PDA

View Full Version : Nl100 cash game challenge



DaBeat
07.03.10, 00:17
Mõtlesin et teeks nl 100 mängjate vahel väikese beti kes suudab ajavahemikus 15.03-21.03 kõige parem winrate saada.
Peaks olema mängitud vähemalt 10 000 kätt.
Panus oleks siis 1 buy in ehk 100$.
Eesmärk oleks rohkem motiveerida mängimiseks.
Ning kõige parema winratega mängja saaks kõik raha endale.
Kes huvitatud saatke PM.

ranka
08.03.10, 16:38
10,000 kätt on liiga vähe, et keegi selle vastu võtaks.

Codecci
09.03.10, 10:55
10,000 kätt on liiga vähe, et keegi selle vastu võtaks.

Miks? Eesmärk ei ole leida parim PokkeriProde 100NL cashi mängija evar, vaid ennast paremini mängima motiveerida.

ranka
09.03.10, 13:12
10,000 = nothing. Korra heater oledki juht, korra downswing oledki maas. Mis motti sa siis leiad ?

Codecci
09.03.10, 13:23
10,000 = nothing. Korra heater oledki juht, korra downswing oledki maas. Mis motti sa siis leiad ?
Vahet pole, edge on ikka kui mu winrate suurem kui teistel osalejatel. Muidugi on motti - peab koguaeg A+ mängu tegema, et winrate oleks võimalikult hea.

pastilaa
09.03.10, 13:52
Väike kala siin pakkumises on - nimelt kui keegi teeb selle ajavahemikuga elugrindi ja 100k käsi, siis ta justkui võiks noppida sealt 10k hiiterilõigu välja ja selle esitada. Tingimustesse tuleks lisada, et võistlus algab fikseeritud ajal ja lõppeb, kui esimesed 10k käsi täitunud. Lisaks tuleb mahtuda etteantud ajalimiiti.

EDIT: muidu tore pakkumine, osaleks isegi, kui oleks veidi pädevam!

variatsioon
09.03.10, 14:29
10,000 = nothing. Korra heater oledki juht, korra downswing oledki maas. Mis motti sa siis leiad ?

sa tahaks siis 200k käe peale teha? et swingid ei mõjutaks winrate?

pastilaa
09.03.10, 14:36
Ma ka ei näe iseenesest selle 10k käe kestvuse osas puudusi. Pokkerimängijatele ju meeldib aegajalt lõbu pärast flipata kah, big deal! Siin on tegemist sellise vahepealse asjaga. Nagu superturbo turniir, kus oskuse osakaal on lihtsalt väiksem. Võibolla peakski tegema näiteks NL100 esimese 5 käe võistluse. St loevad ainult esimesed 5 kätt ja profit! Võibolla polegi kõige kasulikum 5x AI minna :).

sm112
09.03.10, 14:45
Ma ei saa aru, alguses räägid kasumist ja siis ütled, et parima winratega mängija saab raha endale.. Kasum on ikka winrate x hands played + rakeback (+ bonuses) imo.

Nii et kui võistleme kasumi teenimises, siis oleks käpp, muidu mitte.

Edit: kui kasumi liini edasi arendada, siis veel ausam oleks võrrelda kasum/h.

HU grinder
09.03.10, 15:05
Seal oli öeldud, et vähemalt 10k kätt. Kuid kui selles ajavahemikus on mängitud rohkem käsi, lähevad need kõik arvesse, kui aga selles ajavahemikus on mängitud alla 10k kätt, siis ei kvalifitseeru mängija võrdlusele. Miks te selles 10k-s nii kinni olete, jutt ei käi vaid 10 kilosest samplist, vaid minimaalselt 10 kilosest samplist, grindi selle ajaga või 200k kätt.

Rage
09.03.10, 15:23
pigem jahh ajaperiood ja minimaalne kätearv mis arvesse lähevad..

DaBeat
09.03.10, 16:57
Ma ei saa aru, alguses räägid kasumist ja siis ütled, et parima winratega mängija saab raha endale.. Kasum on ikka winrate x hands played + rakeback (+ bonuses) imo.

Nii et kui võistleme kasumi teenimises, siis oleks käpp, muidu mitte.

Edit: kui kasumi liini edasi arendada, siis veel ausam oleks võrrelda kasum/h.


Winrate järgi kellel BB/100 kõige parem võidab.

rohelinekonn
09.03.10, 17:08
ma mõtlen selle peale, aga midagi ei luba kuna tavaliselt lõppevad sellised üritused minujaoks kaosega.
ja kui ma jooksen 10k käsi väga hästi siis ma nagu ei tahaksgi enam edasi mängida. Seega arvan et peaks olema mingi teatud arv käsi näit. 25-40k ja kui selle täis saad vaadatakse winrate. Lihtsalt aega seda nr täis mängida on nädal kui teed kiiremini siis pole kah midagi.

ranka
10.03.10, 13:38
sa tahaks siis 200k käe peale teha? et swingid ei mõjutaks winrate?

Ei mina ei taha üldse teha aga minu mõte ühineb järgneva härraga:


Väike kala siin pakkumises on - nimelt kui keegi teeb selle ajavahemikuga elugrindi ja 100k käsi, siis ta justkui võiks noppida sealt 10k hiiterilõigu välja ja selle esitada. Tingimustesse tuleks lisada, et võistlus algab fikseeritud ajal ja lõppeb, kui esimesed 10k käsi täitunud. Lisaks tuleb mahtuda etteantud ajalimiiti.

EDIT: muidu tore pakkumine, osaleks isegi, kui oleks veidi pädevam!