PDA

View Full Version : NL10: 2 top paariga, flopis võimalik rida ja FD, turnis saan 3beti



nomerlot
16.03.10, 19:46
Vastase statsid olid 34/16/3 (119 kätt)

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
Hero ($24.70)
UTG+1 ($9.95)
MP1 ($10)
MP2 ($10.45)
CO ($21.25)
BTN ($10.85)
SB ($9.90)
BB ($10.15)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is UTG K:diamond: A:club:
Hero raises to $0.30, 2 folds, MP2 calls $0.30, 4 folds

Flop: A:spade: Q:club: K:spade: ($0.75, 2 players)
Hero bets $0.70, MP2 calls $0.70

Turn: 6:diamond: ($2.15, 2 players)
Hero bets $1.50, MP2 raises to $4, $2.5 to Hero ($22.2)?

Fold või shove?

M6niste
16.03.10, 19:51
Mina shoveksin, ainuke käsi, mille vastu beat oled, on JT ja selle vastu on ka oute veel. AA, KK, QQ välistatud. 66 ei näe küll sellist optimismi, et pea pot size beti flopil callida. Seega imo shove.

Poku
16.03.10, 19:57
Lükkaksin nuppe.
Väga loose vastane.
AA KK QQ vastas pole,
reaalsed käed millega ta selliseid liigutusi teeks oleks AT+, QK, TJ, 66, äärmisel juhul ka JJ.
Reaalselt näeksin siin vastas AQ AJ TJ QK või bluff, selline loose võis tulla ka 66'ga flopist edasi või vabalt bluffiks. Ei leia siin fold nuppu.
Kui oli AA või KK, QQ, siis märge juurde. Kui 66, siis märge juurde.

nomerlot
16.03.10, 20:31
Aga kui oleks olnud vähe tightim vastane, ütleme mingi 17/12? Või üldse tundmatu?

flipmachine
16.03.10, 20:42
Kui vastane oleks tightim,siis oleks asi kergem ..esiteks ta ei calliks pf 3bb AA, KK või QQ-ga. Tundmatu vastase vastu ei saaks samuti foldida, kuna sul on top 2 .. vastasel võib olla vabalt samuti 2 paari, sest Kq , Ag samuti Aj on tema ranges, isegi A6. Kui tal oleks JT, siis jääb mõistmatuks,miks ta sind flopis sellise boardiga ei tõstnud. Kui vastane aga tundmatu ..siis jah QQ võiks ta panna, kuid see on jällegi veidi liiast, sest nagu öeldud , vastane tundmatu, sul pole õrna aimugi, mida ta teeb seal. Mina ei foldiks, ainuke käsi ,millele ta panna saaks (ja biidiks sind ) oleks 66, millega ta callis flopil,et näha,kas sul turnis ka veel bullet.

Poku
16.03.10, 20:58
Tere,

Tightima vastase vastu loeb see, kuidas ta sind näeb, kas loeb su state ka erinevate tänavate kaupa ja suudab vahest ka õhuga tõsta ja sind foldima sundida, kuid agresiivselt ta tõmbeid mängib. Ajalugu loeb palju. Kui aga infot pole nende asjade kohta üldse siis ma oleks vast turnis juba check-callind ja riveris kah hambad risti kui abi ei tule ja panus ebareaalselt suur ei ole, et saada mingi märge tema kohta, et edaspidi natuke ta mängu analüüsida.
As played.. See on NL10, calliks maha raise ja riveril kui abi pole siis check-call kui pole ebareaalselt suur tõste.

Oli sul turnis üldse plaan olemas kui panustab, et mis sa tõste peale teed? Tegelikult peaks alati need asjad kiirelt peast läbi laskma... ja kui vastus on i have no idea, siis ära panusta ja hoia pank väiksemana, et odavamalt mingit infot hankida.

nomerlot
16.03.10, 21:51
Noh, plaan oli 3beti peale instashoveda, mida ma ka tegin. Kuna pott minu poole ei tulnud, siis mõtlesin, et küsin nõu, kas teised ka niipidi kätt näevad.

noname
16.03.10, 21:53
Eks tal TJ oli siin.

66.siis oleks ikka nii sick...

Poku
16.03.10, 21:57
äärmisel juhul TJs selliste näitajatega vastasel. TJo ei usu.
Aga jah ma arvan et sinult oli see õige liigutus ja kui vastane oli reg siis said nii mõnegi märkme ehk juurde.

nomerlot
16.03.10, 22:02
Siiski, TJo oli :)

Igatahes, aitüma sisuka analüüsi eest, kindlasti oli abi.

noname
16.03.10, 22:42
äärmisel juhul TJs selliste näitajatega vastasel. TJo ei usu.
Aga jah ma arvan et sinult oli see õige liigutus ja kui vastane oli reg siis said nii mõnegi märkme ehk juurde.

Vastane polnud reg ju:

Vastase statsid olid 34/16/3 (119 kätt) - Jep 119.kätt peaks piisav olema,et teada saada,mis kandi mehega võib tegu olla.

Lol vaata kui hea kaart see regulari vastu võib osutuda:)

Char
24.03.10, 07:09
kui kümme lauda lahti, siis algaja nagu ma olen, ma oleks vast callinud, noh küll riveris saab kütta :D
aga ma arvan et nupud oleks õige kõik siin

nomerlot
26.03.10, 10:26
kui kümme lauda lahti, siis algaja nagu ma olen, ma oleks vast callinud, noh küll riveris saab kütta :D
aga ma arvan et nupud oleks õige kõik siin

Kui sellised otsused sõltuvad sellest, mitu lauda sul lahti on, siis on sul tagumine aeg laudu kõvasti vähemaks võtta.

Kuna ise jooksen tükk aega miinuse ja BE vahepeal, siis järelikult limiiti ei biidi ja on vaja mängu õppida. Hakkasin mängima 4 lauda korraga ja püüan võimalikult palju mõelda, mitte robotit panna.