PDA

View Full Version : card counting



muicelago
14.03.10, 07:21
kas card counting live pokkeris on väga populaarne? pokkeris kõigest üks pakk, see peaks võrdlemisi lihtne olema.

Tarmonator
14.03.10, 08:05
mida sa seal lugeda tahad?

Karikakar
14.03.10, 09:04
Ära aja pokkerit segamini old-school blackjackiga. Erinevalt blackjackist ei näe sa teiste kaarte ja mängitakse ühe pakiga, mida segatakse pärast jaotuse lõppemist. See omakorda tähendab seda, et on võimatu midagi lugeda peale selle, et kui sulle tuli kätte AK, siis on kõige paremal juhul pakis veel jagamata kolm A-d ja kolm K-d.

timukasr
14.03.10, 10:03
:biggrin:

http://images.icanhascheezburger.com/completestore/2008/3/16/itstimetost128501890719375000.jpg

muicelago
14.03.10, 10:03
mida sa ajad, mõtle ka, ära karjud nah, laual flop turn river, plus showdown 2 mängijat plus enda kaardid, kokku 11 kaarti, mida saad jälgida, kuhu nad järgmise shufflega lähevad
lootsin et vastab keegi, kes kaartide lugemisest natuke jagab ka, mitte suvalised lambad

aga lugeda saaks nähtavaid kaarte, nende paigutust pakis jälgida, et aimata, kui näiteks flush tuleb suurema % jne

short handed final table play, heads up play on need olukorrad, kus kujutan ette, et sellest palju kasu on

ma ise ei plaani seda õppida ega lähemalt uuridagi, aga arvan, et seda tehakse

timukasr
14.03.10, 10:05
Kaartide lugemine on minu arust järjekorra meelde jätmine, mis oldschool blackjackiga oli võimalik, aga pokkeris segatakse igakord kaardipakk ära. See millest sina rääkisid (discounting outs blablabla) on common sense, mida teeb praktiliselt iga üks.

muicelago
14.03.10, 10:06
skill seisnekski kaartide jälgimises segamisel

muicelago
14.03.10, 10:09
igal juhul, siit mingit reaalset vastust saada oli mõttetu loll lootus

Tarmonator
14.03.10, 10:12
mina kui suvaline lammas võtan õiguse taaskord kommenteerida.
sa teinekord seleta oma lolli küsimust täpsemalt, nii et inimesed seda üheselt mõistavad.

sinu pakutud variant suht ebareaalne. kui tegemist pole just algaja diileriga. kuna kaardid segatakse algul laual hunnikus ja siis veel shuffle...suht keeruline.

kuigi olen ka korra näinud kuidas A jäi paki alla ja seega võid ühe A jaotusest välja arvata.

muicelago
14.03.10, 10:13
edasi ainult nende arvamus, kes tunnevad card counting tehnikaid

vapsik
14.03.10, 10:19
Edasi juhtub see, et teema läheb lukku.

pastilaa
14.03.10, 10:58
Murceliago, väga hea teema. Mul see skill on, aga vajab veel arendamist. Tavaliselt jälgin kuhu lähevad A A A A ja K K K K. Kaheksa kaardi jälgimine segamisel on väga lihtne. Alguses harjutad ühega, siis kahega jne. Vajab natukene harjumist. Live mängus on sellest ikka palju abi olnud. Kui endal on näiteks nõrgem A, aga nägin, et ühel vastastest, kes tõstab, on AK, siis callin või tõstan üle ainult siis, kui on implied oddse. Samuti olen proovinud lugeda kaarte diileri käes. 52 olen saanud neljal korral üheksast, mis pole ka paha tulemus. Kui soovid veel skilli arendada, siis youtube`ist otsi "water boat poker". See mees teab, mis räägib. Edu!

muicelago
14.03.10, 11:14
water boat poker? found nothing
aga ei, ma ise ei soovi arendada, lugesin lihtsalt "Bringing Down The House" ja see pani mõtlema ...

Karikakar
14.03.10, 11:18
http://www.pokerstarscracked.com/

Soovitan selle läbi lugeda, saad veel targemaks!

