PDA

View Full Version : NL100 how to play bitches



leits
09.03.10, 20:58
Vastane on mingi 11/11 over 10 hands, mingit eelnevat ajalugu pole kuna k2te arv olematu. Mis moodi ma neid mängima peaksin`?

Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 578995 (http://www.thehandconverter.com/hands/578995)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

notontilt09 (BB): $106.75
Leferd (UTG): $101.50
bstereo (UTG+1): $71.95
the_most10 (MP1): $100.00
studboy1 (MP2): $118.55
petzergling (CO): $130.00
cdeez8 (BTN): $100.00
Hero (SB): $100.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with Q :heart: Q :spade:
1 fold, bstereo calls $1, the_most10 raises to $4, 3 folds, Hero raises to $13, 2 folds, the_most10 calls $9

Flop: ($28.00) T :club: 4 :heart: 5 :spade: (2 players)
Hero bets $17, the_most10 calls $17

Turn: ($62.00) 9 :spade: (2 players)
Hero checks, the_most10 bets $25, [color=red]Hero ???

eyestabber
09.03.10, 21:02
shove tundub loogiline..

samas pole kunagi nl100-s mänginud

Viski
09.03.10, 21:05
bitches on nimelt valesti vä ?

2ssapaar
09.03.10, 21:33
2 võimalust on turnis - kas c/r või bet. Unknowni vastu ei näe põhjust miks checkida. Aga as played shove.

muruntau
09.03.10, 21:39
http://www.southparkstudios.com/clips/251900/

õppevideo kuidas bitchidega toime tulla

ranka
09.03.10, 21:56
Õppevideo, kuidas reegleid lugeda poisid. Mõlemal vennal (muruntau ja viski) on 24h aega anda normaalne ja viisakas nõu käekohta.

EDIT: PS! Ja leits määrab karistused ja ma hakkan edaspidi kõikides strateegia teemades nii tegema. Kui keegi trollib ja OP kaebab ning ma leian, et kaebus on õige siis OP hakkab määrama karistusi. Kaua see strateegiateemade trollimine käib.

muruntau
09.03.10, 22:10
vabandan, ei olnud eesmärk trollida. Teema pealkirja lugedes meenus see osa South Parkist ja tundus päris kohane nali :biggrin:

Strateegilise nõuande osas nõustun 2ssapaariga, tundmatu vastu as played nupud. Gotta make them bitches work for you :biggrin:

hotcocacola
10.03.10, 00:20
2 võimalust on turnis - kas c/r või bet. Unknowni vastu ei näe põhjust miks checkida. Aga as played shove.

+1

pm sa tegidki selle checki, et ta c-r allini tõmmata või siis raise 60$ kanti

nomerlot
10.03.10, 09:56
Kui keegi trollib ja OP kaebab ning ma leian, et kaebus on õige siis OP hakkab määrama karistusi. Kaua see strateegiateemade trollimine käib.

+1

Üksteise tögamised ja lõõpimised on siin foorumis alati kõvasti entertainment valuet tootnud, aga peab ikka meeles pidama, milleks selline foorum on eelkõige ellu kutsutud - et üheskoos kiiremini võimalikult hästi mängima õppida.

IMHO pokker on eelkõige tõsine töö, seega strateegiateemad on tööjutt.
Lora aetakse kohvinurgas ehk offtopic ja päevikud.

Viski
10.03.10, 19:04
Minuarust oled sa siin mõne taskupaari vastu .. JJ ehk. Nupud imo.

no_limit
11.03.10, 13:31
mida loodate saavutada check raisega, calli või foldi. kui foldi siis saan mõttest aru Squeezisid teda, kui tema isoleeris donki, kuid tal juba 55 bb sees, foldimine on tal raske.
Calli korral on ta tõenäolisemad käed 99 TT JJ KK AA. Biidid 1 kätt viiest, suht nigel ( kui just nl100s KK AA ei 4betita 95% kordadest siis oleks JJ väga reaalne.Kuigi et poistega callida peaks ta olema suht halb mängija(mina annan respecti fullstackile kuni näitab, et on tohman) Ise betiks turni mingi 30 ja isegi foldiks shovele kuna ilmselt ei biidi siis enam midagi. Jääks alles kuskil 40bb kui oleme taga ja kui tema foldib siis puhas kasum.
Kui mõttes viga siis paluks selgitada.

