PDA

View Full Version : online olympic pokkerituba



thulesiia
10.03.10, 21:40
Kas Olympicus saab Holdem Manageri kasutada? On plaanis osta lähipäevadel Holdem and Omaha manager 150$, täna kuulsin raadiost seoses 15. märtsiga seda maksuameti uut seadust, mille olin vahepeal juba unustand:d mõtlesin korra kas ikka osta Holdem ja Omaha Manager (mõte oli et kui ostan siis juba terve paketi, kuigi mängin kõige madalamaid limiite:d). Samas elan Läti Valka piirist 1,5 km kaugusel vb kui mängmine läheb Eestis onlines raskeks peaks otsima lahendusi sealt( mingi odav korter vms). Kuigi pokker on minu jaoks hobi ja ma pole nii hea mängija et sellest ära elatuks, siiski meeldib mulle mäng ja tahaks sellega edasi tegeleda. Internetis mängides on mängu võimalik kiiremini ära õppida jne, ses suhtes tahaks ikka onlines edasi pelada ja Holdem Manager on minu arvates arendav programm jne. Mängin ka lives, kuid onlines rohkem. Ses suhtes pole maailmalõpp kui läheb Eestis online pokkeri mängimine raskeks, ma ise olen nagunii kokkuvõttes oma mängitud aja jooksul miinustes, olen mingi 1,5 a vaikselt peland vist:d suht savi ka et miinuses olen:d

Ette tänades vastuse eest:)

antnx
10.03.10, 22:21
Ee ma soovitan sul võtta 2 kuud PT3 trial. Mängi sellega, õpi tundma grindi boonuseid kogu bankrolli ja alles siis investeeri 150$.

Aga kui raha on siis palun väga võid ka kohe osta...

nomerlot
10.03.10, 22:41
PT3 igatahes töötas seal.

Tigrano
10.03.10, 22:52
Meil on ametlik Olympicu teema, kuhu alla käivad kõik Olympicuga seotud jutt ja küsimused.

Edasine arutlus palun seal teemas:

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3288&page=34&highlight=olympic+avas+t%E4na+uksed