PDA

View Full Version : Omaha Mängijate Nurgake



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8

pikk28
01.12.08, 14:20
mõtlesin, et äkki ranka sa viitsiksid teha ka Omaha nurgakese nagu 6 max NL sai. Palju üldse on igapäevaseid Omaha playereid?
Mina olen PLO20-s, hotcocacola vist PLO100-200 ja privador vast veel kõrgemal. Oleks tore kui keegi viitsiks siin ka arutada käsi jms. Omahast suht vähe kribatakse. Kuid mul sisetunne ütleb et see varsti populaarsem kui Texas HOldem :)

ranka
01.12.08, 14:23
LOL?

Milleks mina pean seda tegema? Avad strateegia alafoorumi ning teedki teema nimega OMAHA nurgake või mida iganes :)

Ja rõhutan - alafoorumeid enne ei tule, kui näidatakse, et antud mänguliik on populaarne ning vajab uut alafoorumi. 6maxi koha pealt on mul veel otsus lahtine ning peaks pollid üles riputama.

pikk28
01.12.08, 15:33
selka

Oki
01.12.08, 21:19
Kui selles nurgas keegi opetust ka jagaks ,siis oleks asjal jumet.Mitmekylgsus tuleb ainult kasuks.

ESTPatrick
02.12.08, 15:10
õpetaks kui oskaks, lollust ei ole mõtet ka jagada

algajaproff
02.12.08, 22:20
Omaha nurgakese võiks avada küll. Mina olen kindlasti käpp teadmisi jagama, niipalju kui mul neid on.

ranka
02.12.08, 22:24
Teen sellest teemast Omaha nurga ja liigutan Strateegia foorumi alla.

pikk28
03.12.08, 10:52
kellel huvi tõsisemalt Omaha vastu, sel tasub kindlasti lugeda läbi paar 2 põhilist raamatut, mida soovitatakse.

1. How Good Is Your Pot Limit Omaha?" by Stewart Reuben
2. Jeff Hwang's "Pot Limit Omaha Poker."

sealt saab selgeks põhitõed. Ütlen ausalt, et mina veel lugenud neid pole, kuid kindlasti on plaanis.
Hetkel tuhlan rohkem ringi netis ja söön igasugust materjali, mida google otsingumootor pakub, kui sisestan "pot limit omaha strategies" :)
Kellelgi head linki on jagada, siis võiks siia postitada.

algajaproff
03.12.08, 22:24
Kindlasti tasub raamatuid lugeda, eelkõige Hwangi ja võib-olla ka Slotboomi. Samas peab tunnistama, et online 6-max PLO mängude jaoks on mõtet põhiliselt õppematerjali otsida 2+2 foorumist, kus on erinevaid teemasi lahatud päris palju alates preflop statsidest ja lõpetades päris keeruliste meta-mängu situatsioonidega. Algajatele tahaks kindlasti rõhutada, et omaha ei ole holdemiga võrreldes kindlasti mitte kullaauk, kuna tegemist on palju suurema variatsiooniga mänguga ja nõrgemaid vastaseid on raskem lühiajalises perspektiivis üle mängida. Omaha mängimist tasab aga kindlasti kaaluda juba ainult oma pokkeri iq suurendamise eesmärgil.

runnar
04.12.08, 13:54
slotboom on hea jah aga selle juures on viga see, et seal õpeatud shortstäk strateegia tõttu on fullring omaha netis suht haruldaseks muutunud.

ranka
04.12.08, 14:05
slotboom on hea jah aga selle juures on viga see, et seal õpeatud shortstäk strateegia tõttu on fullring omaha netis suht haruldaseks muutunud.


Minu arvates pole full-ringi Omaha (hi) mitte kunagi olnud netis populaarne.

hotcocacola
04.12.08, 15:30
Raamatuteni ma pole jõudnud veel, aga FHMi ja PLayboyd loen küll, hahe :D.

Ise pelan PLO50; PLO100 enamjaolt...vahel kui väga vaja siis PLO200, but its wrong :/

Kõige parem taktika: oota kätt, ära ise raisei kunagi, va siis kui sa mingi button ja AA käes ja proovi hea flopi puhul midagi erakordset endale ettekujutada:D

CTXrix
04.12.08, 16:00
Õnnestus ükspäevis Cake-is FR NLO-d mängida. Vot see on üks pull mäng ;D

Kui kellelgi on link mõnele eriti heale PLO artiklile, siis võiks siia visata :)

pikk28
04.12.08, 17:02
Õnnestus ükspäevis Cake-is FR NLO-d mängida. Vot see on üks pull mäng ;D

Kui kellelgi on link mõnele eriti heale PLO artiklile, siis võiks siia visata :)

alustuseks www.omahaplanet.com.

Hotcocacola strateegia on muidugi puhas kuld :)

antnx
08.12.08, 15:30
Sain partypokerisse 10$ ja mängisin PLOMAHAT - hakkas väga meeldima ja huvitama - tahaks veel proovida aga rolli pole :(

RudiTurbo
09.12.08, 22:14
Raamatuteni ma pole jõudnud veel, aga FHMi ja PLayboyd loen küll, hahe :D.

Ise pelan PLO50; PLO100 enamjaolt...vahel kui väga vaja siis PLO200, but its wrong :/

Kõige parem taktika: oota kätt, ära ise raisei kunagi, va siis kui sa mingi button ja AA käes ja proovi hea flopi puhul midagi erakordset endale ettekujutada:D


Siiamaani minu vähesed katsetused, mis ma olen teinud, mängi ainult nutsi ja raise nii palju kui jaxad ning on mõjunud küll ;D

Ning Omahas preflopist AA pole mingi nuts, all ini pole eriti mõtet punnida, v.a siis kui Sul on kõik neli brodway kaarti ning 2 suited A'ga varianti olemas ja nii, siis on juba preflop nuts.
Nii palju kui aru saanud olen, Omahas tuleb mängida võimalikult suurte drawidega käsi.
Muidugi ma pole mingi expert, see lihtsalt mu oma arusaamine Omahast seniste väheste edukate katsetuste põhjal ning mõnede kõrva jäänud Pro'de ütlused :)

ok2aa
10.12.08, 07:56
draw'd peaksid olema ka nut draw'd

kuco
10.12.08, 10:43
Põhitõed peaksid olema sellised.

Positsioon, positsioon, POSITSIOON
Kõik neli kaart peavad omavahel kokku sobima. AA72r on ebavajalik pushida, kui sa ei saa oma stacke sisse preflop.
Minu soovitus on jäta pisikesed kaardid mängust välja. Microstakesis jätaksin mina välja kõik käed milles on 8st väiksem leht sees. Va erandid nagu suured paarid ja pisikesed kõrval.

Flushdraw on annab meeletult juurde. Paar + FD on turnis ees ülepaarist. Draw to the nuts or dont draw at all. Preflop 3.5BB callimine on väikene viga aga kui vastane läheb oma ülepaariga või kehvema drawga lolliks siis on implied odds meeletud.

Overfull vs Underfull. Alati kui sul on non-nut maja ei tasu sellega hulluks minna. Kuskil on öeldud, et underfulliga võidab väikse poti ja kaotab suure. Boardil 998 on 88xx vs 89xx drawing dead. Ei ole just kõige meeldivam olukord või mis :)

Pead ka arvestama, et võid olla mingi suurema draw vastas, et sinu meeletust wrapist on alles 4 nut-outi

Ja kui flop ja turn on läbi checkitud siis peab ALATI panema positsioonist pool potti.
hämmastav kui palju saab maha võetud sellega

Lõppu paar pilti oddsidest kahh...

ranka
10.12.08, 18:01
Põhitõed peaksid olema sellised.

Positsioon, positsioon, POSITSIOON
Kõik neli kaart peavad omavahel kokku sobima. AA72r on ebavajalik pushida, kui sa ei saa oma stacke sisse preflop.
Minu soovitus on jäta pisikesed kaardid mängust välja. Microstakesis jätaksin mina välja kõik käed milles on 8st väiksem leht sees. Va erandid nagu suured paarid ja pisikesed kõrval.

Flushdraw on annab meeletult juurde. Paar + FD on turnis ees ülepaarist. Draw to the nuts or dont draw at all. Preflop 3.5BB callimine on väikene viga aga kui vastane läheb oma ülepaariga või kehvema drawga lolliks siis on implied odds meeletud.

Overfull vs Underfull. Alati kui sul on non-nut maja ei tasu sellega hulluks minna. Kuskil on öeldud, et underfulliga võidab väikse poti ja kaotab suure. Boardil 998 on 88xx vs 89xx drawing dead. Ei ole just kõige meeldivam olukord või mis :)

Pead ka arvestama, et võid olla mingi suurema draw vastas, et sinu meeletust wrapist on alles 4 nut-outi

Ja kui flop ja turn on läbi checkitud siis peab ALATI panema positsioonist pool potti.
hämmastav kui palju saab maha võetud sellega

Lõppu paar pilti oddsidest kahh...

Hämmastav kuju oled!

Igastahes suured tänud, sain väga palju abi ja uusi mõtteid su VÄGA lühikesest aga PÕHJALIKUST kommentaarist. Ja nagu ma aru saan, siis ise mängid omahat palju? Kui jah ja kui saladus pole, kaua olen omahatanud, mis limiiti mängid ning mis saidil?

kuco
10.12.08, 20:07
Hämmastav kuju oled!

Igastahes suured tänud, sain väga palju abi ja uusi mõtteid su VÄGA lühikesest aga PÕHJALIKUST kommentaarist. Ja nagu ma aru saan, siis ise mängid omahat palju? Kui jah ja kui saladus pole, kaua olen omahatanud, mis limiiti mängid ning mis saidil?

level?

ranka
10.12.08, 20:11
level?


No, sest omahast tõesti ei teadnud essugi ja mina leidsin, et väga vajalik kommentaar oli.

kuco
10.12.08, 20:21
No, sest omahast tõesti ei teadnud essugi ja mina leidsin, et väga vajalik kommentaar oli.


2p2s oli algajatele jutt


http://forumserver.twoplustwo.com/38/omaha-high/nl-donk-about-play-1st-plo-session-home-game-any-advice-330809/

surka
11.12.08, 19:51
ma ise Hwangi raamatu läbi lugenud, igati asjalik oli aga distipliini probleemidele seal kahjuks lahenudsi ei leidnud. igataes igal flopil kus bettida tahad on reeglina betpot kõige parem variant, sest tight mängu mängides on vaja sette drawde eest kaitstan ning drawga v nõrgema käega vähem bettimine annab kiiresti teistele aimu millega sa seal betid.
ka paardunud floppidel on hea betpot, sest käel mis koolib on ikka autse.
väike bet omaha flopil on paha nagu holdemi openlimp ;D

algajaproff
14.12.08, 12:00
ma ise Hwangi raamatu läbi lugenud, igati asjalik oli aga distipliini probleemidele seal kahjuks lahenudsi ei leidnud. igataes igal flopil kus bettida tahad on reeglina betpot kõige parem variant, sest tight mängu mängides on vaja sette drawde eest kaitstan ning drawga v nõrgema käega vähem bettimine annab kiiresti teistele aimu millega sa seal betid.
ka paardunud floppidel on hea betpot, sest käel mis koolib on ikka autse.
väike bet omaha flopil on paha nagu holdemi openlimp ;D



Alati poti panustamine on tõesti parem strateegia, kui hakata tugeva käega slowplayma ja muid trikke tegema, mis üldiselt lõppevad hävinguga. Samas ei pruugi pot bet alati kõige kasulikum panus olla. Kui sul on tight vastane, siis on näiteks paardunud flopil ülepaariga kasulikum panustada pigem pool potti, sest nõrgema käe viskab ta selle panuse peale ära, kuid tugevamaga raiseb. Agressiivsete vastastega on lood keerulisemad, sest nemad võivad 1/2 pot beti lugeda nõrkuseks, mistõttu ülepaariga võiks pigem panustada rohkem ja tugevama käega hoopis vähem, et indutseerida bluffi.

Põhiline on siiski leida selline panus, mis teeb oma töö õigesti ära ja see peaks kehtima samamoodi kõikide pokkeri variatsioonide puhul.

Tigrano
14.12.08, 12:24
Peale eilset Balti MV hävingut, peab rohkem Omaha nurka uurima hakkama ;D

HouseOfAces
14.12.08, 17:37
Palju on omaha mängijatel abiprogramme kasutusel(trackerid, jms.)? Omahale valik muidugi kitsam, kui holdemil.

Endal pidevalt kasutusel kaks programmi. Poker Tracker Omaha+PAHUD ja Omaha Indicator (http://www.omahaindicator.com).
PTO on kasutuses just hilisemaks mängu analüüsimisiseks ja Indicator on lauas mu meelest üks hea abimees. Kuu aega teda kasutanud ja investeering on seda väärt. Soovitan.

Ehk on veel midagi head, mida pole avastanud.

kuco
15.12.08, 08:34
Palju on omaha mängijatel abiprogramme kasutusel(trackerid, jms.)? Omahale valik muidugi kitsam, kui holdemil.

Endal pidevalt kasutusel kaks programmi. Poker Tracker Omaha+PAHUD ja Omaha Indicator (http://www.omahaindicator.com).
PTO on kasutuses just hilisemaks mängu analüüsimisiseks ja Indicator on lauas mu meelest üks hea abimees. Kuu aega teda kasutanud ja investeering on seda väärt. Soovitan.

Ehk on veel midagi head, mida pole avastanud.


Sellest indikaatorist polnud ma midagi kuulnud aga mis statte hoiate mängijate kohta. Minu veel standard VPIP/PFR/TA/Hands

HouseOfAces
15.12.08, 13:14
Sellest indikaatorist polnud ma midagi kuulnud aga mis statte hoiate mängijate kohta. Minu veel standard VPIP/PFR/TA/Hands
PAHUDis on lisaks standardile cbet, Raises cbet ja Folds cbet.

Indicatori kohta veel nii palju, et näitab ära stardikäe tugevuse (http://www.omahaindicator.com/startinghand.php) ja Hutchison pointsid (http://www.omahaindicator.com/hpoint.php), sellele toetudes siis otsus, kas mängida kätt või mitte. Hiljem juba outse ja käe tugevust. Kohe kindlam mängida, et midagi ei jää kahe silma vahele ;).
Aega rohkem vastaste käitumist jälgida.