Rigged
14.03.10, 12:02
Muicelago, mõtle nüüd natukenegi oma peanatukesega, showdownil ütleme näed 2-3 inimese kaarte, need lükatakse diilerile, kes ajab nad segamini, ja siis segab veel läbi, ja Sa tahad öelda, et seda on võimalik jälgida kuhu mis kaart läheb? Ütleme näedki siis 5 flopi kaarti, 4 vastase kaarti ja tead 2 enda kaarti, siis hoobilt näed kohe kuhu mis kaart läheb? :) GL.

forell
14.03.10, 12:19
Jutud käivad et vsiu100 siit foorumist on professionaalne kaartide lugeja ja suurest tänu sellele näitab tihti häid tulemusi.
Tema eelis muide tavalise eesti keskmise kaartide lugeja ees on see et ta suudab seda teha ka netis (pokerstars ja full tilt, aga mitte unibet).

muicelago
14.03.10, 12:23
sina ütled: muicelago, sa oled loll, diiler segab nii hästi, et seda on võimatu jälgida. blablablablablaa. blabla. blablabla. GL

väga sisukas, sarkasmi ja iroonia meistrid raisk, nii eestlaslik

aga ma jah kunagi hakkasin mõtlema, et äkki on mingid freak-of-nature'id nagu stu ungar näiteks, kes oli esimene, kelle kohta ma mõtlesin, et äkki trackib kaarte pakis, who knows. ..

muicelago
14.03.10, 12:24
võimatu noh

yolpa
14.03.10, 12:25
HAHAHAHA ülinuts teema:D

muicelago
14.03.10, 12:30
ma ei saa aru, mis teil on kõigil on?

muicelago
14.03.10, 12:31
tont foorum raisk, fuck all of you

yolpa
14.03.10, 12:37
tont foorum raisk, fuck all of you

mis fuck all of you, kui sa arvad, et holdemis on võimalik card counting, miks sa piisavalt veenvalt ei suuda meid oma argumentidega panna, kah seda uskuma? Kui kahtled ise asjas, või pole piisavalt kindel, siis arvan, et said siit teemast vastuse kätte. Aga nagu eelnevalt mainisid, et eestlane on sarkastiline, siis ka eestlane on jäärapäine.

qjet
14.03.10, 12:40
http://img46.imageshack.us/img46/1091/hitletzd2.jpg (http://img46.imageshack.us/i/hitletzd2.jpg/)

ristijeesus
14.03.10, 13:07
Aga äkki lihtsalt õpiks mängima?

mupsik
14.03.10, 13:07
water boat poker? found nothing
aga ei, ma ise ei soovi arendada, lugesin lihtsalt "Bringing Down The House" ja see pani mõtlema ...

http://http://www.youtube.com/watch?v=daPQqCXoln8

See raamat/film oli seotud kaartide lugemisega black jackis. Pokker, teatavasti, on natuke teistsugune mäng.

Aga edu !

Platinum
14.03.10, 13:11
Teemaalgataja ei ole arvatavasti veel live mänginud.
Video kuidas kaarte segatakse, @1.15, mida sa siin loed? Peale seda teeb vähemalt korra veel the riffleit.
http://www.youtube.com/watch?v=-K8ihJGjqIc

Kui oled Roundersit näinud, siis seal ka see kaak tüssab pidevalt, aga selleks peab ta ise kaarte tegema. btw, see on ka hollywoodi bullsht.
Otsi jutuubist videot poker cheat. Point selles, et keegi peab tooma (või taskust võtma)
paki, mis on varem valmis seatud.

taipupole
14.03.10, 13:31
See teema näitab selgelt ära, miks foorumis peaks mõningaid postitusi julmalt kustutama.

Mis teemasse puutub, siis tundub võrdlemisi kahtlane, et sellest edu oleks võimalik saada, sest lisaks segamisele toimub ju ka kaartide põletamine ehk kuidas neid arvestada jms ehk otsuseid saab ju ikka teha info põhjal, mis on nähtaval. Kui pakki ei segataks ja lastaks mingi kaks jaotust järjest, siis oleks muidugi teine lugu, kuid praegu ma küll ei usu, et siit mingi märkimisväärse protsentuaalse edu saab, mis pikas perspektiivis kedagi kõrgema kasumitasemeni aitaks.

alaska
14.03.10, 14:32
Ainuke asi, mis ma suudan välj mõelda, on see, et kui eelmisel käel viskad oma kaardid mucki, või näed laual avatud kaartide omavahelisi järjestusi ja on sitt diiler ja segab laisalt, siis järgmisel käel võib teoreetiliselt turni ja riveri kaardi ära arvata, või sinust vasakul istuva mängija käe. (mingi eelis peaks olema)
Näiteks viskan 67 ristid maha ja järgmine mäng on jälle risti 6 käes, siis 7 võib olla järgmisel mehel.

