34
ma olen alati imestanud mindseti tähtsustamist, minuarust on pokker fun ka kaotades, kas sa tõesti hakkad juukseid kiskuma ja vanduma kui kaotad? ma mitte aga jah ma pole ka väga suurt potti runner runner runnerile kaotanud

Viski
05.03.10, 23:37
Seda on ülimalt hea näha kuidas uued mängijad tulevad ja on tõsiselt motiveeritud. Keep it up !

miksnii
06.03.10, 00:05
Pokkeri tubadest soovitan Cake Pokerit...kuna saab pokkeriprode kaudu normaalset rakebacki ja boonuseid, ning abiprogrammid on keelatud (HUD).
Tuba on mega kalane ja igasuguseid häid promosid on.

Alguses ranka tabli järgi fullring ja edasi siis enda sobivuse järgi.

cutoff
06.03.10, 00:15
Pokkeri tubadest soovitan Cake Pokerit...kuna saab pokkeriprode kaudu normaalset rakebacki ja boonuseid, ning abiprogrammid on keelatud (HUD).
Tuba on mega kalane ja igasuguseid häid promosid on.

Alguses ranka tabli järgi fullring ja dasi siis enda sobivuse järgi.

Abiprogrammid on keelatud?? nagu pt ja hem? Kui nii siis tead, millistes tubades see veel nii on?

nomerlot
06.03.10, 00:20
ma olen alati imestanud mindseti tähtsustamist, minuarust on pokker fun ka kaotades, kas sa tõesti hakkad juukseid kiskuma ja vanduma kui kaotad? ma mitte aga jah ma pole ka väga suurt potti runner runner runnerile kaotanud

See vahe, et kas mängid for fun või tahad maksimaalselt heaks saada.

Ma kaks esimest peatükki olen jõudnud läbi lugenud, siiani väga abiks. Ei ole ainult hüpertiltajatele, ma arvan, et iga vähegi kauem mänginud grinder leiab sealt raamatust mõne asja, mis endale tuttav ette tuleb.

nomerlot
06.03.10, 00:22
Poker Mindset on nendest raamatutest vast kõige tähtsam, muu saab selgeks ka foorumitest, aga mõtlemine peab korras olema kohe alguses.

Nagu Mindseti autorid ise ütlevad - see pole kõige tähtsam raamat, kõige tähtsam raamat on see, mis korralikult mängu tehnilise poole selgeks teeb, oddsid jms. Et nende raamat on tähtsuselt kohe teine.

SALMOSA
06.03.10, 15:25
Seda on ülimalt hea näha kuidas uued mängijad tulevad ja on tõsiselt motiveeritud. Keep it up !

Jah hetkel olen valiku ees millist pokkerituba valida, kandsin starsist raha välja oma paarsada taala mis grinditud 10st taalast. Jätsin 5 taala ja proovin DONidega üles ehitada bankrolli.(pole ennem sngdega pead vaevanud, aga eks igal asjal oma aeg.) Hetkel 20 taala juba 1 taalaseid DONe mänginginud 4-5 sessi.
Vaatab kui suureks suudan bankrolli ajada nendega.
2+2 foorumis veel lugemist küll ja küll ning raamatuid ka päris mittu mida lugeda, nii, et tegevust on kõri auguni, pea asi, et pea kinni võtab kõigesti.. eks tuleb ette ka, et mitu korda tuleb üle korrata

miksnii
06.03.10, 15:59
Abiprogrammid on keelatud?? nagu pt ja hem? Kui nii siis tead, millistes tubades see veel nii on?

Enda tulemusi näed (võidud statid jne, käed.) PT3 jms töötavad, aga teiste statse ei sa kuvada.