Keiss
15.12.08, 17:45
Väga head lingid ja mõtted mehed! Ja ma olen ka mõelnud, et kui Holdem-is peab PF olema agressiivne siis Omahas ei tohiks seda tavaliselt olla nagu ka hotcocacola arvas kuna board määrab pea kõik. Kuco või keegi võiks kommenteerida ka PF agressiivsuse vajalikkust ning millal ja miks seda teha? Samuti kui palju erineb turniiritaktika cashist?

surka
15.12.08, 20:09
madalatel limiitidel pole pf agressioonil eriti mõtet, sest post flop saad raha käega ikka sisse.
ahjaa, tahtsin veel mainida, et trios nyyd PLO4 ja PLO10 ka, et seal on holdemimängijatel hea mänguga tutvuda, ilusti comfortzones :P

Potsataja
16.12.08, 03:16
Rõõmustav uudis Trio microgrinderitele (või on see juba vana uudis? ) Märkasin, et on tekkinud alates 0,02/0,04 blindidega PLO lauad, varem oli alates 0.10/0.20.

Keiss
16.12.08, 03:28
See on tõesti hea uudis. Saab odavamalt õppida.

pikk28
16.12.08, 09:05
mulle see vilets uudis, sest kõik dollari lauad kadusid ära. Rolli on täpselt niipalju et toksida PLO20, kuid nüüd on see eurides krt ja selle jaoks pole rolli piisavalt. Ja PLO10-e laudu kuidagi jube vähe.

Tigrano
16.12.08, 09:14
mulle see vilets uudis, sest kõik dollari lauad kadusid ära. Rolli on täpselt niipalju et toksida PLO20, kuid nüüd on see eurides krt ja selle jaoks pole rolli piisavalt. Ja PLO10-e laudu kuidagi jube vähe.


Igasugused muutused tekitavad alati probleeme, Ongames näiteks pandi filtrid softile peale, et saad valida NL, Omaha, Full ringi, Shordi jne vahel ning kõik PL lauad kadusid ära, täielik tühjus, samuti fixed limiti populaarsus kahanes jälle.

surka
17.12.08, 18:42
küsimus : kuidas mängiksite top2 paari oop madalal laual?
kui turn maha tuleb, siis pole yhtki kaarti mis sulle sobiks(ülekaart v paardub madalaim kaart v tuleb mingi str8draw kokku), juhul kui maja ei saa, seega su top2paarist, mis tundub igati asjalik käsi ei jää umbes 80-90protsenti turnil midagi alles.
betfold/checkraise/checkfold?

pikk28
18.12.08, 17:36
nii... mul algus tehtud. Tellisin krisostoomusest Pot Limit Omaha raamatu. jaanuaris peaks kätte saama. hind suht odav, mingi 239 kulli vms.
1 buyin PLO20-s:)

pikk28
20.12.08, 10:48
Palju on omaha mängijatel abiprogramme kasutusel(trackerid, jms.)? Omahale valik muidugi kitsam, kui holdemil.

Endal pidevalt kasutusel kaks programmi. Poker Tracker Omaha+PAHUD ja Omaha Indicator (http://www.omahaindicator.com).
PTO on kasutuses just hilisemaks mängu analüüsimisiseks ja Indicator on lauas mu meelest üks hea abimees. Kuu aega teda kasutanud ja investeering on seda väärt. Soovitan.

Ehk on veel midagi head, mida pole avastanud.


oot, kui ma mängin triobetis, kas siis PT omaha + pahud seal töötab? Või mis tarkvara ma üldse saan triobetis omahat toksides kasutada?
Indicator vast töötab?

-andres-
20.12.08, 11:52
oot, kui ma mängin triobetis, kas siis PT omaha + pahud seal töötab? Või mis tarkvara ma üldse saan triobetis omahat toksides kasutada?
Indicator vast töötab?

Privador Trios müristab ja kuu lõpus on graafikuid pannud, seega tööle PT Omaha Primas saama peab :).

Maheaatom
02.01.09, 15:13
Ma pean taaskord tunnistama, et üks hullemaid kohti Omaha mängimiseks on Microgamingu sendilauad nagu näiteks 0,10/0,20 jt. Just need lauad on täis õpihimulisi juba üsna heale tasemele jõudnud Omaha-spetsialiste, kes alles pumpavad oma rolli üles.
Lähed 0,50/1,00 ja 1,00/2,00 - hoopis teine asi. Mast lauas, lööd potti ja ikka mingi idioot callib kahe paariga. Mõni vend on nõus preflopist külmalt $200 sisse kütma kaartidega 3,6,J,Q rainbow. Teine paneb oma ässade paariga lõpuni nuppe, olgu lauas ükskõik millised kaardid Jne. Kui rolli on ja suudad beadid ning svingid ära kannatada, siis peaks seal mängimine Omaha-pro jaoks vägagi kasulik olema.

hotcocacola
03.01.09, 10:47
Ma pean taaskord tunnistama, et üks hullemaid kohti Omaha mängimiseks on Microgamingu sendilauad nagu näiteks 0,10/0,20 jt. Just need lauad on täis õpihimulisi juba üsna heale tasemele jõudnud Omaha-spetsialiste, kes alles pumpavad oma rolli üles.
Lähed 0,50/1,00 ja 1,00/2,00 - hoopis teine asi. Mast lauas, lööd potti ja ikka mingi idioot callib kahe paariga. Mõni vend on nõus preflopist külmalt $200 sisse kütma kaartidega 3,6,J,Q rainbow. Teine paneb oma ässade paariga lõpuni nuppe, olgu lauas ükskõik millised kaardid Jne. Kui rolli on ja suudad beadid ning svingid ära kannatada, siis peaks seal mängimine Omaha-pro jaoks vägagi kasulik olema.


microgamingu PLO10 - PLO20 - KOHUTAV....ja veel hullem on see, et enamjaolt floppi sisenevad kõik mängijad ja proovi siis preflop kõva käega midagi korraldada....oi jube jube...pm ma ei kannata microg. madalates laudades enam PLO-d taguda- võimatu :D

pikk28
03.01.09, 10:51
niipalju kui ma sinu videot vaatasin, siis ega sa ise panid ka suht julmalt. preflop raise callisid OOP ära ka igast sitaga :)

Tigrano
03.01.09, 12:13
microgamingu PLO10 - PLO20 - KOHUTAV....ja veel hullem on see, et enamjaolt floppi sisenevad kõik mängijad ja proovi siis preflop kõva käega midagi korraldada....oi jube jube...pm ma ei kannata microg. madalates laudades enam PLO-d taguda- võimatu :D


Kui Full Tilti jälgida ja mida Prod teevad, siis olen vaadanud, et floppi vaadatakse ka väga palju ja nagu ütlesid katsu, siis kõva käega midagi korraldada.

ranka
03.01.09, 14:25
PLO-s vaadaksegi palju flopp imo.

runnar
04.01.09, 11:13
PLO ei olegi deepstäkiga preflop mäng

ranka
04.01.09, 12:25
PLO ei olegi deepstäkiga preflop mäng


Mis see tähendab? Minu arvates kõik ilma capita mängud on deepina kindlasti poole põnevamad, kui shortina.

runnar
04.01.09, 12:36
noh, et texases on AA reeglina suht monster ka peale floppi, omahas on vahed väiksemad ja flop peab reeglina aitama, et kätt edasi mängima

ranka
04.01.09, 12:44
noh, et texases on AA reeglina suht monster ka peale floppi, omahas on vahed väiksemad ja flop peab reeglina aitama, et kätt edasi mängima


Ainult 150BB deep või väiksemana. Kui üle selle siis AA hakkab nii julmalt valuet kaotama ning rohkem hakkab esile tõusma skilli osakaal ;)

PLO-s ma tõesti ei tea, kui oled 200BB deep kas on mõtet hakata trashiga flopis bluffima ja muid trikke tegema.

surka
09.01.09, 12:48
PLO-s ma tõesti ei tea, kui oled 200BB deep kas on mõtet hakata trashiga flopis bluffima ja muid trikke tegema.


positsioonilt ikka
olles 200BB deep ei saa vastane marginaalse käega OOP koolida

jrgn hell
13.01.09, 20:38
Kas keegi mulle tahab omaha indicatorit anda, kuna peab seal lehel mingi depositi tegema. FTP-sse ei taha raha panna uuesti ja ongamei ei olnud.

Kas leidub mõni muu võimalus ka?


ette tänades


selles mõttes, et kui tasuta pakuvad koos depositiga, siis ma elian,e t pole väga hull vargus, kui keegi niisama saadab. aga kui ei saa, siis ei saa ;)

surka
13.01.09, 22:00
omaha indicator ???
misasi see veel on?

HouseOfAces
14.01.09, 05:54
omaha indicator ???
misasi see veel on?
http://www.omahaindicator.com/


Kas leidub mõni muu võimalus ka?

http://www.omahaindicator.com/cashorder.php
Ise ostsin $80 välja, läbi FullTildi transferi nende arvele. Võta suppordiga ühendust ja saadavad sulle detailid, kuidas ning kuhu.

NB: Litsentsi ei julge jagada, sest programm suhtleb nende serveriga ja mine tea mis infot saadab. Liiga hea programm, et ilma jääda ;).

pikk28
14.01.09, 10:58
€0.25/€0.5 Pot Limit Omaha Hi
5 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG Moneyman441 (€35.82)
CO superdom (€31.90)
BTN Hero (€49.64)
SB Lapan3n (€46.63)
BB L_Janzon (€81.71)

Pre-flop: (€0.75, 5 players) Hero is BTN A :club: 7 :heart: K :heart: 7 :club:
Moneyman441 calls €0.50, superdom calls €0.50, Hero raises to €2.75, 1 fold, L_Janzon calls €2.25, Moneyman441 folds, superdom folds

Flop: 3 :club: 5 :diamond: A :diamond: (€6.75, 2 players)
L_Janzon checks, Hero bets €5, L_Janzon calls €5

Turn: K :diamond: (€16.75, 2 players)
L_Janzon bets €4.18, Hero calls €4.18

River: 5 :heart: (€25.11, 2 players)
L_Janzon checks, Hero ?

yess kui vähe on inimesele rõõmuks vaja :) Lõpuks saan ka käsi postitama hakata (enne lihtsalt ei osanud ja imelik oli nagu ka küsida kuidas asi käib).
Vaja veel ainult mastid korda teha järgmine kord. uurin kuidas see käib.

Olen ma üldse selle käega õigel teel? peaks value bettima? Kui palju?



lenC: ma tegin kaardid korda

surka
14.01.09, 14:29
valubettima?
lauas on paar, rida ja mast, arvasin et küsimus oli hoopis selles, et kas peaks bluffima v on AK millegi vastu ees.
sellisel kohal valubet eeldab päris kõvasi riide vastase kohta ning eelnevat ajalugu konkreetse vastasega.
ainsad käed mida sa antud kohal biidiks on 46 busted str8drawna ja A3, millega ta turnil blokkbeti tegi ja tahtis potti madalana hoida. tseki järgi ja looda, et oled ees, kui arvad, et vastane ei usu, et sul fullik võiks olla.

pikk28
14.01.09, 18:57
tnx vastuse eest!

jrgn hell
14.01.09, 21:36
http://www.omahaindicator.com/

http://www.omahaindicator.com/cashorder.php
Ise ostsin $80 välja, läbi FullTildi transferi nende arvele. Võta suppordiga ühendust ja saadavad sulle detailid, kuidas ning kuhu.

NB: Litsentsi ei julge jagada, sest programm suhtleb nende serveriga ja mine tea mis infot saadab. Liiga hea programm, et ilma jääda ;).



aitäh vastuse eest. Peab rääkima, et läbi bookersi kanda saaks

ok2aa
15.01.09, 10:35
pane pott riveril

surka
15.01.09, 15:07
omaha statsid
tekis küsumius, et mis statsidega mängite omahat, lisage ka limiit ja käte arv.
mul endal statsid PLO20€ 9330 käe jooksul...

50.92/25.98/46.63/
VPIP/PFR/won$@SD/

ja ka agro streetide kaupa
pf/flop/turn/river/total/total(ilma pf'ta)
0.87/3.79/3.68/2.15/1.51/3.44
kuidas iseloomustaksite minu mängu, lisaks sellele et lag, mida tean isegi. mida peaks muutma?

pikk28
15.01.09, 15:45
krt ma ei saa PT3 Omahat Triobetis tööle, kui koju lähen siis kirjutan ka teate, mis vea teate annab. Ei lase käsi importida jms.

ranka
15.01.09, 15:52
krt ma ei saa PT3 Omahat Triobetis tööle, kui koju lähen siis kirjutan ka teate, mis vea teate annab. Ei lase käsi importida jms.


Ega midagi sellist?

ODBC Driver - The SQLite 3 ODBC driver has not been loaded yet. Please read the help for this window for instructions on how to do this. If you continue to have problems, please contact support@pokertracker.com.

ok2aa
15.01.09, 19:16
omaha statsid
tekis küsumius, et mis statsidega mängite omahat, lisage ka limiit ja käte arv.
mul endal statsid PLO20€ 9330 käe jooksul...

50.92/25.98/46.63/
VPIP/PFR/won$@SD/

ja ka agro streetide kaupa
pf/flop/turn/river/total/total(ilma pf'ta)
0.87/3.79/3.68/2.15/1.51/3.44
kuidas iseloomustaksite minu mängu, lisaks sellele et lag, mida tean isegi. mida peaks muutma?


see pole enam lag - sa vaatad igast rääbisega (poolte kätega) floppi.

surka
15.01.09, 19:43
mu limiidil omahas on flopi vaatamis % 56.85 minu andmete järgi. seega julgen väita, et mu käevalik on üle keskmise ;D
mis su enda statid on?

pikk28
15.01.09, 21:41
Ega midagi sellist?

ODBC Driver - The SQLite 3 ODBC driver has not been loaded yet. Please read the help for this window for instructions on how to do this. If you continue to have problems, please contact support@pokertracker.com.

sa oled tõsine geenius :)
Jah täpselt see ja kui ma hakkan seda allalaadima, siis seda ei ole seal trackeri lehel. Linki lihtsalt pole, on tühi leht. Huvitav kui ma HEMi installisin, siis enne HEmi ma installisin ka mingisuguse sama jura. Vaatan äkki nüüd töötab :)

ranka
16.01.09, 03:37
sa oled tõsine geenius :)
Jah täpselt see ja kui ma hakkan seda allalaadima, siis seda ei ole seal trackeri lehel. Linki lihtsalt pole, on tühi leht. Huvitav kui ma HEMi installisin, siis enne HEmi ma installisin ka mingisuguse sama jura. Vaatan äkki nüüd töötab :)


Downloadi siit: http://www.pokertracker.com/products/PTH/files/sqliteodbc_new.exe

Enne installi pane tracker kinni.

pikk28
16.01.09, 06:41
Downloadi siit: http://www.pokertracker.com/products/PTH/files/sqliteodbc_new.exe

Enne installi pane tracker kinni.