no_limit
11.03.10, 13:31
mida loodate saavutada check raisega, calli või foldi. kui foldi siis saan mõttest aru Squeezisid teda, kui tema isoleeris donki, kuid tal juba 55 bb sees, foldimine on tal raske.
Calli korral on ta tõenäolisemad käed 99 TT JJ KK AA. Biidid 1 kätt viiest, suht nigel ( kui just nl100s KK AA ei 4betita 95% kordadest siis oleks JJ väga reaalne.Kuigi et poistega callida peaks ta olema suht halb mängija(mina annan respecti fullstackile kuni näitab, et on tohman) Ise betiks turni mingi 30 ja isegi foldiks shovele kuna ilmselt ei biidi siis enam midagi. Jääks alles kuskil 40bb kui oleme taga ja kui tema foldib siis puhas kasum.
Kui mõttes viga siis paluks selgitada.

Viski
11.03.10, 16:08
Mis siin oli siis, leits ? Soldatid olidki ?

leits
11.03.10, 16:19
mida loodate saavutada check raisega, calli või foldi. kui foldi siis saan mõttest aru Squeezisid teda, kui tema isoleeris donki, kuid tal juba 55 bb sees, foldimine on tal raske.
Calli korral on ta tõenäolisemad käed 99 TT JJ KK AA. Biidid 1 kätt viiest, suht nigel ( kui just nl100s KK AA ei 4betita 95% kordadest siis oleks JJ väga reaalne.Kuigi et poistega callida peaks ta olema suht halb mängija(mina annan respecti fullstackile kuni näitab, et on tohman) Ise betiks turni mingi 30 ja isegi foldiks shovele kuna ilmselt ei biidi siis enam midagi. Jääks alles kuskil 40bb kui oleme taga ja kui tema foldib siis puhas kasum.
Kui mõttes viga siis paluks selgitada.

mis see turni call mulle annab? see on täiesti mõttetu, river on x ja pannakse juba AI, mis ma siis teen foldin sinu poindi järgi? Pointless 25bb põletatud sel juhul ju .. Mida saavutada c/r .. panema floatinud Ak vms asjad bluffima ... imselik seletus imo sult

sinu idee bettida turnis 30 tundub weak ning raisele foldimine on imo again money burn ..

Rage
11.03.10, 17:00
oleks IP, siis calliks vast lõpuni.. minimiseeriks võimalikku kaotust... OOP puhul peab vast jahh nupud panema.. call teeks riveri raskeks otsuseks..

hand historyst on näha et Hero reraiseski siin.. ja tõenäoliselt oli KK+ või set vastas

leits
11.03.10, 18:06
Yea, shippisin ning standard cowboys

no_limit
12.03.10, 17:31
mis see turni call mulle annab? see on täiesti mõttetu, river on x ja pannakse juba AI, mis ma siis teen foldin sinu poindi järgi? Pointless 25bb põletatud sel juhul ju .. Mida saavutada c/r .. panema floatinud Ak vms asjad bluffima ... imselik seletus imo sult

sinu idee bettida turnis 30 tundub weak ning raisele foldimine on imo again money burn ..


Ju ma siis kirjutasin nii arusaamatult. Never ever ei mõelnud siin turni calli (lol)
.Mõtlesin et kui su check raise oli showdown value peale siis su võiduvõimalused väga väiksed. Kui su eesmärk oli floaterid foldima saada siis usun, et 30 taala bet teeks sama töö ära. Kui oled beat siis minimeeriks kaotusi. Turni lead out bet kasulik muidugi aint siis kui 30 taalasele betile ei shoveta Ak AQ kätega nl100 (nl25 seda ei tehta)