alaska
14.03.10, 14:32
Ainuke asi, mis ma suudan välj mõelda, on see, et kui eelmisel käel viskad oma kaardid mucki, või näed laual avatud kaartide omavahelisi järjestusi ja on sitt diiler ja segab laisalt, siis järgmisel käel võib teoreetiliselt turni ja riveri kaardi ära arvata, või sinust vasakul istuva mängija käe. (mingi eelis peaks olema)
Näiteks viskan 67 ristid maha ja järgmine mäng on jälle risti 6 käes, siis 7 võib olla järgmisel mehel.

vennike
14.03.10, 14:55
LMAO. mõne tüübi lihtsameelsus paneb ikka imestama:biggrin:

HU grinder
14.03.10, 15:24
Praegu on juba segamismasinad ka ju..
Diiler peab ikka väga amatöör olema, et selline asi natukenegi võimalik saaks olla.
Homegamedes võib töötada, mujal üpris kindlasti mitte.

Juss7r
14.03.10, 16:06
pokkeris segatakse ikka käsitsi, aga card countimist pokkeris eriti ei usu, muidugi võite siin ka vastupidist tõestada:D

Tarmonator
14.03.10, 16:07
pokkeris kasutatakse ka kaarisegajaid muuseas.
suuremates kasiinodes, mitte olympsis obv

mislinn
14.03.10, 16:29
Misasja, mina küll loen kaarte, isegi online võimalik. Võin ka õpetada, kuidas asi toimib, hind $1k per kärss. Unreal, mis teema..

vennike
14.03.10, 16:35
Misasja, mina küll loen kaarte, isegi online võimalik. Võin ka õpetada, kuidas asi toimib, hind $1k per kärss. Unreal, mis teema..

shippisin starsi, õpeta pls.

vennike
14.03.10, 16:37
imo on murcielago

yolpa
14.03.10, 16:38
imo on murcielago

ahhahaha:D:D nuts

Svenza
14.03.10, 16:48
you guys are unreal

http://img717.imageshack.us/img717/3023/atfirstiwaslike.jpg

Jennifer
14.03.10, 17:33
Ma loen kogu aeg käsi.
Vahel varbaid ja sõrmi ka! :)

tafka31
14.03.10, 20:08
ma ükskord lehte lugesin

nomerlot
14.03.10, 20:16
arvan, et pokkeris on ohtralt muid skille, mille arendamine on kasumlikum.

Tarq666
14.03.10, 20:25
No teoreetiliselt ju võib kaarti välja valida, et mida täpselt jälgid, kuhu see diileri kehval käsitsi segamisel satub aga üldiselt jah. Pointless.

Karikakar
15.03.10, 10:52
Sent by: muicelago


mida sa risustad mu teemat, nah*i, mingi oled enda meelest vaimukas, proovid suurte poiste kombel teravaid vastuseid anda?, jäta rahule ja unusta ära parem, mine tõmba üks suits ja rahune maha :confused:::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek ::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek ::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Keegi sai veel armastuskirju? :D

Tarmonator
15.03.10, 11:12
liiga ränk...

HU grinder
15.03.10, 11:55
Haha, jõhker. Jääb mulje, et tegu on nii noore isikuga, kes ei võigi veel pokkerit mängida . Selline paras mürsik 15-17, kes nägi oma n-ö tüdrukuga filmi "21" ja sai sellest inspiratsiooni üledoosi.

Jennifer
15.03.10, 12:48
Sent by: muicelago



Keegi sai veel armastuskirju? :D



HAHAHAHAHA :D :D

jrgn hell
15.03.10, 13:04
Ma loen kogu aeg käsi.
Vahel varbaid ja sõrmi ka! :)


Mul aastaid tagasi vanaemal panid mingid debiilikud mingi jeepiga läbi kinnise värava aeda ja nõudsid vanaemalt, et papp siia. Vanaema oli öelnud, et tal keha peal karvu ka rohkem kui raha. Ja siis mingi debiilik vastas, et davai, loeme, siis karvad kokku.

jrgn hell
15.03.10, 13:08
Haha, jõhker. Jääb mulje, et tegu on nii noore isikuga, kes ei võigi veel pokkerit mängida . Selline paras mürsik 15-17, kes nägi oma n-ö tüdrukuga filmi "21" ja sai sellest inspiratsiooni üledoosi.

ja see võis täiesti nii olla

kui austraalias korra pärlilaeva peal töötasin, siis oli koka raamaturiiulisse sattunud Ben Mezrichi ma ei mäleta, kas bringing down the house või breaking vegas. Üks neist igathes. Need siis selle 21 filmi aluseks.

