PDA

View Full Version : Kristjani $0-$1000 challenge FTPs.



KristjanLaas
11.03.10, 14:38
Nonii püüan siis taas oma elu huvitavaks teha.

Plaan on saada challengeiga hakkama vähem kui kuu ajaga.
Kuigi see pole peamine eesmärk, oleks ma meeletult rahul kui antud ajalimiidi sees antud asjaga hakkama saaks.

Olen varem korra püüdnud antud asjaga hakkama saada, kuid siis feilisin armetult.
Suutsin 1,5 nädalaga bankrolli saada $79 peale mängides freerolle ja micro stakes SnG-si, kuid siis läksin bustoks.

Päevikut hakkan pidama enda motiveerimiseks ja ma arvan, et päris lahe oleks kogu ettevõtmine ka üles kirjutada.

Kasutajanimi Full Tilt Pokeris on Fold Im Suited ja kui midagi muutub challengeis püüan selle ka siia kirja panna (palju oleneb sellest kui kiiresti mul õnnestub $0 pealt saada sellise bankrollini, et asnnaks madalaimaid SnGsi juba mängida)

Muidugi tekib ka küsimus, et kas ma enda aega siis absoluutselt ei väärtusta, et ma selle challengei jaoks seda raiskan-vastus on, et ega ma viimasel ajal pole edukalt pokkerit mängida suutnud ei ole ja kaotada ka samal ajal midagi pole, sest kuna muidu mängin Pokerstarsis Klaaspro nime all, siis saab mõlemat samaaegselt suurepäraselt teha:)

Mis puutub minu tavapärasesse pokkerimängimisse, siis kohe-kohe alustan ma oma väljakutse raames mänge Anduga, millest suures osas oleneb, kas ma üldse jätkan oma püüdlusi, või teen pikemaajalise pausi.
Nii bankrolli mõttes (kaotamine laostaks mu 100%) kui ka vaimselt.
Loobuda ma sellest aga ei kavatse, sest niisama $500 ka maksta pole soovi.


Anyway edu mulle siis.

Cypher0
11.03.10, 14:43
Vähem kui kuu ajaga? No ei.:D

KristjanLaas
11.03.10, 14:46
Hulle eesmärke on tore püstitada haha:D
Kes teab, äkki hitin mõne micro stakes MTT ja siis see nii keeruline polegi.
Aga muidugi pole see kõige tähtsam eesmärk ja tahaks lihtsalt sellega hakkama saada.

Pahvak
11.03.10, 14:49
Kus sa Anduga madistamist kajastad? Edu muidu!

KristjanLaas
11.03.10, 14:53
Kui valesti see nüüd kõlab:D, aga Andu jaoks madistamiseks ootam ma oma palka üle, mille nimel ma 2 nädalat tööd viitsisin teha isegi.
Kuna pokkeriga ei olnud mul ilmselgelt võimalust viimase aja mängu arvestades selleks korralikku BR kokku saada. (kandsin kogu BR väljas isiklikel põhjustel ja see kulus elulisteks asjadeks)
Ma avan nende mängude ajaks taas oma väljakutse topicu.
Aitäh.

pastilaa
11.03.10, 15:32
Sorry, aga jääb ebaselgeks, miks eelistad selle asemel, et $500 rolliga väiksemaid limiite korralikult vallutama hakata, kapital eeldatavalt korstnasse kirjutada (ok, siiski 60:40 sulle edu iga vastase vastu HUs, nagu mainisid kunagi) ja freerollidel rottima hakkad? Sama effekt ju, kui NL5 mees proovib vahepeal kogu rolliga NL200? Resultaat ju teada - busto...

vapsik
11.03.10, 15:52
Kas see ei ole Sinu kasutaja http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/klaaspro?

raaids
11.03.10, 16:03
sidebetti ei taha teha? :D

KristjanLaas
11.03.10, 16:12
Sorry, aga jääb ebaselgeks, miks eelistad selle asemel, et $500 rolliga väiksemaid limiite korralikult vallutama hakata, kapital eeldatavalt korstnasse kirjutada (ok, siiski 60:40 sulle edu iga vastase vastu HUs, nagu mainisid kunagi) ja freerollidel rottima hakkad? Sama effekt ju, kui NL5 mees proovib vahepeal kogu rolliga NL200? Resultaat ju teada - busto...

Andu annab mulle 2/1 sidebet oddsid (ehk siis temaga mängimiseks epan arvestama umbes $1000 + $500 sidebet kaotus)

KristjanLaas
11.03.10, 16:14
Kas see ei ole Sinu kasutaja http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/klaaspro?

See on kasutaja millega ma mängin andu vastu, ehk jah, minu kasutaja.
Apparently on mul 2 kasutajat full tiltis, ühega neist teen ma siis seda challengeit.


Ja nagu ma ütlesin, siis see challenge ei takista mul ka muid mänge mängimast, kuna ma mängin muidu starsis ja kõike saab samaajaliselt teha:)


Sidebeti ei taha teha.

pastilaa
11.03.10, 16:47
Andu annab mulle 2/1 sidebet oddsid (ehk siis temaga mängimiseks epan arvestama umbes $1000 + $500 sidebet kaotus)

Selge, ei teadnud sellest sidebetist. EDU!

VisaHing
15.03.10, 10:56
erm.. ise olen ka neid 0 to ....$ challangeid.
Siiamaani pole just halvasti läinud.
olen siis teinud 0-150$ , 0-400+$. 10-1400$ ( sisaldas turna võitu ka 840$ )

eddi
15.03.10, 11:12
tundub huvitav, edu

KristjanLaas
16.03.10, 12:34
Nii tänasest siis saan korralikult mängima ka hakata.
Esimene päev tegin 4 turniiri aj parim koht oli 150ish.
Nüüd olin mõned päevad tripil ja ei saanud mängida (mõjub ikka hästi minu 1kuu lootusele:D)
enivei, täna veedan iga teise tunni freerollile registreerides;)

Muckyourcards
24.03.10, 19:14
Kuidas edeneb?