PDA

View Full Version : SALMOSA - Will To IMPROVE



SALMOSA
06.03.10, 21:49
Tere siis minugi poolt.

Otsustasin ka hakata pidama siin päevikut. Kuna endal hea järge pidada oma asjaajamistes ja ka targematelt hea nõu küsida ning arutleda. Ega asi ei edene kui ei mõtle oma tegemiste üle järele.

Nii, et hakkame pihta siis.

Saatsin starsist rahad välja, kuna otsin teist saiti kus oleks paremad pakkumised (Soovitused ja pakkumised igati teretulnud). Starsi jäi eile 5$, sellest olen DONide abil teinud 35$ (Just lõpetasin mängu)

Pole vast midagi targemat öelda, tegemist on ja materjali ka on mille arvelt ennast parandada (Kui midagi uut-, huvtavat-, või muud abistavat materjali mida soovitada, siis ka need soovitused teretulnud SNG, MTT, 6MAX, FRNL ja midagi mõtlemise ning matemaatika poole pealt), sessid üritan üles lindistada, et pärast oleks mida analüüsida.

Edu teile laudades.

NB Vigade parandus ja kriitika oodatud, nutma ei hakka, kõik löögid võtan vastu, senikaua kuni ei saa öelda, et tean midagi paremini kui keegi teine.

Viski
06.03.10, 22:54
Sa oled leidnud omale esimese kindla lugeja .. tundud ilgelt sümpaatne vend. Oleks ma neiu siis ma raudselt paneks sind. :)

Provoker
06.03.10, 23:34
kas sa viski mõne normaalse reply ka mõnda teemasse kirjutad või oled kogu aeg paugu all???

harryahven
07.03.10, 06:15
toaks soovitaksin valida koha, kus on tagatud otsene rakeback ja mis on väga fishine, näiteks on triobetis ja pacific pokeris otsene rakeback ning väga palju easy money, samas kui soft tähtis on, siis soovitaksin fulltilt pokerisse teha konto mingi saidi kaudu mis pakub seal rakebacki, näiteks pokkeriprod.com, kui sul pole hemi või muud abi programmi, siis sobiks kinldasti cake poker, kus liitudes läbi pokkeriprod.com-i rakebacki programmi, on rakeback koguni 33%, uuri lähemalt: http://rakeback.pokkeriprod.com/ enamus saidid pakuvad first deposit boonust, seega mida suurema esimese deposiidi saad teha, seda parem, ise tegin fulltilt maksimumi 600$ ja see sai ilusti kuuga lahti mängitud(nl25,nl50)
kui oled mikrogrinder, siis ei pea põdema, et ei jõua vms, kuna boonus avaneb 20$ kaupa. õpimiseks on materjali silmini, seda leiad igalt poolt, standart algus on vist hea teha siin samas: http://www.pokkeriprod.com/pokkerikool/ ning 6maxiks soovitaksin seda:
http://www.gamblingsystem.biz/books/2p2NL6max.pdf

edu!

SALMOSA
07.03.10, 13:02
Sa oled leidnud omale esimese kindla lugeja .. tundud ilgelt sümpaatne vend. Oleks ma neiu siis ma raudselt paneks sind. :)


Tänud, No mis ma ikka pipardan, eks ma paneks vastu ka :rolleyes:

Viski
07.03.10, 14:06
kas sa viski mõne normaalse reply ka mõnda teemasse kirjutad või oled kogu aeg paugu all???Ära ole hater .. ma kuulen küll kuidas sa pihku itsitad kui ma mõne uue reply panen.

SALMOSA
07.03.10, 14:15
toaks soovitaksin valida koha, kus on tagatud otsene rakeback ja mis on väga fishine, näiteks on triobetis ja pacific pokeris otsene rakeback ning väga palju easy money, samas kui soft tähtis on, siis soovitaksin fulltilt pokerisse teha konto mingi saidi kaudu mis pakub seal rakebacki, näiteks pokkeriprod.com, kui sul pole hemi või muud abi programmi, siis sobiks kinldasti cake poker, kus liitudes läbi pokkeriprod.com-i rakebacki programmi, on rakeback koguni 33%, uuri lähemalt: http://rakeback.pokkeriprod.com/ enamus saidid pakuvad first deposit boonust, seega mida suurema esimese deposiidi saad teha, seda parem, ise tegin fulltilt maksimumi 600$ ja see sai ilusti kuuga lahti mängitud(nl25,nl50)
kui oled mikrogrinder, siis ei pea põdema, et ei jõua vms, kuna boonus avaneb 20$ kaupa. õpimiseks on materjali silmini, seda leiad igalt poolt, standart algus on vist hea teha siin samas: http://www.pokkeriprod.com/pokkerikool/ ning 6maxiks soovitaksin seda:
http://www.gamblingsystem.biz/books/2p2NL6max.pdf

edu!