SUUUUUUUUUURIMAAAAAAD tänud sulle jälle!

ranka
16.01.09, 07:52
SUUUUUUUUUURIMAAAAAAD tänud sulle jälle!


NP.

surka
16.01.09, 08:01
mul ka PTO kohta küsimus, ta ei taha mul turna käsi näidata, mis tuleks teha selleks et ta turna käsi ka näitaks?

jrgn hell
24.01.09, 03:31
irw, sain sellise lessoni praegu. 6 tabeldan lo8 ja siis suht nut käsi, ei mäleta, aga A2s ilusti käes ja kohe floppan nut low ka. Ilge familypot on ja siis mõtlen, et pohhui see high(ei hittinud) kui low nagunii ära võtan, siis ehitan poti, sest kui 2 callerit, siis juba võidan väheke. Ja siis riveris tuli meelde, et low läheb ka ilmselt splitti. Muidugi hig võitsi Jh flush, kui mingi lohh seda julges iga street callida ja low splittisime mingi teise tüübiga.

alaska
24.01.09, 13:33
Tegin eile oma esimese omaha, valisin ühetaalase double or nothing ja duubeldasin! Mitte midagi ei saanud aru, über dongi tunne oli, naersin ja callisin lõpuni oma ässapaaridega. Teised olid õnneks samasugused. Muidu päris huvitav mäng tundub olevat.

ranka
24.01.09, 19:47
irw, sain sellise lessoni praegu. 6 tabeldan lo8 ja siis suht nut käsi, ei mäleta, aga A2s ilusti käes ja kohe floppan nut low ka. Ilge familypot on ja siis mõtlen, et pohhui see high(ei hittinud) kui low nagunii ära võtan, siis ehitan poti, sest kui 2 callerit, siis juba võidan väheke. Ja siis riveris tuli meelde, et low läheb ka ilmselt splitti. Muidugi hig võitsi Jh flush, kui mingi lohh seda julges iga street callida ja low splittisime mingi teise tüübiga.

Olen täpselt ise samasuguse tsenaariumi läbi elanud ja seetõttu mway pottides nut low ei pruugigi olla miski kõva nut, sest potid lähevad splitti. Isegi HU potis on nii olnud, et vana võidab higha ja siis low läheb tema vahel splitti. Peale seda on tilt garanteeritud.

jrgn hell
24.01.09, 21:32
vat see on küll limit omaha8 juures hea, et tilit pole veel kordagi tundnud. Limit noh. Isegi kui lauas kõik kadusid ja hu-d lasin polnud ka midgai häda. Ju siis kui midgai looma hakkab satun oma tavalise helmuthmodei peale.

hotcocacola
24.01.09, 21:44
Isegi HU potis on nii olnud, et vana võidab higha ja siis low läheb tema vahel splitti. Peale seda on tilt garanteeritud.



http://media.urbandictionary.com/image/large/roflmao-41979.jpg

jrgn hell
25.01.09, 23:23
nii, ma olne selline tüüp, kel on sitaks ideid, aga kunagi ei teosta midagi, seega ütlen plaani välja, et vahel keegi küsiks, et kuule lohh, kaugel sa oled oma ideega. Ära tee tühje sõnu!!!

Kuna mu vanem vend on suht geenius arvutitega, aga pokkeriga kokku pole puutunud ja mina pokkeirga kokku puutunud, aga alaarenenud arvutitega ( kõik, kellega olen msnis peale hemi ostmist rääkinud, teavad ), mõtlesin et lööme vennaga pead kokku ja teeme ühe lihtsa programmi alguses omaha hi/lo kohta ja kui loob midagi, siis omaha kohta üldiselt. See rohkem selline enda testimise programmina mõeldud, mis aitaks algajaid. Vend oli nõus muiud vaatama asja, ja ju siis täpsustan, kui millegi tegemiseks läheb. Vb tuleb päris kasutu asi, aga pean läbi suruma selle, muidu nagu alati world domination, aga selle asemel sügan kotte + saab midagi tagasi anda communityle

lets hope for the best

Provoker
26.01.09, 20:36
mis asi on low pot???

suht võhik sellel teemal

jrgn hell
26.01.09, 22:08
A2345 on nut low, nii et kui sul on A2 käes ja kui flopis näiteks kaks kaarti mis väiksem või võrdne 8ga , siis tõmbad juba nut lowd
idee pooolest AA23 double suited kõige parem pf, aint kogu aeg paardub midgai, siis pole oma kusise nut flushiga high peale mõtet loota, keegi, ikka maja kobistas vms


ja low loetakse ülevalt alla, et siis 5432A
A2 ei anna lowd 8632K boardil vaid A4 ehk siis mitte 8632A vaid 6432A
ise nii orki läinud kogu aeg, lol

t_w_
27.01.09, 10:28
mu limiidil omahas on flopi vaatamis % 56.85 minu andmete järgi. seega julgen väita, et mu käevalik on üle keskmise ;D
mis su enda statid on?

sa oled lihtsalt agrodonk, kellega hea meelega lauas istuks. mõttetult loose, liiga aggro, lisaks ilmselt kaotav mängija. flopi ja vastastega ilmselt eriti ei arvesta, kui su AF statte vaadata. kui vastasel käsi on, siis maksad ilmselt kohe välja.

pikk28
27.01.09, 12:30
nice first post. Anna siis few tipsi kuidas paremaks muutuda, selleasemel et mehe maatasa materdad. tra ma ütlen

surka
27.01.09, 20:41
sa oled lihtsalt agrodonk, kellega hea meelega lauas istuks. mõttetult loose, liiga aggro, lisaks ilmselt kaotav mängija. flopi ja vastastega ilmselt eriti ei arvesta, kui su AF statte vaadata. kui vastasel käsi on, siis maksad ilmselt kohe välja.

no kui sa trios mängid, siis võib vabalt HU teha, kuid buyinn mitte üle 20e. kui see sinu jaoks liiga vähe on, siis mine otsi agrodonke kõrgematel limiitidel.

jrgn hell
27.01.09, 23:51
http://img220.imageshack.us/img220/8617/24889352kl0.jpg


ja suht pohhuilt micros ikka vaadatakse. Nii drawil sobib enamustele isegi suht sitas seisus set ära callida, nii et hutchi pointsidega oled suht heas seisud alati:

http://img218.imageshack.us/img218/6498/sittseticallur6.jpg

alumises käes oldwhisky isegi reraises pf

lenC
28.01.09, 03:23
kas sa esimeses käes betid tõesti ainult $0.1? Ma arvan, et kui tal rida on, siis ta maksaks äkki 2/3potist beti kinni, kui nõrk flush, siis äkki poti jne.

surka
28.01.09, 09:51
kas sa esimeses käes betid tõesti ainult $0.1? Ma arvan, et kui tal rida on, siis ta maksaks äkki 2/3potist beti kinni, kui nõrk flush, siis äkki poti jne.


tegemis limit mänguga nag8 enamus omaha8, mis mängitakse ja omahas isegi mikrolimiidil makstakse 2/3 potist reaga antud olukorras väga harva.

jrgn hell
28.01.09, 15:54
limit donk jh, sest enne ei hakka pot limitit surkima, kuni mingi tase käes, muidu oma tiltmonkey oleku juures läheb algus koledaks.

jrgn hell
05.02.09, 23:13
PokerStars Limit Omaha Hi/Lo, $0.20 BB (7 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Preflop: Hero is CO with 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
1 fold, MP1 calls, MP2 calls, Hero raises, 1 fold, SB calls, BB calls, MP1 calls, MP2 calls

Flop: (10 SB) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (5 players)
SB checks, BB checks, MP1 checks, MP2 checks, Hero bets, SB calls, BB calls, MP1 calls, MP2 calls

Turn: (7.5 BB) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (5 players)
SB bets, BB calls, 1 fold, MP2 raises, Hero 3-bets, SB calls, BB calls, MP2 caps, Hero calls, SB calls, BB calls

River: (23.5 BB) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (4 players)
SB bets, BB calls, MP2 calls, Hero calls

Total pot: $5.50 (27.5 BB) | Rake: $0.20

Results:
SB had 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (Hi: full house, sixes over fours).
BB had 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (Hi: straight, six high, Lo: [ 6, 5, 4, 3, 2 ]).
MP2 mucked 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (Hi: straight, eight high, Lo: [ 8, 7, 6, 5, 4 ]).
Hero had 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (Hi: straight, six high, Lo: [ 6, 5, 4, 2, A ]).
Outcome: SB won $2.65, Hero won $2.65


see näitab ikka suurepäraselt, miks redrawd vajalikud on.
limit on ikka mõnus rahulik pensionäride mäng. Proovisin pot limitit kah, täitsa hea mikros, aga täna ei olnud õnneks vist normaalseid laudu ja limitis läks hästi.


esimest korda tundus, et oli midagi readi moodi LO8s. ;D


PokerStars Limit Omaha Hi/Lo, $0.20 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Preflop: Hero is UTG+1 with 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
UTG calls, Hero calls, MP1 calls, 2 folds, Button calls, 1 fold, BB checks

Flop: (5.5 SB) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (5 players)
BB checks, UTG bets, Hero calls, MP1 raises, Button calls, BB calls, UTG calls, Hero calls

Turn: (7.75 BB) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (5 players)
BB checks, UTG checks, Hero checks, MP1 checks, Button bets, 1 fold, UTG calls, Hero calls, 1 fold

River: (10.75 BB) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players)
UTG checks, Hero checks, Button bets, UTG calls, Hero calls

Total pot: $2.75 (13.75 BB) | Rake: $0.13

Results:
Button had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (Hi: four of a kind, fours).
UTG had 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (Hi: flush, Ace high, Lo: [ 8, 7, 4, 2, A ]).
Hero had 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (Hi: two pair, Aces and fours, Lo: [ 7, 5, 4, 2, A ]).
Outcome: Button won $1.31, Hero won $1.31

jrgn hell
05.02.09, 23:32
http://forumserver.twoplustwo.com/44/omaha-8/0-10-0-20-noobs-confusing-river-405996/

ja panin ühe küsitava käe kohta 2+2sse ka teema.
Mööda külgi ei jookse kellelgi maha, ma arvan, kui saab mõne asjaliku vastuse


EDIT: tuju kohe super, et kohe häid vastuseid tuleb.

+1 veel http://forumserver.twoplustwo.com/44/omaha-8/0-10-0-20-noobs-linecheck-406032/


+1veel: http://forumserver.twoplustwo.com/44/omaha-8/0-10-0-20-top-set-ruined-3d-low-406036/

jrgn hell
07.02.09, 09:00
tegin kaks limit hi/lo videot. Esimene läks perrse, kuna tegelesin muude asjadega ja keerasin sitta, aga tegin teise ka kohe otsa ja renderdab praegu. nagunii foorumi turniir varsti tulemas hi/lo-s. Kasu vähe ikka ja ilmselt sain loa 2+2sse ka üles toppida link, et saab mingit feedbacki, kuna tegin ingliskeelse.

andu_andu
07.02.09, 18:28
seda tahaks küll näha :)

jrgn hell
07.02.09, 19:48
kui ranka üles ärkab, uploadib ära

Tigrano
07.02.09, 23:21
tegin kaks limit hi/lo videot. Esimene läks perrse, kuna tegelesin muude asjadega ja keerasin sitta, aga tegin teise ka kohe otsa ja renderdab praegu. nagunii foorumi turniir varsti tulemas hi/lo-s. Kasu vähe ikka ja ilmselt sain loa 2+2sse ka üles toppida link, et saab mingit feedbacki, kuna tegin ingliskeelse.


Kuidas Sul Omahas läheb üldse?

ranka
08.02.09, 05:55
kui ranka üles ärkab, uploadib ära


Selle flashiga ei näe sittagi, kuna 4 tiletud lauda, pead tegema ühte lauda või cascades. Aga kes huvitatud siis:

http://www.pokkeriprod.com/videod/jorgen/hilo2_controller.swf

andu_andu
08.02.09, 09:34
7ndast minutist jooksis kokku ja edasi ei mänginud millegipärast :-[

Krt jrgn ma unustasin korraks ära juba, et sa downunderis olid aasta ja lootsin naljakat ingl. keelt kuulda ;D

LuuK
08.02.09, 12:13
kui ranka üles ärkab, uploadib ära



Eks sa ülevaatusel märkasid võibolla isegi, aga sinu hääl on muusikaga võrreldes liiga vaikne, eriti peale loo vahetust; lisaks ei pruugi see muusika kõigile meeldida. Pakuks välja 2 varianti - kuula muusikat kõrvaklappidest või muretse suu juurde käiv mikrofon. Seda viimast ka sellepärast, et igasugused muud segavad krabinad jäävad olemata. Heli iseenesest on hea kvaliteediga. Igasugused msnid jms pane tegemise ajaks kinni, imo näitab respekti nende vastu kes sa loodad, et su videot vaatavad. Jäid need paar asja silma..

ranka
08.02.09, 13:20
Päris kindlasti parim kommentaar, mida ma videode kohta lugenud :)

jrgn hell
08.02.09, 19:17
see õige jh
mul msn oli lahti, sest saatsin mingit asja rankale, sellest ka vabandused seal, ja mul mikker ongi suu juures, aga kui viitsid, seleta, kuidas kõige parem seda nii eraldada on, et muusika ei jää video peale. Praegu nii loll, et ei suuda välja mõelda

ise mõtleisn ka cascade peale, aga kui see download link ka panna, kus ta niisama mingi meedia file on, siis seal oli hea suur pilt. Ja kui päris aus ollla, siis tegin valmis, vaatasin 3 minti algust, et normaalne heli ja läbi ei vaadanud, seega panen õhtul effortit ja teen uue ja korraliku ja proovin cascades teha, et saaks flashina

tänks asjaliku kommentaari eest

jrgn hell
08.02.09, 19:27
ja tra prague vaatan üle seda siit ;D
pean ütlema, et mõni epileptik võib selle taustamuusika peale krambihoo saada vms.

