PDA

View Full Version : Triobet live riia



privador
15.03.10, 04:57
Kellegil neljapäev pole plaanis sinna minna. Paneks pundi kokku ja läheks. Reval hotellis ka soodustus.

Keiss
20.03.10, 18:35
Lennukiga viitsiks...mööda maad vast küll mitte.

privador
20.03.10, 19:57
Minu pärast võib ka bussiga. Wifiga buss viib suht 5 tunniga kohale. Lennukiga on suht mõttetu minna sa kulutad juba x to lennujaam, lennujaamas passimine, lennujaamast kesklinna nii palju aega

variatsioon
20.03.10, 20:06
aga lennukiga cooolim

Madis_89
20.03.10, 20:25
Ja lennuk võib Daugava jääle maanduda.

andu_andu
20.03.10, 20:26
damn,mul sessioon just järgmine nädal. Muidu oleks vist käpp olnud.

forell
20.03.10, 22:51
ma tahaks kaasa vajuda aga ei saa aru millisest turnast jutt, trio live oli juba ära.
Neljapäeval on mingi deepstack turna aga buyin ei ole piisavalt suur et ainult selle p2rast kohale minna.

vapsik
20.03.10, 22:58
Privador ju tegi õigel ajal teema. Lihtsalt ise jäite vastamisega hiljaks.

privador
21.03.10, 03:44
mõtlesin jh seda nejapäeva, aga endal läks ka kiiresti. Aga võib aegsasti juba järgmisele siin teemas mõelda.l

forell
24.03.10, 08:25
Nõme et eesti PS live on samal päeval riia omaga aga teine aprill, reedene päev toimuvad need turniirid. Ma tahaks minna pigem l2tti m2ngima/jooma/kluppi kui tallinnas jaurata. Suur auto on olemas või võin bussiga ka tulla. Keiss võib lennuki endale pepsi pista.
Aga niiet privadorid ja anduandud ja teised ajage kark alla ja lähme...või siis kui ei saa või tahate tallinnas mängida öelge täiega kiirelt siis jõuab tallinna omale ära regada.

privador
24.03.10, 09:01
huvi oleks ka rohkem neid riia libusid vaadata. Mis klubi silmas pead? Samas kui pokerstars live samal ajal siis vist jääb ikka ära, sest kõik tahavad siin sumistada

forell
24.03.10, 09:09
club essential - väga nuts imo.
Eelmine kord käisime neljapäeval ja oli päris jõhker, aga räägiti et reedeti paremad peod. Mingi 3 korrust ja 5 peosaali. Sissepääs 60 eeku ja rummikokteil 60 eeku. Mingi 2minutit jalutad voodoost sinna. Mida veel tahta.

forell
24.03.10, 10:13
Ma lykkan siia veits veel inffi juhul kui on minek või kui keegi mõni järgmine kord plaanib minna siis saab targemaks:

Eurolines wifi ja kohviga bussid on mingi 275 eeku ots. (soodukad yli6pilastele jms, tagasisõit on millegipärast odavam). Kui umbes 100 eeku juurde maksad siis saad mingi bussi tagaotsas private lounge kus jagatakse sooja toitu, suupisteid jms. 4.5h sõidab buss. (on nii suuri busse kui 11 kohalisi minibusse).
Autoga 4kesi läheb mingi 200 eeku edasi-tagasi.

Reval hotel kus kasiino asub ei ole ka kallis.
Mingi nädalavahetuse pakett on 70 euri (kahene tuba, single roome vist ei olegi või ma ei leidnud. Niiet kas 35 euri nägu või kui tahad yksinda toas olla siis täis hind). 2 welcome drinki ja hommikusöök on sees. Natuke peab juurde maksma kui tahad hommikul spaas pohmakat ravida. Toas on wifi.

Transfer1
24.03.10, 11:07
Tere!

Alati on võimalik tellida ka minibuss, mis jääks Teie kasutusse terveks reisi ajaks. Siis ei ole probleeme ka mööda Riiat liikuda ning ühtlasi ei pea aega ega raha raiskama Tallinnas ega Riias sellele, et bussijaama jõuda :)

Dogers
25.03.10, 22:28
Kas triobet korraldab satikaid ka veel nendele livedele? Pole nagu tähele pannud enam

privador
31.03.10, 08:56
Tere!

