PDA

View Full Version : Rahapaja igavuse hetked NL25



Rahapada
18.03.10, 00:54
Tegin video, mõtsin, et panen üles ka...
okei nl ja potlimit
olge lahked...
pikkus ~90 min, sai tiba pikk, heli olemas, statide kohta saab küsida siin ja päevikus...
ei ole rahul oma mänguga video ajal, seega ...
palju kriitikat oodatud

http://www.sendspace.com/file/snlbcz

ingu
18.03.10, 01:02
ega tummvideo ei ole?

Rahapada
18.03.10, 01:09
loomulikult... ei ole

levis
18.03.10, 01:53
Seal 4:12 peal, kus Virmos UTG pealt boardil AK2 flopis kütab, siis lükkaks kindlasti otsa, sest Ax,Kx kätega regularid reeglina ei limbi UTG ja võtame piisavalt tihti poti maha. Ta võib muidugi natuke piinelda, et millega sa küll sedasi otsa lükkad, kas tõesti 22, aga enamikel juhtudel foldib ikkagi oma 66 või mis iganes paarikese.

Edasi palju ei vaadanud, ei meeldi mulle Cascade mode..

ActionJackson
18.03.10, 02:59
Khm ... pealkiri räägib NL25st aga vähemalt 3 lauda on sul alguses PL lauad ...

Edit sekundid hiljem: 4 lauda :)

noname
18.03.10, 03:38
Mõned minutid vaadanud ja tundub,nagu oleksid Tiltis vms::)

Rahapada
18.03.10, 09:22
Mõned minutid vaadanud ja tundub,nagu oleksid Tiltis vms::)

pigem tujutu, video lõpust on näha, miks

HU grinder
18.03.10, 19:10
Mõttetu mängida kui oled tiltis/tujutu - teed päris tihti sitta mängu.

Rahapada
18.03.10, 19:12
jup, täna tõmbasin eilse kahjumi parema tujuga tagasi ja üle ka :)

samas sellesse videosse kuhjus vigu, mille kohta oleks hea tagasisidet saada, mingit raskusmomendi vaba videot ei viitsi ka vahtida ju

pikk28
18.03.10, 19:18
ma miski 20 mintsa vaatasin, kuid ütlen ausalt, et suht raske on cascadet vaadata. ei näe pmst muhvigi.
see agressiivsuse jutt on sul küll suht bullshit, sest enamus suurimaid võitjaid NL25-s on ikka pigem agressiivsed bettijad kui check callijad.

Rahapada
18.03.10, 19:23
pole ühest praktikat kuidas võitvalt ehitada

vapsik
18.03.10, 20:13
pole ühest praktikat kuidas võitvalt ehitada

Täpselt.

Praegu ongi paljud vennad mõttetult agrod ja hea neid check-callimisega lõksu püüda ja rahakott ära võtta.

Rahapada
18.03.10, 20:35
Täpselt.

Praegu ongi paljud vennad mõttetult agrod ja hea neid check-callimisega lõksu püüda ja rahakott ära võtta.

kae , keegi jagab mu mõtteid

thou imo tigrano rääkis ~aasta tagasi sarnast juttu

Ahangama
19.03.10, 00:20
Panin kiirenduse peale kui muusikat laskma hakkasid :) ag paar tähelepanekut siiski:
fishi kohta ise küll notesi ei tee
väikseid pocketeid esimesena ei limbiks
arusaamatu oli KQ buttonil ja foldisid shorti limbi peale preflop ja QJ buttonil kaks limpi ees, sul fold, tegelt hea agrotamis koht positsioonist
JJ varane pos sul ja flop 3TT, foldisid flopil raise peale. Ise oleks üle tõstnud 7-8-9 peale. tundus küll blufff
ja waiting listist tulevadki sitad lauad :)
NB! ära halva kaardijooksu pärast mindsetti kaota!
Loodan et oli abiks

Rahapada
19.03.10, 00:23
arusaamatuid kohti tuleb ikka ette
ja see 3tt flop tundus hirm imelik
samas ma nägin täna seda, kuidas järejekordselt ässkõrgega potte maha tõmmatakse... et noh... imelik on see pokker

mindset, ei tuleb tagasi :)

oli abiks

k2snakalle
19.03.10, 23:43
Vaatasin natukene algust ja siis lõppu. Andektoodi kuulsin ära ja naerasin päris kõva häälega ning "püha püstol" väljend tõi ka irve näole.