teengi uue, aga ei tea ka sõhtul kohe suudan teha, palavik raisk, süda paha kogu aeg

Tigrano
08.02.09, 21:10
ja tra prague vaatan üle seda siit ;D
pean ütlema, et mõni epileptik võib selle taustamuusika peale krambihoo saada vms.

teengi uue, aga ei tea ka sõhtul kohe suudan teha, palavik raisk, süda paha kogu aeg


Hull asi nii videot vaadata, mõtlen just seda muusika poolt, sest see tegi jälgimise väga raskeks.

andu_andu
09.02.09, 07:17
oli see muusika ?? Ma mõtlesin, et windows jooksis kokku vms. ;D

LuuK
09.02.09, 12:30
see õige jh
mul msn oli lahti, sest saatsin mingit asja rankale, sellest ka vabandused seal, ja mul mikker ongi suu juures, aga kui viitsid, seleta, kuidas kõige parem seda nii eraldada on, et muusika ei jää video peale. Praegu nii loll, et ei suuda välja mõelda

ise mõtleisn ka cascade peale, aga kui see download link ka panna, kus ta niisama mingi meedia file on, siis seal oli hea suur pilt. Ja kui päris aus ollla, siis tegin valmis, vaatasin 3 minti algust, et normaalne heli ja läbi ei vaadanud, seega panen õhtul effortit ja teen uue ja korraliku ja proovin cascades teha, et saaks flashina

tänks asjaliku kommentaari eest


Ega ma ka mingi proff pole, aga kuna kõik muud helid rääkimisele jõhkralt sisse sõitsid olin kindel, et tegu lauamikrofoniga. Suu juures käiv mikrofon peaks olema mõeldud ju rääkimise salvestamiseks, sinu oma tundub aga püüdvat igast suunast sama tugevusega. Ma ei tea milline su tuba on, st kui kaugel asuvad teised heliallikad, aga vahel tundus, et laual olevate paberite krabin jäi kaugust arvestades paremini peale kui rääkimine. Uuri, kas mikrofoni on võimalik kuidagi paremini suunata või kui kõik muu läbi kukub, isegi mingi kaitse ehitada. :D Võibolla on põhjus ka selles, et sa räägid liiga vaikselt? Eks tuleb natuke katsetada, ei tohiks ületamatu probleem olla.
Kõige lihtsam muusikat eraldada peaks olema ikka kõrvaklappidega.

Mulle muidu muusika meeldis. Head paranemist sulle.

jrgn hell
09.02.09, 13:03
ty


uus renderdab ka, ja ikka peamikker, aga jälle, muu karbin ja krõbin võtab ülihästi peale. Peab vist proovima jh, et mikri volume vaiksemaks ja ise rohkem lõugama

jrgn hell
10.02.09, 20:49
teine ka sai valmis mingi aeg lõuanl eile vist, ja üleval ka, aa kui arvutist kuulasin, siis oli normaalne tugev heli, siin jälleläbi nagu ussimunni ergo ma ise kurt ja kodus kõllid suht põhjas, kui kedagi huvitab, ma ei tea, keerake juurde volli. Igatahes järgmine kord, kui midgai mõtet lindistada on, siis teen sada checkki, kuidas asi on ja paska ei uploadi


http://www.pokkeriprod.com/videod/jorgen/hilo3_controller.swf

ESTPatrick
11.02.09, 18:59
mingi lukustatud stiky topic tuleks kodumaiste videode alla teha kus oleksid kõik tehtud videod loeteluna väljas a la:

http://www.pokkeriprod.com/videod/jorgen/hilo3_controller.swf Autor: jrgn hell http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,425.new.html#new


ehk siis:
video aadress,
autor,
ja topic, et saaks lihtsalt kommentaari jätta

ranka
11.02.09, 19:35
Kui viitsin siis teen aga sinu näites jrgn helli video ei ole ametlik, kuna pole tehtud uut teemat ning samuti kvaliteet pask imo :(

ESTPatrick
11.02.09, 20:14
Kui viitsin siis teen aga sinu näites jrgn helli video ei ole ametlik, kuna pole tehtud uut teemat ning samuti kvaliteet pask imo :(


täpsustused tuleks ka seljuhul lisada äkki, küll aja möödudes selgub parim variant

jrgn hell
11.02.09, 21:54
seda pole mõtet kuhugi ripoutada teemana, aga muidu on pätriku idee väga hea

algajaproff
13.02.09, 18:43
Kui kellelgi mahti, siis võiks teha Omaha High variandist ka video, mul endal pole suurt aega ja ka vahendeid (loe: winrate on suht 0, seega mõte puudub), aga ootaks huviga.

ranka
13.02.09, 21:57
http://translate.google.ee/translate?hl=et&sl=en&u=http://www.pokerlistings.com/pot-limit-omaha&ei=O9mVSYn1KcyE_gb0x5z9CQ&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dpot%2Blimit%2Bomaha%2Bstrategy%26hl%3 Det%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:et:official%26 hs%3Dm04%26sa%3DG

LOL

EDIT:
Tõlkisin googlega ära artikli ja lahedaid kilde - poolhaagised bluffid ja tahked mängijad. LMAO.

lenC
13.02.09, 22:15
Ärge Luba sobi Aces: kui kõik, mida omada on paarisseadme ässade ja kaks sobi, seostamata riidejäätmed, on vähe võite flopp et parandada oma käsi. If you do not flop an ace, you will usually end up with a weak holding. Kui te ei flopp ässa, siis tavaliselt lõpuks nõrk põllumajandusettevõttes.

alaska
14.02.09, 00:42
Ärge Luba sobi Aces: kui kõik, mida omada on paarisseadme ässade ja kaks sobi, seostamata riidejäätmed, on vähe võite flopp et parandada oma käsi. If you do not flop an ace, you will usually end up with a weak holding. Kui te ei flopp ässa, siis tavaliselt lõpuks nõrk põllumajandusettevõttes.


Ma tunnen ühte venda, kes räägib umbes niimoodi, kui täis jääb.

ESTPatrick
23.02.09, 04:54
hakkasin uuesti 6max omahat rohkem mängima (PLO100) ja tekkis huvi mis on TAG ja LAG mängijate statsid umbes.

pole veel PTO litsentsi kätte saanud, lähimate tundide jooksul peaksin koodi saama, kuid esimese 1000 käe põhjal, mis sai tasuta sisse laadida, olin miski 27/20/2,7

endale tundub normaalne, on kellegil aimu?
ja kas PTO-s on 3bet % ka kuskil olemas?

ranka
23.02.09, 09:19
PTO on sama, mis PT2 ja seega ei mingeid 3bet statte.

27/20 on loosema poolne ja enam vähem ok. Arvaks, et kui oled vahemikus 18/16 - 30/24 siis on kõik ok niikaua, kui tead, kuidas ka postflop mängida.

ESTPatrick
23.02.09, 12:41
loose sobib buenolt, osad käed on kadunud siiski kuid 31/22 praegu ja nagu saab

algajaproff
28.02.09, 11:50
Mida lähemal PFR% väärtus VP$IP väärtusele on, seda parem. Endal ei õnnestu kunagi seda vahet kahjuks alla 10 viia (tavaliselt jäävad mu statsid vahemikku 25/15 - 30/20). Ideaalsed statsid 6-max mängus võiksid olla midagi sellist nagu 28/23, aga eks see sõltu rohkem limiidist, saidist ja konkreetsest lauast. Lisaks veel see asi, et SB pealt peaks ikka harvemini mängima kui buttoni pealt (kui siis ainult limbitud potte, või väga tugeva käega). Üldiselt blaindid jäävad PLO-s niikuinii miinustesse ja pole mõtet OOP mängides oma elu raskeks teha.

jrgn hell
28.02.09, 14:34
ma ei tea, kuidas high-s täpselt on, aga full ringis hi/los on üldse SB-lt kuni utg3ni elutight mäng või peaks olema. Mingi ainult lowga vaadates raiskad nii palju raha ikka, kui ainult poolele potile lootus

jrgn hell
28.02.09, 18:42
HEM hakkab omaha trackerit releasima ja annavad käte vastu beta versiooni ära.
Saatisn ka just oma starsi käed. Eks näha ole, mis ja kas saab

http://www.holdemmanager.net/forum/showthread.php?p=37213#post37213

lont
06.03.09, 11:38
Sorry, et hand historyt pole, aga situatsioon:
Mõlemad mängijad on 350BB sügavad ehk 700$ stäkid, blaindid 2-2
Hero on buttonil käega 33xx, 5 mängijat näeva floppi
2 3 8
UTG bets 10, hero calls, SB calls
Pot 40$
Turn 3
UTG bets 40$, hero calls, SB folds
Pot 120$
Turn 8
UTG bets 100$, hero raises to 250$, UTG is all-in 400$ lisaks callida

Kui paljud seda foldi kohaks peavad as played?

Käe kulgu pole vaja kommenteerida

kapiuksehing
06.03.09, 11:51
nelikut küll ju iiial maha ei viskaks..

-andres-
06.03.09, 12:28
Sorry, et hand historyt pole, aga situatsioon:
Mõlemad mängijad on 350BB sügavad ehk 700$ stäkid, blaindid 2-2
Hero on buttonil käega 33xx, 5 mängijat näeva floppi
2 3 8
UTG bets 10, hero calls, SB calls
Pot 40$
Turn 3
UTG bets 40$, hero calls, SB folds
Pot 120$
Turn 8
UTG bets 100$, hero raises to 250$, UTG is all-in 400$ lisaks callida

Kui paljud seda foldi kohaks peavad as played?

Käe kulgu pole vaja kommenteerida



Eem. Raise flop, raise turn, raise river suuremalt ja nelikut foldides ei saa rallit sõita :D. Never fold.

lont
06.03.09, 15:49
Eem. Raise flop, raise turn, raise river suuremalt ja nelikut foldides ei saa rallit sõita :D. Never fold.


No mina olin tegelt see UTG kellel oli 88 ja vastane foldis riveril oma 3333 neliku ja näites uhkelt ette, seega hakkas huvitama paljud nii oleks teinud. See et ta floppi ei reisind oli jabur jah, aga riveri fold on tegelt üsna lihtne ja loogiline tema poolt

surka
09.03.09, 15:04
22 ega 82 sa riveril vast neverever ei pushiks. loogiline fold, aga väga raske on seda teha mina ilmselt kooliks ikka ägisedes ;D

hotcocacola
12.03.09, 12:28
Ahhoi omaha sõbrad!

tegin paar päeva tagasi kerge PLO25 sessi. Video pikkus ca 1h.
Mängisin Lucky Ace Pokeris (Pacificu võrgustikus).

http://www.megaupload.com/?d=2RDK6T6H



igasugune tagasiside on oodatud :)
PS! tehke ise ka videosid :)

surka
12.03.09, 20:14
vaatasin video läbi, mõned muuvid olid päris dongised, kuid PLO25s ei saa pahaks panna ning ma ise ka donkan sageli päris hullult.
sessi lõpus panid sa buttonilt 13oudise wrapi maha, kuna fd oli lauas oli nutoute vaid 9(v 10, kui sul oli blokker), kuid siiski sedasi ise ei teeks.
konkreetseid olukordi ei viitsi rohkem analüüsida, torkas silma et startinghandide valikul pöörasid rohkem tähelepanu mastidele ja mängisid peaaegu iga DS kätt olenemata positsioonist, käe struktuurist ja kõrgema mastikaardi tugevusest. FD on kõige ilmsem draw üldse ja seega ei maksta seda välja millegi muu, kui kehvema mastiga.
sul videos oli ka üks käsi, mis näitab miks see paha on. Turnil sul oli OESD ja nõrk fd ning sa läksid sellega 3way allinni olles made handi ja suurema fd vastu, mis jättis sulle 6 outi ja 12prossu equitit.

PS! loodan, et kriitikast on kasu

hotcocacola
13.03.09, 08:33
vaatasin video läbi, mõned muuvid olid päris dongised, kuid PLO25s ei saa pahaks panna ning ma ise ka donkan sageli päris hullult.
sessi lõpus panid sa buttonilt 13oudise wrapi maha, kuna fd oli lauas oli nutoute vaid 9(v 10, kui sul oli blokker), kuid siiski sedasi ise ei teeks.
konkreetseid olukordi ei viitsi rohkem analüüsida, torkas silma et startinghandide valikul pöörasid rohkem tähelepanu mastidele ja mängisid peaaegu iga DS kätt olenemata positsioonist, käe struktuurist ja kõrgema mastikaardi tugevusest. FD on kõige ilmsem draw üldse ja seega ei maksta seda välja millegi muu, kui kehvema mastiga.
sul videos oli ka üks käsi, mis näitab miks see paha on. Turnil sul oli OESD ja nõrk fd ning sa läksid sellega 3way allinni olles made handi ja suurema fd vastu, mis jättis sulle 6 outi ja 12prossu equitit.

PS! loodan, et kriitikast on kasu


jeez, selliseid asju ootan :)
donkama peab, sest selles limiidis ei saa lihtsalt passida :D

EGERT
25.03.09, 08:04
nii, ma olne selline tüüp, kel on sitaks ideid, aga kunagi ei teosta midagi, seega ütlen plaani välja, et vahel keegi küsiks, et kuule lohh, kaugel sa oled oma ideega. Ära tee tühje sõnu!!!

Kuna mu vanem vend on suht geenius arvutitega, aga pokkeriga kokku pole puutunud ja mina pokkeirga kokku puutunud, aga alaarenenud arvutitega ( kõik, kellega olen msnis peale hemi ostmist rääkinud, teavad ), mõtlesin et lööme vennaga pead kokku ja teeme ühe lihtsa programmi alguses omaha hi/lo kohta ja kui loob midagi, siis omaha kohta üldiselt. See rohkem selline enda testimise programmina mõeldud, mis aitaks algajaid. Vend oli nõus muiud vaatama asja, ja ju siis täpsustan, kui millegi tegemiseks läheb. Vb tuleb päris kasutu asi, aga pean läbi suruma selle, muidu nagu alati world domination, aga selle asemel sügan kotte + saab midagi tagasi anda communityle

lets hope for the best


Ära hakka jalgratast leiutama. Selline asi nagu OMAHA INDICATOR on olemas :)
http://www.omahaindicator.com/

Näitab ka mängijate statse. Tõsi küll, ei salvesta händhistorit jne - suht beeta.

hotcocacola
25.03.09, 10:10
MIDA TEHA FLOPIL?
Ise panin ta puhtalt AA peale ja ülejäänud 2 kaarti käes on any 2, ehk äkki mingi tõmme.
Seda ka, et kui ma panin ta AA peale, miks ma nii palju raisen? Sest Pacificus on AA nuts nende jaoks ! Mitte küll alati, aga enamjaolt :D

http://img148.imageshack.us/img148/962/midatehaflopil.jpg


Tema pani flopis 3,5$ (Ehk selge märk, et kutt hoiab AA-d, kuna tervet poti ta ei panusta, aga sinna lähedale :D)
Mina tegin pot-raisei, aga see käis kuidagi kähku. Usun, et see ei olnud vist kõige õigem otsus...aga jah, ehk keegi annab nõu?

