PDA

View Full Version : Treeningu kummituba



pastilaa
17.03.10, 12:08
Kuna võtsin ühe väiksema saidi endale prooviks, kus boonus vaja vähemalt ära vabastada, siis sai peagi selgeks, et laudade vähesuse tõttu tuleks 6maxi kolida seal FR pealt. Sellega seoses tuli mõte, et teha selline "käsi peseb kätt" treeningu teema. Igaühel, kes kavatseb osaleda, on kohustus välja hõisata, mis formaadis ja limiitidel tema saaks kedagi aidata ja milles soovib ise veidi juhiseid saada. Näiteks soovib mängija A ennast HU mängus veidi paremaks saada ja soovib HU coachingut NL50+ limiidi mängijalt. Teda aitab mängija B. Mängija A ise pakub välja, et aitab mõnda mikro limiidi mängijat kuni NL10FR algtõdede omandamisel. Mängija B aga sooviks näiteks senise NL200 HU cashi asemel NL400 HU cashi mehelt veidi treeningut etc.

Kogu treening selle teema raames peab olema rahalise tasuta! Minimaalselt võiks olla kaks ühist sessiooni ja näiteks 10k kätt huvipakkuvate käte analüüsi cashis, turniiride osas võivad spetsid ettepanekuid teha.

Süsteemi puuduseks on muidugi see, et teravam tipu mehed peavad suure tõenäosusega heast tahtest tegutsema. Mikromehed samas saaksid tasuta abi, sest nendel kohustust kedagi õpetada loomulikult ei saakski esialgu olla. Abi jõuaks seega ladvast juurteni (nii ilus mõttekäik).

Igasugune vastukaja ja ettepanekud oleks teretulnud. Mõte on toores ja võibolla liiga udune!


Tegevuskava hakkab siin täienema pidevalt. Mikromehed, kes saavad treenitud, aga ise ei kedagi ei treeni, kajastuvad lahtris "TREENITAV".


OSALEJA--TREENITAV--TREENER
----------------------------------------------------------------
pastilaa--Hullaple--otsib 6max NL50+

Pahvak--Vapsik-- otsib NL100 FR

Vapsik--?--Pahvak

pastilaa
17.03.10, 12:10
Teen otsa lahti. Huvitaks siis 6max alates NL20, soovitavalt Nl50+. Ise pakun abi fullringis kuni NL25.

EDIT: Kui kummitoast ka asja ei saa, siis vähemalt kes mikromeestest esimesena reageerib, saaks veidi treeningut täiesti muidu :).

Hullapple
17.03.10, 17:46
Kuna ma kord oma päevikus mainisin et olen huvitatud coachingust siis ma ei saa sellist võimalust käest lasta.
Võtan sinuga yhendust ja ehk saame kokkuleppele!

pastilaa
17.03.10, 17:50
Kuna ma kord oma päevikus mainisin et olen huvitatud coachingust siis ma ei saa sellist võimalust käest lasta.
Võtan sinuga yhendust ja ehk saame kokkuleppele!

Kindlasti. Mina olen valmis.

HU grinder
17.03.10, 21:04
Superhea idee, Pastilaa! Kuid kahtlen, kas kõrgete limiitide mängijad võtavad vaevaks oma aega investeerida.

E:Asi võiks käima minna, nagu filmis "Anna edasi".

Pahvak
17.03.10, 21:25
Tahaks NL100 FR-s õpetust saada. Ise võiksin õpetada kuni NL25 FR võib-olla ka NL50.

pastilaa
17.03.10, 21:42
Eks see nii kujunebki, et mikromehed saavad tasuta abi enamasti. Kui mõni kõvem mees seda lugema juhtub ja pisara poetab nii õilsa ettevõtmise peale, siis on mingi lootus tegelikul olemas ka natuke kõrgemate limiitide meestel vist :p.

leits
17.03.10, 22:00
tasuta lõunaid ei kipu olema ..

vapsik
17.03.10, 22:02
Tahaks NL100 FR-s õpetust saada. Ise võiksin õpetada kuni NL25 FR võib-olla ka NL50.

Ma broneeriks Su.

E: Hetkel lubasin härra karikakart aidata, aga kui keegi tahab sessi teha, siis kuni NL-25 FR mängijaid võin aidata.

massiivne
17.03.10, 22:15
Ma broneeriks Su.

E: Hetkel lubasin härra karikakart aidata, aga kui keegi tahab sessi teha, siis kuni NL-25 FR mängijaid võin aidata.
Kui sulle sobib, siis ma tuleks sulle õpilaseks.

leits
17.03.10, 22:18
ma võiks nl25 õpetada, kui te mul nõud ära peseksite :D

Pahvak
17.03.10, 22:18
Ma broneeriks Su.

E: Hetkel lubasin härra karikakart aidata, aga kui keegi tahab sessi teha, siis kuni NL-25 FR mängijaid võin aidata.

Booked!

vapsik
17.03.10, 22:19
Kui sulle sobib, siis ma tuleks sulle õpilaseks.

Mis limiit?

Sessi võib muidugi teha, aga mitu õpilast hetkel korraga küll ei saa võtta.

Provoker
17.03.10, 23:07
Sooviks leida partneri reede õhtuks 6+0,25$ turbo HUSNG õppimiseks. Hetkel ei tunne ennast seal kindlalt ning tahaks, et keegi osavam mu mängu jälgiks ning annaks hüva nõu. Ise olen cashis be ning boonustega plussis veel seega pole vist kõige adekvaatsem kedagi aitama.