Tänud soovituste eest.

Starsist tõsiselt kõrini, tegin 12 lauda SNG. 4 lauda kaotasin riveril flushile kuigi kogu aeg olin ees. (mingite ime kaartidega püütakse flushe, tõsiselt nulline mäng on seal, isegi 5$ DON on nulline. 82s K3s 107s ja viimast ei mäleta, nutma ei hakanud, elasin üle, teised lauad võtsin ära. Aga no peab õnnelik olema selliste üle kes neid käsi mängivad, nendelt see raha tuleb.) 1 laud KK kaotasin 99 setile. Ja üks laud oli enda käkk A10 AJ vastu - flop AQJ (kuna stack oli juba päris pisike, otsustasin shoveda ja näidati mulle vastu kahte paari)

Mõtlen elu üle järele, siis võtan midagi lugemist ette ning pärast üritan seda praktiseerida.

harryahven
08.03.10, 06:15
nojah, ma võin sulle kinnitada, et ükskõik mis saidil sa ka ei mängiks, on tihti nii: "tra see triobeti turn nahhui, tra mis river siin fulltildis on ja pokerstaarsi river on samuti ju teadatuntud rigged", sellega pead harjuma, tuli one outer, siis tuli, tuli järgmine kord kaa, siis tuli, mis teha, üldjuhul siiski ei tule ju, see ongi pokker, nii ei tohiks mõelda, et valin saidi sellejärgi mis vähem rigged on :) ja igat badbeati ei tasu ka meeles pidada, see ajab tilti. võta rahulikult, kui veendud, et biidid ja oled võitev mängija, siis ei ole probleemi.

SALMOSA
10.03.10, 01:53
Esimene normaalsem postitus.

Lugesin 2+2 foorumit, ja kirjutasin välja selle, mida ma ka ise arvan. Ehk on ka abiks teistele algajatele ning ka edasijõudnutele.

:diamond:Pokkeri teekond võitvaks regulariks igas limiidis alaku!!!:diamond:

See ei saa olema kerge, aga kui olen endale vundamendi alla ladunud, hakkab asi lihtsamaks minema ja pusle tükkid saavad kokku. Kunagi, tükk tüki haaval. Olgu neid siis nii palju kui neid on.

Pokker on mäng millesse tuleb suhtuda kirega. Ma saan võita pokkeris kui mul on hea arusaam põhitõdedest. Need, kes suhtuvad asjasse kirega, on tihtipeale edukamad. See ei tähenda, et mul tuleb istuda 8 tundi päevas mängides ja ülejäänud aja mõelda pokkeri peale kui ma juhuslikult lauas ei ole. See tähendab, et ma pean kogu aeg leidma uusi viise enda arendamiseks ja mitte kunagi leppima sellega mida ma olen juba omandanud.

Bankroll management - nendele, kes peavad sellest kinni ja loevad piisavalt palju teooriast, kõlab see nagu katkine plaadimängija, kuid sellest ei saa üle ega ümber. Kui ma mängid limiidis kus ma ei tunne ennast kindlana, on mul väga raske olla edukas. Kui ma ei pane pahaks bustoks minemist ja reloadimist, siis võiksin ma mängida nii kõrgel, kui ma tahan. Kui ma aga kardan, et vastane teeb suckoudi, või iga bad beat oleks suur löök minu bankrollile, siis mängin ma arvatavasti liiga kõrgel.

Rasked situatsioonid - Mida rohkem ma kogemusi saan, seda rohkem olen ma võimeline toime tulema raskete olukordadega. See kindlasti suurendab minu võite BB/100. Kui ma hoian ennast eemal rasketest olukordadest, hoiab see omakorda ära frustratsiooni tekke ja ma ei kaota raha. Foldin QJo buttonilt, kui kõik on limpinud minuni ja ma ei taha tõsta, ega ka callida.(seda muidugi teatud juhtudel) See ei pruugi olla õige otsus, aga kui ma sisened poti, siis ma riskin potensiaalselt kogu oma stackiga.

Tuleb aktiivselt kaasa rääkida foorumis. Postita käsi. Vasta teiste kätele. Liitu mõne sessiga. Mida rohkem ma sunnid ennast ja vaatan oma mängu kriitilise pilguga, seda kergemaks otsused muutuvad mul lauas.

Jääda alandlikuks. Liialt ahneks minemine võib algatada downswingi. Kindlasti, tahan ma mängida võimalikult palju käsi fishi vastu, aga see ei tähenda, et ma peaksin panema ennast rasketesse olukordadesse. ATo mängimine UTG on probleem peaaegu igaühele. Ei tohi lasta upswingil pöörata oma pead pahupid.

SALMOSA