PDA

View Full Version : NL25 isoleeritud multilimpcallitud TPTK



pikk28
08.03.10, 18:06
vastased on kõik vähemal või rohkemal määral fishid. on sellises spotis õige liin bet/call võimalik fishi all-in? see minraise oli muidugi fantastiline tema poolt.

$0.10/$0.25 No Limit Holdem
5 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG zbych ($15.15)
CO Bloemfontein ($25)
BTN Cool-Ruler1 ($24.10)
SB Hero ($25.25)
BB john_manios ($6)

Pre-Flop: ($0.60, 5 players) Hero is SB Q :club: A :spade:

zbych calls $0.25, Bloemfontein checks, Cool-Ruler1 calls $0.25, [b]Hero raises to $2, 1 fold, zbych calls $1.75, Bloemfontein calls $1.75, Cool-Ruler1 calls $1.75

Flop: 3 :club: Q :heart: J :heart: ($8.25, 4 players)
Hero bets $5, 2 folds, Cool-Ruler1 raises to $10, [color=#cc0000][b]Hero ?

kardpleier
08.03.10, 18:44
tunnen $$$ lõhna . ilmselt asi mu ninas ,aga ma läheks AI

muidu minraise imelik tõesti. ei tahaks foldida sellise venna vastu ikkagi

levis
08.03.10, 19:37
Loogilised käed on 33, QJ või mõni tugevam tõmme, mille vastu oleme maybe veidi taga või üsna coinflip, samas fish võib siin teha minraise ka igasugu kahtlaste tõmmete või muidu imelike kätega nagu KJ jne.jne., milliseid ei julge isegi loetlema hakata :cool: Üldiselt muidugi 4way potis TPTK suckib, samas board on huvitav ja preflop üsna karm tõste olnud, raske foldida kui juba sedasi AQo mängida. Ise ma üritan fishi-armee vastu igasugu AQo ja nõrgemate kätega pigem weak-tight stiilis lasta, mida rohkem ruumi postflop lükkeid teha, seda suurem eelis kogemustega mängijal, aga tihti selline jutt-soovitus jätab muidugi kõvasti soovida lol

Üldiselt aga nii, et 33 on ainus suurim katastroof, mis paistab ja 29% stackist sees, pulgad läinud, mingu siis juba trumm kah - üsna tuff spot, aga ma ei foldi kui juba nii mängitud ja selline board. Pakun, et näitavad siin tihti oma minraisega tavalist mastitõmmet.
Hetkel vaadates, siis Call tundub halb isegi positsioonilt, rääkimata siis OOP.

timukasr
08.03.10, 20:14
Nii suur multiway pot, et ise leiaks siin suht lihtsa foldi, vastasel kipub siin olema 33 või mingi 2 paari. Drawd on ka loomulikult võimalik, aga ma pigem foldiks.

pikk28
08.03.10, 20:39
tänud arutelu eest!
ise timebankisin pmst lõpuni ja shovesin. vastane insta callis 66-ga. mul oli nagu wtf!!!

totaldonk
08.03.10, 21:26
tänud arutelu eest!
ise timebankisin pmst lõpuni ja shovesin. vastane insta callis 66-ga. mul oli nagu wtf!!!

:heart: räimed

Jennifer
09.03.10, 02:20
kõll kõll :D