PDA

View Full Version : Very low Fixed limit kasumlikkus?



andrus69
07.03.10, 12:22
Sai proovitud kõige madalamat fixed limitit unibeti laudades 0,02/0,04 eurosentidega. Lahmijaid väga palju ja tõstesse tullakse millega iganes ja lõpuni panustega tullakse millega iganes.
Iseenesest läks päris kenasti ja sai ikka iga päev teenitud miskit. Nüüd viimasel ajal on suht nullimäng või väike kasum/kahjum päevaselt.

Kas loogiliselt pikas perspektiivis peaks siin üldse erilist kasumit tulema, kuna enamus potte võtad endale ainult sellega kui sul on parim käsi ja foldi nuppu üldiselt ei eksisteeri paljudel?

variatsioon
07.03.10, 13:05
igas limiidis saab teenida pikas perspektiivis raha kui sa oled vastastest parem

andrus69
07.03.10, 13:12
Sea küll, aga lihtsalt kui lõpuni tuleb peaagu alati vähemalt 4 mängijat ja ükskõik millega, kas siis ei peaks suuresti olenema asi kaardijooksust, mis peaks olema pikas perspektiivis võrdne?

variatsioon
07.03.10, 13:20
Sea küll, aga lihtsalt kui lõpuni tuleb peaagu alati vähemalt 4 mängijat ja ükskõik millega, kas siis ei peaks suuresti olenema asi kaardijooksust, mis peaks olema pikas perspektiivis võrdne?

jh kaardijooks on pikas perspektiivis võrdne.
skill = $

alaska
07.03.10, 15:04
kui ülejäänud on igasuguse saastaga potis siis sinu eelis on see, et sina oled heade kaartidega potis. niimoodi teenidki pikas perspektiivis.

Viski
07.03.10, 15:34
On sul mingi põhjus ka miks FL'i mängida ?

andrus69
07.03.10, 18:57
Alustasin No Limitiga ja alguses läks hästi ja siis läks kehvasti ja hakkasin lollusi tegema ja võtsin ennast natukeseks eemale ja et ei teeks idiootseid allinne jne katsetasin FLi, et maha rahuneda. Nüüd vaikselt panen kõrvale No Limitit endiselt, kuid aegajalt ka FLi. Iga muutus alguses on edukas, kuid hiljem hakkab jälle metsa poole kiskuma.

imthcplant
07.03.10, 20:00
NJaa see väike fixed limit on haige.... Callivad kõigega ja hitivad rõõmsasti...Aga pms on seal nii et kui ootad endale 5 head kätt millega mängid... ja nendest ühega suudad võita showdownil siis peaksid olema kas 0 seisus enda 4 kaotusega v isegi pisut plussis. Kokkuvõtteks on micro FL mõtetu koht kus raiskad rohkem oma närve kui võidad midagi.

oitarvi
07.03.10, 20:18
Ma ka ei näe mõtet micro FL-i mängida. Kui siis ainult entertainmenti eesmärgiga. Olen ka proovinud kunagi ammu seda sama limiiti, kus sa. Callisin ka tuimalt koguaeg mingite cräp händidega ja vahepeal imes päris hästi runner-runnereid ära. Seal väga ei foldita jah panustamise peale.
Ma ei kujuta ettegi, et keegi sellises limiidis mängida saab pikemat aega ja teenida. No siis peaks ikka väga head närvid olema ja kindlasti kõva multitablemine.

Tigrano
07.03.10, 20:27
Ma täitsa alguses mängisin FL aga nähes, et asi sureb välja järk järgult ei olnud mõtet seda enam mängida.

Vahel olen mänginud, kui mingit boonust vaja kiiresti vabastada või lõpetada, sest boonused tulevad mega kiiresti lahti.

Viski
07.03.10, 20:51
Ma olen ka proovinud .. invaliidi tunne tuleb peale.

cutoff
08.03.10, 23:50
Mis sa piinad end, tule kohe ära sealt. Kindlasti ei õpi sa sealt midagi ja raha ka ei teeni ja kindlasti pole ka fun ehk 3 asja millepärast pokkerit mängida puuduvad selles mängus täielikult

olavike
09.03.10, 09:52
Minu kogemus (üle aasta Fixed Limitit mänginud) näitab, et alla $1/$2 pole mõtet FL mängida. Sellest limiidist alates juba osatakse foldida ka.

anti
10.03.10, 07:39
Kindlasti on võimalik kasumit teenida. Ja alustamiseks ka fixed limit tunduvalt kergem mäng kui NL. Loe läbi "Small Stakes Holdem" ja probleeme ei tohiks enam olla.

cutoff
11.03.10, 15:22
Proovin ka just huvi pärast fixed limitit, võtsin Fulltildis FL200-ja ja ostsin suurelt sisse ( 10 taala ) :D aga polegi nii igav ja peale boonuse lahtimängimise saab ka vähe cashi, hetkel 80, kaart jookseb ja makstakse kinni nii kõrge Q-ga kui ka muude heade kätega :)

olavike
11.03.10, 15:32
FL200 pole enam very low limit ka :)

sorm
16.03.10, 14:06
FL200 pole enam very low limit ka :)

Mis on FL200? 1/2 pimedatega? Fixed Limit kutsutakse võimalike panuste suuruse järgi. Fixed 1/2 näiteks on pimedad 0,5/1 ja betid siis vastavalt 1 või 2.

Kui satute mingit kirjandust lugema, siis seal on Low Limit kuni 3/6 (5/10), middle on kuni 15/30 ja high 100/200.

0,02/0,04 on microlimit :)

qjet
17.03.10, 21:37
ma proovisin ka 1/2 pärast 10 kätt panin kinni. liiga retarded minu jaoks

olavike
24.03.10, 23:39
ma proovisin ka 1/2 pärast 10 kätt panin kinni. liiga retarded minu jaoks
Kiire töö, kui 10 käega juba aru saad, kas on sobiv või mitte :rolleyes:

Kosmonaut
28.03.10, 21:11
Ise FLi ei ole mänginud, sõber aga pelas seda umbes aasta. Jõudis lõpuks 10/20 mängima.
Fixis on asi see, et su edge fishi suhtes pole väga suur. See tähendab esiteks suuremat variance (fixi variance on tõesti legendaarne :P), teiseks on fishe rohkem: nad tunnevad, et oskavad mängida (raha kaob aeglasemalt).
Fixi eeliseks on see, et saad alguses kiiresti norm taseme mängu selgeks aga et kõrgetel (keskmistel) limiitidel mängida, peab ikka väga palju vaeva nägema (rohkem kui NL siis). Lisaks muidugi rake genereerimine - igasugused bonused jms tiksuvad iseenesest lahti.
Ja loomulikult saab fixiga palju raha teenida: pokerstrategys on küllaga tüüpe, kes ikka väga palju teenivad. Samas tean sealt ka küllalt mängijaid, kes on NLi üle tulnud erinevatel põhjustel (kaasa arvatud mu sõber) , ja ma räägin võitvatest midstakes mängijatest.

cutoff
01.04.10, 00:04
Mängisin 2500 kätt FL100 ja FL200 ja ikka ei sobinud mulle. KK ja AA kräkiti mul stabiilselt ära ja ok poti sain siis kui hittisin neliku, tekkis tunne et set pole midagi väärt. Läksin tagasi NL-i ja kiiresti võitsin 100 taalase poti. Minu arvates FL ikka superkannatlikkusega mängijatele, respekt neile