Alati on võimalik tellida ka minibuss, mis jääks Teie kasutusse terveks reisi ajaks. Siis ei ole probleeme ka mööda Riiat liikuda ning ühtlasi ei pea aega ega raha raiskama Tallinnas ega Riias sellele, et bussijaama jõuda :)
Ma arvan, et see tundub suht pointless, kui Riiasse minna. Seal on ju koik k2e-jala juures

Samas ma arvan, et ega seal nyyd kyll suurt vahet pole kas mingi asi maxab 280 eeku voi 200eeku. Bussis on hea mugav, saab laiutada, wifis mollata ja sooja jooki tarbida

ESTPatrick
31.03.10, 10:45
mitte riiasse vaid riiga

forell
06.05.10, 22:46
homme ei lähe keegi vä?
7 mai siis, pokerstars live

andu_andu
06.05.10, 22:52
homme ei lähe keegi vä?
7 mai siis, pokerstars live

nope, olympic live main event juu :P

EdgarP
10.05.10, 03:02
homme ei lähe keegi vä?
7 mai siis, pokerstars live

selle kuu oma on 20.mai- võiks miski suurema pundiga ju minna. ise ilmselt kavatsen veel mitmeks päevaks minna.

forell
10.05.10, 15:01
kui mingi 4-5 inimest min kokku saab siis im in.
neljap2ev kuni laup

edit:
hetkeseisuga kuup2evad vapsjee ei sobi, aga kui suur hulk mikisid kokku tuleb siis peab midagi ikka v2lja m6tlema

rahvavaenlane
23.05.10, 21:37
22 juuni on mul riias vaba õhtu ja plaanisin, et lähen olympicusse turnale, aga läti olympicu sait näitab juunis ainult kahte turnat. 4 juuni ja 17 juuni. kas pannakse alles kuu alguses täiskava netti v ma ei saa aru mis toimub??? keegi oskab midagi öelda selle kohta?

wedoit
24.05.10, 10:47
28.mai kuni 01.juuni peetakse Riias NATO Parlamentaarse Assamblee kevadistungit. Pmst sama jama mis Tallinnas oli, et kesklinn kinni ja piirikntroll kehtestati kah alates tänasest (24.mai).

nikitheone
24.05.10, 10:49
ise vähemalt 7-9 juuni riias. mõtlen ka kaema minna, aga niru värk, et turnasi pole.

yolpa
24.05.10, 11:58
ise vähemalt 7-9 juuni riias. mõtlen ka kaema minna, aga niru värk, et turnasi pole.

Aga cash on seal kuldne. Ise käisin siin mingi aeg sõpradega lätis niisama joomas, siis obv oli ka vaja voodoost korra läbi astuda, cash oli DC omaha hi ja holdem, see oli ikka ulme fishine mis lauas toimus, PLOs calliti mingi 100latti nuppe TPTK-ga maha, kui laud oli drawne, no ise ei saanud eriti sittagi mängida, kuna olime vähe aega, aga mingi 30latti 15mintaga pole kah paha.

rahvavaenlane
24.05.10, 22:55
tänaseks on siiski juuni kava üles pandud. 22 juuni 25LVL+ 1 R ja sinna ma lähen. keegi veel sel päeval seal, siis andku siia teemasse teada. peale turnat võiks riia ilusamad naised üle tshekkida jne... ja alko kuulub enivei asja juurde

EdgarP
26.05.10, 14:31
Aga cash on seal kuldne. Ise käisin siin mingi aeg sõpradega lätis niisama joomas, siis obv oli ka vaja voodoost korra läbi astuda, cash oli DC omaha hi ja holdem, see oli ikka ulme fishine mis lauas toimus, PLOs calliti mingi 100latti nuppe TPTK-ga maha, kui laud oli drawne, no ise ei saanud eriti sittagi mängida, kuna olime vähe aega, aga mingi 30latti 15mintaga pole kah paha.


See pühapäev käisime ka, ise muidugi ikka väga joogine. Laud oli tühi-tegime 3handed ja kui ühe vana välja võtsin, siis jäime päris pikalt ühe prillidega vanamega HU taguma- mina siis Holdemi, tema alati Omahat. Esimene live cashi kogemus ever ja suht pull oli. Tase midagi müstilist tõesti polnud- hiljem kogunes veel lauda miski 3 kohalikku regi, kes ütlesid, et olid alates reede ööst lammutanud seal. See oli veidi nõme imo, et nad meelega ainult omahat tagusid ja mina ainukesena holdemi :D Lõpp kokkuvõttes jäin küll kergesse miinusesse, aga seda mitte kõrge taseme pärast, vaid et joogisena on vaja alati eriti suurt herot mängida ja endale entertainment valuet lambi kaartidega lisada ::) üldjuhul soovitan :)

KraindOnMaind
27.05.10, 19:55
holdemit valitaksegi laivis suhteliselt harva

totaldonk
21.07.10, 15:07
keegi homsele laivile läheb? tuleksin ka auto peale Pärnust