Tarq666
18.03.10, 10:10
Sooviks leida partneri reede õhtuks 6+0,25$ turbo HUSNG õppimiseks. Hetkel ei tunne ennast seal kindlalt ning tahaks, et keegi osavam mu mängu jälgiks ning annaks hüva nõu. Ise olen cashis be ning boonustega plussis veel seega pole vist kõige adekvaatsem kedagi aitama.


täpselt sama seis ja soov v.a reede õhtu osas

pastilaa
18.03.10, 12:59
Esimese posti lõpus hakkab treeningukava pidevalt uuenema.

massiivne
18.03.10, 13:06
Mind võid maha võtta sealt nimekirjast.

Facepoker
20.03.10, 12:50
Sooviks siis nõu ja näpunäiteid NL5 purustamiseks.

timz0333
20.03.10, 13:55
täpselt sama seis ja soov v.a reede õhtu osas

Lisan ka ennast siia, basic on suht tugev aga roll ei luba praegu seda limiiti katsuda, mingi ühine sess, Õpetaja pelab ja ülejäänud saaks siis MIKOGO vahendusel vaadata ja pärida.

Usun, et biidin 6.25 ja võiksin aidata tarka või provokerit mõnes asjas kindlasti.

Provoker
20.03.10, 21:48
Lisan ka ennast siia, basic on suht tugev aga roll ei luba praegu seda limiiti katsuda, mingi ühine sess, Õpetaja pelab ja ülejäänud saaks siis MIKOGO vahendusel vaadata ja pärida.

Usun, et biidin 6.25 ja võiksin aidata tarka või provokerit mõnes asjas kindlasti.

pm-sin

pastilaa
21.03.10, 19:42
Kas siis timz on provokeri treener? Võib kirja panna?

Provoker
21.03.10, 19:52
me lihtsalt sessisime. Ma ka ei tea

ingu
22.03.10, 01:17
Olen biitinud NL5 ja ka NL10s. Mängus oli apsakaid sees, aga olen siiski vaikselt teeniv mitte kaotav mängija. Nüüd on aga bankroll selline millega saaksin vaid NL2 timistada. Pidin vahepeal cashi välja kandma. Otsin inimest kes aitaks mind tagasi mängima NL10-sse ja aitaks vahepeal ka käte ülevaatamisega jne. Täitsa aitäh eest ma seda teenet ei küsi, tasuksin ka mingitmoodi miskit. Kes oleks see abiline võiks PS kaudu ühendust võtta.

EDIT:
NL10 20k kätt -8 taala näitab HEM. Ma ei tea kuidas see võimalik on. Võibolla kahe arvuti vahel mängides käsi kaduma läinud, sest kuskil +100 taala peaks olema.

EDIT2: Omaha õppimisest oleksin samamoodi huvitatud.

zyxxx
22.03.10, 13:27
Riputan ennast ka siia teemasse ülesse.

Otsin kedagi, kes mind NL25-s ree peale aitaks, kuna 120k mängitud käe jooksul ei ole suutnud normaalse kasumiga mängu teha. Graafik on küll pluss poolel, aga tootlus minimaalne (BB/100 on 1.05). Kusagil on mingisugune leak, aga ise ei oska enam asju katsetada ja tunnen, et oleks vaja natukene kõrvalist abi.
http://img502.imageshack.us/img502/3561/amountwonoverhandsplayef.png


Vastu võin pakkuda coatchi päris algajatele NL5, NL10.

Muckyourcards
22.03.10, 18:36
Vastu võin pakkuda coatchi päris algajatele NL5, NL10.

Saatsin PM-i.

timz0333
22.03.10, 19:14
Kas siis timz on provokeri treener? Võib kirja panna?

Ei me suht ühel skilli levelil ma usun ja kumbki pole treener veel:)

Marek
22.03.10, 19:41
Vajaks abi NL25's ja aitaks kõiki kes mängivad NL10 ja madalamal

daljoh
23.03.10, 12:10
Kuulge võtaks ka mingist micro-HUSNG sessist osa.
Kui midagi korraldate siis lisage msni ja andke teada!

zyxxx
23.03.10, 13:53
Saatsin PM-i.

Leppisime kokku, et üritan aidata teda ja teeme sessi koos.

Muckyourcards
23.03.10, 14:14
Leppisime kokku, et üritan aidata teda ja teeme sessi koos.

Jeap.

Kellel MTT-dega abi vaja siis PM:diamond:

vapsik
24.03.10, 10:46
Pahvakuga sai siis toas kummitamine eile ära tehtud.

Rahapada
01.04.10, 00:00
julgen väita, et biidin kõike mis jääb allapoole nl10ne, täiesti amatöörlikele kalade käikudele pole kellelgi vastust, aga muidu biidin, sooviks kummitada nl25... ma lihtalt tahan, et keegi mu sessi kõrvalt vaataks ja ka midagi ütleks otse, mitte pärast video vahendusel

hem näitab,ikka natuke nutist seisu, 218k käe peale 1,8bb/100... (noh seal vaheppeal oli vägev swong ka, aga ikkagi)

sellepärast pole ka järjekordset videot teinud,

ingu
01.04.10, 20:37
Muckyourcards, teeme uue nädala algul või selle Pühapäeva õhtu FTP-s MTT sessi ?

Muckyourcards
01.04.10, 20:57
Muckyourcards, teeme uue nädala algul või selle Pühapäeva õhtu FTP-s MTT sessi ?

Sound good!:spade:

ingu
06.04.10, 18:50
Hakkan täna Starsis 20.30 Omaha 1.5k gtd.
Kas keegi viitsib jälgida Mikogo vahendusel ja õpetada jms :) ?
.