See käsi mis sa lõpus näitasid (4-de set). Ütlesid, et väga halvasti mängitud, kuidas sa teistmoodi siis oleksid seda mänginud?
edit: ärme siin arvesta muidugi 44 PF UTG-lt openlimpimist :D

Rahapada
20.03.10, 17:15
utg limp nii ja naa, 100% kordadest ma ei tõsta madalate pocketitega, nagu eelnevalt öeldud juba...

flopi ck raise oleks pidand suurem olema, mitte 5,25 nagu ma seal panin vaid nt 6... oleks oddse natuke ära nullind..

turnis oleks saand raha saasta foldi üles leides, samas ega eriti uskuda ei tahtnud ikkagi... kuid kui ise oleks välja panustanud, poleks foldi niikuinii leidnud

H2O
25.03.10, 01:17
Vaatasin kah, ja se mõte et väikeste pocketitega pre limpida kaasa pole üldse paha mõte. Ise mängin 17/10-11 stiilis ja ei kurda pocketid kuni TT-ni kõik limbin MP3, CO, BTN raisen 77,88,99-ga kui ees on kuni 1 limp muidu call. Mul üldse miski imelik süsteem enda jaoks valmis tehtud ranka tabeli järgi. Sest minuarust miskit 44 või 55 reisida UTG pole üldse kasumlik.

Marek K.
25.03.10, 01:20
giga, are u nuts?

k2snakalle
25.03.10, 01:33
Ei no muidugi ei ole eriti kasulik raiseda, aga selleks on siis lihtsalt mucki viskamine
UTG-t limbid oma madala pocketiga, hilisemas positsioonis on regular kes tihti limpereid karistab ja lükkab 5bb-d. Tal fullstack ja callid ära. Saad setile pihta siis vastavalt olukorrale kas flopis c-r v c-c ja turnis siis ilmselt c-r. Sinu set on lihtsalt niiii läbi nähtav. Seda saab kompenseerida vaid kui mitte hittides tihti teha c-r flopis. (mõni ka floatib OOP, aga ise seda ei harrasta, liiga tihti peab paljude outside eest hoiduma)

Samas kui mitte limpida, siis kaks võimalust - raise või fold. Raisedes on siiski initatsiiv (õigekeelsus suckib) sinu käes ning enamus kordadest saab floppi cbettides maha + kui PF tuleb 3bet otsa, siis on ka kerge fold :)

levis
25.03.10, 02:43
EP'st tõsta, siis üldjuhul antakse rohkem respekti ja 3beti väga kergelt otsa ei lükata, aga limparite karistajaid on tänaseks vist juba kõik limiidid täis, seega open limp üsna probleemne käik, osad lihtsalt röövivad any2-ga sind. Kahtlemata teatud juhtudel on open limp ikkagi parim move, ütlused nagu never-ever open limp vms., on minu arvates puhas BS. Näiteks kui laud kubiseb preflop loose/passiivsetest mängijatest, kes postflop foldida ei oska või on lauas LAG maniakk, kes postflop nii või teisiti valmis broke minema, kas pot on suur või mitte. Või on lauas hullud fishid, siis näiteks KK-AAga open limp/reraised. Kui kohe tõstad, siis saad 3-5 calli ja oled OOP mängijate vastu, keda sa suurt mingile rangele panna ei oska, samas limp/raise puhul saad 1-2 uskmatutest callijat ja postflop juba lihtne mängida kui pot üüratu.

nikitheone
29.03.10, 17:32
kas sa tahad lihtsat mängu või mängu, kus sa teenid kõige rohkem $$$?

Rahapada
29.03.10, 17:57
giga, are u nuts?

ei ole ju giga, migni 130 mega on vms

ja ma ikka teeniks rahhi