PDA

View Full Version : Hands



poker69
01.12.08, 13:21
Tervist sooviks siis teada millised oleks need käed millega ei tasuks ültse proovida ükskõikmillisest positsioonist vms.Tänan

Tigrano
01.12.08, 13:23
Tervist sooviks siis teada millised oleks need käed millega ei tasuks ültse proovida ükskõikmillisest positsioonist vms.Tänan


Tere poker69,

Sellist asja ei ole olemas, palju tuleb mängida vastaste vastu olenamata käest, seega minu mängus sellist asja ei eksisteeri ;)

Parimat laudades,

Tigrano

ranka
01.12.08, 14:08
http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,249.0.html

See on vastus su küsimusele aga tagurpidi variandis. Ehk need on käed, mida peaksid mängima ja käed, mida ei peaks, neid kirjas ei ole.

poker69
01.12.08, 14:29
http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,249.0.html

See on vastus su küsimusele aga tagurpidi variandis. Ehk need on käed, mida peaksid mängima ja käed, mida ei peaks, neid kirjas ei ole.
no ok siis Äitah hetkel muidu talitun triobeti õpetuste järgi et mis positsioonis mis käega mängida.

ranka
01.12.08, 16:48
no ok siis Äitah hetkel muidu talitun triobeti õpetuste järgi et mis positsioonis mis käega mängida.


Olen natuke laisk.. Kas saad anda linki TrioBeti õpetuste peale?

Metsapull
01.12.08, 16:50
Olen natuke laisk.. Kas saad anda linki TrioBeti õpetuste peale?


Need vist peaks olema: https://www.triobet.com/pokerschool/est/strategy/strategy-basics/starting-hands/area-751.html

ranka
01.12.08, 17:06
Minu antud ranged on väga tight, TB omad veelgi tightimad :(

poker69
01.12.08, 18:36
Minu antud ranged on väga tight, TB omad veelgi tightimad :(
Hetkel olen turnal ja olen proovinud suht kinnii pidada neis ja hetkel olen 74 st-28`s registeerijaid oli 184,ning pean tõdema ,et eilsest mil hakkasin lugupidama positsionidest ja sain aru nende tähtsusest siis on see mulle edu toonud :D Ning hetkel olengi suht tight ,aga lauas pole ma suutnud õneeks/kahjuks endale thight imagot kujuntada hetkel suht nii et passin 30 min tühja ning siis kui hea käsi võtan 100% poti ära praeguseks kõik siis,hiljem vb postitan kaugele jõudsin siukse tight tabeli kinni pidamisega.

alaska
01.12.08, 19:22
Turnaga ei ole sellel handchartil midagi pistmist...

poker69
01.12.08, 19:26
Turnaga ei ole sellel handchartil midagi pistmist...
Mis mõttes,selgita nats ma algaja ;)

poker69
01.12.08, 19:29
Turnaga ei ole sellel handchartil midagi pistmist...
ni siis lõpp kohaks jäi 18 mis tähendab seda et mahtusin napilt rahalisele kohale võitsin 1€ mis on hetkel mul suurim võidetud summa,kui tegemist oli mu elu 3 turnaga kah :D Sain bad beati ning kaotasin 5k sellega ning siis jaäi 1 k alles ja sb oli 1k ,kes teab vb kui poleks bad beati saanud ehk oleksin kõrgemale rahalisele kohale jõudnud >:( kuid kokku võttes parem kui mittemidagi .

alaska
01.12.08, 19:31
No näiteks väike paar on suhteliselt mängimatu käsi turniiri lõpupoole, äss muutub ülitugevaks... Kogu elu käib blindide suuruse järgi...

poker69
01.12.08, 19:34
No näiteks väike paar on suhteliselt mängimatu käsi turniiri lõpupoole, äss muutub ülitugevaks... Kogu elu käib blindide suuruse järgi...

Ok,kuidas kunagi ,kuid ei vaidle ültse vastu pigem võtan arvesse,kuna see õige panustamise suurus vms on minu jaoks hetkel tühimaa,ning nüüd üritangi kuidagi sellest süsteemist aru saada ,kui kellegil midagi tarka on selel kohta siis võiks siia postitada :-\

Keiss
02.12.08, 03:46
No näiteks väike paar on suhteliselt mängimatu käsi turniiri lõpupoole, äss muutub ülitugevaks... Kogu elu käib blindide suuruse järgi...



Väike paar on lõpus üsna sobilik käsi all-ini minekuks. Ja minu arvates tuleb turnadel umbes sama moodi tight olla. Turnadel erineb mäng alates sellest hetkest, kui blindid lähevad eluliselt vajalikuks ning käes on bubble. Siis tuleb käte ranget oluliselt laiendada, samas tuleb oodata õigeid olukordi ning ka siis ei ole vahest võimalik pushida. Kõige suurem erinevus cashile ilmselt ongi see, et check-raise ja slowplay on tihti kasumlikumad kui cashis.
Aga noh turnadest võiks siin foorumis vsiu või privador rääkida.

mihke666
03.12.08, 02:45
Väike paar on lõpus üsna sobilik käsi all-ini minekuks. Ja minu arvates tuleb turnadel umbes sama moodi tight olla. Turnadel erineb mäng alates sellest hetkest, kui blindid lähevad eluliselt vajalikuks ning käes on bubble. Siis tuleb käte ranget oluliselt laiendada, samas tuleb oodata õigeid olukordi ning ka siis ei ole vahest võimalik pushida. Kõige suurem erinevus cashile ilmselt ongi see, et check-raise ja slowplay on tihti kasumlikumad kui cashis.
Aga noh turnadest võiks siin foorumis vsiu või privador rääkida.


keiss, qq on minu arust suur paar, mitte väike.

Keiss
03.12.08, 02:55
Ma arvan ka :)

mihke666
03.12.08, 17:57
some kind of rahvanali:S?

Rinoa
12.12.08, 17:12
minu ringkonnas on 2 ja 7 kõige halvemaid hande

metsnik
15.12.08, 08:48
Käte mängimise kohta - oletame, et oman 6max mängus hole carde AK (või siis ka AQ). Oletame, et olen suvalise positsiooni peal ja enne mind on tõstetud 4BB. Ilmselt ei oleks halb lüke minu poolt reraisida 8BB peale (kuigi ma seda ühel või teisel põhjusel tihti ei tee, vaid callin)? Vastane callib minu reraiset.

Oletame nüüd, et ma missisin floppi ja maas on suhteliselt mitte midagi ütlevad kaardid. 27T, if you will või mis iganes. Mis oleks õige post-flop strateegia? Näiteks juhul kui vastane samuti floppi missis, kuid omab mingit väikest/keskmist pocket pairi nagu 66 või siis sai 7-le pihta ilma setita. Ma saan aru, et mäng on situatsiooni- ja mängijakeskne, kuid mis oleks siin üldisemalt vaadates õige strateegia, olukorras, kus (kui sinna üldse jõutakse), turn ega river kumbagi kätt ei paranda?

variatsioon
15.12.08, 11:24
Tervist sooviks siis teada millised oleks need käed millega ei tasuks ültse proovida ükskõikmillisest positsioonist vms.Tänan

27o; 59s; 35o
suht insta fold!