Provoker
25.03.09, 15:18
igasugustest paaridest peale KK oled sa igal juhul ees ning päris palju kaarte on tulemas mis annaksid sulle kõva käe.

surka
25.03.09, 16:09
dongi vastu, kes AAd maha ei pane ma donkbetiks flopi ja laseks tal AAga 2ra comittida ennast, nad suht sageli tahavad seda teha. tugevama m2ngija vastu on tsekkkool k6ige parem. IMHO

algajaproff
25.03.09, 22:17
Kas enne flopi vastane 3-betis? Kui jah, siis on sinu käik standard, vastasel juhul pole mõtet antud kätt kiiresti mängida: võid sundida ässad ja nõrgemad kolmikud foldima, kuid paremad käed callivad sind igal juhul. Ei ole küll ise pacificus viimasel ajal mänginud ja ei tea sealsete mängijate üldist taset.

wedoit
26.03.09, 15:39
Teen samuti ettepaneku PLO ja O8 käte postitamiseks eraldi alafoorum teha kus saaks mängu analüüsida, õpetusi saada ja õppida. :)

ranka
27.03.09, 11:52
Teen samuti ettepaneku PLO ja O8 käte postitamiseks eraldi alafoorum teha kus saaks mängu analüüsida, õpetusi saada ja õppida. :)


Sorry aga hetkel ei näe erilist vajadust eraldi foorumi jaoks, sest hetkel leidsin foorumist ainult ühe PLO käe - http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,502.0.html.

pikk28
27.03.09, 13:18
http://img242.imageshack.us/img242/8135/ksi.gif


Kas antud käsi on õigesti mängitud? Callisin preflop sp, et olin pm sellega juba commited ju ?!?!
Flopil tahtsn ära visata, aga vaatasin et mul oli kahte auku reatõmme, davai, kägisedes call. Turn oli selline kaart, et davai, liiga commited :D, OESD + flush draw ka veel :D

kui luckbox nii töötab siis milles probleem.
ma oleks preflop juba foldinud

hotcocacola
27.03.09, 13:51
kui luckbox nii töötab siis milles probleem.
ma oleks preflop juba foldinud


käsi on kelts, aga tehakse nii suur pot ja ilmselgelt nende lammaste vastu commited :P

wedoit
27.03.09, 22:24
Sorry aga hetkel ei näe erilist vajadust eraldi foorumi jaoks, sest hetkel leidsin foorumist ainult ühe PLO käe - http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,502.0.html.


davai, kuhu ma postitan neid siis edaspidi?

lenC
27.03.09, 22:42
davai, kuhu ma postitan neid siis edaspidi?

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/board,18.0.html
Pane pealkirjas näiteks "PLO100...", saab kohe aru, mis mänguga tegu.

surka
15.04.09, 12:36
eile leidsin pokertube.com 'st sellise asja nagu aussie millions cashgame
tavaline käss nagu ikka, kuid seekord mängitkase NLHE ja PLO segamini.
vähe kestab, kuid siiski suht rariteet see televisioonist omaha kässi vaatamine imo.

ps:seal ka durrrr ja antoniuse HU, kus mängitakse 1k/2k blindidega 500bb deep ja durrrr näitab kuidas lag mängijad foldivad ;D.

surka
21.04.09, 18:06
seoses kuuks ajaks tallinnasse kolimisega avastasin, et tallinnas on neljapaeva ohtuti olympsis PLO turna 220 w/rebuis
on keegi seda turnat mangimas k'ainud?
et mis tase seal on? palju osalejaid? suureks prizepool kasvab?

OMGIndrekGaletin
23.04.09, 16:39
esimesed sammud omahas:

http://img6.imageshack.us/img6/6705/24384131.gif

mis turn+river annab siin laual spliti? lisainfoks kui laud on 4sTc8c asemel 3sTc8c, siis näitab splittide arvuks 0.

EDIT: sain aru, turn+river 5 ja 6 annavad ühele mängijale 74/568 rea ja teisele 87/456 rea.

OMGIndrekGaletin
26.04.09, 19:56
Party Poker $25.00 Pot Limit Omaha Hi - 6 players

Hero (BB): $12.50
UTG: $25.00
MP: $35.48
CO: $6.56
BTN: $15.00
SB: $60.19

Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with 9http://static.deucescracked.com/images/spade.gif Khttp://static.deucescracked.com/images/club.gif Khttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif 6http://static.deucescracked.com/images/spade.gif
1 fold, MP calls $0.25, CO raises to $0.50, BTN calls $0.50, SB calls $0.40, Hero calls $0.25, MP calls $0.25

Flop: ($2.50) 4http://static.deucescracked.com/images/spade.gif 8http://static.deucescracked.com/images/club.gif Thttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif (5 players)
SB checks, Hero checks, MP checks, CO checks, BTN checks

Turn: ($2.50) 2http://static.deucescracked.com/images/spade.gif (5 players)
SB bets $1.25, Hero ???

---

mõned küsimused

preflop: call peamiselt seti hittimise lootuses oop? kuiväga me üldse 2nd nut flushdrawd/flushi näha tahame mw oop?
flop: mis on meie plaan kui checkitakse buttonini, BTN betib nt 3/4 potti ja SB foldib?
turn: mis on meie plaan siin? mis oleks meie plaan kui SB checkib?

vastaste kohta mingeid reade pole.

EGERT
26.04.09, 20:53
preflop: call peamiselt seti hittimise lootuses oop? kuiväga me üldse 2nd nut flushdrawd/flushi näha tahame mw oop?
flop: mis on meie plaan kui checkitakse buttonini, BTN betib nt 3/4 potti ja SB foldib?
turn: mis on meie plaan siin? mis oleks meie plaan kui SB checkib?

preflop: tüüpiline PLO marginaalne/saast käsi, BB'lt ei calliks üldse sellise käega CO tõstet, kuna kolm mastikaarti käes ja need 9 ja 6 on liiga nõrgad selleks, et midagi siit tõmmata. ideaalne oleks sulle 875 flop, aga siis sa oled tõenäoliselt ohus, et parem wrap võib sind outdrawida. Minu soovitus on, et jäta selliste kätega see väike summa callimata ja hoia ära suured kaotused, mida sellise käe mängimine tuua võib. See, et sa top-seti floppad, on nõks üle 10% ja märjal boardil on sul riverisse veel 10 outi maja jaoks.

flop: checki järgi, sul on kolm kaarti käes sellest mastist, seega masti jaoks out kadunud. Pluss on sul siin second-nut draw ja sisuliselt vaid kunni paar.

turn: calli maha, kuna sul on käel väike defensive moment sees, seega on vähem tõenäoline, et SB'l potid on. Pealegi on nii passiivselt mängitud, et tõenäoliselt üritab semibluffida. Võid ka tõsta, aga rereraisele pead enivei foldima. Soovitaks passiivselt maha callida.

minu kaks senti.

surka
27.04.09, 16:11
Retard flopi kool maksis staki
PokerStars Pot-Limit Omaha, $0.25 BB (6 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG ($25)
MP ($84.75)
CO ($101.20)
Button ($26.60)
Hero (SB) ($25)
BB ($24.80)

Preflop: Hero is SB with 7 :club:, 8 :heart:, J :heart:, A :club:
UTG bets $0.85, 2 folds, Button calls $0.85, Hero calls $0.75, BB calls $0.60

Flop: ($3.40) 6 :heart:, A :heart:, 3 :diamond: (4 players)
Hero checks, BB bets $1.75, UTG calls $1.75, 1 fold, Hero calls $1.75

Turn: ($8.65) J :spade: (3 players)
Hero bets $6.50, BB calls $6.50, UTG calls $6.50

River: ($28.15) K :heart: (3 players)
Hero bets $15.90 (All-In), BB calls $15.70 (All-In), 1 fold

Total pot: $59.55 | Rake: $2.90

Results:
Hero had 7 :club:, 8 :heart:, J :heart:, A :club: (flush, Ace high).
BB had 3 :heart:, 8 :spade:, Q :heart:, 3 :club: (flush, Ace high).
Outcome: BB won $56.65


tean isegi, et flopi call oli ****
postitan k'ae siia selleks, et konstanteerida ilmselget
ONLY DRAW TO THE NUTS
loodan, et sellest on abi ning omaha nurgakese lugejad teevad nyyd v'ahem selliseid vigu.

hotcocacola
27.04.09, 17:37
sick hand, aga ka mina oleks seda samamoodi mänginud :P

lenC
27.04.09, 17:41
Ei taha seda tildiõhkkonda küll tülitada, aga PF easy muck pole SB-lt?

surka
28.04.09, 01:56
Ei taha seda tildiõhkkonda küll tülitada, aga PF easy muck pole SB-lt?

Eks ma j''argmine kord m6tlen selle peale, kuid kui vastased m''angivad...
BB had 3 , 8 , Q , 3 (flush, Ace high),
selliseid kaarte. Tundub AJ78DS nutsuna ning toob ka longrun siiski raha imo

lenC
28.04.09, 02:16
Eks ma j''argmine kord m6tlen selle peale, kuid kui vastased m''angivad...
BB had 3 , 8 , Q , 3 (flush, Ace high),
selliseid kaarte. Tundub AJ78DS nutsuna ning toob ka longrun siiski raha imo

No ma mõtlen pigem niipidi, et sa täiesti OOP.

your_naked_mom
28.04.09, 15:21
et dongid siis raha ei maksa, kui sa oop oled v?:P

kuco
29.04.09, 08:31
EDIT: varahommikune lollus

hotcocacola
25.05.09, 20:03
Paljud soovisid näha, kuidas on võimalik mingi 16+ aknaga omahat multitableda...

http://www.megaupload.com/?d=X5MJ56B7

[x] Heli puudub
[x] Mäng toimub PLO50s, jäin 220$-ga plussi!
[x] Peale videot meenus, et ise tegin kusagil 3-4 viga, millega kaotasin maximaalselt kokku 1 BI
[x] Edu vaatamisel :)

surka
25.05.09, 20:31
Paljud soovisid näha, kuidas on võimalik mingi 16+ aknaga omahat multitableda...

http://www.megaupload.com/?d=X5MJ56B7

[x] Heli puudub
[x] Mäng toimub PLO50s, jäin 220$-ga plussi!
[x] Peale videot meenus, et ise tegin kusagil 3-4 viga, millega kaotasin maximaalselt kokku 1 BI
[x] Edu vaatamisel :)

panin alla laadima, enne kui näinud pole ei usu ;D
mis statsidega sa mängid omahat v ei kasuta ikka trakkerit?
ja miks ilma helita?

surka
25.05.09, 20:50
respekt...ma hakkasin videot vaatama...3 minti oli vaadatud...ei jõudnud jälgida enam. :(

hotcocacola
25.05.09, 22:16
kusjuures ikka veel 0 statte
kõik ei saa aru kuidas omahat nii paljudes pelada, aga ma ei tea, mlle nii meeldib kui saab nagu robot mängida :D. MIKS? ma ei tea :D.
Aga kui aus olla, siis kui ma videot ise vaatama hakkan, ma ei saa ise ka midagi aru :D, oleks pidanud hiirele highlighti panema ning hääle, sest siis teab, kuna uus aken jne :D

risti7
05.06.09, 16:18
Sorry aga hetkel ei näe erilist vajadust eraldi foorumi jaoks, sest hetkel leidsin foorumist ainult ühe PLO käe - http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,502.0.html.


A kuhu kuradi kohta ma selle omahakäe peaks su arust postitama? OBV ma ei näe mingit pointi postitada üht konkreetset omahakätt rubriigis "Muu jama, mis moderaatoreid ei koti"

donkament
17.08.09, 20:46
FTR Hand History Converter Output (intended for copying and pasting into poker forums!):
PokerStars Pot-Limit Omaha, $0.05 BB (6 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($6.39)
SB ($4.88)
Hero (BB) ($12.45)
UTG ($18.24)
MP ($3.45)
CO ($5)

Preflop: Hero is BB with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
UTG calls $0.05, MP calls $0.05, 1 fold, Button bets $0.25, SB calls $0.23, Hero calls $0.20, UTG calls $0.20, MP calls $0.20

Flop: ($1.25) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (5 players)
SB checks, Hero checks, UTG checks, MP checks, Button bets $1.20, 1 fold

Total pot: $1.25



Original Hand History Input for Format: flopturnriver From 2009-08-17 14:43:44


kas sisse ajada või foldida? selline cbet 4 way potis sellisel flopil tundub ülitugev. Ja kui sisse ajame ja beat oleme, siis redrawe pole.(eelkõige ässade vastu)

kivisaba
17.08.09, 22:24
see suht bs koht jah kus nuppe panna fold parem

donkament
18.08.09, 13:53
ägisesin, aga standard fold ikkagi. mitte ükski halvem käsi ei calli meie shove siin.

Madis Very
18.08.09, 14:47
Tere omaha pelajad.

Eile trehvis oli tartu live turniirisarjas esimest ja õnneks viimast korda omaha :D
Kuna ise 100% holdem siis mida ise arvate järgmisest käest ja mida oleksite teinud:
Blindid 2/4 käes osalenute stack ca 500-800
Preflop:
Utg+1 call
Mina mp1 call (AJsT2)
bb tegi mingi väikse raise vist ja me utg+1ga callisime (väga fish vend oli ikka nagu 2xväga fish, oleks tahtnud holdemi temaga mängida)
Flop: AA5
bb bet ca 1/3 potist
utg +1 raise pot
Mina... ?

kuco
18.08.09, 15:14
Tere omaha pelajad.