Igatahes see oli nii nuts ja inspirational teema, et mingi paari nädala pärast oli basic nii selge, et lasin iga päev 6 deckiga mingi tunni ülikiirelt, aga countimise õppimiseni asi ei jõudnudki.

Rankaga veel arutasime msnis, et peaks countingu tiimi tegema ja riias hakkama käima.

Jennifer
15.03.10, 13:08
Oot, miks su vanaema neile raha pidi maksma, kui nemad sisse sõitsid?:D

jrgn hell
15.03.10, 13:10
wannabe kandid olid, tahtsid pappi pommida, aga tegelt olid majaga eksinud. Ja sigalakku täis olid ka olnud.

vapsik
15.03.10, 13:15
Pätid noh.

vsiu100
15.03.10, 14:49
Originally Posted by Jennifer
Ma loen kogu aeg käsi.
Vahel varbaid ja sõrmi ka! :)


Mul aastaid tagasi vanaemal panid mingid debiilikud mingi jeepiga läbi kinnise värava aeda ja nõudsid vanaemalt, et papp siia. Vanaema oli öelnud, et tal keha peal karvu ka rohkem kui raha. Ja siis mingi debiilik vastas, et davai, loeme, siis karvad kokku.



Oot, miks su vanaema neile raha pidi maksma, kui nemad sisse sõitsid?:D


wannabe kandid olid, tahtsid pappi pommida, aga tegelt olid majaga eksinud. Ja sigalakku täis olid ka olnud.



proovime teemasse jääda ja mitte OT-ks minna.

Koit
17.03.10, 16:44
rääkige parem, et kas see BJ card counting siiamaani võimalik? Keegi ennem mainis midagi oldschool blackjackist, aga kas nüüd on midagi muudetud vms?

Tarmonator
17.03.10, 17:09
nüüd on segamismasinad ;)

neid väga ei biidi

Char
17.03.10, 17:20
ei usu, et on võimalik lugeda niimoodi..isegi näiteks vaatasin lives, et isegi kui proovida ainult ühte kaarti jälgida, siis võimatu.

isegi ei pea kaua segama vms..lihtsalt natukene ja kadunud ongi kaart

Tarq666
17.03.10, 17:25
ei usu, et on võimalik lugeda niimoodi..isegi näiteks vaatasin lives, et isegi kui proovida ainult ühte kaarti jälgida, siis võimatu.

isegi ei pea kaua segama vms..lihtsalt natukene ja kadunud ongi kaart

Ma niipalju suutsin jälgida aeglase diileri kätega segamise suhtes, et kas kaart jääb paki alumisele poolele või ülemisele poolele. Ehk siis kas võib mängus olla või mitte.

Poku
17.03.10, 17:25
ei usu, et on võimalik lugeda niimoodi..isegi näiteks vaatasin lives, et isegi kui proovida ainult ühte kaarti jälgida, siis võimatu.

isegi ei pea kaua segama vms..lihtsalt natukene ja kadunud ongi kaart

Tere,

Ei taha kedagi kaitsta, aga teema-algataja vist mõtles siiski midagi muud.

Nt eelmine käsi mingi showdownile ühel Mängijal AA, teisel KK, Maas KKAA7, siis diiler paneb nad pakki ja hakkab segama, kui ta väga kaua ja väga proffesionaalselt ei sega, ning jagatakse järgmisedkaardid, ning board tuleb A7K, siis on suurem tõenäosus et maha tuleb veel mõni A või K, kui nö juhul et eelmine käsi oleks olnud kaardid 22 33 ja laud 83745. St inimene ei suuda ühe segamisega KÕIKIDE kaartide asukohta pakis muuta teiste kaartide suhtes ja tõenäosus et tuleb kaart mis pandi pakis kõrvale, nüüd maha on suurem.