Eile trehvis oli tartu live turniirisarjas esimest ja õnneks viimast korda omaha :D
Kuna ise 100% holdem siis mida ise arvate järgmisest käest ja mida oleksite teinud:
Blindid 2/4 käes osalenute stack ca 500-800
Preflop:
Utg+1 call
Mina mp1 call (AJsT2)
bb tegi mingi väikse raise vist ja me utg+1ga callisime (väga fish vend oli ikka nagu 2xväga fish, oleks tahtnud holdemi temaga mängida)
Flop: AA5
bb bet ca 1/3 potist
utg +1 raise pot
Mina... ?



Väikse arutluse tulemuseks oli turbomuck

risti7
18.08.09, 15:23
Tere omaha pelajad.

Eile trehvis oli tartu live turniirisarjas esimest ja õnneks viimast korda omaha :D
Kuna ise 100% holdem siis mida ise arvate järgmisest käest ja mida oleksite teinud:
Blindid 2/4 käes osalenute stack ca 500-800
Preflop:
Utg+1 call
Mina mp1 call (AJsT2)
bb tegi mingi väikse raise vist ja me utg+1ga callisime (väga fish vend oli ikka nagu 2xväga fish, oleks tahtnud holdemi temaga mängida)
Flop: AA5
bb bet ca 1/3 potist
utg +1 raise pot
Mina... ?


- FOLD PRE
- mis sa arvad, millega 2x väga fish siin poti otsa keevitab? ma pakun, et 55 + any A, sellest range'ist oled taga 43/57. Tahad kalakese vastu gamblida, aga palun. Mina turbofoldin

donkament
18.08.09, 15:42
ma foldiks. pole mõtet nii deep turnal flippama minna, enamasti oled taga seal.

EGERT
18.08.09, 16:50
- FOLD PRE
- mis sa arvad, millega 2x väga fish siin poti otsa keevitab? ma pakun, et 55 + any A, sellest range'ist oled taga 43/57. Tahad kalakese vastu gamblida, aga palun. Mina turbofoldin

Fold pre on õige, aga...

Kui 2 asemel on viiest suurem kaart on see instapush, sest oleks 33% equityt

kui kogu stäki sisse siin saaksid, siis mina isiklikult lükkaks. 55'ga raisemine on kahtlane seal, any äss leadiks välja (bb ehk). Sisuliselt on sul A5 vastu ka kaks ülekaarti (oleks kolm, oleks muidugi parem).

Halvad mängijad ei suuda jah sellises situatsioonis ässa foldida, aga tegemist on turkaga, mitte cashgamega ja mina võtaks siin iga kell flipi vastu. Halvim case on see, et mõlemad käed on vastas A5 ja 55. Sul on 25% equityt siin seega täpselt sellises situatsioonis on pushimine -EV (turka kohta ma muidugi ei tea seda).

Tõenäoliselt võis ka bb siin üritada poti maha võtta (selline kahtlane bet) ja arvas et preflop raisejana oli tal sellel boardil kõvasti fold equityt. Otsa keevitaja võis seda vabalt teha 55/A*'ga. 55 vastu peaks sul shovedes ka mingit FE'd olema + kõik ülejäänd kolm taskukaarti annaks sulle parema käe. Any ässa vastu FE muidugi puudub (enne mainisin - sitad mängijad ei foldi siin ässa), aga sel juhul ongi enamvähem flip. Flippideta turkat ei võideta ;D

Madis Very
18.08.09, 16:58
Flippideta turkat ei võideta ;D


Just nimelt selle mõtte pärast, mis mul tol hetkel peas oli läksingi broke !

Utg+1l oli 55xx mis riveril tõmmati fishi aqxx poolt ära.

Peale kätt mõtlesin, et jah fold oleks parem kindlalt olnud kuid kuna olen täielik omaha noob ei suutnud seda siis teha. Ja paar outi vähemalt oli, et parem maja tõmmata ;D

donkament
18.08.09, 21:01
tõesti flippideta on raske võita, aga miks võtta nii deepstack( 120-200bb) stackiga vastu olukorda kus pead 100% improvema.(ja veel 2 matsi vastu). eriti kui fishid vastas on imo mõttetu hakata nii vara flippama, ootad oma setid/nutsid ära ja las maksavad.

Madis Very
18.08.09, 22:40
Ma olen midagi valesti pannud kas stackid või blindid ei mäleta jook oli sees. Ma arvan, et kui flopil juba callima pidin oli ca 30% sees. Võibolla flopil fish checkis utg+1bettis ma callisin ja fish tegi chech-raise vms.

Igatahes tänud asjaliku vastuse eest. Omahat nagunii mängima ei hakka nii, et andestan endale selle vea :)

EGERT
19.08.09, 11:13
üldiselt on nii, et kui sa kolmandiku enda stäkist enne flopi sisse saad, peaksid sa shovema.

donkament
21.08.09, 21:46
Ma olen midagi valesti pannud kas stackid või blindid ei mäleta jook oli sees. Ma arvan, et kui flopil juba callima pidin oli ca 30% sees. Võibolla flopil fish checkis utg+1bettis ma callisin ja fish tegi chech-raise vms.

Igatahes tänud asjaliku vastuse eest. Omahat nagunii mängima ei hakka nii, et andestan endale selle vea :)
Tuli meelde üks Madis Eritiga tehtud intervjuu cardplayeris, kus oli väitsite, et mängite ka PLO100. ei beatinud :D?

EGERT
22.08.09, 21:10
Preagu lasen 2table NL25 ja vaatab kuidas läheb

Uh, Partys NL omaha? Kuul!


Pmst mängin ainult nutsi.. Kinghigh flushdrawi viskan mucki kuna ei soovi lihtsalt biiti saada.

Toksid fullringi seega?

variatsioon
16.09.09, 05:12
kui ma arvan et FR NLH jaoks on normaalne bankroll management 30buy in siis palju võiks olla PLO FR/6maxi jaoks?

ja mis on hea winrate omahas? (FR NLH on hea 4BB/100 imo)

EGERT
16.09.09, 09:38
kui ma arvan et FR NLH jaoks on normaalne bankroll management 30buy in siis palju võiks olla PLO FR/6maxi jaoks?

ja mis on hea winrate omahas? (FR NLH on hea 4BB/100 imo)

Mul oli mingi aeg 40BI swing, suit yourself :)

FR saab ka 30 BI'ga hakkama ma kujutan ette, seal variatsioon ikka väga palju väiksem ja suht stabiilsem biitida. 6maxis vahemikus 50-100, olenevalt limiidist. Ise toksin PLO100 ja tunnen end ca 80BI'ga kindlalt. Peamine, et scared money tunnet ei teki.

Häid winratesi on raske anda tegelikult. ütleks nii et FR peaks 8BB+/100 solid olema. 6maxis siis 8BB+/100 ja üles on juba crushimine sisuliselt, aga uuri 2p2, seal selliseid teemasi umbes 451. Muidugi mingit PLO10/PLO25 biidiks tuimalt 15BB+/100 suht ABC mänguga.

Madis Very
16.09.09, 14:19
Tuli meelde üks Madis Eritiga tehtud intervjuu cardplayeris, kus oli väitsite, et mängite ka PLO100. ei beatinud :D?


Ma täpselt ei mäleta aga vist mängisin seda ühes lauas niisama kõrvale. Ma ei mäleta mis ruumis see oli mingi microgamingu oma oli. Igatahes täiesti break-even olin seal vaid boonustega sain kasumit. Tänu sellele, et vastased olid ka sama lollid ei suutnud palju kaotada ;D. Üsna loll mõte oli seda kõrvale mängida nagunii. Oli mingi aeg kus proovisin kõike erinevaid mänge turniiride kõrvale kuna deep turniiridest puudus action ja oli midagi kõrvale vaja.
1)oleks võind väiksematest limiitidest alustada
2)miks ma seda intervjuul üldse mainisin
3)ärge tehke järgi

Õhtul otsin koopia üles ja vaatan mis ma seal oma mängust rääkisin. Prob on kõik täiesti muutunud.

//Jep kirjas, et aeg ajal PLO100t. Cashi all oli tegelt seal NL100/200€ jälle microgamingus jms. Nüüd ei biidi cashi enam üldse(oli pikk vahe cashist ja tagasi rajale enam ei saanudki nii siis jätsin cashi sinna paika ::) ) ja nüüd ainult SnGd/MTT.

taavi
10.01.10, 12:52
Full Tilt Poker $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi - 6 players - View hand 466298 (http://www.thehandconverter.com/hands/466298)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (CO): $13.32
BTN: $10.62
SB: $17.68
BB: $9.90
UTG: $10.51
MP: $10.00

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with 5 :club: 7 :club: 4 :spade: 6 :club:
UTG calls $0.10, MP raises to $0.45, Hero calls $0.45, 2 folds, BB calls $0.35, UTG calls $0.35

Flop: ($1.85) 4 :club: 5 :diamond: A :club: (4 players)
BB checks, UTG bets $1.85, MP folds,

Hero?

jrgn hell
10.01.10, 13:06
ei tea omahast midagi, aga imo call ja vaata, mis turnis saab. Kuna raisis suht varajas positsioonis, siis võib suuremaid broadway club tal olla küll.

donkament
10.01.10, 13:59
jam pot flopist ja call shove, sest
1)vastasel ei ole siin peaaegu kunagi top seti, sest AAga paneb iga mõtlev mängija alati prf poti otsa, mitte ei limp/calli.
2)vastasel ei ole siin enamasti ka second/bottom seti, sest sul on mõlemate settide blockerid
3)me juhime nfd vastu oma kahe paari ja open enderiga ja meil on 3 blockerit nfdle
4)kui vastasel on 23 ilma flushdrawita, on meil rohkem equityt kui tal ja isegi kui tal on nfd ja nuts, siis on meil ikka veel 10 outi.
5)olenemata vastase käest, on meil sellises olukorras alati equityt + enamasti on meil vastasest rohkem equityt.

jrgn hell
10.01.10, 18:30
jam pot flopist ja call shove, sest
1)vastasel ei ole siin peaaegu kunagi top seti, sest AAga paneb iga mõtlev mängija alati prf poti otsa, mitte ei limp/calli.
2)vastasel ei ole siin enamasti ka second/bottom seti, sest sul on mõlemate settide blockerid
3)me juhime nfd vastu oma kahe paari ja open enderiga ja meil on 3 blockerit nfdle
4)kui vastasel on 23 ilma flushdrawita, on meil rohkem equityt kui tal ja isegi kui tal on nfd ja nuts, siis on meil ikka veel 10 outi.
5)olenemata vastase käest, on meil sellises olukorras alati equityt + enamasti on meil vastasest rohkem equityt.



danke
jätan ka meelde

kuco
11.01.10, 09:57
Tegin kiired arvutused

Naked top seti vastu 45%
5 seti vastu 43%
4 seti vastu 51%
naked fd vastu 57%
nut rea vastu 60%
paar ja wrap 70%
mastitõmme ja wrap 51%

Halvad olukorrad
Paar ja mastitõmme 46%
Set + mastitõmme 19%

levis
16.01.10, 23:40
PL25 Omaha
Button 83/33/3/20 - sample väike, aga oli näha, et maniakk.
Preflop arvan, et on ok, aga flop on kahtlane, vist fold ja turn eriti hull :)
Aga krt sellise vastu foldima hakkad, siis jäädki foldima. Kas see käsi on katastroofiliselt mängitud?
Lauas sain küll sõimata :-\ Või peaks fold asemel siin kuskil ise suruma?.. samas see tundub veelgi hullem kui call-call liin.

Board:
Ongame, $0.25/0.25 Omaha Cash Games, 10 Players
MP1: $46.95
MP2 - Hero: $24.50
MP3: $6.92
MP4: $30.51
CO: $37.35
Button: $44.09
SB: $24.75
BB: $36.57
UTG: $4.75
UTG+1: $13.61

Dealt to MP2 T :heart: 9 :heart: 5 :spade: 4 :spade:

Pre-flop:
UTG calls $.25, UTG+1 calls $.25, (1 folds), MP2 calls $.25, MP3 calls $.25, (2 folds), Button raises to $2, (2 folds), UTG calls $1.75, (1 folds), MP2 calls $1.75, MP3 calls $1.75

Flop: ($8.75) T :club: 4 :heart: 6 :club: (4 Players)
UTG checks, MP2 checks, MP3 checks, Button bets $4.38, (1 folds), MP2 calls $4.38, MP3 calls $4.38

Turn: ($21.89) J :diamond: (3 Players)
MP2 checks, MP3 checks, Button bets $16.38, MP2 raises to $18.12, MP3 calls $.54, Button calls $1.74

River: ($58.67) T :spade: (3 Players)

donkament
19.01.10, 16:04
Turnis juba kindel fold. Flopist hmm agromaniaki vastu võib callida ka, aga on fr ning su käsi on paljudes olukordades surnud juba.

levis
19.01.10, 17:21
Kas tõesti callime flopi ja foldime turni kui võiduks turnis vaja 31%+
Kui tihti ikka vastas on set, JTxx, J6xx, J4xx, T6xx....(krt veidi palju käsi vist jah), ma mõtlen, et tihti on meil ikka mingi 40%+ siin või isegi juhime. Üks shortstack ka veel potis ja segab veidi kaarte, fold võib õige olla, aga seda kindlust pean veel otsima kui sellised pot oddsid vastu vaatavad :)

vennike
01.03.10, 04:18
DCs on väga kõvad plo videod kust saab jõhkralt kasulikku infot.
vanessa selbsti 2x6 ja hellomaha ning totaalse mindfucki tekitamiseks mad potters

edit : ja kui kellegil on omaha manageri teise arvuti litsentsi myya siis pm, tahaks oma graafikuid näda :D

vennike
01.03.10, 21:52
On siin foorumis veel pädevaid PLO mängijaid peale kuco ? Jään cake plo50s ikka päris hätta nende lagtardidega.. kui kellegil viitsimist, siis pls pm ja teeks koos mõned sessid.

pikk28
02.03.10, 09:56
coca ja kunagi oli üks pärnu tyyp egert IMO

vsiu100
02.03.10, 13:07
privador.

kas sellise käega pf limp ja ka hiljem call fullringis on standard???

yolpa
22.03.10, 15:52
Kas ja kus ma midagi valesti tegin? Omahat ei jaga suht üldse, õpin niisama mängu neil odavatel MTT-del.

Poker Stars $1.00+$0.10 Pot Limit Omaha Hi Tournament - t60/t120 Blinds - 9 players - View hand 602873 (http://www.thehandconverter.com/hands/602873)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

UTG: t10395 M = 57.75
UTG+1: t3280 M = 18.22
UTG+2: t6055 M = 33.64
MP1: t1750 M = 9.72
MP2: t1635 M = 9.08
Hero (CO): t6030 M = 33.50
BTN: t24330 M = 135.17
SB: t12975 M = 72.08
BB: t16820 M = 93.44

Pre Flop: (t180) Hero is CO with J :spade: J :diamond: 6 :club: 3 :diamond:
1 fold, UTG+1 calls t120, UTG+2 calls t120, MP1 calls t120, 1 fold, Hero calls t120, BTN calls t120, SB calls t60, 1 fold

Flop: (t840) 4 :spade: 9 :heart: J :club: (6 players)
SB bets t240, UTG+1 calls t240, UTG+2 folds, MP1 folds, Hero raises to t1200, BTN raises to t4920, SB folds, UTG+1 calls t2920 all in, Hero raises to t5910 all in, BTN calls t990

Turn: (t16060) 4 :club: (3 players - 2 are all in)

River: (t16060) A :club: (3 players - 2 are all in)

Final Pot: t16060
UTG+1 shows 7 :club: T :club: 9 :spade: 8 :club: (a flush, Ace high)
Hero shows J :spade: J :diamond: 6 :club: 3 :diamond: (a full house, Jacks full of Fours)
BTN shows 4 :heart: 4 :diamond: 9 :club: 2 :spade: (four of a kind, Fours)
BTN wins t5500
BTN wins t10560

kuco
22.03.10, 18:40
Said nutsiga 2 mängijat sisse
BTN tõmbas 1 outi ja teisel rohkem. Standard PLO, 4492r mängimine on ikka väga kohutav liigutus.

Godspeed_EJ
22.03.10, 18:46
Kuco, Omaha alane kirjandus - oskad midagi soovitada?

kuco
22.03.10, 19:16
http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=117123&postcount=79

Enamus tarkusest on tulnud DC ja Gavz101 videotest ning oma rahakotist

privador
23.03.10, 00:54
Said nutsiga 2 mängijat sisse
BTN tõmbas 1 outi ja teisel rohkem. Standard PLO, 4492r mängimine on ikka väga kohutav liigutus.
Ma veidi ei saa aru, miks selliseid postitusi tehakse.
Vend paneb nutsiga raha sisse ja siis küsitakse ,et mis ma valesti tegin...
Kas see on mingi leveldamine?

pikk28
23.03.10, 07:57
mul tekkis sama mõte, kuid usun et tyyp otsib lihtsalt lohutust vms. Kuco kena inimesena seletas ka ära.

mihkel7
23.03.10, 08:19
mul tekkis sama mõte, kuid usun et tyyp otsib lihtsalt lohutust vms. Kuco kena inimesena seletas ka ära.

+1

kuco
23.03.10, 10:53
Ma veidi ei saa aru, miks selliseid postitusi tehakse.
Vend paneb nutsiga raha sisse ja siis küsitakse ,et mis ma valesti tegin...
Kas see on mingi leveldamine?

Leveldamine leveldamiseks aga samas on olukordi kus võib öelda, et nutsi foldimine on õige liigutus.

Ütlen ausalt, et ma pole nutsi ise kunagi foldinud. Olen teinud sellist asja, et võtnud safe turn kaardi ja siis raha sisse ajanud vms.

pikk28
23.03.10, 11:10
IMO ei visata ära sellist nutsu, mis võib monsteriks muutuda turnis või riveris. miski hädise rea, võid tõesti ära visata õigete asjaolude kokkulangemisel.

kuco
23.03.10, 12:24
IMO ei visata ära sellist nutsu, mis võib monsteriks muutuda turnis või riveris. miski hädise rea, võid tõesti ära visata õigete asjaolude kokkulangemisel.


http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=2537

Siin on olukord, kus tegelikult peaks nutsi maha viskama

forell
23.03.10, 13:22
Kui nutsi maha visata ei oska siis HI/low mängida ei tasu.
Omaha high tasub nutreaga odav turn vaadata kui väga draw heavy board ja siis rahad sisse panna kui safe kaart.

lenC
23.03.10, 13:43
kuco käsi ja see mis siin on, pole ju kuidagi võrreldavad.

ingu
28.03.10, 18:38
PokerStars Pot-Limit Omaha, $0.10 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG+1 ($4.80)
MP1 ($8.25)
MP2 ($8.20)
Hero (CO) ($4)
Button ($18.30)
SB ($9)
BB ($7.05)
UTG ($8.90)

Preflop: Hero is CO with 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
UTG calls $0.10, 2 folds, MP2 calls $0.10, Hero (poster) checks, Button bets $0.30, SB calls $0.25, 1 fold, UTG calls $0.20, MP2 calls $0.20, Hero (poster) calls $0.20

Flop: ($1.60) Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (5 players)
SB checks, UTG checks, MP2 checks, [color=#CC3333]

Hero teeb mida? Ei jää ootama, et keegi betiks ja teeb ise normaalse suurusega beti?

E: Ma ei tea omahast mitte midagi eriti.

t_w_
30.03.10, 19:58
Hero teeb mida? Ei jää ootama, et keegi betiks ja teeb ise normaalse suurusega beti?

ma seda FR asja ei tea, aga sinu huvi shortstackerina on ju nupud sisse saada. esimene käsi kahjuks, riide pole. buttoni stacki arvestades võib ta mingi cbeti lükata, siis paned aga nuppe, muud mänguruumi sul seal oma 40BB-ga pole eriti.

ingu
12.04.10, 22:40
Said nutsiga 2 mängijat sisse
BTN tõmbas 1 outi ja teisel rohkem. Standard PLO, 4492r mängimine on ikka väga kohutav liigutus.

Kas väikse paariga callimine kui blind on näiteks 20-50 ja stäkk ala 3k on ka see väga vale liigutus?

kuco
13.04.10, 09:17
Kas väikse paariga callimine kui blind on näiteks 20-50 ja stäkk ala 3k on ka see väga vale liigutus?

Mõtle selliste asjade peale nagu, et mis floppe sa tahad näha ja mis kätelt sa actionit saad?

set-vs-set on väga common PLOs

t_w_
15.04.10, 09:08
Mõtle selliste asjade peale nagu, et mis floppe sa tahad näha ja mis kätelt sa actionit saad?

set-vs-set on väga common PLOs

jahh, näiteks eile oli natuke vähem common 3-way PF tõstetud pot, flop 47Kr, rahad sisse ja vastas olid 44xx ja 77xx. väikeste paaridega oleneb kõik ka positsioonist, ellnevast actionist, käimasolevast actionist, vastasest, flopi tekstuurist jne.

Siim
16.04.10, 00:30
Selline huvitav käsi tuli kord. Vastase panus riveril tundus nõrk ning otsustasin proovida pott maha võtta. Vastane mõtles tükk aega ja tegi calli ikkagi ära.

Ladbrokes, $0.05/0.10 Omaha Cash Games, 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
CO: $10.40
Button: $9.65
SB: $5.10
BB: $9.70
UTG: $16.30
UTG+1: $17.32

Dealt to CO 7:spade: 8:diamond: 9:diamond: 8:heart:

Pre-flop:
UTG raises to $.35, (1 folds), CO calls $.35, (1 folds), SB calls $.35, (1 folds)

Flop: ($1.20) K:diamond: 6:spade: 9:club: (3 Players)
SB checks, UTG bets $.80, CO calls $.80, (1 folds)

Turn: ($2.80) 6:heart: (2 Players)
UTG bets $1.50, CO calls $1.50

River: ($5.80) 4:club: (2 Players)
UTG bets $2.90, CO all-in $7.75, UTG calls $7.75

Results:
CO Showed 7:spade: 8:diamond: 9:diamond: 8:heart:
UTG Showed A:diamond: J:club: 5:heart: A:club:
UTG wins $20.19

hotcocacola
16.04.10, 02:49
eee fold turn!

Provoker
16.04.10, 07:38
proovisin eile naljapärat 1 2 sendiste blindidega PLO. Kolmanda käega kaotasin stäcki qqqjj v kkkjj ning tõenäoliselt tükk aega enam ei tee seda mängu, kuid mine tea, põnev oli vähemalt.

t_w_
16.04.10, 09:20
Selline huvitav käsi tuli kord. Vastase panus riveril tundus nõrk ning otsustasin proovida pott maha võtta. Vastane mõtles tükk aega ja tegi calli ikkagi ära.

turnil oleks võinud tulistada, river on hilja. mis statid vastasel olid? 3b ei mõelnud PF?

I R Baboooon
16.04.10, 13:51
Kahjuks hand historyt pole, aga proovin võimalikult täpselt välja kirjutada.

Mäng oli PLO5, 6max, olin button ning mul oli käes Q:diamond:7:diamond:Q:club:6:club:, folditi minuni, raisen 0.17ni, BB callib.
FLOP
5:club:8:club:9:heart:
Betin 0.36, ta raiseb POT, ma lükkan AI, ta call ning näitab:
T:spade:J:heart:9:spade:9:club:

Arvasin, et olen ikka sitaks ees, aga kui poker odds calculatorist läbi lasin, näitas 51-49 eduseisu...-.- Kas on ikka hea mõte sellise käega flopil rahad iga hinna eest sisse ajada?

sineep
16.04.10, 15:03
mmm...sul on nuts ning blokeerid tema rea oute...omaha is a game of small edges

a river paardus jah?

I R Baboooon
16.04.10, 15:13
Turn 7(mitte risti), river 5, vahet pole, aga olin pettunud, et mitte mingit eduseisu polnud.:D

t_w_
16.04.10, 17:32
Turn 7(mitte risti), river 5, vahet pole, aga olin pettunud, et mitte mingit eduseisu polnud.:D

edu oli ju täitsa olemas. turnis suurem veel. tal lihtsalt parem redraw, pole ohkida midagi.

I R Baboooon
16.04.10, 22:59
Turnis olin ma juba taga ja flopist flip, 2% pole nagu eriti hea eduseis või mis?

t_w_
16.04.10, 23:03
Turnis olin ma juba taga ja flopist flip, 2% pole nagu eriti hea eduseis või mis?
ah 7 oli, maivaadand hoolikalt.

kuco
18.04.10, 12:32
Kahjuks hand historyt pole, aga proovin võimalikult täpselt välja kirjutada.

Mäng oli PLO5, 6max, olin button ning mul oli käes Q:diamond:7:diamond:Q:club:6:club:, folditi minuni, raisen 0.17ni, BB callib.
FLOP
5:club:8:club:9:heart:
Betin 0.36, ta raiseb POT, ma lükkan AI, ta call ning näitab:
T:spade:J:heart:9:spade:9:club:

Arvasin, et olen ikka sitaks ees, aga kui poker odds calculatorist läbi lasin, näitas 51-49 eduseisu...-.- Kas on ikka hea mõte sellise käega flopil rahad iga hinna eest sisse ajada?

Flopatud rida ei ole riveriks väga tihti enam hea. Kuna sul on masttõmme lisaks siis minu meelest on see väga okei olukord, kus nupud sisse saada ja seda väga mitmel põhjusel

1. Tavaliselt on sul vastas ainult nut rida. 76xx ja selle vastu sa freerollid oma masttõmbega, 62:37 fav. Juhul kui tema freerollib setiga siis näiteks 7688 vastu oled 44:55 dog

2. Tihtipeale on vastas set+FD, mis on naked rea vastu favoriit aga kuna sul on endal mastikaardid siis sa võtad tema shantse vähemaks või sul võib isegi parem mastitõmme olla. Kui sul on parem masttõmme siis oled 63:37 aga kui on kehvem siis 42:58 dog

3. Vähetõenäoline, et sa oled suure wrapi vastu (9TJQ, TJQK) aga siin blokkid QQga ja mastitõmbega.
9TJQ 27.36% ja TJQK 29.57%

4. Callides raiset on olemas väga palju turni kaarte, mis sulle ei meeldi 5,6,7,8,9,T,J,Q mis kõik muudavad nutsi ja lasevad sul tihtipeale foldida parima käe. nut-peddler ei ole vale strat kui soovid variatsiooni vähendada. call flop ja oota safe turni, et nutsiga sisse ajada.

KristjanLaas
27.04.10, 01:58
river.com]FlopTurnRiver.com[/url]Full Tilt Pot-Limit Omaha, $0.25 BB (6 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from [url=http://www.flopturn

MP ($23.25)
CO ($33.31)
Hero (Button) ($76.61)
SB ($27.79)
BB ($28.81)
UTG ($17.93)

Preflop: Hero is Button with 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
1 fold, MP bets $0.85, CO calls $0.85, Hero calls $0.85, 2 folds

Flop: ($2.90) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (3 players)
MP bets $2.90, 1 fold, Hero calls $2.90

Turn: ($8.70) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
MP checks, Hero bets $3.80, MP calls $3.80

River: ($16.30) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
MP bets $15.70 (All-In).
Õhh, on see kindel fold 100%?

KristjanLaas
27.04.10, 01:59
turnil kehv panus, i know.

KristjanLaas
27.04.10, 02:25
ja 1 veel:

Full Tilt Pot-Limit Omaha, $0.25 BB (6 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($26.59)
Hero (SB) ($105.04)
BB ($34.32)
UTG ($25.41)
MP ($42.03)
CO ($77.80)

Preflop: Hero is SB with 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
1 fold, MP bets $0.85, 2 folds, Hero raises to $2.80, 1 fold, MP calls $1.95

Flop: ($5.85) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
Hero checks, MP bets $5.85, Hero calls $5.85

Turn: ($17.55) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
Hero checks, MP bets $17.55

MrRiver
27.04.10, 14:58
Esimeses bet turn 7 vmt ja ei saa foldida riveris enam. Aga praegu oled arvatavasti maja otsa sattunud.
Teises kerge fold, sul pole pmst midagi. Tohib/peab flopiski foldima juba?

kuco
27.04.10, 17:24
ja 1 veel:

Full Tilt Pot-Limit Omaha, $0.25 BB (6 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($26.59)
Hero (SB) ($105.04)
BB ($34.32)
UTG ($25.41)
MP ($42.03)
CO ($77.80)

Preflop: Hero is SB with 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
1 fold, MP bets $0.85, 2 folds, Hero raises to $2.80, 1 fold, MP calls $1.95

Flop: ($5.85) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
Hero checks, MP bets $5.85, Hero calls $5.85

Turn: ($17.55) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
Hero checks, MP bets $17.55



Bet-Fold flop aga kuna flopi checkisid siis pead foldima.
Üleüldse ei ole vaja 3betida OOP

kuco
27.04.10, 17:30
river.com]FlopTurnRiver.com[/url]Full Tilt Pot-Limit Omaha, $0.25 BB (6 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from [url=http://www.flopturn

MP ($23.25)
CO ($33.31)
Hero (Button) ($76.61)
SB ($27.79)
BB ($28.81)
UTG ($17.93)

Preflop: Hero is Button with 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
1 fold, MP bets $0.85, CO calls $0.85, Hero calls $0.85, 2 folds

Flop: ($2.90) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (3 players)
MP bets $2.90, 1 fold, Hero calls $2.90

Turn: ($8.70) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
MP checks, Hero bets $3.80, MP calls $3.80

River: ($16.30) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
MP bets $15.70 (All-In).
Õhh, on see kindel fold 100%?