Loodan et suutsin poindi lahti seletada mida öelda tahtsin.

Kuid siiski jah ei tea kas asjal on pointi ja jumet seda nüüd õppida. Suht easy, ikka jääb meelde mis eelmine käsi oli ja maha tulles võid 1% siis tõenäosusele juurde arvutada kui tahad:D

vsiu100
17.03.10, 17:45
Tere,

Ei taha kedagi kaitsta, aga teema-algataja vist mõtles siiski midagi muud.

Nt eelmine käsi mingi showdownile ühel Mängijal AA, teisel KK, Maas KKAA7, siis diiler paneb nad pakki ja hakkab segama, kui ta väga kaua ja väga proffesionaalselt ei sega, ning jagatakse järgmisedkaardid, ning board tuleb A7K, siis on suurem tõenäosus et maha tuleb veel mõni A või K, kui nö juhul et eelmine käsi oleks olnud kaardid 22 33 ja laud 83745. St inimene ei suuda ühe segamisega KÕIKIDE kaartide asukohta pakis muuta teiste kaartide suhtes ja tõenäosus et tuleb kaart mis pandi pakis kõrvale, nüüd maha on suurem.

Loodan et suutsin poindi lahti seletada mida öelda tahtsin.

Kuid siiski jah ei tea kas asjal on pointi ja jumet seda nüüd õppida. Suht easy, ikka jääb meelde mis eelmine käsi oli ja maha tulles võid 1% siis tõenäosusele juurde arvutada kui tahad:D

saan su mõttest aru. selline asi saab võib võimalik olla laisas kodumängus.
kasiinos on see suht välistatud. miks?

peale showdowni keeratakse flop tagurpidi ja kõik käes olnud kaardid koos ülejäänutega segatakse kaarte kätte võtmata laual ca 10 sek.
peale seda võetakse kokku, suffel 3-4 korda.
peale seda 4-5 cuti ja olenevalt diileri viicimisest veel 2-4 sufflit.
ma ei suuda uskuda, et saab mingit % arvutada peale sellist segamist.

tolmuahv
17.03.10, 17:56
Tere,

Nt eelmine käsi mingi showdownile ühel Mängijal AA, teisel KK, Maas KKAA7, siis diiler paneb nad pakki ja hakkab segama, kui ta väga kaua ja väga proffesionaalselt ei sega, ning jagatakse järgmisedkaardid, ning board tuleb A7K, siis on suurem tõenäosus et maha tuleb veel mõni A või K

Äkki siis on just väiksem võimalus, et tuleb veel mõni A või K? Sest midagi see diiler ju ikka segas ka.

Olen kasiinos korduvalt igavusest mõelnud selle peale ja jälginud diilerit. Absoluutselt mitte midagi ei suuda trackida. Küll aga olen vahel näinud hooletu diileri poolt teistele visatavate üksikute kaartide osas, kas on punane või must, pildikaart või number. Ka seda eraldi passida on kõige vähemal juhul ebaviisakas.

Classicus saab blackjackis kaarte lugeda muidu. Ja niipalju kui vaatasin, siis cut oli ka üsna sügaval. Aga ma arvan, et tänapäeval ei tasu see ära enam lihtsalt. Kui 4-5 inimesega tiim on, siis on juba kasumlikum pokkerilauas kokku mängida.

Poku
17.03.10, 18:45
Eks kokku saaks ikka mängida, aga mina vähemalt mängin for fun ja see meeldib mulle, rahateenimine on hea boonus millest elatuda, et see kokkumängimine on kuiv ja igav ja ei paku pinget. Kuid jah aruteluna ilmselt jällegi põnev ja mõtlevapanev teema kuidas asi teoreetiliselt käiks.

boxer37
26.03.10, 15:32
kodumängus on küll võimalik,aga mitte nii,et mis käes vaid lehele näiteks äär painutatud,või keegi võttis õllese näpuga kaardi ja sinna jäi pisike täpp.samuti on kehvemate firmade kaartidel päris palju trükivigu mida võimalik meelde jätta.holdemis see aitab vähe aga 5draw-s ikka aitab küll.

vsiu100
26.03.10, 15:47
peale seda kui kasutaja forell kõva häälega lauas mainis, et ma countinguga tegelen, on diilerid mind jägima hakanud ja proovivad vestlusega lähelepanu hajutada.
tnx a lot!!