6.50-7.50 turnis ja fold riveris ei ole kohutav liigutus
aga nagu mängitud, kindel fold.

t_w_
28.04.10, 09:20
river.com]
Õhh, on see kindel fold 100%?

3bet PF, nupud flopis ja kui veel midagi on, siis turnil ka.

t_w_
28.04.10, 09:24
Bet-Fold flop aga kuna flopi checkisid siis pead foldima.
Üleüldse ei ole vaja 3betida OOP

suht norm mehed on iseenesest, kuigi mul on ka vist umbes 70:30 call:bet suhe OOP seal. aga jah, kui juba 3b ees, siis bet flop, edasi vaatad, mis saab.

KristjanLaas
29.04.10, 01:37
okei, esimene käsi ma foldisin ja teine ka foldisin.
teine käsi oli tegelt keeruline, sest mõtlesin, et eks tal seal mingi wrap on mida ta nii panustab, aga siis hakkasin ka mõtlema, et ilmselt lähevad kaks paari type of käed nii tema rangei, et pole mõtet huijama hakata.
ränud feedbacki eest.

bob
06.05.10, 21:46
Full Tilt Pot-Limit Omaha, $0.50 BB (6 handed) Rush
Vastane rushib 2 laual.

CO ($147.60)
Button ($38.50)
SB ($19.75)
BB ($392.65)
UTG ($51.35)
Hero (MP) ($88.95)

Preflop: Hero is MP with K:heart:, 9:spade:, 10:club:, A:spade:
1 fold, Hero bets $1.75, CO calls $1.75, 3 folds

Flop: ($4.25) Q:club:, J:heart:, 4:diamond: (2 players)
Hero bets $3, CO raises to $13.25

Mis plaaniga jätkata ja miks? <100BB oleks loogiline pushida?

:spade::club::diamond::heart:

t_w_
07.05.10, 01:19
Mis plaaniga jätkata ja miks? <100BB oleks loogiline pushida?


flippad seti vastu 44:55. mina lükkaks nuppe. isegi siin, napilt alla 200 lükkaks

KristjanLaas
07.05.10, 07:46
flippad seti vastu 44:55. mina lükkaks nuppe. isegi siin, napilt alla 200 lükkaks
Btw täieliku omahatardina arvasin küll näiteks, et stackid nii diip ja kas ikka tasub fllopil karistama hakata?
Call flopil tundub küll oluliselt parem liin. aga veelkord, olen donk selles mängus ja seda nõuandena ei tasu ilmselt võtta.
aga igal mehel oma imo imo.

kui kellegil aega ja oskusi, siis selatage miks flopi commit>flopi call.
gg, ty.

mupsik
07.05.10, 10:27
Ei näe siin ühtegi tõsist põhjust miks peaks flopist shove´ma. Vastasel siin enamik juhtudel set+võimalikud rea blokkerid ning ei usu, et pärast poti poppamist on nõus oma käe foldima. Call on standard ning juhul kui turn paardub saab väga palju raha kokku hoida. Lisaks on probleem veel see, et ei saa kogu stacki sisse ning vastase võimaliku calli puhul (nt QJ+OESD) jääb ebamugav 45$ ette ja ebameeldiv otsus kui turn on blank või paardub.

bob
07.05.10, 13:13
Kui callime, siis turnis tuleb blank, c/f ca 30$ bet ja call kui vähem(vaevalt)? Ja kui riverisse rea kokku saame siis shove ja saame suht 100% call? OOP olles ikka rõve mäng see Omaha ...

ProPokerTools Omaha Hi Simulation (http://propokertools.com/simulations/show?b=QsJd4h&g=oh&h1=KTA9&h2=QQ%2A%2A%2C+JJKT%2C+KQJT)
600,000 trials (Randomized)
board: Q:spade:J:diamond:4:heart:
KTA9 45.22% (266,284 wins, 10,042 ties)
QQ**, JJKT, KQJT 54.78% (323,674 wins, 10,042 ties)

sorm
09.05.10, 04:37
PokerStars Game #43810271980: Tournament #268002878, $8.00+$0.80 USD Omaha Pot Limit - Level XXV (2500/5000) - 2010/05/09 3:01:42 EET [2010/05/08 20:01:42 ET]
Table '268002878 33' 6-max Seat #6 is the button
Seat 1: CC MON$Y (49240 in chips)
Seat 2: bufon10 (390256 in chips)
Seat 3: Heile72 (257568 in chips)
Seat 4: masatar (338426 in chips)
Seat 6: mell123 (29510 in chips)
CC MON$Y: posts small blind 2500
bufon10: posts big blind 5000
*** HOLE CARDS ***
Dealt to mell123 [J:diamond:J:club:T:heart:T:spade:]
Heile72: folds
masatar: folds
mell123: ???

KristjanLaas
09.05.10, 04:57
raise pot/call, 6bb left peaks olema easy decision.

sorm
09.05.10, 06:51
Tegin ka nii.

MartinGarcia
09.05.10, 17:43
Keegi PLO8 ka mängib?:D

HU grinder
09.05.10, 17:44
jrgn hell nt

Arcticman
14.05.10, 10:52
€0.25/€0.50 Pot Limit Omaha Hi
Prima
2 Players
Hand Conversion Powered by http://weaktight.com/

Stacks:
SB only_HU €62.60
BB Hero €55.85

Pre-Flop: (€0.75, 2 players) Hero is BB T:club: 9:diamond: Q:club: 4:diamond:
only_HU raises to €1.50, Hero calls €1

Flop: 6:heart: 8:club: Q:heart: (€3, 2 players)
Hero bets €2, only_HU calls €2

Turn: 2:club: (€7, 2 players)
Hero bets €4.50, only_HU calls €4.50

River: J:diamond: (€16, 2 players)
Hero ??:confused:

OOP ei calliks ilmselt sellise käega ?

pikk28
14.05.10, 10:54
milles küss on?

Arcticman
14.05.10, 11:04
kui suur value bet seal ?

kalkaan
14.05.10, 12:02
Ise betiks seal tundmatu vastu 5,25...5,75. Vastane võib sellise ettevaatliku panuse callida, või isegi midagi huvitavat leiutada.

t_w_
18.05.10, 23:42
€0.25/€0.50 Pot Limit Omaha Hi

ma ei tea headsupist mitte midagi, aga niimoodi mängitud käsi????

MeelisV
19.05.10, 02:48
Selline küsimus, et kas PLO, 6 max on ka Bankroll Management sarnane nagu Holdemis? Et siis uude limiiti (10-25) shoti võttes on ok 20/17 Buy ini?
Ise mõtlesin teha 22/18
Muidu siis hakkasin Mai alguses PLOga peale ja siiani tundub, et micros küll seda mängu keegi eriti ei jaga. Igasugu kino seal nähtud- Nutsiga riveril in position check, käte ülemängimine, drawing str on 1suited flop jne...

pikk28
19.05.10, 07:30
laias plaanis peaks Omahas rohkem BI peal hoidma kui Holdemis. Variatsioon on suurem.

Arcticman
19.05.10, 16:29
ma ei tea headsupist mitte midagi, aga niimoodi mängitud käsi????

mis käel viga on ? no natukene lucky olin ka ilmselt jah

Svenza
08.06.10, 18:21
Tra, nii kui 8-game mängid, nii ükski asi ei konverdi nahui...
Igatahes käsi siin: http://www.pokerhand.org/?5494277
Kes siin oleks veel bustoks läinud? Või ainult callite riveril?

kalkaan
08.06.10, 18:37
Tra, nii kui 8-game mängid, nii ükski asi ei konverdi nahui...
Igatahes käsi siin: http://www.pokerhand.org/?5494277
Kes siin oleks veel bustoks läinud? Või ainult callite riveril?
Mis kuramuse call, busto +1 obv. Kui väga deep oleks siis vast readidega isegi calliks. Sellel seal aga ainult mingi seeme järgi.

jaagup17
09.06.10, 13:13
Btw täieliku omahatardina arvasin küll näiteks, et stackid nii diip ja kas ikka tasub fllopil karistama hakata?
Call flopil tundub küll oluliselt parem liin. aga veelkord, olen donk selles mängus ja seda nõuandena ei tasu ilmselt võtta.
aga igal mehel oma imo imo.

kui kellegil aega ja oskusi, siis selatage miks flopi commit>flopi call.
gg, ty.

Kui sa flopis keevitad, siis võib sind callida ka 2 paari, samamoodi võib vastane foldida (küll väike võimalus). Ja mis kõige tähtsam, kui sa flopi callid ja turn toob sulle kokku, siis ei saa kindel olla, et ära makstakse.Flopil minnes drawd 2 kaardi tulekuga, kui callid ja kokku ei jookse, siis enamasti pead tunil foldima ja teiste kaarti ei näegi.Nii olen mina vähemalt asjale pihta saanud.

hotcocacola
09.06.10, 15:47
obv bustosse, siin pole variantigi

tolmuahv
09.06.10, 16:11
Tra, nii kui 8-game mängid, nii ükski asi ei konverdi nahui...
Igatahes käsi siin: http://www.pokerhand.org/?5494277
Kes siin oleks veel bustoks läinud? Või ainult callite riveril?

Sa tead, et Kings full tal pole. Isegi 9-s fulli vastu on sul blocker. Kui vastane on solid, siis on ta ranges KQ või QQ ainult imo. Kui vastasest midagi ei teaks, siis paneks otsa, solid nit regi vastu calliks vast isegi vahel.

kuco
10.06.10, 11:07
Tra, nii kui 8-game mängid, nii ükski asi ei konverdi nahui...
Igatahes käsi siin: http://www.pokerhand.org/?5494277
Kes siin oleks veel bustoks läinud? Või ainult callite riveril?

100bb deep = 100% bustosse

jaagup17
19.06.10, 18:55
Selline küsimus, et kas PLO, 6 max on ka Bankroll Management sarnane nagu Holdemis? Et siis uude limiiti (10-25) shoti võttes on ok 20/17 Buy ini?
Ise mõtlesin teha 22/18
Muidu siis hakkasin Mai alguses PLOga peale ja siiani tundub, et micros küll seda mängu keegi eriti ei jaga. Igasugu kino seal nähtud- Nutsiga riveril in position check, käte ülemängimine, drawing str on 1suited flop jne...

PLO soovitan vähemalt 100BI, vähemalt alates PLO25. Niipalju kui 2+2st silma jäänud on paljude jaoks 10BI swingid päevas standard ja 50BIseid downereid on tohutult.

kalkaan
19.06.10, 20:03
Elukutselisele võid 100 buy-in soovitada. Tavalisele mängijale on 40BI täitsa piisav.

Arcticman
20.06.10, 08:14
kas keegi regulaarselt omaha hi/lo'd ka mängib ?

Svenza
20.06.10, 15:19
Ma mängin 8 game´i, seal on see sees

Arcticman
20.06.10, 18:29
€0.02/€0.04 Pot Limit Omaha Hi/Lo
Prima
3 Players
Hand Conversion Powered by http://weaktight.com/

Stacks:
BTN desHarox €3.89
SB Hero €4.52
BB merimaarit €1.42

Pre-Flop: (€0.06, 3 players) Hero is SB 8:heart: T:spade: A:heart: 7:spade:
desHarox calls €0.04, Hero calls €0.02, merimaarit checks

Flop: 3:diamond: 6:heart: 4:diamond: (€0.12, 3 players)
Hero checks, merimaarit bets €0.12, desHarox folds, Hero calls €0.12

Turn: 6:diamond: (€0.36, 2 players)
Hero checks, merimaarit bets €0.04, Hero calls €0.04

River: 2:diamond: (€0.44, 2 players)
Hero checks, merimaarit bets €0.44, Hero calls €0.44

Final Pot: €1.32
Hero shows
8:heart: T:spade: A:heart: 7:spade:
merimaarit shows
6:club: 8:club: 5:diamond: 2:spade:

merimaarit wins €1.22 (net +€0.58)

Hero lost €0.64
desHarox lost €0.04

harjutasin cashis natukene plo hi/lo turnaks, lugesin netist kuidas low moodustub ja parimad stardikäed vaatasin üle, kas mul siin best low hand ei ole A2347 ?

vapsik
20.06.10, 18:36
Ei ole best. Vastasel 23456 ja 6 < 7.

Arcticman
20.06.10, 18:52
my bad, tänud vapsik!

kuco
20.06.10, 21:00
Pre-Flop: (€0.06, 3 players) Hero is SB 8:heart: T:spade: A:heart: 7:spade:
desHarox calls €0.04, Hero calls €0.02, merimaarit checks


Fold pre

Svenza
20.06.10, 21:24
Huilos on A23 sugused käed väga head, 7-8 low tõmbed võid kohe unustada, nendega kaugele ei jõua. Eesmärk on scoopida, mitte poole poti peale mängida.

kuco
20.06.10, 21:59
Huilos on A23 sugused käed väga head, 7-8 low tõmbed võid kohe unustada, nendega kaugele ei jõua. Eesmärk on scoopida, mitte poole poti peale mängida.

Aga äkki talle meeldib meeletult raket maksta ja quaterdatud saada :P

jrgn hell
21.06.10, 01:47
nii shorthandedis võid floppi vaadata küll imo poole blinid eest, aga fold flop

jrgn hell
21.06.10, 07:05
see küll limiti jaoks tal kirjutataud, aga imo nutpeddlimiseks on PLO8-s ka normaalne range

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=7522128&postcount=5